cinseldusunce

10 Yıldır hobi olarak yazıyorum kimseye zararım dokunmadı.Reklam parayla işim olmaz.Mantık,aklım erdiği kadarıyla sorularınızı cevapladım. Dr prof Hekim değilim, Vatandaş olarak kendi toplumuma ne verebilirim düşüncesi ile bugüne kadar yazdım.Web sayfası yapmadım.Blog olarak kaldım ki deneme yazısı olarak kalsın.Tek kişiyim bir grup filan değilim. Okuyucuya ilgi için teşekkür ederim"

kısa cinsel soru ve cevaplar

A

adet kanının kızlık bozulunca olan kanama ile bir ilgisi varmı ? Hayır yoktur, Bazı uyanık kızlar evlilik gününü  adet gününe rastlatarak bekaretini kaybetmekle adet gününü karıştırarak uyanıklığa gitme hayalleri vardır. Bunu ancak hiç kadın tanımaış erkeklere yapabilirler.

Erkekler hayatları boyunca kendilerinin kontrol edebileceği kadınların peşindeyken kadınlar da kendilerinden daha fazla kontrol edebileceği erkek peşindedir.

adet günümün 5 .günü mastürbasyon yaptım kısırlık olurmu ? Hayır ,mastürbasyonla kısırlık arasında bağ yoktur. kızların kulaktan duyma arkadaş arasındaki uydurmalarıdır bunlar.

adetken masturbasyon yapılır mı ?  Evet, birçok kadın sormuş zaten yapan oldukça fazladır.

adetken ilişkiye girildiğinde adet kesilirmi ? Hayır

adetliyken kendi kendine bosalinca birsey olurmu ? Hayır,Hiçbişey olmaz

adetin ilk günü ilişkiye girince adet biter mi ? Hayır ,

adetliyken cinsel ilişkide hamile kalınır mı ? Hayır , adetken yapılan cinsel ilişkide hamile kalınmaz. özellikle adetin ilk 1-2 günü risksizdir.adet dönemi kadının döllenmemiş yumurtayı dışarı atmasıdır. ilk adet gününden 2nci yumurtanın olgunlaşması normal periyotlu kadında en az 10-15 gün sürer.Adet günleri hamile kalma riski yoktur sadece görüntü ,sağlık ve dinen yanlıştır.  Düzensiz adet gören kızlarda böyle bir risk kısmen vardır.

anal sex yaptığında hayatın boyunca cenabet mi oluyorsun ? Hayır uydurma. ancak anal ilişki normal değil. her dinde yasaktır bu yüzden korkutmak maksadıyla hurafeler yayılmıştır. bunda 18  yüzyılda kilisenin aşırı mastürbasyon ve anal baskısı vardır.

B

bayanların iç çamaşırı neden hep ıslak ? Kadın oldukları için, onların cinsel organı seninkisi gibi kuru değildir, ağzına bak hep ıslaktır. ağzının ıslak olmasından rahatsız olan hiçkimse yok ama asıl kuru olursa  rahatsız olunur. Bayanların cinsel organı kuru olsaydı nasıl cinsel ilişkiye girerdin ?

bakire olan kızlar vajinal fitil kullanabilir mi ? : Hayır, doktor zaten böyle birşey vermez, belki dıştan sürülebilecek merhem verebilir  zoraki bir durum varsa.  Doktorlar bu tür durumlarda hassastır bilirler. Kendi kafanıza göre zaten fitil kullanmanız sakıncalıdır.

bel soğukluğu üşütmeden meydana gelirmi ? Hayır, bel soğukluğu üşütmekle alakalı değildir. cinsel ilişkiden geçer.

bel soğukluğu olan erkekle birlikte olmak hamile bırakır mı ?  Evet bırakabilir, hem hamile kalabilirsiniz hemde hastalığı kaparsınız, hamile kalmasanız bile hastalığı kapmış olmalısınız, bulaşıcıdır. Bel soğukluğu erkeğin sperm üretimini durdurmaz,ancak olumsuz yönde etkileyebilir. Hamile kalmamak için hasta insanlarla yatmak zorunda değilsiniz. Bel soğukluğu olan erkekten Hamile kalırsanız, birkaç hafta güçlü antibiyotikler kullanmak zorunda kalırsınız, bu antibiyotikler karnınızdaki bebeğin gelişimini bozar. Sonra daha kötü sonuçlar oluşur. Sağlıklı insanlarla ilişki kurun, Doğa seleksiyonu sever zayıflar hastalar kaybetmeye mahkumdur.Dünya en güçlüler dirençliler ayakta kalacak şekilde programlıdır.

bekaret bozulunca fiziksel degisim oluyor mu ? Hayır, sadece erkekler kafalarına göre uyduruyor, mesela göğüsleri değişmiş,ayrık ayrık yürüyormuş ordan belli olurmu, poposu büyümüş,yüzünün rengi değişmiş gibi yalan uydurmalar.

bekar bir kızın erkekle teması sonucunda gelen beyaz sıvı nedir ? Çok bilimsel sormuşsun, bunun adına cinsel ıslanma denir.Bir erkekten hoşlanıp onunla beraberken, her heyecanlanan kızda görülür.

bir sarılma ile erkeğin penisi kalkar mı ? Evet,olabilir,  Onu bir hayal bile kaldırırken sarılmak nedir ki. adamına  o anki duruma göre değişir.

boşalmayan erkek sinirli olur mu ? Kesinlikle doğru, huysuzdur. boşalınca süt dökmüş kedi gibidir zorlasanız da kaçar. boşaldıktan sonra bir erkeğin penisine dokunun kaçar.

bir insan kendi dölünü yutarsa ne olur ? Hiç birşey olmaz sadece döl yutmuş olursunuz.

C

cisimleri sürtmek kızlık zarına zarar verir mi ? Hayır,siz ilk değilsiniz. ama içine sokmak zarar verir. sürtmeniz kanatıcı yaralayıcı sertlikte değilse zarar olmaz.

cinsel birliktelikten sonra meni geri akarmı ? Evet. elbette ki vajinanız dışarıdan gelen her yabancıyı kovmaya çalışacak,kendini temizleyecektir.

cinsiyet değiştiren erkeklerin penisi olurmu ? cinsellik amelyatlarında penis küçültülerek sinirli olan baş bölgesi ön kısma dikilerek klitoris uydurulur, yani penis kalmaz minik klitorise dönüşür altını oyarlar vajinaya dönüşür, zevk alır, ancak vajinal değil hemen hemen penis gibi. Kadın gibi olmasını asla beklmemek gerekir çünkü klitoristeki sinir sayısı fazladır. eski amelyatlarda ise penis başı tamamen alınmaktaymış bu yüzden keyif alması mümkün değildi ,

cinsel ilişkiye girmiş kızların mastürbasyonu değişir mi  ?Evet, Bir erkekle keyif alan bir kız bunu algıladıktan sonra cinsel açlık duyduğunda Boşluk hissini de öğrenir. Yani cinsellik yaşayan kızlarda boşluk hissi yaşanır. Bu yüzden mastürbasyonlarda klitoris en çok okşanırken  içeri parmak itme ile boşluk hissini arasıra kapamak tatmin etmek için kullanır. Ayrıca dizüstü kıvrılıp  elini arkaya atarak yada alttan parmakla kendini tatmin etme genelde erkekle olmuş kızlarda daha sık görülür. Kadınlar mastürbasyon yapıyorlarsa bir önceki masum olana dönmezler kendilerini haz almak için geliştirir, vijana devreye girerse vajinayı da kullanır hatta ,makatı öğrendiyse makatı da devreye sokar. vibratör kullanmayı keşfederse parmak kullanmayı azaltır. daima daha fazla haz almayı öğrendiğinde eskiyi az kullanır. Bu serbest toplumlar için geçerli. Bizde farklı olabilir.

E

eğildiğinde penis neden içine çekilir ?  Şişmansın  bunu kabul et, (nerden bildim ? aynaya bak istersen) eğildiğinde hele soğuk havada sünnetsizmiş gibi olur derinin içine kaçar. ve deri uyuz edicidir ama toplum arasındaysan kimsenin görmeyeceği yerde düzeltmeye çalışırsın.

elle meniyi vajinaya götürdüğünde hamilelik olurmu ? Eğer yumurtlama gününe denk getirirseniz olur, hapisteki kocasından bu şekilde hamile kalan kadın görme izini aldığını gazete yazıyordu. yorumlarda da uyanık kadın diye yazmışlardı.

erkekler penislerini traş eder mi ? Türk erkekleri genellikle eder. koltukaltını tıraş etmiş erkek genellikle ,penisini de tıraş etmiştir. Buna etek tıraşı denir argoda.

erkeklerın çişi gelince penisi kalkar mı ? Hayır,tam tersi kalkmış bir penisle ,kalkmış bir vajinayla işemek daha zorlaşır. Rahat işeyebilmesi için penisin inmesi gerekir. kızlarda da aynıdır.

erkekler fotoğrafa bakarak orgazm olur mu ? Kesinlikle, ama çıplak olmalı detayları görmek ister erkek gözü. kızlar ise detayları görmek istemez mastürbasyon yaparken. Erkek beyni görseldir,kadın dokunsaldır. videolar çıplak fotolar,fetiş fotolar mesela kızın siyah çorapla çekilmiş fotosu etkiler hayaller kurdurur.

erkekler nasıl vajina sever ? Hiç farketmez .Delik olsun da nasıl olursa olsun .

erkekler boşalırken acı çeker mi ? Hayır çekmez, ancak sertleşmiş kalkmış bir organ  dayanılmaz bir hal alır,bunun inmesi zaman alır. Sertleşmiş olması rahatsız edicidir. Mesela kızların meme uçları sertleştiğinde benzer hisse kapılırlar. ikide birde acaba belli oluyor mu diyede etrafa bakılır. Bunun daha kötüsü olarak düşünün erkeklerin rahatsızlığını.

eşcinsel erkek hamile kalır ? Hayır, henüz hamile kalmış erkek yoktur. Cinsiyet değiştirerek te hamile kalan erkek yoktur.

evli bayanın mastürbasyon yapması sakıncalı mıdır ?  Evli erkekler de mastürbasyon yaparlar. Kadın cinsel olarak zina yapmadan kendini bastırıyorsa bunun zararı olmaz. Zira erkekler artık uzak işlerde çalışarak ekmek parası kazanıyor. eşi denizci tırcı, şöför olup uzak çalışan kadın ihtiyacını mastürbasyon yoluyla köreltmesinde sakınca yoktur

 

G

göğüs ellemeyle büyür mü ? Hayır. Bu erkeklerin deyimidir,ellemek için üretilmiş bahanedir. Büyümesi için erkeğin dokunması lazımdır akıllarısıraca.

H

hastayken mastürbasyon yapılır mı ?Evet , Yapılır tabii kide, cinsel ihtiyaçla hastalık ayrı şeylerdir. Bütün insanlık insanın tatmin olmasını engellemekle meşgüldür.Kendisi doyum arayışı yapar,

hamile kalmak icin boşaldıktan ne kadar sonra banyo yapılır ?  Gece o iş bittikten sonra hemen değil de sabah yapsanız daha şanslı sayılırsınız.Ancak daha fazla da tutmaya sağlık temizlik açısından gerek yoktur,Zaten maya tuttuysa tumuştur.  fazlalığı vajinanız dışarı atacak bir ped yada peçete koyarsınız . Erkeğiniz.Boşalır boşalmaz hemen yıkamamak gerekir.

her kadın masturbasyon sonucu orgazm olurmu ? Evet olur , olması lazım .psikolojik ve biyolojik sorunu yoksa insanın yaratılış gereğidir, mastürbasyon kendini cinsel olarak sevmek vücudunu tanımaktır. Emir beyin tarafından verilir. Orgazm olmayan kadınlar sadece yeteri kadar kendi bedenini tanıyamamıştır, erkeklerin hepsi orgazm olur çünkü akan bir meni esnasında olur, kadınlar orgazmı sonradan öğrenir. Bu fark yüzünden kadınlar geç farkeder. benim düşünceme göre orgazm kadınlığı hissetmektir. orgazm bazı hayvanlarda da görülür ancak görünen genellikle erkek orgazmıdır.  mesela dişi akreplerin çiftleşirken orgazm olduğunu okumuştum bir bilimsel dergide. Akrep burcu bu yüzden çok şevhetli  görünür.diğer burçlara göre.

İ

idrar deliğinden ilişkiye girilirmi ? Hayır

ilişkiden sonra işeyince sperm ölürmü ? Hayır ölmez, ilişkiden sonra işeme olayındaki maksat mesane,çiş torbanıza mikropların girmesini engellemektir. Deliğin sonu mesanede biter ve mesane mikropların kolay üreyebileceği bir yerdir. Erkekler ve kadınlar için de cinsel ilişkiden sonra idrar yapmak faydalıdır. deliğe birikmiş fazlalıkları dışarı atar ve mesaneye bulaşmasını kısmen engeller.

ilişki sırasında yapılan fantaziler ? Hayır  o sizin yaptığınız fantazileri başkaları da yapar ama söylemez.Rahatsız olmayın. dünyada hiçkimse mükemmel değildir. insan rüyaların olmasına kendi karar veremez,hayalleri de duruduramaz.Ama normal yaşantıda disiplinli ahlaklı olabilir. Hayalleri bastırırsanız olmadık yerde aklınıza gelebilir. Ummadığınız insanlar ne hayaller kuruyordur şu anda bilemezssiniz. insan beyni boş durmaz.iyiye de kayar kötüye de. asıl normal hayatta yaptığınız önemlidir.

K

kadınlar sadece memelerini okşayarak orgazm olur mu ? Kısmen evet, Vücudunu kullanarak bunu yapabilen kızlar vardır.Küçükken cinsel organına dokunması aşırı yasaklanmış korkutulmuş olan ve ailelerde -eskiden kızgın maşa gösterirlerdi-,kızın tek dokunabileceği tek seçenek haline gelecektir.

kadınlar sevişirken penisi içinde hissedermi ?   evet ,ancak ön kısmı hassastır iç kısmı değil. Penis başının kertik kısmının girip çıkması en çok hissedilendir. O yüzden penisin kısa olması uzun olması farketmez. yeter ki girebilsin, girmese de ön kısmı hassas oldugundan kadınlara keyif vericidir. Penisini kazayla kaybetmiş,yada iktidarı olmayan ama dilini kullanıp çok iyi kadınları memnun eden erkek çoktur. Cinsellik sadece penisle olmaz.

kadınlar boşalırken işer mi ? Hayır, erkekler de kadınlar da boşalırken ,mastürbasyon yaparken idrar yolları kapanır.Cinsel şişkinlik işetmez, hiçkimse cinsel organı kalkıkken kolay idrar yapamaz. kadınlar da böyle. ama filmlerde gösterilen kandırmacadır.

kadının cinsel ilişkide erkeke mastürbasyon yapması sakıncalı mıdır ? Hayır gayet normal, bazen yorulursunuz ama mastürbasyon yapmak daha kolaydır. yada bir türlü orgazm yakaalanamamıştır. öyle kalıp dursanız baş ağrısı başarısızlık  hissedileceğine mastürbasyon yapıp rahatlamak bir seçenektir. Her erkek mükemmel olacak diye bir kaide yoktur. fantazi olarak bile sık yapılan birşeydir bu. Cinsel zevki öldüreceğini sanan yanılır.

Kadın sperm yutarsa ne olur ? Hibirşey olmaz,ağzı kötü kokmaz, adet döneminde yuttuysa adet ağrısı daha az çeker. Amazonda yerli kadınlar daha az adet ağrısı çektiği kanıtlanmış sperm yuttuklarında.

Kadında meni akar mı ? Hayır, kadınlık daima ıslak bir organdır. ekstra meni akmaz ama skene bezi ilişki ve cinsellik sırasında az sıvı salgılar birkaç damladır. fışkıracak şekilde değil.

kadın adetken prezervatifsiz ilişkiye girmek ölümcül hastalığa neden olur mu ? Erkeğiniz hastaysa  aidsliyse veya hepatit b c ,sarılık gibi virüs hastalıkları varsa kolay kaparsınız. Erkeğinizde bu tarz hastalık yoksa sorun olmaz. Ölümcül hastalıklar virüs ve enfeksiyon hastalıklarıdır genellikle.

kendi kendini oksamak kızlık bozarmı ? Hayır

kız boşalırken ne akar ? Hiçbirşey , kızlar erkek gibi boşalmazlar. onların orgazmına gelme denir.ancak kızları da erkekleştirdiğimiz için kendi terimlerini unutturmuşuzdur. kızlar boşalmaz gelmeler yaşar. o seyrettiğiniz filmde  boşalan kızlar işiyor.nerden mi biliyorum. cinselliği kalkık sertleşmiş hiçbir organ idrar yapamaz-işeyemez öyleyse orgazm olmuyorlar işiyorlar. eğer erkeksen penisin en sert zamanında işemeye kalk bakalım nasıl zorlanıyor. kızlar da böyledir.demekki filmlerde erkekleri kandırıyorlar.kadın orgazm olur gibi yapıp işiyor.uyarılmış kadının idrar yapması zordur.erotik filmler saçmalıyorlar sapıtıyorlar.

kızlık zarı bozulan kadınlar kilo alırmı ? Hayır alakası yok, kadınlar evlenince amaçlarına ulaştıkları için birçok diyet,makyaj,kişisel bakıma daha az zaman ayırırlar. bu da onların şişmanlamasına yol açar, kendini salarlar.Evlenene kadar herkes kendini beğendirmeye çalışır. bu uğurda zayıflama merkezler,solaryum,kuaför,diyetler,elbise reyonlarından çıkılmaz. hayat tarzı değişir.

kızlık bozulunca fiziksel değişim olur mu ?  Hayır. Genelde evli kadınlarda buna yorumlanır. Ama alakası yoktur.

kızlık zarı yırtıldıktan sonra mikrop kapar mı ? Evet ,cinsel ilişki görmemiş kadın vücudu erkeği öğrenene kadar daha kolay mikrop kapar. daha önce görülmemiş  enfeksiyon vakaları daha fazla görülür.

kızlık zarı içten bozulur mu ? Hayır, çürüyerek bozulmaz kendi içinden

kızlarda mastürbasyon sırasında gögüs ucu sertleşir mi ? Evet,ergenlikten sonra bu olur.

kızlar erkek arkadaşlarını cinsel organından rahatsız olur mu ? Hayır neden rahatsız olsun ki . erkek arkadaş seçmenin altında penis varlığını kabul etmek vardır. Ancak penis varlığı en sona saklanır kadının bunu istenmesi haline bırakırsan zamanı gelen niyet bir gün mutlaka hedefine ulaşır Hemde rahatsız etmez. Ama cinsellik senin düşüncense, rahatsız edersin. Cinsellik kadının düşüncesi olmadığı sürece o sevgilikten keyif alamazssın. Ona zorlama denir.Kadın penise sahip çıkmaya başlarsa kendi fırsatları kendi yaratır. Zamanı da bulmasını becerir merak etmeyin.

kızlardan meni gelir mi ?  Hayır, mezi de gelmez

kızlık zarı elle hissedilir mi ?  Hayır

kızlık zarı suyla bozulurmu ? Hayır

kızlık zarı denize girince  bozulurmu ? Hayır

kızların çiş yaptığı delik boşaldığı delik aynı mı ? Hayır, ayrı ayrı delikler ama birbirine yakınlar.

klitoris ellemek kızlık zarının bozarmı ? Hayır.

klitoris mastürbasyon yüzünden mi sarkar ? hayır böyle birşeye imkan yoktur

Klitoristen orgazm sıvısı gelir mi ? Hayır. Klitorsin ortasında erkekler gibi boşaltım yapabilen bir kanal yoktur. sadece çok gıdıklanma hissi olan hassas bölge özelliği taşır. bir sıvı boşalma özelliği yoktur. Kadınlarda sıvı ıslaklığını betholin bezleri yapar.Ve vajinal ıslaklık. Kadın vajinası daima ıslaktır zaten. ekstra sıvı salgılamasına gerek yok. erkekler hep kendisi gibi bir boşalma beklediği için bu tür sorular sorulmakta.

klitoral orgazmda bacakta titreme ? Gayet normaldir. her kızın orgazmı farklıdır. kimisinde titreme ,kimisinde silkinme , titreme nöbeti en çok görülen fiziksel görünümdür.

kocam korunuyor bırakırsa hemen hamile kalırmıyım ? kocanız prezervatif kondom kullanıyor ve bırakırsa ,hemen hamile kalma olasılığınız düşüktür. ancak adet başlangıcınızdan  10 gün sonra  yada  2 adet ortasındaki günler ilişkiye girerseniz hamile kalma olasılığınızı arttırırsınız. birde erkeğinizle kış aylarında ilişki kurarsanız daha kolay hamile kalırsınız, yada yaz aylarındaysanız klima kullanın yazın. spermler soğukta üretilince daha harketlidirler. Hamile kalmak isteyen kış aylarında cinsel ilişkiye daha çok girmeli.

M

mastürbasyon yapan kızlar göğüslerinden belli olurmu ? Hayır, yok öyle bir belirti. Biri atmış sizi kandırmış.

midye adet görür mü ? evet yılda 1 kez  görür. belli bir dönemi vardır. Sırf bu yüzden yemesi günah denirse de. Aslında sadece midyenin adet dönemi yenmemesi gerekir. Birçok islam ülkesi 300 milyonluk endonezya, 30 milyon nüfuslu malezya da her zaman yenen baş yemeklerden biridir midye.

Mantarbaş penis şekli her erkekte mi böyle ? Evet. erkek penisi mantar başı şeklindedir ancak sünnetsizken düz bakılınca bu görünmez.

Meni torbasi dolan erkek kadınlara saldırır mı ?hem Evet, Hem hayır. bu onun eğitimine bağlıdır mesela dağ başından,taşradan gelen eğitimsiz, görgüsüz erkek ise kendini kabul ettirmeye çalışır.Kadının açıklığını bahane sürerek gözleme ,gözleyerek rahatsız etme eğilimine girer.Bakmak gözetlemek rahatsız etmek için bahaneler öne sürer’ o kız da öyle giyinmeseymiş, beni teşhir ediyor diye kendince savunacaktır. kadınlara saldırmasa bile kendi hemcinslerine saldırır, aşırı hassaslık kavga çıkarır. kızlara laf atma. bakma. birşeyler görme eğilimindedir. küfür etmesi artar.laf atar ama kendi ile baş edemeyecek kızları seçer. Kadın cinsel organın ismini o gün daha fazla alır. maksadı kadın cinselliğini bildiğini teşhir etmektir. Eğitimli erkek ise kendini bastırır. Gördüğü erotik şeyleri beynine kopyalar ve evde mastürbasyon yaparken bu hayalleri kullanır ve kendine hakim olmaya çalışır.

Yeni,Boşalmış rahatlamış bir erkek hayatta bir kıza ters bakmaz,süt dökmüş kedi gibi olur. kavga etmez.kızları rahatsız etmez.

meme elleyen erkek mutlu olurmu ? Olur ,elbette,  annelikten kalma tatmin duygusu yaşar. memelerine yatırım yapan kadınlar  erkeklerin bu zaafını bilir

O

orgazm hamile bırakır mı ? Hayır. kendinden korkma.

orgazm olurken adet kanı gelir mi ? Hayır hiçbirşey gelmez.

Ö

orgazm olmak adet sancısını geçirir mi ? Kısmen evet. çok büyük bir alakası yoksada Cinsel olarak rahatlama sağladığı için gerginliği azaltır. Gerginliği azalmış bir kadın adet sendromunu daha kolay geçirir. bu konuda yapılmış araştırma falza değildir.

öpüşünce bakirelik gider mi ? hayır. istediğiniz kadar öpşün bişey olmaz

öpüşmeyle kızlık zarı bozulurmu ?   Böyle birşey mümkün değil. adamın ne kuvvetli öpişü var vajinadaki zarınızı bile şişirdi  derler komik olmayın.

P

partnerinin aids olduğunu nasıl anlarsın ? Sen anlayamazssın, ancak kan tespitiyle ortaya çıkar. hepatit türü hastalıktır. kan yoluyla bulaşır,birçok insan sessiz sedasız ölmektedir. hepatit gibi görünse de aidsten öldü dedirtmerzler , o yüzden Memleketimizde sessiz ölünür aidsten yaygara kopartılmaz. Sık sevgili değiştiren,çok eş değiştirenler ,ve sık eş değiştiren eşcinseller risk altındadır.

penise tığ veya şiş sokmak zevklimidir ? adamına göre değişir,  sağlığınıza zarar verebilirsiniz, üriner yollarınıza zarar verebilir. genelde bu tür olaylar bir kadının hissettiği bazı şeyleri hissetmek için fantazi olarak uygulanır. Kadınlar penisi içeri alırken benzer his duyarlar.Normal bir şey değildir.

penis pis bir organ mıdır ? Hayır , burnunuz,kulağınız,diliniz kadar temiz bir organdır. Kızlar birbirine ergenlik öncesi erkek çocuklarını çıplak görünce diğer kızlar varken bakmamak için uydurdukları bir yalandır,yalnız kalsa merak eder elbette ki ,genellikle kızların kadınlaşma evresinde oluşur bu terim mesela 6-10 yaş arasında. Aslında penis kıskançlığının açığa vurulmasıdır. 30-35 yaşında penise pis diyen genellikle kadın bulamazssınız 🙂 dese de ergenliği atlatamamış demektir.Doğal gözlem yaparsanız Vajina penise göre daha çok ıslak ve mikrop yuvasıdır hava almaz,nemlidir.  Güzellik şıklık uğruna giyilen moda iççamaşırları pamuklu değil naylondur.Bakteri fabrikasına dönüşür. Kadınlar erkeklere göre daha çok cinsel hastalıga yakalanır,enfeksiyon kapar.Penis vajinaya göre çok daha temizdir diyebiliriz. Erkekler pisse o zaman organda değil. insanın eğitminde sorunu aramalıyız.

penisin içimize girmesi nasıl bir duygu bırakır ?  Doluluk hissi ,bütünleşme,ait olma hissi,gıdıklanma,öyle sabit kalmaması ve gidip gelme arzusu ,hareket. ilk giriş az zahmetlidir,sonrası  eğer yeni değilseniz ,erkek bütünleşme hissi,onun kabalıklarını ve kendi iğrençliğinizi ,yıllardır sakladığınız içinizdeki hayvanı açığa çıkarma hissi,bunun gibi karmaşık duygular bırakır.

piercing cinsel yönden vajinaya zevk verirmi ? Evet ama bu küçük ayrıntı kadınlar için o kadar önem taşımaz. kadınlar aldıkları hazzın toplamından orgazm olur. Piercing görüntü olarak etkiler. gördüğü için onu hissetmeye çalışır.yoksa karanlıkta görmeden yapsan herhangi bir penisten farkı sadece tırtığıdır. mesela vajinasına küpe taktıran kadınlar da var ama penisiniz daha fazla keyif almaz. tırtıklı bir prezervatif daha fazla keyif verir,Mesela horoz başlı bir prezervatif bulsanız,yada fosforlu karanlıkta parlayan bir kadını güldürerek daha çok orgazm edersiniz. demek istediğim Fantazi şekilden daha önem

popo deliğimde dışarı doğru sarkma var sorun ne olabilir ? Hemoroid sorunudur bu ve kabızlıkla yada anal ilişkilerde görünür. sık görülen  bir rahatsızlıktır. hemen doktorunuzun önereceği bir hemaroid merhem ve kabızlık giderici ile tedaviye başlayın, eğer daha ileri değilse basit hemoroid merhem ve kabızlık giderici ile normala döner, ilerlemişse amelyatla alınır ve dikilir, makatınıza geçici olarak plastik kelepçe takılır. çok basit gibi görünse de zorlu bir dönemdir tedavi.  yiyecek alışkanlıgınızı değiştirmezsseniz tekrar edebilir.lidir.

R

rahmi alınan kadın cinsel ilişkiye girebilir mi ? girebilir tabii kide. Rahim başka şey  Vajina başka şeydir birbirine bağlantıı da olsa birleşmenin olduğu yer vajinadır. Erkeklik organı vajinaya girer Rahime girmez. Çoğu insan böyle bilir. Evet üreme organı bitişiktir ama ayrı bir bölümdür rahim. Rahimi alınan kadının çocuğu olmaz. Genellikle rahim amelyatoları yaşı geçmiş kadınlarda yapılır kadınlık hastalıkları sebebiyle. Yaşlı insanın zaten cinsellik ihtiyacı fazla olmaz doymuştur. Rahimin alınması deliğin kapanması değildir.

rahime atilan her meniden gebe kalinir mi ? Hayır en güçlü ve en kuvvetli sperm yumurtayı dölleyebilir. devalarca ilişki kurulsa da bazen o en güçlü hareketli olan yumurtaya ulaşamazssa dölleyemez. Suni döllenme yapanlar herhangi bir spermi değil en hareketli olanları kullanırlar. Hareket canlılıktır. Yaşlı erkeklerde de çok meni vardır ama içindeki spermler hareketliliklerini yitirmiştir. Kaliteli genç spermle daha iyi hamile kalınır.

rahim spermi çekermi ? : Hayır  çekmez , bir mıknatıs yok orada. erkek boşaldıktan sonra spermler geldikleri yerden geri düşer, ancak en hareketli sperm olgunlaşmış yumurtayı kendi bulur, rahim sıvısı içinde hareket ederler. 1 damla menide milyonlarca sperm vardır 1 tanesi sizin gözünüzün görmeyeceği kadar küçüktür ,gider ve döller. Rrahim spermi içine çekmez. sperm hareketleriyle oraya ulaşır. Vajina kasları kasılma hareketleriyle içinde iyice dağıtır meniyi iyice bulaşır.

S

sarkık vajina doğal mı ? dudaklardan bahsediyorsunuz sanırım vajinayı komple görmek imkansızdır, her kadının kendine ait yapısı var . uzun dudaklı kızlar da normal. ilişki ile alakası yok erkekler uydurur kullanıldıkça sarkar diye.

sertleşmemiş penis vajinaya girerse kızlık bozulurmu ? Hayır, sertleşmemiş penis vajinaya bile giremez, girmeyen penis böyle birşey yapamaz

sünnetli çocuk denize girerse mikrop kapar mı ? Hayır, tuzlu suda mikroplar daha çabuk kırlır iyileşmesi daha hızllanır. Tabii deniz pis değilse

sünnet penis boyunu küçültür mü ? Hem Evet , Hem hayır ,eğer penise komple derisiyle bakarsanız 3- 5cm kısalır. Küçük çocukta tam boyun ortalama yarısı sünnet olunarak kaybedilir. Ama penise baş kısım (işlevli  bölüm)olarak bakılırsa sünnet kısalma sayılmaz.

T

transeksüeller orgazm olurmu ? olur,

tampon kizlik zarı icin tehlikelimi ? Evet .bakire kızlar tampon kullanamaz.

U

uzun penisi vajinasina alamayan kadın var mı ?  Erkek düşüncesi bu, ama ne kadar uzun olursa olsun vajina alır. Sen sadece hayal kuruyorsun. film seyredince azman zencileri seyretmişsin. Kadın anatomisinde vajina esnektir. Acı filan da çekmez dibine kadar girince. Kendi aranızda uydurduğunuz saçmalıklara ve film hilelerine inanıyorsunuz. doğrulara değil.

V

vajinaya parmak sokmak kızlığı bozar mı ? ilk seferde bazen olmasa bile,  uğraşılırsa bozulur (kızlık zarının yapısı genellikle ortası tek deliktir çoğu kızda)

viagra kullanan erkeğin çocuğu olur mu ? Olur elbette,Viagra kullanmanın üremeye faydası yada zararı yoktur. sadece erkesiyona faydası olduğundan daha çok libidoyu besler hamile bırakma şansını fiziksel olarak arttırır. Daha uzun cinsellik yaşadığı için.

y

yalatmak hamile bırakırmı ?Hayır,istediğiniz kadar yalatın,boşalın hamile kalmazssınız.

yastıkla yapılan ilişki kızlık zarı bozulur mu ? Hayır

yanlış mastürbasyon penisi küçültür mü ? Hayır, yanlış mastürbasyon diye birşey yoktur ki.insan nefsini nasıl köreltirse köreltsin organik değişme olmaz. ama mastürbasyon yaparken penisinizi keserseniz küçülür. Mastürbasyonun kuralları yok ki. Sadece elle yapılmaz sürterek te boşalan insanlar var. Kapı deliğine mi sokuyorsunuz gene küçülmez. boyu neyse odur.

710 responses to “kısa cinsel soru ve cevaplar

 1. Legna Eylül 1, 2012, 8:58 pm

  Aynayi altimiza alip kizlik zarinin bozulup bozulmadigini anlayabilir miyiz?

  • cinseldusunce Eylül 5, 2012, 7:35 am

   evet anlaşılır ama uzman gözüyle bakmak gerek. normalde kalem ucu kadar bir açıklık mevcuttur ama zor görünür her kızınki farklı, eğer açıklık tükenmez kalemden büyük görünüyorsa bir genişleme olmuştur. ancak her kızınki farklı. İnternette çeşit fotograflar mevcut.Bozulmuş bekarete bakarsanız o zaman daha iyi anlarsınız. Genellikle bozulmuış olunca kalem kalınlığından daha fazla açılır.

 2. sc deoklif Eylül 20, 2012, 2:16 pm

  bekaretimin bozulup bozulmadıgını hissedebilirmiyiz bozulunca farkli bi his mi olusur bunu nsl anlariz?

  • cinseldusunce Eylül 20, 2012, 5:09 pm

   kızlık zarınızı elle kendiniz hissedemezssiniz, aynayla iyi incelerseniz görebilirsiniz ama bunun orası olduğunu anlayamazssınız. Bekaretinizi kaybettiğiniz zaman hiçbir farkınız olmaz şu halinizden,Sanki bekaret bozulunca kadın gibi hissedeceğinizi sanırsınız yada öyle düşünülür. Bu sadece statü meselesidir.Hissettiğiniz değişmez

 3. sikinti Ekim 19, 2012, 10:24 pm

  Yeni tanistgm biriyle iliskiye girdim fakat icine bosalmadim disari bosaldim ondan snra bidaha git gel yaptk kiz arkdsim adestinn 25 gunde bi oldgunu soyledi icine bosalmdgmdan emin gbiyim fakat iliskiden bir gun sonra adet oldugunu soyledi ama bu adeti dierlerine nazaran dha kisa surmus 3 gun surmus ve simdi aradan 31 gun gecti fakat adet olmdgni soyledi kiz arkdsim boyle gecikmezdi diyp duruyor ama iliskiden sonrki bir iki gun icnde fkat hasta oldgnu soyluyo yni adet simdide gecikti 6 gun hmn hmn hamile kalabilme ihtimlinden korkuyorum bna lutfen gerck ama ic acici cvp vrrmsnz cok koru psikolojik bunalimdayim :((((((

  • cinseldusunce Ekim 20, 2012, 5:04 am

   cevabınız mailinize yolladım

   • kenan Mart 2, 2013, 12:53 pm

    bunun cevabını yazabilrmsnz ?

   • cinseldusunce Mart 2, 2013, 3:24 pm

    olmayan sorunun cevabını vermem ki , umarım soru yazarsınız , Teşekkürler

   • ayca Mart 3, 2013, 11:56 am

    2gun ard arda beraber olduk ama kan gelmedi 3.gun sabahi peceteye cok az pembemsi bir kan geldi kizlik zari 3.gunun sonunda 2gunluk iliskiden sonra patlayabilir mi?

   • cinseldusunce Mart 3, 2013, 1:38 pm

    bir kız asla kızlık zarının patlamasından bahsedemez, tam bir kız taklidi yapan erkek gibi cevap vermişsiniz yinede cevap vericğim 2nci ve 3ncü defada ancak zedelenir ve yırtılma oluşabilir. bazı kızlarda kan gelmeyebilir , illa kan gelecek diye bir kaide yoktur. kan gelmeyen kızın bakire olmadıgı manasını düşünmek yanlıştır.

   • Melek Kasım 22, 2016, 9:59 am

    Meraba . dört gecedir sevgilimle sevişiyoruz daha önce hiç ilişkiye girmemiştim ve şimdide girmedim sadece sürtündük birbirimize ama o benim göbegimin altına boşaldı bu yüzden hamile kalır mıyım ? Bide en son gece sürtündükten sonra erkek arkadaşım parmagını vajinama sokmaya çalıştı acıdı ve ben elini geri çektim yani hiç bişey girmedi vajinama ama sabah uyandıgımızda vajinamdan kan geliyordu acaba kızlıgım bozulmuş mudur ? Yoksa adet zamanım gelmişti adet mi olmuşumdur ? Lütfen acil cevap verir misiniz?

   • cinseldusunce Kasım 22, 2016, 10:13 am

    mailden yazin lutfen bu tur iliskiler tehlikeli ustuste ve bakiresiniz. gebe kalisaniz hersey degisebilir. hayatiniz bile. aniden ebeveyn olursunuz.

 4. smile Aralık 23, 2012, 6:06 am

  erkek arkadaşımla anal yoldan birlikte olduk içime boşalıp boşalmadığını bilmiyorum çok korkuyorum hamile kalırmıyım cevabı mailime atarsanız sevinirim.

 5. aytiti Ocak 7, 2013, 10:32 pm

  mrb benim hastalığımın 3 gününde eski erkek ark ım ile ilişkiye girdim ama 5 aydır kimseyle girmiyordum ilişki sırasında onun penisini hissetmedim vajınam cok acılmıştı bunu oda bende hıssedıyordum ıkımızde zavk alamadık acaba bu neyden kaynaklanıyor ?

  • cinseldusunce Ocak 8, 2013, 8:02 am

   1- adet zamanı aşırı istek duymanız normal genelde adet dönemi vajina içinde damlama isteği gıdıklanma ve arzu yaratır, ancak içinizdeki sıvılar hala pıhtı olduğundan vajinanız kendini yenileme döneminde olduğundan kayganlaştırıcı sıvı salgılayamaışsınzıdır. kaygan olmadığı için acı çekmiş olursunuz
   2- uzun süredir cinsel ilişki yaşamadıysanız vajinanız kapanır. yani kız gibi olur ama bakire olmazssınız. ve her ilk ilişkide bu zahmeti yaşarsınız, keyif almanız 2-3 ilişki sürer.
   3- erkek arkadaşınızla uzun süredir aranız mesafeli olmuş, vücudunuzun onu kabul etmesi ve tüm benliğinizle vajinanızın ona açması gerekirdi,Arada mesafe bırakılmış uzun zaman -soğuma olmuş psikolojik olarak sadece boşalmak için boşalmak niyetindesiniz bu yüzden , içinize almada zorluk çekersiniz.
   4- Kızların çok büyük bir bölümü cinsellik ihtiyaçlarını ayrıldığı sevgilisiyle kaşılar yani yabancıya gitmesin politikası, eski sevgilisinin başka kız arkadaşı olduğunu bile bile bu yapılır. Çünkü en azından vücudunuz onu tanıyordur.
   5- Yeteri kadar uyarılmadan erken başlamışsınız ,heyecan gelmeden girmek bütün ilişkiyi batırır,
   5- Organik olabilir ki bu çok düşük ihtimal ama içerde kist varsa engeller.
   –adet döneminden uzak bir zamanda yapın ki vajinanız kendine gelsin , adet dönemleri vajinanın kendini yenileme dönemidir. içi daha fazla kanla sıvıyla doludur.

 6. kemal Ocak 11, 2013, 2:12 am

  kız arkadaşım anal sexe karşı eskiden biriyle yapmış olabilir mi ?

  • cinseldusunce Ocak 11, 2013, 7:36 am

   Normalde hiçbir aile kızının aklına gelmez, ancak sizin aklınıza geldiğine göre niyetiniz veya daha önce başka biriyle unu yapmış veya yapmayı düşünmüş olmalısınız yada bunun gibi bir çevreniz arkadaşlarınız size birşeyler öğretiyor. Bu hoş birşey değil Hem dinen günah hemde normal olarak. Kızlar bu konuda erkeklerden daha saftır günahlara daha çok riayet eder korkuları fazladır. Dediğiniz şeyden de keyif almazlar,Seyrettiğiniz cinsel içerikli filmlerin etkisinden çıkın, gerçek olan gördüğünüz gibi değil. Millet evinde eşiyle o işi yapmaz. Burası Türkiye.

 7. tek kral Ocak 12, 2013, 10:09 am

  ergenlik çağındaki kızların hepsi erkek penisini merak eder mi sex yapmak istermi

  • cinseldusunce Ocak 12, 2013, 2:51 pm

   cinsellik her insanın içinde vardır,arzu vardır,merak ta vardır ancak insan sevdiği ile birlikte olmanın hayalini kurar. Bu sebeple sevgi yoksa yazdığın kelimeler bişey ifade etmez. Ters etki yaratır Aksine korkutucu ve ürktücü hatta sapık sayılırsın.

 8. gul Ocak 19, 2013, 12:35 pm

  Uyurkeb vajinanin icine penis girse hissedilirmi

  • gul Ocak 19, 2013, 12:39 pm

   Erkek arkadasimla surtunme yoluyla iliski yasiyoruz birbirine surtuyoruz .. Hic kan akmadi hep sivi akti ama seyimde agri var kizligim bozulmismudur

   • cinseldusunce Ocak 19, 2013, 2:46 pm

    yaptıgınız olay birçok gencin vardıgı son nokta zaten. Sürtünmenin verdiği bazı hasarlar oluşur parlak deride tahriş olur, genelde iç çamaşırı üstünden devamlı yapılırsa elbetteki zımparalamak gibi bir tahriş sözkonusu. Sonuna gelmek üzeresiniz biraz ara verin.İlişkileriniz arasına biraz boşluk zaman koyun. Bu kadar ileri gitmemelisiniz bundan sonrası bişey kalmamış. Evlenecek yaştaysanız bir yerden evlilik yoluna girin, Çocuk sahibi olma olasılığınızı da hesaba katın, sürtünmeyle böyle şeyler olabilir erkek sıvısında canlı spermler oldugunu unutmayın 1 damlasında binlerce canlı sperm vardır. Artık kürtaj yasaklandı. Bana bişey olmaz demek erkeklere has birşey. Cinsellik sorumlululuk altında keyif vericidir,yoksa bilinçsiz yaptıktan sonra korku verir.

  • cinseldusunce Ocak 19, 2013, 2:35 pm

   evet bunu hissetmeyecek bir kadın herhalde çok az bulunur, silah ile atış yapsan bir insan anlamaz diye bişey değil uyku. düşünsene senin en hassas yerleine dokunuluyor milyonlarca sinirin oldugu bir bölge elbette uyanırsın , yok böyle düşündüğün gibi bir uyku

 9. dlr Ocak 24, 2013, 12:55 pm

  bakire olamama rağmen vajinam çok koyu ve sarkık gibi dudakları çok dısarda bunun belli bir sebebi var mıdır? çözümü nedir?

  • cinseldusunce Ocak 24, 2013, 9:18 pm

   genelde jilet kullanımında dış görünüşü siyah koyuya kaçar, epilasyon yapanlarda da açıktır. iç dudakların büyük veya uzun olması sizin bir suçunuz veya kullanılmışlık göstergesi değildir, irsii bir durumdur ailenizin kadın ırkında var olan bir yapıyla alakalı olabilir. Bu kötü değil sadece sizin gözünüze hoş gelmemekte belkide, Ama çok rahatsız olursanız ileride labiaplasti denen estetik cerrahi ile küçültülebiliyor. Ancak çogunlukla insanlar kendi vücudunu orjinal olarak sevmesi gerekir. Cinsel organlar hücre farklılığı dolayısıyla esmerlerde zencilerde siyah açık tenlilerde pembe kahverengi siyaha kaçar.Hücre farklılıgı yüzünden normal ten deri renginden zaten daha koyu olması normaldir.

 10. gülüm Ocak 28, 2013, 11:16 am

  merhaba ben hamileyim 3 aylık. Ilişkiye girebilir miyim tehlikesi olur mu

  • cinseldusunce Ocak 28, 2013, 4:49 pm

   bu soruyu doktorunuza sormalısınız , bunun ayıbı yok , düşük tehlikesi genelde hamileliğin son 3 aylarında oluşur , rahatlıkla girilebilir çoğu kadın bundan korkmakta aslında son 3 ay yani 6ncı aydan sonrası risk oluşturur. Hatta kadınlar arasında yalanlar vardır. çocuk dogunca çıkan sıvı erkek menisiymiş gibi saçma şeyler anlatırlar, yani ilişki yaşamış sanki orda birikmiş doğumda çıkıyor gibi. Kulaktan duyma bilgilere değil
   ___ Doktorunuza sormaya utanmayın. Ben doktor değilim,eşim hamile kaldı bize son 3 ay sakıncalı denildi mesela – çok sağlıklı evladımız var. Sağlıklı günler dilerim. Allah evladınıza kavuştursun. mümkünse normal doğum yapın evinize 3-4 saat içinde dönersiniz.

   • gülüm Ocak 28, 2013, 4:59 pm

    teşekkürler. Ben ilk hamileliğimde 5 haftalık bebegimi düşürdüm. Peşine hiç adet görmeden hamile kaldım. Şimdi 2 ay 3 haftalık hamileyim düşük hapı kullanıyorum. Kontrole gittiğmde soracam doktoruma. Normal dogum istiyorum da ağrısız sancisiz dogum da olabilir.kafam karışık daha doğrusu.

   • cinseldusunce Ocak 28, 2013, 5:09 pm

    düşük olayı önceden varsa cinsel ilişkiyi sonlara dogru sakıncalı buluyorlar, doktorunuza o yüzden sormalısınız. ağrısız epidural oluyor. Bunu özel anstezi hemşiresi yapması gerekiyor. Dogum suyunuzun gelmesiyle başlıyor. ama hemen acele etmezssiniz. rahimin 10cm açılmasını bekliyorlar. Ondan sonra başlıyor bu ana kadar sadece belli sancılar çekiliyor. eğer doğum olmazssa hastanede suni sancılar vererek rahim genişlemesi sağlanıyor. Eskisi gibi değil artık hastaneler bu konuda oldukça iyiler. sigortalıysanız oldukça uygun , asla 1000 tl nin üstünde değil , Kulaktan duydugunuz kadınlar arasındaki dolaşan kötü davranma olayı filan yok ,veya biz duymadık. Yavaş yavaş kendinizi hazırlayın inşallah kavuşacaksınız

   • gülüm Ocak 29, 2013, 8:38 am

    teşekkür ederim bilgilerinz için.

   • gülüm Ocak 29, 2013, 8:40 am

    normal doğumda yırtılma çok oluyo mu. Zaten özel hastaneye gidiyorum doktorum da çok iyi ama genede içimde korku oluyo endişeleniyom ya doğumda birşey olursa diye.

   • cinseldusunce Ocak 29, 2013, 10:31 am

    normal doğumda sadece perine bölgesine kesik atıp doğumdan sonra hemen dikilir bu 1 ay içinde tamamen kaynar bir çırpıda hastaneden çıkarsınız, o kadar sık yapılan bişeydir ki. Şu anda belkide binlerce kadın doğuruyordur. Yani çok zor değil, benim eşim uzakdoğulu ve sizin yapınızdan daha minyon olduğu halde çok rahat şekilde doğum yaptı, Her kadın ilk doğumunda ya bu küçücük yerden mi çıkacak endişesi taşşır ve kendininkini diğerlerinden küçük ve özel hisseder. Analık bir kere üzerinize geldiğinde siz bile nasıl bu döneme girdiğinizi anlamıcaksınız.

   • gülüm Ocak 29, 2013, 4:54 pm

    tekrar teşekkür ederim bana cesaret verdiniz.

   • gülüm Ocak 29, 2013, 7:08 pm

    doktorum bana ultrasyonla bakıyordu bu sefer alttan bakacakti gene ultrasyonla. Bende baktirmadim sakıncalı olur diye. Sizce baktırmali miyim alttan ultrasyonla zararı olur mu

   • gülüm Ocak 30, 2013, 12:33 pm

    pazartesi kontrole gidecem alttan bakacak doktor bebeğe zararı olmaz dimi

   • melek Şubat 2, 2013, 8:30 am

    pazartesi kontrole gidecem 2.5 aylık hamileyim ve doktorum vajinal ultrasyonla baksak daha sağlıklı olur dedi. Bi tehlikesi var mi bunun. Bakarken vajinama sıvı mi koyuyor nasıl olur bilgi verir misiniz

   • cinseldusunce Şubat 2, 2013, 12:05 pm

    ultrason zaten bebeğin durumunu kontrol etmekte kullanılan bir yöntem, cinsiyeti bile öyle öğreniyorlar. ses dalgası yayarak gelen sinyallerle bebeğiniz belli oluyor. Radyasyon değildir. Bebeğe zararı olmaz zaten her ay düzenli olarak ultrason fotoları çekilecek, Vajinaya baston gibi bir alet ile kontrol ediliyor ,sanırım prezervatif te gerekecek. bu sadece ilk göremedikleri için , daha sonra normal ultrasonla bakacaklardır. az rahatsız olusunuz ama normal bir cinsel ilişki gibi bir kontrol edildikten sonra diğerlerinde normal ultrasona geçersiniz. Bende bilgileri sizin gibi bazı doktor sitelerinden öğreniyorum.

 11. sedef Ocak 30, 2013, 6:18 pm

  kızlık zarımın bozulup bozulmadıgını ogrenmek ıcın kadın doğum uzmanına gittim ‘hayır bozulmamıssın ama hafif bi tırtıklanma olmuş dedi. kontrol ederken eldivenle açıp baktıgı ıcın acı hissetmiştim baya ve 1 gun boyu bırazcık acı vardı geçmedı, muayene oldugum gun eve geldiğimde ıç çamaşırımda biraz kan gördüm ve adet döneminde değildim sizce doktor acıp bakarken kızlık zarım bozulmuş olabilirmi??

  • cinseldusunce Ocak 30, 2013, 9:41 pm

   Bekaret açıp bakarak bozulacak birşey değildir, ama tornavida sapı gibi kalın birşey içine zorla bastırılırsa yırtılır. Yoksa dudakları açıp gerdirsen bile yırtamazssın çünkü o bölge de genişler içerde derinedir , ancak şu olmuştur bakarken gerdirmiş ve çatlak oluşmuştur, bekaretinde değil o bölgede anal kısma bakan yerde bu tür aşırı germelerde çatlak oluşturabilir.O bölge hassas parlak ve ıslak deridir. Doktorların insanlara zarar vermek maksadı tesadüfen bile olmaz, kimbilir baktığı kaçıncı kızssın 🙂 Açıp bakarken haliyle gererek incelemk zorunda. şüphe duyan sensin kendinden sonuçta.bu yüzden kafana takmana gerek yok , Sağlıklı günler dilerim

 12. sedef Şubat 1, 2013, 10:18 pm

  teşekkür ederim:) peki doktorun dediği hafif tırtıklanma nedir? böyle birşey mümkünmü?

  • cinseldusunce Şubat 1, 2013, 10:36 pm

   parlak deride çatlaklar oluşur,nasıl ki dilinizde bazen soyulmalar olur bunun gibi insan vücudu bazen kendini yeniler, Bunu artık kafanıza takmayın ,Uzman bakmış artık içiniz rahat olsun.Hayat üzerine olumlu güzel planlar kurun.

 13. melis Şubat 4, 2013, 2:59 am

  erkeğin penisi kalktıktan sonra boşalmadan ne kadar zaman sonra iniyor geri?

  • cinseldusunce Şubat 4, 2013, 7:49 am

   Sertleşmiş cinsel organın ,eğer dokunulmazssa , uyarım devam etmezsse boşalmadığı takdirde 10-15 dakikada inmesi gerekir kendi kendine.Kanın dağılması gerekli, Çevresel uyarımların kalkması gerekir, erkek için bu imaj,sizin göstermemeniz gerekir , çevresel etmenler devam ettiği sürece dokunulmadıgı zaman bir süre sonra göz görünütye alışacak ve kendiliğinden inecektir. Mesela avrupa erkekleriyle dalga geçeriz ama işin aslı avrupalı erkeklerin çevresel etmenlere alışık olmasındandır. kadın erkeği açıklıkta sertleşmemeyi ögretmiştir. Türkiyeden avrupaya ,rusyaya giden erkeklerde ilkönce sertleşme olur ama zamanla cevreye alışma eğilimi olucaktır. Erkeğin göz duyusu önemlidir.

 14. Ozan Şubat 6, 2013, 12:22 am

  Ben 16 yasında bir erkeğim günde 1-2 defa masturbasyon yapıyorum ileride benim için bir sıkıntı olur mu ?

 15. isimsiz Şubat 8, 2013, 4:03 pm

  Ben bu konulara pek bilgisi olmayan bi kızım bundan baya bi zaman önce regl im bitti bitecek derken yani son günlerinde mastürbasyon yaptım bu konuda pek bir bilgim yoktu ama katiyen elimi icine sokmadım sadece dısardan oksadım ama bi süre sonra kan geldi. sizce kızlıgım bozuldu mu yoksa icerde son olarak kalmıs kan mı bosaldı lütfen cevaplayın ?

  • cinseldusunce Şubat 8, 2013, 8:20 pm

   kızlarda mastürbasyon zaten klitoral yolladır kendinizden eminseniz zaten bu adet kanıdır, korkmanıza gerek yok. eliniz yanlışlıkla bile oraya gitmiş olsa kağıt gibi yırtılacak nesne veya sogan zarı gibi bişey değildir. çok aşırı kalın bir mazlemeyle yırtılabilir. kız eli narindir ,böyle bişey olmuş olsa zaten dokunur dokunmaz bacaklarını kasardın, korunaklı bir bölgeye zarar vermen mümkün değil. Korkunuz kanımca yersiz. Çünkü hepimize mastürbasyonun korkusu verilerek yetiştik, yapınca en küçük şeyde suçluluk duyacak belirti aramaktayız.

 16. Jandrma Şubat 9, 2013, 6:54 pm

  Ben nisanlımla ilskye grdm we tam yparken birdn boşaldm wajinaya braz durdu geri cektim o da hmen yıkamaya gtti we dha 1 ay olmadı adet gördü 1 hfta sdce snra adt olmdı bel ağrısı war bzen snra test yptk ama negatf cktı bna pek inandrıcı gelmdi bu cnkü böyle olupta cok hamile kalan insan war.Acaba hamilemidir istyrum olmasını gönülden ama değlse cok üzülcem tbi oda…cwbı mail olarak atarsnz sewiniriz.

  • cinseldusunce Şubat 10, 2013, 4:38 am

   adet gördüyse hamilelik riski yoktur, ilişkiden sonra adet görüldüyse yumurtlma gününe zaman kalmamış yada döllenmemiştir, kadın vücudu her ay yumurtayı hazırlar.

 17. berkant Şubat 9, 2013, 8:20 pm

  ben kız arkadaşımla birlikte oldum ve poposunun içine boşaldım hamilelik durum varmı?

  • cinseldusunce Şubat 10, 2013, 4:36 am

   Daha çok erken yaşlar ,Lise çağndasınız, kız arkadaşın hamile kalırsa ikiniz de okuldan atılırsınız iş çok büyür. Evet hamile olmasa bile bundan sonra böyle bu kadar ileri gitmemelisiniz.Bu şekilde devam ederse olma ihtimali olur. Daha safça duygular yaşanması gerekir bu genç yaşlarda. Cinsellik oyun değildir.

 18. ayca Şubat 13, 2013, 2:15 pm

  Ben bakireydim 2gun once sevgilimle iliskiye girdik ama bir kan gelmedi ve gayet raht bir birliktelik yasadik ertesi gun tekrar beraber olduk kan yine yoktu 3.gunun sabahi tuvalete gidip sildigimde peceteye pembemsi bir kan geldi reglde olmam gerekiyordu sizce reglden mi yoksa bozuldugum icin mi?

  • ayca Şubat 13, 2013, 2:18 pm

   Reglm kesik kesik gelmezzdi hic korkuyoruum

   • cinseldusunce Şubat 13, 2013, 4:08 pm

    bekaretinizi yırtacagınızı bile bile ilişkiye girdiniz bunun korkusu olmaz, hamilelik korkunuz varsa regl geldiğine göre olmaz, ama bundan sonra böyle devam ederseniz korkun tabiki

  • cinseldusunce Şubat 13, 2013, 3:31 pm

   reğlden olma olasılığı yüksek, regl gününüz yaklaştıysa adet kanıdır, ancak akıntınızda bir deişiklik var mı ? kokulu akıntı gibi olasılıklar varmı ? eger yoksa adet kanıdır. bekaret kanı öyle hayvan keser gibi akan bir kan değil filmlerdeki gibi bişey değil. çok gözde büyütülür sadece.

   • ayca Şubat 13, 2013, 9:12 pm

    Kokulu akinti oluyor, beraber oldugunuz zaman kan gelmedigi icin esnek oldugumu dusunmustuk

   • cinseldusunce Şubat 13, 2013, 9:23 pm

    mailime yazın , bu sorununuz farklı sizin , bekaretten önce sağlıgınız düzeltmelisiniz

   • ayca Şubat 13, 2013, 9:20 pm

    Birde bu kizlik zarinin bozulup bozulmadigina bakabiliyormusuz gorebildigimiz kadariyla bakmaya calisirken cok az kan geldi regl kanindan diye dusunuyorum. Kokuludan kastim yanlis oldu her zamanki gibi akintim

   • cinseldusunce Şubat 13, 2013, 9:50 pm

    akıntıyı genelde kaile almayıp bu tür ilişkilerde kızlar mikrop kapabiliyor, O yüzden sordum. ilişki yaşanacaksa temizlik kurallarına uymanız gerekir. bekareti kendiniz bakarak anlamak zordur. Bunu uzmanlar daha iyi bilir.

 19. dertli Şubat 15, 2013, 9:42 pm

  merhaba.bosalma sonrası prezervatifi kontrol ediyorum akıntı falan görmüyorum.fakat vajinadan cıkmadan bir miktar sertlik kaybolmadan devam ettiğim oluyor.ekstra korumalı prezervatif kullanıyorum.spermin ağız kısmından tasmasını kullanıyorum.bu mümkün mü? bu sekilde hamilelik olur mu

  • cinseldusunce Şubat 15, 2013, 10:05 pm

   prezervatiflerde kullanılan yağ , türkiyenin kullanamadığı Bor madeninin ta kendisidir ve hidrojen peroxide ile parçalanarak birçok eczacılık göz damlası vazelin gibi malzemelerde kondansatörlerde elektronikte kullanılır. Bunun mikrop kırıcı özeliği oldugu için spermleri kısmen bloke ettiğini bilmiyorsunuz. 🙂 Bu yüzden hamile bırakmak için spermlerinizin çok inatçı olması gerekir. Gene de Türkiye anormallikler ülkesi o yüzden olmaz olmaz büyük konuşamıyız. Avrupa insanı bilinçli kullanıyor biz ise buna daha yeni alışıyoruz. Normal şartlar altında sızssa bile olmaması gerekir. prezervatif %100 koruma sağlamaz genellikle koruma oranı %90-95 tir bunu da kazalar için açık bir kapı bırakma şeklinde düşünün. Ben prezervatif kullanmamış insanların ters taktıgını dahi biliyorum .Adam tersini düzünü bilemiyor

  • Hakan Mayıs 2, 2016, 7:18 pm

   Merhaba kız arkadaşımla ilişkiye girdik dışarı boşaldım sonra bana kan gösterdi hamile kalma ihtimali var mıdır

   • cinseldusunce Mayıs 3, 2016, 3:47 am

    sizwe kan gösterdiyse adet oldugunu gösteriyor.adet ise gebe değilim demektr. yada ilk ilişkisi ise kızlık zarının bozuldugunu kanıtlıyor.

 20. Dusunceli Şubat 19, 2013, 4:38 pm

  Bikini bolgem asırı kasınıyo vajinammı bende bilmiyorum bide bakire olmama ragmen oramda acı hissediyorum ve hava alıyo bunların sebebi nedir

  • cinseldusunce Şubat 19, 2013, 8:38 pm

   Aşırı kaşıntı sebebi mantar, enfeksiyon, mikrop kapma gibi şeyler olabilir, Akıntınız kokulu mu bunlara dikkat edin, eger rahatsızlık verici boyuttaysa aile doktounuza danışın. Giydiğiniz iç çamaşırlarınızı pamuklu beyaz keten olanları tercih edin, naylon çamaşırlar tahriş etmiş olabilir. Önce iç çamaışırınızı pamuklu değilse pamukluya çevirin ,işin sebebi bekaretle değil sağlıgınızdaki bir aksaklıktan dolayı olabilir.

 21. Medine Şubat 20, 2013, 11:05 pm

  Bir bayan erkek arkadaşıyla sürtünürse ve ardında ağrı hissedip kanama olursa baya bu kızlık zarı bozulmuş olduğunumu gösterir

  • cinseldusunce Şubat 21, 2013, 8:59 pm

   Klitorise sürtünmeyle kızlık zarı bozulmaz, sadece sürtünmeden tahriş olmuşsunuzdur ve ufaktefek çatlaklar oluşmuştur parlak deride. Bekaretinizin yırtılması için oldukça kalın nesnelerin vajinal açıklıktan girmesi epey de zorlaması gerekir ki bu size az da olsa acı verecektir,zorlanma olsa bacaklarınızı kasma isteği duyarsınız. Sürtünmeyle az da olsa keyif alırken çatlakların ve tahriş oldugunu bu işi yaptıktan sonra farkedersiniz.Devamlı ağzı açık olmayan cinsel organın parlak derisi tahriş olunca ağrı ve ufaktefek tahriş kanamaları olacaktır. Kızlık zarı daha farklı yerdedir içeridedir. Ancak bekaretinizin bozulmadığını söylesem bu işe devam edersiniz bu da kötü.Ve birgün gerçekten olmamıştır ya deyip bozarsınız. Buraya birşey yazssam bu konumda gençleri yönlendirmekte zorlanıyorum. Evet büyük ihtimalle olmamıştır ama buna devam etmeyin. Kendinize saygı duyuyorsanız pişmanlık duyacak şeyler yapmayın.

   • aslı Şubat 9, 2015, 3:54 am

    Birsey sorabilir miyim acil lütfen ben ilk defa yasıyorum böyle birsey o benim ilk sevgilim zaten 20 yasndaym ve cok pismanm etmedigim tövbe dua kalmadı bidaha asla sonuc her ne olursa olsun tovbeliyim bu konunun bahsini bile etmem nim meseleme gelince de ben erkek arkadasmla surtunme yoluyla birlikte oldum uzerimizde hic birsey yoktu ilk deneyimim ve sonradan vajinama diliyle dokunuslarda bulundu o deligin oldugu yerde farkli bi his duydum ne olduguna anlam veremedim dilini vajinaya sokmasndan supheleniyorm adet gunum zaten 2 gun gecikmisti 7 sine olmam gerekiyordu 9’unda boyle birsey yasadk zaten eve gelince de bi damla kan gordum kahverengi ve kati bi kan sabahina da adet oldmhva da soguktu leke mi geldi adetten once kizlik zari mi zarar gordu bilmiyorm ltfn yardmedin

   • cinseldusunce Şubat 9, 2015, 8:04 am

    Genellikle dille pek göyle bir olasılık yok ama Türk gençlerinin en çok yaptığı şeylerden birini yapmışsınız. pantolon ,eşofman ,külot üstünden olsa bişey olmaz ama dille orayı zorlamakla düşük ihtimal ama az da olsa bekaretinizi esnetmiş hasar vermiş olabilir. Adet gördüğünüzü düşünüyorum yine de çünkü adet kanıyla hep karıştırılır bekaret kanı,kızların en çok yaptığı dönemdir adet öncesi ve adet zamanı çevresi hormonlar coşar. Oral sevişmeyi kötü bakmam ama tabikide dilin dokunacağı yer yukarısı olmalı ,bir daha bunu yaparken tamamen özgür bırakmayın,gebelik şansı olmaz açık sürtünmeye göre ve tahriş etmez,kızlar için daha doyurucudur. Cinsellikten vazgeçmek diye bişey olmaz.kadın doğmak cinselliğin içindedir ,kaçsan da hep içinde olursun. Korkular kendi vücudunu iyi tanımakla kaybolur, Bir erkekten daha fazla bilgiye sahip olmanız gerekir. tek eksiğiniz budur. Vajinanıza yıllardır korkudan,günahtan aynada bakmazssınız, olaylar olunca pişmanlıktan bakarsınız. 🙂 hemde ağlayarak . Erkeklerin peşinde koştuğu gördüğü aynadaki görüntüyü iyi tanıyın.

 22. tuğba Şubat 24, 2013, 6:34 pm

  sevgilimle anal seks yaptık ama çok değil tam girmedi bile ama çıkardığında boşaldı cogu carşafa gitti ama bi iki damlasıda arka deliğin alt tarafına geldi vajinanın etrafına geldiğini sanmıyorum ama korkuyorum da yarım saat 1 saat sonra yıkadım acaba hamile kalma riskim var mı ? :S

  • cinseldusunce Şubat 24, 2013, 10:18 pm

   düşük ihtimaldir ,ama daha erken yaşınız küçük olduğunu sanıyorum. Bu tür ilişkiler için yaşınız genç.Erkek arkadaşınızı tavına kanıp böyle şeylere kalkışmayın derim. Hemoroid olma -basur ihtimalinizi düşündünüz mü hiç .

   • aslı Şubat 11, 2015, 11:08 pm

    Peki çok çok düşük bir ihtimal mi dil ile kzlk zarının yırtılma olasılıgı birde esneyip zarar görmesinden falan söz etmiştiniz nasıl yani boyle bi olasılık varsa dahi sadece hafif bir zarar görme mi oluyor yırtılma falan söz konusu degil demi evlenince iliskiye girdigimdekzlık zarım kanar mı? Adet günümede denk gelmesi zaten kafamı çok karıştrdı birde şunu merak ediyorum illa ki zarar da gorse yırtılsa da acı olur demi az da olsa hissedilir bu sanırm ben hic bir şekilde acı duymadım

   • cinseldusunce Şubat 12, 2015, 10:11 pm

    evlenince ilişkiye girersen tabiki yırtılır ,ama kan akma durumunu tabiki bilemem ,esnek olan var ,her kızınki farklı.

   • aslı Şubat 11, 2015, 11:14 pm

    Peki çok çok düşük bir ihtimal mi dil ile kzlk zarının yırtılma olasılıgı birde esneyip zarar görmesinden falan söz etmiştiniz nasıl yani boyle bi olasılık varsa dahi sadece hafif bir zarar görme mi oluyor yırtılma falan söz konusu degil demi evlenince iliskiye girdigimdekzlık zarım kanar mı? Adet günümede denk gelmesi zaten kafamı çok karıştrdı birde şunu merak ediyorum illa ki zarar da gorse yırtılsa da acı olur demi az da olsa hissedilir bu sanırm ben hic bir şekilde acı duymadım o da var yani yardmcı olun lütfen 😦

   • cinseldusunce Şubat 12, 2015, 10:09 pm

    evet hissedilir tabikide,insan içinde olanı algılar, mesela sıkışık et parçası,sıkışıklık hissi,rahatsızlık veren bir fazalık hissi oluşurdu. durup dururken vajina içinde olmaması gereken bir organ. kadın oraya birşey soksa zaten durmak istemez. aşırı uyarılmış olsanda hissedersin, esneme olsa gerilidin,bacaklarını kaptırdın refleksle. oyuncak değilki en hassas bölge

 23. mehmet Mart 11, 2013, 2:05 am

  Ben 19-20 yaşlarında bi gencim çok sık masturbasyon yapıyorum bazen günde 3-4 defa yaptığım oluyo tutamıyorum kendimi çok sık masturbasyon yapmamın çok zararı olurmu ileride biriyle ilişkiye girdiğimde çok sorun yaşarmıyım ??

  • cinseldusunce Mart 11, 2013, 6:07 am

   bu zamanda18-22 yaş ( 23-25 ten sonra azalmaya başlar )vücut salgıları en yuksek miktara ulaşır ,senden farkımız yoktu ve bizde evlendik o yaşlarda 4 defa yapınca bende kendimden korkmuştum. hiçbir sekilde zararını görmedim.

   • aslı Şubat 13, 2015, 11:04 pm

    O zaman kızlık zarıma birşey olmamıştr demi gerilme konusunda bi fikrim yok farkli bi his duydum cunku dilinin vajinama girip girmediginden emin degilim ama zorlama dediginiz şey afedersiniz de ileri geri dilini hareket ettirmesi ise öyle birsey de olmadi hani dili girdiyse de oylece kaldi sadece cekti ve ben bacaklarimi kapama hissi duymadm acı da hissetmedim sadece bi damla kahverengi kan kafami bulandirdi adetim de iki gun gecikmisti o gunde sabah oluyorum gibi hsettm bayanlar bilir o duyguyu oluyorm kesin der birsy geldiginisnar ama baktiginda olmadigini gorur bende oyle hissettm olmamistm o gunde biz boyle birsey yasadk ve eve gelince o bi damla kani gordum sabahina da adetimi oldum ama yani durum bu. Evliyken kan gelip gelmemesi de haklsininz zardan kaynakli biliyorum onu da ben baska turlu soruyorum hocam diyelim ki benimki yirtilinca kan gelen türden zar ise benim yasadigim bu olaylara gore degerlendirir misiniz kzlk zarım yırtlms mıdr ben bunu düşünp duruyorum surekli kimseden de net bi cevap alamiyorum lutfen yardimci olun hocam 😦

   • cinseldusunce Şubat 14, 2015, 7:57 am

    mailden yazabilir misiniz yada facebooktan ekleyin,burada uzun yazamam

 24. mehmet Mart 11, 2013, 10:27 am

  Bi yerde Okudum Çok Masturbasyon Yapılırsa ilerde Bel Gevşekliğine Yani Erken Boşalmaya Neden Oluyomuş doğrumu

  • cinseldusunce Mart 11, 2013, 6:31 pm

   bir dönem bütün erkekler mastürbasyonu çok yaparlar, yapmıyorum diyenler de dahil. ancak ne kadar yapmazssanız o kadar cinsel açlık çekersiniz. bence tam tersi , mastürbasyon yapmayan kapının önünde daha boşalır, mastürbasyon yapmayan kişiler sadece hristiyanlıkta ve bazı din gurubundaki kişilerdir. , bunlarda da gece basması yada işeme yoluyla spermler dışarı çıkar İslam bu konuda katı değildir. Temizlik gusül abdesti neden vardır ? demekki Bu lazım ve yapılacağı biliniyor ki gereği düşünülmüş. Öyleyse pislenmenin mümkün olmadığı da bellidir. Erken boşalmanın sebebi erkeklerin aslında bastırılmış inançları yüzünden kendini sıkıştırıp biran önce bitirip olmamış gibi hissetmeye çalışmasıyla alakalı,hayatımız hep stress içinde biran önce boşalmak günah olacaksa biranönce kurulma isteği olmasın. Mastürbasyonun Erken boşalmayla alakası yoktur. Gündelik hayatımızda yanlış ögrendiğimiz stressli yaşam tarzı bizi etkiler.

 25. funda Nisan 3, 2013, 8:00 am

  iyi günler ben 17 yaşında bir kızım 10 yaşlarında bir hata yaptım mastürbasyon yaparken kalem soktum. herhangi bir kanama olmadı. kızlıgım bozulmuş mudur? lütfen bana da yardımcı olun…

  • cinseldusunce Nisan 3, 2013, 8:46 am

   mailinize cevabı yazdım, dogru yazdıysanız cevabınızı alırsınız. buraya bozulmaz desem herkes kalemle orayı kurcalar,bozulur desem yalan yazmış olurum

   • funda Nisan 3, 2013, 8:56 am

    sonuç olarak bozulmadı içimi yiyip bitirecek bu şüphe kimse yapmasın…

   • cinseldusunce Nisan 3, 2013, 9:07 am

    mailinzi doğru yazdıysanız cevap elinize geçmiştir ,iletişim adresleriniz asla 3ncü şahıslara vermem buraya yalan mail yazanların ise cevabı genellikle geri dönüyor ve ben o yazanların yorumlarını siliyorum. Çünkü dalga geçmek bizim toplumumuzun bir parçası olmuş. Ben bir sağlık memuru değilim ,ama ailenizin babanızın annenizin konuşamadığı konulara sadece abilik veya ablalık diye nitelendirebileceğimiz bir bilgi sunuyorum hiçbir kazancım yok ,sadece kişiseldir. Bilgilerim tecrübe ve okuduklarımdan kaynaklı

   • funda Nisan 3, 2013, 9:05 am

    yani sonuç olarak bozuldu mu bozulmadı mı? öleceğim bunu düşünmekten…

   • Ayşegül Aralık 12, 2016, 5:54 pm

    Merhaba erkek arkadasim arabadayken vajinama penisinin biraz ucunu soktu ve aci hissettim agladim . daha sonra koyu renkte kan geldi ve korktum erkek arkadasim kozmik zarinin esnek olduğunu söyledi ama ayni gün içinde aksama doğru pecetede pembemsi kan gibi bir leke fark ettim sizce bakireligim bozulmuş mudur ?

   • cinseldusunce Aralık 12, 2016, 7:43 pm

    catlama olmustur. zorlanma olmustur. erkek arkadasin kendini kurtarmaua calisiyor olabilir mi . ustunde kalmayasin diye. kasitli yapti . seninle ozellikle sevismek icin bunu yapti korkunca kacisA basladi. hadi kizlik saglam olsa gebe kalsan .ki kalirsin bu sekilde . o zaman kizlik zarinin bir anlami kAlmiycak ki

 26. funda Nisan 3, 2013, 9:26 am

  şimdiye kadar birçok siteye sorunumu yazdım ama hiçbiri bu kadar çabuk ve güvenilir olmadı. içimi öyle rahatlattınz ki. çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için şüphelerimden kurtuldum. sağolun.

  • cinseldusunce Nisan 3, 2013, 9:31 am

   rica ederim, bundan sonra geleceğinize güvenle bakın , çocukluk elbette ki hatalarla düşe kalka olacak dizlerimiz parçalanmadı mı yere hiç düşmedik mi.elbette ki en azından küçük bir anı kalmış ama hangi çocukluktaki yara iyileşmedi ki , Hayat herşey dahil bir tecrübedir. Büyükler kocaman insanlar hatalar yaparken Küçüklükteki hepimiz masumduk.

 27. funda Nisan 3, 2013, 9:36 am

  aynen şimdi bunu okuyanlar garipseyecek ama unutmayın ki herkes hatalar yapabilir. ben hatamdan dersimi aldım. tekrar çok sağolun

  • cinseldusunce Nisan 3, 2013, 9:46 am

   çocuklukta hiçbir zaman hata olmaz zaman geçmiş ,dokunmamak bir çözüm değil bunun öğretisi de yok, bilinçli dokunmak bilmek gerekrir sadece.Şimdi en azından kendinize dokunmayı biliyorsunuz geçmiş sadece bir nokta artık. Sağlıklı mutlu günler dilerim

 28. narin Mayıs 4, 2013, 12:46 am

  merhaba ben 26 yaşında evli bi kadınım kocamla ilişkiye girdiğimizde benden kan gelmedi acaba kızlık bozulması için kan illaki gelmesimi lazım mailime cvp atarsanız çok sevinirim

  • cinseldusunce Mayıs 4, 2013, 7:22 am

   Bekaret bozulmasında illa kan gelecek diye gir zorunluluk yoktur. Bu Türk filmlerinde ve kültürümüzde abartılmıştır,sebebi ise kız çocuklarını o bölgeye dokunmasını engellemek.İlk cinsel ilişkide görünmeyecek kadar az veya hiç olmayabilir, bazı kızlarda fazla görülebilir. İlk ilişkilerde genellikle alta makata doğru çatlamalarla genişleme başlar. Kızlar bekaret baskısı altında hayal olarak gözünde büyütürler. Bence gayet normal yaşadığınız.İlla kan çıkacak diye bir olasılık yoktur
   sağlıkla kalın,

 29. funda Mayıs 4, 2013, 10:15 pm

  size bir sorum olacak öncede sormuştum 25inci yorumdaki kişiyim.kızlıgıniz bozulmamıştır demiştiniz.dediğiniz benim için çok önemli fakat geçenlerde fark ettim vajina bölgem hafif sarkık ve biraz buruşuk gibi gözüküyor evlendiğim zaman bir sorun yaratır mi.

  • cinseldusunce Mayıs 5, 2013, 9:20 pm

   iç dudakların yapısı her kızda farklıdır. Bazı kızlara çok küçük ve içerdedir ,bazılarının ise tek dudağı uzun diğeri kısa, klitoris birleştiği yerde biri kapatır diğerinin başlangıcı alttandır.iç dudakların az uzun olması sonucu en uzun kısmınının buruşuk görünmesi doğaldır. Soğuk havalarda daha kısalır. Ksaca herkesinki farklı Normal olması gereken diye bir kriter yoktur. Ama erkeklere göre devamlı görmedikleri bir ogran olduğu için iç dudakları uzun olanlar herhalde çok sevişmiş diye bir düşünce hakimdir. Oysa bu doğumsal bir yapıdır. Sırf bu yüzden birçok genç kız labiaplasti amelyatı olmaktadır. İç dudakların uzun olan kısmının aldırılması demektir.Aslında erkekler değil de kızlar daha fazla takıntılıdır ,o yüzden kendinizi sevdiğiniz sürece mutlu olursunuz. Bu anlattığım farklılıkların hiçbiri cinselliğinizi etkilemez sadece doğumsal farklılıklardır.

 30. funda Mayıs 5, 2013, 10:13 pm

  peki çok sağolun bu siteye çok şey borçluyum düşüncelerim olumlu yönde değişti çok teşekkürler 🙂

 31. Pelin Mayıs 12, 2013, 3:35 pm

  Ben nişanlımla ilişkiye girdim ilk kez yaşadım bu olayı ama kan gelmedi yaptıktan 2 gün sonra çok az pembemsi bir kan geldi sizce bunun nedeni ne olabilir?

  • cinseldusunce Mayıs 12, 2013, 5:23 pm

   Sanırım zorlanma etkisiyle olabilir.Bekaret çogu kızda yavaş yavaş açılma gösterir. birde idrar deliği üzerinde tahriş olmuş olabilir. Ama genellikle 2-3 gün içinde geçer. Eğer kokulu bir akıntınız yok ise tabii. Kokulu akıntı varsa bu biraz daha tehlikelidir mikrop kapmış olabilirsiniz. Cİnsel ilişki yaşarken temiz olmanız gerekir,banyo yapmak gibi hijyen şartlarda. Temizlik kurallarına dikkat etmelisiniz. Eğer bu kanama devam ederse. hekimden ilaç isteyebilirsiniz,

 32. ahmet Haziran 21, 2013, 2:12 pm

  adetliyken sevistik surtunduk. cok fazla kan gelmis kizlik bozulmusmudur

  • cinseldusunce Haziran 22, 2013, 6:21 am

   sürtünerek yapılan ilişki biraz tahriş etmiş olabilir. kızlar adet günlerinde enfeksiyona daha fazla açık ve korumasızdır..Bekarete bişey olmaz ama sağlık yönünden enfeksiyona dikkat edilmeli.özellikle adet günleri, onu için pedlere Hijyenik ped denir kızların temiz olması önemlidir.

 33. koray Haziran 22, 2013, 9:12 am

  ben 17 yasındayım sevgilimle anal seks yaptık 5-6 dakika sürdü ilişkiye girdiğimiz gün adeti bitmişti akşamına tekrar başlamış ama normal regl sancısı gibiymiş ve regl olması hep bir gü ara verip 4. gün devam ediyormuş sizce hamile kalır mı?

  • cinseldusunce Haziran 22, 2013, 4:36 pm

   hamile kalma riski yoktur ancak anal birleşme sevdiğinize kalıcı hasarlar verecektir. kaldı ki adet günleri kızların en mikrop kapmaya açık oldukları gündür. Ters ilişki bu yüzden hem dinen hemde hijyen açısından tavsiye edilmez.

 34. aysel ehmedova Haziran 26, 2013, 2:10 pm

  cok tesekurler cox qorxudum hetda qorudan olurdum yok ben doktora gitmem gidemem sizin verdiyiniz cevap bana yetdi tesekur eerim am cok korkmusum aslinda nisanliim ve allah nasip ederse evlenicez yakinda bu aklimda supe olark kalmisdi simdi gercekden rahatladim tesekurle ve mindetdarm

 35. ...... Haziran 27, 2013, 1:11 pm

  meraba ben bakireyim yanlız spor yaparken vajinama hava girer gibi oldu ve bu adetimden 2 gün sonra ve kan geldi bu kızlıgımı bozmusmudur

  • cinseldusunce Haziran 27, 2013, 4:44 pm

   Vajinanın hava alması aslında normal bir durum yaş ilerledikçe daha fazla belli edicek kendini, Özellikle yeni evli kadınlar bunu algılarıklarında hem komik hemde utanç verici gelir. Vajinaya hava girmesi doğal ve normal bir olay özellikle spor hareketleri yaparken o da esneme gösterir. Bekaretiniz sizin özellikle zorlamadıgınız sürece. veya içine kalın bir nesne sokulmadıkça kendi kendine bir kasılma yada sürtünmeyle bozlulmaz. Kanımca oluşan kan adet kanamasının kalıntısı yada spor esnasında hafif zedelenme .adet dönemlerinde vajina derisi ve yapısı dış saldırılara daha hassastır ve korunmasızdır.

 36. terlen Haziran 28, 2013, 7:27 am

  merhabalar ben sizden bisey sormak istiyorum cok korkuyorum lutfen bi cevab verin hocam ben tahminen bundan 1 yil once bi jinikolukda oldum bakireliyim icin o da bana herseyin yoluda olugunu ve hic bi sorun yok dedi kucuken araba kazasi yasamisdim ondan bi supe kalmisdi icimde ne ise gitim rahatladim faka hocem ben bi kac gun once banyodayken parmagim 1-2sm kadari vajianima girdi bi kac defa ama kan gormedim ben belki kan geldi fakat yikamisim gormeisim bilmiyorum ama acida hiss etmedim bundan sonra yani yarin akasmi adetim oldu bu olaydan sonra inetnetden arasdirma yapdim gordumki kizlar yaziyo 1 sm kadari parmagimi sokdum kan geldi falan diorlar yani onlar soyluyorlarki bakireliyi gitmis simdi hocam sizce benim bakireliyime bi sey olmusmu? tekrer soyluyorum kan gormedim belki kan geldi suyla yikamisim gormemisim yani kisaca ben kan gormedim aci hic ve kesinlikle hiss etmedim ben biraz aciya dayaniksizim aci olsafdi muhakkak hiss edrdim bu oydan sonra yani yarin aksami adetim oldu bana bi cevap verin ne olur hele internetde kizlarin oyle yazisindan sonra korkudan oluyorum lutfen bi cevap benim bakireliyim gitmismi? teskurler

  • cinseldusunce Haziran 28, 2013, 12:43 pm

   Bekaretinize dokunsaydınız bacaklarınızı kapama acı ve gerilme hissi duyardınız. Acı duysanız zaten kendinizi çekerdiniz. Kaldı ki bekaret küçük bir kız parmağıyla tek defada bozulmaz. Kızlarda bekaret bozulmasında abartılacak kadar bir kan sözkonusu değildir büyük bir kısmında kan bile gelmez yada görülmez,evlenince bekaret yavaş yavaş bozulur , tek defada bütün parçaları yırtılmaz. Orda bir delik vardır ve esnektir adet kanının dışa atmasını sağlar. Bekaretin gitmesi genellikle ilk cinsellikte bitmez yavaş yavaş devam eder dogumda tamamen yırtılır.Çok merak ederseniz doktora görünebilirsiniz. Bekaret araba kazası ,salıncaktan düşmeyle bozulmaz ,orası o kadar korunaklıdır ki özellikle tesadüfle bozulması için ihtimal düşüktür.bozmak için uğraşmanız gerekir. Bu yüzden olasılık düşük.

 37. terlen Haziran 28, 2013, 1:19 pm

  tesekurler yani soylemek istediyiniz benim bakiereliyime bi sey olmaz he coooox tesekurler ben azerbaycandanam aslida ben nisnliyim nisnlim su anda rasiyada gelince evlenicez insallah ben doktora gitmek istemiyorum anneme artik soyleyemem beni doktora gotur diye zaten siz soluyosaniz bi sey olmaz demeki bi sey olmaz ben aslinda anneme parmagimin bi kac defa cinsiyetime girdiyini soyledim anem bana korkma bi sey olmaz dedi sadece anname inanmadim cun ki gercekden cok korkdum gercekden tesekurler allah ballalarinizi saxlasin ve xosbextliyinizi onlarin simasinda alin insallah

  • cinseldusunce Haziran 28, 2013, 1:40 pm

   problem olmayacaktır. dediğim gibi kızlık zarı türk kültürümüzde kızlar korksun ellemesin diye abartılmıştır , öyle filmlerdeki gibi bir kanama olmaz.kanama olmadı diye bakire değilsiniz anlamına gelmez. Bakiresiniz ve özellikle kasıtlı yaptıgınız bişey değil anlattıgınız. Hayırlısıyla evlenin mutluluklar dilerim sağlıklı olun temiz olun
   Herşey yolunda gidecektir , Allah yardımcınız olsun

 38. terlen Haziran 28, 2013, 2:04 pm

  gercekden tesekurler size nasil minetdarim bilemesiniz hislerimi sozle ifade ede bilmirem tek bildiyim bu anda sevindiyimden gozlerimden yas suzuler allah sizi ve ailenizi korusun allah amninda

 39. damla Temmuz 3, 2013, 12:10 pm

  merhaba hocam ben damla 21 yasindayim benim bi takim korkularim var ne olusunuz lutfen cevapsiz koymayin hocam ben banyoda yada ozur dilerim tuvaletde oldukda yani kendimi yikadikda parmagim 2 sm kadari belkide az bilmiyorum yani ben 2 sm diyorum vajianima giriyo fakat bu cok olmuyo yani ara sira oluyo hocam ben adet oldugum donemdede boyle seyler oluyo aci hiss etmedim hic bi zaman fakat adet donemindede parmaim vajianima girmesinden cok korkuyorum belki kizligim bozuldu ben fark etmedim diye ben parmak kizligi bozar diye duydum hocam cok korkuyorum sabahtan beri size soru yaziyorum cevaplamiyosunuz lutfen benim soruma cevap verin he bide ben kendimi yikadikda cok sart hareket ediyorum qaliba bu kizlgima bi sey yaparmi soylediyim durumda banim kizligim boulurmu lutfen bi cevap vern artik kendi bedenimden korkuyorum ne yapacagimi bilmiyorum tesekurler qaliba 2 sm giriyo aci hiss etmedim simdiye kadar

  • cinseldusunce Temmuz 3, 2013, 12:50 pm

   Daha önce aynı soruyu, aynı yerden soran kişi soruyu değiştirip değiştirip aynı cevabı alıyorsunuz.
   1- terlen | Haziran 28, 2013 adıyla aynı bilgisayardan yazmışsınız,
   2-Ayten / Hazirani 26.06.2013 at 11:45 adıyla aynı bilgisayardan yazmışsınız

   Azerbeycandan oldugunuzu hatta sokak mahallenizi bile burdan görüyorum aynı bilgisayardan çıkıp benimle dalga geçmeyiniz, Sizi bilgisayardan yerinizi IP adresinizden herşeyi görebiliyorum ,o kadar belli oluyor ki ısrar etmeyin. , bu siteyle dalga geçeceğinizi sanıyorsunuz ama kendinizle dalga geçiyorsunuz. Soruyu değiştirip değiştirip aynı yerden çıkıyorsunuz ,azıcık aklınızı kullanın başka bilgisayardan girin de anlamayayım. ,Beni aptal yerine koyuyorsunuz ama boşuna ugraşıyorsunuz. İnsanlarla komedya oynamak için açmadım burayı ciddi ve akıllı olun, Niyetiniz nedir ?

 40. Aaskiim12@hotmail.com Ağustos 9, 2013, 11:55 am

  Nişanlımla ilişkiye giriyoruz ama sadece penis başını sokuyor kızlıgım bozulmuş mudur

  • cinseldusunce Ağustos 9, 2013, 12:58 pm

   bozulmasa da ,bozulabilir çünkü içinize girmiş bundan sonrasına bişey kalmamış ki, kızlık zarı yırtılınca illa ki kanama olması gerekmiyor.Sonucta nişanlınız ve sizin kendi iradenizle ilgili kesin evlilikle sonuçlanacağı garantiyse bu olayın önce veya sonra olması farketmez.Evlilikte olması adettir

 41. ela Ağustos 10, 2013, 3:42 am

  Merhaba ben 23 yasinda bekar biriyim ve icime bi kurt dustu yardiminiza ihtiyacim var.. ben birgun arayla surtunme yoluyla masturbasyon yaptim ancak bastirmadan sadece oksama yontemiyle elimle ama daha sonra pecetede akintiyla birlikte cok cok acik bir renkte akintiyla birlikte pembelik oldu. Daha sonra camasirimdada akintiyla karisik cok acik bir renkte toz pembesi gibi bi akinti oldu,acik kahve rengi gibide denebilir aslimda benim kizlik zarim zedelenmismidir,yani sizce korkmami gerektiren bir durum varmi doktora gitmelimiyim yonlendirirseniz sevinirim cok sagolun…?

  • cinseldusunce Ağustos 10, 2013, 4:38 am

   ıslak Parlak deriye sürterek bazen heyecandan hasar verebilme olasılığı vardır. Mastürbasyonda küçük çatlaklar oluşabilir. minik çatlaklar cinsel ilişkilerde daha sıklıkla olur.kız mastürbasyonu klitorise veya iç dudaklarla alakalı ,yada ayaklarını sıkı kenetetleyip dışardan bir yabancı zorluyormuş gibidir, bu durumlarda peçeteyle silince sadece basit kılcal çatlak lekesi genellikle korkutur,korkmayıp aynayla baksaydınız nereden geldiğini görürdünüz.diğer varyasyon adet kanı olmasıdır. Korkunuz yersiz olduğu düşüncesindeyim.
   -burda açık kahverengi akıntı demişsiniz ilgimi çekti, kokulu akıntınız varsa bunda dikkat etmelisiniz.kokulu farklı akıntı durumu devam ederse bir şekilde mikrop kapmış olabilirsiniz. Aile doktorunuza gidip antibiyotik tedavisiyle 2-3 günde düzelirsiniz. pembe çilek rengi kan bu durumlarda rahimden kaynaklıdır. buna dikkat, kızlıkla alakalı değil.
   -kahverengilik adet halinizin son evresi veya başlangıcı ise korkacak bişey yok, gördüğünüz kan adet kanı olabilir.
   Bir kız olarak daima akıntılarınızın yapısını inceleyin sağlık için önemlidir.

   • ela Ağustos 10, 2013, 5:21 am

    Daha oncede bikac kez yaptim ama boyle biseyle katsilasmadim ve korkuyorum ilkkez boyle bisey geldi basima kimsyede soramiyorum. Adetim biteli 6 gun oldu. Ama pecetedeki o akinti seklindeki pembemsi kan peceteye gelmesi beni korkutuyo akinti seklinde pembe kan gibi ama sulandirilmis kan gibi bi akinti hem peceteye hemde bacagima geldi simdide karnim agriyo karnimda agri var gercekten zedelemis olmaktan korkuyorum. Kizlik zari bukadar kolay yirtilirmi 6cm kadar icerde oldugunu duymustum yani sizce bosunami endise ediyorum.bu arada cok tesekkurler cevaplarinizla yardimci oluyosunuz?

   • cinseldusunce Ağustos 10, 2013, 6:31 am

    mailden yazarmısınız,daha fazla bilgi ögrenmek gerek,durmunuz kişiye özel görünüyor. mail adresim sağ tarafta var

 42. yardim edin Ağustos 17, 2013, 4:13 pm

  Meraba erkek arkadasimla surtunme yoluyla bi iliski yasadik ama bundan once ic camasirina bosalmisti aradan on bes dakika kadar gectikten sonra oldu ve hic bir korunma yoktu o kendini tutabildigini soyledi ve bisi gelmediginden cok emin bisi olmadi diyor zaten organini eliyle tutuyodu bakiyodu bi ara yanima geldi o sirada bisi olmasindan korkuyorum bu arada surtunme bittikten sonra ustune bosaldi ve penisinin basini iki uc cm kadar icime sokmustu sonra cekildi hic bir kanama olmadi ama zevk suyu ile hamile kalmak mumkunmudur acaba gercekten korkuyorum bakireyim ve ilk defa boyle bisi yasadim yardimci olursaniz cok sevinicem adet gunumu tam olarak bilmiyorum fakat 23 u gibi oluyorum cevabi mail adresime atarsaniz sevinirim

  • cinseldusunce Ağustos 17, 2013, 9:18 pm

   erkeklerde mezi denen sıvı içinde sperm vardır ve bu spermler hamile bırakmaya yeterlidir. birçok erkek evlenince içine boşalmama ,boşalırken dışarı çekme yöntemi uygular ancak girip çıkma esnasında hamile kalan kadın sayısı çoktur. Hamile kalmak çok ta basit değil.desem de , bazı kadınların yumurta zarı ince ve havadan nem kavrayacak kadar gebeliğe açık olabiliyorlar. Öncelikle soğukkanlı olmanız gerekiyor.adetinizin gelmesini beklemelisiniz.şu an yapabileceğiniz birşey yok.olmuşsa zaten olmuştur belirti gösterir. sadece tek 1 defada normal şartlar altında riskiniz az. ama bu şekilde devam ederseniz birinde mutlaka tutturma şansınız olacaktır. illa bunu yapıcaksanız hiç olmazssa prezervatif kullanın ikiniz de temiz kalırsınız.kokusu bir izi kalmaz. Bizden daha geri kalmış Arap ülkeleri bile bizden daha fazla prezervatif kullanmaktadır, biz dünyanın en inat insanlarının bulunduğu topluluklarız,Prezervatif kullanmayıp AIDS kapan birçok kişi devlet kayıtları dışında ölmüştür. Romanya Ukraynın bir kısmında son süratle sırf prezervatif kullanmayı reddettiğimiz yüzünden hayatını kaybedenler sessiz gömülmüştür. Ben kadın olsam evlenmeden önce böyle birşeye kalkışacağıma bir erkekten sağlık hastane raporunu önce beklerim. Erkekler sizin kızlık zarınızla ilgileniyor ama..dimi.

 43. veli Ağustos 26, 2013, 3:24 pm

  ben 18 yaşında bir erkeğim 15yaşından belli mastürbasyon yapıyorum 5 dk sürmüyor hemen boşalıyorum neden öyle oluyor porno izler ken 5 dk bile sürmüyor boşalmam söylermisiniz

  • cinseldusunce Ağustos 26, 2013, 7:19 pm

   erken boşalma diyebilmek için henüz erken bir dönemdesin. karşıcisnle beraber oldugun zaman da kısa sürüorsa bu erken boşalmadır denilebilir. Fakat bir kızla oldugun zaman daha uzun sürecektir. Çünkü senin elin sıkıp bırakacağı zamanı çok iyi ayarlar . karşıcisnin senin elin gibi şansı yoktur . Diğer konuda erotik filmlerdeki 2 saat boşalmayan adamlar aslında görüntü hilesidir. filmi kesip sanki devam ediyormuş gibi farklı zamanlarda aynı yer biribirine benzetilerek uzatılr. Yani boşalmayan adam hayali gerçekle alakası yoktur.
   erotik filmlerin yeni kısımlarında erkeklere yandan sizin görmediğiniz yerden hortumla fışkırma sahnesini uzaktan çekerler. gerçekte o adamın boşalması olmayabilir. bazen damızlık hayvanda olmayan sperm boşalıyor adamlar saçmalıkların gerçekle alakası yoktur. sadece organlar orjinaldir

 44. Kırkında Ağustos 28, 2013, 6:14 pm

  4o yaşındayım boşaldığımda spermlerin fışkırarak çıkmıyor.Hani şöyle diyeyim 10 sene öncesine kadar belki 40-50 cm yüksekliğinde fışkırıyordu ama şimdilerde öyle olmuyor.Bir sorunmu vardır yoksa yaş gereğimi böyle?

  • cinseldusunce Ağustos 28, 2013, 9:22 pm

   40 yaşındasınız , sperm fışkırması yaz aylarında daha az olur kışın daha güçlü yaşanır. Yaşla ve üretimle ilgili 13 yaşındaki gibi makineli tüfek olamayız, bazı zamanlar daha güçlü gelmesi doğal. prostatınızla alakalı sorun olabilir. kış ayları sıcak tutmak gerekiyor , işemede kesik kesiklik hissediyoranız mesela çok çişiniz var ama wc ye gidince az işiyorsanız prostat problemi olabilir, prostat spermi ıslatan salgı ureten organ meniyi o yapıyor fışkırtan da odur.

   • Kırkında Ağustos 29, 2013, 4:19 am

    hocam prostat değilde yaklaşık 5 yıldır kronik idrar yollarımda yanma var.ürolojiye gittim.herşey normal.enfeksiyon hastalıklarına gittim ordada normal.sadece idrara protein karışması çıktı.ama hocam o yanmanın şiddetini anlatamam.o kadar sıklıkta oluyorki çekilmez hale dönüşüyor.dediğiniz gibi kesik kesik işemem yok.teşk yardımınız için

   • cinseldusunce Ağustos 29, 2013, 5:39 am

    geçmiş olsun, acı oluşuyorsa mutlaka ters giden bir çalışma sorunu vardır. bunların kökenini asıl sebebini bulmadan tedavi olmaz. bir baktırmanız gerekir.gecici Teskin etmek ilaç verip acıyı dindirmek tedavi değildir mesela. 40 yaş ve sonrası erkekler arasıra vücut kontrolleri yaptırması gerekir. Bunu sağlık için kendiniz için yaptırın.sağlıkla kalın.

 45. Kırkında Ağustos 28, 2013, 6:29 pm

  Birde hocam geçen sene rüyamda ihtilam olmuştum boşalmıştım.Ve penisime baktığımda sanki biri penisimin ortasından çok kuvvetli bişekilde sıkmışta o sıkılan bölgede yuvarlak daire şeklinde şişmişti.Bunu ikikez yaşadım ve gün içinde normal hale döndü.Bir sorum daha olacak hocam.Çok aşırı derecede tahrik olduğumda ve boşalayım yada boşalmayayım penisimin sol dibinde bir şişlik ve bu dibinden yine sol kısımdan testisterime varan ve o bölgede bir damarın ama kalın bir damar yada bilemiyorum ben öyle tabir ediyorum damarda olmaya bilir herneyse boydan boya aşırı bir ağrı oluşuyor.bu yaklaşık 20 yıldır var ve ben hiç dr gitmedim.Ama çok çok aşırı tahrik olmuşsam oluyor.

  • cinseldusunce Ağustos 28, 2013, 9:27 pm

   ağrı için bevliye doktoruna baktırmanız gerekir. doktor eldivenle muayene edip damarların yapısını elle hissediyor. tıkalı bolumleri algılayabiliyorlar yada rontgen gibi cihaza gerek duyarlarda incelerler. Uzaktan kim ne söylerse söylesin yalan olur. bazı doğumdan kalma sorunlar da olabilir. utanılacak bir durum yok bunda … erkeklerde sorun kadınlara göre daha az. sağlıkla kalın

 46. kqvin Eylül 27, 2013, 7:39 pm

  bi erkek kiza ayakta arkadan girerse kizlik zari yirtlirmi yani bakirelik bozulur mu

  • cinseldusunce Eylül 28, 2013, 12:45 pm

   kızlıkla ters ilişki arasında alaka yoktur, bahsettiğiniz normal cinsel organsa elebette ki zarar görür amuda kalkarak ta cinsel ilişki yapsanız helikopter gibi dönerek te sonuç aynıdır. bekaret hasar görür.

   • ataberk1 Ekim 4, 2013, 2:57 am

    Ben birsey sormak istiyorum eski erkek arkadaşımla bir ilişkiye girdim fakat penisinin ucu girdi ve ben kendi ellerimle yaptım acı oldu çok ama 2 yada en fazla 3cm girdi yada girmedi ve çıkardı erkek arkadaşım kanama olmadı daha sonra iç çamasırımda beyaz bir su ve pembeye benzeyen 1damla bile olmayan kırmızılık vardı ve o günün gecesinde regle oldum erkek arkadaşım hala kız olduğuma emin olduğunu söyledi ve ben aynayla burdan ve internetten gördüğüm kadarıyla inceledim ıkındım bir boşluk varmı diye çizgi şeklinde çok hafif ve küçük bir çizik var fakat delik yok sizce ben kızmıyım ve doktora gitme gibi bir ihtimalim yok kontrol için ya çok düşünceliyim gecelerdir uyuyamıyorum gerekirse size mail yoluyla fotoğrafları bile atabilecek noktadayım cevabınızı bekliyorum lütfen yardım edin

   • cinseldusunce Ekim 4, 2013, 5:55 am

    genellikle ortalama bilgi olarak bekaret tek bir girişle çatlamaz yırtılmalar daha sonraki ilişkilerle yavaş yavaş açılır ve kenara itilir,bekaret illa kanayarak bozulacak diye bir durum yoktur. o filmlerde görülür daha çokçasına. Ama tabiki bir kadın doğumcu daha iyi karar verecektir.akıntınızın regl başlangıcı oldugunu düşünüyorum. Benim çok şey söylemem mümkün değil. Kızların çogu bu tür ilişkide olan değişikliği görmek için kendini inceler.Merakınız normal.

   • ataberk1 Ekim 4, 2013, 2:09 pm

    Tesekkur ederim gercektwn om sagolun başarılar diliyorum iyi günler

 47. onur Ekim 11, 2013, 5:18 am

  meraba adım onur benim sorunum bugüne kadar hiç başıma gelmeyen bi durum akşamdan bi acı hissettim penisimde sabah tualete gittim idrar fazla yapamadım 3 veya 4 damla bişey rengi kırmızıydı ama acı var yanma olarak uyuyamıyorum bana bi açıklama yaparmısınız

  • cinseldusunce Ekim 11, 2013, 6:29 am

   erkekten kan gelmesi iyi bir belirti değildir. devam ederse şüpheleriniz ağrınız varsa mutlaka hekime danışın. sistit prostat ve bunun gibi idrar yollarıyla ilgili veya üreme yollarıyla ilgili sorununuz olabilir.Geçici birşeyse zaten hemen kesilir ve bir daha tekrarlamaz. ihmal etmeyin derim. Geçmiş olsun

 48. Beril Ekim 17, 2013, 11:07 pm

  Mrb size bir kaç soru soracağım kucukken vajinama kalem ve kalemden brz kalın şeyler soktm ama kan gelmedi bakireligm bozulmusmudur sizce acil cvp lufennn birde bir kere yapilan anal sex ten bsy olur mu

  • cinseldusunce Ekim 18, 2013, 6:27 am

   Bekaret zarının görevi erkekler için bir gösterge değildir,Bu sonradan yapılmıştır.Bekaret çocukken dışarıdan gelen yabancı cisimlerin verecegi zararları ve mikropları korumak için oluşturulmuş. Kişilik bilinci kendisinin zarar vereceği şeyleri seçebilmeye başlamasıyla vajinanızın denetimi kendinize geçer. Çocukken olmuş şeyler elbette ki çocukça şeyler olacağından kendinize acı verecek şeyler yaşamamışsınız. Örneğin bebek bile olsanız kolunuza iğne batırmazssınız.Bebekken çocukken bişeyler yapmaya yeltelenseniz de zarar size acı verirdi, Vermediğine göre hatırladığınız olaylar çocukluk adı altında, hiçbirşeyi geri getiremeyeceğinize göre sorun olarak algılamanıza gerek yok.Bunu çocukça anı olarak bilip,unutmanız ruhsal sağlığınız açısından daha iyidir.yoksa Takıntı olacaktır. 85 milyon nüfuslu türkiyenin yarısı kadın nüfuslu olsa,sizin gibi birçok kız bakire olarak evlenmiştir evlenmektedir, siz sadece kendiniz kurcaladığınızı mı sanıyorsunuz. İnsan bu altında bulunan birşeyi tanımak istemez mi,40 milyon kadının kendine dokunmamış olması imkansızdır.Bu sadece çocukken diye kalmalıdır. Birçok evlilikte de bekaret kanı gelmemektedir, Bu kanlı çarşaf olayı Türk filmlerinde abartılmıştır. Öyle abartılı bir kanama sözkonusu değildir. Bırakın bir çocukça sırrınız olsun.İlla ki kafaya takarsanız bir kadın doğum uzamnına görünün. Anal yapılan cinsel ilişkinin bekarete zararı yoktur ama sağlığınıza zararı vardır, 2nci derceden damarlar o bölgeden geçer,sık yapılırsa hemaroid olasılığı oluşturur zamanla.

 49. Pınar Ekim 27, 2013, 5:06 am

  Merhaba.erkek arkadasımla sevişirken bosaldı vajinamın yanına.ama hemen sonra suya tuttm orayı suya tutarken vajinama bulaşma ihtimali varmı.bide parmağimla o sıpermı alıp vajinama surseydim hamile kalırmıydım?

  • cinseldusunce Ekim 27, 2013, 7:37 am

   içeri gelgitler yaşadıysanız risk fazla olurdu ,ama sadece kenarına boşaldıysa çok düşük ihtimal,suyla yıkanınca suyun ph dercesi ve soğukluğu yüzünden spermler çoğunlukla ölürler.Tabi düşük te olsa ihtimal vardır,spermler çok küçük canlılar. Parmağınızla spermi vajinaya sıcağı sıcağına aktığı gibi koyarsanız hamile kalma şansı yüksektir ama tam yumurtlama gününe denk getirmeniz de gerekir. Eğer boşaldıktan 20 dakika sonra sokarsanız spermlerin çoğu ölü olacaktır.

 50. ümit Kasım 2, 2013, 9:26 am

  5 kere farklı günlerde viagra kullandım bundan sonra kullanmasam penisimin ereksiyonunda sorun olurmu?

  • cinseldusunce Kasım 2, 2013, 6:39 pm

   viagra özellikle tam penis üzerinde etkisi olan birmalzeme değil aslında, yani tam da oraya giden bir özelliği yok yan etkileri az oldugu için kabul görüyor,kan dolaşımı ve enerji ile ilgili oldugu için. hapı almadığınızda aynı etki veya faydayı göreceğinizi sanmıyorum,dolaşım normal oldugundan ereksiyona faydası olmayacaktır. ama en iyi ilaç insanın beynindedir gerisi teferruat. kendinizi inandırırsanız ilaçsız da iş görür ,ilaçlar sadece yardımcı nesneler.

 51. canım Kasım 14, 2013, 6:20 pm

  …….a git gel yaptık üzerine boşalım geldi erkekten ama içine kaçıp kaçmadığıni bilmiyorum ben ıslak mendille sildim onu o pislik içine kaçmış midir hamile kalır miyim ve Kızlıgıma birşey olmuş mudur ayreten yıkanmadım sildim diye birşey olmuş müdür yardımcı olup aydınlatırsanz sevinirim Kızlıgıma birşey olmuş dur?

  • cinseldusunce Kasım 14, 2013, 8:41 pm

   çok açık yazmışsınız ..düzelttim, bekaretinize bişey oldugunu sanmam ,sadece dışarıdan sürtmeyle bişey olmaz. ama doğurganlık gününüze denk getirdiyseniz az da olsa gebelik riski var. adet görürseniz sorun kalmaz.Bİr dhakine önleminizi alın

 52. canım Kasım 14, 2013, 9:10 pm

  daha adet gunume var ama kizlgm zarar gormus mu peki

  • cinseldusunce Kasım 14, 2013, 10:04 pm

   sürtünmeyle henüz bozulan yok, bekaret zaten içeride ve derindedir. bozulabilmesi için vajina içine kalın ebatta birşey girmesi gerekir. ve yırtılma da bir defada olmaz, yavaş yavaş her ilişkide biraz daha açılır çatlamalar olur. siz zaten orayla işiniz olmamış ki yırtılsın ,sürtünmeyle bişey olmaz.böyle bişey olsa kendinizi kasardınız.çünkü ilk girişte gerginlik hissi olur. onu hissettiğinizde refleks olarak korku bacakları kapama istegi oluşur.

 53. canım Kasım 14, 2013, 10:20 pm

  banyoda yapmadan tuvaleti yapınca o pislik kaçmaz demi sildim ama

  • cinseldusunce Kasım 14, 2013, 11:02 pm

   spermler miikro canlılardır, gözle görünen değil görünmeyen parçalar da hamile bırakma olasılıgı vardır 1 damla spermde,veya erkeklik sıvısında milyonlarca sperm var. ne kadar silerseniz silin. tam gününze rastlayıp aşılarsa hamile kalma şansınız basit bir zerreden dahi olabilir. dışarı boşalma yöntemi evlilik içinde yapıp çocuk sahibi olan çok aile vardır. bu tür işleri yaparken korunmayı esas alın ,kaçamak geçici ilişkide en iy ve en temiz yol prezervatif kullanımıdır.Temiz kalırsınız hastalık varsa geçmez.

 54. berivan Kasım 21, 2013, 12:32 pm

  adetliyken kızlık zarının kalktığı ve adetliyken ilişki yaşanırsa kızlık bozulmadığı söyleniyor doğru mu ?

  • cinseldusunce Kasım 21, 2013, 2:15 pm

   tamamen uydurma, kızlık zarındaki delik adet kanının geçebileceği boyutta,rahattır, sıvı ile katı arasında fark vardır.kalın bir nesne girerse çeperleri yırtılıyor ,çatlıyor ve genişliyor. Adet zamanı ilişkiye girmek için bir bahanedir dediğiniz,En kaşıntılı istekli zamandır mastürbasyonun yapıldığı zaman adet günleridir çoğunlukla. Bekaretin görevi sibop gibidir maddeleri dışarı çıkarırken mikropları içine almaz

 55. merak Kasım 23, 2013, 9:42 pm

  kızlık bozulur bozulmaz vajinada sperm kalırsa hamile kalınırmı ?

  • cinseldusunce Kasım 23, 2013, 11:40 pm

   Vajina hergün sperm içinde kalsa 28-30 günde, 1 gün ihtimaliniz vardır, kızlık zarı sizi hamilelikten korumaz. Saglıklı olup Evli çocuk sahibi olamayanlar genellikle zaman tutturamazlar.

   • gnl Mart 12, 2016, 10:06 pm

    Erkek spermi karın ağrısına iyi gelirmi

   • cinseldusunce Mart 12, 2016, 11:17 pm

    yapılan araştırmalar adet ağrısını azalttıgını doğruluyor. Bu araştırma da afrikalı bir kabilede kadınların erkek spermini yutma geleneginden cıkıpta bulunmuş bu kabilede kadınların adet agrısı çekmediklerinden yola çıkarak araştırmışlar. ve sonuç beklenmedik kadar ilginç olmuş. hormonları tetikleyip bir şekilde azaltıyormuş. tabi bu benim okudugum bir bilginin özeti

 56. Selim Aralık 7, 2013, 4:02 pm

  Kiz arkadasimla 2 gun once iliskiye girdim.iliskiden sonra ustumden kalktiktan sonra prezerfatifin penisimin kokunden 3-4 cm siyrildigini gordum.Risk varmi ?

  • cinseldusunce Aralık 7, 2013, 7:13 pm

   çok düşük ihtimal, prezervatif çok iyi tolere edilmiştir , esnemesi doğaldır ,içinde kalsaydı olabilirdi,ama görevini yapmış o yüzden risk düşük.sağlıkla kalın

   • Selim Aralık 8, 2013, 4:33 pm

    Peki gebelik için spermin vajinada ne kadar derine bırakılması yeterli?

   • cinseldusunce Aralık 8, 2013, 5:16 pm

    vajinanın illaki derinlerine bırakılması gerekmez, spermler kamçılarıyla yumurtayı döllemek üzere vajina sıvısı içinde hareket ederler. Bazen sadece vajina ağzında,dudak önündeki spermler dahi hamile bırakabilir. Bakire ama hamile kalmış kız vardır. Bu şekilde meydana geliyor. Hamileliğin olmaması için,kadının yumurtlama gününde olmaması gerekir birde sıcagı sıcagına vajinaya girmesi gerekir, parmakla sokanlarda hamilelik şansı düşüktür., sıcagı sıcagına olması gerekir. ortamın spermeler için uygun olması gerekir, ısı ve ph seviyesinin uygun olması gibi. Sürterek ilişkiye giren kişiler de az da olsa risklidir , kaçamak ilişkilerde Prezervatif kullanımı her iki cins için de güven demektir.

   • Selim Aralık 8, 2013, 5:47 pm

    Peki tesekkurler son olarak da sunu sormak istiyorum kiz arkadasimla iliskiye girdigimizde regl kanamasina 1 gun vardi fakat aradan 3 gun gecmesine ragmen kanama olmadi.gebe olma olasiligi yuksek mi yoksa normal bi gecikmemidir

   • cinseldusunce Aralık 8, 2013, 6:46 pm

    regl kanamasına 1 gün kaldıysa memelerinde sşikinlik,karnında ağrı olacak. zaten regl gününe yakın yaptıysanız hamile kalma şansı hemen hemen yoktur. kızlar en çok regl gününe yakın ve regl içinde çok canları ister, daha sonraları istekleri azalır. Bir yumurta dışarı atılırken ikincisi üstüste gelmez. tabiatın kuralıdır bu.

 57. altan Ocak 17, 2014, 1:12 pm

  ilk defa cinsel bir ilişkiye gireceğim penisim inermii ?

  • cinseldusunce Ocak 17, 2014, 1:34 pm

   özel birşeyler yapmanız gerekmez, partneriniz tecrübeliyse kendinizi bırakın , gerekeni vücudunuz zaten yapacaktır.insan yapısı geregi içgüsüsel hareket eder. korkacak bişey yok karşınızdaki de bir insan oldugnu unutmayın

  • cinseldusunce Ocak 17, 2014, 1:35 pm

   genellikle erke te olsanız ,kız da olsanız ilk ilişkiler heyecan dolu ve kalbiniz sıkışacak gibidir.ne olacagını bilemezssiniz.

 58. altan Ocak 17, 2014, 1:14 pm

  ilk defa cinsel ilişkiye gireceğim çok heyecanlıyım neler yapmalıyım ?

 59. polat Şubat 23, 2014, 1:12 pm

  30 yaşındayım haftada 2-3 kez lişkiye giriyorum.1 defa yaptıktan sonra canım istemiyor sizce bu normalmidir.

  • cinseldusunce Şubat 23, 2014, 3:10 pm

   bu normal, tamamen normal. Artık yetişkin bir erkeksiniz. ergenlikte günde 3-5 defa yapılırken sayının düşmesi sizi tedirgin ediyor biliyorum 45-50 li yaşlarda da haftada 2-3 kez ama tek atım normal. bir düşüş değil bu. Zamanın ihtiyacına göre vücudun üretimi düşüyor.

 60. dam Mart 11, 2014, 11:20 am

  Benim vajinada kalem girdi amafazla değil hafif kan geldi. Kalem varken ağrıları çıkarınca ağrı başladı. Kızlık yarım bozulmusmudur

  • cinseldusunce Mart 11, 2014, 12:09 pm

   bekaret zarı normalde bildiğim kadarıyla tek parcada yırtılmaz, yani yırtılsa bile büyük bir yırtılma olmamıştır,ama zorlama olduysa tabiki deforme olabilir. daha kalın nesnelerle kısmen kanamalar görebilirsiniz. bu ergenlik öncesi bir kaza veya merak ile olmuşsa bunda bir suçunuz yoktur sonuçta. bilemezdiniz. o yuzden endişelenmenizde sözkonusu değil kaldı ki normal kızlardın hepsinde kan akmayabilir . filmlerdeki gibi abartılı bir kan olayı yoktur.

 61. kaan aydın Nisan 26, 2014, 8:08 am

  kadınsı gayım erkeklerle ilişkiye girdim bir kac kez analdan yapıldım penisim kuculmeye basladı bu normeldır.

  • cinseldusunce Nisan 26, 2014, 5:43 pm

   erkeklik organı dönem dönem değişimler gösterebilir, aldıgınız hormon hapları etkiliyor olabilir. Yaş ilerledikçe özellikle 30 yaşından sonra kısalma gösterebilirken organda kalınlaşma yönünde büyüme olabilir. Kış aylarında soguk etkisiyle içine göçme, sünnetsiz görünme olabilir. Bunun sebebi vücudunuzun yağlanması olabilir, şimanladıkça ,kilonuz arttıkça küçülür gibi görünür çünkü yag tabakası artar. kadınlık hormonu kullanıyorsanız. bu yaglanma yapar, tabikide kısa gibi görünür.bu tür sebebpler olabilir. Bu sadece sizde değil birçok yağlanmaya maruz kalmış erkek için de geçerli. Evli erkeklerinki kısaldıgı söylenir , ama sebep aile içindeki şişmanlık olabilir. Şişmanlayınca evlilik yaramış derler. ama şişmanlıkta penis kısa görünür zamanla.

   • caresiz Nisan 28, 2014, 6:11 am

    cevapınız ıcın cok tesekkur eederımmm.. 26 yasındayım suan. evlenmeden once zayıfdım sonra kılo aldım ondan sanırım küçülme oldu.
    ama ben kadınları gordugumde onlar gıbı olmak geliyor ıcımden. kadınları hem arzuluyorum hemde onlar gıbı olmak ıstıyorum..
    erkeklerden hıc hoşlanmıyorum ornegın su cok yakışıklı bununla ılıskım olsun asla demem. ben sana kadınsı olmak ıstedıgımde o ıhtyacım gıderınmesını ıstıyorum. kadın ıc camasırları gıymekden cok hoşlanıyorum hatta bayılıyorum. bazende bole dısarda gezmeyı bıle cok ıstıyorum. bu kadınsı hormanlar bana ılerde sorun olurmu ne yapmak gerekiyor.

   • cinseldusunce Nisan 28, 2014, 12:41 pm

    Türkiyede eğilimlerinize çare bulacağınızı sanmıyorum ama almanya ve üstündeki kuzey ülkelerinde çare bulabilirsiniz. Paranın yapamayacağı şey yoktur. İstanbulda ise sanırım bazı barlarda Taksim civarlarında oldugunu eğilimli kişiler toplanıyor. Ama tam bilemiyorum.

 62. erkan Mayıs 1, 2014, 10:58 pm

  Kızlar en çok nerelerinden zevk alır ve korkmazlar?

  • cinseldusunce Mayıs 2, 2014, 6:21 am

   cinsellik kadında korku yaratır her zaman , ama çocukça masumca içinde seks olmayan aşkta en çok kendileri yan çizerler. Yani bir erkek sonuçta lazım olur. Erkeklerin hatası ise direk cinsellik istemek. İnternette adam avatarına kendi cinsel organını koyar. Erkekliğin bir gizli tarafı kalmaz ve bir kıza sen hiç gördün mü diye sorsan , her taraf kaynıyor nasıl görmesin ki adamların fotograf resmi cinsel organı. Yakında nüfus cüzdanına organını koyacak kadar. Kadının en hassas yeri klitoris tir. bunu iyi kullanan erkeği asla unutmaz. Dil penisten daha kıvrak organdır. ve penisin dokunmadığı yerlere dokunur. 2nci dünya savaşında penisini kaybetmiş ama dilini iyi kullanan adam, o kadar meşhur olmuş ki kasabalar köylerden 1 defa randevu almak için içleri gidermiş. Adamın lakabı Tatlı dilli adam olarak çıkmış . hem tatlı konuşurmuş dili hemde severmiş. Öpmek vakum yapmak oda başka bir taktik . Her kadının farklı bir erojen bölgesi vardır.bunu keşfetmek bazen tecrübe ister. Belirli birşey demek zor.Bazen Çevremizdeki sevişen hayvanlar bize çok şey öğretir.

   • erkan Mayıs 2, 2014, 9:19 pm

    Peki ben hic cinsellik konusu acmadim son zamanlarda kiz arkadasım sana ait olmak istiyorum fakat gunah yapamam edemem dedi ve benim aklimi celdi. Su aralar hiç aklimdan cikmiyor bu düşünce. Sizce ne yapmaliyim hocam?

   • cinseldusunce Mayıs 2, 2014, 10:10 pm

    1- Kız arkadaşınız aşırı istekleri var ve sizden bunu saklayamıyor.paylaşmak istiyor , Diğer taraftan onu azgın ve namussuz olduğunu sanmanızdan korkuyor. ABunu da muhafazakar kimliğiyle bastırıyor. Toplumumuzda kızlar böyle yetişiyor.Hem korku hemde arzular. İnsanı şevhet arzusu kapladıktan sonra gerisi boş. Siz devam ediceksiniz ,o zamanı gelince her çiçek gibi açılacaktır. Her kızın bir erkek önünde belli bir sabır ihtiyacı duyar.Güven duymak için. Diğer taraftan onu keşfedip bıkmanızdan korkuyor olabilir.
    2- ANCAAAK ,Bu ilişki resmii taş gibi bir ortamda oluyorsa o zaman siz ona arzunuzu söylediyseniz, ve anlaşmalı bir sevgililik yaşıyorsanız . sizi elinde tutmaya çalışıyor ve evlilik bedelini ödemenizi istiyor da olabilir.asla evlenmeden olmaz, ama sizi elde tutan bir kızla malesef evlilik içinde de bu şekil devam eder amacınıza zor ulaşırsınız. Evlilikte bekarlık yaşayan erkek sayısı az değildir. dediğim gibi 2 olasılık mevcuttur.

   • erkan Mayıs 2, 2014, 9:21 pm

    Birşey daha merak ediyorum hocam. Kadinlar kıyafetleri üstünden göğüsleri poposu ve vajinasi oksandiginda zevk alir mi

   • cinseldusunce Mayıs 2, 2014, 9:59 pm

    elbette ki zevk alır, tabi sevgili iseniz. Ve mahrem bölgesini size açabiliyorsa zaten gögüslerini dokundurarak hafif sürtünerek kızlar kendileri belli eder. ve zamanla daha fazla uyarım ihtiyacı duyarlar. Ama herhangi tanımadıgınız birine bunu yaparsanız sapık sayılırsınız. Erkek kadının istediği ölçüde davrandığı sürece kadının verdiği çizginin dışına taşmadığında her zaman fazlasını alır. Ama kadının sınırlarını aşarsanız ürkütücü hal alabilir. Size kız arkadaşınız belli eder zaten . konuşmanıza gerek yoktur. içgüdülerinizle onun onayladıgı yere kadar ilerlersiniz.

   • erkan Mayıs 3, 2014, 4:16 am

    Peki hocam dediğim gibi ben öyle pek sekse düşkün biri değildim kiz arkadasim bu konuyu actigindan beri aklimdan cikmaz oldu. Ve sürekli sadece onu arzular oldum. Sizce bu normal mi? Ben onu çok seviyorum ve bana ne olduysa o konudan sonra oldu. kendimize bir yerde dur demeyi çok iyi bildik 2.5 sene boyunca daha ilk kez gecen hafta opusmeye basladik. Sex baya kotu. Ben onun hayallerini yikmak istemiyorum. Oda bana çok güveniyor. Aslinda bir yanim deliler gibi yapmak isterken bir yanim engel oluyor. Sadece ellessek sakincasi var midir? Dediğim gibi konuşuyoruz bu konuları acamam ellersen öyle elle gibisinden. Çünkü çok utangaç birisi acamiyacaginin bende farkindayim ama kiyafet üstünden yine bi zevk alir mi fazlasiyla?

   • cinseldusunce Mayıs 3, 2014, 5:54 am

    epey büyük bir zaman sevginizin çoktan ileri gitmesi gerekirdi. Eğer cinsellik yoksa erkekler erkekle ,kadınlar kadınla evlenirdi. nasıl olsa kimse kavga etmeyi istemez. İnsan kendi cinsini daha iyi tanır. Ama kızgınlık,kızışma cinsellik evresi her insanda var, bunu kaçırırsanız 50 yaşında cinsel ilişkiye girmişsiniz aynı heyecan kalmaz. Dedenize 10 tane genç kız verseler 1 tanesiyle bile zor olur. Herşeyin bir zamanı var. sevişmenin ,cinsel ilişkinin de. Zamanınızı ikiniz de kullanın. Bir kadının genelde 40 yaşının ortasında işi biter. yani menopoza girer. Ondan sonra cinsellikten keyif alınmaz döneme girersiniz. Yani kızların bir iç saati var. O saatin vakti dolunca ,siz isteseniz de bazı şeyler zordur. Evlenseniz bile o iş hergün olmaz. bunun başım ağrıyor,bugün canım istemiyor 7 günlük her ay adet dönemi..birçok cinselliğe girilmeyecek sebep vardır. Kadını canı isterken görmek bazen zordur.bazen siz istemezssiniz o ister . Gençliğin Zamanı var-
    Bir taraftan baskılar diğer yandan cinsel arzular. Öyle ama Allah ta akıl vermiş kullanın bunu. Elbiseyle sevişebilirsiniz. evinize gidince mastürbasyon yapabilirsiniz. Evleneceğiniz kesin ise zaten healalinizdir. ortada güven varsa hiçbir inanç bazı şeyleri yasaklamaz. Evlilik güvensizliği kaldırmak için emredilmiştir. Birbirinizle helaleşirseniz bazı şeyler yaşanılmalı. Bu benim şahsi kendi düşüncemdir. Yolu siz kendiniz belirlersiniz. Kimsenin günahına girmek istemem . zaman geçiyor…

   • erkan Mayıs 3, 2014, 4:22 am

    Biz öyle azgin insanlar değil de nasil desem hocam tarif edemedim. Sadece bastirilmis duygularimizi vücudumuza zarar vermeden seks yapmadan halletmek istiyoruz. ama filmlerde dizilerde gördüklerimiz doğru mu sizce? Yani insan o an ki aldiği zevkten dolayı kendinden geçer ve ilişkiye girer mi? Bir yerde dur demesini biliyoruz ama aklimizi basimizdan alicak kadar zevk alir miyiz. Burasi çok korkutucu. Hic yapmamak en iyisi elbette ama bir yerde tatmin etmek bu aralar aklimdan hic cikmaz oldu. Lütfen bir yârdim

   • cinseldusunce Mayıs 3, 2014, 5:59 am

    kontrol varsa bir yere kadar ilerlenilebilir. 16 yaşındaki küçük kızlar bile epey ileri gidebiliyorlar. siz artık yetişkin çağdasınız. neredeyse 3 senelik evliliği kesin olan bir aşkınız var güven var. küçük şeyler ,paylaşılabilir, evlendiğiniz gün acemilik çekmekten iyidir. flört evliliğe giden bir tanışma dönemidir siz o dönemi 3 yılda geçmişsiniz. belki kız arkadaşınız size yıllarca söylemeye utandı. ama birşeyler hissetmeden aşk olmaz ki zaten. helalinizi tanıyın elbette ki. Yolunuz belli ise. bu benim şahsi düşüncem.

 63. erkan Mayıs 3, 2014, 7:38 am

  elbette hocam ama benim yaşım daha 19 kız arkadaşım lisede ve günah sakıncası var. ya diyorum ya onun üstüne böyle birşey kuramazken aniden oldu. aileme nasıl bakarım düşüncesi var onda da. ama resmen söyledi yani sana ait olmak istiyorum diye bir yandan da olamam gibi. hak veriyorum elbet ama önümüzde daha uzun yıllar var güven hiç olmadığı kadar fazla ama korku işte korku da çok fazla

  • sem13 Mayıs 8, 2014, 3:06 pm

   Kiz arkadasimla kiyafetler üstünden sürtünerek ilişki yasadik ben onun kadar zevk almadim aldigi zevk yüzünden belliydi zaten. Bitirdikten sonra bu pişman olup bir daha sakin yapmayalim dedi. Acaba tekrar yapar miyiz bu konu hakkında kiz psikolojisi hakkında biraz bilgi verir misiniz?

   • cinseldusunce Mayıs 8, 2014, 4:42 pm

    eğer kız arkadaşınız bu şekilde orgazm olduysa , ogazm olduktan sonra her kızda bir pişmanlık kendinden iğrenme gibi bir ruh hali oluşur. isteği arttıkça bir dahaki sefere benzeri olabilir. ama biraz zaman gerekir.Kızlaar erkeklere göre daha yayavan cinsel bölgelere sahiptir . onun sizden daha fazla keyif alması gayet normal.

   • sem13 Mayıs 8, 2014, 5:12 pm

    İyi de orgazm da olmadı. Ben yapmak istiyorum bir yardiminiz varmidir bu konusa

   • cinseldusunce Mayıs 8, 2014, 6:49 pm

    daha devamı gelecektir eğer memnun kaldıysa. özel bir yöntemi yok. bazı kızların göğüs uçları çok hassas olabiliyor ve meme orgazmı olabiliyorlar. yani aşağıya dokunmadan. kadınların erojen bölgeleri yapısına göre değişkenlik gösterebiliyor.düğmeye basınca,veya ilaçla orgazm olayı henüz daha gerçekleşmedi. Facebook kenarında yazan ilaçların hemen hemen hepsi sahte. Tek gerçek hormonlar ve beyinde başlıyor. Sizi arzulamasını sağlarsanız bunda başarılı olursunuz. Onun sizi merak etmesini istek duymasını sağlamalısınız. Aşk merak ve yecanlarla çalışır

   • sem13 Mayıs 8, 2014, 6:57 pm

    Çok sagolun hocam tesekkur ederim bilgileriniz için

 64. bensiyah Mayıs 9, 2014, 4:09 pm

  5 aylık evliyim ama ilişkiye giremedik. bebek istiyoruz. eşim vajinama boşaldı ve ben ıkındım spermlerin içime girmesi için. 20 dakika bekledim ayaklarım yukarıda. hamile kalma şansım varmı? lütfen cevap verinn

  • cinseldusunce Mayıs 9, 2014, 4:31 pm

   aynı şeyleri bizde yaşadık , kısmet ise olacak 🙂 üzülmeyin herşey olacak. yaşınız kaç . İlişkiye girememe olayınız da normal. Yeteri kadar heyecan ıslaklıgı yaşamadıgınız için olabilir eczanede jel satılıyor. merak etmeyin oynarken kendi kendine olacak. Korku ile acı olayı karışıyor. Korkunuzu yenmenin en güzel yolu , eşiniz yatarken jokey pozisyonunda kendinizin bunu halletmeniz. içinize boşalma olması gerekir. 2 adet başlangıcı ortası günlerinizde beraber olursanız şansınız fazladır genellikle adetin ilk gününe +12 ekleyin ve 12nci gün 13-14 15 birlikte olursanız tutturursunuz. sabırla herşey düzelecek. İyi anlayışlı eşiniz oldugu için şükretmelisiniz.

 65. bensiyah Mayıs 9, 2014, 4:57 pm

  25 yaşındayım. peki ilişkiye girmeden hamile şansım yokmu. vajinama boşalsa ıkınsam?

  • cinseldusunce Mayıs 9, 2014, 7:10 pm

   yaşınız normal çocuk doğurmak için ideal, ilişkiye girmeden hamile kalma şansınız var tabikide, ama sıcağı sıcağına parmağınızla veya bir şekilde bulaştırarak olabilir.Cinsel ilişki yaradılış gereği vajina içine girerek rahime daha yakın boşalma sağlanıyor.Yaşınız kolay hamile kalmaya uygun. birkaç yıl deneyin zamanını tam dediğim gibi yaparsanız daha kolay tutturursunuz. Birde soğuk havalarda erkeklerin spermi daha haareketlidir. yani genelde kışın hamile kalma olasılıgı daha fazladır yaza göre kadınların. yaz gelmeden şu anda şanslısınız. yaz gelince spermeler hareketsizleşir.soğuk ve kışlar erkekler için daha fazla verimlilik demektir. kadın için ise değişmez.

   • bensiyah Mayıs 9, 2014, 7:26 pm

    eşim vajinama boşaldı ve ben ıkındığımda spermler girmiş. akıntı içime girdi yani. eşim söylüyor. 20 dakika bekledikten sonra vajinamda biraz spermler vardı ve sildim. hiç kalmamıştı. kalktığımda çamaşırıma aktı içimdekiler geldi galiba. hamile kalabilirim yani demi? bu kaç ayda gerçekleşir. yumurtlama zamanımda bunu hergün denicez. inşallah hamile kalırım… bana yardım edinn

   • cinseldusunce Mayıs 10, 2014, 6:30 am

    bu şekilde hamile kalma şansınız var. normal cinsel ilişkide tabiki daha fazla şans var direk rahim çevresine bulaştığı için yumurtaya daha yakın ama bu şekilde de hamilelik şansıznız vardır evet.

   • bensiyah Mayıs 11, 2014, 12:30 pm

    Çok teşekkür ederim sorularımı cevapladığınız için. peki bu yolla kaç ayda hamile kalabilirim? folik asitte kullanıyorum..

   • cinseldusunce Mayıs 11, 2014, 4:49 pm

    folik asit rahim içindeki endometriumun incelmesinde faydalı oldugu için hamilelik şansını arttırır. Amuda kalkmak, belki iş görebilir. Haalk arsasında çok yaygındır. 1 damla sperm bile gebe bırakmaya yeter aslında.Hamilelik bir kısmet işidir. İstemezssiniz olur istersiniz olmaz. Buna bir tarih vermek zordur. Bazı kızlarınki havadan nem kavrarken. Bazıları çok zor hamile kalır.

 66. hasan Haziran 11, 2014, 11:53 am

  merhabalar, ben 37 yaşında bir bayım. eşim ile her gün ilişkiye girmeyi istiyorum. ama kendisi pek istemiyor. haftada iki gün olsun istiyor. ilişkiden sonra belim ağrıyor diyor. kendisi istemeyince bende mastürbasyonla boşalıyorum(banyoda), hatta eşimle ilişkiye girdikten sonra yıkanmadan önce bile mastürbasyon yapıyorum. acaba bende anormallik mi var yoksa eşimde mi diye düşünüyorum. (pardon birde eşimle ilk ilişkiden sonra ben ikincisinide yapmak isityorum ama eşim vajina ağrıyor diye engelliyor. bende duştan önce mastürbasyon yapıyorum)

  • cinseldusunce Haziran 11, 2014, 1:40 pm

   tamamen normalsiniz, birçok erkek bu konuda muzdariptir, tiyatro veya program skeçlerinde BAŞIM ağrıyor,belim ağrıyor bahanesi birçok kadının yatmamak için uydurdugu bahanedir ve kadınlar kendileri bahanelerine gülerler Tiyatroda. eşiniz cinsel sıklıgı için ya başka kadınlardan (kadın günleri) tiyo alıyor. Yada canı çekmiyor bu durumda Anlayışlı oldugunuz için eşiniz şanslı,Birçok erkek evlilik içinde mastürbasyon yapar. Bazı kadınların istekleri daha az, Evlenmeden önce bunu anlamanın bir yolu yok. Kapalı kutu oldukları için psikologa gitseniz de bir çaresi yok . yaratılışla aldıgı bilgi ve ögretimle alakalı. Bu yazınızı özellikle birçok kadının kızın bir erkeğin ihtiyacını anlayabilmesi için özellikle yayınlıyorum.

 67. Murat Taştan Haziran 11, 2014, 2:01 pm

  Sevgilim adetliyken ilişkiye girdik vajinasından kan geliyor, bıraktık ama yinede kan geliyor peçete ile sildiği zamanda kan geliyor, adetinin 5.günü ne olmuş olabilir?

  • cinseldusunce Haziran 11, 2014, 3:20 pm

   mikrop kapmıştır(enfeksiyon) temizlik kurallarına uymanız gerekirdi erkeklerin cinsel ilişki öncesi temizlik banyo yapması grekir, özellikle cinsel organ temiz olmalı kadınlar zaten uyuyor,evlilikte hijyen daha kolay , anlık ilişkilerde mikrop kapma riski her zaman var. genellikle antibiyotik ve fitil ile 1-2- günde iyileşir ama teşhisi tedaviyi bir uzman koyacaktır hangi ilacı kullancagınızı o söyleyecektir ben sadece basit olarak aklıma gelen sebebi yazdım. kanama ve akıntıyı çok iyi takip edin adet kanaması mı yoksa başka bir kanlı akıntı mı.buna da doktor karar verecek

 68. Rose Haziran 22, 2014, 12:17 pm

  Kızlık zarı tam olarak ne kadar mesafede oluyor?? Yani orta parmakla ölçsek kaç santimde oluyor??:/

 69. sude Haziran 23, 2014, 8:43 pm

  Bakire ve regl döneminde mastürbasyon yaparsak bakireliğimizi kaybedermiyiz??

  • cinseldusunce Haziran 24, 2014, 4:53 am

   her kızın en çok canının çektiği bir zamandır. o dediğin kelime tamamen uydurma kızlar arasında birbirini korkutmak için, sadece adet döneminde daha az sert olmalısın dokularda gevşeme oldugu için o bölge daha savunmasız oluyor. adette cinsel ilişki bu yuzden yasak,ama mastürbasyon için sorun yok. sadece sert aşırı yaralayıcı baskılar yapma, bekaretle zaten alakan yok o uzakta. kızlları korkutan kanın akması, onunla bekareti bagdaştırıp korkuya kapılıyorlar, haa bide orgazm olayı olunca suçluluk nefret ve pişmanlık,günah işlemişlik hissi oluşuyor. bunun bekaretle alakası yok. eger zaten öyle olsaydı memlekette bakire kız kalmazdı çünkü mastürbasyon yapanların %90 ı adet döneminde yapar. bana soru soran arkadaşları takip et görürsün. hormonal değişikliğe ugruyorsunuz bu yüzden korku oluşuyor.

 70. garip Temmuz 1, 2014, 1:40 pm

  Merhaba ben bir erkeğim fakat 31 çekerek zevk almıyorum masturbasyonumu yere yuz ustu yatıp kalçamı sağa sola oynatarak, penisimin sertleşmemiş halinin bacaklarımın arasında hafif git-gel yapmasıyla boşalıyorum. Daha once bir kişiyle beraber oldum ve vajinadan pek zevk alamadım, anal yolla daha çok zevk aldım. Evlendiğim zaman vajinadan pek zevk alamadığım ve mastürbasyonumun farklı olduğu için vajinaya boşalamayacağım korkusu var. Acaba sorun olur mu?

  • cinseldusunce Temmuz 1, 2014, 4:18 pm

   vajinaya boşalma korkusu yaşamanız normal ama zamanla bşalma olayı gerçekleşecek. eşinizle bunu konuşup bacakları sıkıştırır pozisyonları dneyeceksiniz yani tersten vajinaya giriş gibi.
   aslında yaptıgınız anormal bişey değil sadece erkekler tek şekilde kolayına kaçtıgı için ileri geri elle mastürbasyon yaparlar. ama sizin gibi veya farklı şekillerde yapan da vardır enderdir. genellikle ergenlik yıllarında bir yöntem ögrenmeyen bilmeyen tesadüf ergenliğe giren erkek çocukları farklı yöntemlerle tesadüfen buluırlar sanırım bu size ergenlikten kalma bir hediye.

 71. eda güneş Temmuz 4, 2014, 10:15 pm

  iyi geceler ben nişanlımla adetimin 4.gunu iliskiye girdim ancak nisanlim icime.bosalmadan cikiyor disari.bosaldi ama azda olsa icime icime bosalmissa hamile kalirmiyim ???

  • cinseldusunce Temmuz 5, 2014, 6:31 am

   adet günü veya yakınında ise hiçbir gebelik şansınız yoktur olmaz. içinize boşalsa da olmaz milyonda bir ihtimal. çünkü vücut yumurta atarken üstüste yumurta döllemeye salmaz. sırayla üretip atar dışarı. adet kanaması ölü yumurtanın atılmasıdır. yumurta atarken vücut yumurta salmaz rahime bu yüzden olma ihtimaliniz yoktur

 72. Sıdıka Temmuz 8, 2014, 7:49 am

  Merhabalar bişey sormak istiyorum benim adetimin ilk günü sol bacağım çok ağrıyor bu ilerde kısırlığa yol açar mı acil cevap çok teşekkürler.

  • cinseldusunce Temmuz 8, 2014, 8:42 am

   ben uzman biri değilim,doktor filan değilim ama . adet kanaması birçok kızda farklı şekillerde yan etkiler gösteriyor. bazı kızlarda siğiller ve kocaman şişlik gibi zivilceler de çıkabilirken bazı kızlarda adet hiç agrısız sızısız habersiz geçiyor kanama olmasa aanlaşılmaz gibi. sol bacağınızdaki sebep ögrenilmeli , bir kist mi var acaba yada bu sadece sendromun etkisi mi bunu kadın doğum uzmanına bir görünmenizde hatta ultrason ile bacak açmadan yapılan karnınızdan görünen bir aletle kontrol edilmenizde fayda var. adet sendromundan kaynaklıysa sorun yok. Kısırlığın yan etkiyle alakası olmaz kanama oluşuyor sonuçta ama endometrium kalınlıgı yada miyom gibi urlarlar varsa bu urlar kötü huyluysa zararı olur. Bunu en iyi kadın dogum bölümünden ögrenirsiniz,jinekolog sizin ne hissettiğinizi anlatırsanız bilirler.

 73. Leman Temmuz 9, 2014, 2:42 pm

  Gebelikte kadin elle kendini okşamasinin ne gibi zararı ola bilir.

  • cinseldusunce Temmuz 9, 2014, 3:43 pm

   gebelikte kadının belli dönemde canı daha çok çeker aşırı hormon değişikliğine ugrar cinsel organ daha fazla hasas oılur genbellikle 4-5-6ncı aylara kadar böyldeir. kendi kendine okşamanın hiçbir sakıncası yoktur.zarar veremezssin ne kendine ne bebeğine.

 74. Recep Karaduman Temmuz 16, 2014, 11:23 am

  Hocam iliskide partnerimizi(kız) yalarken,
  Vajinasinin hangi bolgesini yalarsak daha fazla zevk alirlar?? Birde gogus uclarini yalarkenmi daha cok zevk alirlar yoksa vajinayi yalarkenmi??
  Tesekkurler

  • cinseldusunce Temmuz 16, 2014, 12:25 pm

   Her kadının erojen yapısı kendine has özelliktedir . Klitoral olarak orgazm olmayan yok gibiyken meme uçlarından orgazm olabilen kız sayısı da oldukça fazladır. Bu sorunuz kadının yapısına cinsine göre değişkenlik gösterirse de elbette baş aktör klitoris olacaktır. onun penisi klitoristir ve aynı şekilde küçük te olsa içine çekip bırakmalar orgazmı hızlandıracaktır. Kadını kendiniz gibi düşünün, zayıf zavallı edilgen gözüyle değil. siz nasıl zevk alıyorsanız oda ondan zevk alır . sadece meme ucu daha hassastır ve kadınlar kokudan daha çabuk tahrik olurlar.

 75. berfin Temmuz 18, 2014, 11:43 am

  Kimseyle ikiskiye girmedim fakat parmagim vajina bolgeme rahatlikla giriyor kizligim bozulmus mudur?

 76. esengul Temmuz 28, 2014, 3:51 pm

  Mrblr esimle cinsel iliskiye girdik ilk kez icime bosaldi ondan snra bi yanma hissi acima sisme oldu 4 5 gun snra kasintiyla beraber akintim oldu tekrar 3 hafta snra tekrar iliskiye girdik icime bosaldi ama ilk kez oluyoki seyim cok acidi yaraya tuz basar gibi zor bitirdim iliskiyi sizce sebep nedir ve hala kaşıntım var yanmam var

  • cinseldusunce Temmuz 28, 2014, 4:15 pm

   Bu soruya bir kadın doğumcu veya Jinekologlar tam ve doğru muayeneyle cevap verecektir, ben kendi bilgimi sizinle paylaşırım.ne desem de yanıltıcı olabilirim, bunlar olasılıktır
   1- vajina hassas bir kadınlık organı birçok kadının vajinası erkek spermini yabancı kabul ederek sperm allerjisi gösterebilmekte ve içeri giren yabancı bir sıvıyı kabul etmek istememektedir. bu durumda yanma hissi oluşmakta ve biran önce dışarı çıkarma isteği duyulmakta akıntı salgılayarak içindeki tüm sperm çıkana kadar beyaz akıntı salgılamaktadır
   2- bazı kızlarda vajinada miyom kist ve et beni gibi durumlarda bu tür sorunlar algılanabilmekte
   3- eger daha önce mantar enfeksiyonu geçirildiyse bu tür kalıntı yaralar bu acıyı verebilir
   1 inci sebebpteki, erkek spermine allerji duyuyorsa buna alışmak uzun zaman alabilir , bazen hiç alışamayabilirken bazı kızlar erkeğin içinde boşalıp bu yanma hissini duymaktan korkunç keyif alır.Bunu hissetmeyi sevenler epey fazladır. erkeğin içine boşaldıgını ve sıcak sıcak akmasını hissetmek.. fakat bu kızlarda allerji durumu genellikle yoktur ve erkek cinsel organına alışmışlardır. bazısı çok hassas olabilirken bazısı ise vurdumduymaz bir organa sahip olabiliyor. Genellikle hassas bünyede olan kızlar daha çabuk hastalanmaya ,enfeksiyon kapmaya meyillidir.

   • esengul Temmuz 28, 2014, 4:19 pm

    Oncelikle cvbnz icin tsk ederim anestol pomad ve travocort kullanmya basladim ama fayda etmiyor vajinamin icindr hala birsey varmis gibi ve hala kasiniyor akintim hala devam ediyor bu durum nekdr surer

   • cinseldusunce Temmuz 28, 2014, 4:26 pm

    akıntı adet döneminize yakın azalıp kalınlaşacak, şimdi muhtemelen 2 adet arasındasınız, yapışkan ise ,iki adet dönemi arasındadır. akıntı kokulu bir hal ise ya mantar yada eşinizden mikrop kapmış ta olabilirsiniz bu durumda genellikle antibiyotikle 2-3 günde akıntı keser genellikle amoksisilin kökenli antibiyotikler iş görür. ama antibiyotik tedavisi biter bitmez de mesela kefir gibi yararlı bakteri oluşturucu şeyler içilerek kaybedilen iyi bakteriler kazanılarak vajina florası eski haline getirilir.Prebiyotikli yogurtlar vesayir içilerek vücut bünyesi kuvvetlendirilir.

   • esengul Temmuz 28, 2014, 4:22 pm

    Ve gecen senelerde bi mantar enfeksiyonu gecirmistim dokorum o kremleri onermisti bnde bole oluncda onlari kullandim

   • cinseldusunce Temmuz 28, 2014, 4:34 pm

    öyleyse mantar enfeksiyonunuzun devamı gibi bir yapı sözkonusu , doktorunuzun size önceki yıl verdiği antibiyotik olacak gebellikle mantar da olsa basit üşütme, yada enfeksiyon mikrop kapma da olsa antibiyotik verirlir akıntınız 2 günde keser bu ilacı 1 gün deneyin zaten kesecekse belli eder. sizin sürdüğünüz kremler dışardan mikrop kapmayı engellemek için

   • esengul Temmuz 28, 2014, 6:20 pm

    Elma sirkesi kullaniyorum 3 gundur sizce bi sakincadi varmidir hocam

   • cinseldusunce Temmuz 28, 2014, 6:42 pm

    Ben sizin gibi sıradan biriyim, pek bir aşırı bilgim yok.daha önce benim eşimde de bu tür enfeksiyonlar oldu.ama antibiyotik ve fitil yada merhem ile geçti.Kadın olmak hassas bir organa sahip olmak demek. Elma sirkesinin pekçok yerde fayda gördüğünü söyleyenler var. Kanımca faydalı olsa bile destek ilacıdır tamamen tek başına düzeltmez ,düzelmekte olan bir yaraya destek verici olabilir. Tıbbi yardım gibi olmaz. aile doktorunuza bile gitseniz size faydalı olacaktır inanın. mantar enfeksiyonu kadınların çogunda bir dönem olan ve tekrarlayan bir enfeksiyondur. Olmayan kızlarda da hiç olmaz

 77. Eftalya Temmuz 31, 2014, 1:36 pm

  Sevgilimle sinemaya gittik
  Sinemada zevk suyu aktı erkek arkadaşımın
  Zevk suyunda sperm varmıdır o zevk suyunu bana sürse hamile kalırmıyım

 78. ahmet Ağustos 11, 2014, 10:35 am

  Ben 15 yaşımdayım sexs yaptım bu yaşımda boyumu etkilermi

 79. Nazlı Ağustos 13, 2014, 11:29 pm

  Kız 16 yaşında erkek 27yaşında ve bunlar ilişkiye girebilirmi veya ilişkiye girdiyinde sorun olabilirmi ???

  • cinseldusunce Ağustos 14, 2014, 4:56 am

   girer ama acı duyar,dışından sürterek aldığı keyif kalmaz. kızın keyfi değil erkeğin isteği üstüne oluyordur bu ilişkide,kız sadece meraklıdır.vücudu gelişmemiştir.zamanla alışır ama.16 yaş buna karar vermek için erken bir yaş.ögrenilirse mahkemelik olunur ,erkek hapse girer.Aile ögrenirse oda ayrı, doğum kontrolüne ögrenmek gerekir gebe kalma riskine girilir. 16 yaşında daha çok mikrop kapacağı için kızımız daha çok akıntılı hastalıklara enfeksiyona kapılır. 16 yaş sevdim seviyorum ,ondan başkası olmaz diye düşünülen yaştır,Bulgaristanda hata yapan kız çoktur,bu sefer kaybetmemek için verilmye başlanır.20 yaşınıza gelince ömür boyu seveceğiniz erkek belkide o olmayacak insanların değişim çağındasınız.

 80. Asda Ağustos 24, 2014, 4:36 pm

  Kz arkadasmla ilişkiye girdim korunmadık ama adetinin son gecesiydi ve boşalmadığıma eminim ayrıca ayrıldıktan sonra kan geldiğini söyledi bi risk söz konusumu ???

 81. tulin Eylül 2, 2014, 12:28 am

  bakire bi kizim ilk once kizlik zari yirtilmadan hamile kalinirmi?
  bide arkadan iliskiye girip dsari bosalinca hamilelik riski varmidir? tesekkur ederim

  • cinseldusunce Eylül 2, 2014, 7:32 am

   bakire bir kızın kızlık zarı ,sadece semboldür işlevi hamilelikten korumaz. Öyle birşey olsa feleğin çemberinden geçip,onu bozdurmaz ama her türlü şeyi istediğim gibi yapardım. Ters ilişki erkeklerin kızları kullanmak için bir yolu virüs kapma olasılığın var. okuyucuların yazılarını okuyun sizin gibi 17 yaşında sadece 1 defa birlikte oldugu erkek arkadaşından HPV virrüsü kapmış genç kız göreceksin. rahim kanseri olma riski taşıyor.Bunu ailesine nasıl söyleyecek ,e arada 2cm mesafe var hamilelik riski elbette ki var tabiki. spermleri gözle göremezssin ki 1 damlada milyonlarca var.

 82. buse Eylül 2, 2014, 1:33 pm

  Merhaba ben erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ıliskiye girdim adetim biteli 3 gün olmuştu ilişki esnasinda üstüme bosaldi içime kadar aktigini hissettim ılıskı sonrasi benden kahverengi akıntı gelmeye başladı ne gibi bir sorun yaşıyor olabilirim lütfen cevabı mailime yollamısınız tskler.

 83. yesim Eylül 4, 2014, 8:39 am

  Denizde tensel birleşme olmadan disilik organina yakin mesafede bosalmayla gebelik olusur mu? Suyun icinden sperm vajinaya girip yumurtayi dolleyebilir mi? Tuzlu suda hemen ölür mü? Gebelik testi yapmali miyim

 84. yesim Eylül 13, 2014, 9:40 am

  Regil doneminde ayakta surtunmeyle gebe kalinir mi

  • cansu.g Ekim 7, 2014, 2:42 am

   Bende regl 2. Günün de iliskiye girdim ama icine bisalmadigini biliyorum az bisey de olsa gitmisse hamile kalır miyim ? Ve adetim kesildi cok az geliyo sebebi nedir ?

   • cinseldusunce Ekim 7, 2014, 9:20 pm

    regl gununde girilen cinsel ilişkiden asla hamile kalınmaz , yumurtanın biri atılırken dogal olarak 2ncisi üretilmez. en emin gunlerdir

 85. ezgi Ekim 30, 2014, 7:08 pm

  (Sorum ayni olacak cevap bekliyorum lütfen) tanistgm biriyle iliskiye girdim fakat icine bosalmadim disari bosaldim ondan snra bidaha git gel yaptk kiz arkdsim adestinn 25 gunde bi oldgunu soyledi icine bosalmdgmdan emin gbiyim fakat iliskiden bir gun sonra adet oldugunu soyledi ama bu adeti dierlerine nazaran dha kisa surmus 3 gun surmus ve simdi aradan 31 gun gecti fakat adet olmdgni soyledi kiz arkdsim boyle gecikmezdi diyp duruyor ama iliskiden sonrki bir iki gun icnde fkat hasta oldgnu soyluyo yni adet simdide gecikti 6 gun hmn hmn hamile kalabilme ihtimlinden korkuyorum bna lutfen gerck ama ic acici cvp vrrmsnz cok koru psikolojik bunalimdayim :((((((

  • cinseldusunce Ekim 31, 2014, 6:04 am

   adetin 3 gün olması tıp literatürü için geçerli bir zaman sayılıyor.Gerçek anlamda ve zamanında gördüyse adet tir.ilişki sonrası zamansız kanama ise adet görmemiş olabilir. 2nci adetin gecikmesi hamile kalma korkusundan olabilir,veya bir yerden başka yere taşınmış ise kadınlarda ani psikolojik hareketler adet kanamasını geciktirebilmektedir. Yapılabilecek en iyi kontrol hcg kontrolü olur. eczaneden bir çubuk alıp 1 damla idrar ile kontrol edilecek . tel çizgi olursa sorun yok ama çift çizgi olursa hamiledir. 3-5 tl ye her eczanede satılır. Bir şeyi tahmin etmek zordur o yuzden maddi kanıtlarla hareket etmek en iyi çözüm. eger tek çizgi gördünüz ise 2 hafta sonra tekrar deneyin tek cizgi hala görürseniz adet te gelmediyse bu sadece gecikmedir gelecek aya kalmaz adet gelir. Hcg hormona dayalı testtir. genelde çıkar. hamilelik belirtisi ise genellikle mide bulantıs,kokulara aşırı hassasiyet gibi şeylerdir.

 86. ayda Kasım 1, 2014, 6:24 pm

  adet olmadan önce kuzenim kalçamı sevdi şimdi adet oldum hamile kalırmıyım

  • cinseldusunce Kasım 1, 2014, 8:52 pm

   sevgili okur kardeşim, hamile kalmazssın, bu şekilde hamilelik olmaz ,ancak bu yapılan hoş birşey değil. Bir daha kuzenin böyl birşey yaparsa tepki göstermelisin. Çünkü aile içi bir ilişki terstir. yani hoş değil. yaşınızın da küçük olduğunu düşünüyorum. eger bunu bir daha yaparsa annene söylemelisin. kuzenini bu konuda uyarmalısınız.

   • ayda Kasım 1, 2014, 9:58 pm

    Bunu bana yaptığında 6 yada 7 ye gidiyordu ben daha belki anasınıfına gidiyorum belki gitmiyordum onu çocuk aklımla uyardım annesine şikayet gibi şeyler ama o daha üstüme geldi ve lensimin çıkarttı şimdi düşünüyorum acaba bana tecavuzmu edecekti ama o zaman tecavüzün falan ne olduğunu bilmiyorum ama korkuyorum bunu annemlerle paylaşmaya günah oluyomuyum acaba

   • cinseldusunce Kasım 2, 2014, 6:57 am

    6-7 yaşında yapılan şeyler çocukçadır,Cinellikten ziyade bir kız cinsel organını görme merakı ile yapmış olablir,çünkü kızlar erkeklerden daha kapalı yetişir ve erkeklerde merak oluştururken kızlar erkekleri daha kolay görür ve meraklarını giderirler.Erkek çocuklarında da sıkışmış içine atılmış meraklar beyinde birşeyleri çözme eğilimine girince, zorbalık ve gücünü kullanma şekline bazen dönüşebilir. 14-15 yaşında bunu yapmaya kalkıştıysa hoş değildir uyarılması gerekir. 2nci bir denemeye müdade etmeyin.Aile içinde sorunlar oluşturacak bir travma veya hata yaptığının farkında değil ,bu onun ergen olmasından kaynaklıdır. Kafasında cinsel zorbalık oluşmuş ve en kolay ulaşabileceği kız sizsiniz,ailesel yakınlığı kullanıyor,Normalde hiçbir kıza yaklaşamadığı için. Oysa sadece konuşmalar olsa insanlar birbirini bilgilendirebilir geliştirebilirdi. Erkek çocuklar ergenlikte eğitilmediği sürece zorbalıga yönelmeleri bilgisel eksiklikten kaynaklı:Dürtüler ile hareket eğitimsizliktir. eğitimin insanlara verdiği şey cinsel bezginliğini yok etmek ve hayvan olduğunu unutturmaktır. Ergenlik adı üstünde deli-kanlılıktır. hatalar olmaması için anormallik hissettiğinizde annenize mutlaka söyleyin .Erkekler cinsel bezginliklerini belli ederler. bir yere kapalı kaldıysanız. tuvalete gidicem büyük çişim geldi deyip ordan kurtulun. kendinizi savunun. kalça okşamak ile hamile kalınmaz, ama bu olay tekrarlanmamalı ailesel olarak hoş değil. Sevgilisi olsaydınız o da ancak 18-20 yaşında olabilirdi. bu olay bir kızın kendi isteği ile olabilirdi. Bedeniniz size aittir. Mahrem alanınıza sadece anne ve babanız girebilir yakın aileniz sadece. dışarıdan ancak bir sevgili gelebilir ama rüştünüzü kanıtladıktan sonra

 87. bayan kral Kasım 3, 2014, 8:29 pm

  Selam Adet oldum aradan iki hafta geçti sevgilimle yanaktan öpüştük.öpüştüğüm günden hemen bir gün sonra az birşey adet oldum hemen bitim ne olmuştur

  • cinseldusunce Kasım 3, 2014, 10:02 pm

   zamansız bir kanama mantıksız . öpüşmekle alakası olmaz ama pantolon uzerinmden seviştiyseniz küçük dudakların arasındaki parlak deride tahriş sürtünme hasarlanma olmuşolabilir ve 1-2 damla kan olabilir. ama hemen 1 gunde duzelir genelde bu tur şeyler oluyor .ama hamilelik gibi şeyler asla olmaz.

 88. Damla Kasım 9, 2014, 7:15 pm

  Erkek arkadaşım prezervatif kullanıyor ilişkiye girdikten sonra içimden çıkardıktan sonra prezervatif patladı bi problem olur mu

 89. slla Kasım 9, 2014, 11:36 pm

  Ben bsey sormk istiyorm adetm bittktn bi sure snra nisanlımla iliskiye grdk vajinamın yanına bosaldı daha sonra oramı peceteyle sildm 1 aydan fazla oldu ama daha adet olmadm acaba bsy olmusmudur hemen cevap yazarsanız sevirim

  • cinseldusunce Kasım 10, 2014, 5:40 am

   adetiniz bittikten sonraki bir süre dediğiniz zaman önemli bir zamandır 1 hafta sonra ise hamilelik şansınız yüksek. adet başlanıgıcı ilk kanı il gün sayarsak yani 5-6ncı gün sorun yok ama ilk kan günüdden 10-12nci gün yaptıysanız hamilelik şansınız yüksektir . hemen eczaneden bir çubuk alıp bugün sonucu ögrenebilirsiniz 2 çizgi gebelik tek çizgi birşey yok manasındadır. 3-5 tl bir fiyatı var. semtininzden uzak eczaneden alırsanız sizi tanımazlar merak etmeyin.

 90. ilayda Kasım 14, 2014, 1:56 pm

  Ben bir yil once bi tecavuze ugradim 2 doktora gittim biri centik digeri 6 hizasinda yirtik dedi 6 ay sonra tekrar bi doktora gittim kismet kapandigini ama bi centik oldugunu soyledi. Bu sizce munkunmu?

  • cinseldusunce Kasım 14, 2014, 2:02 pm

   derin kesik değil de hafif çatlak düzelebilir, soğan zarı gibi birşey değil. vücudun et parçası biribirine kaynar mesela kulak küpe deliğiniz küpe takmazssanız kaynar. 2 yüzey yaralı ise ve biribirine bitişik ise kan yoluyla kaynama olasılıgı vardır. ama derin biribirinden ayrılmış çeper bitişemez. Yırtık olması bundan sonraki cinsel ilişkinizde kanamayacak anlamına gelmez. orada bekaret vardır. yüzeysel olarak durur. bekaretin tamamen gitmesi dogumla olur.

 91. ebru Kasım 14, 2014, 10:43 pm

  Adetim duzensizdi ve doktor bna tarlusal ilaci verdi ve adet gördüm son gunu adetimin ve esimle iliskiye girdik içine bosaldi iki kez hamile kalabilir miyim ayriva icine bosalinca vajinamin ici yandi ilk defa oluyor neden

  • cinseldusunce Kasım 15, 2014, 6:37 am

   Hamile kalma olasılığınız var elbette ki. Adet düzenininizi tuttur bu şekilde normal bir kadının düzenine giriyorsunuz. Hamilelik şansınız artmış oluyor. Belki vermiş olduğu hormon ilacının yan etkisi aşırı hassasiyet olabilir. Spermin asitlik derecesi vardır ve bu hassasiyetten farketmiş olabilirsiniz. Aldığınız hormon ilacıdır. ufak tefek kıllanma gibi,ciltle kızarıklık hassasiyet ile ilgili az da olsa yan etkileri vardır. Birde psikolojik olarak ilaç aldığınızda hassasiyetiniz artmıştır. daha önce hissetmediğiniz kadar hassas hissedersiniz. Adet düzensizliği olup ilaç kullanarak hamile kalan ve çocuğu olan kız tanıyorum hemde 1 tane değil birkaç tane sizin gibi okuyucum. Adet düzeninizin olması gerekir. adet tembelliği birçok kızın işine yarıyor gibi görünse de , miyom kist ve memelerde şişlik ur vakası oluşturabiliyor. hiç ummmadıgınız organlarınıza hasar verebiliyor ilerleyen zamanda. Mesela düzensizliği olan kızın memesinde bir şişlik vardı. o kadar doktor kas zedelenmesi sandı.ur şeklinde büyüme vardı.2 yıl sonra Kız evlendi tekrar doktora gitti aynı şikayetten,Tek bir doktor çözdü ve kızın adet düzensizliğini hormonla düzeltince memedeki sertlik kayboldu hamile de kaldı.1.5 yaşında çocuğu var. Tam tersi miyom olan kadınlarda da adet düzensizliği olabiliyor. Biribiriyle bağlantılılar. oDüzenli adet görmek sağlıktır kadınlar için.

   • ebru Kasım 16, 2014, 12:19 am

    Anladim birde hamilelik icin kac defa iliskiye girmek gerekir

   • cinseldusunce Kasım 16, 2014, 6:36 am

    Hamile kalmak hem çok kolay hemde bir o kadar zordur. bazen vajinanız havadan nem kavararken , bazen vurdumduymazdır. hormon ilacınız ile . aile hekimininizin de verebileceği bir ilaç-vitamin folik asit içmeniizi tavsiye edebilirim. yoksa cinsel ilişki sonrası. kadınların kendi aralarında konuştuğu gibi amuda kalkıp deneyler yaparsınız. oysa folik asit rahim içindeki endometrium tabakasını incelterek şanslı spermin yumurtayla çiftleşmesine yardımcı olabilir. Her kadın ayrı bir mükemmel vücuda sahiptir. sadece uygun zamanda hamile kalabilir şu kadar seks yaparsan hamile kalırsın diyemeyiz 2 adet döneminin tam ortasındaki günleri seçin.Sabır ve şevkat ile sizin de bebeğiniz olur. Şans ve kısmetle gelir bebekler.

   • ebru Kasım 16, 2014, 12:28 am

    Sey birde iliskiden sonra yani esim icine bosaldikdan sonra yani birde idrar gekiyor hemen neden aceba

   • cinseldusunce Kasım 16, 2014, 6:45 am

    idrar kaçırma genellikle bazı kızlarda görünür, vajina içine kalın bir organın baskı yapıp uzun sure içerde kalıp aniden çıkması mesanede oluşan basınç organ rahatlayınca kaçırma olabilir. kızların mesanesi çok yakındır vajinaya ve kısadır. mesela doğum esnasındaki zorlanmalarda da bu tür şeyler olur. idrar yollarınızı sıkamıyorsanız oradaki kaslarda gevşeme sözkonusu olabilir kegel egzersizleri ile güncel yaşantıda hergün belli bir miktarda jimnastik yaparak (oranızı- sıkıp bırakma mesela hergun 10-20 defa ) ile düzelir diye biliyorum.ileriki yaşlarda guncel yaşantıda kaçırma şeklinde sorun yaparsa doktora danışın derim. ama mesela gülme krizine girip te kaçırırsanız buda normal sayılır biz erkekler bile çok aşırı gülmede basınç varsa kaçırırız 1-2 damla. kontrol edilemeyen heycan hareketlerinde normal sayılabilir. ama normal yaşantıda olursa sağlık sorunudur.

   • ebru Kasım 16, 2014, 4:42 pm

    Qlairista ne ilacidir hamileligi engellermi yani hapı duzenli kullanirsak hamile kalmayi engellermi ???

   • cinseldusunce Kasım 16, 2014, 5:36 pm

    Qlairista doğum kontrol ilaçlarının içinde yan etkisi en az olanıdır evet bu ilaç hamile kalmanızı engeller. Bu ilacı hekiminiz verdiyse kadınlık organlarınızın toparlanması düzene girmesi için vermiş olabilir. bazen hekimler dogum kontrol haplarını tedavi olarak verebiliyor. Kendi kafanıza göre aldıysanız elbette ki hamile kalmak istiyorsanız bırakmalısınız.

 92. Deniz Kasım 16, 2014, 4:11 pm

  1saatlik anal ilişki ardından geri çekme ile yapılan vajinal ilişkiden hamile kalınırmı ?

  • cinseldusunce Kasım 16, 2014, 5:18 pm

   geri çekme yöntemi doğum kontrol yöntemi değildir, sadece erkeklerin kadınları kandırmak için geri çekiyorum ya hamile kalmazssın,dışarı boşaldım bak hamile kalmazssın diye aldattığı bir taktiktir. kendi inandıgı gibi kadını da inandırır.

   • Deniz Kasım 16, 2014, 5:26 pm

    Hamile kalırmı yani ?

   • cinseldusunce Kasım 17, 2014, 9:43 am

    Hamile kalma olasılıgınız dışarı çekme dışarı boşalma şeklinde yapılan ilişkilerde vardır. erkek kendi kafasına göre dışarı boşalınca doğum kontrolü yaptığını sanır-adamın derdi boşalmak. kadında buna inanır.Doğum kontrolü için insanlar para veriyorlar onları aptal yerine koyuyorsunuz.Spermleri ancak mikroskopla görebilirsiniz. Gözle görülen beyaz 1 damla erkek menisindede milyonlarca sperm vardır milyonlarca spermden sadece 1 tanesi sizi gebe bırakır. Bu sefer hamile kalmasanız da başka bir sefer kalırsınız.bazen isterken hamile kalır insanlar bazen istemezken. Bir erkekle korunmasız cinsellik yaşıyorsanız her zaman gebe kalma şansınız vardır.

 93. tuba Aralık 3, 2014, 5:39 pm

  Uzun ince şeyleri vajinaya sokmak kızlıgı bozar mı , yada soktugunda bi iki damla kanka gelse kızlıgın bozuk olduğu halde o kan nerden gelmiştir

  • cinseldusunce Aralık 3, 2014, 10:53 pm

   kızlık zarı 1 defada yırtılmaz , yırtılma zorlamalarla devam eder. kan heyecan esnasında oluşturdugunuz çatlaklardan kaynaklıdır. 1-2 günde onarır vücut kendini. cinsellik hayvanii bir duygudur insanlar sevişirken birbirini yaralayabildiği gibi bazen kişi de kendini ufak tefek yaralayavbilir vajina bu tür çatlaklar için çok acık bir organdır. erkeklerinki kpalı ama kızların açıktır ve kucuk çizik ve kanamalar olabilir. özellikle uzun sure yapmayıp aniden yaptıgınızda.yabancı cisim sokmak hoş değil bunu yapacaksanız bile ucuna prezervatif koymanız akıllıca olur.Mikrop ve enfeksiyon riski oluşturur. ama merak ettiğiniz bir deneme yaptıysanız bu tabii ki cesaret işi .

 94. tuba Aralık 3, 2014, 5:41 pm

  Ben kız değilim ama vajinama ince uzun bişi soktugumda kan geldi bi iki damla neden ?

  • cinseldusunce Aralık 3, 2014, 10:56 pm

   sivri sert malzemeler ufak hasar verme olasılgı var .daha uygun malzeme kullanmalı prezervatif takılmalı. yabancı cisim hasar vermiş olabilir ufak çizik yada çatlak vücut tarafından onarılır 1-2 günde.

 95. Mina Aralık 17, 2014, 8:30 pm

  merhaba erkeklerin penisleri cinsel ilişki isteginden sonra neden kalkar
  birde benim 12 yaşında yeğenim var mastır basyon yaptığı öğrendim ergenlige girdi sizce yaşı uygun mu bayadır yapıyor endişeleniyorum yardım edin.

  • cinseldusunce Aralık 17, 2014, 11:02 pm

   1-Erkeğin cinsel istek sonucunda penisi kalkması biyolojik bir olay. Böyle olmasaydı insanlar üreyemezdi. Tabiattaki en mükemmel organ penistir. Kadın kıskançlık hissetmesin diye toplumlar kadın cinselliğini daha değerli kılmaya çalışırken kadın da daha kıymetlendirmek için çaba sarfeder. Aktif bir organın kalkıp bir dişiyi gebe bırakması ,penisin kalkması ile mümkün. Öteki türlü üremelerde yumurtlar yere saçılacak hangisi döllenirse hücre oluşacaktı. Penis mitolojide ve bazı dinlerde de tapılacak varlık olmasının sebebi bunun farkedilmiş olmasıdır. 1nci ve 2nci dünya savaşından sonra erkek eksikliği nedeniyle kadınlar için penis tekrar çok kıymetli varlık olmuştur. ama nüfus eşitleyince kendini kıymetlendirmek için tiksindirici ve utanç verici olarak tekrar yerini almıştır.
   2-Erkek çocuk ergenliğe girdiyse mastürbasyon gayet doğaldır ve bu daha da artarak günde 2-4 defaya kadar yükselecektir 16-20 yaş arası her erkekte görünür. Aynı 45 yaşına geldiğinde ancak haftada 2-3 defaya düşer.Mastürbasyon yapmayan erkek yoktur, evli olsada yapacaktır. çocuk bunu gizleyerek yapıyorsa sorun yok. ama ailesi çocugu özellikle takip etmeye çlışıyorsa asıl sapıklık ailededir. çocugu kontrol etmeye çalışmak. kız çocugu olsaydı peki nasıl karşılanırdı erkeğe kendi cinsel organını neden yasak. karşıcnsinki yasak kendininkide yasak . ömrü boyunca kendinde var olan bir nesneyi tanıyamaz erkek. yasaklar yüzünden , korkular yüzünden.Tam ona bakacagın dokunacagın zaman birileri seni engeller, kontrol eder. Sonraaa erken boşalma kerhaneye gidip 5 dakikada 2-3 defa boşalıp biran önce işi bitirp kaçmak. erken boşalma işte bunun sebebidir. cocukları paronayak yaparız. her an yakalanma korkusu duyar ömrü boyunca ,20-30 saniyede boşalma metotları geliştirir. hemde ayakta bile boşalabilir kadın bacagı görünce, ögretmenin etegini gorunce. sen vermemeye göstermeye çalıştıkça erkek havadan nem kavrayarak boşalır. sonra evlenince erken boşalan erkekten şikayet ederiz. Bu metotları erkek çocugu ergenken geliştirir. hadi kadının kendini pahalıya maletmesi ulaşılmaz havalı olması bir yana erkek te ulaşamadıgı kadınlıga hiç ulaşmadan boşalır kestirmeden amacına ulaşır. Çocuga egitim vermek gerek ama nasıl işte bu büyük sorun memlekette.ne konuşulur nede anlatılabilir. Kızlara kocanda görürsün. Ya erkeklere . İyi ki askerlik var orda biraz eğitim veriyorlar. Ergenliğe girdiyse çocugu rahat bıraksınlar. zaten bunu gizli yapıyordur çocuk açık açık yapmaz o yaşta.

 96. Musti Aralık 21, 2014, 10:11 am

  Kiz arkadasimla sadece sevisiyoruz o mastürbasyon yapiyor bosldigini söylüyor acaba kizlik zari acikmidir

  • cinseldusunce Aralık 21, 2014, 7:20 pm

   hayır, böyle bişey imkansız. kızlar delikten mastürbasyon yapmaz. erkek kafasında delik bir amaçtır ama kızlarda orası değil. klitoris varkekn açıklık kullanmaz kızlar.

 97. yesim Aralık 21, 2014, 7:31 pm

  Dogum kontrol hapi kullaniyorum 3gun once 1defa aksatmistim. Vajina agzina sperm degmisse hamilelik olasiligi yuksek midir ve o gun 2tane ust uste hap aldim

 98. korkuyorum Aralık 29, 2014, 2:07 pm

  18 yasinda bakireyim aynadan vajinama baktim o ortada delik oluyormus normalde ama bende delik yok et parcasi gibi bir seyle kapali orasi adet kanamamda falan bir sorun yok masturbasyon esnasinda da bosalabiliyorum rahatca ama oranin delik olmasi gerekmez miydi cinsel iliskide bu bir sorun olur mu herhangi bir sikinti cikar diye panik oldum yardimci olur musunuz

  • cinseldusunce Aralık 29, 2014, 3:11 pm

   etle kaplı sarmal yer ise orası idrar deliği , onun hemen altında yine kapalı biryerden geliyor adet kanı vajina da orada . En azından bakman kendini incelemen hoş,,insanın kendini incelemesi kendine hakim olması demektir. birçok kız taşıyıp erkekleri peşinde koşturur ama altımda ne var benim diye bakmamıştır. Genellikle rahatsız oldukları zaman akla gelir bakmak. Herşey yolunda. gayet sağlıklısın, olması gerektiği gibi. sağlıcakla kal

 99. ece Aralık 31, 2014, 9:38 am

  Bnde atlaklar varr sorun olurmu sex sirasinda

  • cinseldusunce Aralık 31, 2014, 11:29 am

   atlak herhalde yanlış yazmışsınız atak, panik atak anlamında sorduysanız , evet psikolojik olarak etkilenirsiniz . bacaklarınızı kasma . vajina sıkma şeklinde penisin içine girmemesi sözkonusu olabilir ama korku atılana kadar gecer. bazen çok ender her zaman yaptıgınız sekste tamamen kapanır istem dışı uzun süre penisi içine almayabilir. sizde kendi vajinanızdan şüphelenebilirsiniz. çünkü herşey kadının beynindeki kontrolle alakalıdır. alışmak sabır en iyi yoldur ve zamanla çözülür.

 100. rumuzz Ocak 3, 2015, 11:09 pm

  Merhaba,
  ben 22 yasinda bir kizim. Bu sene cinsel yasamimi dusunurken bir anda cok eski anilarim aklima geldi. Hafizami en cok zorladigimda 5 yaslarimda masturbasyon yaptigimi hatirliyorum. Ilk nasil ortaya cikti, nasil kesfettim hicbir fikrim yok. Tabii o zamanlar bunun cinsellikle ilgili oldugunu bile dusunmemistim. Kasidigimda keyiflenmek gibi bir seydi. Zamanla ailem beni uyardikca gizli sakli yapar oldum ve gelistim, ogrendim bugunlere geldim. korkum bunun fiziksel bir hasar birakmasi. Iliski ya da masturbasyon seklini bozmaz demissiniz demekki yapisal olarak buyuk ama cinsel iliski sirasinda zevk alamamak, orgazm olamamak bu sebeple ortaya cikmis olabilir mi? Klitorel olarak cok fazla uyarildim cunku. Isin psikolojisinde degilim ama dusununce korktum bu bana bir zarar vermis midir diye. Tesekkurler simdiden. Not: uzun penis zorlamaz, acitmaz demissiniz bir yerde. Ben bunu yasadim. Herhangi bir rahatsizlikla alakasi yok cunku oncesinde ve sonrasinda baska insanlarla boyle sorunum olmadi. Gercekten penisin tamami vajinaya sigmadi ve buna ragmen sonuna geldigini hissettim ve cok aci vericiydi. Cok ekstrem bir durum olmasi da olasi tabi.

  • cinseldusunce Ocak 4, 2015, 8:41 am

   Bir kere bu orjinal bilgiyi duyduğum belkide 8nci kızssınız. Bilim dünyası cinsellik konuşmaktan korktuğu için, Cinsellliği düşünen yazan genelllikle erkekler. bu yüzden düşünceler de erkek gibi psikoloji kitaplarında. Kızlar da kapalı kutu ve sırlarının açığa çıkması kadınlıktan değer kaybedeceği korkusu yaşadığı için bu tür konuları konuşmaktan korkuyor.Çünkü bastırılmış kadınlık toplumsal bir amaç olmuş. Sadece bizde değil birçok toplumda mastürbasyon yapmanın günahkarlıkla bağlantı kurulmaya çalışılıyor. Kitaplar kızların erkekler gibi ergenlikte orgazma ulaşacağını ,ergenlik çağının cinselliğin keşfedilmesi olduğunu düşünüyor. Oysa klitorisin keşfi 5 yaşında bir kız çocuğunun orgazm olması mümkün. Bunu inanır mısınız tek yazan site yer burasıdır. Çünkü yabancı toplumlarda da hep erkekler yazmış kitapları. Klitoral olarak fazla uyarılmanız az uyarılmanız sözkonusu değildir. fiziksel hasar bırakmaz çünkü o bölge kendini yeniler. cinsel organnın rengi normal vücut derisinden daha koyudur. Bir erkekle olmanız size normal cinsel ilişkide keyif verecektir, ancak elle mastürbasyondan cinsel ilişkiye geçişte partnerinizin hareketleri ,cinsel noktaların klitorise dokunması esnasınnda zamanlama sorunları sizin coşkuyu yakalamanız daha zordur.Sadece sizde değil her kadın için geçerli bu. Bu genellikle 3-8 ay gibi partnerle alışmak zamanı gerekir. Bazı kadınlar bekaret acısı ve orgazmı hiç tatmadıkları için ıslandıkları halde orgazm olmaz erkeği biran önce bitirip bunu görev gibi görür.Kadınlar arasında sohbetlerde 5 dakika dişimi sıkıyorum kelimesi tam anlamıyla budur. eğer buna bakacak olursak geçmişinde mastürbasyonu hiç bilmeyen yapmamış kızlardır bunlar. Bilmediği için keyif aramaya çalışmaz. Toplum ve kültürel baskı kadının zevk almasından rahatsız olur. Toplumu hep erkekler yönettiği için kadın keyif alıcı olursa her an kullanamayacağından korkar yada kadının aşırı isteğine nasıl cevap vereceğim korkusudur bu. Bana göre mastürbasyon yapabildiğini söylemek kızların erkeğe karşı kanıtladığı en büyük gelişmedir. Kızların birşeyi yok gözüyle bakılmıştır. Daha da ileri gidilip kızların klitoris mastürbasyonunun zararlı olduğunu söyleyen kişiler çıkarmışlardır geçmiş zamanda. Bunu araştıran bir kadın olsaydı daha inandırıcı olurdu. Erkekler kadınların keyif almasını dahi kendileri karar verebilmekte. Kadınlar erkeklerdeden bir kısım daha özgürlük alacak gibi görünüyor. Çünkü hiç ummadığımız klitoris mastürbasyonu kızları evlenmemeye ve kariyer sahibi olmaya üst mertebelere getiriyor. Erkeklerle eşit hale getiriyor. kadındaki cinsellik lezzeti hem erkeklerin tecrübesine hemde organik yapıya göre değişiyor. 20 yaşınızda başlasanız yada hiç klitoris orgazmını daha önce yaşamamış olsaydınız da bugün aynı olacaktınız. Erken yada geç yapmanızla alakası yok . sizi yanıltan birilerinin klitoris mastürbasyonu yaparsa normal erkekte orgazm olamayacağı savını atmış olması. Bunu söyleyen kişiler yüzlerce çift insanda deneme yapmış olması gerekir Hele türkiyede bunu incelemek mümkün değil. Kaldı ki koskoca dr haydar dümen bey bile basit bir deney yada terapi yaparken ihbarla yakalanıp mahkemeye sevkedilmişken. cinsel deney yapmadan fazla sallamaktan öte birşey değildir okuyucum. Asıl kahraman sizsiniz bunu yazabilen kızlar. Bu veriler olmasa bizler birşey öğrenemeyecektik.

 101. ayşegül Ocak 21, 2015, 8:53 pm

  bekarım ama önceden erkek arkadaşımla kıyafetlerimiz verken sevişmemiz oldu vajinama baskı yaptı ve acımıştı o baskıdan dolayı bi şişlik olmuştu altımda . açık pembe bişeyler geldi kendimi incelediğimde saat 9 yönünde yırtık gibi bişey görünüyor deri birbirinden ayrılmış diğer taraflar sağlamca duruyor kızlığım bozulmuş anlamına mı geliyor saat 9 yönündeki bir yırtılma sebebiyle ilk gece benim kanamam olmaz mı ?

  • cinseldusunce Ocak 21, 2015, 10:16 pm

   kanamalar tek bir defada bitmez, o gördüğün şekil doğal yapısı da olabilir bunu kafana takma elbise üserinden tahriş oranı yüksektir parlak ıslak deri narin tabikide kolay tahriş olur.şişlik bundandı .pantolon veya çamaşır üstünden kolay kolay bozulmaz, pipiriklenmene gerek yok.

   • ayşegül Ocak 22, 2015, 9:21 pm

    yalnız ben baktıgımda kurşun kalemin yuvarlaklıgından daha büyük duruyor vajina girişi. 9 yönündeki et birleştiğinde kalem gircek kadar ama et birbirinden ayrıldıgında kurşun kalem yuvarlaklıgının 2 katı oluyor. bu ilk gece kanamaya engel olur mu . genelde 6 yönünde yırtılma olurmuş benim oralarda hiç bişey yok sadece 9 yönünde var . vajinama baskı yaptıgında sızı da hissetmiştim yırtılma mıdır tahriş midir ?

   • cinseldusunce Ocak 22, 2015, 10:51 pm

    🙂 uzman olucaksın kendini belkide ilk defa bu kadar incelemişsin. Bu korku sana kendini tanımanı öğretti. unut Bunu. her kızın kendine has yapısı var. elbise üstünden birşey olmaz.en fazla dış dudaktan içtekileri tahriş eder. orası o kadar korunaklı ki pantolon,iç çamaşırı organın kendisi kat kat zaten. sadece elbisenin gözenekleri sürtünerek tahriş etmesi doğal ve senden başkaları da benzer şeyleri yaşıyor.

   • ayşegül Ocak 23, 2015, 7:33 pm

    😀 teşekkür ediyorum cevapladıgınız için bir sorum daha olacak. kanamalar tek defada bitmez dediniz . bu kızlık gün içinde durup durup kanar mı yoksa ilişkiye girdikçe daha oralar iyileşmediği için mi kanama olur

   • cinseldusunce Ocak 23, 2015, 8:34 pm

    sadece ilişkiye girdiğinizde çatlamalar olur,eger arasıra kendiliğinden kanama oluyorsa. bu normal birşey değil.Adet süprüntüsü değilse ,sürtünme tahrişten enfeksiyon kapmış olabilirsiniz. 1 haftada bunun geçmesi toparlaması gerekir devan ederse hekime gidip bir ilaç alınarak düzeltilmesi gerekir.

   • ayşegül Ocak 23, 2015, 9:10 pm

    kızlık tek bir yerden mi yırtılır ?
    ya doğuştan ya da sürtünme sonucunda oluşan 9 yönündeki yırtık sebebiyle ilk gece kanama olmazmı (diğer taraflar sağlam ) ?

   • cinseldusunce Ocak 23, 2015, 10:43 pm

    bazı kızlarda hiç ama hiç kanama olmaz , bu onın bakire olmadığı anlamına gelmez ki. yapı meselesi.Kan gelebilir de gelmeyebilir de, Kızlık zarında organik farklılıklar vardır illa ki düz yuvarlak bir şekil yoktur. Uzman gözüyle bakınca o yırtığın doğal olup olmadığı anlaşılır. bazen doğal olarak kenara açık olabilir. Herkesinki farklı. İlk gece öyle büyük bir kanama beklemeyin süprüntü peçetede anca belli olur hepsi bu. kanlı ciğer gibi görüntü yoktur. O türk filmlerinde sırf kızları korkutmak için yapılmış kanlı çarşaf. O kadar abartılcak bişey yok. istatistik yaptım Orda kan gelmeyen kızların sayısına bakın çok ta az değildir

   • ayşegül Ocak 24, 2015, 5:53 pm

    peki penis vajinaya girer girmez kanama olur mu yoksa penis sonuna kadar girince mi kanama olur ?

   • cinseldusunce Ocak 24, 2015, 6:22 pm

    Bu soru tam yarısını soktum valla hepsi girmedi bozulmuştur yada bozulmamıştır gibi oldu. hiç kanama olmadan bozulması da mümkündür. illa kanlar akıcak diye bir olay yok ki. Sitemdeki istatistiklere bakın . kan akmayıp ilk geceyi geçirenler de var.
    İçine kadar sonuna kadar girerse tabiiki yırtılma şasnı artar. içinize aldığınız kesinlik kazanır. dışarda kaldıysa zaten girmiş gibi hissedilir ama iç dudak,dış dudak arasında gelgit yapar erkek girdi sanır sadece mesafe uzak.

   • ayşegül Ocak 25, 2015, 3:38 pm

    kızlık zarı doğuştan yırtık olabilir mi ?

   • cinseldusunce Ocak 25, 2015, 4:07 pm

    doğuştan yırtık değil , doğal yapıdır onun adı. Hiçbir kızda tam mükemmel bir ovallik pergelle çizilmiş gibi olamaz. çentik olabilir. ama iyi bir göz ile uzman kişi bunun doğal mı sonradan mı olduğunu anlayabilir. sonradan olma ile doğal arasında fark vardır. Bunu tecrübeli bir kadın doğumcu rahat rahat anlar.Bazen de anlaşılması zor olabilir. karar veremezsse en azından kızın geleceği yönünde iyi yönde karar verme eğilimi yüksektir.

   • ayşegül Ocak 27, 2015, 8:00 pm

    kızlık zarı ilişkiden sonra hemen kanar mı yoksa bir kaç dakika ya da üç beş dk geçer öyle filan mı kanar ?

   • cinseldusunce Ocak 28, 2015, 8:13 am

    cinsel ilişki devamında farkedilmez ,acaba ne oldu ,nasıl oldu diye peçeteye silinince süprüntü veya damla görülür.peçete beyaz olduğu için .kurcalanmazssa 1 saat sonra mesela pıhtı artık donar taze kan yoktur.ama abartılı bişey yoktur. bazısının hiç gelmez. herkesinki farklı . kimse yazmaz bu konuları. bu blogu o yüzdn açtım.

  • ayşegül Ocak 28, 2015, 5:28 pm

   1)farzedelim ki 9 yönünde bir yırtık var ve bu doğuştan olan birşey değilse bu ilk gece kanamaya engel olur mu ?
   2)ayrıca kızlıkta yırtık olsa bile insan kendini kasarsa yine kanama olur mu ?

   • cinseldusunce Ocak 28, 2015, 7:53 pm

    1 inci sorunuzdaki doğal kesi yine yırtılır. kesinin yeni veya eski olduğu belli olur. yeni sünnet olmuş çocuğun yarası ile 40 yaşındaki adamın sünnet yarası neredeyse kaybolmuştur.alta kayar görünmez. ama anlaşılır.
    2- Kızlık zarı herkeste farklı kanamayacağı varsa kanamaz, ama genellikle tek defa sadece 1 gün kan gelmez kanamalar ufak ufak devam eder vajina erkeğe uyum sağlayana kadar. 6 ay ilişkiye girmezsseniz gene ufak tefek hasarlar olur . illa kızlık zarı duvarı değil. cinselliğin bir düzeni vardır. Bırakılırsa uzun süre yine benzer zorlanmalar oluşur. çatlamalar filan ama yaş ilerledikçe azalacaktır.sonuçta her çatlak kadının bir tecrübesi sayılır nasıl ki erkekler için tecrübeyse.

   • ayşegül Ocak 28, 2015, 8:38 pm

    bu yırtığın (9 yönündeki ) sonradan olduğu anlaşıldı ( bir birleşmeden yada farklı bi sebepten dolayı yırtıldıgı anlaşıldı ). diğer tarafların sağlam olması kanama olacağını göstermez mi ? ( bu kızlık zarı esnek yapıda değilse )
    benim çıplak halde penis vajinaya bir girişi olmadı ama penisle vajinaya baskı oldu altım sızladı ve şişlik oldu kendimi incelediğimde o yırtık gözüme çarpınca acaba baskı oldugundan mı oldu diye düşünüyorum öncesinde kendimi incelemediğimden doğuştan mı olup olmadını bilemiyorum kesin cevap istiyorum sadece 9 yönündeki yırtık var diğer tarafları düzgün duruyor sadece o yırtıgın olması kızlığın kanamayacagı anlamına geliyor bu yakınlaşmanın üzerinden 1 buçuk sene geçti bir daha da kimseylede bi yakınlaşmam olmadı evlendiğimde bu kanamayacak mı ? tek bir yerden yırtık olsa bile bu kanamayacagı anlamına mı geliyor ? lütfen kesin cevaplar veremez misiniz ? beynimi kemirdi bu sorular

   • cinseldusunce Ocak 29, 2015, 7:03 am

    bana mailden yazar mısınız,yada fb ekleyin geçici olarak, endişeye gerek yok

 102. semiha Ocak 22, 2015, 11:37 pm

  Erkek arkadasimla yilbasindan bugune 3 4 kere iliskiye girdim 5 6 dakikalik henuz kanama olmadi buna dikkat ettik icime bosalmadi 30 gundur adet olmuyorum hamile kalma ihtimalim varmi ?

  • cinseldusunce Ocak 23, 2015, 8:47 am

   İçinize boşalmaması doğum kontrol yöntemi değildir, erkeklerin hepsinde, içine girip çıkarken sıvı salgılanır. buna mezi denir türkçe. 3-4 damla her zaman akar. Bu sıvıda bile milyonlarca sperm vardır. Dışarı boşaldım içeri boşalmadım valla. erkek için bunu söylemek kolay da herkes birbirine atar doğum kontrol yöntemini. Hamile kalmaz herhalde yaaa.Kız der ki Erkek ya, o biliyordur. Erkek kadından daha cahil cinsellikte. prezervaifleri,doğum kontrol haplarını adamlar boşuna üretmiyor ki. gelde prezervatif kullan desen Türkiyedeki erkeklere kullandırmazssın , hissetmiyorum der, Kadınlara sorsan Doğum kontrol hapını ,kıllanma yapıyor,bünyemi bozuyor diye yalanlar uydurur. Türkiye cinsel ilişki en az yapılan ama en çok çocuk sahibi olunan bir ülkedir. Hamile kalmamış olsanız da bu yöntem değil hamile kalırsınız bu şekilde. Gebe kaldığında erkek arkadaşın sorumluluktan sıyrılmaya çalışacaktır. Nede olsa bir bağınız yok, Seviyorum ama çok seviyorum. Çok mu seviyorsun= koruyacaksın sevdiğin kızı .Onun içi de rahat olacak. Şimdi korkudan o kız verir mi ? Vermez. Kendi kafana göre doğum kontrolü olmaz. Kontrolünüzü yapın keyfinizi de alın . Hamilelik şansınız düşük te olsa vardır. Olmadıysa gelecek sefere olur. Gününe rastlattıgınız zaman gebe kalırsınız bu şekilde devam ettiğiniz takdirde. Kız olarak erkekten daha akıllı olmak zorundasın, gebelik olasılığı olan sensin. Korku duyan sensin. Erkek arkadaşını korkut bakalım nasıl kaçıyor sorumluluktan. Aldıralım filan diyecektir. Cinsel ilişki ciddi bir oyundur. İyi kullanırsan hayattan keyif alırsın, kötü kullanırsan acı duyarsın.Ne yazıkki ülkemizde hayattan keyif alanlar daha azdır. Riski sevdiğmiz için.

 103. zehrasmhg Ocak 26, 2015, 1:26 pm

  kendimi okşuyorum ve bir sıvı ortaya geliyor adetimde 1 hafta geçıktı ama kızlığım yerinde hamilelik ihtimali varmı ?

  • cinseldusunce Ocak 26, 2015, 1:33 pm

   hayır kendi kendine hamile kalamazssın. adet gecikmesinin sebebi yaşadığın stres,veya değişiklik yada yaşınız daha 18-19 a ulaşmaması olabilir. bu geçici bir durum . adet gecikmenizi mastürbasyona baglamak çok saçmadır. Hamilelik için erkek olması gerekir.

 104. Ezgi Ocak 27, 2015, 2:30 pm

  Erkek arkadaşımla yakınlaştık ve penisi içime çok az girdi ama kuruydu daha sonra parmaklarını soktu ve daha sonra hafif bi kan aktı çok az ama 12 saat geçmesine rağmen hala kan var sizce bunun sebebi nedir ?

  • cinseldusunce Ocak 27, 2015, 6:33 pm

   Mikrop kapmış olabililirsiniz, erkeklerle o işi yapmadan önce elini yüzünü ve orasını yıkamadan ilişkiye kalkmamaıydın. Kendi içine yabancı birini alıyorsun, yabancı bir parmak. o parmaktaki mikroplar. Evlilik bu yüzden iyi ,erkeği banyoya sok temizlik yap. Kanama 1-2 gün daha böyle devam ederse enfeksiyon kapmışsındır. kesilmesi lazım kendi kendine. 1-2 gün daha devam ederse. Aile doktoruna veya jinekologa git , enfeksiyon kapmışım üşütmüşüm dersen sana vereceği ilaç 1 günde keser. Muhtemelen fitil de verebilir, bakireyim dersen krem verecektir. Bir dahaki sefere parmak ile dokundurmamalısın ve temizliğe önem vermeli. Kadın olmanın temel kuralı budur. Erkekleri siz disiplin edeceksiniz. Vajinanın sahibi sensin. Geçmiş olsun umarım düzelecektir. Eger kendi kendine kanama kesilirse çatlak pıhtılaştı demektir. Ama devam ederse enfeksiyon olaıslıgı yüksektir.

   • Ezgi Ocak 28, 2015, 8:59 am

    Öncelikle bana verdiğiniz cevap için teşekkür ederim.Verdiğiniz cevapta tahrişden olabiliceğini söylemişsiniz peki ya kızlığımın bozulma gibi bir ihtimali var mı ? Çünkü kanama 15 16 saat sonra durdu yani sebebi tahriş mi ? Yoksa kızlığımın bozulması mıdır ?

   • cinseldusunce Ocak 28, 2015, 7:47 pm

    bu duruma göre değişebilir, şu veya bu şekilde olur desek . her halukarda yanılırız. kızlığınızın bozulması şu kazar zaman altında olur demek yanlış ama genellikle ilişki eesansında taze kan süprüntüsü bulaşır. sonraki saatlerde büyük bir miktarda devam etmesi muhtemelen bir tahriş olayını anımsatır. Birşey demek zor.

 105. Solmz Şubat 3, 2015, 2:32 am

  Sevgilimle anal ilişki yaşadık fakat sanırım vajinamdan sildiğimde 3 4 damla açık pembe kan geldi sevgilim oraya yanlışlıkla girmiş olabileceğini düşünüyor çok fazla değil ama 3 4 cm falan kızlık zarım bozulmuş olabilirmi ben hissetmedim sanki ama bilemiyorum yardımcı olurmusunuzz

  • cinseldusunce Şubat 3, 2015, 6:32 am

   Bunu hissetmemiş olmaız imkansızdır. gelen kan tahriş olabilir. onunla bunun hissi farklıdır.anlamamanın imkanı yok. kadın kendi yerini bilir ama erkek bilmez.

 106. demet Şubat 10, 2015, 6:14 am

  Merhaba ya ben 23 yasindayim evlendim hamile kaldim hamileligimi 22 haftaliken bitirdiler normal dogumla dikise gerek olmadıgini soylediler . Ve su an ben vajina min dudaklari sarki yo gibi gorunuyo bana ben 60 kilo ci var iyim boyum 1.62 kilo vermeyi dusunuyorum kilo verirsem vajinam duzelir mi dudaklar sarkar mi gene ? Napmam gerekir ?

  • cinseldusunce Şubat 10, 2015, 9:00 am

   İç dudak sarkması kilo vermekle düzelmez, ama doğumla ilgili değil her kadının yaşı ilerledikçe eğer zaten uygunsa uzaması büyümesi devam eder.Doğumla bazı hasarlar alındıysa vücut toparlar kendini sonradan. Hiçbir zaman eskisi gibi olmaz olmayacak ta 12 yaşında bir kız çocuğu gibi kapalı bitişik olmaz ki. Bunu takıntı yapmaya gerek yoktur. Ancak bazı kızların çok küçüktür onlarınki sarkmaz, minyatür dudak diyelim açıldığı zaman da fazla bir vajina görüntüsü yoktur onlarda.Sizdeki de normal olması gereken ırkınıza göre, birçok kadın kendi aralarında bu olayı şundan veya bundan dolayı olur diye yorumlamaktalar. Eger tıraş olursa olmazmış,ağda yaparsa olurmuş yapışınca dudakları da çekip uzuyomuş filan , sebep hiçbiri değildir doğal büyüyoruz. Yerçekimi herşeyi zamanla deforme eder dünyada ona karşı gelecek güç yoktur, Labiaplasti ameliyatları yapılıyor ama gene de siz bilirsiniz, onlar doğuştan büyük kızların takıntısı oluyor ,kızlar bakireyken kullanılmış görünmekten korktugu için aldırıyorlar, evlenmeden önce sizin derdiniz o kadar büyük değil. En azından evlisiniz. Birçok kadında da aynı oluyor, olacaktır da.

 107. hastet Şubat 10, 2015, 10:21 pm

  Ben 22 yasindayim. Erken bosalma var bendee evlilikte sorun olurmuu tedavi nerde olabilirim

  • cinseldusunce Şubat 11, 2015, 6:47 am

   bu soru sex terapistleri tarafından çözülebilir. ancak sorun beyninizde başlar beyninizde biter. tavsiyem ayaklarınız açık sevişin. vede cinsel ilişkiden önce elinizle mastürbasyon yapıpı 2nci birliktelikte kız arkadaşınızla olursanız daha geç boşalırsnız. daha önce benzer olayı yaşayan arkadaşım olmuştu valla hiç aklıma gelmemişti dedi. şu an evliler ve normale girdi. ayrıca prezervatif kullanın hassasiyeti azaltın

 108. papatya fallari Şubat 19, 2015, 11:18 pm

  2 yıl önce bi olay yaşadım. Ve bu siteyi yeni fatkettim.aklıma takıldığı icin de sormak istedim.erkek arkadaşımla ic çamaşırlarimiz varken sürtünerek rahatlamaya çalışıyorduk. Ben adetim pıhtı şeklinde oluyor diye adetimden bi kac gun once aspirin icmistim kanı cıvıyor demislerdi. surtunmenin yaşandığı gün adet günlerimdi erkek arkadaşım ic çamaşırımda kan gördüğünü söyledi ama şok olduk.icine girme falan yokken bu nasıl oldu anlamadık korktuk.ben ne aci hissettim ne kasılma.belki biraz sert davranmis olabilir sevgilim ama bu mümkün mü ? Ben ayağı kalktığımda kan daha şiddetli geldi.sonra aspirin aldığım ve adet günüm geldigini düşününce rahatladım. Benim adetim ağrılı olur.peşine ağrım başladı.ve kanamam normal adet gibi devam etti.ama bu hep aklıma şüphe olarak kaldı.nedir durum tam olarak ?

  • cinseldusunce Şubat 20, 2015, 3:37 am

   Bakiresiniz bu tur iliskiler adet gunleri ve yakin gunler kadin arzusu fazla olur. En cok karistirilan adet kani ile kizlik kanidir .en cok rastlanmis ve korku olusturan gun de 1-2 gun once gelen lekedir.cinsel organiniz keyif alirken yogrulur icinde kan beklenenden once gelir .sen degil bircok kiz ayni gun ayni sekilde 🙂 ayni korkuyu duyuyor .sorun yok

   • papatya fallari Şubat 20, 2015, 6:34 am

    Teşekkür ederim 🙂

   • cinseldusunce Şubat 20, 2015, 7:09 am

    Rica ederim saglikli gunler

   • Endişeli Şubat 25, 2015, 1:09 am

    Yorumlarımızın hepsini okudum insanlarla dalga geçmek yerine elinizden geldiğince yardımcı oluyosunuz 22 şubatta kız arkadaşımla yüzeysel bi ilişki yaşadık adet dönemi yakın olduğu için hiç birşekilde birbirimize sürtünme dahi olmadı sadece elle birbirimizi okşadık ve boşaldık daha sonra ellerimi sildikten on dakika belki daha fazla tekrar ona dokundum uzunca bi süre fakat kız arkadaşım okuduğu bir sürü yazı yüzünden internetteki elimde sperm kalıp ona bulaştırmış olabileceğimden çok korkuyo bu şekilde hamile kalma riski varmıdır ayrıca 23 şubatta normal zamanında kız arkadaşım adetini oldu lütfen yardım edin onun içini rahatlatmak için böyle yersiz korkuya kapılması benide çok üzdü

   • cinseldusunce Şubat 25, 2015, 5:09 am

    Adet gorduyseniz zaten onceki donem ve yaptiginiz gun bitmistir. Adet gunune yakin gun ve gunler emin sex gunleridir. Bir kiz yumurta dokuyorsa ayni donem ikinci yumurta ayni anda olgunlasmaz . Hamilelik sansi tamamen kalkmistir. Korkuya gerek yok.

 109. pell Şubat 25, 2015, 8:48 am

  erkek kendi cinsel organına dokunduğu zaman cinsel organı kalkar mı? ben evliyim eşim televizyon izlerken biraz kıvrandığını ve sonra cinsel organının serleştiğini görüyorum. sonrasnda kendi eliyle organına dokunuyo. erkeğin cinsel organı sadece uyarıldığında mı kalkar yoksa farklı nedenleri var mı ?

  • cinseldusunce Şubat 25, 2015, 11:43 am

   Dokunarak kalkar. Fetis bir obje . Cinsellij veya kadin icerikli objelerde. Filmde bir takintisi varsa. Ayrica sabah ereksiyonu denen bisey var her sabah kalkar. Kadin Bacagi gorunce vs vs cok olay sertlestirir

   • cinseldusunce Şubat 25, 2015, 1:16 pm

    Adet gorduyseniz zaten onceki donem ve yaptiginiz gun bitmistir. Adet gunune yakin gun ve gunler emin sex gunleridir. Bir kiz yumurta dokuyorsa ayni gun 2nci

   • cinseldusunce Şubat 25, 2015, 1:19 pm

    Hicbir sekilde adet geldikten sonra . Onceki donem sona ermistir. Hamilelik ridki yok . Masturbasyon esnasinda erkek eline sperm bulasip kadini hamile birakmasi bile zordur son suratle spermler olurler.

   • Endişeli Şubat 25, 2015, 1:37 pm

    Allah razı olsun kimseye sorulamayanları cvplayıp yardım ettiğiniz için zaten ertesi gün normal adetini gördü ama o kadar çok bilgi kirliliği var ki insan ister istemez korkuya kapılıyo bide şu üste görme olayımı herkez kafasına göre yazmış birsürü şey o yüzden iyice kafa karıştırıcı ama içimizi rahatlattığınız için binlerce kez teşekkür ederim iyiki varsınız

   • cinseldusunce Şubat 25, 2015, 2:13 pm

    Onceki donemin yumurtasi adet ksni ile dusurulmus . Kanli Pedlerin uzerine bosalsaniz bile o yumurta yozlasmistir. Hicbir sekilde Hamilelik sozkonusu degil

   • Endişeli Şubat 25, 2015, 2:39 pm

    Çok teşekkür ederim zaman ayırdığınız için Allah razı olsun binkere

 110. ahmet pekesen Şubat 28, 2015, 1:21 pm

  kızın tekiyle ilişkiye girdim kızın vajinasına azcık boşaldım sonra hemen çektim birşey olurmu ?? hamile kalır kız 17 yaşında

  • cinseldusunce Şubat 28, 2015, 3:08 pm

   Bu bilgi ile size bisey soylemek mumkun degil.

   • ahmet pekesen Mart 1, 2015, 5:09 pm

    hamile kalabilirme şansı varmı ? 17 yaşında bi kızın bu durumda ama çok az boşaldım sonra çektim dışarı boşaldım

   • cinseldusunce Mart 1, 2015, 6:22 pm

    Arkadaşım az yada çok dışarı boşalmak bir yöntem değil. kızın yumurtlama döneminde olup olmaması önemlidir. gününe rastaltırsanız hamile kalır. tavlada bir laf vardır onu hatırla, çok pul kırmakla çocuk olmaz derler. tam gününe rastlatırsan havadan nem kavrar az soktum çok girdi olayı değil. dışına boşalsan da hamile kalır kadın. mezi denen sıvıyı salgılıyorsun ,içine kaçmıyor mu? kaçıyor oda hamile bırakır.1 damlada milyonlarca sperm var. amerikan xx filmlerinde adamların dışarı boşalması çocuk yapmamak için değil, kamera önünde göstererek boşalmasıdır maksat estetik. biz ise durumu kurtarıp içine boşalmadım ama ben ya diye düşünüyoruz. bu yöntem değildir %50 şansı vardır.Kazayla çocuk sahibi olanların çoğu dışarı boşalan erkeklerdir=çünkü bu gebelikten korunma yöntemi değil tamamen uydurma . Prezervatifi profesyoneller kullanırlar. Marketlerdeki alıcılar bellidir. Sizin verdiğiniz bilgilerde bana kız hakkında bilgi vermediğiniz sürece gebelik olasılıgını vermem imkansızdır.kızın 17 yaşında olması bir bilgi değildir. ama 50 yaşında deseydiniz o zaman evet gebe kalmaz derdim.

 111. Johns Mart 10, 2015, 3:31 am

  Oncelikle iyi sabahlar diliyorum tum yazilari ve yorumlari okuduktan sonra size yazmaya karar verdim. 21 yasinda bir erkegim. Ve hayatim inanilmaz hizli gecti cinsellik bakimindan. Hergun bir insanla yatiyodum fakat suan birini seviyorum ve 4 aydir beraberiz. Hatta suan yanimda yatiyor uzun bir suredir iliskiye girmek degil ama onu hissetmek istiyorum ama yapamiyorum ki aslinda en kolay yaptigim bir istir. İcime degisik seyler dusuyor ve geri cekiliyorum. Ve kiz arkadasim hayati boyunca opusmemis bir insan. Cinsellikle ilgili hemen hemen herseyi bilirim fakat buna bi cevap bulamadim. Cevaplarsaniz tesekkur ederim

  • cinseldusunce Mart 10, 2015, 8:23 am

   Hayatımda tek yatmadığım kadın, eşimdir. O yüzden o etkilendiğiniz kişiyle evlenme zamanı gelmiş olabilir. Çözemediğiniz kadını alacaksınız ve ömür boyu çözmeye çalışacaksınız . B bir tutukluluk değil sadece çözülmemişliktir. Hayatta bunların olması da normal.

 112. yesim Mart 11, 2015, 7:48 pm

  2aydir dogum kontrol hapi kullaniyorum ve esimin spermlerinin vajinama bulasmis olma olasiligi var. İlacin kullanimini sindirim bozuklugu faktoru etkiler mi

  • cinseldusunce Mart 12, 2015, 1:35 pm

   genelde hormon hapı olduğu için hemen kana karışır yani mideye ulaşmaya yakın tamamen kana karışır , sindrimle alakası olmaz. ama sizin gibi birçok kadını kullanmak ürkütür. bünyenizle oynadığınmızı yan etkiileri oldugunu düşünmeye iter. oysa bu haplar sizin vücudunuzu düzene de sokarlar düzenli kullanırsanız. Birçok jinekolog kadınları bunlarla tedavi eder. işin korku boyutu sunii olmasından kaynaklı. birçok kadın kullanıyor , gebe kalacagınızı sanmıyorum ,sindirim sorunu olsa da hap hormonal yani yiyecek değil kana karışmak üzere programlı

 113. Esra Mart 12, 2015, 9:13 pm

  Adetliyken klitorisimle oynadım ve adet gelmezken geldi acaba birşey olmuş mudur?

  • cinseldusunce Mart 12, 2015, 9:18 pm

   bekaretle alakası yok çogu kız adet döneminde bunu yapar. Ve bekaret korkusu en çok yaşanan dönemdir.Orgazm olurken rahime kadar kasılmalar ve devinmeler olur kas yumağı gibi heyecandan basınç oluşur,tabi bu adet kanını daha erken basınçla açığa çıkarabilir.Çıkmazken daha çok gelebilir. aşağılara inmeden herzamanki gibi Keyfinize bakın

 114. Can Mart 14, 2015, 10:25 am

  Yeni tanistgm biriyle iliskiye girdim fakat icine bosalmadim disari bosaldim ondan snra bidaha git gel yaptk Dışarıya boşaldıktan sonra penisimin etrafına spermler değdi daha sonra git gel yaptığımızda kız arkadasım ne yaptın temizlememiz lazımdı filan dedi içeriye bosalmdgmdan eminim sizce hamile kalma olasılığı var mi ?

  • cinseldusunce Mart 14, 2015, 3:26 pm

   içine boşalmamak bir doğum kontrolü değildir, bu sadece filmlerde bir sahnedir. gebe kalma olasılıgı b içine boşalmış kadar var sadece gününe rastlatmamışsınızdır .

 115. selim Mart 16, 2015, 4:33 pm

  19 yaşında bir gencim.kız arkadaşımla daha önce ilişkiye girme konusunda sözler ettim ama buna yanaşmadı ve doğru bulmadı bende artık bundan söz etmemeye karar verdim ama şimdi de o benimle ilişkiye girmek istiyor ben kararsız kaldım şuan girmek istemiyorum ama bir yandan benden vazgeçememesi için girmek istiyorum.bana yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler..

  2

  • cinseldusunce Mart 16, 2015, 7:07 pm

   bir kızın canı istediği zaman yapın,kızların ne zaman canı isteyeceğini bir daha hiçkimse bilemez. yarın yaparım öbürgün yaparım düşüncesi boş. ya bu hayatttasınız yada yaşamıyorsunuzdur.

 116. yasemin Mart 25, 2015, 3:45 pm

  Ben 15 yaşındayım ve 8 yaşımdan beri mastürbasyon yapıyorum fakat hala regl görmedim alakası varmı

  • cinseldusunce Mart 26, 2015, 9:52 am

   adet görme ile , mastürbasyonun biribirine hiçbir zararı yan etkisi alakası yoktur, çoğu kız çocuğu bunu tesadüfen bir şekilde öğrenir. 15 yaş kritik yaştır, 16ncı yaşına girdiğin zaman tam girdiğin güne yakın annene bunu söyleyip bir jinekoloğa gidersiniz, Beyninden bir bölge o hormonu üretmiyorsa. küçük haplarla, adet görmeye başlatırlar seni, 16 yaşına kadar görmen lazım bazı kızların illa 12 yaşında gelecek diye bir zoru yok ama 16 yaşa kadar genellikle gelir. adet görmek kadınlaşman demektir, yani bundan korkmaman en azından merak edip sorman güzel birşey.
   mailini yanlış yazmışsın özel soruları buradan soramıyorum, fiziksel bulguların var mı diye soracaktım ama buradan sormam olmayacak mailden bana ulaş

 117. merve Mart 25, 2015, 9:58 pm

  Sevgilimle adetliyken arkadan iliskiye girdik aslinda girdi ve hemen cik dedim cikti sonra vajinami silmemi soyledi sildim sevgilimin akintisi vajinamdan iceri girmismidir bakireyim adet olmama bir gun var hafif bi mide bulantisi oluyo kusma yok karnim cok acikiyo ve acikincada midem bulaniyo sizce hamileyim ?

  • cinseldusunce Mart 27, 2015, 10:36 am

   adet gününe 1-2 gün kala yapılan ilişkiden hamile kalma olasılıgın hemen hemen yok denecek kadar azdır, ancak ters ilişki temiz bir ilişki biçimi değil. tasvip edilmez.

 118. eray Mart 28, 2015, 10:18 pm

  sevişirken kız arkadasının rahmine azda olsa meni kaçtı yanlıs sevgilimin kızlığı bozuk değil sevişirkende adetdi ve 2 gün daha adet kanaması devam etdi 1 hafta sonra eczaneden gebeelik testi aldık negatif çıktı acaba ham,le olabilirmi

 119. eray Mart 29, 2015, 7:14 pm

  hocam çok teşekkür ederim

 120. asuman Nisan 1, 2015, 5:57 pm

  Regl sınrası 2.günde iliskiye girdim ve erkek arkadasim icine bosaldi ertesi gün hapı vs kullanmadim sizce hamile kalma olasılıgım yüksek midir

 121. tuana. Nisan 7, 2015, 1:13 pm

  sevgilimle geçen hafta 1 günde oldukça fazla ilişkiye girdik ama içime boşalmadı yine de zevk suyuyla hamile kalma riskim var mı?

 122. demet Nisan 8, 2015, 9:47 pm

  Merhabalar gercekten herkeze elinizden geldigince yardimci olmussunuz on onbes gun once erkek arkadim eliyle alt tarfimi oksarken yanliz birazcik sert bi sekilde o an hic bisey yoktu sonradan arabayla gezdik derken eve geldim 5 6 saat sonra tuvalete ciktigimda saf kirmizi renk kan geldi tuvaletimi kaparken miktari az mi cokmu karar veremiyorum ancak tuvalrtimi yaparkende peceteyle silincede geldi o an ne aci hicbisey hissetmedim ancak icim icimi yiyip duruyo erkek arkdasim yirtilmistir diyo ama bende bi umut var ki bu olay adetimden 3 gun sonra gerceklesti cevap verirseniz sevinirim gercekten

  • cinseldusunce Nisan 9, 2015, 6:08 am

   Tahriş etmiş olabilir,adet kanı olabilir, yada kızlık zarınızda yırtık oluşturmuş olabilir. çünkü erkek parmağı kızdan daha kalındır. merak için içine sokmuş ise bekaretinizde çatlama olabilir. parmak bilinçli hareket eder. örneğin sobanın sıcak olduğunu bilirsin oraya parmağını iteklemezssin. Bir kız asla evli değilken hayatındaki bütün kontrolü erkeğe vermemelidir. verdiğiniz zaman zarar görürsünüz. Parmakla ellemek hoş gelebilir ama mikrop kapma olasılığınızı kenara bırakmışsınız. Ellerin yıkanıp hijyen sağlanması gerekir. herhangi bir ortamda değil bu tür olaylarda temizlik önemlidir. Birşey demek zor.

   • demet Nisan 9, 2015, 11:56 am

    Tahris etse bu kadar cok kan gelir mi peki yada ne kadar gelir veya tahris sonucu olusmus olsa ilerde tekrar kan gelirmi?

   • cinseldusunce Nisan 9, 2015, 12:35 pm

    kız cinselliği narindir ve o yüzden çok korunaklıdır. kendi parmağınız sert hareketler yapmaz ama karşıcins bilgisiz oldugu için anii hareketler yapabilir bu durumda iç dudakların kenarı veya çevresinde parlak deride çizik iç dudak dış diplerinde veya kenarlarında tahriş olabilir. kızlık zarının daha derinde oldugunu düşünürsek tahriş olabilir . beyaz peçeteyle silince kırmızı bir kan lekesi oluşur haliyle. bu en iyimser görünebilecek durum. tahrişin durumuna göre çok veya az gelebilir.

   • demet Nisan 9, 2015, 12:00 pm

    Birde simdi boyle bi durumda bile biriyle gercek iliski yasamis gibi bi durumdami olmus oldum yani bu kadarcik seyle bozuldugunda icerden hepten mi yirtik olmus oluyo

   • cinseldusunce Nisan 9, 2015, 12:59 pm

    1 kere çatlama ile elbette ki bundan sonra kızlık zarınız tamamen yırtılmış değil. yırtılmaya çatlamaya ve açılmaya cinsel ilişki yaşadıkça parçalanacak,devam edecektir doğum yapınca kızlık zarı tamamen yok olur. her kızınki farklı . doğallığı bozulur sadece . mesela yırtık olunca içi daha kolay görülebilmektedir. bakireyken içini göremezssiniz bunun gibi farklar oluşur.

   • demet Nisan 9, 2015, 2:38 pm

    Beyaz peceteyle silince ve tuvaletimi yaparkende geldi kan iste benim de korkum bu yonde sadece pecede olsaydi tamam ama tuvaletimi yaparken gelmesi yirtigin cok oldugu anlamina geliyo sanirim ama iceriye tam anlamiyla bisey girmedigi icin ilerde evlenince bekaret kani tekrar gelirmi yani bu kadar darbeyle tam anlamiyla yirtilmis olma ihtimali ne kadardir

   • cinseldusunce Nisan 9, 2015, 5:14 pm

    ne kadar hasar verip vermediği bilinmez ama ayna ile bakıp kontrol ettiniz mi, yada bana mailden ulaşın burda çok şey yazamayız

  • demet Nisan 9, 2015, 11:54 am

   Merhabalar gercekten herkeze elinizden geldigince yardimci olmussunuz on onbes gun once erkek arkadim eliyle alt tarfimi oksarken yanliz birazcik sert bi sekilde o an hic bisey yoktu sonradan arabayla gezdik derken eve geldim 5 6 saat sonra tuvalete ciktigimda saf kirmizi renk kan geldi tuvaletimi kaparken miktari az mi cokmu karar veremiyorum ancak tuvalrtimi yaparkende peceteyle silincede geldi o an ne aci hicbisey hissetmedim ancak icim icimi yiyip duruyo erkek arkdasim yirtilmistir diyo ama bende bi umut var ki bu olay adetimden 3 gun sonra gerceklesti cevap verirseniz sevinirim gercekten

 123. aslı Nisan 24, 2015, 9:18 am

  Merhaba bir iki yil once masturbasyon yapmistim zevkten iki parmagimi gecirmistim ama kan geldigini gormedim sizce bozulmus mudur lutfen yardimci olun nolur

  • cinseldusunce Nisan 24, 2015, 9:49 am

   zorlanma olmadıysa ihtimal düşük ama o anlık durumu anlamak mümkün değil.Uzaktan konuşmanın anlamı olmaz, iciniz tamamen rahat olsun isterseniz bir kadın doğum uzmanına gösterebilirsiniz.

 124. Duygu Nisan 26, 2015, 8:01 am

  Öncelikle merhaba..
  30 yaşında evli bir bayanım.Eşimin ısrarıyla 10 -15 kez kez belli aralıklarla anal ilişkide bulunduk.En son teşebbüsünde kontrolunu kaybetti.Makatımda genişleme olmuş ve dış giriş kısmında bir iki yerde küçük yırtık.Nette araştırırken analda çok sık bulunanların ileride utanç verici kaka kaçırma durumu yasadığını öğrendim.Çok üzüldüm böyle bir zararının olduğunu bilmiyordum .Hem beni böyle bir durumla karşı karşıya getirdiği için eşimi affedemiyorum hem de böyle bir duruma boyun eğdiğim için kendimi.Zaten sorunlu bir evliligim vardı bundan sonra her ne pahasına olursa olsun gerekirse boşanırım böyle bir seye izin vermiyeceğim.Bu durumun üzerinden bir ay geçti önce kasıntı ağrı vardı bunlar gecti.Makatımdaki genişlemede biraz toparlandı.Bu durum resmen içimi kemiriyor.Bir daha anala izin vermezsem o genişleme tamamıyla gecer mi? İleride böyle utanarak yazıyorum kaka kaçırma olayı yaşarmıyım.Hiç kimseyle paylaşılamayan utanç verici bir soru lütfen bana yol gösterin?

  • cinseldusunce Nisan 26, 2015, 10:08 am

   anal ilişki. tavsiye etmediğim ve birçok dinde de lanetlenmiş bir ilişkidir. amerikan filmlerinde yapılan ilişkiyi baz alıp sanki sıradan bir olaymış gibi gösterilmesi bisim erkekleri de buna yöneltmektedir. kaçırma durumu ileride olursa bunun tedavisi var ama olacagını sanmıyorum. hemaroid orada et parçası bircok erkek ve kadında görülen baş belası bir sorundur. kabız ve kötü beslenme ailede meyil de varsa basur olur. Bu olayı unutun .Anal ilişkiyi bırakmanız sorununuzu çözer. uzun süre yapmadıgınız zaman toparlanır. ayrıca hemoroid kremleri kullanabilirsiniz. bir eczaneye hekime başvurarak.

   • Duygu Nisan 26, 2015, 10:40 am

    Sorumu cevapladığınız için teşekkür ederim.

    Ayrıca diğer soruları cevaplama şeklinizi de baktığımda.

    İnsanların başkalarıyla paylaşmakta ,sormakta çekindiği müstehcen sorulara bu kadar çok içten anlayışlı samimi adeta kendi sorunuymuş gibi çıkarsız yardımcı olmaya çalışmanız.Beni hem çok mutlu etti hem de bir o kadar şaşırttı.Çevremizde sizin gibi insanlar parmakla sayılabilecek kadar az 😊Hala böyle insanların çevremizde olması beni çok sevindirdi.😊Umarım dediğiniz gibi ileride bir sorun yaşamam..

   • cinseldusunce Nisan 26, 2015, 11:47 am

    Rica ederim. Ben toplumumuzda eskiden var olan unutulmuş bir geleneği ablalık,abilik gibi bir değeri, amatörce elimden geldiğince uyguluyorum, bu hobi de denebilir. Gerçek yaşantıdaki hayatım elbette ki bu değil. Kadınlarda doğum sonrasında oluşan çiş kaçırma gibi sorunlar çok ağır olaylar sonucu oluşur. kas ezilmesi. sizde bu tarz değil ama hemoroide çevirebilir devam edilirse. Anal bölge 2nci dereceden en çok kan dolaşan yerdir ve. eğer kan akarsa siyah koyu olacaktır. İnsanlar bunu bilmiyor ne yazıkki. Sağlıkla kalınız

 125. mert Nisan 27, 2015, 5:09 am

  Yeni tanistgm biriyle iliskiye girdim fakat icine bosalmadim disari bosaldim ondan snra bidaha git gel yaptk kiz arkdsim adestinn 25 gunde bi oldgunu soyledi icine bosalmdgmdan emin gbiyim fakat iliskiden bir gun sonra adet oldugunu soyledi ama bu adeti dierlerine nazaran dha kisa surmus 3 gun surmus ve simdi aradan 31 gun gecti fakat adet olmdgni soyledi kiz arkdsim boyle gecikmezdi diyp duruyor ama iliskiden sonrki bir iki gun icnde fkat hasta oldgnu soyluyo yni adet simdide gecikti 6 gun hmn hmn hamile kalabilme ihtimlinden korkuyorum bna lutfen gerck ama ic acici cvp vrrmsnz cok koru psikolojik bunalimdayim :((((((

  • cinseldusunce Nisan 27, 2015, 5:55 am

   Bu kadar zaman gectigine gore eczaneden hamilelik testi alsa kesin sonuc cikar. 3-5tl lik cubuk. Her eczanede var erkekler de alabilir. Hcg testinde tek cizgi gorurse adet gecikmesi yasiyor mevsim degisikliginde her kizda olur. Ama cift cizgi varsa hamile demektir 1damla idrarla belli olur. Disari bosalma dogum konrol yontemi degildir. Sadece filmlerde erkegi gostermek icin disari bosalinir. Kadin gorsun diyedir bu. Bundan sonra korunma yontemi kullanin. Marketteki prezervatifleri profesyoneller alir. Alicisi bellidir .amator kulvarda kosarken Turkiyede nufus artar.

 126. ali Nisan 28, 2015, 2:54 pm

  ben 16 yasında bır erkeğım gunde 2-3 defa masturbasyon yapıp bosalıom bana ne gibi zararı var ?

 127. Emirr Mayıs 20, 2015, 2:42 pm

  Ben 15 yasında bir erkegım genelde haftada2 kez mastürbasyon yapıyorum. 1=görünce aşık olmuş gibi olduğum 2-3 kız var onları gördüğümde penisim çok hızlı bir şekilde kalkıyor 2sn civarı bir sureden bahsediyorum . sebebi nedır? 2=en baştaki cümlede dediğim gibi yapıyorum ama hala tatmin olamıyorum ben sapkınmıyım 😦 3=çok cinsel ilişkiye gurme isteğim var herkes boyle dusunurmu? Ve bir daha diyorum BEN SAPIKMIYIM 😦

  • cinseldusunce Mayıs 20, 2015, 3:22 pm

   sapık değilsin,bunlar her erkeğin ergenlik başında hissettiği ama bir kitaba not edemediği şeyler. ve hepsi unutuyor zamanla bu yaşadıklarını. sapık olabilmen için çevreyi rahatsız etmen gerek.buda olmadıgına göre sorun yok

 128. Berat Mayıs 20, 2015, 8:07 pm

  Merhaba iyi günler 🙂 Kız arkadaşımla cinsel ilişkiye girdik ve korunuyordum . Boşalacağım zaman çıktım ve kondomun içine boşaldım fakat vajina etrafında beyaz kalıntılar vardı sperm olabilir mi ? Kondom yırtık değildi .

  • cinseldusunce Mayıs 20, 2015, 8:12 pm

   O gördüğünüz kadın vajinasının dışarıdan gelen misafire karşı oluşturduğu akıntıdır. genelde beyaz renktir.vajina dışarıdan parmak sokuldugunda yada yabancı cisim sokuldugunda hemen bu sıvıyı salgılayarak korumaya geçer. kadının kadınlık suyu ile dışarı çıkar . mesela parmagını 1 defa sokup çıkaran bir kadından 1 dakika içinde bu beyaz sıvı akacaktır. tamamen koruma maksatlıdır.

 129. eda Mayıs 23, 2015, 6:19 am

  Adet donemınde ılıskı sırasında partenerım mıkrop kaparmı

 130. meraklı Haziran 21, 2015, 7:30 am

  Merhaba. Erkek arkadasim anal sex yapmak istedigini soyluyor ilk defa olacak. Ve ben korkuyorum. Internette baya kotu seyelr yaziyor cunku. Ilk defa yapilinca ne gibi kotu durumlar ortaya cikar.

  • cinseldusunce Haziran 21, 2015, 9:26 am

   ters ilişki = acı= bunu yapan erkek daha önce de yapmış demektir ki sevdiği birine teklif etmiştir= hpv virüsü= basur memesi-hemoroid, vajinanın mikrop kapma olasılıgı yuksek ,yıllarca önden arkaya sildin ama şimdi 1 defada kbütün herşeyi feda ediyorsun. arkana boşaldı, ters ilişkiden çocuk olmaz diycek anal bölgenle vajina dudagının alt bölgesi arasında sadece 3cm var ve bir dahaki sorun şu olacak , ters ilişki yaptım arkadaşım oraya boşalmadı ama gebe kalmaktan korkuyorum diyeceksin. dinen yasak, oruç zamanı 🙂 günahlardan günah begenin

 131. Serpl Haziran 29, 2015, 11:22 am

  İyi günler ben bionorica agnucaston kullanmaya başladım adetten 1hafta önce ama şu an adet olamadığım için bıraktım. 3 günlük gecikme söz konusu. Bir de ilacı kullanırken erkek arkadaşımla sahile gittiğimiz bi gün korunmasız ilişkiye girdik dışarı boşaldı ama karanlık olduğu için içim de hiç rahat değil. Şu an adetim gecikmiş durumda sizce ilacın etkisi olabilir mi yoksa kaçırdığımız ayrıntıyla hamile kalmış olabilir miyim 😦

  • cinseldusunce Haziran 29, 2015, 12:42 pm

   bu ilacı kullanan kızların adet sancıları ve meme hassasiyeti düzene giriyor.Tamamen bitkisel bir ilaç oldugu söyleniyor ama gebe kalmak için özellikle kullanılıyormuş, yani kullananlar daha çabuk hamile kalmak için kullanıyor. bunun benzeri ilaç ta folik asittir. ilacın etkisiyle gebelik olasılıgınız var. erkek arkadaşınızla oldugunuz zaman 2 adet başlangıcı ortası ise kötü adet dönemine yakın günlerde sorun yok . eczaneden bir cubuk alıp hcg testi yapın hemen sonucu ögrenin

 132. Alper Haziran 30, 2015, 6:49 am

  Kızlık zarı bozulduktan sonra adet günlerinde değişme olurmu ?

 133. isimsiz Temmuz 8, 2015, 4:31 pm

  Merhaba ben 5 yıllık evliyim ve boşalma olayını daha yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum. Henüz liseye bile gitmiyorken kız kardeşimin arkadaşı ona oturduğu yerde bacak bacak üstüne atıp bacak arasını sıkıştırma ile rahatladigini söylemiş kardeşim se bunu bana gosterdi ve ben de yapmaya başladım ve onu yaparken kasilma klitoriste damar atisi gibi hareket oluyordu bir sene öncesine kadar öğrendim ki yaptığım(iz) şey mastürbasyon Muş. Simdi boşalması da yeni öğreniyorum ve Esimle birlikteyken surtunmeyle birlikte bu kasilma ve klitoriste titreme olayı oluyor. Sormak istediğim bu boşalma mi oluyor acaba

 134. isimsiz Temmuz 8, 2015, 4:33 pm

  Ha bi de o olunca sanki adet olacakmisim gibi karnimda ve belimde ağrı oluyor esim kasilmaktan olduğunu söylüyor ama bilemedim

  • cinseldusunce Temmuz 8, 2015, 5:51 pm

   Evet buda dogal . Karin kaslariniz asiri kasilmada agri yapmasi normal. Orgazmi kuvvetli yasadiginizdan kaynakli. Bircok kiz bu duyguyu hissi halen tadamamakta cunku kizlarda sonradan ogreniliyor. Sanslisiniz

 135. Batuhan Temmuz 10, 2015, 10:08 pm

  Ben kız arkadaşımla birlikte oldum ama içine boşalmadim acaba hastanede tedavi olursa benimle birlikte olduğu ortaya çıkar mı ?

  • cinseldusunce Temmuz 11, 2015, 3:55 am

   sadec dna testinde kalıntı kalmışsa anlaşılır. kız arkadaşınız jinekologda bekaretini bozduysanız size suç atabiliri. cünkü durup dururken bir kız kalkıpta kızlık organıyla oynayıp iftira atmaz. bunu yapacaksa da kısa surede yapar. 1 sene geçmiş bir olaydan sonra kimseden iz kalmamıştır

   • Batuhan Temmuz 11, 2015, 5:06 am

    Bu olay daha dün oldu ve mesela gidip kadın doğuma gitse orda ister istemez zar bozulmuş dicekler direk benim yaptığım çıkarmı onu diyorum .s ?

   • cinseldusunce Temmuz 11, 2015, 5:34 am

    Senin yaptigini sperm orneginden dna dan anlasilir ancak bu da adli tip raporu gerekir . Su anda araniyor olman lazim bunun icin

 136. Batuhan Temmuz 11, 2015, 5:36 am

  Yoo suan ailesi falan kimse bilmiyor.Benim.ne yapmam lazım yardım edin

  • cinseldusunce Temmuz 11, 2015, 5:46 am

   Yasi 18 ve yukari ise kendi istegi ile olmussa sorun yok .ama 18 yas alti ise yaptiginiz tc kanunlarina gore suctur. Kizin bu olayi unutmasini umit etmekten baska seceneginiz yok.

 137. Beyza Temmuz 13, 2015, 10:54 pm

  Merhaba .. Ben 17 yaşında bir genç kızım geçen sene sevgilimle bir hata yaptık hala birlikteyiz. Geçenlerde ilişkiden sonra ki gün sistit oldum ilk defa başıma geliyor . Adet kanamasında bir gecikme olurmu ? Veya neler kullanmam lazım 17 yaşımda olduğumdan dolayı hastaneye gidemiyorum . Birde dıştan örneğin lazer yaptırırken falan bakire olmadığım anlaşılır mı ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • cinseldusunce Temmuz 14, 2015, 3:42 am

   Kizlar cinsel iliskiye alisana kada balayi sistiti denen gecici iseyemene yada iserken yanma olmasi normaldir. Cis deliginizde iliskiden sonra kirmizikik veya kanlanma olusur. Penisi ilk defa icine aldiginiz icin vajinaniz alismaya calisiyor.belli ki cok sik iliski yasamadiginiz icin penise alisamamis . Korunuyorsaniz sistitin adet kanamasina etkisi olmaz.disari bosaliyorum cocuk olmaz icine bosalmadim diyorsa klasik bir turk erkegi durumu kurtarmaya calisiyor diye dusunurum. Birsey yapiyorsaniz bari korunun yoksa gebe kalirsaniz onu hapise yollar kendinizi de okuldan attirir aikenizin yuz karasi nefreti olursunuz cunku yasiniz kucuk. Disaridan agda veya lazere gitseniz hickimse sizin deliginizle ilgilenmez . Herkes kendi isine bakar. Zaten dis kismina yapilir dudak acilmaz . Facebooktan kizlar isimli gruptan ekleyin. Orda lazerin kesin cozum olmadigini yazdim 3-5 sene sonra cikiyor

 138. Sıkıntı Temmuz 18, 2015, 9:06 pm

  Ben dort bes ay once bir kizla iliskiye girdim adet veya hasta deildi Bel soguklugu kaptim utandim tedavi olmadim
  Smdi kendiliginden akinri fln hersey gecti ama
  Hem spremin hizi hemde malzemesi eksk gbi kafama cok takiliyor bilginiz varsa yazarmisiniz teşekkürler

  • cinseldusunce Temmuz 19, 2015, 4:36 am

   bel soguklugu kendi kendine geçmez diye biliyorum agır antibiyotik tedavisi uygulanmaz ise erkeklerde kalıcı yada geçici kısırlıga kadar yolu var. ama tesadüfen geçmiş olsa bile bir bevliye doktoruna görünün ,sperm sayımı yaptırırsanız herşey açıga cıkacak. normal vakıh hastanelerde çok ucuza bunu 20 dakikada yapabilirsiniz,harıycagınız para 20tl yi geçmez, hem doktor muayene eder, ardından sizi sperm sayımı ve kimya labratuvarına sevkeder. orda boşallıp deney tüpüne konur . sonucu çıkar.

 139. Oğuz Temmuz 19, 2015, 11:58 am

  adet döneminde ilişkiye girmek adet gününü değiştirir mi? cevap için teşekkürler

 140. ufaklık Temmuz 21, 2015, 6:08 pm

  Kücükken vajinama kızlık zarı oldugunu bilmeden cay kasıgı sapı sokmusum fakat hic kan gelmedi diye hatırlıyorum suan 20 yasındayım bunun bana zararı olurmu

  • cinseldusunce Temmuz 22, 2015, 3:10 am

   kucuk yaşta olan kazalarda genellikle vuct daha esnektir .ama tabi içiniz çok rahat degilse bir jinekologa gosterebilirsiniz. genelikle bu hikayeye inanmayacaklardır. bana fb tan veya mailden de yazabilirsiniz

 141. ufaklık Temmuz 22, 2015, 11:51 am

  Bozulup bozulmadığını aynadan kendim anlayamaz mıyım ortada et percası var onun altındaki delik bezelye tanesi kadar ufak ayna alıp incelediğimde gözlemlerim bu sekilde on yaslarimdaydim hatirliyorum acı hissi veya kanama görmedim cay kasigini tamamen icine sokmadım yarisina kadar diye hatirliyorum yine de vajinama ilk defa bi erkek organi girince kanama olmazmi sonucta genisleyecek ve cocukken olmus bisey

  • cinseldusunce Temmuz 22, 2015, 12:11 pm

   Facebooktan veya mailden yazarsaniz sevinirim. Buraya bozulmamistir desem butun kizlar bisey sokar .bozulmustur desem sorunun sahibine yazik olur.sonradan basimiz agirmasin burda yazdigimiz hersey insanlari etkilemektedir

 142. mustafa Temmuz 22, 2015, 2:19 pm

  İyi günler. Ben bir ay öncesine kadar kız arakadasimla sürtünme yoluyla we makattan ilişkiye girdim dışarıya bosaldim ama şuan kız arkadasimin adet suresi 11 gün geçti sizce hamile midir ? Karnın da şişlik war. Ya da makattan girdiğimde rahmine zarar werdigim için mi gecikmiş olabilir ?
  Teşekkürler

 143. mustafa Temmuz 22, 2015, 4:42 pm

  Evet 11 gün gecikti sağolsun teşekkürler..

 144. mustafa Temmuz 23, 2015, 10:57 am

  Tesekkurler..

 145. takıntı Temmuz 23, 2015, 2:51 pm

  Merhaba,iki yıl önce sevgilimle sürtünürken vajinamda acı hissettim kıyafetlerimiz üzerimizdeudi ittimsonra eve geldigimde hafif bi baski yaptim elimle yine oyle oldu bazi zamanlar ozellikle adetliyken bu aci oluyor kizlik zarima bisey olmus olabilir mi ,simdiden tesekkur ederim j

  • cinseldusunce Temmuz 23, 2015, 2:58 pm

   aslında böyle bir durumda yırtılma olmaması gerekir, sanırım ilk defa yaptıgınız için korkunuz büyükü.ağrıların zaten var olan basıt şeyler olup psikolojik titiz davrandıgınızı düşünüyorum. bana fb veya mail uzerinden ulaşın.

   • takıntı Temmuz 23, 2015, 3:12 pm

    Acikcasi yazilari okuyunca korktum bi an adet donrmimmiydi degilmiydi hatirlamiyorum mumkun mu tam girmeden olabilir mii kaygilandim

 146. F.1. Temmuz 23, 2015, 4:36 pm

  iyi akşamlar, kız arkadaşımla adetinin 4.gününde ilişkiye girdik. kanaması bittiği için sorun görmedik. ama bu ay adeti gecikmiş çok değil 2-3 gün falan. boşalmadığıma eminim ama kendisi çok tedirgin zevk suyuyla falan hamile kalabilir mi? gece olduğundan ben de tedirginim anlamamış olabilirim boşalıp boşalmadığımı. cevap için teşekkürler şimdiden.

  • cinseldusunce Temmuz 23, 2015, 7:31 pm

   Hcg cubugu alip test edin kesin sonuc hemen cikar. Kiz arkadasinizin adeti gecikebildigini dusunuyorum cunku dusuk riskli bir gunde olmussunuz. Evet zevk suyu gamile birakir. Bunu obemseyin. Prezervatif kukksnin

 147. buse Temmuz 31, 2015, 5:31 pm

  Kızlık zarının olduğu yere bişey sokmadım ama onun çevresinde sürtünme oldu bi parmak kan geldi ondan sonraki günde idrarımı yaparken yanma oldu sizce bozulmuş mudur ?bunları daha adet görmeden önce yaşamıştım 11 yaşları gibi

 148. Elif Ağustos 2, 2015, 4:26 pm

  Adetimin 4. Günüydü kan kahverengi ve az geliyordu. Erkek arkadasımla aramızda sürtünme ile ilişki geçti. Lavaboya gittiğimde kırmızı kan gelmişti yeniden. Kızlığım bozulmus mudur ? Ertesi gün tekrar kan kahverengi olmaya devam etti. Çok tedirginim, kızlığım mı bozuldu acaba ?

  • cinseldusunce Ağustos 2, 2015, 7:38 pm

   adet kanı heyecandan çıkar, bu içerdeki kan heyecandan kaynaklı. birçok kızda aynı şey oluyor, aynı şekilde endişe duyuluyor.

   • Elif Ağustos 2, 2015, 8:45 pm

    Kanın kahverengiyken birden yeniden kırmızı olması beni endileşendirdi. Ve ayaklarım titremeye basladı ayağa kalkar kalkmaz o yüzden cok korktum

 149. ece Ağustos 6, 2015, 12:05 pm

  Vejinama yabanci made soktum az kan geldi korkuyorum aceba kizlik zarim bozulmusmudur?

 150. Ali Ağustos 10, 2015, 5:11 am

  iyi gunler ben 8 aydir evliyim ilk 3 ay karimla cinsi iliskimiz cok guzeldi.Sonradan karim cinsi iliskiden sogumaga basladi.cinsi iliskide olmak istemiyor.ne yapmamiz gerekiyor.yardimci olursunuz Sevinirim.

  • cinseldusunce Ağustos 10, 2015, 1:03 pm

   Merhaba , bu psikolojik bir durum . 1-ya eşiniz bütün meraklarına doydu ,2-yada cinselliğini kullanarak amacına ulaştı ve sizi elde etti,3-başka bir varyasyon buda çok önemli siz erken boşalıyorsunuz onun keyfi olmuyor , kadının keyfi kacarsa canı istemez. cinsellikten acı çeker. cinellik sabır işidir filmlerdeki gibi bişey beklemek. psikolojik yardım almanızı öneririm . her ikiniz için de

   • Bdşams Ağustos 15, 2015, 2:08 am

    Merhaba ben bel soğukluguna yakalandım ve masturubasyon yaptım canım biraz yandı ama yaptım zararı varmıdır

   • cinseldusunce Ağustos 15, 2015, 6:00 am

    Bel soguklugunda mastürbasyon yapmanızın sakıncası yoktur ama kendi kendine geçmez, tedavi edilmesi gerekir. kısırlıga kadar yolu var. o yuzden tedavinizi olun ama masturbasyon yapsanız da yapmasanız da fayda veya zararı yok

 151. ecesu Ağustos 15, 2015, 9:57 am

  bir çocuk adet döneminin 1. gününde denize girerse bişey olurmu.

 152. Firat Ağustos 18, 2015, 10:02 pm

  Slm ben bir erkege penisimi yalattim bir hastalik kapma
  Riski varmi

  • cinseldusunce Ağustos 19, 2015, 5:12 am

   hayır yok,ama kan yoluyla bir ilişkiniz olursa aids olabilir sadece, şöyle düşünün sizin penisiniz yalanırken bir küçük zedelenme oldu, o kişinin de o an dişi kanayacağı tuttu o zaman aid veya hepatit b gibi hastalık varsa birbirinize gecer.

 153. duygu Ağustos 21, 2015, 5:52 am

  bel soğukluğu olan bir erkekle oral sex yaptım penisini yaladım ama sperm yutmadım boşalmadı. hamile kalma olasılığı var mı?

 154. deeniz Ağustos 27, 2015, 7:33 pm

  Orgazm olundugu ultrasonda belli olurmu

 155. Furkan Ağustos 28, 2015, 5:01 am

  Acaba sadece kızın poposuna parmak be vajinasiba parmak atıp yalamakta gecermimiii ex virüsü ?

  • cinseldusunce Ağustos 28, 2015, 6:40 am

   Kardeşim çok azgın sorular soruyorsun o yüzden cevap veremiyorum, Git bir boşal rahatla ondan sonra soru sor ama mantıklı ve akıllı olsun .Hep afyonun patlamamışken soru soruyorsun sonra saçmalıyorsun , aids virsü kanla bulaşır, yani diş çektirmiş kadın ve erkek öpüşürse, yada ters ilişkide kanama zorlanma çatlaklar, normal ilişkide yarlanma çatlak

 156. Berat Ağustos 31, 2015, 10:39 pm

  İyi günler ben bir soru sorcaktım 🙂 Kız arkadaşımla güzel ve düzgün bir sex hayatımız var . Fakat içine boşalmak istiyorum oda istiyor ama hamile kalır diye korkuyoruz . Doğum kontrol haplarınında fazla bir işe yaramadığını biliyoruz bu yüzden bir tavsiyeniz var mı yoksa çok riskli denemeyin mi diyorsunuz . Şimdiden teşekkür ederim iyi geceler 🙂

  • cinseldusunce Eylül 1, 2015, 4:37 am

   Dogum kontrol haplari en yuksek kesin sonucu verir sadece kadinlar kullanmaktan urker .cunku hormon hapidir.ayrica bircok jinekolog kadinlari tamir edebilmek icin bu hapi ilac gibi kullanir

   • Berat Eylül 1, 2015, 9:21 pm

    Teşekkür ederim peki kısa süreli nasıl kullanılmalıdır ?

   • cinseldusunce Eylül 2, 2015, 4:42 am

    kısa süreli prezervatif en iyi yoldur, yani devamlı ilişkiniz yoksa haftada 1 15 günde 1 ise prezervatif , hergün o işi yapacaksanız dogum kontrol hapı

 157. ismail Eylül 3, 2015, 6:10 am

  kız arkadaşım bana anlattığına göre ona arkadan tecavüz etmiş biri .sonra kan gelmiş arkadan kan gelirmi.

  • cinseldusunce Eylül 3, 2015, 6:46 am

   arkadan kan gelir tabii ki, orası cinsel birleşme yeri değil ki, kulağınıza burnunuza kalın dolma kalem sokarsanız orası da kanar. Makat cinsel birleşme yeri değildir, millet hemoroidi,basuru neden oluyor kabız oluyor yada dediğiniz şeyden kaynaklı, Makatta kızlık zarı olmaz diye düşündünüz herhalde.

 158. ayşenur Eylül 4, 2015, 3:47 pm

  bacakları açarak havaya kaldırdığımda vajinadan içeri hava girdi bacakları indirdiğimde o hava çıktı. Acaba kızlık zarına bir zarar olmuş mudur?

 159. Erkek Eylül 6, 2015, 6:28 am

  Hocam ben kiz arkadasimla iliskiye giricem yasim 14 bi sorun olur mu ?

  • cinseldusunce Eylül 6, 2015, 7:10 am

   daha çok erken bu işler için, kız arkadaşın kaç yaşında 😦 çocuk sahibi olursan baba olmayı, okuldan atılmayı. ve kızın ailesi tarafından dayak yemeyi. göze alırsan yap. Erken yaşta baba olursun. hayatın değişir.

 160. Erkek Eylül 6, 2015, 6:29 am

  Anal iliski yapicaz

 161. merve Eylül 25, 2015, 6:47 pm

  Erkek arkadasimla kiyafetlerimiz uzerimizdeyken sürtünerek bosaldik
  Kizlik zari bozulur mu veya hamile kalir miyim ? Acil cevap

 162. Tmr Eylül 27, 2015, 8:00 pm

  Merhaba çok  utanarak  yazıyorum  ama içimde ki şüphe beni  çok tedrgn  ediyor erkek arkadasimin  penisinin ucu vajinama  girdi  ama bir kanama olmadı acıdığı  zaman  çektim  aynaya  bakınca  bişey anlayamıyorum ama siz küçük  kalem  gibi  bir görüntü  oldgnu  söylemisiniz  bende de öyle  geniş  değil  yani kizligma  bişey olmusmudur  çok merak  ediyorum  lütfen  yardımcı olunnn

 163. kimse3 Ekim 1, 2015, 7:40 pm

  meraba ben erkek arkadasimla iliskiye girdim fakat erkek atkadasim kizlik zarima penisinn yarisini soktu surekli sokup cikardi basini . suan aci cekiyorm oturamiyorm koyu sari alinti mi iltihap mi ne geliyor . kizligmin ic ve kenarlari kasiniyo sizce kizligim bozuldu mu

 164. sarışın Ekim 4, 2015, 12:44 am

  Kucukken elimi vajinama sokmustum bakireligim bozulmusmudur acaba?

 165. reis38 Ekim 7, 2015, 1:34 pm

  Prezervatif kullandim cikardim sonra ayni prezervatif ile bdaha yaptm bsey olur mu

 166. şebnem ersoy Ekim 10, 2015, 5:30 pm

  Bende zonguldak kilimlide bir sapıkla ilişkiye girdim ama kızlığıma bir şey olmadı sonra doktora gittim doktor bana temiz dedi bide karnıma baktı hamile kalmamışım çünkü çok korktum evlenmeden ilişkiye girdim ya evlendikten sonra eşim anlar mı:?

 167. Gizem Ekim 17, 2015, 10:54 pm

  1 den fazla kişiyle ilişkiye qirmis bi kız ilerde hamile kalabilir mi acaba ?? Sorumu burdan cewaplarsaniz sewinirim teşekkürler

 168. pişmanlık Ekim 19, 2015, 9:17 am

  Merhaba ben 15 yasindayim ve birine cok kotu asik olmuştum
  o da bana olmustu 1.bucuk senedir cikiyoduk ve beni ellemek icin bana
  cok baski yaptı bi gun vajinami elledi böyle delikten parmağıni icine soktu
  sonra bi gun bana ben dun bişey arastirdim iliskiye
  girmeden de kizlik bozuluyomus dedi vajinayi ellersen ve ya
  baska sey yaparsan bozuluyomus dedi ben cok pişmanım
  hayatimda daha ilk defa sevgilim oldu ve boyle seylerden hic anlamam
  2 gündür gözüme uyku girmiyo ya ailem ogrenirse ya kizligim
  bozulduysa diye bi daha hayatta öyle bi şey yapmam lütfen bana yardim
  edin kizligim bozulmusmudur ailem ogrenirmi cok korkuyorum
  hayatimin yanlisini yaptim nolur acilll yardim edin kendimi oldurcem yoksa

  • cinseldusunce Ekim 19, 2015, 9:31 am

   merhaba bu çok derin bir konu, birçok kız bu tür hataları bilmeden yada bilerek yapmakta, intihar edecek bir durum yok. henüz daha gençsiniz, bu kadar vesveselemeyin , facebooktan ekleyin , konuşmaya ihtiyacınız oldugunu düünüyorum

 169. pişmanlık Ekim 19, 2015, 9:35 am

  Ya facebook yok ailem ogrenirmi yani cok korkuyorum kan
  gelmedi aci dq olmadi ama ailem ogrenirmi bu hatayi bi daha tekrarlamazsam
  biseu olurmu ya yardim edin lütfen

 170. pişmanlık Ekim 19, 2015, 9:41 am

  Ya hayatimda ilk defa boyle bi hata yapiyorum ben böyle seylere cok karşı olan bi insandim nasil olduda bu hatayi yaptim bilmiyorum ailem ogremirmi
  yada ne bileyim bi daha böyle bir saçmalık yapmiycam ya dün
  intihar edicektim cok caresizim cok korkuyorum sizdenyardim istiyorum

  • cinseldusunce Ekim 19, 2015, 10:22 am

   bu tür konuları uluorta yazmak konuşmak ne kadar doğru olur, siz kızssınız bana bunu önermemeniz gerekir. ben şimdi buraya bozulmamış desem Bu yazıyı okuyacaklar herkes kendi vajinasına sevgililerine parmak soktururlar burası Türkiye. herşey olabilir

 171. pişmanlık Ekim 19, 2015, 10:22 am

  Ya benim mailim yok anlamam da zaten burdan yardim etseniz lutfen

 172. pişmanlık Ekim 19, 2015, 10:30 am

  Haklisiniz kusura bakmayin oeki mail falan nasil acicam size
  nasıl ulaşabilirim

 173. sinem Ekim 20, 2015, 5:47 pm

  Ben sevgilimle sevişirken menisi pantolonumun üstüne geldi ve adetliydim adetliyken o delikler açık olurmus yani çabuk enfeksiyon falan kaparmis acaba menisi benim pantolonumu gecmis olup bide adetliyim hamile olurmuyum lütfen cok kotuyum gerçekten

  • cinseldusunce Ekim 20, 2015, 6:03 pm

   Adetliyken hamile kalma sansiniz yok

   • sinem Ekim 20, 2015, 6:19 pm

    Evet adetliyken hamile kalinmaz bunu duymustum fakat bazı insanlar bazı arkadasim benim arkadasim kalmisti gibi seyler soyleyip aklimi karistiriyorlar bu yuzden cok tedirgin oldum sonucta iliskiye girmedik fakat dıstan hamile olabilme ihtimalleri varmış korktum

   • cinseldusunce Ekim 20, 2015, 6:40 pm

    Hayir canim unut bunu. Facebook hesabin varsa ekleyebilirsin bu tur konulari konusmak icin

 174. İrem Kasım 15, 2015, 12:10 am

  Merhaba ben 17 yasinda bir kizim sevgilimle adetimin 3. Gunu de anal iliskiye girdik ve icime bosaldi acaba hamile kalma riskim var mi ?

  • cinseldusunce Kasım 15, 2015, 5:32 am

   düşük bir ihtimal , ters ilişki hoş birşey değildir bir erkek için değmezdi. 14 yaşında bir kız için çok erken be güzelim, hani öpüşmeyi geçmemeliydin. şimdi korku esrin oldu. facebooktan da yazabilirsin

 175. fatmaa Kasım 16, 2015, 12:01 pm

  Merhaba ben 2 haftalik evliyim ve ilk gece iliskiye girme durumumuz olmadi hast gittim kizlk zari kalin ve perde var dediler cerrahi islemle kizlk zarim delindi.bi hafta da uyilesecegini soylediler iyilesmedi agrim oldu ve enfeksiyon kaptim beyaz iltihap oldu.iliskye girdmde cok kotu aci hisssetim bu kadr aci hissetmem nornal mi su an cok az iltihalim var tekrar iliskye girebilimym yine cok acirmi .iltihapiyken hamile kalinirsa bisey olurmu

  • cinseldusunce Kasım 16, 2015, 10:03 pm

   iltihap varsa antibiyotik tedavisiyle kurtmalısınız,daha sonra ilişkiye girip yavaş yavaş alıştıra alıştıra açılacaksınız. hiçbir kız aniden kadına dönüşmüyor bu zahmetli bir zaamandır bazen 1-2 sene bile gidebilir
   evlilik katlanmak sabretmek demektir

 176. Esmerim Kasım 17, 2015, 3:08 am

  Merhaba bu içimdeki kuşku beni öldürecek biz sevgilimle birseyler yaşadık hemen ardından kan falan gelmedi ertesi gün kan geldi ve 4 gün sürdü mens olmamistim daha aceba omudur ? Bide kan adet kanı gibi kokuyordu.birde bir sorum daha olucak sertlesmeyen penis kizligi bozabilirmi ? Cevabı özel atarsanız sevinirim

 177. Olalaa Kasım 29, 2015, 4:12 pm

  Büyük tuvalet yapilan delik burusmus şekilde bu normal birsey mi

 178. gelin Kasım 29, 2015, 7:13 pm

  Mrhba 2,aylık evliyim çok sorunlu günler yaşıyorum kendimle esimle severek evlendik fakat cinsel ilişkiden çok korktugum için surekli erteledik bir kaç denemeyle iki kere eşimin penis ucu girdi vajinama sadece. düzensiz adet ve kanamalarım olmaya başladığında kadın doğum.doktoruna gttim ve kızlık zarimin bozulduğunu söyledi esimle korktugum.için birlikte olamadigmizi soyle meme rağmen ultrason cihazını vajinama sokup yumurta liklarimi kontrol etti ben çığlık atınca bıraktı demem o ki denemelerimde kızlık zarim bozulmuş ve 1gun sonra kanamam gelmişti pedime fakat ben zar yırtılması olarakdusunememistm su anda doktorun içime soktuğu o bir tur alet beni biraz daha rahatlattı korkumu yendim en azından ama hala daha tam birlikte lık yaşayamadık ben kendimi hazır hissetmeme rağmen kasiliyorum ve esim sadece penis ucunu içime.sokabiliyor :(( geri geri gttigimi söylüyor iliski sırasında vajinusmus rahat sizligi yok bende sadece be yapmalıyım tesekkur ler

  • cinseldusunce Kasım 29, 2015, 9:46 pm

   2 aylık evli bir kzın bunları yaşaması doğal acele etmeyin , hiçkimse zembille inmedi. bakire kız istemek kolay onu kadın yapmak zaman ister. aceleci olmayın. eczanelerde su bazlı jeller var. kayganlaştırıcı kullanarak deneyin. kapanma refleksi her kızda var penise alışana kadar belkide 1 yıl geçer. .içinize girdiğinde kasıp bacakları kapatıyorsunuz onu itiyorsunuz.bunu zamanla sabırla denedikçe yeneceksiniz.

 179. Caresiz Aralık 1, 2015, 8:08 am

  Slm hocam bisey soracam ben 26 yasindayim ben nisanlimla iliskiye girdigimde 2 dakka surmeden yani kafasi girer girmez bosaliyorum ne yapmam lazim

  Hocam sizden ricam cevabi mail adresime gonderirseniz sevinirim

 180. Emrah Aralık 3, 2015, 4:39 am

  Bakire arkadaşimdan 4 damla kan geldi ardından beyaşey geldi bu nedir bazı bayanlarda kızlık zarından cok kan geldigini soyluyorlar 4 damla kan gelendenmi bakitre yoksa cok kan gelendenmi bakire

  • cinseldusunce Aralık 3, 2015, 7:32 am

   bekaret türk filmlerinde aşırı abartılmış, 1 damla bile aksa buda bir işarettir. kan kusan çeşme değil ki bu kardeşim. hiç gelmese neden gelmedi yoksa bakire değil misin, 4 damla geldi gene değil misin , oluk oluk kan geliyor doktora gitsen de inanmayacaksın . kaçamak bir ilişki yaşamışsın o kızın verdiğine şükret. millet görmeden bekarlıktan ölüyor. parsızlıktan evlenemeyen ve bir kız teni görmeyen çok bekar insan var. yaşadığın anın kıymetini bil.

 181. Naz Aralık 4, 2015, 7:16 pm

  Merhaba adetim normalde 3 gün sürüyor sonra bugun bitmişti erkek arkadasımla birlikte olduk sonra kanamam basladı onun penisi kandı 2 saat azar azar kanamam oldu birşey olmuşmudur?

 182. Emel Aralık 5, 2015, 10:29 am

  Sevgilimle iki üç defa ilişkiye girmiştik ama kan gelmemişti. Daha sonra bikere daha ilişkiye girdik kan geldi . ama sabahına adet oldum. Sizce zarım yırtılmis midir ? Yoksa adetten dolayimi kan gelmiştir ?

  • cinseldusunce Aralık 5, 2015, 11:03 am

   ilişkiye girdiyseniz zaten kızlık zarınızın bozulma ihtimali var 🙂 adet kanıdır diye bozulmamazlık etmez ki. adetniz geçince bir baktırın , Bazen insanlar dokunmasa bile adetten korkar . Sizinki büyük cesaret adet kanamasına sıgınıyorsunuz gibi birşey oldu bu. Kızlık değildir ya adettir kesin diyorsunuz. ama kızlık zarının bozulması için illa kan gelmez. istatistiklere bakın bu sitede her 10 kadından 3-4 undende kan gelmemiş. ama kadınlıga geçiş yapmışlar.

 183. kağan Aralık 19, 2015, 11:05 pm

  merhaba 17 yaşındayım kız arkadaşlımla anal ilişkiye girmeyi düşünüyoruz ikimizde istekliyiz kondomsuz kremleyip yapsak ortaya ne gibi sorunlar çıkabilir? birde arkadaşımın vajinasına dilimle temaslar yapsam kızlık zarıyla ilgili sorunlar çıkar mı? şuan bakire. cevabı mail yerine burdan verirseniz sevinirim iyi geceler

  • cinseldusunce Aralık 20, 2015, 10:24 am

   penis ve vajina biraya geldğinde korunmak şarttır. karıkoca olmadığınıza göre , kaçamk ilişkilerde kondom-prezervatif önerilir. yaşınız küçü ve kız arkadaşınız da sizin yaşınızda ise yaptıgınız suça girer ikiniz de yetişkin değilsiniz. oral ilişkiyle kız arkadaşınıza zarar gelmez ama bunları yaprken bir daha düşünün. temizlik ve korunma önemlidir. Böyle birşey yaptıgınızda kız arkadaşınızın geleceğini de tehlikeye atıyorsunuz bakire olmazssa birçok erkek istemez evlenmeyi sizden sonra

 184. Silviya Aralık 25, 2015, 1:57 pm

  Ilk yaptiginda hamile kalirmisin?

 185. melek Aralık 28, 2015, 4:08 pm

  adetimin 3. gnünde kanım geçen aylara göre çok azdı. diş ağrısından dolayı nrmalde kullanmadığım ilaçları dktor kullanmamı istedi antibiytik ve ağrı kesicileri. normalde kanımda pek bi değişiklik olmaz. bu sefer az akması ilaçlardan kaynaklı diye düsündüm. neyse adetin 3. gününde nişanlım bize gelmişti odaya geçtikten sonra bizimkiler gelene kadar yaklaşık 1-2 dakika öpüştük uzandım o da üstüme uzanarak öpüşmeye devam ettik hoşntluk hissettim haliyle cinsel organlarımız aynı hizaya geldi öpüşme ve sürtünmeden sonra islaklık hissettim . ben eşofmanlıydım o da daha ceketi çıkarmamıştı bile. kısa süreli koklaştıktan sonra bizimkilerin geldiğini duyarak oturduk. bizimkiler ara ara mutfaga gittikleri vakit öpüşüyorduk kısacıkta olsa. aradan bir saat sonra lavaboya giderken pedimde taze ve kırmızı kan gördüm nişanlım gelmeden once pedimde bişey yoktu. haliyle korktum. cinsel ogranıma pek baskı uygulanmadı adetin başından bu yana da kanım bu sefer az gelmişti ne oldu da 1 saat içinde pedim baya kirlenmişti. acaba farkında olmadan kızlık zarım mı gitti delirmek üzereyim o kan nerden geldi diye.kızlık zarıma bişey olmuş mudur ne olur yardım edin :((((

  • cinseldusunce Aralık 28, 2015, 4:28 pm

   kızlık zarınız sağlam 🙂 rahimin içindeki yarım kalan çıkmayan adet kanı heyecan ve ıslanmanızla ayrıca kadınsı kaslarınızla dışarı atıldı, kasıldı yani o an zevk aldıgınız için ama kan hemen gelmez 3-5 dakika sonra gelir. heyecanınızdan korkmayın. birçok kız sizin gibi benzer korkuları yaşıyor.

   • melek Aralık 28, 2015, 4:51 pm

    gelen kan kırmızı kandı ama adet kanıma benzeyen bir kan değildi 😦 yarım kalan adet kanı renk olarak nasıl farklı oldu canımı sıkan durum da budur ayrıca nişanlımla 2 senedir arada masumane sevişiyoruz vajinama buu güne kadar herhangi bir baskı uygulamadı aacaba seviştiğimiz vakit hissettiğim hoşnutluk ıslanmama sebep oluyor bu durum kızlık zarımı zamanla incelterek yırtılmasına mı sebep oldu diye düşünüp duruyorum:(( rengi ve incelmiş midir aacaba aydınlatırsanız çok sevinirim ((

   • cinseldusunce Aralık 28, 2015, 6:41 pm

    facebooktan yazabilirseniz daha uygun olur ,ben gene de inat kızsınız diyorum

 186. melek Aralık 28, 2015, 7:45 pm

  facebook nişanlım tarafından kapatıldı burdan yazarsanız mutlu olurum (

 187. Gereksiz Ocak 2, 2016, 4:22 pm

  Bugün erkek arkadaşımla anal ilişkiye girdim .ama çok zorlamadı . sadece penisin başını soktu.Sakın üzerime boşlama dedim tamam dedi eline tükürüp penisini ıslatıyodu ama sorduğumda boşalmadığını söyledi gerçekten de boşaldığını görmedim . İlişkiye girdikten sonra yaklaşık bir saat kadar sonra eve geldim . Çişimi yaparken makat kısmında yanma hissettim dokunduğumda da etrafında bazı yerlerde şişkinlik vardı. Aynadan baktığımda vajinamın etrafında biraz beyaz sıvı vardı ve midem aşırı derecede bulanıyodu . Çok korkuyorum hamile kalmam mümkün mü boşalmış olabilir mi ama eve gelir gelmez beyaz sıvıyı görünce yıkadım ama sıvı normalde çok sulu olur bu sefer biraz daha farklıydı . lütfen bi an önce cevaplayın çok fena depresyondayım prikolojik baskı altındaym .Çok kötüyüm iç acıcı mantıklı şeyler söyleyin henüz 16 yaşındayım .

  • cinseldusunce Ocak 2, 2016, 4:42 pm

   sanırım erkek arkadaşınız boşalmış , o sıvı daha sonra çıkar. hemen çıkmaz , eger gelgit yapmasına izin verdiyseniz boşalmıştır. bu tür ilişkiye girmemeniz gerekirdi. evlenme hayaliniz olsa bile hiç insan eşini analdan yapar mı, yada evli insanlar bu işi yapar mı bir düşünün. bunu erkeğin teklif etmesi bile yanlış,sizin kabul etmeniz ise hata. o işini gördü ve sizi kullandı . ama siz onu kaybetmemek için bunu yaptınız. hadi diyelim bakiresiniz ,ya gebe kalırsanız ilk başta kaçacak olan erkek arkadşınızdır. önce okuldan atarlar sonra … iyimser düşüünelim ihtimaliniz düşük ama gene de bu şekilde devam ederseniz gebelik şansını yakalarsınız. Gelelim ikinci soruna hemoroid yani basur olma olasılıgınız yüksek bu tur ilişkilerde. erkek arkadaşınız belli ki sizden önce de başka kızlarda bunu denedi yaptı yoksa tükürüklemeyi de iyi beceriyor , çünkü kayganlaşması gerektiğini sizden önce ögrenmiş tesadüf olamaz ,

   • Gereksiz Ocak 2, 2016, 6:05 pm

    Haklısınız kendisiyle irtibatımı tamamen kestim .Mantıklı uyarılarınız için de çok teşekkür ederim erkek arkadaşımın ki artık kendisi hakkında erkek arkadaşım diye hitab etmek istemiyorum art niyetinin farkına vardım ama emin olmak istdiğim bişey var sizce hamile kalmış olabilir miyim midem çok aşırı olmasa da hafiften bulanıyo ama daha bugün ilişkiye girdik sizce ne yapmalıyım . Kanama falan olmadı ama hamile kalmış olma riskim % kaç ?

   • cinseldusunce Ocak 2, 2016, 7:16 pm

    Facebook tan eklerseniz daha uzun cevaplar verebilirim

 188. Gereksiz Ocak 2, 2016, 7:28 pm

  Facebooktan sizi nasıl ekleyebilirim lütfenn ??

 189. buket Ocak 9, 2016, 1:49 am

  Merhabalar.
  Adetim genelikle 6 ile 7 gün arası sürer. Bu günler arasında kanama fazla olmaz Adetimin 6 gününde mastürbasyon yaptıktan sonra ilk başta pembemsi kan geldi bir miktar. Bi 20 30 dk snra n adetn 4 5 güne kadar gördüğüm pihtilaşms kan geldi. Ve hafif çok az karın bel ağrısı oldu. Vajinayada bir cisim sokmadmm. Acaba kızlık zarım bozulmuşmudur. Bu arada adet dönemim de oldukça fazla antipyotik tuketmek zorunda kaldım ilk başlar da kanamam pek olmadı ki aksine olurdu acaba ondan mi mastürbasyon dan sonra kanamam olmusmudr. Lütfen yardımcı olursanız ce acil cevap yazarsnz sevinirim.

  • cinseldusunce Ocak 9, 2016, 6:32 am

   Anlattıgını herşey bir adet kanasının olması gerekenleri, ortada anormal bir durum yok. Bel ve kası karın ağrsı da adetin belirtisidir. adet esnasıonda antibiyotik kullanmanızın sebebi bir üşütme enfeksiyon mudur. Antibiyotik bir kadın üşütmüş ve enfeksiyon görüyorsa ancak kullanılır. Mastürbasyondan dolayı kızlık zarınıza hasar gelmez, hiç bu şekilde bozan olmamıştır. Adet dönemi yapılmı sıklığı oldukça fazla oldugundan adet kanından korku oldukça fazladır. Bunu yaşayan kızların çogu aynı sizin gibi korku duymuştur. ayrıca içerden çıkan uzayan parçayı ilk defa görünce aynı korkuya kapılan kız sayısı falza. Hayır bir anormallik yok sadece ilk defa bu kadar farkındasınız vücudunuzu inceliyorsunuz. bu güzel birşey

 190. Belirsiz Ocak 9, 2016, 11:13 pm

  Adetliydim ve kabiz olmustum cok ikindim ve kan geldi hem damla seklinde hemde biraz daha koyuydu sizce kizlik zarim bozulmus olabilirmi lutfen yardimci olun

  • cinseldusunce Ocak 10, 2016, 3:20 am

   kendi kendine doğal bir olaydan ıkınmadan bozulacak gir yapıya sahiğ değilidr, akan kan muhtemelen kasılmadan kaynaklı bir çatlama oluşmuştur. kabız olmamaya gayrety edin kızlık zarınız bozulmaz ama hemoroid ,basur olma olasılıgınız yüksek olur yeme alışkanlıgınız hazır fast food patates çipsi, turşu,acılı ,çiğköfte gibi ürünler ise kaçoının bundan, sulu çorbalar ve kepekli ekmekler kepekli bisküviler lifli meyveler tüketin

 191. Funda Ocak 10, 2016, 5:39 pm

  Bir cinsel organ olmadığını biliyorum .Fakat sadece merak ettiğim için soruyorum . Bir kız olarak bunu gerçekten soruyorum . İnsanoğlunun kişisel ihtiyaçlarından biri olan porno filmlerinde veya duyduklarımızdan bildiklerimizden yola çıkarak söylüyorum analdan sex yapmaya çalışan insan var. Sağlıksız olduğunu biliyorum fakat merak ettiğim bir nokta var örneğin evlisiniz eşiniz sonuçta tabiki de artık zarı bozulmuş neden vajina dururken analdan ? erkekler analdan daha mı çok zevk alırlar . hangisi daha zevkli gelir ?

  • cinseldusunce Ocak 11, 2016, 7:24 am

   evlilerin büyük bir kısmı ters ilişkiye girmez.Giren varsa bu azınlıktır. Ters ilişkiye giren erkeklerin çoğu da girdikleri kızlar evlenmezler. Erkeklerin çoğu durumu kurtarmak ve illa bir yumuşak yeri hissetmek için duydukları merak duygusuyla başlar. Normal yapamadıkları için. Bir toplumda normal kadın erkek ilişkisi yasaklandıkça anormallik normal olur tabii gizlice. hiçbir kız erkek o yaptığı işten keyif almaz kokusunu duyunca ama erkek sanki yapmak büyük bir olaymış gibi toplumda pohpohlanmıştır. Encok ters ilişki bekaretin yasaklandığı yerklerde yaygındır. katoliklerde avrupada da yaygındır , bekaretini kaybetmeye bunu yegler. İtalyan ve ispanyollarda yaygındır örneğin. Anal yapan erkek kız arkadaşının basur veya hemaroid olacağını düşünmez, ona göre hem hamile kalmayacaktır. İnternette gördüğünüz Türk filmlerinde veya twitterdekiler ise gösteri amaçlıdır. Yoksa anal ıslanan kaygan bir cinsel organ değildir. vajinaya yakın oldugu için zevk verir ama kullandıkça basur tehlikesi, mikrop kapma tehlikesi artar. yıllarca sen önden arkaya doğru vajinanı temizle tuvalette. sonra anal ilişkide bütün ögrendiğin hijyen kurallarını kadın olarak heba et. filmlerde görünen kadınlar sabunlu ve ilaçlı su ile yıkarlar huni ve lavmanla. Eğer bunu yapmasalardı filmler FULL HD kameralar ile bok içinde görünürdü. Ama bizim seyrici erkek kitlemiz bunu algılayamaıyor ve encok ortokul lise kızlık zamanında denemeler yapılıyor. Kızların buna razı gelmesinin sebebi ise merak hemde erkek arkadaşını kaybetme korkusu.

 192. MIRo Ocak 12, 2016, 11:30 am

  14 Yasindayim Ve 13 Yasindaki Kizla Birlikte oldum içine Meni Bosalttim Hamile kalır mi

  • cinseldusunce Ocak 12, 2016, 8:28 pm

   evet kalabilir , bulgaristanda 9 yaşında hamile kalan kız var ve avrupa birliğinde 19 yaşında anneanne olan bir kadın yani onun kızıd da hamile kalmış. Avrupa birliğinde gizleniyor çünkü Çüngene -roman uyruklular. Avrupanın itibarı düşer diye. Biz küçüğüz yaa çocuk olmaz bizden düşüncesi hata.

 193. ebru Ocak 16, 2016, 9:59 pm

  Ben şuan 19 yaşındayım ve geçen sene merakima yenik düşüp vajinama orta parmagimin yarısını yavaş bir şekilde soktum daha sonra kendime gelip derhal çıkardım parmagimi hiç kan filanda gelmedi o kadar pişmanım ki nasıl böyle bir şey yaptım ya kızlık zarım bozulmussa diye düşünmekten başım ağrıyo sizce bir şey olmuş mudur ve bu olaydan sonra iç dudagimin birinde diğerine gore baya bi sarkma var bu neden kaynaklanıyor lütfen bilgilendirin

 194. ...... Ocak 17, 2016, 7:13 am

  Merhaba ben 20 yaşındayım fakat bakire değili geçen adetten iki gün sonra masturbasyon yaparken vajinaya cisim soktum ve sanırım fazla zorladım cisim üstü hep kan olmuştu ve adetim bir ay geçmesine ragmen halen gelmedi adetin düzenli olmasına ragmen . Bana yardımcı olun lütfen

  • cinseldusunce Ocak 17, 2016, 7:28 am

   akıntınız normal ise herşey yolundadır. aşırı korku stres veya ortam değişikliği 1 aylık gecikmeye sebep olabilir. Eenfeksiyon oluştuysa bu da bir sebeptir,enfeksiyon genellikle kötü kokulu akıntıyla farklı renk akıntıyla
   kendini gösterir. akıntılar normal olup ağrı yoksa bu devam ederse kist veya hormonsal sorun düşünülebilir.Vajina akıntılarınız hep aynı ise, normale dönecegini düşünüyorum. Bütün organlar hasarlandıklarında belirtiler gösterirler. kadın doğumcu da bunu anlayabilir. facebooktan yazarsanız hem de konuşur rahatlarsınız. endişe etmeyin çok. olumlu düşünün.

 195. ezgi Ocak 25, 2016, 7:55 pm

  Merhaba benim iki sorum olacak ikisinide cevaplarsaniz çok sevinirim birincisi ben erkek arkadaşım ile sevisirken erkek arkadaşım orta parmağını çok az vajinama soktu fakat hafif bir acı hissedince kendimi geri çektim eve gittiğimde kırmızı yada pembe değildi çok az kahverengi bir akıntı vardı 2 3 gün sonra ise adet oldum kizligima birsey Olmuş mudur İkinci sorum ise parmak girmesi ile Penis girmesi arasında fark vardır değil mi yani parmak küçük birsey zaten parmağının çok az kısmı bile girmedi denebilir çünkü kendimi geri çektim Penis ise büyük yani vajinam dardir değil mi Penis girerken zorlanır lütfen iki sorumuda cevaplayın şimdiden çok teşekkür ederim

 196. Adbfdjx Ocak 31, 2016, 12:58 am

  Bir kız adet döneminde ön kısımdan ilişkiye girer se kızlığı bozulur mu?

  • cinseldusunce Ocak 31, 2016, 3:11 am

   Adet gormek kizlik zarinin yirtilmasini durdurmaz aksine daha kolaylastirir. Ve isi karistirir. Genellikle adet gorerek ilişki yasayan kizlar erkekleri kandirmak icin bak kizim kan akti demek icin o gune rastlatir.yada bilmeyen bir erkeği korkutmak için. Adet gunu iliskiye pek kadinlar girismezler erkekler igrenip bir daha istemez korkusu tasirlar

 197. mina Şubat 5, 2016, 8:14 am

  adet döneminde arkadan ilişkiye girdim kan geldi ve herşey bittikten sonra duş almadım hamile kalırmıyım

  • cinseldusunce Şubat 5, 2016, 8:31 am

   yers ilişki güzzel birşey değil ,hamile kalma şansının sıfır kadar azdır, hiç yoktur diyebiliriz. erkek istedi diye bu tür ilişkiye girmemenizi öneririm. siz sadece merak ettiniz ama acı çektiniz.rahatsız ediciydi.

 198. helin Şubat 14, 2016, 6:14 pm

  merhaba kucukken klitoris yoluyla masturbasyon yaptigimda islaklik hissettim baktim cok az kan, gelmisti el sokma vs yok asla adet oldum sanmistim daha sonra kan gelmedi iki gun sonra falan adet oldum. kizlik zari bu kadar kolay bozulabilirmi her site farkli seyler yazmis.

  • cinseldusunce Şubat 15, 2016, 6:05 am

   mastürbasyon orgazm olurken vajinanın kasılmasıyla içi yoğrulur, tabi içerde yeni adet kanı oluşmaya başladığpı için orgazmda bu kanı basınçla erken dışarı attın, her kız hemen hemen mastürbasyon yapar. özellikle adet gününe 1-2 gün kala bu tür şeyler olunca korku yaşarlar. kızlık zarın sağlam sadece heyecandan içinde olan erken dışarı çıkmış ve korkmuşsun. birçok kız adet görmezsse mastürbasyon yaparak kan gelkip gelmediğini erken anlamaya çalışır. Yani çoğu bunu duymuştur mastürbsyon yparsam adet erken gelirmiş adet söktürücü filan kullananlar bilir bunu. Halbuki mastürbasyon erken adet yapmaz sadece içerdeki kanı erken görüp anlamanıza sebep olur. orgazmda rahim içinde bir basınç oluşur. kadınlık organınız bu işten tadını alır. vücut sarsılır kasılır titremeler şeklinde buda gayet normal

 199. İnsan Şubat 21, 2016, 5:58 pm

  Kızlık zari nerdedir parmak girmesiyele kizlik bozulur mu

 200. helin Şubat 24, 2016, 6:59 pm

  merhaba cevabiniz icin tesekkur ederim, cunku bu korkuyla yasiyorum psikolojim bozuldu suan nisanliyim o zamanlar yasim cok kucuktu 14 yasinda falan varim yogum birde adet donemlerim duzensizdi hep bir hafta once olurdum erken olurdum ama gec olmazdim bu olaydada bir hafta vardi gibi hatirliyorum adetime kan gelince sasirmistim o zaman adet oldum sanmistim sonrasinda kan gelmedi iki gun sonra uc gun boyunca kan geldi bu adet kaniydi yani heralde acaba diyorum o kanda adet kani degildIyse falan buyudukce dedim acaba zararmi vermistim diye ama bu kadar kolay biseymi kizlik zarinin bozulmasi yuzeysel masturbasyonla bozulacak kadar kolaymi. masturbasyon bittikden sonra bi islaklik hissettim baktim cok az bi kan 😦 ama elimi sokmadim ki bozulsun her site farkli seyler yazmis cok utaniyorum doktora gitmeye cogu doktorda maddi cikar saglamak icin mutlaka kontrole gelin diye cevap veriyo hastalarina nolur buradan cevap verin

  • cinseldusunce Şubat 25, 2016, 8:23 am

   Normal mastürbasyonla kızlık zarı bozulmaz, okşadıgınız yerle kızlık zarınız arasında mesafe var dokunsanız bile kızlık zarı soğan zarı gibi birşey değil. 14 yaşında bir kızın adet düzeni zaten dengesizdir. ne zaman geleceği belli olmaz ve bu 18 yaşına kadar sürer. Mastürbasyon yapınca rahim kanı bazen erken dışarı atar o kızın aldıgı zevk esnasında rahim de kendini kasıp bırakır ve içindekini erken dışarı atar. Kızlar da sanır ki mastürbasyon yapınca adet erken gelir. Bu kişiye göre değişir. kendiniz neya ptıgınızı biliyorsanız önemli olan odur. Tabiki doktorlar muayenehanelerinde para kazanmak istiyor Hayat para üstüne kurlu.

 201. arzu Şubat 25, 2016, 6:53 pm

  Yuzeysel masturbasyondan sonra beyaz afedersiniz beyaz bi sumuksu sivi geliyo bu her bakirede oluyomu ve bi keresinde bes kere falan ust uste yaptigimda alti saat sonra falan upuzun bi beyaz sumuksu sivi geldi bunun kizlik zarina bi zarari varmidir. Islaklik degil beyaz bi sivi

  • cinseldusunce Şubat 26, 2016, 9:29 am

   bunlar hepsi normal, kız ve kadın arasında bir ayrım yok aslında. içine giren birşey den ibaret geri kalanı gene aynı vücut , bu beyaz sıvı rahimde oluşan akıntıdır senin dogurganlıgın hakkında bilgi verir. vede mikroplardan korur. facebooktan eklersen daha çok bilgi alırsın. ilk defa kendini incelemen çok hoş,kadınlık keşfedilmeye açık bir organ. ancak altında kadınlık organı taşıyan her kız sadece var olduğunu ve onu kullanmasını biliyor,nasıl çalıştıgı hakkında bir araştıran yok. Bu ancak senin bu yaşındayken oluyor. merakların oldugu için.

 202. Tu.F Mart 1, 2016, 1:12 am

  İyi geceler ben şubatın 12sinde adet olmalıydım ama çok ağır bi grip geçirdim sanırım ilaçların etkisiyle olmadım 16 ve 22 sinde ilişkiye girdim ama içime boşalmadı ve ben hala adet olmuyorum ilaçlarım biteli baya oldu belki değilimdir diyorum ama test yapmadım henüz hazır hissetmediğim için. Bu ara çok kansız yorgun hissediyorum sizce ne olabilir başka bir sebepten mi yoksa gebelik ihtimali var mı

  • cinseldusunce Mart 1, 2016, 5:55 am

   Mide bulantisi ve kusma 6 ve 7nci hafta gebeyseniz belli olur. Agir hastaliklar birk kizi adetini 1 ay oteleyebiliyor adet duzenini bozabiliyor bu ay adet goreceginizi dusunuyorum . Disa bosalma korunma degildir. Bunu sadece erkekler kendini kurtarmak icin kullanir.yok ya olmaz ben icine bosalmadim cok iyi biliyorum bahanedir girip cikarken mezi zevk suyu damla damla kacar ve erkek bunu hissetmez. Gebelik testi icin erken az zaman gecmeli

   • Elif Mart 13, 2016, 10:51 pm

    Meraba hocam kaç gündür beynimi kemiren soruyu sormak istiyorum.ben masturbasyon yaptıktan sonra aklıma vajinama bakmak geldi baktıgımda duvar gibi et parcası gördüm gayet düzgün duruyordu yani saglam ama delik yoktu aşagı dogru cekiştirince baya delik ortada degil asagıda duruyordu.inceledikten sonra tuvalete peçeteye kahverengi bir akıntı geldi akıntının ardından pembe bir leke çok korkuyorum incelerken bozulmuştur diye lütfen yardım edin soruma cevap yazın umarım bişey olmamıştir 😦

   • cinseldusunce Mart 14, 2016, 5:15 am

    vajina çekiştirmeyele sündürmeyle kızlık zarını bozamazssın. mastürbasyon yaptıgın için 1-2 gün sonra gelecek adet kanı heyecandan ve rahimi kastıgın için erken gelmiştir,yada biten adetin son içinde kalan kanı birden dışarı atması olur. kızlıkla alakası yoktur. bu ikisi de değilse mastürbasyon esnasında verdiğin küçük çatlaklar olasılıgı vardır. onu bozabilmen için gayet kalın bir tornavida sapı yada süpürge sapık gibi bir kalın nesneyi sokman lazım ki bir defada kesin yırtasın. senin yaptıgını her kız yapar. Bunun adına kadınlığına farkındalık denir ,kendine bakmak kontrol etmek. Bunu yapmasan erkekleri peşinde koşturur,evlenir cocuk dogurursun ve ölürsün kadınlığını görmeden kadın olmak buna denir. Delik ortada değil tabiki alta yakın bölmededir bu normal ama altta bir çeperi vardır illlaki

 203. buse Mart 20, 2016, 4:06 pm

  14 yaşındayım sorularım 1.kızlık zarı bozulduysa ultrasonla belli olur muydu 2.popoma bir şeyler soksam kızlık bozulur mu 3.parmak sokarak mastürbasyon yaptım ilk başta biraz kan geldi ama başka yaptığım zamanlarda gelmiyor beyaz birşeyler geliyor mastürbasyon yapmasam da geliyor bu konuda bilgi edinmek istiyorum ve ilerideki ilişkilerimde ne gibi sorunlarla karşılaşabilirim lütfen yardım edin

  • cinseldusunce Mart 21, 2016, 5:52 am

   facebooktan veya mailden ulaşın, bilgilenmek zorundasınız ,yaşınız bilgilenme çağı,bunda utanılacak birşey yok. ama tehlikeli şeylerle vücudunuza zarar vermeyin.

 204. kadir Mart 31, 2016, 3:54 pm

  Kız arkadasımla sevismeler oluyo baya sınırları zorlandığımız zamanlar da tabi parmağımı sokuyorum mesela ama hiç kan gelmedi bakire olduğundan da eminim sokmayla anında hemen kanar akar mı ve ilişkiye girdiğimizde ilk seferde hemen bozulur mu.

 205. kadir Nisan 2, 2016, 11:03 pm

  Peki cinsel ilişkiye girsek bozulur mu hemen ne kadar sürede kan akar

 206. kadir Nisan 3, 2016, 11:46 am

  İlişkiye girsek illaki bozulur mu korunarak yapsak bi sorun olmaz sanırım değilmi hocam

 207. Isimsizz Nisan 8, 2016, 11:02 pm

  Merhaba ben 16 yaşındayım bunu nasıl soyleyecegim bilmiyorum ama bundan 1 ay once fln adetimin bittigi zmnlarr 5. Gunuyduu ama kanama fln yoktu.yastıkla mansturbasyon yaptim daha sonraa tuvalete gidince kirmizi sivi bir kan geldigini gordum ondn sonra kanamam olmadi ztn sizce kizlik zarim bozumusmudur cokk korkuyorum yardimci olun lutfen.

  • cinseldusunce Nisan 9, 2016, 6:34 pm

   hayır ,bu şekilde bozulmaz gelen pıhtı son kalan adet kalıntısıdır , orgazmın etkisiyle dışarı attınız.bunun tek açıklaması bu.sürtmeyle bişey olmaz

   • Isimsizz Nisan 9, 2016, 7:20 pm

    Gerckten mi ama vajina bolgemde agri olmustuu yada psikolojik bilmiyorum herhangi bir cisim koymadim acaba o sı sırada yastikmi girdi bundan cok korkuyorum

 208. Emre Nisan 11, 2016, 6:33 pm

  Hocam bir şey sorucam buradaki yazanların çoğu evli değil ve analdan yapanlar bir çoğu siz ise buna günah diyorsunuz evli olmadan opusmek bile günah olduğunu biliyorum açıklar mısınız.

  • cinseldusunce Nisan 13, 2016, 4:16 am

   sitede dinle ilgili ,inançla ilgili yazı yazmıyorum,insanların inançları tek düşünce şeklinde olmadığı için bu yazdığım yazıları işine gelen okur,gelmeyen okumaz örnegin bir frasnız google çeviri ile fransızcaya çeviriyor,işine gelen okur,gelmeyen okumaz.Allah C.C. akıl ve mantık vermiş kullanınız.Yoldan sapanlar ile bir olmayınız.

 209. kadir Nisan 11, 2016, 6:36 pm

  Sperm in hemen girmesiyle kızlığı bozulur mu. Bir de şöyle bir sorum olacak. Kız arkadaşım arkadan zevk almadığını söylüyor önden yapmak istiyor fakat ben korkuyorum korunarak yapsak sorun olmayacağını biliyorum. Kızlar arkadan ilişkiye girdiklerinde zevk almazlar mı

 210. Melisa Nisan 20, 2016, 9:30 pm

  Merhaba ben 15 yaşında bir kızım sevgilimle aradan yapacaktik ama birden one girdi heralde tam olarak bilmiyorm başı girdi ve kan geldi sonra 4 gün devamm etti çok kan kaybettim acaba kizligimi bozuldu ama ucu girdi

  • cinseldusunce Nisan 21, 2016, 6:21 am

   bekaretinizi kaybettiniz sanıyorum, bu bir oyun değil . erkek ister . bakın 3 sene önce ilişkiye girip pişman olan kızlar var. hayatınızda merak için yada onu kaybetmememk için belki özveri gibi olsa da evleneceğinizin garantisi yok.içine girmesi çok büyük bir fark değil hatta çok keyif degil

 211. asdfasdf Nisan 28, 2016, 3:50 pm

  Sevgilimle ilişkiye girdik vajinama girdi ama çok fazla degil. Kan gidi degil ama bi sıvı geldi iliskiye girdikten 2 saat sonra falan geldi ama sizce kızlıgım bozulmuşmudur ? Bozulup bozulmadigini evde nasil anlarim ? 😭😭

 212. Lvktş Mayıs 15, 2016, 8:57 am

  Öncelikle merhaba ben rüyamda kendimi masturbasyon yaprken grüyorum ve sabh uyandığımda da iç çamaşırım nemli oluyor şunu merak ediyorum acaba rüya sırasında gerçekten de masturbasyon yapıyor muyumdr yani ellerimi kullanıyomuyum yoksa sadece rüyamda mı oluyo kafam çok karıştı cevaplarsanız çok sevinirm şimdiden teşekkürler..

  • cinseldusunce Mayıs 16, 2016, 6:34 am

   gece basması erkeklerde özellikle dindar ergenlik döneminde günah ve lanetlenmiş olkdugunu sanıp temiz gezmek için, yapmamaya çalışılsa da nihayetinde vücut bunu psikolojik olarak açığa çıkatrır gece boşalır gündüz gördüğü cinsel uyarıcı objeler hayale girer,kendini baskılayan erkeklerde çok görülür. Kızlarda da olan ama malesef hiç konuşulmayan birşeydir. Normale dönerseniz rüyalar kalkar . Bilinçaltı maddi olan bilinçten daha masumdur ve cezalandırlmayı sevmez. Herşeyi oluruna bırakmanızda fayda vardır. Kendini baskılayabilen sadece bazı Kilise rahipleri vardır, çünkü bazı inanışlarda evlenmeden dokunmayı yasaklar rahibe. bir ksım da tibet rahibelerinde bu bastırmak mümkün. Erkekte akmayan sperm aşırı kontrollü ise sidik kanalından karışarak akar ama rahip maksadına ulaşmıştır , Bu çiş yapma biraz acılı ve yanmalı olur bazen. Siz blogumu bulan ve bunu yazabilen tek kızssınız. Diger kızlar da bunu yaşar fakat yazma cesareti yoktrur internette bunu ararlar. Tek değilsiniz. Çünkü kadınlara inanç ve korkular daha fazla verilmiştir toplumumuzda.

 213. Ece Mayıs 22, 2016, 8:40 pm

  Sevgilimle nerdeyse hergün sürtünmeyle birlikte oluyoruz ve yaklaşık 3 gündür kasiklarim da bi sanci var adetimden 3 gün sonra genital bölgeme boşaldı sizce bu kasiklarimin agrisi nedendir ölüyorum sancıdan

  • cinseldusunce Mayıs 23, 2016, 3:48 am

   ya adet görmenizin etkisi yada tahriş olmuş enfeksiyon kaptınız , bunlardan biri bir miktar ara verin. direk yüzeysel çıplak olarak sürtüyorsanız gebelik olasılıgınız olur hergün yapıyorsanız. Elbise üstünden sürtme ise tahriş edicidir 1 -2 kereden sonra soyulmalar çatlaklar başlar , orgazmdan rahatlamadan sonra açıga çıkar ağrılar genellikle

 214. Minik Mayıs 22, 2016, 10:51 pm

  annem bana ağda yapıyor haliyle vajinamı biliyor tanıyor erkek arkadaşımla ilişkiye girdikten sonra vajinamda farklılık görünürmü bakire olmadığım ilişkiye girdiğim anlaşılırmı yardımcı olurmusunuz

  • cinseldusunce Mayıs 23, 2016, 3:37 am

   ilk cinsel ilişkinizde delik görünen yerin alt kısmında çok iyi açılırsa kızarıklık olacaktır. sadece iç dudaklar ayrılırsa onu görür. fakat agda yapma olayı deliği komple açma şeklinde gerçekleşpmediği için açılmayacağından bunu asla anlamaz. çünkü onu görebilmnek için de bacagı tamamen açmak gerekir bu yüzden böyle bir olasılık yok ayrıca annen bir jinekolog değil görse de ordabir takometre yok, cinsel ilişkiye girsen bile daralır orası

 215. Gizoş Mayıs 26, 2016, 4:56 pm

  Biliyorum bi çaresi yok ama ben evliyim 23 yasindayim 3 tane çocuğum var 3 korunmama ramen hamile kaldım suan 4 haftalik ve kimse bilmiyor evde kendi kendime dusurebilirmiyim çok zordayim lütfen kinamayin😢😢

  • cinseldusunce Mayıs 26, 2016, 6:56 pm

   kınamıyorum , bu yaşta gerçekten çok erken ama nasıl başa çıkacaskınız bilmiyorum , Herşey etap etap bundan sonra spiral takmanızı tavsiye ederim , çok fazla demir kaybettiniz. bunu telafi etmelisiniz.

 216. Mustafa Haziran 3, 2016, 4:35 pm

  Merhaba ben 15 günlük evliyim ve hala eşimle ilişkiye giremedim eşim çok fazla huylandığını söylüyor ne yapmam gerekiyor lütfen bana yardımcı olun teşekkür ederim.

  • cinseldusunce Haziran 3, 2016, 5:53 pm

   merhaba , bir kızın kadınlıga geçmesi kolay birşey değildir ,zamana yayacaksınız o sizin eşiniz karınızdır. sapbır ve anlaşışla çömülür. Bende evlendiğimde 3 -4 ay ilişkiye girmemeiştim. ama bunu tabi kimseye söyleyemedim. sonra doktora gittik kayganlaştırıcı jel kullanın dediler ,onunla da yapamadık. bir yerde kafayı sıyırıcam kadın hani hayır demiyor ama olmuyordu. Bugün 4.5 yaşında çocuğumuz var. Sabır edin 3 ay kadar gene olmazssa bir jinekoloji ve psikoloji doktoruna müracaat edersiniz bunun ayıp bir durumu yok. eşinize bakrekn verilen kızlık zarı korkusu yüzünden kasılma oluyor

   • Hamza Bozkurt Haziran 3, 2016, 5:57 pm

    Anladım çok teşekkür ederim çok sağolun

   • Hamza Bozkurt Haziran 27, 2016, 11:03 am

    Merhaba daha önce de sizinle konuşmuştum eşimle ilişkiye girmek istiyoruz ama eşim çok fazla ağrı olduğunu söylüyor ve korkuyor etrafındakilerden olumsuz duyumlar almış kanaman çok olur agrın çok olur 1 ay yerinden kalkamazsın gibi ne yapmamız gerekiyor yardımcı olurmusunuz lütfen.. 3 Haz 2016 20:57 tarihinde “Hamza Bozkurt” yazdı:

    > Anladım çok teşekkür ederim çok sağolun

   • Hamza Bozkurt Haziran 29, 2016, 8:22 am

    Merhaba daha önce de sizinle konuşmuştum eşimle ilişkiye girmek istiyoruz ama eşim çok fazla ağrı olduğunu söylüyor ve korkuyor etrafındakilerden olumsuz duyumlar almış kanaman çok olur agrın çok olur 1 ay yerinden kalkamazsın gibi ne yapmamız gerekiyor yardımcı olurmusunuz lütfen.. 27 Haz 2016 14:03 tarihinde “Hamza Bozkurt” yazdı:

    > Merhaba daha önce de sizinle konuşmuştum eşimle ilişkiye girmek istiyoruz > ama eşim çok fazla ağrı olduğunu söylüyor ve korkuyor etrafındakilerden > olumsuz duyumlar almış kanaman çok olur agrın çok olur 1 ay yerinden > kalkamazsın gibi ne yapmamız gerekiyor yardımcı olurmusunuz lütfen.. > 3 Haz 2016 20:57 tarihinde “Hamza Bozkurt” yazdı: > >> Anladım çok teşekkür ederim çok sağolun

   • cinseldusunce Haziran 29, 2016, 10:26 am

    Eşiniz ile birlikte bir kadın dogumcuya gidin durumu anlatın. Doktor size oldukça faydalı olacaktır. jinekologa sadece kadınlar gitmezler erkekler de giderler. Jinekjoloji sadece kadına ait bir tıp dalı görünse de insan kaynaklıdır. Sorunları tek kişiyle çözmezler. Eşinize her kimle konuşuyor aklını çeliyorsa o kişiler ile konuşmalısınız. Diğer problem eşiniz artı bir evli kadın bekarlarla muattabiyetini azaltması gerekir. Benim şu anda 34 yaşında başka okuyucum da bu sorundan muzdarip 25 gün önce evlenmişler. Birde eşinizin kızlık zarı mayenesini yaptırın organik olarak kapaalı ve çok küçük adet deliği olabilir yada perdeli bir kızlık zarı bunları jinekoloji uzmanı orada inceleyecek sizi yönklendirecek . Herşey normal ise sabır edeceksiniz. Bu iş olacak illaki. zamana yayın. O sizi eşiniz kaçmıyor sadece korkuyor hepsi bundan ibaret. Hiç yapmam da demiyordur illaki. Organik sorun varsa sadece 5 dakikalık lokal anesteziyle hallederler. sünnet gibi düşünün. çok acı verici birşey değil. başka bir sorun da kistler olabilir. eşinizin kistleri varsa bunlar sıkınca kendini ağrı yapar onu da keşfetmiş olurusunuz.

   • Hamza Bozkurt Temmuz 27, 2016, 10:01 am

    Merhabalar eşimin vajinası çok dar ve ilişkide çok acı hissetiyor bazen ikiskiye giremiyoruz ne yapmamız gerekiyor yardımcı olurmusunuz lütfen teşekkür ederim.

   • cinseldusunce Temmuz 27, 2016, 10:33 am

    Kayganlastirici jel ve on sevismeyi uzun tutun mumkunse esinize bir vibrator alin ki siz yokken hic olmazssa alismaya calissin bu ayip birsey degildir. Sonra ihtiyac kalmadiginda kullanmazssiniz .

   • Hamza Bozkurt Temmuz 24, 2016, 12:16 pm

    Merhabalar eşimin vajinası çok dar ve ilişkide çok acı hissetiyor bazen ikiskiye giremiyoruz ne yapmamız gerekiyor yardımcı olurmusunuz lütfen teşekkür ederim.

    29 Haz 2016 11:22 tarihinde “Hamza Bozkurt” yazdı:

    > Merhaba daha önce de sizinle konuşmuştum eşimle ilişkiye girmek istiyoruz > ama eşim çok fazla ağrı olduğunu söylüyor ve korkuyor etrafındakilerden > olumsuz duyumlar almış kanaman çok olur agrın çok olur 1 ay yerinden > kalkamazsın gibi ne yapmamız gerekiyor yardımcı olurmusunuz lütfen.. > 27 Haz 2016 14:03 tarihinde “Hamza Bozkurt” > yazdı: > >> Merhaba daha önce de sizinle konuşmuştum eşimle ilişkiye girmek istiyoruz >> ama eşim çok fazla ağrı olduğunu söylüyor ve korkuyor etrafındakilerden >> olumsuz duyumlar almış kanaman çok olur agrın çok olur 1 ay yerinden >> kalkamazsın gibi ne yapmamız gerekiyor yardımcı olurmusunuz lütfen.. >> 3 Haz 2016 20:57 tarihinde “Hamza Bozkurt” >> yazdı: >> >>> Anladım çok teşekkür ederim çok sağolun

 217. İsimsiz Haziran 8, 2016, 3:28 pm

  Hocam 16 yaşındayım 31 çekmek günahmı 31 çekince yüzümüzde sivlce oluşurmu

  • cinseldusunce Haziran 8, 2016, 5:03 pm

   Masturbasyon yapsan da yapmasan da sivilce cikacagi varsa cikar. Islamda gusul.abdesti almak diye birsey vardir . Toplu masturbasyonunu yap banyonu yap temiz sayilirsin. 17nci yuzyilin sonunda hristiyan dunyasinda yasak ve gunah ilan edilmistir. Her kimki bugun bu dinde gunah oldugunu savunuyorsa hristiyanligin da sAvunucusudur . Cunku islam dininde hicbir tane masturbasyon yapmayi engelleyici iskence aleti yoktur. Amma hrisTiyanlarin iskence muzesinde vardir. Eger bu sekilde bakarsaniz islamin akil ve mantik dini oldugunu anlarsiniz. Sofuluk her dinde vardir . Sofuluk icin kendini dine adayarak masturbasyon yapmamaya perhiz edinmek her toplumda vardir. Bu kisinin kendi inanc meselesidir . Yine de her ihtimale karsi bir dinii siteye sorunuzu sorun. Burasi bir web sayfasi degil blogdur. Benim dini egitimim ilahiyat kadar guclu degil.sadece bildigim kadarini yazdim

 218. Ahmet Haziran 8, 2016, 3:36 pm

  Hocam 31 çekince zonrasında çok pişman oluyorum 31 çekince sivilce oluşurmu

 219. elif Haziran 13, 2016, 6:46 am

  Adetliyken sevgiliyle opusunce hamile kalinirmu?

 220. berrin Haziran 20, 2016, 7:55 pm

  Merhaba size bi sorum olucakti ben henüz bakireyim erkek arkadasim anal yoldan penisini sokarak zevke gelmek istiyor bu benim bakireligimi bozarmi kizlik zarimin bozulcagi düsüncesi korkusundan yaparken kendimi kasiyorum ve yaptirmiyorum kastigim icinde isal oluyorum sizce bu normal mi lütfen cvp bekliyorum
  iyi günler

  • cinseldusunce Haziran 20, 2016, 8:10 pm

   bekaretinize sorun olmaz ama hemoroid ,fissür yada basur oluşur. sizin cinsel bileşme yeriniz o değil. onu kaybetmemek için razı geliyorsunuz ama aşağılık bir durum fakında mısnız. genelevinde kadınlar bile ters ilişkiden vermez. kaldı ki bu kişi sizin sevgiliniz , en kötü ihtimalle sağlıgınızdan eder sizi.

 221. Hatice Haziran 27, 2016, 4:15 am

  Ergenlikte makata kalem sokmak bakireliği bozar mı ?

  • cinseldusunce Haziran 27, 2016, 10:18 am

   hayır ama kulaktan dolma bilgi değilde konuşmaya ve bilgilenemeye ihtiyacın var , mail veya facebooktan ulaş , kız gurubu oluşturdum sende kalıtılırsan yanlış yönlenmen olmaz. şu an herşeye açık oldugununu düşünüyorum . eğilimler oluşmadan gurubumuza katıl kendine zarar vermemelisin

 222. Beytullah Haziran 28, 2016, 9:22 am

  Kız arkadaşımla ilişkiye girerken penisim sertleşmiyor fakat masturbasyon veyat sabah uyaninca sertlesiyor sadece iliskiye girerken sertleşmiyor buna çok kafa taktım nedenn böyle oluyor

  • cinseldusunce Haziran 28, 2016, 11:11 am

   Heyecan ile ilgili. Yeteri kadar heyecan olusmuyor ve kilo sorununuz da vardir

   • Beytullah Haziran 28, 2016, 9:15 pm

    Kilom yok hatta fitim

   • cinseldusunce Haziran 29, 2016, 10:36 am

    kışın erkekler daha sert cinsel ilişkiye girer yazın ise yumuşar , bunun sebebi erkeklerin sperm üretimi sogukta olmasıdır, yazın ise üretim azalır sıkıştırma da azalır. vücut kendini bırakır. performansın kendi kendine düşecğini sanmıyorum ya kafaya takılan psikolojik sorunlar yada dediğim gibi mevsimsel. cinsel hazzın az olması. mesela hergün yapmayıp haftada 1 kere yapmanız işi değiştirebilir.

 223. Beytullah Haziran 29, 2016, 6:06 am

  Dışarı boşalarak hamile kalma ihtimali varmi yani zevk suyu vajinanin icinde istemesende akiyor yani eger disari bosalsak olma ihtimali varmi yani hamile kalabilirmi

  • cinseldusunce Haziran 29, 2016, 10:30 am

   evet zatenn türkiye nüfusu o zevk suyuyla 85 milyonu geçti suriyelileri katmıyorum. birşey olmaz dışarı boşalıyorum ben zaten demek Bütün doğum kontrol hapı üretnelere,spiral üretnelere,prezervatif üretnelerle dalga geçmektir. Bedava dogum kontrolü anca cinsel prehizdir. Gebe kalınca başa gelen çekiliyor. Dışarı boşalma korunma yöntemi değildir

 224. Isimsiz Haziran 29, 2016, 11:59 pm

  2 kez masturbasyon yapmak penisin sertlesmemesine sebep olabilirmi o gün icin?

  • cinseldusunce Haziran 30, 2016, 3:25 am

   Evet olabilir . Sperm uretimi azalir sicak havada . Ilk masturbasyonda doyduysaniz ikincisi sadece aliskanlik yada zorlamayla olur. Doyuma havaya psikolojiye ve hormon kimyasina bagli

 225. Isimsiz Temmuz 1, 2016, 8:25 am

  Kızlığın bozulmasi adet günlerini değiştirirmi

  • cinseldusunce Temmuz 1, 2016, 10:46 am

   Sadece dahA cabuk disari atilacagi icin belki 1-2 gun daha cabuk bitebilir. Evli kizlarin bir duzeni oldugu icin daha duzenli ve kontrol edilebilen adet cizelgesi olur. .normal evlilik oncesi daha hareketli olundugundan adetler sasar. Evlilikte bir duzen vardir.

 226. Isimsiz Temmuz 1, 2016, 11:26 am

  Kizlik zari yirtildiktan sonraa 3-4 gün sonrada kan çıkarmı

 227. Elenay Temmuz 9, 2016, 9:40 am

  Merhaba ben 24 yasindayim erkek ark.ben arjdan iliskiye girdim idrarim yaptikdan sonra selpaha ufacik acik tonda bi.kan.geldi kizlik zarim.bozulmusmudur yardimci olursaniz cok.sewinirim.tsk.ederim

  • cinseldusunce Temmuz 9, 2016, 2:00 pm

   perinede çatlama olabilir. bu tür ilişkilerde kan her zaman olabilir çünkü adı ters hemoroid basur olma olasılıgınız vardır devam ederseniz. mailden yazarsanız daha fazla bilgi verebilirim. kızlık zarınızın hasar görmediğini sanıyorum. yanlışlık yoksa arada 2-3cm mesafe var.

 228. cihan Temmuz 13, 2016, 3:33 am

  selam. ben 15 yasindayim, her gun ve ya gunde 2 kez bosaliyorum.bazen bir kac gun etmediyimde oluyor. yani cok bosalmanim bir zarari varmidir?

  • cinseldusunce Temmuz 13, 2016, 3:58 am

   Hayir yok yasin geregi sperm uretimin yuksek siviilarinin fazla olmasi normal. Bunun disari atilmasi gerekiyor birvsekilde .diger turlu sapitirsin. Kontrol altina almis oluyorsun kendini

 229. Batuhan Temmuz 19, 2016, 9:52 am

  Merhaba 21 yaşındayım erken boşalıyorum geç boşalmam için ne yapmam lazım ilaçsız ama kremde olabilir

  • cinseldusunce Temmuz 19, 2016, 7:46 pm

   gerçek ilişkide erken boşalıyorsanız , ilk boşalmayı mastürbasyonla yapıp ikinci boşalmayı partnerle yapın , uzun olacaktır. diğer yöntem prezervatif kullanıp hissi azaltın, 3ncu yontem bacaklarınız ne kada ayrık yaparsanız o kadar prostata az baskı yaparsınız

 230. Burcu Temmuz 28, 2016, 7:10 pm

  Vajinama parmağımı soktum kanama olmadı ama acıyor. Yırtılmış mıdır? Yoksa zedelenme mi olmuştur? Ve aynayla bakınca nasıl anlaşılır? Gri bir sıvı var gibi durur mu?

 231. kenan Ağustos 1, 2016, 8:48 pm

  merhb kız arkadaşımla ilişkiye girdigimde kız arkadaşmdan beyaz bir sıvı geliyor ve pis bir koku bu sürekli devam etti ve bendede cinsel yerimde sivil türü bişeyler oluştu bu nedir

  • cinseldusunce Ağustos 2, 2016, 6:09 am

   Bütün kızlardan beyaz akıntı gelir, ilk defa vajinayla karşı karşıya geliyorsanız bunu bilmeniz gerekir. Kokuluı akıntı genellikle enfeksiyon yada kız artkadaşınız yeni adet döneminden çıkmıştır onun kokusudfur. Malesef kadınlarınki kokar ve akar onu öyle kabul edeceksiniz. Eğer siğil olayı varsa o tehlikeli ,çıktıgınıoz kişi aile kızı ise sorun yok, amadeğil ise hastalık kapmanız çok sıradan bir durum.dışarıdan gorunen güller güzeldir ama dikkenleri vardır.

 232. Erkek Ağustos 4, 2016, 11:00 am

  Merhaba ben 13 yaşındayım her zaman mastürbasyon yapan geliyor yapınca sprem akiyo ileride bi sıkıntı olur mu ve bi kız arkadaşım var onla ilişkiye girsem o hamile kalır mı onun yaşı da benim gibi

  • cinseldusunce Ağustos 4, 2016, 5:40 pm

   tamsorunu anlamadım ama , sperm kendi kendine akmaz zevk suyunuz cinsel obje gorunce akar, kız arkadaşınızla cinsel ilişkiye girerseniz hamile kalır ,kızlık zarı yırtılır ve o kızı kimse karı olarak evine kadın almak istemez. Kız arkadaşınızı seviyorsanız onun geleceği ile oynamayın. 20 yaşına gelince hala seviyorsanız evlenir beraber olursunuz.

 233. Alp Ağustos 5, 2016, 10:49 am

  Ben dün sabah evde kendi kendime boşalma yaşadım daha sonra gittim küçük tuvaletimi yaparak penisin içinde sperm kalmamasını sağladım ondan sonra duş aldım ama duşta özel olarak penisimi temizlemedim. Sonra öğlen kız arkadaşımla buluştuk asıl amaç birlikte olmaktı ama onun canı çok yandığı için kıyamadım ve sadece 1-2 defa başını sokabildim sonra çıktım içinden boşalma felan olmadı ama içinden çıktığımda penisimin ucu kuru değil ıslaktı ve garip bir sıvıydı su gibi değildi. Sizce sadece başını sokmakla sabahki boşalmamadan dolayı kalan spermlerle hamilelik olur mu ? Cevap verirseniz çok teşekkür edeim.

 234. ahmet Ağustos 6, 2016, 11:26 am

  sürekli sex yapma isteğim var ama sevgilim yok sizce bunu nasıl bastırabilirim mastürbasyon işe yaramıyor.

  • cinseldusunce Ağustos 6, 2016, 6:18 pm

   bunu psikoloji dalında bir doktorla halledebilirsin , sana hormon azaltıcı haplar verecek böylece hiç canın istemeyecek. Bunu tür hapları alıp kendini durduran insanlar var toplumda,

 235. Bbasak Ağustos 13, 2016, 4:33 pm

  Merhaba hocam 2 gün önce erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdim ama benimki dar olduğu için tam giremedi içime 3-4 cm anca sokabildi daha sonra genişletebilmek için 2 parmak soktu hiçbir şekilde içime boşalma olmadı ama korkuyorum hamile kalırmıyım bide peçeteyle silince çok az kan vardı bu kızlık zarının patladığını mı ifade ediyor yoksa zorlamanın sonucunu mu cevabı mail adresime atarsanız sevinirim

  • cinseldusunce Ağustos 13, 2016, 9:18 pm

   bekaretini erkek arkadaşına vermi,şsin gebe kalma şansın var artık bu şekilde devam edersen , erkek artkadaşın sana yalanlar söylicek, içine boşalmadım dışına boşaldım olayı olcak vermezssen tersten istiycek falan filan ,öyle ama içine boşalmayıp dışına boşalmış bir erkek arkadaşı olan kız var hamile ve 17 yaşında şu an, çare arıyor ,erkek arkadaşını dinlersen sende o kız gibi ortada kalırsın . şu an 1-2 defada belki gebe kalmazssın ama bundan sonra önlem almazssanız prezervatif fiirmaları sizinle dalga geçerler, yada Bütün türkiyenin neden 90 milyon oldugunu gebe kalınca anlarsın. erkek ya bilir o diye güvendiğin için kaybedersin. Önlemini sen alacaksın

 236. Tuns Ağustos 15, 2016, 10:25 pm

  Merhaba adetimin 2.gunuydu nisanlimla uzerimde ic xamasirlarum ustumdeyken birlikte olduk ic camasiri cikarnadan kenara alarak fakat iliski sonrası onda kan yokmus bnde zaten odadan çıkmadan ustumu havluya sildim siyahti ustumdeki ve karanlikrayduk isigi hic acmadk bna ertesi gun kan gelmedi fln dedi sinrasinda da kan gelmedi aradan 1 ay gcti simdi bna supheyle yaklasyo bnde hic kan gormedim ne dicegimi bilmiyorum gelmismidir yda neden kendi penisinde kan olmasi gerekiyomus ic camasrum siyah oldugu icin anlanamis olabilirmyz

  • cinseldusunce Ağustos 16, 2016, 5:11 am

   Kizlik zari kani cok yada az olabilir bu degiskendir. Erkegin bunu demesi gosterge degil iliskiden sonra da gelir .bu onun seyrettigi kizlik bozma filmleriyle alakali. Fazla film seyretmis. Ayrıca her kızdan kan gelmiyor, Burdaki istatsitiği bilerek yaptım , ve benim hiç istatistiklere müdahele etmem olmadı Türk kızlarının ortalama %26 sında kan gelmiyor diyebiliriz, böyle araştırma Türkiyede hiç yapılmamış , en azından tesadüf bile olsa benim bu bloguma 5 milyon kız girmiştir kimse kolay kolay oylama cesareti gösteremiyor kim oldugu belli olacak sanıyor. istatistiği ben koydum kızlar işaretledi,şimdi sizde işaretleyin ki erkeklere gösterecek kanıtınız olsun ..Bu blog diğer bloglardan daha iyi işte bu yüzden. Siz kızların kurtarıcısı , ama side birşeyler yapın istatistiklere katılın ki veriler artsın. https://cinseldusunce.wordpress.com/2015/01/09/ilk-cinsel-iliski-kizlar/

 237. Duygu Ağustos 17, 2016, 11:59 am

  Mrb ben 2 ay önce adetliyken disim agriyordu adetlik olduğum aklımdan gitmişti antibiyotik aldım antibiyotigin kızlık zarina zarar vereceği kafamda koru işareti olarak kaldı lütfen. Beni agdinlatirsaniz çok sevinirim şimdiden tskr ederim

 238. Işık Ağustos 24, 2016, 12:19 pm

  Hocam Merhaba benim adetim 6 gün sürüyor adetimin 5 günü erkek arkadaşımla ilişkiye girdik adetken bişey olmaz diye içime boşaldı.. Ben hemen tuvalete gittim içimdeki spermler tuvaletim esnasında vajimadan çıktı.. Fakat tereddütüm var sizce hamilelik olasılığı ne kadar.. Ve en erken ne gibi belirtilerim olur

 239. Hadan Eylül 15, 2016, 11:38 pm

  Merhaba, ben 10 gunluk yeni evli bir bayim. Esimin ilk cinsel deneyimi ve cinsel birlesme sirasinda poposunda bis baski hissettigini ve patlayacak gibi oldugunu soyluyor. Bu sebeptej dolayi tam anlami ile birlesmeyi nadiren yasayabiliyoruz. Popoda yani makattaki bu basinc ve agri normalmidir acaba. Vajina ile makat bagirsak deligi birbirine yakin oldugu icin bu basinc olabilirmi. Simdiden tesekkurler. Saygilar.

  • cinseldusunce Eylül 16, 2016, 5:48 am

   Bu ilginç ,ilk defa böyle bir şikayet duyuyorum, ilk ilişkilerde . Birçok sorun olur ama bu farklı. Kadının kocaya alışması bazen 1 ay bazen 1-2 yıl alır. Bu esnada bir zorlanma her kızda oluyor. sistit idrar yapmada yanma oluyor kızlarda. Sizinki farklı. 1-2 AY Daha deneyin size alışmıyorsa bir jinekolojiye başvyurun vajina filmine bakmak gerekir. belkide organik bir kusur vardır.zararlı birşey yok ise bu şekilde devam edersiniz. ama var ise bilinir.

 240. Az ayşe Ekim 6, 2016, 3:17 pm

  Hocam merhaba ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ama içime boşalmadı adet gecıkmem oldu bunun nedeni sex olabilir mı

  • cinseldusunce Ekim 6, 2016, 5:58 pm

   mevsimsel de olabşilir ancak içine boşalmamış olması gebe kalmazssın demek değil pekçok kadfın dışarı boşaldı neden gebe kaldım diye şaşırır. öyle ama erkek arkadaşın seni kandırıyor ,o anı kurtarmaya çalışıyor.dışa boşalmak korunmak değildir

 241. Gizli kiz Ekim 8, 2016, 1:24 pm

  Merhaba oncelikle vereceginiz cevap icin simdiden tesekkurler inanin cok uzgunum gunlerdirr agliyorum ben kucukken bende mantar vardi ve vajinam asiri kasiniyordu bende vajinama parmagimi soktum cocuk akli ne bileyim o zaman bekaret falan sonra cook asiri derecede acidi aglayarak annemin yanina gittim bisey olmaz kizim korkma dedi anneme anlattim iste yine korkma dedi ayni sey kizken benimde basima geldi bende cok aglamistim dedi simdi aynada bakiyorum siz demissinizya dolma kalemden buyuk olursa bozulmystur tarzinda soylemissiniz benimki cekince yani ikininca buyuyor her tarafi yuvarlak ama ust tarafta idrar deliginin altindaki ete bagli bir tane cizik var internette girmedigim site kalmadi acaba dogal centikmi cunku normal yirtik gibi degil o buyuk et oraya bagli lutfen yardim edin gunlerdir agliyorum o zaman kan gelmemisti sadece acimisti bana cevap verin nolur cevabinizi sabirsizlikla bekliyorum doktora gidemem eger kendim anlayabilirsem daha iyi olur yoksa az kahfayi yicem artik takinti haline geldi o kadar yani yardiminiza ihtiyacim var

 242. busra Ekim 10, 2016, 6:50 am

  Merhaba arkadaşlar
  sevgilimle ciplak surtusme yasadik penisini vajinamin yanaklarinda falan gezdirdi ama vajinama sokmadi bosalacagi zaman hemen penisini cekti kendi ustune boşaldı ve adetim bir iki gun gecti hamile olabilir miyim ?

 243. Sema Kasım 19, 2016, 3:58 pm

  Merhaba hocam..
  Ben 23 yasndym erkek arkadsmla surtme yoluyla iliskiye girdk bundn 1 yil once bi kanama oldu biraz surtunme yoluyla kizlik bozulqbilir mi ? Ve uzanirken ziplarken vb..hava girio sanki bazn sanki balonvuk olusturuo gbi bunun kizlikla alakasi varmidir ? Cvp verirseniz sevnrm..

 244. Kader Kasım 22, 2016, 7:33 pm

  Merhaba ben 14-15 yaşlarda vajinama kurşun kalem arkası ve diş fırçası sapi soktum soktuğum zaman kan gelmedi diye hatirliyorum sonrası da görmedim kan acaba bozulmuş mudur çok korkuyorum

 245. Edanur Aralık 25, 2016, 6:51 pm

  Meraba , BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ ;
  Erkek arkadaşımla pantolonluyken seviştik boşaldı pantolonu ıslandı onun bana değdi hamile kaldırım diye korkuyorum , Bikere boşaldı pantolonum ıslandı baya kilodum çok çok az islakti adet oluyorum hamile test yaptım tek çizgi doktora gittim kist dediler adetim gecikti die gittim sonra adet oluyorum ama karnım şiş sabahları midem bulanıyor korkuyorum ya kendimi oldurcem

 246. Elif Ocak 5, 2017, 10:45 am

  Merhaba ben nisanlimla çıplak şekilde surtunme yoluyla sevistik adetimin beşinci günüydü yani son günüydü üstüme çok az bosaldi peceteyle hemen sildim zaten o anda hafif bi kan geldi kızligim bozulmusmudur

 247. İsimlii Ocak 11, 2017, 9:59 am

  Mastürbasyon yaparken parmağimi vajinanın içine soktum çok fazla değil ama genelde soktum daha sonra çok az miktarda kan geldi kan bile değil leke geldi neyse daha sonra o bölgede sızlama oldu ağrı da var ne yapmam gerekiyor ağrı ne zamana geçer yardımcı olur musunuz lütfen….!

 248. Cagatay Ocak 15, 2017, 2:57 pm

  1 bayanın arkadaşım var vaginasına dokundurmuyo sebebide dağılmasını istemiyorum dedi alakası varmı?

 249. selin Şubat 1, 2017, 12:55 am

  meraba 16 yaşında kızım sevgilim de 18 yaşında 1.5 yıldır sevgiliyiz karşılıklı ilişkiye girme istegimiz var ama ilerleyen zamanlardan dolayı biraz stresliyim ve kendimi çekiyorum sorunum ise ailemin ilerleyen zamanlarda bu durumu bir şekilde farketmesi sizce ne yapmalıyım

  • cinseldusunce Şubat 1, 2017, 6:40 am

   yaşın çok küçük , ve yakalanırsanız , sevgilin yada müstakbel eşin hapise girer , yasal hiçbir durumunuz yok. 18 yaşına girmen değil tamamlaman gerekiyor, 18 yaşını tamamlaman gerek reşit olmak için. Ve 1.5 sene de olsa aşk geçicidir. O sevişmeyi yaparsın ama ayrılırsan onun lekesini ömür boyu taşırsın. Türkiyede yaşadığımız gerçeğini değiştiremeyiz. Duygu ve düşünceleriniz değişecek ve bir gün AYrılacaksınız, Bunu neden söylüyorum , Çünkü 16 ve 18 yaşlar deli Kanlılık dönemidir, delilik dönemleri, ve herşeyi yapabileceğinizi düşünğürsünüz, Ama şu vardır, sen senin ailende yaşıyorsun ,o da onun ailesinde, aileleriniz olmasa tek evde yaşasanız birbirinizden bıkarsınız,sıkılırsınız,cinsellik yaşamak hergun 24 saat yapılcak bir aktivite gibi gelir yapmadan önce,hem merak birbirine ait olmanın son halidir. Son halini bedenin gelişmesini oturunca yapmak iyidir, 16 yaşında kadın doğumcuların ,doğum kontrolünün ne oldugunu anlamaya başlayacaksın, gebe kalırsan okuldan atarlar. O ,okul ve çevrendeki herkes sana pislik ve lekeli gözüyle bakar.Kadına erkeğin lekeli bakması koymaz ama kadınların kadına bakması çok ağırdır. Sevgilin askere gidip dönünce bütün düşünceleri değişir, sende 20 yaşına gelnce çok değişeceksin, bıraksanız belki 1-2 sene sonra bitecek , ama aşkınız daha 2-3 sene hala sıcak devam ederse gider evlenirsiniz çünkü o askerliğini bitirmiş adam olmuş olur, Türkiyede birinin adam olması askerlikle ölçülülür.Bu aşk bana göre platonik ama ileri gidiyor, platonik aşkın ileri gitmesi mümkün ama sana zarar geleceği kesin, neden sadece sevişme bir penisin içine girme kısmı Kalıyor,Girince hayatın değişecek mi snaıyorsun, Nirvanaya ulaşmak değil ki, bugün ne isen yarın da osun,ama lekelenmek seni zedeler. Bunu düşünmelisin, Çocukça düşünüyorasun ,18-20 yaşında oldugunda düşüncen değişecektir. değiştiği zaman geriye baktıgında pişmanlık hissedebilirsin. Sabredersen ,2 sene daha en azından reşit olursun. Geçinmek kolay değil, aile kurmak sorumluluk ağır şeylerdir.

 250. Nida Şubat 1, 2017, 8:11 am

  Esimle ilişkiye girdim 1 gün arayla ve eşim bugünde pazartesi günude içime boşaldi ama ben adet olmayı bekledigim süre Zarfı şuanda ama çocuk olması için suan kendimi hazır hissetmiyorum hamile kalır miyim esim bosaldiktan sonra hemen gidip yıkadım zipladim filan ama né yapcami bilmiyorum yardimci olur musunuz

  • cinseldusunce Şubat 1, 2017, 10:34 am

   adetin gecikmis olabilir ,ziplayarak veya icindekini yikayarak gebeligi onleyemezssin, onlar gorunmeycek kadar kucukler. eczaneden cubuk al ucuz zaten hcg testi yap hemen sonuc cikar , tek cizgi gorursen sorun yok. cift cizgi ise gebesin.

 251. Merve Şubat 3, 2017, 8:37 am

  Mrb dün gece erkek arkadaşımla ilişkiye girdik penisi içime girdiğini hissetmedim ama kanama oldu baya bi geldi. Bekaretim gitmiş midir?

  • cinseldusunce Şubat 3, 2017, 7:56 pm

   Bunu bir kadın doğumcu bakarak anlayabilir,kanama fazla ise büyük ihtimalle bir kısmı yırtılmıştır. yine de korkutmak istemiyorum . bunu bir doğumcu daha iyi algılar

 252. Ayse Şubat 10, 2017, 11:20 am

  Nişanlım la 69 seklinde birbirimize masturbasyon yaptik agzimizla yani bu sekilde hamile kalirnirmi lutfen bilgilendirirmisiniz

 253. Dilara Mart 8, 2017, 4:59 pm

  Bakire kızın vajinasının dışına boşalmak ve sürtmek bekareti bozar mı ?

 254. sıla Nisan 7, 2017, 6:13 pm

  Sevgilimle ilk kez arkadan ilişkiye giricem genişler mi ?

  • cinseldusunce Nisan 9, 2017, 6:57 am

   ters bir ilişki hemoroid,basur olma olasılığınız var, insan sevdiğini basur hemorid yapar mı ? bunu teklif edebilir mi, sevdiğim için basur oldum deme şansınız doğar, genişlemekten ziyade ufak çağlı çatlaklar oluşabilir. yada basur

 255. Pelin Mayıs 6, 2017, 8:58 pm

  9.10yaslarimda daha kızlık zarını bilmezler sık sık parmağımı vajinama sokardim kizligim bozulmusmudir çok korkuyorum

 256. Pelin Mayıs 7, 2017, 11:35 am

  Ama gerçekten çok korkuyorum daha yasim 14 ve kimseye söyleyemem jineokoloğada gidemem ben napabilirim ama hiç kan falan gelmemişti ve acı da hissetmedim

  • cinseldusunce Mayıs 7, 2017, 3:42 pm

   yasiniz kucuk , jinekolog tA ebeveysiz bakmaz . cunku sorumluluk gerektirir. Mailden yazarsanin neyin ne oldugunu anlAmaya calisabilirim . belkide hic korkAcak birsey yoktur.

 257. Pelin Mayıs 7, 2017, 11:58 am

  Parmağımı nereye soktuğunu tam olarak hatırlamıyorum belki klitorisede sokmuş olabilirim gerçekten çok pişmanım lütfen yardım edin

 258. Pelin Mayıs 7, 2017, 11:59 am

  O zamanlar çok merak ediyordum ve sokuyodum ve birşey olmaz diye dusunuyodum

 259. Pelin Mayıs 7, 2017, 12:04 pm

  Ama tek parmağımı sokuyordum

 260. Ömer Aralık 26, 2017, 6:51 pm

  Masturbasyon yapmak göz rengini değiştirirmi?

 261. Dilara Mart 29, 2018, 11:40 am

  Merhaba ben erkek arkadasimla bir kac kez oldum ama birlikteyken hic kan gelmedi kizlik zarim bozulmus olabilirmi? Ama kizlik zarima dokunmadan cok fazla zorlamadan olmustuk simdide hic rahat edemeyorum sebebi onunla evlenecektik biz suan tamamen ayrildik lutfen sorularima cevap verin

 262. Snaz Mayıs 12, 2018, 11:33 pm

  hocam adetimin son gününde gündüz kanamam çok az geldi hatta ped takmamıştım.akşamında erkek arkadaşım üzerimde taytım ve iç çamaşırım varken organımla oynayıp biraz baskılı şekilde boşalmamı sağladı.bunu üst üste yaptı kendimden geçtim.bunu ilk defa yaşadım. tuvalete gittim beyaz akıntı oldu. boşalma suyu sanırım. 1 saatten sonra gibi kırmızı kan gelmiş çamaşırıma sonra 2 saat sonra tekrar , hani adetin ilk günü gelir ya öyle geldi hocam.bu adet kanı demi.okuduğum yorumlara göre öyle ama içime kurt düştü hocam napıyım. çok teşekkürler Allah şimdiden razı olsun.

 263. Snaz Mayıs 13, 2018, 6:27 pm

  hocam çok teşekkür ederim bende sizin bilgi ve yorumlardan okuduğum kadarı ile kızlık zarı içerisine sert bir cisim veya penis girmediği sürece bozulmazmış.bende bunların hiç biri olmadı ama çok korktum hocam takıntı yaptım.kan gelince hocam bu psikolojik bir travma heralde hocam kafamdan çıkması içinnapayım sizin önerileriniz çok değerli

 264. Snaz Mayıs 14, 2018, 5:21 pm

  hocam mailiniz nerde yazıyor.buradan yazsanuz bulamadım

 265. Snaz Mayıs 14, 2018, 5:22 pm

  yani mail adresinizi buraya yazar mısınız

kaba ,sapıkça yorumlar bilgisayar tarafından otomatik silinecektir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: