cinseldusunce

10 Yıldır hobi olarak yazıyorum kimseye zararım dokunmadı.Reklam parayla işim olmaz.Mantık,aklım erdiği kadarıyla sorularınızı cevapladım. Dr prof Hekim değilim, Vatandaş olarak kendi toplumuma ne verebilirim düşüncesi ile bugüne kadar yazdım.Web sayfası yapmadım.Blog olarak kaldım ki deneme yazısı olarak kalsın.Tek kişiyim bir grup filan değilim. Okuyucuya ilgi için teşekkür ederim"

cinsel merak ve cevaplar safça

Bu bölümü biraz daha safça yazmaya çalıştım Çocuk dili ile yazmaya gayret ettim. Etkilenmemeleri için Yetişkinlerin sorduğu sorulardan ayırdım. Daha çok gerçeketen saf ve bilmeyenlere bilgi vermek için bu köşe

Google da arayıp blogumu bulanların az bir kısmı Ya Yetişkin değil, yada soruyu çocukça sormuşlar. İnsanlar merak ediyor ? Heryerde internet var. Aileden ebeveynlerden öğrenemedikleri şeyleri internet ortamında arıyorlar. Yasaklasanız da giriyorlar. Çok dejenere açık saçık ve sapıklıklarla karşılaşıyorlar. Doğruyu yazan site sayısı az. Çocuklar hepimizden daha meraklı,Okullardaki cinsel eğitim yetmiyor hepimize utanmak öğretilmiş. Parmak kaldırıp soruyu sormak çok zor.İnsanoğlu dolaylı lafı geveleyerek öğrenmek istemiyor. Hepimiz bir zamanlar çocuktuk. Sorular arttıkça cevapları da yazacağım. Sapıkça bulduğumu yazmayacağım.

A

Adetsiz günlerde bakirelerde akıntı normal mi ? Beyaz veya bazen süt kesiği akıntısı her kızda olan nomal birşeydir. Çok yürüdüğünüz zaman çok sulanması da normaldir. Akıntınız artar yaş ilerledikçe . Çok rahatsız ederse Günlük pedler kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sizin tamamen sağlıklı oldugunuzu gösterir. Ancak akıntınızı tanıyın kokusu ve akıntı oranı rengi bunlar kötüleşirse ancak o zaman problem oluşturur. Şüphelendiğiniz bir durum olursa önce annenize danışın. Anneniz sizin pilotunuzdur. Ancak ailenizden utanırsanız bir kadın hekime sorabilirsiniz. Cinsellik sağlıktır ayıp birşey yoktur.

Adetliyken mastürbasyon yapmak hamile bırakır mı ? Hayır . Hamile kalmak için bir erkekle birlikte olmanız şart, Kendi kendine hamile kalınmaz. Adetliyken mastürbasyon yapsanız da hiçbişey olmaz.. Öyle olsaydı kadınlar erkeklerle hiç evlenmezdi. adetliyken çocuk sahibi olurlardı. O kadar kadın var ki çocuk sahibi olamıyor yıllarca. Hamilelik 1 kişinin işi değildir. Kuşlar kediler de tek başına doğuramaz ,erkek olmadan çocuk olmaz,hamile kalınmaz.

Adet kanaması varken mastürbasyon yapılır mı ? İhtiyaç duyulursa mastürbasyonun hiçbir zaman zararı olmaz. Adet kanamasında cinsel ilişki sakıncalıdır. Mastürbasyon sorun değildir. Ped üstünden zaten kanlı bölgeye eliniz gitmez bile ,Kadınlar klitoris ile mastürbasyon yaparlar.Bu yüzden içeri giren çıkan cisim olmaz. Akan çıkan bir sıvı da yoktur. Vajinaya zarar gelmeyeceği için. Yapılabilir, banyonuzu da yapıp rahatlarsınız. Sadece daha temiz olmalısınız elinizi yıkamalısınız sağlık için. Çünkü mikrop kapmaya daha açıktır adette . (Adetken mastürbasyon yaparsan bişey olurmu ? : cevabı verdim )

Azmak kızlık zarını bozar mı ? Hayır bozmaz, herkese olan birşeydir. vücudunuza dokunabilirsiniz bile. Bunun ayıbı günahı olmaz. kızlık zarı ancak kalın bir şeyin zorlanarak oraya sokulmasıyla,orada var olan deliğe parmak sokarak yırtılabilir. Ucuna dokunabiliriniz kendi kendine yırtılmaz patlamaz.

Aynada cinsel organına bakmak günah mı ? Hayır böyle birşey günah olamaz, Kendi vücudunuzun bir parcası size mahrem değildir. Vücudunuzu tanıdıkça sağlığınıza daha çok önem verebilir. Neye tepki vergiğinizi anlayabilirsiniz. Memelerinizi elle kontrol etmeseniz kanser olup olmadığını anlayamazssınız. İnsan kendini sağlık açısından incelemek zorunda. Sağlığın günahı olmaz. Siz vücudunuzun her parçasıyla bir bütünsünüz.

Ağzına pamuk koymak kızlık zarını bozar mı ? Hayır bozmaz. bazı ergen kızlarda adet kanaması düzensiz olduğu için ne zaman nerede geleceği bilinmez. bazen 2-3 ayda 1 gelir ve kendini hissettirmez. Öyle tesadüfi bir anda pir ped kullanmak yerine bulduğu pamuk geçici olarak akan kanı absorbe eder. Ancak pamuk vajina deliğine sokulmamalı sadece dudak arasında kalırsa kızlık zarını bozmaz. Ağzı dediğiniz dudak arası koyduysanız sorun olmaz. Zaten zarar verse acı duyarsınız. Bu her ergen kızın bir şekilde biryerlerde karşılaştığı bir durumdur. Aklına ped satın almak gelmez o an. Yada ped bulabileceği yerde değil acil bir gezide oluşmuştur. Merak etmeyin birşey olmaz.

Ayakları havaya dikmek ilişkiden sonra ? Hamile kalma şansını arttırmak için kadınlar arasında birbirlerine anlattıkları bir metod’tur. Faydalı oldugunu söylerler. spermin rahime ulaşmasını sağlamak maksadıyla yapılsa da bilimsel olarak faydalı olmadığı açıklanmış. Yine de çocuğu olmayanların deneyebileceği birşey.

B

Bebeğimin pipisi kalkıyor normal mi ? Gayet sağlıklı. Korkmanıza gerek yok hasta filan değildir. özellikle sabahları bütün erkeklerde görünen birşeydir çişini yaptırınca geçer.Korkmayın erkekler doğar doğmaz bu reflekse sahiptir. (Oğlum yaşında ve pipisi kalkıyor )

Beraber olmadan erkeklerle hamile olunmaz mı ? : Olmaz . Kuşlar tavuklar hepsi aile kurmak zorundadır. Tavuklar yumurtlar ama horoz olmazssa o yumurtadan civciv çıkmaz. Horoz doğum için babalık yapar. Sizin evinizde yediğiniz yumurtaların hiçbirinde civciv yoktur. Çünkü horoz olmayan yerde tavuklar yetişmiş. İnsanlar da o tavukların yumurtalarını çalmışlardır.Tavuklar insanlara kızamadığı için bişey diyemezler.

Bekaret ne zaman oluşur ?: Doğuştan vardır, sonradan oluşmaz.ancak bebeklikte cinsel organlar çok iyi korunmuşlardır dokunsanız da kendinize zarar veremezssiniz. Aklınız başınıza ergelikte farkettiği zaman bekaretin ne oldugunu öğrenirsiniz. Bekaret kızlık zarıdır. Asıl görevi sizi mikkroplardan bakterilerden hastalıklardan korumaktır. Kullanılmamışlığı bir erkek tarafından ellenilmemişliği Temizliği simgeler.

Bir erkeğin neden çocuğu olmaz ? Anatomik bakımdan erkekler çocuk doğuramazlar. Fiziksel olarak bir kadının hamile kalmasına kadınlar kadar faydaları vardır. Hamile bırakma eylemi oluşmuyorsa. Ya cinsel ilişkiye girilmemiştir, Yada erkeğin sperm hücreleri eksiktir. Spermde hareketli hücreler önem taşır . Ölü harketsiz spermler iş görmez. Erkeğin kısırlığı çok kolay anlaşılır sadece basit sperm örneği vererek sonuç alınır. Kadının kısırlığı daha zordur. Çok çeşitli sebepleri olabilir. Üroloğlar en son erkeğe bakar bunun sebebi kısırlık kadınlarda daha fazladır. Kendinizi kontrol ettirin. Herşeyde normal cevabı alırsanız o zaman işi zamana sabıra ve Allaha bırakmak gerekir . Çocuk sahibi olmak her ne kadar cinsellik ise bir o kadar da hayırdır.

C

Cinsel organı olmayan kızlar ? : Kızların cinsel organı vardır.Sanırım yaşınız küçük olmalı ve de kendindeki gibi bir organ göremeyince böyle bir fikre kapıldın. Onların Cinsel organı içe doğrudur seninkinin tersi. Öyle olmasaydı kız erkek ayrımı olmazdı. Bütün kızlar böyledir. Ama cinsel anormallikten bahsediyorsak bu milyonda bir olasılıktır.

Çocuğumun pipisi sertleşiyor ? Çükümde bazen sertleşme oluyor ? Acaba anormal mi?miyim Gayet normal bir durum dokumadan oyle bırakırsanız eski haline gelir. Sağlıklı bir erkeksiniz bu her erkek çocukta daha bebekken baslar.Ama bazen gec farkedilir. Daha once erkek evladi olmayan bir annenin bunu bilmemesi dogaldir.Sadece kiz olarak yetismistir.Bu bilgileri anlatan malesef yok.

Çocuklarda çiş deliğinin altı açık olur mu ? Sanırım bu bir erkek çocuk. İşeme değili ucundan değil de penisin az altından bir açıklıktan işiyor. Bu doktorluk bir durumdur. Kesinlikle doktora danışın. Bu tür çocuklar yarım sünnetli yada sünnetli doğmuş gibi görünürler. Küçük yaşta tedavi gerektirir. Tedavisi basit bir operasyondur. Yaşı ilerledikçe operasyon zorlaşır.

Çocuk yaparken sperm akar mı ? Sperm akmadan çocuk olmaz mı ? Erkek spermi akmazssa çocuk olmaz. sperm erkeklerin yumurtasının özü-suyudur. Kuşlar kendi kendine yumurtlar ama erkek yoksa sperm suyu vermez. Erkeksiz yumurtadan civciv çıkmaz. Mesela bir kümeste horoz yoksa o tavukların yumurtasından civciv beklemek boşundadır. Bunu büyüynce daha iyi anlayacaksınız. imdi bu kadar basit bilgi sizin için yeterlidir.

Çiş ile meni nasıl ayırt edilir ? Çiş ile döl nasıl ayırt edilir ? : Sanırım bunu ergenliğe gelmemiş bir meraklı sormuş. Çiş hergün tuvalette WC de yaptığımız sarı renkli sıvıdır. Meni – Döl ise ergenlik çağına girdiğiniz zaman sadece erkeklerde Belli zamanlarda gelir. Geleceği zaman erkekler bunu hissederler huysuzlaşır. Meni nin rengi Kirli beyaz sahlepsi sıvıdır çişten kolayca ayrılır.Çişle meni ayrı zamanlarda gelir ikisi aynı zamanda gelmez. Yani erkek çişini yaparken döl-meni akmaz öyle karışma ihtimali yoktur. Kızlarda meni-döl olmaz. Onlarda beyaz ıslaklık devamlı vardır. Ama o ıslaklık meni değildir. Kızlar ergenliğe gelince ayda 1 kez regl olur.

Çiş ve adet deliği ayrı mıdır ? : Elbette ki ayrılar. ikisi de farklı delikten çıkar. Kızlar ayna ile bakma cesareti gösteremedikleri için kendileri bile bunu Tesadüfen yada geç farkeder. Yada oradan hastalandıkları zaman bakarlar. Bazen bu gerçeği Okuldaki biyoloji dersine baka baka kimse görmez.

Çok kasılmak kızlık zarını bozar mı ? Hayır bozmaz , olmaz öyle şey bacaklarınızı sonuna kadar açsanız bile kızlık zarınız bozulmaz. sadece kalın bir cisin yada parmak gibi şeylerle çok kurcalarsanız yırtılır. Kızlık zarı çok korunaklı bir bölgededir. Kendi kendine basit bir hareket bozmaz. kasıtlı yada milyonda bir kaza sonucu yırtılabilir

E

Erkekler ayakta nasıl işeyebiliyor ? Erkekler ayakta nasıl çiş eder ? : Erkek çocuklar siz kızlardan birazcık daha farklıdır. Onların pipi denen küçük bir uzantısı var ellerinle bunu yönlendirip istedikleri yere yapabiliyorlar. Ve buradan çişini yaptıkları için üstlerini başlarını bulaştırmadan yaparlar. Aslında erkekler de çömelerek yapabilir ama ayakta daha kolayına kaçtığı için ayakta çiş ederler. Bu bilgi ayıp birşey değildir Herhangi bir şekilde erkeklerin ayakta işediğini bir şekilde farkedeceksiniz. Erkek Tuvaletlerinde pisuvarlar sadece erkeklerin ayakta yapması için tasarlanmıştır.

Erkekte yumurta bulunur mu ? : Elbette ki erkekte de yumurta var yumurtalık ta var. Sanırım küçük bir erkek çocuğunu daha önce hiç görmediniz. Çişini yaptığı yerin hemen altında 2 tane yumurta vücunduna yapışık bir küçük torba içinde bulunur. Yuvarlak ve yumru şeklinde olduğu belli olur. Kızların yumurtalıkları içerideyken erkeklerinki dışarıda sallanır.Bu biraz komiktir. Yumurta şekline gelince erkeklerin oluşturdukları sperm hücresi kadının yumurtalık hücresinden daha küçüktür ama milyonlarcadır. Kadında ise tek ve büyüktür. Erkeklerin yumurtalıkları olmaz ? Erkeklerin yumurtalıkları var mı ? : Vardır yukarıda yazdığım gibi içeride değil dışarıdadır. Kızlarınki gibi içeride değil erkeklerin dışarıda belli olur.

Erkekler işerken pipisi kalkar mı ? Yaz ayları Hafif erekte olabilir. yani cinsel manada kalkma değildir her erkek pipisi büzüşmüş minik olarak işer. kalkan bir erkeklikten işemek acı vericidir. sertleşmiş bir erkeklik organından işemek rahatsız edici bir his verir.. Pipi Kışın tamemen büzüşmüştür düğme gibi olur. Yazın ise genişler. Bu gayet normal bir durumdur.

Erkek çocukların kadın ayakkabısına merakı ?: Erkek ergen olmadan ilgi duyuyorsa.Bu fetişizm başlangıcıdır.Zararı yoktur. Her erkekte gizli bir bacak ayakkabı,sütyen ilgisi çok küçük yaşta başlar, Bunun sebebi erkeklerin iç kıskançlığıdır.Kızların gizlenip tütülü elbiseler,ponponlu,takılı güzel. Kendisine ise saf ve kaba şeyler alınması. Erkek giyemeyeceği yapamayacağı kadınsı şeylere ilgi duyar.Bir etekli siyah külotlu çorap giymiş bir kıza birçok erkek gözü ilgi duyarken çorap giymeden aynı ilgiyi göremezsiniz. Erkek gözünü ayakkabınız ve çorabınız çeker. Bunlar erkeklerin giyemeyeceği kadınsı nesnelerdir, Dantel sütyenli meme görmek çıplak meme görmekten daha fazla ilgi çeker. Burda fetiş sütyendir. Erkek asla sütyen takamaz. sütyen kıskançlığıdır. Oje kıskançlığıdır. Kadın toplantılarında küçük erkek çocuklar bacak görse de cinselliği uyanmaz ama bakmaktan keyif duyarlar.Bu fetişizmin daha küçük yaşta başladığını gösterir. Rusyada fahişelerin kullandığı en büyük fetiş silah: külotluçorap sütyen dantelli ve erkeklerin önünde makyaj yapmasıdır. erkekleri çok güzel fetişleriyle tavlarlar. Hiçbir erkek mesela makyaj yapamaz aynayla. Kadınlar makyajı uluorta pek yapmaz türkiyede.

Erkek çocuğunun kendini kız gibi hissetmesi ? Trans seksüel gelişim olasılığı, yani kendini kız zannetmenin ilk başlangıcıdır. Giydirilen giysililere,çocuğun çevresindeki kız çocuklarını ayırıp erkek çocuklarla oynatılmalı. Onları taklitle başlar daha cinsel kimlik oluşmadan oluşan yanlışlıklar eğilimlere sebep olur. Psikoloğa danışmakta fayda vardır.

Erkek cinsel organın yumurtaları kaç tane ? Yumurtalıkları hemen cinsel organın altında bir torba içindedir görünür yuvarlak ovaldir. Ama yumurta hücresi derseniz her boşalmada bu 2 yumurtadan milyonlarda sperm hücresi üretilir. Erkekte yumurtalar doğar doğmaz vardır ancak işlevlerini ergenlik çağında yapmaya başlar.

Erkeklerin cinsel organı neden dışarıdadır ? Eğer dışarıda olmasaydı sperm üretmezdi, spermler 36.5 derecenin altında üretilmek zorunda. Bu yüzden erkekller soğuk havada daha çok sperm üretirken yazın daha az hareketli spermler üretir. Penis gibi bir organ olmasaydı herhalde çiftleşme çok zor olurdu sürtünmeden acı çekebilirdik. Erkeklerin cinsel organı dışarıda değil de içerde olsadı,kızlar bebek sahibi olmak için erkeklerin içinin açılmasını beklerdi.Hayat sıkıcı olurdu erkekler kızlara hiç ilgi göstermezdi. Hatta erkekler kaçar kızlar kovalamak zorunda kalırdı. Eşeysiz üreseydik hayat sıkıcı olurdu. kendi kendimize ürerdik. Bize çiçek veren bir erkek bile olmazdı. Aşk sevgi olmazdı. İyi ki erkeklerin cinsel organı dışarıda.Yoksa hiçbirşey olmazdı. Çevrenizde gördüğünüz kullandığınız çok şey erkek düşünesidir. İcatların çoğu erkek icadı kadın icadı azdır. Hayatı kolaylaştıracak herşey erkeklerin üretimi.Herşey kadınlar için.

Erkekler meme ucuna dokunulmasından hoşlanır mı ? : Hoşlanırlar. Ancak erkeklerin meme uçları kızlar kadar hassas değildir. Körelmiştir bir kız kadar uyarlmazlar. Erkek memelerini gıdıkladığınızda cinsellik daha geç tetiklenirken. Kızlarda ıslanma oluşur. Hatta memesinden orgazm olabilen kızlar da çoktur. Özellikle kapalı toplumlarda kızlara orasını ellemek yasaklandığı için onlar da farklı yerlerini keşfederler. Kadın vücudunun cinselliği tek yerde toplanmamıştır. Bu erkeklere göre büyük avantajdır.

Erkeğin cinsel organı azıcık bile girse hamile kalınır mı ? Hayır , erkek organının girmesi ile hamile kalmazssınız. ancak içinde meni sperm sıvısı boşalması ve sizin yumurtlama gününüzde olmanızla ancak hamile kalınır. Pensisin başında heyecandna oluşan ıslaklık varsa o ağzından çıkan ıslak beyaz cıvık su ile hamile kalabilrisiniz

Erkeklerin idrar sıkışıklığı sebebi ne olabilir ve tedavisi varmı ? Genellikle 2 şey sözkonusu olur geç yaştaysanız 40-50 veya üstü Prostat: prostatta işeme isteğiniz olur ama işeseniz de gene 5 dakika sonra işeme ihtiyacı duyarsınız, şu ana kadar en büyük tedavisi amelyatsız Üşütmemek,aşırı ayakta kalmamak ,kışın apışaranızı üşütmeyin gerekirse elektrikli yastık alıp onun üstünde oturun. Sırf amelyatsız prostat tedavi merkezleri vardır. sıcak koltukta 2 saat oturtulur hastalar. Ama zaten ilerlemişse tedavizi amelyattır. Diğer sorun ise Sistit tir: idrar yolları veya torbanın iltihabıdır antibiyotik ve üriner mikrop kırıcılar ile tedavi edilir doktora danışın.

Erkekler penislerine dokununca kalkar mı ? Evet. Bu organ dokunulmaya çok hassastır.

Erkeklerde yumurtalar olmazssa ne olur ? Erkekleşemez,kadınsılaşır. Küçükken yumurtaları alındıysa sesi çocuk gibi kız gibi kalır boyu uzamaz fazla , vücudu kıllanmaz. Kavga etmez. Pasifleşir. bir kavgada ilkönce o kaçar. Bir gürültüde korkar. Kendini inanca verir korkmamak için.

Erkeklerin penisi ellendiğinde haz duyar mı ? Kesinlikle haz duyarlar, Hatta içgüdüsel ellenme arzusu vardır penisin.Klitoristen daha fazla ellenme isteği duyar erkeklik organı. Eğer evliyseniz bunu cinsel sağlığınız için terapi olarak yapın her fırsatta ona dokunun.Erkeği keşfedin. Tüm harketlerini. Zamanla onun nasıl boşalacağını hangi anda orgazm olduğunu neresinden daha hassas olduğunu anlarsınız. Bu bir erkek tecrübesidir. Sizlere yıllarca pis şey denerek öğretilen şeyin sizden farklı olmadığını keşfedin. Penis kendi bedeninin dışındaki bir kişinin dokunması daha fazla haz alır. Bir nevi elektrik geçtiğini hisseder.

Erkeklerin cinsel organın neresine dokunursak hoşlanır ? Ereklerde haz noktası penis üstündedir.Penisin baş bölgesi her tarafı erojendir.Ancak en hassas yeri gıdıklamak uyarmaktan kastınız varsa. Penis başına bir mantar şapkası olarak bakın şapka uclarında mınık sınır pütürcükleri göreceksiniz.Bunlar mantar arkasına gizlenmiş en kassas gıdıklanan sinirlerdir.Korunmak için gizlenmiştir oraya. Oraları derisi ile gıdıklayın. Erkekler vajina içşne girerken değil çıkarken daha çok haz alır çünkü mantarın baş kenarları geri sürtmesinde ıslak vajina duvarına en hassas sinirleri duyum alır.

G

Genç erkekler kızları mı hayal ederler ? : Elbette ki kızları hayal ederler.Tabiatın kanunu budur. Kızlar da erkekleri hayal ederler. Hiç bir köpeği kediyi takip ettiniz mi. Kediler köpekler belli yerlerde işerler. Başka kediler ise gelir onu koklarlar. Kokladıkları zaman o köpeğin kız mı erkek mi olduğunu anlarlar. Koku muhteşem bir hayal kurdurur o köpeğe kediye. Hayvanlar yürüdükleri her yerde izler bırakır. Kızlar da güzel olunca erkeklerde hayaller oluştururlar.

Göğüs uçlarının bakirelikle alakası ? Aslında hiçbbir alakası yoktur.Kızların ergenlik döneminde göğüs uçları tam şeklini almamıştır . Kızın bünyesine göre değişir bazı kızlarda uçları küçük kalıp şişkinliği artar bazısında, uçları irileşir ama şişkinlik geç gelir., beyaz iri tenli kızlarda uçları hiç görünmez içine girer. Uzun boylu kızlarda meme genellikle daha küçükken kısa boylularda büyük olabilir. Ama bunun kızlık zarının bekaretiyle alakası yoktur. Bu geçici bir dönem olduğu için kız bakire gözüyle bakılır. Evlenildiği zaman genellikle şeklini tamamlamıştır. İnsanlar ergenlik ile gelişmiş meme arasında bağlantı kurarak bakirelik tespiti için ipuçları ararlar. Öyle olsaydı İngilterede 10-14 yaşında çocuk sahibi olmuş kızın memeleri bir kadın gibi olması gerekirdi. Bu bir gelişme sürecidir. Memeye bakıp bakirelik anlaşılmaz.

Hamilelik dışında kızlarda görülen karın kıpırtısı ? Yumurtalıklar bütün organlar hareket halindedir. Bazen refleksle kolunuz ani elektrik birikmesiyle tuhaf hareketler yapabilir. Karındaki ani ürperme veya elektriksel refleks kıpırtıları normaldir.Yaşamak hareket ürperti ani refleksler demektir, Kendi yumurtalıklarınızın hareketi ile erkeklerin yumurtalıklarının hareketleri benzerdir. Küçük bir erkek çocuğun yumurtalıklarına ilk bakışta baksanız düz durur. Ama 10 dakika inceleyin çok şey öğrenirsiniz, yumurtaların her ikisi de çok büyük hareketler yaparlar kasılıp büzülürler,yer değişirirler. İlk bakışta sabit görünür. orada üretim vardır. Anormal bir durum değildir sadece daha önce farketmediğiniz bir durum.

İ

İnsanlar ne kadar ereksiyon halde kalır ? İnsanoğlunun erkek cinsinde bebekleklikten başlayan bir reflekstir. Sadece gıdıklamak veya tesadüfen dokunmak sürtmekle dikleşir, Ereksiyon olmuş bir erkek bebek eğer pipisine dokunmazssa 5-10 dakika içinde kendiliğinden söner. Eski haline gelir. Yetişkin bir erkek 20li yaşlarda cinsel ilişki içindeyse 2-3 saat sertliğini canlı tutabilir boşalmaksızın. Erkeğin gücünü kaybetmesi boşalmayla yaşanır. Boşaldığı an meni torbası tamamen bittiyse herşey biter. istek kalmaz ve söner. İleri yaşlarda bu ereksiyon çok daha zor ve kısa sürebilir.

İç çamaşırı kızlık zarını bozabılır mi ? Hayır kızlık zarınının bozulması ıçın parmak veya kalın bırşey sokmanız gerekir vajınanızın içine. Ancak bir iç çamaşırını vajinanıza sokarsanız elbette ki bozulur.Normal giymeyle,vajina dudaklarının arasına kaçmasıyla kızlık zarınız ne kadar zorlasanız da bozulmaz. Ancak anormal bir durumla bozulabilir.

I

Islaklık hissi :Kızların hoşlandıkları erkekleri görünce oluşan bir sulanma ıslaklıktır. Klitoris kalkar sertleşir vajina deliği ıslanır. Hoşuna giden erkek kadında cinsel istek ve salgılar oluşturur belki pantolon altında kapalı da olsa bu hissi duyar. Bunun devam etmesi herkızın hoşuna gider. Ereksiyon yaşamanın karşılığıdır. Kendini kadın hisseder.

i

ilişkiye girdikten sonra meniler hemen akar mı ? Hayır cinsel organın icine giren bir penis kendi kendine meni akıtmaz. Mastürbasyon yapar gibi girip çıkması gerekir. Bu hayvanlarda da böyledir.

İlişkiden önce erkekte akıntı olur mu ? Evet olur 1-2 damla sulanma heyecan sıvısı salgılanır.

K

Kadınlar boşalırken acı çeker mi ? Hayır o bağırmalar sesler keyif alma sesleridir. Her ırkın kadını cinsel duygulara kapıldığında farklı sesler çıkarır, Japonlar ağlama sesi çıkarır . Hayvanlar bile cinsel ilişkiye girince ses çıkarır. Horoz öter mesela, eşek anırır, bütün hayvanlar kendinden geçerken ses çıkarır. Kadınların da çıkardığı sesler değişiklik gösterir. Acı çekmek yoktur keyif almak vardır. Yoksa kimse evlenmezdi acı çekseydi.

Kadınla erkeğin orgazmı birbiri ile aynı güçte midir ? Hayır kadınların orgazmı erkeklerden daha güçlüdür. Ancak erkeklerin daha kısa ve zayıf olmasına karşı erkekler daha fazla mastürbasyon ve cinsel ilişkiye girerek bunu telafi ederler. Kadınların orgazmı kıskanılacak kadar güçlüdür. Orgazm olunduğu anda gözü vücudu komple kayar. Bazı kadınlar tamamen vücudu sara krizi gibi salınmalar titremelere dönüşür. Zangır zangır titreme krizlerine girenler varken sessiz orgazm olan kadınlar da çoktur. –

Kadınlık sıvısı hamile bırakır mı ? Kızlıkta veya kadınlık döneminde vücudunuzdaki hiçbir ıslaklık beyaz yapışkan akıntınız sizi hamile bırakmaz.Ancak bir erkeğin cinsel organından çıkacak sıvısı sizi, hamile bırakır. Hiçkimse kendikendine hamile kalmaz. o kadar korkmayın.

Kendi kendine akan meni cünü olur mu ? : Cenabet yani olmak yani, evet olur. Gidip banyo yaparsınız olurbiter. kendiniz mastürbasyon yaparak en azından bilinçli olarak vucudunuzu tanırsınız. Mastürbasyon yapmayanların çoğunluğu müslüman değil hristiyan rahiplerdir. Onlar kendine dokunmamayı inançla bütünleştirir.Hristiyanlıkta mastürbasyonu kaldırmak insanların kendi kendine boşalmasını yok etmek için aletler bile yaptılar.İnsanları mahküm ettiler hapislere. Müslümanlıkta böyle bir zorlama yoktur.ister 1kez ister 3 kere boşalın sonra 1 kez banyo yapın Gusül abdesti alın . Bu günah kavramı bize onlardan geçme ,inançlar bir şekilde birbirini etkiler. Banyo yapmaktan korkmayın.Temizlik imandandır.

Kendi kendine orgazm olmak günah mıdır ? Hayır cinselliğin bastırılması için kendini kandırmak doğaldır,rahatlama insan ihtiyacıdır. Dinen günahı yoktur bizim dinimiz en geniş insanları anlayan dindir. Mastürbasyonu yapıp gusül abdestinizi alırsınız (banyo yaparsınız) Temizlenirsiniz . Gusül abdesti bunun için vardır. Temizlenme vardır. Günah sadece kulaktan kulağa dolaşan bir tabudur. Mastürbasyon ailenizin dışında gizli yapılan kendinizi ilgilendiren birşeydir. Cinsel organlar hep ayıplandığı için Suçluluk duyarız. Mastürbasyonu suçluluk duymayla karıştıranların uydurduğu safsatalardır. Eğer araştırırsanız bu konuda çok şey bulursunuz. Dünyada mastürbasyon yapmayan sadece bazı dinlere mensup Rahiplerdir onlar kendilerine hiç dokunmamakla günah işlemediğini düşünür. Cinsellik insan ihtiyacıdır. Yapmadığını söyleyen diyen size günah olduğunu söyleyen kişiler de mastürbasyon yapar. Fakat onlar suçluluk duyarlar. İnsanların konuştuğu ile yaptığı aynı değildir. Mastürbasyon gizli kişisel tatmindir Hiçkimse evet yapıyorum demez. Yapmıyorum demek daha işine yarar.Günah deyip kestirip atarsın, yapmıyorum demeye ve dinen inançlı olduğunu söylediğini sanırsın. Aileler çocuklarının mastürbasyon yapıp yapmadığını hep anlamaya bastırmaya çalışırlar onlar da öyle yetişmişlerdir. Biz erkeklere de kör olursun,sakat kalırsın,çarpılırsın, günah diyenler oldu. Hiçbirimiz sakatlanmadık. Bu ergenlikte uydurulmuş bir safsataydı.Korkunç suçluluk duyduk. Bir ihtiyaçtı yaptık. Cinsellik insana öğretilediği sürece insan kendisi korkuları ile uydurduğu şeylere inanır. Uydurulanlar da iyi şeyler olmaz. Mastürbasyonda oluşan rahatlama keyif suçluluk hissettirir.kendini pis,iğrenç hissedersin ,.ama Gusül abdesti banyo yaparsanız rahatlarsınız.herşey normale girer , Her insan sevişme hayalleri kurabilir.

Kızların cinsel organının heyecanlanınca çabuk sulanması kötü mü ? Hayır . bir heyecan bir aşk,ilgi cinsel istek duyduğunuz zaman oranın sulanması gayet doğal. Gerçek bir kadınsınız demektir. Kadın olmak kadınsı hisleri farketmektir biraz da. Erkelerde böyle bir mekanizma yok hayatta ıslanmak akıntıyı hissetmenin de bir keyfi vardır . Erkeklerin penisi kalktığında ne kadar doğal bir hareket ise sizinki de en doğal harekettir.

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet olunur mu ? Elbette ki olunur. Adet görürsünüz. sadece hamile kaldığınız zaman adet olmazssınız. Adet görmek 45-48 yaşına kadar sürer sonra biter. Bittikten sonra çocuk sahibi olamazssınız demektir. Bütün yumurtalarınızı kaybetmiş olursunuz bu hayat için.

Kızlar için öpüşmek mi okşamak mı daha hoşlarına gider ? He ikisi de aynı kapıya çıkar, yalnız öpüşmek önceliktir. Öpüştükten sonra 2nci kademedir okşamak. Kızın sana vücudunu ellemene izin vermesine bağlıdır. Bazen sadece öpüşür okşamana izin vermez. Vücudun mahrem alanı olan 30cm den daha yaklaşma dokunmaktır sahibinin iznine bağlıdır. Ona ancak ailesi yaklaşabilir çocuklukta.Başkası yabancıdır ve izne bağlıdır. Bu izni kırmak zorbalıktır,Mahkemelik olursunuz. Ayrıca 18 yaşından küçük bir kız duygularının esiri olsa bile reşit sayılmaz. Bu kadar ilerlemenin bir bedeli vardır. Hayattta küçük kaçamaklar,gerçek ilk aşklar basit ilk romantik zarar vermeyen öpücükler için zarar vermeyecek insanlar da vardır. Her insana güvenilmez.

Kızların cinsel organında sümüksü birşey akmasına ne denir ? Akıntı, sanırım erkeksiniz ve ilk defa gördünüz. Bu bütün kızlarda vardır ve doğaldır. Normal günlük akıntı. Bu bir orgazm suyu filan değildir.Vücudun ürettiği mikroplara karşı kendini savunduğu bir sıvıdır.

Kızlar orgazm olduklarında günaha girerler mi ? : Hayır. Erkekler de kızlar da orgazm olunca günaha girmezler. Dini kurallara göre sadece orgazm olduktan sonra temiz olmak için banyo yapmak gerekir. Kizlar erkeklerin çoğu bekarken evlenmeden önce hemen hepsi mastürbasyon yaparlar. ama kimse soylemez. Kızlarda günah kavramı daha fazla oldugu için korkular daha fazladır. Orgazmda suçluluk hissedilir.

Kız çocuklarında genital organla oynama ? : Cinsel organı ile erkek çocuklar daha çok oynar. Bu doğuştan kazandığı bir oyuncaktır. Kız çocuklarında ise dokunma sadece kendini keşfetmedir.Kız çocuklarında genital organla oynama kızlık zarına hasar vermez. Parmağına geleceği tek şey klitoris olabilir en fazla.Çocuk acı duyacağı yerden parmağını çeker. Hatta çocuklar kız erkek doktorculuk oynasa da birbirlerini tanımaları için sadece fırsatlar yaratırlar. Zarar veremezler. Bizim gibi niyetleri kötülük dolu değildir.Kızlar ergenlik çağına kadar cinsel organları çok korumalı doğarlar. Öyle kapalıdır ki cinsel dudaklar zor açılır. Kendisine zarar veremez ç cinsel organını ancak aynayla görebilir. Göremediğiniz tutamadığınız bir organa zarar vermek zordur. Bir çocuğa ancak büyük insan içi kötü olduğu zaman zarar verebilir. Kalkıpta hiçbir çocuk kendine zarar vermek aklından geçmez. Kendisini sünnet eden bir erkek çocuk yoktur mesela. Zarar verme olayı zarar görme aile disipliniyle alakalıdır. Siz neyseniz öyle canavar dünyaya getirirsiniz. Sizin çocuğunuz arkadaşını döverse ,zarar verirse siz suçlusunuz. İnsan terbiye edilebilen bir hayvandır.

Kızlar sadece memelerini okşayarak orgazm olabilir mi ? Evet , kadın vücudu erkekten daha geniş uyarıma sahiptir. Bacaklarını da sıkıştırmak kıvranmak metoduyla aynı anda memelerini uyararak orgazm olabilir. Genellikle orasını ellemekten korkan kızların başvurduğu bir yöntemdir.

Kızların boyu kaç yaşında uzamamaya başlar ? Genelde 18 yaşına kadar aldıkları boyla kalırlar ama bazen 20-22 yaşına kdar da çok ender uzamalar olabilir. Boy uzmasını bir hormon üstlenmiştir.

Kızların memelerinden ne zaman süt çıkar ? Evlenip çocuk sahibi olunca her zamanı gelince her organ görevini yapar. Çocuk olunca memelerinden de süt gelir.

Kızlarda olan kızlık zar gibi erkeklerde bir zar var mıdır ? Yoktur. o yüzden erkekler daha serbest yetişir ama kızlar da daha kıymetli görülür,

Kızlardan döl akar mı ? Akmaz, ama beyaz renkli bazen şeffaf akıntı her zaman vardır. Kızların cinsel organı sizin ağzınız gibi rahatsız olmaz daima ıslaktır. Yapısı öyledir gördüğünüz sümük gibi beyaz akıntı mikroplardan korur kızları. Onun adı döl değildir. İçi boştur sperm olmaz,yumurta olmaz içinde erkek gibi.

klitoris ellemek kiılığı bozarmı ? Hayır.bozmaz kızların en büyük keyif aldıkları noktadır. Kızlık zarıyla alakası yoktur. Bozmaz. Kızlar zaten klitoris mastürbasyonu yaparlar. Evlenene kadar bu böyle devam eder. Medeni olmak cinsel kontrolü sağlamakla mümkündür. Mastürbasyon olmasa insanlar azardı sadece erkekler değil kadınlar da erkeklere muhtactir. Mastürbasyon bir kendini rahatlatma şekli.

Klitorisimi ne demek ? Klitorisim . Klitoris kızların elini oraya -cinsel organına attıklarındaki en çok gıdıklanan noktadın adıdır. Keyif verici küçük bir yer. Klitorisim derken o kişinin kendine ait olan o yeri gıdıklaması. Bunu büyüyünce daha iyi anlayacaksın.Bu bilgi sana yeterlidir.insanlar bazen büyüdükçe garipleşir

Klitorisim biraz büyük acaba anormal miyim ? Hayır aşırı kıllanma sorununuz yoksa normalsiniz, bazı kadınlarda ırsii dir klitoris boyu büyüklüğü küçüklüğü erkeklerin penis boyu gibi kompleksiniz olmasın. ayıp bişey değildir. Herkesin kendine göre bünyesi vardır. Belki annenizinki de büyüktür. Kadının ırkı ile alakalı farklılık gösterir. Erkekler için çok önemli değil. orgazmlarınızın çokluğu azlığı doğum yapmanızı etkilemez. Bir anormallik hissederseniz .Yine de bir doktora kontrol ettirebilirsiniz.

Klitoristen sıvı gelir mi ? Hayır klitoris kızların en hassas yeri, erkeklerin pipisi gibi hassastır ancak çok küçüktür. Erkeklerinkinde çişini yapabilecek delik bulunur. Kızlarınkinde bu delik yoktur bu yüzden klitoris sıvı üretmez ,idrar deliği biraz altındadır. Erkeklerle aynı hassasiyettedir. Bu yüzden kızların hiçbir erkekten farkı yoktur.

kadının bir erkeğin cinsel organına kaçamak bakması ? Hiçkimse direk cinsel organa bakmak istemez ayıptir. Gözucuyla bakılır. Yani ayıp olduğundan.

Küçük dudakları peçeteyle silmek kızlık zarıma zarar verir mi ? Hayır vermez. kızlık zarınızı bozmanız için kalın baş parmağınızı zorla içeri itmeniz ve kendinize acı vermenizle olur. Acı duyduğunuz zaman zaten elinizi çekersiniz. Kızlık zarı temzlemeyle yıtılmaz. ama parmağınızı içine sokupta içini de temizlerseniz tabii ki bozulur. Peçeteyle küçük dudakları basitçe temizlemeniz size zarar vermez. Kendinizden çok korkmayın.

Küçük dudakları ayırarak aynada kendine bakmak kızlık zarıını bozar mı ? Hayır aynada bakmakla onları ayırıp bakmakla kızlık zarı bozulmaz. Delikten parmak sokmak bozar. Kendinizi incelemeniz gayet doğal ve faydalı. Birgün hastalık anormallik olursa daha erken farkedersiniz. İnsan kendi vücudunu tanımalı ki hastalıkları erken farkedelim.

Küçük erkek çocukların cinsel organlarını gösterme merakı ? Bu merak değil.Çocukların ebeveynlerinin ve çevresinin o cinsel organa olan merakından kaynaklıdır. Pohpohlanır.Ellenir,herkes ona dokunma eğilimi gösterir. Çocuktan çok cinsel organına övgüler yağdırlır. Mesela banyo yaptırdıktan sonra göstermesi pohpohlanırsa çocuk haliyle herkesin hoşuna gittiği için çıplak dolaşacaktır. Bundan rahatsız oluyorsanız ya bu pohpohlamayı kıskanan bir kızkardeşsiniz,erkeğin pohpohlanmasını kaldırmayan femini düşünce veya kendi ailesinde hiç erkek kardeşi olmayan çocukluğunuzda kız arkadaşlarıyla görünce iğrenç diye yetiştiniz, yada çok kapalı bir ailede yetişmiş kızssınızdır. Erkeklekler de kadınlar kadar göstermeyi severler. Ancak çocukluktan sonra bloke olur. Kadının göstermesi ise ömür boyu devam eder. Çevrenize bakarsanız kadınlar dolaylı yollardan gösterir.Sokaklarda hemde ömür boyu defile gibidir yollar. Ya gazeteler dergiler kadın fotografı ile kaplıdır.

Külotlu çorap giymiş olmak erkekleri tahrik eder mi ? Evet eder, Normal plaj bikinisi ile dolaşsanız her tarafınız görülür,ancak basit bir etek ve külotlu çorap giyseniz birçok erkeğin dikkati gizlice bacaklarınıza kayar. İçgüdüsel bir çekiciliği vardır. Farklı farklı renkler giyseniz de en çekici renk siyahtır. Ergen kızlar deneyerek sonunda siyah rengin dikkat çektigini anlarlar. Genellikle yaz ortasında külotlu çorap giyen kızlar ergendir. Erkeklerin siyah külotlu çoraba ilgisi olduğunu yeni ve zamansız keşfetmiştir. O yüzden olgun kızlar tarafından dalga geçilirler.

M

Meni ile sperm arasındaki fark nedir ? Sperm ile meni arasındaki fark : Sperm üreme hücresi minik kamçılı hayvancıklardır. Meni ise bu hayvanları barındıran erkeklik suyudur. Erkeklik suyu Prostat denien bir organdan vücutça salgılanır. Sahlep şeklinde koyu kirli beyaz tükürük balgam koyuluğunda.yapışkan bir sıvı. Meni sıvısı 1 damlası yumurtlama gününde bir kadını hamile bırakabilir. Sperm sadece erkeklik hücresinin adıdır. Ancak meni, döl kelimesini bilmeyen pekçok kadın erkek spermim diye hitap eder. Kastedilen sıvıdır, Meni ile sperm aynı şey değildir, ama birbirinin yerine geçerler. Sperm gözle görünmez,meni görünür. Adam görmediği spermi nasıl boşaltsın. Spermini gördüm demek şaşırtıcıdır. elektrom mikroskobu gibi gözler var denir. spermleri normal mikroskop zor gösterir.

Mastürbasyon sonrası iğrençlik hissi : Mastürbasyon yaptıktan sonra Erkeklerde daha fazla görünen bir sendromdur. Kızlarda da kendinden utanma,Tiksinme ,ahlaksızlık günah işleme korkusu hissedilir. Halbuki alakası yoktur bu bir ihtiyaçtır. Erkeklerde tam bir sendromdur. Boşalan erkek tamamen cinsellikten kesilir ve sırtını dönerek sanki hiç olmamış gibi suçluluk duyar. Bunun sebebi kaybettiği spermleri boşalan meni torbasının boşalmış olmasıdır. Boş meni torbası erkekte isteksizlik iğrençlik oluştururken ruh hali sakin sessizlik ciddiyet- Dolu meni torbası erkekte aşırı istek saldırganlık ve sapıklık yapmayı arttırır. Konuşmaları bile değişir. Kızlarda da benzer şeyler geçse de kızların kaybettiği bir sıvı yoktur. Erkeklerde bu çok daha ağır geçer. Kızlardaki suçluluk günah korkusundan,temizlikten ödün kaybetme korkusudur.

Mastürbasyon yapan bir kızın organı eski haline döner mi ? Elbette ki döner. Mastürbasyon yaparak cinsel organınızda sadece bir şikinlik sertleşme kalkma hareket heyecan olur. Organik bir değişiklik olmaz. Orgazmı yakaladıktan 5-10 dakika sonra hiç mastürbasyon yapılmamış hale gelir. Erkeklerde de bu böyle.

O

Orgazm olunca işeyemiyorum ? : Cinsel organlar heyecandan uyarılınca penis sertleşince kadın da erkek te idrar yapmakta zorlanır. Cİnsel organlar idrar yapma görevini 2nci plana atar kaslar sertleştiği için çişin geçtiği delikler kanallar kapanır. Bu gayet norml bir durumdur. düzelmesi orgazmdan 5-10 dakika sonra olur ancak.

Orkid kullandıktan sonra kanlı halde atmak günah mı ? Hayır.Atabilirsiniz elbette ki. Bu kadınların erkeklerden saklama eğiliminden kaynaklıdır. Kadınlar hep sapıkların adet kanları ile uğraşacağını sanır. Oysa kimse kalkıp böyle şeylerle uğraşmaz. Adet kanaması bir kadının en zayıf anıdır. Erkeklere zayıflığını göstermek istemez. Bu yüzden saklama eğilimi taşır. Kendine hurafeler oluşturmuştur.

Öpüşünce boşalınır mı ? : Hayır boşalmak biraz erkeklere mahsus bir deyim. Keyif alma anlamına gelir kızlar da keyif alır ama kızlarınki bir sıvının gelmesi ile bitmez. Öpüşünce boşalma olmaz. Ama vücutta değişik şeyleri harekete geçirir. Hormon salgılar Erkeğin pipisi ıslanır. Kızlarda da oraları. Ama bunun için biraz büyümek gerekir. Hissetmek için en azından 15-16 yaşına gelmek gerekir Erkekler de kızlar da büyüyünce böyle şeyler olur. Sadece işemek çişimizi yapmak için kullandığımız organlar üremek için kullanılır. Okulda biyoloji dersinde size öğretilecek daha iyi öğreneceksiniz.

Öpüşme ile gebe kalınır mı ? : Hayır, Öpüşme ile gebe kalınsaydı film çeviren bütün kadınlar gebe kalırdı. Zaten hayatımız film çevirmek. Gebe kalmak için cinsel ilişki şarttır yada sunii döllenme. Bunun için kuşları takip edin. Çünkü kuşlar en çok ve kolay çiftleşen çevremizde bulunan hayvanlardır. Erkek kumrunun kız olana nasıl kur yaptığını göreceksiniz. Bu hayattaki en doğal görüntüdür.

Öpüşürken erkeğin penisi sertleşir mi ? Öpüştüğü kişi sevgilisiyse, bu öpüşme ateşli ve arzuluysa kesinlikle sertleşme olur.

Penisim delik yolları idrar yaparken ucundan değil de başka yere akıyor ? Muhtemelen peygamber sünneti denen doğuştan probleminiz var. Bu problemin küçük yaşta tedavisi mümkündü ama ailenizin belki imkanı yoktu. Hastane veya bir hekime danışarak sanırım plastik cerrahi ile halledebiliyorlar. Bu normal bir durum değildir düzeltilmesi gerekir .

P

Penise dokununca erkekler ne hisseder ? Gıdıklanma hissi, ürperme, sizin memelere dokununca hissettiğiniz gibi ama daha kuvvetli gıdıklanma hissi duyulur. 1-2 dokunma sonucunda sertleşmeye başlar.Dikleşme olur, daha da hassaslaşır gıdıklanma artar. Bu bir bebekte yada yetişkin erkekte aynı reflekstir. Normaldir.

S

Sakız çiğnemek erkeklik hormonunu bozar mı ? Hayır. Onu söyleyen saçmalamış. Birçok meslekte erkekler sakız çiğneyerek deşarj olur. sakızın kulak zarlarına faydası vardır. Başta sporcular,sigarayı bırakanlar. Sakızla balon yapsanız da birşey olmaz merak etmeyin.

Sperm akmadan gebe kalınır mı ? Erkek hücresi ile kadınların hücresi başkadır. Sperm erkek hücresidir eğer kadınla birleşmede akmazssa hiçbir kız gebe kalmaz. Mesela tavuklar horoz olmadan da yumurtlarlar ama horoz yoksa yumurtadan civciv çıkmaz. Yumurtadan civciv çıkabilmesi için horoz ile aile kurması gerekir.

Sperm penise sürterken mi çıkar ? Evet teorik olarak bu şekildedir .R,tmik ve penise haz verecek hareketler yaparak keyıf alınır ve hayaller ile cinsellik anlam bulduğu en kısa metodtur.

Sidikten çıkan sperm nasıl görünür ? Sidikten sperm normal halde cikmaz. Sanirim bir kız sorusu bu. Erkekte spermler ayrı sidik ayrıdır. Ama aynı borudan akarlar yani erkeklerin küçük sosis şeklindeki ayakta işemelerini sağlayan küçük borusundan çıkar. Erkeklerin sidik dışıda sperm üretebilmeleri için ergenlik çağına en azindan 14-16 yasina gelmeleri gerekir. Bulanık beyaz bir sıvıdır. Aynı kızlardaki beyaz akıntısı gibi.Bu sıvı her zaman cikmaz. Sadece bir kızla çok beraber oldukları zaman olur. Büyüyünce bunu daha iyi ögreneceksin.

Sümük gibi akıntı ? : Bütün kız çocuklarında vardır bu normal. erkekte ise sadece cinsel olarak uyarıldığında çıkar. Erkek çocukta aşırı pipisi ile oynarsa oynanırsa hafif sümüksü ıslanma ucunda görünebilir ama sperm değildir bu , kızların gibi aynı sıvıdır mikrop kırıcı koruyucudur. Aşırı ve daha önce görünmeyen çoklukta bir akıntı ise hele pis kokulu ise hemen doktora başvurmakta fayda vardır. Aşırı yürüyünce tüm kızlarda akıntı artar

Sperm yumurtaya ulaştığında acı hissedilir mi ? Elektron mikroskobu ile bakınca ancak görürsünüz spermleri. Hiçbirşey hissetmezssiniz hamile kaldığınızda bir sarsıntı deprem, acı olmaz merak etmeyin.Sıradan herkesin yaşadığı bir olaydır.

Spermler hangi mevsimde daha verimlidir ? Kış mevsiminde erkek spermleri daha hareketlidir. Bir kadını hamile bırakma olasılığı daha yüksektir. Yaz ayları sıcaktır spermler hareketlerini kaybeder.

Sürtünme yolu ile boşalınır mı ? Hem erkek hem kadınlar da boşalabilir. Alışkanlığığa bağlıdır

Sünnet esnasında kesilirken okunacak dua varmı ? : Sünnet adı üstünde sünnettir. Bu yüzden genellikle tam kesilme esnasında Tekbir getirilir, yada salavat getirilir. Bu aslında biraz kurbanlık bir olayı andırır. Sonuçta dinsel bir törendir.

Sünnet yarası ne zaman düzelir ? Pipinin kesilmesi esnasında atılan dikişler 1-2 hafta içinde atarlar kendini. Kesildikten sonra bir şikinlik oluşur 2 katına ulaşır nerdeyse büyük bir şişme oluşur vücut kesilen yere karşı savunma kurar . Yaraların kabuklanmasından sonra kabukların düşmesi ve son şeklinde sorunsuz olması 3-4 ay sürer. 4-5 ay sonra normal erkek gibi olur. Sünnet sonrası dikişler organ büyüdükçe altına doğru kendini saklar. Kabuklanma kaşıntı oluşana kadar acısı devam eder bu 10-15 gün sürer. ilk 48 saat ancın en fazla olduğu zamandır 3ncü günde rahatlar.

Sünnetten önce ve sonra çocuğun garipsediği en önemli fark nedir ? 1- İşeme olayı düz hortum gibi iken kesik yatay bir çizgi şeklindedir tuvalet deliğine tam tutturmakta zorlanır 2- Çocuk pipisinin mantar şekline dönüştüğünü farkeder şekli tamamen değişmiştir. Çogunlukla çüküm mantar şekline dönüştü diye düşünür. 3- Sünnette ne kadar kesileceği,ne kadar acıyacağı korkusu hep vardır artık kesilmiş ve rahatlamıştır bir korku sona ermiştir.

Sünnet olduktan sonra çocuğun pipisi içeri kaçarsa ? Lastik gibi birşey değildir. Bişey olmaz, ancak şiman çocuklarda içeri kaçma eğilimi vardır.

Sünnet olurken kızların bakması ? : Bu erkek çocuğu için kötü hatırlanacak bir düşüncedir, Pipisi olmayan birinin sanki intikam alınması onunkinin de kesilmesinden hoşlama gelecekte erkek çocuğun fetiş duygularının kabarmasına yol açacaktır. Ama nedense sünnet kesimi esnasında erkekten çok kızlar vardır çevrede. Erkekler farkında olmadan etkilenir .Kızlar ise o zaman kadar hiç görmedikleri savunmasız organı görme şansına sahip olur meraklarını giderirler. Ritüel törenler bazen insanların tatmin olması için bir araçtır bu yüzden erkekliği rahat rahat görebildikleri için kızlarda sapıklık daha az görülür. Kızlarda erkek bebekleri görme şansı daha fazladır. Ama erkeklerde kız bebekleri bu şekilde görme şansı hemen hemen hiç yoktur. Bu yüzden içinde merak olarak kalır ve ir gün yaşı ileri olunca merakını giderirse o adama sapık deriz. Ama bir hala teyze erkek çocuğuna çıplak görünce banyo yaptırırsa sapık olmaz, annelik ablalık kurtarır. Bu toplumsal rolün verdiği bir hata.

Sünnet esnasında sünnet olan çocuğa bakmak günah mıdır ? Hayır değildir. Kadın veya kızsanız. çocuk 7 yaşın üstündeyse biraz utanma duyacağı için.Eğer bakarak merakınızı tatmin edecekseniz,yada ailevi olarak yanında bulunmanız gerekiyorsa rahatsız etmeden onun göremeyeceği,ilgilenmeyeceği açıdan bakabilirsiniz. Çocuğun utanma yaşına girmesi psikolojik açıdan cinsiyet utangaçlığı oluşturur 7 yaşın altındaysa sorun olmaz. Sünnet erkekliğin en zayıf olayıdır bir kadının görmesi en son düşüncedir.

Sünnet olmadan döl akar mı ? Ergenlik çağına girildiği zaman akar tabii ki. Çocuğu sünnet etmek için erkek olacaksın diye kandırılır. Sünnet olmakla erkek olmak,ergenlik arasında hiçbir ilişki yok. O zaman hristiyanlar çocuk sahibi olamazdı sünnet olmadıkları için ama hepsinin var demekki dölleri akıyor. Ama eğer sünnet olunca meninizin hemen geleceğini zanıyorsanız yanılırsınız 13-14 yaşınızı beklemeniz gerekir kesilse de meni ileri yaşta akar.

Sünnetli pipi eski haline döner mi ? Hayır. dönmez dönseydi tekrar kestirmek gerekirdi. Sünnet derisinin tekrar eski haline gelmesi imkansızdır. Ancak sünnetten rahatsız olan ve tekrar sünnet derisini geri getirmek isteyenler bir takım deriyi uzatma yöntemleri denemekte kısmen de sünnetsiz hale getirmekteler. Bunun dışında şişman erkeklerde şişmanlık sebebiyle derinin ileri gitmesi sebebyile sünnetsiz görünümünden rahatsız olabilir,birde yenidoğanlarda yapılan eksik sünnet ileriki yıllarda kısmen sünnetsizmiş gibi görünebilir. Küçük bebeklerde deri daha hızlı geliştiği için ona göre yapılması gerekir.

Su ile mastürbasyonda kızlık zarı bozulur mu ?Hayır bozulmaz, Banyoda duş alırken kızların tesadüfen farkettikleri basınçlı su mastürbasyon yapmalarını orgazm olmalarını sağlar. Parmakla veya yastıkla mastürbasyon yapmayanlar banyo keyfiyle bunu da birleştirebilir. Gayet normaldir. Kızlık zarınıza zarar gelmez. Zaten su sıkılan yer klitoristir,suyla kızlık zarı bozulmaz. Kızların büyük çoğunluğu bunu yapar zaten banyodan 1 -2 saat çıkmayan kızlar sadece saçlarını yıkamazlar başka temizlikler de yapılır.Bu bir ihtiyaçtır. Banyo komple bir temizliktir.

Sütyen tutkusu ? Meme erkekler için ilgi çekici bir organdır. Bebeklikten kalma bir emme arzusu. Yaşuı büyüdükçe emme arzusunu sigara veya içki gibi alışkanlıklarla bastırmak ister. Kızlarda ise bu vardır zaten erkek kendisinde olmayan anaç bir organa ilgi duyar. Sütyen de bunu en güzel hale getiren fetiş bir malzemedir. Sütyeni cinsellik ve memeyle eş tutar. Malzemeyi görebilir ama memeyi bir türlü göremez. O zaman sütyenle hayal kuracaktır. Erkek beyni sembollerle çalışır sütyen görünce içindeki güzel meme hayali oluşabilir. Bu tutku sadece erkeklerde olmaz sütyen koleksiyonu yapan kadınlar da vardır.

Tampon içeri kaçar mı ? Hayır rahimin içine giremez sadece vajina duvarlarında kalır çektiğiniz ip kopsa bile , kopması çok zor. elle çıkarılabilir ucu tutularak. içine kaçtı denilen vajina duvarlarına yerleşmesi oturmasıdır. kaçacak başka yeri yok. Amerikada kullanımı çok fazladır böyle birşey olsa şikayet gelirdi.

V

Vajina deliğimi göremiyorum ?Erkekseniz erkeklerde böyle bir delik bulunmaz. Kız iseniz küçük bir ayna olmadan göremezssiniz. banyoda uzanıp çişinizi yaptığınız yerin altına bakınca görülür oval bir delik değildir. İğne deliği gibi küçük saklanmıştır.kat kattır. Aynayla bakarken Kuvvetli nefes alıp verilirse . Oradaki kasların da açılıp kapandığı görülür. Kendinizi sıktığınız zaman orayı göremezssiniz. Vücudunuzu incelemek ayıp değildir. Zarar vermediğiniz sürece.

Vajinamın deliği çok küçük ? Ayna yardımıyla baktıysanız küçük görmeniz normaldir. Genişleyebilen ve daralabilen bir organdır. Doğum yaptığınızda büyür normal halde iğne deliği kadar küçük görünür. Endişe etmeyin bu normal. Normal adet görebiliyorsanız kendinizden korkmayın. Arasıra doktor kontrollerine de gidersiniz.

Vajina bölgemde siyahlaşma var ? Dış dudaklar bölümünde siyahlaşma eğer jiletle tıraş oluyorsanız normaldir. Ağda ile alanlarda pek görülmez. Jiletle kıllarını tıraş eden kadınlarda derinin siyah olması normaldir. Cinsel organların rengi normal deriden daha koyudur. Jiletle kalınlaşan kıl kökleri de rengi az daha koyultur.İki deri arasında fazla fark oluşur kişiyi korkutur. Dış kısmı uzun süreli banyo ile yıkarsanız bir miktar renk açılması olur .

Y

Yastığı bacağımın arasına almak kızlığa zarar verir mi ? Vermez., bacak arasına yastıkla yatmak,ellerini dizlerinin arasına koyarak uyumak her kadının keyif aldığı yatış biçimidir. İçgüdüsedir-sarılma isteğinden kaynaklı. Kızların ilk mastürbasyonu genellikle basit bir yastıktır.Pek mastürbasyon da sayılmaz çünkü hep kendine zarar vereceğinden korkar. Masumcadır. Bir zararı yoktur.Biraz keyif aldıkları bir nesnedir. ( Yastığa sürtünmekle kızlık zarı bozulur mu )

Yeni doğmuş çocuğun pipisi nasıl olur ?, Çocuğun çükü nasıl olmalıdır normallik bakımından ? : Malesef Çocuk istismarı düşüncesi ile gerçekten de faydalı tıbbi maksatlı da olsa bir fotoğraf koymak kötü amaçla kullanılacağı için şekil olarak. Şöyle tarif edilebilir. Çocuktaki uzvun büyük olduğu düşünülebilir ama zamanla kendini toparlayacaktır. Sünnet edilmediyse ucu kırmızı büzüşmüş bir torba gibidir ve uç rengi kırmızıya-pembeye meme ucu kırmızısına çalar. soğuk havada büzüşme sıcak havada ise genleşerek boyutu değişir. altında torba içinde 2 adet yumru yumurtalıkları bulunur. En çok doğumsal ve doğum sonrası sorun bu yumurtalıklarda oluşur. Yumurtalar genellikle doğumdan sonra torbalara iner. inmediği takdirde çocuk gelişemeyeceği için kısırlık oluşabilir. Çocuğun pipisi en küçük gıdıklanma dokunuşa hassastır. Normal erkek gibi sertleşme olması normaldir, sabah ereksiyonu da olması normaldir. Birçok anne bu olayı farkedince çocuğunun anormal olduğunu sanır. Gayet doğal bir tepkidir. O bir erkek çocuğu.

Umumi kullanılanhamamlardan hamile kalınabilir mi ? Bu eski bir kadın korkusudur, kulaktan kulağa söylenirdi 1gün ferkek diğer gün kadın hamamı olan köylerde böyle kullanılırdı. Ancak hamile kalan hiç olmadı. Kadınlar hamile kaldıklarında girdikleri yasadışı cinsel ilişkiyi örtbas etmek için hamam da hamile kaldım hikayesini uydurdular. Böylece mantıksal olarak olabilecek birşeydi. Ama Bugünlerde bunun gerçek olmadığını daha iyi anlıyoruz. Sperm canlı bile olsa kadın vajinasına hemen girmesi gerekli yoksa spermler penisten çıkar çıkmaz ölmeye başlıyor. Suyla sabunla karıştıklarında ise hızla ölüyorlar. Kısaca hamamdan hamile kalan olmadı. Kadınlar kaçamak yaşayıp hamile kaldıkları zaman umumi hamamda hamile kaldım düşük yapacağım şeklinde bahaneleri oldu. Hamamda hamile kalmak çok zor ihtimaldir bir kadın spermi kasıtlı olarak orasına koymadıysa. Kullandığımız sabunlar doğal değildir Bazdır, asitlidir spermi son süratle öldürür.sperm vücut ısısından daha yüksek yada daha düşük yerlerde hızla ölür.

V

Vajina deliğinden sidik çıkar mı ? Hayır . Kızlarda vajina sadece birleşme adet görme çocuk doğurma kanalıdır. Çiş yaptıkları delik biraz üsttedir. Kızlarda 2 delik vardır. İdrar-çiş deliği hafif şişkincedir. Vajina ise bu deliğin altında bulunur. Birçok kız kendini hiç aynayla incelemediği ve incelemeye korktuğu için bunu bilmez. Ancak lisede cinsellik derlerinde algılayan çoğunluktur.

483 responses to “cinsel merak ve cevaplar safça

 1. erdican Temmuz 17, 2012, 9:13 pm

  ergenliğe girmeden mastürbasyon yapmak meni gelmesini ergenliğe girememeyi etkiler mi?

  • cinseldusunce Temmuz 17, 2012, 9:28 pm

   ergenlik zaten bir süreçtir.ergenlik öncesi insan bazen eli gider yapar yapmaya çalışır ama bu ihtiyaç olmadığı için mastürbasyon sayılmaz ,merak diyebiliriz. ergenlik öncesi yapılan meraklar,dokunmalar kendini incelemeler ,ergenliğe girmenizi etkilemez. Siz zaten olgunlaşacaksınız.kendinize dokunmak sizin olgunlaşmanızı etkilemez. Zamanı gelince meniniz akar acele etmeyin. Zorlayarak yeni annelerde süt bile çıkaz hemen. Bu da yaşayacağınız doğal bir süreçtir. vücudunuzda kıllanma,sesinizde kalınlaşma olduysa yakın zamanda kendiliğinden düzelecektir. Bazı erkeklerde 14-15 yaşına kadar gelmeyebilir, denize gidebilirseniz gidin,kumda mayonuzla güneşlenin, ürojenital bölge çevresi güneş gördükçe daha çabuk gelişir. bu çok eski bir bilgidir. Herşeye ragmen 15 yaşınızı geçtiyseniz doktora bir görünün.

   • erdican Temmuz 17, 2012, 9:37 pm

    12 yaşındayım ergenliğe hemen girmek istiyorum sesim çok inceydi kalınlaştı boyum 1.65 koltuk altımda ve penis bölgemde kıllanma var. ve kendimi tutamıyarak mastürbasyon yapıyorum kendimi engelleyemiyorum ya wc de yada yatağımda porno izleyerek bide bende biseksüellik var. ondan kurtulmak istyorum sadece kadın olsun istiyorum.penisimin boyu 13cm ve daha uzun olmasını istiyorum bana yardım edin

   • cinseldusunce Temmuz 18, 2012, 5:16 am

    12 yaşında meni gelmemesi normal, seni erken uyandıran çevreden uzak dur, Kendi cinsinden olan arkadaşlardan en az 50cm mesafe koy ,buna mahrem mesafe denir. Herkesin cinselliği kendinedir. ergenlik dönemi sapmanın görüldüğü hassas bir dönem, Sana kötü örnek olacak çevreden uzaklaş.Biseksüelliği denememelisin, denersen o yolun yolcusu olursun.normal hayallere odaklan. Eger hiçbirşey yapamazssan ailene danış.

   • erdican Temmuz 18, 2012, 12:39 pm

    Benim testislerimden biri yukarıda biri aşağıda birşey varmı diye korkuyorum bide bazen penisimin sağ üst tarafında ağrı oluyor.

 2. Melis Ocak 25, 2013, 11:08 pm

  Ben bir kız çocuğutum ergenliğe girdim ve haftada nerdeyse her gün mastürbasyon yapıorum sıvı bişey gelio yapışkan ve beyaz hamile kalmaktan çok ama çok korkuorum elimle yapıorum oynuorum gıdıklanma gibi bişey oluo hamile kalır mıyım

  • cinseldusunce Ocak 25, 2013, 11:29 pm

   Mastürbasyonla hamile kalan kız henüz yoktur, sıvı yapışkan dediğiniz normal mikroplara karşı salgılanan sıvıdır, yada heyecan sıvısı (bertholin bezi salgısı)bu gayet normal bir durum Anormal bir durum yok. Gayet sağlıklısınız. Bu şekilde de hamile kalma olasılığınız hiç yoktur.

  • muptezell Temmuz 21, 2014, 12:46 pm

   Ben 15 yasinda bi erkegim kiz arkdsmla surekili opusiyoruz ve penisim hep kalkik olyr bu onu rahatsiz edermi hissederse

   • cinseldusunce Temmuz 21, 2014, 3:07 pm

    mailini doğru yazdıgın için teşekkürler, kız arkadaşınla buluşmadan önce mastürbasyon yapıp boş olarak buluşursan aşırı arzuların isteklerin kısmen yok olacak, penisinin kız arkadaşının yanında kalkması senin de hoşuna gidiyor ,aslındas onun bunu bilip bilmediğini merak ediyorsun . bence rahatsız olmadan konuşabilirisin randevu öncesi boşalıp ta buluşursan , düşüncelerin de daha yapıcı olacaktır

   • muptezell Temmuz 22, 2014, 12:20 pm

    Tesekur ederim bise daha sorucam kiz arkadasim ic camasirrli fotorafrlni fln atiyor cok istekli yani cok ileri gitmek istmrm ama opusurken kucagima fln alsam penisimi hissedicek rahatsiz olurmu almamdan kalcasini falan oksasam terslermi

   • cinseldusunce Temmuz 22, 2014, 12:51 pm

    kız arkadaşın sana bunu kendisi belli edecektir herşeyi oluruna bırak, kızların cinsel ihtiyacı erkekler gibi 24 saat aniden alevlenme şeklinde değildir. Chat sitelerinde bizimkileri cinsel organını avatarına koymuş görürsün birde hintli ve araplardır bunu yapan. Halbuki hiçbir faydası olmaz. kadın inadına saf ve temiz olanına gösterir verir. Çünkü kadının ve erkeğin eşref saati farklıdır. zamanına göre hareket edersen ,zamanında kullanırsan en iyi neticeyi alırsın. Kadınlar belli eder az çok ve sınırlarını kendileri çizerler. Herşey kendisi oluşur .Tesadüfe bırak . kız arkadaşın planlamıştır elbette ki çekingen olma

  • Sanjar Haziran 6, 2015, 10:52 am

   Ben 13 yasindayim ve ergenim bir kizla cinsel iliskiye girersem o kisi hamile kalirmi?

 3. Melis Ocak 26, 2013, 8:18 pm

  Orgazm olmak insanı hamile bırakır mı bn oynadıktan sonra iç çamaşırımda beyaz lekeler oluo normal midir?mastürbasyon HENÜZ hamile kalan olmamış yani hamile kalabilir mi tek başına boşalarak bide bn kızım mastürbasyon yani boşaldıktan sonra kasık ağrıları oluo midem bulanıo sanki git gide karnım şişmeye başladı hamile kalırım die çok korkuorum lütfen beni rahatlatabilecek bişeyler söyleyin teşekkürler.

  • cinseldusunce Ocak 26, 2013, 9:21 pm

   henüz mastürbasyonla kendi kendine hamile kalan bir kadın yoktur. Olamaz da, kadınlar kızlar XX krmomozumu taşır, üremenin olabilmesi için XY kromzomu = yani erkek olmadan hamile kalman bu dünyada mümkün değildir. Karnındaki şişlik başka şeyle alakalı olabilir,

 4. Melis Ocak 28, 2013, 10:06 am

  Bn bide şu sorunun cevabını merak ediorum k.bakmayın hepsi aynı kapıya çıkıo ama bnde içimin rahat olmasını istiorum klitorisle oynadıktan sonra yapışkan bişey gelio ya o sıvı hani üremenin olduğu yere girerse (hani diolar ya erkek dışarı boşaldı mı hamile kalır mıyım die aradan girebiliomuş ) ondan bnmkide girerse bn kzım hamile kalır mıyım yani cevabınızdan sonra rahat uyku çekiceğimi düşünüorum mastürbasyon denilio herelde yaptıktan sonra yıkıom o suda içeri girerse hamile kalınır mı ama en önemlisi bnden çıkan sıvı girerse hamile kalır mıyım çokk teşekürler

 5. Melis Ocak 31, 2013, 11:38 pm

  Bn adetliyken mastürbasyon yaptım yine sıvı kanla beraber geldi ve bn yıkadıktan sonra adet kanamam gelmedi ndn gelmemiş olabilir ki sorun olur mu çünkü daha adetim bitmedi

  • cinseldusunce Şubat 1, 2013, 7:37 am

   siz zaten adetliyken yapmışsınız,adetinizin kesilmesi erken olmuş bunu , bekaretiniz ve mastürbasyonla ilişkilendirmenizin manası yok.masrtürbasyon yaparken parmak zaten oraya gitmez. klitoral mastürbasyonla zarar vermesi mümkün değil. eliniz oraya gitse bile rahatsız olup geri çeker, soğan zarı gibi birşey değildir ki bekaret. Adetinizi 3 gün gördüyseniz tıbben yeterli olduğu yazmaktadır internette rastladığım uzman yazılara göre, bazen psikolojik çevre etmenleri kadınların adet döngülerini etkiler. sonraki adetiniz normal olacaktır. Endişe etmenize gerek yok. Bekaretini bilinçli olarak bozan yada meraktan vardır ama genellikle mastürbasyonla kimse bozan yoktur. Çok şüphelenirseniz uzmana görünün.

 6. FEVZİ Şubat 2, 2013, 1:07 pm

  KADINLAR UYKUDAYKEN VAJİNASINA DOKUNULUNCA HİSSEDER Mİ?

 7. bir derdim vAr Şubat 5, 2013, 9:36 pm

  Erkek arkadasimla bir birlesme yasamadik bakire bir kizim ama vaginamin agzina bosal di hamile kalirmiyim acil cvp !

  • cinseldusunce Şubat 6, 2013, 5:18 am

   çok düşük bir ihtimal vardır, yumurtlama gününüze rastladıysa ancak olur tabi oldukça iyi bulaşmış ortamın da müsait olması gibi şartlar, hamile kalmak için bakire olmak kurtarmaz. Bekaret spermleri tutamaz. 1 damla içinde milyonlarca sperm vardır.Hamile kalmasanız bile böyle kazaların olasılıkların yaşanmamasını sağlayın.

 8. Melis Şubat 13, 2013, 3:33 pm

  Meraba bn mastürbasyon yani boşaldıktan sonra yıkamaya gittim ve o sıvı yapışkanla beraber böle kan pıhtısı gibi bişey geldi yapışkanla birllikte kızlık zarıma bişey olmuşmudur hamile kalır mıyım çok tşkrlr.

 9. Melis Şubat 13, 2013, 9:46 pm

  Lütfen yardım edin demiştim ya maastürbasyon yaptıktan sonra kan pıhtısı die bn uyumuştum şimdi uyandım ve labobaya gittiğimde iç çamaşırımda kaveringi lekeler vardı bu ne demek lütfen yardım edin hamile veye kızlık zarıma bişey olur mu lütfen

  • cinseldusunce Şubat 13, 2013, 9:59 pm

   adet döneminizin sonunda genellikle kan pıhtıları daha koyu çikolata rengini alır, , bunun adet kanaması olup olmadıgını algılamak zorundasınız. Matürbasyonla asla alakası olan bişey değil, kızlık zarıyla da alakası yok. ancak adet kanamasıysa 1 hafta yada 5-6 gün içinde bitmesi gerek bitmezsse bir uzmana görünün, akıntınızda koku var mı adet dönemi dışında bunu anlamanız gerekir. eğer kokulu bir anormal akıntınız varsa bununla ilgili olabilir. Adet döneminizin geçmesini bekleyin, eger geçmiyorsa aile doktorunuza gidin mikrop kapmış olabilirsiniz , sorununuz mastürbasyonla veya kızlık zarınızla alakalı değildir, bu konuda emin olun. ancak ya bir üşütme enfeksiyon mantar veya bunun gibi birşey sözkonusu olabilir.Bu her kızda olabilecek bir problemdir siz ilk değilsiniz. 1hafta içinde geçmezsse aile doktorunuza danışın.

   • Melis Şubat 14, 2013, 11:10 am

    Bnm adetim bitti 1 hafta oldu ama bnm adetim falen düzensin böle geç oluodum şimdi bu ay sadece zamanında olmuştum şimdi mastürbasyon yaptıktan sonra olunca hamile falen kalırım die korktum bnde yaptıktan sonra yıkadım demiştim ya o zmn yanma oldu işte ara da yanma oluo napabilirim bn

   • cinseldusunce Şubat 14, 2013, 12:48 pm

    mastürbasyonla henüz hamile kalan bir kız yoktur, mailin fake,(yanlış-sahte)

 10. pınar Şubat 28, 2013, 1:59 pm

  merhaba ben özel bölgem için ağdaya gittim ve alan kişinin tırnağı uzundu ve ağda bezi ile değil parmağıyla çekerek aldı daha sonra kan geldi, az değildi, kızlık zarım bozulmuş olabilir mi ? teşekkürler.

  • cinseldusunce Şubat 28, 2013, 7:12 pm

   ağda yapılan yer kızlık zarınıza ulaşamaz, içerdeki parlak derinin içinde kıl veya tüy yoktur, epilasyon dışına yapılır dış dudaklara iç dudaklara ulaşması mümkün değil ki. Kızlık zarı o kadar korunaklıdır ki , bu kadar basit olaylarla etrafına dokunmakla bozulmaz. Ve kanamanın sebebi epilasyon esnasında çıkan veya tahriş olan kılkökü olabilir

 11. ayten Haziran 26, 2013, 11:45 am

  merhaba hocam size bir sey sormak istiyorum hocam benim vajiyanima barmagim 1 yada 2 sm girdi fakat ben kan gormedim nede acida hiss etmedim hocam kan gelseydi ben gorurmuydum? bilmyorum belki kan geldi ben gormedim kan gormediyime ve aci his etmediyime ragmen ben korkuyorum acaba kizligima bir sey oldumu? diye aklimin bi koseinde bu soru beni oldurur ne olur beni bu dertden kurtarn bi cevap verin cok korkuyorum tesekurler

  • cinseldusunce Haziran 26, 2013, 1:56 pm

   Basit parmagın temas etmesiyle yırtılacak bir organ değildir, tornavida sapı(otverka) gibi kalın bir cisim sokularak özellikle kurcalarsanız bozarsınız. Bazı kızlar suyla mastürbasyon yapar. Yapanların çogunun kızlık zarının bozulması gerekirdi. kızlık zarı biraz içerde kalız. herhangi bir acı rahatsızlık duymadıgınıza göre hasar verme olasılıgınız yok. zaten parmagınız oraya girse refleksle bacaklarınızı kapardınız. Genede çok kafaya takarsanız bir kadın dogum uzmanına gösterebilirsiniz.

  • cinseldusunce Haziran 26, 2013, 1:56 pm

   Basit parmagın temas etmesiyle yırtılacak bir organ değildir, tornavida sapı(otverka) gibi kalın bir cisim sokularak özellikle kurcalarsanız bozarsınız. Bazı kızlar suyla mastürbasyon yapar. Yapanların çogunun kızlık zarının bozulması gerekirdi. kızlık zarı biraz içerde kalır. herhangi bir acı rahatsızlık duymadıgınıza göre hasar verme olasılıgınız yok. zaten parmagınız oraya girse refleksle bacaklarınızı kapardınız. Genede çok kafaya takarsanız bir kadın dogum uzmanına gösterebilirsiniz.

 12. nura Temmuz 16, 2013, 8:44 pm

  ben masturbasyon yaptiktan sonra kan gelmedi ama icimden biseylerin aktigini hissettim.ama baktim hic bisey yoktu.sadece psikolojik olarak kotu oldum.midem falan bulandi.bi kac gun sonra cok sicak suyla dus aldim.o gunden sonra adet gibi 4-5 gun kanama oldu.cok korkuyorum.kizlik zariyla ilgili mi?

  • cinseldusunce Temmuz 16, 2013, 9:06 pm

   Anlattıklarınıza göre, Yaşınızın küçük olduğunuzu sanıyorum adet düzensizliğiniz mutlaka vardır adet için tıbbi olarak 4-5 gün normal sayılır. Klasik klitoral mastürbasyonla kızlık zarı bozulmaz. bekaretinize bişey olmaz. Matürbasyonu yaptıgınız yer bekaret bölgenizden uzak, ve bir zorlama olsa kendinizi kasardınız bacaklarınızı kapatırdınız refleksle yeni evli kızlar bile bir gecede bekaretini kolay kaybetmezler.Kızılık zarı soğan zarı gibi bişey değil ve oldukça korunaklı bir bölgede gizlidir o yüzden ona ulaşmanız zor. Midenizin bulanması psikolojik. Çünkü mastürbasyonu yaptığınız için pişmanlık duyuyorsunuz. Aslında bir ihtiyaç ama size daha önce ögretilen günah,ayıp gibi şeyler yüzünden kendinizden tiksinme hissetmeniz doğal.Bunu başka kızlar da aynı hissediyorlar. Ama yaptığınız çok normal bişeydir. Tamamen korkunuzdan kaynaklı. takıntı yapılacak bişey değil. sağlıkla kalın

 13. masum Eylül 24, 2013, 4:09 pm

  Adet olurken vajinaya parmagımı soktum bakireligim bozulmuş mudur ?

  • cinseldusunce Eylül 24, 2013, 6:00 pm

   adet olmakla bekaretin arasında alaka yoktur,genellikle basit dokunuşlarla bişey olmaz ama içinizi ferah tutmak istiyorsanız kadın dogum uzmanına kontrol ettirebilirsiniz.

 14. selinn Ekim 22, 2013, 12:07 am

  Mrb benim kafama takilan seyler var cevap verirseniz sevinirim. Ben adetim bittikten 2 gun sonra ped varken masturbasyon yaptim sonra hafif pembe yapiskan bi sıvı geldi 1 damla kizligima bisey olmusmudur ?

  • cinseldusunce Ekim 22, 2013, 7:33 am

   Adet bittikten sonra , içerde kalan pıhtılardır. kızlık zarı ile mastürbasyon yaptığın yer birbirinden uzak bölgedir, ve çok basit şekilde yırtılmaz,böyle bişey olsa canınız yanardı elinizi ordan çekerdiniz. kayganlık sıvısıyla heyecandan içten çıkan bir parça pıhtıdır, sizden başkalarında da buna benzer deneyimler oluyor,aynı şekilde korkuya kapılıyorlor. Çok şüphe duyarsanız kadın doğumcuya kontrol ettirin . Klitoral Mastürbasyonla bekaretini bozan pek yoktur ki kız mastürbasyonu klitorise dayanır dokunduğunuz yer bekaret yerinden uzak.

 15. ahmet Kasım 10, 2013, 10:56 pm

  3.5 yaşında bir oğlum var devamlı yemek yaparak oynuyor .yemek kitaplarına bakıyor. yaşıtları gibi örümcek adam spider man gibi çizgi filmler değilde daha yumuşak filmler izliyor.bunlar belki normal ama ilginç olan şu kendince bir oyun geliştirmiş dayısını beni ve amcasını yatarak gördüğünde bakışları değişiyor önce oyun olarak onları vuruyor sonra onlara kalp masajı yapıyor kendince ama bu anlarda pipisi büyüyor bakışları değişiyor ama bu pipi kalkma olayı hep erkeklerle oynayınca oluyor. feminen başka davranışları yok. birde ayak düşkünlüğü var erkekler öncelikli olmak üzere erkek kadın kimin ayağını okşasa erekte oluyor . bu beni çok korkutuyor çocuğumun sağlıklı bir cinsel kimliğe sahip olmasını istiyorum bu anlattıklarımda bir anormallik var mı yoksa henüz erken mi ? ben çocuğun babasıyım . ayrıca anneye çok düşkün ve beni annesinden kıskanıyor

  • cinseldusunce Kasım 11, 2013, 7:18 am

   Konu bildiğim şeylerin dışında,Davranış bilimiyle alakalı,Duyduğum kadarıyla çocuk-ergen psikiyatristleri var, çocugu sadece tanıştırıp bir söyleşiyle veya basit davranışıyla problemin ne olduğunu anlayabiliyorlar.Bazen küçük bir oyun oynayıp teşhis ediyorlar, İlaçla değil de yapılan hatalı davranışlarımızı keserek bizim hatalarımızı bulup ,çocuğu normal hale getiriyorlar. Kendi bölgenize uygun bir hekim faydalı olacaktır. İnternette de mevcutlar. sağlıklı günler dilerim.

 16. beste Kasım 14, 2013, 3:20 pm

  merhaba ben 16 yaşındayım kızlık zarı bilgilerini yeni yeni öğreniyrum daha önce annem bu konuda bilgi vermemişti bende 1 kere parmak sokmuştum 14-15 yaşlarımdayken ama bir acı ve kanama hissetmedim bozulmuşmudur sizce? (adet görüyordum)

  • cinseldusunce Kasım 14, 2013, 6:12 pm

   kız çocuklarının bu bölgesi oldukça korunaklıdır hemen tek bir aşamada yırtılacağı manasına gelmez, kızlık zarının da görevi sizi mikroplardan korumaktır. Bir hekim bakarsa anlayabilir,burada yazacaklarım sadece tahmin olabilir.

 17. kardelen Kasım 16, 2013, 7:47 am

  merhabalar benim sorum iç dudaklar ve kızlık zarıyla ilgili benim iç dudaklarda kararma var görünce çok moralim bozuluyor geçirmek için ne yapabilirim ve kızlık zarıyla ilgili sorumda kızlık zarının oldugu yerde üst üste gelen kesik kesik parcalar normalmi yoksa yırtılmanın görünüşümü kafamı cok kurcalıyor.ıkınınca açılıyor anlayamadım yardımcı olursanız cok sevinirim lütfen

  • cinseldusunce Kasım 16, 2013, 8:15 am

   iç dudaklar ilk kızlıktaki (15-18 yaştaki) gibi hep pembe renk olacak diye bir durum yok zamanla değişikliğe uğrayabilir,çoğunlukla ağda değilde tıraş olan kızların o bölgesi koyu siyaha kaçar,derinin altındaki kıl köklerinin kalınlaşmasıyla alakalı oluyor. Kısmen şişmanlık yağlanma da etkili oluyor. Östrojenin artması vs gibi. Ama iç dudakların kararması ırsi,aileden gelen kişiye bağlı birşey,ve renginin farklı olması çekiciliğini güzelliğini kaybetmesi anlamına gelmez.Erkek gözüyle kadın gözüyle abartılan estetik kusurlar abartılmaz, Mesela selülitin ne oldugunu bilen erkek azdır. Bu kafaya takılacak bişey değil.Selüliti kızlar birbirine bakarak anlar oda yakın arkadaşlar. KIzlık zarınız vajinanıza kalın birşeyler sokmadıkça zaten bozulmaz her kızın kendine has yapısı vardır. Önemli olan kendinizi bilmeniz, bekaretin doğal görevi dışarıdan gelen mikroplardan korumaktır,evlilikte erkekler için bir kanıt değildir aslında. Evli kadınlar daha çok ve daha çabuk cinsel hastalıklara kapılır, çünkü açılmıştır. Vajina ağzı zaten tam şekilli bir yapıya sahip değildir, Bir uzman kendi gözüyle bakınca yapıyı daha iyi algılar. Ama merak edip incelemeniz bile hoş çünkü aynayla kendine bakamayan kadın sayısı çoktur.

 18. ebru Aralık 9, 2013, 10:29 am

  merhaba ben duş alırken kızlık zarımı yıkadım normal bi şekilde gece kalktımda kanamam okdu acaba bozulmuşmudur

  • cinseldusunce Aralık 9, 2013, 10:42 am

   kızlık zarınızı yıkamanız terimi enteresan olmuş, vajinanız demek istediniz herhalde. vajinaya duş tutmak yıkamak veya bu şekilde mastürbasyon yapmak bekarete zarar vermez zaten korunaklıdır. Ama içine parmak sokarak bu işlemi yaptıysanız o zaman hasar vermiş olabilirsiniz. Bu yaptıgınız işlem adet dönemine yakınsa,bu adet kanaması olabilir düşüncesindeyim.Kızlar çogunlukla adet dönemlerine yakın zamanda yada adet içindeyken kendini kurcalama ihtiyacı duyarlar. Bu hormonal bir durum. Adet dönemi dışındaysa. Bir jinekoloji uzmanına başvurun daha kesin bilgi alırsınız.

 19. ebru Aralık 9, 2013, 11:45 am

  adetim biteli 3 gn olmuştu parmak sokma yok normal bi vajina yıkamasıydı ilginiz için teşekkürller

 20. Doğa Aralık 23, 2013, 3:59 pm

  Çok utanıyorum ama lütfen acil cevap verin.
  Ben 11 yaşındayım arkadaşlarımdan merakla vajinamın içine ince ama biraz uzun bir cisim sokup çıkardım hiç bir kanama meydana gelmedi. Daha adet olmadım ama kızlığım bozulmuş mudur? 😦

  • cinseldusunce Aralık 23, 2013, 9:10 pm

   merak etmeyen kız yoktur, merak sadece erkeklere has birşey değildir,sadece sen ilk değilsin bunu yapan,insan genellikle sonradan ögreniyor bekaret olayını. Acı duymadıysan veya herhangi kanama hasar olmadıysa şu anda küçük yaştasın oldukça korunaklı bir bölge oldugu için hasar vermemiş olma ihtimalin yüksek. Bu olayı unut, kızlık zarının olduğunu artık biliyorsun bir daha böyle şeyleri denemezssin olur biter.Mutsuz olmana gerek yok. Kızlık zarı dırşarıdan gelen mikroplardan korumak için bir yapıdır ve gayet esnektir ama çok ta kurcalamamak gerekir. Çocuk yaşlarda daha korunaklıdır. Ama bir daha deneme olur mu..Cinsellikle ilgili problemin olunca,ablana veya annene danışırsın. Ergenliğe de girersin, herşeyin bir amanı var bilgili olman bile yeterli.

 21. Meryem Mart 17, 2014, 4:51 pm

  Merhaba ben mastürbasyon yapıyorum ve bundan sonra büyük suçluluk duyuyorum bir kerede adetliyken kendimi tutamadım yaptım ve küçük dudakların etrafına bastırdım biraz sonra kalktım ve banyoya gittim klozete oturduktan sonra kan geldi çok korkuyorum bişey olmuş mudur bu durum benım uykularımı kaçırıyor lütfen yardım edin ve sanki orada bir şeyler batıyor gibi hissediyorum sureklı ve cok fazla kasıntım oluyor ayrıca acı duyuyorum ama hiçbir zaman içeriye giriş yapmadım ama etrafından mastürbasyon yaptım

  • cinseldusunce Mart 17, 2014, 6:29 pm

   mastürbasyon yaparak kendinize zarar veremezssiniz adet kanı olma olasılıgı yüksektir, heyecan esnasında kasıntı oluyor, içeri kalın bir nesne sokmadıgınıza göre sorun yok. zaten orgazm esnasında dediğiniz bölgeye baskı yapmadan orgazmı yakalamak mümkün değil verdiğiniz boşluk hissini kapamak içindir. kendinizden korkmayın . kalkıp acı çektiğniz zaman hemen elinizi çeker bacaklarınızı kasardınız böyle bir durumda bile kolay yırtılma olmaz . korkunuzun psikolojik oldugunu düşünüyorum. . aklınızdan başka şeyler geçirin . artık eski bir mastürbasyondan korkmanın anlamı yok, ve bundan korkan ilk siz değilsiniz. birçok kız erkekler kadar mastürbasyon yapar sadece gizlerler. birde birbirlerine yapmıyorum diye yalan söylerler.Çünkü herkes mastürbasyon yaptıktan sonra suçluluk duygusuna kapılır. Kendinizden ,kendinizi tanımaktan korkmayın

   • Meryem Mart 17, 2014, 7:08 pm

    Çok teşekkür ederim gerçekten çok rahatladım ..

   • cinseldusunce Mart 17, 2014, 10:48 pm

    rica ederim, siz ilk değilsiniz, böyle şeyler oluyor, ortada bir kasıt olmadıgı için kendinize zarar verme şansınız çok düşük. mastürbasyon medeni bir ihtiyaçtır.

 22. Esma Nisan 16, 2014, 10:54 am

  Merhaba. Ben bir kız çocuğuyum. Akıntım bazen çok oluyor ve adet olalı bir yıldır düzene girmiyor. Sizce ne yapmalıyım? Ayrıca o bölgemde çok kaşıntım var.

  • cinseldusunce Nisan 16, 2014, 3:37 pm

   Merhaba muhtemelen 13 yada 14 yaşındasın adet kanmaların 17-18 yaşında anca düzene girer bu normal bir durum. Akıntıların kokusuz normal akıntı ise. Kışın üşütünce soğuk havalarda çok gelir, ama daha sonra 2-3 günde toparlar bu normal bir durumdur. Eger kokulu akıntı halini alırsa o zaman enfeksiyon kapmışsındır. ama sanmıyorum genel olarak yazmışsın.. Bide bütün kızlar çok yürüyünce yada zorlu bir iş yapınca köpük köpük yada şapır şapır olur. Günlük pedler bunun içindir .Günlük pedler kullanıcaksın . kokulu ped kullanmamalı ve pamuklu iç çamaşırı kullan yazın ise etek giyersen hava alır . Kaşıntının olması hem hormonal hemde sen galiba orayı çok fazla yıkıyorsun sabun ve şampuanla. Yıka ama sadece suyla yıka . Mantar oluşturuyorsun . Bırak az suyu kalsın . o Beyaz akıntı mikrop veya pislik değildir. seni mikroplardan korur sen sadece fazlalık olanı dışarda kalanı temizle. içini sabunla veya şampuanla fazla tahriş etme . bunlar kaşıntı yapıyor. Bide tuvaletten sonra iç çamaşırın nemli olmasın kuru kalsın ,orayı nemli tutmamaya kurulamaya çalış, Sadece agda zamanı birine yaptırırken temizlersin tamamen. oda zaten 3-4 ayda 1kez . kendin yapıyorsan sorun yok. Wc alışkanlıgını annen öğretmiş olmalı ama genede yazıcam. çişten sonra wc kağıdını önden arkaya siliyorsun.çok ta derine dalmadan. Arkadan öne asla silmemelisin kendini böyle alıştırıyorsun. özel soruların olursa mailimden ulaşabilirsin. benim burda yaptığım abilik,yada ablalık gibi birşey. bişeyi biliyorsam genelde paylaşırım. Çünkü bazı şeyler bizim toplumumuzda konuşulmaz. ne anneye ne arkadaşa sorulur. Doktorlar ise bilimsel konuşur. ben bu blogu bu yüzden açtım. Umarım faydalı olmuşumdur.

 23. sinem Nisan 27, 2014, 9:46 pm

  Vajinaya su kaçmasiyla kızlık bozulurmu ???

  • cinseldusunce Nisan 28, 2014, 12:31 pm

   anladım, banyo duşuyla basınçlı ılık suyla olan kaçmadan bahsediyorsun, bişey olmaz. çyle bişey olsaydı kızlar denize giremezdi. hem sadece sen değil onu birçoğu yapıyor .Kafaya takma. Bildiğin gibi devam et.

 24. ayşe Mayıs 5, 2014, 12:51 am

  7 yasindayken 11 yasinda bir cocuk tacavuz etti kizlik zarim bozldu mu

  • cinseldusunce Mayıs 5, 2014, 7:43 am

   Bunu ailenizle paylaşmanız gerekliydi. küçük yaşlarda vajina girişi çok korunmalıdır,gelişmediği için yabancı bir cisimin girişi zor ,ulaşsa bile daha derinde görünür ve erkek kapalı bir vajinaya girme olasılığı düşüktür. Tecavüz esnasında yetişkin bir kadın da olsanız vajina zaten korkudan kapanır sadece böyle düşünürsek,çocukluk yaşınızı da hesaba katarsak en fazla vajina girişini tahriş edebilir.Genellikle içine girme olmaz, 7 yaş çok küçük bir yaştır.Tabi bu benim sadece kişisel düşüncem kesin bir şey söylemiyorum doktor veya hekim değilim biraz abilik ablalık gibi birşey yaptığım.. Yaşınız olgunsa bir jinekoloğa görünmenizi hem sağlık açısından hemde içinizin rahatlaması için tavsiye edebilirim. Tecavüzün ağır boyutu travma kısmı genelde psikolojiktir. Bıraktığı korku kaybedilenden daha fazladır. psikolojik olarak ta kendinizi umarım toparlamışsınızdır.Önemli olan psikolojik olaraka atlatmış olmanızdır. Birşey olmuş olsa bile önünüze bakacaksınız. Bunlar sizin hatanız değil.Çocuklukta İsteğiniz dışında olmuş şeylerde sorumluluğunuz yoktur. Kabul edecek erkek bir kızı öyle kabul eder gerisi teferruattır. Namus orda değil beyninizde. Mutlu güzel şeyler düşünün.düşüncesi iyi,hayatı mutlu insanlarla arkadaşlık kurun. Sağlıkla kalın

 25. Ahmet Mayıs 7, 2014, 1:47 pm

  Arkadaşlar ben bir erkeğim ve çok merak ediyorum.Bakir erkek ne demek.Bakir olduğumu nasıl anlarım?

  • cinseldusunce Mayıs 7, 2014, 6:02 pm

   bakir olmak , manasına göre değişir.Temiz ve kullanılmamış, cinsel ilişkiye girmemiş anlamında kullanılır. gözle görmeyi takıntı olarak görenler için. bekaret görmek yada görmemek arasında. . Bakir olup olmadıgınız sizin anılarınız içinde gizlidir. Bir kişinin bakir olup olmaması kişinin kendini bağlar. Bana göre tecavüze uğramış bir kız çocuğu bakiredir. Onun gerçek isteği ile olmamış.Ve Travmadan kurtararak topluma özellikle kazandırılması gerekir ki sakat aileler oluşmasın. Bakirliğin sona ermesi için içinde istek şartı, içsel gönül rızası ile bu işe kalkışması gerekir ki işin içine kişilik,ruh,duygular,hormonlar, Nefis gereklidir. İşte bu çizgi çok kalın bir çizgi. Kadının kendi bekaretini yok etmesi sadece bedenseldir. Erkek te tek parmakla kendini homoseksüel yapabilir buda bedensel. Bekaretin 2 anlamı var bedensel ve ruhsal.. Farklı düşüncede farklı anlamlar çıkarılabilir. Benim kişisel düşüncem bu

 26. Karanlık... Mayıs 17, 2014, 12:07 am

  Selam 12 yaşında bir kız ilişkiye girerse kızlık zarı bozulurmu sadece 1 kez ilişkiye girmiştir ve adetliyken

  • cinseldusunce Mayıs 17, 2014, 12:40 pm

   kızların en çok canı istediği zaman adet günleridir. isabet olmuş , yetişkin biriyle olduysa bunun sorumlulugu vardır. ama merak ederek çoluk çocukla ilişkiye girildiyse. basit birkaç yırtıktan ileri gitmediğini düşünürüm. Tam vücudunuzun gelişmeye başladı yaşta bir hata yapmış olabilirsiniz. ama bunu unutmalısınız. eger takıntı yaparsanız yaşınız işlerledikçe bir jinekologa görünürsünüz. sadece siz değil birçok kız çocuğu bir şekilde orayı kurcalamıştır. kalem veya yabancı cisim sokup merak edenler de az değildir. Yetişkin olmak çocuk işi değildir. bunun gebelik gibi riskleri var . Benim şahsi fikrimce unutup kendinizi okulunuza derslerinize başka şeylere verin.Başardıkça uzaklaşacak bu korkunuz.ama dediğim gibi sizinle ilişkiye giren bir yetişkin sözkonusu ise bu biraz suç unsurudur. sizin çocukluk merakınızı çabuk buyumenizi anlayabilirim ama yetişkin birininkini anlamak zor. ailenize danışmanız gerekebilir buyuk biri ise ve bunun sonrasında da isteyecektir. Ona göre önleminizi alın

 27. Nur Haziran 1, 2014, 1:48 pm

  Kıyafet üstünden sürtünme ya da kıyafet üstünden mastrbasyon sonra neden kan gelir ve yanma olur ?? Kızlık zarıyla alakası var mıdır ??

  • cinseldusunce Haziran 1, 2014, 4:47 pm

   hayır kızlık zarıyla alakası yoktur , gelen kan genelde iç dudaklardaki parlak deriyi kumaş üstünden tahriş etmenizden kaynaklı ayrıca dudakların köşe yerleri çatladıgı için. bu çatlaklar 1-2 günde düzelir. cinsel zevkin keyfini alırken acı duyulmaz bu yüzden de muhtemelen daha derin bir doyum esnasında oluştu. yanma kenardaki çatlardan kaynaklıdır, iyi bir aynayla ışıkla incelerseniz görürsünüz. başka yöntemler deneyin , elbiseyle artık çocuksu kalıyor bunun sebebi mastürbasyon yaptıgımızdan iğrenmemizden kaynaklı ve sanki yapmıyormuş gibi hissetmek için . ama sadece siz değilsiniz 🙂

   • seher Haziran 7, 2014, 3:51 pm

    Selam ben basincli su ile orgasm etdim ve azcik kan geldi sonrasinda ise 3 gun adet gordum.bu olaydan once ben adetimi 5 6 gun gorurdum sizce kizlik zarima zarar gele bilirmi

   • cinseldusunce Haziran 7, 2014, 7:55 pm

    hayır bu şekilde bekaret zarınıza zarar veremezssiniz,bazen 3-4 gün adet görme olabilir bu normal sayılabilir. daha sonra tekrar normale döner. suyla keyif alan tek kız siz değilsiniz. hepsi bozulurdu şimdiye kadar. kızlar banyoda daha uzun kalırlar 🙂 saçları daha uzun yıkamak daha zordur da ondan , adetiniz düzelecektir ilerki aylarda.

 28. meltem Haziran 9, 2014, 2:16 pm

  merhaba ben 21 yaşındayım ve bu konularda fazla bir bilgim yok… Porno izlediğim zamanlarda oraya hiç dokunmasam bile, vajinamda bir boşluk hissediyorum ve zevk suyum aşırı oluyor o anlarda. Yanma oluyor ve yanma yüzünden oturamıyorum bile… Böyle bir şekilde kızlık zarı bozulur mu?

  • cinseldusunce Haziran 9, 2014, 3:01 pm

   boşluk hissi oluşur kabarma esnasında acı çekme mi keyif yanması mı bunu algılayamadım ,kızlık zarınıza bişey olmaz .ama kabarma veya mastürbasyon esnasında içinizde bir farklılık aslında her kadında olan vajinal urlar sebep olabilir(et beni gibi ) vajina aslında kat kattır ,düz bir vajina yoktur tabi yaratılışa göre her kızın yapısı farklı. Orgazm olmak için boşluk hissine zaten ihtiyaç duyarsınız ,ama acı olayı biraz şaşırtıcı. Vajınanız porno film esnasında gerginleşiyor deviniyor. bu kişisel bir ihtiyaçtır.

   • seher Haziran 14, 2014, 4:56 pm

    Taziykli su ile mastrubasion esnasinda kan geldi aci hiss etmedimve adet gordum 3 gun.sonrasinda 5 6 gun adet gordugum ve cok fazla kan geldiyi halde o mastrubasiondan sonra 2 3 gun adet goruyorum ozude cok az kan geliyor sizce kizlik zarim bozulmus olurmy

   • cinseldusunce Haziran 14, 2014, 7:51 pm

    suyla mastürbasyonda bekaret bozulmaz , çogu kız da adet döneminde mastürbasyon ihtiyacı duyar. bir dahaki adetiniz normal olacaktır. bekleyin görün.

 29. Hatice Haziran 17, 2014, 1:40 pm

  Merhaba yaşım 17 11 12 yaşındayken mastürbasyonu bilmediğim dönemde bi iki kere vajinama kalem soktum hafif bi şekilde kanama falan olmadı kızlık zarım bozulmuşmudur ???

 30. Emriye Temmuz 11, 2014, 4:08 am

  Ben 16 yaşındayım ve kızlık zarı hakkında bisey bilmeden 5 6 kere parmagımı soktum ne acı hissettim nede kanama gördüm parmagım kücük kızlık zarım bozulmuş mudur çok korkuyorum doktorada gidemem ne olur yardim edin

  • cinseldusunce Temmuz 11, 2014, 8:36 am

   verdiğiniz mail size ait değil ve yetişkin birinilerinin mailini kullanıyorsunuz, bu tür yazılara buradan cevap vermiyorum. çoğu kişi dalga geçmek için soruyor.

 31. Elif Temmuz 30, 2014, 10:50 pm

  Merhaba abla ben 13 yaşındayım.
  Kızlık zarı nedir bilmeden vajinama bi kaç kez parmağımı soktum yani hayal meyal hatırlıyorum ne zaman soktuğumu hatırlamıyorum kan gelmedi yani ben görmedim belkide geldide ben görmedim.
  8 aydır bu dert yedi bitirdi beni.
  Sizce kızlık zarıma bişi olmuşmudur.
  Bu arada doktora gidemem..
  Tesekkurler cevabı maile atmayın çünkü bu sahte e postam kendiminkini veremiyorum ailemden korkuyorum lütfen buraya yazın 😥

  • Elif Temmuz 30, 2014, 10:52 pm

   Abla bu arada masturbasyonla hamıle kalınır mı tesekuryler

   • cinseldusunce Temmuz 31, 2014, 6:51 am

    henüz hamile kalan yok, ama olursa ilk sen olursun , dünyada olmayacak bişey yazmışsın ,birçok kız bunu zaten yapıyor sen ilk değilsin

  • cinseldusunce Temmuz 31, 2014, 6:49 am

   buna bir kadın dogumcu karar verir. bu olayı unutmalısın

   • Esma Haziran 24, 2017, 6:05 am

    Merhaba Ben 14 yaşındayım daha sevgilim bile olmadı kadınlardan gelen yapışkan sıvı geldi hamileyim dir size arştırdım öyle bisey imkansiz diyolar sizce öyle bisey olurmu

   • cinseldusunce Haziran 24, 2017, 10:05 am

    biraz kadınsı bilgiye ihtiyacın olduğunu düşünüyorum, kendi kendine gebelik imkansızdır, muhtemelen çevrende ablalık yapabilecek bir kişi yol göstermediği için bir eksiklik, ama mailden yada facebooktan eklerseniz genel olarak birşeyler anlatabilirim, utanma ve hormonların had safhada oldugu bir yaş bilmemenizi de mantıklı karşılıyorum

 32. cevriyeee Ağustos 11, 2014, 8:48 am

  benim erkek arkadaşım sürekli dudaklarıma dokunuyor arada parmağını ağzıma sokmaya çalışıyor falan bunun sebebi nedir daha önce hiç öpüşmedik bile

  • cinseldusunce Ağustos 11, 2014, 9:16 am

   cevriye 🙂 mailini doğru yazığın için teşekkür ederim, Erkek arkadaşının yaşı küçük Lisede okuyorsunuz sanırım, 1- muhtemelen erkek muhabbeti arasında kızların dudaklarına parmağını götürürsen kızlar verirler tava gelirler gibi bir yanlış bilgi aşılanmış beynine, 2- internette kız tavlamanın yolları gibi saçmasapan bişey okuduysa onun etkisinde kalmıştır .Biryerlerde aldığı yanlış bilgi ile seninle ilişkisini geliştirmeye çalışıyor.3-Daha önce tavladıgı bir kız varsa onu öyle tava getirmiş kızda zaten razı ise bu sistemin işe yaradığı beyninde kalmıştır . Tecrübesiz olunca aslında kızların erkekleri tavladığını, ve asıl kız isterse vereceğinin farkında değil. Vermek erkeğin tekelinde değil bunu anlaması uzun yıllar alacak . Çok genç,çok .Hepiniz evlenene kadar tecrübeleneceksiniz. Eee bazen erkekler saçmalar ne yapalım 🙂 Gülücez

   • cevriyeee Ağustos 11, 2014, 9:36 am

    ne vermesi yahu daha öpüşmedim bile

   • cinseldusunce Ağustos 11, 2014, 10:31 am

    Erkek beyni daima bir amaç için çalışır , ben genel olarak yazdım. gündelik hayatta hepimiz ciddiyiz.hayal dünyasında işler değişir . psikolojik olarak bakarsan dediğim çıkar. adamın sevgililerinin dudaklarına parmak sokmak gibi bir alışkanlığı nasıl olabilir ki. Türkiyede bir erkek kaç tane kızla olabilir ki böyle bir alışkanlığı olsun. Vermek sadece sembolik bir kelime yaşınızın buna uygun olmadıgının farkındayım. Biyoloji okudugunuzu farzedin .Razı gelmek uyum ile özdeşleştirebilirsiniz Vermek kelimesini. Aham buldum bir kız dudağına parmağımı sokacam düşüncesi mantıksız zaten sende onu soruyorsun ya .Bunu erkeğin ciddi değil hayal dünyasındaki hatadan bulacaksın. Hepimiz önce düşünürüz sonra yaparız. Öyleyse çıktıgın çocuğun düşüncesinde ne var burda saklı. Bende aklımdan geceni yazdım ben olsaydım ….bu hareketi neden yapardım .(sitenin sahibi erkeketir)

 33. cevriyeee Ağustos 11, 2014, 11:35 am

  hmm teşekkürler yorum için 🙂 ama bir soru daha bu hareketini sapık bi hareket olarak mı algılamalıyım yoksa napacağını bilemeyen masum bi hareket mi ???

  • cinseldusunce Ağustos 11, 2014, 11:59 am

   sapık kelimesini sadece kızlar üretmiştir, sapık kız olmaz da ,hep erkek olur nedense. konu cinsellik olduğunda hemen erkek sapık olur . Ya bu senin limitlerine kalmış nereye kadar müsade edersen. Bazı kızlar duvar örür taş gibidir buda hoş değil duvar örsen sen tanıyamazssın karşıcinsi bu sefer kaçar, bir yere kadar esnek davran sonuçta hergün her zaman sevgili olmak zor. Bir yere kadar ,bak bakalım nolacak.Hakiki güven verici biriyse bir yere kadar yaşının sorumluluguna kadar saçını okşatma,ürkek bir öpüşme filan yaşanabilir. , Bazı şeylerin yaşanması gerek .Sadece erkeklerin hikayeleri yoktur. kızlar olmasa erkeklerin öyküleri de olmazdı. Kızlarınki saklıdır ve genelde anlatılmaz. Bişeyler tabiki yaşanacak. Bu yaştaki aşklar kırılgandır geçicidir. Bir rüzgarla bitebilir bazen. Ama tatlı hoş anılar kalır. Zaman içine sessizce gömülürler. Anne babalarımız ahlakçı kesilir ama gençliklerinde ne cevizler kırılmıştır anlatılmaz. Dünyada insanlar görüldüğü kadar masum değildir.Tarihe bakarsan o kadar karışıklık görürsün ki

   • Selim Şubat 12, 2017, 4:02 pm

    Pardon ama sapık kelimesini kızlar uretmemistir bu kelime bundan 1400 sene önce indirilen kuranı kerimin bir terimdir yanlış anlamayın sadece bir düzeltme için şey yaptım 😊😊

   • cinseldusunce Şubat 13, 2017, 9:43 am

    sapık kelimesi muhtemelen 1400 sene önceden de eski olabilir ,dünyada ilk çıkan dinlerde, habil ve kabil oğulları olmasın, Daha iyi araştır bu 2nci düzeltme,

 34. cevriyeee Ağustos 11, 2014, 12:07 pm

  yardımcı olduğun için saol .:) yalnız soru sorabileciğimiz bi mail adresi falan var mıdır böyle olmuyor

 35. helin Ağustos 14, 2014, 2:42 pm

  bir konuda yardımcı olur musnuz? ben 15 yaşındayım.1-2gün önce lavaboda temizlenirken peçeteyi baya fazla bastırdım hemen sonra 1 damla kan geldi ama ben zaten regl olmuştum.o yüzden kızlık zarı zarar gördü mü görmedi mi anlayamadım.parmağım girdi mi onuda anlamdım zaten sadece peçeteyle temizlerken çok bastırdım ve ağrı hissettim hala biraz ağrıyor.lütfen yardımcı olun.

  • cinseldusunce Ağustos 14, 2014, 5:19 pm

   regl ile kızlık zarı arasında bir bag yoktur, ya adet kanı peçeteye bulaştı basınç yaptıgın için yada, içerdeki parlak dudak derisine az hasar verdin çatlama yaptı bir kenarda kenardan sızı yapması doğal . bu tür çatlaklar 2 günde geçer.fazla kurcalamazssanız kendini onarır zaten. korkmanıza gerek yok. bir kız kendi bekaretine kolay kolay hasar vermez.

   • helin Ağustos 15, 2014, 2:29 pm

    öncelikle çok teşekkür ederim kafama çok takılmıştı ve kan peçetede değild,damladı.bir şey değişir mi?

   • helin Ağustos 15, 2014, 2:31 pm

    ya da şöyle bir şey sorayım;kızlık zarının olduğu yere fazla bastırmayla kızlık zarı zarar görür mü?

   • cinseldusunce Ağustos 15, 2014, 4:44 pm

    mastürbasyon yaparken orgazmı yakalamaya yakın zaten normal okşamanın dışında baskı yapılmadan orgazma ulaşılmaz. bunu çoğu zaten böyle yapmakta. anormal bir durum yok

   • laleeee Ağustos 9, 2015, 4:04 pm

    meraba ben lale ve size birşey sormak istiyorum bunu burdan soruyorum ailem görür diye korkuyorum çünki umarım cevaplarsınız ben 12 yaşındayım ve vajinamı halıya sürtdüm zevk için sıvı veya kan gelmedi hamile kalırmıyım

   • cinseldusunce Ağustos 9, 2015, 4:08 pm

    Hayir hicbirsey olmaz.Böyle birşeyden hamile kalmak imkansizdir

 36. Ali Ağustos 17, 2014, 11:03 am

  Merhaba sevgilim lisede, küçükken tahta kalemiyle zarını patlatmış ve kan gelmiş bu bakireliği bozar mı sonuçta tahta kaleminin kalınlığı da çok fazla yeterli değil, yardımcı olun. Bana yalan söylüyor olabilir mi veya doğruysa bakireliği bozulmuş mudur?

  • cinseldusunce Ağustos 17, 2014, 12:09 pm

   kız arkadaşınızı vajinası ve memeleri için mi seviyorsunuz ,yoksa onunla bir yaşam boyu hayat sürdürmek için huyuna suyuna mı bakıyorsunuz. nice kızlar vardır kızlık zarı bozuktur ama bakire olupta sonradan evlenince bozdurandan daha iyidir.Kadın kapalı kutu zarlı yada zarsız ne olacağını bilemezssiniz. Birşey söylüyor olması size şüphe uyandırıyorsa hiç çıkmayın bence. Sevgilinizle evlenme aşamasında iseniz buna katlanmak zorundasınız. yada Çok şüpheciyseniz onu şimdi terkedin. Siz gerçekten evlenmek mi istiyorsunuz ,yoksa jinekolog olup kızın kızlık zarını incelemek mi hangisi ağır basıyorsa size kalmış. Dünya kızlık üzerine dönmüyor. Bu takıntı yapılacak bir konu değil. önünüze çıkan size namuslu görünen kızlar sizden çok ceviz kırabilir. msn skype face hesaplarını ele geçirince herşeyi bulacak mısın sanıyorsun , başka telefonla başka skypeyle girer içinde varsa. Erkekler kadınlardan daha zeki değil bunu kabul edelim. İçinde varsa durdurmazssın kadını. zarına değil de içindeki huyuna suyuna bakmalısın . Bu benim fikrim. SEni temsil edebilir mi ? aile kursanız çocuga bakabilir mi. Herkes çocuk doguruyor.,ama eğitebilen kadın ,sahiplenen kadın olabilir mi yoksa , vajina her kızda var ve hepsi de güzel. ama huyu suyu eğitimi önemli. zarına takılma

   • Ali Ağustos 17, 2014, 9:09 pm

    cevabınız için teşekkürler. Sonuç olarak evlenme çağında değiliz ve farklı şehirlerdeyiz bunu bana söyleyene kadar aşırı güveniyordum ama çocuklukta yapmış bile olsa böyle birşeyin olmasını kaldıramam eğer tahta kalemiyle olmadıysa kuşkusu var içimde. Benim için evlilik çocuklara bakmakla evin işini yapmakla bitmiyor. İlki benimle yaşasa güzel olurdu bu açıdan kalemle bile olmuş olsa morali bozuluyor insanın kim ne derse desin. Yine de inanıyorum ama şu içimdeki kuşku sürekli canımı sıkıyor uzaktayız zaten.

   • cinseldusunce Ağustos 18, 2014, 6:42 am

    Aile kurmandaki düşünce devamlılık değil ise. Köy kızı al hiç internetle uğraşma. İnternet yüzü görmemiş olanını seç. Ama eğer gelecekte mükemmel bir çocuğum olsun diyorsan, okumuş olanını seç kadının Lakin okumuş kızı kandıramazssın akademik olarak yükselmiş kadının DNA sı senin soyunu yüceltir.Profesör tanıdığım okul arkadaşım var hiç evlenmdi evlenmez de, okumuş kızların çoğu evlenmez kariyer yapar. Ama asıl yetişecek çocuk kalitesi mükemmel olur. Aile çevrem var atom mühendisi bir baba ile kimya mühendisi anne çocukları oldu biri ingilterede,diğeri amerikada çocukların Dünya UNESCO çocukların sağlığını koruyan prof doktorlar çıktı,paraya ihtiyaçları yok.çok küçük yaşta profesör oldular. Evlendikleri erkekler de profesör, şimdi doğan çocukları Yüksek zekalı seviyede yani 6 yaşındaki çocuğu Lise bitiriyor üniversteye gidecek.Gelecekte deha olacak.
    İnsan beyni DNA lar ile süreklilik kazanır senden daha üstün bir kız ile evlenmen gerekir ki bu da çok zordur. Yüksek beyin kapasiteli çocukları yetiştirmenin ne faydası olacak dersen, onlar sen ölsen de dünyada senin hücrelerin daha uzun yaşar,dünya bitene kadar belkide uzaya bile çıkar hiç ölmezssin. Ama ben zaten ölecem dersen bundan sonrası da mühim değil hayat fani dersen dediğimi yap köy kızı al.hayat bir kader deyip geçeriz.

 37. zehra Eylül 4, 2014, 12:27 pm

  ben adet olazdan yani 10 11 yaslarindayken bilmeyerem parmak sokmusdum aci hiss edince cektim parmagimi hic kan filan gelmedi kizlik zarim bozulmus ola bilirmi acaba bide ic dudaklarin biri biraz disari gibi kizlik zariyla alakasi varmi lutfen cevap yazin acil

 38. ... Eylül 7, 2014, 3:14 am

  İç dudakların açık olmasi kizlik zarinin bozulmuş olduğu anlaminami gelir??

  • cinseldusunce Eylül 7, 2014, 6:33 am

   Hayır , yok böyle bir durum. Her kızınki farklıdır standart bir cinsel organ yoktur. iç dudaklardan bir dudağı uzun olup diğeri kısa olanı varken ,hiç iç dudağı görünmemeyecek kadar küçük,yada daha büyük olan vardır. Her kızın kendine göre yapısı var. Kızları rahatsız eden kullanılmışlık hissi vermesi. Ona bakarsan annelerimiz ninelerimiz bile bakire olmak ister. Hiç bunu kafaya takma.Herkesin çiçeği farklı koklamasını bilene ,Aynı olsaydı hayat dünya eğlencesiz olurdu

 39. GIZEM Eylül 19, 2014, 7:46 pm

  Merhabayın benim bi sorum olacaktı adet sırasında parcalanmış kucuk ve buk parcalar et halinde adet kanaması kızlık zarımin bozulmasına işaret edermi yahut bu kızlık zarıma zararı varmıdıt cevaplar sanız cok sevinirim

  • cinseldusunce Eylül 19, 2014, 8:08 pm

   Bg selamalar zdr. 🙂 adet kanaması bazı dönemlerde pete pelte oluşabilir kızlık zarı ile alakası yoktur. daha önce farketmediğiniz için belki fazla hassassınız. Olgunlaşmış ve döllenmemiş bir yumurta hücresi rahim içindeki endometrium denen kalınlaşmış tabakadan pıhtılaşarak atılmaktadır.Bu normal parmağınızdan çıkan bir kan değildir,pıhtıdır .Her kızın kendine göre bünyesi vardır ve ona göre değişiklik gösterir.Korkmayın

 40. GIZEM Eylül 20, 2014, 11:12 am

  cevap için tesekkur-ederim

 41. gülçin Eylül 22, 2014, 11:10 am

  ben koltuğun ucuna sürtünerek mastürbasyon yapıyorum …. hafif açılıyor kızlıgıma birsey olabilir mi ?

  • cinseldusunce Eylül 22, 2014, 9:13 pm

   Bg. O kadar açık yazma sansürledim , bişey olmaz. henüz mastürbasyon yaparken bunu beceren olmamıştır. içine kaçsa gerginlik ve az acı hissedersin. Her kızın kendine göre yöntemi var. Aynı yöntemi ilk yapan sen değilsin

 42. Gizem Eylül 24, 2014, 5:46 pm

  Merhaba nişanlımla sürtünerek ilişkiye giriyoruz nişanlım penisini vajinama dayayarak girmeye çalıştı ama ben kendimi kasarak buna izin vermedim giremedi kan falanda gelmedi ama çok korkuyorum kızlığım bozulmuşmudur..

  • cinseldusunce Eylül 24, 2014, 7:04 pm

   1 defada çatlama olmaz zaten ,yabancı birşey girmeye kalkınca vajina kendini kasar içine almaz. bişey olmamıştır merak etmeyin .

   • Gizem Eylül 24, 2014, 7:21 pm

    Tşk ederim peki kızlık kolay bozuluyomu yoksa zormu bozulur bozulduğunda illa kan gelirmi

   • cinseldusunce Eylül 25, 2014, 6:42 am

    kolay bozulmaz, illa kan gelmez , çatlamalar zaman zaman devam eder sadece ordaki çeper kenara sıyrılır, soğan zarı gibi birşey değil sadece genişleme olunca kalın nesne ile ya çatlayacak birkaç yerden yada gerginleşicek yer edicek. ama içine girince hissediyorsun. et parçası hissi. parmağını agzına koy 10 dakika bekle bunun gibi benzer bir his . yabancı birşeyin girdiğini hissediyorsun . ama girmesi demek te yırtılmak değil. zorlamalarla çatlamalarla oluşuyor . akan kan da kenarlardaki sızıntılar aslında.

 43. Gizem Ekim 1, 2014, 6:59 pm

  Ağda kızlık zarını bozarmı kuaföre gittiğim bayan bozabilleceğini söyledi

  • cinseldusunce Ekim 2, 2014, 6:19 am

   merhaba , ağda bekarete zarar vermez . bunu birçok kız yaptırıyor. kıllar körpeyken daha kolay alınıyor ve 4-6 ayda bir yapılması gerekiyor. Paranız varsa lazer epilasyon tavsiye ederdim. Tıraş ederseniz kalınlaşıyor. Tıraşladıkça kıl kökleri kalınlaşıyor odunlaşıyor dudak dışı siyah ve koyu bir renge bürünüyor. buda kötü ilerde simsiyah ama temiz bir kadın gorunumüne sahip oluyorsunuz. Gözüm şahittir. Ağda ile alınca görünümü daha hoş oluyor. jilet biraz kolaya kaçmak oluyor, ağda ise ömürlük. Zamanı olmayan işte çalışan kızlar genelde jilete sarılıyor çünkü zaman yok . Kadınlar arasında birbirine rekabetten efendim ağda küçük dudakları uzatırmış diye bir laf yayılmış. ama kızlık zarını bozdugu yalan zaten o çook içerde kıllar dışarıda. Biri dalga geçmek veya korkutmak için söylemiştir.Birçok kız yaptırıyor. daha sonra kendin alırsın olur biter.

 44. GIZEM Ekim 6, 2014, 7:21 pm

  Merhabayin ben gecen gun istemeyerek kedimi yata ukardan asa uturma pozusonuda atim ve cok kotu vajinamda bi ari hisetim cok korkuyorum bu arada ben 22 yasindayim ileri yaslarda da kolay kizlik zarinin bosudunu duymustum bisey olmusmudur..

  • cinseldusunce Ekim 7, 2014, 9:26 pm

   bg selamlar, hayır böyle bir sey mumkun değil, kolay bozulan birşey değil,esnemeyle bacak açmayla ,salıncaktan düşmeyle bişey olmaz. dış kısmına çarpsa da o kadar korunaklıdır ki. ancak kalın bir yabancı cisim ile içine sokarak zarar veririsiniz, çarpmayla dusmeyle bişey olmaz. çok içerde bir yerde orası.

 45. mehmet çevik Ekim 31, 2014, 2:34 pm

  Merhabalar ben de ergenlikteyim ve Bayan kilodunu koklama corap koklamak gibi aklıma şeyler geliyor bunları yapmak çok istiyorum ama arabalarim ve komsularimiz olduğu için utanıyorum ama yapmak istiyorum sizce ne yapmalıyım ? Şimdiden teşekkürler iyi günler…

  • cinseldusunce Ekim 31, 2014, 6:54 pm

   fotograflara bakmanızın zararı olmaz sadece fetiş gurbuna girer ama maddi boyuta girişirseniz . sapkın gurbuna girersiniz. mesela resim koleksiyonu yapın kendinize gizli ama gerçek olarak bu tur şeylere kalkışmayın.

 46. kader Kasım 3, 2014, 10:03 pm

  Merhaba ben 2 0 yasindayim erkek arkadasimla. İliskiye girmek.istedik ama birlesme olmadi surtunme yoluyla iliskiye.girdik.diyelim ve iki defa bosaldi.once.gobegimin alt tarafina bosaldi vahinama.aktigini hisettim.daha.sonra arka tarafima.bosaldi.yine.hissettim acabahamile.kalma.riskim varmidir birde vajinama.degdi.ucu.yanlislikla.baski.yapar.sekilde ve ben.o.an.aci.hissettim.hala.da.oturdugum zaman orasi.agrimakta agriyor.batiyo ve yaniyo acaba kizlik.zarim bozulmus yada hasarmi.gormustur

  • cinseldusunce Kasım 3, 2014, 10:38 pm

   hamile olma şansınız düşüktür ama vardır, kızlık zarınıza birşey oldugunu sanmam ama ,penis ile dudakların sürtmesinden , muhtemelen bu iş iç çamaşırıyla başladı, vajina kuçük dudaklarınız tahriş olmuş olabilir. bekaret yırtılması için içine girmesi içini germesi gerek bu durumda bile çatlaklar oluşur. yırtılmalar diğer ilişkilerde devam eder. heyecan duyarken yani uyarılmışken keyif esnasında tahriş anlaşılmaz ama yıkadıktan sonra özelllikle ılık suyla yıkadıgınızda acıyı hissedersiniz.Tahriştir, birde işeme açıklığınızda yanma olmuştur genelde. hamilelik riskiniz adet gününüzün yakınlıgı veya uzaklıgı ile alakalıdır. yumurtlama gununuz önemli. ama bir defada hamilelik şansı düşüktürgenelde. ilişkiler çogaldıkça hamilelik şansınız artar.

   • kader Kasım 4, 2014, 12:48 pm

    Tesekkur.ederim.cevabiniz.icin.ama.uzerimizde.ic camasiri.yoktu.ic camasiri.olmadan.degdi.penisi.aslinda.arkadan.iliskiye girmek.istedi ama.arkadan girerken bi.anlik.yanlislikla.on.taraf vajinama.geldi penisi ve ben.o.an.aci.hissettim.korkum.o.yuzden aslinda iki defada.uzerime.bosaldi acaba.bi.sorun.olurmu bu

   • cinseldusunce Kasım 4, 2014, 6:27 pm

    yumurtlama gununuzde değilseniz erkek arkadaşınız 100 defa boşalsa da içine de boşalsa hamile kalmazssınız. ancak yumurtlama gunundeyseniz vajinanız gebe kalmak için havadan nem kavrar. Her kadın ayda sadece 1-2 gün hamile kalma şansına sahptir. onun dışındaki günler boştur 30 günde 1-2 gün şansınız var. ama tutturduysanız tabii ki olur. yeni evliler hemen bebek sahibi olamazlar ama zamanla hamileliği tutturur.

 47. leyla Kasım 4, 2014, 8:48 pm

  Merhaba ben erkek.arkadasimla.arkadan iliskiye girecektm kendisi.istedi.ben 21 yasindayim arkadan.iliskiye girmeknisterken erkek arkadasim yanlislikla vajinama.geldii penisi ben o.an.aci.hissettim.cok.kotu iki kere oldu ayni sekilde yanlislikla.iki kere vajinama geldii penisi.arkaya girerken.ben aci.hissettgim.an itekledim.erkek arkadasimi sonra ardan.yarim.saat sonra lavaboya gitttifim zaman cok.aci.cektim.ama.adetimin.son.gunuydu kan vardi.ama.ayiet edemedim simdide otuturken.filan.arda agri.yapiyo alt.tarafim sizce kizlik.zarima birsey olmusmudur
  .. bide erkek arkadasim Hem onden.bosaldi.uzerime vajinama dogru bide arkadan bosaldi.vajinama.dogru.hissettim sizce hamile.kalma.riskim.azda olsa.olabilirmi

  • cinseldusunce Kasım 4, 2014, 8:59 pm

   adet gününüzün son gününde bunu yaptıysanız hamile kalma şasnınız çok düşük veya hemen hemen hiç yoktur. Vücut bir yumurta düşürürken diğer yumurtayı salmaz. bekaretiniz için birşey söylemem mümkün değil.

 48. blablabla Kasım 7, 2014, 5:09 pm

  İlk defa birisiyle öpüşecem ve dili içeride ne yapacağımı bilmiyorum yardım eder misiniz ? Teşekkürler.

  • cinseldusunce Kasım 9, 2014, 6:55 am

   adamın dili içerde ise genelde dil ile sevişme isteği kadınlarda daha fazla , sadece dudak dudağa öpüşmeniz yeterli. Dil olayı fransız öpücüğüne girer yani bunun için çook erken. pek de Türk toplumunda kabul edilmiş sayılmaz. Genellikle dille dolama olayı ”kadının ben tecrübeliyim sana numaralar yaparım”manasındadır. Erkekler de başka kadınlardan ögrenir ve,ögrenmiş ise ”bak ben neler biliyorum tecrübeliyim senden önce kadınlarla yattım manasındadır”. Sadece bazı kızlar orgazm olayı esnasında öpüşme ve dil dolama hissine sahptir yani bu içgüdüseldir. fakat ilk öpüşme masum olacağına göre dudak dokundurmak yeterlidir.

 49. betül Kasım 8, 2014, 2:31 pm

  meraba ben evliğim eşimle ilişki sırasında hiç zevk almıhyorum ben de yanlız kalınca bazen mastırbasyon yapıyorum ama cocuk istiyoruz yıllardır olmuyor acaba bu yüzden olabilirmi ben boşalmadığım için ilişki sırasın da ondan olabilirmi yardımcı olursanız sevinirim kimseye soramıyorum utanıyorum

 50. cansu Kasım 23, 2014, 11:42 am

  vajina küçük dudaklarindan biri daha buyuk normal bi durum mu

  • cinseldusunce Kasım 23, 2014, 1:01 pm

   hiç endişeye gerek yok sakın okuyucu arkadaşım, hiçkimse mükemmel değildir. birçok kızın göğüsleri tam simetrik değildir. mesela küçük dudakların bitiştiği yer klitoris’i tam kaplayan da vardır dudagın biri üstte diğeri altta şeklinde sanki kopuk bir dudakmış gibi olan kızlar da. bunlar hep doğumsal farklılıktır anormallik değil. Karşıcins için evlilikte dezavantaj oluşturmaz. Sadece kendi hassasiyetiniz. kendinizi inceleybilmek hoş ve yazma cesaretiniz için teşekkür ederim.

 51. betül Aralık 14, 2014, 12:41 pm

  mastürbasyon yapmak kızlık zarını serleştirir mi ?

  • cinseldusunce Aralık 14, 2014, 1:20 pm

   mastürbasyonun vajina duvarıı veya çeperine bir zararı veya yan etkisi olmaz. doğal olarak zaten olan her şey aynı şekildedir. Ancak yaş ilerledikçe incelme olasılığı vardır.Mstürbasyonla alakası olmaz,sadece vucut zaman ile değişime uğrar.Mesela birçok kızda iç dudaklar zamanla yaş ilerledikçe dışa çıkma sarkma eğilimindedir. İnsanlar kulaktan dolma bilgilerle birbirini etkilerler. mesela ağda yapmanın iç dudaklara sarkmaya sebep olduğunu söylerler,yada cinsel ilişkiye çok girmiş gibi bir kullanılmışlık hissi yaygındır. Oysa gerçekte bazı kızlarınki gerçekten yaratılışında bu şekilde yada dışa çıkmaya eğimlidir. Ve en cok bu kızlar üzülürler. Sadece cinsel ırka bağlı birşey olduğu halde.kullanılmış gibi gorunmemek için bakireyken ameliyat masalarına giderler.. Kızlık zarının sertleşmesi de bunun gibi sahte bir duyum olmalı.Ben duymadım . Kişinin gelişimine yapısına bağlı. Eğer biri sizi korkuttuysa. Yapmaktan korkmayın,zararı olmaz.Kendinzi daha iyi tanımak hayattaki en güzel şeydir. Kendinizi hurafeler ile cezalandırmayın . Birçok kız bu şekilde kendini cezalandırma eğiliminde. Bir daha yapmıycam duşuncesi mutlaka bir şekilde oluşuyor. Bilinçli mantıklı olmak her zaman iyidir.

 52. isimsizz Şubat 1, 2015, 2:42 am

  Cok kucukken iliskiye girmeyi merak edip 8 yasindaki erkek kardesimle 8liskiye giriyodum surekli. Ama hic kan gelmedi suan 16 yasindayim bi kizim.. Zarim bozulmus mudur

  • cinseldusunce Şubat 1, 2015, 6:33 am

   8 yaşındaki erkek kardeşinde ereksiyon bir kızı yırtacak kadar büyüklüğe uzunluğa ulaşmaz ve olsa olsa iç dudakların arasında kibrit çöpü ile dokunmak gibi bir durum.Kız çocukları küçük yaşlarda o kadar korunaklıdır ki. kızlık zarı çok derindedir dış dudaklar aşırı şişkindir ki içeri kolay birşey giremez. Bu çocukluk anısıdır. Çocukluk merakınız doğal sadece siz değilsiniz fakat kızlar bu tür olayları yaşadıysa anlatmanın sapıkça olduğunu düşündüğü için anlatmamayı yeğlerler.Takıntı yapmayın geleceğinize bakın. Anıların iyisi kötüsü olmaz bence Çocukça bir anınız var.

 53. Özgür Şubat 26, 2015, 5:26 pm

  Kız arkadaşım penisime bense onunkine ellemiştim fakat benden 1 2 damla kayganlaştırıcı gelmişti elime bulaşmış olma olasılığı var ve ben bu şekilde dokunduğumda onunki sine zar deliğine denk dokunmuştum ve bakire değil evine gittiğinde ise zorlamadagım için zar yırtılması olmadı ve kanaması olmamıştı fakat bu ay ki adetinin geçikmiş olmasından korkusu var henüz olmadı ve belirtisi olmadığını söylüyor sizce durum nedir? risk var mıdır?

  • cinseldusunce Şubat 26, 2015, 8:37 pm

   Dusuk bir ihtimal gebelik riski vardir. Kayganlastirici erkek sivisi mezi bir kizi hamile birakacak sperme sahiptir. Tek olmama olasiligi zamaninda rastlatmadiysaniz. Yalniz bazen insanlar istese de gebe kalamazken istemedigi halde gebe kalir. Bekleyip sabretmekten baska careniz yok . Eczaneden bir cubuk slip test edin tek cizgi ise sorun yok. Ayni testi 10 gun sonra yapin gene tek cizgiyse adet zamani dehismis demektir. Hamilelik belirtisi koku alma ve mide bulantisi ile belli olur. Vajinal kssilma psikolojik korkusan kaynaklidir

 54. Ezgi Korel Mart 14, 2015, 8:32 pm

  Merhaba size bir soru soracağım ; bir arkadaşım kız arkadaşının vajinal bölgesini yalamış kusura bakmayın bu sorunun cevabını almak istiyorum kızlığı bozulmuşmudur ? teşekkürler

  • cinseldusunce Mart 14, 2015, 8:40 pm

   bişey olmaz,nereyi yalayacağını biliyordur . ben aptal kız görmedim hayatımda, O yüzden sorunun cevabını aldığını düşünüyorum. Bunlar olabilen sıradan şeyler. Üzülmesin arkadaşınız

 55. beren''95 Nisan 19, 2015, 4:18 pm

  Meraba hocam bn cok fazla masturbasyon yapiyorum corap ve sapka kullAnarak acaba kizlik bozulmus olurmu kanama oldhatirlamiyorum iceri bisey sokma yok ama baskidan dolayi bozulmus olur mi 21yasindayim cok yakinda nisanim var

  • cinseldusunce Nisan 19, 2015, 4:47 pm

   bu şekilde kızlık bozulmaz, dünyada mastürbasyon yapan çok kız var . hepsinin bozulması gerekirdi, çorap ve şapka olayını merak ettim. birçok kız farklı yöntemler bulmuştur ama bunu ilk defa duyuyorum.mailime yazar mısınız ,site ana sayfa sağ tarafında yazıyor.

 56. ezgi Mayıs 6, 2015, 3:21 pm

  benim bir kardeşim var 12 yaşında 4 5 hafta önce hasta olmuştu bana her şeyini söyler bunu bana utana utana söyledi banyoda hortumu sokmuş deliğe sonra kanama gelmiş sıvı birşeylerde akmış çok korkuyorum sizce hamile olabilirmi o hergün ağlıyo yardım edin bana cevabı öğreniyim o mutlu olsun

  • cinseldusunce Mayıs 6, 2015, 3:43 pm

   böyle birşeyde hamile olması imkansızdır. ama bu şekilde nesneler kullanmayın şey için.iltihap ve mikrop kapabilirsiniz. bu sayfada bulunan facebooktan ekleyebilir merak ettiğinizi oradan sorabilirsiniz sonra silersiniz.

 57. Betül Mayıs 18, 2015, 2:54 pm

  Merhaba.Ben bir kaç aydan beri masturbasyon yapıyorum.14 yaşındayım ve adet göruyorum.Klitorıs yoluyla zevk alamadıgım için vajınama orta kalınlıkla uzun bir cisim soktum fakat cok hafif az turuncumsu bir sıvı geldı kan değildi ve canım acımadı.Sizce kızlığım bozulmuş mudur? Birde masturbasyon yaparken yanma hissim oluyor bu aşırı istekten mi

  • cinseldusunce Mayıs 18, 2015, 3:26 pm

   bekaretinize zarar verme olasılıgınız yüksek,ama orgazm olayında klitoral orgazm olmamanız alışkanlgınızın ,ilk başlangıcınızın bu olmamasından yada aşırı hassas olmasından kaynaklı. vajinal orgazmda yanma hissi idrar deliğinizden mi yoksa metal sert cisimden mi kaynaklı. bide hijyen kurallarına uyuyor musunuz. 14 yaş için çok erken. bana mailden ulaşın yada fb hesabından ekleyerek. burada çok aşırı birşey söylemek yanlış anlaşılabilir. Birşey yazssak butun okuyan herkes dener ve biz insanları yanıltmış oluruz. Bu durumunuz özel.

 58. ofof.s Mayıs 19, 2015, 7:47 pm

  adetim bitmisti yada bitti saniyodum lavoboya gittim.daha sonra.dusa.giricektim tayzikli suyla vajinami yikadim baya. tayzikliydi ama daha sonra ciktim dusa giricektim camasirimkan olmustu adet kanidir dedim sonra dusa girdim bacaklarimdan asagi cok kan akmaya basladi simdi cok korkuyorum kizligima bisey olmusmudur biri yardim etsin lutfen

  • cinseldusunce Mayıs 19, 2015, 9:40 pm

   bu şekilde beekaretiniz bozulmaz. bazı kızlar mastürbasyonu bu şekilde yapar çogunun bekaretini kaybetmesi gerekirdi. adet kanının kalıntısıdır. ama banyo yaptıgınız için içerideki kan basınc ile dışarı akmıştır. tam adet bitmeye yakın bu tür vakalar olmuştur kızları korkutur. genellikle basınçlı su ile orgazm sonrası kan gelme heyecan etkisidir. çünkü vajinanız kasılır yogrulur. Bekaret yırtılmasında o kadar aşırı kan gelmez.türk filmlerindeki gibi abartılı değildir.

 59. ofof.s Mayıs 20, 2015, 5:12 pm

  Teseekuur ederim gercekten cok tessekkur ederim icim biraz rahatladi ama bilmiyorum cok korkuyorum kizligim bozulmus gibi hissediyorum tayzik birden cok gelince bi sızi hissettim agri hissettim daha sonra kani gorunce basimdan kaynar sular indi resmen sonra kendimi teselli etmeye calistim adet kanidir diye dusta da gorunce iyice kortum psikolojik mi bilmiyorum ama karnimda yumurtalik bolgemde agrilar hissetmeye basladim dahasonra bnyodan cikinca yine geldi sizden yardim istedim tekrardan anlatipbasinizi sisirdim ozur dilerim ama ben napabilirim bide kizlik biyle kolay bozulan bisey mi tekarardan tesekkurler…

 60. ofof.s Mayıs 20, 2015, 6:26 pm

  Yalvaririm ustu kapali bi sekilde yardim edin size cok ihtiyacim var birdaha sormicam lutfen lutfen yardim edin bna

  • cinseldusunce Mayıs 20, 2015, 7:19 pm

   bu şekilde bekaretinize hasar veremezssiniz. ama kalın bir çekiç sapı,tornavida sapı, salatalık gibi birşey sokmaya çalışırsanız haliyle olur. basınçlı su bir genişlemeye sebep olmaz kızlık zarınız daha derindedir. ve kızlar deliğe değil klitorise su sıkar. böyle bu şekilde bekaretini kaybeden bir kız duymadım.Bekaret bozulması kolay birşey değil ama üzerine de varılırsa tabi ki isterseniz kendiniz yırtabilirsiniz ama acı duyacağınız birşeyi neden yapasınız ki.

 61. Fcbk Kllncsı Mayıs 21, 2015, 12:53 pm

  BERRA :
  mrb cevabınınızı ricayla bekliyorum.
  Ben belkide yapmamam gereken şeyleri yaptım erkeklerle sohbet ederken azdm mastürbasyon yaptığımı sanmıyorum ancak ayağım yada dizim değdiyse değmiştir azdktan sonra wcye gittim ve koyu ve birazda katı kan geldi bu 5-6 gün devam etti kızlık zarıma bişey olurmu ?

  • cinseldusunce Mayıs 21, 2015, 2:41 pm

   durup dururken kanamanın 5-6 gün sürmesi acaba adet kanı mıdır ? yani adet kanı dışında mı 5-6 gün kanadı ? yaşınız kaç. aynayla bir incelediniz mi belki biryerine çatlak kesik yada tahriş olasılıgı vardır. diğer bir sebep enfeksiyondur. bekaret 5-6 gün kendi kendine kanamaz

   • fcbk kllncsı Mayıs 21, 2015, 3:49 pm

    yaşım 14 büyük bi ihtimalle adet kanıdır zaten adet günüm gelmişti ve günümde 5-6 gün sürüyo diyorum yani başka bi ihtimalle kızlığım gitmiş olabilirmi diye azdıktan sonra ayağım yada dizim değmiş olabilir orama ama çok sert bi şekilde değil üstelik mastürbasyonda yapmadım yani kısacası diyorumki azdıktan sonra ayağının veya dizinin hafif oralara gelmesiyle mastürbasyon olmadan kızlık zedelenmiş yada bozulmuş olabilirmi ?

   • cinseldusunce Mayıs 21, 2015, 4:08 pm

    hayır ,bekaretle ilgili değil . aşırı heyecanın basıncı ile sadece kan daha aktif gelir . ama bekaretinize hasar sözkonusu olmaz. bunu unutun. birçok kız zaten adet zamanı yapar bu tür şeyleri

 62. str Mayıs 24, 2015, 7:21 am

  Ben tazyikli suyu klitoris dışında vajina deligine de tuttum. Banyodan snra gunluk pedimde kan oldugunu gordum ve bu sadece bir gun icinde olup btti. Su anda kanamam yok ve adet gunume de daha var. Kizlik zarima zarar verme ihtimalim nedir

  • cinseldusunce Mayıs 24, 2015, 7:26 pm

   Bu durum devam ederse jinekologa başvurursunuz ,bekaret zarınıza değil ama ufak tefek iç dudaklarda bulunan parlak deride tahriş veya çatlaklardan kanaklı olabilir

 63. yardım.. Haziran 1, 2015, 8:45 pm

  Hayati önemi olan bir soru sorucam. Kız arkadaşımla oral sex yaptık. Ben boşaldım. Ellerimde sperm vardı daha sonra elimi ıslak mendille sildim ve parmağımı vajinasına soktum. Daha bugün yaşanan bu olayda hamile kalma riski varmıdır.

  • cinseldusunce Haziran 1, 2015, 9:53 pm

   Cok dusuk bir ihtimal . Hic yoktur diyemem Turkiye gerilikler ve anormallikleri ile guiness rekorlar kitabina en cok girmis bir ulkedir .Tersine olaylar bizde olur. Ama normal sartlar altinda duduk ihtimal. Ama olmadi diye Her zamsn bunu yaparsaniz birinde tutabilir tabiiki

 64. acaba Haziran 2, 2015, 4:04 pm

  Sevgilimle sadece dokunma yoluyla ilişkiye girdik. Ortalama 1 senedir sadece parmağını vajinamın içine sokuyor. Yani orta parmağını tamamen sokabiliyor. Benim sorum şu . Kızlık zarımdan dolayı hiç ama hiç kanamam olmadığına eminim. Bunu açıklarmısınız

  • cinseldusunce Haziran 2, 2015, 4:21 pm

   Her kizlik zari kanamaz . Bazi kizlarinki esnek. Kalin bir nesne ile zorlanirsa belki yirtilabilir. Az cok bakinca bekaretin durumu anlasilir.

   • acaba Haziran 2, 2015, 4:23 pm

    Yani bekaretimi kaybetmişmiyimdir

   • cinseldusunce Haziran 4, 2015, 2:44 am

    Buna bakmdan gormeden kimse birsey soylemesi mumkun degil . O kadar kiz kendisi parmak sokmuyor. Siz karsicinse mikrop kapma olasiliginizi hice sayarak elletiyorsunuz. Ben buraya bekaretiniz yirtilmamistir diye yazssam. Butun kizlar erkek arkadaslarina nasil olsa yirtklmiyor diye parmaklatir yada kendi parmagini sokar . Bunun cevabini yazmam buraya yanlis olur. Soru cevaplari okuyan kendine sormadan derman arayan cok okuyucu vardir. Mailden yazin

 65. Guven Haziran 5, 2015, 11:07 pm

  Merhaba oglum 11 yaşinda 3 gündür pipisinden yogun bir akinti geliyor ic camasirini kirletecek sekilde.bu akinti neden olusur.mastubasyonla olan bisey degil normal otururken olan bisey diyor.doktora götürmem gerekiyormu hangi doktora götürmeliyim.bu arada 1haftadir balik yagi ve b vitamini kullaniyor bunlarin etkisi olurmu.tesekkur ederim.

  • cinseldusunce Haziran 7, 2015, 2:27 pm

   Merhaba erkek çoçuklarda sünnetsiz olanlarda smegma olabiliyor yani kadınsı akıntı gibi içi sıvı oluyor, çocugunuz sünnetli ise genelde bu tür akıntı idrar yolunda külotun ağız ucunda açık uyumak gibi organ bir şeye tepki veriyorsa geçici akıntı oluşturur yada bir enfeksiyondan kaynaklı olabilir. Bir ürologa gösterirseniz gerçeği anlamak daha rahatlatıcı olacaktır. Ürolog ile sizi içeri almazlar erkek erkeğe konuşurlar ve bulgulara göre hareket edilir. 11 yaşında erkekler mastürbasyon yapmazlar genelde 13-14 yaşında başlanır bu. balık yagı gibi vitaminler destekleyicidir yani yan etkisi olmaz . bu akıntı üstüste oluşuyorsa Bir ürologa gidin mutlaka .

 66. melek Haziran 9, 2015, 2:04 pm

  Benim bir yakin kiz arkadasim var o koltugun ustunde surtunerek bosaliyor hamile kalabilirmi acaba hamile kalmazsa biyerine zarar verebilirmi

 67. melek Haziran 13, 2015, 7:14 pm

  Koltuğa sürtünerek boşalmak günahmidir simdiden tesekkurler hocam

 68. allam Haziran 14, 2015, 7:24 am

  Kiz kiza azdiktan sonra beyaz sari gibi akinti gelmesi bana her kizda oluyo dediler tedirgin oldum

  • cinseldusunce Haziran 14, 2015, 7:39 am

   bana mailden veya facebooktan yazmadıktan sonra, istediğiniz kadar farklı adla isimle yazın,cevap alamayacaksınız. bu tür sorulara çok açık cevap vermem gerekiyor ve bu sitenin zeviyesini düşürmemek için bazen kısıtlamlara gidiyorum. sahte mail adreslerinizi yazar yazmaz sistem farkediyor, ve çoğu kişinin yazdığını göremiyorum bile.Çünkü Türk insanı öğrenmekten çok dalga geçmeyi seviyor. Ama dalga geçtiği kadar cahil kalıyor. Kişinin kendisi olarak soru sorma cesareti olmalı. Ben varım demeli. Bilgi dünyada en kıymetli şeydir. Bu dalga geçerek olmaz.

 69. Berk Haziran 15, 2015, 11:50 am

  Ben haftada 2-3kez bosalıyorum sakınca varmıı

 70. ece Haziran 16, 2015, 3:26 pm

  ben kızlık zarına bakmaya çalışırken kanla karışık akıntı geldi 😦 içeri bir şey sokmadım oysaki neden kanadı

  • cinseldusunce Haziran 16, 2015, 3:35 pm

   adet kanı, enfeksiyon belirtisi olabilir yada cevresini çok zorlayarak açtın açıp bakmakla bozulmaz. 🙂 kız olup merak etmeyen yoktur. ama hiçbiri baktım demez. diğer ihtimalleri düşünmeli catlaksa zaten 1-2 günde bişey olmaz enfeksiyon ise tedavi gerektirebilir kendisi geçmezsse. adet kanıysa zaten sorun yok saati gelmiştir. akacak olanı durdurmayız

 71. meryem Haziran 17, 2015, 6:48 pm

  merhaba biraz saçma olabilir ama size bir sorum var. erkek arkadasımlayken bir kez vajina girişime dokundu ancak pantolonum üstümdeydi ve hatırladıgım kadarıyla dokunmadan once kendı penısıne dokunmadı. sonra da penisiyle pantolonumun ustunden vajınama surtundu ancak pantolonum oldugu ıcın dırekt olarak degmedı ve bosalmadı. acaba hamile kalır mıyım dıye korktum ve bugun regl oldum rahatladım. ama ınternette arastırırken bazı kadınların hamileyken regl oldugunu okudum. hamıle olma olasılıgım var mı

  • cinseldusunce Haziran 18, 2015, 4:03 am

   regl olduysanız eski ilişki son buldu, pantolondan şurdan burdan olmaz. ama çıplak sürtme olsaydı ve vajina agzına boşalsaydı , yada sürtrken erkekler mezi kaçırır, o şekilde olur. bir erkeğin hamile bırakabilmesi için dolaylı yolla sıcagı sıcagına vajina agğzına spermini bulaştırması gerekir. bu parmakla da olabilir

 72. gamze Haziran 19, 2015, 2:39 pm

  Benim size bir sorm olacak bn lise birdeyken ailemin bi akrabasi tarafindan tacize ugradim o esnada vajina bolgesinde pamuk vardi taciz sirasinda uyguladgi baskiyla elinden zor kurtuldum lovbya gittgmde ic camasrinda serce parmagin ucu kadar kan vardi ve pamuk yoktu pamuk iceri kacmis olabilir mi kizlik zari bozulmus mudur aileme soyleyemedm

  • cinseldusunce Haziran 19, 2015, 4:25 pm

   sırrınızı paylaşma cesareti gösterdiğiniz için teşekkür ederim. bekaret sorununuz oldugunu sanmıyorum. başta rahatlatayım. pamuk muhtemelen düşmüştür iç çamaşırı arasından içeri girme olasılıgı yok. senin gibi birçok kız bazen pecete yada pamuk kullanmıştır akıntı için. o kan da zorlanma kanı olabileceğini düşünüyorum çünkü dudak içi ve çevresini tahriş etmiştir. özelden de yazarsanız detaylı yada fb tan ekleyin

 73. Furkan Haziran 23, 2015, 9:27 pm

  Kız arkadaşım bana birlikte olma teklifi etti. Ben de birlikte olmayı çok istiyorum. Ama bir yanım da yapma diyor sizce ne yapmalıyım.

  • cinseldusunce Haziran 23, 2015, 9:47 pm

   Karar ikinizin ama yasiniz kucukse bu bir suctur.

   • melike Eylül 7, 2016, 8:45 am

    sey iyi gunleer ben kizligimi aynada incelemeye calistim her yeri mor bazen baktimda pembe olmustu ve en son baktimda kizlik zarim mercimek kadar deil de kus parmagimin basi kadar buyuklukteydi ve ustu kesik gibi duruyordu kimseyle iliski yasamadim ve bir sey sokmadim sadece yastikla surtunme oluyor bozulmusmudur kizlik zarim o yirtik gibi gorunen sey canimi skiyor

   • cinseldusunce Eylül 7, 2016, 2:18 pm

    Kendi vucudunuzla ilk defa tanismaniz .cok buyuk bir gelisme. Bakire oldugunuzu dusunuyorum. Problem yoktur .daha detayli bilgi icin mailden yazabilirsiniz

 74. gizli Haziran 24, 2015, 12:19 pm

  Boyle biseyin olması kolay degil biliyorum ama meraktan yinede sorucam 4 yıl once regl olurken herzamankinden buyuk bir pıhtı düsmüstü ve cok uzundu tam cıkamamıstı peceteyle tutup cekmistim actıgımda pette bayada kan vardı kızlıkta her hangi bir zedelenme bozulma ihtimali yoktur sanırım?

 75. zeynep Haziran 26, 2015, 10:40 pm

  Merhaba . Ben adetden yeni çıkmıştım vajinama tazyikli su tuttum önce klitoris bölgeye tuttum zevk alınca aşağıya azcık fazla süre değil vajinama da tutum sonra regl olunca lavobodan çıktım üzerimi giyindim duş alcaktım çamaşırımda kan gördüm korktum acaba kızlığıma bişey oldu mu diye duşa girdim duşta da baya kan geldi pırtı pırtı da kan döküldü daha sonra yıkandıım çıktım üzerimi giyindim ped taktım yine her ihtimale karşı bir iki saat sonra tekrar kan geldi ama az sonra bir gün beklem tekrar duş aldım duşta bi damlack kan gördüm çıktm duşran felan daha sonra çamaşırıma kan değil de kap kahverengi çok yoğun bi akıntı geldi adet sonunda gelen akıntı gibi bunun sebebi nedir sizce? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim .

  • cinseldusunce Haziran 27, 2015, 1:02 am

   Adet bitiminde yaptiginiz masturbasyon ile icerde kalan daha curumemis ama yavas atilacak kani heyecan ve vajinanin yogrulmasi ile disari attiniz bu sizi korkuttu. Sonraki kan ise cikolata ve son uzun kalin kisimdir . Tamamen adet kani. Bekaretle alakasi yok. Baska kizlarda da tam sizin anlattiginiz zaman icinde ayni seyler ve korku olusuyor. Masturbasyondan suphe ettiginiz icin bekaret korkusu hep buna baglaniyor . Korkmaniza gerek yok. Rahat uyuyabilirsiniz. Kendinize zarar veremezssiniz

 76. zeynep Haziran 27, 2015, 10:30 pm

  Teşekkürler:) bir şey daha sorcam ben 17 yaşındayım kasıklarım çok fazla ağırıyo anneme hastahaneye gidelim mi diyorum ama annem üşütmüşsündür diyo . Fazla masturbasyon da yapmıyorum ayda yılda bir ama akıntımda çok fazla yumurtalıklarmda kis olma ihtimali var mı veya ileride çocuk sahibi olamamam gibi bi ihtimal var mı siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ağrıılarım nasıl geçebilir önerileriniz , düşünceleriniz neler dir?

 77. fatma kuzu Haziran 28, 2015, 5:21 am

  Merhaba ben mastürbasyon yapıyorum hiç elimle yapmıyorum asla dokunmuyorum elle.sadece kalemle koşuyorum günah mi?

  • cinseldusunce Haziran 28, 2015, 5:50 am

   günahla alakası yok ,herkes nasıl kolayına geldiyse ,ilk ve kolay orgazm olabildiği gibi yapıyor. Artık kızların hepsi yaptığını söyleyebiliyor. Kadın kendi vücudunu sevmeye başladı. İnsanlara zevk eşekte bulunur dediler haliyle suçluluk duymanız normal. mastürbasyonun hristiyan toplumundaki gibi günahı yoktur. bunu söyleyen varsa hristiyanların 18nci yüzyıldaki aynı kullandığı kelimeleri kullanır. İslamda sadece tmizlik esastır, nasıl yaptıgınız önemli değil, yaptıktan sonra yıkanma temizlik önemli

 78. panicattack Temmuz 2, 2015, 7:53 am

  Merhaba nişanlım üç parmağını içime soktu sonra biraz kan geldi adet günüme ise iki üç gün var acaba kızlık zarım bozulmuşmudur lütfen cevaplayın kızlık zarımın bozulmasından korkuyorum

 79. furkan Temmuz 3, 2015, 4:42 pm

  Merhaba ben 14 yaşındayım haftada 2-3 kez el ile akıtıyorum günahmı
  Bir de el ile penise değmeden bilerek akıtmak günahmı

 80. demet Temmuz 7, 2015, 11:31 am

  ben regliyken baya büyük kan parçaları geliyor .
  şimdi ben bakireyken vajinadan böyle büyük bir parçasının çıkması normal mi ?
  kızlığı zararı varmıdır ?

 81. Gökçe Temmuz 12, 2015, 10:01 pm

  Merhaba 17 yasindayim 2 ay içinde 18 olucam ve 1 hafta önce mastürbasyon yaparken birden aklima parmagimi sokmak geldi orta parmagimin birazini çok küçük yani ilk parcasini içime soktum ve o kadar zevk aldim ki birden bosaldim sonra ki bir kaç gün yine mastürbasyon yaparken ayni parmagimi kullandim hatta bir defa parmagimin hepsini içime soktum ama acima hissi yada kan gibi şeyler hic olmadi bende bekaretime zarar gelmediğini düşündüm 3 gün önce yani 10 temmuz gecesi yine mastürbasyon yaparken ayni şekilde parmagimi soktum ve hizli hizli git gel yaptim o gecede bosalip rahatladim ertesi gün normal bir şekilde lavobaya girdiğimde iç camasirimda kan lekesi fark ettim aslinda adet dönemimde yaklasti ama yinede korktum nedense dun değil önceki gün değiştirip yeni taktigim pedimde leke yoktu sonra bugün uyandigimda iki parmagin kalinligi kadar anca ikisinin yarisi kadar leke vardi sizce bekâretim gitmismidir lütfen çok önemli benim için şimdiden teşekkürler

 82. cinseldusunce Temmuz 19, 2015, 4:45 am

  evet kendine hasar verebilirsin , bir kız delikten mastürbasyon yapmaz sadece iç dudakları ve en ustte bulunan klitorisi okşayarak mastürbasyon yapar.içinde aslında sinir yok oranın ama kızlık zarın yırtılır ve kanar parmak soksan .daha fazla bilgi için sitemdeki yazıları oku yada facebook hesabımdan ekle yaz meraklarını sorabilirsin

  • Dasdas Temmuz 20, 2015, 5:21 pm

   Vajinamin hangi bolgeleri beni yatistirir ve rahatlatir?

   • cinseldusunce Temmuz 22, 2015, 3:51 am

    Sorunuz kısa ama çok şey çıkardım bundan ::Kendi vajinasını yıllardır bir yasak yüzünden dokunmamış yaşı büyük ama o bölümü köreltilmiş 10 yaşında bir kız çocugu saflıgında sormuşsunuz.Ve hala kendi vucudunuzdan korkuyorsunuz. Yıllardır kapalı kalmış yeşermemiş bir çiçek olacak tohum düşünün .Uyanmanız gerek bu uykudan,Dunyada alınması gereken keyifler de vardır.Sizi günahkar yapmaz bunlar aksine hayata bağlar, Yaşamanın hiçbir anlamı yok kuçük şeyler olmasa. Bana mail veya fb hesabımdan ulaşın.Bu durumunuz hoş değil bu zamanda. kadın olarak yaşamamışsınız.sanki boyunduruk altında yıllardır bir manastırda kalmış rahibelerde görünen bir durum gibi yaşamışsınız.

 83. Oznur Temmuz 26, 2015, 6:28 pm

  Sevgilim benim kalcami ve gogusumi elledi asla çıplak tenle temas yoktu adetimde tam gununde geldi ramazanda ama suan karnımda cook kasılma var kasiklarimda agri var elimi karnima bastırıyorm baya acı veriyo sanki kusacakmisim gibi oluyorum ve bastiramiyorum. Belki tuvalete çıkmadığım içindir gaz sıkışması diye düşünüyorum ya gaz sıkışması ya da hamilelik sizce hangisi ?

  • cinseldusunce Temmuz 26, 2015, 6:54 pm

   Ellemekle dokunmakla öpüşmekle,cinsel organ yalamakla hamile kalma şansınız yoktur, erkeklerden bu kadar korkmayın ama cinsel organlar birbirine çıplak değmeye başladıktan sonra korkmaya başlayabilirsiniz. Diyelim ki sperm bir şekilde vajinaıza değdi, gene hamile kalmazssınız çünkü 30 günde 1-2 gün hamile kalma riskiniz var yani . hergün gerçek seks yapsanız bile tutturma şansınız hemen ilk ayda mümkün değildir. Ama ben böyle dedim diye olmayacka diye birşey yok sadece olasılgı düşük.tedbiri elinizde tutmanızda fayda var. Adetiniz gelmiş zaten ,Başka bir sorununuz olmalı yumurtalıklarınızı üşütmüş olabilirsiniz,enfeksiyon olabilir,idrar yolları olabilir. Ama illa ki ben kanıt isterim derseniz, yarın eczaneden bir gebelik test çubugu alıp uzerine idrar yapın tek cizgi gorurseniz sorun yok. çift gorurseniz bu gebelik demektir. 3-5 tl ye satılıyor

 84. Oznur Temmuz 26, 2015, 7:10 pm

  Eger sorun yok diyorsaniz yoktur gebelik testi istemiyorum ama saolun öyle bi ihtimal korkutur

  • cinseldusunce Temmuz 26, 2015, 8:06 pm

   sorunun gebelik değil,ama başka bir problemin oldugunu düşünüyorum,Heciciyse zaten duzelir ama kalıcıysa devam edecektir.Kendine 1 hafta süre tanı . Hamilelikte mide bulantısı 3 ay sürer. karında şişme ise 4 ay sonra başlar

 85. Oznur Temmuz 26, 2015, 8:10 pm

  Mide bulantımda vardi ama gecti ve bu olay olalı 3 ~4 ay oldu

 86. mehmet Temmuz 30, 2015, 2:14 pm

  ergen olmadan önce mastirbasyon yapmak sıkıntı çıkarırmı

 87. Oznur Temmuz 30, 2015, 5:41 pm

  Yani bi problem yoktue ?

 88. Selda Temmuz 31, 2015, 2:18 pm

  Tazyikli suyu vajinaya tutmak kızlık zarını bozar mı ACİLLLLLLL cevap lütfwn

 89. Merve Temmuz 31, 2015, 2:34 pm

  Adetliyken duşta vajinama tazyikli su tuttum su sıcaktı ve parmağımla dokunduğumda hafif bir kan vardı adet kanamam olduğunu düşündüm acaba kızlık zarım bozulmuş mu iki gündür kafayı yicem hocam ya bir cevap verin psikolojim bozuldu

 90. selma Ağustos 1, 2015, 1:43 am

  Hocam BN adet olduğum zaman hortumu vajina bölgesine soktum ve su karnımin içine kadar çıktı BN diyorum acaba kızlık zarın yırtılıp su karnının içine kadar çıktı kızlık zarım yırtildimi

 91. - Ağustos 1, 2015, 10:37 am

  Merhaba dün nişanlımla sürtünme yoluyla iliskiye girdik baş kısmı girdi ve dayanılmaz bi acı hissettim tam bi noktaya dayanıyodu orayı zorlasa daha fazla acıyacaktı ittim ve kan gelmedi daha sonra vajina girisimin degil ama alt kısmın gerilmeden dolayi acıdıgını fark ettim üc gün önce kadın dogum uzmanıyla olan görüsmemde zarın saglam oldugunu söylemisti gece aynen kadın dogum uzmanım gibi ayna karsisinda dudaklardan acip baktigimda alt kisimdan o aciyan yerden kan geldigini gördüm fakat deligi gerdirip baktigimda delikten gelen bi kan degildi asagi taraftaydi birazgerilmeden dolayi aciyodu zaten sizce zarıma zarar gelmis midir

 92. - Ağustos 1, 2015, 2:04 pm

  Ayna karşısında baktigim zaman yine ufak bi halka ama tam yusvuvarlak degil yani ufak baya bi iyice gerdirince anca goruyorum tamamen yuvarlak biraz geniliyo ve alti hafif cikintili tam daire degil ama ufak lutfen yardimci olun 😥

 93. Merthan Ağustos 3, 2015, 1:36 am

  Merhaba şimdi ben size uzun zamandir benim ve arkadaslarimin merak ettiği sorular soracağım. Ben 16 yaşında erkeğim. Öncelikle hep sağdan soldan internetten birşeyler duyuyorum ve bu porno izleyip boşalmam konusunda beni endişelendiriyor. Haftada 4 defa çekiyorum genelde. 1- Daha 16 yasimdan beri boşaldıgim icin buyuyunce çocuğun olmaz kısır olursun diyorlar ne diyorsunu? 2-Boşalmak saglik acisindan normal bir ihtiyaç midir yoksa yapilmamali midir? 3-Porno izlemek yada bosalmak beyne yada testislere kisacasi herhangi bir organa zarar verir mi? Lütfen cevaplayin ileride çocuğum olmaz falan diye korkuyorum!

  • cinseldusunce Ağustos 3, 2015, 5:01 am

   16 yaşında birçok erkek hatta 16-22 yaşına kadar günde 1-4 defa yapmaktadır bu sizin salgılarınızla alakalı bir durum zamanla bu sayı düşmekte mesela 30 yaşında gunde 1 defa yada 2 gunde 1 e düşer, 45-50 yaşında ise haftada 2-3 e düşer isteğiniz , bünyeye göre değişir,
   1- Bu kısır olursun diyenler 17-18inci yüzyılda hristiyan kilisesinin papazlarının vaazlarını size söylemekteler, yani hristiyanlarda o senelerde mastürbasyonu yasaklamış kiliseler insanlar kiliselere gitmez olmuş. ve keyfi yasaklamışlar, insanları mahkum edip 31 çekmemek için işkence aletleri yapmışlar. kızlara da bekaret kemeri yapmışlar. papazlar da bu söylediğiniz vaazları veriyormuş. çocugunuz olmaz,sakat kalır ,kör olur,kısır kalırsınız,hasta olursunuz,işiniz iyi gitmez,kaza geçirirsiniz, birsürü yalan.
   2- boşalmak bir ihtiyaçtır, eğer boşalmazssanız kızlara ilginiz artar ve laf atmak gibi kaba hareketleriniz başlar. sapık yada tecavüzcü yada suç işleyenlerin çogu boşalmamış,erkeklerdir yada orgazm olmamış kızlardır diyebiliriz çogunluk olarak. Mesela boşalmış bir erkek kimseyle kavga etmez,saldırgan olmaz.beyni mantıklı düşünür. ama boşalmamış erkek tam doluysa aklı hep boşalmak için kız bacakları fotograf ve kendine obje arar.
   medenii bir erkek boşalır. çünkü kadınlara saldırmamak için kendini frenler. İnsanlar kendini hayvandan daha üstün kılıyorsa kendini frenlediği içindir.
   3- Porno izleyerek boşalmak beyninize testislerinize zarar vermez, hiçbir organa zarar vermez. ben 48 yaşındayım yıllarca izledim karım ve çok sağlıklı çocuğum var. halen de hoşuma giderse izlerim henüz sapıtmadım cinselliğim de ölmedi. Mesleğim gereği sağlık raporu alırım Hiç hastalanmadım ve hiç cinsel hastalık bile kapmadım. örnek arıyorsan bu sitenin yazarıdır.Film izleyecek iseniz hiç olmazssa sapık, ters ilişki değil de normal seks ile olanını daha gerçekçi olanını seçmeye gayret edin.çünkü bu sektörde insanı yanıltmaktadırlar. bize de o yaşlarda aynı korkular verildi.

 94. buse Ağustos 4, 2015, 12:26 pm

  zevk almak için arkadan bişey soksam yada biriyle sade arkadan ilişkiye girsem bişey olurmu

 95. Xx Ağustos 5, 2015, 5:29 pm

  orta parmağımı vajina bölgeme sokup hafif hareket ettirmiştim..bir kaç damla kan gelmişti.Bakireliğim bozuldumu?

 96. mert Ağustos 6, 2015, 7:36 pm

  Kiz arkadasimla opusurken ve oksarken kendiligimden bosaldim acaba erken bosalma sorunum mu var? Birde bir saglik durumundan dolayi bir hafta kadar masturbasyon yapamadim bir hafta sonra yaptigimda oldugundan fazla ama fiskirmayarak bosaldim bir sknri var midir

  • cinseldusunce Ağustos 7, 2015, 3:44 am

   Genellikle cogu eekek kizlarla bulustugunda masturbasyon yapmadan bulusur. Bu da kizlarla konusurken penisi serbest salmak o anin keyfini almak icindir..1 hafta yapmadiysaniz bu gayet normal hele gencsiniz. Bunun anlami erken bosalma degildir. Ama kizla bulusurken bosalip ta giderseniz daha iyi olur.konusurken sacmalamazssiniz. Huzursuz olmazssiniz.sinirli olmazssiniz.kibar olursunuz. Dolu bir erkek silahi dolu demek kazayla patlamis sizinki. Genc olunca gayet normal. Dedigim sekilde bulusun bundan sonra

   • mert Ağustos 7, 2015, 7:45 am

    Anlattim olaylar bir birindrn bagimsizdi bulusmadan bir gun once yapip gitmistim zaten ona ragmen penisime bir dokunna olnadan bosaldim.

    İkinci sorumsa sunnetin daha once tam olarak yapilmamis tekrar duzeltilmek zorunda birakildi dikisler henuz atmaya basladi bende masturbasyon yaptim ama fiskirmadi ve eskisi kadar haz vermedi bu bir sorun mudur yada acele mi ettim

 97. utku Ağustos 7, 2015, 3:25 pm

  merhaba cinseldusunce sna sorum şu olucaktı araştırdımda kesin bir bilgi bulamıyorum bulduklarımlada bosuna gerilmemeye çalışıp soğuk kanlı olmaya calısıyorum sorum şu kız arkadasımla 03.08.15 pazartesi kız arkadaşımla ilişki yasadık fakat bakireliliği bozulmadı 10 kadından 1inde görülen bişey varmıs adını unuttum kızlık zari engeride oluyomus ancak doğum yaptında patlıyomus neyse ilişkiye girdik koruma olmadan ama içeri boşalmadımdan %100 eminim çünki o kısmı kendım yaptım çekme yöntemiyle sadece zevk suyu kaçmıs olabilir onun haricinde olaydan 1gün sonra sevgilimde hamilelik sürecinde görülen şeyler var buda baya tedirgin edici miğdesi bulanıyo aşırı iştahı açılmış vaziyete aşırı yeme ve doymama sorunu basladı sevdiği şeylerden tiksiniyo koku hassasiyeti ve başı dönüyomus sizce hamile olabilirmi bu kadar erken etki görülebilirmi yoksa psikolojik etmenlerden mi ? çünkü daha 4 gün geçti bu kadar sürede bu kadar şey görülmesinin sebebini bulamadım

  • cinseldusunce Ağustos 7, 2015, 9:40 pm

   4 günde hamilelik başlangıcı diye birşey imkansızdır, en az 30 gün sonra etkisini görür. kız arkadaşınız tamamen psikolojik bir takıntı yaptı bunu yada daha önce bir birlikteliğüniz varsa hamilelik riskini bu aya taşır. 4 günde olacak bir belirti şu an tıbben anlamak bile mümkün değildir. ayrıca tek sekste hamile kalma şansı epey düşüktür. evet zevk suyu hamile bırakır ama etkisi 1 ay sonra çıkar. kız arkadaşınız psikolojik korkuya kapıldı. bu tur korkuları yok etmek içinn prezervatif kullanın hem kız tarafı rahat eder hemde erkek tarafı. şimdi bu tur vakalar korkular hamile kalmasa bile korkudan vermemeye calışacaktır. siz önlem almamak ile aslında kadını gelecekte verecekse bile vermemeye itiyorsunuzz. kadının güveni olursa zaten hep verir. yani şimdi olmasa bile gelcekte artık kız arkadaşınız verir ise önlem alın ,göstere göstere ki bunun adı prezervatif(medeniyettir) bir daha asla sorun yaşamazssınız.yoksa her defa bu korkuyu yaşayacak yada o kız bir daha buna asla kalkışmayacaktır

 98. cnsu Ağustos 10, 2015, 3:12 pm

  mrb 15 yaşındayım.Adet im 2-3 sürerdi bi ara bitti sandım yıkandım çıktım sonra kan geldiğini gördüm kahverengiydi.Vajina da ve belimde ağrı var normalde hiç böyle olmazdı?cevap yazarsanız çok sevineceğim

  • cinseldusunce Ağustos 10, 2015, 4:14 pm

   burdan birşey yazmak yanlış olacaktır adet biterken hahverengi çikolataya dönmesi normaldir, sonra ekşi kokacaktır. ancak kanamanız devam ederse enfeksiyon kapmış olabilirsiniz. şimdi kanama devam ediyor mu onu belirleyin . kanama adet dönemi dışında devam ediyorsa yani durmuyorsa enfeksiyon vardır 2-3 gün adet için kısa sayılır 5-6 gün sürer normalde bazı kızlarda 7 gune kadar 2-3 gün en kısa süredir tıp açısından 15 yaş düzensiz adet yaşıdır. eger kanamanız 3-4 gun dha devam eder ise adet değil enfeksiyon kapmışsanız jinekologa yada aile doktorunuza danışın size antibiyotik vereceklerdir buyuk ihtimalle

 99. bşr Ağustos 11, 2015, 7:24 am

  merhaba size bi konu hakkında danışmak istiyorum umarım hızlı geri dönüş yaparsınız ki içim biraz rahatlar..
  ben erkek arkadaşımla 6 agustosta sürtünme yoluyla bi ilişki yaşadım, ama herhangi bi boşalma olmadı. zevk suyu olabilir ama sevgilimden zevk suyu az geliyor zaten normalde, cinsel organını ağzıma aldığımda bi miktar sperm geldi ve o gece başlayan mide bulantım ayın 10nuna kadar devam etti, ayrıca ben reflü hastasıyım. günlerdir yaptığım bu hatayı düşünüyorum psikolojim gerçekten alt üst oldu her neyse. 10 ağustosta bi de test yaptım negatif çıktı. adet günüme şuan 9 gün var fikirleriniz benim için çok önemli lütfen geri dönüş yapar mısınız? ve adet günlerim genelde 19/20/21 tarihlerinde gerçekleşir.

  • cinseldusunce Ağustos 11, 2015, 7:56 am

   gebelik riskiniz düşük, yani olma olasılıgınız çok düşük. facebookta sayfa açtım oradan da ekleyebilirsiniz, korkmayın ama bundan sonra önlem alın ,adetinizin gelmesini beraber bekleyelim burdan yada fb tan bana yazarsınız

   • bşr Ağustos 11, 2015, 8:01 am

    Facebook adresinizi bulmaya çalıştım ama göremedim lütfen link veya isim verir misiniz ulaşabileyim😊

 100. Valeh azeri Ağustos 21, 2015, 10:38 am

  Ben nerdeyse her gün porno izliyorum ama porno değil ASLINDA daha çok öpüşme videoları . Penisimi kidikliyorum 10 -30 dakika izledikten sonra penisimden su akıyor . Yapışkan gibi . Sonra kendimde bir suçlama duygusu duyuyorum
  Cevap verirsineniz sevinirim

 101. Ummuye Ağustos 21, 2015, 5:25 pm

  Benim kasiklarimla agri var 4 ay önce sevgilimle hic yatmadk amma ellesmeler oldu gogslerde bi kac gündür de acjk havada yatiyom ondan agriyo olabir mi

 102. melek Ağustos 22, 2015, 10:20 am

  Ben 11 yaşında ilişkiye girdim adet olmuyodum ve ben çok kişiyle 14 yaşlarındaydılar ve çok poşmanım çok ama çok az kan geldi bir damla

 103. Sevim Ağustos 22, 2015, 2:06 pm

  Kücükken zar olduğunu bilmiyodum vajinama kalem sokmaya calısmıstım ama cok hafif yani öle tamamen sokmamıştım ucundan cak hafif denemeye calısmıstım .Bunu yaşıyalı yaklaşık bir yıl kadar oldu . bunu yaptığım zaman kan gelmemişti diye hatılıyorum . fakat yaklaşık iki üc gün önce karnıma sancı girmeye başladı . vajinanın bulunduğu bölgede yanmalar hissediyorum . işerken yanıyo sızlıyo ve işerken çişimle beraber sadece bir iki damla kan gördüm . neyden kaynaklanıyo olabilir ç lütfen bilgi verin .

 104. Bir kız Ağustos 27, 2015, 9:40 pm

  14 yaşındayım. Namaz kılarken fazla akıntı geldiği için akıntı gelen yere peçete koyuyorum ve de parmağımı biraz içeri sokup akıntıları alıyorum. Kan gelmedi ve de sanırım kızlığım bozulmadı. Ama deliğe parmağım rahat giriyor, deliğim biraz büyüdü. Sanki hiç avı hissetmiyorum. Çok rahat giriyor parmağım.

  Bu normal mi? Peçete koymanın herhangi bir zararı var mı? Ve bu parmağımın girmesi, deliğin büyük olması evlendiğimde sorun olur mu? Lütfen cevap verirseniz sevinirim 😌

  • cinseldusunce Ağustos 28, 2015, 6:36 am

   Merhaba , akıntıyı komple almamak gerek, namaz için vajina içini temizlemene gerek yok. Namaz kılıcam derken vajina içini pislik diye aldığın o sıvı senin mikroplardan korunmanı sağlıyor. Sırf bu yüzden şu anda mantar olmuş bir kız var , o sıvı pislik değil koruyucudur.Araya peçete her kız koyuyor 🙂 Titizlik hastası olmana gerek yok . facebookta yazan adresten yazabilirsen daha detaylı şeyler yazabilirim.

   • Bir kız Ağustos 28, 2015, 9:07 am

    Teşekkürler fakat Facebook kullanmıyorum. Sadece bir şey daha sormak istiyorum benim yaşımda parmağımın girebilecek büyüklükte olması normal mi? Normal değilse normal boyutu ne kadar? Ve de bu evlilikte bir sorun olur mu? Bir de peçeteyi o kadar içeri koymamalı biraz daha dışa mı koymalıyım? Teşekkürler..

   • cinseldusunce Ağustos 28, 2015, 9:46 am

    normalde bazı kızların kızlık zarı çeperi daha geniş veya altta kalır ,yada genştir,bunlar doğumsal , hiçkimse size bakire değilsiniz diyemez. peçete de evdeyken her kız koyar ama tamamen de susuz bırakmayın , o su sizi korur , parmagınızı sokmak konusuna gelince bunu açık yazmak buraya hoş olmaz.

 105. Bir kız Ağustos 28, 2015, 10:39 am

  Peki teşekkür ederim

 106. ali Ağustos 31, 2015, 4:15 pm

  mrb bn 14 yasindayim fazla mastrubasyon yapiyorum bosaldigimda yni killarin oldugu yerde agrilar cekiyorum yni bi agir bisiler kaldirdigimda cok agirlar cekiyorum daha once ole acilar cekmiyodum masturubosyondan sonra oluyor bnim icin gorusleriniz cok onemli lutfn erken donebilirmissiniz

  • cinseldusunce Ağustos 31, 2015, 4:23 pm

   fıtık olabilir o bölgede bir kas sorununuz olabilir, mastürbasyonu 3 gün bırakıp birşeyler kaldırmayla yine test edin, ağrı yapıyorsa ki mastürbasyonla alakası olduğunu sanmıyorum. Ama Kasık fıtığı olma ihtimaliniz oldukça fazla. Evet 3-4 gun bırakıp ağır birşey kaldır ağrı olursa kasık fıtığın vardır. sebebi mastürbasyon değildir. herkes yapıyor. sebebi kuçük yaşta agır şeyler kaldırmış olman . ve ameliyatla tedavi oluyor genelde

   • ali Ağustos 31, 2015, 4:44 pm

    eger tedavi olmassam ne gibi sorunlar olur bi bilginiz varmi ?

   • cinseldusunce Eylül 1, 2015, 4:51 am

    olmazssan bu ağrıyı çekersin, daha kötü olabilir , kasık fıtığı sadece sende değil birçok kişide vardır, öyle yaşayanlar da var tedavi olanlarda, insanlar hep günah saydığı için hep mastürbasyonu suçlar. Mastürbasyon hem saftır hemde medeniyettir. Yapmasan bir kızın bacaklarına bakarsın belkide saldırganlık hissi oluşur. Yaparsan rahatlarsın kimseyi rahatsız etmezssin. Bir kızla daha medeni konuşursun, ama yapmasan o kızla olan sohbetin cinselliğe kaçar

 107. besar2p Eylül 2, 2015, 1:42 am

  Ben yaklaşık 3 4 ay once sevgilimle sadce opsutk ve kiyafet üzeri ellemler oldu ve sarildi iyce kıyafetten yani kalktgini hissettm ama hiç yatmamistik ciplak bi temas olmadi simdi karnim büyüdü gbi de kilo mudur yoksa gebelk mi

 108. hatice Eylül 12, 2015, 4:04 pm

  Ben 5 e giderken arkadan 1 dokunmaya tacize uğradım hamile kalır miyim

 109. Melek Eylül 14, 2015, 1:44 am

  Bn adet olduğum zaman hortumu vajinama sokarak suyu açtım ve su kadın bölgede geldi ve bn çok korkuyorum kızlık zarim yırtıldı diye

 110. Didem Eylül 14, 2015, 8:36 pm

  Merhaba acil cevap istiyorumben vajinada sürekli mastürbasyon yapıyorum ama sonra kendimi çok kötü hissediyorum sonra da bikackez parmagim soktuilk başdanışmanı bişey olmadı fakat sonra lavaboya gittiğimde kan geldiniz gördüm üç gün boyunca az da olsakıyordu. Ben kbu konuda çok tedirgin hiçbir erkekle birlikte olmadım peki yq şimdi bişey olursa yani olmaz dimi

  • cinseldusunce Eylül 15, 2015, 4:24 am

   Mastürbasyon vajinaya zarar vermez, yaptığın yer klitoris, o yüzden kızlık zarından uzak ve emniyetlidir. Mastürbasyondan sonra hemen herkeste pişmanlık,tiksinti,kendinden nefret eteme,iğrenlik duygusu yaşanır. Herkes bunu hisseder,bunun sebebi psikolojik değildir, kimyasaldır. Vücut hormonları değişir ve kendini rahatlatmak için sertleşmiş tüm uzuvları normal hale getirmek için vücut uyarı salgılar, Vücut kendini düzeltmek için bu hissi verir. Parmağınızı deliğinize sokmamalısınız, kızlık zarınıza hasar verebilirsiniz. Tamamen bozulmasa bile kenarından çatlama olabilir.Kendinize hasar verebilirsiniz. sadece klitorisi okşayın. içinde zaten sinir yok. Erkek var gibi hissetmek isterseniz çişinizi tutup ta mastürbasyon yapın erkek varmış içi doluymuş gibi orgazm olduğunu söylüyor birçok kız.

 111. İlayda Eylül 14, 2015, 10:52 pm

  Meraba ben bundan 5ay once bir erkekle beraber oldum kizlik zarimda zarar gelirmi 1kereden bozulurmu14 yasindayim

  • cinseldusunce Eylül 15, 2015, 4:38 am

   Cinsel ilişki yetişkin işidir gebe kalabilirdiniz, ucuz kurtarmışsınız. Yaşınızda yapılabilecek en iyi şey mastürbasyon olabilir. 1 kereden bozulabilme ihtimali var. facebooktan ekleyin daha detaylı yazarsınız en azından biriyle konuşmak rahatlamak istiyorsunuz buna yardımcı olabilirim. burada bozulur yada bozulmaz dersem çok insan gider parmak sokar partneriyle gider yapar insanları yanıtırız. insanlar bunları okurlar.en iyisi kadın doğum uzmanına gitmenizdir elbette. Yaşınızın reşit olmaması bu konularda herkesi korkutur. Bir doktor bile sizi aileniz olmadan muayene etmez.

 112. sinem Eylül 19, 2015, 7:04 am

  Slm 18 yasinda bi kizim genelde yastikla masturbâsyon yapiyorum hic baska biseyle yapmadim ama dun yast8kla masyirbasyom yaptiktan yarim saat sonra kanli akinti geldi bi saat sonra tekrar geldi korkuyorum acaba kizligim bozulmusmudur yarfim edinn

  • cinseldusunce Eylül 19, 2015, 7:20 am

   gelen akıntı adet başlangıcı yada ,adet bitimi olabilir orgazm olurken rahim içinde ne varsa dışarı atar yoğrulur sıkar bırakır. bunun dışında ,vajina dudaklarında tahriş olabilir , iyi incelersen görürsün aynada

 113. sinem Eylül 19, 2015, 8:00 am

  Cok tesekkur ederim hafif hafif kanama hala var belki adet baslangici olabilir ama kizlik zarima bisey olmamistir dimi yani ilk defa basima boyle bisey geldi daha once masturbasyon yaptigimda boyle bisey olmamisti kesinlikle icine bisey sokmadim zaten izerimde kiyafetlerim vardi kizlik zari yirtilsaydi akinti devam etmezdi heralde lutfen cvp verin icim hala rahat degil

  • cinseldusunce Eylül 19, 2015, 8:35 am

   yok adettendir , çoğu kız bu dönemde ve adet dönemi kızışır, siz ilk değilsiniz. En çok karıştırılan budur. kızlık zarınızda sorun yoktur. orgazm esnasında rahimden çıkan erken kan korku verir. 1-2 gün önce çıkabilir yada bitti sanılıp orgazm olunca içinden çıkan son bozuklmamış kan kızlık zarı bozuldu korkusu verir. oysa masturbasyonda resmen burkulur. hava çıkar rahimden kasılmalarla.içinde varolanı dışa atar

 114. sinem Eylül 19, 2015, 8:50 am

  Ohh icim rahatladi zaten masturbasyondan sonra normal bosalma oldu kanama sonradan oldu zara bisey olsaydi kan o an gelirdi diye dusunuyorum bide yarim saat arayla iki kere masturbasyon yaptim belkide ondan oldu sizce bi kadin dogumcuya gorunmem lazimmi gerci ailem geregi doktora gitmem biraz sıkıntıli kizlik zari benim icin gercekten cok onemli ilk gece kocamla sorun yasamak istemiyorum zaten bidaha masturbasyon yapmiycam ozur dilerim cok soru soruyorum ama sizede danismasam piskolojim iyice bozulucak kesinlikle sorun yoktur dimii 😦 😦

 115. Tuğçe Eylül 29, 2015, 1:47 pm

  Ya ben 2 gündür filan mide bulantim var. 5 ay önce sevglmle iste ellemeler oldu çıplak tenle temas hic yok hmile miym

 116. canan o. Eylül 29, 2015, 3:05 pm

  Merhaba 23 yaşında bekar bir kızım. Klitorisi okşayarak tatmin oluyorum. Tatmin olduktan sonra pembemsi akıntı meydana geldi. İkinci kez oluyor bu. Vajinaya herhangi bir temas yok bu pembemsi akıntı beni korkuttu adetime 1 buçuk hafta var. Biraz da kasık ağrısı oldu. Bunların sebebi nedir acaba kızlık zarı mı ?

 117. düşünceli Ekim 6, 2015, 10:12 pm

  Merhaba 1 yıl önce sert bir şekilde mastürbasyon yapıyordum çok acimisti tinagimda çok uzundu yani sadece klitoristen aşağıya gidip gelirken acıdı vajinaya hiçbirşey sokmadim oyle birsey olsa hissederdim herhalde sadece perine bolgesinde v seklinde bir yirtik oldugunu gordum ve cok aciyordu idrar yaparkende yanma oluyordu birden kan geldi baya geldi ama nasil oldu anlamadim sizce bekaret bozulmuş mudur surekli aklim bunda doktora gitmek istiyorum ama çekiniyorum ne diyeceğimi biliyorum sanırım duyacaklarımdan korkuyorum perineden o kadar kan gelir mi bilmiyorum yani bi peçete kan olmustu sonra o yirtik duzeldi ama aynaya baktigimda sanki yeri hala duruyor yara olurda düzelir izi kalirya aynen oyle.

  • cinseldusunce Ekim 7, 2015, 4:29 am

   bu şekilde bazen heyecan etkisiyle küçük çizikler verilebiliyor, çünkü cinsellik zaten insanın içindeki hayvanii histir. ama genelde delik kısmına sokmazssın çünkü en keyifli kısım dış kısmıdır.aslında demek istediğim şu . delik erkekleri kızlardan daha çok ilgilendirir.kızların gerçek kahramanı klitoris v dudaklar ve perine bölgesidir. deliğe sokma sadece doluluk hissi duymak istemek yani MERAKTAN,acaba daha ne hiisedicem duşuncesidir.Korkmayın korkunun üzerine girdin bin defa ölmekten iyidir. facebooktaan ekleyebilir daha detaylı yazabilirsin.

 118. düşünceli Ekim 7, 2015, 8:20 am

  Mastürbasyon yaparken çok kaygan olmadı bu da kanamaya yol acar mi yani bozulma olmuş mudur

 119. mert Ekim 7, 2015, 9:42 pm

  Ben p. Videosu izledim sonra alışkanlık oldu 2-3 günde bir izleyip boşalıyorum aklıma hep böle şeyler gelio bunu 3 kez yaptım ve sonra başı az morlaştı normalmi

 120. mert Ekim 7, 2015, 9:43 pm

  Bide 13 yaşındayım daha bi kızı yanağından bile öpmeye cesaret edemedim yaşıtlarımın sewi var bu durum beni düşündürüyor

  • cinseldusunce Ekim 7, 2015, 10:00 pm

   Bence cok basit dusunuyorsun . Illa gordugun olmak zorunda degil sen cok kiz arkadasa sahip oldugunda bazisi bakiyor olacak. Bi kere kizlar kendi yasinin 3-4 yas ustuyle cikar ki sen 13 isen daha cok zaman var demektir

 121. Belinay Kasım 6, 2015, 5:20 am

  Merhabalar abdest kaçmaması için peçete ile tıpa yapıyordum bir ara fakat namaz kılarken eğilip kalkarken batıyo ve hafif acı oluyordu ama kanama ağrı falan olduğunu hatırlamıyorum sizce kızlığa zararı olmuş olabilirmi

  • cinseldusunce Kasım 6, 2015, 6:37 am

   Merhaba bolgumu okuduğunuz için memnun kalacaksınız. Namaz kılıyorsunuz ve tabi temizlik diye dudakların arasını da yıkıyorsunuz ve biraz bile beyaz akıntınız kalmıyor. Sizce tertemizssiniz ve namaza hazırsınız. Vajinanın içini yıkama fikrini temizlik olarak ortaya atan her kim ise ,(olsa olsa bir erkek çıkacaktır önümüze, vajinasız biri yada bilmemek sebeptir) Kadınların mantar enfeksiyonu olmasına sebep olan kişidir. Vajinanın dışını yıkaman yeterli içine peçete sokmana gerek yok. O sıvı pislik değildir, laktik asit yani yoğurt veya süt kesiği gibi sıvıdır, onun görevi seni mikroplardan korumaktır ve sen onu yok edersen şampuanla yıkarsan bir gün mantar enfeksiyonu olursun. Vajinan pul pul olur.kızarmalar olur,acı olur. Senden başka 5 vakit namaz kılan bir kız vardı oda bu şekilde temizlik olayını abartıp mantar kapmıştı. tedavisi baya uzun sürdü 6 ay kadar mantar dış dudaklara kadar yayılmıştı. daha da fenası antibiyotiği kestiğinde de daha önce mantar varsa gene kapmaya meyilli oluyorsunuz. Ha temizliğinizi yapın ama içindeki sıvıyı temizlemeyin sadece dış dudaklardan alabildiğinizi alın. O sıvı pislik değil Nimettir . Birçok kız bunu blmemekte ve cinsel temizliği cenup olmamak için aşırı tutmakta kendine hasar vermektedir. Lütfen bu bilgiyi başkalarına da yayın. Mantar enfeksiyonu vajinanın içini yıkamaya başlamanızla oluşuyor. tahriş oluyor ve oradaki yapı kendini savunamıyor. Doktora gittikten sonra içini yıkamamayı ögreniyor kadınlar.

   • Belinay Kasım 7, 2015, 12:48 pm

    Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim zaten çok önceden öyle yapıyordum bi süre hatta ama şimdi aklım da soru işareti oluştu yani sizce kızlığıma zarar vermişmidir yüksek ihtimalle kan geldiğini ve ağrı hissettiğimi hatırlamıyorum ama peçete ordayken namaz da da eğilip doğrulurken hafif acıyodu bundan dolayı da zaten dediğiniz gibi yaptım

   • cinseldusunce Kasım 7, 2015, 5:22 pm

    hayır peçete koymakla kızlık zarı bozulmaz. birçok kız ev ortamında günlük ped koymaz zaten ,akıntılarını peçeteye yada selpak koyarak ucuza bedavaya getirir.

 122. Tuana Kasım 7, 2015, 4:57 pm

  Kızlık zarı bozulduğunda vajinamızdan kan gelirmi?

  • cinseldusunce Kasım 7, 2015, 5:21 pm

   bazı kızlarda kan gelmeden bekaret bozulabiliyor. Ama genellikle bozulunca kan akar. Akan kan çok fazla değildir . O kızın artık kız değil kadın olduğunun, kadınlığa erdiğinin işareti sayılır.

 123. Belinay Kasım 7, 2015, 6:59 pm

  Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız inşAllah dediğiniz gibidir

 124. Belinay Kasım 7, 2015, 7:36 pm

  Aslında bide araştırır ken bi yazıda maddeler halinde tampon yapmanın da zarar verdiğini gürdüğümde aklıma gelmişti de önce tedirgin olmuştum ama umarım dediğiniz gibidir

  • cinseldusunce Kasım 7, 2015, 8:07 pm

   tampon kullanımı zarar verir ama , o tampon başka 🙂 adet günleri, ped yerine vajinanın köküne kadar bir pamuk sokuyorlar boru gibi bir karton çubukla ve o pamuk şişiyor. adet kanı vajinaya hapsoluyor. bu kızların çok rahat harket etmesini sağlıyor sızma yok koku kaçırma yok. Türkiyede kullanımı çok az ama avrupa rusya ve çinde epey fazla dünya kadınlarının yarısı tampon kullanıyor. ve tampon kullanan kızların kızlık zarı yırtılıyor erkekle değil kendileri kullanırken sok çıkar yaparken . o yüzden bekaret önemli değil onlarda. o tamponla senin peçete arasında dağlar kadar fark var. facebooktan eklersen daha rahat yazışabilirsin

 125. Belinay Kasım 7, 2015, 8:43 pm

  Şimdi daha iyi anladım Allah razı olsun teşekkür ederim tekrar dan bi sıkıntı olursa yine ulaşırım evet size

 126. Adıgüzel Kasım 26, 2015, 11:26 am

  Ben 13 yaşındyım haziranda akıttım en son akkıtmassam bi sıkıntı olurmu

  • cinseldusunce Kasım 26, 2015, 11:54 am

   boşalmazssan hiçbirşey olmaz ama doldugunda zaten kendi çıkmak isteyecek bu sefer sen kendin bunu yapıcaksın. senin boşalman ile o içindeki ihtiyaç oldugu zaman boşaltılır. zaten o da seni buna zorlayacaktır. sadece bir kısım papa ve din adamı boşalmadan kendini tutabilir.

 127. Aylin Aralık 17, 2015, 9:11 am

  Merhaba.size bişey sormak istiyorum.

 128. Cansel Ocak 5, 2016, 11:20 am

  15 16 yaşlarındayım ve mastürbasyon u daha yeni öğreniyorum orta ve işaret parmağımi vajinama sokup gel gitler yaptım ve bi kere de kalem le denedim herhangi bi kanama olmadı yada acı hissetmedim acaba kızlık zarıma zarar gelmişmidir yada bozulmuşmudur

  • cinseldusunce Ocak 5, 2016, 11:27 am

   bu tür şeyleri birçok ergen kız meraktan yapar genellikle hasar olmaz amayabilir ama parmakla klitoristesn şaşmayın, delikle işiniz yok . ama merak işte ,delik içinde sinir yoktur. sizin merakınız içimde birşey hissi nasıl olur merakıydı. bunlara devam etmeyin. daha detaylı bilgiler için facerbooktan ekleyebilirsiniz.

 129. İsimsiz Ocak 8, 2016, 12:36 pm

  Bişey sorabilir miyim

 130. sorumu cevaplarmısınız Ocak 11, 2016, 3:51 pm

  ben bir erkeğim ve sorum şu bır kadınla ilişkiye girdiğimde içine boşalmassam hamile kalırmı

 131. Ilgın Ocak 13, 2016, 7:25 pm

  Iyi gunler masturbasyon yaparken kendime biraz fazla yuklendim 4 dk sonra kendime bakinca vajinamın kan oldugunu gordum ama iceri hicbirsey sokmadim bekaretim gitmis midir

  • cinseldusunce Ocak 13, 2016, 8:04 pm

   bekasretinizde sorun yoktur. sadece heyecan esnasında ufak çatlaklar oluşmuştur. nihayetinde ıslak ve parlak deri incedir küçük catlaklar oluşunca peçete gibi beyaz birşeye silince belli olur

 132. İnci Ocak 17, 2016, 6:57 am

  Merhaba ben 20 yaşındayım fakat bakire değilim adetim bittikten iki gün sonra masturbasyon yaparken vajınaya cisim soktum ve zorladı m sanırım cisimi çıkarırken cisimin üzeri kan olmuştu Adetim de gecikti neden adet olmuyorum

  • cinseldusunce Ocak 17, 2016, 7:02 am

   Adet olursunuz sadece gecikme olmustur. Akinti varsa adet te olursunuz. Vajinanin tikanma veya sakatlanmasindan korkuyorsunuz.Enfeksiyon varsa bu tedavi edilmelidir.kokulu akıntıyla kendini belli eder.bir kadın doğumcu size faydalı olacaktır bu durumda. Dedigim gibi akıntilar normal ise ağrınız yoksa sorun yok

 133. ecrin Ocak 20, 2016, 12:11 am

  Vajinamı çıplak elle okşadım zevk suyum geldi daha sonra lavaboya gittim geldim kan pıhtısı gördüm kızlığıma zarar verir mi nolur acil cvp verin. ..

  • cinseldusunce Ocak 20, 2016, 5:36 am

   Parmaginizi delik icine sokup cikarmadiysaniz sorun yok adet pihtisi kalintisi olabilir yada heyecan esnasinda hassas deride catlak. Daha detayli cevap icin Facebook yada mailden yazin

 134. Merve Ocak 20, 2016, 10:23 pm

  Birkaç gündür vajinal çevremde kaşıntılar vardı; çok fazla kasınıyordu. 2 gün kadar sonra kilotris çok hassaslaştı ve ağrımaya başladı dokunulamayacak hale geldi. Idrarimi yapınca kızlık zarım acıyor; masturbasyon falan da yapmadım. Ayrıca herhangi bir sey var mı diye idrar kanalına baktığımda beyaz topcuklar görmüştüm, peçete sanıp kulak pamuğuyla çıkarmaya çalışmıştım. Direk o beyaz seyleri çıkardım hani zara falan dokunmadım ancak peçeteyle sildiğimde kücücük pembe bir nokta vardı. Karnımda agrılar var, idrar yolu iltihaplanması diye tahmin ediyorum fakat o beyaz topcuklar ve üretra kenarlarına peçeteyle dokunduğumda peçeteye gelen pembe nokta beni şüphelendirdi. Kızlık zarım yırtılmış olabilir mi? Lütfen bana yardımcı olun.

  • cinseldusunce Ocak 20, 2016, 10:47 pm

   Mantar enfeksiyonu gibi birsey bu anlattiginiz devam ederse krem ile gecer . Kizlik zarinuzla sorun oldugunu sanmiyorum enfeksiyon kapilmis . Mantar da olabilir . Jinekolojiye basvurun size krem ve antibiyotik verecektir idrar yollari enfeksiyonu icin ayrica mikrop kirici bir tablet verir icince varsa mikroplari kirsin diye

 135. Nurr Ocak 22, 2016, 8:16 pm

  Bi kaç sene önce erkek arkadaşımla bende pantolon ondan eşofman varken kıyafetler cikmadan sürtünmeyle bişiler yaşadık bi kaç kere vurur gibi yaptı eve geldiğimde çamaşırımda tam rengini hatırlamadigim kirmizida olabilir bilmiyorum leke gördüm akintiyla birlikte daha sonra bir daha hiç öyle bi şey yaşamadım leke gelmesi gibi kızlık zarım bozulmuş mudur ?

 136. masal Şubat 1, 2016, 3:30 pm

  12 yasındayım adet olmadım diğer arkadaşlarımdan hepsi oldu fakat aklıma takılan bu değil mastürbasyon yapıyorum adet olamamın veya diğer arkadaşlarımdan geç olmamın sebebi mastürbasyon yapmam olabilir mi sakıncalı bir durum mu?

 137. Efsane00 Şubat 14, 2016, 11:37 pm

  Merhaba ben birsey sorucaktim. Ben 1 ay önce biriyle cinsel ilişki hayali kurdum karşılıklı hissederek ve akinti oldu bunun sonucunda yüzde yüz hissettik vs diye hamile kalinir mi korkusuna kapıldım istem dışı hani mümkün olmasi çok zorda olsa kafama taktım ve sonra bir iki hafta snra seyahat e çıktım ve adetim gecikti bende bunu kafama taktım hani ondan mi oldu acaba diye bir hafta sonra adet oldum ama az oldu kanama bunu sebebi ne olabilir içim rahat etmesi için karnimda siskinlik var ve kasiklarim da baskı yalnız adet az ve aklıma binlerce soru işareti geliyor kimseyle birsey yapmadım gerçekte

  • cinseldusunce Şubat 15, 2016, 5:57 am

   hayalien yaşadığınız cinsellikten hayalen gebe kalırsınız hayalen bebeginiz olur ama gerçekte asla böyle bişrşey olmaz. hayal kurmanız ve mastürbasyon yapmanızın vakti gelmiş. vücudunuz kendinizi okşamanızı istiyor. o hayali üretiyor. Bu yaptıgınızı herkes yapıyor ama gebe kalmayacağını biliyor. sizde gebe kalmazssınız. yaşınız kaç acaba

 138. Merve Şubat 15, 2016, 10:33 pm

  Merhaba. Sevgilimle kıyafetler üzerinden sürtünmeyle sevişiyoruz en az 1 saat ve vajinamda şişlik küçük kabarcıklar oluşuyor ayrıca idrarımı yaparken yanma hissi oluyor ve kaşıntı. Normal midir? Ne yapmalıyım?

 139. Betül Mart 12, 2016, 3:20 am

  10 yaşındaki erkek çocuğu 5 yasindaki kiz çocuğunun kizlik zarının bozarmi

  • cinseldusunce Mart 12, 2016, 6:25 am

   mantıken zor, kızlar o yaşta korunaklı oluyor, ancak parmak sokularak aşırı esnetilirse belki, kızlık zarı kasıtlı özellikle zorlanırsa belki, 10 yaşındaki çocugun özellşikle böyle bir şeyi daha önceden de yapmış olması imkansız kadar düşük ihtimal.

 140. SERKAN Mart 22, 2016, 1:03 pm

  Merhaba hocam oncelikle iyi gunler ben 16 yaşındayım suana kadar 6 kez ilişkiye girdim ve bir cok kez sevistim hic sorunum yoktu gunde 3 4 kez bosaliyordum ama son 1 aydir penisimde sertlesme sorunj yaşıyorum penisim sertlesmiyor ve ereksiyon olmadan bosaliyorum lutfen yardim edin

 141. selin Mart 27, 2016, 11:07 pm

  hocam merhaba. ben yorganın kenarıyla masturbasyon yapıyordum yarım saatten fazla surdu bu.iç camasırıma baktıgımda ise kahverengı lekelenme gordum ve baya coktu. iç camasırımı doldurmustu yanı bu leke ve agrı vardı cınsel bolgemde. ogun bugundur rahat olamıyrm hep aklımda bır suphe kızlıgım bozuldu mu?

  • cinseldusunce Mart 28, 2016, 8:14 am

   gelen kan ya adet kanıydı yada bir iltihap üşütmenin etkisiyle. heyecandan rahimdeki birikeni dışartı attınız

   • selin Mart 28, 2016, 7:26 pm

    ama daha önce böyle bır leke olmamıstı. kızlık zarı zedelenmesı duydum boylr bır sey mumkun mu?uzerımde kıyafet varken kızlık zarı bozulur mu?lutfen cevap verın kafayı yıcem.zedelenme olduysa da ılk ılıskıde kanama olur mu?

   • cinseldusunce Mart 29, 2016, 6:46 am

    mail yada facebooktan yazın

 142. Busra Mart 28, 2016, 6:06 pm

  Merhaba yardımcı olacağınızı düşünerek size bi soru sormak istiyorum. Cinsel ilişki sonrasında kanama ve ağrı oluyor buda beni endişelendirdi açıkçası. Bu bi kaç seferdir oluyor en sonuncu da adet gününün bitmesinden 2 gün sonra ilişki yaşadım ve yine aynı sorun oldu canlı kırmızı renkte kan geldi ve bi parça vardı sanırım. Bi de parmağımı vajinama soktuğumda orada elime bişey geliyor bu normalmidir sıvı akıntı vs değil yani dokunduğum da orada bişey olduğunu hissediyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

  • cinseldusunce Mart 29, 2016, 6:52 am

   adet kanının kalıntısı rahimde bir miktar bişrikiyor, heyecan ve ıkınma gibi harketlerle bu yavaş yavaş akıntıyla atılacagına aniden çıkmış olabilir, et parcası hissi,kadınlık organı zaten kat kattır düz bir giriş değil . birçok kadında et beni şeklinde yapılar vardır. bazı kızlarda bu et beni şeklinde yapı yumurtalarda dahi vardır. buna kist denir. Bir jinekologa baktırmanızı öneririm ultrasonla veya dıştan baktırınaca anlaşılır.

 143. selin Mart 28, 2016, 7:27 pm

  adetıme de daha cok vardı zaten adet kanı degıldı

 144. elif Mart 29, 2016, 2:25 am

  masturbasyon yparken asırı baskı yaptım ama içine herhangı bır sey sokmadım.sonra kahverengı leke gelmeye basladı. kızlıgım mı bozuldu doktora gıtmelı mıyım.

 145. Cansu Nisan 1, 2016, 6:57 pm

  Merhaba ben önceleri mastürbasyon yapıyordum.Maalesef küçüklükte bilmeden başlamıştım.Bunu söylerken bile çok utanıyorum.ergenliğimdede devam ettim .ama kesinlikle parmak sokma ya da başka bi cisim yok. İç Çamaşır üzerinden elleme.sizce bekaretime bir şey olmuşmudur.küçük dudaklara da baskı yapma söz konusu olabilir..sadece çok senelerdir yaptığım için korkuyorum.yani doktora gitmem gerekiyor mu?

  • cinseldusunce Nisan 1, 2016, 7:26 pm

   utanacak birşey yok birçok kız 6-7 yaşında başlıyor zaten ,illa ki ergenliğe girmeye gerek yok. merak etmeyin kızlık zarınızda sorun yoktur. küçük dudaklara baskı orgazm esnasında uygulanır bunu biliyorum. bu şekilde klitoral mastürbasyona devam edersiniz. Bu bir hastalık alışkanlık değil insanın libidosudur ,yaşama içgüdüsündeki cinselliğinizdir. kadınlıgınızı bu orgazmla anlarsınız. Size anlam katan hayattaki memnuniyetten kaynaklıdır.

 146. derya Nisan 2, 2016, 2:05 pm

  ben yastıkla masturbasyon yaptım yaklasık yarım saat snr kahverengı leke gordum ıc camasırımda. adetıme de baya vardı ve cınsel bolgem cok acıyordu. o lekenın sebebı kızlık zarından mı kaynaklı yardımcı olurmur musunuz. uzerımde kıyafet vardı ayrıca gıyınıken bozulma ıhtımalı ne kadar ?

 147. melisa Nisan 3, 2016, 3:54 pm

  merhaba mastürbasyon yaparken orda parmağımı vajinama soktum parmağım ince aslında mastürbasyon yaparken genelde böyle yapıyorum ama kan geldiğini falan görmedim ama bir defasında mastürbasyon yaptıktan sonra adet olmuştum içim içimi yiyor kızlık zarım bozulmuş mudur?

  • cinseldusunce Nisan 3, 2016, 6:10 pm

   facebook veya mailden ulaşın

   • Özlem Nisan 5, 2016, 6:36 pm

    Merhaba ben adetliyken yastıkla sürtünme yoluyla mastürbasyon yaptım. İç çamaşırımı çıkarmadım. Kızlık zarım bozulmuş olabilir mi. Adet kanamam normal olarak devam ediyor. Normalde kızlık zarı o kadar kolay bozulan bişey değil.

 148. Özlem Nisan 5, 2016, 5:32 pm

  Merhaba adetliyken yastıkla sürtünme yoluyla mastürbasyon yaptım. Iç çamaşırımı falan çıkarmadım. Kızlık zarım bozulmuş olabilir mi. Lütfen yardımcı olun. Adet kanamam normal olarak devam ediyor. Normalde kolay bozulmuyor kızlık zarı onu biliyorum.

 149. Özlem Nisan 5, 2016, 5:40 pm

  Merhaba ben adetliyken yastıkla sürtünme yoluyla mastürbasyon yaptım. Iç çamaşırımı falan çıkarmadım. Kızlık zarım bozulmuş olabilir mi. Adet kanamam normal devam ediyor ağrı falan da yok. Normalde kızlık zarı o kadar kolay bozulan bişey değil biliyorum. Ama bu kez biraz korktum.

 150. pelin Nisan 7, 2016, 8:53 am

  gıyınıkken yapılan masturbasyondan sonra kahvregı leke gelmesı ve cınsel bolge de agrı sebebı kızlık zarının bozuldugunu mu gosterır.?ve masturbason uzun surmusse zorlanmayla zedelenmıs mıdır yrdımcı olur musunuz ?

  • cinseldusunce Nisan 9, 2016, 6:29 pm

   zedelenme dogrudur ama kızlık zarıyla akalakalı durum değil .hassas deride tahriş olabilir küçük çatlaklar. gelen kan ya adet kalıntısı yada dediğim gibi çatlak süprüntüsüdür. kızlık zarı bu şekilde asla yırtılmaz. bacak aaçmayla sürtmeyle. zorlanma uzun süre sadece tahriş yapabilir.enfeksiyon yapabilir en fazla

   • pelin Nisan 9, 2016, 11:00 pm

    içimi rahatlattınız teskkur edrm. doktora falan gıtmeyı dusunuyordum ama suan suphem kalmadı.kızlık zarının yırtılabılmesı ıcın mutlaka cıplak olunmalı ve ıcerıye kalın bır seyın gırmesı gerek dı mı. masturbasyonla alakalı degıl?

 151. asya Nisan 9, 2016, 11:03 pm

  zedelenme ile ilgili bır sey duydum. zedelenen kızlık zarı ilk ilişkide kanar mı? ve zedelendıgınde kan mı gelır yanı nasıl anlarız.

  • cinseldusunce Nisan 10, 2016, 5:16 am

   kanama olur evet, ama her kızlık zarı kanayacak diye birşey yoktur. eger bu bir gösteri olsaydı. çogu kız bakire oldugu halde baba evine geri yollanırdı. kanama olmaması kızın bakire olmadıgı anlamına gelmez. bu onun yapısına ait bir durum.

 152. hicran kanat Nisan 9, 2016, 11:04 pm

  surtunerk yapılan masturbasyon sonunda kan veya kahvrengı leke geldıgını duyuyyorum ama sebebını bulamadım. kızlık zarı bozulmus olmuyor mu?

  • cinseldusunce Nisan 10, 2016, 5:18 am

   hayır sürterek kızlık zarı bozulmaz ,süpürge sapına bak onun gibi birşeyi sokarsan ancak parçalarsın bekaretini bir defada. Yalnız değilsin kızların %40 a yakını sürterek yapıyor zaten olsa bu toplumun kızlarının yarısı nerdeyse bekaretini kaybederdi. siz sadece kendi aranızda cinsellik konuşmadıgınız için bilmiyorsnuz.

 153. hazal Nisan 10, 2016, 12:33 am

  Regl olmaya basladigim da yasim 13 falandi kan gelen yere parmagimi soktum aci duymadim sonrasinda bir daha ayni sey yasanmadi su an 19 yasindayim acaba kizlik zarim bozulmusmudur aklima geliyo tedrgin oluyorum

 154. esin Nisan 10, 2016, 6:06 pm

  Su fiskiyesiyle genital bolgemi yikarken su sert bisekilde genital bolgeme kacti kizlik zarim bozulur mu

 155. esin Nisan 10, 2016, 7:04 pm

  Vajinamin icinde suyu hissettim yine de bozulmaz degil mi

 156. esin Nisan 10, 2016, 7:30 pm

  IVajinamin icinde basincli suyu hissettim yinede kizlik zarim bozulmaz degil mi

 157. senem kılıç Nisan 10, 2016, 9:20 pm

  iç camasırım varken yorgana sankı ılıskıye gırıyormusum gıbı surtundum.20 dakıka surdu ve zorladım bıraz. kalktıgımda camasırıma kahverengı leke bulasmıstı. onunden arkaay kadar bulasmıs ve sonra akıntım oldu baya. kızlıgım mı bozuldu yardım edın.ya da o kan mıydı acaba ben mı anlamadım

 158. zeynep Nisan 10, 2016, 9:21 pm

  elle kıyafet uzerınden yapılan masturbasyondan sonra akıntınıyla karısık kan gelmesı nedır ? kızlık zarıyla mı alakalı. masturbasyon yapmıyorum artık korkudan. pembemsı kan akıntının ıcınde sankı bozulmus gıbı. acıklayın lutfen.

  • cinseldusunce Nisan 11, 2016, 9:34 am

   üşütmüş,yada enfeksiyon kapmış olabilirsiniz. akıntı genellikle kokulu olur. genellikjle antibiyotikle tedavi edilir devam ederse.bi,r defa olup gectiyse vajina kendini onartmıştır.

 159. 12/Kız Nisan 22, 2016, 4:07 pm

  Ben vajinamla oynadiktan sonra bir rahatlama hissediyorum ve zevkten titriyorum. Sonrasinda sumuksu sari bir sivi cikiyor. Acaba masturbasyon yaparak adet donemimi geciktiriyor miyum?

 160. Berna Nisan 25, 2016, 10:14 am

  18 yaşındayım bir ilişkim oldu ama kan gelmedi bi kaç kez denemede de gelmedi nedenini öğrenebilirmiyim acaba

  • cinseldusunce Nisan 25, 2016, 8:58 pm

   gayet normal kızssınız , illa ki kan gelecek diye birşey yok o türk filmelirnde abartılmıştır kanlı carşaf filan . gelen kan 3-5 damla belki daha azdır bazen hiç gelmeyebilkir. bu sizin bakire olmadıgınız anlamına gelmez

 161. Fatma Mayıs 12, 2016, 5:54 am

  12 yaşında bi kızım yapışkan beyaz bi sıvı aktı normalmi?

  • cinseldusunce Mayıs 12, 2016, 6:03 am

   bu gayet normal ,artık genç kız olmaya başlıyorsun demektir. Mail veya facebooktan yazarsan daha detaylı bilgiler alabilirsin, kulaktan dolma bilgilere ragbet etmeyin.

 162. Ecem su naz Mayıs 24, 2016, 9:57 pm

  Bir erkek alt bölgeyi emdiginde ve sulandiginda kızlık bozlurmu

  • cinseldusunce Mayıs 25, 2016, 4:00 am

   ön oyunlarda birşey olmaz fakat fazla aşırıya gitmeden,

   • Sevda Temmuz 20, 2016, 8:04 am

    Adettim Ped kullanıyordum . Adetimin son günlerinde genelde koyu ve az adet olurum . Fakat sabah kalktığımda kırmızı olmuştu . Aşırı değildi ama yine açık renk kan pedimi kaplamisti . Sabah birazcık acima oldu o bölgemde . Acaba uyurken pedim içeri girmiş olabilir mi . Ped zorladiysa kizligimi bozmuş mudur

   • cinseldusunce Temmuz 20, 2016, 9:42 am

    Bu sekilde kizlik bozulmaz . Keyfini bozma. Supurge sapi var ya ona bak . O olsa ancak bir defada olur. Bu tur korkular yasadiginda supurgeyi aklina getir. Ve korkularindan vazgec

 163. ela Mayıs 28, 2016, 12:59 am

  bes yaslarındayken benden 8 yas buyuk kuzenımın benı optugunu falan hatırlıyorum. sonra kıyafetlerımı falan soymustu. ama daha fazlasını hatırlamıyorum. zorluyorum kendımı ama aklıma gelmıyo. sızce kızlıgımı bozmus mudur veya bozulma ıhtımali var mı. cevap verın nolut.

  • cinseldusunce Mayıs 28, 2016, 4:37 am

   Bu içinizde kalmış kompleks olmuş, probleminiz bedensel değil psikolojik. Büyük ihtimalle sadece merakını giderdi, nasıl bir şeyiniz var diye baktı ve kapattı. Öyle birşey olsa acı çeker çığlık atardınız üstelik 5 yaşındaki kız çocugunun vajina bölgesi çok korunaklı ve kapalıdır. siz büyüdükçe cinselliğe uygun hale gelir şekli. Eger 5 yaşındayken kendinize baksaydınız dışarıdan en fazla klitorisi görürdünüz başka birşey göremezdiniz, kızlar çocukken sadece idrar yapmaya uygun bir organdır, Vücut bütün zararlardan koruyacak gibi şekillendirmiştir. Hiç korkmayın böyle birşeyi unutun . Çünkü çoğumuz çocukken bu tür tacizleri isteyerek yada istemeyerek zaten yaşıyoruz. Birçok kız da erkek çocuklarını sünnet yaparım diye çıplak soyarak denemeler yapmakta merak gidermektedir. Toplumsal problemimiz kızları aşırı erkek korkusuyla yetiştirip Sapıklığın sadece erkeklerden geldiğini düşünür. Kızlar da erkeklerden daha sapıktır sadece gizli yaparlar ve ablalık annelik gibi toplusal görevler sizi kurtarır.Erkek çocukları kızların yaptıkları sapkınlıkları içine atmaya meyillidir,sen erkeksin herşeye dayanıklısın diye onları pohpohladığımız için kız sapıklıkları çok gizlenir.. Erkekler genel sapık olmaya meyilli suçludur. Kadınlar sakladıkça erkeklere karşı kendilerini kıymetlendirip bir erkeğe daha pahalıya pahalı değerli kıymetli olmaya meyillidir. Öyle ama bilinçaltı hep ögrenmek ister, kız çocukları hep kadın çevresinde oldukları için bir erkek çocugunu çıplak görme şansları fazlayken toplum erkek çocukların kız çocuklarını çıplak görme şansını yok eder. Kıymetlensin diye, Bu erkek bir gün 90 yaşına gelse de o görmediğini görmek ister,tesadüfen fırsat geçer de yakalanırsa ona sapık dersiniz. Bence %100 sizi sadece merak etti görmek istedi ve Baktı merakını giderdi
   çünkü ergen olmuştu. Siz onun belkide ilk gördüğü kadın modeli oldunuz.Bunlar ailesel sırlardır. Siz bir yeğeninizi çıplak görünce sizde sapıksınız, erkekler kızı görünce ters kalması dedğim toplumsal hatadan kaynaklıdır. İçinizdeki dişilik femini duygu erkeklerin onu görmemesi kıymetten düşeceğinizi hissettiriyor. Bu bütün kızların içgüdüsünde vardır. Şuna eminim ki Sizi izleyen kişi artık sapık değildir çünkü merakını küçük yaşta çözmüştür. Toplum eğitilemediği için sapkınlık artmaktadır. Sizi ürküten bir erkeğin gördüğü içgüdüsüdür, bunu unutun takıntı yapmayın. Psikolojik saplantıya girersiniz

   • ela Mayıs 28, 2016, 12:04 pm

    ama onun cınsel organını cıkardıgını da hatırlıyorum benı soydugunu da. yanı dedıgınız gıbı bır sey olmamıstır dı mı?kızlıgım bozulmamıstır. merakını falan gidermıstır o sapık degıldır falan demıssınız ya. merakını 5 yasındakı cocugun uzerınde cınsel organını gosterıp onon psıkolojık dunyasını alt ust edecek sekılde mı gıderıyo? bu skıldekı merak duygusuna ben olumlu bakamıyorum. suan 22 yasındayım yıllardır bu olay aklımda, unutamıyorum. psıkolojık bı destek almak ıstıyorum. sadece kızlık zarıma zarar verdımı onu ogrenmek ıstemıstım sızın dedıgınız gıbı oldugunu dusunmek ıstıyorum.. cevapladıgınız ıcın teskkur ederım.

 164. emıne Mayıs 28, 2016, 12:07 pm

  kucuk yaslrda vajınanın ıcıne parmagını sokarsan kızlık zarı bouzlur mu. o yasta kan gelir mi bozulsa da.kucuk yas dedıgımde 6 yas falan

  • cinseldusunce Mayıs 28, 2016, 9:24 pm

   o yaşta korunaklıdır, oldukça korunaklı ,zorlamak gerekir ki kendiniz yaptıysanız çocukken de acı çekersiniz yani sonuna kadar girmiş bir parmak yok belki küçük dudak arasına kadar ulaştınız. ama bozssaydınız acıya ulaşmaya başladıgınızda çekerdiniz.çünkü çocuk oldugunuz için uyarılmamış bir organ kendini kasar,bence hiç ulaşmadınız oraya

 165. sevilay Mayıs 28, 2016, 1:49 pm

  masturbasyndan sonra kahverengı leke geldı acaba kızlıgım mı bozuldu leke coktu ıc camasırımın tumunu kaplamıstı ve surtunerek yapıyorum uzerımde camasırlarım vardı. adetıme de baya vardı 22 yasındayım kızlıkgım bozul musmudur yardım edın

 166. mine Mayıs 29, 2016, 1:39 am

  bu yasa kadar hıc cınsel bırlıktelıgım olmadı hatta kımseyle opusmedım bıle.22 yasındayım. ve suan karsıma bırı cıktı ve dınıne cok baglı. benım de korkularım var. kız mıyım degıl mıyım bılmıyorum. sebebı ıse 5 yasındayken bı akrabamın benı odaya goturup benımle opustugunu, sonra benı soydugunu hatırlıyorum. kızlıgım bozuldu mu bılmıyorum oyuzden. o 15 yaslarında falandı. cınsel organıma parmagını sokmus olabılır mı yanı ? kızlıkgım bozulmus mudur? bozulsa bıle annem anlardı dı mı? cunku 5 yasında tecavuze uyrayıp kızlıgın bozuldugunu ogrendım. benımle sadece öpstugunu hatırlıyorum.devamı yok resmen bı de soydugunu sırılcıplak.

  • cinseldusunce Mayıs 29, 2016, 4:38 am

   sana zarar vermiş olamaz, sadece merakını gidermiş ve görmüştür 15 yaşında erkek çocukların o kadar cesareti yoktur. ya çığlık bassaydın ki kızlar ağlamaya çığlık basmaya meyillidir buda içgüdüsel. Bunu Erkek göze alamaz.Çünkü her halukarda yaptığının suç olacağını bilir cezalandılabilirdi 15 yaşındaki biri ergen kişidir ama bilinçlidir. Normal akılda okuyan bir Erkekte sapıklık dürtüsünde zarar verme yoktur merak vardır. ,zarar verme sonradan oluşur göremediği için zorlama. Sana zarar vermiş olduğunu sanmıyorum, Bunu saplantı yapmışsın. 15 yaşında bir erkek çocugun bunu yapma niyeti ancak merak ve ilk bir kız vücudunu merkatan görme fırsatı eline geçirmiş olmasıdır. Gerçek hayatta bu fırsatı bulması imkansızdı, Siz kızlar erkek bebekleri kadın çevresinde çok kolay çıplak görüyorsunuz, erkeklere ise bu siz doğar doğmaz görmek yasaklanır ,kapalı dindar toplumlarda bu o kadar tabulaşmıştır ki Erkek kendi kızını bile doğduktan sonra başka odada altı değiştirilir kadın bunu kendi kocasından bile saklar saplantı halindedir. İnsanın merak içgüdüsü görme üzerine kurludur.Saldırma değil. Sana dokunmuş olamaz ,sadece merak etmiştir. Bu aile sırrı olarak kalmalıdır. Takıntı yapmamalısın. Ona bakarsan evine sen uyurken hırsız girmiş olabilir sana tecavüz etmiş olabilir uyurken. Hırsız aptal mı da sen uyurken sana saldırcak,aldındaki en hassas yer sen hiç anlamaz mısın bu imkansız birşey. Eğer birşey yapsaydı o acıyı hatırlardın. Çok aşırı kapalı ve erkeklere karşı korkulu yetişmişsin bütün erkekler sanki kızlık zarı peşinde içgüdüsel korku oluşmuş,Seni yetiştiren kadın çevresi uyumanı sağlamış,bu uykudan uyanacaksın Evlendiğin zaman değil bir zaman geçtikten sonra. O sistemin içinde olduğun sürece düşünce yapın değişmeyecektir.İnsanlar evlenirken sistem değiştirirler, Aynı sistemin içine gireceksen değişen birşey olmayacağı için Mutlulugu kendi sistemin içinde yaşayacaksın.

 167. a Mayıs 29, 2016, 1:17 pm

  devlet hastanelerınde bekaret muayenesı olunuyor mu ıstedıgım zaman. doktor bakmak zorunda mı yoksa bakmıyolar mı? ve muayene sırasında kızlık zarına zarar gelir mi?

 168. sahra Mayıs 30, 2016, 3:14 pm

  kızlık zarımın zarar gorup gormedıgını ogrenmek ıcın ne yapmam gerkıyor. devlet hastanelerınde ogrenılır mı bu?

  • cinseldusunce Mayıs 31, 2016, 5:11 am

   Devlet hastanesi bu tür şeylere bakmak istemez .Belki genel muayenede jinekologunla konuşurken durumu nasıl dersen ilgilenebilir.özel muayenehanelerin rakamı yüksektir. Hem bakarlar hemde paranı alırlar. Devlet hastanesinde kızlık muayenesi diye bir muayene yoktur diye biliyorum. Genellikle adli tıpla mahkeme raporuyla bu tür şeyler olur. Bir kıza oran bozulmuş kız değilsin demek ağır birşey. Şansınızı deneyin.

 169. Esra Haziran 7, 2016, 12:28 pm

  vajinamda beyaz sümüksü bir şey var yumurta akı gibi nedir?

 170. melodi vaktii Haziran 23, 2016, 1:03 pm

  Merhaba ,daha ergen olmadım 12 yaşım ben evde tek olduğunda vajinamin üst tarafıyla oynuyorum ve 1 kaç gün sonra iç çamaşırımda kahverengi akinti geldi ve çok korktum 4 gün üstüne geçti adet mi oldum yada başka bisey mi

  • cinseldusunce Haziran 23, 2016, 1:32 pm

   vajinanın üstüyle oynamak ona klitoris denir, yani mastürbasyon yapıyorsun 🙂 bu kzlarda ergen olmadan önce de keşfedilen birşey. sanırım yavaş yavaş adet olmaya yaklaşıyorsun korkma. bu bir üşütme enfeksiyon değilse geçer 1 hafta filan . adet görmeye yaklaşıyorsun diye düşünüyorum korkmana gerek yok bu yaşlarda akıntıların artacak. ve en sonunda normal adet göreceksin. vücudun kendini ayarlıyor.Adet kanamaları önce lekelenmelerle başlarlar

 171. Sena Haziran 28, 2016, 2:26 pm

  Merhaba benim vajinam bebeklerinki gibi ortada bir cizgi degil yani bacaklarimi actigimda baya bosluk oluyo dudaklarin arsinda sizce bu normalmi vajinamin boyle olmasindan dolayi evlenecegim erkegin garipsemesinden korkuyorum

 172. Sena Haziran 28, 2016, 2:31 pm

  Merhaba benim vajinamdaki dudaklarin arasi cok ayrik 16 yasindayim yani kucuk cocuklatimki gibi degil buyukce genislermi acaba bunun icin evelenec adamin garipsemesinden korkuyor

 173. esen Temmuz 23, 2016, 8:23 pm

  Çocuk illa bir erkekle mi olur biz kızlar özel bölgemize bisey soksak hamile kalmayız demi

 174. Kübra Ağustos 11, 2016, 8:57 am

  Erkek dışarı boşalirsa hamile kalın miyim

 175. Duru Ağustos 12, 2016, 2:37 pm

  Kadınların hayal ve düşünce yoluyla da fiziki bir baskı vs. olmadan da orgazm olabildiğini duymuştum. Bu hayal ve düşünce yoluyla orgazm kızlık zarına bi zarar verir mi?

 176. Elif Ağustos 12, 2016, 3:10 pm

  Adetime daha zaman var ama 1 gün önce biraz kan geldi. dokunmadım ya da içine öyle bişiler sokmaya çalışmadım (temas eden bir şey yok) sadece hayal etmiştim çok korkuyorum bu gelen kanın kızlık zarıyla bir alakası var mıdır?? zedelenmiş olabilir mi ?

 177. ayşenur Ağustos 13, 2016, 3:44 pm

  merhaba rahatsız ettiğim için özür dilerim ben 11 12 yaşlarımda vajinama parmak soktum ve çok acıdı çünkü çok kaşınıodu ben o zamn bekaretin ne demek olduğunu bilmiodum şimdi ise kendim anlamak için baktım ve sol tarafra idrar deliğinin altındaki etlere bağlı bir yırtıkmı çentikmi çözemediğim bir şey var kan gelmemişti anneme anlattım oda bir parmakla bozulcak bişey değil dedi ama bu soru yıllardır beynimi kemiriyor sizce kendim anlamanın bir yolu varmı doktora gidemem lütfen yardım edim teşekkürler

 178. ela Ağustos 26, 2016, 9:31 am

  merhaba ben 5 yasındayken 15 16 yasındakı bır kuzenım tarafındn sıkıstırılmıstım. benımle opustugunu ve bana cınsel organını gosterdıgını hatırlıyorum. benı cırılcıplak soymustu hatta ama sonrasını hatırlayamıyorm. acaba kızlıgımı bozmusmudur lutfen cevaplayın.psıkolojık olarak cok kotuyum. suan 22 yasındayım

  • cinseldusunce Ağustos 26, 2016, 10:15 am

   15-16 yaşında birinin aklı başındadır bunu sadece meraktan yaptıgını düşünüyorum ,parmak sokmamaıştır buyuk ihtişmalle bakabilmek için ayırmıştır. fakat sizin ailenize söyleyeceginizden korkuya kapılmıştır, o cesareti bulacagını sanmıyorum. Bircok erkek çocugu bu meraka sahitir, çünkü erkek cocuklar ortada cıplak dolaşırken kızlar hep gizlenir.erkekler de görmeediğini merak eder. 80-*90 yaşında dedeler bile fırsatını bulsa merakını giderir.Bu aslında saklanan organın merakından başka birşey değil. oysa Yabancı toplumlarda bu kadar aşırı değerlenme olmadıgı için kadında. erkeklerde çocukken gördükleri için sapıklık sapma görülmemektedir.Sadece merak tatmin eder erkek çocukları korkak olur o yaşlarda. Korkunuz bana göre boş,gene de çok aşırı takıntı yaparsanız jinekolojiye danışın

   • ela Ağustos 26, 2016, 1:33 pm

    yanı kızlıgım bozulmamıstır dı mı hem oyle bır sey olsa acıyı hatırlıyor olurdum dı mı?

 179. Damla Ağustos 30, 2016, 8:45 pm

  Merhaba ben 21 yaşındayım. Küçükken tahminen 7 yaşındayken 10 yaşındaki bi çocuk bana tecavüz yapmışt. Şimdi evlilik yaşlarında olduğum için bu durum beni çok fazla düşündürüyor..Dudaklarımdan öptüğünü iç çamaşırımı çıkardığını hatrlıyorum sanırım ağrı da vardı onu da hatrlıyrm ama kan hatırlamıyorum sizce bu yaşta bir çocuk bana zarar vermiş olabilir mi? Doktora gidip olumsuz bir cevap almaktan korkuyorum.. nasıl düşünmem gerekir yardımcı olur musunuz lütfen ?

  • cinseldusunce Ağustos 31, 2016, 4:28 am

   O yaşta bir erkek çocugunun bir kız çocuguna zarar verme şansı çok düşüktür, kızlık organı şeftali gibi sıkı sıkıya kapalı olur,gonca gülün daha olmamışını düşünün , kadınsal hastalıkları 20 yaşlarda kapmaya başlarsınız genellikle artık açılmış bir çiçek gibidir.ama saldırılara açıktır güvenliğini kendin yaparsın,

 180. Damla Eylül 7, 2016, 8:38 pm

  Erkek arkadasımın seyine dokunduktan sonra elime bi miktar sıvı geldi ve ben onu yorgana sürdüm. Elimi yıkamadan da parmağımın ucunu dilimin ucuna değdirdim. Fakat aklıma sıvısı geldi ve hemen dilimi koluma sürdum. Hamile kalma ihtimalim var mı ?

 181. damla Eylül 7, 2016, 8:53 pm

  Bir tane daha sorum olacaktı. Benim adetim biteli 6 gün oldu. Ve sıvımda sarımtıraklaşma oldu. Bazen de koyulaşıyor. İki gündür böyle. Fakat içine hiç birşey sokmadım ve zorlamadım da. Dıstan biraz baskı yaptım. Sanırım buna mastürbasyon deniyor. Onu yaptıktan sonra idrarımda yanma oldu. Fakat kan dahi gelmedi. Sizce kızlık zarımla alakası olabilir mi ?

  • cinseldusunce Eylül 7, 2016, 9:47 pm

   kızlık zarıyla ilgili sorunun yok, hemen hemen her kız mastürbasyon yapar. mastürbasyon esnasında idrar yolu kapanır. o esnada erkeklerde kızlarda idrar yolundan işerse zorlanır acı dyuyar bir müğüddet sonra bu his gecer. basit harketlerle içine bişey sokmaz iseniz bozulma olmaz

 182. damlaa Eylül 8, 2016, 9:46 am

  Mastürbasyon yaptığımızı doktor kontrolünde doktorlar anlayabilirler mi ?

  • cinseldusunce Eylül 8, 2016, 7:55 pm

   Doktor mastürbasyon yapıp yapmadıgınızı anlamaz, ama zaten doktoru da ilgilendirmrmez bu, mastürbasyon ihtiyaçtır. Doktor da hemen hemen herkesin yaptıgını bilir kendi de yapıyordur. 🙂 insan olduguna göre. Bu utanılacak birşey değil. Normal oldugunun göstergesidir.

 183. kubra Eylül 18, 2016, 3:57 pm

  Erkek arkadasmla surtunerek iliskiye girdk bn bakireyim cinsel organini cinsel organima surttu sert surttu 1. 2 saat snra sulu kan geldi koyu kan acaba kizligim bozulmusmudur lutfn bilgilendirin

  • cinseldusunce Eylül 19, 2016, 5:06 am

   mikrop kapmışsındır yada tahriş olmuşsun sürtünemeden , Her an adet kanaman da gelebilir yada yeni adetin bitti bu olasılıklardan biri, içine sokmadıgın sürece sorun yok ancak korunun . seks yapmaya çalışacağınıza sevişin öpüşün koklaşın dudaklarınızı ağzınızı kullanın . illa neden orayla oynuyorsunuz. Dünyanın sonu mu geldi, gebe kalma şansın bile var kızılığı geçtim.

 184. Hiiii Ekim 20, 2016, 9:33 am

  Evliyim esimle iliskiye gryoruz ama suan cocuk istemyoruz 3 5 sene sonra istyoruZ. icime bosalmada olmuyor ama yumrtaliklar tembellesiyorms ole diorlar 3 sene sonra cocuk ypmaya kalksak olmama riski war mi ? Kizlik bozulduga zamn seneler sonrada cocuk yapmaya kalksak Kizlikla cocuk Yapmann bi alkasi war mi ?

 185. Nur Ekim 20, 2016, 9:34 am

  Evliyim esimle iliskiye gryoruz ama suan cocuk istemyoruz 3 5 sene sonra istyoruZ. icime bosalmada olmuyor ama yumrtaliklar tembellesiyorms ole diorlar 3 sene sonra cocuk ypmaya kalksak olmama riski war mi ? Kizlik bozulduga zamn seneler sonrada cocuk yapmaya kalksak Kizlikla cocuk Yapmann bi alkasi war mi ?

 186. Nur Ekim 20, 2016, 9:45 am

  Nisanlmla cinsel iliskiye grdik kizlgm bozuldu iliskye gryorz ama sperm damltmamaya calsyrz suan cocuk olmsn die, bi kac kere konuslrken duydum yumrtalklar tembellesiyorms bzde 2 3 sene sonra ewlncz kizlagmn bozulmasyla 3 sene sonra cocuk olmama duruma var mi kzlkla cock yapmann bi alakasi war mi umarm anlatabilmstrm?

 187. Umut Kasım 19, 2016, 1:12 pm

  Çok bilgilendirici olmuş teşekkürler bir sorum olacaktı erkekler ayaktayken spermleri boşalır mı yoksa sadece oturup uzanarak mı spermleri gelir. Lütfen cevaplarsanız sevinirim.

  • cinseldusunce Kasım 19, 2016, 1:49 pm

   erkeklerde sperm yumurtalıkta üretilir,ama sulandıran organ prostat tır, yani spermler sulanınca türkçede adı meni denir, meni ince ise mezidir, her iki sıvıda da sperm vardır ayakta da boşalsa yatarak yada havada uçarak farketmez sperm vardır içinde, spermler 1 damlarda milyonlarca olabilir gösle göremezssiniz sıvı içinde,

 188. Nazlı Kasım 23, 2016, 2:58 pm

  Yaklaşık iki sene önce yeni yeni mastürbasyonu keşfettiğim zamanlarda, bir gün yaparken parmağıma kan bulaştığını görmemle durmuştum ve korkarak parmağımı yıkamıştım. Vajinamın içerisinde kan yoktu, akmadı da ama niyeyse parmağımda kan vardı. Acı da hissetmemiştim. Adetimle de alakası yok. Ve benim elimve parmaklarım normal insanlara göre çok küçük, 16 yaşındayım orta parmağım 6 santim. Lütfen yardımcı olur musunuz? Her cinsel isteğim arttığında yapmak istiyorum ama suçluluk duyduğum için çok kötü durumda olmadıkça kendime hatırlatarak isteğimi engelliyorum. Ve birde kadınlar mastürbasyon yapmak dinen günah mı? Erkekler de belli bir izin var ama kadınlara yok diye biliyorum.

 189. esra Ocak 5, 2017, 6:48 am

  Mrb hocam Nasılsıniz benim sorum olacaktı adet donemim 23 aralık 24 gibi oldum bu ay fazla gelmedi adetim 4 yada 5 gün normal geçti sonra olmadı yada ben farketmedim 11.ci günü mastürbasyon yapmak istedim bitmiştir diye ama parmak sokmadim acida olmadı bundan eminim.arasında bacak arasında yuvarlak birsey gezdirdim vajina degip zal alayım diye o kadar girmesi mümkün değil mandalina boyunda biraz sert ama kızım bekarm ilişki yaşamadım.mastürbasyon sonrası 30 saniye yada 1 dak sonrası ayağa kslktigimda oturdum.sıcak sulu gibi kan geldi peçete aldım kokladim koku vardı. Aynadan baktım biraz geliyordu sonra pet koydum Ped de kan birsey gelmedi bir daha o nedir gelen hocam o zaman kızlık mi bozulmuş oluyor söylerseniz sevinirim tsk birsey girmedi deligin içine bundan eminim.tsk ederim

  • cinseldusunce Ocak 5, 2017, 1:32 pm

   adet kalintisi olabilir yada tahris olabilir . masturbasyon esnasinda ufak tefek catlaklar olabiliyor. adet kalintisi ise orgazmdan 1-2 dakika sonra akinti ile gelir yada adet kalintisi gelir bunun sebebi iceride kalmis pihtinin disari atilmasidir

 190. Gamze Ocak 11, 2017, 9:27 am

  Mastürbasyonu ilk defa yapacaktim ve yaptım daha sonra çok az bi kanama geldi nasıl ki peçetyle sildiğimizde geliyorsa onun gibi çok az ve içine soktuğumu hissettim sonra ağrı olmaya başladı sızlamaya başladı bu ağrı ne kadar sürer yada kızlık zarım patlamış mıdır lütfen bilgilendurin beni …

  • cinseldusunce Ocak 12, 2017, 2:38 pm

   kızlık zarı patlamasını sadece erkekler kullanırlar,mastürbasyon klitoris okşamayla oluyor , bahsettiğiniz delik vajinal açıklıktır . oraya sokarak yapan kızlar zaten yırtılacağını biliyor. kız mastürbasyonu klitoris okşaması üzerine kuruludur. eliniz yanlış yerde dolanıyor. filmleri iyi inceleyin

 191. Can Ocak 31, 2017, 10:29 pm

  Meraba ben kız arkadasımla öpüşürken elimlede kız arkadaşımın vajinasını okşuyordum hiç bir şekilde baskı ve parmak sokma gibi bi durum olmadı sadece dediğim gibi öpüşürken elim kız arkadaşımın vajinasına temas edip elimle okşuyordum kız arkadaşımın kızlığı bozulmusmudur

  • cinseldusunce Şubat 1, 2017, 6:11 am

   böyle bir sevişmeye,ön sevişme denir, kız arkadaşınıza zarar gelmez, sadece okşama ise ,bakire olmamasına bir sebep yoktur.Kız arkadaşınıza hiçbirşey olmamıştır. O da bunun farkında ki size buna müsade ediyor, ama içine sokma merak giibi yanlış hareket yaparsanız bozarsınız tabiki

 192. Burak Şubat 2, 2017, 10:08 pm

  Merhaba ben 13 yasindayim penisim kalkikken 12 13 cm uzunlugu arasında sizce yaşıma göre iyimi şimdiden teşekkür ederim

 193. Selim Şubat 11, 2017, 4:42 pm

  16 yaşındayım ve erkeğim ama meme uçlarım daha esmerlesmedi ve koltuk altımda kıl çıkmıyor ama ergenliğe girdim aceba neden meme ucu esmerlesmed

  • cinseldusunce Şubat 13, 2017, 9:40 am

   her yigidin yogurt yiyişi farklıdır, zamanla herşey yoluna girer, işlevin yoluna girmiş zaten, eksiklik değil. birçok kişi farklı dertte, hiçkimse birbirine benzemek zorunda değil.

 194. SlnyDeğişik Nisan 20, 2017, 5:05 pm

  Çok özür diliyerek soruyorum elimde olmadan oldu. Vajinaya salatalık dokmak zararli mıdır bunu yaptıktan sonra biraz ağrım oldu??

  • cinseldusunce Nisan 21, 2017, 3:55 am

   bakireyseniz bekaretinize zarar vermiş olabilirsiniz, ayrıca mikrop kapabilirsiniz. bu tür nesneneleri filmlerde bile kullananlar prezervatif içine koyarak yapıyor bunun sebebi hıyarın sperm salgılama şansı değil.mikrop kapma olasılığını yok etmektir.

 195. Nur Nisan 27, 2017, 11:51 pm

  Merhabalar benim geçekten çok merak ettiğim bir şey var ben akıntı geldikçe kurudukça parmağımla orayı temizliyorum kurumuşları tırnağımla bile alıyorum böyle çok ileri de değil ama baya temizliyorum mesela mantar olmuşum onları almak için zorladım ama aldım ama alışkanlık olmuş kızlığıma bimeden zarar vermiş olabilirmiyim.Hiç kan veya acı olmadı bugune kadar.

  • cinseldusunce Nisan 28, 2017, 1:45 pm

   bu şekilde zarar veremezssiniz fakat mantar oluşur, akıntı pislik değildir, insanoğlunun ürettiği en temiz sıvılardan biri ve mikrop kırıcıdır mantar oluşumunu engeller, yenilebilir. çünkü yoğur kökenli laktik asittir.

 196. Nur Nisan 28, 2017, 7:42 pm

  baya içine doğru giriyorum ya o yüzden mantarıda belirtmek istedim Mantar olunca gelen akıntı değilde peynir şeklinde büyük kurumuş akıntılar onlar neden olusuyor bilmiyorum ama.Ben küçüklükten beri temizlediğim için baya içersine rahatça girebiliyorum yani herkes suyla bile korkanlar olmuş o yüzden korktum

 197. Mrk Nisan 30, 2017, 8:43 am

  Benim normal akintim çok oluyor ve sarimsi , kötü kokulu oluyor ayriyetten yumurtaliklarimda cok ağrıyor fazlasiyla sag yumurtaligim. Vajinal kaşintim da oluyor doktora gittim ama doktor iyi bi doktor degildi hicbiseyin yok dedi. Sizce neden olabilir tekrar muayeneye gitmeli miyim

 198. minyre Haziran 2, 2017, 1:39 pm

  Merhaba ben sevgilimle öpüstügümde adettim ve 2. günüydü opüştükten sonra her zamankinden biraz fazla kan geldi ve bittikten sonra da agrı olmaya basladı bi kac gun oturmakta zorlandım kızlıgıma bi sey olmus mudur merak ediyorum

 199. Mert Haziran 19, 2017, 7:38 pm

  Ben kendi yaptığım yani yapay vajina yani tam vajina değil bardak eldiven le yapilan bise ben yaptım iste bosaldim haramidir yapmak

 200. Salih Temmuz 2, 2017, 2:26 pm

  Hocam ben 12yasındayım birazda etine dolgunum
  Penisim 5cm(erekte olmus hali)çevre kalınlığı 6-7cm
  Kalınlığı iyi ama uzunluğu bana az geliyor
  Sizce azmı?azsa ne yapmalıyım.

  • cinseldusunce Temmuz 2, 2017, 2:57 pm

   bu sizin doğuştan sahip oldugunuz birşey, ekstradan uzatamazssınız ama obezite şişmanlık kısa gösterir,zayıflık ise uzun gösterir.yaşın daha 12 penisle ilgilenecek yaşta değilsin 20 yaşında bugunku korukların olmayacak çünkü daha gelişme çağındasın

 201. gizli Ağustos 29, 2017, 10:43 pm

  Masturbasyon yaptimo an ve 2-3 gun peceteyle sildigimde o an kan geldi bozuldummu bisey deyin lutfen

 202. sema Ocak 15, 2018, 10:33 pm

  Merhaba ben 17 yasindayim 14 yasimdayken adet olmaya basladim adet gunumun hemen bitmesi icin vajinama hortumu sokup suyu açtım ve su karnima kadar geldi sonrasini hatirlamiyrm aradan uzun sure gectigi icin simdide korkuyorum kizlik zarim yirtilmismidir lutfen cvp vrinn

  • cinseldusunce Ocak 16, 2018, 2:33 am

   burada bunu yazssam bozuktur desem sen uzulursun . saglamdir desem butun kizlar hortum parmak sokar .jinekolojik muayene olmadan buna soyle yada boyle demek hata olur. Ben sadece bilgi yazan biriyim . kendi bilgimi asamayacagim icin. Bir yerde cevap verme sansim yoktur. uzman dr olsa bile yanilma payi vardir.

 203. Eda Mart 2, 2018, 6:31 pm

  Evet bir kere oldu ve cok fazla pişmanlikda oldu. Aslında biz cok yakin bir dostduk birden birbirmzi tutadik sanirim oda isteklydi ama sonrasnda birden uzaklasti benden ve gormek dahi istemedi. Ve bu da bni sadece tek tarafli olmus piskolojisine soktu. Onun uzaklik duymasi ve bizm bu sekilde opüşmemz norml birsey mi ?

 204. Eda Mart 2, 2018, 8:27 pm

  Bir kızın kız arkadaşıyla opüşme isteginin gelmesi lezbiyenlikmidir ?

  • cinseldusunce Mart 2, 2018, 5:54 pm

   lezbiyenlik olabilmesi icin opmus olman gerekir . fakat cogu kizin icinde lez icgudusu olabilir. fakat opmek bir defa olduysa unutulduysa lez sayilmazssin . ama masturbasyonda kiz hayalin olabilir . orgazma ulasmak icin insanlar bazen sapkin hayaller kurabilir. mailden yazarsaniz daha detayli yazabilirim

kaba ,sapıkça yorumlar bilgisayar tarafından otomatik silinecektir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: