cinseldusunce

10 Yıldır hobi olarak yazıyorum kimseye zararım dokunmadı.Reklam parayla işim olmaz.Mantık,aklım erdiği kadarıyla sorularınızı cevapladım. Dr prof Hekim değilim, Vatandaş olarak kendi toplumuma ne verebilirim düşüncesi ile bugüne kadar yazdım.Web sayfası yapmadım.Blog olarak kaldım ki deneme yazısı olarak kalsın.Tek kişiyim bir grup filan değilim. Okuyucuya ilgi için teşekkür ederim"

cinsel merak ve cevaplar 6

A

Adet biter bitmez ilişkiye girildikten sonra hamile kalınır mı ? Adet günlerini 5-6 gün sayarsak, adet biter bitmez ilk 3-4 gün güvenlidir daha sonra hamile riski başlar

Adetliyken mastürbasyon yapılırsa kızlık zarı bozulur mu ? Hayır

Aybaşı bezi nedir ?  Eskiden hijyenik pedler yoktu, kadınlar beyaz bezler kullanırlardı. Bu bezler her ay kaynar suda kaynatılır tekrar tekrar kullanılırdı. O zaman bez bulmak bile zordu.  Adet bezi genellikle beyaz renk pamuklu yumuşak bezden yapılırdı. Eski beyaz pamuklu bir yatak çarşafı bezi kullanılırdı.  Adet bezinin kaynatılması evde erkekler yokken yapılan bir işlemdi. Anneler okula giden genç  kızlarının bezlerini kaynatırlardı. Erkeklerin adet bezinin kaynatıldığını görmesi günah veya psikolojik olarak anormal düşünülürdü.  Şimdi ise sevgilinizden gelirken marketten bir ped al diyebilecek kadar ayıplar günahlar kalktı.

Ayda iki kez adet olmak kızlık zarının zarar görmesinden olurmu ? Hayır sanırım  ergensiniz ve adet durumunuz dengeye oturmamış, bir kadın doğumcu veya jinekoloğ sizin sorularınızı daha iyi cevaplar, bu hep böyle devam ederse  hormonal sorunlarınız olabilir . ama sadece 1 defa olmuşsa sorun yoktur. Eğer bu durum sonraki aylar da devam ederse doktora danışın.Hemde içsel olarak rahatlarsınız.

B

Bakire kız cinsel arzusu olursa ne yapar ?  2 seçenek vardır  mastürbasyonu  öğrenmişse en uygun zamanı kimsenin olmadığı anı yakalayarak arzusunu arttırır ve mastürbasyon yapar ,Yada bastırır kendinni unutmaya çalışır. Kızlar erkekler gibi değildir bastırabilirler cinsel arzularını.Ancak bastırılan duygular ya körleşir yada dağ gibi daha kuvvetli gelir.

Bakire kızlarda mastürbasyonda meni sıvısı gelir mi ? : Hayır , özel bir ıslaklık oluşur ,bu sıvı meni değildir sadece birleşme ıslaklığıdır. Meni sıvısı içinde sperm vardır kızların ıslaklığı ise daha cıvık ince bir sıvıdır ve içinde sperm olmaz .kayganlaştırıcı maksatla skene bezleri aldıkları uyarımdan 1-2 damla fazla ıslaklık salgılar. Ama erkeklerdeki gibi fışkırma yaşanmaz filmlerde gördüyseniz  film hilesidir gerçek değildir.

Bakire kızın vajina dudakları sarkık olabilir mi ? : Gayet doğal ,elbette ki olabilir. Vajinal dudaklar kullanılmışlıkla alakası yoktur. Her ailenin kadın ırkı,cinsine göre değişkenlik gösterir. Erekler ise kulaktan duyma bilgilerle,kızların vajina dudaklarını kullanılmış olmakla karıştırır. Bu durum ailede böyle sarkma estetigi  olan kızları amelyat masasına kadar iter. Kendi hemcinslerinde daha kısa olmasını kendilerinde  anormallik olarak düşünür. Oysa her ailenin kadın ırkı çeşitlilik gösterir. 50 yaşına kadar fahişelik yapmıi feleğin çemberinden geçmiş birçok  fahişe kadının vajina dudakları hiç sarkmamış bunu nasıl karşılarsınız ? Bu da mümkün. Öyleyse anatomik yapı ile alakalı şey kulaktan duyduğumuz şeyler gerçek değilmiş diyebiliriz. Vajina dudakları doğuştan uzun birçok kız evladı da normaldir. Kızın bakire olup olmadığı veya kullanılmış olup kullanılmamışlığını göstermez. Hurafeleri uyduran insanlar bu kadar uğraşacaklarına önce kendi  cinsel organlarına takometre icat etseler laftan dah hayırlıdır. Vajinal duakları kısaltma amelyatlarına labiaplasti denir.Epey fazla yapılan bir estetik operasyondur.

Banyoda suyla orgazm oldum tekrar banyo yapmama gerek varmı ? Elbette ki banyonun niyeti olmalı. İşiniz bitince niyet ederek  komple yıkanırsınız. Niyet ederek Gusül abdestiniz olur. Niyetiniz mastürbasyonsa o gusül temizlenme sayılmaz ki , Yıkanmanın niyeti vardır.  su dökerek kirlenmek te temizlenmek te mümkündür herşey niyette saklı.

Bekareti bozulduktan sonra kadın kilo alır mı ? : Hayır bekaretle alınan kilonun alakası yoktur, ancak kızlar evlenmeden önce diyetler yaparken artık evlilik amaçlarına ulaştıkları için.Diyetleri bırakır. genellikle 20li yaşlardan sonra evlenildiği için vücut yağları yakamaz, östrojen-kadınlık arttığı için şişmanlama,yağlanma başlar. Evlendikten sonra kendini bırakmayla alakalıdır.

Bir erkeğe ilgi duyduğunu söyleyince kaçar mı ? : Kızlar hep kaçan,erkekler de kovalayan rolü kızları bende kıymetli birşey var onları kullanmalıyım hissine kaptırır. Ve bunu yaparlar da. Ama hayatta erkeğe evlilik teklifi edip bugün mutlu bir yaşantı içinde olan kızlar da çoktur. Hayatta tesadüfen Tanıdığım 2 tane kız arkadaş bu şekilde evlidirler evlilikleride oldukça iyidir. Birgün fırsatını bulduysanız onu yapın . Olmazssa olmaz. İçinizdeki duyguları açığa çıkartın ki insanlar bunu algılasın,belki de erkek arkadaşınız da size ilgi duyuyordur ama söyleyemiyordur. Zaten olacaksa olur olmayacaksa biter. Seviyorum demek en güzel şeydir utanılacak değildir,Onun arkadaşlığını kaybetmekten korkmayın. Erkek kaçıyorsa o iş zaten olmayacaktır. Ama evet derse o sizindir.  Birde şöyle düşünün hayatında göz göre göre başka bir rakibiniz girdi ve bunu yaptı siz o anda kaybedersiniz. Bu bazen en yakın arkadaşınız bile olabilir.Kaybetseniz bile siz ondan daha büyüksünüz o sizden daha küçük ,çünkü bir kız teklif etti. Kaç tane kız teklif edebilir ki…Bu cesarettir.

Boşalınca bişey olurmu ? : Anormal birşey olmaz ,cinsel ve vücutsal olarak rahatlarsınız. Cinsel arzularınız deşarj olur.

C

Cinsel organlar birbirine degmeden hamile kalınırmı ? Evet kalınır mesela taze sperm boşalmış erkekten sıcağı sıcağına parmağınızla a alıp oraya bu spermi koyarsanız vede doğurganlık gününzdeyseniz olur. Ama normal şartlar altında pantolon üstünden şurdan burdan sürterek hamile kalmazssınız. Dogurganlık gününde değilseniz organlar değse de hamile kalma şansınız olmaz. Hamile kalmak o kadar kolay değildir. gazetelerde yazmayan kısımlar vardır. 1 defa ile çoğu kimse hamile kalması mümkün değildir Hamilelik için bütün şartların biraraya gelmiş olası gerekir..

Cinselikte eşler aynıanda boşalmasa hamile kalınırmı ? Aynı anda boşalmak orgazm olmakla hamilelik arasında herhangi bir alaka yoktur.

Ç

Çok sık mastürbasyon yapmak vajina şeklini bozar mı ?  Hayır ,bu erkeklerin düşüncesidir  kullanılmış,haşat olmuş ,kaşarlaşmış vajina yoktur kullanılma olayı saçmadır.  Mastürbasyonla hiçbir anatomik değişiklik olmaz. Ancak Mastürbasyonda zarar verici malzeme kullanılırsa tabii kide bunu söylemek zordur.  Akıl mastürbasyon için de geçerli. Akıl yoksa mastürbasyonun da bir kıymeti yoktur.Bir hayvandan farkımız kalmaz.

Çok mastürbasyon yapan kızın klitorisi büyür mü ? hayır ,ancak erkeklik hormonu alırsa ,hormonsal problemleri varsa büyür.Normall olarak mastürbasyonla klitoris şekli değişmez.

Çük nedir ?  Erkeklerin pipisine  çük denir, kızlar her nedense çük lafını ürpertici bulur.Halbuki erkekler kendi aralarında ona asla pipi demezler. Kızların kendi uydurduğu kelimedir pipi. Bir kız çük diyebiliyorsa cesurdur. Bunu söyleyen kızların çoğunun bir erkek kardeşi vardır ve erkekliği küçükken çözmüştür.  Kız pipi diyorsa o zaman bunu sadece başka kadınlardan öğrenmiştir. Erkek asla pipi demez sadece toplum arasında  öyle söyler kızlara ters anlam oluşturmasın diye.


D

Dudak dudağa öpüştüğümde beyaz akıntı geliyor ?Anormalmiyim : Hayır gayet normal bir tepki. Hepimiz insanız taş olsaydın bu olmazdı. Heyecan ve normallik belirtisi,kendi vücudundan korkmana gerek yok.

Denize girince meme ucu yara olur mu ? hiçbir alakası yoktur.Böyle birşey olamaz. yoksa kadınlar denize hiç girmezlerdi. Kadın dalgıçlar da var günün büyük bölümü yüzerler. onların tamamen kangren olması gerekirdi.

Döllenme olurken kadın hisseder mi ?  : Hayır böyle birşey mümkün değildir. Olmaz.Eğer anlayabilseydi hamilelik testlerinden para kazananlar hepsi çok büyük paralar kaybederdi .

E

Erkek penisine dokunulduğu zaman tahrik olur mu ? : Elbette ki olur,erkegin cinsel organı dışa dogru hassastır ,kadının ise daha saklıdır. Penisine donunulduğu anda sertleşme erkelerde daha bebeklikte başlar.

Erkeğin penisine dokunmak heyecanlandırır mı ?  Evet yukarıda anlattım

Erkek niye kadının çıkardıgı küloda ilgi duyar ? :  Bunu algılayabilmeniz için erkek gibi yetiştirilmeniz gerekir. Bebeklikten beri saklanan kadın vücuduna ulaşamayan erkek günahlarla da yetişir,gizli kalan erkeklerin kullanmadığı,dokunmadığı kadınlara ait herşey fetişizmi besler,merak oluşturur.Sizde olmayan birşeyi göz görmek ister. Fetişizmin medeniyetle alakası yoktur.Avrupada italyada fransa gibi medeni ülkelerde çok gelişmiş japonyada korede  de oldukça yaygındır.  Napalyon savaştan dönerken karısına yolladığı mesajda 1 hafta yıkanmamasını istemiştir. Fetişizm tarihe geçmiştir. Sizin moda dediğiniz,giydiğinizi erkekler üretmiştir,kendi içgıdıklanmalarını kullanıp para kazanmak için, kadınları giydiren modacıların çoğu erkektir.

Erkek sperminin kokması normal mi ? Elbette ki normaldir,yoğun bir sıvıdır. Her erkeğin kendine özgü kokusu vardır. toprak kokusu ile yeşil taze kesilmiş ot arasında benzeyen bir kokuya sahiptir vajinaya bulaştıgı zaman daha kötü kokabilir çünkü ısı ve vücut reaksiyoru başlar.Kadınlık sıvısı spermi dışarı çıkarmaya çalışır  bu esnada sperm sıvısında bozulma oluşur.Kötü kokması bu yüzdendir.

Erkekler cinsel organı büyük olan kadınlardan hoşlanırmı ? Erkek düşüncesine göre dar ve kullanılmamış olan en makbulüdür ancak, Cinsel ilişkiye hiç girmemiş erkekler için bu böyledir. Çiftleşmenin epey zahmetli zor olduğunu anlayan erkekler yağdanlıkla, kayganlaştırıcı jeller almak tükürüklemek  zorunda kalır çünkü kadınlar bunu almak için utanır ve her defasında zahmet çekilir. Bir geçici bir ilişki yaşıyorsa bir daha ki kadının cinselliğinin büyük yada rahat olması tercih sebebi olur ancak lafa gelince bütün erkekler en darı sıkı olanını konuşur.  Dar istemenin altında ataerkillik yatar. Ataerkillikte cinsellik kadına biraz acı çektirme erkekliğini sertliğini göstermektir. Japon ve çin erotik filmlerinde kadınlar acı çeker gibi bağırır. Aslında acı çekme yoktur erkeğin ataerkilliğini tatmin ederler.  Gerçek ilişkişde zahmetsiz geniş olan makbuldür yoksa erotik filmlerdeki kadınlar film çekemez acı çekerlerdi.

Eşiyle bir gecede üstüste 2 defa ilişkiye girmek günah mıdır ?   Dinimiz mantık dinidir. Eşinizle yaptığınız cinsel ilişki helelinizdir sizin sayısı farketmez. Özelinizdir.  Eşinizle aranızdaki ilişki özeldir. Fetva hattından da benzer yanıtı alırsınız.

Evli kadınların mastürbasyon yapması kötü mü ? : Hayır evli erkekler de kadınlar da mastürbasyon yapmakta özgürdür,mastürbasyon kişisel insanın iç benliğinde olan tatmindir. Mesela eşinizle birlikte oldunuz ama tadını alamadınız. Başarısız olundu. Ama eşiniz rahatladı bu sık görülen bir olaydır.Kendi tatmininzi yapabilirsiniz bunun sakıncası yok. Mesela eşiniz uzak yolda çalışıyor eve günlerce gelmiyor. İçinizdeki enerjiyi boşaltmanızda sakınca yoktur. En azından aldatmaya teşebbüs etmemiş olursunuz. Eşiniz hasta olabilir rahatsız da olabilir,keyfi olmaz siz isteyince bu da normaldir. Mastürbasyon kendini avutmadır. Hayatın her dönemince cinsel enerji varolduğu sürece sönümlenmek ,tekrar dolmak ister. Aldatan insanlar doymayanlardır doymamışlardır genellikle yoksa neden değişiklik arasın. Kişinin kendi seçimidir.

Evli erkekler mastübasyon yapar mı ? Evet elbette ki yapabilirler. Kişinin bünyesine kalmış, Eğer tatmin olmadılarsa bundan daha doğal birşey yoktur. Kadının canı her zaman istemez ,onun keyfi her zaman iyi olmayabilir eşiniz hasta olabilir. Cinsellik sönümlenmek ister. çogu erkek evlenince yapmadığını söyler , mastürbasyon cinsel ilişkiden daha kolay ve çabuk sönümlenmeyi sağlar. daha az efor sarfedersiniz. Erkek bünyesi kadına göre daha sabırsızdır bu yüzden mastürbasyon kadınlara göre daha sık yapılır. Mastürbasyon yaparken eşi tarafından yakalanan erkek utanma duyusu hisseder. Kadın ise kendini yetersizmiyim diye düşünür ki bunlar sık yaşanan olaylardır. Genellikle eşten gizli yapma eğilimindedir.

F

Fazla mastürbasyon kızlık zarını bozar mı ? Hayır. böyle birşey mümkün degil . kalın birşey oraya sokmadığınız takdirde klitorisinizle yaptığınız mastürbasyonun kızlık zarınıza zarar vermesi mümkün değildir.

Fitil bakire kız kullanabilir mi ?:  Hayır zaten doktor kızın bakire olacağını bilerek ilaç veya dışarıdan belki merhem verebilir en fazla. Merhem verse bile sürme şeklini anlatır zarar vermeden nasıl kullanılacağı hakkında. Bekaret havadaki zurna sesiyle bozulacak kadar ince ve hassas değildir birçok sağlık problemini fitilsiz de çözebilir doktorlar. Fitil sadece evli veya bakire olmayan kadınlarda  en hızlı etkili kolay kullanılan yoldur. Bakire kıza verilmez genellikle.

G

Genital bölgeyi jiletle temizlenince kızlık zarı bozulurmu ?  Hayır.

Göğüs ucu neden çıkmaz ? Bazı kızlarda  ailenin genetik yapısından dolayı meme başı içinedir, bazısı ise teki biraz vardır diğeri içine şeklindedir. Özellikle meme gelişimini tamamlamamış kızlarda daha fazla olur. Kendi göğüslerinden memnun olan kadın oldukça azdır dünyada. Meme başı görünmeyen kızlar bebek sahibi olupta emzirme korkusu yaşarlar. Hatta partnerlerine meme şeklinden hoşlanmayacağı korkusu dahi vardır. Ama bu korku yersiz. Meme başı olmayan kadınlar pompa ile emzirebilir. Eğer genç kız ise zamanla uçlar belirginleşebilir. Bazılarında ise emzirme döneminde  daha iyi duruma gelebilir. Bu bir sorun değil bazılar ise meme uçları dışarıda kalsın diye piercing yaptırarak zoraki ucu dışarı çıkarma eğilimindedir. Özellikle beyaz ten ve iri yapılı  Kısa boylu kızlarda bu böyledir. Ama herhangi bir anormallik şüphe duyarsanız mutlaka hekime bir göstermekte fayda vardır.

Günlük ped üzerinden sperm geçer mi ? Hayır ancak içine sperm damlatarak giyerseniz olur tabii ki. Ama bariyer olarak düşünürseniz günlük ped ve iç çamaşırı spermi geçirmez ,o kadar mesafe var ayada ayrıca naylon bölüm var sızdırmasın diye.

H

Hamile bırakmak için kaç kez boşalmak gerekir ? Çok seks yapmakla çocuk olmaz. Aynı tavlada söylenen gibi çok kırmakla oyun kazanılmaz. Ancak zamanında cinsel ilişkiye 1 defa girmeniz yeterlidir. Bazı evliliklerde 10 yıl bile geçse zamanını tutturamaz cinsel ilişkiye girilince. Ama sadece 1 kez cinsel ilişkiye giripte hamile kalan kız az değildir. Kısaca kadının yumurtlama zamanını bilmek önemlidir.Çok seks yapmak sadece kişisel tatmindir.

Her kadının cinsel organı aynımıdır ? Aslında elbette ki farklıdır ama şekil olarak birbirine benzer. kimisnin cinsel dudakları büyüklük küçüklük gösterse de şekil olarak aynıdır. dikdörtgen veya 3gen kare şeklinde bir yapısı yoktur. Kendine özgü yapsı vardır ırkına cinsine bağlı olarak ailenin kadın neslinde ufak değişiklikler gösterebilir.

I

Ikınmada kızlık zarı bozulur mu ?  Hayır.

İ

İdrar yaparken böcek düşer mi ?  Bu soruyu hiç garipsemedim aslında kız çocuklarını cinsel organı ile oynamaması veya günah kavramını daha bebekken vermek için. Kukuna böcek kaçar, orana böcek girer bak haa … şeklinde korkular vererek insanın kendi vücudundan bir parçanın sanki hiç yokmuş gibi soğutulması için üretilmiştir. Çişinizi yaparken böcek düşmez vede böyle böcek asla olmadı sizi yıllarca cinsel organınızdan soğutmak için korkutmak için yapılan bir yalandı bu. Böyle birşey yok .

İhtiyaç halinde kendi organına bakmak ayıp mıdır  ? Bu sizin en doğal hakkınızdır .dokunmak incelemek kendinizi tanımaktır.İnsan kendi parçasından neden korksun ki elbette ki ayna yardımıyla kendinizi inceleyin ki birgün hastalanırsanız daha erken farkedersizi anormallikleri

İlişkiye girdiğinde döl akar mı ? Erkekseniz bu soru normal ama 13-14 yaşınızı geçince öğreneceksiniz. Döl kendi kendine akmaz. İlişkiye girince bir heyecanlanma olur, olunca akar. Ama bunu zamanı gelince anlayacaksın bu kadarını bilmen kafidir.  Soruyu soran kız isen sende yaşça küçüksün demektir. Kızlarda döl akması diye bişey olmaz sadece ıslanma olur ama bunu biraz daha büyüynce öğrenirsiniz. Bu kadarı öğrenmeniz için yeterlidir.

İliklere kadarboşalmak nedir ? Erkek terimidir. Erkekler sperm-meni ile dolu olduklarında uzun süre boşalmadıkları zaman aşırı taşkın sinirli doluluk hissi ile hareket ederler. Vücut içindeki fazlalığı atmak için bahaneler arar. Boşalmayı yaptıkları zaman korkunç bir şekilde vücudun her tarafına bu mesaj iletilir. İşin doğru bölümü de vardır. Spermler yumurtalıktan önce kemiklerde bulunan ilik sisteminde üretim için yardımcıdır spermlerde erkeklerin DNA ları bulunur. Kızlarda iliklere kadar boşalma terimi kullanılmaz.

İnsan menisi erkeğin neresinde oluşur ?  Tabii ki cinsel organının tam altında bulunan yumurta torbasının içinde, Biz buna halk dilinde taşşak deriz,yada daşşak denir kimi yörelerde. Tıp dilinde testis tir adı.Bir bebek doğar doğmaz onun Testislerini inip inmediğine bakılır. Genellikle doğumdan hemen sonra torbalarına düşmesi gerekir. Eğer düşmezsse ileride kısırlık sorunu oluşabilir. 2 adet küçük misket gibi yapısı vardır.  Beynin hipofiz bezleri ile çalışırlar.  Devamlı üretim halindedir. halkarasında Gücünü kemiklerden aldığı söylenir erkeklerin ilik kemiklerinden. Ama haklılık payı kısmen vardır. Tam boşalmış bir erkek sarsıntıyı bütün vücudunda hisseder. İyi bir orgazmı İliklerime kadar boşaldım der erkek.  Kemikler içinde vücudun dna ları saklanır ve kan üretimi yapılır bu yüzden Erkeklerin spermleri kısmen ilikleri ile alakalıdır tabii bu benim varsayımım. Tıp okursanız yada ansiklopedi daha doğru bilgiler alırsınız.

K

Kadın cinsel organı nasıl kokar ? : Eğer bir erkekle uzun süre birleşmemişse, adet kanaması yoksa. Beyaz sıvı salgılar cinsel organı. Peynir ile süt kesiği arasında bir kokuya sahiptir. Bu kadından kadına ve dönemine yaşına göre az değişiklik gösterir  genellikle süt kesiği peynir ekşimik kokusu arası bir kokudur. Bunun sebebi kadınlık organında koruyucu madde olarak lakta ile mikroplara karşı savaşmasıdır. Mesela kadınların aşırı şekilde içini temizlemesi önerilmez çünkü bu lakta vajinanın yapısında koruyucu görev alır.  Erkeklerin en çok hissetmeyi arzu ettikleri kokudur bu. Merak ederler.

Kadınların memesi kalkar mı ?  Evet kalkar, uçları sertleşir . üşüdüğü zaman ,denizde vücuduna su tutulduğunda, birde cinsel olarak uyarılıdğında kalkar. Üşüdüğü zaman meme uçları kalkınca kızlar rahatsız olur. birilerinin baktıgını ,gözetlendiği hissine kapılır. kendini denetler. Sütyenler memelerin kaltıgını göstermezler.  Mayoların iç bölümü plastik veya sert kumaştan astar ile yapılır denize giren kadınların meme uçları sertleşir denizden çıktıktan sonra. Belli olmasın diye bu astar mayonun göğüs bölümünde durur. Mayolarda astar olmasaydı meme uçlarının kalkık olduğu görülür kadınlar bundan epey rahatsız olurdu. Bu yüzden mayolar sütyenler özel üretilir. Sütyen ayrıca dış uyarılara karşı memeleri korur.

Kadınlar boşalınca meni dışına akar mı ?  Kadın vücudu meni üretmez. Kadının erkek gibi meni fışkırması olmaz.  Ama akıntıları ve cinsel ilişkiyi kolaylaştırıcı ıslaklığı vardır. Cinsel olarak kadınlar heyecanlanınca ıslanma olur ama bu meni degildir cıvık bir sıvıdır meni kadar koyu kıvamlı degildir..

Kadınla erkek ilişkisinden sonra kadın adete girerse ne olur ? Hiçbirşey olmaz sevişmiş olurlar, kadın hamile olmaz.Adet olacağını bilmediği için de günahı olmaz. Ortada dinsel veya fiziksel bir sorun yoktur.Adet geldiği için de bu ilişkinin hamile kalma şansı yoktur.Yumurtlama dönemi değil bozulmuş-yozlaşmış yumurtayı dışarı atma dönemindedir kadın.

kadınlar orgazm olurken acı duyar mı ? Hayır acı duymaz , ama çoşku ve sevinç rahatlama mutluluk hissi duyabilirler. Boşalmış kadın rahattır.Yoksa acı çekilseydi kimse çiftleşmezdi.Mastürbasyon yapmazdı.Kadınların çıkardıkları sesler acı değil erkekleri heyecanlandırmak için ve kendileri de bir tempoya girdiklerindendir. Acı değildir.

Kızlık bozulmasından sonra hemen kalkılabilir mi ? : Elbette kalkılabilir,bekaretin yitirilmesi doğru kişi ile  normal bir olaydır.Kadın cinselliği bunun için uygundur. Bu sünnet gibi bir operasyon değildir. Kızların gözünde epey büyütülmüş bir olay olduğundan büyük acı duyulacağı sanılır oysa hafif çimdik acısından daha az acı duylur. Acıdan ziyade korku daha büyüktür. Sırf gözünde büyüttüğü bekret korkusu yüzünden evlenmeyen az sayıda kadınlar vardır dünyada.

Kızlık zarı bozulunca boş gibi mi hissedilir ? Kadınların çoğunda başka rakiplerini sevgilileriyle görünce boşluk hissi vardır. Cinsel ilişkiye giren kadınlarda yapmadıkları zaman boşluk hissi oluşması doğaldır. Erkekler de benzer tam tersi sürtme penisini dokundurma hissi duyarlar.

Kızlık zarı yeni bozulan birinin cinsel ilişki sırasında sürekli kan gelmesi normal mi ? Evet normal  zamanla alışacaktır, ayrıca yeni evlilerde sadece bu degil ağrılı idrar yapma sorunu da vardır  zamanla bunlar aşılır.Düzelir merak etmeyin

Kızın adet kanaması geldiginde içinde sperm varsa temizlenir mi ?  Dişilik organı hiçbir pisliği içinde barındırmaz, daima tazelenir. içindeki spermler de dahil yabancı olan her maddeyi  daima dışarı atma eğilimindedir. Adet kanamasında vajina silbaştan temizlenir .

Kız sevgilisine bakire olup olmadığını söyler mi ? Söyleyebilir, bu tamamen kendi bileceği bir iş. Kız dediğiniz zaman çeşit kişikler karışımı demektir ve her kızı aynı kefede tutmak yanlıştır.

Klitorisim nedir ?  Klitoris kızların cinsel organındaki  en hassas yerdir orası aşırı hassas ve gıdıklanma hissi verir. İdrar-çiş  yapma yerinin en üstünde bulunur. Kıvrımın dış deri ile üstten başladıgı yerin altındadır. Üstü kaplıdır ve kendini gizler. Daha fazla açıklayıcı bilgi bulamazssınız sanırım. O kadar çok sorulmuş ki bu soru. Eski türkçede bızır ama artık bızır kelimesini hemen hemen yeni nesil kızlar kullanmadığı için klitoris olarak tanımlanıyor. Kadın cinselligi tek bir delikten-açıklıktan ibaret degildir.Klitorisim diyen bir kız muhtemelen kendine ait en hassas yerini anlatmaya çalışmıştır. Heyecnlandıgı zaman sertleşen kabaran dişilik organını ifade eder. Ergen kızlar bu tür yazıları okuduklarında kendilerini tanımak istiyorlar. En azından aşırıya gitmeden açıklama geregi duydum.

Klitoris kalkar mı ? Evet ,ama hiçbir kadın klitorisim kalktı şey yapmam lazım diyemez. Kalkma fiili erkeklere ait gibidir kadın kendini hep pasif gösterir. Çünkü kadınlıktan çıkacağından korkar. Kadın vücudundaki en erkeksi organ klitoristir.

Mastürbasyon yaptıktan sonra adet olunmaz mı ?   Mastürbasyonla adet arasında bağlantı yoktur. Adet her ay yetişkin olgun bir kızın geçirdiği süreçtir. Mastürbasyon ise her zaman yapabilir yada yapmayabilir onun cinsel isteğine kalmış birşeydir. Adet kanamasının cinsel ilişkiyle  de bir alakası yoktur.  Adet mastürbasyon yapsanz da yapmasanız da gelir.

Mastürbasyon yaptıktan sonra aybaşı olur mu ? Yukarda anlattım aybaşı ayrı şeydir mastürbasyonla alakası yoktur. Adet kanamanız  gelecekse zaten gününde gelir bir zararı yada faydası yoktur mastürbasyon yapmanızın, hızlandırıp geciktirmez regl olmanızı. Mastürbasyon kişisel ihtiyaçtır. regl ise doğal döngünüz.

Meme kanseri bir kadınla ilişkiye girersem ne olur ? Hiçbirşey olmaz. Kanser kadının problemidir. cinsellikle bulaşmaz. Aids gibi değildir. zührevi bir hastalık değildir. Kanser herkeste görülen aileden geçen bir hastalıktır genellikle. Gen ve dna yapısında yazılıdır.  Size zararı olmaz kadının.

Meme uçları kızlıkla alakası ? Alakası yoktur. o pembe iken normale dönmesi kızın gençliğe ulaşmasından kaynaklı.Bekaretle alakalı değil. Onu asla anlayamazssınız. Halk arasında uydurulmuş hurafedir bu. 5o yaşında bakire kızlar da var onların memeleri pembe pembe olması gerekirdi ergen kızlar gibi. İşi karıştırıp saçmalıyorlar. Mühürlü Takometre bağlamak lazım doğar doğmaz en garantisi bu. İnsanlar insanlarla uğraşmaktan bıkmaz. Bekaret insanın içindedir dışında değil.

Mezi hamile bırakır mı ?  Elbette ki bırakır mezi, dediğimiz şey penisin daha sık hafif heyecanlanmalarda oluşturduğu basit akıntıdır ancak bu sıvılar prostattan geldiği için içnde spermler vardır. Meninin farkı daha yoğun ve kıvamlı olmasıdır. En küçük sperm kitlesi bir kadını hamile bırakabilir ancak erkek vücudundan sıcağı sıcağına kadın vücuduna zerkedilmesi gerekir . Mezi yada meni  spermler vücut dışına çıkınca eğer baika bir kadın vücuduna girmezsse hızla ölürler

Ö

Öpüşme ile bir kızın orgazm olması hamilelik beliritisi midir ? Hamilelik korkusu o kadar kuvvetli ki insan kendi cinselliğini bile tanımadan hamile kalmaktan korkar. Orgazm olmakla hamilelik arasında bağ yoktur. İstediğiniz kadar öpüşün hamile kalmazssınız ama 30 gün üsütüste cinsel ilişkiye girerseniz hamile kalma şansınız vardır , kadın 30 günde ancak 1-2 gün hmile kalabilir. Hamile kalmak çok kolay birşey değil ama zor da değildir.

Öpüştükten sonra dudak morarması ne kadar sürer?  Öpüşürken dudakların morardığını ilk defa duyuyorum. Muhtemelen sevgiliniz vakum yapmayı seviyor yada bilmediğimiz bir stilde öpüşüyor.  Öpüşmekten korkmayın böyle birşey olmaz.Belli lki hayatınızda hiç öpüşmemişsiniz ,yan etkisi morarma değildir

O

Orgazm kızlık zarını bozar mı ? Hayır  , orgazm olmanın kızlık zarıyla alakası yoktur, orgazm bir  insanın cinsel anlamda en en büyük gerilimi yaşadığı deşarj olduğu  1-2 saniyelik kıymetli bir andır. Vücut daha sonra rahtlar.Adet gelen yerin(delik-açıklık)  içine kalın birşey parmak sokmadıgınız takdirde sadece  klitorisinizi okşayarak  yapacağınız mastürbayon kızlık zarına zarar vermez ,orgazm da zarar vermez. mastürbasyonun maksadı zarten tatmin olmaktır . Orgazm olmak ve rahatlamk için yapılır. Eğer kızlık zarı hasar görseydi çok kız bugün evlenemezdi. Mastürbasyon cinsel bir  avuntudur bekaretinize zararı olmaz.

S

Sulanmada kızlık zarı bozulur mu ?  Hayır. böyle birşey mümkün değildir. Kendi vücudunuzdan korkmayın.

Sık matürbasyon vücudu güçsüz bırakır mı ? Hayır hala kilise papazların bir zamanlar yasakladığı mastürbasyon bahanelerinin biridir bu. Asıl mastürbasyon yapmayıp  sinirli olduğunuz ve kavga ettiginiz günleri bir hesaplayın. İhtiyaç duyuyorsanız yapın.Mastürbasyon yapmışsanız çevreye zarar vermezssiniz ama yapmadıysanız sinirli veya hassas olursunuz. Boşalmış insan zararsızdır sapıkların çogunun boşalma sorunu vardır.Bu yüzden ilaçla cinselligi köreltme yolları hadım edilme olayına gidilir.  Çok insan karısıyla yatıp işinde gayet başarılıdır. Mastürbasyonda insan  daha az enerji harcar.

P

Parmak ucu ile vajinaya dokununca kızlık zarı bozulur mu ? Hayır içine sokmadıgınız takdirde o bölgeyi dokunup elleyebilirsiniz. Parmağınızı içine sokmayın bir zorlama yapmadıgınız sürece kızlık zarınız bozulmaz. Aklınızı mantıgınızı kullanın kızlık zarı zorlamayla bozulur. kendinize dokunmakla bişey olmaz ,yinede kendinize karşı hassas ve temiz olmalısınız.

perine delikmidir ? : Hayır perine cinsel organların boşluk dışında kalan bölgedir. Anüsle(makat)  cinsel organ arasında kalan boş bölge, mesela vajina ile anüs arasında kalan bölge deridir, erkekte ise cinsel organın altı anüse kadar perine sayılır. Erkeklerin perinesi kadınlara göre daha fazladır. Perine iç ve dış olarak 2 ye ayrılır ama bu tıbbi bir konu. Perine ile ilgili sorunlar daha çok  doğum esnasında kadınlara yapılan kesik bu bölgeye genişleme oluşturularak dikilir. Kadın cinselliği daha yayvan olduğu için perine boşluğu daha azdır.

Ped varken kızlık zarı bozulur mu ? : böyle birşey imkansız ,ed cinsel organın içine sokulmaz. sadece dışında kalır. Ha iç çamaşırına degmiş ha pede aynı şey. Kızların cnsel organı cam gibi kırılan bozulan bir yapıda değildir.

Peniste sperm hangi delikten gelir ? Soruyu soran bir kız olmalısın, erkeklerde penis ucunda sadece 1 delik -açıklık vardır. Bu tek delikten hem sperm çıkar hemde idrar(çiş) yapar. Erkeklerin yapısı kız gibi değil ,erkekler de kızları kendileri gibi sanırlar.Bu herkesin doğal yanılgısıdır.

R

Rahim deliğinin önünde beyaz bir şey var ?  Rahim deliğini  spekulum denen alet yardımı olmadan kolay kolay göremezssiniz orası çok içtedir.yani deliğin içinde başka delik var . Bahsettiğiniz vajina girşidir. burda beyaz renkli yada ince yapışkan sıvının bulunması normaldir. Bu sıvı vajinayı dış etkenlerden mikroplara karşı korur. Laktin denen peynirimsi süt kesiği kokusundadır. Faydalı bakteriler vajina içine mikrop ve tozların girmesini önleyerek. dışa girişe atar. Kızlar bu yüzden sadece adet günleri değil bazen günlük ped kullanırlar. Muhtemelen erkeksiniz. yada bunu yeni farkeden ergen kızssınız.

Regl öncesi göğüslerim şişiyor ? : Bu gayet normal bir durum  hormonal değişklik geçiriyorsunuz vücudunuz su topluyor. Her kadında bu böyledir. Adet olacağınızı 1 hafta önceden hissediyorsunuz.  Bu anormallik değil akine normal sağlıklı olduğunuzu gösterir.

T

Tanga kadını zevke getirir mi ?  Tanga giymek,tanga külot giyme kadının kendi vücudunu çekici hale getirme biraz da kadınlararası modayla alakalıdır. Kadınlar kendi aralarında birbirlerini gaza getirmeyi severler. Bu bazen cesur giyinmekle bazende muhafazakar görünmekle mümkündür. Bir elbise parçasından zevke gelmesi orgazm olması mümkün değildir.  İç çamaşırı sadece bir katalizördür ,Tanga görüntüye hitap eden bir iç çamaşırıdır. Ha normal iç çamaşırı giymiş ha tanga giymiş aynıdr. Kadın aynada kendini seksi görmekten hoşlanır. Güveni bu etkileme gücü ile oluşur. Giyimiyle önce kendini kandırır,sonra hemcinslerini, sonra erkekleri.

Ters ilişki belli olurmu ? ters ilişki kız yada erkek olsanız belli olmaz, kimisi paytak paytak yürüyünce yürüyüşüne takar kimisi eline yüzüne bakarak atar. Böyle bir ilişkiyi sadece kendisi ve partneri bilir . Ancak çok ileri düzeyde yapıloırsa mikrop kapmaları, hemoroid ve yırtıklara sebep olur , Mkat,normal birleşme yeri değildir. Dinen de böyle bir ilişki  tasvip edilmez.

V

Vücudunda tüylenme olanın çocuğu olur mu ?  Erkekler için sorun değil , ama kızlarda aşırı tüylenme kıllanma erkeklik hormonun yüksek olması ve  östrojenin az olması dolayısıyla adet görmesini engelleyebilir .Bu erken yaşta olursa tedavi edilmezsse kızlarda erkekleşme belirtileri gösterir. Halbuki basit hormon haplarıyla çoğu kız normal kadın gibi gelişebilir, problemsiz evlilikler yapabilir. Tandığım birkaç kız bu şekilde hormon takviyesi ile  sorunsuz evlilik yapmıştır. Adet düzenleri normale dönmüştür.Eğer hormon eksikse düzensiz adetler görülür.mesela 2ayda-3 ayda bir zamansız.Aşırı kıllanma olup olmadığına ,hormon eksikliği olup olmadığına bakmak gerekir. Kıllanma eğer ailede varsa sorun oluşturmuyorsa çocuk sahibi zaten olursunuz.  Erkeklerdeki kıllanma çocuk sahibi olmamaya yada olmaya engel oluşturmaz. Ben hekim değilim sadece tecrübelerimden yazdım bunları. BU yazdığım site tıbbi değil tecrübe üstüne yazılmıştır. Doğrusunu hekimler bulur.

vajinada sidik deliği ile diğer delik bir olur mu ? Hayır imkansız,düşündüğünüzün olması için  anormal olması gerekir. erkeklerde idrar ve üreme boşaltım yeri penis uucundaki deliktir , tektir. Kızlarda ise 2 tane delik bulunur  eğer böyledeğilse organ anormalliği sözkonusudur. Erkeklerin büyük bölümü kızlar aynı kendileri gibi olduğunu düşünür. Kızlar ise aynayla bakınca ancak algılayabilir farkı.  O bölge birbirine çok yakındır.

Vajinanın sulanması erkeği etkiler mi ? Evet merak vardır. ,Görüntü olarak  erkek hep o merak ettiği vajinayı doğal görmek ister,kadın ise kendini hazırlayarak gösterir genelde. Erkekler ise oldugu gibi her an. ıslak oldugu an da erkekler için tahrik edici olabilirken. Ahlaki değerleri yüksek yetişenler ise iğrenç bulabilir.

Y

Yastıkla mastürbasyon kızlık zarını ve şeklini bozar mı ? Hayır.

684 responses to “cinsel merak ve cevaplar 6

 1. berkan Mayıs 28, 2012, 6:53 pm

  kız arkadaşım benim göğüs ile göbeğimin arasında elinin tersiyle hafifçe dokunup elini gezdirirken türlerim ürperdi vücudumu buz gibi hissettim. nefes alamadım. niye?

  • cinseldusunce Mayıs 31, 2012, 12:58 pm

   her insanin hassas noktasi vardir tesadufen kiz arkadasiniz sizin hassas noktanizi bulmus olabilir. Kotu bir sey degil. Siz kendiniz de kesfetmis oluyorsunuz. Erkekler de en az kadinlar kadar gizemli bir vucuda sahiptir . Ama vurdumduymaz yapilari yuzunden bu geri planda kalir.

 2. nuran Ağustos 3, 2012, 8:32 am

  Bakire olupta deligin oraya erkegin menisi gelirse hamile kalinir mi?

  • cinseldusunce Ağustos 3, 2012, 12:06 pm

   evet hamile kalma olasılığı vardır. spermler vajina ıslaklığı doğrultusunda ilerler.Bakire olupta hamile kalan kızlar vardır. ancak hamile kalmak sadece yumurtlama gününde mümkündür, 30 günde sadece 1-2 gün hamile kalma şansınız var. Bu güne rastlattıysanız düşük bir ihtimal hamilelik riski var. Bekaret mikroplardan koruyabilir ama spermler çok mikro canlılardır.

   • eylül Şubat 5, 2017, 1:24 am

    Adetimin günü geçeli 1 ay oldu bu akşam mastürbasyon yaptım farketmeden tuvalete gittiğimde kanama vardı koyu kırmızı aynen adetim gibiydi 1 saat oluyor ama hala kan gelmiyor adetli miyim yoksa kızlığım bozuldumu?

   • cinseldusunce Şubat 5, 2017, 3:58 am

    adet oldugunu devam ederse ve 4-5 gun takip ederek ,agri sizi hissederek anlarsiniz. adet dongunuzde duzensizlik olmus olAbilir. masturbasyon klitoris oksamayla olur, henuz masum kiz masturbasyonuyla kendini bozan yok. zira parmagi delige sokmaya kalkarsaniz refleks olarak goz kapagi gibi kendini kapatir. kendini bozmak icin zorlamak gerekir. icne birsey sokmadiysaniz sorun yoktur

   • eylül Şubat 5, 2017, 12:54 pm

    Teşekkür ederim ya Allah razı olsun

   • eylül Şubat 5, 2017, 7:10 pm

    Bir şey daha sorucam böyle mastürbasyon yaparken 5 dakka sonra haz almaya başlıyorum yaptıkça yapasım geliyor titreme oluyor böyle bu nedir

   • cinseldusunce Şubat 5, 2017, 7:36 pm

    orgazm , kasilma titreme, nobetleri gecirmektir hayattaki en buyuk keyiflerden biridir

 3. sude Eylül 13, 2012, 12:33 pm

  kızlarda boşalma nasıl oluyor fışkırma olur mu ?

  • cinseldusunce Eylül 13, 2012, 3:52 pm

   yazma cesaretinizi için teşekkür ederim , Hayır bu erkeklere ait bir olay, o sordugunuz şeyin sebebini biliyorum bazı filmlerde öyle gösteriliyor. o saçma bir olay , erkekler kızları kendileri gibi sandıkları için filmler son zamanlarda ne yapacaklarını şaşırdılar, erkeklerin fantazilerinde sanki böyle birşey varmış gibi gösteriliyor filmlerde. Bütün bunun sebebi de kızlarla erkeklerin birbirini tanımaması.

 4. Taci Cetin Ekim 10, 2012, 8:42 am

  kızlarda boşalma nasıl oluyor fışkırma olur mu ? sorusuna ben erkek olarak cevap vermek istiyorum, EVET OLUR. Ben bunu yaşadım biliyorum. Hemde haddinden çok sıvı gelir. Ama her seferinde değil. Herhalde kadının aldığı zevklere bağlı. Her severinde ayni zevki almıyordur erkeklerdede olduğu gibi. Tabiiki bu her kadındada değil.

  • cinseldusunce Ekim 10, 2012, 8:59 am

   kadınlarda fışkırma sadece idrar deliğini tutamayan kızlarda olur, bu aslında cinsel orgazmla açığa çıksa da bir rahatsızlıktır. karşılaştığınız kız arkadaşınızda idrar tutma sorunu vardı bu kadınlarda sık görülen bir sorundur. genellikle doğum yapmış kızlarda fazlaca görülür, mesanede kaçırma söz konusudur. erkeklerde de tam tersi prostat çiş yapamama gibi bir durumdur bu, erotik filmlerde kızları fışkırıyormuş gibi sağlayan mesanenin vajina içinden bastırmak suretiyle sıkıştırılarak kadının işemesini sağlarlar ama bunu sanki orgazm gibi gösterirler. gerçek orgazmda kızların işeme deliği kilitlenir erkeklerde de aynıdır. orgazm sırasında fışkırma ancak idrar kaçırma sorunu olan kızlarda mesaneyi tutamayacak kadar kendinden geçme ile mümkündür. İdrar tutamama kızlarda sık görülmesinin sebebi kızların idrar torbası erkeklere göre daha kısa olmasındandır.

 5. murat Ekim 26, 2012, 6:43 am

  Mrb kz arkdsmla 3gn berabrdk we adetti birlikte olmadik ama cinsel organda temas oldu bosalmadm sadce zewk suyu wardi, sewglm dha oncde duzensz adet olydu 45gnde fln smdi yne hasta olmyr belrtside ykms acaba kan testi yda gebelk testi yaptrlm mi risk nedir? yoksa psikoljkmidr kafaya ck mu takmis

  • cinseldusunce Ekim 26, 2012, 9:06 am

   kız arkadaşınızla adet gününde birlikte olduysanız yani sperm bulaşsa bile hamile kalma şansı hiç yoktur. yumurta dökülürken üstüste yumurta çıkmaz belli b,ir zamana yenilenmeye ihtiyacı vardır . yumurtanın dökülmesi adet kanamasıdır . hem adet kanaması varken yumurtlama olmaz. sırayla olur o yüzden kız arkadaşınızın eger adet gününde beraber olduysanız hamile kalma olasılıgı hiç yoktur. Korkunuz da yersizdir.

 6. murat Ekim 26, 2012, 11:59 am

  Tsk ederm [= peki suan adet olmamasi ndn olblr korkusndan otru mu doktra gtmesnin faydasi olr mu

  • cinseldusunce Ekim 26, 2012, 9:16 pm

   kız genç işe adet düzensizliği olabilir ve hayatında bazen ani psikolojik olaylar adet zamanını değiştirebilir, psikolojik etki dahil. mesela deprem olmuş bir kasabada bütün kadınların psikolojisiyle birlikte adet günleri değişir ama bunu kimse yazmaz.

 7. hakan Ekim 26, 2012, 2:50 pm

  Kiz arkadasm regl oldgnda 2gün hastayken birlikte olduk acaba hamile kalir mi ? zamanida gecti adet gormedi napmaliyiz

  • cinseldusunce Ekim 26, 2012, 9:13 pm

   adet kanaması içinde veya yakın günde kızlar normal şartlar altında hamile kalmazlar. yumurta dökerken yumurta olgunlaşmaz. Herşeyin bir sırası vardır bu yüzden kız arkadaşınız hamile kalma olasılığı yok denecek kadar düşüktür , ancak bazen enfeksiyon kanamaları adet kanaması sanılıp ilişkiye girildiyse ayrı birşey. kız arkadaşınız bence hamile değildir. sadece gecikmiştir.

   1 – eğer hamile kalsa kokuya karşı aşırı hassasiyet. mide bulanıklığı , böğürme isteği ile hamilelik belli eder. en ufak koku ,parfüm kokunuzdan dahi nefret eder . kusmak ister ..

   2- adet görecekse memelerinde sertleşme hassasiyet başlar, karnında ağrı, huzursuzluk huysuzluk oluşur 1 hafta önceden adet kanaması geleceğini belli eder. bazı kızlar düzensiz adet görür. bazıları ise hayatlarında anii bir olay veya psikolojik baskı , korku (hamile kalma korkusu) ile adet düzeni değişir. Arkadaınız bu

   2 fiziksel belirtiden birini gösteriyordur mutlaka bunu siz daha iyi öğreneceksiniz. en kolayı eczaneden hamilelik testi adı altında çubuk alır 3-5 tl fiyatı var erkekler de alabiliyor. üzerine idrarını yapar 2 dakikada öğrenirsiniz. pahalı bişey değildir.

 8. hakan Ekim 27, 2012, 9:25 am

  Anladim bu olay ekmin snunda oldu test ne zman olumlu sonuc wereblr

 9. murat Ekim 27, 2012, 9:30 am

  Ewet genc psikoljkdr dysn yani ? yinede korkuyo insan

 10. ahmet Ekim 28, 2012, 4:38 pm

  Kiz arkadsmla berbr oldu bi adeti geckmsti 1hfta geckmeyle adet oldu hamile olablr mi ?

 11. ahmet Ekim 28, 2012, 6:07 pm

  normalde hamile kalan bi insan kc gn snra adet olr ?

  • cinseldusunce Ekim 28, 2012, 6:56 pm

   normalde hamile kalan bir kız hiç adet görmez dogum yapar doğum yaptıktan sonra 3ncu veya 6ncı ay arasında adet görmeye başlar yani hamile olunca kızlar 1 sene en azından adet görmez, sizin kız arkadaşınız adet gördüyse sorun yok diyorum bunu anlamanız gerekirdi.

 12. serkan Ekim 29, 2012, 6:28 pm

  Mrb kz arkadsmla birlkte olduk adet gormedi bgn ck kanamasi warms yaklask 5gn geckmsti Adet belrtisde yktu acaba adetmdr hamle olblr mı ?

  • cinseldusunce Ekim 29, 2012, 7:24 pm

   adet olan kız hamile kalmaz, hamileliğin en buyuk belirtisi adetten kesilmedir, yani hiç adet görememe, diğer belirti ise mide bulantısı, kusma, kokulara karşı aşırı hassasiyet bu 3-4 ay sürer. hamile oldugu ay hemen belli eder kendini.

 13. serkan Ekim 30, 2012, 6:09 am

  Kanamasi asiriyms hamilelkte de olrms byle adet mi hamle mi blmyrm korktk

 14. Kabus dolu gun Ekim 30, 2012, 7:20 am

  Merhabalar doktor bey . Ben dün erkek arkadaşımla birşeyler yaşadım . bende iç çamaşırım vardı . Onun üzerinde ise hiçbir şey yoktu . Boşalmadım diyor ama bn şüpheleniyorum . İç çamaşırıma baktım nem mi desem , ıslaklık mı desem bilemiyorum anlayamadım tam ama benim her zamanki akıntım vardı .

  Benim sorum şu ; Eğer ki boşaldıysa o sperm benim iç çamaşırımdan vajinama geçip hamile kalmama sebep olabilir mi ? Lütfen yardımcı olursanız çok memnun olurum ..

  • cinseldusunce Ekim 30, 2012, 7:47 am

   doktor değilim, ama hamile kalmak çok kolay birşey değildir.
   30 günde sadece 1 gün hamile kalabilirsiniz, o güne rastlatmanız ve normal cinsellik yaşamanız gerekli, erkek arkadaşınız boşalsa bile aynı vücut sıcaklığında vajinanıza girmesi gerekli. spremlerin deliğe girmesi için kızlık zarından geçmesi, en güçlü spermlerin yumurtayı bulması zor bir olasılık.
   spermler penisten çıkar çıkmaz vücut ısısıyla karşılaşmazssa hızla ölürler. arada iç çamaşırınız olması avantaj. kanımca hamile kalmanız çok düşük ihtimaldir, ancak bundan sonra prezervatif kullanın ki içiniz rahat olsun.hemde temiz kalırsınız. normal akıntınız dışında heyecanlanma sıvısı , ıslaklık ta oluşmuştur ,ıslanma sevgiliyle her kızda normaldir. 3.5tl ye hamilelik testi çubukları her eczanede var 1 damla idrarla hemen anlarsınız. korkmanıza gerek yok ama bundan sonrası için daha tedbirli olun. kürtaj yasası var hamile kalırsanız doğurmak zorunda kalıyorsunuz. Prezervatif kullanın temiz kalın .oda temiz kalsın.

 15. serkan Ekim 30, 2012, 8:12 am

  banada cwp wrsn swnrm kardsm, adetmdr yksa hamilelikte ilk ayda kanama olr mu

  • cinseldusunce Ekim 30, 2012, 8:24 am

   hamile kalan kadınlar normal şartlarda kanama olmaz, eğer kız arkadaşında adet dışında kanama varsa, cinsel organında enfeksiyon veya tahriş olmuş ta olabilir. Normal şartlarda adet kanaması görmüyorsa ve bulantısı varsa kadın hamiledir. hamile kadın 1 sene adet görmez, çok istisna kızlarda hormon sorunu olanlarda koyu adet kanı olur ama onlar zaten doktor tedavisi altındadır. tanıdıgım bir kız var mesela şu anda hamile ve hamile kaldıgı halde 3 ay adet gördü ama bu istisna kızın zaten düzensiz adet kanaması vardı adet görmeyi sağlayan hormonu dengesizdi. sizin kız arkadaşınızd böyle sorun yoksa kesin adet gördüyse hamile değildir. Ben evliyim , benim eşim doğum yaptı 14 ay adet görmedi, yani ilk kanama çok kuvvetliymiş bunlar kulaktan dolma bilgilerdir. Benim eşim normal adet döngüsü vardı. belirtileri de ilk, kusma bulantı,kokuya aşırı hassasiyet. benim parfümümü dahi kullandırmadı, ve çöpe attı. o derece.

 16. Kabus dolu gun Ekim 30, 2012, 2:26 pm

  beki bn bşe daha sormak istiyorum . bn size bunu yazdıktan sonra adet olduğumu fark ettm . o yüzden farklı bşe sorcam ;

  Ben bu olayı dün yaşadım . bugün regl oldum günümde. bu demek oluyor ki yumurtlama günüm değilmiş ki adet oldum günümde.. e yumurtlama dönemim olmayınca dün eğern sperm gelmişse bile direk idrarla dışarı atılmaz mı . yoksa diğer adet tarihimi mi beklemem gerekyr ?

  • cinseldusunce Ekim 30, 2012, 2:55 pm

   eğer bunu dün yaşamışsan bugün adet olduysan , hamile kalmazssın. adet günlerine yakın günler yozlaşmış döllenmemiş yumurtanın atılma zamanıdır , üstüste yumurtlama olmaz o yüzden eger bugun adetsen sorun yok. hamile kalmazssın, ancak 12 gün sonra üstüste yaparsanı o zaman 🙂 ,

 17. Kabus dolu gun Ekim 30, 2012, 4:55 pm

  çok teşekkür ederim ya içim rahatladı . ilk kez böyle birşey yaşıyorum ve henüz 18 yaşındayım çok korktum . şunu anladım ki bişe yaşanıorsa ya tam yaşanacak ya da hiç yaşanmayacak . o yüzden evlenmeden yaşamamayı tercih ediyorum bu korkuyu yaşamaktansa . teşekkür ederim tekrardan :))

  • cinseldusunce Ekim 30, 2012, 5:36 pm

   önleminizi alın, yaşayın , yaşamak ta lazım, korunma denen birşey var. yoksa dünya nüfusu hiç durmadan artardı.ama bu yaşadıgınızı 60 yaşında aynı isteğiniz olmayacak. bunlar zamanında yaşanmalı. bilinçli olmanız şartıyla, ilk korkular da unutulmaz , sadece aşklar değil. bu kulagınıza küpe olacak

   • kabus dolu gun Kasım 2, 2012, 5:59 am

    afedersinız bn bşe sorcktm . Adt oldm dmştm ama adetim 7 gùn sùrerken bugùn 3. Günüm we tamamen kesildi . e bu ilişki olayıda 29 ekımde yaşandı. Yani adet olmadan 1 gün ônce . Acaba dôllenme başladqı içn adetim erken kesilmş olablir mi . nrmalde adt olmaya yakın hamıle kalınmıyormuş ama bazı kadınlar (istisnada olsa ) hamileyken adet gôryrlarmş . Tek fark ; gebeyken adetleri ; normal adetlerne gòre daha farklı oluyrmuş daha az sùrùyormuş . Acaba benim adtmde o yüzdn keslmş olblr mi . Yardmcı olabilir misinz yine rica etsem .

   • cinseldusunce Kasım 2, 2012, 6:39 am

    senin adresine mail atmıştım bana ulaşsaydın çok daha fazla şeyi öğrenirdin bütün meraklarını da ögrenirdin. çok fazla hamilelik korkun varsa bugün kendi bölgende olmayan uzak olan bir eczaneden (seni tanımayan) hamilelik test çubuğu alıp 1 damla idrarla bunu ögrenirsin. 3.5 yada 5 tl olması lazım. bunu erkek arkadaşın da alabilir utanmasına gerek yok. KOrkunuz varsa kararlı olun ve üzerine gidin.

 18. selda Kasım 2, 2012, 10:31 am

  Merhabalar
  ben yaklasık 1,5 sene dogum kontrol hapı kullandım ve 7 temmuz tarıhınde bıraktım.agustos regl tarıhımı hatırlamıyorum ancak 15 eylulde ve 7 ekımde regl oldum.22 , 25 ve 28 ekım tarıhlerınde esımle cınsel bırlıktelıgım oldu.Yumurtlama gunum hangı gun onu hesaplayamadıgımdan sızce bu tarıhlerdekı bırlıktelıklerde hamılelık sansım varmı? Bırde 2 cm lık bır basıt kıstım var.Kıst ıle hamıle kalınırmı?Yardımlarınızı rıca ederım.Tesekkurler

 19. selda Kasım 2, 2012, 1:11 pm

  tesekkurler

 20. Kabus dolu gun Kasım 2, 2012, 5:31 pm

  test yapamam ki daha olayın üstünden 3 _ 4 gün geçti . idrar teti için adet gecikmesni beklemem gerekior . beta hcg içinde aynı keza…

 21. gizee Kasım 10, 2012, 6:48 pm

  Regl dönemi başlangıcımda erkek arkaşımla biraz yakınlaştık. Ama ikimizin de iç çamaşırları ve kıyafetleri üzerindeydi. Bir miktar kanama oluşmuş. Bu kanamanın sebebi sürtünme olabilir mi? Kızlık zarı ile ilgili olabilr mi? Regl dönemi başlangıcındaki kan ile kızlık zarı bozulmasıyla oluşan kan arasındaki fark nedir?

  • cinseldusunce Kasım 10, 2012, 7:01 pm

   yaşın kaç bilmiyorum, kızlık zarına zarar gelmemiştir. adet kanıdır. kızlık zarın içeride. ancak tahriş olmuş olabilirsin ,iç çamaşırı üstünden. işerken acı hissettiysen genelde tahriş etkisi olabilir. işeme deliğinde kanlanma (idrar deliği) olmuş olabilir. bunun dışında adet kanıdır. bekaret zarına bişey olmamıştır , o korunaklı. iç çamaşırıyla o kadar derine girmek mhttps://cinseldusunce.wordpress.com/wp-admin/edit-comments.php#comments-formümkün değil ,

 22. nese Kasım 11, 2012, 12:43 am

  parmagımı vajinama sokmdan ama hafif baskı uygulayarak mastürbasyon yapıyorum hep içine sokma hissiyatı oluyo ayrıca klitoristen mastürbasyon yapınca zevk alamıyorum elim hep vajinama gidiyor sizcebkızlık zarım bozulmuşmudur?

  • cinseldusunce Kasım 11, 2012, 7:47 am

   yazılarımı okuduysanız, kızların mastürbasyon şekli erkeklere göre daha çeşitlidir ve şanslıdır bu hassas bölümlerin yayvan olmasından kaynaklıdı. bu anlattığınz şekilde bekaretinize zarar vermezssiniz. olması için kalın bir malzeme ile zorlamak gerekir.acı ve tahriş yok, bu da olmadıgına göre sorun yok tahriş etmeden içeri girmeden neye alıştıysanız onu yapın zarar verdiğinizde acı çekersiniz, çekmediğinize göre sorun yok..böyle devam .kızların çogu orgazm olamamaktan şikayetçidir siz kendinizi böyle keşfetmişsiniz bu da bir yöntem sonuçta

 23. Enes Kasım 18, 2012, 5:52 pm

  kadın cinsel organı üstüne boşalırsan bi şey olurmu?

  • cinseldusunce Kasım 18, 2012, 7:05 pm

   eğer içine spermleriniz kaçarsa ki kaçabilir böyle olasılık vardır, kadın da yumurtlama günündeyse hamile kalma risiki vardır. Dışına boşalma bir doğum kontrol yöntemi değil. Çoğu kişi istem dışı böyle hamile kalır.

 24. hilal Kasım 18, 2012, 10:34 pm

  erkek arkadasım pantolonumun ıcinden tangamı zorla baya bi cekti eve gelınce camasırımı pembe görünce korktm kızlıgm bozulmuş mudur

  • cinseldusunce Kasım 19, 2012, 7:18 am

   Tanga çekmeyle kızlık zarınız hasar görmez,görmemiştir. pembe kırmızılık tanganın arasında oluşturduğu tahriş sonucu oluşmuştur. kızlık zarnızın bozulması için kalın ve parmak boyutundan daha fazla bir oyuncak içine girmesi gerekir. kaldı ki bu girse bile kızlık zarı 1 defada bozulmaz. ,

   o kanlanmalar her 2-3 girişte olur. Bu yüzden iç çamaşırıyla kızlıgınıza bir zarar gelme olasılığı çok çok düşüktür. çünkü oldukça iceridedir.

 25. aylin Kasım 28, 2012, 6:03 pm

  ben16 yasindayim ama hic cinsel iliskiye girmadim ama cinsel organimin ic dudaginin sol tarafi uzun sorun olurmu evlenince

  • cinseldusunce Kasım 28, 2012, 9:00 pm

   hiçbir kadının cinsel organı veya memeleri %100 simetrik değildir, 1 tanesi farklı olabilir ve doğuştan birçok insan farklıdır. Cinsel organınız böyle diye üzülmeyin, erkekler sanki çok kullanılmış gibi bir düşünceye kapılır düşüncesinden vazgeçin. Önemli olan işlevidir. çok takıntı yaparsanız da labiaplasti amelyatıyla 1 tanesini küçültürsünüz ama yaşınız daha küçük. Bence kendi vücudunuzu sevin herşey allahın bize verdiği gibidir. Hiçbir erkek bu şekilde düşünmez. korkmayın ve bunu takmayın.Hiçkimsede mükemmel bir vücut yok,insanlar sadece güzel taraflarını göstererek cezbderler. mail adresini yalan yazmışsın(dürüst olsaydın cevabı ayrıca mailine yollayacaktım) burada mail adresinizi yayınlamayacağımı özellikle belirttim.

 26. semra Aralık 2, 2012, 6:12 am

  Ben birşey sorcaktım , 18 yaşındayım şuan ve 11-12 yaşlarımda bilmediğimden ve merak ettiğimden dolayı vajinama kalem sokmuştum . Bu olayı 6 7 defa yapmışımdır . hatta soktuğumda arka deliğe yaklaştığını hissediyordum . Kan gelip gelmediğini hatırlamıyorum . Lütfen yardımcı olun .

 27. semra Aralık 2, 2012, 5:39 pm

  Buradan yazın . Mail adresime ulaşamıyorum .

  • cinseldusunce Aralık 2, 2012, 6:10 pm

   birşey olmamıştır,korkmanıza gerek yok , birşey olsaydı zaten o zamanlar kan revan içinde kalırdınız. hatırlardınız bunu Büyüklerinize gitmenize sebep olurdu. ancak ben bunu buraya yazarsam her önüne gelen ergen kıza bozulmaz diye yol açmış olmaz mıyım ?? Bu yüzden yazmak istemedim. Diyelim kalemle hasar vermiş olsanız da. gerçek bir ilişkide bekaretiniz yırtılacaktır zorlanma olacağı için kanama gerçekleşir. kanama kaydadeger büyük bir kanama değildir zadece kırmızılık gibi bişey ve bu 3-4 ilişki sürer. Ama çok ta işkillenirseniz kadın dogumcuya gidebilirsiniz

 28. semra Aralık 2, 2012, 6:55 pm

  sonra yorumu silersiniz .teşekkür ederim . içimi rahatlatdınız . Eminsiniz gerçekten öyle değilmi

  • cinseldusunce Aralık 2, 2012, 7:22 pm

   birşey olsaydı zaten onu bir acı hatırlardınız, olmuş olsa da tamamen yırtılma olmaz, yırtılma olsaydı acı hissederdiniz. sizin gibi birçok ergen bu tür hatalara düşmüş durumda ilk merak eden siz değilsiniz.

 29. ays Aralık 11, 2012, 8:56 pm

  nişanlımla bi şeyler yaşadık üzerimde kıyafetlerim vardı onun kucağındaydım bir ara ve sadece o ara temas halindeydi vajinam ve penisi çok baskı olmadı zaten pantolnm vardı 1-2 saat sonra baktığımda çok kan gelmişti ve hala geliyodu çok sıvı bir şekilde.1-2 saat daha devam etti sonra leke şeklinde akıntılar geldi ve kesildi.benim ara ara kanamalarım olurdu böyle ama bu olayın peşine olması beni tedirgin etti.acaba kızlığıma bir şey olma ihtimali var mıdır pantoln varken? yardımcı olursanız sevinirim

 30. nilfr Ocak 7, 2013, 1:08 am

  Peki doktor degilseniz bukadar bilgi nere den geliyor

  • cinseldusunce Ocak 7, 2013, 7:07 am

   tecrübe ,hayat, kendimi çok iyi inceleyerek kendimi keşfettim,kadınları inceleyerek sizleri keşfettim, bunu bana siz öğrettiniz bende yazdım. Yazmasaydım unutacaktım, denemeler yaptım fırsat buldukça izledim,gözlemledim. ve yazdım.

 31. nilfr Ocak 7, 2013, 1:15 am

  mastürbasyon yaparken çok kısa bir süre zewk alıyorum Klitorisimi aşşagı yukarı dogru baskı uygulayarak yapyorum we birden geçiyor yetersiz geliyor bana boşalıp boşalmadığımı anlayamıyorum sizCe neden mastürbasyonda boşalma olmazmı yoksa stilimi değiştirmeliyim

  • cinseldusunce Ocak 7, 2013, 7:17 am

   bana mailden ulaşın, evin uygun oldugu anda banyo duş telefonuyla ılık basınçlı su sıkarak deneyin, su ne yapacağını bilir ,kızlar daha yayvandır erkeklere göre tek yolu yoktur .Birçok kadın denemiştir orgaz olamayıp yarıda bırakmışlardır. sonra bu işi yapmıyorum deyip vazgeçmişlerdir aslında,yapanlar ise kendini geliştirir ,ama kadınlar gizlidir açıklamaz yapsa bile ,erkeklerden farkınız bu.

   _ Bu arada yazdığınız mailiniz sahte- erkekler de kız kılığında soruyorlar aptal yerine konulmak kötü birşey gerçekle -sahte insanlara cevabım farklıdır-

 32. nilfr Ocak 7, 2013, 8:57 am

  Mailimi uzun zamandır açmıyorum genellik le feyste takılırım ben bir kızım nasıl sahte anlayamadım kullanılmıyor filan mı yoksa bir erkekmi kullanıyor

 33. nilfr Ocak 7, 2013, 9:02 am

  – bu arada yeni mailim war ama özellik le eskisini tercih ettim yeni mailimi de kullan mam sadece feys açmak için açtım snuçta benim gibi görebilen insanlar çok özelimi birçok kişi görsün istemem doğrusu yazmamayı düşünüyordum ama kendime haksızlık etmiş olacağıMı düşündüm:)

  • cinseldusunce Ocak 7, 2013, 3:27 pm

   bu siteyi günde 1000 kişiden fazla kişi giriyor, başta bende öylesine başlamıştım. ancak bu 1000 kişinin içinde erkek olup kız’ mış gibi davranan canı sıkılan erkekler de var,Konu daha özel O yüzden daha özel olduğundan size msn veya skype tarzı birşeyle konuşmak istedim. burada bazı şeyleri çok açık yazamam

 34. nur Ocak 7, 2013, 1:42 pm

  Merhaba, ben 19 yaşındayım nişanlım 24 ilişkiye girmek istiyoruz ama tedirginim ya beni beğen mezse tatmin edemezsem canım acicakmı yardımcı olabilirmisiniz

  • cinseldusunce Ocak 7, 2013, 3:17 pm

   merhaba kardeşim, gördüm seni, fotograflarınıda, güzel kızssın maşallah, Sevdiğin nişanlın geri dönücek tip değilse, sağlam çocuğa da benziyor tipik olarak. Kendi aranızda ufak ufak deneyebilirsiniz. Zaten canın acısa ayaklarınla kapanırsın. Ama öyle düşündüğün kadar abartılacak bişey yok.Can acısı filan da öyle yok, Yalnız temiz olun banyo yapıpta bu işler olur, korkmana gerek yok ilk yaşayacağın bir olayda tatmin olmak diye birşey yoktur. Bu sadece bir deneme olur yavaş yavaş alıştırırsınız . Nişanı yapacak kadar sevmiş bir erkek neden beğenmesin. Bekaret önemli bir kavramdır,diğerlerinden farklı değil ki neresini beğenmeyecek. Hiç dokunulmamış bir kızın kıymeti gibi yoktur. Erkeği cinsel ilişkiye sokan kadın elidir sen doğrultursun öyle olur yoksa erkek kendi kendine giremez. kontrol zaten senin elindeykken korkmana gerek yok. Bence bekaretini erkekler bozmaz kızlar kendi eliyle erkeğe bozdurur .yoksa erkek orayı bulduramaz ilk girişte, yanlış yerlere kaçar. Cinsel ilişkinin komik yönleri de vardır.Gülerek eğlenerek beraber hayat daha güzel , Allah mutluluk versin biran önce evlenin hayırlısıyla

 35. nur Ocak 7, 2013, 7:58 pm

  çok teşekkür ederim ama beni bırakma gibi bir niyeti kesinlik le olamaz zaten akrabayız yine de büyük konuşmuş olmiyim ama daha önce flörtümüz oldu 1seneye kadar onu çok iyi tanıyor we güweniyorum beni tedirgin eden mükemmel olmasını istiyorum bunu becerebilceğimi sanmıyorum daha önce küçük sevişmeler yasdik ama ben bi türlü rahat olamıyorum aniden istemedigimi söylüyorum üstelemiyor ama ben bu huyuma sinirleniyorum daha erken olduğunu söylüyorum ama o kendi yaşı dolayısıyla we ewliliğe daha 1,2senemiz war istiyor şaşmış durumdayım neyapıcam bilmiyorum sizce girmelimiyim

  • cinseldusunce Ocak 7, 2013, 9:30 pm

   ortada güven varsa kaybedeceğiniz çok şey olmaz. bence korkularınız, ve önceden öğrendikleriniz sizi tedirgin ediyor, yavaş yavaş herşey rayına oturur.

 36. eftal Ocak 8, 2013, 12:52 pm

  merhaba.. 21 yaşında bi kzım.. mastürbasyon yaparken arada bi parmağım vajinaya gidiyor.. acı yada zorlanma olmadı ama
  son yaptığımda yaptıktan sonra pembemsi kana benzer birşey geldi acaba kızlık zarım bzulmuşmudur yardımcı olursanız sevinirim.

  • cinseldusunce Ocak 8, 2013, 2:08 pm

   içgüdüsel bir hareket, adet gününüze yakınsanız adet kanıdır , yada tahriş olmuş olabilir. hemen bu kanıya varmayın ,normalde çok basit bir şekilde olacak biryer değildir, çok şüphelenirseniz bir kadın doğum uzmanına kontrol ettirisiniz. kokulu akıntınız var mı ,daha önce iç çamaşırı ile bir zorlama yaptınız mı , üşütmeye dayalı akıntı da olabilir bu tür bulgular varsa aile doktorunuza başvurun.

 37. elif Ocak 21, 2013, 11:42 am

  benim erkek arkadaşım var ve kısırlık sorunu var arkadan ilişki şart günah olur mu ??

  • cinseldusunce Ocak 21, 2013, 1:24 pm

   Dinen günah ve lanetlenmiştir, ayrıca diyelim yaptınız, hemoroid olma ve mikrop kapma olasılığınız var. Bir kere başlarsanız daha da isteyecektir. Genelde sanki bütün kızlar bunu yapıyormuş mecburmuş gibi bir izlenim verilir. Buna sakın aldanmayın Böyle birşey yok. Kız ise yapmaya mecbur bırakılır erkek arkadaşını kaybetme korkusu duyar. Bu oyuna gelmeyin ,çözüm sizde. Yuvayı yapan dişi kuştur.Bekar yaşantınızda erkeği kontrol edemezsseniz,evlilikte hiç edemezssiniz. Otoritenizi kullanın. sizin de istekleriniz aşırıysa yaşınız yetişkinse en azından daha masum bir aşk yaşayın.Evlenin en güzeli.Sevgi size yetecektir

 38. Yaren Ocak 21, 2013, 4:52 pm

  merhabalar yazmak zorunda kaldım çunku tedirginim :/ sevgilimle makattan ilişkiye girdik ve zevk suyu dogal olarak geldi acaba vajınama yol almısmıdır ? adetim gecikti henuz 16 yasındayım ve hamılelıkten kokruyorum

  • cinseldusunce Ocak 21, 2013, 10:07 pm

   Bu yaş için yapmamanız gerekeni yapmışsınız.Adetin gecikmesi umarım düzensizlikten dolayıdır. genelde 15-16 yaş düzensizdir , Bir daha böyle birşey asla bu yaşlarda yapmayın. Hamilelik genellikle kusma isteği ,mide bulantısıyla kendini belli eder. Eğer adet görürseniz de asla böyle bir işe kalkışmayın ,erkek arkadaşınızı kaybetme pahasına , Okulunuzdan da atılırsınız birçok şey başınıza gelir, cinsellik oyun değildir.Hamile kalma riskiniz 1 ilişkide oldukça düşük ve zaten ters ilişki, ama kaldığınızı gerçekten hissederseniz büyüklerinizden yardım almak zorundasınız. 1-2 hafta daha bekleyip belirtiler de çıkarsa Hamilelik çubuğu 3.5 tl gibi basit bir eczaneden alıp üzerine 2 damla idrar koyup 5 dakika bekleyin 2 çizgi yoksa sorun yok ( 1 çizgi hamile değilsin demektir), 2 çizgi görürseniz hamilesiniz demektir.
   16 yaş çok küçük bir yaştır vücudunuz daha yeni adet görmeye başlamış oturmamış bu tür şeyler için çok erken.Çok yanlış yola düşmeden kendinize gelin. Diyelim bugün ters ilişkiye başladınız yarın daha fazlasını isteyecek ,her seviyorum diyen erkeği kaybetmemek için boyun eğecek misiniz ? /Evet, olan olmuş ama bundan sonrası için kendi geleceğiniz için akıllı olun. Umarım herşey yolundadır.

 39. Burak Ocak 28, 2013, 10:53 am

  Merhabalar 19 yaşındayım içimde bir şüphe net bir cevap verirseniz sevinirim. Kız ardaşımın adeti bittikten 2 3 gün sonra ilişkiye girdik penisim tamamen girdi vajinası ve güzel bi ilşki yaşadık ama sonra baktım ki kan gelmedi ve bunu biraz tartıştık bana daha önce hiç kimseyle yaşamadım dedi ilkimsin dedi ve ertesi gün tuvaletini yaparken biraz kan geldiğini görüp tuvaletini yapamadan çıkmış korkudan sonra kanlı iç çamaşırını da bana gösterdi ve sonrasında hep ilişkiye girdik hiç kan gelmedi. Benden önce 3 yıllık bir sevgilisi vardı ve onun hakkında herşeyi konustuk sadece sürtünme yoluyla ilişkiye girdiğini belirtti. Sorum şu acaba kızlık zarı bozukmudur önceden yoksa bende mi bozulmuştur. Bende bozulmadıysa esnek olabilir diye düşünüyorum ve bunu da doktora gidip ögrenebilirim. Cevabınızı bekliyorum.

  • cinseldusunce Ocak 28, 2013, 2:22 pm

   insanlar için önemli olan güvendir. Kızı doktora götürüp kontrol etmenin kıymeti yok ki.Diyelim ki aldattı seni o utanç sana it olmaz , insan ölene kadar pişman yaşar. İnsanın yapmış olduğu hatalar biz erkekleri ilgilendirmemeli aslında. Öyle bakacak olursak çok pirinç ayıklamak gerek. diyelim bakire çıkmadı bundan sonraki de bakire çıkma şansı nedir? Bu kadar şüpheci olmamalı, bu sefer de kızları gizli yapmaya yönlendirirz. başka kızı sevgili seçerken dven olmalıoktorla gitmek lazım bu gidişle , Sevgi içinde güven olmalı. O yoksa siz sadece sevişmiş olursunuz hepsi bu. Evlilik için güven olmalı, güven sözleşmesidir

 40. Hale Ocak 29, 2013, 11:12 pm

  selam bayanım sevgilim benim adetim yenı bittikten sonra 3 gün ilişkşye girdik tamamen içime bosaldı sizce hamıle kalırmıyım ve yumurtalık gunleri nasıl hesaplanabılır yadımcı olursanız

  • cinseldusunce Ocak 30, 2013, 7:13 am

   Prensip olarak adetiniz yeni bittikten 3 gün sonraya kadar risk yoktur ama adet başlangıcınız ile bitmesi 7. gün+3gün seviştiniz 2 adet arası 30 gün sürdüğünü varsyarsak olmaz , adet döngünüzü bilmeniz lazım her ay kaç gün mesela bazı kızlarda 28 gün bazısında 32 gün sürüyor bunu 2 ye bölün ilk adet gününden sonra üstüne ekleyin genellikle kabaca yumurtlama gününüz ortaya çıkar , ancak her ne kadar güvenli gibi görünse de bu yöntem de çok garanti değil çünkü kadınların psikolojilerine göre de adet günleri bazen aniden şaşırıyor , bu genelde oturmuş -kadınlaşmış bir kız bedeni için geçerli yöntem, yoksa 14-21 yaşlar arasındaysanız bu yöntem pek etkili olmayabilir. Normal döngüde 30 günlük döngüsü olan kadın adeti ilk gördüğü günden +14ncü gün hamile kalma riskine girer -2 gün +2 gün konur çünkü gecikme veya spermlerin kadın vücudunda bir miktar canlı kalacağı düşünülür. Ben size basitçe kabaca anlattım , Bunu kadın doğum ve Kadın sitelerinde daha iyi anlatan forumlar var internette takvim yöntemi diye aratırsanız daha iyi ögrenirsiniz. Ama çok güvenli bir doğum kontrol yöntemi değildir. Çünkü psikolojik ve ruhsal çevresel etmenler kadının adet gününü değiştirir bu yüzden hamile kalma riski az da olsa vardır.Eşinizle Doğum kontrol hapını her ne kadar sevmiyorsanız da kullanın veya prezervatif kullanın yada aile doktorunuz ile kendinize uygun bir yöntem ,(iğne veya bantlar da var türkiyede yaygın mı bilmiyorum) kullanın

 41. seher Şubat 11, 2013, 4:45 pm

  oncelikle iyi gunler ben 28 yasinda nisanli bir bayanim Nisanlimla surtunerek iliskiye girdik Nisanlim sirt ustu yatiyordu bende yuzune donuk sekilde uzerindeydim Bana hicbi sekilde bosalma olmadi zevk sivisindan korkuyorum 10 gundur adetim gecikti hamile kalmaktan korkuyorum bilgi verirseniz sevinirim.

  • cinseldusunce Şubat 12, 2013, 7:03 am

   erkeklerde sürtünme esnasında mezi denen heyecan sıvısı içinde milyonlarca sperm vardır. Hamile kalmak hem kolay hemde zordur.Eczanede satılan 3.5 tl lik basit gebelik kontrol çubugu alıp hemen deneyin kesinlikle gerçek sonucu görürsünüz, hemen hemen her eczanede satılır. tanıdık olmayan uzak eczaneden alabilirsiniz ,hiçkimse yüzünüze biile bakmaz,günde binlerce kişi girer eczanelere. İçiniz de rahat eder,adet döngüsü bazen değişebilir kadınlarda , e iyisi bugün dediği yapın

 42. pınar Şubat 20, 2013, 7:05 pm

  iyi akşamlar 7 aylık evliyim bu ay 10 gün adetim geçikti ilişkiye girdik ertesi gün adetim başladı neden oldu acaba bana bilgi verebilirmisiniz

  • cinseldusunce Şubat 20, 2013, 8:40 pm

   merhaba, kadınların ani psikolojik değişikleri adet günlerini şaşırtabilir. Adet normal adet kanıysa sorun yoktur. Yani adet bitmesini bekleyin eğer normal olarak bitiyorsa bir dahaki ay düzene girerse sorun yok. Ancak enfeksiyonla ilgili bir akıntı döküntü sözkonusuysa aile doktorunuza başvurursunuz. Ben doktor değilim 13 yıldır evliyim bu tarz döngü sorunu bizde de oldu. Hormon dengesi değişikliğiyle alakalıdır.Sağlıklı günler dilerim.

 43. elif Şubat 27, 2013, 11:13 pm

  mrb.. ben aralıgın 26 sında adet ördüm adetim bittikten bir gun sonra yani aralıgın 30da erkek arkadaşımla surtunme yaşadık.. cıplaktık ve penisi vajınamın dudakları arasındaydı.. fakat zevk suyundan korktum.. ozagın 17 sinde kan testi yaptım negatifti.. ve ocagın 30 da adet oldum yani gecıkmeli oldu.. fahat normal bir adet degildi cok az kanamam oldu pedimi bile doldurmayacak şekilde ve bir ıkı gun surdu.. adetim bittikten 1 hafta sonra bir daha kan testi yaptım negatifti… ardından doktora gittim durumu anlatamadım adet duzensizliim var dedim düzensizlige sebep olacak hiç bir sorununuz yok dedi içim hala rahat degildi adetimden 2 hafta sonra idrra testi yaptım negatif.. ve gecen hafta 7. hafta dolmustu idrar yaptım negetif.. fakat bugun adet kanamam oldu ve cok az pıhtılaşmış kan var acaba hamile olma olasılıgım var ı ?

  • cinseldusunce Şubat 28, 2013, 8:01 am

   Yazdığın şekilde ise, hiçbir şekilde hamilelik olasılığın yok, içini ferah tut. adet bitiminden sonraki gün riskli bir gün değildi zaten ,başından belli.aradan 2 adet geçmiş şimdiye kadar miden bulanmaya başlardı. Lakin yaşın küçük mü ? küçükse bu tür şeylere kalkışmamalısın. Bide yaşın 18’i geçip hala adetlerin düzensiz ise Doktora başvurmalısın sana düzene sokacak minik bir hap vereceklerdir. Kadınlaşma yaşaman gerekir.Hormonsal sorun varsa düzene sokulmalı. yaşın küçükse adetin düzensiliği normal ama düzensizlik 18-19 yaşını geçmemeli.

 44. merak ediyoruum Nisan 29, 2013, 1:26 pm

  ben bir bayanım ve mastürbasyon ya da oral seksten sonra bir kez boşalınca tüm isteğim gidiyor. uzun süre seks istemiyorum ve dokunulduğunda rahatsız oluyorum. bunun sebebi nedir ?

  • cinseldusunce Nisan 29, 2013, 4:01 pm

   Kadınlar ve kızlarda büyük bölümü sizin gibidir, bahsettiğiniz orgazm sonrası ürperme ,uzaklaşma ,aşırı hassasiyet hissi. Erkeğiniz size orgazm sonrası dokunmaya kalksa kaçıyorsunuz hele oraya dokunmaya çalışmasından korkuyorsunuz. Aşırı hassasiyet Klitoral orgazm yaşayan çoğu kız ve kadında vardır. Genellikle tek orgazmla yetinirler. Çünkü daha ileri gidebilmek ürkütür ,ürperirsiniz. Erkek dokunmaya kalksa titreme nöbetine girilir çığlık bile atılır. Kadınların kendini geliştirmiş ve bünyesi buna uygun olanlar da vardır. Daha önce böyle olan kızlarla bağlantım oldu. Bunu genellikle aşırı cinsel istek duyan kızlar mastürbasyonda daha kuvvetlisini yakalamak için bu ürpermeyi bastırarak aşmaya çalışıp ikinci mastürbasyon orgazmını yakalamaya çalıştıklarını hatta 3ncüyü de başardıklarını bana anlatmışlardı. Fakat bunu her zaman değil o günkü psikolojik duruma aşırı ihtiyaç duymalarıyla alakalı olduğunu belirtmişlerdi.
   Orgazm sonrası, hemen yeni boşalmış erkeğin cinsel organının başını tutmaya kalkın nasıl kaçacaktır genellikle erkekler boşaldıktan sonra arkalarını dönmelerinin sebebi, penis başının aşırı hassasiyetinin inmesini beklemek içindir böylece dokunulmaktan uzaklaştırırlar. Orgazm sonrası aşırı hassas olma durumu her iki cins için de geçerlidir.
   -Vajinal orgazm ise az farklıdır, klitoris dolaylı yollardan uyarıldığı için orgazmı klitorisle hissetseniz bile , uzak kaldığından giriş çıkışlar orgazm sonrası daha az rahatsız eder,ama gene de eder. Üstüste orgazm biraz alışkanlığa,cinsel arzularınıza ve birazda bünyenizle de alakalıdır. Mesela klitorisi büyük kızlar sanki daha çok keyif alacakmış gibi sanılsa da, küçük saklı klitorisi olan kızlar daha hassas olabilir. biraz da bünye yapısı. Erotik filmlere bakıpta üstüste orgazm olan kadınlar film hilesidir. Bizim toplumda kızlar da erkekler de abartmayı atmayı sever. Siz gayet normalsiniz ,çoğunluk sizin gibidir. Duyduğunuz gördüğünüz herşeye inanmamanızı öneririm. Gerçek kendinizssiniz.

  • ..... Mayıs 7, 2013, 9:12 pm

   fakat bu durum sebebıyle oral bı seks yasandıktan sonra daha ılerıye gıdemıyoruz cunku tum ıstegım gıtmıs oluyor. dokunulmasından bıle ınanılmaz bı rahatsızlık duyuyorum dokundurtmuyorum. ve bosalmam 1 dakıka ıcerısınde olup bıtıyor 😦

   • cinseldusunce Mayıs 7, 2013, 9:25 pm

    üzülmeyin herkesin bir yapısı var kendine has ,böyle olsa bile 3-5 saat ara verip tekrar yapabilirsiniz kökü sizde , erkekler kadın orgazmını yakalamak için neler vermezdi bilemezssiniz. Prostat sıkıtırma metodundan tutun akmayı kontrol etme 1 saniye den daha uzun sürdürme çabalarıdır. Kadın olduğunuz için şanslısınız bunun keyfini alıyorsunuz. Klitoral hassasiyet normal cinsel ilişkide vajinanız alışınca daha uzun sürecektir azalma olacaktır ilerleyen zamanda o sebeple yaşı olgun kadınlar daha derin orgazmları yakalama eğilimindedir.. Sanırım gençsiniz henüz daha yeni bir ilişki dönemindesiniz , açıldıkça düzelecektir. Kadın orgazmı zor bulunan birşeydir. Birde şanslı taraftan bakın 🙂 olmayanlar da var. 30 yaşında bunu tatmamış birçok kadın vardır. Çünkü kadınlar erkekler gibi mecburiyetten öğrenmez tesadüfen keşfederler. Var olan birşeyi keşfetmemek daha kötüdür. Hele bu yaşam sevinciniz Libidonuzdur.

   • .... Mayıs 9, 2013, 5:02 pm

    evet 20 yasındayım. bu durum gecıcı mıdır yanı ? oral bı seks yasamasam bu sorunlarım hallolur mu ?

   • cinseldusunce Mayıs 9, 2013, 5:45 pm

    oral olarak yaşadığınız için normal, kendi elinizle de yapınca aynıdır. Sinirler de zamanla hassasiyet kaybedecektir. Vajinal ilişkide değişebilir. biraz zaman sonra kendi vücudunuzu daha iyi algılayacaksınız. Evlendikten sonra sıkıntı olmaz bu konuda endişeniz olmasın. Vajinal ilişkide biraz değişebilir. Hassasiyet ile alakalı bir durum, Muhtemelen siz çok çabuk gıdıklanan bir kızssınız.Hassasiyetin yüksek olması tatminleri daha yüksek ama kısa yaşatır bence aslında sorun bu kısa sürmesi. Zamanla oturacak, insan doğduğu zaman vücudun kullanıcı kılavuzu yok . Kendinizi tanımak en iyi bilgidir.

   • ... Mayıs 9, 2013, 6:41 pm

    cevaplarınız için çok nteşekkür ederim. bir sorum daha olacak bu boşalmayı geciktirici damlalar gerçekten ıse yarar mı ve ya kullanıldıgında bunyeye zarar verır mı ? yanı sonucta bır anda uzaklasınca partnerımle sorun yasıyoruz ve onu ıstemedıgımı dusunmeye baslıyor

   • cinseldusunce Mayıs 9, 2013, 8:23 pm

    erkekler için bahsedilen gecikmeyi önleyici damlaların pek kıymeti yoktur ,boşalma vücutla beyin yapısı arasında, erkekler için geçerli olan damla kadınlar için hiçbir kıymeti olmaz, mesela viagranın kadın için faydası olmayacağı gibi. Viagranın etkisi dolaşımı hızlandırmaktır ki yan etkisi kalp krizidir. Her suni kullancağınız maddenin yan etkisi vardır. Bir zamanlar kadın orgazmını arttırmak için MILADY CREaM imal etmişlerdi şu anda adından eser bile yok.

 45. gizliiii Mayıs 7, 2013, 12:36 pm

  Bana yardım lütfennnnnn bekarım masturbasyon sırasında vajinaya su kaçarsa bişe olur mu sol kasığım çok agrıyor.Bir de çok garip hamilelerde ortaya çıkan göbegin altından başlayan çizgi oluyormuş şuan o bende de çıktı çok korkuyorum ?

  • cinseldusunce Mayıs 7, 2013, 6:35 pm

   Vajinaya su tutarak mastürbasyon yapan birçok kız var.Siz ilk değilsiniz. Hamilelikle alakalı bir durum olmaz. Mastürbasyon yaparken zaten vajinanın deliğine rastlamaz ,klitoris üzerine su tutularak tatmin olursunuz. Hamilelerde oluşan doğum çizgisidir. Hamilelikle alakanız yoktur . Şu ana kadar mastürbasyon yaparken hamile kalmış hiçbir kimse yoktur. Ağrıdan kastınız ise üşütmeden olabilir,yada adet sancısı veya klitorise su basıncı ile parlak deride tahriş oluşturmuş olabilirsiniz. Orgazm olduktan sonra rahatlama sonucunda ağrılar oluşur, bu o bölgede oluşmuş basit çatlaklardan kaynaklı parlak derideki çatlaklar kabuklu yara olarak iyileşme göstermez. Ağrı yapması da normaldir. Ancak ağrı 1 günden fazla sürerse bir hekime görünün. Bekaretinizle ilgili bir sorun da yoktur. Benim burada yazdıklarım sadece olası şeylerdir.

 46. gizliiii Mayıs 7, 2013, 8:32 pm

  Peki o çizgi bende niye var bu arada cevapladığınız çok teşekkür ederim inanmıcaksınız ama test bile aldım idrar testi negatif.

  • cinseldusunce Mayıs 7, 2013, 9:53 pm

   idrar testi tabikide negatif çıkacak, mastürbasyonla hamile kalsaydınız rekorlar kitabına girerdiniz .Henüz öyle bir kız yok. İnsan yapısına aykırı. Siz biraz korkmuşsunuz,çünkü cinsellik toplumuzda hala tabudur en az konuşulan ötelenen bir bilgi. Her tatmin sonucunda herkeste görülen Pişmanlık hissi vardır. Bizi korkuttukları için böyle düşünürüz. Kafaya takmayın. sanırım çok gençsiniz vücudunuz gelişiyor, Doğum çizgisi herkeste vardır. Vajianızdan çıkan çizgi göbekten yukarı memelerin arasından burnunuzun ortası ve alnınızda birleşir saçlarınızın orda gizlenir ve sırtınızdan omurlarla anal bölgede yine hep çizgidir. Dogumda sadece belirginleşir.

 47. gizliiii Mayıs 7, 2013, 10:06 pm

  Biraz korktum açıkçası bundan sonra tövbe ettim.Yarın doktora gidebilirim ilk size yazmak istedim.Agrım geçmedi çizgi şüphe yaratıyor bende çünkü 1 ay önce çıktı göbek deliğimin aşagısına doğru herkese sordupumda hamile olursan çıkar dediler.Ben sadece masturbasyon yaptım yani.Hiçbir cinsel birleşimim yok.

  • cinseldusunce Mayıs 8, 2013, 6:27 am

   henüz mastürbasyondan hamile kalan olmadı, Ancak kitaplarda bazı peygamberler babasız doğduğu yazılmıştır. Bu saatten sonra başka peygamber olmayacağına göre hamile değilsin. Mastürbasyonun bir zararı olmaz.Problemin başka bir sorunla alakalı olmalı, üşütme,iltihaplanma veya kistik bir durumla alakalı olabilir fıtık ta olabilir.

 48. ozel Mayıs 8, 2013, 1:31 pm

  2 sorum olacak.
  1. kızların zevke geldigi nasl anlaşlr. ne gbi hareketler yapar
  2. vajinadaki 2 delik konusunu açiklarmsnz

  • cinseldusunce Mayıs 8, 2013, 2:50 pm

   1- kızlar erkekler gibi mecburi boşalma zorunlulukları yoktur sonradan keyif aldıklarını algılarlar,yada bazen erkeklerden de önce algılayabilir Mecburiyetten değil tesadüfen keşfederler.Kızların zevke gelmesi görerek değil genellikle okşanma ve dokunulmayla olur. Asıl cinsel uyarılma ise erkekler gibi açıkta değil çok derinde bulunan klitorisin okşanıp uyandırılmasıyla olur ,kolay uyanan bir organ değildir, ama gögüslerin dokunulması okşanması öpülmesi dudaktan öpüşme oraya cinsel sinyaller gönderir. Ve gözlerini kapatarak bir tempoya girerler. bu bazılarında inleme bazılarında nefes sıklaşması gibi derin nefes almalarından anlaşılır.
   2- Vajinada 2 delik yoktur vajina zaten deliktir, Kadın cinsel organı komple bakarsanız 2 tane delikten oluşur. İşeme deliği ayrıdır, senin gibi aynı borudan hem işeyip aynı organı cinsel haz için kullanmaz, erkeklerin kendi yanılgısıdır tek delik. Üst delikten idrar yapar alt delikten ise Vajina dediğin yer cinsel birleşme deliğidir. İdrar çiş yaptığı delik sadece idrar yapmaya yarar. Oraya yanlışlıkla sokamazssın , küçüktür. Valina deliği de ilk bakışta küçüktür ama genişleyebilen bir deliktir cinsel ilişkiye işte oradan girersin.

   • Gizliiii Mayıs 8, 2013, 5:49 pm

    İns dediğiniz gibi sadece enfeksiyondur benim durumum hem kasıklarım hem belim çok kötü ağrıyor.Bir de o çizgi mahvetti beni.

   • cinseldusunce Mayıs 8, 2013, 7:29 pm

    beliniz ve kasıklarınız ağırıyorsa, aile doktorunuza hemen yarın başvurun size ilaç yazacaktır. Muhtmelen banyo yaptıktan sonra üşüttünüz. kadınlık organı hassastır. Bugünlerde havalar hala ısınmadı. Akıntınız ne durumda ,aşırı beyaz akıntınız varmı ? eğer varsa bunu da özellikle belirtin , genelde aile doktorları bayandır hekimler size yardımcı olacaklardır.

 49. gizliiii Mayıs 9, 2013, 2:43 pm

  Akıntım var fakar aşırı derecede değil beni raatsız etmiyor.Doktora gitmekten de korkuyorum nedense bişe çıkar.Belim kasıklarım ve ara sıra bulantım oluyor.Şöyle bişe olsa olurya oldu da vajinanın içine su kaçtı yani hehrangi bi problem olur mu ? Hamilelik olmaz diyorsunuz bana görede saçma yanii bi masturbasyonla ama okuduğum heryerde hamilelk belirtsi hepsi lütfen yardım edin.Göbegimin altındaki çizgi çok belirgin

  • cinseldusunce Mayıs 9, 2013, 8:35 pm

   henüz kendi kendine hamile kalmış kız yok dünyada, hamilelik belirtisi ilk 6 ay o çizgi oluşmaz karnında şişme asla olmaz ancak 6-7nci ayda karnın şişerek çok hızlı büyüme olur. sen daha dün yapmışsın nasıl diyelim ki kendi kendine hamile kalmayı da becerdin hadi onu da kabul ettik , bu kadar hızlı doğum çizgisi nasıl olur. Başka bir sorunun olmalı doktordan çekinmene gerek yok. Sağlıkta cinsiyet ayrımı olmaz. Sorunun varsa aile hekimine git seni yönlendirecektir.

   • Gizliiii Mayıs 10, 2013, 9:35 am

    Doktora gittim enfeksiyon olabilir dedi ilaç verdi fakat kültür testi istedi idrardan neden ?

   • cinseldusunce Mayıs 10, 2013, 10:01 am

    idrar içindeki bakterileri ve atık maddelerin miktarlarını ölçecek, belkide çabucak düzeleceksin ,sana büyük ihtimalle antibiyotik ve agrı kesici vermiştir. gördün mü bak işte hepsi bu kadar hamile kalma olasılığın yok demiştim. Üşütme veya bir şekilde mikrop kapmadır.yaptıgınla alakası yok. Kızların çoğu üşütünce bu tür enfeksiyonlar geçirir. Ama kimse birbirine söylemez.Kadınlık organı yayvandır erkeklerden daha korunaklı bile olsa nemli ve ıslak yapısı bakterileri barındırdığı için daha kolay hastalanır. Genellikle ergenlik öncesi yumurtalıklar gelişmediği için tam korunur. Sen geliştikçe kadınlaşıyorsun tabi artık kendi sağlığını korumak sana kalıyor. Annen ve ablaların sana pilot olmalı yolgösterici olmalı, eğer çevrende kimse yoksa buraya bana sorabilirsin.Önemli olan sağlıktır. Umarım tez zamanda düzeleceksin sonucu da buraya yaz ki Senin gibi problemi olanlara yazılarını okuyacaklara örnek teşkil etsin.

 50. gizliiii Mayıs 10, 2013, 6:03 pm

  Çok teşekkürler yarın gidip sonucumu alıcam herkes bilinçlenmeli bu konuda yardımlarınız için teşekkür ederim 🙂

 51. gizliiii Mayıs 11, 2013, 4:53 pm

  Bugun sonucumu alamadım pazartesi çıkıcak.Bna tam enfeksiyon demedi yani ultrosanla baktı bişe olmadığını söyledi Rahim bölgeside temiz dedi Allah korusun hamilelik flan olsa görülürdü değil mi ?

 52. gizliiii Mayıs 11, 2013, 7:13 pm

  göbegim altında şişlik var gibi psikolojik birazda çok takıyorum ultrosanda temiz dedi hatta sıvı flan yok dedi

  • Gizliiii Mayıs 19, 2013, 2:05 am

   İdrar kültür testimde temiz çıktı bol su tüketmemi önerdi.

   • cinseldusunce Mayıs 19, 2013, 6:24 am

    işte bu kadar demekki hiçbir sorunun yokmuş, Herşey düşündüğüm gibi,hiç korkmana gerek yok gayet sağlıklısın. mailden yada burdan bir sorunun olursa sorabilirsin. Ayrıca burayı okuyarak her kızdan daha fazla bilgiyi ögrenebilirsin. Bazı sorular konular kulağa saçma gelebilir,ama hepimiz birbirimizden cinsel olarak ayrılmışız ve merak ediyoruz. Hayat içimizdeki merak duygusu ile devam ediyor,merak duygusunu kaybedersek yaşamanın kıymeti kalmaz. Sağlıklı günler dilerim

 53. meraklı Mayıs 20, 2013, 4:49 pm

  kız arkadaşımla sarılırken benim organım kalktı ve onun organına değmeye başladı tabi pantolon var arada benim hoşuma gitti bu durum peki onon da hoşuna gitmişmidir yani zevklenmişmidir ?

 54. BB Mayıs 23, 2013, 8:55 am

  Merhaba.Ben sevgilimle opusdukden sonra dudagimda MORARMA oluyor,neden acaba?napa bilirim?3 gun boyle oluyor.Buz koyuyorum ama gitmiyor kirmizi rujdan bile gorunuyor

  • cinseldusunce Mayıs 23, 2013, 9:22 am

   bazı kızların dudak bölgesindeki deri hassastır, erkeğin sakalları ve teni tahriş eder , bu da morarmaya yol açar bir çeşit allerji gibi , allerjiyle ilgili haplarla sanırım düzenlenebilir. Bir kısım kızların da plastik,ve bazı metallere alerjisi vardır vücudunda kabarma sivilcelenme akne gibi kızarıklıklar olur bazılarında ise beyazlanma morarma şeklindedir. Kadınlar erkeklere göre daha hassas oldukları için vücutları yabancı bir nesneye alerji daha fazla tepki gösterir. Birde hiçbişey olmayanlar vardır oldukça rahattır.Ama bu insanlar da hastalıgı kaptıkları zaman vücut tepki göstermeyecegi için hastalıgı tam kaparlar. Benüm düşüncem allerji ile ilgili cilt-deri doktoruna gidip size allerjinize göre hap yazması

 55. BB Mayıs 23, 2013, 8:57 pm

  bununla ilgili opusmek bile istemiyorum cunki az yer olsada gorunuyor.tesekkur ederim

 56. Derin Deniz Haziran 20, 2013, 9:56 am

  adetimin bitiminde nişanlımla ilişkiye girdik fakat kızlığım bozulmadı,nedeni ne olabilir? Adetin tamamen bitmemesinin kızlıkla alakası var mıdır?

  • cinseldusunce Haziran 20, 2013, 2:45 pm

   üzülmeyin her kızın kızlık zarı kanayacak diye bişey yoktur. Türk filmleri örf ve detleri abartılmıştır. sizin gibi birçok kız var. illa ki kanamak zorunda değil. önemli olan sizin kendinizi bilmenizdir. Kızlık zarı her kızınki farklı bazen doguma kadar yırtılmayabilir. Bide abartıldıgı kadar bir kan beklememek gerekir.Gayet sağlıklısınız kanımca bunu kafanıza takmayın önünüzdeki beraber hayata bakın. sağlıklı günler dilerim.

 57. ela Temmuz 2, 2013, 1:16 am

  sevgilimle yarım saat 40 dk gibi bi zaman içinde 2 defa ilişkiye girdik yalnız 2. sinde içime boşaldı fakat dölün az biraz suya benzediğini söyledi sevgilimin az biraz de eline aktı ben çekince. hayatımda 3 defa adet oldum 16 yaşımdayım. hamile kalırmıyım yaptım bi hata nolur yardım edin

  • cinseldusunce Temmuz 2, 2013, 5:51 am

   Çok erken başlamışsınız , Daha adetleriniz oturmamış kii.kadınlık başlamamış. Yaptıgınız cinselliğin keyfini aldığınızı sanmıyorum sırf sevgilini kaybetmemek için bu tarz davranışa girmene gerek yok. Hamile kalma olasılıgınız bir risk. Yani Adet döneminiz oturmadığı için ,Çok düşük ihtimal olabilir de olmayabilir de.Belirsiz. Cinsel ilişki yaşınız erkendir. Kemikleriniz vücudunuz daha oturmamış. adetleriniz oturmamış. Senin yaşındaki kızlar saf oluyor her seviyorum diyene inanıyorlar, ters ilişkiye zorlanarak sevgilileri tarafından alıştırlılıyor bu tür şeylere mehil vermeyin. Diyelim ki bugün hamile kalmadınız bu çocuk gene isteyecek,Şimdi olmasa bile başka zaman hamile kalacaksınız. Bu olayı korku yapıp bence uzun süre böyle bir şeye kalkışmamalısınız.Bu yaşta olacak aşklar sevgiler en falza öpüşmeyi geçmemeli, Daha karakterleriniz oturmamış , insanlar yetişkin oluncaya kadar defalarca değişecekler bir yerde oturacaklardır. Bir erkeğin asker olması bile fikirlerini değiştirir. Sevgilinizin bir gün sizi terk etmeyeceğini kim garanti edebilir..Cinsellik oyuncak değildir.. bu kadar kolay olmayın. Bsonra kendinize dikkat edin. Çok erken. Adetlerinizin düzene oturmasını bekleyin 18 yaşına kadar düzene oturmazssa mutlaka doktora başvurun .

 58. ela Temmuz 2, 2013, 11:14 am

  öncelikle tşk ederim. söylediklerinizde haklısınız. ilk adetim 5 nisan 2012, ikincisi 10 haziran 2012, üçüncüsüde 13 kasım 2012 de oldum 8 aydır olmuyrm fazla bi olgunluqumda yk. sizce hamile kalma oranım nedir ? işimi garantiye almak için hangi çözüm yollarına başvurmalıyım?.

  • cinseldusunce Temmuz 2, 2013, 11:43 am

   zaman gemçiş doğum kontolü için çok geç , ancak anlattıklarınıza göre şansınız az gibi görünüyor, 1 ay sonra eczaneden 3.5 tl ye bir çubuk alır kontrol edersiniz son bir kez. Ama hamile kalmadım diye de hayatızın büyük hatalarına devam etmeyin. Halk arasında bazı sularla vajinal lavaj uydurmalarına sakın inanmayın. Bu olayı da unutun uzun süre yetişkin olana kadar yapayın. Adet döngünüz gelecek yıl rayına oturmaya başlaması gerekir, eger oturmazssa bir hekime danışırsınız. (1 defada hiçkimse kolay kolay hamile kalmaz ama bu kalmayacak demek değildir..) Böyle bir durum olursa ailenize ve size ne kadar agır utanç vereceğini unutmayın.
   sağlıklı günler dilerim

 59. ela Temmuz 2, 2013, 12:02 pm

  şansımız az derken ?

 60. ela Temmuz 2, 2013, 4:07 pm

  peki, yardımlarınız için tşk ederim.

 61. Memati Temmuz 17, 2013, 3:23 am

  Ben 14 yaşındayım. 31 çekiyorum rahatlıyorum . Ama meni gelmiyor . Mezi geliyor neden ?

  • cinseldusunce Temmuz 17, 2013, 4:58 am

   zamanla normale dönecektir.Henüz daha taze, prostat salgısı hemen çeşme gibi akmaya başlamaz.hormonların emir verdikce prostat salgı oluşturacak, hatta ilk çıkan meninin rengi bile farklıdır. zamanla oturacaktır. 1 sene daha bekle eğer 1 sene içinde sulanma olmazssa doktora bir görünürsün ama normalde yavaş yavaş olacaktır. Erkeklerde sorun olma olasılığı çok az. sağlıkla kal

 62. Tubia Temmuz 18, 2013, 2:32 am

  Merhaba sevgilimin üstüne çıkıp penisini vajinama sürtsem hamile kalır mıyım bakireyim

  • cinseldusunce Temmuz 18, 2013, 5:34 am

   FIRÇA BADANA = memleketimizdeki argo ismi ,Toplumuzda en çok yapılan bekar gençlerin yapabildikleri en son şeydir bahsettiğiniz, Bana burdan yazan hamilelik korkusuna girmiş kızların çoğu bu soruyu sorarlar. çıplak değil de elbise üstünden yaparsanız bişey olmaz ama bu tahriş eder, direk yapılırsa erkeklerden mezi denen salgı maddesi sperm dolu oldugu için bir miktar sıvıların birleşmesiyle eğer yumurtlama gününe de tekabül ederse hamilelik şansı az da olsa vardır. Bekaret hamile olmanızı engelleyen bir bariyer değildir. Dünyada bakire olup ta hamile kalabilen birçok kız vardır.Spermler Adet kanının geçtiği deliklerden girebilirler sürtünmeyle oluşan mezideki spermler eğer güçlüyse hamile bırakma şansı vardır,yumurtlama gününe de rastlatırsanız. Bazen hamile kalmak kolaydır bazen de çok zordur. Spermler vücut ısısında vajinaya ulaşırsa o zaman sorun oluşturabilir.Cinsellik bir oyun değildir.

 63. Tubia Temmuz 18, 2013, 2:56 am

  Merhaba tekrar ben bi kaç sorum olacak göğüs ucum yok sevgilim emmek istediğinde itiyorum begenmez diye sizce sorun olur mu bide kadınlar göğüs emme ile zevk alır mı sevgilim bakire olduğum için oral yapmiyor yırtılir diye yalama ile kızlık bozulur mu ve vajinanın dışında zevk alcagm yer var mı cinsel organda

  • cinseldusunce Temmuz 18, 2013, 5:21 am

   Bu tür ilişkilere girebilmek için olgun yaşta olmanızda fayda vardır yaşınız küçükse hiç girişmemenizi öneririm. Öpüşüp koklaşmak birçok sevgiliye yeterlidir. Gögüs ucu birçok beyaz tenli ve balıketli olan kızların çoğunda yoktur biraz ailenizin kadın yapısıyla alakalı.Begencektir ve merak bile oluşturacaktır erkek arkadaşınızda. Ön sevişmeyle bakirelik bozulmaz içine bişey sokmadıktan sonra. Zaten dokunulan yer klitoral bölgedir , bekaret yeriniz çok derinde kalır. Bu tür şeyler alışkanlık yapar ve gitgide daha derin ve falzasını ister erkek tabii sizde. Sonrasında ise, hamile kalma olasılığınızı sormaya başlarsınız. sadece denemelik tek Kaçamak korku ve gizlilikle yapılan sevişmelerde risk azdır. ama devamlılık olunca daha fazlasını istedikçe hamileliği getirir. Diyelim erkek arkadaşınızdan ayrıldınız sizi yaptıklarınızla tehdit edebilir, kaybetmemek için,yada başka bir sevgili buldugunuzda kıskançlık oluşturacaktır. Yada rezil edebilir, Dillere düşürebilir. Büyük yaşta ve şehirde yaşıyorsanız zaten yetişkinsinizdir ve sorumlulu kendinizde olur.Küçük yerlerde basit kız kaçamakları kaile alınmaz, ama devamlı olan şeyler farkedilir ve dile düşer. Kadınların kacamaklarda en istemediği şey dillere düşmektir. Ağzını tutan erkek kıymetlidir.
   yazdıklarımı okuyun ona göre fikirler çıkarısınız.
   sağlıkla kalın

 64. Tubia Temmuz 18, 2013, 2:59 am

  He bide ön sevişme yaparken garip sesler çıkarıyorum gözümü kapatıyorum kapatmak istemiyorum bi yolu var mı erkek arkadaşımı inletmek istiyorum nasıl yaparım

  • cinseldusunce Temmuz 18, 2013, 4:53 am

   Karşılaştığınız durum çok doğal,cinsellilk insanların hayvani duygularının açığa çıkmasıdır insan kendinden geçince normalden farklı sesler çıkarır. Erkek arkadaşınız da çıkarır ama erkekler genellikle boşalırken bu sesi çıkarır yada boşalmaya yakınken. Kadınların aldığı keyif daha geniştir. Yani daha fazla uyarım bölgesi olduğu için kızlar daha fazla keyif alır bu sesleri daha fazla çıkarırlar.Erkekler ise yoğunlaşmış tek bölgeden.

 65. ela Temmuz 18, 2013, 7:58 am

  merhaba; benim daha öncede bu sayfada size bazı sorularım olmuştu 58. soruda yer alıyr sorum ardından sizin cevaplamalarınızla aynı yerde bi kaç sorum daha olmuştu . doğum kontrol haplarını ilişkiye girdikten sonra ki gün almaya basladım düzenli kullandım ilk yetmiş iki saat içinde dozu fazla almaya özen gösterdim. ardından düzenli almaya devam ettim haplar bi kaç gün oldu biteli ve ben sabah kalktığımdz adet olduğumu gördüm bugün oldu yani ? üstün görme diye bi olay varmış hala hamile kalma oranım var mı ?

  • cinseldusunce Temmuz 18, 2013, 8:16 am

   adet gördüyseniz ,olay biter, yumurta düşmeye devam ediyor üstüste 2 yumurta düşmez. birde eczaneden dogum kontrol için 3.5 tl lik cubuğa idararnızı koyun 2 çizgi yoksa çizgi tekse problem yok demektir. bu yaşadıgınızı unutabilirsiniz ondan sonra..
   sağlıkla kalınız.

 66. Hakan Temmuz 20, 2013, 4:26 pm

  Merhaba,benim penisim 1 parmak boyunda.15 yaşındayım,penisim daha uzar mı?

  • cinseldusunce Temmuz 20, 2013, 7:07 pm

   Herkesin kendine göre bir yapısı var ve hiçkimse mükemmel değil,Filmlerde seyrettiğiniz aygır gibi adamlar aslında seçilmiştir. Kadınlar için önemli olan işlevidir. 1 parmak boyu da cinsel ilişki için yeterlidir. Penisiniz elbette ki daha uzayacaktır daha 15 yaşınızdasınız… Filmelere veya arkadaşlarınızın abartısına inanmayın . çok kötüsü olanlar var, Dünaynın en küçük penisleri bir ırk çinlilerdir ama 1.5 milyar nüfusu büyük penisliler yapmamıştır … Kadınları da büyük peşinde asla değildir.

 67. ışıl Temmuz 23, 2013, 2:20 pm

  Mehaba ben 20 yaşındayım sevgilimle üzerimizde pantolon sort varken sürtünme yoluyla ilişki yaşadık hamile kalma riski var mıdır gecen ay son günlerde adetim bitti ama tam bi gün bilemiyorum ve hala hasta olmadım.

 68. beste Temmuz 25, 2013, 8:33 am

  55 gün geçti adet görmedim kimseyle ilişkiye girmedim bunun sebebi ne olabilir doktora gitmem mi gerekir

  • cinseldusunce Temmuz 25, 2013, 3:17 pm

   adet dönemleri bazen ruhsal hallerde 1 dönem değişiklik gösterebilir. ancak 1 dönem daha görmezsseniz doktora görünmenizde fayda vardır. Sebebi miyom da olabilir hormonal da bunu hekimler belirleyebilir. biraz daha sabredin eğer tekrar bir dönem daha gelmezsse o zaman hekime danışın. O zaman hekim için bir sebep oluşur. Mesela kaç aydır görmüyorsun diye sorarlarsa 2 veya 3 aydır diyebilirsiniz. doktorlar belirti ve zamanlamalardan çok bilgi alırlar. mesela hemen giderseniz sadece gözlem altına alabilir.daha sonra müdahele edebilir. Belkide ruhsal geçici bir dönem veya yer değişikliği iş değişikliği yapabilir, geçici mi kalıcı mı oldugnuzu ögrenmiş olursunuz. sağlıkla kalın.

 69. deniz Ağustos 20, 2013, 1:02 pm

  çok kötü durumdayım lütfen acıl cevap verirseniz sevinirim çok.tam bi cinsel birleşme olmadı penisin ucu sanırım degdı kızlığıma ama ıcıne grmedı vurdu dısardan sonrada bı ıkı damlam kan geldı pembemsı kızlığım gttimi 😦 cok kötü durumdayım 😦

 70. Elif Eylül 6, 2013, 1:56 pm

  18 Yaşındayım adetim bittikten 15 gun sonra sevgilimle birlikte oldumm ilk ilişkimiz prezervatifle korunduk yırtılıp yırtılmadıgına bakmadık duşa girdik biraz dinlendikten sonra tekrar birlikte olduk bu sefer boşalmadı yine prezervatif vardı sonra prezervatifi çıkartıp vajinama bi kez girdi çıktı baska bi birleşme olmadı prezervatifsiz. adet gunum 5 agustos normalde hic gecikme olmaz bugun 6 eylul yardım edinn hamile miyimm acaba 😦

  • cinseldusunce Eylül 6, 2013, 6:29 pm

   adet başlangıcı + 14 gün veya 15 gün deseydiniz en yüksek riske girerdiniz. adet sonu 6 veya 7 nci gün+15 olsa 22 gün olur . adetleriniz düzenli ise daha düşük ihtimal ama yine de vardır. adet gecikmeniz ruhsal veya korkuya dayalı da olabilir. yapacak bişey olmadığına göre adet gelmesini beklemekten baka çare yok

 71. Şevval Eylül 9, 2013, 2:52 pm

  Öncelikle merhaba secgilimle ilişkiye girdigimde en çok zevki benmi alırım yoksa erkek arkadasımmı ?

  • cinseldusunce Eylül 9, 2013, 6:24 pm

   sevğilinle ilişkiye girdiğinde kaçamak olacağı için ikinizde hem suçluluk hemde heyecan içinde keşfetmenin tanımanın tadını ortak alırsınız,genellikle erkek bir şekilde boşalır heyecan tükenir onun bitmesiyle. Bu gerçek cinsel ilişkiye dönüşünce, ilk olacağından kadın daha az keyif alması doğaldır taa ki açılana ve kendini erkeğe uydurana kadar bu devam eder. Genel olarak erkekler daha sık ama orgazmı kısa yaşarlar.Kızlar ise daha derin orgazm yaşarlar erkeklere göre derin bir orgazm ile yetinirler uzun süre. Gerçek ilişkide kadın daha başarılı daha derin ve daha falza keyif alır. Erkek arkadaşınızın cinsel bilgisine ve gücüne göre bu değişir. Bekledinizi bulamayabilirsiniz , Erkeklik cinsel organın girmesi yada girmemesi o kadar önemli değildir.2nci dünya savaşında cinsel organı kopmuş bir erkek o kadar meşhur olmuş ki cinsel yönden ,neredeyse diliyle bütün kasaba ve köylerdeki kadınlar sıraya giriyormuş. mesele zihinde bitiyor.

 72. Yaren Doğan Eylül 10, 2013, 6:54 am

  Sex de erkekler zevkin %25 i ni kızlar %75 ni alır diye duydumda doğrumu ?

  • cinseldusunce Eylül 10, 2013, 7:58 am

   bu dediğiniz kadının aileden gelen yapısına,kendini keşfetmiş olmasına eğitime toplumun ahlaki değerlerine göre değişir. Anadoluda birçok kadın kadınlık görevi olarak erkeğin işini bitirmesi ve onun rahatlaması olarak görüp sadece dişini sıkmaktadırlar, afganistan ve birçok arap ülkelerinde bu böyleyken,rusyada brezilyada bu şekilde bir yapı bulamazssınız.
   Bu dedikleriniz gelişmiş toplumlarda yapılan araştırmalar kadın özgürlüğüyle alakalıdır. Türk Aktüel ve cinsellik içeren dergileri genellikle İtalyan kökenli yayıncılar baz alnır, italyanlar ise amerikan kökünü kısmen analiz ederler. İtalyanlardan almak daha kolay gelir ,onlar da bizim gibi kültüre göre dublaj eden toplumdur. Gerçek olan o toplumda kadının veya erkeğin hissettiği. O yüzden birçok siteye göre bu yadıklarım daha gerçekçidir. Bizim hissettiğimiz cinsellik. türkiyenin eksiğidir. araştırmalarımız bile yok ,başkalarının araştırmalarını dergilerde gazetelerde okuruz..

 73. eda Eylül 15, 2013, 9:05 am

  Merhaba
  Ben sevgilimle adetimin 3. günü (adetken) bende; boxer, kilot ve ped vardı onda ise boxer ve ince bir şortu vardı bu şekilde boxerıma sürterek boşaldı.Daha sonra ben onun şortunda ıslaklık gördüm ama kendi boxerıma baktım ıslaklık felan göremedim. Sizce hamilelik riski varmıdır? Lütfen yardım edin..

  • cinseldusunce Eylül 15, 2013, 1:34 pm

   adet genellikle yumurtanın döküldüğü zamandır 2nci yumurtanın olgunlaşması için zamana ihtiyaç vardır dökülme bitmeden yenilenme olmayacağı için hamile kalma olasılığınız yok görünüyor.

 74. berna Eylül 18, 2013, 6:51 pm

  Mastürbasyon yaparken hafif bir acı hissettim akıntıda belli belirsiz yer yer pembelikler vardı. Kızlık zarı bozulmuş mudur.

  • cinseldusunce Eylül 19, 2013, 1:54 pm

   mastürbasyonla kızlık zarı bölgesi farklı yanlışlıkla bile olsa genede oraya ulaşsanız kasılma refleksiniz olurdu.Nereyi okşadıgınızı siz de biliyorsunuz sonuçta. muhtemelen biraz fazla tahriş sözkonusu olabilir yada daha önceden kalma adet kanı , akıntınız kokulu ise mikrop kapmış olabilirsiniz o zaman da pembe kan gelirse tedavi gerekir 1 günden fazla devam etmezsse sorun yok ,tahriş etkisidir geçicidir bu kadar kendinizden korkmayın.

 75. ela Ekim 12, 2013, 4:52 pm

  penis popoya hafifce girmisse bakirelik bozur mu ? popodan bakirelik bozulur mu ?

 76. eda Ekim 18, 2013, 5:47 pm

  sevgilimle üzerimizde kıyafetlerimiz varken yani onda pantolon bende pantolon kilot ped varken sürtünerek boşaldı.Ben onun pantolonunda ıslaklık gördüm.Birde ben bunlar olurken adetliydim yani 4. günündeydim.Bu olaydan sonra eve geldiğimde pedimde siyah-kırmızı arası bir renkte birşey gördüm ertesi gün baktım kahverengi olmuştu.Sizce bu nedir? Hamilelik riski olurmu?

  • cinseldusunce Ekim 19, 2013, 7:13 am

   adetin son günleri, ağda veya macun şekline döner zaten bu normaldi koyulaşır ve pıhtı şeklinde parçalanarak çıkar kan daha önce dikkat etmediğiniz için böyle yeni farketmiş olabilirsiniz, sanırım oluşan heyecandan dolayı bir miktar dışarı ıslaklıkla atılmış, hamilelik riskiniz yok zaten altta ped.bariyer gibi .adet günleri hamilelik riski yok dencek kadar düşüktür. sağlıkla kalın

 77. lale Ekim 21, 2013, 11:29 am

  adetim bittikten bir gün sonra erkek arkadasım bakstırına boşaldı be yarım saat sonra benim üzerimde birsey yokken bi sürtüşme yaşadık hamile kalma olasılıgı var mı düzenli adet görüyorum

  • cinseldusunce Ekim 21, 2013, 4:19 pm

   Adet biter bitmez yumurtlama hemen olmaz.zaten düzenli görüyorsunuz buda güzel. Adet başlangıcından 1 hafta desek riskiniz çok düşük. mesela adet başlangından 14 gün sonra deseydiniz hamile kalma çok şansınız olurdu. Sürtünme esnasında boxer üzerinden geçerken spermler ısı farkından güç kaybına uğrayacaktır . ihtimal yok gibi ama,bir dahaki seferlerde önlem alın.Yada bu işe kalkışmayın

 78. byza Kasım 12, 2013, 2:38 pm

  Masturbasyon yaparken parmagm iceriye gitti tirnagim uzundu tirnagimin biyeri yirttigini hissettm kanda geldi kizligim bozulmusmudur.

  • cinseldusunce Kasım 12, 2013, 3:58 pm

   Mastürbasyonla kendine hasar veren kız sayısı çok azdır,kendine acı çektireceğini hissettiğin an bırakırsın, kaldı ki cinsel ilişkide bekaret zarı içine kocaman bir yabancı organ girdiğinde bile ilk tek ilişkide tamamen parçalanmaz, parçalanmalar yeni evlilerde küçük çatlak ve kan pıhtıları olarak devam eder açılıp alışana kadar. Alışsa bile yırtılmaz tamamen, tam yırtılma doğumda olur. Parmakla korkuyla merak etseniz bile acı çekme korkusu da taşıdıgınız için az,düşük bir oranda hasar vermiş olabilirsiniz. Bir organ içine girmiş gibi değil. Tabi fiziksel olarak buna kadın dogumcu bakarak karar verir. Konuşarak sadece yorum yapabiliyoruz.Tahmin ve olasılıklar en fazla bu kadar olabilir kelimelerle.

 79. mina Kasım 19, 2013, 12:42 pm

  Merhaba 5yilik evliyim ve sorum su esimle iliski sirasinda vajinamdan esimin penisine beyaz peynirlesmis lekeler bulasior aceba bu normal mi bi hastaligin belirtisi fln mi hemen bi doktoraa gitmek istemedim ???

  • cinseldusunce Kasım 19, 2013, 12:56 pm

   vajina dışarıdan giren her yabancıya karşı savunma sistemine sahiptir. Akıntınızda kokusal bozulma yoksa normaldir. vajina salgısının yapısı laktik yani iyi huylu yoğurt ve süt bakterileri oluşturarak kendini savunur. Benim vajina akıntım kokmaz diyen kadınların da aslında taze peynir,süt kesiği, taze ekşimik tarzı koku oluşması normaldir. Eğer vajina içine herhangi bir yabancı cisim soksanız, hemen tepki vererek beyaz akıntıyı oluşturur. Bu cinsel ilişkide penis te dahildir. Ama içinize kurt düştüyse akıntı testi yaptırarak anormallik varsa çıkar. Daha önce yoksa sorununuz yeni oluştuysa bir kontrol etmekte fayda vardır. Kadınlık periyodik olarak birkaç yolda bir zaten kontrol edilmesi gerekir. Tabiatta Erkekler bu konuda daha sorunsuz ,ama kadınlar mikrop kapmaya açık oldugu için. Bazen çok fazla temiz tutmak ta mantara sebep olabiliyor kendi asit dengesini orjinal tutmakta fayda vardır.

 80. meraklı Kasım 27, 2013, 2:37 am

  Gerdek gecesi ilişkiye girilince kızın kızlık zarından çok kan gelir mi ve bozulunca kan gelmeye baslayinca cinsel iliskiye o gece bir sureligine ara mi vericez ?

  • cinseldusunce Kasım 27, 2013, 8:43 am

   Kızlık zarı bekaret bozulurken hiç kan gelmeme olasılıgı oldukça fazladır, bu sevdiğiniz insanın illa bakire değil anlamını taşımaz, Türk filmlerinde ve törelerde çok aşırı abartılmıştır kanlı çarşaf olayı çok rencide edici bir gelenektir. Birçok kızda öyle belirli çarşafı kırmızıya boyayacak kadar kan gelmemektedir, sadece pıhtıdır. İlk geceye bırakmayabilirsiniz eşiniz zaten bir ömür boyu sizinle olacaktır, bunu yavaş yavaş zamana yayın ve her gece birazcık denersiniz zamanla kendi kendine rahat girer. Bir alışma oluşana kadar devam edersiniz ,eşinizin bundan keyif alması gerekir. eğer bunu beceremezsseniz ömür boyu kadın için cinsellik keyif değil acı çekme olarak beynine işler. Kadınların biraz dişimi sıkıyorum dediği olay budur. Cinselliği sevdirmek yada zehir etmek erkeğin elindedir. Zorlamadan herşey aslında kendi kendine gelişecektir. Acı duydugunu hissetiğinizde öyle kalıp eşinizin vazgeçmesine yada ertesi güne bırakmasına göre devam edersiniz. O da bunun olmasını illa ki isteyecektir.Her kız ilk gece için korku duyar. korkuyu oyuna dönüştürerek gülerek eğlenerek gıdıklayarak bu işi yaparsanız unutulmaz çabuk alışırsınız.

 81. zoro Kasım 27, 2013, 2:54 am

  merhaba ben 26 yasinda bir erkegim nisanlim ise 22 yasinda ama nisanlim benden daha cok iliskiye girmemizi istiyor bu onun bakire olmadigini gisterebilir mi?

  • cinseldusunce Kasım 27, 2013, 9:02 am

   hayır bakire olmadığını göstermez, size aşırı güven duyduğu için artık nasıl olsa nişanlıyız, sana güveniyorum anlamına gelebilir.Kızlar artık erkeklere canım çok istiyor diyebilecek kadar özgürler. Baştan çıktıklarını gizleyemeyebiliyorlar. Eve gidince kimbilir ne kadar çok mastürbasyon yapıyordur sizi hayal ederek. Bir yerde kızlar da bastırmaya dayanamaz hale gelebilirler. Erkekler boşalınca sönümlenir. Kadınlar biriktirir içine ve resmen için için yanarlar,kadınlar arzulu hale gelirse kendini tutamazlar erkekler gibi bir erkekten daha fena isteyecek duruma gelirler. Bu yüzden birçok kız ilk öpüşme ilk sevişmede kendini açığa çıkarmaz çünkü kendini verirse kontrolden çıkabilir. Kendilerini tutarlar. Ama güvendikleri biri olursa ,o sevilen garantiye girdiyse kendilerini bırakırlar. Kadınların içgüdüsü içten sevgi duyuyorlarsa erkeklerden daha tutkuludur. Orda bekaretin anlamı kalmaz. Ve herkese kolay kolay veren kız yoktur. Kadınlar aptal değil mutlaka erkeklere bedel ödetirler. O organı boşuna mı kıymetlendiriyorlar sanıyorsunuz, Erkek için alabilmek çok kıymetlidir. Ömür boyu alamayan erkeklerin olduğunu da düşünün. Hayatta birşeyler alabiliyorsanız asla kadınları üzmeyin.Evlilikte bile birlikte olamayan erekler çoktur. Ama erkekler kadınlar gibi mahkemelere karım vermiyor diye koşmazlar, çünkü ne biçim erkeksin damgası yeme ihtimali vardr.Toplum çok sırlarla kaplı. Bence bakirelikte kalmayın. alabiliyor musunuz önemli olan budur. Erkek içgüdüsü üremek üzerine kurulu, nişanlınız size bırakmış güvenmiş gerisi boş, evleneceğiniz garanti ise size kalmış, Şüpheye düşmek hoş değil.Sevgi şüpheyi götürmez.

 82. zoro Kasım 27, 2013, 11:35 pm

  cevabiniz icin cok teskkur ederim ama benim bildigim bakire kiz korkar urker ve benim nisanlimin eskiden bir sevgilisi oldugu icin bu supheler icinde kaldim bunu da yanitlarsaniz sevinirim saygilar

  • cinseldusunce Kasım 28, 2013, 7:32 am

   şüphe üzerine evlilik kurulmaz, bu zamanda öpüşmemiş kız bulmak zordur. kızlar aynada bile olsa denemiştir yok onu kabul ederim de başkasıyla olmaz.evlilik kapalı bir kutudur. gözünüzü yumacaksınız geçmişi sileceksiniz. Bu şekilde düşünürseniz başka sıkıntılar şüpheler oluşmaya devam eder, Kadınlar erkekler gibi poligam çok eşli değiller. Eğer böyle bir ilişki yaşamışsa da bu onun sırrı olarak kalacaktır.Günahları kendi üstünedir.sevgi bekaretten daha üstün bir duygudur evlilikle onun günahı varsa bile kabul ederek sıfırlarsınız . Ancak şüphe ettiğiniz zaman o evlilik yürümez. Evlilik sadece bir amaçtır ,onu yürütmek önemli .cinsellik boyutu da bitecek asıl ekonomik olarak çok çalışmak zorunda oldugunuzda bazen zaman bile ayırmayacaksınız. 1nci 2nci dünya savaşında o kadar çok çarpık ilişkiler olmuş ki erkek yoklugundan,kendi sülalenizin içinde herkes bakireydi gibi düşünmek yanlıştır,bunu siz bilemezssiniz kişinin kendisini ilgilendirir. ailelerin geçmişini araştırsak işin içinden çıkamayız.İnsan sırlarıyla gömülür. Hiçbirimiz mükemmel değiliz ve sırlarımız vardır.Şüphe ile başlayacaksanız kimsenin kaderi ile oynamayın düşüncesindeyim o zaman asıl en büyük günah sizin olur. Denginizi bulduysanız cesursanız üzerine gidin.Şüpheler sizin korkunuzdur belkide. cinsellik dediğiniz 10 sene -20 sene sürmez bunlar geçici. Önünüze bakın geçmişe değil.

 83. zoro Kasım 29, 2013, 12:23 am

  cok guzel soylediniz agiziniza saglik aslinda nisnalim bunu yapacak biri degil sadece suphe ve o suphe beni yiyip bitiriyo bide bisi sorcam siz her kizda illa kan gelecek diye bisi yok diyorsunuz evet bunu arastirdim dogru ama o kiz ilk defa iliskiye giriyorse belli olurmu yani daha once iliskiye girmis ve ve ilk iliskisi diye anlaybilrmi insan cunku nisanlim kucukken merdivenin kenarina dusup galiba ama (galiba) bakireliyini kaybettigini soyluyor suphelerim bu yuzden inanabilirmiyim buna teskurler …

  • cinseldusunce Kasım 29, 2013, 8:09 am

   tanıdığım birçok kızda gözle görülen bir kan gelmedi, daha önce de yurtdışında sadece 1 defa oldu ama zaten çatalamalar oldukça pıhtılar oluşacaktır.Bazen görmeyebilirsiniz. Her kızın yapısı farklı. Kan gelmiyor diye onu bakire kabul etmemek yanlış. Merdiven kenarına düşere bakireliğin kaybedilmesi zor ihtimal, zaten bu olayın fiziksel bir olayla değil başkası tarafından yapılması ,kullanılmış olma olasılıgı şüphelendirir erkeği. Öyle de ona bakarsan çoğu kız bir şekilde eli oraya çocuklukta meraktan gider. Gizli olarak meraktan elleyen birçok kız çocuğu vardır. bir organınız olucak ellemeyeceksiniz ,hele bu zamanda.. Çoğunlukla bu şekilde merakla hasar verebilirler. Kız ilk defa ilişkiye giriyorsa belli olmaz ,takometre yok.uzun süre ara verdiyse zorlanma gene oluşacaktır,4-5 ay kullanmazssa kapanıyor zaten. Bu tamamen kızın kendine olan saygısıdır, erkeği ilgilendirmez.Elbette ki kirli bir kızla kimse evlenmek istemez,bu içgüdüdür. Ve sırlar kendisiyle kalır. Bir günah işlediyseniz onun vebali karşıda değildir. Ama iyi bir eş olabilir,anne olabilir,çocuk verebilir. Gece kulüplerinden,kerhanelerdeki kadınlardan bile eş olabilirken bu yönde takıntılı olmamanız gerekir.İnsanın içinde olduktan sonra durduramazssın karakter meselesi. Sizin niyetiniz evlenmek bir kadınla yaşamak ise onun günahlarını da sıfırlamanız gerekir. Evlilik bir sıfırlama tarihidir , sizin kırdığınız cevizler de az değildir,islama göre nefis körtletme değil yapılan zinadır,başkasının bedeninden faydalanmak günahkarlık sadece kadınla alakası yok .Hiçkimse mükemmel değil.Evlilik niyetiniz değilse,hayatınızda bakire kızla olmak niyetiniz varsa Thailand-pattaya, Tibete-kuzey hindistan, Moldova ya gitmenizi öneririm çünkü aileler kızlarını para için satarlar,hiçkimse de ses çıkarmaz.Evlilik geçmişi sfırlamak demektir. Şüphelerle önünüze bakamazssınız, yürütmek önemlidir evliliği cinsellik sadece küçük bir bölümüdür, çocuk sahibi olunca eşinizle uzun süre yatamazssınız bunun tadını alıcaksanız erkenden alın zaman geçiyor. Kadınlar isterken onlara faydalı olun ..istemedikleri zaman çok olur.Evlilikte mastürbasyon yapan erkek çoktur,ama kimse yapıyorum demez. İsteyen bir kadın bulmak zordur,Sevgiliniz,nişanlınız denginiz ise ses etmeyin bence..Bu güvenden kaynaklı olabilir.

 84. zoro Kasım 29, 2013, 11:35 pm

  hersey icin tesekurler son bisi sorcam aslinda bana galiba bozuldu demdi ama ordan kan geldigini soyledi bu bir yarada olabilir oda emin degil kucuken basina gelmis ailesinden korktugu icin soylememis benimle paylasmak istedi ve paylasti

  • cinseldusunce Kasım 30, 2013, 8:26 am

   ona güvenmek zorundasınız. Güvendiğiniz için size daha fazla bağlanacaktır. bu tür olaylar her kız yaşayabilir. Hayattan bir parça.Şüphelenmek yersiz. Kadın yapacak olsa evliliğin içinde de yapar durduramazssınız. yeterki insanın niyeti bozuk olmasın.Önceden olanlar sonradan olacakları kurtarmaz.Önünüze güvenle bakın. beraber mutlu olun . sağlıkla kalın

 85. irfan Aralık 3, 2013, 2:26 am

  merhaba ben 20 yasinda bir erkegim benim sevgilim bakire oldugunu soyluyor ama iliskiden hic korkmuyor ve iliskiye girmemizi benden daha cok istiyor bukadar istiyen bir kiz bakirie olmaz dimi cok istahli cayir cayir yandigini soyluyor teskurler…

  • cinseldusunce Aralık 3, 2013, 8:30 am

   Arkadaşım aynı adres aynı bilgisayar üzerinden birkaç defa aynı soruyu soruyorsunuz, sevgilinizden şüpheleniyorsanız ilişkinizi kesersiniz , O kızın hayatıyla oynamazssınız, oda gider kendine uygun birini bulur.Kızoğlan kız,bakire Vermeyen yanmayan isteksiz,istediğiniz gibi uygun biri vardır. Kızlar verse kötü,vermese kötü.Millet dünyada çatır çatır yapıyor,herkes filmlerde izliyor gavurlar hayatı yaşıyor diyoruz ,biz bakıyoruz filmlerde seyrediyoruz. Oyuncu mu olmak seyirci mi olmak size kalmış. Kadın isterken onun isteğine saygı duymak gerekir. Çünkü istemediği zamanlar kadınların çoktur. O zaman da siz yanarsınız. Erkeklerin en çok aldattığı dönem doğumdan sonraki dönemdir. Evlilik içinde kerhanelere genelevlere giden erkekler bile vardır.Evlenince mastürbasyon yapan erkek sayısı bekarlar kadar çoktur. Kadının ne yapacağı ne zaman vereceği belli olmaz bunu kafanıza koyun,ama şüphelerinizden sizin ne yapacağınız da belli değil. Ne yapacağınıza karar verin. Siz hem istiyorsunuz, hem istemiyorsunuz. Kendiniz karar vereceksiniz. Çünkü kaybederseniz başkasını bulamamaktan elinizdekini kaybetmekten de korkuyorsunuz. Bu zor bir durum ama evliliğin içinde olacaksa evlenmeden önce bir sonuca ulaşın. Erkekliğin kadınlığa üstün tarafı, penis değildir kararlılıktır.Ne yapacağını biliyor olmaktır. Kadın da o plana uyar genellikle. Ne yapacağınıza karar verin. Bu siteden benim bir tahmin yürütmemin kıymeti yoktur. Hayat sizin elinizde. Ben gözümü yumdum,evlendim 20.000 kilometre uzaktan bir müslüman ülkeden ve şu anda sağlıklı ve evliyim 14 yıldır çocugumuz da var, bekaret düşüncem sizin kadar hassas olmadı. Bu sizin kendi yetişim tarzınızla alakalı.Karar da sizin düşünceniz geleceğiniz kendi elinizdedir. Sağlıkla kalın

 86. elif Şubat 1, 2014, 8:17 am

  Ben haftada 3 kez mastürbasyon yapıyorum fakat bu ay adetim gecikti sizce bu normal mi ?

  • cinseldusunce Şubat 1, 2014, 8:40 am

   mastürbasyonla adetin çok bir alakası yok, daha fazla yapan kızlar var günde 2-3 defa gibi bu sayı ihtiyaca ve hormonların yogunluğuna göre istek azalıp çoğalıyor bazılarının adet günü çok isterken bazılarının adet gününe yaklaşırken canı çekebiliyor. İnsanda zaman geçtikçe bu ihtiyaçlar azalıyor ve köreliyor 40 yaşınıza gelseniz evlenmemiş olsanız bu kadar çok yapmak içinizden gelmeyecek ayda 1 kez belki. Bu gençliğin enerjisi verimliliğinden başka birşey değildir.Kızlar genellikle mastürbasyon yaptığını saklarlar ,konusu geçince utanılır.kendi aralarında bu tür konulardan kaçarlar. erkekler daha açıktır. Bu yüzden diğer hemcinsinizin ne yaptığını bilemezssiniz, ne kadar yaptıgnı bilemezssiniz. Adet kanamanız beklerseniz gelecektir. gecikme psikolojik veya hormonal olabilir , bazen günü değişebilir.20yaşı geçtiyseniz dengesiz gelmeye devam ederse bundan sonra ,aile hikimize ve jinekoloğa gidersiniz. Genç olduğunuzu sanıyorum 13-17 yaşlara kadar bu tür düzensizlikler normaldir. zamanla oturur. adet dengeniz 18-19 lu yaşlarda tam oturur. kendi vücudunuzdan korkmayun cesur olun. sağlıkla kalın.

 87. yasemin Şubat 8, 2014, 3:56 pm

  merhaba. 14 yasından beri içimi sürekli kemiren ve kimseye soramadıgım, anlatmaya utandıgım bir sorum olacak. 14 yasındayken merak edip mastürbasyonu ilk kez banyoda denemistim ancak suyu (duş baslıgını) vajinama tuttugumda uyarılıyordum sanki. hosuma gidiyordu bunu bir kaç kez yapmıstım bir keresinde dus baslıgının ayarlanabilir kısmıyla oynayarak suyun basıncını arttırmıstım sonrasında cok az kan geldi korktum o zamandan beri yapmıyorum ama o sıralar adet bittikten sonra da havaların cok sıcak olmasından dolayı arada 2-3 damla kadar kan geliyordu iç çamasırımda bunu görebiliyordum. 14 yasından beri bu durum içimi kemiriyor. acaba yine sıcaktan gelen bir kan mıydı yoksa kızlık zarım mı delinmişti ama o sırada anlatılan kadar da olsa bir acı hissetmemistim bu durum beni endişelendiriyor ve korkuyorum

  • cinseldusunce Şubat 8, 2014, 9:38 pm

   duş başlığıyla mastürbasyon bilinen ve kızlar tarafından yapılan bir yöntemdir. İnsan yok ki kendini keşfetmekten keyif almasın. Bekaretinize bir zarar bu şekilde gelmez çünkü su tutulan yer yukarısıdır.Keyif aldıgın yer uzak. ayrıca su bir zarar vermez, ya adet kanıdır yada sıcak suyun parlak deriyi (iç kısım)aşındırarak yıpratmasından çatlaklardan kaynaklanmıştır. Basınç klitorise tutlur.14 yaşlarda genellikle adetler düzensizdir, ne zaman geleceği belli olmaz ve incedir. bekaret çok derinlerde ve altta kalır. 14 yaş zaten o bölgenin kapalı sıkı oldugu bir dönemdir.Kızlarda dudakların boyutu zamanla gelişir büyür açılır. o bölge o kadar korunaklı ki küçük yaştaki kazalardan korunur ve genelde kapalıdır açsanız bile çok açılamaz.yaş büyüdükçe iç dudakları daha kolay açarsınız. kızların vücutsal gelişmesi 18-22 li yaşlarda tamamlanır hemen hemen.Bu yüzden içiniz rahat olmalı diye düşünüyorum.

 88. Sinem Mart 8, 2014, 12:34 pm

  Merhaba ben 14 yasindayim ama daha hic adet olmadim ama ara sira masturbasyon yapiyorum ama en son yaptiktan sonra icimde garip hisler olmaya basladi surekli bacaklarimi kasiyorum beyaz sivi geliyor ama korkuyorum bu masturbasyon yuzunden adet olamiycakmiyim diye lutfen cevap yazarmisiniz.

  • cinseldusunce Mart 8, 2014, 5:25 pm

   sevgili okurum ıcınızde bırsey olması dogal bırsey sonucta kendnız kesfetmıssınız beyaz sıvı gelen sızın zevk suyunuz zararsız herhargı bır alet parmak vb. yoksa sakıncası yoktur adetınızlede hıc alakası yok merak edmeyın masturbasyon yapanlar hamıle kalmıyor. adet olamama gıbı bır problemnz yok. biraz daha bekleyin herşey normalse gelecektir

 89. Sinem Mart 8, 2014, 5:31 pm

  Beni cok rahatlattınız çok teşekkürler

 90. tedirgin Mart 26, 2014, 9:04 am

  merhabalar. benim sorum şu. erkek arkadaşımla bişeyler yaşadık. onun penisi benim vajinama değdi sürtünme oldu ama ilişkiye girmedik yüzeysel sürtünme oldu. erkek arkadaşım boşalmadı da. bu durumda sürtünmeyle hamile kalmam değil mi ?

  • cinseldusunce Mart 26, 2014, 9:16 am

   genellikle türkiyede halk arasında buna fırça badana sevişmesi denir. siz ilk değilsini belkide çok daha önceden keşfedilmiş gençlerin kendi aralarında buldugu bir meoddur. erkeklik mezi sıvısını da hesaba katın . gebelik ihtimali yok değil , sıvılar sıcağı sıcagına değiyor. sadece ihtimal düşük ama elbette kadın erkeğin oldugu bir ilişkide sonu daha derine inecektir. 1 defada yumurtlama gününzüe rastmaz ama bütün olanaklar tutarsa gebe kalma riski vardır .

   • tedirgin Mart 26, 2014, 9:38 am

    şöyle anlatıyım. sevgilim boşaldığı zaman benden uzaklaşım bi beze boşladı. bi kaç dakka sonra onun cinsel organını benim vajinama degdirdi ve penisinin ucunu değdirmedi . ve penisi kuruydu bi ıslaklık yoktu bu şekilde riskli olur mu?

   • cinseldusunce Mart 26, 2014, 10:46 am

    çok düşük risk , düşük ihtimal, ama risk her zaman vardır olmadı diye bundan sonra olmaz demek değildir ,ateşle barut )

 91. tedirgin Mart 26, 2014, 2:48 pm

  peki. sevaplarınız için çok teşekkür ederim. saolun

 92. aleyna Nisan 17, 2014, 12:56 am

  Adetliyken mastürbasyon yapmak zararlı olur mu?

  • cinseldusunce Nisan 17, 2014, 1:09 pm

   Çoğu kız adet döneminde daha çok isteklidir. genelde cinsel ilişki yaparsanız bakteri kapmaya müsait olur. ama mastürbasyonda sorun yok. Kızlar adet öncesi veya adet içindeyken bu aşırı arzuyu yoğun yaşar. Diğer taraftan dinen cinsel ilişki adetken yasaklandığı için suçluluk duygusuna kapılır. Oysa dokunduğunuz yer ile kanama olan yer arasında epey mesafe var. Sadece temiz olunması yeterlidir. Birçok kızla aynı dönemde mastürbasyon yapma arzusu taşıyorsunuz. Gayet doğal. sorun yok. Onlara da olmadığına göre size hiçbirşey olmaz. Tabi kızlar bu tür konuları kendi aralarında asla konuşmaz. Yapsa da yapmıyorum der. Çünkü mastürbasyon sadece erkeklerin işiymiş gibi görüldü yüzyıllarca.Kadın yok sayıldı,ama artık kadın uyanıyor ve kendini keşfediyor.sağlıkla kalın

 93. ceren Nisan 28, 2014, 12:02 am

  Bunu sordugum icin cok utaniyorum ama.ben henuz adet olmadigim zamanlarda 10.11 yaslarindayken parmagimi vajinama soktum kızlık zarım delinmışmidir?cevap verirseniz cok mutlu olurum

  • cinseldusunce Nisan 29, 2014, 9:13 am

   bu daha çok kadın doğum uzmanı veya jinekologların görsel olarak söyleyebileceği birşey. ancak şunu diyebilirim insan anatomisi gereği küçük yaşlarda o bölge aşırı korunaklıdır yani zorlayarak zarar verilmemesi için böyle. yaş ilerledikçe organlar büyür ve olgunlaşır.

 94. beyza Mayıs 2, 2014, 3:51 pm

  1. Si benim galiba klitorisim yok bulamiyorum 2.si klitorisi olmayanlar adet olmazmi ve 3.sü 13 yasindayim ve yasitlarima gore herkesin göğüsleri cikmis goguslerimin cikmasi icin ne yapmaliyim ?

  • cinseldusunce Mayıs 2, 2014, 8:17 pm

   1 – çoğu kızda insanın ırkına göre klitoris küçük bir noktadır , üzeri deriyle kaplıdır. sadece keyif alındıgında başını gösterir. bazı kızlarda tamamen deri altında olabilir. Her kızın kendine göre bir yapısı ve Allah vergisi vardır. oralarda parmağını dolaştırdığında gıdıklanma hissi alıyorsan demekki deri altında . özel birşey yapman gerekmez. 2- Klitorisi olmayan kızlar adet görmez diye birşey yok , afrikada somali,sudan madagaskar birçok ülkede küçük yaşta kızları sünnet edip klitorisini tamamen kesiyorlar ve dikiyorlar bunu uyuşturmadan yapıyorlar.o kızların hepsi zamanı gelince adet görüyor ve çocuk sahibi oluyorlar. 3- Meme gelişimi kızlarda ırka göre değişkendir. hormonal yapıya göre değişiklik gösterir, Muhtemelen zayıf bir kızssın memeleri çıkmış olan kızlar ise kalçaları geniş senden daha yağlılar, senin ise boyun uzun ve daha zayıf olmalısın. Yağlı kızlarda meme gelişimi daha erken başlar 13 yaş adet görmek için normal sayılacak bir yaştır ancak 14ncü yaşına kadar gelmez ise 14üncü yaşının ortasında bir jinekolog- kadın doğum uzmanına gideceksiniz annenle ve vücudundaki hormon miktarı ölçülecek. sebebi anlaşılacak , ama bunu yapmak için hala erken. bana sağ üst köşedeki mail adresimden yazarsan daha detaylı bilgi verebilirim bu konu hakkında.

 95. beyza Mayıs 2, 2014, 3:53 pm

  Goguslerim yasitlarima gore daha hic cikmadi 13 yasindayim ve galiba klitorisim yok klitorisim yoksa adet olmicakmiyim yani

  • cinseldusunce Mayıs 2, 2014, 10:17 pm

   üzülme canım , tam bir kız olucaksın , az sabret , herşey normale dönecek . hepsinden bile büyük göğüslerin olabilir. hormonlarla alakalı. 14 yaşına kadar bir bekle. 14ncu yaşının ortasına kadar gelmez ise jinekologa gidilecek ve eksiklik öğrenilecek. amelyatlık veya bozukluk yok sadece hormon uyarımı almamış bir kız vücudun var ve sanırım zayıf ve uzun boylu bir kızssın. . eger 14 yaşının ortasına kadar gelmezsse çaresi de zor bişey değil. minicik bir hap ile düzeliyor. böyle olup çocuk sahibi olanlar var ,sende sütyen takacaksın . Belkide bişey yok. bana mailimden yaz

 96. Sinem Mayıs 10, 2014, 5:41 pm

  Merhaba ben 14 yaşındayım ve hiç adet olmadım bir ara masturbasyon yapiyordum biraktim. Dun kulotumda kahverengi bir akinti gordum ilk defa oluyor daha once sarimsi sumuksu akintim oluyordu hafif kokulu smdi 1 .2 gundur kahverengi aralarinsa ipliksi sumuksu geliyor korkuyorum acaba bu enfeksiyon gibi birsey mi ? Veya adet belirtisi mi ?
  Anneme soylemeli miyim ?

  • cinseldusunce Mayıs 10, 2014, 8:01 pm

   mastürbasyonun zararı yok,yaptıktan sonraki suçluluk hissi herkeste olan birşey . bu doyduğumuz için oluyor ve utanç günah yapmış gibi hisse kapılıyoruz. ama bu alakasız sadece vücudun doymasından başka birşey değil.kokulu akıntı ise annene söylüyorsun bunda ayıp birşey yok. ilk adet kanaman kahverengi olabilir , birkaç gün önce memelerinde bir şikinlik ve karnında ağrı sinirlilik gibi şeyler hissetmiş olmalısın.. eğer bunları yaşadıysan adetin başlıyor . tam genç kız oldun diyebiliriz. 3-5 gün içinde kesilmesi lazım. eğer bu akıntı devam ediyorsa 10 gün sürüyorsa o zaman,üşütmüş enfeksiyon kapmış olabilirsin .Bir doktorun vereceği enfeksiyon basit antibiyotiklerle çabucak tedavi edilebiliyor. Annene söyle ve gözlemleyin. Belkide bir kızın ilk defa genç kız olmasına şahit oluyoruz.Bu güzel bir şey. Sevdiğin çikolatalar seninle olsun 🙂 Yazdığın için teşekkürler, sonucu da buraya yazarsan başka genç kızların da aydınlanmasına faydalı olabiliriz.

 97. Sinem Mayıs 11, 2014, 10:30 am

  Kokulu değil hic kokmuyor ama beni korkutan tam sivi olmamasi genellikle boyle parca parca halinde sumuksu bir sey ilk gordugum gun cok ve koyu renkliydi 2. Gun azaldi ve bugun azar azar parca parca geliyor ve ben ilk usutmus olabilcegimi dusundum cunku sogukta kalmistim karnim agrimisti biraz.
  Tesekkurler

  • cinseldusunce Mayıs 11, 2014, 11:23 am

   evet üşütme olabilir. üşütme her kızda olabilen bir enfeksiyon, kendi kendine düzelir. düzelmez ise genellikle aile doktorunun verdiği antibiyotikle hemen keser. Birçok kadın bundan muzdariptir ve ecza kutularında ilaçlarını bulundururken. Bazı kızlar da tank gibidir hiçbir şeyden etkiilenmez. biraz hassasiyete bağlı. 14üncü yaştasınız 14ncü yaşınızın ortasını geçince Adetiniz gelmez ise, bir doktora gidin. Genellikle 14ünü yaşta gelmesi gerekir. Yumurtalıklar üşütmekten ekilendiğine göre her an gelme olasılığınız var. ama 14cü yaşın ortasına kadar gelmez ise dediğim gibi bir jinekologa gidersiniz. Her kızın gitmesi gereken bir test yaparlar. Merak etmeyin bakmicaklar sadece belki 1 damla kan veya idrar alırlar vücudunuzdaki hormon oranını ölçerler. 1 tanecik minik hap ile adet görmeye başlayıverirsiniz. Adet görmek kızlar için sağlık ve yenilenmek demektir ve olunması lazımdır. Rahatım ya böyle iyi filan deyip geçmemek gerekir. Adet görmeyip böyle sorunu olan kızlar haplarla çocuk sahibi bile olanlar var. Sadece nedenini keşfederler.Buda basit testler gerektirir.

 98. berk Mayıs 28, 2014, 8:43 am

  Kız arkadaşmın bakirelignden suphe edyorum doktora göturup kontrol ettirsem kuçuk düsurmus olcagm icın hastaneye gtmyorum.bna bakire oldugunu şöyluyo ama benim ıcim rahat etmyo.ilışkye grerek test etmek istemyorum.naşl anlyablrim adetten anlaşlrmı?

  • cinseldusunce Mayıs 28, 2014, 12:11 pm

   diyelim ki bugün evleniyorsun , bu kızla nişanlısın ve ailen çok geleneksel. bunu algılayabilirirm. ama kız arkadaşın yani hiçbir garantin yok . Bir kız erkek arkadaşı istiyor diye böyle bir teste tabi olmak ister mi ? Sen kendini o kızın yerine koy ve yerin dibine sok kendini. sen erkeksin herkese gösterebilirsin. ama bir kıza orasını bir başkasına senin şüphelerin için göstermesi çok aşağılık bir olur. birde güven yoksa evlenmeyeceksin . doktor yanlış teşhis koysa demekki kızın işi bitti. Sevgi bu kadar basit olmamalı. Paranı biri çaldı diyelim hırsız dedin , hırsız dediğin anda o kişiye bunu kanıtlaman gerekir. yani hırsızlık ve yalancılık dünyadaki en yüz kızartıcı suçudur. iftira atmak ise hepsinden daha yüz kızartıcıdır.
   Diyelim ki kız arkadaşın gitti ve elinde bakire olduğunu gösteren bir kağıt ile önüne geldi. Kızın içi rahatlar rahatlar alnı ak oldugu için ama güvensiz kişiye kagıtı uzatıp onurunu gösterir ve bir daha asla Bu güvensizlik üzerine o erkekle aile kurmayı düşünmeyebilir. Sadece o değil başka erkeklere de kızı soğutursun. Sonra Türk kızları şöyle böyle deriz.

 99. enes aslan Haziran 3, 2014, 8:20 am

  Ben kız arkadaşımla bereber oldum o esnada benden meni geldi ama vajinaya boşalmadim birsey yapmadim elime meni bulastimi bulasmadimi bilmiyorum ve hatırlamıyorum ama elimi ıslak mendille iyice temizledim ondan sonra kiz arkadaşimin vajinasini yüzeysel olarak oksadim elimle kiz arkadaşim daha sonra vajinasini iyice yikadi yani kiz arkadaşim bu durumdayken hamile kalabilirmi acaba birsey olurmu cevabinizi cok acil bekliyorum lutfen

  • cinseldusunce Haziran 3, 2014, 9:12 am

   eger vajinaya giriş çıkışlar yaptıysanız zaten hamilelik şansı var , dışarı boşalmanız bişey ifade etmiyor ki. mikroskop kadar canlı hucreleri gözle göremezssiniz. girip çıkarken mezi sıvısı salgılanıyor. o mezi sıvısı içinde milyonlarca sperm var. evli olup birçok kişi bu yöntemle hamile kalıyor. dışarı boşalmak erkeklerin kızları kandırmak için yaptıgı bir yöntem , dışarı boşaldım ama ya çocuk olmaz dediğimiz yöntem. kızlara da ters gelmez elbette ki. ama sonuçlar öyle demiyor. hamile kalmayanlar da zamanına denk getiremediğinden. siz cinsel ilişki yaşamışsınız isterseniz balkondan dışarı boşalın o kadar öenmli değil. önemli olan mezinin sürtüne sürtüne penis başından çıkması ,ki çıkar böyle devam ederseniz hamile kalır tabiki. ama dünyada prezervatif kullanmayı en sevmeyen toplumuz, bizden çok cahil geri kalmış araplar bile çatır catır cinsellikte bizi geçmiş durumdalar. lagım sularında prezervatif cıkıyor, mısır cezayir suriye fas ,tunus, ve daha aç ülkelerde bile. biz batıya yakınız

   • enes aslan Haziran 3, 2014, 8:25 pm

    Hocam siz beni yanlış anladınız ben penisimi arkadasim vajinasina sokmadım ve birsey yapmadim sadece öpüsurken bende meni geldi benimde elime bulaştimi bulasmadimi bilmiyorum tam olarak ama elimi ıslak mendille iyice temizledim ondan sonra kiz arkadaşimin vajinasini yüzeysel olarak oksadim elimle kiz arkadaşim daha sonra vajinasini iyice yikadi yani kiz arkadaşim bu durumdayken hamile kalabilirmi acaba birsey olurmu soru bu hocam

   • cinseldusunce Haziran 3, 2014, 8:34 pm

    hayır , bu anlattıgınız şekilde hamile kalma şansı sıfır gibidir, spermler havayla ve ısı defarmasyonuna ugramış ayrıca ph sertliği farklı mikrop kırıcı bir yapıyla karşılaştıgından hiçbir şansları yok..

   • enes aslan Haziran 5, 2014, 7:16 am

    Aynen hocam bu şekilde anlattim gibi oldu simdi kiz arkadaşim bu durumdayken hamile kalmaz değilmi hocam cok korkuyorum ve canım cok sıkılıyor bide hocam kız arkadaşım bu iliskiden once iki aydır adet olmuyor onunda adet düzensizliği var ve daha adet olmadı bu durum neyden kaynaklanıyor acaba bizi bilgilendirirseniz cok sevinirim ve sizide böyle rahatsız ediyorum kusura bakmayın lütfen

   • cinseldusunce Haziran 5, 2014, 8:51 am

    yaptıgınız olayda hamilelik riski yok ama kızın adet düzensizliğinin sebebini kendi araştırması gerekli, bazı kızlarda urlar var miyom diye geçiyor, et beninin vajina içinde olanı genellikle iri yapılı şişmanlık sorunu olanlarda daha fazla goruluyor . kızın yaşı 18 den küçükse duzensizlik anca 18-19 yaşında düzelir. ama hipofiz bezinden veya horon sorunu da olabilir. bunu en iyi bir uzman doktorlar belirler birçok test yapacaktır. ama bu testlerin sonucunnda gerçek sebebi ögrenir. adet görmemek iyi bişey değildir sağlıklı bir kadın için başka sorunlara sebep olabilir. baktırması gerekir.

 100. Mustafa Haziran 13, 2014, 8:09 pm

  Kız arkadasımın öpüşürken inlemesi normalmi

  • cinseldusunce Haziran 14, 2014, 7:00 am

   sana karşı arzu ve istekli olması anlamına gelir, pekçok kadın evlilik içinde başka erkeği arzularken eşiyle yatar. senin kız arkadaşın seni arzuluyor bu şikayet edilecek birşey değil ,kızın gerçek istediği sensin . bunun keyfini almalısın. her kadının cinsel dürtüleri farklıdır. kiminden istesen de alamazssın vursan da kırsan da olmaz. kahvehanelerde erkeklerin attığı külhanbeylik yatakta geçmez. kadınların ya vermezsse gibi bir seçeneği her zaman ve hep vardır. Böyle bir tepki hoşuna gitmeli… sevişmeyi sevmeyen keyif almayan kadın sayısı alanlardan daha fazlayken. şanslısın

 101. ayça Haziran 17, 2014, 8:45 am

  erkek arkaşımla aynı yatakta yattım ama kızlık zarına dair hiçbir şey yapmadık yani bozulmadı yalama olursa kızlık zorum bozulur mu bir de o arkadan yaparsak bişey olur mu

  • cinseldusunce Haziran 17, 2014, 9:12 am

   mail adresine cevabı yazdım, ancak geri döndü mesajım . bazı şeyleri direk yazmak hoş olmuyor bu yüzden bana doğru mail adresi yazın nasıl olsa kimse görmüyor burada

 102. idil bozkurt Haziran 21, 2014, 7:07 pm

  Merhaba utanarak soruyorum ama sormak zorundayim ben ped takiliyken masturbasyon yaptim hissetmek icin sanirim biraz zorladim ama ne noktalara yaptim hatirlamiyorum lavaboya gittigimde pembemsi bir kan vardi 2 saat sonrada cok az kanama olmustu bikac gun boyle devam etti pedin yaptigi baski zari yirtmismisir cevaplarsaniz cok sevinicem simdiden tesekkur ederim

 103. idil bozkurt Haziran 22, 2014, 9:18 pm

  Maili goremedim cunku sifremi bilmiyorum oyuzden yeni hesap actim okuyabilmek icin lutfen attiginiz yaziyi kopyalayip bu hesabima gonderebilirmisiniz rica etsem lutfen

 104. Ahmet Temmuz 9, 2014, 2:38 pm

  Kızlık zarı vajinanın kaç cm içindedir patlaması için penisin kaç cm girmesi lazım

  • cinseldusunce Temmuz 9, 2014, 3:51 pm

   kızlık zarının patlaması diye bir olay yoktur,14-17 yaşlar arası erkek gençler böyle mahalli konuşurlar. dinamit lokumu veyahut el bombası askeri mühimmat bırak barutlu ve ateşli bir mazleme yoktur kadın vajinasında . sadece erkek girince bekareti gidermiş olur o kadar. kızın yapısına göre değişir mesafe .Kızlar birer materyal mühimmat cephane değiller. Sizin gibi innsanlar ve kızkardeşiniz bacınız gibi insandır. insan yapısı çeşitlilik gösterir.Cinsel organları da çeşitlilik gösterir . Tek bir cins yoktur. Kategorize edemeyiz

 105. esra Temmuz 12, 2014, 8:38 am

  Vajinada islaklik olmasi bosaldigimimi gösterir?

  • cinseldusunce Temmuz 12, 2014, 8:51 am

   hayır, vajinanızın ıslanması genç kadın oldugunuzu, ve bir erkek için heyecanlanabileceğinizi gösterir.belli yaşlara kadar kızların bazı salgı bezleri genç kızlıga kadar uyurlar. yavaş yavaş cinsel ilişkiye girebilecek bir yaşa girdiğiniz anlamına gelir. genellikle mastürbasyon bu yaşlarda keşfedilir. bahsettiğiniz ıslaklık daha cıvık ve kaygandır normal akıntıdan az daha farklıdır.

 106. Muhammet Temmuz 13, 2014, 1:12 pm

  Lütfen benim soruma da cevap verin.15 yaşındayım ben bazen haftada bir bazen 1.5 haftada bir mastürbasyon yapıyorum .Dinimizce haram ama zevk almak için yapmıyorum. 3 aydır mastürbasyon yapıyorum 10 kere falan olmuştur hiç bir zaman meni gelmedi hep bir iki damla mezi geldi sadece geçen hafta yaptiğimda mezi mi meni mi geldi anlayamadım. Çünkü gelrn sıvı bembeyaz renksiz değil ama yine çok azdı.Her mastürbasyon yapisimda belki bu sefer olur umuduyla yapıyorum ama olmuyor. Sizce sağlığım yerin de mi.Doktora gorunmeli miyim.17 haziran 1999 doğumluyum.Lütfen bana yardım edin. 😦

  • cinseldusunce Temmuz 13, 2014, 2:24 pm

   erkekler için 14 yaşta yavaş yavaş gelmesi normal.Din konusunu karıştırmıycam ama sana haram oldugunu söyleyenlerin hepsi senin yaşındaysa haftada 4-5 defadan fazla yapıyor olabilir. sırf Günah korkusuyla karışık ergenliğe girememek buna denir. istediğin kadar mastürbasyon yapabnilirsin sadece yaptıktan sonra banyo yapmalısın. 16 yaşına kadar bekle eger gelmez ise o zaman bevliye uzmanına görünürsün. mezinin başlaması aslında yavaş yavaş gelecek demektir .Hiçbir erkekte aniden başlamaz , ufaak belirtilerle başlar. erkekler kızlardan daha gec ergenliğe girerler ama ergenilte 16 yaş sınır sayılır 16ncı yaşında da anormallik varsa o zaman doktora gorunursun. hala daha ergenliğe giriş dönemi içindesin, belirtiler başlamış. ilk meni sarı değildir. açık renktir zamanla koyulaşır. Diğer arkadaşlarına bakıpta vay benim neden böyle olmuyor ,filmlerdeki gibi diye düşünme filmlerde o kadar abartılı ki adamlar meniyle yangın söndürecek neredeyse. Herkesin bünyesi ırkı cinsi farklı . başka arkadaşında erken gelmiştir sende geç gelir. Önemli olan gelmesidir. erkeklerde genellikle sorun olmaz. kızlarda ergenlikte daha çok cinsel sorun vardır.

 107. Muhammet Temmuz 14, 2014, 9:05 am

  Çok teşekkür ederim

 108. ali Temmuz 25, 2014, 9:33 am

  Niwanlım ile telefonda cinsi elaqe haqqında danıwıram bu zinamıdır?harammıdır?

 109. Fidan Temmuz 26, 2014, 2:50 pm

  Sevgilimle sadece opusdum baska hic bi sey olmadi.Zaten kiyafet ustumuzde idi.ama tualete gittigimde kan geldiyini gordum.ne ile ilgili bu?

 110. cinseldusunce Temmuz 27, 2014, 8:00 am

  kızlık pantolon elbise iç çamaşırı üstünden bozulmaz,sürterken tahriş olmuştur, dudak arası çatlklar kenarlarda oluşur bunlardan kan damlaması normaldir. heyecan duyarken hoş gelirken anlaşılmaz . normale döndüğünde vajina ıslaklıgıyla dışarı atılır bu esnada peçeteyle sildiyseniz küçük kan pıhtıları kanama gibi gelir. sürtünme esnasında sevişirken çok insan yaralanır zevk keyifteyken bunu anlayamazssınız , sevişirken sakat kalanlar da vardır 🙂 ayağını kıran yataktan düşen . sizinki ne ki

 111. meriç Ağustos 10, 2014, 5:25 am

  Bekar bir kızın göğüs ucunu sıkınca küçük sıvı gelmesi hastalıkmıdır

  • cinseldusunce Ağustos 10, 2014, 5:40 am

   merhaba , göğüs ucunu fazla sıkmamalısın belkide hormon salgılanmasına sebep oluyorsun devamı geliyor, Tabi kendi kendine süt salgılıyorsa bu bir problem var demektir. genellikle ergenlikte aşırı hormon değişikliğinde çok az da olsa böyle olasılık vardır ama bu kesmesi gerekir biraz daha bekle geçici bir durum olabilir. Ergenlik dönemine giren genç kızlarda da meme başından süt gelebilir ve bir hastalık belirtisi değildir. ama devam etmemeli ergenlikten sonra

 112. a Ağustos 21, 2014, 9:00 am

  Bir kızı nasıl kendinden soğutmadan ilişkiye yönlendirebilirim

 113. cansu.g Eylül 27, 2014, 5:54 am

  Merhaba erkek arkadaşımla birlikte olduk kızlık zarım yüksek ihtimal bozuldu. Son birlikteligimizde disari bosaldi. Birkac dakika sonra tekrar birlikte olduk. Penisinde sperm olabilir miydi ? Hamile kalma riskim var mi ?

  • cinseldusunce Eylül 27, 2014, 7:07 pm

   hamile kalma rsikiniz elbette ki var sadece gününe rastlatmadıysanız olmaz. içine girip çıkması ama dışarı boşalması birşey ifade etmez. elektron mikroskobu gibi bir gözle bakabile şansınız olsaydı binlerce spermi görürsünüz. ama boşalmadı nasıl olur diyeceksiniz. girip çıkarken mezi denen kayganlaştırıcı sıvı salgılıyor bu sıvı sperm doludu. erkeğin dışarı boşalması sadece kadınları aldatıp korunmadan cinsel ilişkiye girmelerini sağlar kafalarına göre tehlike yoktur. ama bir laf vardır hayatın çoğu kazayla başlar yani ! istemeden vajinaya kaçmış sepermlerle. bu lafımı asla unutmayın . oynarken oynarken hamile kalıverirsiniz. Modern medeni görünüp Prezervatif kullanmayan ülkelerden biriyiz, Bu işi yapıyorsanız korunun yada hiç yapmayın.

 114. naz Ekim 3, 2014, 5:23 pm

  kötü bi durumla karşı karşıyayım. regl olmama bikaç gün kala ters sürtünme ile yakınlığım oldu. vajina kısmına değme yada boşalma olmadı. tedirginlik yüzünden 48 saat dolmadan ertesi gün hapı aldım ve bikaç saat sonra regl oldum. süresi rengi vs her şey normaldi. merak ediyorum ki hala risk var mı?

 115. cicikız Ekim 10, 2014, 12:05 pm

  birşey sormak istiyorum benm yaşım 18 ve ben sürekli cinsel istek duyuyorum.çoğu kez mastırbasyon yapıyorum hiç ilişkiye girmedim.bir arkadaşım şimdi sürekli mastırbasyon yaparsan ileride zevk alamassın dedi.bu doğru mu ? çok mastırbasyon yapmamın bana ne gibi bi zararı olur ?

  • cinseldusunce Ekim 10, 2014, 6:31 pm

   arkadaşın sana yalan atıyor,sanki gelecekte senin aldığın keyfi alacak. kendi vücudunu tanımazssan bir erkekle oldugunda bundan keyif almayan milyonlarca kadın var. Mastürbasyon yapmayan ,henüz vücudunu keşfetmemiş birçok kadın varken şanslısın.

 116. Nilay Ekim 22, 2014, 6:10 pm

  Merhaba uzun zamandır korkumdan bir şey yapamıyorum kızlık muayenesi olmak istedim ancak adliyeden belge istediler. Henüz ilişkiye girmedim ama bir keresinde adetliyken mast yapıyordum ve aşağı tarafım çok ağrıdı. Sonrasında ise kan geldi. Acaba kzılığım bozulmuş mduur? Ve biz alt tarafımıza ayna tuutarak kızlığımızı görebilir miyiz?

  • cinseldusunce Ekim 22, 2014, 6:30 pm

   evet kendinizi inceleyerek görebilirsiniz ancak onun bekaret zarı oldugunu anlayamazsınız.Kızlık muayenesine gerek yok genelde çoğu kız mastürbasyonu adet döneminde yapar. Ve bu anlattıgınız gibi vakalar olur. Sonra da korkulur . bekareti kaybetmek için onu kalın bir nesne içine zorla sokarak canınızı acıtarak acak yaparsınz. Mastürbasyonla bekaret yırtan kız pek yoktur.İnsan kendine acı verecek olayı yapmaz. mesela oraya parmagınız girseydi hissederdiniz.

 117. ulu Ekim 31, 2014, 3:01 am

  Kadın kocasını sevmediği halde ilişkiye giriyorsa zevk alırmı

  • cinseldusunce Ekim 31, 2014, 6:28 am

   Kocasını sevmeden elbette zevk almaz,ama kaç tane kadın Türkiyede orgazm oluyor evlilik içinde ? Bunu kaç erkek becerebiliyor diye sorsaydınız sıfır puan alırdırnız. Ben daha iyi yaparım demek çözüm değil. Bütün erkekler aynı düşüncede yaratılır. Biribiriyle rekabet içindedir.Hepimiz ötkinden daha iyiyizdir. Daha iyi yapan kocası değil de siz olsaydınız kadının bütün düşüncesi cinsellik olmayacaktı,emin olun. PARA olacaktı yoksa bekar gözüyle bakınca seks kurumu gibi görülür evlilik. Evliliğin içine girince para kazanmak onu geçindirmek zorundasın hemde sonuna kadar.Her zaman düşündüğünün fazlasını harcayacaktır.Ekonomik kurumdur evlilik. para ile çalışır. Seks olarak bekar erkeğe ucuzmuş gibi görünür. Dünyadaki en pahalı kadın evindeki karısıdır adamın. içine girmeden dışarıdan bakınca görünmez. Ben ömrüm boyunca keyif almadığı halde evliliği devam ettren kadın görmedim. Aptal kadın yoktur. Geçinme derdi vardır. Kadın ancak kendisinden daha iyi bir olasılık bulursa oraya geçer.Neden evlensin özgür seks yapmak için mi? Türkiyede mi bunu yapacak ? Arabesk ve hint filmlerindeki gibi fakir ama iyi çocuğa gitmez ama sadece filmi seyredilir bunun. Tv lerdeki evlenme programlarına bir bakın saçma olduğu halde ne dediğimi orada bile görürsünüz.Hep bir Pazarlık vardır. Kadını seksle alınacak kadar ucuz sanmak erkek için basit yanılgıdır.

 118. hobaa Ekim 31, 2014, 5:13 pm

  Bugün dar bir kot giydim ve egilip kalkerken cinsel organim cok acıdı. Eve gelip baktığımda kahverengi yesil arasi bir renk gördüm. Ayrica idrarim da kahverengiydi. Hem acidigi icin korkuyorum hem de ren frki oldugu icin. Birkac gundur de goguslerim cok hassas dokununca aciyor. Bir türlü kızlık bozuldu eyvah korkumu yenemiyorum. Lütfen bana yardım edin. Özel hastaneler muayene eder mi belge istemeden?

  • cinseldusunce Ekim 31, 2014, 6:43 pm

   kızlık zarı eğilmekle araya külot kaçmasıyla bozulmaz, keser sapı veya tornavida sapı gibi kalın birşeyle içine dogru zorlanarak ancak bozulur. gördüğünüğz adet kanı yada üşütmeden enfeksiyon kapmış olabilirsiniz. akıntınız kokulu olup olmadıgına bakın. kendiniz kontrol edin

 119. tina Kasım 6, 2014, 6:28 am

  Meraba bn tina dulum 1 yllk ilskm var erkekk arkadasmla duzenli bi ilskim varr naptiysam icme bosalmiyo . Gobeyime dogru bosaldi bnde parmagmlaa sviyi vajnama soktumm hamilee kalir miyimm . Bide napa bilirimm kendini tutamadann icme bosalsn . Bn hamile klmk istyrm

  • cinseldusunce Kasım 6, 2014, 6:50 am

   her ay sadece 1 gün hamile kalırsınız 30 günde 1 gün ve +-1 gün de spermlerin vajinanızda yaşama şansıdır . vajinaya spermler dökülmediğine göre sıcağı sıcağına değil biraz soğuk girmesi spermlerin yarısını öldürüyor. ama geri kalan yaşama şansı olan spermlerle vajinanıza sokarak hamile kalma şansınız var tam 2 adet başlangıcı günlerinizi hesaplayın 30 günde 1 görüyorsanız adet başlangıcından sayın 14-15-16ncı günler özellikle ilişkiye girin. Bu sizin yumurtanızın olgunlaşma günüdür. Hamile kalmak için diğer yöntem de folik asit vitaminleri kapsülleri içmektir. bu sizin rahiminizdeki endometriumu inceltir ve yumurtanın spermle daha kolay karşılaşmasını sağlar. Hamile kalmak kadına göre de değişir. bazen havadan nem kavrarken bazen de çok zor çocuk sahibi olurlar. Birçok kız hamile kalmak için amuda kalkar rahime yerleşmesi için bu halk arasında sadece söylentidir.

 120. ayse Kasım 11, 2014, 7:32 am

  ben yastkla masturbsyon yptm bi bes dkka sldgm de pectye kn glmsti ama azdi kzlgmmi bzlms olblr

  • cinseldusunce Kasım 11, 2014, 7:52 am

   hayır bişey olmaz ,çok masumca , birçok kız böyle başlar. sürütnmeyle oluşan ufak çatlaklardan kaynakılıdır.çatlaklar 1-2 günde onarılır vücut tarafından. Keyif alınırken farkedilmez hissedilmez o yüzden. onun lekelsidir bu peçete bembeyaz tabiiki açıkça belli olur. Masum Mastürbasyonla kendine hasar veremezssin normal şartlarda.

 121. Melek Kasım 12, 2014, 8:18 pm

  12 13 yaslarımda bilincsiz cinsel bilgiler nedeni ile vajinama parmak büyüklüğü kadar eşya sokmuştum. o sıralar o eşyaya benzer şeylrde sokuyordum. Fakat ne bi acıma ne de kanama geldi. Hala kızmıyımdır.(adet kanaması gecirip gecirmediğimi hatırlamıyorum) Açıklarmısınız?

  • cinseldusunce Kasım 13, 2014, 4:38 am

   Genellikle bebeklik ve ergenliğe kadar olan yaşlarda vücut daha korumalı ve esnektir Bunun sebebi bebeğin dış etmenlerden korunmasını sağlamaktır. mesela gül çiçeği gonca gibidir ama kapalı sıkıdır açıldıktan sonra daha kolay zarar verebilirsiniz.. Kalın nesneler değilse belki sorun yoktur.Muayene kontrol edilmeden anlaşılamaz. Tahminen şöyledir böyledir de denemez. sadece doğal olarak bunları söyleyebilirim.

 122. mehmet Kasım 15, 2014, 12:48 pm

  Penisimin sol tarafında sivilce tarzı bir şey vardı bugün baktım pirinç tanesi kadar olmuş sıkılmıyor esnek bir şey ne yapmalıyım

  • cinseldusunce Kasım 15, 2014, 9:42 pm

   daha önceden bir kadın ile ilişkiye girdiyseniz,yada ters ilişki gibi vaka yaşadıysanız HPV virüsü genellikle kendini sivilce şeklinde gösterir ve kan yoluyla yada tahriş edilmiş deri yoluyla geçmektedir. ama tabii kendiliğinden oluşmuş ise birşey diyemiyorum. her halükarda bir üroloji uzmanına Bevliyeye baktırmanızı tavsiye ederim. Erkeklik en zor bozulan organdır. bozulursa anormallik olursa genellikle basit kendiliğinden geçici birşey değildir.

   • emre Kasım 17, 2014, 8:34 pm

    Kiz arkadasim yuz ustu yatarken arkadan rahatca vajinaya yariya kadar girdim kiz olduğunu soyluyor sirt ustu yatarken yapildiginda bozulacagini dusunuyor sizce dogru mudur arkadan vajina mesafesi daha mi uzun ?

   • cinseldusunce Kasım 17, 2014, 9:34 pm

    tersten evet daha uzak ama. bu nasıl bir oyundur girsin mi gimesin diye mi uğraşıyorsunuz. kızlar kendi vücudunu sizden daha iyi tanırlar.

 123. azize Aralık 2, 2014, 1:31 am

  mrb ben 22 yaşında bayanım ..sevgiilimle ilk ilişkiye girdigmde kanama olmadı..kızlık zarm bozülmamısmıdır .. ilişkide içime boşalmıyor karnıma ya da br beze boşalıyor ..boşaldıktan sonra devam etmiyoruz..adetimede 10 13 gün var.. bunda hamilelik riski varmıdır..

  • cinseldusunce Aralık 2, 2014, 7:35 am

   Ne yazıkki en tehlikeli günlerde birlike olmuşsun ,içine boşalmazssam bebek olmaz. bak içine boşalmadım ya demekki korunduk. diye bir yöntem yoktur. Erkeklerin kızlarla hiçbir korunma sağlamadan o an yapayım da nasıl olursa olsun diye kafadan uydurdukları. Bir erotik filmde gördükleri bir yöntemdir. Filmlerde ise erkeğin boşalmasını göstermek kadınlara birşey öğretmek için gösterirler . Korunmak için değil. Millet doğum kontrolü için para harcıyor onları aptal yerine koymak sadece bu.
   Prezervatif denen bişey icad edilmiş hemde pahalı değil. Bahanesi de hissetmiyorum olacaktır onu da biliyorum. Bekaretiniz yırtılması için illa kanamak zorunda değil. ama genellikle zamanla beraber çatlayacaktır. bazı kızların elastik yırtılmaz doğuma kadar. Abartılı Türk filmlerinde çarşafta gösterilen kan gibi değil silik bir peçete izi gibidir. Öyle abartılacak bir durum değil. 22 yaş gençlik dönemi sonuçta bunların olacağı bir zaman bugün yaşadıklarınızı 40-50 yaşında asla yaşamazssınız. Korunun, birbirinize değer veriyorsanız korunun en azından bir çaba sarfedin.Birşeyler yapıyorsanız birlikte önlemler alın. Gebe kalmak için içinizdeyken penisin salgıladığı 1-2 damla heyecan sıvısı içinde milyonlarca sperm var. Sizi hamile bırakır. boşaldığını görmemek çözüm değil. Gözünüz elektron mikroskobu değil ki görsün Beyaz sıvı içinde olmasa da damla şeklinde içinizde kaldı ve suyla yıkasanız temizlenmez.

 124. azize Aralık 3, 2014, 12:37 am

  hamile kalma riski cok fazla dıyorsunuz demi..peki adet olsm bişey degişirmi.. test yapmak istemiyorum..

 125. azize Aralık 4, 2014, 3:26 pm

  cok teşekkür ederim..

 126. ozge Aralık 12, 2014, 1:30 pm

  Bekaretimi kaybettim ve reşitim . ailemle doktora gitsem sadece sözlü olarak bakire olduğumu söyleyebilir mi ?
  Ve rapor almak istesem raporda bakire olduğumu yazabilir mi ? Ne yapmalıyım

  • cinseldusunce Aralık 12, 2014, 3:11 pm

   Bekaret raporla yazılacak birşey değildir genellikle. Kendi vücudunuzu eğer bekaret yüzünden bir kagıt parcasına inandıracak kadar düşürüseniz kadınlık onurunuzu düşürmüş ve kendi hemcinslerinizi 2nci sınıfa düşürmüş olursnuz. kadınla erkeğin eşit olduğunu başta kendiniz kabul etmelisiniz. Bu yuzden hiçbir raporu almak ve birlerini bakire oldugunuza inandırmak zorunda değilsiniz. Güçlü olmak bazen sırları içinizde saklamaktan geçer. Size ahlak kesilenler namus dersi verecek sorguya çekecek olan kişilerin geçmişini inceleseniz kırılan cevizler o kadar çoktur ki. Bir gün sizde anne baba olunca aynı rolü oynarsınız.Mkasat yapmak değil korkutmaktır. Gençlik gibisi var mı. Herkes hatalar bazen bilinçli yada pişman olarak yapar. Bozuk bekaretiniz sizin tecrübenizdir. hatalar olmadan tecrübe kazanmak mümkün mü. Peki ya diğerleri. Sıkmayın canınızı. Erkeklere illa bişey kanıtlamak zorunda değilsiniz. Bu konuyu konuşmamak bazen daha iyidir. Bekaret zarının kanıtı diploma gibi asılacak bişey olsaydı millet kız alıp verirken erkeklerden de bunu isterdi. Hayat tek taraflı değil bide bu diplomaları takdir belgesi gibi asardık. Hayır sen bu kadar basit bir kız değilsin. Bekaret sözkonsu oldugunda sessiz kalacaksın en guzel yol budur. Bir erkekle evlenmeden önce zührevi hastalık kan analizi raporu istemek senin kişisel hakkındır. Bu kabul edilebilecek makul saglık raporu olmalı. bir erkek kaç tane kadınla yatar evlenene kadar bilemeyiz. Neden sağlıgını hepatit a b c ,hpv virüslü biri ile birleştirp kendine bulaştırasın ki. Bekaret genel sağlık raporunun yanında belge değildir. Bunu yap dediğinde sorgulayan erkeklerin çogu cayacaktır.Bu sefer evlencek adma bulamıycaz :))

 127. peri Aralık 24, 2014, 12:29 pm

  Vajinami bilgisayar masasina surdum hamile kalirmiyim?

  • cinseldusunce Aralık 24, 2014, 12:53 pm

   hayır öyle bişey olmaz . böyle biryerlere sürterek hamile kalmak olmaz ,ama erkeklerle birlikte olunca onların cinsel sıvısı oraya biribirinize degerse ancak o zaman olur.

 128. peri Aralık 24, 2014, 1:06 pm

  Ama bu ay adet olmadim ve surttugumde bir iki damla kan akti bir de bu taraftasn bakin

  • cinseldusunce Aralık 24, 2014, 1:15 pm

   Bu normal, senin yaşın 13-16 yaş arasında , korkma bu tür düzensizlikler bu yaşta normal. 18 yaşına gelince tamamen saat gibi çalışacak. Böyle şeyleri kafana takma . Tamam mı. Bu ay geç te gelbilir. belki gelmez ama sonraki ay gelicektir. 1-2 damla kan süprüntüdür o sürtme esnasında ufak tefe çatlamalar olur. Boyle şeylerden asla hamile kalmazssın . ama yabancı cisim sokarsan enfeksiyon kaparsın. hem senin sürttüğün yer orası değil ki , onun üstü . o yuzden korkma. bana mailden ulaşabilirsen daha fazla bilgilendirebilirim.

 129. kübra Aralık 28, 2014, 5:02 pm

  merhaba ben bakireyim ve az önce masturbasyon yapmak istedim birazcık zorladım sonrada kanlar gelmeye başladı sizce kızlık zarım bozulmuşmudur çok korkuyorum 😦

  • cinseldusunce Aralık 28, 2014, 5:12 pm

   mastürbasyonla , normal kız mastürbasyonuyla içine yabancı cisim sokmadıysanız sorun bekaretinizde sorun olmaz , akan kan ya adet kanıdır, yada keyif alırken hepimiz kendimizden geçeriz bazen fazla baskıyla küçük sıyrıklar ,tahrişlerden kaynaklıdır. peçeteyle silince kırmızı korkutur. parlak bir deriye sahip gölge küçük çatlaklar her zaman oluşur . narin bir yer sonuçta. bunu kafaya takmayın bu tahrişler genllikle 1 günde kaybolur yada 2 günde. bekaretle alakası yoktur. Mastürbasyon yaparken keyif aldıgınız bölge bekaretten uzak.

   • kübra Aralık 28, 2014, 5:23 pm

    ama birazcık uzuncana birazcıkta kalın bi sopa gibi bişiyle yaptım onu sonrada kanlar gelince o sopa gibi bişeye bıraktım sonra kanama devam etti bi 2 dk gibi eğer yırtılmış veya bozulmuşsa o bölge kendiliğinden yenileyebilirmi 16 yaşındayım ilerde sorun olmaz dimi :((

   • cinseldusunce Aralık 28, 2014, 5:39 pm

    sopayı vajina bölgene sokturysan hasar vermiş olabilirsin, ama sadece o bölgeye sürtme şeklinde yaptıysan sorun sadece enfeksiyondur,sonuçta yabancı cisim tahriş eder. kızlık zarı kendini onarabilecek yapıda değildir. ama vajina duvarlarında, iç dudaklardaki tahrişler 1 -2 günde kendini onarır. Kızlık zarının görevi mikroplardan korumaktır.

   • kübra Aralık 28, 2014, 5:55 pm

    eğer hasar verdiysem peki kızlık zarım bozulmamıştır yani dimi ama sürtünme gibi yapmadım direk soktum sonrada yanma yaptı sonrada tuvalete çıktığımda ise hafif yanma hissettim bu normal bişimi

   • cinseldusunce Aralık 28, 2014, 6:16 pm

    yanma hissi normal. ama hasar verme olasılığnız yüksek , soktugunuz malzeme en kalın parmagınız boyutundaysa veya daha büyükse kesin bekaretinize zarar verme olasılıgınız yüksektir, bekaretiniz evlendiğiniz zaman gene kanar ama bir kontrol yaptırdığınız iyi bir uzman çatlagı veya çtlaklıgı eğer doğal çatlak değilse anlayabilir. Kızlık zarı tek bir parçalı yırtılmaz tamamen yırtılması normal doğumla mümkündür.

   • kübra Aralık 28, 2014, 6:27 pm

    hee ozaman rahatladım ya çok korkmuştum teşekkürler bundan sonra tövbe valla yapmam artık öle şeyler çok saolun tekrardan

 130. Asiye Ocak 10, 2015, 5:54 am

  19 yasindayim ve hic cinsel iliskiye girmedim. Masturbasyon sonucu vajinada sekil bozuklugu (kivrim seklinde) ve morluk meydana geldi bunu ne sekilde duzeltebilirim? Tek cozum estetik ameliyat mi? En azindan morlugu ya da seklini duzeltebilecegim baska bir yol yok mu? 😦 cok utaniyorum masturbasyonun boyle zarari oldugunu bilmiyordum

  • cinseldusunce Ocak 10, 2015, 7:40 am

   mastürbasyonun zararını ilk defa duyuyorum, ya çok korkutulmuşsunuz . Kız Mastürbasyonu klitorisi vajinanın delik kısmını değil, en üst ucunu okşama şeklinde yapılır. Yabancı bir cisim ile bir zorlama sözkonusu değil ise o morluk geçer. Ancak morluk mastürbasyon ile bağlantılı olmayabilir. Çünkü mastürbasyon bir şeyi insanlardan almaz yada vermez. Avrupa amerika çin hindistan rusya uzkadoğudaki islam ülkeleri dünya mastürbasyon korkusunu yendi. Hristiyanların 17-18nci yüzyıldaki hristiyanlarların yaptığı korkular bugün inançlı insanlara kullanmak bizlere kaldı. Aynı düşünceyi savunan kişiler,kadın sünnetini de savunacaklardır. Yaptığınız yabancı cisim kullanma metodu ise morluk geçicidir. Bahsettiğiniz morluk değil koyuluk ise. Jiletle kılları almak kızlarda koyu siyaha kaçan cinsel organ derisi yapar bu açık tenlilerde mora maviye kaçar. Ağda ile alan kızlarınkisi daha beyazdır. bahsettiğiniz morluk bu ise ağda ile düzelecektir. İç dudaklarda uzama ise gene ırsiidir mastürbasyonla alakası yoktur. zaten büyüyecek. çocuk şeyi kalmayacak orda. Birçok bakire kızda bunun gibi şeyler vardır, onlarda sizin gibi düşünür bunun mastürbasyondan ilerigeldiğini sanır.

   • Asiye Ocak 10, 2015, 4:53 pm

    Cevabınız için çok teşekkür ederim. sürtünmeden dolayı olduğunu düşünüyorum çünkü daha önce yoktu ve uzun süredir hiç geçmedi yapmamaya özen göstersem bile hem öyle iç dudaklarda uzama devam etti (uçları kıvrık ve koyu renk) ve iç dudaklardaki morluk hala duruyo. İç dudakların ta ucuna kadar jilet vs vurmuyoruz sonuçta jiletle nasıl o hale gelmiş olabilir ki? Ne yaparsam geçer çünkü kendiliğinden geçmiyo. Bunu yapmayı bırakmak veya estetik ameliyat tek çözüm müdür? Çünkü iç dudaklar dış dudaktan çok az da olsa dışarıda ve uzun kalıyor. Kıvrıklar ve uzamasının geçmesi ameliyatsız mümkün mü? Morluk için ameliyat dışında ne yapabilirim? Bunu bi yakınımla paylaşsam mastürbasyondan kaynaklı olduğunu düşünür mü yoksa doğal bir şey mi bu?

   • cinseldusunce Ocak 10, 2015, 6:32 pm

    Bu anlattığınız ,normal bir kız yapısı yaş ilerledikçe iç dudaklar uzayacak, bu mastürbasyonla alakalı bir durum değil. iç dudakların kalınlaşma uçlarının kıvrılma eğilimi her kızda olabilir. daha genç oldugunuz için dış dudaklardan henüz az sarkmıştır ama her kızda olabilen bir durum. tamamen kapalı olması mümkün değil. Vajinanın bir yapısı vardır. Ailenizin kadın yapısı ırkıyla alakalı.yaş ilerledikçe orası da gelişiyor. Siz mastürbasyona yorumluyorsunuz. mastürbasyon yapmayan kızlarda da oluyor onlarda ağda yapışıyormuş efendim dudklar uzuyormuş gibi düşünüyorlar. En azından ben mastürbasyon yapmadım filan. Ama siz genel durumu bir inceleyin , kızlar birbirine söylemiyor ama %80-90 oranında yapıyorlar sadece sorulursa yapmıyorum der. Çünkü bir kız olarak doğduysanız mastürbasyon hep erkek olayı gibi düşünülür. Hiç te alakası yok.bazen günde 3-4 defaya çıkabildiği oluyor bu sayı,hormon yapısına göre onlarında tamamen şekil bozulması yaşaması gerekirdi. İç dudakların aradan çıkması hele buruşma olayı kullanılmışlık hissi, karşıcins acaba bunu ellenmiş dokunulmuş mu hisseder düşüncesinden kaynaklı. Çünkü erkekler ellenmemiş dokunulmamış peşinde ,sizin suçluluk duygunuz bundan kaynaklı . Üzülmeyin bu birçok kızda az da olsa aradan gözükücek şekilde zaten , mükmemmel .. diye bişey var mı , Evet çok rahatsız olursanız labiaplasti ameliyatları var ama bunu kafaya takmayın. Hayatınıza iyi bakın birde %10 luk hiç orgazm olmamış kadınlar da var bu hiç az değil. Kadınlık hissini tatmamış. bunların bir kısmı organik olma olasılıgı vardır. Erkekler sanki çok mu mükemmel . Herkesinki farklı sizinki de , Hem bu bir kusur değil. Seveceğiniz erkek bunun için terkedecek ise bulmuş ta bunmuş derler. Varsın terketsin bunun içinse.kendi vücudunuzu sevin o sizin. Mastürbasyon için ph oranı dengeli bebek yağları ile o bölgedeki deriyi besleyin ve tahriş etmeden bunu ıslatmak için kullanabilirsiniz. Bebek yağları zararsızdır ph dengelidir bunu tahriş etmeden kullanırsanız ,sprey olanı uçucudur düz olanı daha iyidir. jonson ,

   • Asiye Ocak 11, 2015, 2:08 am

    Bu beni rahatlatıcı yazınız için çok teşekkür ederim. Haklısınız mükemmel olamaz ama bunu ilişki yaşayacağım adamın düşüncesinin beni üzmesi kadar görüntünün kötü olması beni ve özgüvenimi de çok etkiliyor. Tabi bu yazdıklarınızdan önce daha kötü etkiliyordu. Peki morluk mastürbasyondan kaynaklı mı olmuştur yoksa bu da mı aile yapısıyla ilgili bi durum? bu çoğu kızda olan bir şeyse mesela daha önce birileriyle birlikte ilişkiye girmiş adamın benimle ilişkiye gireceği zaman bu morluk ve kıvrımlar dikkatini çeker mi? Farklı gelir mi? Beni bunla yargılaması benim sadece özgüvenimi zedeler çünkü. Bu yüzden terk edilmek beni üzmek yerine rencide eder sanırım ve sinirlendirir. Ama herkeste olan bir durum diyorsanız pek önemsemez erkek sanırım? Peki bu bebek yağını morluk için mi yoksa kıvrımlar ve uzama olduğu için mi önerdiniz? Hangisine faydası var? Ne sıklıkla kullanmalıyım? Nasıl ve ne kadar sürede fayda görürüm? Deri kendini zamanla yeniler mi? Ne şekilde sürmem daha doğru olur tahriş etmemek için?

   • cinseldusunce Ocak 11, 2015, 7:54 am

    bebek yagı aslında sadece orası için değil, bütün vücudunuzu şu kış aylarında yumuşacık yapar, yağsız kuru görünümünü pamuk gibi yapar. Size bir önerim şu . mesela banyo yaptınız bitti . Bebek yagını elinize avucunuza alıp bütün vücudunuzu gezdirip 5 dakika öyle bekleyin yani yağı bulaştırın her tarafınıza sonra da normal ılık suyla durulayın . Vücudunuzun yumuşacık olduğunu göreceksiniz. Bebek yağını klitoris ve iç dudakları bir şekilde hasar gördüyse morlaşma sonradan oluştuysa diye düşündüm tükürükle kayganlaştırıp yaptıysanız , bebek yağı daha kaygandır. Kuru kuru mastürbasyon yapmayın bir müddet bunu demek istedim. Kaygan bir madde daha çok keyif verir sinirleri de öldürmez. Bebek yağları da vücut asitleri ile dengeli imal edilmiştir. Vajina suyunuza zarar vermez ama koruyucu ve besleyici maddeler içerir. Hasar varsa yeniden yapılanmasını sağlar. ama zaten bütün kızların iç dudak dudak bölgesi daha koyu renktir anormallik olduğunu sanmıyorum. Erkekleri ilgilendiren şekil değil daha çok sokabilecekleri bir deliktir. Vajina şeklini anlat bakalım deseniz birçok erkek anlatamaz ki zaten. Siz kız olduğunuz için çok hassassınız.Mükemmel vajina diye bir şekil yoktur. hemen hemen hiç iç dudakları olmayacak kadar küçük kızlar da vardır sadece dış dudak düşünün buda o kadar iyi birşey değil .Eğer bu çok kötü birşey olsaydı Rus kızlarının iç dudaklarının çoğu dışarı çıkıktır. Irk meselesi,bacaklar kapalıyken çok kalın çizgi şeklinde ortada görünür açıkken değil. Ama erkekler rus kızlarına bayılır 🙂 . bebek yağını kullanın farkını anlayacaksınız. Eczanede değil marketlerde satılıyor. Bebek gibi teniniz pürüzssüz olsun. sağlıkla kalın.

 131. rose Ocak 10, 2015, 9:07 pm

  Parmakla kızlık zarı bozulurmu ?? Yani kaç buğum girdiyinde bozulur ?? Lütfen anlatırmısınız?? Ya da parmakla iç kısmında divarını bir Az esnetince bozulur mu?? Yoksa bunu bozmak için büyük bi güç lazım mı?? Lütfen anlatın .. 2 gündü iç giyimim de kavre rengi sıvı var .. Ne olar bilir bu ?? 🙏

  • cinseldusunce Ocak 10, 2015, 9:39 pm

   kendi kendinize bozmak için kalın bir tornavida sapı gibi bir nesneyle zorlamanız gerekir ki bundan biraz acı duyardınız. fakat kurcalamayın tabiikide yani herkesinki oval değildir ve kahverengi sıvı. Ya bir enfeksiyon kaptınız ise tedavi etmelisiiniz(kokulu akıntı ise )yada adet kanının başı yada sonudur genellikle mastürbasyon yapınca içerdeki basınçtan bazen adet kanı kalıntısı yada başlangıcı gelebilir ,kızlar genellikle bu dönemde mastürbasyon yaptıkları için bakireliğiini bozdukları hasar verdiklerini sanır. Kendi bekaretini bozmak biraz acı çekeceğiniz için zordur ama olmaz da değil özellikle kurcalarsanız tabiikide bozulur. çatlamalar 1 defada değil birkaç defada oluşmaktadır genellikle. Kendi vücudunuzdan korkmayın. mesela kahverengi akıntı 1 hafta içinde geçmiyorsa, üşütmüş olabilirsiniz, o zaman annenizle beraber aile doktorunuza üşütmüşüm diyebilirsiniz doktorunuz siz göre birşeyler yapacaktır,her kız bir dönem üşütebilir. enfeksiyon olur. google da en çok aranan kadın sorunlarındandır bu ,

 132. sude Ocak 24, 2015, 5:05 pm

  eğer ama penis girdiyse kızlık zarı bozulurmuyani çocuk olabilirmi

  • cinseldusunce Ocak 24, 2015, 6:20 pm

   pçocuk olması ile kızlık zarının alakası yoktur. Kızlık zarı bozulması başka şey, gebe kalmak başka şeydir. Erkek cinselliği içeri girdiyse ikisi de olabilir.

 133. zeynep Şubat 7, 2015, 11:49 am

  19 yaşındayım erkek arkadaşımla bi kac defa ters ilişkiye girdik ama ilk oldugu icin mi bilmiyorum canım çok acıyoo bide daha sora otururken ve tuvalete giderken cok zorlanıyorum ne yapmam gerekiyoo

 134. Hey Şubat 20, 2015, 11:54 pm

  Merhaba:) Ben 16 yasındayım bir sorum olacaktı.Pek cinsel tecrübem yok yani bir kac kere kendime dokunmuslugum dısında sonra kendimi suclu hissedip bıraktım.Biri bana gayet normal bir sekilde dahi olsun dokundugunda kasıklarımda bir cekilme hissediyorum ve kız erkek fark etmiyo.Her iki cinste de oluyo.Yani gayet kız arkadasım birden yanagımdan öpüyo o his beni buluyo.Lezbiyen filan degilim ama bunu sürekli hissetmekte canımı sıkıyo.Kimseye bir sey de söyleyememek cok kötü.Bu hislerim normal bir sey mi? Belki de kendimi cok kısıtladıgım icin cinsellige bu düskünlügüm diye de düsünüyorum.

  • cinseldusunce Şubat 21, 2015, 12:14 am

   Masturbasyon yasinizdasiniz bunun belirtisi. kasiklarimizdaki cekilme erkeklerie esdegeri penisin kalkmasidir . Kizlarda da bu sekilde oluyor. Kendine dokun .aynayla incele kesfetme zamanin gelmis. Lez degilsin bircok kizda kizkiza hikayeler hayali kurarak kendini oksayarak orgazma ulasir. Pismanlik duygusu orgazmi yakaladiktan sonra herkeste olusur ama bunun sebebi dinsel degil kimyasaldir. Erkek hayalin olursa daha orjine kayarsin. Zamanin gelmis . Dokununca islanma olursa ki olacaktir artik sonuna kadar git. Bu artik bir yetiskin oldugunun kanitidir. Cocuk degilsin ve yetiskinler cinsel ihtiyac duyar. Vucudun uyaniyor .cok guzel tarif etmissin safca ve katkisiz hepimiz boyle basliyoruz .beynin yon ariyor. Erkekleri dusunerek hayal kurarsan .normal olmasi gerekendir .bu ayip degil benim istatistiklere bak kizlarin %92 si bunu yapiyor .vucudunun uyanisini durduramazssin. Dogal bir ihtiyac cunku

   • Hey Şubat 21, 2015, 1:22 am

    Cok tesekkürler.Ayrıca cocuk olmadıgımı dile getirmen hosuma gitti.Bir baska söylemim de olacak.Kendime dokunmam aslında baya önce baslamıstı.Daha cok kücükken bunu bilmeyerek yapıyordum farklı yollardan.Nasıl bir anda kesfettigimi hatırlamıyorum ama hosuma gitmisti his ve ne oldugundan bir haberdim.Biraz aklım erince ne oldugunu anladım yaptıgımın.Daha sonra bir süre daha devam ettim ve bıraktım ama işte anlattıgım gibi bu konuda cok hassasım, ya da hassaslastım.

   • cinseldusunce Şubat 21, 2015, 6:53 am

    Ozellikle 16 yaslarda cinsellikten igrenme evresine girilir.kizkiza bile utanma arzusu olusur.masturbasyonu terkedip yeniden baslanir ama farkinda olarak. Simdi hormonal etkiler altinda hassaslasman dogal . Kadinlasiyorsun bundan memnun olacagin seyler de var olmayacagin da.

   • Hey Şubat 21, 2015, 1:26 am

    Yani demek istedigim pekte safça baslamadı

   • cinseldusunce Şubat 21, 2015, 3:22 am

    Safliktaki maksadim sizin icinizin temiz olmasi.insanlarin cogu yasadiginizi hisseder ama bunu anlatacak kelime bulamaz. iciniz o kadar temiz ki tam kelimelerle hissedileni yazdiniz. Bu bir ayip degil .dogal.bastirdiginiz cinsellik aslinda dunyanin en keyifli seyi. Yasam arzunuz olacak. Ne demek istedigimI sonra anlayacaksiniz. Kiz olmanin keyfi erkek dogmaktan daha fazladir. Kadinlar bu yuzden daha guclu erkeklerden.

   • Hey Şubat 21, 2015, 8:53 am

    Hah simdi soru isaretlerimi biraz daha yok ettim 😀 cok tesekkürler baska canımın sıktığı olaylarda da buralardayım artık beeen

   • cinseldusunce Şubat 22, 2015, 9:22 am

    bazı çok özel şeyleri mailden özel olarak da yazabilirsiniz, facebook sayfası da ekledim açıksacık değildir

 135. matiasmurat07 Mart 5, 2015, 5:47 pm

  Kız arkadaşımla sevişirken fark ettim normalde benim bildiğim kadarıyla bakire bir kızın göğüsü sert olur ama kız arkadaşımın göğsü sert değil aksine daha yumuşak ve sarkık bunun sebebi ne olabilir aklıma takıldı

  • cinseldusunce Mart 5, 2015, 7:18 pm

   bu gayet normaldir, birr kızın kullanılmış olmasıyla alqakası yok,bazı kızlarda memenin teki küçük diğeri büyük olabilir, cinsel organında iç dudaklar uzun olabilir. hiçkimse mükemmel değildir ve bu 15 yaşında bir kızda da olabilir , hiç büyütecek bir durum yok. bu kızın başkası tarafından ellendiği anlamına gelmez.

 136. Feridun Mart 9, 2015, 8:40 pm

  Kız arkadaşımla uzun süredir sürtünme yoluyla ilişkiye giriyodun ve yaklaşık 1 aydir vajinasina dokundurmuo bahanese de kadinsal bi problemim var diyo ne olabilir hasta değil

  • cinseldusunce Mart 9, 2015, 8:42 pm

   korku,hamilelik korkusu olma ihtimali yüksek. belkide üşütme akıntısı vardır tedavisi sürer. kadınlarda olan bir durum erkek gibi değiller, orası devamlı nemlidir akar. hastalanmaya açık organdır. kızların nazını çekeceksiniz. sabretmek gerek

 137. ayse Mart 10, 2015, 8:52 am

  Ben bakireyim vücudumu tanımak için vajinama dokundum orda bi yukselti var ve vajina girişini bulamadım bu bakire olduğum için mi yoksa bi sorun mu?

 138. kemal kul Mart 10, 2015, 2:49 pm

  çıplak elle masturbasyon çekemiyorum ama yastık yada başka bir şeye kerkinince döl akıyor.Çıplak elle 31 çekmeme sebebi nedir ne önerirsiniz vaskiler damar sarkması var sorun olur mu

  • cinseldusunce Mart 10, 2015, 2:55 pm

   erkekler tek şekilde yapar diye bir durum yok, mastürbasyon kim nasıl rahatlıyorsa aynı şekilde yapar. yalnız erkekler hep en pratiğininin peşine düşüp en çabuk hızlı boşalma peşine düşerlerken kadınlar daha farklı yolları daha çabuk keşfeder. sonuç rahatlamak ise bunun illa tek filmlerdeki şekilde olması gerekmez. damar hastalıgı ile de alakası yoktur. mesela ben mastürbasyonu elle çok iyi yaparım ,ama kadının içine boşalmam kolay kolay bu kişiye göre değişen bir yapıdır. önemli olan meninin fışkırarak boşalması ,rahatsız ediyorsa ürologa başvurmanızı tavsiye ederim

 139. selen Mart 12, 2015, 10:31 am

  Vajinama parmağımı soktum vajina deligim belli değildi soktuntan sonra deligim belli oldu kızlık zarım bozulmuş mudur ben bakireyim ve herhangi bi kanama olmadı normal mi

 140. Can Mart 22, 2015, 7:16 am

  Kız arkadasimla ufaktan yakınlaşmam oldu. Fakat benimkisi yarısi rahatça girdi artık gerisi kızı zorluyordu kız bakire olduğunu söylüyor bakiremi acaba bide vajinasinin altındaki ilişki için giriş yerinde derin bir delik var kızlıgı bozulmuşmu acaba

  • cinseldusunce Mart 22, 2015, 10:57 am

   bu şekilde soktuktan sonra 🙂 kız olup olmadıgını sormanız biraz saçma oluyor. yani hem o versin ama bakire mi acaba diye bunun bir kıymeti kaldı mı şimdi ? Hem versin kızlar ama bakire kalsınlar ,hem kullanılmamış isterim hem kullanmak isterim , acaba kullanılmış mıdır benimki ama ben kullandım böyle bir mantık olmaz ki.Kız arkadaşınıza inanmak zorundasınız sizin insiyatifinizden çıkmış artık . kızlar sizin gibi hergün kerhaneye gitme veya bir erkeğe verme lüksüne sahip değiller. o kadar kolay değil kadın için

 141. Can Mart 22, 2015, 4:39 pm

  Daha onunla birlikte olmadan zaten resim gönderdi resimde vajinasinin alt kısmı boşluk gibiydi onun birlikte oldum kendimi tam bırakmadim baktım ki rahatça giriyor bende yarıya kadar ilerledim. Artık gerisi kız acıyor dediği için yapmadim eğer kız daha önce biriyle olmamışsa kıza hainlik yapacak değilim onar sadık kalacam. Lütfen düzgün yorum yapın ben kötü bir şey yapmadım evlenmek istiyorum onunla sorduğum sorulara cevap istiyorum o boşluk aklımı karıştı

 142. Can Mart 23, 2015, 4:16 pm

  Tamam teşekkür Ederim hocam son bir sorum. Ayakta domalarak öyle birlikte olduk çocuk olmalı ihtimali varmı ayakta dışarı bıraktım.

 143. Mehmet Mayıs 4, 2015, 5:27 pm

  Merhaba kiz arkadasim bana masturbasyon yapti fakat zevk suyu tarzi bisey geldi ve kurudu vede sonra kiz arkadasimin vajinasina surttum ve kiz arkadasimda zevk suyu tarzi sey vardi hamile kalma sansi varmidir ?

 144. şevval Mayıs 21, 2015, 8:39 am

  meraba ben 12 yaşındayım masturbasyon yaptım kalemle,tarak fırçasıyla yapınca hiç acı hissetmedim kızlığım bozulmuşmudur ???? bide hiç ilişkiye girmedim ilişkiye girmek istiyorum napmam gerek ?????

  • cinseldusunce Mayıs 21, 2015, 9:13 am

   bu şekilde burada bilgi vermem etik olmaz. ne yi ne kadar yaptıgınız önemli. Bu yaşta cinsel ilişkiyi hayal edebilirsiniz .ama gerçek bir ilişki için yaşınız çok erken. Üstelik her kiminle bunu yaparsanız yapacağınız kişi çok büyük suç teşkil eder hapise girebilir. Kız olarak daha sakin ve kendinizi bastırmak zorundasınız. Bu içgüdülerinizi gizlemelisiniz.

 145. şevval Mayıs 21, 2015, 9:06 pm

  tşk ederim masturbasyondan hamile kalırmıyım

 146. berfin Mayıs 21, 2015, 10:03 pm

  Merhaba. Atesli bi opusme ya da sevisme sahnesi izledigimde boyle hemen islaniyorum bikac sene once sevgilimle oral yolla bosalma yasamistim. daha once hic masturbasyon yapma girisimim olmamisti denedim ve aksilik oldu bosalamadim. Hemen tekrar denedim ama cok denedigim icin zevk alamadim hani bunun icin belli bi zaman gecmesi gerekiyo mu ve bosalmadigim icin bazi seyler izledigimde kasiklarimda agri oluyo bosalana kadar gecmez mi

  • cinseldusunce Mayıs 22, 2015, 6:00 am

   Aklı başında bilinçli merak eden ve gerçekten ciddi bir soru sorduğunuz için öncelikle teşekkür ederim. Kadın vücudu erkeklerden daha hassastır ve orgazm biriktirir. yani küçük hazları toplar ve orgazm olarak ,patlama olarak açığa çıkar. tabii o ,kişiye göre tarif edilemeyecek tatlı 2-3 saniye süren bir andır- buna altın saniyeler diyebiliriz. kadın doğduğunuzun keyfini alırsınız. Orgazm kızlarda sonradan ögrenilen birşeydir. ıslanma her kızlada olur ve bir cinsel ilişkiye hazır oldugunuzun işaretidir. ıslanma heyecandır ,o varsa orgazm da olabilirsiniz.
   Eğer tam olacakken , biriktirdiğiniz hazlar. bir dikkat dağılıp o an ani istemeden bir ses duymak yada ,ilgi farklılığı bir kızın ağrı ve baş ağrsı miğrenle sonuçlanır genellikle. Erkekler bir kadını çok uyarıp orgazmla sonuçlamadıkları zaman ‘miğrenim tuttu” ”başım ağrıyor’şeklinde cevap veren kadınlar vardır. Kadın erkeğe vermememeyi planlıyorsa bundan sonra BAŞIM AĞRIYOR aslında kadının evlilik içinde erkeği kendi orgazmından sorumlu tuttuğundan. İntikam almaya çalıştığı bir kelimedir. geçen sefer beni orgazm edmedi,kendin boşaldın beni yalnız bıraktın , bende sana böyle yapıcaksan başım ağrıyor vermiyorum demek ister . Ama bu böyle söylenmez. gülerek başım ağrıyor dediğinde erkek anlar aslında.
   Yani hazla dolan kadın vücudu boşalmak zorundadır, boşalmazssa sizin hissettiğinizi hisseder. Her kızın kendi vücudunu keşfi farklıdır. Zamanlama önemlidir, çok deneyimli kızlar üstüste bu işi yapabilir.

 147. şevval Mayıs 22, 2015, 7:45 am

  masturbasyon yaptığım için hamile kalırmıyım ?????*

 148. tugba Mayıs 25, 2015, 5:34 pm

  Merhaba en son 7 nisanda adet oldum adetimi bekledigim sirada 9 mayis tarihinde erkek arkadasimla surtunme ile iliski yasadik uzerimde camasirim ve citcitli badim vardi erkek arkadasimin bosalmasinin ilk aninda yani bir damlasi diyebilirim uzerime geldi hemen cektim sonra tuvaletimi yapip soguk suyla yikadim ve sildim adetim 2 hafta gecti test gaptim negatif cikti sizce risk varmi

  • cinseldusunce Mayıs 28, 2015, 5:19 am

   risk çok düşük yani yok gibi unutun. ama böyle ilişkilerde sürtme bile olsa, prezervatif kullanın hiç riske girmeyin,ne kokusu kalır ne pisliği nede riski sizde temiz kalırsınız.erkekleri eğitin.korunmayı siz ögreteceksiniz.

 149. vvc Mayıs 26, 2015, 7:10 pm

  çok güzel bir blog yapmışsınız birçok soruma cevap buldum teşekkür ediyorum umarım istismar durumu hiç yaşanmaz

  • cinseldusunce Mayıs 28, 2015, 4:54 am

   teşekkür ederim, asla istismar olmaz kötü yorumlar otomatik siliniyor. ne yazıkki kadın taklidi yapan erkeklerden tutun,takıntılarını burada harcamaya çalışıp,arasıra gelen tipler de var. Türkiyede cinsellik konuşulamıyor. okullarda gülünerek geçilen bir ders.ama erkek kısmı kızlardan daha cahil ve dalga geçmeyi öğrenmekten daha çok tercih eden kısım. buna mukabil kız olup dalga geçen 1 tane kız yok .Türkiyenin gerçeği. 9 yıldır bu blog var. web sitesi yapmadım çünkü amatörce kalmasını istiyorum

 150. Murat Haziran 3, 2015, 12:33 am

  Merhaba,
  Hocam nişanlımla sürtünme yoluyla bir ilişkimiz oldu mastürbasyon yoluyla nişanlımı orgazm ettim fakat bundan 5 dk önce elime zevk suyu bulaşmıştı. telefon çaldığı için aklımdan tamamen uçup gitti elimdede kurudu. normalde bu konuda çok titiz davranıyoruz fakat böyle bir dikkatsizliğim oldu gebelik şansının düşük olduğunu biliyorum ancak sizdende birşey duymak istedim, elim nişanlımın kilitorisiyle temas kurdu aşağıya hiç dokunmadım. Cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

 151. Meltem Haziran 4, 2015, 11:41 pm

  Ben sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadik benim üstümde çamaşir tek vardi onun üstünde hic bisi yoktu vajinaya dogru boşaldi ve ayrica adet günüme 5gün kalmişti hamile kalabilme ihtimalim varmi

 152. erdem Haziran 5, 2015, 7:59 am

  azan bir kadını nasıl anlarız ? ve
  bir kadını nasıl azdırırız ?

  • cinseldusunce Haziran 5, 2015, 8:18 am

   Turkiyede o kadar ac azgin erkek varken kadinin azdigini gostermesi cok zordur. Hayvanat bahcesinde kendini maymun olarak dusun herkes sana fistik muz atiyor. Ama sen cinselligini anlatamazssin. Yurtdisina .turkiye disina cikin. Turk erkeklerinin buyuk bir kismi kadina cinsel organini gosterince azacagini sanir. Sadece cahil toplumlar bunu yapar. Penisin kiymetini yerlere dusuren erkekler utanmali.kadin icin siradan olan penis gorme artik kiymetsizdir. Erkek icin ise gormek arzudur. Erkek kadina kendi dusundugu gibi davrandigindan zamansiz gosterilen penis yok olmaya mahkumdur.bir turlu sevgili ve seks yapacak kadin bulamamaktan sikayetcidir. Her zaman degil .zamaninda gosterilen tahrik eder. Kadin istedigi ve rica ettiginde. Yoksa insanlar sokakta hayvanlar gibi ciplak dolasirdi. Medeni olmak kadini guvende hissettirir.bircok erkek zaten kadindan cinsellik istemek icin programlidir. Kadini azdirmak icin hic seks dusunmeyin onun cani istesin sizin degil. Cok isteginiz kadini bunaltir. Bir kizla cikarken masturbasyon yapip ta cikin ki sacmaladan muhabbetiniz olur. Kadin onunde hep cinsellik disinda konu acin zanani gelince zaten oraya gider

 153. Hell Haziran 7, 2015, 6:21 am

  Ben 15 yaşındayım. Kimseyle cinsel bir şey yaşamadım.Si
  Cinsellikle ilgili bir şey görünce bir televizyonda falan iç camasırımda sümüksü beyaz bir katı mı sıvı mı anlayamadigim bir şey oluyor ve ben bu şeyin çıkışını bazen hissedebiliyorum. Bu şeyin sebebi nedir? Daha önce de size bir soru sormuştum.Tuvaletten sonra temizlenirken (adet olmuştum) arkadan öne doğru silmiştim ve biraz bastirmistim. Parmagim sanki biraz içe doğru gitmiş gibi olmuştu ve bir kaç damla kan olmuştu. Adet olduğum için anlayamamıştım.Sizce bekâretin gitmiş olabir mi? Bu katı gibi olan şeyin sebebi nedir?

  • cinseldusunce Haziran 7, 2015, 8:10 am

   Tv seyrederken cinsel ıslanma yaşaman özellikle aşk ve öpüşme sahnelerinde gayet normal. bir kadın oluşuyor vücudun değişime uğruyor.. bu her kızda olan birşey . bekaret zarına hasar verdiğini sanmıyorum. Bu tür akıntıların olacak ve günlük ped de kullanmaya başlayacaksın. Bunlar gayet normal. mailden yazarsan sana daha fazla bilgi verebilirim.mailin sahte görünüyor

   • Hell Haziran 7, 2015, 9:35 pm

    Yardiminiz için sağolun. Biraz tedirgin olduğum için öylesine açtığım ve ilgisiz olduğum bir mail kullandım.Sıvının hafif katı olması durumu değiştirmez değil mi?

   • cinseldusunce Haziran 8, 2015, 4:57 am

    Bir kizin cinsel heyecan duyup islanmasi saglikli bir durumdur. Vajina akintisi ile heyecan islakligi farklidir. Vajinadaki akintilar bazen ince bazen civik ince olur. Bazen yapiskan bazen akicidir adet durumuna gore degisir. Islakligin olmasi artik masturbasyon cagina girdiginizin bir kanitidir.yasadiginiz degisiklikler ayip degil dogal olmasi gereken seyler.akintilar daha da artacak artik bir genc bir kiz oluyorsunuz. Kadinlik cochklugunuzun onune geciyor. Ozel sorular icin mail veya fb tan ekleyin

 154. Hell Haziran 8, 2015, 7:19 am

  Çok sağolun.Hani temizlerkn bastırdığımı ve kan damladigini söylemiştim ya bir de sonra 2 gün boyunca ağrı hissetmistim.Kızlık zarına bir şey olmuş mudur?

  • cinseldusunce Haziran 8, 2015, 7:48 am

   büyük ihtimalle iç dudak veya çevresinde parlak deriye yani ıslak olan kesime aşırı basınç vererek zedelediniz genelde idrar yolu yani çiş yaptıgınız yere bile peceteyle hasar verseniz sızlar , o bölge nazik oldugundan çatlamaya müsaittir. içine parmak sokmadıgınıza göre sorun yok. Temizlik olayında da beyaz akıntıyı almayın yani içindeki beyaz sıvıyı komple almayın sadece dışından temizlemeyi adet edinin. çünkü şampuann ile yıkayıp mantar olan kızlar var. o beyaz sıvı sizi korur pislik değildir mesela. dışını alın sadece.

 155. Hell Haziran 8, 2015, 12:29 pm

  Dudak kısmı değildi arka taraftı ve kan geldi ama adettim.Ve parmagim azıcık girmiş olabilir anlayamadım

 156. cihan Haziran 8, 2015, 2:02 pm

  eşimle ilk defa ilişkiye girdik fakat vajinaya girişte zorlanmadım sonradanda kıl gibi küçücük kan vardı ama vajina sıkı değil bu daha önceden ilişkiye girdiğinimi gösterir.

 157. Celil Haziran 20, 2015, 4:55 pm

  Cinsel iliski sirasinda kizlarin erkeklerden daha fazla zevk aldigi dogrumu?

 158. mesut Haziran 20, 2015, 6:17 pm

  vajinada iki delik oldugunu ilk defa sizin yazinizdan ogrendim bu deliklerin hangisi hangi işlevi yapiyor cevaplar misiniz?

  • cinseldusunce Haziran 20, 2015, 8:25 pm

   biri işewmek için diğeri de cinsel işlev ve adet kanı,cocuk doğumu için, işeme deliğine penis giremez. kadının tek deliği oldugunu düşünmek erkek yanılgısıdır evli olan erkekler bile onu görmezden gelir. çünkü bir kadını işerken kocası izlememiştir.Kadınlar için sıradan birşey erkekler için bilinmez olabilirken erkekler için sıradan şeyler kadınlar için bilinmez olabilir.

 159. Ella Haziran 23, 2015, 3:16 pm

  Meraba ben kücükken parmağımı sokmuştum ama kan olub olmadığını hatırlamıyom,ama zevkten değil de meraktan böyle yapmıştım,anlatılan gibi yanma acı olmamıştı,bide sonra masturbasyon yapmaya başladım yatağın sivri kısmına sürtünüyorum ama kan filan olmuyo,gecen gün uyurken vajinam kaşındı hayal meyal hatırlıyorum ben de uykuluyken elimi atıb çekiştirib kaşıdım,ama adetliydim ertesi gün yanma.oldu 1gün sürdü ama ben kanın olub olmadıgını anlayamadım adet yüzünden.ama bu kaşıma.olayından ver yanmadan sonra bilmiyorum.belkide psikolojik oluyo vajinama bajınca genişlemiş gibi hiss ediyorum.zarı göre biliyorum sanki zardaki delik büyümuşmu ne?böyle bişi olabilirmi? Bide böyleyse bile ilişkide kanarmı?ben hiç ilişkide olmadım öpüşmedim bile,ama bişi de söyleyeyim hamı söylediğim delik var ya kenarları tam bi çatlak falan yok pürüzsüz yalnız yukarı 2yönünde birazıcık cizgi gibi bişi var zaten hamı yanma demişdim ya kaşıdıktan sonra işte o bölgede olmuşdu.lütfen bana yardım edin acaba ilişki sırasında kanarmı?evlenicem 1kaç ay sonra.

  • cinseldusunce Haziran 23, 2015, 6:21 pm

   çocukluktaki olaylar çocukçadır, ama hasqar verdiyseniz bir jinekoloji uzmanına görünün en azından sizi inceleyip birşeyler söyleyebilirler. her kızda kanama olacak diye bir olay yoktur. durumunuzun psikolojik aldugunu düşünüyorum.

   • Ella Haziran 23, 2015, 6:27 pm

    Ben uzmana görünemem ailem bunu çok.kötü karşılar.peki bana kanama.olmazsa ne yapabilirim.diğe bi yardım.ede bilirmisiniz fikir vere bilirmisiniz?uzmana görünmekten çok.korkuyorum ya zar gitmiş derse bana,yemək.korkumdan görünmek.istemiyorum.hemde ailem bunu anlarsa birileriyle.bişi yaptıgımı sanıp.sorgular beni.Lütfen bana yardımcı.olmaya çalışın çok.çaresizim.lütfen.lütfen bide delik baş parmagın çevresi kadar bile değil ama ıkınınca azıcık genişliyo gibi

   • cinseldusunce Haziran 23, 2015, 6:33 pm

    bu şekilde sadece anlatarak birşey anlaşılacağını sanmıyorum ,birşey söylemem sadece kafadan atma olur. ben sadece sizin gibi sıradan biriyim. ama tecrübelerim elbette ki var. fakat burda birşey yazmam imkansız gibi. Çünkü web sitesini birçok insan okuyor.

 160. Ella Haziran 23, 2015, 6:29 pm

  Bide buraya yazdıgım şeyler google hesabına veya telefondaki başka biyere mesaj falan olarak kayıt olunup gitmiyo dimi?çok tedirginim.birileri görebilir diğe

 161. Zeynep Temmuz 5, 2015, 12:52 am

  Bi kere erkek arkadaşimla ilişkiye girdim çok Afedersiniz ama çocuk içime elini bile soktu kan gelmedi esnek zar diye şüpheleniyorum ama o bana kiyamadigi için çok zorlamadigini söylüyor çünkü acayip canım yandı. Eğer zar esnekse ben ne yapacağım hep mi canım aciyacak ? Cinsel ilişkiye girebilecekmiyim ? Yada girersem zevk alabilecekmiyim ? Lütfen yardımcı olun

  • cinseldusunce Temmuz 5, 2015, 3:51 am

   Kızlık zarı illa kanayacak diye bir durum yok, kan damlamadan da yırtılabiliyor. Acı çekmeye başlamanız bu bölgeyi çocuğun esnettiği anlamına geliyor. Bir parmak gelince kasmanız da gayet normal. Erkek arkadaşınızı ben zaten az soktum kıyamıyorum demesi saçma, az soktum demek gelecekte de sokucam demektir. Parmağın az sokulması çok sokulması diye birşey yok.Ona aşırı güvendiğiniz için kendinde sizi bozma fikri bile olmuş,sizin merakınız da olmadığını söyleyemeyiz. Her kız gerdekten kadın olana kadar epey bir acemilik çeker. Mastürbasyon gibi Cinsel ilişkiden zevk almanız 3-9 ay bazen 1-2 sene sürebilir belkide fazla. Profesyonel erkekler,(çapkın erkekler)hiç kızlarla uğraşmazlar,açılmış kadınlarla olurlar hem kız başbelası olmaz hemde zahmetli olmaz. Erkek arkadaşınız kızlık zarınızı yırtmış veya çatlatmış olabilir,ama bunu yapmış olssa da acıma ilerki zamanda olacaktır.

   • Zeynep Temmuz 5, 2015, 11:26 pm

    Teşekkür ederim. Ama asıl sorum esnek zara sahip olmadan korktuğum çünkü arastirdigima göre sadece doğum esnasında yirtiliyormus bende bundan korktum

   • cinseldusunce Temmuz 6, 2015, 3:19 am

    Butun kizlik zarlari dogumda tamanen yitirilir .normal yirtilsa da kalintilari durur esnek olan da zaten durur . Dogumla orasi tam 0 harfi olur . Yani ici gorunur kat kat. Korkmaya gerek yok . Her ikisinde duyulacak agri sanci aynidir. Zorlanma olunca orayi keserler .dogumdan hemen sonra dikerler

   • Zeynep Temmuz 7, 2015, 11:07 pm

    Son sorum esnek zara sahip olanlar cinsel ilişkiye girebilir mi

   • cinseldusunce Temmuz 8, 2015, 12:09 am

    Tabii ki girebilir . Sadece kanama olmaz .

 162. ssd Temmuz 7, 2015, 9:06 pm

  Öpüşürken sevişirken aşırıcı derecede ıslanmak utanılması gereken bişeymidir ?

  • cinseldusunce Temmuz 8, 2015, 12:13 am

   Hayir. Islanmak tamamen dogal birseydir. Bir kizin islanmasi cinsel iliskiyi kolaylastirir.kadinin keyif almasi artar .buda istenen birseydir. Bircok kizda az islanna olur can yakicidir ve tukuruk yada jel kullanir.bunlar evlilik icinde gizlenir .

  • cinseldusunce Temmuz 9, 2015, 4:14 am

   hayır asla utanılmaması gereken birşey, gayet sağlıklı bir kız olduğunun göstergesidir. vücudunun o bölgesindeki bezler iyi çalışıyor demektir.eğer ıslanmasaydın kötü olurdu . kadın vücuduyla doğmanın farkındalığı. bir erkek bunu asla algılayamaz.dişiliğinin birkanıtı olarak düşün. her kız aslında erkek gibi yaşar ama kız olduğunuzu makyaj yapmak parfüm sürmek,saç modeli değil. o sadece kadınsal özentiden kaynaklı ama asıl vücut dişiliğini hissettirdiği zaman kadın,kız hissedersin. işşte erkekten farkın bu . ve bu utanılacak birşey olamaz.

 163. ceren Temmuz 9, 2015, 2:46 am

  Ben13 yaşında bir kızım diyelim. Amıma, parmağımı hızlı hızlı iyice sokup çıkartıyorum diyelim. Hamile kalırmıyım izun bir süre sonra?

  • cinseldusunce Temmuz 9, 2015, 3:42 am

   hayır ömür boyu sokup çıkarsan da ,mastürbasyon deniyor onun adına, hamile kalmazssın. ama kızlık zarın hasar görür sadece ,erkekler evlenmeden önce bunu istiyor. ama onun üstündeki hassas bölgeyi okşarsan gene aynı keyfi alırsın.o zaman kızlık zarınla ilgili sorun olmaz.

 164. fatma Temmuz 11, 2015, 2:47 pm

  Yq no lur cevap verin

 165. Derya Temmuz 12, 2015, 10:02 pm

  Merhaba,
  1 ay once Ters ilişki yaşamiştik arkadaşimla,
  Sonra üstüne adet oldum ama 5 gün sürdü adetim,
  Ama bu ay olmuyorum 13 gün gecikti,
  Neden olabilir?
  Hamilelik olurmu?
  Lütfen cevap verebilirmisiniz

  • cinseldusunce Temmuz 13, 2015, 8:36 am

   eğer önceki ay gördüğünüz adet ise, bütün adet ağrılarını sendromu yaşadıysanız hamilelik olasılığı düşük. ama adet değil de bir enfeksiyon ise hamilelik riski vardır. normalde 5 gun adet gormek için yeterli bir süre

 166. Derya Temmuz 13, 2015, 11:53 am

  Geçen ay adet olurken hap utmuştum sancım olmasın diye, ama sanirim hap uzunden daha az surmuştu,
  Ama adet tı,
  Bügün adet oldum hamilelik riski kalırmı?

 167. Derya Temmuz 13, 2015, 1:09 pm

  Çok teşekürler, çok sitress vardı uzerimde
  Bilmiyodum sıcaktanmı sitrestanmı niye boyle olmuştu.
  Sağolun

 168. elma Temmuz 28, 2015, 7:53 am

  bir kadının normal adeti ayın 23 si ise ( ayın 30 unda)1 hafta gecikince ,sonraki ayda adeti gecen aydaki gibi geciken günler içinde mi olur

 169. sbl Ağustos 1, 2015, 1:40 am

  son sekiz yildir ilkkez opustum. sevgilim orle bi yaptiki dudaklarim sisti. buz tuttum. su an mosmor gececek gibi de durmuyor. sizce gecer mi? nolur hemen cevap verin luttfeeenn

 170. sevda Ağustos 5, 2015, 8:50 am

  sevgilimle sevişirken filan iç çamaşırıma sevgilimin bir kaç damla zevk suyu düküldü ve 3 veya 4 dakika sonrada benmkin iç çamaşırıyla okşadı filan hamile kalırmıyım taa 16 altı yaşındayım ve bi yarım saat sonra mdem bulandı b u bir gün boyunca oldu canım yemek çekmedi ve bu olay olmadan iki gün önce adetim bitmişti yardım edin hocam kessin bişey değin psikoloji etki var lütfen…

 171. Freakish Ağustos 6, 2015, 10:59 pm

  Merhaba 22 yaşındayım. Erkek arkadaşımla yüzeysel bi şekilde ilişki yaşadık. Zevk ten olcak ki erkek arkadaşım bi anda kendini kaybetti ve penisiyle vajinaya bi anda baskı yaptı.penis girmedi hissettim.o anda Uyardım hemen toparladı kendini fakat çok büyük bir acı duydum.ardından baktığımda parmak ucu kadar bi damla kan geldi.eve gidincede kanama daha açık bi renk alarak nokta şeklinde devam etti.bunun sebebi nedir.bekaretim bozuldumu?

  • cinseldusunce Ağustos 7, 2015, 3:35 am

   Kadinlik organi hassas bir organdir. Cok cabuk kucuk hasarlar alabilir ama illa bekaret zari bozuldu anlamina gelmez.facebooktan yazin konusalim .yada bir jinekologa basvurabilirsiniz.

 172. Freakish Ağustos 7, 2015, 6:58 am

  Facebook adresiniz nedir acaba

 173. asmin Ağustos 7, 2015, 3:07 pm

  merhabalar bugun tesadufen farkettim kizlik zarimin onunde beyaz bir sey var o ne olabilir cok korkuyorum yardimci olursanaiz sevinirim

  • cinseldusunce Ağustos 7, 2015, 3:25 pm

   akıntı olabilir ,kızlık zarınızı nasıl görebildiniz merak ettim. genelde zor farkedilir. bir jinekolog kadım dogumcuya gitme şansınız varsa gitdip baktırmanızı önerirm ,yada facebooktan ekleyin anormalliğin ne oldugunu tahmin etmeye çalışalım .

 174. soru Ağustos 7, 2015, 10:19 pm

  Kızlık zarını kafama çok taktiğim icn sürekli açıp vajinama bakıyorum .cevaplarda genellikle icine dogru kalin biseyle zorlamamiz gerektigi ni yazmissiniz kesinlikle icine bisey sokmadim ama bugün 15 20 dakika ıkinip dudakları ayırıp bakmaya çalıştım suan yanma hissi var adetim biteli 3 gün oldu suan sarımsı bi akıntı da var acaba zorlayarak kızlık zarımi bozmuş olabilir miyim ?

  • cinseldusunce Ağustos 7, 2015, 10:53 pm

   böyle birşeyi yapabileceğinizi hiç sanmıyorum,açıp bakmayla bozmayı. yeni facebook sayfası koydum isterseniz ekleyin konuşalım

   • soru Ağustos 9, 2015, 3:47 am

    Açıp bakmaktan kastım afedersiniz yani dudakları biraz zorladım ve ıkındım .ve vajina girisinin ikinmayla açılacağı yazıyo benim vajina girişimin duvarları birbirine çok yakın ikinmayla açılmıyor çok az açılıyor.bide deligin ustunde yani içinde gibi et parcasi gibi ıkındıgim zaman yukarı çıkıyor ıkınmayı bırakınca aşağı iniyor o et parçası kizligimin bozuldugunu mu gösterir. Kusura bakmayın uzattikca uzatıyorum.kafama çok taktım bu yüzde n biraz rahatlamak istiyorum.yardimci olursaniz sevinirim .

   • cinseldusunce Ağustos 9, 2015, 1:22 pm

    bozulma olacagını sanmıyorum , facebooktan ekleyin konuşalım. çok açık şeyler yazamıyoruz buraya

   • soru Ağustos 9, 2015, 10:34 pm

    Facebook hesabım yok malesef yinede yardımlarınız için çok teşekkür ederim.bir arkadaşımın da bir sorusu var size sadece klitorise baskı yaparak yapılan mastürbasyondan sonra kan gelmiş.boyle bişey mümkün mü değilse o Gelen kan ne olabilir adetide ortada yokmuş yani gecmemiste yaklaşmamista.asiri baskı yapmış desem içine bişey uygulamamis

   • cinseldusunce Ağustos 9, 2015, 11:08 pm

    iç dudakların alt kısmında tahriş oluşur genellikle sürterek, en kolay çatlayan yerdir,çok zayıf derisi vardır ve 2-3 günde yara düzelir

   • soru Ağustos 22, 2015, 1:46 am

    Bide küçükken komşunun oğlunun bana bişeyler yaptığını hayal meyal hatırlıyorum ama oda küçüktü.ama kan falan hiç bişey hatırlamıyorum acı kan öyle şeyler oldu mu hatırlamıyorum.bozulmus olabilir mi ?ve bişey daha ikininca çok az açılıyor demiştim penisle degilde başka birseyle zorlamayla falan bozuluncada giriş genişler mi?

   • cinseldusunce Ağustos 22, 2015, 5:53 am

    Cocuklukta zarar gormezssiniz ama baska seyler ile olur facebooktan ulasin

 175. Ayse Ağustos 8, 2015, 1:59 pm

  Kızlar da erkegin vajinasına degdigi zaman idrarının gelmesi normal mi

 176. hakan Ağustos 12, 2015, 11:44 pm

  iyi günler benim size bir sorum olacak gerdek gecesinde kızlık zarı bozulduktan sonra içine boşal masam yumurtalıklar kurur mu kurumuyorsa eğer ne kadar süre içinde kurur ?

 177. nur Ağustos 23, 2015, 2:26 pm

  Sevgilim dudaklari cok sert bir şekilde aćmaya calismisti birden acı hissettim ama daha sonra kan gelmedi acaba kızlik zarım bozulmuş mudur ?

 178. mercan Ağustos 31, 2015, 9:05 am

  Merhabalar öncelikle sorumun ne kadar saçma olduğunun farkındayım ama mecburum kuzenimin şortu ile 2 kez denize girdim ve regl dönemim gecikti 6 gün. Hiç olmazdı ilk defa oluyor benim aklıma da şortta sperm kalmış olabileceği geldi bildiğim kadarıyla şort temizdi yani yıkanmıştı ama regl dönemim gecikti ve cok endiseliyim yardimci olabilir misiniz

 179. eda Eylül 7, 2015, 4:30 pm

  Kızlarda karına bastırarak mastürbadyon yapmak rahimde herhangi bir bozukluk oluşturur mu? Yumurtalıklarda ağrı adet görmede bozukluk cinsel isteksizlik vs..

  • cinseldusunce Eylül 7, 2015, 4:44 pm

   Her kiz kendi buldugu masturbasyon seklini devam ediyor bu bastirma . Masaj olarak dusubebiliriz devamli basik tutulmadigi icin zarar vermez . Gecici durumlara vucut toleranslidir.

 180. büsra Eylül 14, 2015, 11:07 am

  13 yaşimdayim vajinamin ustundeki killari tuy dokucu kremle temizliyorum ancak popomdada killarin oldugunu farkettim bunlari nasil alacagim cok acil

 181. Mehmet Eylül 17, 2015, 12:19 am

  1.Kızlarda adet günü bittik ten sonra 1veya 2 gün Cinsel isteksizlik oluyor mu ? 2. Kızlar üzüldüklerınde de Cinsel isteksizlik oluyor mu?

 182. Kubra Eylül 23, 2015, 8:19 am

  MAstürbasyon yapıldığında rahatlama olunca meni gelmiş oluyor mu? Gusül gerektirir mi? Sıvı geliyor ama meni mi mezimi olduğunu anlamıyorum?

 183. soru Eylül 25, 2015, 10:54 am

  Merhaba mastürbasyon yaparken kan geldi ama hiç bi şekilde içine bişey uygulamadim.bir kaç damla geldi acı falan yok akşam koyu renkli geldi sabahta pembemsi bi sıvı içinde geldi ama içine bişey sokmadim klitorise bile fazla bastırmadim 2 -3 dakika içinde oldu bitti zaten hemen kan gelmedi sıvı geldi normal 10 dakika sonra falan kan geldi bozulmuş olabilir mi ya yardım edin 2 sene sonra evlenicem nasıl aciklarim zaten en son 3 yıl önce yapmıştim bunu bidaha da yapmamistim

  • cinseldusunce Eylül 25, 2015, 11:01 am

   facebooktan yazabilirmisiniz, adet kanı olmasın , yada acaba kist olabilir mi ? yada bir çatlak, kızların %90 dan falzası mastürbasyon yapıyor olsa herkesinki bozulur. orasıyla orası farklı yerler

   • soru Eylül 25, 2015, 11:34 am

    Zaten dün hiç bişey yapmadığım halde kahverengi akıntı gelmişti adet günüm de yaklaştı ama en az 1 hafta var içine hiç bişey uygulamadim.zaten öyle çok sürmedi 2 – 3 dakika da bitti mastürbasyon.kanda hemen gelmedi zaten ilk önce akıntı gibi bişey geldi kan baya sonra geldi bende anlamadım bozulmuş olsa kan hemen gelirdi diye dusundum.sabah ta geldi bozulmuş olup kan içeri akmis olabilir mi sabah gelen kan o olabilir mi

   • soru Eylül 27, 2015, 2:46 am

    Lütfen cevap verin??

   • cinseldusunce Ekim 8, 2015, 7:57 pm

    bazı kızlık zarı yapısı vajina girişini kapayacak kadar dar değil bazısı ise iğne deliğinden biraz büyüktür kadının yapısına doğuşuna göre değişiklik gösterir. masturbsyonla veya basit hareketlerle , dudakları açmayla bozlulacak bir yapı değil. ama kalın süpürge sapı gibi birşey sokulursa bir defada yırtılabilir.bir defa denmelik merak gibi durumlar birçok kızda rastlanmaktadır. kucuk nesneler sokuldugunda ise çatlaklar oluşturabilir ama genelde oval yapıda ise geçerli bu. çatlaklar derin değil ise kanama ilk ilişkilerde olur.bakirelik tamamen yıtyılmamış kanar demektir bu. Bazı çatlaklar ise doğaldır bu keskin değilse yapısından anlaşılır. ama kadın dogumcu ve jinekologların işidir bu. ben ne dersem diyeyim bir forumdur burda birşey kesin değildir.

  • soru Ekim 9, 2015, 5:10 pm

   Icine bisey sokmadim kesinlikle Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz

   • soru Kasım 12, 2015, 6:05 pm

    Göğüs ucunun kahverengi olmasıyla kizligin bi alakası var mı

   • cinseldusunce Kasım 12, 2015, 6:06 pm

    🙂 hayır yaş ilerledikçe renk koyulaşır , ergenken pembe gibi gelir. birçok kızda bu böyle. birazda irsi

   • soru Aralık 15, 2015, 6:00 pm

    Merhaba vajina girişi yani penisin girdiği deligin bakire bi kız da genişliğinin ne kadar olması gerekir benim normalden büyük gibi geldi kızlık zarının bozulması için o deligin küçük olması mi lazım en fazla ne kadar geniş olursa Penis kizligi bozabilir?

   • cinseldusunce Aralık 15, 2015, 10:30 pm

    mailden yada facebooktan yazabilir misiniz, hassas bir konu bu , genellikle iyi bakıldıgında insan bazen kendinden ürküyor. belkide birşeyiniz yoktur. korkunuz yersiz olabilir. O hep ordaydı öyleydi, yaşınız büyüdükçe oda büyüyor.

 184. mete Eylül 28, 2015, 3:36 pm

  kız arkadaşım saf bırı oldugundan daha once fazla kısıyle beraber oldugundan endıse duyuyorum arkadaşımın bakıre olup olmadıgını nasıl anlarım

  • cinseldusunce Eylül 29, 2015, 5:19 am

   ona inanamak zorundasın, kızlara bir takometre koyma olasılıgmız yok. ancak şüphe duyuyorsan evlenmeyeceksin. evlendikten sonra şüphe duyacaksan bu evlilik yürümez. Birde şunu düşün kızlık zarı için mi evleniyorsun sevdiğiin için mi. Kızların hiiçbiri aptal aolamaz mevzuu cinsel organı olunca. en aptalı bile pahalıya maleder onu.

 185. zulal Eylül 28, 2015, 10:59 pm

  Erkek arkadasimla sadece surtundum ben de külot onda baxr vardı ve normal bi şekildeydi eve geldim lavoboya girdim beyaz akıntının yanında ufacık bir leke vardı . gündüz banyo yaptigimda jilet ile vajinamin alt kısmını almaya çalışmıştım bu onunla mi alakalıdır kafam karisik

 186. Soru Ekim 28, 2015, 5:59 pm

  Masturmasyon yaptiktan snra lavobaya girdim ve bi damla pembemsi bi kan geldigini gördüm peceteyle silince kizlıgım bozulmuş olabilir mi

 187. bosver Kasım 11, 2015, 7:39 pm

  MERHABA BEN 10 günü geçti erkek arkadsimla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik bende iç camasuri citcitli ve esortman vardi onda baksir vardi ve uzerme bosaldi vajinamla bacak arama adet olacgm günlerde oldu bu olay bi kaç gün geciktim sonra adet oldm 5 gün surdu bitti ama mide bulantm oldu ve karnim sis gibi hamile kalma olasiligim var mi adet olduktan sonra yok diye düşünüyorum ama üstüne görme diye bisey varmis iyice strese girdm akintim cogaldi yarsimci olabilir misiniz

  • cinseldusunce Kasım 12, 2015, 7:02 am

   dediğiniz şekildeyse gayet normal ,adet gördüyseniz sorun yok,üstüne görme genellikle çok sık ilişkilerde rastlanır. düşük ihtimal, mide bulantınız da psikolojik diye tahmin ediyorum

 188. Asli.asli Kasım 16, 2015, 12:58 pm

  Merhaba, erkek arkadaşımla ilişkiye girdik aynı anda orgazm olduk o da içime boşaldı. Ertesi gün hap içtim. 1 hafta sonrada regl olucam. Regl öncesi 1 hafta hamile kalma olasılığı daha yüksekmiş diye duydum. Hap içtim ama hala korkuyorum. Hamile kalma olasılığım nedir ?

  • cinseldusunce Kasım 16, 2015, 1:23 pm

   regl öncesi riski az bir zamandır. ihtimalin düşük. iki adet başlangıcının ortası en tehlikelidir, o zamandan sonra gitgide azalır adet günü başlangıcı sıfırlanır. ,tabi takvim yöntemi %100 emin olmasa da genellikle tutan bir yöntemdir

 189. semih Kasım 24, 2015, 8:23 pm

  merhaba bir şey danışmak istiyorum kız arkadaşımla dün biraz zaman geçirdik ve vajinasına 4-5 kere girdim penisim kıpır kıpır oldu boşalacağımı düşündüm hemen pozisyondan koptuk veacaba meni mi bıraktım vajinasında diye tereddüt ediyorum kız arkadaşım 12 sinde adet oldu 18 inde kesildi bu gün 24 ü hamile kalma oranını bilmiyorum vajinal yaptıktan sonra anal yaptık çok fazla derecede boşaldım sizce doğum kontrol hapı kullanmalı mı sevgilim? buradan cevaplarsanız sevinirim.

  • cinseldusunce Kasım 25, 2015, 11:02 am

   ilişkiden sonra adet gördü ise durumu kurtardın, onda sorun yok ama bundan sonra yaptıgın içine boşalmasan bile hamile kalacağına garanti ederim. içine boşalmadım yok dışına boşaldım demek kendi attığın yalana inanmak. Böyle bir korunma yöntemi yok. girip çıkarken kızın içinde bıraktıgın zevk suyu sperm kaynar. bütün dünyayı aptal yerine koyarsın millet o kadar spirale ,prezervatife doğum kontrol hapına boşuna para veriyor sana göre. Türkiye nüfusu böyle çoğalıyor. Korunmamak bir korunma yöntemi değil. Bütün dünya aptal yerine koyuyorsun ama kız gebe kaldıktan sonra kurtuluşun yok. amerikan filmlerini çok seyrediyorsun adamlar dışarı boşalıyorlar doğumdan kurtarmak için değil o kadınlar adamın fışkırarak boşaldıgını görerek zevk aslınlar diye yapılır.

 190. Necati Kasım 29, 2015, 2:43 am

  Ben iki kızla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım birinde hiç sıvı gelmemişti ikincisinde çok fazla sıvı gelmişti bu sıvı gelen kız arkadaşımın bakiye olmadığını mı gösterir?

  • cinseldusunce Kasım 29, 2015, 5:03 am

   Gelen sivi kiz arkadasinizin sizden keyif aldigini zevk aldigini gosterir bakire kizlardan da zevk keyif sivisi olusur. O sivi her erkege gelmeyebilir. Ona heyecan verdiginiz icin size akmis bu bir erkek icin iyi birsey. Sevildiginizi aciklar

 191. Berat Kasım 29, 2015, 4:58 pm

  İyi akşamlar çok farklı ve çok zor bi durumdayım burdaysanız sorumu sorsam yada daha özel bi siteden lütfen çoookkk acil nerden ulaşabilirim

 192. gülce Aralık 6, 2015, 6:55 pm

  ii akşamlar.. sevgilimle sevişirken bir iki damla çok az kan geldi.. sokmadım dedi bende öyle çok acı yaşamadım ama kan gelince korktum kendimede bakamadım anlayamazdım çünkü.. nette araştırdım perine yırtılması olabilirmiki?

  • cinseldusunce Aralık 7, 2015, 6:56 am

   insan içine girince hisseder , bir zorlanma olmalı, böyle devam ederseniz yırtılmasa da segiliniz bunu yırtacak sizde meraklı ve heyecan duyuyorsunuz. herşey böyle başlar

 193. gülce Aralık 6, 2015, 6:57 pm

  sevgilimle sevişirken çok az 1 2 damla kan geldi sokmadım dedi bnde öyle çok acı yaşamadım ama kan gelmesinden korktum perinen den gelmiş kan dedi acaba öylemidir?

 194. Acillllll Aralık 9, 2015, 6:55 am

  Merhaba sevgilimle sevisme yoluyla surtunduk bende ic camasiri ondada boxer vardi benim ic camasirimin iç tarafı islakti o benim islakligimdir degil mi? çünkü ic camasirimin dışı islak değildi sonra ikimizinde yani onun penisi benimde vajinam kuruyken ciplak yolla surttu klitorise doğru vajinaya degmedi gibi hamilelik riski var mi acaba ?

 195. Melek Aralık 12, 2015, 3:06 pm

  Adet sonrası mastürbasyondan sonra kan gelmesi normal mi ?

  • cinseldusunce Aralık 14, 2015, 8:37 am

   adet kalıntısıdır, bu heyecan ve rahim içindeki basınç sebebiyle dışarı atılmıştır. tabi birçok kıza korkutucu gelir.kızlık zarıma birşey mi oldu diye düşünülür. ama olagan birşeydir.

 196. bahar Aralık 20, 2015, 11:20 pm

  Merhabalar.cevabı buraya yazın lütfen mailime giremiyorum.ben giyinikken yani üzerimde kilot kilot uzerindende eşortman, şort, pantalon falan varken ayak topuğumla masturbasyon yapıyorum.yani topuğumu oraya bastırıyorum.acaba böyle kızlık zarı bozulurmu??yani içeri girermi??lütfen cevab yazin

  • cinseldusunce Aralık 21, 2015, 6:15 am

   Bu anlattıgınız şekilde asla kendinize zarar veremezssiniz, hiçbir şekilde kızlık zarınıza hasar gelmez.

   • bahar Aralık 21, 2015, 6:27 am

    Topuğubaharm giremezmi?yadaki o baskıdan kilot ?

   • bahar Aralık 21, 2015, 6:28 am

    Topuğum giremezmi yadaki o baskıdan kilot?

   • cinseldusunce Aralık 21, 2015, 6:51 am

    hayır hiçbir şekilde girmez ,sadece iç dudakların açılır okşanır, onun açıldığını hissediyorsun . bosulması için süpürge sağı gibi bir kalın sopanın içine 15cm girmesi gerekir. senin ayağın oraya giremez girse, sakatlanırsın .ayagın acır ayagından daha uzakta değil ki.Aslında bir yere sürterek te orgazm olabilirsin. Bütün kızlar ilk nasıl ögrendiyse öyle devam ediyorlar.. Hiç mastürbasyon yaparken kızlık zarını bozan kız yok. bunun sebebi. mastürbasyonda delik değil onun üstütündeki yerin okşanmasıdır. dudakların bitiştiği yer. delik çok iyi korunur ve derindedir. ayak toğugu ile oralara hiç dokunamazssın sen

   • bahar Aralık 21, 2015, 7:36 am

    Çok teşekkur ederim)bide birşey sorcaktım dudaklar açılırsa içeri girer ama deliğe ulaşamazmı yani?yani topuğun uzun olmamasından dolayımı yoksa girmezmi hiç?bu konu çok kafamı karıştırıyor(

   • cinseldusunce Aralık 21, 2015, 8:45 am

    Delik içine topuk giremez dudaklar açılsa bile sadece dışını okşayabilirsin. yani yayvan bir şekli vardır, boru veya sosis gibi değil. topuk sadece kıvrımlıdır,vajina ağzını yalar. sanki biri oraya agzını getirirmiş gibi olur. vajina o kadar genişlemez bastırsan bile en fazla iç dudaklara hasar verirsin . Kızların en hassas yerleri dudaklar ve klitoristir. delikten fazla zevk almaz orda sinirler az. o yuzden zorlasan bile ordan keyif alamazssın . Hiçbir kız haz almadıgı yere zorlamaz , bu şekilde kendine zarar veremezssin

   • bahar Aralık 21, 2015, 9:08 am

    Peki benim topukla yapmağımın başka zaraları varmıdır?

   • cinseldusunce Aralık 21, 2015, 6:24 pm

    hayır hiçbir zararı yoktur,başka bir nesneye sürterek t6e yapabilirsiniz, bazı kızlar bacak sıkıştırarak ta yapıyor . ama en çok orta parmakla yapılıyor . her kız nasıl bir yo0l bulduysa öyle devam ediyor. henüz mastürbasyondan zarar görmüş kimse yok. Bu bir ihtiyaç

   • bahar Aralık 21, 2015, 9:01 pm

    Bideki ben mast yaptıktan sonra bazende normal zamanda bendenn gelen sıvı beyazda oluyor.ama beyazdan başka sarımtıl kahverengi oluyor.bunların sebebi ne ola bilirki?

  • bahar Aralık 21, 2015, 8:26 pm

   Yani topukla yapmağımın zara bir zararı olmaz diimi??çok endişeliyim bu durumdan((siz tabi daha tecrubelisiniz özür dilerim ama eminmisiniz ??

   • cinseldusunce Aralık 21, 2015, 8:30 pm

    topukla hiçbir şekilde zarar veermezssiniz bu şekilde

   • bahar Aralık 21, 2015, 9:04 pm

    Bideki ben mast yaptıktan sonra bazende normal zamanda benden gelen sıvı beyazda oluyor ama ki beyazdan başka sarı ve kahverenginde oluyor.bunun sebebi ne ola bilirki?

   • cinseldusunce Aralık 21, 2015, 9:14 pm

    adetten sonra gelen sıvı düz krem gibidir, daha sonra yapışkan beyaz olur tamortada şeffaf yapışkan olur sonra yine beyaz yapışkan olur en sonunda aniden kurur, 3 -4 gün kuru kalıp kırmızı yada kahverengi ile bulanık olur adet olursun adet biter kakao gibi olur sonra kahverengi gibi tekrar beyaz krem . bu hep değişkendir. Ama kokulu ve iltihaplı akıntın varsa karnında agrı hizzedersen doktora göster, kışın üşütünce çok akar ama kendi düzelir ,dğüzelmezsse kokuluıya cevirirse yine doktordan antibiyotik yazdırırsın.

   • bahar Aralık 21, 2015, 9:27 pm

    Yani bu kahverengi akıntının zarla bir ilgisi yok diimi?

   • cinseldusunce Aralık 21, 2015, 9:29 pm

    hayır yok , bu imkansız

   • bahar Aralık 21, 2015, 9:37 pm

    Çok teşekkurler.siz bir önceki yorumunuzda bozulmasi için kalın birşeyin 15cm girmesi gerektiğini yazmıştınız.15cm çok diimii??

   • cinseldusunce Aralık 22, 2015, 6:40 am

    e garantili kesin bir yırtılma için demek istedim, birde süpürge sapı gibi kalınsa tek defada yırtılır . çok fazla hayal etme . bu ileride hoşuna gidecek. Yoksa bütün kadınlar acı çekseydi erkekleri boşar. kadın kadına evlenirdi. Demekki sorun yok, gözünde büyütüyorsun. Tavuklar gibi sürterek olacak hali yok ki bunun. Bunu takıntı yapma insan insana göre imal edilmiştir. Kendi ırkına yakın erkek bul ,kendi memleketine uygun. Yoksa Çinli taylandlı bulursan, bu sefer de bu çok küçük dersin kürdan gibi dersin, oda sana fayda etmez , İnsan dengi dengine eş bulursa iyidir.

   • bahar Aralık 22, 2015, 5:50 pm

    Doğru duyorsunuz.ama işte kesin birşey olmamıştırdaa topukla?(

   • bahar Aralık 23, 2015, 3:50 pm

    Lütfen cevab yazin.(

 197. Deniz Ocak 15, 2016, 11:28 am

  Nerhaba dokror vajinaya klitorise bakarak bakirelipi anlar mı ?
  Bakirelik 1 kere bozulunca dşyelimki ufakken büdükçe tekrar oluşur öu oluşursa kaç sene içinde oluşur

 198. Ceyda Ocak 15, 2016, 7:20 pm

  Bir erkek kızın yanlışlikla eli göğsüne değerse birşey olurum korkuyom

 199. Rosy Ocak 17, 2016, 12:48 pm

  Merhaba, adetimin son gununde altimda pedim ve boxerim vardi nisanlimda bisey yoktu oylece surtunduk. Boxerima bosaldi sonra hemen gittim boxerimi yikadim. Hamilelik gibi birsey soz konusu degildir degil mi? 1-2 gum gecikti adetim bugun. Epostama giremiyorum burdan yazarsaniz sevinirim

 200. Noname Ocak 28, 2016, 12:04 am

  Merhaba kız arkadaşımla bugün ikişkiye girdik yani adet olmasına 2 veya 3 gün kaldığını söylüyor ve ilişki sırasında ben prezervatifliydim ve orgazm sırasında dışarı çekildim cinsel organıma baktığımızda prezervatifin üstünde beyaz sıvı vardı ve kız arkadaşımın tişörtünün üstünde de bu beyazlıktan vardı ama kokusuzdu prezervatifi çıkardım yırtık varmı diye kontrol ettim ama gözle görünür bir şey yoktu.Sizce prezervatifin üstündeki beyazlık nedir çok koyu ve yoğun değildi aynı şey geri çekildiğimde kız arkadaşımın tişörtünün üstünde de vardı endişeleniyoruz ikimizde lütfen yardım edin.

 201. Yaren Ocak 28, 2016, 12:33 pm

  Mastürbasyon yaptığım yerde sperm varsa hamile olma olasılığım kaçtır

 202. Yaren Ocak 28, 2016, 3:58 pm

  Fakat adetim gecikti ve kasıklarımda ağrı var normal midir

 203. Yeşim Şubat 2, 2016, 6:08 pm

  Bakire bir genç kızım ve mastürbasyon yaptığımda zevk almıyorum, hiç bir şey hissetmiyorum. Ne yapmalıyım ?

  • cinseldusunce Şubat 3, 2016, 9:23 am

   yaşınız ve cinsel enerjiniz , karşıcins ile irtibatınız önemlidir. can sıkıntısına yapmakla bir niyet tutup yapmak farklıdır. erkekler de mastürbasyon yapar ama boşalmak için ama amacı varsa o zaman keyiflidir. facebook veya mailden ulaşın .

 204. Simge Şubat 9, 2016, 7:38 am

  Biz sevgilimle ilişkiye girmek istiyoruz ama bakireyim hamile kalmaktan korkuyoruz sevgilimin içime boşalmadıgı sürece benim cinsel organımı dokunması yada yalaması sonucunda hamile kalırmıyım sormak istedim bilmek istiyorum

  • cinseldusunce Şubat 9, 2016, 8:19 am

   erkek cinsel organını korumak zorunda prezervatif kullanmalı illa sokacak manasında değil. ucundan az da olsa zevk suyu akar kızlardaki gibi, ama istediği kadar yalasın sorun yok . hamile kalmazssın. yalamakı cinsel organdan daha fazla keyif verir kızlara.

 205. Bilmiyorum Şubat 27, 2016, 1:29 am

  İç çamaşır varken erkeğin spermi vajinanın üst tarafına yani kemik olan yere değerse hamile kalınırmı?

 206. Ece Şubat 28, 2016, 8:25 pm

  Erkek arkadaşımın parmağı vajinadayken zevk suyu Oray’a girer mi ve hamile kalırmıyım adetim gecikti çünkü

 207. Ahmet Mart 6, 2016, 9:28 pm

  Sevgilim le ilişkiye girdik yaklaşık 5 haftadir hasta olmuyor normal mi?

  • cinseldusunce Mart 7, 2016, 9:28 pm

   gebe kalma şasnı var,ilişkiye girmişsiniz. bekleyeceksiniz bu saaten sonra birşey yapılmaz

   • Gizliihbar Mart 27, 2016, 3:53 pm

    3 yıllık bir ilişkim var ve bundan bir sene önce ilişkiye girdik. Kan gelmemesine yani zarın bozulmamış olmasına çok şaşırdı bu adada penisim 19cm yani bozulmaması imkansız. Baya bi sıkıştırdım nedenini bilmiyor 1 sene boyunca düzenli olarak ilişkiye giriyoruz ve hiç bi şekilde kam gelmedi. Nedenini bilmediğini idda ediyor. Kadın doğuma gitme kararını medeni bi şekilde aldık , kesin bir cevap verebilir mi bize ?

   • cinseldusunce Mart 27, 2016, 6:02 pm

    Yahu siz evlilik dışı cinsel ilişkiye girmişsiniz. Evlilik dışında 1 senedir o kız arkadaşınız sizinle yatıyor.3 senedir sizin sevdiğiniz. Hangi cüretle bir kadın doğumcuya gitmeye karar alıyorsunuz. Bu bir kadın fikri olamaz. bıkmış içi şüpheli bir erkek fikri olabilir ve bu toplumun yüz kızartıcı bir olayıdır. Medeni olarak artık karar verdiniz ,yani zorla ikna olmuş kız arkadaşınız.. Diyelim ki gittiniz kadın doğum doktoru ne diyecek ??? Bu takometre daha önce bozulmuş mu diyecek ? sen kaç kere girip çıktığını hesapladın mı ? Kan neden gelmedi Her kızdan kan gelecek diye bir durum var idiyse. Jinekolog siz olun doktorlar da rahat etsin. Bunu hangi cesaretle kadın doğumcuya kim söyleyecek ? Aklınızı mantığınızı düşünün. mercimegi fırına vermeden önce düşünecektiniz, Kızlık zarı bu toplumun yüz kızartıcı muayenesidir. adli tıp ile verilir yada çok önemli bir olay için. Kadın doğumcuya sizi erkek olarak içeri almazlar, muayeneyi kim yapacak doktor. ama kızlık zarı muayenesi istiyorum mu diyecek kız arkadaşınız. Üzümünü yeyip bağda mana bulmak ancak buna denir. Bir kızı töhmet altında bırakmanın medeni kararı olmaz. Bir gün hırsız olmadığınız halde hiç tanımadığınız biri sizi hırsız derse aynı bunun gibi o , hırsız olmadığınızı bilirsiniz ama yüzünüz kızarır. kendinizi hırsız olmadığınıza medeni şekilde karar alarak mı inandıracaksınız. Aynı olay bu. penisiniz 19 cm olması onun 3milimetre olması kumpasla mı ölcecekler, ya sizi biri kandırmış. yada bildiklerinizi unutun. Kadın doğumcu yada jinekolog bundan birşey çıkarmaz.

 208. Gizli Mart 29, 2016, 1:25 pm

  Merhabalr ben size bir sey sorucaktim ben bakire bir kizim sevgilimle sevisiyoruz dun sevistik ve sevgilim istem dışı vajinam ile anüs arasindaki bolgede perine denilen yere penisi dik bir sekilde uyguladigi icin orda istem disi kucuk bi yirtilma gibi bir sey olustu ama ufacik ve delik seklinde kirmizi bir sey gorunuyor idrara ciktigimda yaniyo ve cok aciyor ona nasil bir sey yapabilirim yardim eder misiniz ???

 209. Ahmet Nisan 4, 2016, 9:36 pm

  18 yaşındayım ve penisim kız arkadaşımın cinsel organına gore biraz kalın. Penisimi inceltme veya kiz arkadaşımın cinsellik organının zamanla genişleme ihtimali varmi? Ne yapmaliyim?

 210. tuğçe Nisan 13, 2016, 6:28 am

  Merabe erkek arkadasm elini vajinama surdu kan glmedi akintim oldu altan aynayla bakdm ic dudaklar gosderiyo ıkındim bakdm kapali oram ve parmal girse acik olurdu kapali ondan bise olurmu

  • cinseldusunce Nisan 15, 2016, 5:20 pm

   sadece dış kısmını sürttüyse sorun yok içine derin soktuysa o zaman sorun our ,akıntı mikrop kırıcıdır. yani yabancı parmaga karşı vajinanın tepkisi . basit hareketlerle bozulmaz ama uzerine giderseniz tabiki bozulur

 211. sonday Nisan 13, 2016, 7:55 am

  Iyi gunler ben 20 yaşındayım bakireyim geçen klitorisimi oksadim o akşam çok fazla akıntım oldu sabah kalktığımda kanlı bi akıntı vardı ama sonra oda geçti. O hafta adetim bitmişti yani yıkanali 4 gün falan olmuştu . Eminim asla aşağı kısma dokunmadim bi sorun olmusmudur yoksa adet kalintisimidir

 212. Betül Nisan 17, 2016, 2:15 pm

  Ben 18 yaşındayım ve 2 gün önce erkek arkadaşımla bişeyler yaşadık benim üzer de iç çamaşır vardı ama erkek arkadaşımda hiç bişe yoktu sonra arka bölgeden denemek istediğini söyledi bende istemedim ve o iç çamaşırımı birazcık sıyırarak arka bölgeme cinsel organını sürttü birazcık mezi sıvısı vardı acaba hamile kalırmıyım çok korkuyorum lütfen bi yol gösterin

 213. ayşe Nisan 20, 2016, 12:06 pm

  Erkek arkadaşimla ön Sevişmeden sonra o bana mesterbasyon yaptı adetimin son gunüydü ve peçete vardi sert yaptı biraz elini sokmadi arada peçete vardı saten ama biraz canim acıdı peçetedn dolayı acaba kızlık zarıma bir şey olmuş mudur

 214. esra sevinç Nisan 21, 2016, 1:30 pm

  Merhabalar adetimin 5.günüde kıyafetimin üstünden masturbasyon yaptım.ve kendimi çok sıktım kanamam çoğaldı ve bir ağrı girdi. kızlık bozulma ihtimali var mıdır.kesinlikle parmak falan sokmadım sadece kendimi fazla sıktım.şimdiden teşekkürler

  • cinseldusunce Nisan 21, 2016, 2:26 pm

   sorun yok boyle devam. bir problem odugunu sanmıyorum sadece kan gorunce şaşırdınız rahimdeki kan basınla fazla geliyor

   • isimsiz Aralık 26, 2016, 6:22 am

    Aynısı bende de oldu çok korkmuş ve kirlenmiş hissediyorum bende kendimi çok sıkmıştım ama parmak dahi sokmadım birde baktım su gibi kan geldi sonra damla damla devam etti dr. bey benimde adetimin 5 günüydü sonra beyaz su gelmeye başladı ve bu sıralar akıntım da çok sizce kızlığım bozuldu mu ? 16 yaşındayım ve çok korkuyorum

   • cinseldusunce Aralık 27, 2016, 4:39 am

    masturbasyonla kizlik bozulmaz. adet kaninizin devamidir dordugunuz kan ve cok kiz bu donemde sevisme istegi duyar. akinti bollasmssi usutmeden kaynakli olabilir. belinizi usutmeyin

 215. betül Nisan 21, 2016, 3:37 pm

  7 ve 8 yaşlarda bi kız çocugunun kızlık zarı bozulursa akan kanın az gelme ihtimali var mıdır yaşı küçük olduğundan?

  • cinseldusunce Nisan 22, 2016, 3:47 am

   bu kız çocugu mailden yazssın

  • bir kız işte Mayıs 29, 2016, 6:17 pm

   Masturbasyon yapılıp meni gelmezse bi sorun olduğunun göstergesi midir ve durduk yerde zevkle gelen şeffaf sıvı meni midir?

   • cinseldusunce Mayıs 29, 2016, 6:31 pm

    cinsel bilgilerinizi kulaktan dolma almayın internetten herhangi yerden yada kendi yaşıtınız kız ve erkeklerden almayın ,mailden yada facebooktan ekleyin biraz genel bilginiz artar , çünkü okuldaki cinsellik dersleri malesef hiçbirşey ögretmiyor. Kızlardan sperm veya meni gelmez. sana sıvı geldiğini söyleyen biri varsa yada bir filde gördüysen o yalan .

 216. bir kız işte Mayıs 30, 2016, 2:13 pm

  1. Kadınn menisi yok mu gelmez mi çünkü bn internette efendimizin konuşmasında kadınn menisinn olduğu yazıyordu 2.maaturbasyon yapmadığım halde karnmda garip bi hisle şeffaf bi sıvı geliyo bundan sonra bacak kaslarm çok yoruluyo ellerim titriyo bu neden kayna bu masturbasyon mu?(15 yaşndym)

  • cinseldusunce Mayıs 30, 2016, 3:46 pm

   orgazm oluyorsun bu gayet normal, heyecan sıvısının adı meni değildir. her kızda heyecan sıvısı gelir ıslanır ama erkek gibi fışkırma olmaz. erkek sıvısına meni denir. sizin orgazmdan sonra akan sıvının adı akıntıdır. beyaz akıntı meni değildir erkek gibi içinde sperm yumurta yoktur. orgazm olunca rahim yogrularak o sıvıyı dışarı atar. akıntıyı dışarı atmış olursunuz .bu her kızda olan birşey

 217. bir kız işte Mayıs 30, 2016, 2:20 pm

  Masturbasyndn sonra özel sıvı gelir demişsinz hiçbirşey gelmezse sadece zevk olursa sağlık problemi mi var demektir?

 218. bir kız işte Mayıs 30, 2016, 3:26 pm

  100sayfaya baktıysm 99meni var gelmezse sorun diyor ve doktr sayfalarında da gerçek bilgi hangisi kızdan meni gelir mi gelmez mi?

 219. bir kız işte Mayıs 30, 2016, 3:58 pm

  Birsürü sayfada kadnn menisi var yazıyo bn hangisine inancam:// orgazm olmaması içn ne yapmm lazm bn i çok rahatsı ediyor yoksa bu elimde olmayan birley mi çünlü bn bişey yapmadan oluyo sizin alanınz bu mu yani sizin bilgilrrinz kesn mi efendimizdr meni var kadınlarda demiş hangi cevap doğru kafam öok karıştı ve bu yorgunluk olmasınn sebebi de o beyaz akıntı mı ve bende beyaz değil şeffaf oluyo eğer masturbasyondan sonra akıntı vb olmazsa bu vücutta sorun olduğunu mu göaterir kısırlık gibi ??(15yaşındym)

 220. bir kız işte Mayıs 31, 2016, 8:45 pm

  Orgazm olmamak için ne yapmalıyım?

 221. bir kız işte Haziran 1, 2016, 4:18 pm

  Dokunmaktan neyi kastediyosunuz? 2.ben mastrbsyn yapmadğm halde normal otururken bişey düşünmeden oluyo istemsizce ve beni rahatsız ediyor olmaması için yapablcğm bişey yok mu? 3.Orgazm gusül gerektiri mi? 4.günah mı? 5.zararı var mı? 6.kendine kendine olduyo bu bense bi prıblem olduğunh mu gösteriyo aksine sağlıklı olduğumu mu?(15 yaşındayım)

 222. bir kız işte Haziran 2, 2016, 4:53 am

  Lütfen buradan cevaplayın mailden msj atmayı bilmiyorum.

 223. bir kız iştee Haziran 3, 2016, 12:02 am

  Lütfen yardım edin ben kendimi sıktm ama aamacm sıvı gelmesi deildi yağışkn şeffaf bi ıvı geldi bacak kaslarm yorgn hale düştü bu nedir maturbasyn mu lütfn yardm edn bunlaardn orgazmdn nasl kurtulmalıyım orgazmda aynı oluyo bacak kaslrm yoruluyo ellerim titriyo ve bişey yapmadığım halde lütfrn yardım edin gusülüm bouluyor mu ama bu cevabnz kesin bilgi olabilir mi lütfen ben gusül almalımıyım diğer sorularımı da burdan xevaplayın lütfen yardımınıza ihtiyacım var!!!

 224. bir kız işte Haziran 3, 2016, 3:17 am

  Lütfen cevap versiin bn kendimi normalde sıkmadan durduk yerde sıvı geliyodu bacak kaslarm yoruluyodu ellrm titriypdu ama bu sefer kendimi sıktım ama amacm mstrbsyn fln değildi ve sıvı geldi beyaz-sarı yapjşkn ve bacak kaslrm yoruldu gusülüm bozuldu lütden diğer sorularmı da cevaplayın LÜTFEN!!!

 225. bir kız işte Haziran 3, 2016, 3:40 am

  Lütfen yardım edin bu ne neden böyle oluyo artık yürümekte zorlanyrm o sıvı gelince dün gece oldu sabah hala geçmemeiş 3 saat olmuştu bacak kaslrm çok kötü durumda bu ne nasıl kurtulcam gusülüm bozuluyo mu sağkık problemim mi var lütfen yardım edinn

 226. bir kız işte Haziran 6, 2016, 1:46 pm

  Kişiden beyaz-sarı yapışkan bir sıvı gelirse bu normal mi?ama o sıvıdan sonra bacak kaslarım yoruluyo ve o sıvı gelirken karnımda bir his oluyo bu nedir ergen olduğum için normal mi ve günde 1den fazla olduğu oluyor 2.gusülümü bozar mı?

 227. bir kız işte Haziran 6, 2016, 9:50 pm

  Hissettiğim his şehvet mi orgazm mı lütfn cevaplayın!

  • cinseldusunce Haziran 7, 2016, 4:51 am

   Sizin bilgiye , bilgilendirilmeye ihtiyacınız var burası bir cinsel blog web sitesi bile değildir. Sadece basit bir blogdur. Dinii bir sitede cevabınızı alırsınız. Ben dinii cevap veremiyorum bu konularda her insanın aynnı dinsel seviyede oldugunu düşünmüyorum. sordugunuz sorular dinsel guruba giriyor. size yardımcı olabilmem bu şekilde mümkün değil. Bir bilimsel makale yazan kişiden hacı hoca imam olmasını beklemeyin ne söylesem yalan olacaktır. Herkesin bir bilgi seviyesi ilgi alanı vardır.Ben bilgiye saygılı bir insanım , dinsel yada bilimsel, sordugunuz soru sınırda bir soru dolayısıyla oruçla dinle ilgili sorular dinii sitelere sorulması gerekir.

 228. bir kız işte Haziran 7, 2016, 5:31 am

  Evet sordum ama orgazm ya da geçeci his olduğuna bağlı ve ben bu konuda nasıl ayırt edeceğimi bilmiyorum sadece o sıvı gelirken karnımda tanımlayamadığım bir his oluyo ve aratırdm şehvet tanımına uyuyo orgazma uyuyo bn ne yapmm gerektiğini bilmiyorum tm sadece o sıvı gelirkn o his gelsede bazı konumlardaykende oluyo yani istemli hale dönüşüyor ve ben bundan rahatsız oluyorum ayırt etmenin yollarını arıyorum

  • cinseldusunce Haziran 7, 2016, 6:40 am

   bana facebooktan yazım yada mailden . burada yazacağım şeyler kişisel olacağından okuyucuyu yanıltmak istemiyorum bu yorumları ve soruları birçok kişi okumaktadır , ben bilgi vermeyi severim fakat hatalılık olabileceğim şeyleri ortaya yazmak insanları yanıltmak oacaktır.

 229. bir kız işte Haziran 7, 2016, 6:19 am

  Orki birley meerk ediyrm mstrbsyn yaon kişinn evliliği neden tatsz olur yapan kişi zevk alamaz evlilikten karşıdaki mi ikidide mi?

  • cinseldusunce Haziran 7, 2016, 6:54 am

   Bunu uyduran yalan söyler, birçok kişi evlilikte de mastürbasyon yapar. siz kafanıza bir kere mastürbasyonun günah olduğunu takmışsınız zaten bunu yazmanın anlamı kalmamış. evlenince otomatiğe mi bağlanacak sanıyorsunuz. pilav yemekle et yemek arasında fark vardır , insanın canı hergün et yemek istemez ,bazen pilav yapmak daha kolaydır.siz pilav yemeden etin lezzetini alamazssınız İsterseniz direk et yersiniz ,ama yemeği de günah kavramına sokarsanız, oruç tutun ve ömür boyu yemek yemeyin. Böyle bir hakka sahipsiniz. Günahı kendiniz oluşturmuş olabilir misiniz ? işte insanlar kendilerini din dışında böyle cezalarlar.İnsanların kendini cezalandırdığından Dinin haberi bile yoktur. Suçu kendi korkularınızda aramanız gerekir.

 230. bir kız işte Haziran 7, 2016, 6:20 am

  Peki birşy merak ediyrm mstrbsyn yapn kişinn evliliği neden tatsz olur yapan kişi mi zevk alamaz evlilikten karşıdaki mi ikiside mi?

 231. bir kız işte Haziran 7, 2016, 7:23 am

  Yazdıklarınızdan pek birşey anlamadım sadece internette araştırırken evlilik donrası sorun oluşturdğunu çıkardm sonuç olarak yani kişi afedersnz ama ilişkide zevk alamıyr gibi anladım bu doğru   mu yoksa yalan bilgi mi ve verdiğinz cvp kesin doğru mu krndi görüşünüz mü bunuda yazrsnz sevinirim.

  • cinseldusunce Haziran 7, 2016, 7:34 am

   kişisel görüşüm değildir. bu verdiğim bilgi kesindir. mastürbasyon yapmadan kadından cinsellik bekleyen erkek düşüncesinin bir sonucunu bana kız olarak soruyorsunuz. erkek düşüncesi şunu ister kadın versin de nasıl verirse versin hatta cinselliği ögrenmenize bile gerek yoktur. ögrenirseniz çünkü canınız isteme yada istememeye yöneleceksiniz. Eskiden kadınlar cinselliği ögrenmeden cocuk sahibi olurdu bunu savunan düşünce erkek düşüncesiydi. kadının içine girip acı çekmesi sadece sıradan bir olaydı .kadınlar herhalde bu acıyı çekmek benim görevim diye düşünüyordu. Kadınların orgazm olması erkeklerin işine yaramadı çünkü iş dünyasına yayılmaya başladı.kadın erkege hayır demeyi ögrendi. bondan sonra geri dönüş asla olmayacak bu mastürbasyonun yasak oldugunu yazan anlayış erkek üstünlüğünü savunan,kadının cinselliğini öldüren eski düşüncedir. Kadınlar artık kazanımlarını bırakıp geri dönmeyeceklerdir. Siz hangisine inanmakta serbestsiniz 15 yaşında bir kızın düşüncesine benzemiyor yazdıklarınız

 232. bir kız işte Haziran 7, 2016, 7:41 am

  Cidden yazdklrndan birşey anlamdm ve 15yaşındaki kızın görüşü nasıl olur onuda anlamadım sadece bu konuda araştırma yaptm ve bunda bir sonuca ulaşamdım yani saçma geldi bende size sorma gereği duydum ama sanırım sorumu yanlış anlattm bir daha okuyup bana anlayacağım şekilde anlatabilir misiniz

 233. bir kız işte Haziran 7, 2016, 7:45 am

  Ben sadece sonuçtn mstrbsyn zaralı mı anlamını çıkartmaya çalışıyrm çünkü evlilik sorunu oluşturuyor gibi anladm diğer sayfalarda okuduğumda bn sadece onu merak ettim yani sizde erkeğin işine yaramadı demişsiniz ne anlamda bn araştırma yaptm ama bu konuda aklımda soru işareti kaldı anlayacağım şekilde yazarsanız sevinirim

  • cinseldusunce Haziran 7, 2016, 7:52 am

   kadının üstünlüğü erkeğin işine yaramaz. kadın üstünlüğünü feminist hareketle değil cinselliğini keşfederek oluştu. Kadının keyfi eskiden yok sayıldı. kadının keyfi erkeğin işine gelmez. eskiden sen acı çek yada çekme içine sokup boşalıyordu. kadının görevi erkeğin içine boşalmasını sağlamaktı iste yada isteme.şimdi kadın evlilikte canı isteyince erkekle olur . tecavüz denen birşey var. eskiden erkek kendi karısına tecavüz ederdi ve bu dinen normal birşeydi. erkeğin tabiki işine gelmeyecek ,istediği gibi istediği anda cinsellik yaşayamıyor evlilikiçinde yada dışında. kadının keyfi denen birşey icad edildiğinden beri

 234. bir kız işte Haziran 7, 2016, 7:53 am

  Peki verdiğiniz bilgi kesin mi görüşünüz mü çünlü mstrbsynn günah haram olduğu hadislerde geçiyo bence kişi detaylıca arştrp seçmeli

 235. bir kız işte Haziran 7, 2016, 7:59 am

  Siz bni yanlış anladnz bn kadn mtrbsyn yapsa erkeğe ne gibi zararı olur dedim ve üstteki iki gorumumu kaldırabilir misiniz kimsenn vebalini almk istemiyorum sonuta eçim meselesi

 236. cinseldusunce Haziran 7, 2016, 8:00 am

  beni din ile sorguluyorsunuz yine bu günah konusu benim ilgi alanım değil bir dini sitenin cevabıdır ,insan nasıl yaşayacaksa kendi karar verir.

 237. bir kız işte Haziran 7, 2016, 8:12 am

  İşte bu nedenden dolayı üstteki iki yorumumu kaldırabilir misiniz ve bn araştrdğmdaki yazıdn şu sonuca ulaşabilir miyim kadn yapaarsa kendi zevkini azaltır

 238. bir kız işte Haziran 7, 2016, 8:30 am

  Lütfn cvplayabilir misiniz ve evlilik öncesi sorun değil gbi şleyler yazıyor evlilik sonraaı yapılıınca mı sorun oluyor yoksa gençken yap evlenince sorun mu anlamadım(üsstteki 2 yorumumda dini konu var onları kaldırabilir misini sonuçta tercih meselesi)

 239. cinseldusunce Haziran 7, 2016, 10:10 am

  kızların hemen hemen hepsi olmasa da %95-96 sı mastürbasyon yapıyor ama eger direk sorarsanız yapmıyorum cevabı alırsınız,günah filan deseler de kişisel bir olayı kimse dogruyu söylemez. kimi kız yataga sürterek yapar ve onu mastürbasyon saymaz , yani bunu yapıyor musun evet yapıyorum diyor. sonra da onun mastürbasyon oldugunu bilmiyordum cevabı alırsınız. Eğer %4 kız varsa %4 olan kadın nüfusu mutlu olması gerekir mantıken gerisi mutsuz. öyle ama %96 kız oranı ya mutluysa 🙂 https://cinseldusunce.wordpress.com/2015/01/01/ilk-masturbasyon-kizlar/ bu istatiği yapan bir site daha yoktur. bu aslında basit bir blog ama araştırıyorum . Blog kalmasını ben istedim . bir kazanç veya toplumu dejenere etme peşinde değilimbunu okuyucunun anlaması gerekir.

 240. Murat Haziran 7, 2016, 12:51 pm

  butun kizlar masturbasyon yaparmi? Bir erkek olarak sevglimin boyle bi sey yapdigini dusundukce cok pis oluyorum.. Hepsimi yaparlar?

  • cinseldusunce Haziran 7, 2016, 1:47 pm

   Sen de yapma oyleyse. Once kendine igneyi batir sonra çuvaldızı kızlara. Dusundugun dusunce insana ait degil. 1 sene tut . Ruyalarinda bosaldigin zaman buraya yazarsin bir sorunum var diye.

   • Murat Haziran 7, 2016, 4:09 pm

    Benim icin onemli olan onun yaptigini orgenmek .

   • cinseldusunce Haziran 7, 2016, 5:52 pm

    Kendisine sormak mumkundur, fakat senin gibi birini hissederdim yalan söylerdim kız olsam,Mastürbasyon kişisel bir ihtiyaçtır,ve ayıp bir ihtiyaçtır uluorta herkese anlatılmaz.Sen sorsan zaten senin niyetini ögrenirdim. Dindar olmak ayrı mastürbasyon yapmak ayrı bir olay bir kadının namaz kılıyor olması , cinsel duyguları olmaması için bir sebep değildir . kadın bir makine değildir,ruhu hevesleri istekleri vardır.kadının senden bir farkı yok. Önce sen kendin yapma Mastürbasyonu. Hristiyan dininde yasaklanmıştır islamda değil , karıştırıyorsunuz. 17nci yüzyılın sonunda mastürbasyon yapanlara işkence edilirmiş. hristiyanların mastürbasyon yapanları engelleme için işkence aletleri mevcut. Bu yasak nasıl olur da islamın içine sokmaya çalışılırsa günaha ortak olur. İslam dininin mastürbasyonu yasaklayan hiçbir işkence aleti yoktur.Olmamıştır. Orta çağın hristiyan inancının verildiği korkuyu neden bugun islam içine korkuyla yaymaya çalışılır bunu hiçkimse bilmemektedir. Din insanların cinselliğiyle ilgilenmez davranış ve iyi kul ahlaklı insan olmasıyla ilgilenir.

 241. bir kız işte Haziran 7, 2016, 2:55 pm

  Kişide mstrbsyn yapma isteği oluyo ve sıvı geliyo ama mstrbsyn yapmıyor bu ne olur böyle birşey olur mu?

 242. bir kız işte Haziran 8, 2016, 8:36 am

  Mstrbsyn evlişik sonrası sorun oluşturur gibi birşey çıkmıştı karşıma aşırı şekilde olunca mı yoksa evlilikten sonra yapılınca mı yoksa yapan kişide mi his eksikliği oluyor?

  • cinseldusunce Haziran 8, 2016, 10:05 am

   ıhlamur çayı içmekle ,rize çayı arasındaki ortak nokta çay olmasıdır. ancak evlendikten sonra ıhlamur çayı içseniz de içmeseniz de tadı değişmez, rize çayı çok alışkanlık yapsa da ıhlamur tadı değişmez. ıhlamuru içince de rize çayının lezzeti başkadır. mastürbasyonun çok yapılması kişinin çay ihtiyacı gibidir,bazen çok içersiniz bazen az. sizin çok içmeniz çayın tadını değiştirmez

 243. bir kız işte Haziran 10, 2016, 6:21 pm

  Mastrbsyn yapılıp sıvı gelmeme durumu var mı olırsada sağlık problemin göstergesi midir ergenliğe girmiş bir kişide (15yaş )

 244. bir kız işte Haziran 11, 2016, 12:33 pm

  Sürtünmeli mstrbsynda kızlık zarına zarar gelmr olasılığı kaçtır?

 245. Ada Haziran 12, 2016, 8:21 am

  Ilk önce merhabalar.Ergenlikte kızların göğsü ağrır mı?Ağrırsa sebebi nedir?Böyle bir sorunum var ama hafif bir ağrı öyle fazla rahatsız edici değil.Kötü bişey mi diye çok korkuyorum.Sizce bunun sebebi nedir?

 246. Kerrim Haziran 16, 2016, 12:33 am

  Kız Arkadaşımla İlişkiye Girdik Bana bakire olduğunu söylemişti ama kan veya bir sivi gelmedi sonra da doğuştan vajinam sarkık böyle olunca kızlık zarı yok demişti? Aslı astarı varmidir.

 247. emre Haziran 20, 2016, 3:54 pm

  Bir vajınanın dış görünüşünden bakire olup olmadığı anlaşılabilir mi ? bakira bir vajınanın dudakları dışa dönük olabilir mi ?

  • cinseldusunce Haziran 20, 2016, 8:06 pm

   evet olabilir,her kızınki farklı dudakların sarkık yada catlak ,büzülmüş kıvrılmış açık büyük olması bakire olmadıgı kullanılmış oldugu anlamına gelmez. kızlar bu yuzden ameliyat olmak için sıraya giriyor. bakireyeken töhmet altında kalma korkusu taşıyorlar. dış görünüşünden bakireliğini anlayamazssın ,sen anlayamazssın

  • cinseldusunce Haziran 23, 2016, 7:30 am

   Anlayamazssin dis dudaklari sarkik ama bakire milyonlarca kiz var sizin bu goruntu merakiniz yuzunden kizlar ameliyat oluyorlar . Takintinizi birakin . Uzumu buldun cekirdeksizini ariyorsun.uzum yemeyenler var. Varlik icindeSin farkinda degilsin zamanin tadini al .

 248. Ayla Haziran 23, 2016, 8:39 pm

  Bakire bir kızın bacaklarını ayırdığı veya spor esnasında,vajinasına hava kaçıp ses çıkması normal midir?

  • cinseldusunce Haziran 24, 2016, 3:45 am

   gayet normal bakirelerde de olur bu ancak 15 yaşın üstünde our mantıken ,vajina deliğinden hava girer ve başka yerden çıkma şansı yoktur. Mizah bölümünde vajinanın osurması konusu yazmıştım. gaz çıkma olayı anormal yerde de olabilir ıslaksa ve kontrol edilemez . neyseki sizi zor zmanda bırakmaz.

 249. bir kız işte Haziran 30, 2016, 4:36 pm

  İlişkide kadın boşalmazsa ne olur yani hamile olmayı etkiler mi bu sorumu lütfen cevaplayabilir misiniz?

 250. Kabus Gibi Geçen Gün Temmuz 2, 2016, 2:06 am

  Lütfen yardımcı olun yardıma ihtiyacım var.. !!
  Bugün kız arkadaşımla ilişkiye girdik ve kızlık zarı bozuldu. Bozulduktan sonra mide bulantısı kusma belirtisi oldu. Ayrıldıktan 1 2 saat sonra haberleştiğimiz de kanaması olduğunu söyledi. Ne yapmamız gerekiyor bi yardımcı olun..

  • cinseldusunce Temmuz 2, 2016, 3:34 am

   E kiZlik zarini yitirmis bunun olmasi gayEt normAl yada adet goruyor tam gunune rastlamis olAbilir. Gevelikten korkuyorsa bu en az 6-7 hafta sonra mide bulanir simdi degil 45-50 gun sonra mide bulanir.simdiki onun korkusudur. Bundan sonra sizinle uzun sure yada hic yatmayacaktir.

 251. Sevval Temmuz 16, 2016, 12:40 pm

  Ben 13 yasindayim cok aziyorum buyuzden masturbasyon yapiyorum amima sopa tarzinda bisey sokuyorum baya giriyo icine acaba kizlik zarim bozulmusmudur?

 252. bir kız işte Temmuz 17, 2016, 6:58 am

  Rüyamda mast yaptm ve uyandığımda zevk gbi bişey oldu yani bn gerçekte mi yapmışım yatış pozisyonumdan dolayı olabilir ama istemli değildi kii bn ne yapmm lazm bn gerçekte mi yapmış oluyorum?

  • cinseldusunce Temmuz 17, 2016, 7:44 am

   siz defalarca mailden yada facebooktan yazın dedim, sorduğunuz sorular tek değil, ben hangisine burada açık cevap yazayım, sizin facebooktaki kişiliğiniz beni ilgilendirmnez cevaplarda. ama burada daha korkusu olan insanların sorunlarına cevap vermem daha mantıklıdır. soracaksanız sosyal medyada daha çok soru sorabilirsiniz.

 253. bir kız işte Temmuz 17, 2016, 8:25 am

  Tamam daha çok soru sormayacağım bu son bunu lütfen cevaplayabilir misiniz?

 254. Hande Temmuz 23, 2016, 10:41 pm

  Merhaba ben size bişey danisacaktim . Erkek arkadaşım penisini genellikle vajinama surterek tatmin oluyor ama dış dudaklar arasına penisini yerleştiriyor biz 4 aydır sevişmedik su anda geçen giyinik sevistik en son ve su an merak ettigim şey dışardan uygulanan sevismede içeri sokulma olmaksinizn bu durum kızlık zarini bozar mi ?

  • cinseldusunce Temmuz 24, 2016, 6:53 am

   içeri sokulma yoksa kızlık zarınız güvendedir,sadece dudak arası ön sevişmedir zaten. zorlanma olsa içinizde hissederdiniz onu. giyinikken de sorun değil sadece biraz tahriş yanma yapar çünkü sürtünme nihayetinde. erkeklik sıvısını kaçırmaması için dikkat etmeniz gerekir bu durmlarda gebe kalma şansı az da olsa vardır.

 255. İsmet Temmuz 24, 2016, 7:50 am

  Merhaba bakire olan birinin vajinasına bir parmağım tamamen giriyor bu neden kaynaklanıyor acaba? Patlama gibi de birşey gerceklesmedi de henüz patlaması icin kalın ve uzun bişeyin mi olması gerekiyor. Karşımdakinin de bakire olduğuna eminim ama teşekkürler.

  • cinseldusunce Temmuz 24, 2016, 8:10 am

   kızlık zarı patlaması diye birşey dediğinizde sizin mahalle ağzından serseri mizaçla yetiştiğinizi,sokakta konuşan biri olduğunuz ve cinselliği çakmak vurmak dayamak sokmak şeklinde düşünce yapınız oldugunun farkındayım. kızlık zarı patlamaz, bunu söyleyen herkes kendini açığa veriyor. Kızlık zarı kenarlarından esner ve basitçe yırtılır. her 4 kızdan birinde kanama olmuyor, illa kan fışkırması gerekmez. kalnın bir nesne ile zorlanınca yırtılır. bazen yırtmak için parmak yeterli olmayabilir. Her kızın Allah vergisi kendine hastır.

 256. İsmet Temmuz 24, 2016, 7:56 am

  Size bisey danışacaktım

 257. Haydar Ağustos 4, 2016, 8:44 am

  Ben bir şey sorucam 17 evlendim cinsel istekte vücüdum uynınca eger cinsel birleşmede bulunamaz isem kasıklarım testislerim şişer belim tutlur yürüyemezdim ama cinsel birleşme olursa rahatladıktan beş dakika sonra hic bir şeyim kalmazdı bunun icin doktora gittigimde bir cok tahlil ulturason bir sıkıntının olmdıgını genclikten oldugunu söylerlerdi şuan yaş elli eger cinselligi yaşamaz isem ügünde gene aynı sıkıntıyı yaşıyorum gene doktora gittim bu seferde prostat dediler aramalar araştırmalar gene bir rahatsızlık yok sacıma bakıyor yokya allah allah diyor doktor sordu icki varmı yok sigara başka kullandıgınız bir şeyvarmı yok sordum doktor ölecekmiyim neden böyle variksel bir sıkıntımmı var yok neymiş enerji ve libido bilmemne yogunlugundan oldugunu sayıp döküyorlar bende korkuyorum ciddi bir rahatsızlıgım varda doktorlarmı söylemekten kacıyorlar yoksa hastayımda caresimi yok

  • cinseldusunce Ağustos 4, 2016, 5:43 pm

   Bu bir hata aksaklıkdeğil benim kanımca, Psikolojik olarak bir kadın nasıl başlarsa o şekilde devam eder. bu aslında erkeklerde de aynıdır ama ,erkekler kolay yolu tercih eder. Siz daha farklı birşeyi ezberlemişsiniz vücut buna alışmış, Modern tıp delillerle çalıştığı için bazı şeyleri görmez ,kaile almaz o yuzden boyle gittiği yere kadar devam ,daha gençsiniz 🙂 iş bitmemiş

 258. bengü Ağustos 24, 2016, 10:09 am

  mrb. benim bir sorum olcaktı size yaşım 21 bu güne kadar Erkek Arkadaşmlan ilişkiye girmedim adet olduktan sonra 2 yada üç gün aradan gecti Adetten kurumuştum ve duşa girdim yıkanmak için duştaykn bnde sıvı akıntı oldu daha sonra vajinal bölgeyi ykadim vajnalin dudak kısmnı okşayarak tmzldim temizlememin ardinda birden içim ısındı adet kanaması gibi oldu bi kac damla aktı durdu ve bende korkmaya başladim elim içne girmdi temzlme esnasda daha snra dustn cktim önmdeki peceteye pempemsi kan lekesni gördüm bu kızlık zarımı bozmuş ola bilir mi ? bu yönden çok korkuyorum bilgi sahibi olan biri varsa sizdenrica ediyorum cvp verin yakinda bi sevdigim var Nişanlaacz bu durumu ona anlatmak zorunda kaldim doktora gitmemi istedi bu yuzden çok korkuyorum sizden cvp bkliyorum

  • cinseldusunce Ağustos 24, 2016, 11:32 am

   içeride kalan son adet kanını görmüşsünüz, yıkanma olayı esnasında rahimdeki kan kasılma veya sıcaktan çıkmıştır kızlık zarı bu tür şeylerde kendi kendine bozulmaz, kalın bir şey sokmadan. bunu kalkıp nişanlınıza anlatmanız gerkmezdi. bu tür şeyler erkeklerde mide bulandırır. kadınlıgın en büyük üstünlüğü sabır yetnegidir.Takıntı yapmayın doktora sevgiliniz nişanlınız bu olay için gitmenizi istiyorsa kızlık zarınıza baglılıgı vardır size karşı değil.bozulduysa evlenmicek mi yani ,

 259. bengü Ağustos 24, 2016, 5:55 pm

  bilmiyorum sadece endişeleniyorum bazen insan farknda bile olmuya bilir bu konuda kndisde bnde çok hassasz yarin öburgun evlncez iki ay sonra nişanim olcak bu tur olaylarda insan ister istmz korkuyor sylememin nedeni ya evlndgmzde bir sorn çkarsa o insanda korku yaratiyor bu yaşa kadar gldim biriyln ilişkiye girmdim insan bazende gizliyemiyor özel gundeykn kzlk zarnı ayrt edmiyor bu yüzden endişelndim aklmdan çkmiyordu cvp verdiginiz için yorumnz için tşk ettim

 260. Ebru E Ağustos 28, 2016, 3:01 pm

  Elladan sonra gecikmeli kisa suren adet normalmidir

  • cinseldusunce Ağustos 28, 2016, 4:22 pm

   Evet normaldir ona ara kanamasi denir .

   • Ebru Ağustos 28, 2016, 6:17 pm

    Elladan sonra gecikmeli olan 3 gun suren adet degilde ustune gorme olabilirmi hamile olma ihtimalim varmi

   • cinseldusunce Ağustos 28, 2016, 7:10 pm

    üstüne görme olamaz,çünkü daha yeni aldın hapı, hamilelik olasılıgın adet dönemini geçtikten sonra belli olur daha o zamana cook var. belayı yapmışsın 🙂 ,sabırlı olacaksın her okuduguna intenette inanma,gebelik olasılıgını bilemem ama ,iyimser düşünüyorum. Bu sefer belki kurtulursun ama bunun devamı gelecektir.

   • Ebru Ağustos 29, 2016, 4:10 am

    Temmuzun 27 sinde 1. Agustosun 5 inde 2. Ellayi kullandim normalde agustosun 16 sinde adet gormem gerekiyodu 18 inde oldum ilacin zaten geciktirme ozelligi var ama adetim 1 hafta surerken 3 gun surdu hamilelikten korkuyorum

   • cinseldusunce Ağustos 29, 2016, 5:41 am

    hormon ilaçları adet günlenrinizi değiştirebilir,bütün denge alt üst olur, bu gayet normal. beklemekten başka bir seçeneğiniz yok 1 hafta sonra eczaneden gebelik testi alın bakalım
    bir kontrol edin neler oluyor,her ihtimale karşı

   • Ebru Ağustos 29, 2016, 3:42 pm

    Adet donemimde oldu zaten kanama sadece kisa surdu bu adet degilse ne kanaması

   • cinseldusunce Ağustos 29, 2016, 5:19 pm

    adet zamanı ara kanama geçirdiniz, büyük ihtimal gebe değilsiniz , ara kanama adet kanamasının yerini aldı ,adet kanamanızın tarihi değişir buyuk bir ihtimalle

   • Ebru Ağustos 29, 2016, 5:34 pm

    Ara kanamaysa hamile olma ihtimalim var

 261. isimvermekistemiyorum. Eylül 12, 2016, 1:43 am

  Yaşadığım ilk birliktelik sonucu kanamam oldu ama fazla değil. O günden beri ne zaman ilişkiye girdiğimde kanamam oluyor anlayamadığım bir şekilde. sizce neden?

 262. Zehraa Eylül 13, 2016, 9:28 pm

  Cok merak ettigim bişey var gerdek gecesinde erkekler penisin ne kadarini vajimiye sokmalari lazm da kizlik bozulur cevaplarsaniz sevirinirim

  • cinseldusunce Eylül 14, 2016, 6:30 am

   hepsini 🙂 ve bir defada bozulmaz, baş kısmı da bozabilir ama genellikle baş girdiğini sandığımız 2 dudak arasındır. köklendiğimde ise artı içine tam girmiştir, birçok kadın ve erkek sadece 2 dudak arasında gitgel yaşar. köklendiğinde ise artık girmiştir.

 263. Hakan Kasım 9, 2016, 12:20 am

  Kızlarda adet dönemi geçtikten sonra zevk suyu ile beraber sadece 1 kere kan geldi. Neden olur bu kızlıkla alakası varmı?

 264. Maviş Kasım 21, 2016, 1:06 pm

  Hayatımda hiç ilişkiye girmedim bakireyim bu konular hakkında hic bir şey bilmiyorum ama sevgilimle dün akşam sürtündük o çıplaktı ve benim kilodum vardı benim elimle o boşaldı göbegimin biraz altına zevk suyu geldi ben peçete ile sildim kilodumda da biraz su vardı sizce hamile kalır mıyım ?

 265. Girl_gurl Aralık 2, 2016, 7:05 pm

  Vajina içine yada dışkı çıkış bölümüne herhangi bir materyal kaçarsa napılmalı

 266. Maksut Aralık 11, 2016, 2:21 pm

  19 yaşındayım bir iki kere kız arkadaşımla birbirimize dokunduk ve o dokunur dokunmaz ben kendimi tutamadım anında boşaldım ve ona yansıtmak istemedim durumu bi bahane bulup kaçmaya başladım her seferinde ve ilişkiye girmekten korkar hale geldim bir problemlerim mi var??

  • cinseldusunce Aralık 12, 2016, 5:20 am

   Hayır kardeşim Türkiyenin gerçek erkek sorunuyla karşı karşıyasın . Bunun adına erken boşalma denir. Kamyon ile kömür taşıdığını düşün taşıdığın ev sevgilinin evi, sen sevgilinin evine gelince kömürleri kapının önüne boşaltıyorsun ,öyle bir boşaltıyorsun ki kapıyı açanlar kömür içinde kalacak. Çünkü sana hemen işini bitirmen için,erkek adamsın yapacaksın,hemen yaparsın ,stress yapmak ögretilmiş. Bunu bu toplumdan sıyrılmadan kurtulmak ancak psikolojik yardımla mümkün.Burda da psikologa gitmek delilikle karıştırılıyor.yani faydalı ne varsa halk arasında gizli bir yasak

 267. Doruk Aralık 14, 2016, 8:53 pm

  27 yaşında bakire bir bayan herhangi bir zaman da misal iş yerinde sulanma Yaşar mı ? Ufak bir öpüşmede şehvetlenmesi normalmidir?

  • cinseldusunce Aralık 15, 2016, 5:05 am

   libidoya göre değişir bu çok istekli kızlarda her an çevre ile temastan olabilir,ama erkekler gibi değiller kızlar. o kadar kolay otobüste parkta akmaz hemen. erkekler daha çok bu durumu yaşar. kızlarınki derinde ve korunaklı olduğu için pantolona dokunmayla birşey olmaz. Erkekler sünnet oldugu için baş kısım açıktır ve uyarıma da açıktır pantolona sürtse uyarılır ve keyif alır hale gelebilir. kızlar böyle olmadıgı için daha zor uyarılır sagda solada

   • Doruk Aralık 15, 2016, 8:06 pm

    Teşekkür ederim. Peki 27 yaşında ki bakire bayan bu yaşına kadar erkek arzulamış mıdır ? Arzuladıysa bunu bastırabilir mi ? Şimdiden teşekkürler.

   • cinseldusunce Aralık 15, 2016, 10:05 pm

    arxulayabilir. masturbasyon yapar rahatlar ama bunu bir erkek yada kadinla paylasmaz kisisel bir tatmin parcasi hayalidir bu. herkes hayal kurarak yapar

 268. Doruk Aralık 16, 2016, 8:49 pm

  Merhaba aklımdan çıkmayan birşey var sormadan yapamayacağım. Kız arkadaşım bir apartman dairesinde ofiste çalışıyor bina ev değilde ofislerin olduğu bir bina da çalışıyor muhasebe tarzı patronu baya zengin biriymiş ilk girdiğinde bahsetmişti 50 yaşlarında bir iş adamı. Bir gün kız arkadaşım iş çıkışı beni çağırdı gittim ofiste 5 10 dk durduk tam çıkarken patronu bi kızla geldi kız benim kız arkadaşımın yaşlarında ( 27) kız arkadaşıma sorduğumda sevgilisi demişti. Kuruntu mu yapıyorum bilmiyorum ama iyi bir ortam olsa kız arkadaşım kız arkadaşım bu ortama karşı koyar mı diye düşünüyorum? Bakire olması engel olur mu ? Yoksa o şevhetle daha çok istekli mi olur ? Şimdiden teşekkürler.

  • cinseldusunce Aralık 18, 2016, 8:34 am

   kız arkadaşınızın bu ortama uyum sağlayacağını sanmıyorum, erkek beyni kadınlar arasında gizli bag olduğunu düşünür o yaparsa öteki de yapar düşüncesi oluşur. Ancak kadınlar arsındaki beraberlik cinsellik değil sadece mağduriyet esnasına dayalı oldugunda açığa çıkar. Kız arkadaşınızın o patrona katlanması bu duruma alışmış olması sadece para kazandığı içindir. Kadınların para kazanması erkeklere göre daha zor, zaten zor bulduğu bir işi sırf patronun zamparalıklarını görmekten ayrılacaksa zaten yolun başında ayrılacaktı, ama katlanmak zorunda kaldı ve bu duruma alıştı. Kalkıp aynı kefeye koymanız mantık dışı.

 269. Soruuu Aralık 26, 2016, 10:46 am

  Kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık ama kız arkadaşımda iç çamaşırı tayt ve pantolon vardı bende de eşofman vardı boşalma olmadı sadece zevk suyu olmuştur ve kız arkadaşım bunun üzerine 2 kere adet gördü hepsinde düzenli şekilde gecikme olmadı hamile olma ihtimali varmıdır ?

 270. Haknn Aralık 30, 2016, 9:01 am

  Hocam biz kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık kız arkadaşımın altında tayt ve iç çamaşırı var bende de çamaşır tayt ve eşofman vardı bi 5 dk bi ilişki yaşadık bende boşalma olmadı ama sadece ıslanma oldu kızarkadaşım da aynı şekilde boşalmadı ama sadece çamaşırında ısllaklık vardı bi sıkıntı olur mu benden bulaşmış olabilir mi hocam ? Bilgi verirseniz sevinirim

 271. Ahmettt Ocak 2, 2017, 9:40 am

  İyi günler hocam ben bi soru soracaktım biz kız arkadaşımla 3 gündür sürtünme yolu ile ilişki yaşıyoruz ama her zaman 10 dk sürüyor ve aynı zamanda ilişkiye girerken kız arkadaşımda iç çamaşırı ve biraz da hijyenik oldun diye kız arkadaşım çamaşırın içine kağıt havlu koyuyor üstüne tayt ve üstüne de kışlık pijama giyiyor benim üzerimde iç çamaşırı ve eşofman var bu durumlarda hamile olma ihtimali varmı ve kız arkadaşımın adeti 4 gün önce bitti ve bizde 3 gündür sürtünme ilişkiye giriyoruz ama dediğim gibi üzerimizde hep bu kıyafetler var ilişkiden hemen sonra da kız arkadaşım peçeyeyi değiştiriyor hani ikimizden de zevk suyu oluyor ama birbirine temas edebilir mi bu zevk suları bundan dolayı korkuyorum bilgi verirmisiniz çok acil hocam aklımdan çıkmıyor

  • cinseldusunce Ocak 2, 2017, 10:26 am

   valla avrupa sinir kapisi gibi gibi olmus. ordan gebelik olmaz. ama guneydogu hudut kapisi gibi olsaydi .o zaman gebe kalirdi. boyle anlattiginiz gibiysehamile kalma olasiligi yok.

   • Ahmettt Ocak 2, 2017, 11:29 am

    Ne bileyim hocam çok teşekkür ederim 🙂 bende bi an kortum ama aklıma takıldı sormak istedim çok teşekkür ederim hocam

 272. Aliiii Ocak 4, 2017, 8:17 pm

  Slm hocam merhaba size bir soru soracakdim kız arkadaşım la arkadan ilişkiye girerken bir ara vajinasına benim malafat in ucu girdi kiZ arkadaşım üç saat sonra kilot unda böyle ince solucan gibi şeylerin geldiğini gördük küçük böyle et parçaları gibi kız arkadaşımın kızlık i bozulmuş mudur veya bu nedir yardımcı olursanız sevinirim hocam

 273. Cinselsoruu Ocak 5, 2017, 4:15 pm

  Hocam biz kız arkadaşımla bikaç gün 10 dk lık sürtünme yolu ile elişkiye girdik ve üzerimizde çamaşır ve kıyafetlerimiz vardı çamaşır peçete çamaşırın içinde tayt ve pijama vardı bende de çamaşır ve pijama vardı boşalma olmadı sadece ıslaklık vardı ikimizde de ama dediğm gibi kıyafetler vardı kız arkadaşım aradan 2 gün geçti ve aşırı halsiz uykusu geliyor ama bikaç gecedir hep geç yatıyor hamile olabilir mi ondan dolayı mı böyle hamilelik riski varmıdır bu durumda ?

  • cinseldusunce Ocak 5, 2017, 5:57 pm

   tamamen psikolojik yada farkli sebep ile bu olay iki gunde anlasilmaz en azindan 4- hafta sonra adet gormezsse 7nci hafta mide bulantisi ile belli eder. gebelik olasiligi dusuk

  • cinseldusunce Ocak 5, 2017, 5:58 pm

   tamamen psikolojik yada farkli sebep ile bu olay iki gunde anlasilmaz en azindan 4- hafta sonra adet gormezsse 7nci hafta mide bulantisi ile belli eder. gebelik olasiligi dusuk

 274. Sürtünmeee Ocak 5, 2017, 10:55 pm

  Ben bişey soracaktım çok endişeliyim sürtünme yolu ile ilişki yaşadık sevgilimle sevgilimde iç çamaşırı iç çamaşırının içinde peçete var kalın 2 ye katlı havlu kağıtlardan üstünde çamaşır üstünde tayt üstünde pijama bende ise baksır ve eşofman vardı aralıklı günlerde böylece bikaç defa yaptık yalnız hiçbir şekilde boşalmadım kız arkadaşım da her sürtünmeden sonra lavaboda peçeteyi değişip yenisini koyuyordu ve ğeçetede bişey yok sadece çok az bi ıslanma oldupunu söylüyordu bende de az da olsa ıslanma oluyordu bu şekilde bikaç defa yaptık hamile kalma şansı varmıdır veya çok riskli bir durum mu hamile kalmak için normalde cinsel organlar birbirine temas etmeden hamile kalmak çok zor diyorlar ama sormak istwdim aynen bu şekilde oldu açıklarsanız sevinirim

  • cinseldusunce Ocak 20, 2017, 6:59 am

   tank,panzer gibi korunduktan sonra gebelik şansı yok gibi görünüyor, spermler oraya varana kadar çoktan ölürler. kız arkadaşınızın peçete değişmesi kendi ıslaklıgından kaynaklı

 275. Aliiii Ocak 6, 2017, 7:06 pm

  Hocam olaydan sonra iki gün geçti ağrı si olma dinı söylüyor kanama falan da yok siZce kızlığı bozulmuştur lütfen cevap verirseniz sevinirim

 276. buket Ocak 8, 2017, 10:03 am

  Mrb ben bişey soracam 24 yasındayım bekarım bı ay oncesınde normal adet oldum daha sonra bı kasntı sonrası kanama oldu ama kasıntı sonrası mı emın degılım 2 gun sonra tekrar aynı kanama oldu ara arada akıntı da kanlı bı sekılde goruyorum dokara gıttım normal bı sıkıntı olmadıgını soyledı fakat bu ayda aynı sekılde once kanlı akıntı seklınde gordum sımdı de kanama oldu bunun sebebı nedır

 277. Yasemin Ocak 27, 2017, 9:06 am

  Merhaba İyi Günler. 10 Yaşında iken Kalem le Mastürbasyon Yapmaya çalıştım sadece bir merak :/ kan falan gelmedi yani öyle hatırlıyorum. 15 yaşında iken erkek arkadaşım parmağını soktu kan falan gelmedi zaten o yapmadan bir gün önce adetim bitmişti iç çamaşırımda adet kanım vardı bir iki damla erkek arkadaşım açtığında gördüm sonra parmağını soktu. Kan falan gelmedi. Güvenmeyince falan ayrıldık şimdi bir erkek arkadaşım var ilişkiye girdik penisini sokmaya çalıştı canım yok yandı ilk başta itekledim sonra yavaş yavaş girdi ama koklemedi canım yandığı için itekledim oda içimden çıktı peçete ile sildigimde peceteye böyle gozukmicek bir şekilde pembemsi bir şey geldi ilişkiye girmeden iki uç gün önce adetim bitmişti. Pembesi şeyi görünce bozdum seni dedi bende kan gelmedi dedim tartıştık. Sonra ikinci kez gene girmeye çalıştı gene biraz canım yandı ama gene koklemedi üç dört defa ileri geri yaptı ama canım yanmadı ve zevk almadım ben. İki gündür kavga ediyoruz ben bozmadin diyorum o bozdum ne kadar kan gelmesini bekliyorsun diyor. Peceteye çok azcik geldi dio ama peceteye gelen şey çok az yani minnacık zaten kızlık zarı bozulunca can yakmaz mı benim sesim bile çıkmadı canım yandı ama bağırmadim. sizce daha önceden kalem yada eski erkek arkadaşımın parmağı ile mı bozulmuştur yada şimdiki ilişkiye girdiğim sevgilimin yapması ile mı bozulmuştur yada bozulmuş mudur Yaşım 18 bu arada cevaplarsaniz sevinirim ?????

  • cinseldusunce Ocak 27, 2017, 1:07 pm

   bekareti bozmaya çalışıyorsunuz, önceki 10 yaşınızdakinde bozulma olmamıştır, fakat erkek arkadaşının parmak sokması ile belki hasar görmüştür. penis denemelerinizde şimdi olmasa da denelerle daha çok açılacak yırtılacaktır, kanalar ufak damlalr şeklinde devam eder bazen çok bazen az 3-5 iliki sonra yitiririsiniz

 278. buse Mart 21, 2017, 4:39 pm

  52 çekmek adet duzensizligine neden olur mu?

  • cinseldusunce Mart 22, 2017, 4:55 am

   hayır bilhassa faydası olur rahatladığınız için ancak, adet gunune 1-2 gün kala yaptıgınızda adet kanı gelir, ve adetn geldiğini anlarsınız 1 muddet kesilir sonra devam eder. cogu kız 1.gun önce adetin geldiğini masturbasyonla anlar, önceden algılayabilirler özellikle gebelik korkusu yaşayan kızalr bunu iyi kullanırlar

   • retinqun Nisan 1, 2017, 10:43 am

    İyi günler sevisme sırasında vajinadaki aşırı sulanma önceden kızlık zarının bozulduğu manasinami gelir yoksa normal birsey mıdir

   • cinseldusunce Nisan 1, 2017, 10:47 am

    tamamen normal birseydir. bir kadinin vucudunun sevismeye hazir oldugu anlamina gelir. kadin islaniyorsa erkek bundan memnunluk duymali cunku kadini ne kadar etkiledigini fiziken anlar. sulanmiyorsa o iliski aci icinde olur ve kadin cinsellikten zevk almayacak. disini sikmak zorunda kalacaktir. bu tur evlli fakat sex cehennemi yasayan kadin sayisi epey fazladir. ne varki\evkilikler kapali kutudur gizlenir. bu sansli durumu eksiklik gormeyin

   • retinqun Nisan 1, 2017, 10:44 am

    Kızlık zarı bozuk birini sevisme sırasında anlamak.mumkunmudur. vajina sulanmasi vb
    Seylerle

   • cinseldusunce Nisan 1, 2017, 10:49 am

    kayir sulanma dogal bir salgilanmadir. eksiklik degildir. kizlik islanma ile alakasi yok. uzumu yeyin bagini sormayin.

 279. haydee Nisan 17, 2017, 8:10 am

  Hocam merhaba ben 18 yasinda bir kızım evde tekken masturbasyon yaptim klitorime dokunarak ancak bunu bi kac kez ust uste yaptim . Ilkte mezi geldi yani beyaz akinti ancak bir sure sonra sarimtırak seffaf , kokulu bir akıntı geldi sizce bu nedir ? Internette meni diye okudum . Meni bakirelerde gelir mi ? Kizlik zarini bozar mi ? Detayli aciklarsaniz sevinirim

  • cinseldusunce Nisan 17, 2017, 7:04 pm

   mailden ulaşırsanız genel bilgi verebilirim, çünkü burada vereceğim bilgiler,diğer okuyuculara uymayabilir

   • haydee Nisan 17, 2017, 9:39 pm

    Hocam e maile giremiyorum sifrede hep sorun cikiyor yaaa . Sabahtan beri denedim bi beceremedim ya . Burda herkes bir suru sey yazmis sizce bunun neresi uygun degil icime kusku dusurdunuz resmen . Cok mu kotu bir sey bu vallahi cok korktum hocam bi yardimci olun lutfen Allah askina

   • cinseldusunce Nisan 18, 2017, 5:43 am

    yazışma şansınız olsaydı çok daha fazla şey öğrenebilirdiniz, korkacak birşey yok. ne yapıyorsanız ihtiyacınız kadar devam. Bu şekilde herşey normal. insanların libidoları ,üreme içgüdüsü aslında karakteridir. libido olmasaydı dünyada belki birçok şey olmazdı. Cinsel isteğinizi korkularla kesmeyin ,sadece anormal koku devamlı oluyor ise o zaman enfeksiyon anlamındadır. vajina kendini küçük sorunlarda koruyabilir. içindeki beyaz akıntı sizi koruyucu nitelikterdir, basit enfeksiyonları rahatlıkla onarır, fakat çevresel etmenler üşütme ,mikrop kapma devamlı olursa o zaman hekimlere görünme zamanı gelmiştir. oda kendini belli eder. Rahatsızlık duymaya başlarsınız. Rahatsızlık devam ediyor mu etmiyor mu bu önemlidir.basit enfeksiyonlar 3-4 günde biter. 18 yaş artık yetişkinlik yaşıdır.

 280. gonca Mayıs 11, 2017, 11:48 am

  Bakire bir kiz vajinasini oksayip bosaldiktandan sonra yemek yiyebilirmi

  • cinseldusunce Mayıs 11, 2017, 6:44 pm

   yer tabiki gunah bir durum yok, sadece kokmamasi icin yikanir hepsi bu , istersen bosaldiktan sonra basket oyna muzik cal. yemege ekmege saygisizlik ve gunah yoktur. senin gunah korkun bosaldiktan sonra sucluluk tiksinme hissinden kaynakli. bu herkeste oluyor

 281. nur Mayıs 22, 2017, 6:12 pm

  merhabalar. nolur cevap verin. 11mayıs 2017de adet oldum ve 20 mayıs 2017de erkek arkadaşımla arkadan iliskiye girdk. o bosalmadıgını söylüyor ama iki delik cok yakın, dokundugumda yogun bi sıvı vardı. oraya gelmiş olsa bile hamile kalır mıyım? bi kac dakika sonra kolonya ve vucut losyonu ile hemen temizledm. risk var mıdır? takvimime göre hamilelik riski olan günler 24mayıstan-29 mayısa kadar olacağı söyleniyor. lütfen cevap verin ilk kez böyle bi siteye yazıyorum

  • cinseldusunce Mayıs 22, 2017, 4:42 pm

   gebelik sansin dusuk fakat kolonya ile tahris olmustur. yani bu sekilde bir iliskiye girerken hic olmazssa prezervatif kullansaydiniz. ters iliSki ters bir iliskidir tssvip etmiyorum

   • nur Mayıs 22, 2017, 4:48 pm

    yanıtladığınız için çok teşekkür ederim. ayrıca vajinamın yakınlarında vardı o sıvı?? hala gebelik sansının dusuk oldugunu mu söylerdiniz?? bugun beyaz sümüğe benzer bi akıntı geldi. bunun gebelikle bi ilgisi var mıdır? Bundan sonra böyle bi şey olmasını artık istemiyorum zaten. Ella kullanmalı mıyım?geç mi?

   • cinseldusunce Mayıs 22, 2017, 6:19 pm

    ella kullanirsan hem gec hemde adet duzenini bozarsin. gebelik ihtimalin dusuk. bir daha yapmazssin .

 282. ??? Mayıs 26, 2017, 3:14 pm

  merhaba. hanile kalmak icin en uygun günler hangileri? 11mayıs regl oldum adet günlerim düzenli 27-28 günleri arasında değişiyor. en tehlikeli günler hangisi??

 283. tarih Haziran 4, 2017, 1:49 am

  11 mayısta adet oldum 20 mayısta iliski oldu. gebelik icin uygun bi gün mü?

 284. Ahsr Mart 5, 2018, 11:09 pm

  Meraba benim adetim ayın 16 da oluyor ayin 4. De nişanlım la biseyler yaşadık onun üstünde bişey yoktu bende kilot vardi meni gelmedi sadece zevk suyu geldi cok az geldi hissetmedim bile hamile olma şansım var mi cok korkuyorum…

 285. nisasu Mayıs 13, 2018, 5:48 pm

  bakireyken mastürbasyon yapınca yıkanmak gerekir mi

  • cinseldusunce Mayıs 14, 2018, 5:37 am

   evet gerekir, bunu zaten herkes yapar bakire olmak farketmez, bana mailden ulasin bazi özel bilgiler vermem gerekir. belli ki 13-17 yas gurubu bir kizssiniz. Icinizdeki korku ihtiyaç ile arada kalmissiniz. Bir yol gosteren yok. Bazi seyler webde yazilamiyor.

 286. Pakize Mayıs 16, 2018, 11:26 pm

  merhaba 23 yaşındayım nişanlımla anal ilişkiye girdik ve içime boşaldı.sonrasinda duş aldim fakat Sabah uyandigimda ic camasirimin arka tarafinda islaklik vardi baya. Hamile kalma ihtimalin var midir ?

  • cinseldusunce Mayıs 17, 2018, 3:05 pm

   gebe kalma sansiniz yok cunku spermler ölmüstür. yanlis yerde bozulmaya ugrar. fakat nisanliniz sizi hemoroid yapacak basur yapacak bu gidisle sevdigi icin sagliginiza zarar veerecek gibi gorunuyor. makat ikinci dereceden kan dolasim yeridir

   • Pakize Mayıs 17, 2018, 8:47 pm

    Cok tesekkur ederim cevabiniz icin. İçim rahatladı. Diger dediklerinizde de cok cok haklısınız bir an once onlem almam gerekiyor.

kaba ,sapıkça yorumlar bilgisayar tarafından otomatik silinecektir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: