cinseldusunce

10 Yıldır hobi olarak yazıyorum kimseye zararım dokunmadı.Reklam parayla işim olmaz.Mantık,aklım erdiği kadarıyla sorularınızı cevapladım. Dr prof Hekim değilim, Vatandaş olarak kendi toplumuma ne verebilirim düşüncesi ile bugüne kadar yazdım.Web sayfası yapmadım.Blog olarak kaldım ki deneme yazısı olarak kalsın.Tek kişiyim bir grup filan değilim. Okuyucuya ilgi için teşekkür ederim"

cinsel merak ve cevaplar 2

google da insanların merak ettiği soruları araştırdım sapıkça olanlarına cevap vermiyorum.

A

Adet döneminde cinsel ilişkiye girildiyse ne yapmalı ? Banyo yaparsınız kendinizi temiz tutarsınız olur biter. Pekçok insan adet günün de cinsel ilişkiye girmiştir ama sonra farketmiştir. Genellikle ilk günde hangi saatte geleceğini kimse tahmin edemez. bazen 1 gün geç gelir. Kadınlar Takvim tutar ama adet kanaması saat tutmaz. günler de tam o saate rastlamaz. Hadi son bir kez daha yapalım adet gelmeden önce düşüncesi normaldir. Hiçbir kadın ben adet görücem kuluçkaya yatayım artık diye kendini nadasa bırakmaz. Adet gelmeden önce kadının en sinirli ama en istekli günüdür. Adetten sonra o istek kalmaz. O yüzden 1 hafta kala en çok istekli günündür kadının. Gayet normal bir durumdur. Ancak bilinçli olarak adet gününde girdiyseniz sizin bileceğiniz bir iş. Pek tavsiye edilmez.

Adet kanaması başlayacağı hissedilir mi ? Evet hissedilir. Memelerde bir şişme gerginlik, karında ağrı başlar 4-5 gün önceden hissedersin. Ayrıca daha çabuk sinirlenirsin. Erkeklere karşı sinirsel takıntılar oluşur.sinirsel gerginlik sıkıntı hissedilir. Bazı kızlarda siğil,sivilce şeklinde oluşumlar da olur yan etki olarak.

Akıntısı olan kız ilişkiye girerse ? : Kızların her zaman akıntısı vardır. İlişkiye girse bir anormallik olmaz .Erkek gibi değiller vajinaları ıslaktır. bu soruyu soran siz bir erkeksiniz. Erkeklerin cinsel organı hep kuru olduğu için kızları kendileri gibi sanırar. Vajina içindeki akıntı kızları mikroptan korur. Aşırı akıntıdan bahsediyorsanız bir mikrop kapma veya çok yürüme terlemeden oluşur. Anormal akıntı kendisini hemen farkettirir. ancak anormal kokulu akıntı veya enfeksiyonda ilişkiye girilmez.

Aynada kendi cinsel organına bakmak günah mı ? İnsanın kendisini tanıması kadar güzel birşey yoktur. Kendi vücudunuz size aittir. Aynada istediğiniz kadar heryerinize bakın, orası da dahil. Bunun günahı olmaz. Eğer birgün bir anormallik varsa o zaman tanımadığınız vücudunuzu hekime doktora nasıl anlatacaksınız. Diyelim ki oranıza baktınız sonra acı vermeyen bir sivilce çıktı ama bu büyük bir hastalık sivilce çıktıktan hastalık büyüdükten sonra mı farkedeceksiniz. Meme kanseri de böyle elle teşhis edilir ayna önünde. Vücudunun her tarafına bakmak sana mahsustur. Kendinizi tanımanın. ayıp ve günahı olmaz. Allah bize akıl vermiş günahın ne olduğunu ayırt edebilmemiz için. Kulaktan dolma ergen kız safsatasıdır bunlar. Erkeklerin de böyle uydurma günahları çoktur ergenlik zamanları.

B

Bel soğukluğu üşütmeden mi olur ? Hayır bel soğukluğu sadece cinsel temastan bulaşır. Yada böyle bir kadının svısını almış erkek. Cinsel ilşkiyle geçen hastalıktır. İnsanın belini üşütmesiyle,yumurtalıklarını üşütmesiyle alakası yoktur. AMa tedavisi benzerdir. Mikrobu teşhiss edip güçlü antibiyotiklerle kolayca tedavi edilir.

Bel soğukluğu kendi kendine geçer mi ? Geçmez, düzelmez daha kötü olur. kısırlığa kadar yolu var hatta daha da kötü sonuçlar. doktora gidin. hemde acil. ne kadar erken o kadar ucuz tedavi olursunuz.

Bekar kız ne yapmalı orgazm olmak için ? : Cinsel organınızın en üst uç kısmı klitorisiniz var, bunu çocukluğunuzdan beri orasının hassas olduğunu farketmişsinizdir. Onu ritmik olarak ellerseniz. Hoşunuza gittiği şekilde kıvranırsınız ve hayalinizde bir erkek kurarsanız. Parmağınız ne yapacağını bilir. Orgazm olmak için illa ki parmak sokmak gerekmez, bekareti yırtmak gerekmez. Evlenseniz bile zaten orgazm olunan yer klitoristir. Bütün organın hisleri lezzeti klitoriste toplanır. Orgazm olma güçlüğü çekiyorsanız 1 milyoncudan pilli bir boyun masaj aleti alın çevresinde dolaştırın. Parmağınıza bile ihtiyaç kalmaz orgazm olmak için komple evlenmiş gibi keyif alırsınız. Yada banyoda klitorisinize tazzikli ılık su ile deneyin orgazmı başarırsınız. Kadın bedeni erkeklerden daha geniş seçeneklere sahiptir. Ama kadınlar kendini tanımayı hep ileriye bir tarihe atar. Altında doğuştan birşey vardır ama nedir ?erkeklerin neden peşinde koştuğunu anlamaz ? sadece erkekleri kullanmayı ögrenir bu cazip yerle. Ama kendisi bile tanımaz.

Bekar kızlar klitoris orgazmı yapması sakıncalı mı ? Hayır, insan kendine zarar vermediği takdirde rahatlamak için mastürbasyon yoluna gidebilir.Klitoris mastürbasyonu ile kızlık zarınıza zarar vermezssiniz.

Beraber boşalamıyoruz ? : Kadına erkek aynı anda boşalması çok nadir olan birşeydir. Komşulardan veya herhangi birinden duyduğunuz inandırıcı değildir . Kadın aynı anda erkekle boşalması hayal edilir. Hatta aynı anda boşalmazssa çocuğu olmaz gibi safsatalar vardır bu toplumda.Bunlar yalan. Genellikle bir ilişkide kadın önce boşalır sonra erkek. Eğer tersi olursa kadınlar yarım kalabilir. Erkek boşaldıktan sonra arkasını döner tamamen 180 derece kesilir. Yada gücü kaybeder. 2nci boşalması uzun ve zor olur.

Boşaldıktan sonra soğuyorum ? : Erkeklerde özellikle görünen sendromdur. Boşalmış erkek hemen kıçını döner ve yatar.Bu duygu her erkekte vardır. Hatta cinsel ilişkiden sonra duygusal olarak suçluluk hissine kapılır. Öyle erkekler vardır ki yattıkları fahişe kadını boşalınca bağırarak kovarlar. Meni torbası boşalınca cinsel ilişki yaşayan erkek bedeni beynine Hayal dünyasından gerçege dönmesi için emreder. Bu geçiş hızlı olur. Bu yüzden erkeklerde hissizlik,rahatlama ,uyku dönemine girme vardır. Kadın artık araç olmuştur.

Boşaldıktan sonra halsizlik ? Orgazm en büyük sporlardan biridir. Korkunç bir kalori harcanır. Erkekler daha fazla kalori harcarlar. Onların boşalması kemiklerinin içindeki iliklerine kadar boşluk hissi oluşturur. Kadınlar daha hareketsiz oldukları için erkeklere göre daha az harcar. O yüzden kadınların erkeklerden daha güçlü oldukları ve cinsel olarak doyurulamayacağı düşüncesi vardır. Bunda biraz gerçeklik payı vardır. Ama kim olursa olsun orgazm olunana kadar korkunç enerji açığa çıkar ,burahatlama mutlulukla birlikte halsizlik verir. Pazardan hızlıca 3 tane karpuz taşısanız elbette halsiz düşersiniz. Orgazm tempo ve hızla oluşur.

Boşaldıktan sonra işemek ne kadar doğru ? : Kesinlikle faydalıdır . Hem kadın hem erkek için ,Cinssel ilişki esnasında mikroplar varsa bakteriler. erkeklerin işeme deliğinden sızarlar , İdrar mikrop kırıcı ürik asit içine girmeye çalışan mikropları kısmen dışarı atar. Kızlarda da bu böyledir. KIzların hastalanmaları daha kolaydır çünkü mesane idrar torbası çok yakındır Vajinaya. Erkeklere daha faydalıdır denilebilir. İdrar yaparak karşıdaki kişinin sıvısını dışarı atarsınız. en azından bulaşmış olsa bile etkisi azalır vücut savaşarak bakteriyi önler. İdrar mikrop öldürücü özelliği vardır ürik asittir. Ancak ona da sızabilen bakteriler vardır. Bakteriler mikroplar Mesaneye çiş torbasının içine girmeyi hedefler. Çünkü orası sıcaktır.Üreyebilriler.

Boşaldıktan sonra acıkma susama ? : Genellikle erkeklerde görünür. Cinsel ilişki sonrası erkeklerin ilk dalacağı yer bir buzdolabı olur. Önce su içilir,varsa meyve suyu daha sonra enerji verici yiyecekler. Reçel. şekerli yada fıstık, köfte gibi şeyler. Erkek cinsel ilişkide korkunç enerji harcar. Meni torbası boşalan erkek vücudunda meni torbası üretim yapmak için beyine haber verir. Boşalma hissi erkeklere yeme iştah olayını haber verir. Yeniden üretim yapabilmesi için enerjiye ihtiyacı vardır. Boşalan meni torbasının beyine verdiği sinyaller dolayısıyla. Erkek yiyecek arar.

Bir erkeğin kadınlar için en bilmediği bilgi ? ; Kızlarda 2 delik olmasını erkeklerin çoğu bilmez kızların 2 deliği vardır aynada bakınca görürsünüz işeme (üstte )ve O delik (dogum adet ve vajina) Kızlar kendileri bile bilmezler. Erkekler ise göz göre göre bilmezler.Çünkü bir kızı işerken çoğu erkek görmemiştir. Bir erkek için en komik sorulardan biri. Kızlarda kaç delik vardır orada 2-3 tane de şaklaban yalancı kişi bulursanız (5 delik gördüm sanıyorum ama diyebilecek) 40 senelik evli olan erkekler bile bu soruda afallar. Çünkü evli olsalar bile çoğu Karşıtcinsin cinsel organını keşfettiğini sanır. Ama çoğu dikkat etmemiştir. Erkeklerin yanılgısının sebebi piplerinden hem işeyip hemde cinsellik yaşamalarından kaynaklıdır. Kızları da kendisi gibi sanırlar. Hatta bir kızda 2 deliğin olduğunu tesadüfen internette bu yazıyı okuyunca öğrenen erkekler. Hangi delikten ilişkiye gireceğini sormak gibi şaşkınlığa girerler. İdrar işeme deliğinden asla ilişkiye girilmez.Çünkü bu ufaktır. Ama gözle görülen bir deliktir. Bu soru erkeklerin çoğunu şaşkına çevirir.

C

Cin tecavüz edip kızlık zarını bozabilir mi ? : Cinlere inancınız fazla ise yapabilir.Fakat o cinin insan parmağı yada canlı penisi olması lazım. İnsan neyin kendisine zarar verebileceğini düşünüyorsa o zarar verir. Korktuğu başına gelir. O yüzden sağlıklı insan olabilmeniz için. cinleri bu işlere karıştırmamaya çalışın. en iyisi.

Cinsellikten sonra mikrop kapma ? : Yeni evlenmiş kızlarda daha fazla görülür. Çünkü kızlık zarı yırtıldıktan sonra dışarıdan mikropların girişi çoğalmıştır. İlişki öncesi banyo yapılmalı veya organlar sabunlu su ile yıkanmalı. Mikrop kapan kadınlık akıntı fazlalığı yada kanlı akıntı şeklinde kendini gösterir. Evlendikten sonra daha önce görülmeyen sorunlarla karşılaşılabilir , O yüzden temizlik önemlidir. İlişki sonrasında ise yıkanmak ve Wc ye gidip idrar -çişini yapmak en olumlu olaydır. idrar deliğindeki kalıntıyı dışarı atarsınız. İdrar yapmak kadın ve erkek için de önerilebilir. Mikropların çoğu mesaneye girer.

Cinsel organa birşey sokmak kızlığı bozar mı ? Elbette ki bozar. özellikle kalın zedeleyici boru benzeri şeyler içine doğru iterseniz kılcal kan damlaları oluşturarak bekaretinizi yırtar.

Cinsel organ sıkma bırakma : Kegel egzersizleri diye geçer vajina kaslarını geliştirerek hem küçültme hemde ierdeki penise hakim olma maksatlı vajina egzersizidir. Kegel egzersizi oldukça faydalı ve kadınların kendi vajinasını daha iyi kullanmasını hakim olmasını sağladığı gibi. Altına kaçırma sorunu olan kadınlar için de faydalıdır.

Cinsel ilişki sırasında penis rahime büyük gelirse ? Penis rahime girmez rahim daha da içerdeki derinde bulunan başka bir deliktir.Vajinaya girer .ancak penis o kadar ilerlemez. Kadının vajinası esnektir. Penisin şekline göre kendini değiştirebilir. Ve ıslanma varsa zorlanmaz. Koskocaman çocuk ta ordan çıktığına göre o kadar kalın penis hiçbir zorluk çıkarmaz. Sadece erkekler arasında kendisini erkek hissetmek için kalın iri acıtır düşüncesinden çıkmış gerçekte yalan olan bir düşüncedir. Bu sadece korkutma amacıyla erkekliği övme amacıyla düşünülür. O kadar insan geldi dünyadan geçti sizler doğdunuz, demekki daha büyük şeyler çıktığına göre girebilirmiş. O yüzden kadınlara dipsiz kuyu gibidir derler tecrübeli erkekler. Tecrübesizler de atıp tutar kendininkinini en kalın acı çektirebilecek ihtişamlı sanırlar. Erkeklik pohpohlanmıştır.Ama sünnet olurken derin korku duyan yine aynı erkek bedendir.

Cinsel ilişkide içine meni kaçmışsa ne yapmalı ? Yumurtlama günündeyseniz. Hemen ertesi gün hapı almalı, sperm öldürücü spreyler vardır eczanelerde bu kullanılabilir. Kadının hamile kalması aslında çok zordur 1 ayda sadece 1-2 gün ,şansınız varsa hamile kalmazssınız ancak kalmadım diye bir dahakine kalmayacak değilsiniz. Hamile kalmak Rus ruleti gibidir. 30 mermili bir tabanca kafanıza sıkarsınız.. Sonradan korunmayın baştan korunun. Hayatın %90 ı kazlarla başlar. Yani çoğu çocuk istemeden kazayla doğar sperm kaçmıştır. Ama yapacak birşey de yoktur. Çok az insan isteyerek kendi iradesiyle çocuk yapar zamanlamayı tutturur. Nüfusun yoğun oldugu ülkelerde doğum kontrolü gelişmemiştir. Doğum kontrolünün bilinci gelişmiş olduğu ülkeler genellikle refah,yaşam standardı yüksektir.

Cinsel ilişkide zorlanıyorum ne yapabilirim ? Gayet normal bir soru , Bunu sadece siz değil birçok kadın yaşıyor. Zamanla düzelecektir. Cinselliği bırakmayın devam ettirin. Sabır işidir ,Muhtemlen her defasında birkaç çatlak oluşuyor. Eczanelerde satılan jellerden kullanın ve çatlaklar iiyileşinde bu jellerle ilişkiye girin. Muhtemelen vajinanız fazla ıslanmıyor birçok kadının sorunudur bu. Kayganlaştırıcı su bazlı cinsel ilişki jelleri kullanın. Cinsel ilişki öncesi kendinizi parmakla uyarın yani ıslanmaya çalışın penisi öyle içinize alın. Bakirelikten kadınlığa geçiş zahmetldir sabır gerektirir.

Cinsel ilişkide erkekler ses çıkarır mı ? Evet ama sadece boşalma esnasında bu gnellikle böğürme şeklinde bir sestir.Yada içine atılır bastırılır. Erkeklerin cinsellikte aldığı haz kadınlardan daha azdır.Ancak erkekler daha sık canı ister böylece arayı kapatır. Kadınlar ise orgazmları kuvvetli oldugu için 1 defada kuvvetli boşalırlar ve ses çıkarırlar keyif aldıkları için. Mastürbasyonda ise bastırırlar kendilerini.

Ç

Çatlaklar erkekleri rahatsız eder mi ? Etmez erkekleri ilgilendiren cinsel organdır,göğüslerdir. Erkeklerin çoğu selülitin ne olduğunu bile anlamaz. Ancak sarkmaları algılayabilirler. O yüzden kendinize güvenin bir sorun olmaz. Bunu ancak modayla estetikle ilgilenen erkekler görebilir. Takıntı yapmayın bunu.

D

Delikanlılıkta sperm kokar mı ? Kokar elbette her erkeğin kendine özgü kokusu vardır. Ama sen kendinsen sana kokusu gelmeyebilir. Başka bir burun senin sperm kokunu algılar. Bazı evlere misafir gelince tuvalete çişini yapar. O koku değişiktir. Sen kendi kokunu duymazssın ama başkasının çiş kokusunu evine misafir gelince algılarsın . Bunun gibi.

Döl sarı akar mı ?Meni sperm Gençlikte daha yoğundur her ne kadar rengi kirli beyaz desek te yediğiniz yemekler hastalıklar içtiğiniz antibiyotikler ile rengi bazen sarıya kaçabilir. Ergenlik zamanı bir dönem sarı akabilir zamanla beyaza dönüşür .

E

Erkek boşalma sonunda spermler dışarı akarsa ne olur ? Erkek zaten meni denen sıvıyı boşaltır spermler bunun içindedir. Erkeğin boşalması ile spermler de dışarı akar. Sperm ayrı meni ayrı değildir. Boşalınca Meni beyaz renk sıvı çıkar içinde spermler vardır. Dışarı akan spermler yumurtlama döneminde bir kadın vücuduna bulaşırsa hamile kalır. Bir vücuda boşalmazssa dışarı çıkar çıkmaz spermler ölmeye başlar. Kurur.

Erkek boşalırken yanma hissi ? Genellikle sık mastürbasyon yaptıysanız bu normaldir. 5gün-1 hafta kadar fazla dokunmayın kendine gelecektir. Mastürbasyon isteğinize prostat salgı üretemiyor. Sonuna kadar az da olsa meniyi boşaltmak istediğiniz için o bölgede büzüşme yanma oluşuyor. Mastürbasyonu azaltın ,1 hafta içinde hala düzelmemişse hekime danışın. Cinsellikte oluşan geçici problemler genellikle 4-5 gün 1 haftalık perhizle düzelir. Ama düzelmiyorsa bir hekime danışmakta fayda vardır.

Erkekler boşaldıktan sonra sertleşmeleri geçer mi ? Evet cinsel organ boşaldıktan sonra topladığı kanı yaymaya başlar. Bunun en büyük belirtisi penis başına dokunduğunuz zaman acı duyar. Kızlarda da orgazm olunca klitoris acıma yapar. dokunulmaz hale gelir. Ancak uyarım devam ederse erkek içindeki son kalan meni torbasındaki spermi atmak için tekrar kendine gelebilir 1nci orgazmı çok kuvvetli olmamışsa menininin hepsini dışarı atamamıştır. 2nci boşalması çok zor olur. penis ilki gibi sert olamaz Daha sonra rahatlar ve penis 5 dakika içinde küçük şekline söner. Normal hayatına geri döner. Boşalmış erkek rahatlamış erkektir. Saçmalaması kalkar. Konuşması ciddiye döner.Vücur hazzın mutluluğunu yaşar. Son süratle kaybettiği erkeklik hücrelerini imal etmeye başlar. Herşey hormonların bir oyunudur.

Erkek çocukta yumurtanın teki üstte üstte kalırsa ne olur ? Uzun süre öyle kalırsa o yumurta hasarlanır.2-3 yıl Yumurtanın gelişmesi gereken kan damarları yeteri kadar kan pompalayamaz. Biri gelişirken diğeri bastılılmış olur. Bir doktor tarafından indirilmesi gerekli. Yumurtaların bebeklikte yukarı çıkması çok insanda olan bir durum. Doktorlar bilir gerekn müdaheleyi yaparlar.

Erkek yumurtalarında küçülme olur mu ? : Kış ve yaz aylarına göre değişiklik gösterir kışın büzülerek küçülür yazın torbalarla birlikte yumurtalar genişler büyürler. Ama bu büyüme değil ısı ile olan genleşmedir.

Erkek boşaldıktan sonra gelen şeffaf akıntı ? : Penis boru şeklinde bir organ boşaldıktan sonra da bir miktar damla damla akmaya devam eder.Toplu olmadığı için yavaş yavaş çıkar. Boşaldıktan sonra işerseniz borunun içindeki meniyi atarak ta kurtulabilirsiniz. Kadında akıntı varsa cinsel organı spermi dışarı atıyordur. Vajina pislik tutmaz.

Erkeğin menisi beyaz değilse kısır mıdır ? : Erkeklerin meni rengi yaşına göre,vücudun sıvı ve hormon oranına göre değişir. Meni saf beyaz renk değildir. Yoğunluğuna göre de rengi değişkendir. Beyaz la sahlep kirli beyaz hatta az sarıya kaçma eğilimi olabilir. Rengin farklı olması kısırlıkla alakası yoktur. Halk arasında yanlış bilgidir bu. Genellikle ergenlik çağından 20-25 li yaşlara kadar daha açık renklidir. Ama değişkendir yaz ve kış aylarına göre bile yoğunlukta değişebilir. Vücudun oluşturduğu salgıyla alakalıdır.

Erkekte süt kokulu idrar kokusu ? ; Kötü çiş kokusu : Yediğimiz yiyeceklere ve ailemizin ırkına göre herkesin idrarı farklı kokar. Sizin evinize giren misafirin çişi daha farklı yada kötü kokar.Ancak kendi İdrarınızda anormal kokuyu hissettiyseniz. Bir enfeksiyon yada tahribat sözkonusu olabilir. Sarılık gibi iç enfeksiyon hastalıkları böbrek ve mesane hastalıkları olasılığı vardır. Yediğinz şeyleri değiştirin hala kokuyorsa idrar analizi yaptırın. Mutlaka doktora gidin geç kalmayın.

Erkeklerin az spermli olduğunu nasıl anlarsın ? Yani meni torbasının boş olduğu,(yeni boşalmış erkek) : Çok rahat anlarsın kız olarak. Hiçbir kıza saldırmaz, saçmasapan konuşmaz,cinsellikten konuşmaz,kadınları cinselliğe itecek hiçbir kelime konuşmaz,sakindir,sessizdir genellikle dinler mantıklıdır. Ancak sperm kesesi dolu olsaydı sana laf atardı. kelimeleri cinselliğe cevirecek şekle döner. bir başka erkekle kavga ederdi.sinirli öfkeli olurdu. aradaki fark büyük.

Erkekler penislerine dokunulduğunda ne hisseder ? : penis sinirlerin hissetmenin en çok olduğu organdır. Meme ucu gibi hassastır ,Gıdıklanma hisseder dokununca uyarılır sertleşir. sertleşince 2-3 kat büyür ve kalınlaşır. bir organın dokunulunca dakika içince 2-3 kat büyümesi İnsan vücüdundaki en enteresan organdır.Tabii sadece erkeklerde var.

Erkek sevgilisinden cinsellikten neden kaçar ? Kızlık zarını bozmaktan korktuğu için,Aids veya zührevi bir hastalık oldugu için,hamile bırakmak istemediği için, Daha önce cinsel ilişkide bir travma geçirdiği için,mesela kerhanede başarısız oldugu için gururu yüzüne vurulan bir erkek cinsellikten keyif almaz. Daha önce hiç cinsellik yaşamadıysa kızlardan korkan erkekler çoktur. Erkekler arasında vurdulu kırdılı konuşurlar ama iş söylediklerini yapmaya gelince bişey olmaz. Başka sebepler de vardır.

G

Geri çekme yönteminde nereye boşalınır ? Cinsel ilişkide aşırı hassaslaşan penis boşalacağını anladığı an vajinadan çıkar. Kadın vücudunun vajinadan uzak bir yerine yada peçeteye boşalınır. Bu eski bir yöntemdir eskiden peçete yoktu , Kadınlar temiz bez bulundururdu yastık yanında. Ancak etkili bir doğum kontrol yöntemi olduğu söylenemez.

Genital bölgeye bulaşan sperm hamile bırakır mı ? Hamile kalmak hem çok zor hemde kolaydır. Kadın 1 ay içinde sadece 1 gün hamile kalabilir spermlerin 48 saat vücutta yaşadığını düşünürsek 1 ayın sadece 3 günü hamile kalma olasılığınız vardır. Adet gününüz her ay aynı ise adet başlangıcından hesaplayarak hamile kalıp kalmayacağınızı öğrenirsiniz. Bundan sonra det başlangıç günlerinizi takvim sayfalarına kaydedin sağlığınız için çok faydası olacaktır.

G noktasını ellemek kızlık zarını bozar mı ? G noktasına dokunmak ? : Bozar elbette bir kızın cinsel organı ile merak için oynamak kızlık zarını,zarınız bozar. Parmakla iç kısıma dokunuyorsunuz. Böyle bir olaya kalkışmayın. Gerçekle alakası yoktur. Evlendikten sonra istediğiniz denemeyi yapabilirsiniz. G noktası var sayılan bir nokta gerçekliği tam kanıtlanmamıştır. Bunun için deney yapmaya gerek yok ki.Klitoris orgazmı yeterlidir bekar kızlar için.

H

Havluda kalan spermle hamile kalınır mı ? Hayır bu çok zor bir düşünce. Mesela evinize gelen bir erkek sizin evinizde banyo yaptı ? Her evinize gelen erkek mastürbasyon yapması zordur. Çünkü erkekler de kadınlarda yabancı oldukları evlerde mastürbasyon yapmaya çekinir ve kendini tutarlar. Yabancılık hissederler. Havlunun içine spermler tesadüfen karışsa karışacağı 1 damla olur – Havlu bunu emer spermin cıvıklığı kalmaz. Diyelim ki havluya direk boşalıp bıraktı 1-2 çay damlası sperm , O ordan ayrıldıktan sonra yarısından çoğu ölür. Sizin de o havluyu inadına penis gibi yapıp Deliğinizin içine sokmanız. Birde yumurtlama gününe rastlamanız ancak milyonda bir ihtimal.

Hoşlandığı kadına abla demek ne anlam taşır ? Bizim toplumda cinsel ilişki yaşamayacağınız bir kadına Yenge denerek baraj kurlur.Erkek yenge dediği insanla kesinlikle seksi olsa bile cinsellik düşünemez. Abla da hemen hemen aynı düşüncedir. Erkekler tanımadığı bir kadına yenge yada abla derler kadının yaşı küçük olsa bile. Bunun altında ticaret vardır yani birşey satın aldığınız kişidir. Eğer abla denmesi sizi rahatsız ediyorsa aranızdaki ilişkinin 1 adım ilerlemesi için siz de bir adım atın, Sevgiyi kolaylaştırın ve herşeyin kendi kendine olmasını beklemeyin. Erkekler kadınları tavlamaz, Kadınlar erkekleri tavlar. Erkeklere de tavlanmış gibi gösterirler kendilerini. Kadın istemese erkek hiçbir kadını elde edemez.Siz de ilgi duyduğunuzu Belli edin olacaksa olur olmazssa sen ablanı yanlış anladın demek kalır.

İ

İnsan cinsellikle genç kalır mı ? Evet , kadın erkek cinsellikle gençleşir. Kesinlikle faydalıdır. Erkek yönünden bakarsak prostat rahatlar kansere yakalanma olasılığı azalır. Boşalan erkeklerin sapıklık aklına gelmez. Sperm ve meni kanalları açık olduğu için aktiv hayat iyidir. Ayrıca spor hareketi sayılır.Kadın için zindelik güzellik,gençlik aşısı gibidir. Vücut lkendini yeniler. Psikolojik olarak daha rahattır. Erkek boşluğu hissetmez. doluluk hissi kadına mutluluk verir. Hormonlar dengeli.adet kanaması düzene girer. Adet ağrıları azalır. erkekle yaşamak adet kanamasını 1 gün azaltır.

K

Kadın cinsel organında kaç dudak vardır ?: 4 tane 2tane büyük dudak birbirine kapalıdır içini göstermez elleri ile ayırmazssa yada bacaklarını tam açmazssa size şeftali gibi görünür. Açılınca 2 küçük ince dudak daha görünür içerdeki dudaklar daha koyu renkli ve kırmızıya kaçar daima ıslaktır, yani ağzınızın içindeki dil gibi. Dış dudakların dış bölümü düz deri, içi ise ağzınızdaki dudaklar gibi parlak ve ıslaktır. Kadınlık organı içi daima ıslaktır. Kadınlar bundan rahatsızlık duymaz. Onların anatomisi böyledir.

Kadın hasta iken öpüşüp sevişmek olur mu ? : Adet kanamasından kastınız ise, elbette ki öpüşüp sevişebilirler. Sadece cinsel ilişkiye girmek sakıncalı olur. Sevişmek koklaşmak öpüşmek,vücuduna sarılmak okşamak serbesttir. Adam uzaktan gelmiş olabilir,asker,denizci,pilot olabilir insan karısı ile sevişir ama o güne rastgeldiyse ve az kalacaksa öpüşüp koklaşabilir. Bunun hiçbir sakıncası olmaz.

Kadınlarda fışkırarak orgazm gerçek mi ? : Hayır tamamen sahte, sizi kandırmak için yapılmış sahnedir

Kadın sk mastürbasyon yapıyorsa zararlı mıdır ? Hayır değildir. Mastürbasyon bir avunmadır. Gerçek partner bulana kadar insan kendini avutur. İnsan ihtiyacı dışında mastürbasyon yapmaz, ihtiyaç duyduğu için yapar. İhtiyarladıkça mastürbasyon veya cinsellik yaşama sayınız azalacaktır. Hormonlarınız fazla çalıştığı için ihtiyaç duyuyorsunuz. Mastürbasyon alışkanlık olmaz. Var olan enerjiyi açığa çıkarıyorsunuz. Bu bir yaşam biçimidir. evlenseydiniz eşinizle yatacaktınız. Aynı şey. Erkeklerin canı da çok ister. 16-19 yaş arasında erkek çocukları günde 3-4 defa mastürbasyon yapabilir genellikle. ama zamanla aynı erkek 70 yaşında ayda 1 kez aklına gelir. Bu ihtiyaç insanın dönemine göre değişkenlik gösterir.

Kızlar klitorislerinin nerede olduğunun farkında mıdır ? : Kızlar da her insan gibi kendini keşfeder.Her ne kadar ayıp günahlarla yetiştirilseler bile. Klitorisi keşfetmemesi mümkün değil. Kadınlığın en hassas parçasıdır.Hepsi farkındadır fakat onun adının klitoris olduğunu bilmez. Genellikle oyun zamanı bisiklete binerken tesadüfen oranın bir şekilde sürtünmesiyle farkına varır. Erken yaşlarda ilk başvurulan yastığa sürtme bacak arasına alma huzur verir. Bunun dışında yalnız banyo yaparken tesadüfen basınçlı duş suyunun keyif verdiğini erken yaşta öğrenir. Ama günahları fazla yaptıkları iş kötü olduğundan korktukları için korkuları vardır. korku ancak ergenlik çağından sonra kalkar. O zamana kadar kaçamak klitoris uyarımları verir ve yaptıklarından utanç suçluluk duyarlar mastürbasyondan korkulur. O yerin adının klitoris oldugunu ergenlikte ve sonrasında öğrenir.

Kızlık zarını insan kendi bozabilir mi ? Bozar elbette kalın bir cisim sokarsanız oranız bozardınız.Sizin kendi hakimiyetinzide olan birşeydir.

Kızlar orgazm olurken ağlar mı ? Hayır ağlamaz, muhtemelen japon erotik filmi izlediniz. Japonlarda ataerkillik baskın olduğu için Erkekler kadınların ince ses çıkararak ağlar gibi ses çıkarmasından hoşlanır. Erkekliğin kadını becerdiği içgüdüsünü alması istenir. Gerçek ilişkide de japon kadınlar o sesi çıkarmaz sadece filmlerdedir. Kadınlar kendilerini coşkuya getirmek ve partnerine orgazmın neresinde olduğunu anlatmak için inleme ao oh sesleri çıkartır. Her çıkan ses aldıkları keyifin tadıdır. Bunun dışında partnerine tempo tutmak onun vajinasına biran önce boşalması için de ses çıkarır. Bu kısım yardımcı olmak amaçlıdır. (Kadınlar ilişkide neden ses çıkarır.) Asıl gerçek ses orgazmın tam olduğu esnada çıkan içgüdüseldir,Diğerleri sadece coşkuya yardımcıdır.

Kızlardan akan akıntı ? : Her kızda mutlaka orasında bir ıslaklık vardır.Bu normal beyaz bir sıvıdır. adet günlerinden uzak günlerde hafif peynirimsi süt kesiği kokusundadır. Çünkü vajina laktik asitle kendini korur. bunun dışında akıntı hergün aynı renkte değildir aybaşının yaklaşmasına göre yapışkanlığı artar azalır. sümük rengini alabilir . anormallik varsa bu sıvının aşırı kokulu yada aşırı salgılanıp düzelmemesi ve adet günlerinin dışında karın ağrısı ile kendini belli etmesiyle anlaşılır.

Kadın sık boşalırsa ne olur ? Kızlar sık mastürbasyon yaparsa : Hiçbir zararı olmaz, mastürbasyon yemek gibi ihtiyaçtır. Rahatlar. İnsanın vücudu başkasını değil kendini ilgilendirir.

Kadınların cinsel organı neden sulanır ? Kızların cinsel organı zaten hep ıslaktır. Vajina kuru kalırsa bu tehlike yada menapoz alameti demektir. Kadınların cinsel organında ıslaklık yoğunluğu adet kanamasına, çok fazla yürüyüp efor sarfetmesine,üşütme gibi bir hastalığa vede cinsel uyarılma duymasına göre fazla ıslanır. Geri kalan zamanlar as ıslaktır. Bir yaz günü kız arkadaşınız ile çok aşırı yürürseniz cinsel organına baktığınızda vıcık vıcık beyaz sıvı ile kaplı olduğunu görürsünüz. Kadınlarda akıntı sadece cinsel uyarılma ile oluşmaz. ama en dikkat çekendir.Evet Heyecanlanma olunca sulanır ve ıslanır.

Kızların orgazm olması günah mı ? Hayır. Yemek yemenin tuvalete gitmenin de günah olması gerekidi. Sadece orgazmdan sonra yıkanırsın temizlenirsin hepsi bu kadar. Eski hristiyan dininde yasaktı. Bugünkü hurafeler 18nci yüzyıldaki mastürbasyonu yasaklayan hristiyanlardan kalma.O zamanlar hristiyanlıkta günah ilan etmişler ,mastürbasyon yapanları hapise atmışlar,bekaret kemerleri demirler geliştirmişler.İslamda böyle bir korku verme yoktur.

Kadınların idrar deliğine boşalma ? : Böyle birşey mümkün değildir. O açıklık o kadar büyük değil. Kadın için acı vericidir. İdrar deliği cinsel birleşme yeri olarak tasalanmamıştır. Kızların idrar deliği Penisinizi ileri ittiğinizde kolay girecek bir delik değildir. genişlik boyutu oldukça küçüktür.

Kadınlar boşalınca sıvı içinde kalsa ? : Kadınlar boşalınca içerde sıvı kalmaz. Kadınlık organı kendi akıntısı ile herşeyi dışarı atar ve kendini temizler. Siz muhtemelen erkeksiniz. Sizi o kadınların fışkırarak boşalma sahnesi olan filmlerle aldatıyorlar. Kadınlar o filmleri seyretse gülerler. Çünkü orda gördükleriniz boşalma görüntüsü verilmiş işeme sahnesi. Bütün bu yanılgı erkeklerin kadınların da kendisi gibi boşaldığını fışkırdığını sanmasından kaynaklı. Kadın orgazm olunca üstüste klitorisini elletmezken , Yangın söndürmeci gibi üstüste erkekten çok boşaldıkları yetmiyormuş gibi nerdeyse artezyen kuyusu gibi patlıyorlar. Böyle birşey saçma . kadınlar boşaldığı zaman ıslanma vardır ama gelen sıvı 1-2 damlayı geçmez. G noktası filan bahane geçin bunları.

Kadınlar orgazm olurken fışkıran suya ne denir ? : Çiş yada vajinaya sonradan konulmuş su, Sizi kandırmak için şu anda bütün erotik filmlerde moda oldu. Bir kadın orgazm olunca senin penisin gibi klitorisi dokunulmaz olur. acır. Bu senin gördüğün kadınlar üst üste patlıyor hala anlamıyorsun gerçek sanıyorsun. Erkekleri filmler aptal yerine koyuyorlar kadınların. senin gibi attırma olayı yok.

Kadın cinsel organında fazladan et parçası ? : Doğuştan veya ergenlik çağında farketmiş olabilirsiniz. Bazı insanlarda doğumsal anormallikler vardır. Ama bunların çok büyük bir zararı yoktur. Sadece görünüşü kişiyi korkutur.Bazı erkeklerde de penislerinde damla şeklinde ben veya anormali olabiliyor. Kadınların hiçbirinde küçük dudaklar aynı değildir. Orantılı doğmuş küçük dudaklı kadın dünyada çok azdır. Bazısının 1 tanesi daha büyüktür, Bazısının diğeri küçüktür. Bazısı klitorise tek kolla girer,diğeri yapışık değildir, Her kadının kendine has yapısı var, Cinsel küçük dudakları doğuştan büyük olan kızlar vardır. En büyük korkuları evlenecekleri erkeğin bundan ürkmesi, erkeklerin bunu kullanılmış bir organ sanmasıdır. Estetik amelyat olanlar bile vardır. Herkesin kendine özgü yapısı var. Doktorunuza danışın Size zararı yoksa ya kabullenin yada sizi rahatlatacaksa estetikle aldırın. Kendinizi nasıl rahat hissedecekseniz öyle düşünün.

Kadınlar orgazm olmasa hamile kalır mı ? Hamile kalmak için kadının orgazm olmasına gerek yoktur. Öyle olsaydı tüp bebek yaparken orazm olmaları gerekirdi. Hatta bunu da doktorların yanında herkesin önünde. Hamile kalmak için orgazma gerek yok sadece yumurtlama gününe denk düşürmek gerekli.

Kanlı sünnet ? : Sünnet aslında kanlıdır zaten, eskiden kanlıydı aslında değişen birşey yoktur . Kullandıkları koter lazer havya gibi yakarak kesen aletler cinsel organı keserken sıcaktan kan damarları büzülür pıhtılaştığı için kan akmaz. Aslında damarlar kesildiği için bisturi veya usturayla kesince kan fışkırır bir miktar.Diğer yöntemlerde Kıskaç gibi malzemeler kullanırlar. kıskaç makas kullanma damarların kısılmasını sağlayarak kan akmasını engellerler. Bu kıstırılan yanan yerler büzülür. daha sonra çürüyerek altından yeni tabaka oluşur. Sünnette kesik yarası genellikle deri kendini yenilediği için alt kısımda küşük nokta olarak kalır erkeklerde.

Kesik kesik boşalmak ? : Erkekler zaten kesik kesik boşalır bu normaldir devamlı su gibi gelmez. Erkek sistemi kuyu daki emme basma su tulumbası (pompa) şeklinde çalışır . Erkek orgazmları da malesef 1 saniye sürmez bile. Kadınlar bu konuda kıskanılır.

Kanlı meni zorlanmadan olabilir mi ? Mastürbasyon aşırıya kaçıldığında prostat yeteri kadar sulanma yoksa ve prostatta aşırı baskı yaptıysanız kısmen görülebilir. Bütün menilenizde varsa Bir enfeksiyon belirtisidir.

Klitorise sperm damlarsa ? Hamile kalmazssın silersen ama vajina deliğine sperm girerse o zaman yumurtlama günündeyseniz hamile kalırsınız.

Klitoris ellemek kızlık zarını bozar mı ? Bozmaz.

O

Orgazm olduktan sonra elleyememek ? Gayet normaldir. Kadınlar kızlar erkekler de elleyemez. Orgazm olur olmaz cinsel organ dokunulmaz olur. En büyük keyfi almıştır. Kan damarlarından kanın dağılması ortalama 5-10 dakika sürer. Yeni filmlerde kadınlardan resmen sular fışkırıyor orgazm olsalar dokundurur muydu.

Oral yolla ağızdan penis yalamak hamile bırakır mı ? Hayır ağız bir cinsel organ değildir.Bu yüzden sperm yutsanız da hamile kalınmaz.

Öpüşürken pantolonun ıslanması hamile bırakır mı ? Hayır. Elbiseyle o iş olmaz.

M

Mastürbasyon yaparken ıslanınca kızlık zarı bozulur mu ? Yok öyle birşey, Bozulmaz. Heyecanlanan her kadında ıslaklık 1-2 damla akma olur. Bu doğal birşeydir. Fışkırma erkek gibi olmaz. ıslanma normaldir. Sıvı gelmesi ıslanma Kızlık zarını bozmaz..

Mastürbasyon miktarı ne olmalı ? : İstediğiniz kadar mastürbasyon yapın vücut ihtiyaç duyduğu kadar boşalır. Yani olmayan şeyi boşaltamazssınız. Kendinize hasar vermeyeceğniz kadar miktarı siz belirlersiniz. 16-20 yaş gurubu erkekler günde 3-4 defa yaparlar bunun zararlı olduğunu düşünür. Kendi cinsel organınıza zarar vermediğiniz sürece yapabilirsiniz. Sapık erkeklerin çoğu boşalmamış erkeklerdir. Boşalmış bir erkek hiçbir kadına saldırmaz. içi rahattır. laf atmaz. heyecanlanmaz. Medeniyet kendini kontrol edebilmektir. 70 yaşındaki bir adamda da penis vardır ama 1 günde 1 defadan fazla istese de yapamaz. üstüste 1 hafta hergün yaptırın değirmenin suyu akmayabilir. O yüzden değirmenden su gelmezsse adamın aklına mastürbasyon yapmak gelmez. 24 lü yaşlarda günde 1 e düşer merak etmeyin hatta haftada 3 e 80li yaşlarda aklınıza bile gelmez sadece hatırlamak için bakarsınız. Kızlar da istediği kadar yapabilir kendine zarar vermeden. Bazı kızlar bünde 1 kere yapar bazıları ise haftada ayda 1 yada banyoda suyla .Bazısı korkar orgazm olmaya. Herkes mastürbasyondan sonra bir korku,günah suçluk kompleksine girer. Bu sendrom rahatladığı için oluşur. Mastürbasyon rahatlamanın dışında kendini tanımaktır.

Makattan su kaçar mı ? Kaçmaz, vücut kendini hemen büzer otomatik olarak,kızların vajinası da kendini deniz suyunda kapatır kilitler.

Mastürbasyondan sonra dudaklarda büzülme ? : Bu normal bir durum, mastürbasyon öncesi orgazm olmak için topladığınız kan dağılınca büzülme veya değişikliler olur. Heyecan duyduğunuz için vajinanız bir erkek penisini içine almak için hazırlık yapar. Prgazmdan sonra ise kendini bırakır. Eski normal haline gelir.

Meme ucunun içeri basık kalması sütyen içinde normal mi ? Sütyen içinde memeler normal halde bu şekilde durur. sadece denize girdiğinizde,ıslandıgınızda,üşüyüp ürperdiğinizde,cinsel istek duyduğunuzda ucu sertlerşir.

Minyon kadınlarda vajina ? Evet daha küçüktür. Bu doğru. Ancak vajina esneyen bir organdır bütün erkeklere uyabilir.Bu yüzden sorun yoktur. Dibini bulan erkek henüz dünyaya gelmemiştir.

O

Orgazm olan kadın ne hisseder ? Hayttaki en büyük keyif, En mutlu anı yaşamıştır, Rahatlama hissi duyar. Kadınlığını hisseder-iyi ki kadınım , sakinlik, Hoş bir gülümseme, Huzurluluk. Bütün günü huzurlu geçer. Sanki uzun süredir en istediği çikolatayı yemiş bir kız çocuğu mutluluğundadır. Hayattaki en büyük arzuyu tatmıştır. Bir sonrakine kadar.

Orgazm nasıl olunur ? : Bu vücudun sara krizi gibi rahatlamak için yaptığı birşeydir.Kiminde titreme nöbetleri, kiminde kasılma, böğürme seklinde yan etkileri vardır. Mesela kızlarda klitorisini deri üstünden sürtmeye gıdıklamaya devam ederse, bazen kaysın diye parmak tükürüklenir daha fazla keyif alınır. Orgazma ulaşılır. ama kızların çogu gıdıklamaya başladığında baştan çıkar ve günaha giriyorum diye korkusundan yarım bırakır korkar.Yaptığından utanç duyar ,tiksinir. Çünkü ona günah ahlaksızlık pislik diye öğretilmiştir. Erkekler ise penislerinin arka derisini ileri geri hareket ettirerek devam ederlerse orgazma ulaşırlar.Erkeklerin %99 ü ergenlik çağına girince orgazm olmayı öğrenir. Çünkü bünyesi sperm üretir ve dışarı çıkmak zorundadır. Ebeveynler de çocuklarına disiplin vermek için çocukların cinsel dürtülerini engellemeye çalışırlar. Onlar da kendi anne babalarından öğrendikleri şeyleri örfleri adetleri uygular. Çocuklarını korumayı amaçlarlar. Çünkü ergenlik zamanı çocuklar dışdünyaya karşı saftır. Çocuklar da değişen bir vücutta kendini öğrenmeye çalışır

P

Parmak sokmakla hamile kalanır mı ? Sadece parmak sokmuş canınızı acıtmış olursunuz. Böyle birşey mümkün değildir.

Pantolon üstünden ellemekle kızlık zarı bozulur mu ? : Hayır bozulmaz, içine birşey sokmadığın zaman birşey olmaz.

Penis kalktıktan sonra mı boşalır ? : Evet kalkmamış bir penis boşalmaz ama kendi kendine de kalkınca boşalmaz, Boşaltmak için erkekler eliyle üst arka derisini leri geri yaparak kendini heyecanlandırarak gıdıklamayı arttırrır. Arttırınca heyecanla sadece sperm-meni açığa çıkar. Bunu merak edip küçük kardeşinizde uygulamayın çünkü ergenlik çağına girmemiş bir erkekten sperm meni çıkmaz.. Ergenlik çağına girmiş bir erkek te penisini öyle başkasına dokundurmaz.

Pipi sıyırma ?, çocuklarda pipi sıyırma : Erkek çocuklarda Sünnet derisinin yapışık olup olmadığı ve içinde pislik pamuk ip gibi şeylerin çıkmasını amaçlar. Ancak bu küçük çocuklarda kesinlikle sıyrılmaz başınıza iş açarsınız. Küçük bebeklerde sünnet derisi o kadar gerilemez. Sünnet derisi çocuktan çocuğa değişir bazı çocuklar 7-8 yaşında ancak sıyırabilirken bazıları 6 yaşında sıyırır. Sünnet derisinin içindeki sıvı pislik değildir. Dinsel olarak sünnet derisine gavur,pislik,fazlalı olarak bakıldığı için hep temizleme düşüncesi yatar. Sünnet derisinin altındaki sıvı Aynı kadınların kızların smegma denen mikroplardan koruyucu şeffaf bir ıslaklıkla-penis başını korur mikroplardan uzaklaştırır gizler. Pamuklaşma toz birikintileri çamaşır havları penisin sünnet derisi ucuna bu spegma tabakası tarafından tutulur. Pislik diye bahane edilen budur. Penisin smegması içeri girecek herşeyi engeller. Basit bir yıkamayla temizlenir. Pipi sıyırmaya gerek yoktur. Sadece çocuk doktoru tavsiye ederse yapın. Dergilerde kitaplarda okuduğunuz herşeyi çocuklarınızda denemeyin. Ya çocuğun pipi ucu darsa o zaman yapacağınız zorlama çocuğu ameliyata kadar zorlayabilir.

R

Rüya görmede boşalma, Rüya görerek boşalma :Rüyada boşalma , Bazı insanlar cenabetlik olmamak için uzun süre cinselliğe dokunulmaz.Dinsel baskı cinsellik ve cinsel organlar üzerinedir. İnançların çoğu insanları Cinsellikten uzaklaştırılarak dine itaat etmesi nefisini terbiyesi sağlamaya çalışır. Gece basması Kilisede yetişenlerde de sıklıkla görülür. İnsan vücudu bir makine gibidir. Manuel boşalma ihtiyacını görmezsse. Acil durumlarda Emniyet kilidini açar Rüya gördürerek kendini boşaltır. Görülen rüya kişinin etkilendiği yapmadığı şeylerdir. Vücut kendini insana hatırlatır. İnsan ise dine itaat etmediğini sanıp vücuduna yada şeytana kızar suçlu olan kendisi değildir..Söylenerek küfür ederek banyo yolunu tutar. Bunun dışında ergenlik çağına gelmiş ama mastürbasyonu yapmamış veya yapmayı öğrenmemiş erkek çocuklarında oluşur. Bu kişiler rüyada spermlerini boşalmazssa idrar yaparken de bir kısım bırakır.

S:

Sevicilik nedir ? : kadın eşcinselliği ,Kadınların birbirinden cinsel olarak hoşlanması, aşık olmaması erkeklerden hoşlanmaması. Bu genellikle erkek rolünü üstlenen sert bir kız, diğeri de yumuşak edilgen kız rolü ile devam eder. Rus müzik gurubu tatu böyledir . Bizim toplumumuzda da vardır. hatta Kendini erkek sanan kızlar kız bile kaçırırlar. Dinen eşcinsellik günahtır. Cinsel ilişki genellikle dille,parmakla emerek,yada yapay erkeklikle birbirlerini memnun ederler.

Sidik deliğinin tam üstünde yapışık bir et parçası var : Eğer kadın iseniz cinsel birleşme deliğinin üstünde sarmal hafif şişlik parça idrar deliğidir. Ancak doğuştan anormallikler hemen herkeste az çok bulunur. Eğer idrar yapmanızı etkilemiyorsa sorun yoktur.Ancak bu doğuştan değil sonradan oluştuysa doktora görünmenizde fayda var. eğer rahatsız ediyorsa doktora gidin.

Sperm koklu mudur ? Evet kokuludur. her erkeğe göre değişir. genellikle ıslak çim kokusu, ıslak toprak kokusunu andırır kokusu. Kızlar erkek tuvaletindeki pisuvarlardan çıkan sidik kokusunu sperm kokusu sanır.( Erkeklerin menisi kokar mı ? )

Spermin vajinadan geri akması neden olur? : Bu soru o kadar çok merak edilmiş ki. Vajina spermle beslenen bir hayvan değildir. Yerçekimi ile birlikte delikten illa ki spermler geri akacaktır. Yani devamlı içinde kalmasını mı bekliyorsunuz. Kadınlık organı elektrik süpürgesi gibi birşey değil mıknatıs gibi spermler yapışsın. 1 damla menide milyonlarca sperm vardır sadece 1 tanesi hamile bırakmaya yeter. Kadının yumurtası Tavuk yumurtası gibi birşey değildir. Kadınlık organı kendini devamlı yeniler ve içindeki yabancı cisimleri spermleri herşeyi dışarı atar temizler.

Sperm rahime kendi girer mi ? Evet sperm rahime kendi girer.Cinsel ilişkide Erkek vajinaya boşaldıktan sonra spermler kamçılarıyla vajina sıvısı içinde yumurtayı aramak için dağılırlar. Vajina suyu içinde hızla ilerleyip yumurtanın düştüğü rahimi keşfederler. Erkek boşaldığı zaman rahim içine boşalmaz. Vajina denen boşluğa boşalır. Ordaki spermler alır yukarıya tırmanır. Yumurtayı ilk bulan ama en güçlü sperm döller. Zayıf spermler daha rahime varmadan ölür halsiz kalır. Her sepermin 1 defa şansı vardır milyonlarca spermden yalnızca 1 tanesi başarır. Yada hiçbiri başaramayabilir.

Sertleşince penisim hemen sulanıyor ? Islanma sulanma sadece kadınlarda olmaz ki . Erkeklerde oluşan heyecanlar da iç çamaşırlarını ıslatır. Segilisiyle çıkan sadece muhabbet eden erkeklerin çoğunun iç çamaşırı ıslak olur. Penisiniz bir kadına saygı duyar. Onun bir dişi olduğunu saygı duyulması gerektiğini size hatırlatır. gelen 1-3 damla sıvıdır ama iç çamaşırınızı bulamaya yeter. Erkekler heyecanlandığı zaman sulanma olur Bu normal bir durum. Boşalmadan farklı birşeydir bu 3 damla. Rengi meni gibi koyu değildir sıvı ve incedir. Ana bu sıvı bile sperm doludur ve kadını hamile bırakabilecek güçtedir.

Sperm nasıldır ? Meni nasıldır ? : Sümük gibi , Sadece erkeklerden çıkan kirli beyaz sahlep kıvamında bir sıvıdır. Çiş veya idrardan farklı zamanda çıkar. Aynı zamanda hem çiş hem meni çıkmaz renkleri farklıdır. Sperm lastik gibi yapışkan elinize bulaşıcı bir sıvıdır. Sabunlu suyla elinizi yıkadığınızda parçalanarak büzülerek çıkar. Elinize sperm bulaştırıp 2 parmağınızla çekseniz sakız gibi süner. Çok özel bir salgıdır. Sperm bir erkeğin en kuvvetli erkeklik suyudur. Vücudunun kemiklerinin içinden alır gücünü. Taşşak denilen pipisinin altındaki yumurtalıklarda üretilir. Erkeklerin en yoğun sıvısıdır. 1 damla Sperm üretebilmek için vücut o kadar çok çalışır ki kemiklerin iliklerinden ve vücut minerallerinden elementlerden oluşur.Prostat ile sulandırılır. Bir kadın olarak elinize aldığınız sperm o erkekliği fethetmişsiniz demektir. O erkeğin gücünü en büyük varlığıdır. Erkeklerin hazinesidir sperm. Bütün dünyada kadınlar sperm hırsızıdır. Ve istedikleri erkekten çocuk sahibi olurlar. Dünyadaki verset oyunları kadının spermi elinde tutmasıyla meydana gelir.

Sürtünme ile ilişkide erkek acı çeker mi ? Hayır bilhassa keyif alır ama böyle söylese bile yalan söyler. Daha ileri gitmek için.çünkü içine girmek ister. Az kalmıştır ramak kalmıştır. onu deli eden budur. İçine girince alınacak keyifi veya acıyı her iki cins merak eder. Evli değilseniz daha ileri gitmemenizi öneririm. maksimumdasınız. Az kalmış.

Sünnet sonrası büzüşme ? : Bu normaldir genellikle koter denen lehim makinesi gibi bir alet kullanılarak çocuğun çükü yakılarak kesildiği için kanın derinin yanması ile kan pıhtılaşır. Deri kesildikten sonra yanmanın etkisiyle büzüşme oluşur. Büzüşmeden sonra şişme olur ve organ 1 kat şişer. bu damarların kesilmesi ve kendini toplamaya başlaması için vücudun tepkisidir. Hastane sünnetleri ise farklıdır yakılarak kesimle yoktur büzülme olmaz. Anormal bir büzüşme ise mutlaka hekime danışın. Benim bilgim yanlış olabilir. Hekim değilim.

Ş

Şişman erkeklerin penisleri içeri çekilir mi ? Evet dış deri ve şişmanlık dolayısıyla normal penis boyu kısa gözükür. Deri öne itildiği için sünnetsizmiş gibi bir his verir. Kış aylarında tamamen büzülür. yaz aylarında deri ince olduğu için baş hassas olduğundan derinin kapladığını bütün şişman erkekler hisseder. Deri tamamen kapamamakla birlikte rahatsız edici hafif bir etki bırakır. Özellikle eğildiği zaman çok farkedilir.

Şişmanlık cinsel performansa etkili midir ? Elbette ki,şişmanladıkça daha hantal olur daha zor orgazm olursunuz.Ayrıca nefesiniz sıkışır. Cinsellik esnasında Kalp krizi geçiren erkeklerin %90ı şişman yada yaşlı erkeklerdir. Cinsellikten daha fazla efor sarfedersin kiloların için.Hattşişman olan zayıf olanın hareketli olmasını diler. Çünkü hareket etmesi daha zordur.

T

Transseksüel cinsel ilişkiye nasıl girer ? Travesti cinsel ilişkiye nasıl girer, : Genellikle kadın kılığındakiler pasif kadın rolünü üstlenir . Ters ilişki makatı, anüsü ile ilişkiye girer. İnsan anatomisinde makat anüs bu iş için yaratılmamış olduğundan kayganlaştırıcı bir sıvı salgılamaz. Bunun için en basit tükürük yada kayganlaştırıcı jel kullanırlar. Erkeklerin bu işten keyif alma olayı prostatın makat altında olmasındandır. Kadınlar da makattının masaj yapılmasından hoşlanır bu bölge komple erojendir. Ama Doğal cinsel ilişki yeri olarak tasarlanmamıştır. Dinen de günah sayılır.

Tampon takmak kızlığı bozar mı ? Evet bozar bu yüzden kızlar sadece ped kullanır. Tampon kullanımı türk kadınında fazla yaygın değildir.

V

Vajinanın tahriş olması ? : Bu uzun süre cinsellik yaşamamış,ara vermiş kadınlarda çok görülür. Zorlanma sebepli .Hafif çatlaklar şeklinde açıga çıkar, 2-3 günde düzelir tekrar deneyerek eski veya normal tahrişsiz aktif hale gelir. 3-4 deneme sonra tahriş olmaz ve vajina erkeğe uyum sağlar. Bu dönemi kolay atlatmak için eczanede satılan su bazlı kayganlaştırıcılar önerilebilir. Tahrişin sebebi ıslanmanın olmaması yada daha az olması , vajinanın ilişki yaşamadığı için küçülmesidir. Bir erkeğe alışmak biraz zaman alır.

Vajina kızların işeme organı mıdır ? Vajina kadınların işeme organı mıdır ? : Hayır değildir. Vajina adet kanının çıktığı, birleşme ve çocuk doğurmanın geçtiği delik kanaldır. İşeme organı deliği biraz üstünde bulunur. kızlarda 2 delik vardır orada 1 değil.üstteki idrar yapma organı alttaki ise vajina dır. Kızlar erkekler gibi 1 delikli değildir. Bunu sadece erkekler değil kendini tanımayan kızlar da bilmez. Taa ki aynayla bakana farkedene kadar. Kadınlar cinsel organlarını göremezler çünkü tam altlarında bulunur. Ayna olmadan kendilerini inceleyemez. Günahlar daha fazla ögretildiği için de bakmaya korkar.

Vajinaya yabancı cisim sokmak sakıncalı mı ? Vibratör tarzı malzemeler kadınlar için düşünüldüğüncen daha faydalıdır.. Cinsel oyuncaklar kadının eksik olan erkek olarak verilemeyen yada enerji sorunu olunduğunda kullanılabilir yada kadının erkeğe kendini hazırlaması için bir fayda sağlayabilir. Temizlik şartıyla cinsel oyuncaklar sakıncalı değildir. Daha pratik yol üzerine prezervatif koyup kullanmaktır. Bunların belli olmayan Ruj şeklinde olanları bile vardır. Vibratör kadınlarda çok yüksek orgazm sağlayabilir.Yorulmaz . Bunun dışında saçmasapan malzemeler merak edip denense bile hijyen sağlanmalı mutlaka prezervatif takılmalıdır. Sağlığınızı tehlikeye atacak mantıksız şeyleri denemeyin.

Vajina deliğindeki et parçası ? Bakire bir kız iseniz aynayla oraya bakınca idrar deliğinizi görmüş olabilirsiniz. İdrar deliği vajinanızın az üstünde sarmal bir şişiklik,bir et parçası görünümündedir. Bakire değilseniz vajina girişinde gerçekten bir et parçası varsa sızı rahatsız edıyorsa bir hekime danışarak estetık operasyonla aldırabılırsınız. Eğer yeni cinsel deneyime başladıysanız bu parça zamanla kaybolabilir kızlık zarının kalıntısı olabilir. Her kadının vajina yapısı kendine hastır. Kendinizi sıkınca vajina deliğinizin kat kat olduğunu görürsünüz. Belki de bir anormalliğiniz yoktur.Et parçası Sizi rahatsız etmiyorsa belki de erkeğinize keyif verir. Hekime görünün ama rahatsızlık vermiyorsa hayatınıza onunla birlikte alışın. Erkekler böyle detayları görmez. Evli erkeklerin yarısı yıllarca bir kadınla birlikte olmalarına rağmen idrar deliğini aynı zanneder kadınlarda.Merak edip bakmamıştır bile.

Y

Yeni evlenen kızlar denize girebilir mi ? Kızlık zarının yırtılma durumu ile ilgili bir korkunuz var sanırım. Hiç farketmez denız suyunun bır zararı olmaz.Tuzlu su mıkrop kırıcıdır,yaraları daha çabuk iyileştirir. Kirli olmayan bıryerde denıze gırıyorsanız denız suyu cıldınıze ve vücudunuza faydalıdır.

Yumurtalıklarım hareket ediyor ? : Erkek yumurtalıkları bir torba içinde devamlı hareket halindedir. Eğer yaz aylarında sıcak mevsimde 2-4 dakika gözlemlerseniz yumurtaların yukarı ve aşağıya hareket ettiklerini kasılıp büzüldüklerini rahatlıkla görürsünüz bu çok normal bir durumdur. Kış ve soğuk mevsimlerde torba büzüldüğü için farkedilmez. Yazın yumurtalık torbası en geniş en büyük halini alır. rahat rahat görülür.

 

271 responses to “cinsel merak ve cevaplar 2

 1. murat islamoğlu Ekim 20, 2012, 7:43 am

  peygamber sünnetliyim bu çocuğum olmamasına bir nedenmidir.

  • cinseldusunce Ekim 20, 2012, 9:45 am

   ben doktor değilim ancak peygamger sünneti tedavi edilir. idrar deliğinin alttan olması gibi sorundur , normal meni sperm salgılıyorsanız çocuğunuz olur. sadece idrar olayı az alttan gelir, spermin 1 damlası dahi bir kadını hamile bırakmaya yeterlidir milyonlarca spermzoid var içinde. peygamber sünnetlinin normal penisten farkı yok sadece idrar deliği alttadır. boşalma alttadır. kısa penis sahibi birçok çinli de çocuk sahibi olmuştur.boşalma alttan olsa da vajina içine bir şekilde boşalırsınız, direk rahime fışkıran penis olarak düşünmeyin cinsel ilişkiyi.. peygamber ancak idrar yaparken sorun yapar. tabii benim kendi bilgim bu. gene de utanmadan bir uzmana danışın. sperminiz meniniz akıyorsa sorun yok , bu halinizden memnunsanız bir zararı yoktur. ancak çocuk sahibi olmak ta hem çok kolay hemde zordur 10-15 yıl cocuk sahibi olamayan normal evliler de vardır. sadece bu rahatsızlıga bağlamamınız gerekişr. cocuk sahibi olmak kısmet işdir biraz da. Bunu unutmayın.

 2. Leyla Kasım 23, 2012, 5:29 pm

  Ben bir kızım süreklı ellerimle organzm oluyom. Yani pantolonun üstünden. Bu günahmıdır? Bazı sitelerde günah diye yazıyo. Allaha azab diye. Kafam karışık???

 3. berfin Mayıs 10, 2013, 7:57 pm

  Kızlık zarı kendiliginden bozulurmu

 4. eda Haziran 1, 2013, 10:22 am

  küçük yaşta vajinasını okşayan birisine bişe olur mu ama hiç bir şey sokulmadan ?

 5. rüyagemisi Eylül 26, 2013, 11:14 pm

  geçen pazar bi ilişki yaşadım ilişki yasadıgım insan boşalma esnasında direk gerı cektı ve göbegime boşaldı fakat ben içime damlamış ve akmış ılmasndan çok korkuyorum bugün kasıklarımda agrı basladı hamıle kalırmıyım bunu daha öncelerdede cok yapmıştık ama birşy olmamıştı yardım edermısınız.?

  • cinseldusunce Eylül 27, 2013, 12:45 pm

   geri çekme yöntemi, dışa boşalma yöntemi emin doğum kontrol yöntemi değildir, erkek zevk alma esnasında damla damla mezi damlatır içinize bu mezide de binlerce milyonlarca sperm vardır. Şimdiye kadar hamile kalmadıysanız gününü tutturamadıgınız için yada olasılık azlıgındandır. Bu şekilde giderse hamilelik riskiniz hep var.Korunmanız gerekli , Erkekler dışarı boşalınca sanıyorlar ki doğum kontrol yöntemi uyguluyorlar ,sizi de aldatıyorlar bu şekilde korunma olmaz tarihte pek çok çocuk bu şekilde dünyaya gelmiştir. Olasılgınız çok fazla bu yüzden birşey diyemiyorum. ancak hamile kalıp kalmayacağınız adet gününüzün ilk başlangıc gününü ögrenirsek ve kaç günde gördünüz han gi gün yaptınız belki bunlarla bir olasılık hesabı yapılabilir. Siz hep hamilelik riski taşımışsınız zaten.

   • rüyagemisi Eylül 27, 2013, 10:25 pm

    adet dönemim biraz duzensiz bazen bir bucuk ayda oluyor ve 4-5 gün sürüyor kesılıyor ve 3 gun sonra tekrar başlayarak 2 gün daha devam edıp bitiyor ilişkiyı ayın 22 sinde yasadık ama adet dönemimi en son ne zamn gecırdım bilmiyorum uzun bi sure oldu 5 hafta kadar önce dün kasıklarım agrımaya basladı adetımin bı kac gun içerisinde gelmesınu beklıyorum yapmam için bi öneriniz varmı çok korkuyorum.. 😦

   • cinseldusunce Eylül 28, 2013, 1:33 pm

    adet düzensizliğizin asıl sebebini bulmanız gerekir, yaşınız 19-20 ise düzene girmiş olması gerekir, eğer girmemiş ise kist veya miyom gibi bir durum yada hipofiz bezinde hormon ile alakalı olabilir, öncelikle kendi vücudunuza kıymet vermelisiniz.Tedavi olmalısınız. adetinizin gelmesini beklemekten başka çare yok. ama hamileyseniz mide bulantısı şeklinde yan etkisi olur, adetiniz zaten düzensiz ise ne oldugunu bilemeyiz, ancak bir zaman sonra eczanede satılan 2-3 tl lik çubuklar ile test yapın tek çizgi görürseniz sorun yoktur. Düzensizliğinizi önce sebebini buluk tedavi yoluna gidin ve emin bir doğum kontrolü kullanın.

 6. nilco Aralık 20, 2013, 10:44 pm

  16 yaşındayım penisim boyu 14 cm ama ince nasıl kalınlaşır doktora gitmelimym

  • cinseldusunce Aralık 20, 2013, 10:53 pm

   penis boyu vya kalınlığı ırsii, ve ailenin ırkıyla alakalı bir durum o yüzden kalınlaştırıcı veya uzatıcı hiçbir anekdot,tarif şeklini değiştirmesine faydası olmaz.Yaşın daha çok genç zamanla kalınlaşacaktır. Ergenliğe de girdiysen doktora gitmene gerek yok.

 7. Çiğdem Kahraman Nisan 3, 2014, 12:36 pm

  Ben 13 yaşındayım yaklaşık 16 şubatta adet oldum 1 hafta sürdü ve bugün de Nisan’in 4’ü neden adet olmadım ?

  • cinseldusunce Nisan 3, 2014, 12:47 pm

   yaşın daha erken oldugundan düzensiz gelmesi normal. merak etme gelecektir. Tam zamnında gelmez ama sapsa da gelecektir . adetin 18-19 yaşında hemen hemen oturacak bu bazen daha erken 16-17 yaşında da oturabilir.
   ilk gelen yumurtalar yozlaşmış yumurtalardır doğuştan oluşmuş , daha sonra gerçek yumurta hücrelerin başlayacak. merak etme herşey yolunda. Her kızınki hemen hemen böyle başlar

  • Çiğdem Kahraman Nisan 3, 2014, 12:51 pm

   Daha yeni bir Soru sordum lütfen cevap yazınınn 😦

 8. cenk Temmuz 29, 2014, 6:13 pm

  Bugün kız arkadaşımla cinsel ilişki yaşarken ilk boşalmada herşey normaldi ikincisi ise uzun sürdü ve boşalmadan penisim indi neden olabilir

  • cinseldusunce Temmuz 30, 2014, 4:49 am

   Mailinizi doğru yazdığınız için teşekkürler. Erkek 22 yaşını geçtikten sonra üstüste boşalma yaşaması gitgide zorlaşır. Bünye,heyecan meselesi. Her boşalmada bir erkeğe 10 dakika süre gerekirken yavaş yavaş bu süre artar ve hiç olmayabilir. Kendimizi işte o anda güçten kaybetmiş sanırız , altımızdaki kadın da eğer içinde kadınlıgı ağır basıyorsa ,boşal işte hadi,yalandan inlemeler yapar. gene olmaz. tamamen sinirsel hale gelir daha çok terleriz yaparız ama gelmez.
   1- penis başı aşırı hassas duruma gelirse boşalamaz, boşalan penis her zaman gergin olmayandır aşırı gergin sert,hassas olunursa inadına denersiniz, daha önce hep yapıyordum neden olmuyor düşüncesi başlar bunu düşünürken hepten gelmez. artık inadına bir gelgit başlar kan ter içinde kalırız ve sonu yoktur organ kendini bırakır. (kız bunu hisseder sıkılmaya başlamştır yalandan inler ,onda da olmaz )
   2- ilk boşalmada sonuna kadar boşaldıysanız vücut tamam yeter komutu verip 2nciye psikolojik olark müsade etmemiştir.psikolojiktir başı aşırı hassaslaştırmamaya çalışın
   3- 23-27 li yaşlardan sonra bundan sonraki denemelerde aynı şey olursa tek boşalma yetecektir. yaş ilerliyor bulug çağında gibi günde 3-4 defa mastürbasyon yaparken çeşmenin suyu azalmaya başlamış demektir bundan doğal bişey olamaz.makineli tüfek zamanı geçiyor tek atışlık ama kesin vuran sniper tüfek zamanına yaklaşıyoruz demektir

   Türk erkeği hemen yanı başımızdaki bulgaristan yunanistan,romanya ,suriye ,ırak ,irandan bile daha az sevişmektedir. ataerkillik ile dini ile karıştırırız kendimize yasaklar koyarız,karşıcins te zaten yasaklar koyar kendince kıymetlendirmek için Kız arkadaş partner bulunca da sanki hergün varmış artık gibi yarın yaparız ,öbürgün yaparız deriz zaman çok çabuk hiç yapmadan geçer. yaptığımız kardır.çocuk yapmayı seksle karıştırırz evlilik hayatında . Ölürken cinselliğe aç ölürüz önümüzde durup yapamayan bir toplumuz. ne kadın memnundur bundan nede biz. Sizin yaşadığınız normal bir olay eksiklik değil, Sizde tam aktif bir cinselliğe girmişsiniz anlaşılan. Bunu takıntı yapmadan fırsat buldugunuzda sevişin 2nciyi deneyin az çok belli eder,olmuyorsa da inat etmeyin aşırı hassaslaşma durumunda 2ncisi gelmeyebilir, bunları bende yaşadım. Cinsellik 2 insan arasındadır neler oldugu sizden başka kimseyi ilgilendirmez.Olmuyorsa da Varıpta tek olsun sağlam uzun olsun.

 9. kadir Ağustos 16, 2014, 3:09 pm

  Cinsel ilişkideyken kadin erkegin bosaldıgını anlar mi?

 10. frkn Ağustos 28, 2014, 6:32 pm

  kız arkadaşımla ilişkiye girdiğimde ustte olmadıgım surece bosalamıyorum ne doggy pozisyonu ne baska bişey illa ben ustte olacam ama baska sekillerde de bosalmak istiyorum kız arkadasımı cok seviyorum o orgazm olduktan sonra elimle orgazm oluyorum

  • cinseldusunce Ağustos 29, 2014, 8:35 am

   her erkeğin bir huyu var ,bazısı yan yatar pozisyonda boşalır. bazısı için farketmez. bünye ve alışkanlığınızla alakalı . zorlamayla olacak bişey değil filmllerdeki gibi birşey değil cinsellik.

   • frkn Ağustos 29, 2014, 12:36 pm

    iyi ama ya kız arkadasım bıkarsa hep aynı pozisyondan ne yapmalıyım baska pozisyonda için bir de gun de 2-3 defa masturbasyon yapıyorum alakası var mıdır acaba ?

   • cinseldusunce Ağustos 29, 2014, 3:01 pm

    50 pozisyon yap ama o pozisyonda boşal,zaten kendin söylemişsin. . Cinsellik kapalı bir kutudur herkesin başka bir sorunu mutlaka vardır ama bilinmez. mastürbasyonu bir miktar bırak birde öyle dene ama fark edecegini zannetmiyorum

 11. abd Eylül 9, 2014, 12:59 am

  Erken boşalma sorunu cekip çekmedigimi nasıl anlarım. Lütfen mail

  • cinseldusunce Eylül 9, 2014, 2:26 pm

   gerçek bir kadın ile karşılaşıp cinsel ilişkiye girdiğinde 3-5 dakika sürnmeden gelgitlerde boşalıyorsan erken boşalıyorsun demektir. erken boşalma senin değil kadınların da problemidir kadın kendi keyfi de olsun ister,ama genelev kadını için bu gecerli değildir biran önce bitsin paramı alayım der

   • demet Ekim 29, 2014, 8:38 pm

    Mrb ben 2 aydir evliyim.. oncden yoktuu .. ama smdi iliski srasinda icimde bisi var tikir tikir edio gbi wc grdgimde deligimin ucunda bi etrk parcasi gibi bisi var hem ucunda hmde biraz iceriye dogru gidio ustundede kucuk kabarcik gbi bisiler var nedendir acaba lutfen cvap yazin…

   • cinseldusunce Ekim 29, 2014, 8:58 pm

    küçük kistler her kadında görülebilen yapılardır, et beni şeklinde genelde zararları yoktur ama rahatsız edici boyutta olursa görünen kısım lazerle alınıyor bildiğim kadarıyla. kızlık zarınızın kalıntısı da olabilir doğumda tamamen parçalanır , kızlık defada hemen parcalanmaz herkesin yapısı farklıdır.Çok iyi incelemeniz lazım rahatsız etmiyorsa ve büyüme yoksa sorun yoktur.

 12. azra Mart 22, 2015, 6:33 pm

  Merhaba ben sevgilimle sevistim ve sevgilim dayanamayip hizlica soktu ama tam girmedi sadece bir acı duydum ve cok az kan vardı sizce kızlık zari bozulmuştur acil cvp vverin nolurr

  • cinseldusunce Mart 23, 2015, 4:07 pm

   büyük ihtimallle düşündüğünüz olmasa da çatlama şeklinde bir bir açıklık oluşmuştur.ama bunu baktırmak bir jinekologa göstermeniz daha ciddi kesin cevap olur . Asıl gebe kalkmaktan korkmamanız daha büyük cesaret.

 13. gokce Mayıs 6, 2015, 2:36 am

  Mrb . Sevgilimle sewisirken cok islaniyorum . Normal midir .

  • cinseldusunce Mayıs 6, 2015, 5:02 am

   Çok doğal birşey bu senin bir kadın olduğunun,kadınlaştığının göstergesidir. Bir kızın bir erkeği vücuduna kabul edebileceği anlamına gelir. Az ıslanan kızlar da vardır bu bazen şanssızlıktır. kuruluk cinsellikte kızlara acı verir. Ama iyi ıslanmak daha iyi salgı üretmek fazlalık gibi gelsede gayet iyidir normal sıvıdan farklı olduğu için birçok kızı şaşırtmaktadır korkutmaktadır.Bu biraz da duydugunuz heyecana bağlı. Evlilikte çok ıslanan kadınlardan şikayet eden erkek duymadım.Herkes kendi kaderine razı olacak,

 14. kazım Mayıs 16, 2015, 12:55 pm

  Erkegim menim sarı vede bosalir iken sag testisim saga sol testisim sola yukari digru gelip patliycak gibi bi his olusup 2 snyde duzeliyor iki sefer oldu bu bir sorunmudur menim sari vede ara ara yanmada oluyor acil cvp

  • cinseldusunce Mayıs 16, 2015, 7:24 pm

   birçok erkekte bu var olan benzer kasılma harkeetidir. daha önce farketmediğiniz için garip geldiğini düşünüyorum. eger şupheniz varsa bir üroloji uzmanına gösterin sadece el dokunması ile sperm kanalını algılayabiliyorlar.

 15. Ömr Mayıs 25, 2015, 12:04 am

  Ben Sevgilimle ilişkiye girdim içine boşalmadım ama hamile şuan benden o nasıl oluyor halen şoktayım

  • cinseldusunce Mayıs 25, 2015, 4:12 am

   Cok normal icine bosalmadiniz ama mezi heyecan siviniz girip cikarken akti. Disa bosalma yontem degildir. Kizlari aldatmak icin eekeklerin o ani kurtarnak icin filmlerde gordugu birseydir. Oysa filmler kadina rrkegin bisaldigini gosternek ucin bu sahneyi ceker. Bu sekilde hamile kalan cok kadin var. Preservatif.dogum kintrol hapi .spiral .igne kullanan insanlar bosuba kullanmiyor.onlarda durumu kurtarirdi oyle olsa. Sevgiliniz sizden gebe baskasindan degil.kadinlar genellikle sevgili degistirmez hayatinda biri varken bir intikam sozkonusu degilse baskasiyla yatmaz.disa bosalma bir yontem degildir.

 16. Simon Mayıs 30, 2015, 12:29 pm

  Ben 20 yasindayim gunde bes vakit namaz kiliyorum. Amma her haftanin cumaertesi gununde kendimi tutamiyorum, tuvslette disariya bosaliyorum. Bundan nasil kurtula bilirim? dinien gunahi varmidir?

 17. serkan Haziran 4, 2015, 7:29 am

  Matürbasyondan sonra penismde işeyince kan akıyor doktora gitmelimiyim 15 yaşındayım

  • cinseldusunce Haziran 4, 2015, 9:42 am

   Evet . Kan iyi bir bulgu degildir erekkerde bir iltihap enfeksiyon yada problem demektir babanizla konusun yada baska bir buyugunuzle. Masturbasyin yapiyorum demeyin . Arasira kan geliyor deyin. Masturbasyonu doktora soyleyin. Cunku doktor sizi yalniz alir iceri. Ebeveyni almaz

 18. hatice seyrek Haziran 4, 2015, 6:34 pm

  ben parmagımı bir kaç kez orama bilmeden koydum amakanama olmadı kimseylende birliktede olmadım bu nedemek oluyor

  • cinseldusunce Haziran 4, 2015, 8:21 pm

   deliğe parmağı sokmadıysanız sorun yok,ama soktuysanız yırtılma yaşanma ihtimali var illa kan akacak diye bir durum yok. yaşınız kaç. mastürbasyon esansında merak ettiğiniz için mi denediniz ?

 19. bucali Haziran 17, 2015, 12:25 am

  Bir kadının hamile kalması için erkeğin vajinaya kaç defa bosalmasi gerekir yoksa ayni anda mi boşalmak lazim

  • cinseldusunce Haziran 17, 2015, 4:14 am

   gebelik,hamilelik olasılık olayıdır. olasılık tutmaz ise olmaz. o yuzden az yapmak çok yapmak farketmez. Tek bir boşalmada tesadüfen tam zamnlamasını tutturan kişi 1 defada kadını gebe bırakabilirken. yıllarca evli olup çocugu olmayan çok insan vardır. aynı anda boşalmak dünyada en az görünen olay, böyle birşeyi yapmak imkansız gibidir. birçok kadın mahalli ağızda böyle bir bilgiyi taşır. aynı anda boşalma olayı ile gebelik sadece safsatadır. bunu isteyerek yapıp becerebilen yoktur zaten.ancak tesadüfen olabilir

   • bucali Haziran 17, 2015, 12:02 pm

    Cok tesekkur ederim. Verdiğiniz bilgiler için. Bişey daha soracam. Iliski esnasında iki üç sefer gelgit oldumu hemen bosaliyorum ama ikincisi geç geliyor. Acaba bnde erken boşalma mi var yaşım 22 doktora gitmem gereklimi

 20. bucali Haziran 17, 2015, 12:07 pm

  Iliski esnasında penisi vajinanın tam içine kadar koyunca bayanların karnı ağrıyormus bu bilgi doğru mu acaba

  • cinseldusunce Haziran 17, 2015, 1:34 pm

   vajina esnek bir yapıdır, bu psikolojik çogunlukla korkudan , veya içine girince parçalanacagını hissetmekten kaynaklı. o küçücük yere büyük birşeyin girebileceği fikri kızları korkutmaktadır. buyuduklerinde de bu fikri devam ettirir. çünkü içinde kız çocugu ergen olarak kalır.

 21. bucali Haziran 17, 2015, 1:37 pm

  Iliski esnasında iki üç sefer gelgit oldumu hemen bosaliyorum ama ikincisi geç geliyor acaba bnde erken boşalma mi var yaşım 22 doktora gitmem gereklimi

  • cinseldusunce Haziran 17, 2015, 4:43 pm

   erken boşalmanız var ancak 2nci boşalmanız normal. bacakları ayrık cinsel ilişkiye girerseniz daha geç boşalırsınız birde sıcak havalarda cinsel ilişkide boşalma uzun sürer

   • bucali Haziran 17, 2015, 10:34 pm

    Bacakları ayrık derken benim mi yoksa partnerimin mi ayrık olacak.

   • cinseldusunce Haziran 18, 2015, 4:05 am

    senin ayrık olursa prostata baskı olmaz böylece geç boşalırsın, çivi gibi,yada şnav çeker gibi değil bacakların açık şekilde uzatabilirsin ayrıca sıcak havalar uzatır.

 22. bucali Haziran 18, 2015, 9:33 pm

  Çok teşekkür ederim. Yalnız bacaklar açık olacak derken bnm altta yada üstte olmam fark eder mi ve doktora gitmem gereklimi erken boşalma için

  • cinseldusunce Haziran 19, 2015, 3:41 am

   Erken boşalma benim bildiğim kadarıyla psikolojik bir olaydır. doktor sizi ameliyat yapmaz, ilaçla düzelmez. ilaç sizin beyninizdir. doktor sadece ucretini alır. Erken boşalmanın sebebi Türkiyedki kadına ulaşamamadır.Günah yasak,aman görmesinler,bulduğum fırsatı hemen degerlendireyim. erkek hertürlü olayı çabucak yapmalı,mastürbasyonunu da çabuk bitirmek zorunda ve buna alışmasıdır. Kerhaneye gidince erkeğe kadın hadi çabuk ol, daha bitmedin mi diye diretir. son bir 31 daha çekeyim düşüncesi. bir elektrik motoru Türkiyede devir ayarı varsa=son kuvvete ayarlıdır en hızlı devirde çalışır(avrupada öyle değil ama ) . hayalleriniz bile hemen yapayım belki başka yapamam millet kadınsızlık çekiyor,buldum fırsatını değerlendireyim düşüncesi, hatta okulda bir bacak görsen sürterek her fırsatta boşalma düşüncesi oluşmuştur. Doktor bu penisin neyini ameliyat edicek te beynini düzeltecek . Olay beyinde. öyleyse seni erken boşaltan hisleri azaltmalısın boşalmaya yakın farklı şeyler düşün , bacaklarını ayrık yaparsan prostatını sıkıştırmamış olursun ister aşağıda ister havada nasıl yaparsan yap ayakların açık şekilde yap , prezervatif kullanmayı ögren hissi azalt gerekrirse erkek adamsın bir seks shopa gir fantastik kalın prezervatifler kullan hissini azalt. Cinsel ilişkide eşinin ıslanmasını sağla ki rahat girip sıkışıklık hissini almayasın. sıkışıklık hissini azaltıp boşalmanı uzat. Kendin boşalırken nerde hata yapıyoersan onu değiştir. belkide düşüncede , seks yaparken git orkestra müziği koy,yada korku filmi ne bileyim . Bunlar senin para vermeden deneyeceğin şeyler. Not:Ben erkeğim ve geç boşalırım paralı kadınlar benden nefret eder para kazanacak ama 6-8 kez orgazm olucak ve pil bitmiyecek uyku uyuyamayacak. 1 kere verir dişimi sıkar parayı alırım 5 dakkada bitecek nasıl olsa düşüncesini bozardım., Bütün herşey kendini kontrolde. Bu kadar şeyi bir dene sonra doktora git paranı ver birde öyle dene

 23. bucali Haziran 19, 2015, 1:21 pm

  Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

 24. Tolga Haziran 25, 2015, 1:12 am

  Merhaba ben 20 yasindayim dul bi kiz arkadasim var 4 yasinda bi cocugu var 3 seneden beri ilişkiye girmedim diyor biz ilk kes girdik ilskiye onunla ama iliskiye girerken kan geldi ondan sizce neyden ola bilir bide icinde bosalmadim ama yinede kiz arkadasim korkuyor hamile kalmismiyim diye bosalma sirasinda disariya bosaldim ve penisimi temizliyerek yine yaptik ama korkuyoruz hamile kalinirmi ?? Cevabi burdan yazarsaniz sevinirim

  • cinseldusunce Haziran 25, 2015, 4:32 am

   penisini temizlemeyip tekarar çalışmak dışarı boşalmak yöntem değil. sadece durumu kurtarmak için bir yalan uydurdun. dışa boşalma diye bir dogum kontrolü yok, Filmlerde izlediğin aslında sadece kadınlar erkeklerin boşalmasını izlesin ve keyif alsın diye boşadıgını fışkırdıgını gösteren sahnedir. dogum kontrolüyle alakası yoktur. Prezervatif aldın mı yok , dogum kontrol hapı alındı mı yok, bütün dünyayı aptal yerine koyup korunmadan cinsel ilişkiye giren 3-5 milletten biriyiz. profesyonel erkek yanında prezervatif taşır. Bahane hazırdır ^hissetmiyorum’ . ben onu kullanmam , Kadının gebelik korkusu ile şimdi zor yatarsınız artık. adet gelene kadar. Şimdi gebe kalmasa da bundan sonraki dışarı boşalma yöntemlerinden birinde kalacaktır. Biz ulke oarak seks yapmıyoruz çocuk yapıyoruz. nufusumuz 85 milyon. Kadının kanaması gayet normal yıllarca yapmamaış kuculmuş organı. kadın haklı. Doğum kontrolü için yatırılan para o kadar büyüktür ki,bütün dünyanın gelişmiş ulkeleri aptal mı ki bunu kullanıyor üretiyor. Yabancı ülkelerde Kadınların sırf Prezervatif takmıyor diye Türk erkekleriyle yatmadığını söyleyen gazete yoktur. ama işin doğrusunu ben yazıyorum. avrupa kendi nufusunu koruyorken suriyeliyi kendi topragna alır mı, cinsel eğitimi yeteri kadar çocuk sahibi olmayı öğretemeyeceğini biliyor. Her yeni bir can külfet sorumluluk eğitim para demektir bir ülke için. Sonra kızıyoruz bizi almıyorlar ,onu almıyorlar ,kahpe avrupa. Çinde hiçbir cocugun halası amcası yoktur ablası abisi kızkardeşi de yoktur, Çin işte bunun için gelişiyor nüfusu kontrol altına aldığı için zenginliyor.Tek çocuk yapılır.fazlası yasak ,korunmak sana ait.naparsanız yapın tek çocuk

 25. eylül Haziran 26, 2015, 10:09 pm

  tBen 13 yaşındayı o deli oarmagımı soktum heralde kan geldi ne olabilir bn adet zannetim belki adettir sizce nedir belki oraya sokmadım bİlmiyorum sizce ne olabilir çok korkuyorum bu bikere daha olmustu bn adet mi oldm yoksa o kan nicin aktı ltfn söylermisiniz cok mrk ediyorum

  • cinseldusunce Haziran 27, 2015, 1:05 am

   Adet olasiligi yuksek . Insan cani yaninca o parmagi ceker. Kendi kendini sunnet etmek gibi birsey. Buyuk ihtimalle merak ettiniz adet gunu en cok cani ceker kizlarin. Kan gorunce korkuya kapildiniz diye dusunuyorum

 26. Ayşen Temmuz 5, 2015, 3:24 am

  Ben 14 yaşındayım abkam vajina bölgeme ağda yapıyordu.ben kendimi çok kastım. sıktım. korktuğum için sonra kan sızdı bir kaç gün sonra adet oldum aceba zarım bozulmuş olabilirmi çok sıktığım için kendimi

 27. Medcezir Temmuz 12, 2015, 12:23 pm

  Hocam. Ilk ilişkide kızlık zarının yırtılması için ilk hamle sert mi olmalı yoksa yavaş yavaş mı yapılmalı…

 28. Merak Temmuz 29, 2015, 3:25 pm

  İlk defa ilişkiye girildiginde kanama olmadı ve kizlik zarida hala yerinde bu görülüyor belli o nasil oluyor ?

 29. Mehmet Temmuz 29, 2015, 11:15 pm

  Kız arkadasımla sevişirken arkasından koku gelıyor bu normalmidir? Benim merak ettiğim benden önceki ilişkisinde arkadan iliskiye girmişmidir koku bundan dolayımı geliyor? Arka tarafına bakarak kasların durumundan arkadan iliskiye girmişmi girmemişmi bunu anlamam mümkünmüdür ?? Şimdiden teşekkür ederim…

  • cinseldusunce Temmuz 30, 2015, 4:30 am

   İnsanoğlu ne yazıkki aileden birşeyler görür, siz belki ters ilişki düşünüyorsunuz ama ben göt yıkamanın anne ve babadan çocuklara öğretilmesini terbiye olarak görüyorum. açık açık göt yazdım çünkü Aile terbiyesi asıl budur. bir insana 20 yaşından sonra koca bir kıza erkeğe göt yıkamayı asla ögretmezssin. bunun bir kursu yok. Toplumda anlatılmayan aile terbiyesi budur.Onu değiştiremeyeceksin. Çook mükemmel görüntülü kızlar vardır ama göt yıkamayı bilmeyebilir.Herkesin bir kusuru var, ya katlanırsın yada katlanmazssın

 30. kevser Ağustos 1, 2015, 3:03 pm

  küçükken ateşli hastalık geçirdim 14 yaşında, vajinam şişmişti tabi öyle kalmadı ama çok olmasada biraz büyük bu evlendiğim kişiyi rahatsız eder mi

  • cinseldusunce Ağustos 1, 2015, 3:09 pm

   Büyüklük hangi manada ,iç dudaklar mı ? Klitoris mi, dış dudaklar mı, vajina girişi mi. organ anormalliğimidir ? genellikle adet dengeniz düzgünse kadınlık organınızdan bir şikayetiniz yoksa sorun olacağını sanmıyorum. Her kızınki kendine özeldir. Her erkek te kendi kısmetine düşeni sahiplenmek zorundadır. konu hakkında daha çok yazışmak isterseniz facebooktan ekleyebilirsiniz

   • kevser Ağustos 1, 2015, 3:30 pm

    iç dudak , teşekkür ederim bu arada

   • cinseldusunce Ağustos 1, 2015, 5:41 pm

    sorun yok, her güzelin bir alıcısı vardır. 🙂 kullanılmışlık hissi olmaz ,erkeklerin bu konuda şikayet etme şansı olmamalı,ama siz rahatsız olursanız labiaplasti ameliyatı olursunuz yaşınız kucuk sanırım 20 yaşınızdan sonra, fb sayfasından ekleyebilirsiniz merkalarınız olursa ordan daha rahat konuşabilirsiniz

 31. Raco Ağustos 15, 2015, 10:49 am

  Merhabalar bundan iki ay önce kız arkadaşımın regli bittikten 4-5 gün sonra ikimizde de çamaşır varken sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.Boşalma olmadı fakat zevk suyu gelmişti yani 1cm genişiliğinde ıslaklık vardı.Acaba zevk suyundaki spermler iki çamaşırıda geçip kız arkadaşımı hamile bırabilir mi? Dediğim gibi boşalma olmadı. Sonrasında kız arkadaşım regl oldu tekrar. Bu ay tekrar oldu ama bu aykinde geçenkine göre biraz az olmuş kanaması ilaç kullanmıştı dolorex ondan olabilir mi? Yada ilk ay olduğu üstüne görme olup bu ay olduğu hamilelikle ilgili bir kanama olabilir mi?

 32. Melissa Ağustos 23, 2015, 10:52 am

  Merhabalar 7-8 haziran gibi erkek arkadasimla surtunme yoluyla iliskiye girdik.Bende sadece camasir vardi. Onda ise pantolon ve altinda camasiri vardi. Bi sure sonra oda pantolonunu cikardi. Yani ikimizdede sadece camasir vardi. Onun camasirinda bacagina yakin bi bolumde 1-2 cm genisliginde islaklik vardi bana zevk suyu oldugunu soyledi yani bosalma soz konusu degil. Sonra rahat etmedi ici tekrar pantolonunu giydi. Bosalma yok. Penisin vajinaya degmesi soz konusu degil. Benim aklima takilan o pantolonunu cikardigi anda ondaki zevk suyu benim camasirimdan gecip hamile birakma sansi var mi? Yani iki camasirdanda gecip vajina agzina gelebilir mi? Hamile kalir miyim? Adetlerimi oldum iki ayda da yani ilk oldugum ustune gorme olabilir mi? 6-7 gun surdu? İkinci oldugum hamilelikle ilgili bi kanama olabilir mi? Oda 5-6 gun surdu tesekkurler yorumunuz icin

 33. Furkan Eylül 3, 2015, 8:11 pm

  Merhabalar hocam yaşım 19 eşimin yaşıda 18 3 aylık evliyiz çok düşükdük ve doğru yolu bulduk cocuk yapmak için kalcasının altına 2 yastık koydumki daha kolay şekilde spermler rahimin içine rahatlıkça gitsin 20 dakikadır uzanıyor ve bugun adetinin bitme süresiydi 7gününde böyle birşey yaptık sadece leke geliyodu sakıncası olurmu hocam ve bugun 2 kez ilişki yaptık tabi vajinaya değil diğer şekilde aradan 3 4 saat geçerek 3 kez de vajinaya boşaldım bi aydınlatırsanız çok sevinirim

  • cinseldusunce Eylül 4, 2015, 5:08 am

   eşiniz adet gördüğü ilk günün üstüne 12 gün koyun 12 13 14 15 16 ncı günler seks yapın, tavlada birr laf var Çok vurmakla çocuk olmaz, zamanında yapmakla çocuk olur, birde eşiniz folik asit içsin her eczanede satılır , adet bittikten zonra 10 gün içsin bu şekilde deneyin

 34. furkan Eylül 5, 2015, 3:04 am

  Merhabalar hocam biz 3 gün önce vajinadan ilişkiye girdik ve bebek sahibi olmak istiyoruz
  ilk denememizde sırt üstü yatarak kalca tarafına yastık koyarak ilişkiye girdik
  eşim 15 dakika sırt üstü yatarak öyle kaldı 15 dakikanın sonunda ayaga kalktıgında
  az miktarda sıvı aktı aradan zaman geçerek aynı şekil yine ilişkiye girdik
  bu defa vajinadan gelen sıvı biraz fazlaydı fakat eşim yatakta ilişkiden sonra
  fazla beklemeden kalktı 3 ilişkimizde tekrardan ilişki sagladık yine eşim fazla beklemeden ayaga kalktı içindeki spermler oldugu gibi çıktı ve kafamda soru işareti kalarak 4 denedik ve tabi bunlar GÜN AŞIRIRARAK gerçekleşti 4.cüde ise gine spermleri dışarı aktardı bunun sebebi 1.ila 2 ilişkinin spermleri çıkmaması acaba rahime giden spermler yüzündenmi kabul etmiyo hocam aydınlatırsanız sevinirim çok teşekkürler

  • cinseldusunce Eylül 5, 2015, 4:18 am

   eşiniz adet gördüğü ilk günün üstüne 12 gün koyun 12 13 14 15 16 ncı günler seks yapın, tavlada birr laf var Çok vurmakla çocuk olmaz, zamanında yapmakla çocuk olur, birde eşiniz folik asit içsin her eczanede satılır , adet bittikten zonra 10 gün içsin bu şekilde deneyin. Bakın kadının vajinası elektrik süpürgesi gibi sperm çekmez tabii ki akacaktır geri daha ne olmasını gekliyorsunuz. Zorla çocuk olmaz. Kısmetle geliz ,bazen hiç istemezssiniz oluverir. dediğim günler yapın . Adet günlerini sayın . 2 adet başlangıcının ortası günler birleşin, hergün yapmakla beebek olmaz. sadece zamanında yapılırsa çocuk olur

 35. furkan Eylül 6, 2015, 11:54 pm

  merhabalar bugun ilişkiye girişimizin 5 günü eşimde hafif mide bulantısı oldukça baş dönmesi beraberinde geliyo ve durup durmadan ter atıyo ara ara sıkıntı basıyo birde kasıklarında çok hafif agrı var ve sırtında yeri belli olmayan sürekli yer değiştiren bir agrı var özellikle genellikle agrının fazla oldugu bölge sag kalçanın biraz üstü eğer aydınlatırsanız hocam çok memnun oluruz teşekkürler

  • cinseldusunce Eylül 7, 2015, 5:01 am

   bir ilişkiye ilk defa girilip 5 gün sonra mide bulantısı baş dönmesi sıkıntı oluyorsa hamilelik belirtisi değil korku kaynaklı olabilir, ama önceki ay cinsel ilişkiye girdiyseniz bu ay hamilelik belirtisi olur. Yani bir kadının gebe kalmasının yan etkileri cinsel ilişkiden en erken 35-45 gün sonra çıkar.

 36. furkan Eylül 7, 2015, 7:09 pm

  Peki bu diğer hocalar ilişkide 4 ila 7 gün arası belli oluyo test yapın diyo ?

  • furkan Eylül 7, 2015, 7:11 pm

   Ve ilk defa demissiniz ilk defa girilmedi ilişkiye gün olarak tam 6 gün geçti aradan
   korku demissiniz korkudan değilde heycanlanıyo yani anne olmak için korku diye bişey yok

   • cinseldusunce Eylül 7, 2015, 7:44 pm

    bana yazan kişilerin çogu gebe kalmamak için çalışıyorlar, sizin evli olup çocuk istediğinizi algılayamadım. Sizde bunu yazmamışsınız zaten. Cinsel ilişkiden hemen sonra duyulan mide bulantısı belli etmez. en az 25-30 gün sonra olması gerekir bunun . Ve 3 ay sürer yani 90 gün. size doktorun verecegi mide bulanması ilacının isimlerini ve muadillerini de biliyorum. Ayrıca şu anda birçok hamile okuyucum da var. Onlar da 4-7 günde öğrenmedi ilk ögrenen 6 haftalık ayda 7 haftalık ögrendi yani döllenmeden 42-49uncu gün.

  • cinseldusunce Eylül 7, 2015, 7:32 pm

   ben sıradan biriyim, blogun başına da bunu yazdım. HCG testi eczaneden alacağınız çubuk en garanti BEKLENEN adet görülmediğinde çıkar. 15nci gün aldınız hamile görünmediniz ama 25ncigün hamile oldugunuz şaşırmaz mısnız. 4-7 günde anlamak nasıl mümkün ? böyle bir testin güvenirliği nedir. Erken gebelik testleri bile 15-20 günde keşfettiğini söylese de, erken yapacağınız testin yanılma payı yüksektir. Ben evli biriyim ve çocuğum var , eşimmin hamile kalmasını 6ncı hafta farkettik.ilişkiden 35-40gün sonra O da kusma ve mide bulantısı belli etti. ondan sonra testi yaptıgımızda %100 emin olduk. Ben hayattan tecrübeliyim. Hocalar kitaptan. Bu yüzden bu sitenin başına hissettiğimiz cinsellik yazdım. doktor seni keserken acını hissetmez. 4-7 günlük teste inanıp yapan bir genç kız çocuk istemiyorsa, sonra gebe kalırsa hangi firmayı mahkemeye verecek. Bu testler HORMON testidir. Kadının gebe kaldıgında hormonun salgılanması daha yumurta döllenir döllenmez başlamaz bunun idrara çişine karışması 10 günden fazla sürer. Gebe kalmanın il işareti ADET olmamak ikinsizi kokuya karşı hassasiyet ve kusma mide bulantısıdır. bu ikisi de ilişkiden 30 gün sonra etkisini gösterir. Gebe kalmış kadınların öykülerini okursanız dediğimin mantıklı oldugunu görürsünüz.

 37. Ece Eylül 17, 2015, 1:26 pm

  Erkek arkadasim arkadan kizlk zarina bisey olmiycagini soyluyo eger oyle yapsak bi sorun olur mu?

  • cinseldusunce Eylül 17, 2015, 9:35 pm

   evet kızlık zarınıza birşey olmaz ama, sizce anal ilişki bir erkek arkadaşı memnun etmek için yapılabilir mi bunu kendiniz düşünün. Makat cinsel birleşme yeri değildir. kayganlaştırıcı sıvı salgılamaz. hemoroid,basur sorununuz olma olasılıgı vardır

 38. furkan Eylül 19, 2015, 1:20 pm

  Merhabalar hocam bugun eşimin adet olmasına tam 2 hafta var ve 2 hafta önce biz cinsel ilişki girdik ve o 2 hafta içinde biz 2 kere acile gittik idrar testi yapıldı bütün gebelik belirtileri var ama negatif çıkıyo göyüsleri çok agrıyo başı dönüyo midesi bulanıyo göyüsleri şişiyo kasıkları agrıyo karnına kramp giriyo halsizlik ter atma v.s kusma herşeyin belirtisi mevcut sizce eşimin bugun tam 2 haftası kaldı adet olmasına cocuk için şimdi tam zamanımı yumurtlama döneminde şuan

 39. furkan Eylül 19, 2015, 6:51 pm

  Peki hocam başka bir yönteminiz varmı herhangi bir yiyicek içicek
  veya ön sevişmeyi kaç dakka tutmamız lazım ?

  • cinseldusunce Eylül 19, 2015, 6:56 pm

   hamile kalmak isteyen kadınlar folik asit içmeli, rahimin içindeki endometrium tabakası incelmesi için. spermin yumurtaya ulaşmasını kolaylaştırmalı, bunun yan etkisi yoktur. her eczanede vardır. gebe kaldıktan sonra da 3ncu aya kadar butun doktorlar tavsiye eder.

 40. Murat Eylül 24, 2015, 11:07 am

  Merhaba hocam öncellikle herkesi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim , soruma gelirsek :

  Düzenli spor , uyku , beslenme ve stressiz hayatımdan dolayı libidom çok yüksek.Bu kadar çok testosterondan dolayı korkuyorum hatta , neyse kız arkadaşımla en başta ilişkiye girerken korunuyorduk fakat ben iyice araştırıp yumurtlama dönemlerini öğrendikten sonra ve bu bilgileride kız arkadaşıma anlattıktan sonra onu ikna ettim.

  Regl dönemini takip ediyoruz.5 gün kala korunmasız ilişkiye girip içine boşalıyorum.Regl haftasında mola verip sonrasındaki ilk 3 günde korunmasız ilişkiye giriyoruz.Çok küçük olsada ufak bir risk olduğunu biliyorum ama yinede sizin bu konu hakkındaki yorumlarınızı/düşüncelerinizi almak istedim.Kız arkadaşım düzenli regl oluyor bu arada.

  • cinseldusunce Eylül 24, 2015, 11:26 am

   düzenli regl oluyorsa bu şekilde yıllarca gider, böyle devam edin ben 12 sene üstünden hiç korunmasız evlilikte böyle devam ettim. ve isteyerek çocuk sahibi oldum. risk oldukça düşük bu şekilde gidilirse

   • Murat Eylül 24, 2015, 12:12 pm

    Hocam günlerde biraz daha esnetme yapılabilir mi ? Şimdi biliyorum siz sorumluluk almak istemezsiniz ama ben sizden ne kadar esnetme yapabilirz en fazla onu soruyorum mesuliyet tabiki bizde.

 41. furkan Eylül 24, 2015, 3:05 pm

  Merhabalar hocam bundan tam 1 hafta önce ilişkiye girdik eşimde 2 hafta sonra adet olcaktı
  Şimdi eşim bugun kanaması başladı karnı agrımaya başladı ama daha 1 haftası vardı belkide daha çoktu yumurtlama döneminde ilişkiye girdik şimdi ise kanaması var

  • cinseldusunce Eylül 25, 2015, 9:54 am

   adet bugünlerde hava değişimi yüzünden bazı kızlarda geç geliyor bazısında erken , hava değişikliği ve stres kızların adet dönemini değiştirir. ilişkiye girdiğiniz için korku olması normal. karnı agırarak adet olmuşsa gayet bu bir adettir. normal sürerse . hamileliş şansı bitmiştir diyebiliriz.

 42. Frkn akman Eylül 26, 2015, 10:12 pm

  15 yasindayim ilk bosaldigimda kan geldi bir daha gelmedi kisir miyim acaba

 43. Fatma Ekim 10, 2015, 8:42 pm

  23 yasındayım esimle iliskiye girdiğimiz de ben bosalinca koku geliyor. Rahatsız edici bi koku yalnız daha önce boyle bi koku yoktu son 1 aydır boyle. Esimin kokudan rahatsız oldugunu hissedince isteksizlesiyorum bu durumda ne yapabilirim. Bu bir hastalık mı yoksa 😦

  • cinseldusunce Ekim 10, 2015, 9:37 pm

   Usutme veya enfeksiyon olabilir. Ayrica bircok kizin heyecan sivisi baya kokar . Belki daha once heyecan siviniz gelmiyordu . Iki olasiliktan biri yada farkli bir sorun.

 44. Serkan Ekim 19, 2015, 10:01 am

  Penisimi arkadaşımın anüsüne soktum. Aradan 5 dakika sonra vajinasindan kan geldi. Vajinasina hiç dokunmadim. Zar yırtılmasi olmuş mudur çok endişeliyim

  • cinseldusunce Ekim 19, 2015, 10:30 am

   ters ilişkide bekaret zarar görmez ama perine veya adet kanaması olabilşr, yaptıgınız iş ters, o kızın hemoroid olmasına sebep olacaksınız, ve bir gün bu şekilde giderse sağlık sorunlarıyla karşılacak .anal bölge bakterilerin en cok oldugu yerdir.

 45. ozan Kasım 6, 2015, 9:59 pm

  Meraba bn 6aylik velan evliyim karimin hamile kalmasini istiyorm ben bosalip cikinca bi bakiyorum yarisi asagi akms hemen bu kadar cabk asagi nasl akiyo yoksa bn mi dogru yapamiyoruml

  • cinseldusunce Kasım 7, 2015, 6:42 am

   kadın vajinası vakum gibi spermleri içine çekmez, yani bi elektrik süpürgesi değildir. ama zaten milyonlarca sperm içinde kalır. yerçekimine kadın vajinasındaki herşey yenik düşer.ayrıca kadın vajinası içindeki tüm yabancı akıntı ve cisimleri dışarı atma eğilimi gösterir. Hamilile kalması için iki ade başlangıcı ortasındaki zamanda yaparsanız gebelik olasılığı artar. Tavlada bir laf vardır çok vurmakla çocuk olmaz =zamanında yapmakla olur

 46. Oturansincap Kasım 8, 2015, 9:16 pm

  Merhaba arladaslae venim yasim 13 bugun ben 31cektim ilk defa birazcik yapiskan ve saydam renkte birsey akti erkeklik organimdan ama 31cektikten sonra erkeklik organim geri kuclmeye basladi yani kalmis halinden inemye basladi indikten sonra bu sivi biraz yapiskan sey akti ama saydamdi acaba bu idrarmi yoksa baska birseymi bana bilgi verirmisiniz lutfen acil !!!

  • cinseldusunce Kasım 9, 2015, 5:17 am

   Bu sivi mezi dir. Yani heyecan sivisi. Ama meni degil. Sperm uretiminiz baslamis ama henuz meni olusmamis. Sabredin kendi akmak isteyecektir acele 31 cekmeyin . Olgunlasmanin Zamani var. O yapiskan sivi zevk suyu. Cinsel organ tabii ki keyif alma durunca oksama bitince kuculur. Yoksa pantolona girince herkeste silah gibi penis olurdu.

 47. Oturansincap Kasım 16, 2015, 4:54 pm

  Peki bilgi verdigin icin tesekir ederim ozaman bise daha soracagim peki bende ne zaman döl akmaya başlar kac güne kadar akar

 48. Oturansincap Kasım 19, 2015, 9:28 am

  Peki bilgi verdigin icin tesekir ederim ozaman bise daha soracagim peki bende ne zaman döl akmaya başlar kac güne kadar akar.? Lutfen acil cevap veririmisiniz

 49. isimsizzz Kasım 29, 2015, 10:31 pm

  bir erkek günde en fazla ne kadar bosalabilir?cok kez bosalınca kan geliyor diyorlar bu dogru mudur?

 50. jeren Aralık 1, 2015, 8:26 pm

  Mrhblr Ben bisey sormak istiyorm nisanlimla biz iliskiye girdik yasadigimzda icime bosaldigindan şüphe ediyorum. Eger boşalmiş olmuş olursa ardindan hemen sonra yine bosalabiliyormu. Ogrenmek istiyorm.ama hic karnim midem bulanmiyor. Yasamadiktan once iki aydir flan da adet olmuyorum neden oyle gecikyorum acaba.rica etsem cvp verirrrmisinzzzz

  • cinseldusunce Aralık 1, 2015, 8:42 pm

   nişanlınız içinize girdiyse, boşalmasa da gebe kalırsınız. illa onun boşalması gerkemez girip çıkarken erkeklik organından , mezi sıvısı zevk alırken gelir. o sıvıda milyonlarca sperm vardır . bu olay olduktan sonra adetiniz geciktiyse gebe kalma olasılıgınız vardır. kusma ve mde bulantısıyla çıkar . eczaneden bir test alın ucuzdur. hemen ne oldugu çıkar

 51. Saaa Aralık 8, 2015, 6:31 pm

  Vajinismus hastasıyım eşim boşaldıgında şırınga ile çekip vajinama boşaldıgında hamile kalabilir miyim

 52. sssss Aralık 19, 2015, 2:51 pm

  Sevgilimle ilişkiye girdik ilişki sırasında geliyor gibi bir hisse kapıldım rahatlama hissettim penisim sertken yumuşak bir hale geldi sonra tekrar sertleşti 2 veya 3 dakika sonra peçeteye dolu bir şekilde spermimi akıttım acaba o rahatlama esnasında sevgilimin içine gelmiş olabilir miyim 1 hafta önce adet gördü cevabınızı bekliyorum.

  • cinseldusunce Aralık 19, 2015, 9:23 pm

   adet gördüyse sorun yoktur ancak dışa boşalma yönntemi doğum kontrolü değildir. bu sefer tutturmasan da gelecek sefer yada başka sefer tutturacaskınız gebeliği: Neden prezervatif veya dogum kontrol hapı kullanmıyorsunuzu. bütün dünya aptal mıdır ? o kadar üretici var

 53. gizem Aralık 21, 2015, 12:49 am

  Merhaba ben bisey sormak istiyorum. Iliski sirasinda sevgilim bosaldin diyor fakat ben bunu anlamiyorum hissetmiyorum nasil anlayabilirim bu durum normal mi.?

  • cinseldusunce Aralık 21, 2015, 6:45 am

   Orgazmı hiç yaşamamış olmalısınız, mastürbasyon deneyiminiz olmamış. olsaydı bunu bilirdiniz. Erkek arkadaşınız sizin vücudunuzu kullanıyor. Cinsellik iki kişiliktir. Bahsettiğiniz şey ıslanmadır, erkek arkadaşınız içinize boşalıp işini görüyor.Sizin ıslanmanız da boşalma değil sadece keyif aldığınızın göstergesi. Ama bu işten ben birşey anlamadım , diyorsunuz. Bir erkek size bak ıslandın sen boşaldın diyorsa.– Genellikle hiç mastürbasyon yapmadınız ,daha önce hiç orgazm olmadınız demektir. Bana mail veya facebooktan yazın

 54. melek Aralık 22, 2015, 5:51 pm

  Bekarim bosaldigimi hissediyorum bi seyin geldigini ama gelmiyo bosalamiyorum bu neden olur

 55. candi Ocak 5, 2016, 2:58 pm

  Vajinismus yasiyorum. Adetim 7 gun suruyor. 11. Gununde bir iliskim oldu. Partnerimin penisinin bir kısmı iceri girdi fakat Iliski sirasinda yogun bir kanamam oldu. Bu yuzden tam bir birlee ve boşalma olmadı. Kanamanin nedeni ve Hamile kalma riskim nedir?

  • cinseldusunce Ocak 5, 2016, 4:57 pm

   eger uzun süre cinsel ilişkiye girmediyseniz yada bakireliğinizi yeni kaybettiyseniz kanama olabilir yadabuna baglı bir enfeksiyon zorlanmaya dayalı ,ıslak değilken zorlama … partnerinizin zevk suyu değdiyse gebe bırakabilir riskli zamana yakın ilişkiye girmişsiniz

   • candi Ocak 6, 2016, 4:51 pm

    Yalnızca 2 dk da Kanamayla olası spermler engellenmiş olabilir mi? Cevabınız için teşekkür ederim…

 56. ayhan Ocak 8, 2016, 10:39 pm

  merhaba bn 14 yaşındayım mst yaptıktan sonra işemeye gidince işedikten sonra bir müddet jel gibi bişiler akıyo normal bişiymidir

 57. Birsen Ocak 10, 2016, 3:24 pm

  Nisanlimla adetime 2 hafta kala prezervatifle iliskiye girdik henuz daha cocuk sahibi olmak istemiyoruz prezervatifide yirtiklik konusunda kontrol ettik bi sorun yoktu ama suan adetime 1 hafta var vve karnimda sislik var adet siskinligimi yoksa hamilemiyim ?

  • cinseldusunce Ocak 11, 2016, 7:42 am

   gerekeni yapmışsınız. hamilelik şişkinliği 3-4ncu aydan sonra ortaya çıkar. çocugun cinsiyeti belli olana kadar hiçkimse farketmez bile onu. aniden başlar. ve onun en büyük ya etkisi kusma bulantıdır.

 58. Demet Ocak 15, 2016, 12:38 pm

  Merhabalar sevgilimle ilişkiye giriyorum boşalıyorum ama tam boşalma nasıl bilmediğim için anlamıyorum geldiğini hissetmiyorum titremede olmuyo ama normal akıntı değil onu biliyorum ne yapmam lazın ögrenmem için

 59. büşra Ocak 19, 2016, 6:56 pm

  Methaba ilişkiye girdikten sonra değişik sesler çıkıyo gaz çıkıyo gibi normal mi ?

 60. büşra Ocak 19, 2016, 7:02 pm

  İçime boşalıp boşalmamasıyla bi alakası var mı çıkan sesin ?

 61. büşra Ocak 19, 2016, 7:17 pm

  Ne gebeliği daha 18 yaşındayım peki napmam gerekiyo ? Okuyunca terledim birden.

  • cinseldusunce Ocak 19, 2016, 7:33 pm

   Size icine bosalmazssa gebe kalmayacagini . Disari bosalacagini soyleyerek mi kandiriyor. Gebe kaldiginizda ilk kacacak sevgilinizdir.o kadar dogum kontrol ilaci . Spiral. Prezervatif kullanan insanlar aptal yerine koyuyorsunuz.

 62. anonim Ocak 22, 2016, 3:32 am

  merhaba ben 18yaşındayım erkek arkadaşımla ilişkiye girdim sanırsam doğurganlığıma geldi başta ilk olduğu için normal girmek istedik açıkcası zevk suyundan ben hamile kalınabilceğini bilmiyordum her çıkardığında siliyodu anlamamıştım oda tam emin değildi bundan zaten araştırarak öğrendim çoğu şeyi bu ilk girilme çabalarında oldu çok acıdı tam giremedide hep kanadı çok canım yandı prezervatif kullandık sonra ona boşaldı içime değil normalde korkmazdım ama adetim 5ocakta oldu 10unda bitti yani 20ocaktada ilişkiye girdik hapı bugün almayı düşünüyorum sonraki gün hapını bi sorun olmaz dimi hamile kalmam tamamen kendi isteğimizle bu işe kalkıştık zarda önemli değildi benim için hamile kalmak istemiyorum sadece kendisiyle evlenmek dahi istiyorum beni hiç bi şekilde yarı yolda bırakmaz zaten kendim istedim o bana ısrarda bile bulunmadı sadece biraz cahillik diyelim ne kadar ihtimal var zevk suyundan hamile kalmama çok içeride giremedi hep kan çıktı zaten …Yani her çıkardığındada suyu sildi aslında ama çokta sıvı çıkıyordu haddinden fazla ben oral olarak yaparkende zaten girmeden çıkarınca falan hep oralde yaptım spremleri biraz öldürmüş olabilirmi?

  • cinseldusunce Ocak 22, 2016, 6:13 am

   Bh iliskinizde gebelik dusuktur. Cunku aci ile zaten tam iliski sayilmaz . Asilama genellikle tek iliskide %100 olmaz . Ertesi gun hapi bu saaten sonra faydasi olmaz. Adi ustunde ertesi gun hapi

   • anonim Ocak 25, 2016, 1:10 am

    ben ilacı aldım sabah dediğim gibi ella kullandım 48 saat olmuştur herhalde bende adet oldu 3gün sonra yani bugün kan geldi şimdide biticek gibi kan gelmiyo bu adetmi 11 gün erken oldum öyleysede adet oldum diye sevinmiştim risk gitti diye fakat böyle şimdi durunca şaşırdım … ilaçtan olduğu bellide böyle olduğuna göre hala risk içindeyim herhalde?

   • cinseldusunce Ocak 25, 2016, 8:38 am

    Evet dogru. Normal adet gorunce rahatlayacaksiniz.

 63. anonim Ocak 25, 2016, 1:14 am

  Belki yorumdan gözükmez diye tekrar yazıyorum bu kısma…
  ben ilacı aldım sabah dediğim gibi ella kullandım 48 saat olmuştur herhalde bende adet oldu 3gün sonra yani bugün kan geldi şimdide biticek gibi kan gelmiyo bu adetmi 11 gün erken oldum öyleysede adet oldum diye sevinmiştim risk gitti diye fakat böyle şimdi durunca şaşırdım … ilaçtan olduğu bellide böyle olduğuna göre hala risk içindeyim herhalde?

  • cinseldusunce Ocak 25, 2016, 5:50 am

   Bu kan ara kanamadir. Adet degildir. Ertesi gun hapi alan cogu kadinda 1 hafta icinde gelir. Ertesi gun hapinin adi ustunde yapilan pismanlik unutkanliktan dolayi hemen o gun yada ertesi gunu gecmeden alinmasi gerekir 3 gun sonra alinan da ara kanama yapar ama bu adet degildir ilacin yan etkisidir. Ertesi gun hapi cok guvenli degildir. Amerikadaki arastirmalara gore şişmman veya kilolu kizlara faydasi yok. Kilolu kizlarda ise over sendromu kistler cok görülür. Adet duzensizliklerinden kurtarirlar. Onların kurtarmaları ilaçtan degil. ertesi gun hapi zayif ve zayif bunyeli kizlarda etkili . Ama oda zamaninda alininca yumurta döllendikten sonra etkisi olmaz. Yumurtanın düşme zamanını hormonla şaşırtarak gebeliği önlemek maksadı taşır.

 64. SilverDream Ocak 27, 2016, 5:02 pm

  Ters ilişkide erkek arkaya boşaldığı zaman, herhangi bir testte kızın ilişkiye girdiği anlaşılır mı veya aradan ne kadar süre geçmesi lazım anlaşılmaması için. 3 defa ilişki yaşadım ve aradan 2 ay geçti.Bu herhangi bir testte anlaşılır mı ?

  • cinseldusunce Ocak 27, 2016, 6:40 pm

   yok böyle bir test, ya basur olursunuz yada hiçbir iz kalmaz 2sinden biri, genellikle anal yaralanmalar basur gibi sorunlar oluşur ters ilişkide. Hiçkimsenin vajinasında yada analında takometre yoktur ki doktor bunu anlasın . kızlarda kzılık zarı göstergedir ama o 5 tane erkek üğstünden geçmiş mi anlayamaz. Erkek uydurmasıdır genellikle bunlar. Ben anlarım yada seni arkadan yaptıgımı anlarlar bana gene ver başkasına veröme mantıgıdır aslında

 65. Kubra Ocak 30, 2016, 1:46 pm

  Kadinlar bosalinca erkek tekrar girmek istese bu mumkun mu hemen ardindan.cunku ben bosaldim ve giremedik tekrar cok canim yandi nedeni nedir

  • cinseldusunce Ocak 30, 2016, 9:11 pm

   kadın klitoris orgazmı yaşarsa ,klitorise dokunmak çok hassas ve acı verir. ikinci giriş orgazmı yakaladıysanız zorlaşma sebebi genellikle istek olmaması ve kayganlıgı yitirmenizden kaynaklıdır. cinsel organ geri eski haline dönmeye başladıgı için içinizde rahatsız edici et parcası hissi oluşur

 66. Mustafa Şubat 9, 2016, 7:41 pm

  Kendimi evde mastürbasyon vs. Gibi seylerle zevke getirdim penisimle cik oynadim am bosalmadim sonuna kadar mastürbasyon yapmadim bosalmamak icin fakat sonradan sol tdsyisimde agri oldu sol testisimi elledikce agriyor veya sikistimi agri yapiyor bu yaziyi yazakarken fark edeli 1 saat fln oldu bu arada yani gecermi ? Yoksa ciddimi internette hemen uzucu sonuclar yaziyorlar acil cevap verirseniz sevinurim

  • cinseldusunce Şubat 9, 2016, 8:11 pm

   aşırı mastürbasyon inadına boşalma kısmen zarar verir. aşırı kasılmadan kaynaklı sıkıntınız. 2-3 gün içinde birşeyiniz kalmaz diye düşünüyorum ama bu kadar üzerine varmamalısınız.bir organın yıpranma haddi var. eger agrınız geçmezsse bevliye uzmanına görünün.

 67. Mert Şubat 19, 2016, 12:17 am

  İyi günler bu aralar mastirbasyon yapacagim sirada orgazm olacagim sirada veya iliskiye girecegim sirada cişim geliyo ve adapte olamiyorum sorun nedir sizce cevaplariniz icin tesekkur ederim mail atarsaniz cok sevinirim

 68. ersin Şubat 25, 2016, 3:44 pm

  Merhaba hocam biz cocuk istiyoruz bosaldigim zaman iliski oncesi yastik koyuyoruz ama meni azda olsa.disari cikiyor 15dk sure bekliyor havada kimi zaman kuruluk oluyor bundan dolayi bosaldigimi biliyom.esimde icine bosaldigini ilik ilik damliyor dedigini soyledi kalkinca disarda oluyor meni biraz kurulukdan eczanede su bazli jel aldik yan kismq suruypruz aci olmasin diye jel hamilelige engelmi tsk ederim

  • cinseldusunce Şubat 26, 2016, 9:33 am

   hamlelik için uygun zamanı yakalayın ,ve genellikle folik asit kullanın eczanelerde var yan etkisi fazla yoktur e-vitamini olarak düşünün ,size da daha kolay gebelik imkanı sağlayabilir. birde bu soguk kış günlerinde erkeğin hareketliliği daha fazladır aşılama şimdi olursa daha kolay olur yazın daha zor gebe kalınız. dışarı çıkar spermeler tabikide onun 1 damlası bile gebe bırakmaya yeter böyle devam edin 2 adet başlangıç günü ortasındaki zamanda yapın

 69. seda Mart 1, 2016, 1:36 pm

  Meraba hocam. Nişanlımla kıyafetler varken sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Adet kanamam 2 gün önce bitmişti. Sürtunme sonrası kahverengi leke gördüm daha önce böyle lekelenmem olmamıştı ve sonrasında beyaz akıntı ayrıca idrarda koyulaşma oldu. Kızlık zarım zarar görmüşümüdür?

 70. kadir Mart 19, 2016, 2:57 pm

  merhabalar, ameliyat geçirmiş bir transseksüelin yapay vajinası ıslanır mı? yoksa makat gibi kuru mu olur?

  • cinseldusunce Mart 19, 2016, 3:16 pm

   Kuru kalir . bagirsaktan alinan doku birbirine yapismasin diye nemli kalmasi icindir. Kadindaki islanma vajina icinden degil tam delik agzindaki bezlerden salgilanir . Icerdeki sivi ise kaydirma gorevinde degildir. O koruyucudur. Iceri giren mikroplari disari atmak icindir. Parmagini vajinasina sokan kadindan 1-2 dakika sonra beysz sivi gelir parmaktaki mikrobu atar . Eski operasyon gecirenler ise daha kotu yapisma olasiligi vardi yagli vazelinli bez konurdu . Simdi hic olmazssa yapismiyor

 71. mehmet Mart 24, 2016, 1:49 pm

  Meraba ben bir bucuk yilik evliyim esimle sik bir sekilde iliskiye giriyoruz ve esimin spermleri az ve hareketsiz oldugunu soyleyen doktorlar var evliligimizin ilk gununde kizlik zarim yirtilmadi ama ondan sonraki zamanlarda yaptigimiz her iliskide esimin penisi tamamen giriyor ve bu gune kadar iliskide hic kanamam olmadi cocuk istiyoruz ve tedaviyebasvurduk sizce cocugumuzun olusmamasinin sebebi kizlik zarimin yirtilmamasimidir ve ne yapmam gerekiyor

  • cinseldusunce Mart 26, 2016, 12:53 pm

   eşinizin spermi hareketsiz olması onemli sebeptir

   • GİZLİ Mart 27, 2016, 9:55 am

    Yazdığım yorumlar gözükmüyor
    Bi yerde okudum eğer sevgiliniz sizle seviştikten sonra boşalıyorda ve hemen gitmek istiyorsa sizinle sadece sevişmek için sevgili oluyomuş eğer boşaldıkktan sonra yanınız da kalıp size sarılıyorsa sizle ilgileniyorsa sizi gerçekten seviyormuş bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim yani bnm görüşüm her erkek boşaldıkktan muhakkak içinde bi soğukluk isteksizlik olur

   • cinseldusunce Mart 27, 2016, 3:04 pm

    erkek boşalıncageri dönmesi aşırı uyarılmadan ve enerji kaybındandır. duygusallıkla alakası yok birçok erkek vardır boşalınca kadını dahi kovar. bu orgazm sonrası sendromdur herkeste farklı olur. klitorisiniz nasıl tutlmaz olursa erkekler bunun daha yogununu yaşar. bitkinlik yorgunluk

 72. zombie Nisan 5, 2016, 6:53 pm

  Anal seks yapmak makatı yırtar mı ve kalıcı bir iz bırakırmı ayrıca anal seks yapıldığı belli olur mu ?

 73. selma aydin Nisan 7, 2016, 11:31 pm

  Mrb biz esimle iliskiye girdigimizde esim bosalinca ben hisetmiyrm acaba niye herhangi bi zarari varmidir hamilelige engelmidir

  • cinseldusunce Nisan 9, 2016, 6:30 pm

   bazı kadınlar bunu hisseder bazısı hissetmez. vajina içinde sinir yoktur sebebi budur. bütün sinirler klitoris ve iç dudakta toplanır. içerde duyum alıcak bir organ yok.gebeliğe bir engeli yada faydası zararı yoktur.

 74. Ali Nisan 9, 2016, 9:52 am

  Mastürbasyondan sonra istahim kesildi yasim 13 napabilirim

 75. Bora Nisan 9, 2016, 1:19 pm

  Bn 20 yasına bastım bir erkeğim.Haftada 6-7 gün boşalıoyrum boşaldıktan sonra spermm ağrıyor 1-2 dakka normal midir?

  • cinseldusunce Nisan 9, 2016, 6:36 pm

   orgazmı yogun yaşıyorsanız ağrı olması normal .ama bevliye doktoruna damarları kontrol ettirin şüphe dutyarsanız.erkeklik organında en tehlikeli şey kan gelmesidir. genede şüphe ederseniz bir el muaynesi olun

 76. Mehmet Durmaz Nisan 10, 2016, 1:51 pm

  Merhaba hocam , kız arkadaşım ve ben şu güne kadar 3 kez civarı ilişki yaşadık. Az önce 3. Seferimizde korunmamıza rağmen kız arkadaşım tuvalette içinden şeffaf ama dölümsü bir sıvı aktığını söyledi. Endişelendim sizce benden mi kaynaklı yoksa kendi salgısı sebebiyle midir ?

  • cinseldusunce Nisan 10, 2016, 3:37 pm

   o şeffaf olan en tehlikeli yumurtanın döllernme için en uygun anıdır. sadece 1-2 gün sürer sonra rengi değişir . şimdiye kadar dikkat edilmediği için yeni farkettiniz

 77. Mehmet Durmaz Nisan 10, 2016, 9:03 pm

  Hocam şu son soruyu ben sormuştum da sonuç olarak hamilelik riski yoktur dimi?

 78. Damla Nisan 20, 2016, 5:30 pm

  Ben 2 gun once sevgilimle iliski deil ama ciplak bir şekilde surtusturduk ve 1 kere arkadan oldu 1 kere önden hafif girdi kanama felan olmadi ama ben bu zevk suyu denilen şeyden dolayı hamile olmaktan korkuyorum kasıklarimda da agri var ne yapmaliyim

 79. Ayşe Nisan 27, 2016, 7:03 pm

  Merhaba hocam erkek arkadaşım beni arkadan yapmaya çalıştı tabi ben cahil bilmem sonra dışarı çekti kendini boşaldı.bir haftadır benden çok kötü kokulu akıntı geliyor ve ben korkmaya başladım nedendir acaba cvp alabilirmiyim şimdiden çok teşekkürederim.

  • cinseldusunce Nisan 27, 2016, 7:58 pm

   mikrop kapmışsın, annen sana hep çişini yapınca önden arkaya doğruı temizlemeyi ögretti. bunun sebebi arkada anal bölgendeki bakterilerin bulaşmasını engellemekti. sana ters ilişki yaptı ama dudakların artasında da oynadı işte o esnada o mikropları kaptın. bir aile doktuna gidip sana kötü kokulu akıntım var de ilaç yazssın . yoksa bu bir mikrop veya bakteriyel enfeksiyon

 80. Nurseda Mayıs 2, 2016, 6:48 am

  Merhaba bişey sorucaktım size biz sürtüme yoöu ile ilşkiye girdik. Ama bn korkuorum pijama vrdı üzerimizde kızlıgıma zarar olurmu. Hamile kakırmıyım

 81. isimsiz Mayıs 5, 2016, 3:42 pm

  mrb ben 17 yasndym erkek arkadasimla anal seks yapmak istiyoruz ilk defa olucak bi zarari olrmu acba?

  • cinseldusunce Mayıs 6, 2016, 6:35 am

   bu kötü birşeydir,acı çekmek ve hemoroid basur olmak vede vajinal mantar bakteri olasılıgı yuksektir. pis kokulu akıntıonız olur. Erkek arkadaşınız istiyorsa önce ona şunu söyleyin ben sana parmak sokayım acımıyorsa o zaman olur dersin . Önce erkekler.

 82. Seher Haziran 6, 2016, 12:21 am

  Erkek cinsel ilişkide ksrsısında ki kişinin içine idrarını kacırırsa ne olur az veya cok

  • cinseldusunce Haziran 6, 2016, 4:16 am

   Cinsel organlar cisel iliskide kilitlenirler idrar kaciramazla voyle bir durumda akinti vajinadan atar idrari .erkekte de penis damlayarak kuloda atar . Bir kisim erkek zuhrevi haataliklari penis icine kaca idrar degil ama kadinlik suyu Akintidan kaparlar

   • Seher Haziran 6, 2016, 8:42 pm

    Daha açık yazar mısınız

   • cinseldusunce Haziran 7, 2016, 4:24 am

    kızlar da erkekler de cinsellik durmunda vajina şiştiğinde erkeklik sertleştiğinde kilitlenirler işeyemezler, idrar kısmı kapanır ve işemek acı vericidir, hasbelkader tesadüfen işemeyi becerdiyse çok büyük bir acı oluşmaz ,vajinanız onu dışarı atar akıntıyla

 83. Begüm Haziran 7, 2016, 11:02 pm

  Merhabalar, ben 18yasında bi kızım daha önce hiç ilişkiye girmedim ama her gece yatarken boşalıyorum defalarca , vajinamı ovmaya başladıktan 10saniye sonra ıslanmıyorum zevkim artıyor sürekli ovuyorum hiç saymadım ama sık sık defalarca boşalıyorum, masturbasyon yapınca zevkim gitmiyor aksine daha fazla azıyorum son zamanlarda vajinamın dudakları acımaya başladı. Nasıl vazgeçicem bilmiyorum . Her sabah her akşam yapıyorum sıkılmadan zararlı mıdır? Neden diğerleri gibi tek seferde boşalıp zevkim gitmiyor, defalarca ovuyorum defalarca geliyor. Ne yapmam gerek

  • cinseldusunce Haziran 8, 2016, 3:27 am

   sizin mastürbasyonunuzu kontrol altına almanız gerekir,yaş olarak ta uygun bir yaş ama daha kontrollu yada şeklini değiştirerek olabilir. facebook veya mailden ekleyin birazda güncel psikolojik baskı ve stresslerin intikamını alıyorsunusuz sanırırm. diğer taraftan da yaptıgınızın utanç verici oldugunu düşünüyorsunuz.suç işlemiş bir kız içgüdüsü de oluşuyor

   • Begüm Haziran 8, 2016, 11:03 pm

    İlişkiye girince azgınlığım geçer mi? Dayanamıyorum çünkü okadar zevk alıyorum ki mutlu uyuyup mutlu uyanıyorum.facebook kullanmıyorum . Instagramdan iletişime geçebilir miyim acaba. Kesinlikle stressten olabilir

   • cinseldusunce Haziran 9, 2016, 4:52 am

    google playden kik messenger indirin sahte mail sahte nik adı alın ,telefon sormaz böylece kimliğiniz gizli kalır ayrıca programı silerseniz telefonda izi kalmaz. bana buradan yazın ben sizi eklerim. en güvenli zararsız yol budur. touchkiss

 84. melek Haziran 8, 2016, 11:20 am

  Merhaba ben ayin 27de hasta oldum ve 29da sevgilimle biseyler yasadik ama uzerimde tayt vardi ve üstüme cikti daha sonra zevk suyu geldimi gelmedimi bilmiyorum eve geldim dus aldim adetim durdu ve lekelenme gelmeye basladi ertesi gün akinti seklinde geldi 3 Gün adetim sürmüştü 3 Günde akinti sürdü ama idrar yaparken hamile kalma riskim varmi ?
  Bide ayin 4 de sevgilimde sevistik zevk suyu elime bulasti eve gittigimde yikadim sonra unutupta elimle vajine bolge mi yikadim bir sorun olur mu ?
  Lutfen yardimci olun 😞

 85. Ali Haziran 13, 2016, 12:54 am

  Merhaba 22 yaşındayım erkeğim şuana kadar bi ilişkide bulunmadım ama kendimde elimle bosalmiyorum yatağa baskı uygulayarak bosalmiyorum yani yatağı bir kız gibi düşünüyorum iç çamaşırina bulaşıyor oda elimle cektigimde gelmiyor boşalma bu sakincalimi?

 86. Sevda Haziran 16, 2016, 7:41 am

  Mrb ben 1 aylık evliyim hala ilişkiye giremedik ben çok korktuğum iÇin kendimi geri cekiyorum izin vermiyorum girmesine. Ne yapmamız lazım

  • cinseldusunce Haziran 16, 2016, 9:55 am

   Sabirla olacak zamana yayin . Su bazli kayganlastirici kullanin ve oyun oynayip kendinizi uyarin. En.uygun pozisyon jokey ata binme pozisyonudur . Kontrol edersiniz . Ve kendiniz oynarken girecek

 87. Yağmur damlası Haziran 17, 2016, 10:30 pm

  Ben eşimle ilişkiye girdim çocuk sahibi olmak istiyoruz ertesi gün tekrar ilişkiye girdik ve eşim içime boşaldı bir sorun olur mu acaba hamile olduğumu öğrenene kadar da içime boşalma sorun olur mu acaba bu konularda bilinçsizlik de yardımcı olursanız çok sevinirim

  • cinseldusunce Haziran 18, 2016, 3:15 am

   Hayir sorun olmaz adet bittikten sonraki hafta etkilidir adet basladigi gunden sonra 12 gun koyun o gunler baslayin . 1 hafta ustuste deneyin. Cunku hergun sonra hergun yaparsaniz bikarsiniz . Hamile kalmak icin eczaneden doktorunuza dAnisip folik asit icin. Folik asit bir vitamindir recetesiz de verilir. Cunku hamile kalincada iceceksiniz 3ncu aya kadar. Gebe kalmayi kolaylastirir. Diger sorun sicakliktir. Sicak havalarda spermler yavas hareket eder . En iyi cocuk sahibi kisin soguk aylarda olursunuz cunku erkek er torbalari usur ve daha cabuk bosalma ihtiyaci duydugu gibi erkeklik daha hareketli spermler uretir kisin.

 88. ceylin Haziran 19, 2016, 1:23 pm

  Mrb bn nisanlimla iliskiye girdim kalcama bosaldi bnde ayrilmasin die spermi vajinama soktum 5 dakka arayla hamile kalma olasiligim varmi ??

 89. ceylin Haziran 21, 2016, 8:01 pm

  Adetime uc dort gun kala nisanlimla birlikte olduk ve onume bosaldi icine daha sonra kan geldi o kan adet kani mi yoksa baska nedemi mi var bide hamile kalma olasiligi var mi ?

 90. Fatih Temmuz 4, 2016, 5:39 pm

  Ben eşimle ilişkide oral sex yapıyoruz eşim hamile ara ara akıntısı geliyor ben oral sex yapar ken bna bir zararı olurmu akıntının ?

 91. ceylin Temmuz 13, 2016, 5:14 pm

  Mrb ben 46-50 gunde bi adet oluyorum yumurtlama gunumu bilmiyorum en son adetimi 21 haziranda olmustum 10 temmuzda nisanlim 3. Bosalmasinda icime bosaldi icime bosalmadan iki gun once mukus akintiya benzer akintim oldu ama suan hic akintim yok hamile olma ihtimalim var mi ? Tsk

 92. Alya Temmuz 19, 2016, 9:34 am

  Sürekli ilişkiye giriyoruz ama ilk girdiğimizden beri kızlık bozulmadı yani kan gelmedi partnerim yanlış bişey düşünmesinden korkuyorum nişanlıyız ve ondan başka kimseyle ilişkiye girmedim sizce kızlık neden bozulmadı yada bozuldu ben nasıl anlamadım

  • cinseldusunce Temmuz 19, 2016, 7:42 pm

   benim yaptığım istatistik belkide Türkiyede ilktir. kızlara bunu sorabilmiş tek blog burasıdır. Türkiye benelini vermez belki ama insanlara bir fikir verebilir https://cinseldusunce.wordpress.com/2015/01/09/ilk-cinsel-iliski-kizlar/ yazımda kızların ortalama %26-27 sinde kan gelmiyor .ama kızlık bozulmuş kabul ediyoruz yani her 4 kızdan 1 tanesinde kan gelmeme olasılıgı var ortalamada bakarsak. Erkek arkadaşınıza açık açık bu istatistiği gösterin. Kan gelmeyen kızlar bu istatistik tablosunu kendi istekleriyle işaretlediler. Kızlara sormak bunu zordur. Ama hepimiz için bir delil olarak bu istatsitiği inceleyin. Çünkü bunu söyleyen bir web sitesi daha yok. Çünkü istatsitiğe cevap verenler sizlersiniz.

 93. Troy Temmuz 23, 2016, 12:51 am

  Sevgılımle birlikte olduk ilk seferde prezervatif kullandık 2.sine kontrol edebıldıgımızden kullanmadık ama prostat sıvısı aktı temizlersek hamilelik olayı olurmu tesekkurler

  • cinseldusunce Temmuz 23, 2016, 4:17 am

   evet gebelik olasılıgı vardır, bir kadınla prezervatifle olmak profesyonelliktir. hissetmiyorum diye prezervatifi çıkardığınız için amatörsünüz. kadının adet günlerini takip etmeniz iyi olurdu

 94. Cevdet Ağustos 5, 2016, 11:33 pm

  Merhaba bem 14 yasındayım madturbasyon yaptıktan ve bosaldıktan sonra sürekli meni akıyor bu akmanın durması ıcın beklemem gerekiyor benim cou zaman bekleyecek zamanım olmuyor gusül abdesti alıyorum ama sonrasında veya abdesti alırken akıntı oldumu emın olamıyorum güsullu müyüm deilmiyim sıkıntısını yasıyorum buda benı cok bunaltıyor sureklı bunu yasıyorum acil yarfım edermısınız

  • cinseldusunce Ağustos 6, 2016, 5:26 am

   14 yaş kritik bir yaş, her ne kadar islamda gusül abdesti almanı gerektiği yazssa da , bu durumda bıçak gibi bir kanun yok, ergen sayılırsın ve cenabet olman çok bir günah olmaması gerek geçiş dönemindesin daha oturmamış vücudun, eğer olsaydı banyodan çıkmıyor olman gerekirdi,devamlı gusül abdesti alman gerekirdi,ama boşalmak ta bir ihtiyaç. Dinde bunun açıklaması vardır,ben dinii cevaplar veremiyorum.bilgim yeterli değil. Bunu dini ama ciddi bir siteye sormanı tavsiye ederim. Yoksa kafasına göre yorumlayacak çok kişi çıkacaktır.Alacağın cevap seni tatmin etmeli

 95. Cevdet Ağustos 6, 2016, 9:32 am

  Peki bu akıntının durması veya olmaması için neler yapabılırım acaba tamamen iyi masturbasyon yapamadıım ıcın mı içinde meni kalıyor daha gucl umu yapmalıyım bıde sabun vb gibi kaygablaştırıcı bi şeyle yaparsam 3 dakkadan az sürede bile bosalabılıorum kaygan olmadan bi zevk alamıyorum kaygan olmayınca bi 10 dk sürüyor ama acaba erken bosalma sorunum varmı bise neden sabunla o kadar erken bosalıyorum nie dier türl
  ü daha geç oluyor

 96. Hacer Ağustos 30, 2016, 10:05 pm

  13 yasindayim cok merak ettim ve vajinama birkac kere yani bir kac gun yabanci cisim soktum bozulmusmudur daha cok kucugum

  • cinseldusunce Ağustos 31, 2016, 3:36 am

   Bunu yapmamalisin.biliyorum.merakin var ama mikrop kapabilirsin enfeksiyon olabilirsin vajinan siser ve hastalanabilir. Kizlik zarin hasar gormus olabilir. Bunu bu yasta jinekologa gosteremezssin ama yasin buyuduğünde bu evlenirken başına bela olacaktır.Erkekler sade bu yüzden evlenmek istemeyecektir,herkes taze ellenmemiş dokunulmamış ister. Masturbasyon yap ama icine birsey sokmamalisin. içine birşey sokarsan daha fazla zaten keyif almazssın içinde sinir yok onun, O yuzden kurcalama. Kadınlık organın gelişimini 18 yaşında bitirecektir. O yüzden kızlarda 18 yaş önemlidir.

 97. ..... Eylül 7, 2016, 3:34 pm

  14 yaşındayım her banuo yaptigimda kendi kendime bosaliyorum ileride çocuk yapma ole sorunum olurmu acil cevap

 98. Sevda Eylül 22, 2016, 5:51 am

  Merhaba ben sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdim ilişkiye girdik dediysem sadece cinsel organlar birbirine değdi başka birşey olmadı içime felan girmedi dışarıya boşaldı ama o olaydan iki gün sonra karın ağrısı oldu. Mide bulantısı baş ağrısı yok adetime 2 hafta var acaba ondan dolayı mı yoksa üşütmüş olabilir miyim bu havalarda

 99. Büsra Ekim 9, 2016, 9:50 pm

  Makat yani got deligine surtup icine bosalmak gunahmidir arkadan iliski degilde tam bosalcagi zaman gote dayayip bosalmak ?

  • cinseldusunce Ekim 10, 2016, 5:44 am

   bunu yapmayın çünkü hemoroid basur olma ihtimaliniz var, erkek arkadaşınızı kaybetmemek için verdiğin ters ilişki yarın öbürgün sana ameliyatlık-operasyon olasılıgına cevirdiğinde erkek arkadaşın bu sorumlulugu kabul etmez. anal bölgende et parçası çıkacaktır zamanla. filmlerdeki gibi keyifli olmaz. dinen günahtır zaten . bütün dinlerde lanetlenmiştir.

 100. Serdar Ekim 10, 2016, 10:44 am

  Çocuklar 14-15 yaş arası günde və ya haftada kaç defa boşalmalıdır

 101. Büsra Ekim 10, 2016, 9:10 pm

  Arkaya sadece sürtünmek günahmidir peki ?

 102. Mert Ekim 27, 2016, 10:29 pm

  Mrb ben nişanlıyım nişanlımla ilişkiye girmek istedik ama evlenmeden önce kızlık zarı bozulmasn diye arkadan yaptm ve içine boşaldm hamile kalır mı acaba
  ???????

  • cinseldusunce Ekim 28, 2016, 5:23 am

   hayır ama arada 2cm mesafe var , ters ilişki evleneceğin kadını basur hemoroid yapabilir, ondan sonra ameliyat parasını şimdiden hazırla,evlenmeden önce ,kadının sağlıgını bozuyorsun. filmlerdekiler ,lavman banyosu yapmış,yumuşatıcı almış,ve ilaç almış kadınlardır,bu senin eşin olacak kız ise sadece seni elinde tutmak için bnunu yaptı. kerhanedeki kadın bile ters ilişki vermez.

 103. mehmet Ekim 29, 2016, 9:08 am

  Merhaba..biz 5 aylik evliyiz esim her ayin 19 ile 21 arasi adet oluyir cocuk olmasi icin hangi gunlerde iliskye girmek gerekir…tesekkur ederim

  • cinseldusunce Ekim 30, 2016, 6:29 am

   her ayın 19-20-21 i ise ayın 2-3-4-5-6 sı yumurtlama günleri olasılıgı yuksek o günlerde ilişkliye girilmelidir, ama bu aynın 30-31 çekmesi ile değişir adetin ilk gününe +14 koyun tam tarih cıkar 2 gun önce 2gün sonra koyarsanız mutlaka rastlatırsınız.

 104. mehmet Ekim 29, 2016, 9:13 am

  Merhaba esimin adet gecikmesi 1 haftadir gecikmis durumda.ilk defa gecikme yasiyor..hamile midir tskler

  • cinseldusunce Ekim 30, 2016, 6:30 am

   gebe kalmış olabilir, eczaneden cubuk satın alın 4-5 tl hemen cıkar ustune 1 damla işeyecek hemen sonuç çıkar 2 çizgi gorursen hamile tekse değildir, sadece adet gecikmesi de olabilir,mevsim değişiklikleri kadınları etkiler, şu anda kışa geciyoruz

 105. Ayyıldız Aralık 30, 2016, 9:45 pm

  Merhaba 2 aylık evliyim ön sevişme kısa oluyor daha cinsel ilişkiye giremedik..istiyoruz ama eşim kendi i cok kasıyor..ilişkiye girebilmek için nasıl bir yol izlemeliyim. İlerde çocuk sahibi olmak istediğimizde yine aynı sorunla karşılaşırız diye endişeleniyorum. Onerileriniz benim için önemli Lütfen yardımcı olun

  • cinseldusunce Aralık 31, 2016, 7:27 pm

   kayganlaştırıcı jel kullanmanızı tavsiye ederim, yeteri kadar ıslanma olmuyor. bazı kızlarda bu olmuyor tabi zorlanma deneyin.zamanla ıslanmada olucaktır. korku aşılamışlar hepimize. bu kolay değpil. 1 günde bekaret bozmak kolay değil bazen aylarca sürer .fıkralara bile konu olmuş ,padişah karısını bozamıyormuş. namık kemal fırkarları boş değildir. gerçek payı vardır.

  • Mert Çelik Ocak 9, 2017, 11:52 pm

   Arkadan yaparken içine boşaldım hamile kalma gibi durum söz konusu mu?

 106. ilkim Ocak 21, 2017, 11:40 pm

  Merhaba nisanlimla ilişki yaşadım tamamen girdiğini idda ediyor tam tersi ben girdiğini bile bilmiyorum kayganlastirici jel kullandı acı olmadı biraz zorlayarak ve yoğun kaşık ağrım oldu o esnada sadece yanma da yok kanda yok ama kendisi neden kan gelmedi girdi diyor acaba sebebi nedir

  • cinseldusunce Ocak 22, 2017, 1:49 am

   her kadinda kan gelecek diye birsey yok, bunu sevdiginiz adama anlatin diye size istatistik yaptim. boylece sevdiginiz adama gosterin o istatistigi her 4-5 kizdan 1 tAnesinde kan gelmiyor. simdi sizde o istatistige katilin ki baska kizlar da sizin gibi korkuya kapilmasin. Sizi erkeklere karsi koruyacak tek istatistik budur. sizde isaretleyin. basiniza geldikten sonra blogumun bas sayfasinda istatistikler var. kac tane kizda kanama olmamis . onuda goruyorsunuz.Bunlari sizin icin yaptim

 107. Rüya Ocak 27, 2017, 12:02 am

  Öncelikle merhabalar. Ben durumumu araştırdığımda karşıma BDSM çıkıyor fakat bir de size danışmak istedim. Korku anında cinsel isteğim artıyor. Aynı şekilde şiddet de cinsel arzumu tetikliyor. BDSM pek tasvip etmediğim, kaba bulduğum bir durum fakat bilemiyorum sizce bendeki durum nedir?

  • cinseldusunce Ocak 27, 2017, 6:40 am

   Merhaba ,cinsellik ilginç birşey, Kız yada erkek farketmiyor, ama kızlar sapık olmaktan korktuğu için içindeki bu cinsellik iç takıntılarını asla itiraf edemiyorlar,Erkekler daha kolay açığa çıkarıyorlar.Ancak bazen kendileri bile kendindeki takıntıyı kullanarak mastürbasyon yapsa da onun takıntı olduğunu bilmiyor, erkeklerde de fetişizm yaygın ama hoşuna gidenin fetiş nesne olduğunu bilmemesi gibi. Gayet normalsiniz, Tanıdığım öyle kadınlar oldu ki, gerçek yaşantılarında disiplin abidesi,en küçük terbiyesiz kelimeye karşı hassas ama cinsel arzu ve yaşantısında terbiyesiz pis kelimeler ve küfürlerle orgazma ulaşıyor.Büyük çoğunluk İnsan dışta görünenin tersi diyebiliriz.Ve bu mevkii sahibi yada cahil olması farkettirmiyor, Bir çoban,çöpçü ile yüksek mevkiideki bir kişinin cinselliğe gelince benzer hisler duyması normal. Kadınnların çoğunda mazohizm gizlişyken az kısmında sadizm mevcut.

 108. isimsiz Şubat 1, 2017, 3:20 pm

  merhaba ben bir kızım erkek arkadaşımla ilk defa önden ilişkiye giricez dikkat etmemiz gereken detaylar nelerdir ayrıca sorması ayıp ilişkiye girmeden önce vajina kısmımın erkek tarafından bir temas görmesi zorunlu mu farklı şekilde de bu iş olabilir mi?

 109. bosaldiktan sonra Haziran 4, 2017, 7:34 pm

  Bakire kiz bosaldiktandan sonra yemek yiyebikirmi banyo yapmadan

 110. ISIMSIZ Ağustos 30, 2017, 3:10 pm

  Daha dun anal iliskiye girdim erkek arkadasim hissetti aktigini ve hemen geri cekildi ama orda 1 damla kaldingan supheleniyo bi kanama fln olmadi ztn o geri cekildigi an ustumu giyinip sildim pecete ile adetime de 3 gun vardi acaba hamile olurmuyum

 111. Çocuk Arzusu Ekim 20, 2017, 1:54 pm

  Merhaba,
  Eşimle 2 yıldık bebek istiyoruz. İlişkiye girerken penisim vajinaya girdiğinde ileri zorladığım zaman üst kısımda sürtünüyor. Yani tam giremiyorum. Eğer girmeyi başarırsam boşalma esnasında daha hareketli olduğum için meninin büyük kısmı vajına üzerinde kalıyor belki küçük bir bölümü içine giriyordur.Doktor Eşimde belli oranda vajinusmus var olduğunu söylemişti. Acaba ben mi ilişkiye giremiyorum. Yoksa eşim vajinusmus olduğundan istemsiz şekilde kasılmalar ile penisin içine girmesini engellemiş olabilir mi? Pozisyon olarak yanlış yaptığımız şeyler olabilir mi? Standart misyoner pozisyonu ile ilişkiye girmeye çalışıyoruz.
  Teşekkürler.

  • cinseldusunce Ekim 20, 2017, 4:34 pm

   bu şekilde de çocugunuz olur sadece zamanlamayı tutturamıyorsunuz. zamanla eşinizle daha fazla ilişkiye gireceksiniz farklı pozisyonlarda daha çok girecek. Eşiniz de baskı altında o da elinden geleniş yapacaktır .ama sperm sayımı yaptırın. sizde kendinizi kontrol ettirin . adet başladıgı günü sıfır kabul edin 13-14-15-16ncı günler ilişkiye girin , her ay aslında sadece 1 gün gebelik şansı var. ayrıca eşiniz folik asit ,e vitamini almalı . endometrium incelirse spermler daha kolay dölleyecekti. boşaldıgınızda klasik bir yöntem vardır eşiniz spermin içine akması için dikine durabilir amuda kalkma şeklinde.

   • Çocuk Arzusu Ekim 27, 2017, 1:25 pm

    Cevabınız için çok teşekkür ederim. Bir kaç kez semen analizi yaptırdım. Biraz Düşük çıktı 15 M/ml. Eşimde de PKO sendromu olduğundan yumurta çatlama sıkıntısı var. Çatlatma iğnesi ile dahi çatlamadı. Buna benzer farklı problemlerin üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Bir şekilde olmadı en son tüp bebek tedavisi ile bir sonuca varabileceğimizi ve çocuğumuz olacağını çok fazla üzülmememiz gerektiğini belirtti.
    Benim sizden cevaplamanızı istediğim soru şu; Cinsel ilişkiye girmeye çalıştığımızda penisim vajinanın üst kısmına sürtünüyormuş gibi geliyor. Boşaldığımda da spermlerin bir kısmı vajina üzerinde oluyor sanki tam giremiyorum gibi geliyor. Sanki vajina üzerinde yatay sürtünme hareketi gibi oluyor. Eşim de kendini kastığında tam ilişki olmuyor. Buna bir öneriniz var mı? Ayrıca eşim zevk duyduğunda bahsedildiği gibi uzun süreli zevk almıyor 10 sn sonra kendini bırakıyor ve vajinasına dokunulmasını dahi istemiyor. Bu konuda acaba bir cinsel işlev bozukluğu mudur, yoksa normal bir durum mu?
    Gerçekten cevaplarınız bir ailenin mutluluğu için çok önemli şimdiden teşekkür ederim.

   • cinseldusunce Ekim 28, 2017, 6:37 pm

    klitoris orgazmdan shemen sonra aşırı hassaslaşır kadınların %80inde böyledir . %20 lik bolumunde ancak ikinci orgazma gider. ne olursa olsun gebe kalabilme şansı yusek gidiğiniz cinsel ilişkidir. 1 damla menide binlerce canlı ve harketli sperm vardır insan gözü o damlanın zerresini dahi göremez, bakire kızlar sürterken gebe kalabilir.illa içine tam enjekte olmasına gerek yoktur. yanlışlıkla 1 damla kadın müsait bir zaman denk geldiyse gebe kalma şansı yuksektir.

 112. gizli Ocak 2, 2018, 1:16 pm

  erkek arkadasım külotumun üzerine bosaldı hamile kalir miyim

 113. Erhan Şubat 23, 2018, 2:39 am

  Merhaba. Kız arkadaşımla ilşkiye girdik 4. Boşalmadan sonra tekrar ilişkiye girince kızlık zarı patladı. bosalmadan hemen geri çektim. Hamile kalma olasılığı var mı

  • cinseldusunce Şubat 23, 2018, 2:24 am

   kizlik zari olsa da olmasa da gebe kalir icine bosalmadin ama zevk suyun her giris cikista salgilandi akti ucundan. Dunyayi sen yoneticen de prezervatifi uretenleri koskoca gebelik ilaclari ureten firmalari aptal yerine koyuyorsun . Bildigin bilgi yanlis icine bosalsanda bosalmasan da gebe kaliniyor. Boyle bir yontem yok. amerikan filmlerindeki disa bosalma kadinlara penisi gostermek icindir. cunku kadinlar fiskirarak bosalamaz onu hayal etmeleri icin icinden cikararak gostererek bosalir korunma yontemi degildir. bu defa yakalayamasan da gelecek defa bebegin olacak boyle gidersen. Turkiye bu sekilde 90 milyon oldu. Adamlarin nufusu geri gidiyor. biz cocuk yapiyoruz ama gavurun filmine bakiyoruz. Bizim yaptigimiz seks degil. Bizimki cocuk yapmak

 114. ali Mayıs 31, 2018, 3:18 pm

  Ben 17 yadinda bir erkegim her gun masturbasyon yapiyorum bi sakincasi varmi acaba?

kaba ,sapıkça yorumlar bilgisayar tarafından otomatik silinecektir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: