cinseldusunce

10 Yıldır hobi olarak yazıyorum kimseye zararım dokunmadı.Reklam parayla işim olmaz.Mantık,aklım erdiği kadarıyla sorularınızı cevapladım. Dr prof Hekim değilim, Vatandaş olarak kendi toplumuma ne verebilirim düşüncesi ile bugüne kadar yazdım.Web sayfası yapmadım.Blog olarak kaldım ki deneme yazısı olarak kalsın.Tek kişiyim bir grup filan değilim. Okuyucuya ilgi için teşekkür ederim"

mastürbasyon sonrası karın ağrısı

karinagrMastürbasyondan sonra oluşan kasık ağrısı, karın ağrısı birçok kızda aniden oluşan sonuçlardan biridir ürkütür. Sizde de oluyorsa o kadar korkmaya gerek yok. Çünkü orgazmı kasılarak ve bütün karın kaslarınızı hareket ettirerek yapıyorsunuz. Kadın orgazmı,kız orgazmı erkeklerden daha güçlüdür. Yıllarca vajinanızı bir delikten ibaret gördünüz ama o aslında biir delik değil .Tamamen gelişime açık kaslardan oluşan bir organ. Kasılıp genişliyen daralan bir kas yumağı. Mastübasyon esnasında daha fazla kasılıyor çünkü vücut cinsel ilişkiyi taklit ediyor. Ne kadar çok karnınızda orgazmın hissininiateşini  aldıysanız  okadar güçlü orgazmlar keyifler yaşadınız denilebilir.  Bu bir hastalık habercisi değil .

—Düzenli mastürbasyon yapan kızlarda bu ağrı olayı olmuyor ,–

1- Kasık ağrısı aslında dengesizlikten kaynaklı.. , Mastürbasyonu  uzun süre yapmadıysanız  çalışmayan kaslar . aniden çalışmaya başladıysa  karın kasık ağrısına sebep olur.

Meslea 2-3 sene bisiklet binmediyseniz bacaklarınız ağırır. bu herkeste olan birşeydir. Güncel hayatta yapmamak için birçok bahane buluruz ama o gün gelir

2- MMMM sanıyorum   birde madalyonun öteki yüzü var mastürbasyonu çok abarttınız . yani 1 günde 4-5 defa filan .Daha önce yapmadıgınızdan daha fazla yaptınız yada ,çook derin kuvvetli orgazm yaşadınız. Bunu söylemeye diliniz varmıyor.  korkmayın buda normal bir durum .  Cinsel organınız o kaslarını o kadar kuvvetli kasmamıştı. Yada daha güçlü orgazm için uzun süre mastürbasyona devam edildi en kuvvetlisini yakaldınız. Tabi yaptıktan sonra insan hemen unutmak ister . Ne yaptıgınızı hatırlamazssınız. ama ağrı kısmı kafanızı bulandırır acaba bişey mi var … yok işte bak keyfine. 

3- Bazen kontrolünüz dışına çıkan büyük kasılmalar yani orgazm esnasında ne yaptıgınızı bilemeyeceğniz için kasların aşırı hareketleri istem dışı olabilir buda karın ağrsı yapar..orgazm bazen kolay yakalnız bazen zor ama aniden güçlüsü gelirse bu dalga vücudu kasar. Hep böyle olmazdı ama bu sefer olur. 

Benzer durum erkeklerde de bulunuyor, Erkeklerde de aşırı mastürbasyon yapanlarda  yumurtalığın birinde hafif ağrı olabileceğini biliyormuydunuz. Erkekler kızlardan daha fazla sık yaparlar. 

Kızlar altta mı kalacaktı 

Not:  Düşünceler kendime aittir, okuduklarım duyduklarım merak ettiklerim, aksi düşünceniz varsa lekelemek yerine düzeltin yada sizde bir kişisel blog açıp aksini idda edebilirsiniz.

kaba ,sapıkça yorumlar bilgisayar tarafından otomatik silinecektir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: