cinseldusunce

cinsellik hakkında kendi hissettiklerimiz

sperm kokusu nasıldır

Erkekler orgazm olurken sahlep şeklinde yapışkan 1 -3 çay kaşığı kadar sıvı fışkırır. Bu sıvı mikro canlılarla dolududur. Üremesini sağladığı gibi, orgazm olduğu sadece 1 saniyelik andır. Bir erkeğin her boşalmasıda 100-300 milyon spermi ölür. üremek için ml de 20 milyon ve uzeri %40 hareketli olan meni normaldir.

Her sperm kokusu kendine hastır. Kadınların okulda veya toplu yerlerde  erkekler tuvaletinden duydukları koku sperm kokusu değildir , karışık çiş-idrar-sidik kokusudur. Bunun sebebi erkeklerin ayakta işemesinden dolayı pisuvarda karışan sidik karışımıdır. Kızlarda ayakta yapabilseydi aynı koku kızlar tuvaletinden de gelirdi.

Sperm- meni kokusu farklıdır. Her kadın kendi devamlı birlikte oldugu eşinin sperm -meni kokusunu bilir.

Genellikle şöyle tarif edilebilir. Kimine göre Yağmurdan sonra topraktan çıkan ıslak toprak kokusu gibidir. Kimine göre de . yeni kesilmiş çimlerden çıkan koku gibi benzerliği vardır.Kimi kadına göre de klorak kokusu ,yerleri temizlerken kullanılan klor benzeri kokuyu andırır. Ama keskin bir kokusu vardır.

Erkek boşaldıktan sonra kadın bünyesinde spermler yaşamaya devam eder. Cinsel organını yıkamadıysa bu koku kadın cinsel kokusuyla daha farklı hale gelir. Kadının organı maya bakterisi üreterek kendini mantardan ve dış etkilerden korur. Bu yüzden içindeki spermin kötü kokması normaldir. Ortalama 2-3 gün sürer akıntıyla dışarı çıkar.

Kadının da sperm gibi her zaman beyaz akıntısı vardır. Çok yürüyen kadınlar yürüyünce vıcık vıcık olur . Onların kokusu da süt kesiği,peynir le yoğurt kokusu arasındadır.

Şimdi yaptığım araştırmaya göre: sperm kokusunu en çok merak eden  kadınlar diye düşünüyorsunuz  değil mi  Hayır, spem kokusunu erkekler kızlardan daha çok merak ediyorlar.  Garip ama gerçek istatistik hazırladım kızlar %30  ve erkekler %70 civarında.

2 responses to “sperm kokusu nasıldır

  1. ercan arun Aralık 27, 2015, 8:18 pm

    bir bucuk sene önce benim sperm kokuyordu şu an sperm kokmuyor her hangi bir sıkıntımı var acaba.

kaba ,sapıkça yorumlar bilgisayar tarafından otomatik silinecektir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: