cinseldusunce

cinsellik hakkında kendi hissettiklerimiz

cinsel merak ve cevaplar safça

Bu bölümü biraz daha safça yazmaya çalıştım Çocuk dili ile yazmaya gayret ettim. Etkilenmemeleri için Yetişkinlerin sorduğu sorulardan ayırdım. Daha çok gerçeketen saf ve bilmeyenlere bilgi vermek için bu köşe

Google da arayıp blogumu bulanların az bir kısmı Ya Yetişkin değil, yada soruyu çocukça sormuşlar. İnsanlar merak ediyor ? Heryerde internet var. Aileden ebeveynlerden öğrenemedikleri şeyleri internet ortamında arıyorlar. Yasaklasanız da giriyorlar. Çok dejenere açık saçık ve sapıklıklarla karşılaşıyorlar. Doğruyu yazan site sayısı az. Çocuklar hepimizden daha meraklı,Okullardaki cinsel eğitim yetmiyor hepimize utanmak öğretilmiş. Parmak kaldırıp soruyu sormak çok zor.İnsanoğlu dolaylı lafı geveleyerek öğrenmek istemiyor. Hepimiz bir zamanlar çocuktuk. Sorular arttıkça cevapları da yazacağım. Sapıkça bulduğumu yazmayacağım.

A

Adetsiz günlerde bakirelerde akıntı normal mi ? Beyaz veya bazen süt kesiği akıntısı her kızda olan nomal birşeydir. Çok yürüdüğünüz zaman çok sulanması da normaldir. Akıntınız artar yaş ilerledikçe . Çok rahatsız ederse Günlük pedler kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sizin tamamen sağlıklı oldugunuzu gösterir. Ancak akıntınızı tanıyın kokusu ve akıntı oranı rengi bunlar kötüleşirse ancak o zaman problem oluşturur. Şüphelendiğiniz bir durum olursa önce annenize danışın. Anneniz sizin pilotunuzdur. Ancak ailenizden utanırsanız bir kadın hekime sorabilirsiniz. Cinsellik sağlıktır ayıp birşey yoktur.

Adetliyken mastürbasyon yapmak hamile bırakır mı ? Hayır . Hamile kalmak için bir erkekle birlikte olmanız şart, Kendi kendine hamile kalınmaz. Adetliyken mastürbasyon yapsanız da hiçbişey olmaz.. Öyle olsaydı kadınlar erkeklerle hiç evlenmezdi. adetliyken çocuk sahibi olurlardı. O kadar kadın var ki çocuk sahibi olamıyor yıllarca. Hamilelik 1 kişinin işi değildir. Kuşlar kediler de tek başına doğuramaz ,erkek olmadan çocuk olmaz,hamile kalınmaz.

Adet kanaması varken mastürbasyon yapılır mı ? İhtiyaç duyulursa mastürbasyonun hiçbir zaman zararı olmaz. Adet kanamasında cinsel ilişki sakıncalıdır. Mastürbasyon sorun değildir. Ped üstünden zaten kanlı bölgeye eliniz gitmez bile ,Kadınlar klitoris ile mastürbasyon yaparlar.Bu yüzden içeri giren çıkan cisim olmaz. Akan çıkan bir sıvı da yoktur. Vajinaya zarar gelmeyeceği için. Yapılabilir, banyonuzu da yapıp rahatlarsınız. Sadece daha temiz olmalısınız elinizi yıkamalısınız sağlık için. Çünkü mikrop kapmaya daha açıktır adette . (Adetken mastürbasyon yaparsan bişey olurmu ? : cevabı verdim )

Azmak kızlık zarını bozar mı ? Hayır bozmaz, herkese olan birşeydir. vücudunuza dokunabilirsiniz bile. Bunun ayıbı günahı olmaz. kızlık zarı ancak kalın bir şeyin zorlanarak oraya sokulmasıyla,orada var olan deliğe parmak sokarak yırtılabilir. Ucuna dokunabiliriniz kendi kendine yırtılmaz patlamaz.

Aynada cinsel organına bakmak günah mı ? Hayır böyle birşey günah olamaz, Kendi vücudunuzun bir parcası size mahrem değildir. Vücudunuzu tanıdıkça sağlığınıza daha çok önem verebilir. Neye tepki vergiğinizi anlayabilirsiniz. Memelerinizi elle kontrol etmeseniz kanser olup olmadığını anlayamazssınız. İnsan kendini sağlık açısından incelemek zorunda. Sağlığın günahı olmaz. Siz vücudunuzun her parçasıyla bir bütünsünüz.

Ağzına pamuk koymak kızlık zarını bozar mı ? Hayır bozmaz. bazı ergen kızlarda adet kanaması düzensiz olduğu için ne zaman nerede geleceği bilinmez. bazen 2-3 ayda 1 gelir ve kendini hissettirmez. Öyle tesadüfi bir anda pir ped kullanmak yerine bulduğu pamuk geçici olarak akan kanı absorbe eder. Ancak pamuk vajina deliğine sokulmamalı sadece dudak arasında kalırsa kızlık zarını bozmaz. Ağzı dediğiniz dudak arası koyduysanız sorun olmaz. Zaten zarar verse acı duyarsınız. Bu her ergen kızın bir şekilde biryerlerde karşılaştığı bir durumdur. Aklına ped satın almak gelmez o an. Yada ped bulabileceği yerde değil acil bir gezide oluşmuştur. Merak etmeyin birşey olmaz.

Ayakları havaya dikmek ilişkiden sonra ? Hamile kalma şansını arttırmak için kadınlar arasında birbirlerine anlattıkları bir metod’tur. Faydalı oldugunu söylerler. spermin rahime ulaşmasını sağlamak maksadıyla yapılsa da bilimsel olarak faydalı olmadığı açıklanmış. Yine de çocuğu olmayanların deneyebileceği birşey.

B

Bebeğimin pipisi kalkıyor normal mi ? Gayet sağlıklı. Korkmanıza gerek yok hasta filan değildir. özellikle sabahları bütün erkeklerde görünen birşeydir çişini yaptırınca geçer.Korkmayın erkekler doğar doğmaz bu reflekse sahiptir. (Oğlum yaşında ve pipisi kalkıyor )

Beraber olmadan erkeklerle hamile olunmaz mı ? : Olmaz . Kuşlar tavuklar hepsi aile kurmak zorundadır. Tavuklar yumurtlar ama horoz olmazssa o yumurtadan civciv çıkmaz. Horoz doğum için babalık yapar. Sizin evinizde yediğiniz yumurtaların hiçbirinde civciv yoktur. Çünkü horoz olmayan yerde tavuklar yetişmiş. İnsanlar da o tavukların yumurtalarını çalmışlardır.Tavuklar insanlara kızamadığı için bişey diyemezler.

Bekaret ne zaman oluşur ?: Doğuştan vardır, sonradan oluşmaz.ancak bebeklikte cinsel organlar çok iyi korunmuşlardır dokunsanız da kendinize zarar veremezssiniz. Aklınız başınıza ergelikte farkettiği zaman bekaretin ne oldugunu öğrenirsiniz. Bekaret kızlık zarıdır. Asıl görevi sizi mikkroplardan bakterilerden hastalıklardan korumaktır. Kullanılmamışlığı bir erkek tarafından ellenilmemişliği Temizliği simgeler.

Bir erkeğin neden çocuğu olmaz ? Anatomik bakımdan erkekler çocuk doğuramazlar. Fiziksel olarak bir kadının hamile kalmasına kadınlar kadar faydaları vardır. Hamile bırakma eylemi oluşmuyorsa. Ya cinsel ilişkiye girilmemiştir, Yada erkeğin sperm hücreleri eksiktir. Spermde hareketli hücreler önem taşır . Ölü harketsiz spermler iş görmez. Erkeğin kısırlığı çok kolay anlaşılır sadece basit sperm örneği vererek sonuç alınır. Kadının kısırlığı daha zordur. Çok çeşitli sebepleri olabilir. Üroloğlar en son erkeğe bakar bunun sebebi kısırlık kadınlarda daha fazladır. Kendinizi kontrol ettirin. Herşeyde normal cevabı alırsanız o zaman işi zamana sabıra ve Allaha bırakmak gerekir . Çocuk sahibi olmak her ne kadar cinsellik ise bir o kadar da hayırdır.

C

Cinsel organı olmayan kızlar ? : Kızların cinsel organı vardır.Sanırım yaşınız küçük olmalı ve de kendindeki gibi bir organ göremeyince böyle bir fikre kapıldın. Onların Cinsel organı içe doğrudur seninkinin tersi. Öyle olmasaydı kız erkek ayrımı olmazdı. Bütün kızlar böyledir. Ama cinsel anormallikten bahsediyorsak bu milyonda bir olasılıktır.

Çocuğumun pipisi sertleşiyor ? Çükümde bazen sertleşme oluyor ? Acaba anormal mi?miyim Gayet normal bir durum dokumadan oyle bırakırsanız eski haline gelir. Sağlıklı bir erkeksiniz bu her erkek çocukta daha bebekken baslar.Ama bazen gec farkedilir. Daha once erkek evladi olmayan bir annenin bunu bilmemesi dogaldir.Sadece kiz olarak yetismistir.Bu bilgileri anlatan malesef yok.

Çocuklarda çiş deliğinin altı açık olur mu ? Sanırım bu bir erkek çocuk. İşeme değili ucundan değil de penisin az altından bir açıklıktan işiyor. Bu doktorluk bir durumdur. Kesinlikle doktora danışın. Bu tür çocuklar yarım sünnetli yada sünnetli doğmuş gibi görünürler. Küçük yaşta tedavi gerektirir. Tedavisi basit bir operasyondur. Yaşı ilerledikçe operasyon zorlaşır.

Çocuk yaparken sperm akar mı ? Sperm akmadan çocuk olmaz mı ? Erkek spermi akmazssa çocuk olmaz. sperm erkeklerin yumurtasının özü-suyudur. Kuşlar kendi kendine yumurtlar ama erkek yoksa sperm suyu vermez. Erkeksiz yumurtadan civciv çıkmaz. Mesela bir kümeste horoz yoksa o tavukların yumurtasından civciv beklemek boşundadır. Bunu büyüynce daha iyi anlayacaksınız. imdi bu kadar basit bilgi sizin için yeterlidir.

Çiş ile meni nasıl ayırt edilir ? Çiş ile döl nasıl ayırt edilir ? : Sanırım bunu ergenliğe gelmemiş bir meraklı sormuş. Çiş hergün tuvalette WC de yaptığımız sarı renkli sıvıdır. Meni – Döl ise ergenlik çağına girdiğiniz zaman sadece erkeklerde Belli zamanlarda gelir. Geleceği zaman erkekler bunu hissederler huysuzlaşır. Meni nin rengi Kirli beyaz sahlepsi sıvıdır çişten kolayca ayrılır.Çişle meni ayrı zamanlarda gelir ikisi aynı zamanda gelmez. Yani erkek çişini yaparken döl-meni akmaz öyle karışma ihtimali yoktur. Kızlarda meni-döl olmaz. Onlarda beyaz ıslaklık devamlı vardır. Ama o ıslaklık meni değildir. Kızlar ergenliğe gelince ayda 1 kez regl olur.

Çiş ve adet deliği ayrı mıdır ? : Elbette ki ayrılar. ikisi de farklı delikten çıkar. Kızlar ayna ile bakma cesareti gösteremedikleri için kendileri bile bunu Tesadüfen yada geç farkeder. Yada oradan hastalandıkları zaman bakarlar. Bazen bu gerçeği Okuldaki biyoloji dersine baka baka kimse görmez.

Çok kasılmak kızlık zarını bozar mı ? Hayır bozmaz , olmaz öyle şey bacaklarınızı sonuna kadar açsanız bile kızlık zarınız bozulmaz. sadece kalın bir cisin yada parmak gibi şeylerle çok kurcalarsanız yırtılır. Kızlık zarı çok korunaklı bir bölgededir. Kendi kendine basit bir hareket bozmaz. kasıtlı yada milyonda bir kaza sonucu yırtılabilir

E

Erkekler ayakta nasıl işeyebiliyor ? Erkekler ayakta nasıl çiş eder ? : Erkek çocuklar siz kızlardan birazcık daha farklıdır. Onların pipi denen küçük bir uzantısı var ellerinle bunu yönlendirip istedikleri yere yapabiliyorlar. Ve buradan çişini yaptıkları için üstlerini başlarını bulaştırmadan yaparlar. Aslında erkekler de çömelerek yapabilir ama ayakta daha kolayına kaçtığı için ayakta çiş ederler. Bu bilgi ayıp birşey değildir Herhangi bir şekilde erkeklerin ayakta işediğini bir şekilde farkedeceksiniz. Erkek Tuvaletlerinde pisuvarlar sadece erkeklerin ayakta yapması için tasarlanmıştır.

Erkekte yumurta bulunur mu ? : Elbette ki erkekte de yumurta var yumurtalık ta var. Sanırım küçük bir erkek çocuğunu daha önce hiç görmediniz. Çişini yaptığı yerin hemen altında 2 tane yumurta vücunduna yapışık bir küçük torba içinde bulunur. Yuvarlak ve yumru şeklinde olduğu belli olur. Kızların yumurtalıkları içerideyken erkeklerinki dışarıda sallanır.Bu biraz komiktir. Yumurta şekline gelince erkeklerin oluşturdukları sperm hücresi kadının yumurtalık hücresinden daha küçüktür ama milyonlarcadır. Kadında ise tek ve büyüktür. Erkeklerin yumurtalıkları olmaz ? Erkeklerin yumurtalıkları var mı ? : Vardır yukarıda yazdığım gibi içeride değil dışarıdadır. Kızlarınki gibi içeride değil erkeklerin dışarıda belli olur.

Erkekler işerken pipisi kalkar mı ? Yaz ayları Hafif erekte olabilir. yani cinsel manada kalkma değildir her erkek pipisi büzüşmüş minik olarak işer. kalkan bir erkeklikten işemek acı vericidir. sertleşmiş bir erkeklik organından işemek rahatsız edici bir his verir.. Pipi Kışın tamemen büzüşmüştür düğme gibi olur. Yazın ise genişler. Bu gayet normal bir durumdur.

Erkek çocukların kadın ayakkabısına merakı ?: Erkek ergen olmadan ilgi duyuyorsa.Bu fetişizm başlangıcıdır.Zararı yoktur. Her erkekte gizli bir bacak ayakkabı,sütyen ilgisi çok küçük yaşta başlar, Bunun sebebi erkeklerin iç kıskançlığıdır.Kızların gizlenip tütülü elbiseler,ponponlu,takılı güzel. Kendisine ise saf ve kaba şeyler alınması. Erkek giyemeyeceği yapamayacağı kadınsı şeylere ilgi duyar.Bir etekli siyah külotlu çorap giymiş bir kıza birçok erkek gözü ilgi duyarken çorap giymeden aynı ilgiyi göremezsiniz. Erkek gözünü ayakkabınız ve çorabınız çeker. Bunlar erkeklerin giyemeyeceği kadınsı nesnelerdir, Dantel sütyenli meme görmek çıplak meme görmekten daha fazla ilgi çeker. Burda fetiş sütyendir. Erkek asla sütyen takamaz. sütyen kıskançlığıdır. Oje kıskançlığıdır. Kadın toplantılarında küçük erkek çocuklar bacak görse de cinselliği uyanmaz ama bakmaktan keyif duyarlar.Bu fetişizmin daha küçük yaşta başladığını gösterir. Rusyada fahişelerin kullandığı en büyük fetiş silah: külotluçorap sütyen dantelli ve erkeklerin önünde makyaj yapmasıdır. erkekleri çok güzel fetişleriyle tavlarlar. Hiçbir erkek mesela makyaj yapamaz aynayla. Kadınlar makyajı uluorta pek yapmaz türkiyede.

Erkek çocuğunun kendini kız gibi hissetmesi ? Trans seksüel gelişim olasılığı, yani kendini kız zannetmenin ilk başlangıcıdır. Giydirilen giysililere,çocuğun çevresindeki kız çocuklarını ayırıp erkek çocuklarla oynatılmalı. Onları taklitle başlar daha cinsel kimlik oluşmadan oluşan yanlışlıklar eğilimlere sebep olur. Psikoloğa danışmakta fayda vardır.

Erkek cinsel organın yumurtaları kaç tane ? Yumurtalıkları hemen cinsel organın altında bir torba içindedir görünür yuvarlak ovaldir. Ama yumurta hücresi derseniz her boşalmada bu 2 yumurtadan milyonlarda sperm hücresi üretilir. Erkekte yumurtalar doğar doğmaz vardır ancak işlevlerini ergenlik çağında yapmaya başlar.

Erkeklerin cinsel organı neden dışarıdadır ? Eğer dışarıda olmasaydı sperm üretmezdi, spermler 36.5 derecenin altında üretilmek zorunda. Bu yüzden erkekller soğuk havada daha çok sperm üretirken yazın daha az hareketli spermler üretir. Penis gibi bir organ olmasaydı herhalde çiftleşme çok zor olurdu sürtünmeden acı çekebilirdik. Erkeklerin cinsel organı dışarıda değil de içerde olsadı,kızlar bebek sahibi olmak için erkeklerin içinin açılmasını beklerdi.Hayat sıkıcı olurdu erkekler kızlara hiç ilgi göstermezdi. Hatta erkekler kaçar kızlar kovalamak zorunda kalırdı. Eşeysiz üreseydik hayat sıkıcı olurdu. kendi kendimize ürerdik. Bize çiçek veren bir erkek bile olmazdı. Aşk sevgi olmazdı. İyi ki erkeklerin cinsel organı dışarıda.Yoksa hiçbirşey olmazdı. Çevrenizde gördüğünüz kullandığınız çok şey erkek düşünesidir. İcatların çoğu erkek icadı kadın icadı azdır. Hayatı kolaylaştıracak herşey erkeklerin üretimi.Herşey kadınlar için.

Erkekler meme ucuna dokunulmasından hoşlanır mı ? : Hoşlanırlar. Ancak erkeklerin meme uçları kızlar kadar hassas değildir. Körelmiştir bir kız kadar uyarlmazlar. Erkek memelerini gıdıkladığınızda cinsellik daha geç tetiklenirken. Kızlarda ıslanma oluşur. Hatta memesinden orgazm olabilen kızlar da çoktur. Özellikle kapalı toplumlarda kızlara orasını ellemek yasaklandığı için onlar da farklı yerlerini keşfederler. Kadın vücudunun cinselliği tek yerde toplanmamıştır. Bu erkeklere göre büyük avantajdır.

Erkeğin cinsel organı azıcık bile girse hamile kalınır mı ? Hayır , erkek organının girmesi ile hamile kalmazssınız. ancak içinde meni sperm sıvısı boşalması ve sizin yumurtlama gününüzde olmanızla ancak hamile kalınır. Pensisin başında heyecandna oluşan ıslaklık varsa o ağzından çıkan ıslak beyaz cıvık su ile hamile kalabilrisiniz

Erkeklerin idrar sıkışıklığı sebebi ne olabilir ve tedavisi varmı ? Genellikle 2 şey sözkonusu olur geç yaştaysanız 40-50 veya üstü Prostat: prostatta işeme isteğiniz olur ama işeseniz de gene 5 dakika sonra işeme ihtiyacı duyarsınız, şu ana kadar en büyük tedavisi amelyatsız Üşütmemek,aşırı ayakta kalmamak ,kışın apışaranızı üşütmeyin gerekirse elektrikli yastık alıp onun üstünde oturun. Sırf amelyatsız prostat tedavi merkezleri vardır. sıcak koltukta 2 saat oturtulur hastalar. Ama zaten ilerlemişse tedavizi amelyattır. Diğer sorun ise Sistit tir: idrar yolları veya torbanın iltihabıdır antibiyotik ve üriner mikrop kırıcılar ile tedavi edilir doktora danışın.

Erkekler penislerine dokununca kalkar mı ? Evet. Bu organ dokunulmaya çok hassastır.

Erkeklerde yumurtalar olmazssa ne olur ? Erkekleşemez,kadınsılaşır. Küçükken yumurtaları alındıysa sesi çocuk gibi kız gibi kalır boyu uzamaz fazla , vücudu kıllanmaz. Kavga etmez. Pasifleşir. bir kavgada ilkönce o kaçar. Bir gürültüde korkar. Kendini inanca verir korkmamak için.

Erkeklerin penisi ellendiğinde haz duyar mı ? Kesinlikle haz duyarlar, Hatta içgüdüsel ellenme arzusu vardır penisin.Klitoristen daha fazla ellenme isteği duyar erkeklik organı. Eğer evliyseniz bunu cinsel sağlığınız için terapi olarak yapın her fırsatta ona dokunun.Erkeği keşfedin. Tüm harketlerini. Zamanla onun nasıl boşalacağını hangi anda orgazm olduğunu neresinden daha hassas olduğunu anlarsınız. Bu bir erkek tecrübesidir. Sizlere yıllarca pis şey denerek öğretilen şeyin sizden farklı olmadığını keşfedin. Penis kendi bedeninin dışındaki bir kişinin dokunması daha fazla haz alır. Bir nevi elektrik geçtiğini hisseder.

Erkeklerin cinsel organın neresine dokunursak hoşlanır ? Ereklerde haz noktası penis üstündedir.Penisin baş bölgesi her tarafı erojendir.Ancak en hassas yeri gıdıklamak uyarmaktan kastınız varsa. Penis başına bir mantar şapkası olarak bakın şapka uclarında mınık sınır pütürcükleri göreceksiniz.Bunlar mantar arkasına gizlenmiş en kassas gıdıklanan sinirlerdir.Korunmak için gizlenmiştir oraya. Oraları derisi ile gıdıklayın. Erkekler vajina içşne girerken değil çıkarken daha çok haz alır çünkü mantarın baş kenarları geri sürtmesinde ıslak vajina duvarına en hassas sinirleri duyum alır.

G

Genç erkekler kızları mı hayal ederler ? : Elbette ki kızları hayal ederler.Tabiatın kanunu budur. Kızlar da erkekleri hayal ederler. Hiç bir köpeği kediyi takip ettiniz mi. Kediler köpekler belli yerlerde işerler. Başka kediler ise gelir onu koklarlar. Kokladıkları zaman o köpeğin kız mı erkek mi olduğunu anlarlar. Koku muhteşem bir hayal kurdurur o köpeğe kediye. Hayvanlar yürüdükleri her yerde izler bırakır. Kızlar da güzel olunca erkeklerde hayaller oluştururlar.

Göğüs uçlarının bakirelikle alakası ? Aslında hiçbbir alakası yoktur.Kızların ergenlik döneminde göğüs uçları tam şeklini almamıştır . Kızın bünyesine göre değişir bazı kızlarda uçları küçük kalıp şişkinliği artar bazısında, uçları irileşir ama şişkinlik geç gelir., beyaz iri tenli kızlarda uçları hiç görünmez içine girer. Uzun boylu kızlarda meme genellikle daha küçükken kısa boylularda büyük olabilir. Ama bunun kızlık zarının bekaretiyle alakası yoktur. Bu geçici bir dönem olduğu için kız bakire gözüyle bakılır. Evlenildiği zaman genellikle şeklini tamamlamıştır. İnsanlar ergenlik ile gelişmiş meme arasında bağlantı kurarak bakirelik tespiti için ipuçları ararlar. Öyle olsaydı İngilterede 10-14 yaşında çocuk sahibi olmuş kızın memeleri bir kadın gibi olması gerekirdi. Bu bir gelişme sürecidir. Memeye bakıp bakirelik anlaşılmaz.

Hamilelik dışında kızlarda görülen karın kıpırtısı ? Yumurtalıklar bütün organlar hareket halindedir. Bazen refleksle kolunuz ani elektrik birikmesiyle tuhaf hareketler yapabilir. Karındaki ani ürperme veya elektriksel refleks kıpırtıları normaldir.Yaşamak hareket ürperti ani refleksler demektir, Kendi yumurtalıklarınızın hareketi ile erkeklerin yumurtalıklarının hareketleri benzerdir. Küçük bir erkek çocuğun yumurtalıklarına ilk bakışta baksanız düz durur. Ama 10 dakika inceleyin çok şey öğrenirsiniz, yumurtaların her ikisi de çok büyük hareketler yaparlar kasılıp büzülürler,yer değişirirler. İlk bakışta sabit görünür. orada üretim vardır. Anormal bir durum değildir sadece daha önce farketmediğiniz bir durum.

İ

İnsanlar ne kadar ereksiyon halde kalır ? İnsanoğlunun erkek cinsinde bebekleklikten başlayan bir reflekstir. Sadece gıdıklamak veya tesadüfen dokunmak sürtmekle dikleşir, Ereksiyon olmuş bir erkek bebek eğer pipisine dokunmazssa 5-10 dakika içinde kendiliğinden söner. Eski haline gelir. Yetişkin bir erkek 20li yaşlarda cinsel ilişki içindeyse 2-3 saat sertliğini canlı tutabilir boşalmaksızın. Erkeğin gücünü kaybetmesi boşalmayla yaşanır. Boşaldığı an meni torbası tamamen bittiyse herşey biter. istek kalmaz ve söner. İleri yaşlarda bu ereksiyon çok daha zor ve kısa sürebilir.

İç çamaşırı kızlık zarını bozabılır mi ? Hayır kızlık zarınının bozulması ıçın parmak veya kalın bırşey sokmanız gerekir vajınanızın içine. Ancak bir iç çamaşırını vajinanıza sokarsanız elbette ki bozulur.Normal giymeyle,vajina dudaklarının arasına kaçmasıyla kızlık zarınız ne kadar zorlasanız da bozulmaz. Ancak anormal bir durumla bozulabilir.

I

Islaklık hissi :Kızların hoşlandıkları erkekleri görünce oluşan bir sulanma ıslaklıktır. Klitoris kalkar sertleşir vajina deliği ıslanır. Hoşuna giden erkek kadında cinsel istek ve salgılar oluşturur belki pantolon altında kapalı da olsa bu hissi duyar. Bunun devam etmesi herkızın hoşuna gider. Ereksiyon yaşamanın karşılığıdır. Kendini kadın hisseder.

i

ilişkiye girdikten sonra meniler hemen akar mı ? Hayır cinsel organın icine giren bir penis kendi kendine meni akıtmaz. Mastürbasyon yapar gibi girip çıkması gerekir. Bu hayvanlarda da böyledir.

İlişkiden önce erkekte akıntı olur mu ? Evet olur 1-2 damla sulanma heyecan sıvısı salgılanır.

K

Kadınlar boşalırken acı çeker mi ? Hayır o bağırmalar sesler keyif alma sesleridir. Her ırkın kadını cinsel duygulara kapıldığında farklı sesler çıkarır, Japonlar ağlama sesi çıkarır . Hayvanlar bile cinsel ilişkiye girince ses çıkarır. Horoz öter mesela, eşek anırır, bütün hayvanlar kendinden geçerken ses çıkarır. Kadınların da çıkardığı sesler değişiklik gösterir. Acı çekmek yoktur keyif almak vardır. Yoksa kimse evlenmezdi acı çekseydi.

Kadınla erkeğin orgazmı birbiri ile aynı güçte midir ? Hayır kadınların orgazmı erkeklerden daha güçlüdür. Ancak erkeklerin daha kısa ve zayıf olmasına karşı erkekler daha fazla mastürbasyon ve cinsel ilişkiye girerek bunu telafi ederler. Kadınların orgazmı kıskanılacak kadar güçlüdür. Orgazm olunduğu anda gözü vücudu komple kayar. Bazı kadınlar tamamen vücudu sara krizi gibi salınmalar titremelere dönüşür. Zangır zangır titreme krizlerine girenler varken sessiz orgazm olan kadınlar da çoktur. –

Kadınlık sıvısı hamile bırakır mı ? Kızlıkta veya kadınlık döneminde vücudunuzdaki hiçbir ıslaklık beyaz yapışkan akıntınız sizi hamile bırakmaz.Ancak bir erkeğin cinsel organından çıkacak sıvısı sizi, hamile bırakır. Hiçkimse kendikendine hamile kalmaz. o kadar korkmayın.

Kendi kendine akan meni cünü olur mu ? : Cenabet yani olmak yani, evet olur. Gidip banyo yaparsınız olurbiter. kendiniz mastürbasyon yaparak en azından bilinçli olarak vucudunuzu tanırsınız. Mastürbasyon yapmayanların çoğunluğu müslüman değil hristiyan rahiplerdir. Onlar kendine dokunmamayı inançla bütünleştirir.Hristiyanlıkta mastürbasyonu kaldırmak insanların kendi kendine boşalmasını yok etmek için aletler bile yaptılar.İnsanları mahküm ettiler hapislere. Müslümanlıkta böyle bir zorlama yoktur.ister 1kez ister 3 kere boşalın sonra 1 kez banyo yapın Gusül abdesti alın . Bu günah kavramı bize onlardan geçme ,inançlar bir şekilde birbirini etkiler. Banyo yapmaktan korkmayın.Temizlik imandandır.

Kendi kendine orgazm olmak günah mıdır ? Hayır cinselliğin bastırılması için kendini kandırmak doğaldır,rahatlama insan ihtiyacıdır. Dinen günahı yoktur bizim dinimiz en geniş insanları anlayan dindir. Mastürbasyonu yapıp gusül abdestinizi alırsınız (banyo yaparsınız) Temizlenirsiniz . Gusül abdesti bunun için vardır. Temizlenme vardır. Günah sadece kulaktan kulağa dolaşan bir tabudur. Mastürbasyon ailenizin dışında gizli yapılan kendinizi ilgilendiren birşeydir. Cinsel organlar hep ayıplandığı için Suçluluk duyarız. Mastürbasyonu suçluluk duymayla karıştıranların uydurduğu safsatalardır. Eğer araştırırsanız bu konuda çok şey bulursunuz. Dünyada mastürbasyon yapmayan sadece bazı dinlere mensup Rahiplerdir onlar kendilerine hiç dokunmamakla günah işlemediğini düşünür. Cinsellik insan ihtiyacıdır. Yapmadığını söyleyen diyen size günah olduğunu söyleyen kişiler de mastürbasyon yapar. Fakat onlar suçluluk duyarlar. İnsanların konuştuğu ile yaptığı aynı değildir. Mastürbasyon gizli kişisel tatmindir Hiçkimse evet yapıyorum demez. Yapmıyorum demek daha işine yarar.Günah deyip kestirip atarsın, yapmıyorum demeye ve dinen inançlı olduğunu söylediğini sanırsın. Aileler çocuklarının mastürbasyon yapıp yapmadığını hep anlamaya bastırmaya çalışırlar onlar da öyle yetişmişlerdir. Biz erkeklere de kör olursun,sakat kalırsın,çarpılırsın, günah diyenler oldu. Hiçbirimiz sakatlanmadık. Bu ergenlikte uydurulmuş bir safsataydı.Korkunç suçluluk duyduk. Bir ihtiyaçtı yaptık. Cinsellik insana öğretilediği sürece insan kendisi korkuları ile uydurduğu şeylere inanır. Uydurulanlar da iyi şeyler olmaz. Mastürbasyonda oluşan rahatlama keyif suçluluk hissettirir.kendini pis,iğrenç hissedersin ,.ama Gusül abdesti banyo yaparsanız rahatlarsınız.herşey normale girer , Her insan sevişme hayalleri kurabilir.

Kızların cinsel organının heyecanlanınca çabuk sulanması kötü mü ? Hayır . bir heyecan bir aşk,ilgi cinsel istek duyduğunuz zaman oranın sulanması gayet doğal. Gerçek bir kadınsınız demektir. Kadın olmak kadınsı hisleri farketmektir biraz da. Erkelerde böyle bir mekanizma yok hayatta ıslanmak akıntıyı hissetmenin de bir keyfi vardır . Erkeklerin penisi kalktığında ne kadar doğal bir hareket ise sizinki de en doğal harekettir.

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet olunur mu ? Elbette ki olunur. Adet görürsünüz. sadece hamile kaldığınız zaman adet olmazssınız. Adet görmek 45-48 yaşına kadar sürer sonra biter. Bittikten sonra çocuk sahibi olamazssınız demektir. Bütün yumurtalarınızı kaybetmiş olursunuz bu hayat için.

Kızlar için öpüşmek mi okşamak mı daha hoşlarına gider ? He ikisi de aynı kapıya çıkar, yalnız öpüşmek önceliktir. Öpüştükten sonra 2nci kademedir okşamak. Kızın sana vücudunu ellemene izin vermesine bağlıdır. Bazen sadece öpüşür okşamana izin vermez. Vücudun mahrem alanı olan 30cm den daha yaklaşma dokunmaktır sahibinin iznine bağlıdır. Ona ancak ailesi yaklaşabilir çocuklukta.Başkası yabancıdır ve izne bağlıdır. Bu izni kırmak zorbalıktır,Mahkemelik olursunuz. Ayrıca 18 yaşından küçük bir kız duygularının esiri olsa bile reşit sayılmaz. Bu kadar ilerlemenin bir bedeli vardır. Hayattta küçük kaçamaklar,gerçek ilk aşklar basit ilk romantik zarar vermeyen öpücükler için zarar vermeyecek insanlar da vardır. Her insana güvenilmez.

Kızların cinsel organında sümüksü birşey akmasına ne denir ? Akıntı, sanırım erkeksiniz ve ilk defa gördünüz. Bu bütün kızlarda vardır ve doğaldır. Normal günlük akıntı. Bu bir orgazm suyu filan değildir.Vücudun ürettiği mikroplara karşı kendini savunduğu bir sıvıdır.

Kızlar orgazm olduklarında günaha girerler mi ? : Hayır. Erkekler de kızlar da orgazm olunca günaha girmezler. Dini kurallara göre sadece orgazm olduktan sonra temiz olmak için banyo yapmak gerekir. Kizlar erkeklerin çoğu bekarken evlenmeden önce hemen hepsi mastürbasyon yaparlar. ama kimse soylemez. Kızlarda günah kavramı daha fazla oldugu için korkular daha fazladır. Orgazmda suçluluk hissedilir.

Kız çocuklarında genital organla oynama ? : Cinsel organı ile erkek çocuklar daha çok oynar. Bu doğuştan kazandığı bir oyuncaktır. Kız çocuklarında ise dokunma sadece kendini keşfetmedir.Kız çocuklarında genital organla oynama kızlık zarına hasar vermez. Parmağına geleceği tek şey klitoris olabilir en fazla.Çocuk acı duyacağı yerden parmağını çeker. Hatta çocuklar kız erkek doktorculuk oynasa da birbirlerini tanımaları için sadece fırsatlar yaratırlar. Zarar veremezler. Bizim gibi niyetleri kötülük dolu değildir.Kızlar ergenlik çağına kadar cinsel organları çok korumalı doğarlar. Öyle kapalıdır ki cinsel dudaklar zor açılır. Kendisine zarar veremez ç cinsel organını ancak aynayla görebilir. Göremediğiniz tutamadığınız bir organa zarar vermek zordur. Bir çocuğa ancak büyük insan içi kötü olduğu zaman zarar verebilir. Kalkıpta hiçbir çocuk kendine zarar vermek aklından geçmez. Kendisini sünnet eden bir erkek çocuk yoktur mesela. Zarar verme olayı zarar görme aile disipliniyle alakalıdır. Siz neyseniz öyle canavar dünyaya getirirsiniz. Sizin çocuğunuz arkadaşını döverse ,zarar verirse siz suçlusunuz. İnsan terbiye edilebilen bir hayvandır.

Kızlar sadece memelerini okşayarak orgazm olabilir mi ? Evet , kadın vücudu erkekten daha geniş uyarıma sahiptir. Bacaklarını da sıkıştırmak kıvranmak metoduyla aynı anda memelerini uyararak orgazm olabilir. Genellikle orasını ellemekten korkan kızların başvurduğu bir yöntemdir.

Kızların boyu kaç yaşında uzamamaya başlar ? Genelde 18 yaşına kadar aldıkları boyla kalırlar ama bazen 20-22 yaşına kdar da çok ender uzamalar olabilir. Boy uzmasını bir hormon üstlenmiştir.

Kızların memelerinden ne zaman süt çıkar ? Evlenip çocuk sahibi olunca her zamanı gelince her organ görevini yapar. Çocuk olunca memelerinden de süt gelir.

Kızlarda olan kızlık zar gibi erkeklerde bir zar var mıdır ? Yoktur. o yüzden erkekler daha serbest yetişir ama kızlar da daha kıymetli görülür,

Kızlardan döl akar mı ? Akmaz, ama beyaz renkli bazen şeffaf akıntı her zaman vardır. Kızların cinsel organı sizin ağzınız gibi rahatsız olmaz daima ıslaktır. Yapısı öyledir gördüğünüz sümük gibi beyaz akıntı mikroplardan korur kızları. Onun adı döl değildir. İçi boştur sperm olmaz,yumurta olmaz içinde erkek gibi.

klitoris ellemek kiılığı bozarmı ? Hayır.bozmaz kızların en büyük keyif aldıkları noktadır. Kızlık zarıyla alakası yoktur. Bozmaz. Kızlar zaten klitoris mastürbasyonu yaparlar. Evlenene kadar bu böyle devam eder. Medeni olmak cinsel kontrolü sağlamakla mümkündür. Mastürbasyon olmasa insanlar azardı sadece erkekler değil kadınlar da erkeklere muhtactir. Mastürbasyon bir kendini rahatlatma şekli.

Klitorisimi ne demek ? Klitorisim . Klitoris kızların elini oraya -cinsel organına attıklarındaki en çok gıdıklanan noktadın adıdır. Keyif verici küçük bir yer. Klitorisim derken o kişinin kendine ait olan o yeri gıdıklaması. Bunu büyüyünce daha iyi anlayacaksın.Bu bilgi sana yeterlidir.insanlar bazen büyüdükçe garipleşir

Klitorisim biraz büyük acaba anormal miyim ? Hayır aşırı kıllanma sorununuz yoksa normalsiniz, bazı kadınlarda ırsii dir klitoris boyu büyüklüğü küçüklüğü erkeklerin penis boyu gibi kompleksiniz olmasın. ayıp bişey değildir. Herkesin kendine göre bünyesi vardır. Belki annenizinki de büyüktür. Kadının ırkı ile alakalı farklılık gösterir. Erkekler için çok önemli değil. orgazmlarınızın çokluğu azlığı doğum yapmanızı etkilemez. Bir anormallik hissederseniz .Yine de bir doktora kontrol ettirebilirsiniz.

Klitoristen sıvı gelir mi ? Hayır klitoris kızların en hassas yeri, erkeklerin pipisi gibi hassastır ancak çok küçüktür. Erkeklerinkinde çişini yapabilecek delik bulunur. Kızlarınkinde bu delik yoktur bu yüzden klitoris sıvı üretmez ,idrar deliği biraz altındadır. Erkeklerle aynı hassasiyettedir. Bu yüzden kızların hiçbir erkekten farkı yoktur.

kadının bir erkeğin cinsel organına kaçamak bakması ? Hiçkimse direk cinsel organa bakmak istemez ayıptir. Gözucuyla bakılır. Yani ayıp olduğundan.

Küçük dudakları peçeteyle silmek kızlık zarıma zarar verir mi ? Hayır vermez. kızlık zarınızı bozmanız için kalın baş parmağınızı zorla içeri itmeniz ve kendinize acı vermenizle olur. Acı duyduğunuz zaman zaten elinizi çekersiniz. Kızlık zarı temzlemeyle yıtılmaz. ama parmağınızı içine sokupta içini de temizlerseniz tabii ki bozulur. Peçeteyle küçük dudakları basitçe temizlemeniz size zarar vermez. Kendinizden çok korkmayın.

Küçük dudakları ayırarak aynada kendine bakmak kızlık zarıını bozar mı ? Hayır aynada bakmakla onları ayırıp bakmakla kızlık zarı bozulmaz. Delikten parmak sokmak bozar. Kendinizi incelemeniz gayet doğal ve faydalı. Birgün hastalık anormallik olursa daha erken farkedersiniz. İnsan kendi vücudunu tanımalı ki hastalıkları erken farkedelim.

Küçük erkek çocukların cinsel organlarını gösterme merakı ? Bu merak değil.Çocukların ebeveynlerinin ve çevresinin o cinsel organa olan merakından kaynaklıdır. Pohpohlanır.Ellenir,herkes ona dokunma eğilimi gösterir. Çocuktan çok cinsel organına övgüler yağdırlır. Mesela banyo yaptırdıktan sonra göstermesi pohpohlanırsa çocuk haliyle herkesin hoşuna gittiği için çıplak dolaşacaktır. Bundan rahatsız oluyorsanız ya bu pohpohlamayı kıskanan bir kızkardeşsiniz,erkeğin pohpohlanmasını kaldırmayan femini düşünce veya kendi ailesinde hiç erkek kardeşi olmayan çocukluğunuzda kız arkadaşlarıyla görünce iğrenç diye yetiştiniz, yada çok kapalı bir ailede yetişmiş kızssınızdır. Erkeklekler de kadınlar kadar göstermeyi severler. Ancak çocukluktan sonra bloke olur. Kadının göstermesi ise ömür boyu devam eder. Çevrenize bakarsanız kadınlar dolaylı yollardan gösterir.Sokaklarda hemde ömür boyu defile gibidir yollar. Ya gazeteler dergiler kadın fotografı ile kaplıdır.

Külotlu çorap giymiş olmak erkekleri tahrik eder mi ? Evet eder, Normal plaj bikinisi ile dolaşsanız her tarafınız görülür,ancak basit bir etek ve külotlu çorap giyseniz birçok erkeğin dikkati gizlice bacaklarınıza kayar. İçgüdüsel bir çekiciliği vardır. Farklı farklı renkler giyseniz de en çekici renk siyahtır. Ergen kızlar deneyerek sonunda siyah rengin dikkat çektigini anlarlar. Genellikle yaz ortasında külotlu çorap giyen kızlar ergendir. Erkeklerin siyah külotlu çoraba ilgisi olduğunu yeni ve zamansız keşfetmiştir. O yüzden olgun kızlar tarafından dalga geçilirler.

M

Meni ile sperm arasındaki fark nedir ? Sperm ile meni arasındaki fark : Sperm üreme hücresi minik kamçılı hayvancıklardır. Meni ise bu hayvanları barındıran erkeklik suyudur. Erkeklik suyu Prostat denien bir organdan vücutça salgılanır. Sahlep şeklinde koyu kirli beyaz tükürük balgam koyuluğunda.yapışkan bir sıvı. Meni sıvısı 1 damlası yumurtlama gününde bir kadını hamile bırakabilir. Sperm sadece erkeklik hücresinin adıdır. Ancak meni, döl kelimesini bilmeyen pekçok kadın erkek spermim diye hitap eder. Kastedilen sıvıdır, Meni ile sperm aynı şey değildir, ama birbirinin yerine geçerler. Sperm gözle görünmez,meni görünür. Adam görmediği spermi nasıl boşaltsın. Spermini gördüm demek şaşırtıcıdır. elektrom mikroskobu gibi gözler var denir. spermleri normal mikroskop zor gösterir.

Mastürbasyon sonrası iğrençlik hissi : Mastürbasyon yaptıktan sonra Erkeklerde daha fazla görünen bir sendromdur. Kızlarda da kendinden utanma,Tiksinme ,ahlaksızlık günah işleme korkusu hissedilir. Halbuki alakası yoktur bu bir ihtiyaçtır. Erkeklerde tam bir sendromdur. Boşalan erkek tamamen cinsellikten kesilir ve sırtını dönerek sanki hiç olmamış gibi suçluluk duyar. Bunun sebebi kaybettiği spermleri boşalan meni torbasının boşalmış olmasıdır. Boş meni torbası erkekte isteksizlik iğrençlik oluştururken ruh hali sakin sessizlik ciddiyet- Dolu meni torbası erkekte aşırı istek saldırganlık ve sapıklık yapmayı arttırır. Konuşmaları bile değişir. Kızlarda da benzer şeyler geçse de kızların kaybettiği bir sıvı yoktur. Erkeklerde bu çok daha ağır geçer. Kızlardaki suçluluk günah korkusundan,temizlikten ödün kaybetme korkusudur.

Mastürbasyon yapan bir kızın organı eski haline döner mi ? Elbette ki döner. Mastürbasyon yaparak cinsel organınızda sadece bir şikinlik sertleşme kalkma hareket heyecan olur. Organik bir değişiklik olmaz. Orgazmı yakaladıktan 5-10 dakika sonra hiç mastürbasyon yapılmamış hale gelir. Erkeklerde de bu böyle.

O

Orgazm olunca işeyemiyorum ? : Cinsel organlar heyecandan uyarılınca penis sertleşince kadın da erkek te idrar yapmakta zorlanır. Cİnsel organlar idrar yapma görevini 2nci plana atar kaslar sertleştiği için çişin geçtiği delikler kanallar kapanır. Bu gayet norml bir durumdur. düzelmesi orgazmdan 5-10 dakika sonra olur ancak.

Orkid kullandıktan sonra kanlı halde atmak günah mı ? Hayır.Atabilirsiniz elbette ki. Bu kadınların erkeklerden saklama eğiliminden kaynaklıdır. Kadınlar hep sapıkların adet kanları ile uğraşacağını sanır. Oysa kimse kalkıp böyle şeylerle uğraşmaz. Adet kanaması bir kadının en zayıf anıdır. Erkeklere zayıflığını göstermek istemez. Bu yüzden saklama eğilimi taşır. Kendine hurafeler oluşturmuştur.

Öpüşünce boşalınır mı ? : Hayır boşalmak biraz erkeklere mahsus bir deyim. Keyif alma anlamına gelir kızlar da keyif alır ama kızlarınki bir sıvının gelmesi ile bitmez. Öpüşünce boşalma olmaz. Ama vücutta değişik şeyleri harekete geçirir. Hormon salgılar Erkeğin pipisi ıslanır. Kızlarda da oraları. Ama bunun için biraz büyümek gerekir. Hissetmek için en azından 15-16 yaşına gelmek gerekir Erkekler de kızlar da büyüyünce böyle şeyler olur. Sadece işemek çişimizi yapmak için kullandığımız organlar üremek için kullanılır. Okulda biyoloji dersinde size öğretilecek daha iyi öğreneceksiniz.

Öpüşme ile gebe kalınır mı ? : Hayır, Öpüşme ile gebe kalınsaydı film çeviren bütün kadınlar gebe kalırdı. Zaten hayatımız film çevirmek. Gebe kalmak için cinsel ilişki şarttır yada sunii döllenme. Bunun için kuşları takip edin. Çünkü kuşlar en çok ve kolay çiftleşen çevremizde bulunan hayvanlardır. Erkek kumrunun kız olana nasıl kur yaptığını göreceksiniz. Bu hayattaki en doğal görüntüdür.

Öpüşürken erkeğin penisi sertleşir mi ? Öpüştüğü kişi sevgilisiyse, bu öpüşme ateşli ve arzuluysa kesinlikle sertleşme olur.

Penisim delik yolları idrar yaparken ucundan değil de başka yere akıyor ? Muhtemelen peygamber sünneti denen doğuştan probleminiz var. Bu problemin küçük yaşta tedavisi mümkündü ama ailenizin belki imkanı yoktu. Hastane veya bir hekime danışarak sanırım plastik cerrahi ile halledebiliyorlar. Bu normal bir durum değildir düzeltilmesi gerekir .

P

Penise dokununca erkekler ne hisseder ? Gıdıklanma hissi, ürperme, sizin memelere dokununca hissettiğiniz gibi ama daha kuvvetli gıdıklanma hissi duyulur. 1-2 dokunma sonucunda sertleşmeye başlar.Dikleşme olur, daha da hassaslaşır gıdıklanma artar. Bu bir bebekte yada yetişkin erkekte aynı reflekstir. Normaldir.

S

Sakız çiğnemek erkeklik hormonunu bozar mı ? Hayır. Onu söyleyen saçmalamış. Birçok meslekte erkekler sakız çiğneyerek deşarj olur. sakızın kulak zarlarına faydası vardır. Başta sporcular,sigarayı bırakanlar. Sakızla balon yapsanız da birşey olmaz merak etmeyin.

Sperm akmadan gebe kalınır mı ? Erkek hücresi ile kadınların hücresi başkadır. Sperm erkek hücresidir eğer kadınla birleşmede akmazssa hiçbir kız gebe kalmaz. Mesela tavuklar horoz olmadan da yumurtlarlar ama horoz yoksa yumurtadan civciv çıkmaz. Yumurtadan civciv çıkabilmesi için horoz ile aile kurması gerekir.

Sperm penise sürterken mi çıkar ? Evet teorik olarak bu şekildedir .R,tmik ve penise haz verecek hareketler yaparak keyıf alınır ve hayaller ile cinsellik anlam bulduğu en kısa metodtur.

Sidikten çıkan sperm nasıl görünür ? Sidikten sperm normal halde cikmaz. Sanirim bir kız sorusu bu. Erkekte spermler ayrı sidik ayrıdır. Ama aynı borudan akarlar yani erkeklerin küçük sosis şeklindeki ayakta işemelerini sağlayan küçük borusundan çıkar. Erkeklerin sidik dışıda sperm üretebilmeleri için ergenlik çağına en azindan 14-16 yasina gelmeleri gerekir. Bulanık beyaz bir sıvıdır. Aynı kızlardaki beyaz akıntısı gibi.Bu sıvı her zaman cikmaz. Sadece bir kızla çok beraber oldukları zaman olur. Büyüyünce bunu daha iyi ögreneceksin.

Sümük gibi akıntı ? : Bütün kız çocuklarında vardır bu normal. erkekte ise sadece cinsel olarak uyarıldığında çıkar. Erkek çocukta aşırı pipisi ile oynarsa oynanırsa hafif sümüksü ıslanma ucunda görünebilir ama sperm değildir bu , kızların gibi aynı sıvıdır mikrop kırıcı koruyucudur. Aşırı ve daha önce görünmeyen çoklukta bir akıntı ise hele pis kokulu ise hemen doktora başvurmakta fayda vardır. Aşırı yürüyünce tüm kızlarda akıntı artar

Sperm yumurtaya ulaştığında acı hissedilir mi ? Elektron mikroskobu ile bakınca ancak görürsünüz spermleri. Hiçbirşey hissetmezssiniz hamile kaldığınızda bir sarsıntı deprem, acı olmaz merak etmeyin.Sıradan herkesin yaşadığı bir olaydır.

Spermler hangi mevsimde daha verimlidir ? Kış mevsiminde erkek spermleri daha hareketlidir. Bir kadını hamile bırakma olasılığı daha yüksektir. Yaz ayları sıcaktır spermler hareketlerini kaybeder.

Sürtünme yolu ile boşalınır mı ? Hem erkek hem kadınlar da boşalabilir. Alışkanlığığa bağlıdır

Sünnet esnasında kesilirken okunacak dua varmı ? : Sünnet adı üstünde sünnettir. Bu yüzden genellikle tam kesilme esnasında Tekbir getirilir, yada salavat getirilir. Bu aslında biraz kurbanlık bir olayı andırır. Sonuçta dinsel bir törendir.

Sünnet yarası ne zaman düzelir ? Pipinin kesilmesi esnasında atılan dikişler 1-2 hafta içinde atarlar kendini. Kesildikten sonra bir şikinlik oluşur 2 katına ulaşır nerdeyse büyük bir şişme oluşur vücut kesilen yere karşı savunma kurar . Yaraların kabuklanmasından sonra kabukların düşmesi ve son şeklinde sorunsuz olması 3-4 ay sürer. 4-5 ay sonra normal erkek gibi olur. Sünnet sonrası dikişler organ büyüdükçe altına doğru kendini saklar. Kabuklanma kaşıntı oluşana kadar acısı devam eder bu 10-15 gün sürer. ilk 48 saat ancın en fazla olduğu zamandır 3ncü günde rahatlar.

Sünnetten önce ve sonra çocuğun garipsediği en önemli fark nedir ? 1- İşeme olayı düz hortum gibi iken kesik yatay bir çizgi şeklindedir tuvalet deliğine tam tutturmakta zorlanır 2- Çocuk pipisinin mantar şekline dönüştüğünü farkeder şekli tamamen değişmiştir. Çogunlukla çüküm mantar şekline dönüştü diye düşünür. 3- Sünnette ne kadar kesileceği,ne kadar acıyacağı korkusu hep vardır artık kesilmiş ve rahatlamıştır bir korku sona ermiştir.

Sünnet olduktan sonra çocuğun pipisi içeri kaçarsa ? Lastik gibi birşey değildir. Bişey olmaz, ancak şiman çocuklarda içeri kaçma eğilimi vardır.

Sünnet olurken kızların bakması ? : Bu erkek çocuğu için kötü hatırlanacak bir düşüncedir, Pipisi olmayan birinin sanki intikam alınması onunkinin de kesilmesinden hoşlama gelecekte erkek çocuğun fetiş duygularının kabarmasına yol açacaktır. Ama nedense sünnet kesimi esnasında erkekten çok kızlar vardır çevrede. Erkekler farkında olmadan etkilenir .Kızlar ise o zaman kadar hiç görmedikleri savunmasız organı görme şansına sahip olur meraklarını giderirler. Ritüel törenler bazen insanların tatmin olması için bir araçtır bu yüzden erkekliği rahat rahat görebildikleri için kızlarda sapıklık daha az görülür. Kızlarda erkek bebekleri görme şansı daha fazladır. Ama erkeklerde kız bebekleri bu şekilde görme şansı hemen hemen hiç yoktur. Bu yüzden içinde merak olarak kalır ve ir gün yaşı ileri olunca merakını giderirse o adama sapık deriz. Ama bir hala teyze erkek çocuğuna çıplak görünce banyo yaptırırsa sapık olmaz, annelik ablalık kurtarır. Bu toplumsal rolün verdiği bir hata.

Sünnet esnasında sünnet olan çocuğa bakmak günah mıdır ? Hayır değildir. Kadın veya kızsanız. çocuk 7 yaşın üstündeyse biraz utanma duyacağı için.Eğer bakarak merakınızı tatmin edecekseniz,yada ailevi olarak yanında bulunmanız gerekiyorsa rahatsız etmeden onun göremeyeceği,ilgilenmeyeceği açıdan bakabilirsiniz. Çocuğun utanma yaşına girmesi psikolojik açıdan cinsiyet utangaçlığı oluşturur 7 yaşın altındaysa sorun olmaz. Sünnet erkekliğin en zayıf olayıdır bir kadının görmesi en son düşüncedir.

Sünnet olmadan döl akar mı ? Ergenlik çağına girildiği zaman akar tabii ki. Çocuğu sünnet etmek için erkek olacaksın diye kandırılır. Sünnet olmakla erkek olmak,ergenlik arasında hiçbir ilişki yok. O zaman hristiyanlar çocuk sahibi olamazdı sünnet olmadıkları için ama hepsinin var demekki dölleri akıyor. Ama eğer sünnet olunca meninizin hemen geleceğini zanıyorsanız yanılırsınız 13-14 yaşınızı beklemeniz gerekir kesilse de meni ileri yaşta akar.

Sünnetli pipi eski haline döner mi ? Hayır. dönmez dönseydi tekrar kestirmek gerekirdi. Sünnet derisinin tekrar eski haline gelmesi imkansızdır. Ancak sünnetten rahatsız olan ve tekrar sünnet derisini geri getirmek isteyenler bir takım deriyi uzatma yöntemleri denemekte kısmen de sünnetsiz hale getirmekteler. Bunun dışında şişman erkeklerde şişmanlık sebebiyle derinin ileri gitmesi sebebyile sünnetsiz görünümünden rahatsız olabilir,birde yenidoğanlarda yapılan eksik sünnet ileriki yıllarda kısmen sünnetsizmiş gibi görünebilir. Küçük bebeklerde deri daha hızlı geliştiği için ona göre yapılması gerekir.

Su ile mastürbasyonda kızlık zarı bozulur mu ?Hayır bozulmaz, Banyoda duş alırken kızların tesadüfen farkettikleri basınçlı su mastürbasyon yapmalarını orgazm olmalarını sağlar. Parmakla veya yastıkla mastürbasyon yapmayanlar banyo keyfiyle bunu da birleştirebilir. Gayet normaldir. Kızlık zarınıza zarar gelmez. Zaten su sıkılan yer klitoristir,suyla kızlık zarı bozulmaz. Kızların büyük çoğunluğu bunu yapar zaten banyodan 1 -2 saat çıkmayan kızlar sadece saçlarını yıkamazlar başka temizlikler de yapılır.Bu bir ihtiyaçtır. Banyo komple bir temizliktir.

Sütyen tutkusu ? Meme erkekler için ilgi çekici bir organdır. Bebeklikten kalma bir emme arzusu. Yaşuı büyüdükçe emme arzusunu sigara veya içki gibi alışkanlıklarla bastırmak ister. Kızlarda ise bu vardır zaten erkek kendisinde olmayan anaç bir organa ilgi duyar. Sütyen de bunu en güzel hale getiren fetiş bir malzemedir. Sütyeni cinsellik ve memeyle eş tutar. Malzemeyi görebilir ama memeyi bir türlü göremez. O zaman sütyenle hayal kuracaktır. Erkek beyni sembollerle çalışır sütyen görünce içindeki güzel meme hayali oluşabilir. Bu tutku sadece erkeklerde olmaz sütyen koleksiyonu yapan kadınlar da vardır.

Tampon içeri kaçar mı ? Hayır rahimin içine giremez sadece vajina duvarlarında kalır çektiğiniz ip kopsa bile , kopması çok zor. elle çıkarılabilir ucu tutularak. içine kaçtı denilen vajina duvarlarına yerleşmesi oturmasıdır. kaçacak başka yeri yok. Amerikada kullanımı çok fazladır böyle birşey olsa şikayet gelirdi.

V

Vajina deliğimi göremiyorum ?Erkekseniz erkeklerde böyle bir delik bulunmaz. Kız iseniz küçük bir ayna olmadan göremezssiniz. banyoda uzanıp çişinizi yaptığınız yerin altına bakınca görülür oval bir delik değildir. İğne deliği gibi küçük saklanmıştır.kat kattır. Aynayla bakarken Kuvvetli nefes alıp verilirse . Oradaki kasların da açılıp kapandığı görülür. Kendinizi sıktığınız zaman orayı göremezssiniz. Vücudunuzu incelemek ayıp değildir. Zarar vermediğiniz sürece.

Vajinamın deliği çok küçük ? Ayna yardımıyla baktıysanız küçük görmeniz normaldir. Genişleyebilen ve daralabilen bir organdır. Doğum yaptığınızda büyür normal halde iğne deliği kadar küçük görünür. Endişe etmeyin bu normal. Normal adet görebiliyorsanız kendinizden korkmayın. Arasıra doktor kontrollerine de gidersiniz.

Vajina bölgemde siyahlaşma var ? Dış dudaklar bölümünde siyahlaşma eğer jiletle tıraş oluyorsanız normaldir. Ağda ile alanlarda pek görülmez. Jiletle kıllarını tıraş eden kadınlarda derinin siyah olması normaldir. Cinsel organların rengi normal deriden daha koyudur. Jiletle kalınlaşan kıl kökleri de rengi az daha koyultur.İki deri arasında fazla fark oluşur kişiyi korkutur. Dış kısmı uzun süreli banyo ile yıkarsanız bir miktar renk açılması olur .

Y

Yastığı bacağımın arasına almak kızlığa zarar verir mi ? Vermez., bacak arasına yastıkla yatmak,ellerini dizlerinin arasına koyarak uyumak her kadının keyif aldığı yatış biçimidir. İçgüdüsedir-sarılma isteğinden kaynaklı. Kızların ilk mastürbasyonu genellikle basit bir yastıktır.Pek mastürbasyon da sayılmaz çünkü hep kendine zarar vereceğinden korkar. Masumcadır. Bir zararı yoktur.Biraz keyif aldıkları bir nesnedir. ( Yastığa sürtünmekle kızlık zarı bozulur mu )

Yeni doğmuş çocuğun pipisi nasıl olur ?, Çocuğun çükü nasıl olmalıdır normallik bakımından ? : Malesef Çocuk istismarı düşüncesi ile gerçekten de faydalı tıbbi maksatlı da olsa bir fotoğraf koymak kötü amaçla kullanılacağı için şekil olarak. Şöyle tarif edilebilir. Çocuktaki uzvun büyük olduğu düşünülebilir ama zamanla kendini toparlayacaktır. Sünnet edilmediyse ucu kırmızı büzüşmüş bir torba gibidir ve uç rengi kırmızıya-pembeye meme ucu kırmızısına çalar. soğuk havada büzüşme sıcak havada ise genleşerek boyutu değişir. altında torba içinde 2 adet yumru yumurtalıkları bulunur. En çok doğumsal ve doğum sonrası sorun bu yumurtalıklarda oluşur. Yumurtalar genellikle doğumdan sonra torbalara iner. inmediği takdirde çocuk gelişemeyeceği için kısırlık oluşabilir. Çocuğun pipisi en küçük gıdıklanma dokunuşa hassastır. Normal erkek gibi sertleşme olması normaldir, sabah ereksiyonu da olması normaldir. Birçok anne bu olayı farkedince çocuğunun anormal olduğunu sanır. Gayet doğal bir tepkidir. O bir erkek çocuğu.

Umumi kullanılanhamamlardan hamile kalınabilir mi ? Bu eski bir kadın korkusudur, kulaktan kulağa söylenirdi 1gün ferkek diğer gün kadın hamamı olan köylerde böyle kullanılırdı. Ancak hamile kalan hiç olmadı. Kadınlar hamile kaldıklarında girdikleri yasadışı cinsel ilişkiyi örtbas etmek için hamam da hamile kaldım hikayesini uydurdular. Böylece mantıksal olarak olabilecek birşeydi. Ama Bugünlerde bunun gerçek olmadığını daha iyi anlıyoruz. Sperm canlı bile olsa kadın vajinasına hemen girmesi gerekli yoksa spermler penisten çıkar çıkmaz ölmeye başlıyor. Suyla sabunla karıştıklarında ise hızla ölüyorlar. Kısaca hamamdan hamile kalan olmadı. Kadınlar kaçamak yaşayıp hamile kaldıkları zaman umumi hamamda hamile kaldım düşük yapacağım şeklinde bahaneleri oldu. Hamamda hamile kalmak çok zor ihtimaldir bir kadın spermi kasıtlı olarak orasına koymadıysa. Kullandığımız sabunlar doğal değildir Bazdır, asitlidir spermi son süratle öldürür.sperm vücut ısısından daha yüksek yada daha düşük yerlerde hızla ölür.

V

Vajina deliğinden sidik çıkar mı ? Hayır . Kızlarda vajina sadece birleşme adet görme çocuk doğurma kanalıdır. Çiş yaptıkları delik biraz üsttedir. Kızlarda 2 delik vardır. İdrar-çiş deliği hafif şişkincedir. Vajina ise bu deliğin altında bulunur. Birçok kız kendini hiç aynayla incelemediği ve incelemeye korktuğu için bunu bilmez. Ancak lisede cinsellik derlerinde algılayan çoğunluktur.

Şubat 14, 2012 - Posted by | soru ve meraklar | , , , , ,

137 Yorum »

 1. ergenliğe girmeden mastürbasyon yapmak meni gelmesini ergenliğe girememeyi etkiler mi?

  Yorum tarafından erdican | Temmuz 17, 2012 | Cevapla

  • ergenlik zaten bir süreçtir.ergenlik öncesi insan bazen eli gider yapar yapmaya çalışır ama bu ihtiyaç olmadığı için mastürbasyon sayılmaz ,merak diyebiliriz. ergenlik öncesi yapılan meraklar,dokunmalar kendini incelemeler ,ergenliğe girmenizi etkilemez. Siz zaten olgunlaşacaksınız.kendinize dokunmak sizin olgunlaşmanızı etkilemez. Zamanı gelince meniniz akar acele etmeyin. Zorlayarak yeni annelerde süt bile çıkaz hemen. Bu da yaşayacağınız doğal bir süreçtir. vücudunuzda kıllanma,sesinizde kalınlaşma olduysa yakın zamanda kendiliğinden düzelecektir. Bazı erkeklerde 14-15 yaşına kadar gelmeyebilir, denize gidebilirseniz gidin,kumda mayonuzla güneşlenin, ürojenital bölge çevresi güneş gördükçe daha çabuk gelişir. bu çok eski bir bilgidir. Herşeye ragmen 15 yaşınızı geçtiyseniz doktora bir görünün.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 17, 2012 | Cevapla

   • 12 yaşındayım ergenliğe hemen girmek istiyorum sesim çok inceydi kalınlaştı boyum 1.65 koltuk altımda ve penis bölgemde kıllanma var. ve kendimi tutamıyarak mastürbasyon yapıyorum kendimi engelleyemiyorum ya wc de yada yatağımda porno izleyerek bide bende biseksüellik var. ondan kurtulmak istyorum sadece kadın olsun istiyorum.penisimin boyu 13cm ve daha uzun olmasını istiyorum bana yardım edin

    Yorum tarafından erdican | Temmuz 17, 2012

   • 12 yaşında meni gelmemesi normal, seni erken uyandıran çevreden uzak dur, Kendi cinsinden olan arkadaşlardan en az 50cm mesafe koy ,buna mahrem mesafe denir. Herkesin cinselliği kendinedir. ergenlik dönemi sapmanın görüldüğü hassas bir dönem, Sana kötü örnek olacak çevreden uzaklaş.Biseksüelliği denememelisin, denersen o yolun yolcusu olursun.normal hayallere odaklan. Eger hiçbirşey yapamazssan ailene danış.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 18, 2012

   • Benim testislerimden biri yukarıda biri aşağıda birşey varmı diye korkuyorum bide bazen penisimin sağ üst tarafında ağrı oluyor.

    Yorum tarafından erdican | Temmuz 18, 2012

 2. Ben bir kız çocuğutum ergenliğe girdim ve haftada nerdeyse her gün mastürbasyon yapıorum sıvı bişey gelio yapışkan ve beyaz hamile kalmaktan çok ama çok korkuorum elimle yapıorum oynuorum gıdıklanma gibi bişey oluo hamile kalır mıyım

  Yorum tarafından Melis | Ocak 25, 2013 | Cevapla

  • Mastürbasyonla hamile kalan kız henüz yoktur, sıvı yapışkan dediğiniz normal mikroplara karşı salgılanan sıvıdır, yada heyecan sıvısı (bertholin bezi salgısı)bu gayet normal bir durum Anormal bir durum yok. Gayet sağlıklısınız. Bu şekilde de hamile kalma olasılığınız hiç yoktur.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ocak 25, 2013 | Cevapla

  • Ben 15 yasinda bi erkegim kiz arkdsmla surekili opusiyoruz ve penisim hep kalkik olyr bu onu rahatsiz edermi hissederse

   Yorum tarafından muptezell | Temmuz 21, 2014 | Cevapla

   • mailini doğru yazdıgın için teşekkürler, kız arkadaşınla buluşmadan önce mastürbasyon yapıp boş olarak buluşursan aşırı arzuların isteklerin kısmen yok olacak, penisinin kız arkadaşının yanında kalkması senin de hoşuna gidiyor ,aslındas onun bunu bilip bilmediğini merak ediyorsun . bence rahatsız olmadan konuşabilirisin randevu öncesi boşalıp ta buluşursan , düşüncelerin de daha yapıcı olacaktır

    Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 21, 2014

   • Tesekur ederim bise daha sorucam kiz arkadasim ic camasirrli fotorafrlni fln atiyor cok istekli yani cok ileri gitmek istmrm ama opusurken kucagima fln alsam penisimi hissedicek rahatsiz olurmu almamdan kalcasini falan oksasam terslermi

    Yorum tarafından muptezell | Temmuz 22, 2014

   • kız arkadaşın sana bunu kendisi belli edecektir herşeyi oluruna bırak, kızların cinsel ihtiyacı erkekler gibi 24 saat aniden alevlenme şeklinde değildir. Chat sitelerinde bizimkileri cinsel organını avatarına koymuş görürsün birde hintli ve araplardır bunu yapan. Halbuki hiçbir faydası olmaz. kadın inadına saf ve temiz olanına gösterir verir. Çünkü kadının ve erkeğin eşref saati farklıdır. zamanına göre hareket edersen ,zamanında kullanırsan en iyi neticeyi alırsın. Kadınlar belli eder az çok ve sınırlarını kendileri çizerler. Herşey kendisi oluşur .Tesadüfe bırak . kız arkadaşın planlamıştır elbette ki çekingen olma

    Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 22, 2014

 3. Orgazm olmak insanı hamile bırakır mı bn oynadıktan sonra iç çamaşırımda beyaz lekeler oluo normal midir?mastürbasyon HENÜZ hamile kalan olmamış yani hamile kalabilir mi tek başına boşalarak bide bn kızım mastürbasyon yani boşaldıktan sonra kasık ağrıları oluo midem bulanıo sanki git gide karnım şişmeye başladı hamile kalırım die çok korkuorum lütfen beni rahatlatabilecek bişeyler söyleyin teşekkürler.

  Yorum tarafından Melis | Ocak 26, 2013 | Cevapla

  • henüz mastürbasyonla kendi kendine hamile kalan bir kadın yoktur. Olamaz da, kadınlar kızlar XX krmomozumu taşır, üremenin olabilmesi için XY kromzomu = yani erkek olmadan hamile kalman bu dünyada mümkün değildir. Karnındaki şişlik başka şeyle alakalı olabilir,

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ocak 26, 2013 | Cevapla

 4. Bn bide şu sorunun cevabını merak ediorum k.bakmayın hepsi aynı kapıya çıkıo ama bnde içimin rahat olmasını istiorum klitorisle oynadıktan sonra yapışkan bişey gelio ya o sıvı hani üremenin olduğu yere girerse (hani diolar ya erkek dışarı boşaldı mı hamile kalır mıyım die aradan girebiliomuş ) ondan bnmkide girerse bn kzım hamile kalır mıyım yani cevabınızdan sonra rahat uyku çekiceğimi düşünüorum mastürbasyon denilio herelde yaptıktan sonra yıkıom o suda içeri girerse hamile kalınır mı ama en önemlisi bnden çıkan sıvı girerse hamile kalır mıyım çokk teşekürler

  Yorum tarafından Melis | Ocak 28, 2013 | Cevapla

  • kendi vücudundan çıkan bertholin bezi sıvısı veya ıslaklık beyaz yapışkan ıslaklık hiçbiriyle hamile kalma şansın yok.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ocak 28, 2013 | Cevapla

 5. Bn adetliyken mastürbasyon yaptım yine sıvı kanla beraber geldi ve bn yıkadıktan sonra adet kanamam gelmedi ndn gelmemiş olabilir ki sorun olur mu çünkü daha adetim bitmedi

  Yorum tarafından Melis | Ocak 31, 2013 | Cevapla

  • siz zaten adetliyken yapmışsınız,adetinizin kesilmesi erken olmuş bunu , bekaretiniz ve mastürbasyonla ilişkilendirmenizin manası yok.masrtürbasyon yaparken parmak zaten oraya gitmez. klitoral mastürbasyonla zarar vermesi mümkün değil. eliniz oraya gitse bile rahatsız olup geri çeker, soğan zarı gibi birşey değildir ki bekaret. Adetinizi 3 gün gördüyseniz tıbben yeterli olduğu yazmaktadır internette rastladığım uzman yazılara göre, bazen psikolojik çevre etmenleri kadınların adet döngülerini etkiler. sonraki adetiniz normal olacaktır. Endişe etmenize gerek yok. Bekaretini bilinçli olarak bozan yada meraktan vardır ama genellikle mastürbasyonla kimse bozan yoktur. Çok şüphelenirseniz uzmana görünün.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 1, 2013 | Cevapla

 6. KADINLAR UYKUDAYKEN VAJİNASINA DOKUNULUNCA HİSSEDER Mİ?

  Yorum tarafından FEVZİ | Şubat 2, 2013 | Cevapla

  • evet ,hisseder tabiki aptal yerine mi koyuyorsun kadınları, Vücudun en hassas organından bahsediyorsunuz.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 2, 2013 | Cevapla

 7. Erkek arkadasimla bir birlesme yasamadik bakire bir kizim ama vaginamin agzina bosal di hamile kalirmiyim acil cvp !

  Yorum tarafından bir derdim vAr | Şubat 5, 2013 | Cevapla

  • çok düşük bir ihtimal vardır, yumurtlama gününüze rastladıysa ancak olur tabi oldukça iyi bulaşmış ortamın da müsait olması gibi şartlar, hamile kalmak için bakire olmak kurtarmaz. Bekaret spermleri tutamaz. 1 damla içinde milyonlarca sperm vardır.Hamile kalmasanız bile böyle kazaların olasılıkların yaşanmamasını sağlayın.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 6, 2013 | Cevapla

 8. Meraba bn mastürbasyon yani boşaldıktan sonra yıkamaya gittim ve o sıvı yapışkanla beraber böle kan pıhtısı gibi bişey geldi yapışkanla birllikte kızlık zarıma bişey olmuşmudur hamile kalır mıyım çok tşkrlr.

  Yorum tarafından Melis | Şubat 13, 2013 | Cevapla

 9. Lütfen yardım edin demiştim ya maastürbasyon yaptıktan sonra kan pıhtısı die bn uyumuştum şimdi uyandım ve labobaya gittiğimde iç çamaşırımda kaveringi lekeler vardı bu ne demek lütfen yardım edin hamile veye kızlık zarıma bişey olur mu lütfen

  Yorum tarafından Melis | Şubat 13, 2013 | Cevapla

  • adet döneminizin sonunda genellikle kan pıhtıları daha koyu çikolata rengini alır, , bunun adet kanaması olup olmadıgını algılamak zorundasınız. Matürbasyonla asla alakası olan bişey değil, kızlık zarıyla da alakası yok. ancak adet kanamasıysa 1 hafta yada 5-6 gün içinde bitmesi gerek bitmezsse bir uzmana görünün, akıntınızda koku var mı adet dönemi dışında bunu anlamanız gerekir. eğer kokulu bir anormal akıntınız varsa bununla ilgili olabilir. Adet döneminizin geçmesini bekleyin, eger geçmiyorsa aile doktorunuza gidin mikrop kapmış olabilirsiniz , sorununuz mastürbasyonla veya kızlık zarınızla alakalı değildir, bu konuda emin olun. ancak ya bir üşütme enfeksiyon mantar veya bunun gibi birşey sözkonusu olabilir.Bu her kızda olabilecek bir problemdir siz ilk değilsiniz. 1hafta içinde geçmezsse aile doktorunuza danışın.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 13, 2013 | Cevapla

   • Bnm adetim bitti 1 hafta oldu ama bnm adetim falen düzensin böle geç oluodum şimdi bu ay sadece zamanında olmuştum şimdi mastürbasyon yaptıktan sonra olunca hamile falen kalırım die korktum bnde yaptıktan sonra yıkadım demiştim ya o zmn yanma oldu işte ara da yanma oluo napabilirim bn

    Yorum tarafından Melis | Şubat 14, 2013

   • mastürbasyonla henüz hamile kalan bir kız yoktur, mailin fake,(yanlış-sahte)

    Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 14, 2013

 10. merhaba ben özel bölgem için ağdaya gittim ve alan kişinin tırnağı uzundu ve ağda bezi ile değil parmağıyla çekerek aldı daha sonra kan geldi, az değildi, kızlık zarım bozulmuş olabilir mi ? teşekkürler.

  Yorum tarafından pınar | Şubat 28, 2013 | Cevapla

  • ağda yapılan yer kızlık zarınıza ulaşamaz, içerdeki parlak derinin içinde kıl veya tüy yoktur, epilasyon dışına yapılır dış dudaklara iç dudaklara ulaşması mümkün değil ki. Kızlık zarı o kadar korunaklıdır ki , bu kadar basit olaylarla etrafına dokunmakla bozulmaz. Ve kanamanın sebebi epilasyon esnasında çıkan veya tahriş olan kılkökü olabilir

   Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 28, 2013 | Cevapla

 11. merhaba hocam size bir sey sormak istiyorum hocam benim vajiyanima barmagim 1 yada 2 sm girdi fakat ben kan gormedim nede acida hiss etmedim hocam kan gelseydi ben gorurmuydum? bilmyorum belki kan geldi ben gormedim kan gormediyime ve aci his etmediyime ragmen ben korkuyorum acaba kizligima bir sey oldumu? diye aklimin bi koseinde bu soru beni oldurur ne olur beni bu dertden kurtarn bi cevap verin cok korkuyorum tesekurler

  Yorum tarafından ayten | Haziran 26, 2013 | Cevapla

  • Basit parmagın temas etmesiyle yırtılacak bir organ değildir, tornavida sapı(otverka) gibi kalın bir cisim sokularak özellikle kurcalarsanız bozarsınız. Bazı kızlar suyla mastürbasyon yapar. Yapanların çogunun kızlık zarının bozulması gerekirdi. kızlık zarı biraz içerde kalız. herhangi bir acı rahatsızlık duymadıgınıza göre hasar verme olasılıgınız yok. zaten parmagınız oraya girse refleksle bacaklarınızı kapardınız. Genede çok kafaya takarsanız bir kadın dogum uzmanına gösterebilirsiniz.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Haziran 26, 2013 | Cevapla

  • Basit parmagın temas etmesiyle yırtılacak bir organ değildir, tornavida sapı(otverka) gibi kalın bir cisim sokularak özellikle kurcalarsanız bozarsınız. Bazı kızlar suyla mastürbasyon yapar. Yapanların çogunun kızlık zarının bozulması gerekirdi. kızlık zarı biraz içerde kalır. herhangi bir acı rahatsızlık duymadıgınıza göre hasar verme olasılıgınız yok. zaten parmagınız oraya girse refleksle bacaklarınızı kapardınız. Genede çok kafaya takarsanız bir kadın dogum uzmanına gösterebilirsiniz.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Haziran 26, 2013 | Cevapla

 12. tesekur minetdarm

  Yorum tarafından ayten | Haziran 26, 2013 | Cevapla

 13. ben masturbasyon yaptiktan sonra kan gelmedi ama icimden biseylerin aktigini hissettim.ama baktim hic bisey yoktu.sadece psikolojik olarak kotu oldum.midem falan bulandi.bi kac gun sonra cok sicak suyla dus aldim.o gunden sonra adet gibi 4-5 gun kanama oldu.cok korkuyorum.kizlik zariyla ilgili mi?

  Yorum tarafından nura | Temmuz 16, 2013 | Cevapla

  • Anlattıklarınıza göre, Yaşınızın küçük olduğunuzu sanıyorum adet düzensizliğiniz mutlaka vardır adet için tıbbi olarak 4-5 gün normal sayılır. Klasik klitoral mastürbasyonla kızlık zarı bozulmaz. bekaretinize bişey olmaz. Matürbasyonu yaptıgınız yer bekaret bölgenizden uzak, ve bir zorlama olsa kendinizi kasardınız bacaklarınızı kapatırdınız refleksle yeni evli kızlar bile bir gecede bekaretini kolay kaybetmezler.Kızılık zarı soğan zarı gibi bişey değil ve oldukça korunaklı bir bölgede gizlidir o yüzden ona ulaşmanız zor. Midenizin bulanması psikolojik. Çünkü mastürbasyonu yaptığınız için pişmanlık duyuyorsunuz. Aslında bir ihtiyaç ama size daha önce ögretilen günah,ayıp gibi şeyler yüzünden kendinizden tiksinme hissetmeniz doğal.Bunu başka kızlar da aynı hissediyorlar. Ama yaptığınız çok normal bişeydir. Tamamen korkunuzdan kaynaklı. takıntı yapılacak bişey değil. sağlıkla kalın

   Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 16, 2013 | Cevapla

 14. Adet olurken vajinaya parmagımı soktum bakireligim bozulmuş mudur ?

  Yorum tarafından masum | Eylül 24, 2013 | Cevapla

  • adet olmakla bekaretin arasında alaka yoktur,genellikle basit dokunuşlarla bişey olmaz ama içinizi ferah tutmak istiyorsanız kadın dogum uzmanına kontrol ettirebilirsiniz.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Eylül 24, 2013 | Cevapla

 15. Mrb benim kafama takilan seyler var cevap verirseniz sevinirim. Ben adetim bittikten 2 gun sonra ped varken masturbasyon yaptim sonra hafif pembe yapiskan bi sıvı geldi 1 damla kizligima bisey olmusmudur ?

  Yorum tarafından selinn | Ekim 22, 2013 | Cevapla

  • Adet bittikten sonra , içerde kalan pıhtılardır. kızlık zarı ile mastürbasyon yaptığın yer birbirinden uzak bölgedir, ve çok basit şekilde yırtılmaz,böyle bişey olsa canınız yanardı elinizi ordan çekerdiniz. kayganlık sıvısıyla heyecandan içten çıkan bir parça pıhtıdır, sizden başkalarında da buna benzer deneyimler oluyor,aynı şekilde korkuya kapılıyorlor. Çok şüphe duyarsanız kadın doğumcuya kontrol ettirin . Klitoral Mastürbasyonla bekaretini bozan pek yoktur ki kız mastürbasyonu klitorise dayanır dokunduğunuz yer bekaret yerinden uzak.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ekim 22, 2013 | Cevapla

 16. 3.5 yaşında bir oğlum var devamlı yemek yaparak oynuyor .yemek kitaplarına bakıyor. yaşıtları gibi örümcek adam spider man gibi çizgi filmler değilde daha yumuşak filmler izliyor.bunlar belki normal ama ilginç olan şu kendince bir oyun geliştirmiş dayısını beni ve amcasını yatarak gördüğünde bakışları değişiyor önce oyun olarak onları vuruyor sonra onlara kalp masajı yapıyor kendince ama bu anlarda pipisi büyüyor bakışları değişiyor ama bu pipi kalkma olayı hep erkeklerle oynayınca oluyor. feminen başka davranışları yok. birde ayak düşkünlüğü var erkekler öncelikli olmak üzere erkek kadın kimin ayağını okşasa erekte oluyor . bu beni çok korkutuyor çocuğumun sağlıklı bir cinsel kimliğe sahip olmasını istiyorum bu anlattıklarımda bir anormallik var mı yoksa henüz erken mi ? ben çocuğun babasıyım . ayrıca anneye çok düşkün ve beni annesinden kıskanıyor

  Yorum tarafından ahmet | Kasım 10, 2013 | Cevapla

  • Konu bildiğim şeylerin dışında,Davranış bilimiyle alakalı,Duyduğum kadarıyla çocuk-ergen psikiyatristleri var, çocugu sadece tanıştırıp bir söyleşiyle veya basit davranışıyla problemin ne olduğunu anlayabiliyorlar.Bazen küçük bir oyun oynayıp teşhis ediyorlar, İlaçla değil de yapılan hatalı davranışlarımızı keserek bizim hatalarımızı bulup ,çocuğu normal hale getiriyorlar. Kendi bölgenize uygun bir hekim faydalı olacaktır. İnternette de mevcutlar. sağlıklı günler dilerim.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Kasım 11, 2013 | Cevapla

 17. merhaba ben 16 yaşındayım kızlık zarı bilgilerini yeni yeni öğreniyrum daha önce annem bu konuda bilgi vermemişti bende 1 kere parmak sokmuştum 14-15 yaşlarımdayken ama bir acı ve kanama hissetmedim bozulmuşmudur sizce? (adet görüyordum)

  Yorum tarafından beste | Kasım 14, 2013 | Cevapla

  • kız çocuklarının bu bölgesi oldukça korunaklıdır hemen tek bir aşamada yırtılacağı manasına gelmez, kızlık zarının da görevi sizi mikroplardan korumaktır. Bir hekim bakarsa anlayabilir,burada yazacaklarım sadece tahmin olabilir.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Kasım 14, 2013 | Cevapla

 18. merhabalar benim sorum iç dudaklar ve kızlık zarıyla ilgili benim iç dudaklarda kararma var görünce çok moralim bozuluyor geçirmek için ne yapabilirim ve kızlık zarıyla ilgili sorumda kızlık zarının oldugu yerde üst üste gelen kesik kesik parcalar normalmi yoksa yırtılmanın görünüşümü kafamı cok kurcalıyor.ıkınınca açılıyor anlayamadım yardımcı olursanız cok sevinirim lütfen

  Yorum tarafından kardelen | Kasım 16, 2013 | Cevapla

  • iç dudaklar ilk kızlıktaki (15-18 yaştaki) gibi hep pembe renk olacak diye bir durum yok zamanla değişikliğe uğrayabilir,çoğunlukla ağda değilde tıraş olan kızların o bölgesi koyu siyaha kaçar,derinin altındaki kıl köklerinin kalınlaşmasıyla alakalı oluyor. Kısmen şişmanlık yağlanma da etkili oluyor. Östrojenin artması vs gibi. Ama iç dudakların kararması ırsi,aileden gelen kişiye bağlı birşey,ve renginin farklı olması çekiciliğini güzelliğini kaybetmesi anlamına gelmez.Erkek gözüyle kadın gözüyle abartılan estetik kusurlar abartılmaz, Mesela selülitin ne oldugunu bilen erkek azdır. Bu kafaya takılacak bişey değil.Selüliti kızlar birbirine bakarak anlar oda yakın arkadaşlar. KIzlık zarınız vajinanıza kalın birşeyler sokmadıkça zaten bozulmaz her kızın kendine has yapısı vardır. Önemli olan kendinizi bilmeniz, bekaretin doğal görevi dışarıdan gelen mikroplardan korumaktır,evlilikte erkekler için bir kanıt değildir aslında. Evli kadınlar daha çok ve daha çabuk cinsel hastalıklara kapılır, çünkü açılmıştır. Vajina ağzı zaten tam şekilli bir yapıya sahip değildir, Bir uzman kendi gözüyle bakınca yapıyı daha iyi algılar. Ama merak edip incelemeniz bile hoş çünkü aynayla kendine bakamayan kadın sayısı çoktur.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Kasım 16, 2013 | Cevapla

 19. merhaba ben duş alırken kızlık zarımı yıkadım normal bi şekilde gece kalktımda kanamam okdu acaba bozulmuşmudur

  Yorum tarafından ebru | Aralık 9, 2013 | Cevapla

  • kızlık zarınızı yıkamanız terimi enteresan olmuş, vajinanız demek istediniz herhalde. vajinaya duş tutmak yıkamak veya bu şekilde mastürbasyon yapmak bekarete zarar vermez zaten korunaklıdır. Ama içine parmak sokarak bu işlemi yaptıysanız o zaman hasar vermiş olabilirsiniz. Bu yaptıgınız işlem adet dönemine yakınsa,bu adet kanaması olabilir düşüncesindeyim.Kızlar çogunlukla adet dönemlerine yakın zamanda yada adet içindeyken kendini kurcalama ihtiyacı duyarlar. Bu hormonal bir durum. Adet dönemi dışındaysa. Bir jinekoloji uzmanına başvurun daha kesin bilgi alırsınız.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Aralık 9, 2013 | Cevapla

 20. adetim biteli 3 gn olmuştu parmak sokma yok normal bi vajina yıkamasıydı ilginiz için teşekkürller

  Yorum tarafından ebru | Aralık 9, 2013 | Cevapla

 21. Çok utanıyorum ama lütfen acil cevap verin.
  Ben 11 yaşındayım arkadaşlarımdan merakla vajinamın içine ince ama biraz uzun bir cisim sokup çıkardım hiç bir kanama meydana gelmedi. Daha adet olmadım ama kızlığım bozulmuş mudur? :(

  Yorum tarafından Doğa | Aralık 23, 2013 | Cevapla

  • merak etmeyen kız yoktur, merak sadece erkeklere has birşey değildir,sadece sen ilk değilsin bunu yapan,insan genellikle sonradan ögreniyor bekaret olayını. Acı duymadıysan veya herhangi kanama hasar olmadıysa şu anda küçük yaştasın oldukça korunaklı bir bölge oldugu için hasar vermemiş olma ihtimalin yüksek. Bu olayı unut, kızlık zarının olduğunu artık biliyorsun bir daha böyle şeyleri denemezssin olur biter.Mutsuz olmana gerek yok. Kızlık zarı dırşarıdan gelen mikroplardan korumak için bir yapıdır ve gayet esnektir ama çok ta kurcalamamak gerekir. Çocuk yaşlarda daha korunaklıdır. Ama bir daha deneme olur mu..Cinsellikle ilgili problemin olunca,ablana veya annene danışırsın. Ergenliğe de girersin, herşeyin bir amanı var bilgili olman bile yeterli.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Aralık 23, 2013 | Cevapla

 22. Merhaba ben mastürbasyon yapıyorum ve bundan sonra büyük suçluluk duyuyorum bir kerede adetliyken kendimi tutamadım yaptım ve küçük dudakların etrafına bastırdım biraz sonra kalktım ve banyoya gittim klozete oturduktan sonra kan geldi çok korkuyorum bişey olmuş mudur bu durum benım uykularımı kaçırıyor lütfen yardım edin ve sanki orada bir şeyler batıyor gibi hissediyorum sureklı ve cok fazla kasıntım oluyor ayrıca acı duyuyorum ama hiçbir zaman içeriye giriş yapmadım ama etrafından mastürbasyon yaptım

  Yorum tarafından Meryem | Mart 17, 2014 | Cevapla

  • mastürbasyon yaparak kendinize zarar veremezssiniz adet kanı olma olasılıgı yüksektir, heyecan esnasında kasıntı oluyor, içeri kalın bir nesne sokmadıgınıza göre sorun yok. zaten orgazm esnasında dediğiniz bölgeye baskı yapmadan orgazmı yakalamak mümkün değil verdiğiniz boşluk hissini kapamak içindir. kendinizden korkmayın . kalkıp acı çektiğniz zaman hemen elinizi çeker bacaklarınızı kasardınız böyle bir durumda bile kolay yırtılma olmaz . korkunuzun psikolojik oldugunu düşünüyorum. . aklınızdan başka şeyler geçirin . artık eski bir mastürbasyondan korkmanın anlamı yok, ve bundan korkan ilk siz değilsiniz. birçok kız erkekler kadar mastürbasyon yapar sadece gizlerler. birde birbirlerine yapmıyorum diye yalan söylerler.Çünkü herkes mastürbasyon yaptıktan sonra suçluluk duygusuna kapılır. Kendinizden ,kendinizi tanımaktan korkmayın

   Yorum tarafından cinseldusunce | Mart 17, 2014 | Cevapla

   • Çok teşekkür ederim gerçekten çok rahatladım ..

    Yorum tarafından Meryem | Mart 17, 2014

   • rica ederim, siz ilk değilsiniz, böyle şeyler oluyor, ortada bir kasıt olmadıgı için kendinize zarar verme şansınız çok düşük. mastürbasyon medeni bir ihtiyaçtır.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Mart 17, 2014

 23. Merhaba. Ben bir kız çocuğuyum. Akıntım bazen çok oluyor ve adet olalı bir yıldır düzene girmiyor. Sizce ne yapmalıyım? Ayrıca o bölgemde çok kaşıntım var.

  Yorum tarafından Esma | Nisan 16, 2014 | Cevapla

  • Merhaba muhtemelen 13 yada 14 yaşındasın adet kanmaların 17-18 yaşında anca düzene girer bu normal bir durum. Akıntıların kokusuz normal akıntı ise. Kışın üşütünce soğuk havalarda çok gelir, ama daha sonra 2-3 günde toparlar bu normal bir durumdur. Eger kokulu akıntı halini alırsa o zaman enfeksiyon kapmışsındır. ama sanmıyorum genel olarak yazmışsın.. Bide bütün kızlar çok yürüyünce yada zorlu bir iş yapınca köpük köpük yada şapır şapır olur. Günlük pedler bunun içindir .Günlük pedler kullanıcaksın . kokulu ped kullanmamalı ve pamuklu iç çamaşırı kullan yazın ise etek giyersen hava alır . Kaşıntının olması hem hormonal hemde sen galiba orayı çok fazla yıkıyorsun sabun ve şampuanla. Yıka ama sadece suyla yıka . Mantar oluşturuyorsun . Bırak az suyu kalsın . o Beyaz akıntı mikrop veya pislik değildir. seni mikroplardan korur sen sadece fazlalık olanı dışarda kalanı temizle. içini sabunla veya şampuanla fazla tahriş etme . bunlar kaşıntı yapıyor. Bide tuvaletten sonra iç çamaşırın nemli olmasın kuru kalsın ,orayı nemli tutmamaya kurulamaya çalış, Sadece agda zamanı birine yaptırırken temizlersin tamamen. oda zaten 3-4 ayda 1kez . kendin yapıyorsan sorun yok. Wc alışkanlıgını annen öğretmiş olmalı ama genede yazıcam. çişten sonra wc kağıdını önden arkaya siliyorsun.çok ta derine dalmadan. Arkadan öne asla silmemelisin kendini böyle alıştırıyorsun. özel soruların olursa mailimden ulaşabilirsin. benim burda yaptığım abilik,yada ablalık gibi birşey. bişeyi biliyorsam genelde paylaşırım. Çünkü bazı şeyler bizim toplumumuzda konuşulmaz. ne anneye ne arkadaşa sorulur. Doktorlar ise bilimsel konuşur. ben bu blogu bu yüzden açtım. Umarım faydalı olmuşumdur.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Nisan 16, 2014 | Cevapla

 24. Vajinaya su kaçmasiyla kızlık bozulurmu ???

  Yorum tarafından sinem | Nisan 27, 2014 | Cevapla

  • anladım, banyo duşuyla basınçlı ılık suyla olan kaçmadan bahsediyorsun, bişey olmaz. çyle bişey olsaydı kızlar denize giremezdi. hem sadece sen değil onu birçoğu yapıyor .Kafaya takma. Bildiğin gibi devam et.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Nisan 28, 2014 | Cevapla

 25. 7 yasindayken 11 yasinda bir cocuk tacavuz etti kizlik zarim bozldu mu

  Yorum tarafından ayşe | Mayıs 5, 2014 | Cevapla

  • Bunu ailenizle paylaşmanız gerekliydi. küçük yaşlarda vajina girişi çok korunmalıdır,gelişmediği için yabancı bir cisimin girişi zor ,ulaşsa bile daha derinde görünür ve erkek kapalı bir vajinaya girme olasılığı düşüktür. Tecavüz esnasında yetişkin bir kadın da olsanız vajina zaten korkudan kapanır sadece böyle düşünürsek,çocukluk yaşınızı da hesaba katarsak en fazla vajina girişini tahriş edebilir.Genellikle içine girme olmaz, 7 yaş çok küçük bir yaştır.Tabi bu benim sadece kişisel düşüncem kesin bir şey söylemiyorum doktor veya hekim değilim biraz abilik ablalık gibi birşey yaptığım.. Yaşınız olgunsa bir jinekoloğa görünmenizi hem sağlık açısından hemde içinizin rahatlaması için tavsiye edebilirim. Tecavüzün ağır boyutu travma kısmı genelde psikolojiktir. Bıraktığı korku kaybedilenden daha fazladır. psikolojik olarak ta kendinizi umarım toparlamışsınızdır.Önemli olan psikolojik olaraka atlatmış olmanızdır. Birşey olmuş olsa bile önünüze bakacaksınız. Bunlar sizin hatanız değil.Çocuklukta İsteğiniz dışında olmuş şeylerde sorumluluğunuz yoktur. Kabul edecek erkek bir kızı öyle kabul eder gerisi teferruattır. Namus orda değil beyninizde. Mutlu güzel şeyler düşünün.düşüncesi iyi,hayatı mutlu insanlarla arkadaşlık kurun. Sağlıkla kalın

   Yorum tarafından cinseldusunce | Mayıs 5, 2014 | Cevapla

 26. Arkadaşlar ben bir erkeğim ve çok merak ediyorum.Bakir erkek ne demek.Bakir olduğumu nasıl anlarım?

  Yorum tarafından Ahmet | Mayıs 7, 2014 | Cevapla

  • bakir olmak , manasına göre değişir.Temiz ve kullanılmamış, cinsel ilişkiye girmemiş anlamında kullanılır. gözle görmeyi takıntı olarak görenler için. bekaret görmek yada görmemek arasında. . Bakir olup olmadıgınız sizin anılarınız içinde gizlidir. Bir kişinin bakir olup olmaması kişinin kendini bağlar. Bana göre tecavüze uğramış bir kız çocuğu bakiredir. Onun gerçek isteği ile olmamış.Ve Travmadan kurtararak topluma özellikle kazandırılması gerekir ki sakat aileler oluşmasın. Bakirliğin sona ermesi için içinde istek şartı, içsel gönül rızası ile bu işe kalkışması gerekir ki işin içine kişilik,ruh,duygular,hormonlar, Nefis gereklidir. İşte bu çizgi çok kalın bir çizgi. Kadının kendi bekaretini yok etmesi sadece bedenseldir. Erkek te tek parmakla kendini homoseksüel yapabilir buda bedensel. Bekaretin 2 anlamı var bedensel ve ruhsal.. Farklı düşüncede farklı anlamlar çıkarılabilir. Benim kişisel düşüncem bu

   Yorum tarafından cinseldusunce | Mayıs 7, 2014 | Cevapla

 27. Selam 12 yaşında bir kız ilişkiye girerse kızlık zarı bozulurmu sadece 1 kez ilişkiye girmiştir ve adetliyken

  Yorum tarafından Karanlık... | Mayıs 17, 2014 | Cevapla

  • kızların en çok canı istediği zaman adet günleridir. isabet olmuş , yetişkin biriyle olduysa bunun sorumlulugu vardır. ama merak ederek çoluk çocukla ilişkiye girildiyse. basit birkaç yırtıktan ileri gitmediğini düşünürüm. Tam vücudunuzun gelişmeye başladı yaşta bir hata yapmış olabilirsiniz. ama bunu unutmalısınız. eger takıntı yaparsanız yaşınız işlerledikçe bir jinekologa görünürsünüz. sadece siz değil birçok kız çocuğu bir şekilde orayı kurcalamıştır. kalem veya yabancı cisim sokup merak edenler de az değildir. Yetişkin olmak çocuk işi değildir. bunun gebelik gibi riskleri var . Benim şahsi fikrimce unutup kendinizi okulunuza derslerinize başka şeylere verin.Başardıkça uzaklaşacak bu korkunuz.ama dediğim gibi sizinle ilişkiye giren bir yetişkin sözkonusu ise bu biraz suç unsurudur. sizin çocukluk merakınızı çabuk buyumenizi anlayabilirim ama yetişkin birininkini anlamak zor. ailenize danışmanız gerekebilir buyuk biri ise ve bunun sonrasında da isteyecektir. Ona göre önleminizi alın

   Yorum tarafından cinseldusunce | Mayıs 17, 2014 | Cevapla

 28. Kıyafet üstünden sürtünme ya da kıyafet üstünden mastrbasyon sonra neden kan gelir ve yanma olur ?? Kızlık zarıyla alakası var mıdır ??

  Yorum tarafından Nur | Haziran 1, 2014 | Cevapla

  • hayır kızlık zarıyla alakası yoktur , gelen kan genelde iç dudaklardaki parlak deriyi kumaş üstünden tahriş etmenizden kaynaklı ayrıca dudakların köşe yerleri çatladıgı için. bu çatlaklar 1-2 günde düzelir. cinsel zevkin keyfini alırken acı duyulmaz bu yüzden de muhtemelen daha derin bir doyum esnasında oluştu. yanma kenardaki çatlardan kaynaklıdır, iyi bir aynayla ışıkla incelerseniz görürsünüz. başka yöntemler deneyin , elbiseyle artık çocuksu kalıyor bunun sebebi mastürbasyon yaptıgımızdan iğrenmemizden kaynaklı ve sanki yapmıyormuş gibi hissetmek için . ama sadece siz değilsiniz :)

   Yorum tarafından cinseldusunce | Haziran 1, 2014 | Cevapla

   • Selam ben basincli su ile orgasm etdim ve azcik kan geldi sonrasinda ise 3 gun adet gordum.bu olaydan once ben adetimi 5 6 gun gorurdum sizce kizlik zarima zarar gele bilirmi

    Yorum tarafından seher | Haziran 7, 2014

   • hayır bu şekilde bekaret zarınıza zarar veremezssiniz,bazen 3-4 gün adet görme olabilir bu normal sayılabilir. daha sonra tekrar normale döner. suyla keyif alan tek kız siz değilsiniz. hepsi bozulurdu şimdiye kadar. kızlar banyoda daha uzun kalırlar :) saçları daha uzun yıkamak daha zordur da ondan , adetiniz düzelecektir ilerki aylarda.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Haziran 7, 2014

 29. merhaba ben 21 yaşındayım ve bu konularda fazla bir bilgim yok… Porno izlediğim zamanlarda oraya hiç dokunmasam bile, vajinamda bir boşluk hissediyorum ve zevk suyum aşırı oluyor o anlarda. Yanma oluyor ve yanma yüzünden oturamıyorum bile… Böyle bir şekilde kızlık zarı bozulur mu?

  Yorum tarafından meltem | Haziran 9, 2014 | Cevapla

  • boşluk hissi oluşur kabarma esnasında acı çekme mi keyif yanması mı bunu algılayamadım ,kızlık zarınıza bişey olmaz .ama kabarma veya mastürbasyon esnasında içinizde bir farklılık aslında her kadında olan vajinal urlar sebep olabilir(et beni gibi ) vajina aslında kat kattır ,düz bir vajina yoktur tabi yaratılışa göre her kızın yapısı farklı. Orgazm olmak için boşluk hissine zaten ihtiyaç duyarsınız ,ama acı olayı biraz şaşırtıcı. Vajınanız porno film esnasında gerginleşiyor deviniyor. bu kişisel bir ihtiyaçtır.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Haziran 9, 2014 | Cevapla

   • Taziykli su ile mastrubasion esnasinda kan geldi aci hiss etmedimve adet gordum 3 gun.sonrasinda 5 6 gun adet gordugum ve cok fazla kan geldiyi halde o mastrubasiondan sonra 2 3 gun adet goruyorum ozude cok az kan geliyor sizce kizlik zarim bozulmus olurmy

    Yorum tarafından seher | Haziran 14, 2014

   • suyla mastürbasyonda bekaret bozulmaz , çogu kız da adet döneminde mastürbasyon ihtiyacı duyar. bir dahaki adetiniz normal olacaktır. bekleyin görün.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Haziran 14, 2014

 30. Merhaba yaşım 17 11 12 yaşındayken mastürbasyonu bilmediğim dönemde bi iki kere vajinama kalem soktum hafif bi şekilde kanama falan olmadı kızlık zarım bozulmuşmudur ???

  Yorum tarafından Hatice | Haziran 17, 2014 | Cevapla

  • cevabını mailinize yazdım

   Yorum tarafından cinseldusunce | Haziran 17, 2014 | Cevapla

   • Benimde mailime atarmisiniz bendede ayni durum. 21yasindayim 15yasindaydim yanlis hatirlamiyorsam bilmediğim icin parmak sokmustum. Hicbir agri kanama olmadı. Kizligima bisey olmusmudur. Cevap verirseniz sevinirim cok kurcaliyor aklimi.

    Yorum tarafından 8600 | Temmuz 3, 2014

   • yazım mailinize bakın

    Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 3, 2014

 31. Ben 16 yaşındayım ve kızlık zarı hakkında bisey bilmeden 5 6 kere parmagımı soktum ne acı hissettim nede kanama gördüm parmagım kücük kızlık zarım bozulmuş mudur çok korkuyorum doktorada gidemem ne olur yardim edin

  Yorum tarafından Emriye | Temmuz 11, 2014 | Cevapla

  • verdiğiniz mail size ait değil ve yetişkin birinilerinin mailini kullanıyorsunuz, bu tür yazılara buradan cevap vermiyorum. çoğu kişi dalga geçmek için soruyor.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 11, 2014 | Cevapla

 32. Merhaba abla ben 13 yaşındayım.
  Kızlık zarı nedir bilmeden vajinama bi kaç kez parmağımı soktum yani hayal meyal hatırlıyorum ne zaman soktuğumu hatırlamıyorum kan gelmedi yani ben görmedim belkide geldide ben görmedim.
  8 aydır bu dert yedi bitirdi beni.
  Sizce kızlık zarıma bişi olmuşmudur.
  Bu arada doktora gidemem..
  Tesekkurler cevabı maile atmayın çünkü bu sahte e postam kendiminkini veremiyorum ailemden korkuyorum lütfen buraya yazın :'(

  Yorum tarafından Elif | Temmuz 30, 2014 | Cevapla

  • Abla bu arada masturbasyonla hamıle kalınır mı tesekuryler

   Yorum tarafından Elif | Temmuz 30, 2014 | Cevapla

   • henüz hamile kalan yok, ama olursa ilk sen olursun , dünyada olmayacak bişey yazmışsın ,birçok kız bunu zaten yapıyor sen ilk değilsin

    Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 31, 2014

  • buna bir kadın dogumcu karar verir. bu olayı unutmalısın

   Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 31, 2014 | Cevapla

 33. benim erkek arkadaşım sürekli dudaklarıma dokunuyor arada parmağını ağzıma sokmaya çalışıyor falan bunun sebebi nedir daha önce hiç öpüşmedik bile

  Yorum tarafından cevriyeee | Ağustos 11, 2014 | Cevapla

  • cevriye :) mailini doğru yazığın için teşekkür ederim, Erkek arkadaşının yaşı küçük Lisede okuyorsunuz sanırım, 1- muhtemelen erkek muhabbeti arasında kızların dudaklarına parmağını götürürsen kızlar verirler tava gelirler gibi bir yanlış bilgi aşılanmış beynine, 2- internette kız tavlamanın yolları gibi saçmasapan bişey okuduysa onun etkisinde kalmıştır .Biryerlerde aldığı yanlış bilgi ile seninle ilişkisini geliştirmeye çalışıyor.3-Daha önce tavladıgı bir kız varsa onu öyle tava getirmiş kızda zaten razı ise bu sistemin işe yaradığı beyninde kalmıştır . Tecrübesiz olunca aslında kızların erkekleri tavladığını, ve asıl kız isterse vereceğinin farkında değil. Vermek erkeğin tekelinde değil bunu anlaması uzun yıllar alacak . Çok genç,çok .Hepiniz evlenene kadar tecrübeleneceksiniz. Eee bazen erkekler saçmalar ne yapalım :) Gülücez

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 11, 2014 | Cevapla

   • ne vermesi yahu daha öpüşmedim bile

    Yorum tarafından cevriyeee | Ağustos 11, 2014

   • Erkek beyni daima bir amaç için çalışır , ben genel olarak yazdım. gündelik hayatta hepimiz ciddiyiz.hayal dünyasında işler değişir . psikolojik olarak bakarsan dediğim çıkar. adamın sevgililerinin dudaklarına parmak sokmak gibi bir alışkanlığı nasıl olabilir ki. Türkiyede bir erkek kaç tane kızla olabilir ki böyle bir alışkanlığı olsun. Vermek sadece sembolik bir kelime yaşınızın buna uygun olmadıgının farkındayım. Biyoloji okudugunuzu farzedin .Razı gelmek uyum ile özdeşleştirebilirsiniz Vermek kelimesini. Aham buldum bir kız dudağına parmağımı sokacam düşüncesi mantıksız zaten sende onu soruyorsun ya .Bunu erkeğin ciddi değil hayal dünyasındaki hatadan bulacaksın. Hepimiz önce düşünürüz sonra yaparız. Öyleyse çıktıgın çocuğun düşüncesinde ne var burda saklı. Bende aklımdan geceni yazdım ben olsaydım ….bu hareketi neden yapardım .(sitenin sahibi erkeketir)

    Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 11, 2014

 34. hmm teşekkürler yorum için :) ama bir soru daha bu hareketini sapık bi hareket olarak mı algılamalıyım yoksa napacağını bilemeyen masum bi hareket mi ???

  Yorum tarafından cevriyeee | Ağustos 11, 2014 | Cevapla

  • sapık kelimesini sadece kızlar üretmiştir, sapık kız olmaz da ,hep erkek olur nedense. konu cinsellik olduğunda hemen erkek sapık olur . Ya bu senin limitlerine kalmış nereye kadar müsade edersen. Bazı kızlar duvar örür taş gibidir buda hoş değil duvar örsen sen tanıyamazssın karşıcinsi bu sefer kaçar, bir yere kadar esnek davran sonuçta hergün her zaman sevgili olmak zor. Bir yere kadar ,bak bakalım nolacak.Hakiki güven verici biriyse bir yere kadar yaşının sorumluluguna kadar saçını okşatma,ürkek bir öpüşme filan yaşanabilir. , Bazı şeylerin yaşanması gerek .Sadece erkeklerin hikayeleri yoktur. kızlar olmasa erkeklerin öyküleri de olmazdı. Kızlarınki saklıdır ve genelde anlatılmaz. Bişeyler tabiki yaşanacak. Bu yaştaki aşklar kırılgandır geçicidir. Bir rüzgarla bitebilir bazen. Ama tatlı hoş anılar kalır. Zaman içine sessizce gömülürler. Anne babalarımız ahlakçı kesilir ama gençliklerinde ne cevizler kırılmıştır anlatılmaz. Dünyada insanlar görüldüğü kadar masum değildir.Tarihe bakarsan o kadar karışıklık görürsün ki

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 11, 2014 | Cevapla

 35. yardımcı olduğun için saol .:) yalnız soru sorabileciğimiz bi mail adresi falan var mıdır böyle olmuyor

  Yorum tarafından cevriyeee | Ağustos 11, 2014 | Cevapla

  • ön sayfada yahoo mail adresim var , daha özel şeyler sorabilirsin tabiki buraya yazılmayacak şeyler var .

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 11, 2014 | Cevapla

 36. bir konuda yardımcı olur musnuz? ben 15 yaşındayım.1-2gün önce lavaboda temizlenirken peçeteyi baya fazla bastırdım hemen sonra 1 damla kan geldi ama ben zaten regl olmuştum.o yüzden kızlık zarı zarar gördü mü görmedi mi anlayamadım.parmağım girdi mi onuda anlamdım zaten sadece peçeteyle temizlerken çok bastırdım ve ağrı hissettim hala biraz ağrıyor.lütfen yardımcı olun.

  Yorum tarafından helin | Ağustos 14, 2014 | Cevapla

  • regl ile kızlık zarı arasında bir bag yoktur, ya adet kanı peçeteye bulaştı basınç yaptıgın için yada, içerdeki parlak dudak derisine az hasar verdin çatlama yaptı bir kenarda kenardan sızı yapması doğal . bu tür çatlaklar 2 günde geçer.fazla kurcalamazssanız kendini onarır zaten. korkmanıza gerek yok. bir kız kendi bekaretine kolay kolay hasar vermez.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 14, 2014 | Cevapla

   • öncelikle çok teşekkür ederim kafama çok takılmıştı ve kan peçetede değild,damladı.bir şey değişir mi?

    Yorum tarafından helin | Ağustos 15, 2014

   • ya da şöyle bir şey sorayım;kızlık zarının olduğu yere fazla bastırmayla kızlık zarı zarar görür mü?

    Yorum tarafından helin | Ağustos 15, 2014

   • mastürbasyon yaparken orgazmı yakalamaya yakın zaten normal okşamanın dışında baskı yapılmadan orgazma ulaşılmaz. bunu çoğu zaten böyle yapmakta. anormal bir durum yok

    Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 15, 2014

 37. Merhaba sevgilim lisede, küçükken tahta kalemiyle zarını patlatmış ve kan gelmiş bu bakireliği bozar mı sonuçta tahta kaleminin kalınlığı da çok fazla yeterli değil, yardımcı olun. Bana yalan söylüyor olabilir mi veya doğruysa bakireliği bozulmuş mudur?

  Yorum tarafından Ali | Ağustos 17, 2014 | Cevapla

  • kız arkadaşınızı vajinası ve memeleri için mi seviyorsunuz ,yoksa onunla bir yaşam boyu hayat sürdürmek için huyuna suyuna mı bakıyorsunuz. nice kızlar vardır kızlık zarı bozuktur ama bakire olupta sonradan evlenince bozdurandan daha iyidir.Kadın kapalı kutu zarlı yada zarsız ne olacağını bilemezssiniz. Birşey söylüyor olması size şüphe uyandırıyorsa hiç çıkmayın bence. Sevgilinizle evlenme aşamasında iseniz buna katlanmak zorundasınız. yada Çok şüpheciyseniz onu şimdi terkedin. Siz gerçekten evlenmek mi istiyorsunuz ,yoksa jinekolog olup kızın kızlık zarını incelemek mi hangisi ağır basıyorsa size kalmış. Dünya kızlık üzerine dönmüyor. Bu takıntı yapılacak bir konu değil. önünüze çıkan size namuslu görünen kızlar sizden çok ceviz kırabilir. msn skype face hesaplarını ele geçirince herşeyi bulacak mısın sanıyorsun , başka telefonla başka skypeyle girer içinde varsa. Erkekler kadınlardan daha zeki değil bunu kabul edelim. İçinde varsa durdurmazssın kadını. zarına değil de içindeki huyuna suyuna bakmalısın . Bu benim fikrim. SEni temsil edebilir mi ? aile kursanız çocuga bakabilir mi. Herkes çocuk doguruyor.,ama eğitebilen kadın ,sahiplenen kadın olabilir mi yoksa , vajina her kızda var ve hepsi de güzel. ama huyu suyu eğitimi önemli. zarına takılma

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 17, 2014 | Cevapla

   • cevabınız için teşekkürler. Sonuç olarak evlenme çağında değiliz ve farklı şehirlerdeyiz bunu bana söyleyene kadar aşırı güveniyordum ama çocuklukta yapmış bile olsa böyle birşeyin olmasını kaldıramam eğer tahta kalemiyle olmadıysa kuşkusu var içimde. Benim için evlilik çocuklara bakmakla evin işini yapmakla bitmiyor. İlki benimle yaşasa güzel olurdu bu açıdan kalemle bile olmuş olsa morali bozuluyor insanın kim ne derse desin. Yine de inanıyorum ama şu içimdeki kuşku sürekli canımı sıkıyor uzaktayız zaten.

    Yorum tarafından Ali | Ağustos 17, 2014

   • Aile kurmandaki düşünce devamlılık değil ise. Köy kızı al hiç internetle uğraşma. İnternet yüzü görmemiş olanını seç. Ama eğer gelecekte mükemmel bir çocuğum olsun diyorsan, okumuş olanını seç kadının Lakin okumuş kızı kandıramazssın akademik olarak yükselmiş kadının DNA sı senin soyunu yüceltir.Profesör tanıdığım okul arkadaşım var hiç evlenmdi evlenmez de, okumuş kızların çoğu evlenmez kariyer yapar. Ama asıl yetişecek çocuk kalitesi mükemmel olur. Aile çevrem var atom mühendisi bir baba ile kimya mühendisi anne çocukları oldu biri ingilterede,diğeri amerikada çocukların Dünya UNESCO çocukların sağlığını koruyan prof doktorlar çıktı,paraya ihtiyaçları yok.çok küçük yaşta profesör oldular. Evlendikleri erkekler de profesör, şimdi doğan çocukları Yüksek zekalı seviyede yani 6 yaşındaki çocuğu Lise bitiriyor üniversteye gidecek.Gelecekte deha olacak.
    İnsan beyni DNA lar ile süreklilik kazanır senden daha üstün bir kız ile evlenmen gerekir ki bu da çok zordur. Yüksek beyin kapasiteli çocukları yetiştirmenin ne faydası olacak dersen, onlar sen ölsen de dünyada senin hücrelerin daha uzun yaşar,dünya bitene kadar belkide uzaya bile çıkar hiç ölmezssin. Ama ben zaten ölecem dersen bundan sonrası da mühim değil hayat fani dersen dediğimi yap köy kızı al.hayat bir kader deyip geçeriz.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 18, 2014

 38. ben adet olazdan yani 10 11 yaslarindayken bilmeyerem parmak sokmusdum aci hiss edince cektim parmagimi hic kan filan gelmedi kizlik zarim bozulmus ola bilirmi acaba bide ic dudaklarin biri biraz disari gibi kizlik zariyla alakasi varmi lutfen cevap yazin acil

  Yorum tarafından zehra | Eylül 4, 2014 | Cevapla

  • hayır acı hissi yoksa sorun yok, dudakların biri farklı olması doğumsal bir şey ,birçok kızda tam simetrik değildir dudaklar kızlıkla alakası yok

   Yorum tarafından cinseldusunce | Eylül 4, 2014 | Cevapla

 39. İç dudakların açık olmasi kizlik zarinin bozulmuş olduğu anlaminami gelir??

  Yorum tarafından ... | Eylül 7, 2014 | Cevapla

  • Hayır , yok böyle bir durum. Her kızınki farklıdır standart bir cinsel organ yoktur. iç dudaklardan bir dudağı uzun olup diğeri kısa olanı varken ,hiç iç dudağı görünmemeyecek kadar küçük,yada daha büyük olan vardır. Her kızın kendine göre yapısı var. Kızları rahatsız eden kullanılmışlık hissi vermesi. Ona bakarsan annelerimiz ninelerimiz bile bakire olmak ister. Hiç bunu kafaya takma.Herkesin çiçeği farklı koklamasını bilene ,Aynı olsaydı hayat dünya eğlencesiz olurdu

   Yorum tarafından cinseldusunce | Eylül 7, 2014 | Cevapla

 40. Merhabayın benim bi sorum olacaktı adet sırasında parcalanmış kucuk ve buk parcalar et halinde adet kanaması kızlık zarımin bozulmasına işaret edermi yahut bu kızlık zarıma zararı varmıdıt cevaplar sanız cok sevinirim

  Yorum tarafından GIZEM | Eylül 19, 2014 | Cevapla

  • Bg selamalar zdr. :) adet kanaması bazı dönemlerde pete pelte oluşabilir kızlık zarı ile alakası yoktur. daha önce farketmediğiniz için belki fazla hassassınız. Olgunlaşmış ve döllenmemiş bir yumurta hücresi rahim içindeki endometrium denen kalınlaşmış tabakadan pıhtılaşarak atılmaktadır.Bu normal parmağınızdan çıkan bir kan değildir,pıhtıdır .Her kızın kendine göre bünyesi vardır ve ona göre değişiklik gösterir.Korkmayın

   Yorum tarafından cinseldusunce | Eylül 19, 2014 | Cevapla

 41. cevap için tesekkur-ederim

  Yorum tarafından GIZEM | Eylül 20, 2014 | Cevapla

 42. ben koltuğun ucuna sürtünerek mastürbasyon yapıyorum …. hafif açılıyor kızlıgıma birsey olabilir mi ?

  Yorum tarafından gülçin | Eylül 22, 2014 | Cevapla

  • Bg. O kadar açık yazma sansürledim , bişey olmaz. henüz mastürbasyon yaparken bunu beceren olmamıştır. içine kaçsa gerginlik ve az acı hissedersin. Her kızın kendine göre yöntemi var. Aynı yöntemi ilk yapan sen değilsin

   Yorum tarafından cinseldusunce | Eylül 22, 2014 | Cevapla

 43. Merhaba nişanlımla sürtünerek ilişkiye giriyoruz nişanlım penisini vajinama dayayarak girmeye çalıştı ama ben kendimi kasarak buna izin vermedim giremedi kan falanda gelmedi ama çok korkuyorum kızlığım bozulmuşmudur..

  Yorum tarafından Gizem | Eylül 24, 2014 | Cevapla

  • 1 defada çatlama olmaz zaten ,yabancı birşey girmeye kalkınca vajina kendini kasar içine almaz. bişey olmamıştır merak etmeyin .

   Yorum tarafından cinseldusunce | Eylül 24, 2014 | Cevapla

   • Tşk ederim peki kızlık kolay bozuluyomu yoksa zormu bozulur bozulduğunda illa kan gelirmi

    Yorum tarafından Gizem | Eylül 24, 2014

   • kolay bozulmaz, illa kan gelmez , çatlamalar zaman zaman devam eder sadece ordaki çeper kenara sıyrılır, soğan zarı gibi birşey değil sadece genişleme olunca kalın nesne ile ya çatlayacak birkaç yerden yada gerginleşicek yer edicek. ama içine girince hissediyorsun. et parçası hissi. parmağını agzına koy 10 dakika bekle bunun gibi benzer bir his . yabancı birşeyin girdiğini hissediyorsun . ama girmesi demek te yırtılmak değil. zorlamalarla çatlamalarla oluşuyor . akan kan da kenarlardaki sızıntılar aslında.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Eylül 25, 2014

 44. Ağda kızlık zarını bozarmı kuaföre gittiğim bayan bozabilleceğini söyledi

  Yorum tarafından Gizem | Ekim 1, 2014 | Cevapla

  • merhaba , ağda bekarete zarar vermez . bunu birçok kız yaptırıyor. kıllar körpeyken daha kolay alınıyor ve 4-6 ayda bir yapılması gerekiyor. Paranız varsa lazer epilasyon tavsiye ederdim. Tıraş ederseniz kalınlaşıyor. Tıraşladıkça kıl kökleri kalınlaşıyor odunlaşıyor dudak dışı siyah ve koyu bir renge bürünüyor. buda kötü ilerde simsiyah ama temiz bir kadın gorunumüne sahip oluyorsunuz. Gözüm şahittir. Ağda ile alınca görünümü daha hoş oluyor. jilet biraz kolaya kaçmak oluyor, ağda ise ömürlük. Zamanı olmayan işte çalışan kızlar genelde jilete sarılıyor çünkü zaman yok . Kadınlar arasında birbirine rekabetten efendim ağda küçük dudakları uzatırmış diye bir laf yayılmış. ama kızlık zarını bozdugu yalan zaten o çook içerde kıllar dışarıda. Biri dalga geçmek veya korkutmak için söylemiştir.Birçok kız yaptırıyor. daha sonra kendin alırsın olur biter.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ekim 2, 2014 | Cevapla

 45. Merhabayin ben gecen gun istemeyerek kedimi yata ukardan asa uturma pozusonuda atim ve cok kotu vajinamda bi ari hisetim cok korkuyorum bu arada ben 22 yasindayim ileri yaslarda da kolay kizlik zarinin bosudunu duymustum bisey olmusmudur..

  Yorum tarafından GIZEM | Ekim 6, 2014 | Cevapla

  • bg selamlar, hayır böyle bir sey mumkun değil, kolay bozulan birşey değil,esnemeyle bacak açmayla ,salıncaktan düşmeyle bişey olmaz. dış kısmına çarpsa da o kadar korunaklıdır ki. ancak kalın bir yabancı cisim ile içine sokarak zarar veririsiniz, çarpmayla dusmeyle bişey olmaz. çok içerde bir yerde orası.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ekim 7, 2014 | Cevapla

 46. Merhabalar ben de ergenlikteyim ve Bayan kilodunu koklama corap koklamak gibi aklıma şeyler geliyor bunları yapmak çok istiyorum ama arabalarim ve komsularimiz olduğu için utanıyorum ama yapmak istiyorum sizce ne yapmalıyım ? Şimdiden teşekkürler iyi günler…

  Yorum tarafından mehmet çevik | Ekim 31, 2014 | Cevapla

  • fotograflara bakmanızın zararı olmaz sadece fetiş gurbuna girer ama maddi boyuta girişirseniz . sapkın gurbuna girersiniz. mesela resim koleksiyonu yapın kendinize gizli ama gerçek olarak bu tur şeylere kalkışmayın.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ekim 31, 2014 | Cevapla

 47. Merhaba ben 2 0 yasindayim erkek arkadasimla. İliskiye girmek.istedik ama birlesme olmadi surtunme yoluyla iliskiye.girdik.diyelim ve iki defa bosaldi.once.gobegimin alt tarafina bosaldi vahinama.aktigini hisettim.daha.sonra arka tarafima.bosaldi.yine.hissettim acabahamile.kalma.riskim varmidir birde vajinama.degdi.ucu.yanlislikla.baski.yapar.sekilde ve ben.o.an.aci.hissettim.hala.da.oturdugum zaman orasi.agrimakta agriyor.batiyo ve yaniyo acaba kizlik.zarim bozulmus yada hasarmi.gormustur

  Yorum tarafından kader | Kasım 3, 2014 | Cevapla

  • hamile olma şansınız düşüktür ama vardır, kızlık zarınıza birşey oldugunu sanmam ama ,penis ile dudakların sürtmesinden , muhtemelen bu iş iç çamaşırıyla başladı, vajina kuçük dudaklarınız tahriş olmuş olabilir. bekaret yırtılması için içine girmesi içini germesi gerek bu durumda bile çatlaklar oluşur. yırtılmalar diğer ilişkilerde devam eder. heyecan duyarken yani uyarılmışken keyif esnasında tahriş anlaşılmaz ama yıkadıktan sonra özelllikle ılık suyla yıkadıgınızda acıyı hissedersiniz.Tahriştir, birde işeme açıklığınızda yanma olmuştur genelde. hamilelik riskiniz adet gününüzün yakınlıgı veya uzaklıgı ile alakalıdır. yumurtlama gununuz önemli. ama bir defada hamilelik şansı düşüktürgenelde. ilişkiler çogaldıkça hamilelik şansınız artar.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Kasım 3, 2014 | Cevapla

   • Tesekkur.ederim.cevabiniz.icin.ama.uzerimizde.ic camasiri.yoktu.ic camasiri.olmadan.degdi.penisi.aslinda.arkadan.iliskiye girmek.istedi ama.arkadan girerken bi.anlik.yanlislikla.on.taraf vajinama.geldi penisi ve ben.o.an.aci.hissettim.korkum.o.yuzden aslinda iki defada.uzerime.bosaldi acaba.bi.sorun.olurmu bu

    Yorum tarafından kader | Kasım 4, 2014

   • yumurtlama gununuzde değilseniz erkek arkadaşınız 100 defa boşalsa da içine de boşalsa hamile kalmazssınız. ancak yumurtlama gunundeyseniz vajinanız gebe kalmak için havadan nem kavrar. Her kadın ayda sadece 1-2 gün hamile kalma şansına sahptir. onun dışındaki günler boştur 30 günde 1-2 gün şansınız var. ama tutturduysanız tabii ki olur. yeni evliler hemen bebek sahibi olamazlar ama zamanla hamileliği tutturur.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Kasım 4, 2014

 48. Merhaba ben erkek.arkadasimla.arkadan iliskiye girecektm kendisi.istedi.ben 21 yasindayim arkadan.iliskiye girmeknisterken erkek arkadasim yanlislikla vajinama.geldii penisi ben o.an.aci.hissettim.cok.kotu iki kere oldu ayni sekilde yanlislikla.iki kere vajinama geldii penisi.arkaya girerken.ben aci.hissettgim.an itekledim.erkek arkadasimi sonra ardan.yarim.saat sonra lavaboya gitttifim zaman cok.aci.cektim.ama.adetimin.son.gunuydu kan vardi.ama.ayiet edemedim simdide otuturken.filan.arda agri.yapiyo alt.tarafim sizce kizlik.zarima birsey olmusmudur
  .. bide erkek arkadasim Hem onden.bosaldi.uzerime vajinama dogru bide arkadan bosaldi.vajinama.dogru.hissettim sizce hamile.kalma.riskim.azda olsa.olabilirmi

  Yorum tarafından leyla | Kasım 4, 2014 | Cevapla

  • adet gününüzün son gününde bunu yaptıysanız hamile kalma şasnınız çok düşük veya hemen hemen hiç yoktur. Vücut bir yumurta düşürürken diğer yumurtayı salmaz. bekaretiniz için birşey söylemem mümkün değil.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Kasım 4, 2014 | Cevapla

 49. İlk defa birisiyle öpüşecem ve dili içeride ne yapacağımı bilmiyorum yardım eder misiniz ? Teşekkürler.

  Yorum tarafından blablabla | Kasım 7, 2014 | Cevapla

  • adamın dili içerde ise genelde dil ile sevişme isteği kadınlarda daha fazla , sadece dudak dudağa öpüşmeniz yeterli. Dil olayı fransız öpücüğüne girer yani bunun için çook erken. pek de Türk toplumunda kabul edilmiş sayılmaz. Genellikle dille dolama olayı ”kadının ben tecrübeliyim sana numaralar yaparım”manasındadır. Erkekler de başka kadınlardan ögrenir ve,ögrenmiş ise ”bak ben neler biliyorum tecrübeliyim senden önce kadınlarla yattım manasındadır”. Sadece bazı kızlar orgazm olayı esnasında öpüşme ve dil dolama hissine sahptir yani bu içgüdüseldir. fakat ilk öpüşme masum olacağına göre dudak dokundurmak yeterlidir.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Kasım 9, 2014 | Cevapla

 50. meraba ben evliğim eşimle ilişki sırasında hiç zevk almıhyorum ben de yanlız kalınca bazen mastırbasyon yapıyorum ama cocuk istiyoruz yıllardır olmuyor acaba bu yüzden olabilirmi ben boşalmadığım için ilişki sırasın da ondan olabilirmi yardımcı olursanız sevinirim kimseye soramıyorum utanıyorum

  Yorum tarafından betül | Kasım 8, 2014 | Cevapla

  • hayır onunla alakalı bir durum değil , bana mailden ulaşırsanız anlatırım

   Yorum tarafından cinseldusunce | Kasım 9, 2014 | Cevapla

 51. vajina küçük dudaklarindan biri daha buyuk normal bi durum mu

  Yorum tarafından cansu | Kasım 23, 2014 | Cevapla

  • hiç endişeye gerek yok sakın okuyucu arkadaşım, hiçkimse mükemmel değildir. birçok kızın göğüsleri tam simetrik değildir. mesela küçük dudakların bitiştiği yer klitoris’i tam kaplayan da vardır dudagın biri üstte diğeri altta şeklinde sanki kopuk bir dudakmış gibi olan kızlar da. bunlar hep doğumsal farklılıktır anormallik değil. Karşıcins için evlilikte dezavantaj oluşturmaz. Sadece kendi hassasiyetiniz. kendinizi inceleybilmek hoş ve yazma cesaretiniz için teşekkür ederim.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Kasım 23, 2014 | Cevapla

 52. mastürbasyon yapmak kızlık zarını serleştirir mi ?

  Yorum tarafından betül | Aralık 14, 2014 | Cevapla

  • mastürbasyonun vajina duvarıı veya çeperine bir zararı veya yan etkisi olmaz. doğal olarak zaten olan her şey aynı şekildedir. Ancak yaş ilerledikçe incelme olasılığı vardır.Mstürbasyonla alakası olmaz,sadece vucut zaman ile değişime uğrar.Mesela birçok kızda iç dudaklar zamanla yaş ilerledikçe dışa çıkma sarkma eğilimindedir. İnsanlar kulaktan dolma bilgilerle birbirini etkilerler. mesela ağda yapmanın iç dudaklara sarkmaya sebep olduğunu söylerler,yada cinsel ilişkiye çok girmiş gibi bir kullanılmışlık hissi yaygındır. Oysa gerçekte bazı kızlarınki gerçekten yaratılışında bu şekilde yada dışa çıkmaya eğimlidir. Ve en cok bu kızlar üzülürler. Sadece cinsel ırka bağlı birşey olduğu halde.kullanılmış gibi gorunmemek için bakireyken ameliyat masalarına giderler.. Kızlık zarının sertleşmesi de bunun gibi sahte bir duyum olmalı.Ben duymadım . Kişinin gelişimine yapısına bağlı. Eğer biri sizi korkuttuysa. Yapmaktan korkmayın,zararı olmaz.Kendinzi daha iyi tanımak hayattaki en güzel şeydir. Kendinizi hurafeler ile cezalandırmayın . Birçok kız bu şekilde kendini cezalandırma eğiliminde. Bir daha yapmıycam duşuncesi mutlaka bir şekilde oluşuyor. Bilinçli mantıklı olmak her zaman iyidir.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Aralık 14, 2014 | Cevapla

 53. Cok kucukken iliskiye girmeyi merak edip 8 yasindaki erkek kardesimle 8liskiye giriyodum surekli. Ama hic kan gelmedi suan 16 yasindayim bi kizim.. Zarim bozulmus mudur

  Yorum tarafından isimsizz | Şubat 1, 2015 | Cevapla

  • 8 yaşındaki erkek kardeşinde ereksiyon bir kızı yırtacak kadar büyüklüğe uzunluğa ulaşmaz ve olsa olsa iç dudakların arasında kibrit çöpü ile dokunmak gibi bir durum.Kız çocukları küçük yaşlarda o kadar korunaklıdır ki. kızlık zarı çok derindedir dış dudaklar aşırı şişkindir ki içeri kolay birşey giremez. Bu çocukluk anısıdır. Çocukluk merakınız doğal sadece siz değilsiniz fakat kızlar bu tür olayları yaşadıysa anlatmanın sapıkça olduğunu düşündüğü için anlatmamayı yeğlerler.Takıntı yapmayın geleceğinize bakın. Anıların iyisi kötüsü olmaz bence Çocukça bir anınız var.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 1, 2015 | Cevapla

 54. Kız arkadaşım penisime bense onunkine ellemiştim fakat benden 1 2 damla kayganlaştırıcı gelmişti elime bulaşmış olma olasılığı var ve ben bu şekilde dokunduğumda onunki sine zar deliğine denk dokunmuştum ve bakire değil evine gittiğinde ise zorlamadagım için zar yırtılması olmadı ve kanaması olmamıştı fakat bu ay ki adetinin geçikmiş olmasından korkusu var henüz olmadı ve belirtisi olmadığını söylüyor sizce durum nedir? risk var mıdır?

  Yorum tarafından Özgür | Şubat 26, 2015 | Cevapla

  • Dusuk bir ihtimal gebelik riski vardir. Kayganlastirici erkek sivisi mezi bir kizi hamile birakacak sperme sahiptir. Tek olmama olasiligi zamaninda rastlatmadiysaniz. Yalniz bazen insanlar istese de gebe kalamazken istemedigi halde gebe kalir. Bekleyip sabretmekten baska careniz yok . Eczaneden bir cubuk slip test edin tek cizgi ise sorun yok. Ayni testi 10 gun sonra yapin gene tek cizgiyse adet zamani dehismis demektir. Hamilelik belirtisi koku alma ve mide bulantisi ile belli olur. Vajinal kssilma psikolojik korkusan kaynaklidir

   Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 26, 2015 | Cevapla


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s

cinseldusunce

cinsellik hakkında kendi hissettiklerimiz

saçmalayan adam

üreticilik saçma düşüncede başlar,

saklidunya

kız gözüyle bakış açısı

Takip Et

Her yeni yazı için posta kutunuza gönderim alın.

Diğer 145 takipçiye katılın

%d blogcu bunu beğendi: