cinseldusunce

10 Yıldır hobi olarak yazıyorum kimseye zararım dokunmadı.Reklam parayla işim olmaz.Mantık,aklım erdiği kadarıyla sorularınızı cevapladım. Dr prof Hekim değilim, Vatandaş olarak kendi toplumuma ne verebilirim düşüncesi ile bugüne kadar yazdım.Web sayfası yapmadım.Blog olarak kaldım ki deneme yazısı olarak kalsın.Tek kişiyim bir grup filan değilim. Okuyucuya ilgi için teşekkür ederim"

parayla yatılan kadının hikayesi merakı

Her parayla yatan erkek ,parayla yattığı kadının hikayesini merak eder. Bunu erkek sarrafı olmuş her kadın bilir. Siz merak ediyorsanız aslında  ilk soran erkek siz değilsiniz.

Bu işi yapan orta kesim kadınların çoğu çocuk sahibidir. Kadın çocuğu için yatıyordur genellikle.  Aslında sanki yapacak iş yok gibi çocuğu için fahişelik. Başta düşünce olarak bakılırsa mantıklıdır. Ama bu insanların bir yaşam şeklidir. Çocuğu bahane etmek te rolün bir parçası olur. En acıklı rollerden biridir. Anneliğini ortaya koyar ve bunda gerçek payı vardır. Çünkü toplumda annelik yüceltilmiştir. Yatan erkek cinsel ihtiyaçları ile karşısındaki çocuk sahibi kadın arasında kalır. Bu belkide daha fazla para vermesini sağlayacak canlı bir öyküdür.

Kadının mutlaka bir hikayesi vardır. Ama gerçek bir hikaye değildir. Müşteriden daha fazla para almak için yapılan acıklı bir tiyatrodur. Serbest  çalışıyorsa ağlama nöbetine de girebilir.  Bu rolü yapılan ilk siz değilsiniz,

Acındırma edebiyatı olmayan hikayeler yok gibidir. Bazen istisnalar olur.

Mesela rus kadınlarının uzun süreli ilişki yaşadıkları  erkeklere yaptıkları rolerden biri çocuğumun doğumgünü, benim doğumgünüm,arkadaşımın doğumgünü .  Bunun dışında annem hasta babam hasta rolüdür.

Uzun süreli paralı ilişkilerde, Benim problemlerim var şeklinde başka bir numara daha vardır. Kadın aniden birgün değişir ağlama krizi veya bunalıma girme rolüdür. Erkek ise kadının problemini çözecek psikolog rolü verilir. Tabii ki problemler parayla çözülür.

Parayla cinsel ilişkide yattıkları kadını merak etmeyen erkek yoktur.  Erkeklerin bu zaafını bilir kadınlar adeta adamın ruhuna göre hikayeler uydurur. Taşradan gelen erkeğe Taşralı gibi, kapalı erkeğe kapalı kadın gibi hikayeleri mutlaka vardır.

Hikaye ne kadar acıklıysa o kadar iyi kazanma şansı vardır. Erkek müşterilerin içinde evli olanlar da vardır.Ve adam paralı ilişki yaptığı bu kadına yardımı kendi karısından daha fazla önemseyenler dahi olabilir.

Sonuç : Hikayeler gerçek olmasa bile yapılan herşey nefis köreltmedir. Kadının hikayesi yalan yada gerçek zaten yapılan iş kandırma üstüne kuruludur. Öyleyse problem yok. Herşey yalan

Erkekler bilmelidir ki en büyük zaafları yattıkları kadının hikayesini merakla başlar.

Bu hikaye merakı aslında erkeklerin yattığı kadını sahiplenme içgüdüsünden kaynaklıdır. Çok abartıldığı zaman terör estirebilir. Bu sebeplerle kerhanelerin önünde bekçi-yada polis kulübesi bulunmaktadır. Serbest çalışan kadınların türkiyede pek şansı yoktur. Ancak rusya ukrayna gürcistan gibi ülkelerde fahişelerin mutlaka bir polis sevgilisi vardır. Bu caydırıcı bir önlemdir.Geçici sevgili işadamı bile olsa caydırıcı kuvvetle parazitler şehirden kovdurulur.  Paralı erkeğin parası mutlaka biter,para bittikçe erkek duygusallaşır maneviyat arar. Türkiyede ise durum terstir. Yabancı ülkelerde yasalar kendi vatandaşını korur. Türkiyede yabancılar daha üstün görülür.

Bu yazdıklarım sadece kendi düşüncelerimdir kimseyi bağlamaz, sadece 3-5 tane gözlemden ibarettir. Hiçkimse kendine alınmasın. Bu bir blog günlüktür hipotezler üstüne kurdum  siz de aksini yazabilirsiniz kendi blogunuzda,

Acaba böyle olmuş olabilir mi ?? Aradığım budur.

kaba ,sapıkça yorumlar bilgisayar tarafından otomatik silinecektir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: