cinseldusunce

10 Yıldır hobi olarak yazıyorum kimseye zararım dokunmadı.Reklam parayla işim olmaz.Mantık,aklım erdiği kadarıyla sorularınızı cevapladım. Dr prof Hekim değilim, Vatandaş olarak kendi toplumuma ne verebilirim düşüncesi ile bugüne kadar yazdım.Web sayfası yapmadım.Blog olarak kaldım ki deneme yazısı olarak kalsın.Tek kişiyim bir grup filan değilim. Okuyucuya ilgi için teşekkür ederim"

erkekle cinsellik konuşmak

Bundan doğal birşey olamaz. Ancak bu toplum yapısına kültürüne ve inanç yoğunluğuna aile yapısına göre değişir. Kadın ile erkek nihayetinde bir şekilde bütünleşme arzusu taşır. Eskiler ateşle barut yanyana olmaz der.  Her ne kadar arkadaş bile olsanız erkek arkadşınızın penisi sertleşir bu çok normal bir durumdur. Arkadaş için penis kalkar mı ? Elbette ki bu bir saygı yada normal bir tepkidir. Cinsel konular konuşurken bir erkeğin etkilenmemesi mümkün değil. Bu onun doğal yapısı,siz bunu değiştiremezssiniz. Endişelenmenize şaşırmanıza gerek yoktur.Bilememezlikten gelin ama bilin.Bilginin kötüsü olmaz.

Bir erkek meni torbası aşırı dolu ise,konuların sonunu butlaka cinselliğe bağlar. Erkeğin tek arzusu size saldırmak değildir. Cinsel konuları konuşarak merakını gidermek kadınlar hakkında eksik bilgilerini tamamlamaktır. Ancak penisinin kalkması coşkuyu arttırır, bir sonraki   mastürbasyon yapmasında onun daha kuvvetli boşalmasını sağlamasına yardımcı olursunuz.

Tabii bir kız olarak bunu bilin ama bilmemezlikten gelin. Konuşurken mutlaka penis sertleşmesi vardır sevgili olmasanız bile.

Erkekler kadınları hep tanımak algılamak ister. Neden mi ? Çünkü kızlarda göremedikleri çukur-boşluk hiçbir zaman elde tutlamayan bir organa sahiptir,hep sırlarla gizliliklerle kaplıdır. Kızların yaşadıkları zorluklar ve keyifleri her erkek bilmek ister.

Bir kızssanız aklınızda bulunsun. Erkek arkadaşınız konuyu cinselliğe getiriyorsa, o boşalmamış ,mastürbasyon yapmamıştır. Bu aslında sapıklık değil,bir kıza,size saygı niyetindedir.Kendiliğinden doğal olarak penisinin sertleşmesini hissetmek yada bir sonraki mastürbasyon için sizden öğreneceği bilgileri kullanmak için birikim yapar.

Erkekler aslında kızları,kadınları mastürbasyon yaparken hissetmek ister. Kadın erkeğe bilgi vererek aslında gelecek için kadın neslinin daha sağlıklı olmasını sağlar. Cahil bilgisiz bir erkek ile kadından anlayan bir erkek arasında fark vardır.

Erkeklerle cinsellik konuşurken aslında kıymetten düşmezssiniz, kadınlık kaybetmez. Tam tersine bilinçli bir erkek nüfusun olmasına katkıda bulunursunuz.

Tabii her erkekle cinsellik konuşulmaz.  Konuşulabilecek erkek vardır, konuşulmayacak.  Bunu ayırtetmek gerekir. Bazı kızlar kendi kız arkadaşları ile konuşamadıkları cinsellik konularını çok güvendikleri  erkek arkadaşları ile paylaşarak hem kendileri de deşarj olurlar. Oldukça sağlıklı bir durumdur. Cinsellik konuları açmak merak etmek sadece erkeklere mahsus değildir. Kızlar da en az erkekler kadar meraklıdır.

Önemli olan seçtiğiniz erkek arkadaşın sır saklaması ve mantıklı akıllı biri olmasıdır. Çünkü kadın sırları bazen tehlikelidir.Ele ayağa düşmeye gelmez. İnsan paylaşmak ister.

Cinsel bilgi alışverişi yaptığınız erkek sevgili olmak zorunda değildir. Ama kaliteli bir arkadaş olması şarttır. İnsan bu konuları da paylaşma ihtiyacı  duyar. Öğrenmek ister ama öğretmek te hayırlıdır.   Bazı toplumlarda günah ve yasak karşılanır. Mantık dini insanların cahil kalmasını istemez her konuda. Bilgi ,bilmek ne olursa olsun dünyadaki en kıymetli şeydir.

Bunlar benim düşüncelerim. dileyen katılır dileyen katılmaz.

8 responses to “erkekle cinsellik konuşmak

 1. Eda Aralık 20, 2012, 8:54 am

  Katılıyorum size haklısnz:)

 2. selda Aralık 20, 2013, 7:14 pm

  cokcok ck katılıyorum acık fkrli arkdşm guzel yazı n

 3. Burak Temmuz 23, 2015, 8:47 am

  Ben de yazdıklarını okuyunca kendimi iyi hissettim, böyle açık açık konuşabileceğim bi arkadaşım olsun istemişimdir hep

 4. Mustafa Özcan Eylül 1, 2016, 8:27 am

  Merhaba hocam benim hiçbir kadın veya kızla ilişkim olmadı.Daha önce herşey normaldi.Yani uyurken cinsel rüya gördüğümde de,televizyon seyrederken de,sokakta bir kadın gördüğümde de penisim sertleşip meni geliyordu.Şimdi ise 6-7 aydır uyurken de,televizyon seyrederken ve sokakta bir kadın gördüğümde de penisim sertleşiyor ve meni yerine mezi geliyor.Uyurken ise cinsel rüya görmüyorum,meni ve mezi de gelmiyor sadece penisim sertleşiyor. Yani penis sertleşmesi uyurken de oluyor gerçekte de oluyor. Bu bütün yazdıklarım neden olur? Evlendiğim zamanda böyle birşey yaşar mıyım?

  • cinseldusunce Eylül 1, 2016, 5:01 pm

   evlendiğinde sorun yaşayacagını sanmıyorum ,en kötü ihtimalle bir bevliye uzmanına gider baktırırsınız. Erkeklik kadınlara göre daha kuısursuz bir organdır.

kaba ,sapıkça yorumlar bilgisayar tarafından otomatik silinecektir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: