cinseldusunce

10 Yıldır hobi olarak yazıyorum kimseye zararım dokunmadı.Reklam parayla işim olmaz.Mantık,aklım erdiği kadarıyla sorularınızı cevapladım. Dr prof Hekim değilim, Vatandaş olarak kendi toplumuma ne verebilirim düşüncesi ile bugüne kadar yazdım.Web sayfası yapmadım.Blog olarak kaldım ki deneme yazısı olarak kalsın.Tek kişiyim bir grup filan değilim. Okuyucuya ilgi için teşekkür ederim"

cinsel meraklar ve cevaplar

Google ile aratarak blogumu keşfedenler bir kısmı enteresan sorular yazarak Cevap aramışlar . Bazı sorular çok sapıkça gelmekle birlikte çok açık saçık olanları zaten yazmayacağım. Ama insanların cevap aradığı sorulara Normal bir insan diliyle cevap yazmak gereği duydum. SORULAR ARTTIKÇA ALFABETİK OLARAK DEVAM EDECEĞİM.

Cinsel organı olmayan kızlar ? : Kızların cinsel organı vardır.Sanırım yaşınız küçük olmalı ve de kendindeki gibi bir organ göremeyince böyle bir fikre kapıldın. Onların Cinsel organı içe doğrudur seninkinin tersi. Öyle olmasaydı kız erkek ayrımı olmazdı. Bütün kızlar böyledir. Ama cinsel anormallikten bahsediyorsak bu milyonda bir olasılıktır.

Cinsel ilişkide zorlanan kadın ne yapmalı ? En gerçekçi ve mantıklı soru.Evliliğin güllük gülistanlık şeklinde başlayacağını herkes hayal eder.İçindeyken ise sessiz kalınır. Zorlanma birçok kadında var. Eşinizle sabırlı olmalısınız. Zorlanma çoğunlukla ıslanma olmamasından kuru olmasından kaynaklı. Cinsel ilişiyi kayganlaştırıcı jeller mikropsuzdur eczanelerde satılıyor. erkek partneriniz sizi yeteri kadar ısıtmıyor yada hazır halde değilseniz. İçinize girse bile rahatsız edici et parçası gibi hissederseniz.+Size vibrasyonlu kendinize uygun birkaç tane oyuncak denemenizi tavsiye ederim. Cinsel malzeme satan dükkanlardan intermet üstünden alabilirsiniz.Üzerinde hediyelik yazarlar utanmanıza gerek kalmaz. Yeteri kadar uyrıldıktan sonra giriş kolaylaşacaktır.Oyuncakları sahte bulmayın gerçekten işe yarıyorlar.Kadın anatomisine göre yapılmışlar.Pİyasa kadınlar için çıkarılan oyuncak sayısı erkekler için çıkarılandan fazladır. Bu oyuncakların gizli görüntülülüleri var. Ruj şeklinde,ördek şeklinde, yatak odanıza girse bile hiçkimse anlamaz. Bunu çözmezsseniz size evlilik ızdırap şeklinde devam eder.Olmazssa psikologa gidin

A

Altına kaçırma ? Büyük yaşta altına kaçırma ? : Küçük yaşta bebeklikte üro genital sistemde çiş tutma sinirlerini farketmediği uyanmadığı için çiş tutma kaslarını çocuk bilemez öğrenmesi zaman alır. Altına kaçırır. Kız çocukları altına kaçırmayı daha çabuk bitirirken. Erkek çocuklarda bu biraz daha geç düzelir. Ama biraz da vcudun gelişmesine de bağlıdır bu. İleri yaşlarda altına kaçırma Doğumdan sonra mesane sinir ve kaslarının bir miktar zedelenmesiyle oluşur Geçicidir. Zamanla düzelir. Doğum bazen kadında kalıcı izler bırakabilir. İleri yaşlarda Altına kaçırma mesane kaslarının sinirlerin hassasiyetini kaybetmesi ile görülebilir özellikle 65 yaşın üstündeki kadınlarda Görülebilir. Erkeklerde de yaşlılıkta altına kaçırma oluşuyor. İnsan büyük yaşta kaçırdığı için utanç duyar bunu gizler. Halbuki ileri yaşlarda böyle şeylerin olması normaldir. Genellikle Vücudunuzun güneş görmesi,plaj deniz gibi terapi yöntemleri iyi gelir.

AIDS : Aids hastalığı kandan. Kanlı cinsel ilişkiden geçer.Cinsel zorlanma geçirmiş kişilerde. Kanama zedelenme. Dişçide berberde kanatılmış aynı jiletle başka müşteride kullanmak. 2 kişinin öpüşürken dişlerinde kanama olması. Homoseksüel veya Transeksüel ilişkide Anal-Ters ilişki gerçek cinsel ilişki yeri olmadığı için bazı çatlaklara küçük kan damlaları oluşmasına sebep olur. Vücudun en büyük ikinci kan dolaşım sistemi insanın makatından geçer .Hemoroid denen hastalık bu yüzden oralarda oluşur. Kanın en çok seyrettiği vücudun 2nci yerdir. Bu yüzden hastalık daha çok homoseksüelitenin fazla olduğu yerlerde yayılmaktadır. Bunun 2nci sebebi de erkekler Gen yönünden daha zayıftır. Kadınlar daha çok taşıyıcı erkekler ise hem hasta hem taşıyıcı olan kısımdır. Bu yüzden prezervatif şiddetle tavsiye edilir. Ölümü genellikle Hepatit A-B -C gibi olur. Karaciğer ve safrakesesi sorunları bünye zayıflar. Bence Türkiyede aids olan insanlar Kayıt dışı ölümleri çok daha fazladır.Çünkü Kültürümüzde bu hastalık homoseksüel kişilikle bağdaştırılmıştır. Cinsel ilişki ile kapılmasa bile Aidsli olduğunu kimse söylemek istemez. Sessiz sedasız ölümler oldukları için tam sayısını bulmak zor. Doktorlar da kültürel olarak ölüm nedenini sadece hepatit yazarlar. Çok sinsi bir hastalıktır yakalandıktan sonra sadece direncinizi yüksek tutuğunuz kadar yaşarsınız. İnterferon a ve b gibi ilaçlar ile bir yere kadar fayda sağlanır. Ölümü çok ağırdır

B

bakire kizin rahiminden üsütünce kanli akinti gelir mi ? Usutme her kizda gorulebilir.Bakire olup olmamasinin bir onemi yok. Usutunce akinti baslar kanli hale gelmeden bunun onlemini almak gerekir. Basit usutmede kendi gecer.Ama gecmezsse enfeksiyon riski artar.

Bel soğukluğu kendi kendine geçer mi ? Gonorea-bel soğukluğu kendi kendine düzelmez geçmez.Acilen bir doktora başvurmalısınız..Bevliye hekimi,Erkek ürolojisi. Yada doktora gidemeyecek bir yerdeyseniz doktora varana kadar Penisilin kökenine yakın antibiyotiklerle ilerlemeyi durdurmalısınız. Penisilin çok zararlı yan etkisi olan antibiyotiktir.Zayıf bünyeli insanları öldürebilir. O yüzden size uygun antibiyotik tedavisini hekim verecektir. İlerlemiş ise iğne yaparak hastalık şoklanır. Antibiyotik kullanımı akıntınızın bitmesi ile hemen kesmemek gerekir. bir müddet daha devam edip kurtulduğunuzda bırakırsınız. Yoksa bitti diye antibiyotiği hemen bıraktığınızda tekrar kendini ortaya çıkarır.

Bel soğukluğu öpüşerek geçer mi ? : Bel soğukluğu gonhorea denen hastalıktır. Öpüşerek geçmez sadece cinsel ilişki ile geçer 3-5gün veya 1 hafta sonra ortaya çıkar.

Boşaldıktan sonra spermler ne zaman ölür ?: Vagina içine boşalmış spermler yıkanmazssa 72 saat canlı kalabilir. Vücut ısısı sıvısı canlılığı korur. Ama dışarı boşaldıysa spermler ısıya göre maksimum 30 dakikada ölür. Kadında yumurta ise 24-36 saat canlı kalır ve ölür. Takvimsel düşünürsek hamile kalmak bu zamanlamaya bağlıdır.

Boşalırken Yumurtanın yukarıya kalkması ? Erkeklerin boşalması esnasında penis aağzına meni sıvısını getirmek için Kasılmalar oluşur.Yumurtalıklar kişinin organik yapısına göre torba içinde yukarı çkar.Boşalma bitince normale döner.Bu anormal değildir. Bir nevi fısfıs sıkmalı cam sileceği gibi çalışır.

Boşalırken erkek yüzleri nasıldır ? Çeşit çeşit, Kimisi boğa gibi böğürerek boşalır. Kimisi nefesini içine gömer. Kimisi bağırarak haykırır. Kimisi Boşalırken küfür eder. Kimisi ise kahkaha atar (böylesi de var)

Bekareti bozmadan masürbasyon ? Genellikle kız mastürbasyonunda parmak içeri zaten sokulmaz. Klitoris ile yapıldığı için parmak deliğe gitmez. Klitoris yani en üst kısım bekaret deliğinden uzaktır. Asıl cinsel birleşme deliği işeme deliğinin hemen altındadır. Dolayısıyla normal mastürbasyon esnasında bekaret bozulmaz. Ancak içine bir parmak sokmak veya daha büyük bir malzemeyle zorlayarak sokulursa bozulur elbetteki. Cinsel organ kocaman bir delikten ibaret değildir detaylardan oluşur. Akıl varsa mantık ta vardır.

Bir damla spermden hamile kalınır mı ? : Elbette kalınır ama kadının tam yumurtlama gününe denk gelirse 1 damla spermle hamile kalınır. Erkeklik organı sertleştiğinde bir miktar 2-3 damla ıslanma olur bu sıvıda da sperm vardır. Bu sıvıdan dahi hamile kalınır. ama kadının yumurtlama günü 1 ayda sadece 2-3 gün hamile olma olasılığı vardır. sabit 30 günde bir adet gören kadında . Genellikle adet başlangıcından 14-15 gün sonra yumurtlama gününe denk gelir. Ama bu tam kesin değildir çünkü kadınların bazen yumurtlama günleri şaşırır. hemen hemen ortalama bir bilgidir.

C

Cinsel ilişki esnasında meni rahime akar mı ? Erkek boşaldığı zaman vajinaya boşalır. Yani hazneye. Rahim kanalı çok daha dar bir kanaldır. meni yada Penis direk rahime ulaşamaz. Ancak spermler vagina içindeki sıvı içinden geçerek rahime ulaşır. Direk rahimin içine fışkırma veya sperm bulaşması olmaz. Vagina içinde yayılır ve hareketli olan spermler rahime kadar ilerler. 1 damla menide milyonlarca sperm vardır.

Cinsel organın içe çekilmesi ? : Şişman kadın ve erkeklerde çok oluşur. Erkeklerde özellikle kış aylarında penis büzülür. Sünnet olduğu halde sünnetsizmiş görüntüsü verir. Şişman kadınlarda da vajina derinde içerideymiş görüntüsü oluşur vajinaya ulaşması zordur. Bunun dışında bebek yaşlarda yapılan sünnetlerde. Bebeklerin çok hızlı hücre ürettiği düşünülmez. Sünnet sonrasında deri yeniden bir miktar hızlı gelişir.Bazı bebeklerde kesilse de aşırı büyüme olur. Erkeklerin tek tip hep aynı ölçüde aynı yerden sünnet olduğunu kimse iddia edemez..Her erkeğin sünnetçisi farklıdır. Fotoğraf çekip bir araştırma yapılsa her erkeğin sünnet olduğu halde derisi farklı olduğu çıkacaktır. Bu demek değildir ki adam sünnetsiz yada yarı sünnetlidir. Sünnetten sonra ailenin sorumluluğu kalkar. Bu yüzden bazı erkeklerin derileri uzun ve şişmanlık ta varsa sünnetsiz gibiymiş görünmesi normaldir. Ama bu soğuk aylarda geçerlidir. Yaz aylarında büzülme daha azdır. Normale döner. Genellikle şişman ve aşırı kilolularda görünür. Normaldir.

3 kat Çamaşır üstünden hamile kalınır mı ? : Pantolon+çorap+külot üstünden yapılan bir sevişmede erkek üstünüze boşalsa bile hamile kalamazssınız. 1-2 çay kaşığı sperm pantolonu delip çorabı sonra iç çamaşırı sonra vajinanın ağzının açık kalması -böyle bir sürtünmede bile dudaklar doğal olarak kapalıdır.. Ve de hamile kalınacak günü tutturmak milyonda bir ihtimaldir. Hamile kalmak kolay birşey değildir. Ama milyonda bir de olsa risk vardır.

Çocukların Pipisi sertleşir mi ? Bu normal bir durum mu ? Gayet normal bir durumdur. Muhtemelen yeni farketmiş bir anne veya kadınsınız. Endişelenmeyin. Küçük çocuklarda da büyük Erkekler gibi sabah sertleşmesi görülebilir. Hatta oyun oynarken veya sizin basit bir dokunmanızla çocuk uyarılır. Banyo yaptıran anneler havlu ile bebeği kurularken yada banyo yaptırırken genellikle farkederler bunu. En basit dokunmada çocuk uyarım alır ve sertleşme olur. Küçüğünüz bebek te olsa erkek adamdır. Anneler genellikle bebeklerinde oluşan sabah sertleşmesini bir sakatlık anormallik olarak algılar.

D

Doğumdan sonra altına kaçırma ? : Doğumdan sonra hemen hemen bütün kadınlarda görülebilen gayet normal bir sorundur. İdrarı tutan kasların zedelenmesi normaldir. Zamanla düzelir. Bazı kadınlarda erken düzelirken bazılarında daha geç düzelebilir. Vücut kendini tamir eder. Bunun sebebi kadınların mesanesi-çiş deposunun çıkışa çok yakın olmasındandır. Doğum hergün ratlanan bir olay değildir. Kasların deforme olması normaldir zamanla kendini toparlar.

E

Erkekte akıntı olur mu? Hayır kızlar gibi cinsel organları ıslak değildir. Akıntıları olmaz. Sperm sadece ihtiyaç anında ortaya çıkar. Bunun dışında erkeklik organı akıntı yapmaz. Akıntısı olan erkek hastalıklıdır.
Genellikle bel soğukluğu veya enfeksiyon belirtisi vardır.

Erkek orgazm olduğunu nasıl anlar ? : Penisinin sünnet derisi kısmını ileri geri oynatarak sinir uçlarının uyarımını arttırır. Zamanla aldığı keyif artar.Titreme ve hıçkırma nöbetine girer, nefesi sıkışır. Kalp ritmi değişir.Gözü kayar. Beyinsel olarak keyifsel doruğa ulaşır. Sonraki 1-2 dakika pişmanlık moduna girer

Erkeklerde idrar deliği nasıldır ? Bir sosis düşünün, ucuna bakın ortasından aşağıya 1cm lik bir çizgi (ı) şeklindedir. Tam yuvarlak delik değildir. Elle ayırıp içini incelerseniz kadınlık organına benzer mikro küçültülmüş 2 dudak çeklindedir.içi parlak ve ıslaktır. İdrar deliğinin büyüklüğü yaşa göre değişir. Küçük bir çocuğunkiyle yetişkinin aynı değil. Sünnetsiz bir çocuğun idrar deliği sünnet olmadığı için tam ucuna bakarsanız kırmızı-koyuya çalan ucu buruşuk pütürcüklü kat kat olduğundan görünmez aradaki delik büzüşmüş yuvarlaktır. Sünnetsiz erkeklerde de böyle görünür. Erkekekler bu delikten idrarını,çişini yapar. (Erkeklerde işeme deliği, Erkeklerde çiş deliği nerede, Erkekler çişini neresinden yapar )

Erkek yumurtalıklarının küçük olması ? : Hiçbir şey farketmez. Cinsel ilişkide büyük olanlarla bir fark yoktur. Herkesin kendi ırkına göre değişir. Bazısının küçük bazısının büyüktür. Kadınlar yumurtalıkların büyüklüğüne bakmazlar ı mutlu olmaları önemlidir. Ama Tıbbi yönden diyorsanız. Gerçekten de çok ufak iseler. Bir üroloğa gidip sperm sayınızı test ettirmenizde fayda vardır. Hemde kendinizden emin olursunuz.

Erkek boşalırken nasıl fışkırır ? Bir sprey gibi değildir spermlerin akması. Bir üzümü elinizle sıktığınızda nasıl bir fışkırma oluyorsa bunun gibi bir sıvı fırlar penis deliğinden.Erkekler aynı delikten çişini de yapar.

Erkek boşalırken zayıf kalır mı ? :Bedensel zayıflamadan kasıtsa.Erkek boşalarak zayıflamaz. öyle olsaydı şişman erkekler boşalmıyorlar derdik. Fitness spor kulüplerinde mastürbasyon yapan erkekler olurdu. Cinsel olarak düşünürsek 2nci bir mastürbasyon yada boşalmaya ulaşması daha çok zaman alır ve yorulur.

Erkeğin spermi dışarı akar mı ? Kendi kendine sperm -meni akmaz. Ancak meni torbası çok doluysa ve uzun süre mastürbasyon yapmadıysa gece uyurken sürterek kendiliğinden boşalabilir.. Vücut fazlalık olan spermi dışarı atar. Huysuz olur,rahatsız eder. Sperm torbası dolu bir erkek kadınlardan çok çabuk etkilenir. Havadan nem kavrar.Hayal kursa bile penisi kalkar. Saldırganlaşır bunun sebebi erkeklikle birlilkte öfke hormonlarının artmasıdır. Boşalmış bir erkek sessiz sedasızdır problem çıkarmaz. Sperm mastürbasyon yaparak boşaldıktan sonra bir miktar daha akmaya devam eder. Cinsel ilişki öncesi sertleşmiş bir erkeklikten yada bir sevgiliyle birlikteyken erkek uyarıldıysa penisten 2-3 damla akar Bunda da sperm olur. Bunun dışında sperm kendi kendine akmaz.

Erkekte kadın olma hissi : Her erkekte icgudusel olarak bu vardir.Bazilarinda az bazilarinda cok Bunun temlinde xy kromozomu yatar. Cinsiyette erkeklik daha kararsizdir. Bu yuzden homoseksuel, trans erkekler Lez kadinlardan daha fazladir dunyada. Erkeklerde kadin olma hissi kadinlarin erkek olma hissine gore daha fazla bir durtu duyulur. Cok guclu kuvvetli Dunya kuvvet yarismasi kazanmis bir erkegin bile altinda az da olsa kadinlik vardir. Kromozom kararsizligi uzakdogu ulkelerinde daha agir basarken Avrupada ve ataerkil kulturlerde erkekler icindeki kadin cinsiyet kiskancligini Din ve kultur vasitasi ile bastirir. Escinsellik durtuleri ayip sayilir. Escinsellik biraz bulasici bir hastaliktir prostat bosalmasi yasayan erkekler baskalarini da kendisi gibi anal iliskiye uyandirmaya calisir. Avrupaya daha cok yunalilardan geldigi dusunulse de Yunanlilar tarihi ile ilk barisik kultur oldugundandir. Oysa arap toplumlarinda escinsellik peygamber oncesinden beri yaygindir. Yunanistan italya ispanya Kuzey afrikadaki arap topluluklarindan cok etkilenmistir. Uzakdoguda hindistanda ise bir meslek kadar rahattir escinsellik Dinleri engellememistir. Hatta Kadinlari tiyatroda erkekler temsil eder. Boylelikle escinsellik kulturun bir parcasi kabul edilir. Para kazanmasi saglanmistir.

Erkeğin Kadın cinsel organını parmağı ile oynaması ? Dünyadaki tüm erkeklerin en büyük arzularından biridir bu. Ömrü boyunca kadınlığı tutabilmesi mümkün değil. Kadınlık organı erkeklik gibi elle tutulmaz. Erkek eli kendi cinselliğini tutmaya alışkın olduğu için elleme,dokunma duyusu hep canlı kalır. Elleri temiz olmalı ve mikrop kapmadan incitmeden yapılırsa zararı yoktur. Gözün işte ,elin oynaşta. gibi kelimeler türetilmiştir. Erkeğin en çok ulaşmak istediği dokunsal arzudur ellemek kurcalamak. En az orgazm kadar kalıcı etki bırakır. 2nci dokunmak istedikleri de gögüslerdir. Her an oraya dokunamadıkları için Gögüsleri sıkmak hoş gelir. Ve yumuşaklık hissi bırakır.

Erkek menisi geri akarmı vajinadan ? Meni geri akar mı ? Sperm geri akar mı ?= akar elbette

Erkeğin geri çekme yöntemiyle hamile kalınabilir mi ? Elbette ki kalınabilir. Yüksek riskli doğum kontrolüne girer. Her giriş çıkışta az da olsa erkeklik sıvısı çıkar. Spermler bir damla içinde milyonlarcadır. Sadece içeri boşaldığı anda hamile kalma olasılığı artar. İçine boşalınca vajinanın her yerine spermler istila edeceği için. Hamile kalma şansı kadının da yumurtlama günündeyse yüksektir. Geri çekme yöntemini kullanarak korunacağını sanan hamile kalmış çok kadın vardır.

Erotik film seyretmek kızlık zarını bozar mı ? Kesinlikle bozmaz ,böyle bozulma olasılığı olmaz. Fiziksel kasıtlı birşeyler ile ancak bozulur

Gebe kalmaya çalışırken kadının orgazm olması ? : Kadının gebe kalması için orgazm olup olmaması önemli değildir. Cinsel birleşmenin olması ve gebe olunacak güne rastlatmak gerekir. Orgazm olması gebe kalmasını engellemez. Orgazm olarak gebe kalmış milyonlarca kadın vardır. Gebe kalmak için engel yada fayda sağlamaz orgazm.

F

Fahişe bir kadının vajinasından kan akarsa bana ne olur ? Birkaç olasılık vardır. 1-Kadın adet dönemine girmiştir ama para kazanmak ta istiyordur. Vajinasını yıkamıştır fakat aşırı sürtünmeyle yine ortaya çıkmıştır.En büyük olasılık bu. 2-Cinsel ilişki sırasında aşırı zorlanmada çatlaklar bazı kanamalar olur. 3-Kadın hastadır tümör ur vesayir cinsel kanlı hastalığı vardır kendini tedavi ediyordur ama işi de bırakmaz.. – Kanlı bir ilişkide en tehlikeli şey Kadında AIDS hastalığı varsa kandan geçer. Sizin de penisinizde yaralanma varsa en kolay geçme yolu kan yoludur. Aids öpüşmekle geçmez Sadece kanla geçer. İkinizin de yaralanması gerekli. O yüzden prezervatif tavsiye edilir. Büyük şansınız vardır ki türkiyede aids yaygın değil. Ama yabancı kadınlarda oran daha fazladır.

G

g noktasının uyarılması kızlık zarını bozar mı ? Elbette ki bozar iceri bir cisim sokulacak. Merak icin kizin hayati ile oynamak olur. Filmdeki attirma fiskirma olup olmadigini deniyeceksin aklinsiraca. Olmuyor o sizi aldatiyorlar. Filmlerde idrar cis yapiyolar. inanmayin simdi yeni moda. Eskiden killi olmak modaydi. Biz turkleri Kilsiz adam gorunce hasta zannediyordu. Sackiran gecirmisiz gibi bakiyorlardi. Inanmayin bunlara. Gercek cinsellik filmlerdeki gibi degil

H

Hamile kalmaktan korkan kızlar ne yapmalı ? Cinsel ilişkiye girildiyse ,adet kanaması karın ağrısı ile 4-5 gün önceden geleceğini belli eder. Adet ağrısını 5 gün önceden hissettiğinizde hamile değilsiniiz demektir. Bunun dışında idrarla hamilelik kontrol test tabletleri eczanede satılmaktadır.
Basit bir ilişki ile gazetelerde ve filmlerdeki gibi hamile kalmak kolay birşey değildir. Bazı evli insanlar yıllarca evli olduğu halde hamile kalamazlar. Hamile kalmak için Yumurtlama gününde özellikle ilişkiye girmek gerekir. Bu 3 gün gibi bir riskli zamandır sadece ayda 3 gün hamile kalabilirsiniz yani. Tam o güne rastlatma şansınız da vardır. Hamile kalmadan ilişkiye devam etmek için gün sayımı yada doğum kontrol hapı kullanmanız gerekir. Bir erkek size dokunarak öpüşerek cinsel organını sizde değdirerek hamile kalmazssınız.

Umumi ortak kullanılan hamamda erkek spermiyle hamile kalınır mı ? Bazı köyler kasabalarda kadınlar ve erkeklerin hamam günleri vardı. Yada misafir gelinen bir ev düşünün. Banyo yaparken erkek spermi kadının vaginasına girerse hamile kalmaz. Çünkü spermin zaman kaybetmeden Kadın bünyesine girmesi gerekir. Suyun içine girdikten sonra spermlerin büyük bölümü ölür. Sümük şeklinde kalsa bile sabun ve şampuanın ph derecesi ısı ortamı yüzünden hemen ölür

I

İdrar deliği nedir ?İdrar deliği nerede? Çiş yaptığınız işediğiniz yer deliktir sadece işerken açılır, ayıp olmasın diye tıbbi terim kullandım herkes çiş deliği sidik dese utanırız.

ilk defa birlikte kalmaya çalışırken adet kanı gelirmi ?: Adet kaninin cinsel iliskiyle alakasi yoktur. Eger tam gunune rastlatirsaniz adet kani akar.Akabilir

İnsan Spermi Yapışkan Olur mu ? Sperm prostat suyu ile birlikte aciga cikar. Buna meni denir: Meni yapiskandir ozellikle sicak iken vaginaya elinize herhangi bir yere tutunma yapisma egilimi gosterir kolay cikmaz. Elinizi yikayinca yapisan meni kolay cikmaz. Deterjanla ancak topak topak olur. sicak sakizdan daha yapiskandir. ince oldugu icin cikmaz. Kulota veya yatak carsafina bulastiginda kuruyunca hafif beyaz iz kalir.

Islanmada zorlanıyorum ?: Bu hemen hemen birçok kadında görülen bir problemdir.İsteksizlik te oluşturur. Eczanede satılan su bazlı jeller kullanılmalı bunu sessiz sedasız birçok kişi kullanmaktadır. Partneriniz ve eşinizle daha uzun önsevişme zamanı ayırmalı yada istekli zamanlarda ilişkiye girmelisiniz. Kadınlarda ıslaklığın arttıgı ve kurulugun arttığı bir dönem var. Buna göre hareket etmeli. Bünyeye bağlı birşeydir. Bazı kadınlarda bir erkek karşısında çeşme gibi ıslanmalar görünebilirken bazıları ıslanmakta zorluk çeker.

İ

İdrar deliğinde yanma ? : Kadınlarda sıklıkla oluşur. Cinsel ilişkiye uzun süre ara verildiyse. yada ilk ilişkilerde genellikle tahriş olur. Kendi kendine 2-3 gün içerisinde düzelir. Daha ileri gidildiyse iyileşme olmuyorsa enfeksiyon oluşmuştur doktora gitmekte fayda vardır.

İdrar deliğinden ilişkiye girilir mi ? Girilmez.,öyle birşey olsa miktrop kapar ayrıca o kadar büyük bir açıklık-delik değildir. Böyle bir düşünce sadece fantastik anormal olabilir.

İdrar deliğinde şişme ? Kadınlarda vajina deliğinin hemen üstünde küçük bir deliktir, tam düz delik denilemez. Şişkince sarmal bir et parçası şeklinde kaslı bir organdır. Çişini sıkma bırakma dışarı mikroplardan korumak için kapanma görevi de vardır. Cinsel ilişkide en çok tahriş olan yerdir. Normalden fazla bir şişme görülürse tahriş olmuş ve tedaviye ihtiyaç var demektir. Cinsel ilişkiden alınan tahrişle kendi kendine 1-2 günde düzelir. Ancak anormal bir şişlik varsa bir doktora görünmekte fayda vardır. Enfeksiyon kapmış olabilir. Bu delik sadece cinsel ilişki ile tahriş olmaz. Sert peçete wc kağıdı ile vajinayı çiş sonrası temizlerken. yada yapay sert cisimler sokarak ta tahriş olabilir. Şişkinlik genellikle 1-2 gün içinde düzelir. Düzelmiyorsa enfeksiyon kapmışsınız ve doktora görünmekte fayda vardır.

İdrar deliği göremiyorum ? Kadın idrar deliği. İdrar deliği nerede ? : Daha önce aynayla kendi vücudunu incelemeyen kızlar çoktur.Bir gün gelir mutlaka merak edilir. İnsan merak eder. Kadınların idrar deliği düz oval çukur bir delik değildir: Biraz sarmal şişkin bir et parcasının ortasından çıkan birbirine büzülmüş çatlaklardan oluşma şekilde deliktir .Deliği ancak idrar-çiş yaparken görebilirsiniz . Düz haldeyken büzüşmüş ve kendini saklar. Hafif şişkin tombulca bir yapı görürseniz orasıdır. Organınız mikrop kapmasın diye kendini büzer. Dışarıdan gelebilecek mikroplara karşı kendini korur. Açık bir delik şeklinde olsaydı mikroplar bakteriler sızardı. Vagina da kendini delik şeklinde göstermez kat katttır.Büzülür.

İlk ilişkide ne hissedilir ?: Kadın için: Sıkışmış bir et parçası. Mesela parmağını ağzına koy 2 dakika sonra hissedeceğin şey rahatsız edicidir. İlk ilişkiden çok şey beklemeyin. Mastürbasyon gibi süper zevkli patlamalar olmaz. Evliyseniz olması gereken bir başlangıçtır. Erkek için: Çok teferruatlı bir olaymış. Gerçek kerhanedeki takıldığım kadınlar gibi değilmiş.Bu bambaşka bir şey. Zor.Belki yarın daha iyi olur.

İlişkiden sonra iki gün sperm kokmak ? : Evet sperm kokusu bir miktar kalır. Genellikle 1nci gün koku atılır 2nci gün pek koku kalmaz.

İlişkiden sonra temizlenince vajinada sperm kalır mı ? Suyla sabunla yıkayarak erkek menisi görsel olarak temizlersiniz. Ama spermler mikro canlılardır 1 damla içinde milyonlarca sperm vardır. Su tutarak yıkasanız bile bir miktar içinde kalır. Erkek menisi yapışkan bir özelliğe sahiptir yıkasanız da sümük gibi kolay çıkmaz. Sadece su ile yıkamak hamile kalmamak için çare olamaz. Sperm öldürücü jeller bu yüzden satılır. Milyonlarca spermi cımbızla tek temizleyemezssiniz. ve bir tanesi hamile kalmak için yetebilir.

K

Kadınlar kaç numara ped kullanır ? : Pedler numaralı değil. Kanın yoğunluğuna göre seçilir. Bazı kadınların kanaması daha ağırdır. Pedler buna göre seçilir. Bunun dışında Günlük pedler vardır. Kadınların akıntıları hemen hemen her zaman dışarı iççamaşırına sızar. İç çamaşırı değiştirmektense ped değiştirmek daha pratiktir. Günlük pedler daha ince. Hissedilmeyecek şekilde tanga veyahu benzeri külotun ince şeklini alacak şekilde olanlar da üretilmiştir. Adet pedi ile Günlük pedin kullanımı farklıdır. Adet pedi kan için. Günlük ped normal ıslaklık beyaz akıntısı içindir. Çok efor sarfedince yorucu ayaklarıyla bir iş yaparken yürüyünce kadınlarda köpük köpük beyaz akıntı olur bazen. Üşüttüklerinde de beyaz akıntı çoğalır. Günlük ped modern kadının en büyük yardımcısı olmuştur. Eskiden akıntı için sık sık külot değiştirmek zorunda kalınırdı. Adet pedlerinde yoğunluk önemlidir. İlk kez adet gören kızların mesela gelen kan fazla olmaz , O yüzden en kalın ,en çok kan emen ped takması mantık dışıdır. Pedlerin numarası değil emiciliği önemlidir. Ultra kalın pedle hareket etmek zordur. Yani kadın az gelecek kan için kalın ped kullanmak istemez. Pedler Külottan kaymak çıkma eğilimi taşır. Hep kayacak düşecek kan dışarı sızacak korkusu yaşanır. Çünkü vücut hareketldir. O yüzden adetli kızlar aşırı spor hareketi yapmaktan çekinir.

Kaç numara orkit kullanır normal bayan ? Kadınlar kaç türlü ped kullanır ? (yukarıda açıkladım)

Kadın pedi neyden yapılıyor ? : Kızlar kullanır ama altında ne olduğunu onlar bile bilmez. Plastik yumuşak pamukla karışık içinde jel bulunuyor. Çocukların kırtasiyelerde su maymuncuğu diye adlandırdığı Jel damlalarından oluşuyor . Bu jeller kanı yavaş yavaş çekiyor ama sıkarsanız sünger gibi geri gelmiyor. Bu yüzden sızdırmıyorlar. Akan kanın olduğu petek doku delikleri içe doğru baktığı için geri dönmesini de engelliyor. Basit bir ped aslında çok büyük bir teknoloji. İlk pedler böyle değildi. Pamuk keten bezlerden yapılıyordu. Jel yeni bir buluştur. Ama günlük pedler pamuk dokudur. Onlarda jel yoktur. sadece ıslaklığını alır. Kadın cinsel organı daima ıslaktır.Bu ıslaklık bazen artar ve azalır.

Kadınlar ereksiyona geçer mi ? Kadın ereksiyon olur mu ? Klitoris ereksiyonu ve meme sertleşmesi olur. Genellikle kendi kendine olmaz. Erkek gibi havadan nem kavramaz. Hiçbir kadın klitorisim kalktı demez.Vajina yapısında kendini gizlemiştir. Ancak uyarılınca sertleşir. Aynı erkek gibi sertleşme oluşur boyutu çok ufak bir bölge olduğu için erkek gibi görüntüsel kalkma sertleşme görünmez. Ama kesinlikle kadınlar da ereksiyona uğrar. Bezelye tanesi veya arpa kadar küçük bir yer vajina dışında olduğu için kayıt altına alınmaz. Yoksa kadınlar da ereksiyon geçirir. Diğer ereksiyonu meme ucu yaşar. Ancak meme ucu çok hassastır. soğukta ve suya girince de sertleşir. Cinsel sertleşme ile üşütme ve suda olan sertleşme farklıdır. Ereksiyon erkeksi bir düşünce olduğu için Vajinam kalktı diyemez bir kadın.

Kadın sperm içine girdiğinde hisseder mi ? : Sperm zaten mikro hayvancıkların olduğu sıvıdır bunu hissedemez elbetteki. Boşalma esnasında fışkıran erkeklik sıvısı meniyi çok iyi algılar. hisseder. Zaten kasılma şeklinde de penis kendini hissettirir. Hissetmemesi için kadının sarhoş olması yada profesyonel olması gerekir. Ancak bazı durumlarda aklı başka yerdeyse hissetmeyebilir ilk ilişkilerde yeni evliliklerde algılamayabilir.Bu normaldir.

Kadın çiş deliği ayrı mı? : Evet ayrı bir deliktir. Erkekler aynı yerden işediği için kadınları tek bir delikten ibaret zanneder. Kızlar da aynayla bakana veya bir yerde görene kadar aynı delik zanneder. Doğum ve cinsel birleşme deliği ergenliğe kadar hiçbir faliyet göstermediği için sanki yokmuş gibi düşünülür. Ama zamanla öğrenirler.
Kadının çiş deliği,kızların çiş deliği, kadınların sidik deliği ayrı mı ? (yukarıda yazdım)

Kadının orgazm olması hamile bırakır mı ? Kadın orgazmı ile hamilelik arasında alaka yoktur. Kadının yumurtlama gününde herşey uygunsa orgazm olsa da olmasa da hamile kalabilir.. Orgazm olması hamile olmasını kolaylaştırmaz yada zorlaştırmaz. Bir damarı, kanalı vücudu orgazm olunca açılıp kapanmaz. Hamile tutacağı varsa hamile kalır. Birçok tecavüz vakasında kızlar hamile kalmıştır. Tecavüze uğrayan kadınların orgazm olması gerekirdi. Ama erkek boşalması için orgazm olması gerekir. Kadının olması yada olmaması çocuk sahibi olmak için o kadar mühim değildir. Mayanın tutması önemlidir.

Kadın hamile kalması için hangi deliğe boşalacak erkek ? Bilmeyen için gayet mantıklı bir soru,kimine göre komik gelebilir. Doğum deliğine yani vaginaya girecek penis.Gerçek birleşme doğum deliği orasıdır. Vagina idrar-işeme deliğinin hemen altındadır. İşeme deliğine penis giremez çok ufaktır sokamazssınız.Tek bir yere girer. İnsan vücudu karşılıklı yaratılmıştır. Sapıkça düşünmemek koşuluyla Evlenince hak deliği buradadır(Ahlakii ve dinii yönden olması gereken meşruu cinsel ilişki).

Kadın ereksiyonu ? : Kadınlarda da klitoris sertleşmesi vardır.Toplumda kadın edilgen rolü üstlendiği için vücudundaki bu küçük bölgeyi yok sayar. Klitorisim kalktı diyebilecek kadın azdır. Azgın kadın diye duyulup dillere düşmekten korkar. Her normal kadının klitorisi vardır ve uyarılınca kalkar sertleşir dikleşir.Ufak bir bölge olduğu için görünmez. kadınlık organının içinde en korunmuş yerde klitoris vardır.

Kadın boşaldıktan sonra ne yapmalı ? : Çok uykulu değilse yıkanmak banyoda temizlenmek güzel olacaktır. Altına da peçete bez koyar. spermler bir miktar aşağıya akacaktır. Hamile kalmak istiyorsa bir müddet sperm içinde kalmalı. 5-10 dakika ayaklarını duvara dayayarak spermlerin rahime girmesini kolaylaştırır. Genellikle hamile kalmaları için önerilen bir pozisyondur. Folik asit kullanıp dik durarak spermlerin fiziksel olarak rahime yerleşmesine yardımcı olmak mantığı taşır.

Kadın orgazmını erkek hisseder mi ? Cinsel ilişki genellikle yavaş başlar. BaşındaGit geller yaparken kadın orgazm olmaya yaklaşınca sinyaller verir. Daha güçlü orgazmı yakalamak için erkeğe hızlanma serileşme komutunu verir. Orgazm olduğunda her kadının farklıdır. Çoğunlukla titreme nöbeti geçirir. Rahat girip çıkarken ,Orgazm olan kadınlık 3-5 defa ağır kasılma yaparak erkek girişi zorlanır. Zorlanmanın veya titreme nöbetinin olduğu ilk an en kuvetli orgazm anıdır. Orgazm belirtisi bazı kadınlarda fısıltı şeklinde,bazılarında haykırma bağırma,Çığlık,Islıksı Hırıltı şeklinde de sesli belli eder. Ayrıca dili dolanır birçok kadında da aşırı orgazmda gözleri kayar.

Kadınların orgazm olamaması ? Kadınların orgazmı erkekten daha güçlüdür.Erkek daima sonunu bulana kadar gücünü harcamamalıdır. Kadın orgazm olacağını belli ettiğinde gücü tükenirse,yakalayamaz. Kadınlar eğer çok yüksek şekilde uyarılıp orgazm olacakken erkeğin enerji yetersizliği hatası yüzünden orgazm olamazssa Genellikle %99 Baş ağrısı ve migren tutar. Bunun sebebi başarısızlık. cinsel bölgede kanın birikmesidir. Normale dönene kadar 10-15 dk geçer. Kadınlar orgazm olamamayı genellikle erkekleri suçlarlar. Kolay orgazm olacakları ana ulaşırlar aslında, daha yüksek orgazma ulaşmaya çalışırken kaybederler.O esnada erkeğin enerji gücünü kadın bilemez. Erkeğin cinsel anlamda kadın tecrübesi aslında kadın vücudunu düşüncesini iyi anlamaktan geçer. (cinsel miğren,başağrısı)

Kadınların boşaldıktan sonraki halleri ? Kadınların orgazm olduktan sonraki halleri genellikle devam etmek değil 3-5 dakika erkeği uzaklaştırmak eğilimindedir. Klitoris şişmiş amacına ulaşmış ve orgazm olmuştur ama çok aşırı hassastır. Bu yüzden ikinci bir gelgit olayı için en az 4-5 dakika ara verilir. Orgazm olmuş kadın rhatlamıştır günlük hayatı pozitif geçer. Genellikle sakin rahat birşeyler başarmış gibi hafif hisseder kendini. Mutluluk hisseder gün boyunca. Biraz da yorgunluk. Orgazmın lezzeti bütün vücudunun zerresine kadar hissedilmiştir.

kadınlar boşalırken idrarını yapabilir mi ? Yapamazlar, Kalkmis erekte olus sismis bir kadinlik organi sidik iseme deligini kilitler kapatir. Orgazm olan kadinin cis deligi kapanir. Bunu butun kadinlar bilir. Filmlerdeki orgazmda iseme sahneleri kalkmamis sismemis kadinlik organlari ile icindeki sidik torbasina basinc yapmakla saglanir.

Kadından fışkıran su ne ? Kadınlarda fışkırma ? Seyrettiğiniz o yeni moda erotik filmler varya, o sahnelerle sizi kandırıyorlar aldatıyorlar. Kız arkadaşınıza veya evli bir kadına bunu gösterseniz güler yada aptallaşır.Yok öyle bir fışkırma. O erotik filmlerde göstererek işeme olayı var , kadınlar orgazm olunca özellikle boşalıyor gibi numara yapıyorlar. Erkek gibi fışkırarak boşalma olayı yok kadınlarda. 5-10 yıl önceki filmlerde yoktu da şimdi mi işeyerek orgazm olmayı öğrendi kadınlar. Sırf bekar kadın tecrübesi olmayan erkeklerin fantazisini süslemek için numara. G-noktası orgazmını abartarak. Kadınların erkekler gibi fışkırarak boşaldığını göstermeye çalışıyorlar size. Yok böyle böyle bir abartı. Numaradan orgazm olmuş gibi hareketler yapıp işeme sahnesi. Bol su içildiği için açık renk. Siz de bol su için çişiniz sarı renk olmaz. Böyle fışkırma olsa bile o filmlerdeki gibi olmaz. Yangın çıkınca penisinizle yangını söndürmeye çalışmak gibi bir abartı var. O kadar çok ilgi görüyor ki merak eden çok fazla.

Kadınların sulanması neyin işareti ? Cinsel ıslanma 1 ay boyunca farklı düzeylerde olur. Bazen fazla bazen azdır. Cinsel uyarılma ile olan sulanma zaten kendini uyarılma ile belli eder. Çok yürüyen bir kadında ıslanma çok görülür birde üşütme olursa akıntı miktarı artar.

Kadının meni akar mı ? Kadınların menisi akar mı ? Kadında meni yoktur. Sadece cinsel organın salgıladığı sümüksü sıvı oluşur. Cinsel organı daima ıslaktır. Meni erkeklerde bulunur. İçi sperm dolu prostatın salgıladığı sıvıdır. Kadınlarda prostat yoktur orgazm esnasında fışkıracak menisi de bu yüzden olmaz. Kadında meni yoktur. Onun yerine ilişkiyi kolaylaştıracak ıslaklık salgı bezleri vardır.

Kadınlar orgazm olunca acı çeker mi ? Hayır yok böyle birşey. Bilhassa mutlu olurlar günleri çok iyi geçer. Etreafa gülücük saçarlar. Uzun süredir sıkışmış birikmiş bir depremin rahatlaması gibidirr. Sadece orgazmdan 3-4 dakika klitorisleri hassaslaşır dokunulmaz.

Kendi kendini orgazm eden hamile olur mu ? (bunu bir kız sormuş olmalı) Kesinlikle hamile olmaz. Hamile olabilmen için bir erkekle hayatını birleştirmen gerekir. Evlenmeden önce kendi kendine orgazmı birçok kişi yapar zaten.

Kızlar aralarında cinsel organına ne der ? Genellikle bebeklikte kuku,dudu kelimesi olarak öğretilir, Çoğunlukla bu kelimeyi kullanırlar. Erkeklerin çüküm kelimesini kullandığı gibi . Yalnız az resmiyet varsa ”Oram” Orası derler . Dİrek cinsel organın ayıp ismini söylemezler. Söyleyen kadınlar da vardır ama biraz cazgır erkek gibi dalga geçmek maksadıyla söyler. Kızlar vajinaya ne der ?(yukarıda açıkladım)

Kadınlar boşaldıktan sonra rahatlar mı ? Gayet tabii ki rahatlar. Vücudunda hafiflik hisseder ve günü mutlu geçirir. Orgazm bir nevi vücudun deşarj sistemidir . Düdüklü tencerenin emniyet sibobu vazifesi görür.

kadın orgazm olunca kan gelebilir mi ? Bir zorlanma yirtilma olmazssa gelmez. Cinsel iliski bir kan olayi degildir. Aci ile zevk ayri seylerdir. Boyle bir sey genellikle adet kanamasina yakin zamanda yaparsaniz basiniza gelebilir.

Kız orgazm olurken fışkırıyor ? : Büyük ihtimalle seyrettiğiniz filmde böyledir. Normal şartlar altında çok az kadın fışkırarak orgazm olur. Hele kameraya ağzına burnuna fışkırma görüntüleri saçmadır. Bu görüntü erkeklerin ilgisini çekmek için bir film hilesidir G noktası ile ilişkilendirlir. Erkekler kadınların kendisi gibi fışkırdığını düşündükleri için kurgulanmış sahnedir. Kız arkadaşınıza böyle bir filmi gösterirseniz ağzı açık kalır filmdeki kadının işediğini söyleyecektir. Orgazm esnasında çok az kadın mesane kaslarını kontrol dışına çıkarıp bir miktar idrar kaçırır özellikle rahim amelyatı veya yeni doğum yapmış kadınlarda.
Eskiden 10 yıl önceki hiçbir erotik filmde böyle sahneler yoktu. Golfemberg G noktası yeni birşey değil.

Kızlık zarı istemeyerek yırtılabilir mi ? : Elbette ki yırtılabilir insanın başına birçok kaza gelebilir ama 1000 de 1 kazanın tam o bölgeye kazık saplanması gibi birşey ile mümkün. Kendi kendine kısa dalga çalan bir rardyonun tiz sesiyle kızlık zarı yırtılmaz. Kurcalamazssanız bozulmaz

Kızlık zarını erkek hisseder mi ? Hissetmez . Zar soğan zarı gibi birşey değildir. Kızlık zarı bozulurken erkek birşey hisseder mi ? Hayır hissetmez.

Kızlık zarı bozulmadan oraya sperm akarsa hamile kalınır mı ? : Hemen hamile kalmak çok kolay birşey değildir. Tam Yumurtlama gününde ilişkiye girildiyse.Kızlık zarınız olsa bile. Hamile kalma ihtimali vardır. 1 damla erkek menisinde milyonlarca canlı hareketli sperm bulunur. Kızlık zarı deliğinden ufak olsa bile sızabilir.Spermeler kadınlık sıvına bulaşarak içinde ilerler .

Kızlık zarını bozmadan G-Noktasına ulaşmak ? Böyle birşey mümkün değil. G-Noktası sadece var olduğu düşünülen noktadır. Sizin erotik filmlerde gördüğünüz çoğunlukla sahtedir. Gerçek evlenecek bir kadın partner sizin filmlerdeki gibi istediğiniz gibi kurcalatacağını sanmayın. Yada çok iyi anlaşarak denersiniz. Kızlık zarını zedelemeden g-Noktasına ulaşmak mümkün değildir. Bu noktayı da bulmak için ,kendini elletecek kurcalatacak bir partneri de bulmak zordur. Kadınlar biz erkeklerin her istediğini yapmazlar ve kendilerini elletmeyi kurcalatmayı denetmeyi sevmezler. Öylesini bulabilirseniz şanslısınızdır. Her filmde gördüğünüz,her kitapta öğrendiğiniz şey gerçek olmayabilir.

kızlar kadın bağı kullanırken işermi ? Adet pedini Tampon ile karistirdiniz sanirim. Kizlar tampon icindeyken de iseyebilir. Cis deligi ile kan gelen cinsel delik ayridir. Cok rahatlikla tuvalete gidip iseyebilir.

kızların eliyle vajinalarını sürtmesi kızlığı bozarmı ? Surtme bozmaz iceri kalin birsey’ parmagin sokulmasi bozar. Kizlar genellikle klitorisine kucuk dudaklara surterek masturbasyon yapar. Bu kizlik zarini bozmaz.

Kız gözüyle sünnet ? Genellikle eğlence gözüyle bakılır. Nasıl olsa onun kesilecek birşeyi yoktur. Erkek kardeşinde olacaksa az bir heyecan vardır. Düğünde giyeceği elbiseyi düşler. Ancak anne olduğunda erkek çocuğu varsa annelik üstünden bunun aslında basit birşey olmadığını alğılayabilir. Kadın sünneti gibi konular geçtiğinde bütün kadınlar ters tepki verir. Aslında bu tepkinin altında bu geleneğin buralara gelmemesi,veya gelmesini önlemek için içgüdüseldir. Sünnet kelimesini erkekten duyan kız konu değiştirir.Yada ilgisiz kalır. Aslında altında sıra türk kızlarına gelecek korkusu içgüdüsel olarak vardır. çevre ülkelerde duyum almıştır.

Kız çocuklarında idrar deliği olmaması ? Bu tıbbi bir soru, İdrar deliği yoksa vücutta oluşacak üre kanı zehirler. İdrar deliği yoksa mutlaka içeride kalmış olabilir bunun amelyatla açılması gerekir. Doktorlar bebeği doğardoğmaz küvöze koyarken gözle muayeneyle inceler. İdrar deliğinin olup olmamasını farkederler. İdrar deliği olmayıp hayatta kalması mümkün değildir. İdrar deliği ve vajina girişi ayrı şeylerdir

Klitorisim ne demek ? : Kadınlarda Cinsel organın üst başlangıç kısmındaki en hassas biraz gıdıklanan yerdir. Dudakların birleştiği en üst kısım. Sadece bilgi olarak bil zamanı gelince daha çok öğreneceksin. Klitoris kızların neresinde ? yukarıda yazdım

Klitoris orgazmdan sonra dokunulamaz mı? : Evet. Cinsel ilişkiden tatmin olmuş hemen yeni orgazma ulaşmış kadının klitorisine dokunmak acı vericidir. Aşırı hassas hale geldiği için 4-10 dakika sonra ancak kendine gelir. Orgazm olmuş bir penis başı da aynıdır. Kesinlikle dokundurtmaz. Bütün kadınlardada erkeklerde de bu böyledir.

Külotluçoraptan sperm geçer mi ? Geçer elbette ki. Külotlu çorap naylon olarak bacaklarınızın üşümesini ve yagmurlu havada çisentide yağmurun içeri girmesini engeller. Hava almasını ve çekici görünmenizi sağlar. Direk su tutarsanız bariyer, naylon gibi suyu tutamaz. Sperm yoğun olsa da bulaşır. Ama daha altta iç çamaşırı giymiyorsanız hamilelik riski olur.

N

Normal doğumdan sonra ne zaman vücut toparlar ? : Doktor değilim ama bildiklerimi paylaşabilirim. Doğum vücuttan önemli şeyleri alır. En çok aldığı şeylerden biri demir mineralidir. Anne vücudundan birçok şey kaybeder. Doğumla birlikte çatlaklar oluşur bunu korse ve hücre tazeleyici krem ve jellerle çatlakların iyileşmesi 3-6 ay sürer. Toparlanma süreci tam anlamıyla 1 yılı bulur. O yüzden doktorlar 2 yıl ara vermeden üst üste doğumu önermezler.

O

Orkid zarı bozarmı ?: Kadin pedi orkid zari bozmaz, o yuzden tum kizlar kullanir. Tampon kullanimi kizlik zarini bozar. Orkid kizlik zarini bozmaz.

P

Pipi dikleşmesi ? Dikleşmiş pipi ? Bebekte pipi dikleşmesi normal mi ? : Gayet normaldir. Erkek bebekler doğar doğmaz ereksiyon olabilecek yapıdadır. Bu bir mastürbasyon olayı değildir. Çocuğunuzun gayet sağlıklı olduğunu gösterir. Kadınlar bir erkek vücuda sahip olmadıkları için anne olduklarında pipi dikleşmesini gördüklerinde bebekleri için şaşırır korkar endişe duyarlar. Sabah ereksiyonu bütün erkek bebeklerde yaşanır. 3-5 yaşındaki çocuğunuzda çok belirgindir bu. Çocuk çükünün neden sertleştiğini bilmez anlamaz. Özellikle sabahları oluyorsa, çişini yaptırırsanız pipisi söner. Korkmanıza gerek yoktur.İçiniz rahat olsun.

Pipiye sabunlu su kaçarsa erkek kısır kalır mı ?Öyle birşey olmaz. İnsan cinselliği çok iyi korunur suya girince kapanırlar.. Sabunlu su veya farklı bir kimyasal şampuan kaçmaz birşey olmaz. Enteresan bir soru

Parmakla sperm vajinaya sokulursa hamile kalınır mı ? Boşalır boşalmaz hemen yapılırsa Sperm canlılığını kaybetmezsse hamile kalma şansı vardır. Kadının da hamile kalma gününde tesadüfen olması denk getirilirse olur.

Parmaktan sperm geçer mi ? Elden sperm geçer mi ? Elden sperm erkek menisi yapışık olsa bile hızla ölmeye maruz kalır. Spermin yaşaması için kadın vajinası veya benzer sıcaklıkta aynı PH derecesinde bir su içinde durması hava almaması güneş görmemesi gerekir. Eğer erkek boşalır boşalmaz vajinanıza parmakla sokarsanız gününüzdeyseniz hamile kalırsınız. Ama sokakta bir erkekle tokalaştınız eve gidip kendinizi kurcaladınız. O sperm çoktan ölmüştür.Güncel erkek eli pis olsa bile hamile kalmazssınız günlük tokalaşmalarla.

Pantolondan cinsel organların tam temas etmesiyle dahi sperm geçip hamile bırakır mı ? 1000de 1 ihtimalle olur. Hamile kalmak o kadar kolay birşey değil. Kadın cinselliği kızken bacaklarını açsa bile sıkı sıkı kapalıdır.Yani doğal olarak çok korunmuştur.Dudakları kapalıdır. Kaldı ki hergün pantolonla sürterek bu iş yapılsa bile 1 ayda sadece 1-2 gün hamile kalma şansı vardır. Özellikle o güne rastlatmak gerek. Spermler pantolon dışına çıktıktan sonra çoğu ölür. O kadar çok insan vardır ki evli olduğu halde gününe rastaltamadığı için yıllarca çocuk sahibi olamaz. Yine de ihtimaller insanlar içindir. Hamile kalma ihtimali biz Türkler için vardır. İleri gitmeyi çok sevdiğimiz için 🙂

Penisi kızlar neye benzetir ? : İlk defa sünnetsiz küçük erkek veya bebeğe bakan bir kız küçük bir bibere benzediğini anlatır. Sünnetli olarak görünürse bir mantara benzediğini anlatır.

Penis içine kaçar mı ? Kış aylarında büzülür. soğukta özellikle Ve de şişmansanız içine kaçar ama bu içine kaçma organik değildir.Yani yaz aylarında böyle olmaz. Her erkekte kış aylarında soğukta olur. Ama yaz aylarında yine normale döner. Boyunun kısalmasından kasıt ise Ergenlik bekarlık çağında büyürken. Evlilik olgunlluk çağında penis uzamaz. Olduğu gibi kalır hatta yağlanma olacağından kısa görünür. Özellikle evlilikte çoğu erkek zamanla kilo alır. 18 yaşında aynı yemeği 30 yaşında yeseniz aldığınız enerjiyi yakamazssınız. penis kış aylarında geri çekilmiş hissi verir.

Penis sertleşince erkek ne hisseder ? Gıdıklanma hissi, penisi ile oynanmasını ister. karşıtcins bir kız tarafından dokunulma hissi. Ellenmek okşanmak ister. Anlamsız pantolon içi sertleşmede rahatsızlık duyar.Aşırı hassaslaşır. Erkeklerde bu bazen bilincli yada bilinçsiz olur Küçük bebeklerde bile sertleşme olur ,dokunma hissi duyar. Peniste gıdıklanmayı isteme,okşanma arzusu isteği hissedilir.

T

Ters ilişkiyle hamile kalınır mı ? Hayır kalınmaz. Spermler vajinaya akarsa olur. Ters ilişki normal değildir.

Tek yumurtalıklı erkekler ? Bu çoğunlukla doğuştandır.Böyle doğuştan tek yumurtalı erkek sayısı oldukça fazladır.Çoğunlukla çocuk sahibi olabilirler.Bebeklikte doktorlar bunu farkeder.Kesin bir cevap için Ergenlikte bir üroloğa başvurmaları gerekir. Cinsel ilişkide hiçbir performans anormallikleri yoktur. Benim bir arkadaşım tek yumurtalı idi ,Sperm testinde koç gibisin dediler.Ve birçok kızla birlikte olmuştu.

S

Sperm ne zaman akar ? Sadece erkeklerde akar. Spermler 13-14 yaşına gelmiş ergenlik çağına girmiş her normal erkekte bir küçük depoda dolar. Bu depoda fazla oluştuğunda erkek huysuzlanır. Penisi alakasız zamanda sertleşir.Yoldan geçen kadın figürleri dikkatini çeker. Ancak Mastürbasyonla boşalır. Yada hiç dokunmazssa gece rüyasında veya idrarla atılır. Ama en kolay mastürbasyonla deşarj edilir. Boşalmak ihtiyaçtır.

Spermler geri akar mı ? Meni geri akar mı? Akar tabii ki. Kadın cinsel organı vakum yapan bir özelliğe sahip değildir. Cinsel ilişki sonrası vajinaya boşalınan spermler haliyle yerçekiminde maruz kalır .Kadın vücut yapısı içine giren yabancı cisim ve maddeleri daima dışarı atmak ister. Hamile kalmak isteyen kadınlar sperm geri akmasın diye ayaklarını havaya dikerek spermin daha uzun kalmasını sağlamak eskiden bilinen bir metodttur. Sperm neden vajinadan geri akar ? : Yerçekimi olduğu için kadın cinselliği kapalı olsa da nefes alan bir açıklıktır. Akarsular aşağıdan yukarı akmazlar. kadın içindeki sperm de ayakları ile yürüdüğü için aşağıya akmaya mahkumdur. Sperm vajinadan geri gelir bu normaldir.

Spermin sıcaklığını aktığı anda kadın hisseder mi ?: Kadın genellikle kasılmayı hisseder ama sıcak sıvının aktığını hissetmek zor algılanır. Vajinanın içi klitoris kadar hassas değildir. Kadının cinsellik organının dışı içinden daha hassastır. İçi hassas değil O yüzden hissetmesi zordur.

Sperm akmadan gebe kalınır mı ? : Erkek spermi akmadan gebe kalınmaz.Ama cinsel ilişki yaptığınız zaman erkek içinize boşalmadı hamile kalmam diye düşünmek sakıncalıdır. Cinsel ilişki öcesi heyecanlanan her erkek bir miktar 3-5 damla sıvıyı penisten kaçırır. Bu heyecanla artan kaçırmalar vardır. Heyecandan oluşan kayganlaştırıcı sıvı içinde milyonlarca sperm vardır. Hamile kalınabilir.Erkek tam boşalmaya yakınken Geri çekme yöntemi o kadar garanti değildir.Hamile kalınabilir.

Spermler 50 yaşında azalır mı ? Erkek menisinde Bir miktar azalmasa bile 50 yaşında hareketli deli dolu spermler daha azdır. Yumurtayı hamile bırakan hareketsiz değil hareketli olan spermlerdir. %0 yaş ve yukarısında bu hareketli spermler azalır. Sperm hareketlerini hızlı yapmak için yumurtalıklara buz torbası veyahut çocuk sahibi olunacaksa soğuk kış aylarında cinsel ilişki tavsiye edilir. Spermler soğukta daha hareketlidir.

Sperm miktarı neye göre değişir ? : Kişinin bünyesine,aileden gelen dna yapısına, havanın sıcaklık ve soğukluğuna,erkeğin yaşına,yediği yemek kültürüne, bulunduğu psikolojik hayata.Bunun gibi birçok sebepi vardır. Cinsel ilşkinin sıklığına veya seyrekliğine göre de değişir.

Sidik deliğine parmak girer mi ? : Girmez ,zorlamak denemek bile çok acı verici olur. imkansızdır. Böyle birşey enfeksiyon riski taşır.

Şişmanlığa bağlı penisin kısalması ? : Normalde peniste kısalma olmaz ama görbek ve perine denilen bölgede de yağlanma olacağı için penis kısaymış gibi görünür. Aşırı yağlanma hafif te olsa kadınlık hormonu da barındırır erkekte.Yağlanma kadınsı bir özelliktir. Mesela şişmanlık erkeklerde memelerin daha gelişmesine sebep olabilir. Penis soğukta deri büzüşeceği için sünnetsizmiş gibi bir görüntü alır. Elini dizine götürdüğünde penis geri çeklir sünnetsizmiş gibi bir görünür. Zayıf erkeklerde böyle olmaz. Aşırı yağlanma olmadığı için uzun görünür.

Suyun içinde sevişme olur mu ? Olur ama kayganlık azalır. Konsantre olmak suyun soguklugu sıcaklıgına göre değişir. Kontrol sizde olmaz suyun ağırlığı yüzünden . Aynı tempoyu yakalaymazssınız O yüzden sadece filmlerde fantazi olarak yapılır. Ama gerçekte o kadar rahat ve kolay birşey değildir.

T

Teşhir etmek erkekleri baştan çıkarır mı ? Elbette ki çıkarır. Bacaklarını açmış bir kadınlık organı otomatikman bütün erkeklerin ilgisini cinsellik olarak çekerken. Bacaklarını açmış erkekliğini sergileyen bir erkek kadın gözüyle sapık sayılır.Ve kadın gözü hiddet korkuya kapılır oradan kaçar. Erkek gözüyle ise kadına bakmak erotiktir. Gözü adeta zımbalanır. Kadınlar cinsel organlarının şeklini beğenmez çirkin sanırlarken erkekler için çok çekicidir. Sadece bacak görünce biraz teşhir edip oynayınca bile uyarılır erkek.

Transseksüeller kanama yaşarlar mı ? Adet kanaması, yaşamazlar. Eğer cinsiyet değiştirme operasyonu geçirmişlerse de adet kanaması regl olmazlar. İçleri erkektir modifiye sadece cinsel organın şekline yapılır iç organlar değiştirilemez. Sonradan rahim ve kadın yumurtalığı oluşturulsa bile beyinen erkektir.Yumurtlama emri veremez. Cinsiyet değiştirme operasyonunda belli bir dönem açıklıkları kapanmasın diye içinde gazlı bez ve ilaçlı merhemli bir fazlalıkla yaşamak zorunda kalırlar. Çünkü sonradan yapılma organ birbirine yapışma olasılığı vardır. Bir kısım bağırsaktan yapılsa bile. Translar sadece ruhen kadınlık hisseder. Bunu bedenen uygulamaya çalışır.

U Ü

Uyuyan kadınla cinsel ilişkiye girilirse hisseder mi ?Elbette ki hisseder.Cinsel organlar insan vücudun en hassas organları. Hisse en açıktır. Sünnet edilen bir çocuk uyuşturulsa bile bir miktar acı duyar.Cinsel ilişki yaşamak kolay birşey değil ki. Uyuyan kadına penisiniz girmez. Kadın uyarılmadan kendini hazır etmeden o kapıdan izinsiz giremezssiniz. Ancak kadın sizin fantazinizi biliyorsa filmlerdeki gibi uyurken olur. Haberi olmadan o iş olmaz.

uzun süre ilişkiye girmeyen bir kadin ilişkiye girdinde neden aci duyar ? : Evet kesinlikle hep bilinen ama anlatilmayan bir soru.. Kadinlar uzun sure cinsel iliskiye girmezsse cinsel organlari büzülür küçülür. Tekrar rahat ilişkiye girebilmesi icin bir miktar acı çekilir sonra normale döner. Bu her kadın çin geçerli genelevdekiler için bile. Kadınlık kullanılmazssa normal uyku haline döner kendine bakım ve tamir moduna geçer.

Üşütünce beyaz akıntı olur mu ? Kadınlık organı, her kızda kendine has bir yapıya sahiptir. Üşütünce akıntı fazlalaşır. Genellikle beyaz akıntıdır. Bu normal. hele gün boyunca çok yürümüşseniz daha da fazla olduğunu görürsünüz . Bazı kadınlar daha çabuk üşütürken bazıları daha dayanıklı ve üşütmez bir yapıya sahiptir. Eğer akıntınız kendi kendine birkaç gün içinde kendi kendine düzelmezsse yumurtalıklarınızda ağrıya sebep oluyorsa soğuktan enfeksiyon kapmış olabilirsiniz. Bu durumlarda genellikle doktorun vereceği antibiyotik kullanımı ile akıntı ağır değilse 1-2 günde kesilir. Üşütmeye bağlı akıntı artması birçok kadında olan en basit problemdir.Bel bölgenizi daha sıkı giyinerek problemi engelleyebilirsiniz. Gece açık yatmayın. Üşütme kış aylarında arttığı gibi. Yaz aylarında bir motosiklete açık belle rüzgara karşı gezerek, deniz kıyısında akşam serin yerde uyuyarak ta üşütebilirsiniz. Soğuktan rüzgardan bel bölgenizi koruyun.

 

573 responses to “cinsel meraklar ve cevaplar

 1. hasan Temmuz 27, 2012, 5:56 pm

  erkek makatına 2 ve 5 cm arasında bir cisim sokarsa azgınlık halinde erkekliği bozulurmu ?Ama bu erkek karşı cinsle ilişkiye girmiş eşcinsel değil.

  • cinseldusunce Temmuz 27, 2012, 6:42 pm

   bu kişisel bir olay ,erkekte prostat desteğine ileri yaşlarda ihtiyaç duyulur bu söylediğinizi makata varmadan masaj yaparak ta aynı coşkuyu elde edersiniz. Erkekliğin bozulması diye birşey yoktur. Eşcinsel düşünce olmadıktan ve kendinize zarar vermedikten sonra. Yabancı ülkelerde erkek ürolojisine başvuran hemen hemen her erkek parmakla anal olarak dokunulur çünkü bevliye doktoru prostat muayenesi yapar orta yaşlarda. Sonda takmak ta erkekliği bitirmesi gerekir birçok üriner amelyatta sonda takılır ,idrar deliğine uzun silikon plastik boru sokulur. O zaman erkeklik çoğu kişide giderdi.Ama alakası yok. Bunun dediğim gibi kişisel bir olay.mastürbasyon kişisel tatmin başkasını ilgilendirmez

 2. zeynep Ağustos 2, 2012, 10:51 am

  ben 3aydır evliyim ilişkiye giriyorum ama hala kan gelmiyor zar yırtılmışmıdır

  • cinseldusunce Ağustos 2, 2012, 12:56 pm

   bazı kadınlarda esneklik gösterir , doğumda yırtılabilir. Zarın yırtılması için illa kan gelmesi gerekmezi bu sadece basit belirtidir. Kafanıza takmayın . eşinizle alışmaya bakın.

 3. dsadsa Ağustos 16, 2012, 10:52 am

  16 17 yaşlarında bir kızla öpüşmekten ve diger organlarını ellemekten hamile kalabılırmı ?

 4. do Eylül 2, 2012, 6:32 am

  külotun üzerine 2damla sperm akarsa kadın hamile kalır mi

  • cinseldusunce Eylül 5, 2012, 7:37 am

   1-2 damla spermle hemen hamile kalmak için çok olasılık gerekir. kızların doğurganlık günü sadece 30 günde 1-2 gündür o güne rastlatmış olmanız düşük ihtimal . gene de korunmasız yapmayın.Prezervatif kullanın korkunuz olmaz

 5. meraklı Eylül 13, 2012, 2:32 pm

  bi kız kendi kendine kızlığını bozmadan sevişirse günah olur mu?

  • cinseldusunce Eylül 13, 2012, 3:53 pm

   sorunuz için teşekkürler, din ile ilgili biri değilim, ancak insan mantığını kullanarak doğruyu yapıyorsa din de bunu destekler. Mantıksız dinin anlamı olmaz zaten. kendi kendine yaptığınız şeyin size zararı olmaz, günahı da olmaz, bunu çoğu kız erkek yapıyor zaten ama söylenmez,söylemezler yapmıyorum derler, bize genellikle ergenlikte günahlarla korkutulduğumuz için kendimizi tanımaktan korkuyoruz.
   Kulaktan dolma bilgileri genelde arkadaşlar söyler, bizde böyle yetiştik. neler duymadık, ergenlik çağında aldığım korkular olsaydı şimdi gözüm sakat,çocugum özürlü doğardı, o yalanları da dinle karışık atmışlardı. ne kör sağır oldum, bebeğim de sağlıklı.
   Benim yazılarımda zaten niyetim bilgi vermek.

 6. blootka@hotmail.com Eylül 21, 2012, 4:26 pm

  ben boşalıyorum boşaldıktan sonra birdaha akıyor bunun için ne yapmalıyım

  • cinseldusunce Eylül 21, 2012, 4:57 pm

   muhtemelen yaşın daha çok genç ergenlik dönemini henüz 1-2 senedir içindesin, spermin bol geliyor boşaldıktan sonra bir miktar borunun içinde kalıyor. akmaya devam ediyor bu akma 5-10 dakika daha sürer peçete koyarak kuru kalabilirsin. Boşaldıktan sonra devam ede akma olayı her erkekte vardır , genellikle idrar yapınca çiş yapınca kesilir

 7. blootka@hotmail.com Eylül 21, 2012, 5:35 pm

  boy abdesti aldıktan sonrada akma olayı olabiliyor veya boy abdestınden 2 3 gün sonra peki bu nedendir

  • cinseldusunce Eylül 21, 2012, 6:15 pm

   vücudun üretim yapıyor bunu durdurmak mümkün mü. ergenlik bir erkegin en kuvvetli zamanıdır. dolup boşalacak sen boşaltmasan da çıkmak ister.delikanlılık asında budur.

 8. nurcan Eylül 25, 2012, 7:50 am

  Sevgilimle surtunme yolunla birseyler yasadik onun ustunde baxer bende kilot vardi kilotumun ustu islakti hamile kalirmiyim

  • cinseldusunce Eylül 25, 2012, 9:07 am

   bir defa yaşayarak böyle bir olayla hamile kolma olasılığınız çok düşüktür, insanlar evli olup çocuk sahibi olamıyorken,gazetede haberlerde okuduğunuz tek cinsel ilişkiyle hamile kalan kızlar yalan söylüyorlar. Bu çok düşük bir ihtimal. ama olmuyor diye de çok fazla kurcalamayın, mesela erkek arkadaşınız ile illa beraber olacaksanız prezervatif kullanarak tek çamaşır üsünden deneyebilirsiniz. Daha güvenli olun ama tesadüflere işi bırakmayın.

 9. Kbr Ekim 20, 2012, 9:36 pm

  Surtunme yoluyla birseyler yasadik erkek arkadasimla ic camasiri yokdu her ikimizde de zevk suyu geldimi bilemiyoruz tabi adet oldum fakat normalde 4 5 qun surerdi 3 qun oldum sadece hemen ardindan idrar testi yaptim negatif cikti sizce hamile olma riski ne kdr?

 10. Kbr Ekim 20, 2012, 9:39 pm

  Bu arada maximus ilaci kullaniyorum adetimin ilk gunu agrili gectigi icin acaba omu kesti hemen bilemiyorum. . ekimin 20si veya 25.inde yasadik bunu ve eylulun 13.nde adet oldum lutfen akil verin cok stresliyim. .

 11. hüseyin Ekim 25, 2012, 10:12 am

  masturbasyon yapınca bi yere bulaşan sperm hamile bırakırmı mesela kanepe lavoba

  • cinseldusunce Ekim 25, 2012, 12:00 pm

   mastürbasyon yaptığınız spermler penisinizden çıktıkatan sonra hızla ölmeye başlarlar 1-2 saat içinde canlı sperm kalmaz. vücut ısısnda bir yere kadın vücudu gibi sıcak bir yerde ise en fazla 24 -48 saat yaşar , diyelim ki kolozete banyoya boşaldınız kız arkadaşınız 10 dakika sonra spermi içine koydu o spermlerin çoğu ölüdür , vücuttan çıktıgında aynı ısıda vajinaya girmesi gerekir. Sizin düşündüğünüz gibi hamile kalmak kolay olsaydı. Mektupla sperm ithal veya ihraç ederdik postaya koyup. Herkes Albert einsten ,veya akıllı adamları tercih ederdi, aptal yakışıklılarla ilgilenmez kadınlar. doğacak çocuk canavar olmalı ki hayatta ayakta başarılı olsun. Akıl kaba kuvveti yener bunun farkındalar hepsi.

 12. merve Ekim 27, 2012, 7:18 pm

  kızlarda kızlık zarı bozulmadan kızlarda boşalma olurmu ? tşkler simdiden..

  • cinseldusunce Ekim 27, 2012, 9:36 pm

   Boşalmadan kastınız orgazm ise, kızlarda erkekler gibi boşalma akma olmaz ama kızların orgazmı erkeklerden daha kuvvetli uzun olur. titreme nöbeti ve kasılma şeklinde olur. kızlık zarı bozulmadan da orgazm olabiliyorsun . klitoral okşamayla bu mümkün , zaten delik içinde sinir uçları yoktur. dış kısmında var , yani orgazm olman için illa bekaretin bozulması gerekmez.

 13. sinem Kasım 4, 2012, 1:28 pm

  erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte oluyoruz ve kızım kızlığım yerinde erkek arkdşmın penisi vajinama girmiyo sadece sürtünüyo açık konuşuyorum herşeyi bilin diye tam net bişiy söylemeniz için kusura bakmayın öncelikle. ve benm adet düzensizliğim var 1buçuk ay 2 ay geç olablyrum şimdi 2 ay gibi bi süredir adet olmuyorum çekndiğimden eczaneye gidip gebelk testide alamıyorum kaldım böyle ne yapacağımı da bilemiyorum ama erkek arkadaşım vajınama hiç boşalmaz eline boşalır hep sizce hamile kalmış olablrmiyim riski ne kadardır çok korkuyorum lütfen acil cevap yazın bekliyorum hala adet olmadım kasıklarımda ağrı oluyor ama adet olmuyorum sizce başka bi hastalıktan dolayı mı yoksa hamile mi kaldım eğer hamilelik gibi bi durum olmuşsa kızken nasıl kürtaj olabilirim lütfen yardmcı olun günleridr düşünmekten kafayı yicem erkek arkadaşım eminim sperm gelmedi diyor ama bi de siz yorum yaparsnız sevnrm 😦

  • cinseldusunce Kasım 4, 2012, 5:03 pm

   mailine attım mesajı, ancak aldın mı bilmiyorum, 1 gün sonra sahte mail yolladığınız haberi aldım, sizin maillerinizi zaten hiçbir şekilde 3ncu kişilere paylaşmıyorum. bazı şeyleri direk burada yazmayı uygun bulmadığım için mailinize yazıyorum. düzgün verildiği sürece sizde mesajınızı mailden okuyabilirsiniz.

   • ali Mart 14, 2015, 8:22 pm

    Aynı soruyu benimde sormam gerekiyoro sanırım kız arkadaşımla surtunerek birlikte olduk böyle bi risk olur mu lütfen aydınlatırmısınız

   • cinseldusunce Mart 14, 2015, 8:32 pm

    evet, tabiiki gebelik riski var, prezervatif kullanıp istediğiniz kadar sürtün, prezervatif kullananlar marketlerde hep aynı kişilerdir, siz amatörsünüz onlar asıl profesyonellerdir. adam mermisini kuşanıyor. kız gebe kalınca harcayacağınız para 1000 tane prezervatiften fazla olacaktır. Tek bahane hissetmiyorum ,içine boşalmadım valla kaçmadı. Kaçamak ilişki yaşıyorsanız önleminizi alıcaksınız. biriki defa olmaz ama birkaç defa sonra olabilir. Diyelim ki hamile bırakmadınız kızın mikrop kapma olasılıgı fazla prezervatifi kullanan erkekler aptal değildir.Bu işi yaptıgınızda banyo yapma şansınız yok evliler gibi,prezervatif kızım mikrop kapmasını ve sperm kokmasını da önler,evine temiz gider,korkusu olmaz. ama korkarsa bir kere , daha hiç olmaz. o korkuya kapılırsa o zaman isteseniz de yapamazssınız.

 14. cinseldusunce Mayıs 10, 2013, 5:41 pm

  erkeklerde erkekliğin gitmesi mecazi bir anlamdır gerçekle alakası yoktur. Normal diğer erkekler gibi elinizle ileri geri okşama taktiği genellikle tüm erkeklerin kullandığı yöntem ancak siz nasıl boşalmaktan keyif alıyorsanız o şekilde farketmez. Yaptığınız şekilde homoseksüel veya travesti yada erkekliği bozulmuş olmazssınız spermleriniz kendi anal bölgenize kaçsa bile. Eşcinsel olmak için kasıtlı eşcinsel davranış gerekli ki bunda gayet normalsiniz. Sadece boşalma yönteminiz farklı. Sonuç olarak problem teşkil etmez ,kanımca gayet sağlıklısınız.Kendinizden endişe etmenize gerek yok.

 15. hakan Ekim 2, 2013, 3:32 pm

  kız arkadasımla ilişkiye girdim 1.ve2. bosalmada kendimi tuttum ve vajinasından cıktım 3. de tutamadım ve içine bosaldım kız arkadasım hamile kalırmı acaba kalsa bile nasıl önlem almam gerekir

  • cinseldusunce Ekim 2, 2013, 6:00 pm

   kız arkadaşının yumurtlama gününe denk getirdiysen hamilelik ihtimali vardır 30 da 1, dışarı boşalma dogum kontrol yöntemi değildir. mezi sıvısı oluşur sen her zaman yapıyorsan hep risk var. madem bu işi yapıyorsunuz prezervatif kullanın. hem o temiz kalır hem sen. Türkiye insanı hissetmiyorum diye kullanmazken geri kalmış dediğimiz arap ülkelerindenin lağım suyundan prezervatifler çıkıyor. Bizim Nüfusumuz araplara göre daha fazla artıyor. Sebebi ise kendi kafamıza göre uydurduğmuz geri çekme yönetmi. Sanıyoruz ki içine boşalmazsan çocuk olmuycak. Mezi akıyor her giriş çıkışta . Spermleri görmek için elektron mikroskobuyla bakmak gerek.Şu ana kadar şansınız iyi gitmiş diyebilirim.Beklemekten başka çare yok kızın vajinasını yıkayarak düzeltemezssin. hap alarak geri dönüşü yoktur bu işlerin.Şansınıza kalmışsınız yine ha içine boşalmamışsınız aynı şansa sahipsiniz. sadece yumurtlama gününü tutturamıyorsunuz.

 16. sevval Ekim 13, 2013, 8:23 am

  Ben kendim cinsel iliskiyi mrk ettgm icn pc den izliyordm. Bi gun cok azmistm dayanamadm kendi kendime bisiler yaptm ama adetken. Bu bna zarar verirmi hamilelık olasiligi varmi. Korkuyorm . Lutfn hemen cevap verin . TESEKRLER

  • cinseldusunce Ekim 13, 2013, 11:38 am

   kızlar kendilerine zarar vermezler merak etmeyin , bunu sadece yapan siz değilsiniz, insanoğlu merak eder. zarar verse acı duyar, acı duyacağınız bişey yapmadığınıza göre sorun yok .Genellikle adet dönemleri kadınların en devingen dönemidir. sadece sizde değil bu doğal bir durum.Kendi vücudunuzdan korkmayın

 17. galip... Kasım 1, 2013, 6:48 pm

  Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik penis içeri girmedi sadece arkadayken başında sanki bi islaklik oldu hamile kalir mı

  • cinseldusunce Kasım 1, 2013, 8:42 pm

   gün olarak kız arkadaşınızın yumurtlama dönemine denk getirmeniz düşük ihtimaldir. sürtünmede sıvılar temas etse de ısı farkı oluşur bu yüzden spermlerin büyük bölümü ölür. ama mezi sıvısı aynı sıcaklıkta kadınlıga kartıştıysa gene de ihtimal oluşur. herşeyin denk gelmesi gerekir hamilelik için. Bir dahaki sefere önlem alın,

 18. defne Kasım 6, 2013, 7:41 pm

  merhabalar ben oncelıkle 14 ekımde her ay adet tarıhlerım gunu gününe uymuyr ama 2 kasımda beraberlk yasadm korundk nısanlım tekrarda temızlendı durduk ve devam eddık korumasz bosalmadn çıkardı yalnız herldekı adrenln olsa gerk sankı br damla oldu olmadı su gecıktrıcı spreydeki etkısı gıbıydı falan dedı sonra yok dedı ve 5 kasımdada hep korunduk eger 1 damlada olsaydı nebılm vajinadan cıkarmydı hamılelık kolay bırseyd egl yumurtlamam donemımn olp olmamsnı bılmıyorum?

  • cinseldusunce Kasım 6, 2013, 9:04 pm

   dediğiniz tarihlere göre 1-2 kasım civarı tehlikeli günler sayılır,5indeki ilişkiniz daha tehlikesiz. Genellikle tek bir defada aşılama ile fertilite kolay olmaz ama içine kaçtıysa az da olsa hamilelik şansı var, erkek içine girip çıkması esnasında baş kısmından cıvık akıntı oluşur buna mezi denir. içinde gelgit esnasında illa ki 1 damla akar yoksa sert kalamaz heyecan sıvısı bu. Bu sıvıda da spermler çoktur . dışarı boşalma yöntemi korunma değildir. Bundan sonra dikkatli olmanızda fayda var. 2 hafta sonra adet belirtisi hissetmeye başlarsanız sorun yoktur, Gögüslerde şişme karında ağrı vs önceden zaten anlarsınız.

 19. defne Kasım 7, 2013, 11:18 am

  ◾-pekı pazrtesı gunu tolam 10 gun olcak gebelik testı alsam cıkarmı olup olmadgna daır cıkarmı ? 2 kasımdan bu yana

  • cinseldusunce Kasım 7, 2013, 11:25 am

   hemen belli olmaz tabiki bekleyip görmekten başka çare yok ama ortalıgı bulandırmayın hemen 1 defada hamilelik olasılıgı genelde düşüktür, ama bu tür hatalara devam edilirse fertilite olasılıgı artar. her halukarda bekleyeceksiniz 10-15 gün sonra yeniden doğarsınız.. 🙂

   • defne Kasım 7, 2013, 12:11 pm

    sonuçta 5 ay ara verdım ılskıye 2 kasımda olmuştum ve 5 😀 devamlı bırı olan degılm nısanlm calsyr ben okudugm ıcın bınde bırıne ne bılım 😀 korktum okulum var engel korunmak ıcın ben preztfede guvenmyrm rısk oluyormuş galba patlıyormuymus ondanda korkuyrm bana önercegnz nedır ?

   • cinseldusunce Kasım 7, 2013, 1:21 pm

    kız gibi olursun 5 ay uzun zaman aynı zahmeti çekersin bişey anlamazssın. Prezervatif güvenlidir. en azından temiz kalırsınız, kokusu filan kalmaz.2-3gün evlenince daha iyi korunma yöntemi bulursunuz.Okulunuza önem verin elbette ki. sağlıklı günler

 20. defne Kasım 7, 2013, 3:05 pm

  sızcevarmıdır brsey adet agrlrm vr duzenszlstı bır kackz kullanmstm aralıklı ertesı günden sonra ıyıce tarıhler dengesızlestı adet sanmyrm br kzden bırsey olcagını ben pazrt test alaym cıkarmı acaba 2 kasım 11 kasım brtane daha alym cumrt bakarm 15 gun olms olr 😀 bu korku nedır bole benmkısı korkuıstek flanda degıl

 21. defne Kasım 7, 2013, 3:08 pm

  hatta 6 ay olmadm tabı 😀 ondan bırsey olurmkı anlamadm gttı 2 kasım 11 kasımda bn test lym 10 gunolr ve 15 gundede yaparm bnmkı ıstemmek korkusu 😀 su preztfı bolsdktn snra cıkrtp tmlyp yıkyp tekrr takıp hıc cıkarmmsı lazm ama degstrmsı lazm onlem ıcın 😀 erkk olmalymsm yanls yaratılmısm

  • cinseldusunce Kasım 8, 2013, 7:21 am

   kız doğmak güzeldir, bir erkeğin hissedemediği hisleri yaşamak ,duyamadıgı kokuları duymak ve anne olabilmek bakış açınız farklı ve ağlamak içinde gülebiliyorsunuz.. Kendinizi keşfederseniz bir erkekten kat kada daha fazla tatmin olabiliyorsunuz ve bu size günlerce yetebiliyor.Erkeğin kısa ve zayıf olduğu için devamlıı bunu düşünüyor. Martı kuşlarının devamlı yemek ihtiyacı gibi ama gemiler heryer martı pisliğiyle doldur. çok cabuk sindirirler.Buda bir ihtiyaç olmasa martı bunu yapmazdı.

 22. ısıl su Kasım 10, 2013, 12:12 am

  merhaba benım sorunum ılıskıye gırerken cok cabuk ıslanmam yanı partnerımle on sevsmede vajınamı yalamak ıstıyor fakat ben asırı ıslanıyorum o yuzden rahatsız oluyor ve yalayamıyor bunun onune nasıl gecebılırım

  • cinseldusunce Kasım 10, 2013, 11:27 am

   Heyecandan oluşan kayganlık sıvısı sizin en doğal gösterdiğiniz tepkidir. Bundan erkeğinizin rahatsız olması çok yanlış,Birçok kadın kupkuru susuzluk çekerken sudan rahatsız olmak , Hani balı bulmuş ta rahatsız olmuş derler. Sizin yapacak bir olayınız yok ki . Bu durmunuz gayet sağlıklı. Partnerinizin memnun olması gerekir bilakis. Çünkü çogu kadında ıslanma az görülür yetersizlikten şikayet ettikleri için kayganlaştırıcı kullanılır.yeni evli cinsel ilişkiyi yapamamış birçok kişiye doktorlar kayganlaştırıcı jel yazar reçeteye. Erkekler kadınlık sıvısını hep merak ederlerken kadınlar hep saklar gizler ,rezil olacagını sanırlar. Bolluktan rahatsız olmak gibi bişey. siz keyfinize bakın. Partneriniz akmayan kuru çeşme bulsun,inanın ki su için geri dönecektir. Çünkü kurulukta acı cekme yüzünden çoğu kız cinsel ilikşiye girmekten kacınır can yakıcı oldugu için.

 23. ceyda Kasım 19, 2013, 9:51 pm

  benim size bir sorum olucak ben 2 yillik ewliyim ve adet gunum butmisti fakat hafif kanam wardi bendekendim pamuktan yaptiihim tampon koydum esim icime bosaldi hamile kalma olasiligim nedir

  • cinseldusunce Kasım 19, 2013, 11:20 pm

   genellikle adet günleri hamile kalma şansınız yoktur. adet bitiminde de yumurtanın hazırlanması 1 hafta kadar sürer , muhtemelen ilk adet gününüzün başlangıcını varsayarsak 6ncı veya 7nci günü son kokulu gününde(çikolatalı günler diyelim) olduysanız zaten risk çok düşüktür. ama sonraki hafta yaparsanız en yüksek riske girerdi.. adet başlangıcının üstüne 2 hafta koyarsanız hemen hemen en dogurgan gününüz çıkar

 24. defne Kasım 22, 2013, 9:28 pm

  25.merhabalar benım sorum olcak ben adet oldum yanı ustune görme gıbı bır sey olcagını sanmıyorum az lekemsı kan az şıkır şıkır adet kanaması gıbı degıl dmı duzensz tarhlerm benım :/ boşuna test aldım gebelik elımde kaldı yapmama gerk vrmı msn gıremıyorm burya yazarsnz sevınırm

  • cinseldusunce Kasım 22, 2013, 11:19 pm

   adet olduysanız ,saten memelerinizde gerginlik ve karnınızda ağrı duyuyorsanız yan etkisinden belli eder, ilk gün 1-2 damla 2nci gece özellikle çok gelir sonra 4-5 gün devam eder en sonu kakao gibi kalın, sonunsa koku kalır .. yani bu olması gereken.Hamilelik Riskiniz kalmamış demektir .Ancak düzensiz adet için bir doktorla konuşun sebebini ögrenin. düzensizlik 18-19 yaşına kadar oturması gerekir. Eğer düzensiz ise belki sebebi yumurtalıktaki kist yada hipofiz bezi ile olabilir. doktor hap verir ve düzene sokar gerçek sebebini öğrenin sizde rahtlayın, sağlıkla kalın

 25. defne Kasım 24, 2013, 9:18 am

  ben 13 kasımda leke geldı ogun az geldı adet ertesı gun bayaga geldı 17 kasım aksmı sonlandı adetm şıkır şıkırdı hamıle degılm olsa leke olrudu yerleşme kanı dollenmedn 10 günde oluşuyor bunu bılıyorum benım yumurtlama gunum nezaman

  • cinseldusunce Kasım 24, 2013, 11:46 am

   13 kasım ilk gün olsa genellikle yumurta olgunlaşması 14 gün sürer =26-27-28 gibi riskli günlerdir ama bu düzenli adet gören 28-30 gün de hep aynı döngüye sahip kızlar için geçerlidir. yumurtlama günü sapma gösterebiliyor. genellikle sapma yoksa dediğim tarihler +spermlerin kadın vücudundaki sıcaklıkta +-1 gün neden dersen 24 saat yaşayabileceğini da hesaplamalısın .takvim yöntemi %100 korunma sağlamaz ama gene de çogunlukla tutar ,adeti düzenli olan kızlarda erkeklerin dışarı boşalma yönteminden kat kat daha emindir.

 26. defne Kasım 24, 2013, 12:10 pm

  benım adet tarıhlerım cok duzens yasım 19 anlamadm 28 30 gunmu rısklı bırde

  • cinseldusunce Kasım 24, 2013, 3:50 pm

   adet şaşmasında 1-2-3 gün fark önemli değildir, adet günleriniz düzensiz ise yumurta düşürme gününüz ile korunma risklidir. evlilik dışı ise prezervatif evlilik içinde ise rahim içi araç=spiral yada hap kullanmanızı öneririm ancak spirali çocuktan sonra kullanırsanız daha iyidir. Çocuk istediğinizde çıkarmak ayrı bir külfettir.. Bunun dışında düzensizliğinizin sebebini araştırın bir jinekolog-kadın doğumcuya gitmenizi öneririm, Sebebini ögrenirseniz düzene sokmanız da mümkündür. Sağlığınız bazen küçük muayenelerde yatar.. Jinekolog ta açıp bakmaz genellikle(utancak bişey yok ) ultrason ve teşkilatlı makinelerle incelenir , 19 yaşa gelmiş bir kızda oturmuş olması gerekir hemen hemen .Daha önce benzer bir kardeşim vardı şu anda sağlıklı çocuk sahibidir, düzensiz idi onda da hatta memede kist oluşmuştu tetkiklerde bir türlü sebebini basit kas sıkışması gibi gördüler bir kısmı, en son bir doktor kızı resmen küçük haplarla hem adetini düzene soktu,hemde memedeki kist kendi kendine düzeldi.bunun böyle olacağını o doktor keşfetmişti. Hatayı kökten çözmek bilmek her zaman insana fayda verir.Dogumdan sonra da o hapı kullanmasına gerek kalmadı düzene oturdu..

 27. defne Aralık 1, 2013, 1:40 pm

  merhabalar 26tısından oldum içeriye boşalmadı hepsı dışarıyaydı zaten nişanlımın zevk suyu gelmiyor cabuk boşalma sorunuda var ancak ıckı gecıktırıcı vb gec oluyor sonra olduktan sonra banyoya gıdıp temızlnep tekrrdan aradan sonra bırlesme oluyor cok tıtız yalnız bır bayan olarak hep bır korku yasıyor ılskıden kacgun sonra gebelik testı yapılmalıdır adetım duzensız zaten 13 kasımdı

  • cinseldusunce Aralık 1, 2013, 6:37 pm

   ilişkiden 15-20 gün sonra genellikle test belli olması gerekir 2nci adet dönemine girmeye yakın fertile oldugu ortaya çıkar genellikle hemen ertesi gün gebelik testi yapsanız çıkmaz. 20 gün sonra tek çizgi görsüsrseniz sorun yok ama çift çizgi görürseniz gebesinizdir. Fakat sizin düzensiz olması belki testi yanıltabilir. Adet düzensizliğiniz fazla kiloluysanız sebebi bu da olabilir, genellikle şişmanlıkla çok rastlanan poli kistik over çok görüldüğünü biliyorum

 28. defne Aralık 2, 2013, 9:52 am

  keşke olsam 😀 çıtıyım pıtı zayıfım 😀 oda degl

  • cinseldusunce Aralık 2, 2013, 10:19 am

   Düzensizlik birkaç analiz içinde sebebi anlaşılabilir, çalışma sistemini düzene sokarsanız normal kadınlaşma oluşumu göstermeniz gerekli, yani hormonal olarak bir düzene oturursanız sağlığınız da düzende olur. Yaratılış yapısı düzen istiyor kendi haline bırakırsanız gelecekte bazı sıkıntılar oluşebilir. üremeyle değil ama bağlantılı organlarla. en azından içiniz rahat olsun kontrol altında tutun kendinizi düşüncesindeyim. Kız doğmanın hafifliğini hayatın akışına vurdumduymazlığa tembelliğine bırakmayın.

 29. defne Aralık 2, 2013, 11:17 am

  sımdı 26 da bırlktelkyasandıama boşalma olmadı vajınayada nezmn gebelk testı yapım 15.gunde kesın net cıkarmı

  • cinseldusunce Aralık 2, 2013, 11:38 am

   20 gün olunca kesinliğe kavuşur hemen hemen ,fertilite varsa zaten olgunlaşması gerekir. bu zaman alır. ilişki sonrası hemen hiçbir gebelik testi doğruyu göstermez en az bir 20 gün geçince yavaş yavaş belli olur ,bazen 15 günde de belli olabilir bu yumurtlamayla,zamanlama ve vücudunuzdaki hormonlarla alakalıdır

   • hasan Ocak 28, 2015, 6:23 pm

    merhaba benim sorum kiz arkadasimla iliskiye girdik ilk iliski bu kiz arkadasimin adeti 4 ocaktaydi biz 18inde iliski yasadik ilk basta korunmasiz bir sekilde daha sonra bosalmaya yakin prezervatif taktim. yumurtlama gunu oluyormus oda bilmiyor bende bilmiyorum boyle bir gunun oldugunu ama 17sinde kasiklarinda agri istahsizlik falan vardi onun demesine gore usutmus olabilirim diyo ama ben yumurtlama gunu oldugundan oledir diye tahmin ettim sizcede tahminim yanlis olabilir mi 4 ocakta adet goren biri 17 ocakta yumurtlama gunu olamaz mi? Bu zamanda zevk suyunun hamile birakma olasiligi kactir yani normal bir sperm bosalmasiyla bir midir zevk suyusundaki sperm bazi kaynaklara gore bazi kaynak dedigim wikipedia da disari bosalmanim basarisizligi cikartirken meninin azda olsa akmasi yada iki kez ust uste yapildigi zman idrar yapilmadigi icin zevk suyunun sperm tasimasi basarisizliklarimis cnku arastirmalara gore zevk suyunda sperm bulunmamakta eger ole bir ihtimal olmasa bile yani bulansa bile döllenme yeteginin olmasiymis disa bosalma wikipediada yaziyor bunlar sonucta wikipedia arastirma uzerine yapilan bi site ve genellikle yanlis bilgi verme olasiligi dusuk ama bazi sitelerde cok yuksektir hatta meniden daha guclu spermlere sahiptir deniliyor. Haydar dumenin cevabida o sivi gebe birakmax birak doga bildigini yapsin diyor e postama cevani atarsaniz sevinirim

   • cinseldusunce Ocak 28, 2015, 8:06 pm

    kısa zamanda cevabınızı mailinize yollayayacağım

 30. defne Aralık 3, 2013, 2:20 pm

  hızlı gebelik testı oncomed nezaman yapmalıyım hızlı gebelik derken anlayamadım aydınlatırmısınız benı ?

  • cinseldusunce Aralık 3, 2013, 4:35 pm

   Bir kadın sitesinde, oncomed erken gebelik testi.hamileliğin oluştuğu 7. günden itibaren test sonucu çıkıyor demişler adet görmeden önce yapabileceğiniz test demişler .Tek farkı 2nci adet günü gelmeden yapılması.

 31. defne Aralık 3, 2013, 6:16 pm

  yanı ben 13 kasımda adet oldum 26da bırleesme oldu ama ıcıne olmadı ben pimpiriklymde ondan nısanlım yok dıyor ben korkyrm okudugm ıcın engel olurcok erken nezaman yapmalıyım8 gun oldu bugnle hftaya salı yapsm 16 gun olr cıkarmı net

 32. tacettin Aralık 9, 2013, 6:28 pm

  iyi aksamlar bilginize ihtiyacım var .
  nısanlım ıle surtunerek bosaldık
  bosaldıkdan yarım saat sonra sperm su ıle temas eder ve bu nısanlımın vajınasına deger ıse nısanlım hamıle kalırmı ? (nısanlımın ic camasırı vardı fakat ıslakdıve bir gun sonra regl oldu ) Yardımmm

  • cinseldusunce Aralık 9, 2013, 8:34 pm

   hiçbir hamilelik şansı yok,regl gününe 1-2 gün kala yapmışsınız, içine sperm girmiş suda spermler son süratle ph degeri ve ısı kaybından ölür onda da şansı yok. Adet görürken insan vücudu 2nci yumurtayı aynı anda dökmez. O yüzden hamilelik şansı yok gibidir.

   • tacettin Aralık 14, 2013, 1:06 pm

    brsey dha sora bilirmiyim yarım saat ıcınde sperm hucrelı ıc camasırda ölür mu ?
    yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım

   • cinseldusunce Aralık 14, 2013, 3:23 pm

    sperm hücreleri iç çamaşırı içine döküldüğünde son süratle ölmeye başlarlar ısı farkı ve mikrobiyel ortama düştükleri için ve ısısal olarak bir başka vücutla karşılaşmadıgından büyük bir bölümü yarım saat sonra ölür. Kadın erkek ortak hamamlarında eskiden hamile kaldım diyen kadınlar, olmuştur bunlar yalancıdır çünkü sperm suyun içinde de ölür ve hamile bırakma olasılıgı yoktur. spermler sadece sıcagı sıcagına bir vajinaya ısı kaybetmeden hamile bırakırlar. sürtünmeyle yapanlar da aslında risklidir bu yuzden. size tam bişey diyemem ama çogu yarım saat içinde ölür. yaşayanlar da hareketlerini kaybetmiş olurlar

 33. defne Aralık 10, 2013, 8:22 am

  merhabalar bnm duznsız adetım yalnız hıc br ağrım ama yok kasıkta batma falan gebelıkle ılgılıde ama genede panıkcı bırıyım boşalma olmadı yalnız korkuyrm dünde kan pempmsı leke geldı gecen yıl cok sıddetlı gelmıstı kanamam sımdı az lavoboya gıderken az orta akıor anlamadm belımde ağrıyor ama bugn 15 gun oldu ılskı yasadım gebelik testı bugunmu yapsam çıkar yarınmı

  • cinseldusunce Aralık 10, 2013, 8:35 am

   adet olduysanız döllenme olmamıştır,düzensiz adet olmak kötü, genellikle 15-20 gün sonra belli olur 15 gün olmuş denerseniz belki çıkar belki çıkmaz, 3-5 gün daha bekleyin daha kesin sonuç alırsınız. zaten satılan çubuklar 3-5 tl 2-3 tane alın. isterseniz 5 gün sonra tekrar bir çubuk daha denersiniz, Gebelik durumu çok kolay oluşan bir durum değildir aslında birçok şartın biraraya gelmesi gerekir. Ama süreklilik olursa tabiki olunur. Bazen de şartlar tesadüfen tutar bu az görülen vakadır Dünyada milyonlarca insan var ve tesadüfen tuttururlar. Birçok evli insan evlilik içinde anca birkaç senede çocuk sahibi olurken , havadan nem kavrayan gebeliğe çok müsait bedenler de vardır.Şüphe sağlıktaki en önemli şeydir, kendinizi bilmek en güzel şey. Evhamlılık değil sizinki

 34. defne Aralık 10, 2013, 8:59 am

  kan geldı ama gecxenkı cok sıdttlıydı dun lekemsı pempemsı geldı bırz sıldm gene geldı lavaboda gelıyr normlde ped dolması gerk berkı de kendmı kastım streslıymde hava degsıklı olsa gerek duzensz zaten ozaman alayım test yapayım var gercı gene alırım

  • cinseldusunce Aralık 10, 2013, 10:39 am

   regl düzensiliği pekçok kadında vardır. bazen kilolulukla bazen hormonal bazen de miyomlarla ilgili . Ama en güzel bilgi sebebini öğrenmektir. yaş ilerledikçe sorunlar oluşturabilir. bunun sebebini ögrenmelisiniz. stres elbette ki hormonal dengeyi olumsuz yönde etkiler. gebe kalma korkusu da . adet görmeye başlamışsınız bu korkularınızın %50 sini artık unutun demektir. sakinleşin 🙂

 35. defne Aralık 10, 2013, 9:17 am

  süreklilik olmuyor :S nebılım kafam karıştı panıktende gelmiyor ama agrılarm vr :S suanda lavaboya gıderken daha arttı kan gelme gecnkı pedler ful doluyrdu smdı anlamadm 😀 dengesızlestı

  • cinseldusunce Aralık 10, 2013, 10:46 am

   stres yüzündendir, küçük şeylerde takılmayın, bir dahakinde önlem alırsınız .küçük ilişkiler ise kondom kullandırın herkes temiz kalsın ,mikropsuz korkusuz kokusuz bir dünya için.

 36. defne Aralık 10, 2013, 9:10 pm

  pıhtılaşma ve cok geliyor ustune görme farklyms lekemsımıs bırdaha adet gıbı degıl gelmıyormus cok korktum 😀

 37. defne Aralık 11, 2013, 12:33 pm

  brsey sorcam su bole pıhtılaşma yada sole kan uzun bole salgı gıbı gelyr cok aşırı anlamadm artı dun butn yukrdn asagya doldu ped smdıde lavbya gderkn byaga geldı hamllk rıskı yok hıc dmı 0 adet bu ustune görme farklyms sanırım kaç 16 gn oldu ılskıye gırelı bu hfta yapsm test kesn sonuç verrmı?

  • cinseldusunce Aralık 11, 2013, 1:50 pm

   adet görmüşsünüz sonucta teste gerek yok ama 1-2 damla deneyin tek çizgi göreceğinize eminim 🙂 fakat 10 dakikadan sonra bakarsanız değişken sonuş alırsınız.. ilk dakikalar içinde belli oluyor genellikle.

 38. defne Aralık 12, 2013, 8:43 am

  😀 bugun soeldgınızı yaptım oncomed hızlı gebelik testı vardı kenarda sabah uyanır uynmaz 😀 ılk ıdrr testıyle yaptım ve c tek cıktı 😀 net koyu br cızgı 17 gun oldu bugünle ama gecnkı cok sıddtlı adetm vardı busfer normal bnde sandmkı ustune görme cunku her sıtelerde saçma sapan seler yazıyor 😀 yok adetle aynı ıste falan kafam karıştı bırdha test almama gerk vrmı ?

 39. defne Aralık 12, 2013, 3:35 pm

  yokmu yanı bıseyım taktım kafayı bozdum 😀 panıgım geldı aftayada alımmı bır test daha 17 gun oldu bugn yptım hata payı nezaman oluyor ıdrar testte

  • cinseldusunce Aralık 12, 2013, 10:06 pm

   görünüşte adet te gördünüz, 1 hafta sonra da test etseniz tek çizgi çıkacağını düşünüyorum. Hamile kalmak 1 defada kolay değildir, vajina spermelere karşı da sıvısıyla savaş halindedir asitlik yapısı gereği. Tam gününe rastlasa bile evli olup ta uzun süre çocuk sahibi olamayan insanlar çoktur. İşte bu yüzden çocuk sahibi olmak kısmet işidir derler. Ancak gençken 18li yaşlarda en hızlı üretime açık zamanlardır genelde. yaş ilerledikçe azalma olur. Biraz spermin niteliği, ve kadının cinsinde ailesel yapsı o anlık yapısına bağlı bir durumdur.

 40. mahmut Aralık 15, 2013, 3:07 pm

  banyoya boşaldıgımız zaman 5 dakikalık sabun ve şampuan kullanıp duş aldıktan sonra boşaldığımız yere biri gelip oturursa hamile kalırmı

  • cinseldusunce Aralık 15, 2013, 5:30 pm

   hiçbişey olmaz o spermlerin çoğu ölür, şampuan denen kimyasal madde, ısı farklılıgı.ve ph derecesi farklı sıvıya temas ettiği için. Bu çok eski bir yalandı.Baskıya kalmış toplumlarda ,kadın bekarken hamile kalınca kendi canını kurtarmak olayın sevhen suçsuz oluştugunu anlatmak için kullanırdı.kadın erkek ortak hamamlarda yıkanırken oldu derdi. Ama bilim öyle olmadıgını söylüyor. Demekki yalanmış ..Cinsel deneyler gelişmiş ülkelerde daha çok yapılmakta insanların olasıılıkları ölçülmektedir. Bunu bir hekime söyleseniz de benzer cevabı alırsınız. Spermler boşaldıktan sonra zaten ısı kaybından hızla ölürler.

   • mahmut Aralık 20, 2013, 12:35 pm

    bu sperm aktığı yerde yapışıyor ve su tutsanda geçmiyor bu yapışkan sperm suyla karışıp vajinanın içine girse ve kadın da gününde olsa risk varmıdır

   • cinseldusunce Aralık 20, 2013, 3:37 pm

    su spermin geçeceği bir yapı değiil kardeşim anla bunu, karşıcinsin ürettiği suyun içinde yaşar. ama illa ki bulaştırıcam dersen tükürükle de bulaştırırsın spermi . bu o kadar bilimsel açıklanacak bir kon değil. spermin yapışkan sıvı oldugunu suda inatçı oldugu doğrudur, ama karşıcinsin sıcak sıvısı için imal edilmiştir. bu yüzden karşıcinsin içinde yaşayabilir. zaten penisten çıktıktan sonra son süratle ölmeye başlar. akvaryumda sperm üretirler millet çocuk sahibi olurdu. Milyonlarca spermin olabilir bunun hareketli olanları önemlidir ölü doğanları değil. su gibi ph sıvısı farklı yere girmiş sperm ölmeye mahkümdur hemde son süratle. amerikada doğum kontorlü için diet kola dökerler mesela. ve ertesi gün hapı yerine diet kolayla sperm öldürecegini düşünürler gerçekten iş görür de, ama ne kadar güvenilir nasıl yapılır tartışılabilir

 41. defne Aralık 15, 2013, 8:47 pm

  ya ben hala pimpirikliyim salı gıdcem doktora adet gordumde cok dengesizce ya anlamadm 9unda leke geldı aksma doğru pempmsı sonra 10unda oglene doğru yukrdn aşağıya kadar doldu 11ıde orta az 12 13 undede ole sonra bıttı kahverngı leke sankı peynırımsı kahverengı akıntı gıbı sılnce ole degıl anlamadm zatn 17 gun olmuştu tets yaptım hızlı bısey yok anlamadım bıse varmı bnde bıse

  • cinseldusunce Aralık 15, 2013, 9:37 pm

   anlamsız akıntı,leke, kanama bir enfeksiyon belirtisi olabilir, hamilelik değildir ama ,üşütme yada bunun benzeri olasılık. bide psikolojik sıkıntı. hekimden sonra buraya yorumunuzu yazarsanız en azından bir başka kişinin benzer sorunu oldugunda bunları okuyarak kendini algılamasını sağlamış oluruz. sağlıcakla kalın

 42. defne Aralık 16, 2013, 6:42 pm

  çok tesekkıur edermm tabıkıde yarn aksam hemen yazarım yorumumu cok sagolun ıyıkı varsınız 🙂

 43. defne Aralık 16, 2013, 8:50 pm

  22 gun gectı ılsıkıden ıdrar hepsı yapılcak kesın net çıkar dmı erken degıl 26 kasımdı yarın yapıcam

 44. defne Aralık 17, 2013, 8:35 pm

  gıttım hastaneye dırek ıdrar ve kan testı yaptılar hıcbırsey çıkmadı akıntı normalmıs bole stresten oluyor zaten çıksaydı ıdrar yaptıgnz kaset testtede olurdu ama erken gebelik olusssaydı gozukmeye bılırdı. dedı kanda ılskdan bellı zmn gectktn sonra bıle çıkıyor zaten en guvenlr hastanedeki test değer 0.100 du negtftı hepsi

  • cinseldusunce Aralık 17, 2013, 9:18 pm

   güzel bir haber,idrar testinde hormonlarda belli olurdu zaten, kan testi de işi grantilemek için. sağlıklı günler dilerim. 🙂 yorumlarınız ve sorularınız için teşekkürler.

 45. Zeynep Aralık 29, 2013, 2:05 pm

  hocam bir sorum olacakdı
  ısmım zeynep 22 yasındayım esım ıle 1 sene oldu evlenelı yardımınıza ıhtıyacım var . kocam ıle normal de cok dıkaktlıyız cocuk ıcın cok erken oldugunu dusunuyoruz ıkımızde . gecen ay 23 unde ılıskıye gırdık herhangı bır sorun yoktu kocam bos*ldıktan 10 dk sonra bırlıkte dusa gırdık . ve kocamın uzerıne sperm bulasmasından ve bunun yuzunden gebe olmamdan korkuyorum. ertesi gun yanı kasımın 24 adet olmusdum endıselerım kalmamısdı . fakat aralık 29 olmasına ragmen hala regl olmadım . lutfen bılgıverın hamıle mıyım ?.Adetten bırgun once yumurtlama donemı olur mu ?
  dıs ortamda ve suyun altında sperm kac dakıka yasayabılır ? cevabınızı buyuk bır merak ve korku ıle beklıyorum ıyı aksamlar ıyı calısmalar

  • cinseldusunce Aralık 29, 2013, 5:14 pm

   merhaba, korunma yönteminiz yok sanırım, eşiniz dışarı boşalma yöntemi ile korunduğunuzu söylüyorsa yanılıyor. eğer dışarı boşalma şeklinde korunma yapıyorsanız bu korunma değildir. Çocuk sahibi olma olasılığınızı şansa bırakın, çünkü bazen isteyince de olmuyor. olursa da yaşınız anne olmaya ideal. Geçen ayın 23ünde ilişkiye girdiyseniz 1 gün sonra 24ünde adet kanamanız başladıysa hamillik riskiniz düşüktür , bu ay geç te olsa gelecektir. Ama ara dönemde tekrar seviştiyseniz korunmasız, dışa boşalma yöntemiyle. hamilelik riskiniz var. ardan 1 ay geçtiğine göre. eczaneden 2-3 tl ye bir çubuk alıp hemen anlayabilirsiniz. sağlıkla kalın

   • Zeynep Aralık 29, 2013, 5:19 pm

    hocam yasım ıdeal fakat su an ıstemıyoruz . korunma yontemı yok fakat kesınlıkle vajına ıcıne bosalma olmadı . benım sıze sorum aslında suydu adetten bırgunonce hamıle kalmak mumkunmu normalde duzenlı adet goruyordum ve okudugum yazılarda duzenlı adet gorenlerı yumurtlama donemı adetten bır gun once ve ya sonra olmuyor sizce adetten bır gun once vazıjana dısına bosalmada hamıle kalınabılır mı ?

   • cinseldusunce Aralık 29, 2013, 7:40 pm

    adet kanamasına bir gün kala olan ilişkiden gebe kalmazssınız ama, daha sonra giderseniz ondan hamile kalırsınız. Kastınız illa ki adet öncesi ilişki ise,zaten yumurta yozlaşmış yarın düşecek yumurta döllenmekten uzaktır. Endometrium spermin yumurtaya ulaşması için en inceldiği zaman 2 adet döneminin ortasıdır, yani 2 adet dönemi başlangıçlarını hesapla 2ye böl ortalama hamile kalma gününü aşağı yukarı verir ilk gün 1 olsun 14 gün üstüne koy ayın 14-15i tam hamile kalma gününzdür ama bu dediğim gibi tam kesin değil spermler 24-48 saat yaşayabilir kadın vücudunda 1+-1 gün şaşma payı vs 3 gün perhiz konulur bu güne ayın 24ünden 24üne adet gördüğünü düşünürsek ayın 7-8-9 u senin hamilelik günündü , o gün birlikte olduysan ve korunma yöntemi sadece dışarı çıkarıp boşalmaysa ,o zaman gebelik riskin var. ayın 23unde ilişkiye girdin 24unde adet gördün ondan gebe kalmazssın. ilk adet gününün üstüne +14 gün koy hemen hemen en riskli günün çıkar buda adet döngüsü şaşmayan kızların kullandıgı eski bir yöntemdir. %100 Garantisi yok tabiki,adet görme bazen psikolojik sebeplerden dolayı 1 hafta 10 gün gecikebilir. Ben sadece bildiğim şeyleri yazıyorum. Tabi bu bir kanıt ölçüt değil. Buna takvim yöntemi deniyor %100 emin yöntem değil. en emini hap kullanmak ,spiral takmak. prezervatif evliler için uygun değil,ilaçtan da her kız kaçar.spiral de yeni evli kız için işkence gibi gelir. Ama hiç olmassa dediğim gibi takvim yöntemini denersiniz. başarısı %50 nin üstündedir.. yukardaki hesap 30 günde bir adet gören kızlar içindir, birçok kadn sitesinde hesaplaması var. onlara da bakabilirsiniz.
    yapılan araştırmalar
    Takvim yöntemiyle korunan 100 (yüz) kadından bir sene içinde ortalama 25’inde gebelik oluşmaktadır! yani %75 korur
    doğum kontrol hapı kullanan 1000 (bin) kadından bir sene içinde yanlızca 1inde gebelik oluşur yani haplar %99 gibi korur.. hap kullanmayacaksanız ,para vermek istemiyorsunuz, hap ta almak istemiyorsunuz,spiral de takmak istemiyorsanız Takvim yönteminin %25 lik riski vardır. adeti düzenli olanlarda risk daha da düşüktür tabiki.

 46. Yasin Ocak 4, 2014, 11:41 am

  Cinsellikte sevişme ve yüzeysel cinsellik esnasında penis ereksiyon halini aldıktan sonra boşalmadan inerse ( ve bu bir kaç kez böyle olursa ) sorunlar çıkartır mı? Çıkartırsa ne gibi sorunlar çıkartır?

  • cinseldusunce Ocak 4, 2014, 9:11 pm

   uyarılıp, boşalmadan erkekliğin inmesi, siz kızlarda görülen aşırılı uyarılıp nasıl ki orgazmı kaçırınca baş ağrısı migren krizine girerseniz benzer bir şekilde erkeklerde de amacına yaklaşmış ulaşamamış bir kırgın bir kedi gibi psikolojik durum oluşur.Kasabın önünde duran aç kedilerin halini düşünün. Bazı kızlar bu tür oyunları gençlikte erkeklere eğlence olarak acı çektirme,azdırıp kaçma ,gösterip kaçma,ortadan çekilme şeklinde biraz kızıştırsalarda bu oyunun maksadı karşıcinsi kızdırma,içgüdüde erkeklerden intikam alma gibi içdüşünce ile kendi yaptıgı yanlış hareket için acıma arasında kalınız. Bir müddet sonra kasabın önünde kediler dolaşmayacak başka çöplüklerde dolaşabilirler. Erkeğe anormallik yapmaz ama umutlarının tükenmesine sebep olabilir.

 47. defne Ocak 5, 2014, 10:19 pm

  size bır sorum olcaktır cok merak edıyorum nısanlım ıkı ucay ıstanbulda degıl yalnız kız kendı kendı boşaldığı zaman jıenekolog gorurmu yanı cınsel ılskıye gırms gıbımı olur mastürbasyon yaptığında ılskıye gırmedgım ıkı uc aya anlasılırmı anlayabılınırmı? doğum kontrol hapını nasıl kullancam zarrlımıdır merak edıyorum sorumu yanıtlarsanız cok sevınıcem sımddıen cok tesekkr ederm .

  • cinseldusunce Ocak 6, 2014, 4:34 am

   Merhaba, Evliyseniz doğum kontrol hapları emin bir gebelik yöntemidir, kullanımı aynen şöyledir
   İlk kutuya adetin ilk günü başlayarak her gün yaklaşık aynı saatlerde bir tablet içmeye devam ederek 21 tablet bitirilmeli ve bittikten sonra 7 gün ara vermek gereklidir. Bu 7 gün içerisinde her hangi bir gün adet başlayacaktır. Adetin başladığı güne aldırmadan mutlaka yedi gün ara vererek sekizinci gün yeni doğum kontorl hapı kutusuna başlamak gerekir. Yeni kutunun adetin ilk günü olması gerekmez, ilk gün kuralı sadece ilk kutu için gereklidir. Kızların bir bölümü psikolojik olarak korkuya strese girerler bu hapları içince oysa birçok jinekolojik tedaviyi bile jinekologlar bu ilaçla yapmaktalar.O kadar büyütülecek birşey değil. 3 ay ara verecekseniz kontrol hapını bırakabilirsiniz.. eşiniz gelince ilk adet gördüğünüzzde tekrar başlarsınız.
   -Mastürbasyon kadın veya erkek olsun bir kişisel ihtiyaçtır, mastürbasyonun tadını karşıcins tamamen veremez, kendi vücudunuzu siz tanıdığınız için rahatlıkla yapabilirsiniz, jinekologlar insanların mastürbasyon yapıp yapmamasıyla ilgilenmezler.Bunu anlamak için hiçbir kontrol cihazı mevcut değildir. Kişisel birşeydir ve eşinizin bilmesi gerekmez,aldatmak değildir,suçlu olmak değildir,eşinizde yetersizlik anlamına gelmez,utanılacak birşey de değildir birçok evli kadın erkek zaten evlilik içinde yapmaktadırlar. Doğumdan sonra erkek uzun süre cinsel işlevden uzak kalırsa erkek te zaten yapar.
   Vajina deliğiniz ilişkiye girmeyeceğiniz için 3 ay içinde kız gibi olursunuz, Kadınlar mastürbasyon yaparken içine bişey sokmaya gerek duymaz,genellikle klitoris okşaması olur, açıldıysanız en fazla parmak girse de o parmak penisten küçüktür. Zararı olmaz, akacak bir suyunuz enerjiniz varsa akıtın, delidolu en güzel zamanlarınızın kıymetini bilin.
   sağlıkla kalın.

 48. defne Ocak 6, 2014, 10:44 am

  jınekoluya gıtssem uc ay ılskıye gırmedgm gozkurmu ? çocuk olmama durumu olmaz dmı doğum kontrol hapı ısmını onerrmsnz sımdedn baslasm olurmu nısanlım ucay sonra gelck napmalıyım hıcbr bılgm yok ıcerde boşalma olsada çocuk olmuyrmu anlamadm ben bırsy ? benım adetm cok duzensız nasıl yapcm rakamları tutmyr smdı aslan encesı tedvsne basladm . bıtkı caylrdr agrı eksclr etklrmı azaltrmı korunmayı ılkten hemen korumuyr mu yenı baslynca doğum kontrlude ıkncı kutudamı koruma yukselyr benı bılglndrrsnz cok sevncm

  • cinseldusunce Ocak 6, 2014, 1:04 pm

   Bence önce bir kadın doğum uzmanına görünüp adet düzensizliğinizin sebebini öğrenin. doktor size doğum kontrol hapı da verecek ve düzenli adet görmenizi sağlayacak ilaç ta verebilir. yaşınız 18 ve üstüyse düzenli adet görmeniz gerekir.piyasada birçok çeşit dogum kontrol hapı vardır. yaseminmarka en çok bilinen cinsi.

 49. defne Ocak 6, 2014, 2:25 pm

  gıdecegın en yakın zaman yasım 19 6 ay snra 20 olcam acıpmı muaneye edıyr yoksa ne yapck doktr ılacmı yazck anlamadmkı b ırsey içe bosalnılsa bıle kalınmıyormu yanı onu sabah ıctınde oglen aksam ılskıye grılse br sey olunurmu

 50. defne Ocak 7, 2014, 1:05 pm

  fazla kullnmyrm ben maıl bu yuzdn burdan yazıyrm hayr korkum yok bıesey yasamadm nısanlımm bırbuck aydr yok ıkı ay alan sonra gelcek ama ben dıyorumkı hap kullanym falan nasl yapcam falan düşünüyorum

  • cinseldusunce Ocak 7, 2014, 5:05 pm

   öncelikle adet düzensizliğinizin sebebini ögrenin ,size bazı testler yapacaklardır. eger hormonal bir durum ise size hap vereceklerdir. aynı kadın doğumcuya korunma için hap yazmasını söylersiniz. Kullanımını size açıklayacaklardır. Düzensizliğinizin sebebi hormonal ise başka tehlikeler de sözkonusudur.öncelikle normal doğurgan kadın olmanız gerekir ki, doğum kontrolünden faydalanabilesiniz. Belkide küçücük bir hapla adetleriniz düzene girebilir.

 51. defne Ocak 27, 2014, 10:59 am

  merhabalar ılskıden 23 gun sonra kanda test yaptım gecı ıkı kez adette oldum bırnde cok strestn sütüne görme gbı sonra dolmaya başladı ped ıkıncısı aşırı geldı negatıf cıktı kanda sonra ayın sonunda ıdrarda yaptım tek bır buck ay sonra ıkıaya yakn test yaptımmtek sorun varmıdır ayrteen doğum kontrl kulnsm zarrı olrmu sabah ıcılıp oglen ılskıye grlıp boşalma olsa hamıle kalma rıskı olurmu benı bılglndrrsnz sevrm smddn teskkrler dılerm…

  • cinseldusunce Ocak 27, 2014, 12:05 pm

   doğum kontrol hapını ertesi gün hapı gibi kullanamazssınız, ertesi gün hapının da faydası olmadıgı yavaş yavaş ortaya çıkıyor,
   Doğum kontrol hapları nasıl kullanılır?
   Bu ilaçların kullanım şeması 3 hafta kullan- 1hafta bırak, veya 21 gün kullan-7 gün ara ver; şeklinde özetlenebilir. İlaçların tamamında, hapların üzerinde günler belirtilerek günleri şaşırma engellenmiştir.

   Doğum kontrol hapı, oilk kez başlayacak olanların ilk hapı adet başlangıcının tercihen birinci veya ikinci günü almaları gerekir. 5. günden sonra alınmaları sonucunda gebelik oluşabilir. kullanımı bu şekildir genellikle. amasağlık ocagınızdaki doktora da danışabilirsiniz size bir bilgi vereceketir

 52. defne Ocak 27, 2014, 2:15 pm

  nasılyan ı 5 gun gebelk olusblr derken ? 26 kasımda berebrlk yasamıstm bırsy olmdı tereddüt kaldm adet oldm ma strestn saçma sapan sonra 23 gun snra kan teste gttm 0.100 negtf snra ıdrr aldm br ıkı hfta sonra negtf snra bırbırbuck ay snra aldm gene negtf ıcebosalma olmckmı onu kullnsmda onu anlmıorm sabh ıcıyn oglen grsn aksm bıse olnuomu yoksa hap kullnldı dıye brsy olmuyormu

  • cinseldusunce Ocak 27, 2014, 3:42 pm

   5nci gün olayı sadece hap kullanımı ile ilgili yöntemle ilgili kesinlikten bahsetmiş, yani 5nci gün ilişkiye girdiniz hapa başladınız hap mesuliyet kabul etmez anlamında kullanılmış, takvim yöntemine göre ise adet başlangıcından sonraki 9-11 güne kadar gecerli ama korunma olaıslıgı %75 iken hap kullanımı %99.9 ordaki yazı genel buna kafayı takmayın derim. sizin gebelk durumunuz yok ki artık bunu unutun bundan sonraki ilişkinize bakın , geçmişi unutun.

 53. kadr Ocak 28, 2014, 9:46 pm

  yardımcı olabılır msnz ?
  esimle ile 2 ay once adetımden 3 gun once ılıskıye gırdık . fakat bır sonra kı adetım gecıktı gecen ay adetım 5 un gecıktıve ayın 29 da adet oldum bu ay da daha adet olmadım hamıle olabılır mıyım hocam ?

  • cinseldusunce Ocak 28, 2014, 10:39 pm

   ilişkiye girdiğiniz zamanla adet periyodunuz ile alakalı bir durum , eger 1 hafta daha beklerseniz zaten gebeliğiniz hemen hemen belli olur 1 hafta sonra adet görmeniz gerekiyor ggöğüslerde şişme sinirsel gerginlik 2-3 gün evvelden kendini farkettirir. sanırım psikolojik bir nedenle adetiniz 1 hafta ileri attı.bu normal bir durum. eğer 1 hafta sonra adet görmezsseniz 1 tane gebelik testi alıp 3-5 tl deneyin tek çizgi görürseniz sorun yok 2 çizgi görürseniz gebesiniz demektir. hemen hemen kesin bir sonuç alırsınız.

 54. defne Şubat 3, 2014, 10:40 pm

  merhabalar adetıme yakn ılskıye gırdım yalnız adetm geldı sıkır sıkkır tutsaydı adet olmzdım dmı bır problm varmıdır

 55. defne Şubat 4, 2014, 7:26 pm

  54.merhabalar adetıme yakn ılskıye gırdım yalnız adetm geldı sıkır sıkkır tutsaydı adet olmzdım dmı bır problm varmıdır??

  • cinseldusunce Şubat 4, 2014, 8:09 pm

   adet günleri (başlangıcı ve sonraki 5-6gün )ve adete 1-2 gün kala yapılan ilişkiler en güvenlidir. Vücut bir yumurtayı dışa atarken aynı anda 2nci yumurtayı oluşturmaz. tazelenmesi gerekir genellikle , adet geleceğini karın ağrısından şişmeden ,sinirsel durumunuzdan 2-3 gün önceden anlarsınız genellikle. işte bu günler emindir. Takvim yöntemine göre (tabi %100 kesinlik vermek zor dünyada herkes kendine göre yontar)

 56. defne Şubat 5, 2014, 11:34 am

  benım gn adetım azaldı bıtmek uzere yarın ılıskıye gırlse yumrtlama olurmuolnmzmı cok nısnalm cock ıstyr bn ıstemyrm

 57. defne Şubat 5, 2014, 8:13 pm

  ben bugn yasmın aldm eczaneden bellı bır saatemı alcm ole yazıyr ynz ustnde pazrt bıseler yazıyr onu anlamadm bugn carsamba nasıl olcak adetmn 4.gunundeym tam bıtmıs sayılmaz nasıl olcak anlamadım do yazıyr brde br kactane ustnde hapların

 58. defne Şubat 8, 2014, 7:44 pm

  merhabalar adetım 2 pazar oldu 4 gün de bttı cuma ılskye grdık ıcıme boşalma oldu yanlz alkollydm alkolden sonra 7 saat sonra ertesı gun ıctım gbelık rıskım varmdr yumrtlama gunumdemıyım bılmıyorum ?

  • cinseldusunce Şubat 8, 2014, 9:14 pm

   adet günleri sonrası +2 ve adet başamadan -2 gün öncesi yapacağınız ilişkide hamile kalma olasılıgınız düşüktür. ancak bu metod %100 garanti değil sadece doğal olarak bir yumurta atılırken 2nci yumurta aynı anda olgunlaşmaz. Yumurtlama gününüzü siz kendiniz tespit edebilirsiniz hemen hemen 2 adet başlangıcının tam ortasıdır, Lakin bu doğum kontol Yöntemi %75 etkilidir, yani %100 değil. Ertesi gün hapı her kızda faydalı değil genelde zayıf bünyeli kızlarda işe yarıyor , gazetede yazısı çıkmıştı. Kaçamak ilişkilerde prezervatif kullanın,

 59. defne Şubat 8, 2014, 8:00 pm

  birde döllelr dısarya cıkıyr sabahtn berı anlayamadım on lar ölü döller dmi bır sorun olrmu

  • cinseldusunce Şubat 8, 2014, 9:28 pm

   vajinanın görevi cinsel ilişkidir, içine akıp boşaldıktan sonra kendini kendi iç akıntısıyla birleşerek yabanco olan ne varsa dışarı atar. vajina pislik tutmaz. tutarsa hasta olur. spermler de vajina bünyesinde yabancı varlık görüldüğü için ve yerçekimine maruz kalır ve temizlenir. Vakum gibi onları çekip içine alan bir organ değildir. Her birlikte olacagınız erkekle bu spermeler geri akacaktır. kokusu 1-2 gün sürecektir.

 60. dilek Şubat 9, 2014, 8:27 am

  alkolden 7 saat sonra aldım ertesı gun hapınını ıkısınıde yuttum bende zayıfım bunyelıyım yanı 2 subatta adet oldum 6 sında kesıldı yumrtlama gunumu bılmıyorum 7 sınde ıcme boslma oldu ılac aldım alkolden 7 saatsonra problem varmıdır

 61. dilek Şubat 9, 2014, 12:03 pm

  alkolden 7 saat sonra norvelo ıctım ıkısnde sorn olmz dımı evet dedgm gıbıydı adet ve ılskım ıcmdekı çıkan döller ölu olsa gerk geblk olusmz dmı sonradan

  • cinseldusunce Şubat 9, 2014, 2:15 pm

   içinizden çıkan spermler ölü olduklarından değil, zaten çıkmak zorundalar. sizi gebe bırakan spermler gözle görünmezler. sanırım fazla cinsel beraberliğiniz yok bu zaten hep böyledir. genellikle vajinadan spermelerin geri akmasını erkekler kafaya takar. İçinize giren spermler daimi olarak içinizde kalmaz ,sadece 1 tanesi yaşar o da dölleyen en hareketli yumjurtaya ulaşan spermdir. spermlerin dışarı akması ölü oldukları anlamına gelmez. Yumurtlama gününüze uzak oldugnuz zaman birleşme yaşadıgınız için şansınız düşük. akan spermler belirti değildir, her ilişkinizde de bu geri akacaktır. yerçekimine karşı hiçbirşey kayıtsız kalamaz.

 62. defne Şubat 10, 2014, 11:13 am

  benım strestenmı usutmektenmı ne saga kasıgımda acı var batma alkolden 7 saat sonra zaten ıctım norvelo ac karnına çıkarmadım kusmadımda etkısı olur dımı zaten yumurtlama gunum olmadgnıda soylednız bılglndrrsn sevnrm ılskıden akc gun sonra kanda çıkar erken gebelik testı nezamn yapmalıyım erken gebelik nedemk

 63. dilek Şubat 10, 2014, 2:37 pm

  benım strestenmı usutmektenmı ne saga kasıgımda acı var batma alkolden 7 saat sonra zaten ıctım norvelo ac karnına çıkarmadım kusmadımda etkısı olur dımı zaten yumurtlama gunum olmadgnıda soylednız bılglndrrsn sevnrm ılskıden akc gun sonra kanda çıkar erken gebelik testı nezamn yapmalıyım erken gebelik nedemk anlam veremiyorum artı bırde saga sol kasıgım acıyor sankı bırı cekıyorbatıyor gıbı gerı akan döller ogun ve ertesı gun geldı sorun olurmu norvelo ıcmıstım alkolden cnsel ılskden 7 saat once etkıldır dmı yumurtlama gunumn olmadgnıda beyan ettınız ama benı bılglnedrrsnız coksevnrm smddn teskkr ederm…

  • cinseldusunce Şubat 10, 2014, 3:34 pm

   ben doktor değilim ancak sadece bildiklerimi paylaşıyorum, genellikle gebelik testi için 20 gün geçmesi gerekiyor, ne kadar geç testi yaparsanız o kadar daha kesin sonuç alınıyor. bunun dışında 15 gün sonra yapılan erken testler de var ama ne kadar dogru sonuç verir bilemiyorum. Kasıklarınızdaki ağrının yumurtalıktan mı ,yoksa üşütmeden,mikrop kapmaktan mı oldugnu bulmanız gerekir. eger akıntınızda anormallik(koku-akışkanlık vs) varsa enfeksiyon kökenlidir. ertesi gün hapının varsa yan etkisini bilmiyorum .Kasıkta ağrı cinsel ilişkinin, gebeliğin böyle bir yan etkisi anlamı çıkarmak sözkonusu değildir. Gebeliğin ilk vücutsal belirtisi mide bulanması-aşırı kokuya hassasiyettir. buda en erken gebe kaldıktan 1ay sonra çıkmaya başlar 3ncü aya kadar sürer. benim burada yazdıklarımın hiçbir kesinliği ciddi alınabilirliği yoktur. sadece bilgi paylaşımı yapan sizin gibi sıradan biri olduğumu tekrar bilmenizi isterim. Bundan sonra zamnı geri alamayacağınıza ve gerekeni yaptıgınıza göre beklemekten başka yapılacak bir durum yok. sabırlı olun , endişelenmeyin : ağrı fiziksel olarak devam ederse aile hekiminize bir danışırsınız.

 64. defne Şubat 12, 2014, 5:20 pm

  merhabalar sıze sorum olcaktı nervolyu ayın 7 de ıctım hıc kanamam yoktu bır yan etkı bugun ıdrarmı yaparken pempemsı akıntı kan geldı koymsu ve ıc camasırmada bu nedır bılgınız varmıdır panıkledım ben

  • cinseldusunce Şubat 12, 2014, 6:01 pm

   genellikle doğum kontrol hapları,ve ertesi gün hapları adet dengesini değiştirebilirler. çünkü içlerindeki kimyasal maddeler sizin yumurtlamanızı öteliyor, hiç beklemediğiniz bir zamanda adet görebilme olasılıgnız var . pembemsi kan hakkında bir bilgim yok vajınal normal bir adet kanı değilse enfeksiyonla ilgili olabilir ,gebelik belirtisi değildir

 65. defne Şubat 12, 2014, 7:22 pm

  yumurtlamayı ötelemek derken bıraz konuyu acabılme ıhtımalınız varmıdır ben pekı nezaman test yapabılırm ıdrar kanı yapmk ıstmyrm canım cok acıyr bayılcak gıbı oluyrm dayanmyrm erken gebelik test nedemek onu bılmıyorum

  • cinseldusunce Şubat 12, 2014, 7:44 pm

   doğum kontrol hapları,veya hormonal ilaçlar, her ne kadar adet başlangıcında alın denilse bile kullanılmaları sonucu daha önceden dengede olan adetinizin zamanlamasını değiştirirler. gebelik testinizi normal olması gereken adet gününe yakınken yaparsanız daha emin sonuçlar alırsınız ne kadar geç yapılırsa o kadar kesin sonuç alınır. erken gebelik testi birçok kadın yapıyor internette kadın platformunda forumlarda yazılanları okuyun sadece google da yazmanız yeterli özellikle kadınlar kulübü forumu oldukça faydalıdır. benim bilgilerim sınırlıdır..

 66. defne Şubat 12, 2014, 8:00 pm

  sorun su ayın 2 sınde oldum 6 sında bttı 7bde ılacı ıctım bugnde bu pembemsı kan sankı adet olcm gıbı o gun ıcersnde olck b rsydı genemıa det olcam bunu anlamadm

  • cinseldusunce Şubat 13, 2014, 8:05 am

   sizin için araştırdım, ertesi gün hapı Norlevo aldıktan bir müddet sonra adet gibi Ara kanama oluşabiliyormuş bu normalmiş ilacın etki yaptığının kanıtıymış. şubat ayı ay28 çekiyor Gelecek ayın 5 ine doğru normal adetinizi bekleyin. ayın 3üne doğru da gebelik testinizi yapın sonuç alırsınız.

 67. defne Şubat 13, 2014, 7:41 am

  suan sıkır sıkır tekrardan adetım geldı anlayamadmım ara kanama bıle olsa bukadr olcagnısanmyrm norvelo ıcelı 6 gun olmstu bugnle 7 bunedr lekemsı kan dıyor yada anlamadm ben bırsey hamılemym degılmıyımde bımıyrm kafam cok karışık ltfn yardm edın

  • cinseldusunce Şubat 13, 2014, 8:14 am

   cevabınızı yazdım önceki cevaptada yazdım ,Sizin için araştırdım ,aldıgınız Norvelo nun yan etkisi,ilacın tesir ettiğinin bir göstergesiymiş. ara kanama oluşturuyormuş bu normal bir durum,adet gibi gelecek. Gelecek ayın 5-6 sında normal adetinizi bekleyeceksiniz. Korktuğunuz için sabırsızlanıyorsunuz.böyle birşeyle daha önce karşılaşmadınız biliyorum ama , sabırlı olun. Bende bu ilacın yan etkisini bilmiyordum sizin için araştırarak öğrendim.

 68. defne Şubat 13, 2014, 8:48 am

  hemen olması gerkmıyrmuydu ıctgım gıbı 6 gun gectı ole oluştu ona sasırdm ben ne bılım . cok sagolun

 69. defne Şubat 13, 2014, 7:03 pm

  merhabalar ıyı aksamlar bırsey sorucagım sımdı beleık kan testını haftaya yapsam cıkarmı sonuç ayın 7 sınde olduk bırlıktelık haftaya hangı gun yaptırmm gerk ve kan testınde gebelıkte ılaccıkarmı ıcılıp ıclmedgı

  • cinseldusunce Şubat 13, 2014, 8:38 pm

   testleri erken yaptıkça yanılma payınız yüksek olacak,paranızı ve zamanınızı boşuna harcamış olacaksınız. Sadece bu değil hastaneler bu tür testleri bildirmek zorunda. ortada bişey yokken kendinizi deşifre etmek gibi bişey. sabırlı olmanızda fayda var. Bu kadar acele etmeyin. Birşey olduysa geri getirmeyeceğinize göre endişelenmeyi bırakıp normal yaşantınıza devam edin. Sanki hiçbirşey olmamış gibi düşünün. Birşeyi bilmeden engellemek veya durdurmak mümkün değildir.Bazen zamana ihtiyaç var. Güzel bir gün düşünün ve yarınlarınız hep güzel olsun.

 70. ali Şubat 13, 2014, 8:48 pm

  sperm ile kan birlikte akarsa ne olur kötü
  birsey mi yoksa iyi mi???

  • cinseldusunce Şubat 13, 2014, 8:54 pm

   iyi birşey değil ,bir enfeksiyon veya anormallik sözkonusu olabilir, bir üroloğa başvurun kendinizi kontrol ettirin. idrar örneği alsınlar. Kanlı idrar (çişin kanlı olması) iyi birşey değildir.

 71. ali Şubat 13, 2014, 8:58 pm

  ben 13yasindayim ve sperm neden cok az cikiyo ve neden su renginde neden beyaz degil..

  • cinseldusunce Şubat 13, 2014, 9:00 pm

   ilk çıkan spermler genelikle cıvık ve su renginde olur, bu prostat sıvısıdır. zamanla sahlep gibi bkirli beyaza dönüşür. daha yeni başladığı için böyle, Normale döner zamanla

 72. defne Şubat 15, 2014, 8:37 am

  merhabalar ayın 7 de ilşki oldu 21 de kan testıne gtcez gıttgımzde kesn cıkarmı ılskıden nekdr zaman sonra kanda cıkabılır kesın

  • cinseldusunce Şubat 15, 2014, 10:58 am

   size mailden de ulaşmaya çalıştım ama cevap alamadım, gebelik testini ne kadar geç yaparsanız o kadar kesin sonuç alırsınız. çok acele ve pipirikli olmayın korkunuz gebe kalmaktan daha ağır

 73. cinseldusunce Şubat 15, 2014, 7:00 pm

  hamile kalmazssınız ama, çok kurcalatırsanız mikrop kapabilirsiniz,yrini buldurursa bekaretinizden olursunuz Yaşınız kaç ?

 74. defne Şubat 18, 2014, 8:42 pm

  74.merhabalar birsey sorcagım ayın 2 sinde adet oldum ayın 6 sında adetım bttı 7 sınde bırlıktelık yasadım ıckıden 7 saat sonra norvelo ıctm 13 unde kanama oldu ucgun aşırı ve bıttı.17sınde dun bırlıktelık yasadım ıcıme boşaldı esım haberım yoktu anlamadım alkolluyduk yumurtlama zamanımmı tutarmı aklım karıştı nezaman test yapsam çıkar lütfen soruma cevap verın e maıl kullanmadm ıcın cevp vermyrm kusura bakmayaın sımdıden teskkrler ederm…

  • cinseldusunce Şubat 18, 2014, 9:22 pm

   siz bir hamilelikten korkarken 2nci birlikteliğe girmiişsiniz. bu bu şekilde devam ederse tabi ki ertesi gün hapı filan da iş görmeme durumu olacak.Daha emin bir doğum kontrolüne ihtiyacınız var. Adet gördüğünüz gün doğum kontrol hapına başlayıp bu şekilde devam ederseniz hamile kalma olasılığınızı yok edersiniz. Tesadüflere bırakıp ertesi gün hapıyla öteyeleyerek evlilik içinde kaçamak yapmak gibi bir durum oluyor. Aile doktorunuza danışıp size uygun dogum kontrol hapını kullanın ilk adet zaten 4-5 i gibi görürsünüz başlarsınız ve bir daha riskiniz olmaz.

 75. defne Şubat 19, 2014, 8:42 am

  rısk varmıdır hamılelık kfam cok karışık okuyorum engel olcak çocuk ıstemıyorumda 17dısındede bırlıktelık yasadık yumurtlama gunum mu hespladm ınternet ovulasyon 16sı cıktı

  • cinseldusunce Şubat 19, 2014, 8:54 am

   gebelik bir erkekle olunca risk işidir, zaten riskler % yüzdelerle ifade edilir. Ebeveyn olmak çocukça oyun değildir. Gençlermerak edip bu işi yapıyor ama bakire olsanız bile çocuk sahibi olabiliyorsunuz. Bu risk öyle bir risk ki. hergün yapsanız bazen 4-5 sene çocuğunuz olmazken . bazen de sadece tek ilişkide olabiliyor . kadının o anki durumuna bünyesine ve erkeğin hareketli spermine bağlı birşey. yumurtalar rahimde incelen bir zarla kaplı o zar inceldikçe hamile kalmanız artıyor,kalınsa çogu zaman spermler delemeyebiliyor. Hamile kalmak isteyen kızlar o tabakayı inceltmek için folik asit veya bademvari yiyecekler yiyerek gebe olaya çalışıyor. kısaca sizinki de buna bağlı benim bişey söylemem zor

 76. defne Şubat 19, 2014, 4:39 pm

  olablrmı yanı onumu dıyorsunuz dıyelım yumrtlama ayın 16 bırgnmu yumrtlama gunu nebılım bırsey anlamadm

  • cinseldusunce Şubat 19, 2014, 4:45 pm

   beklemekten başka çareniz yok bundan sonra yapacağınız işlem şu olmalı, adet gördüğünüzde doğum kontrol hapına başlayacaksınız 21 tane hap olucak, eşinizle birlikte olun yada olmayın hergün belli saate içeceksiniz. böylece hamile kalma korkunuz kalmayacak.sabredin bekleyin ,Ve aile doktorundan size dogum kontrol hapı önremesini isteyin.

 77. defne Şubat 21, 2014, 5:15 pm

  merhabalar ayın 7 sındekı ılskım ıcın bugn test yptım ıdrar oglene doğru tek cıktı 15 gundu bugnle ılskıdn 15gun gecmesı ytrlı yzmslr okudum suan ayın 17 sındekıde erken geblk tstı dollenmedn 8 10gunde yaplması alzm yüzde 99 guvnrlk yzıor dogrumudur anlayamadm brde sımdden tskkr ederm

  • cinseldusunce Şubat 21, 2014, 6:03 pm

   evet dogrudur ancak 1 hafta daha en azından bekleyip bir test daha yaparsanız daha emin olursunuz. erken yapılan gebelik testleri yanıltıcı sonuçlar verebilir. Şu tek çizgide hiç olmazssa iyimser olun. Korkunuz gebe kalmaktan daha fazla,soğukkanlı olup bekleyin herşey güzel olacak.

 78. defne Mart 1, 2014, 7:31 pm

  merhaba ıyı aksamlar ayın 2 subatta adet oldum 6 da bttı 7 de ılıskıye gırdık ıckıden 7 saat sonra ılac ıctım ertesı gun ayın 13 unde ara kanamam oldu 3 4 gun tekrradn 17 sınde ılıskıye gırdık tekrrdan korunmasız ara kanamadayken yurmtlalıklar calısırmı calısmadıgını bıryerde okumuştum sonra 23 ve 25 olduk tekrardan olduk yalnız bugünde olduk 3 4 ude az sprem oluyrms ve yumrtlama günümde degl galıba ve erken geblk test yapmstm 9 gun tektı ayın 7 17dısınde bısey çıkmadı nezaman kan testıne gıtsem çıkar net

  • cinseldusunce Mart 1, 2014, 8:35 pm

   bugünlerde yapacagınız test hemen hemen kesin sonuc verebilir. ve sanırım 4-5 gün içinde aksilik olmazssa adet görürsünüz. şubat ayı 28 çektiği için

 79. defne Mart 1, 2014, 9:31 pm

  gebelik soz konusu olamazmı dıyorsunuz boşalmada olsa gercı ıkıncı ucuncude az sprem geliyor ben duzensız adet goruyorum bırde sorun oo

  • cinseldusunce Mart 1, 2014, 10:18 pm

   düzensiz adet görüyorsanız şu ana kadar olan bütün herşeyi silin ve bundan sonra hiç olmazssa HAP ile dogum kontrol gibi bir yöntem seçmeniz gerekli, birde adet düzensiliğinizi bir jinekologa danışmalısınız. Bu bu şekilde devam ederse bir gün tesadüfen hamile kalaırsınız. Cİnsel ilişki yetişkin oyunudur, ve şakası yoktur. Gebe kalabilirsiniz tabiki

 80. defne Mart 1, 2014, 10:32 pm

  şuanda birşeyım varmdır duzensız evet aslanpencesı cayıda ıctım ne bılım anlamadım bırsey

  • cinseldusunce Mart 2, 2014, 9:21 am

   bir cinsel ilişkinin sonucu hemen hemen 1 20 günde belli olur 1 tanesini beklerken 2-3 tane cinsellik yaşanıyor , üstüne üstlük adet düzensizliği var, sünnet olabilseniz kökten budayın dicem ama , siz her cinsel ilişkide pipirikleneceğinize HAP kullanarak kendinizi riske atmayın. şu anda olmasa bile , olma ihtimalini arttırıyorsunuz. Helaliniz ise hap için hergün yapın 🙂 ama önce bir jinekologa gidin. çünkü adet düzensizliği şişman kızlarda kist yüzünden oluşabiliyor ,bazı kızlarda da hipofiz beziyle ilgili daha birçok sebep var

 81. defne Mart 3, 2014, 8:19 am

  ben zayıfım sısmn deglmkı

  • cinseldusunce Mart 3, 2014, 8:57 am

   şişman kızlarda adet düzensizliği genelde miyomlardan kaynaklı olur, genelde jinekologların ilk tahminlerinden birdir ve kontrol altında tutarlar o açıcan söyledim. zayıflarda da olmaz diye bişey yok ama eger değilse hormonal eksiklik zamanlamayı yapmayan bir fonksiyon bozuklugu dusunurler .

 82. defne Mart 3, 2014, 10:36 am

  benım 4 yıldr hıc ıcıme bosaloınmadı suan yenı yenı 23 25 subat 1mart falan erken test yapsam cıkarmı kan testıne nezaman gıtmelıyım ılsıkıden sonra bırde ertesı gun ıcmıstım 7 subatta oda gecktrrms adetı vede stres var suan

  • cinseldusunce Mart 3, 2014, 11:34 am

   adet olucaksınız ,yakında 🙂 bana öyle geliyor. 2-3 gün içinde , adet görürseniz herşeyi unutun şunun şurasında hiçbirşey kalmamış kan testine gerek yok ki . adet görünce gebe olmadıgınız manasındadır.

 83. defne Mart 3, 2014, 11:37 am

  :Dgelcek dımı banada geliyor tutması hemen ımkansız bence nıce ınsanlar var olmuyr

 84. defne Mart 3, 2014, 5:58 pm

  sizde olmasanız kafayı yıcem cok cıddyım ıyıkı varsınız tutmaz hemen dıye düşünüyorum varmıdır bırseyım kafayı oynatcam yaknda

 85. defne Mart 4, 2014, 10:37 am

  merhabalar dun gece aksam salatalı lımonlu balık yedım sabah uynaır uyanmaz geyırme ama acı su br yandıkı burnuma kadar yandı sımdı okudum saçma saan yazıyor yok hamıllekte olur yok yaslılarda nedır bu anlamadım ya benım kafam hala karışık hamılemıyım acaba nice ınsanlar yapıyor kalmıyor kolay bıse degıl heralde sivilcelermde cıktı hep uykum geliyor sınırlym bırde streste var

 86. defne Mart 4, 2014, 7:44 pm

  peki dıyelım 17 dısınde gttım teste çıkara gebelik ogun hemen aldırabılırımıyım

  • cinseldusunce Mart 4, 2014, 9:08 pm

   aldırma olayı kalktı , kürtaj yasasından beri bu olsa bile genelde yapacak cesaretli doktor karaborsadadır. Hemen gebe kalır kalmaz alınmıyor bildiğim kadarıyla, bu yüzden doğum kontolü çok çok önemli bir konu

 87. defne Mart 5, 2014, 10:31 am

  merhabalar aldırma olayı kalkmadı 10 haftayı gecıyorsa yasa oluyor bu arada aklıma bırsey takıldı soramadn gecemıycem kusura bakmayınız kafanızı sısırdım . konuscak kımsem yok sızden yardım ıstyorm caresızım cunku pskolojımde hıc ıyı degıl ayın 2 subatta adet olup 6 da bıttı 7 de bırlıktelık yasayıp alkolden 7 saat sonra norvelo ıctım ve 13 subatta 4 günlük tekrar kanamam gerceklestı aşırı 17 sınde korunmasız ılıskı oldu yumurtlaıklar daha calısılmadıgı denılıyolor. 23 subat 25 tekrar oldu ayın 1 martta ucuncu dorduncu seydn snra oldu yalnız yumrtlamayı hespladım 13 subatıda ayretten 27 28 mı ne yumrtlama kacgun suruyor suan beyaz yumrta akı gıbı yapışkan bırsey geliyor bu nedır anlayamadm?

  • cinseldusunce Mart 5, 2014, 11:50 am

   normal bir kadın yumurtası döngüsü 28-30 günde bir oluşur, 2 adet başlangıcı arasındaki tam kesişim noktası ortalama yumurtanın olgunlaştıgı dönem kabul edilir , yapışkan sıvı normal vajinal sıvınız pipiriklendiğiniz için özellikle dikkat ettiniz bu sıvı bazen cıvık bazen yapışkandır , yakın zamanda adetinizin gelmesini bekleyin , sabırlı olun , eğer gebeyseniz şu anki alacağınız gebelik testi sonucu kesin bilgi verebilir.

 88. defne Mart 6, 2014, 9:33 am

  merhabalar gosusumun rengı ucu sankı aynı ama sısmıs bası ve acıyor dokunnca anlayamadm cokmu kafaya taktım anlamadmkı pskoljm bozuldu

 89. ayşenur sönmez Nisan 4, 2014, 9:24 pm

  Merhaba 29 martta erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.Erkek arkadaşım hiç bir şekilde içime girmedi.Bakireyim.Üzerimizde kıyafetler vardı.Erkek arkadaşım beni bi anda kucağına aldı ve farkında olmadan iç çamaşırımı açtı bi an boşaldığını söyledi.Hiç bi şekilde kalçamda ıslaklık hissetmedim fakat hemen kalktığımda iç çamaşırım ve eşofmanım ıslaktı.İki üç dakika sonra eşofmanımı ve iç çamaşırımı çıkardım,kuru havLu ile önden arkaya sildim.fakat duş alma şansım 10 saat kadar sonra elime geçti.yinede spermlerin vajinama kaymış olabilmesinden korktuğumuz için 25 buçuk saat sonra ertesi gün hapını kullandım.Az bir suyla iki tableti aynı anda yuttum.Bir bardak su ile yazıyor bu bi sorun olur mu .İlişkiye girdiğimiz gün adet bitiminin 15. günüydü,bu dönemde tüpler açık diye duymuştum.Hamile kalmaktan çok korkuyorum.Sizce spermler vajinamı kaçmışmıdır?İlaç etkisini göstermişmidir?Sadece çok az akıntım ve halsizlik yaptı ilaç .şimdiden teşekkürler söylemeyi unuttuğum bir şey daha var 29 martta beraber olduk ben 30 martta ilacı aldım.Fakat 27 mart akşamı alkol almıştım.Alkol ilacın etkisini yok eder mi ?

  • cinseldusunce Nisan 5, 2014, 4:41 pm

   gebe kalma şansınbız çok düşük, gününe rastlamış olsa bile o kadar mesafeden çogu ısı ve ortam deformasyonuna ugramıştır artık beklemekten başka yapabileceğiniz birşey yok

 90. ayşenur sönmez Nisan 25, 2014, 4:08 pm

  Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.O makat bölgeme boşalmıştı biz yinede spermlerin vajinaya kaymış olabileceğinden korktuğumuz için 25 saat içinde norlevo kullandım(2 hapı aynı anda) ilişkiden iki hafta sonra bir gün gecikmeli olarak adet oldum.5 gün sürdü,sancılıydı ve az kanamam oldu.Bunun sebebi ilaç mıdır? Bazı sitelerde hamile kadınların ilk aylarda ” üstüne görme ” diye adet kanamasına benzer kanamaları olduğu yazıyor.Acaba benimkisi adetmiydi üstüne görmememiydi anlayamadım ??? (Adet olmadan bir hafta önce adet sancıları çektim,sivilcelerim çıktı, adet kanamamın gün sayısı aynıydı sadece biraz az oldu sanırım strestendi)İdrar testi yaptırmak istiyorum fakat cesaret edemiyorum.Bi dahaki adetime 14 gün var . Hamile değilimdir dimi ?adet oldum sonuçta

  • cinseldusunce Nisan 26, 2014, 8:06 am

   evet novello içince 15 gün sonraya denk gelen kanama oluyor.siz ilk değilsiniz. ilacın yan etkisi, adet gününe yakın idrar cubugu alırsınız ordada sonucu verir.gebelik riskinizin düşük oldugunu sanıyorum. Adet görünce herşey rahatlayacak.

 91. ayşenur sönmez Nisan 26, 2014, 4:07 pm

  14 gün geçti adet olduğum ilk günden ve bugün test negatif çıktı .Testi yapma zamanlamam doğru dimi yanı test doğru sonuç vermiştir ?

  • cinseldusunce Nisan 26, 2014, 5:28 pm

   test adet gününe yakın genelde daha kesin sonuç verecektir. erken yapılan test pek sonuç vermez. korkmayın pek gebelik şansınız oldugunu sanmıyorum , ama bundan sonrakilerde önlem alırsınız.hayır o adet kanaması değil ara kanamadır ilacın etkisi, normal zamanınızıdan birkaç gün gecikebilir korkuya kapılmayın. Bir dahakilerde önlem alın. Büyümek yetişkin olmak sorumluluk ta yükler insanlara. cinsellik hepimizin ulaşmak istediği hoş birşey ama oyun değil.

 92. ayşenur sönmez Nisan 27, 2014, 12:33 pm

  İlişkiye girdikten iki hafta sonra adet olmam gerekiyordu ve ben adet oldum ama siz ona ara kanamadır diyorsunuz ,O eğer ara kanamaysa ( ki adet dönemimde geldi) o zaman ben adet olmadım .(O ara kanama 14 gün önceydi ) Yani adetim gecikeli 14 gün oldu .Ve yaptığım test negatif çıktı.Bi daha ki adetime 12 gün var . Aklım çok karışık ve korkuyorum :S İlişkiye gireli 1 ay oldu ve test negatif …

  • cinseldusunce Nisan 27, 2014, 6:07 pm

   tam riskli bir zamanda girmişsiniz. Novello içmişsiniz gereken yapılmış . beklemekten başka bir seçenek yok. ama gebelik ihtimaliniz düşük . gerçek bir ilişki yaşanmamış sonuçta. vajina içine bir boşalma olmamış. Bu tür ilişkilerde korkuya kapılan ilk siz değilsiniz. ZAşırı pipiriklenmeyin . Hergün yaptıgınız işinize verin kendinizi.

 93. arda Mayıs 5, 2014, 10:23 pm

  Merhaba söze geliyim ben çok masturbsyn yapan biriyim her gün boşalıhorum 15-16 yaş arasındaym .. boşalırken eskiden fışkıran sperm artık fışmırmıyo ve penisimden az çıkıyo lütfen yardım spermimmi bitti napıcam yaa 😦 eposta verdim epostama yollayın ltfn yada buraya yazın

  • cinseldusunce Mayıs 6, 2014, 6:12 am

   hergün papaz pilav yemez, değirmenin suyu nereden geliyor. 2-3 gün mastürbasyon yapma sonra yap bak bakalım nasıl oluyor, daha genç yaştasınız. sperm üretimi kış aylarında artar. yani erkekler kışın daha çok üretken ve boşalma olayı güçlü iken ,havalar ısınmaya başlayınca sperm üretmindeki azalma ve bütün vücuttaki ısısal genişleme yüzünden performansta düşme normaldir. sıcak ve yaz, mastürbasyon sıklığı aldığınız bazı ilaçlar sizi kötü etkiliyor olabilir. mesela kas zedelenmesi veya ayagında omuzunda ağrı olup kas gevşetici kullanan bir adamın küçük kasları da gevşeyecektir illa ki. Kas gevşeticiler sadece ilaçlar değildir ,ilaçlar yediğiniz bazı sebze ve meyve hammaddelerinden yapılır. yani yediğiniz içtiğiniz şeyler de sperm üretimini etkiler. Kış ayında tahin pekmez yiyen biri ile zeytin ekmek yiyen biri arasında fark vardır, lakin tahin pekmez yiyen enerjiye çevirmez ise şişmanlar. zeytin ekmek yiyen zayıf ama ömür boyu zinde kalır. Hayatındaki yiyecekleri. yaptığın ve yapacağın işe göre seçersen çok ta yaşarsın. çok şey de yaşarsın.

   • Sll Mayıs 25, 2014, 8:40 pm

    Çok soru soruyorum evet ama bu göğüs ucunda oluşan acı ve vücüdumdaki çok ağrıların sebebi ne olabilir annemin dediğine göre kendimi çok dinliyormuşum 🙂 boş yere bazı şeyleri kafaya taktığımı söylüyor bi bilginiz varsa bana detaylıca anlatabilirseniz çok seviniriim kusura bakmayın tekrardan

   • cinseldusunce Mayıs 25, 2014, 9:09 pm

    meme başı ağrısı daha 17 yaşındasın tabi ki hormonların etkisiyle genişliyor.18-20 yaşına kadar şeklini alır doğum yapınca daha da büyürler. Büyüyorlar ama bunu da ağrısız yapamazlar tabikide.Anneniz bunu söyleyemiyor , kadınlaşıyorsunuz. Mesela uzun süre kafanız bir yere dalgın anlamsızca bakıyor, bazen tatlı bir uyusukluk özellikle okul sıralarında ,ders bitse de gitsek bunlar hormonal. Bazı kızların memeleri çok aşırı hassasken bazılarınınki fazla olmayabiliyor. hormonal değişikliklerde özellikle meme uçları hassaslar. nemlendirici ph derecesi uyumlu bir krem sürebilirsiniz. bazen çok ender pullanma gibi kuruluk olabilir. Size enteresan bir formül vericem 🙂 ( bu arada ben erkeğim ) johnson baby oil , bebek yağı alıyorsun sprey olandan değil düz yağ olandan, sprey olan uçucu düz olan daha kalın. veee, banyo yapıyorsun banyonun son durulamadan önce johnson baby yağı az sürüyorsun vücudnun pürüzssüz yerlerine ağda göbek meme ve ucu bacaklar vesayir yayıyorsun . sonra durula . Ve sonucu gör … bebek yağı ph derecesi vücut tenine uygundur. o zaman krem sürmene gerek yok . rahatlayacaksın vücut ta nemlenecek.ağrıların azalır belkide kalmaz. bebek yagının nemlendirici özelliğini kullan ve kurulugun önüne geç. Bizim Türk kadın tipimiz çoğunlukta hem yaglı hem kuru vücuda sahip. Eksiğimizi bu şekilde tamamlamak zorundayız. Haa orayı çok aşırı sabunla asla yıkama , yani orası , aşırı temizlik mantar yapıyor beyaz sıvı pislik değildir.dışarıda fazla kalanı al. şampuanla sabunla içini çok yıkamamalı yani. Birçok kız aşırı titizlikten mantar kapar.

 94. Sll Mayıs 25, 2014, 11:15 am

  ben 17 yaşındayım ve 2 gün önce erkek arkadaşımla cinsel ilişki hariç birşeyler yaşadık yalnız o sırada vajinamın alt kısmına boşaldı ama hepsi yatağın üzerine geldi tabiki vajinamada geldi hissettim aktığını bitince sildim biraz ama çok detaylı deqil bu olaydan 40 dakika sonra rahatsız olup lavaboda peçete ile sildim hatta 2 saat sonra tekrar ıslak mendille sildim akşamda duş aldım vyalnız bakireyim ve internette yazılan yazılar hamile kalınabileceğini söylüyor psikolojik açıdan mı bilmiyorum ama o günden beri mide bulantım var kasığımda ağrı oldu dün gece doktora gittik gaz sıkışması olduğunu söyledi bugünde vajinamdan yapışkan sıvı geldi öncedende vardı mikrop vardı vajinamda zaten sizce ne olmuş olabilir inanın çk korkuyorm ya

  • cinseldusunce Mayıs 25, 2014, 1:14 pm

   korkunuz psikolojik, gebelik ihtimali 1 ay sonra mide bulanmasıyla çıkar. sizinki korku ve pişmanlıktan kaynaklı. kokulu akıntı enfeksiyonla alakalı. her kızda olabilen üşütme sorunudur antibiyotikle tedavi olur. hepsi biraraya gelince korkunuz normal.ilkönce akıntınız 2-3 gün içinde geçmezsse aile doktorunuza söyleyip ilaçla duzeltebilirsiniz. gebelik riskiniz düşüktür. korkunuz kanımca yersiz ama bu şekilde hatalara devam etmeyin. Hem yaşınız da küçük. cinsellik sorumluluk ister. öpüşüp koklaşma yaşınızdasınız. bir yerde dur demesini bilmeniz gerekir.

   • Sll Mayıs 25, 2014, 2:01 pm

    Evet haklısınız bişey yoktur değil mi? Eminsiniz yani lütfen içimin rahatlamasını istiyorum son reglimin başlama tarihi 09.05.2014dü 15.05.2014de bitti

   • Sll Mayıs 25, 2014, 3:39 pm

    Ayrıca çok soru soruyorum evet ama göğüs uçlarıma dokununca çok acıyo sizce yarın bi kadın doğum uzmanına gitsem mi regl olmama yaklaşık 15 gün falan var hala tedirginim hamilelik konusunda

   • cinseldusunce Mayıs 25, 2014, 7:27 pm

    meme uçlarınızdaki hassasiyetin olması gebelikle alakalı olmaz. gebelik hemen belirti olmaz , bu kadar paniklemeyin. 15 gün sonra adetiniz gelince sevinirsiniz. adet görmek ne güzelmiş ya dersiniz. 1 defada hemen hamile kalan az insan vardır. istisna olmayın 🙂 15 gün geçsin bakalım. Gebelikteki mide bulantısı belirtisi kokuya karşı aşırı hassasiyetle belli olur oda en az 30 gün sonra çıkar . 2 -5 gündeki hassasiyetiniz korkudan ve psikolojinizin bozulmasndandır.

   • Sll Mayıs 25, 2014, 7:42 pm

    Ah inanın çok sevindiim bişey olmamasına 3 gündür uyuyamıyorum doğru düzgün delircek gibi hissediyodum 🙂

   • cinseldusunce Mayıs 25, 2014, 7:57 pm

    zamanı gelince daha güzel şeyler yaşayacaksınız,daha bilinçli olacak . ebeveyn olmak sorumluluk ister.20 yaşınızda olsanız daha farklı olurdu . okulunuza gidin ve bu olayı unutun şimdilik derslerinize verin kendinizi.Çok canınız çekerse gunde 4 -5 defa mastürbasyon yapın ama hata yapmayın. Geri dönüşü yok sorumluluğun.

  • Sll Mayıs 26, 2014, 7:11 am

   Cidden teşekkür ederim anladım ki insanlar çok abartarak anlatıyor bazı şeyleri buda benim psikolojimin bozulmasına neden oldu her okuduğum yazı daha çok moral bozukluğuna sebep oluyor ☺️ Çok fazla akıntı gelince korkmuştum açıkcası hafif kötü kokusuda var bide o bölgede ağrı olunca mide bulantısı kabızlık göğüs ucu derken 3 günde kendimi bitirdim komik ☺️

   • cinseldusunce Mayıs 26, 2014, 8:10 am

    asıl sorun cinselliğin hissedildiği gibi anlatılmamasından kaynaklı. Yani Tıp dergileri doktorlar hastaneler. sadece bilimsel gözle bakıyor. Bilimsel gözle bakınca insana çalışan makine gözüyle bakıyoruz. Sizin buraya yazdığınız hissettikleriniz. ve korkularınız. yaşadıklarınız kişisel duyarlılık. Kızlar biribirine bu tür bilgileri aktaramadığı için. buraya yazdığınız başkalarnın da faydalanabileceği bilgi haline geliyor. Türkiyede kayıtlı bir cinsel düşünce kaydı yazılı metini yok. O yüzden bu sitenin adını cinsel düşünce koydum. buranın yazarları aslında sizlersiniz

  • Sll Mayıs 26, 2014, 12:15 pm

   Bugün doktora gittim anlattım regl günümü beklememi söylediler ve büyük ihtimali olduğunu söylediler oradaki psikologla görüştüm ve hoş olmayan bi dille yaşadığımın kötü bişey olduğunu ve cinsel hastalığa yakalanma ihtimalim olduğunu söyledi anlayamıyorum bu olaylar bu kadar basit birşeyse neden bunca insan hamile kalmıyor hastalık kapmıyor? Bunları doktor yapan şey ne? İnsanlar çok tuhaf düzgünce derdini anlatmana bile izin vermiyorlar

 95. ayşe Temmuz 16, 2014, 2:46 pm

  17 yaşındayım iç çamaşırımda hep yapışkan sümük gibi bir sıvı var günde 3 kez filan temizliyorum geliyo ne yapıcam

  • cinseldusunce Temmuz 16, 2014, 5:56 pm

   günlük ped kullanıcaz özellikle yaz aylarında çok yürüyünce efor sarfedince ve aktivite bol olunca köpük köpük dahi olabilir vücudun bir kadın oluyor ve dış tozlara karşı tepki gösteriyor,hormonal oldugunu sanıyorum 🙂 yapışkan olan vücudun dış etkilere tepki gösteriyor demektir .mailini kontrol et

 96. ayşe Temmuz 16, 2014, 6:30 pm

  çünkü insan bıkıyor ya değişik birde koku oluşuyor çok kokmuyor ama bıktım resmen nasıl düzelicek bu iş artık

  • cinseldusunce Temmuz 16, 2014, 6:59 pm

   Normal akıntı tarifi veriyorsun, bazen yapışkan süner, bazen daha cıvıktır genellike adet günlerine göre akıntı fazlalaşıp azalır, kadınlık hormonlarınla ilgili artma olabilir,yaz aylarında kızlar çok yüyürse, mesela basketbol voleybol gibi koşma efor sarfetme olayı yaparsa akıntı artar çünkü bünye bacak arası kayganlıgı sağlayarak tahrişi önler. akıntıyla beraber kaşıntı var mı ? kaşıntı varsa mantar enfeksiyonu belirtisidir.Kötü akıntıların eger var ise rahatsızlık vermesi gerekir bir anormallik olması gerek. Enfekisyon kapmış veya yumurtalıklarını üşütmüş olabilir misin ? Koku taze peynir kokusu,ekşimik süt kesiği gibi ise normaldir . koku rahatsız edici ise o zaman aile doktoruna bir danış. genellikle enfeksiyonlar antibiyotiklerle tedavi edilirler.Daha kesin çözüm Jinekoloji-kadın dogum bölümüne gidersen akıntıdan örnek alıp içindeki bakteriyel yapıyı inceleyip sana ilaç yazabilirler.
   Akıntın normal çıkarsa yapışkan sünen halini yakaladıysan, aslında bugünlerde en doğurgan günlere yakınsın demektir 🙂 :):) bu bilgi aklında kalsın birgün lazım olur.

   • ayşe Temmuz 16, 2014, 7:20 pm

    oyle rahatsız edici bir koku değik ama hep ıslanıyo iç çamaşırım ve hep değiştiriyorum ve yine geldi cidden yepışkan böyle beyaz bişey durduk yere geliyor normal yani bu heralde boşalma gibi bir şey sanki

 97. ayşe Temmuz 16, 2014, 7:23 pm

  kaşıntımda yok bu arada 3 gün önce sevgilimle sadece sürtünme filan oldu kıyafet vardı

  • cinseldusunce Temmuz 17, 2014, 8:19 am

   bu akıntı ıslaklık heyecan ıslaklığı, aklından erkek arkadaşını geçirdiğinde oluşan şakır şakır ıslaklık değilse (birçok kız heyecan sıvısı ile akıntıyı karıştırabilir, daha çok mastürbasyon yapmaya başlar bu dönemde), sürtünme esnasında elbise üstünden yaptıgın keyifin az tahriş etmesinden kaynaklı olabilir, sürtünme tahriş yapar. 1hafta sonra azalır , genellikle küçük çatlaklar tahrişler ve mikroplara karşı vücunun savunmasında kaynaklıdır .Bakire kızlar elbette ki yaşaabilir, doğal olarak kadınsın , Bekaretin yırtılmasıyla başka bişey olmaz gene aynı kadın vücudunda olursun.yürüyüşün hiçbişeyin değişmez, Adetin yaklaşınca akıntının kıvamı kalınlaşır yapışkanlık özelliği azalır. Vücudun daha fazla hormon ürettikçe kadınlaşırsın bu da salgılar akıntılar ile belli eder. vücut gelişimi,meme büyümesi,kalçalarda balıketine dönüşmeni sağlar.Sadece rahatsız edici Anormallik hissedersen hekime başvurursun.Annenle konuşabilirsen o seni anlayabilir. arada bir kontrol ettirmek gerekir. Kadınlık organı kıymetli otomatik bir saat gibidir arasıra bakım gerektirir. bu yüzden erkeklere bedeller ödetir.Sahip olmak sorumluluk ister.

 98. dilara Temmuz 27, 2014, 7:29 pm

  Vajina darligi yada kucuklugu diye bisey var mi? Annen iliskiye girerken cani yanmis ablamdad yanmis kimi insanlarda yanmiyo genetik mi bu korkmaya basladim artik oyuzden soruyorum cevap icin simdiden tesekkurler

  • cinseldusunce Temmuz 27, 2014, 7:45 pm

   yaşla ilgili küçük yaşta gelin gitmekle 30 yaşında gelin gitmek farklı, vajina dudakları bile açılmaya başlar yaş ilerledikçe hep öyle kalmaz boşuna mı kızlar 18 yaşını tamamlasın diyorlar çünkü vücut kemik yapısı çocuk dogurmaya en güzel 24-28 li yaşlar arasında oluyor. Bunun dışında aşırı korkutulmayla kendini kasma ve partnerinin sabırsız olması ile alakalı aslında Bekaret oyun oynarken kendi kendine kaybedilecek bişey. O kadar bıçakla kesilen bilşey değil diş ağrısı veya sünnet olma gibi bir durum yok. sadece gözde büyütülüyor. kan filan da öyle akma olayı yok. cinsel organlar birbiri için üretilmiş. bir çinli kız olsaydınız evet zorluk çekerdiniz oda belki. Biz ortadogu caucasian kafkasya ırkı olarak gorundugumuz için aynıyız . korkuya gerek yok . bana burda yazan okuyucularım var hiçte öyle bir zorlanma yok. cocuk sahibi bile oldular

   • dilara Temmuz 27, 2014, 8:50 pm

    Annem 19 ablam ise 20 yasinda evlenmisler annem dogurana kadar cekmis ablamda o yuzden genetk mi dye sordum. Yoksa partnerlemi alakali.ayrica partnerler arasinda cok fazla fark olsa mesela 1.50 1.90 gbi falan bu bayan icin aci vrici yada zor olur mu?

   • cinseldusunce Temmuz 28, 2014, 9:15 am

    partnerle alakalı, kadının ıslanıp ıslanmaması ile alakalı,kadınlar erkeklerin de kendisi gibi bakir olmasını isterler ama erkek kadın görmeden nasıl tecrübelenecek bir kadın vücudunu erkeğin tanımaması halinde yapacağı ilk şey barbarlık,kabalık,kendini düşünmek olacaktır. çünkü erkekler kendi arasında bileylenirken ,siz kızlar da kendi aranızda bileylenirsiniz.birbirinizi kadınlıgı pohpohlarsınız.onlar da erkekliği yapıcılıgını edebilirliğini konuşurlar ve bunu uygularlar. Kadının ıslanmasını , ön sevişmeyi bilemezler, ön sevişme kadının acı çekmesini engellediği gibi keyif almasını sağlar. Fizik olarak anormal değil iseniz bundan keyif alabilmeniz gerekli. ama çogumuz tecrübesiz toy olarak bu işi yaptıgımızdan DİŞİNİ sıkmak kelimesi Türk kadının en azından bir bölümünün sorunudur.adam vardır cinselliği sevdirir adam vardır dişini sıktırır. beceriyle alakalı. gerisi de kendini vücudunuzu tanımayla akalaıdır . filmlerde azman gibi adamlar küçük yapıda kızlarla olabiliyorlar çünkü vajina esnek bir organdır.ırk cins kısmen etkiler, uzakdogululuk,güneydoğu asya veya tibetliyseniz köken olarak

 99. neslihan Ağustos 25, 2014, 10:32 am

  18 yasindayim polikistik over hastasiyim. 61 kilo olmusum bu yuzden adet goremedim. Sevgilimle ben sirt ustu yatarken ters iliskiye girdik. Sevgilim birden bosaldi bir iki damla gelmis olabileceginden tedirgnim. Hamile olma ihtimalim var mi ?

  • cinseldusunce Ağustos 25, 2014, 6:32 pm

   genelde polikistik over olan kızlarda det düzensiliği görmeme olayı vardır. Ters ilişki normal bir ilişki depil virüs kapma olasılıgınız var. Daha önceki okuyucularımdan biri bunu kaptı ve ailesine söyleyemeyecek kadar siden 1 yaş küçük. Daha güvenli ilişkiler kurabilirsiniz. hamile kalma şansınız düşük.

 100. Eda Ekim 8, 2014, 11:42 am

  Erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ve uzun süre sonra vajinama boşaldı boşaldıktan hemen sonra ayaga kalkıp lavaboya gittim ve işedim hamile kalırmıyım ?

  • cinseldusunce Ekim 8, 2014, 5:58 pm

   işdeğin yerle ilişkiye girdiğin yer farklı değil mi ? işemenin gebe kalmamaya faydası olmaz ama bazı mikrop kapmayı engellediği dogrudur. Eğer böyle korunsaydı herkes işer kurtulurdu. kimse bu kadar ugraşmazdı

   • Eda Ekim 8, 2014, 10:39 pm

    17 yaşındayım bu durumda hamile kalma ihtimalim ne yani ayaga kalktıgımda vajinanın içinde degil agzındaydı

 101. cinseldusunce Ekim 9, 2014, 4:53 am

  arkadaşınız içinize girdiyse giriş çıkışta mezi denen akıntı salgılar bu mezide binlerce sperm var. spermleri göz görmez sadece sıvıyı görebilsen de görmediğin sıvı var. işte bu yuzden dışarıya akması çok önemli değil hamilelik şansınız var ama gününe rastlattıysanız. gunune rastlatmadıysanız yok.dışarı boşalma bir doğum kontrol yöntemi değildir. erkekler vay efendim ben içeri değil dışa boşaldım ,kenarına boşaldım öyle olmaz diyorsa birde kadın doğumcuya gitsinler bakalım ne diyecek kendi kafasına göre doğum kontrol yöntemi olmaz. O kadar ilaç,spiral,prezervatif boşuna satılıyor,yada dünyanın çoğu aptal.

 102. fikret Ekim 12, 2014, 9:50 pm

  ben kiz arkadasimin gobehine bosaldim kiz arkadsim dusa girmek icin elinle tutu dolleri sonra dusta yikadi orayi ama su yolunla vajinasina dogru gittigini soyledi hamile olma riski varmi en son 25inde adet oldu ama duzensiz geliyo hp gcikiyo adeti

 103. mehmet Ocak 13, 2015, 8:29 pm

  Merhaba, ben boşaldığım zaman spermin içinde jel gibi madde oluyor yapışkan bişey bunun nedeni nedir ilerde çocuk yapmamda sorun olurmu.

  • cinseldusunce Ocak 13, 2015, 9:05 pm

   sperm zaten sahlep gibi yapışkan sünen ve elden bile çıkmayan bir yapısı var böylelikle vajina içine girince yer kaplıyor , vajina ise salgılarla onu dışarıya çıkarmaya çalışıyor. Meniyi bayoda sıcak suyla uzaklaştırmaya çalışsanız da yapışır gitmez. süner bu onun doğal yapısı. ama bazen duruma göre değişir

 104. Shhdbc Ocak 21, 2015, 4:25 pm

  Anal yolla ilişkide içine boşaldıgı ve cıkartıgı sırada vajinaya sızar mı hamile kalma olasılığı

 105. dikkat Ocak 27, 2015, 7:41 am

  Aids ile ilgili yaptığınız yorumlar son derece eksik ve yanıltıcı… herhangi bir yaşanılan güvensiz(her korumasız seks güvensizdir) seks ile ortaya çıkan cinsel sıvılara temas yoluyla AIDS hastalığına sebep olan HIV virüsü geçebilir. Herkesin bilgi alma amacıyla kullanabileceği bir kaynak olarak internet yayılımına açık bir yere yazarken ölümcül bir hastalıkla ilgili çok daha fazla araştırma yapmanız gerekirdi. İddia ettiğinizin aksine HIV virüsü en çok güvensiz cinsel ilişkiyle bulaşır. Hiv virüsüyle enfekte olmak için mutlaka kanlı bir temasa gerek yoktur.

  • cinseldusunce Ocak 27, 2015, 9:09 am

   Hiv testi yaptırmış biri olarak spermimden örnek almadılar,kanımdan aldılar. Evlenmeden önce Türkiyede kendi isteğimle hiv testi yaptıran ilk kişilerdenim,kaldı ki benim dönemimde aids labratuvarı yeni kurulmuştu 1994-96 larde, şimdi ise evleneceklere yeni mecbur tutuldu.Kan testi önemlidir eğer böyle olsaydı Güney afrikadaki bütün kadın ve erkeklerden sıvı alacaklardı. Güney afrikaya gidip defalarca cinsel ilişkide bulundum.Orada yapılan sistemi oldukça iyi biliyorum. Google dan veya tıp literatüründe yazan makalelerden yola çıkarak blog yazmadım. Benim babam sarılıktan öldü ama adii sarılıktan . Hepatitin A B ve C sini az çok biliyorum.Doktorların okudukları dahiliye hastalıkları kitaplarının çoğunu babam için okudum. Sizin okuduğunuz makalleler aids bulaşmaması için ,yayılmaması için perhiz yöntemidir. Dişçiden veya herhangi yolla aldığı Hepatit c den ölen babam anneme hepatit mikrobunu bulaştırması gerekirdi. Ama annemde şu an hepatit yok. cinsel ilişkiye girilmediğini söyleyemeyiz. Öyleyse ben gerçekleri söylemiyorum makaleler benden daha gerçekçi diyemeyiz. Güney afrikada Sünnet ile aidse karşı gelineceği de tamamen saçmalık ama Tıp literatürü FDA ve Sağlık örgütünün baskısı altında. Bazı ilaç firmaları cenin den ürettikleri kadın gençleştirme kremleri ve ilaçları için bebeklerin sünnet derisi peşine düşüldü. Bunu yaymak için propaganda gerek. Tıpta kullanılan estetik amelyatlarda flastel bant tabaka sünnet derisi ile imal edilir. Şimdi bu propagandayı yapmasa kadınlar gençleşemediği gibi ,estetik amelyatlarında çukurların kusurların düzeltilmesi mümkün olmayacak. Herşey biribiriyle bağlantılıdır. işin içinde ticaret vardır. Güney afrikaya giderseniz aidsin tam merkezine Türkiyede üretilen prezervatiflerin 10 kat ince oldugunu görürsünüz orda şamrel lastiği gibi kalındır. Onların kendi ülkesindeki bilgi tecrübe hiçbir ülkede yoktur. Düşününn ki deprem ülkesinde depreme insanların önlem alması gibi. Güney afrika çoook medeni bir ülkedir. afrika deyip geçmemek gerekir. Dünyanın en büyük elmas üreticsisi ve kömür üreticisidir. Tıp dergilerindeki makaleler günceldir. bugün aspirin güzel yarın kötü tekrar güzel tekrar kötü, kahve için de hep bunu yaparlar. Ama siz gene de bu kişisel yazıyı kaile almayınız. Ben sadece aklımın yettiği kadar yazdım. Türkiyede aids vakaları denizciler ve karadenizli bir kısım tarafından ilk romanya ukrayna tarafındaki kadınlardan girdi ve çoğu öldü fuhuş bataklık pazarını az çok ne oldugunu bilirim ama doktorlar bilmez. Denizci olduğum için.Şimdi aids için yanlış yazdığımda haklı olabilirsiniz ama bu ülkede insanlar çok biliyorsa o kadar otorite varken aidsli hastayı ölünce yıkayacak, daha derin bir mezara gömecek kireçle kapatacak bir servis olması gerekirdi.Viral hastalıktan ölenlere bu yapılmıyor. kaldı ki bunu Hepatit ve virüs gurubu tüm hastalara uygulayacak. Bu ne yazıkki imkansız ve zorken makalelerle değil olan biten yaşanan hissedilen üzerine kurdum blogumu. Burası bir blogdur web sitesi değil. Kişisel yanılgılarım olabilir. Siz daha iyi bir blog yazabilirsiniz. Eleştirmekten ziyade eksikleri tamamlayıcı yazı ama sizin tecrübelerinizle yaşadıklarınızla olsun yazarsanız topluma daha faydalı olursunuz. Okunan tıp kitaplarıyla değil. Burada benzer eleştiri aldım ben fakat blogum tıbbi değil yaşanan kendi bilgilerimi paylaştığım cinsellik üzerine. Tıp şu anda kendine kobay ve kadavra bulmakta zorlanıyorken canlı olarak insanların kendini kobay olarak kullanmasını gerçek hayattan izlemeniz gerekir. Tıp kitaplarının temellerini oluşturanlar önce amatörlerdir,sonra profesyonelleşir. Bir gün Tıp literatürü öyle değilmiş düşündüğümüz gibi değilmiş deme özgürlüğüne sahiptir.Benim yazılarım çok kişisel kalır.

 106. ng Mart 4, 2015, 2:01 pm

  Ben 12 yasindayim kizim ergenlige daha girmemisim erkek arkadasimla iliskiye girdik ama vajinanin uzerine bosaldi hamile kalirmiyim bide hafifte bi iki defa pipini soktu vajinama kan akmadi kizlik zarim bozulmusmudur oda ondan akan zevk suyundan emin degil icime aktimi akmadimi diye

  • cinseldusunce Mart 4, 2015, 2:32 pm

   bu soruya burdan cevap vermem etik değil, bu yaşta merak yada çabuk büyümek istiyorsunuz. bunlar için çok erken . biraz bilgi sahibi olmanız gerekir. bir erkek çocugun aklına uyarak bu tür ilişkiler için çok erken.

 107. mng Mart 31, 2015, 7:38 pm

  erkek arkadaşımla ilişkiye girmedik fakat vajina deliğinin oralara sürtündü ve sanırım zevk suyu geldi bende çok ıslaktım bu nedenlere bakırlırsa hamile kalma olasılığım nedir?

 108. Emre kılıç Nisan 5, 2015, 10:26 am

  Merhaba benim sorunum ilişkiye girdikten sonra saatler geçmesine rağmen penisten meninin azar azar akmasının devam etmekte. Yurt dışında kalıyorum burdaki doktorlar bir şey bulamadı.bende varis, hemorid az miktardada sidikte kan var başkada bir sorunum yok ne yapmam lazım?

  • cinseldusunce Nisan 5, 2015, 10:44 am

   prostat ile ilgili bir sorununuz olabilir prostat, o bölgedeki en önemli kas yumağıdır ve spermler onunla sulandırılır penis ağzına yollanır. ben daha pratik şeylere cevap verebiliyorum tıbbi bilgim kıt .idrarda kan iyi birşey değildir o da ayrı bri problem mesane idrar torbanızda herhangi bir enfeksiyon belirtisi olabilir bunlarda antiseptik ve antibiyotiklerle geçer ancak dediğim gibi bu benim söylememle olacak bir durum değil. Baya bir sonuç alabileceğiniz etraflı üroloji uzmanı çözümler. Sağlıklı günler dilerim

   • Emre kılıç Nisan 5, 2015, 10:51 am

    Tavsiye edebileceğiniz bir doktor yada hastahane varmı?

   • cinseldusunce Nisan 7, 2015, 6:22 am

    Tanıdığım bir doktor yok malesef. Aile dostum bir ürolog vardı fakat bağlarımız kopuk,uzun yıllardır görüşmediğim için unutulduk.Bunu bir doktor çözmez ise bir başkası çözecektir. Tek bir hekimde çare aramayın çözüm yoksa.sağlık arıyorsanız utanılacak birşey yoktur,mutlaka bir çözümü vardır.

 109. buse Nisan 11, 2015, 9:33 am

  Merhaba. Kızlığım bozuk değil. Özel bölgeme parmak sokmamla yada yalanmasıyla aids kapma olasılığım varmıdır?

  • cinseldusunce Nisan 11, 2015, 10:33 am

   iç deliğe parmak sokmak bekarete zarar verebilir, ama klitoris mastürbasyonun iç dudaklarla oynamanız okşamanızın zararı olmaz. yalanmayla aids kapma olasılığınız yok gibi ancak. yalayan kişinin dişi kanıyorsa ve vajinada kanlı küçük yara varsa. o kişi de aidsli ise olur dediğiniz. Aids kan yoluyla geçen hastalıktır

 110. rmysa Nisan 30, 2015, 6:12 am

  Ya ben iliski ye zorla giriyorum tam girincede bıçak keser gibi cok aciyo tam giremiyorum buna bi cozumunuz var mi ve birde penis tam degilde yarım girse ve yarisi girdikten sonra o yarida bosalsa yine de hamile kalinir mi yardim lutfen illa hamile kalmak icin tam mi girmek gerekiyor

  • cinseldusunce Nisan 30, 2015, 6:57 am

   size mail attım, evet bu şekilde hamile kalma olasılıgınız var. mailden veya fb tan eklerseniz birkaç bilgi verebilirim burada herşeyi yazmamız mümkün değil. okuyunca farklı anlaşılabişlir.

 111. Üzgün Nisan 30, 2015, 9:43 pm

  Merhaba size bir sorum olacak yardımcı olursanız çok mutlu olurum
  Vajinama kulak temizleme çubuğunun pamuğu kaçtı bunun bir zararı olurmu? doktora gitmelimiyim? Şimdiden teşekkürler.

  • cinseldusunce Nisan 30, 2015, 9:58 pm

   Vajinaniz butun yabanvi cisim ve urunlerI sivisi ile kendi kendine disari atacaktir. Asla yabanci nesne barindirmaz. O pamuk ya parcalanarak yada butun cikar. Bircok kiz kadin adet gunleri zamansiz yerde geldiginde bazen pamuk yada pecete bir miktar kacmistir

 112. orhan Mayıs 5, 2015, 11:44 pm

  Sayin arkadaslar bayanlar asla kadinlar gibi disa bosalmaz diye cevap veriyorlar suda var ben bir bayanla iliskiye girdim ve tam bosalacaginda benim penisi cabuk cikarmami istedi ve disina bosaldi yani disa akti inanin sasirdim kaldim ilk kez basima geldi ve ben ilk bosalmam azemi 20 dk suruyor kadin 5sefer bosaldiya hayret ettim disa bosalmaz diye bir sey yok kadin cok zevk aldimi oluyormus saygilar

  • cinseldusunce Mayıs 6, 2015, 4:48 am

   Sizin yanınızda boşalan kız-kadının boşaldığı sıvı çiş tir, çiş. yani idrar. orgazm esnasında çiş kaçıran kadınlar aslında mesane kasları ile sorunu olanlardır ve ileriki yaşlandığında ilerlerse alta kaçırma sorunları oluşabilir.Bu operasyonla düzeltilirken bunun rahatsızlık oldugunu bilmeyen kadınlar da vardır. Kadının boşalabileceği ve boşalmaktan orgazm olacağı prostat organı bebek ceninken körleşir. Filmlerdeki kadınların boşalma sahneleri sahtedir. Penisi dışarı çıkartma istekleri. içindeyken işeyemediği içindir. Bir kadın bunu yaparak orgazm oluyorsa bilinçli olarak mesanesini doldurmuştur, doluluk hissini arttırır orgazm esnasında kontrolü kaybeder çiş kaçırır size bunu yapabildiğini göstermek yada çok profesyonel oldugunu göstermek istiyordur.Gülerken veya heyecanla Çiş kaçırma kadınlarda daha çok görülür bunun sebebi mesanenin çok kısa olması. ama kasları doğum esnasında ezilen birçok kadın bu tür sorunlarla karşı karşıya gelir. Filmelerde orgazm olup boşaldığını gördüğünüz sahneleri sizler gibi kızlar da izlemekte bunu görünce kadınların işediğini farketmektedir.Ve kendileri de buna şaşırmaktadır-bende niye olmuyor diye düşünmektedir. erkek gözü ile bakılınca kadın boşalıyor sanılmaktadır.O filmler erkekler için yapılır. Çiş kaçırma sorunu olan 3-5 kadınla bir araya gelip bütün kadınlar için aynı savı koyamayız.

 113. esrabayal Mayıs 13, 2015, 1:45 pm

  15 yaşındayım sevgilimle çoğu kez opstm ve göğüs ve popomu ellemeler oldu. Bi kac gündür karın ağrım ve bulantim var. Hamile kalir mıyım?

  • cinseldusunce Mayıs 13, 2015, 3:32 pm

   öpüşmekle hamile kalmazssın ancak, popomu ellettiğim dediğin. cocugun pormagı cinsel organının arasına girerse bu durumda mikrop kapma olasılıgın hamilelikten daha fazladır. ama sadece basit dokunmalarla hamile kalınmaz. akıntın yaadet kanı yada kalıntısıdır. başka bir ihtimal de mikrop kamış olman eğer ellediyse çıplak. hamilelik olasılıgın hiç yok.

   • esrabayal Mayıs 14, 2015, 12:03 pm

    Anlattığım olaydan sonra kasıklarm agrimaya basladi ve karnım şişti nedeni nedir ? Hamilelikse cok korkuyorum

   • cinseldusunce Mayıs 14, 2015, 1:54 pm

    psikolojik olabilir,enfeksiyon olabilir, bir organın çalışmamsı olabilir. mailden veya fb yazarsanız daha çok bilgi alırsınız

 114. esrabayal Mayıs 14, 2015, 2:46 pm

  Yani mailden yazamiyorum suan acamiyorum buradan yazsanız?
  Karın büyümesi gibi birsey oluyo sizce bu olayda hamilelik riski nedir?

  • cinseldusunce Mayıs 14, 2015, 3:25 pm

   hamilelik olayı olamaz, hamile kızlarda 1 ayda karın büyümez, hamilelikten 4-5 ay sonra karında büyüme olur. ve 8-9ncu ay patlayacakmış olur karnı burnunda. 3 aylık hamile kızda karın görünmez bile. siz 1 defa bişey yapmışsınız hemen karnınız şişmez balon değil bu. hamile olmanız için adet görmemeniz gerek .adetiniz kesilir ilk başta

 115. sait Mayıs 16, 2015, 4:12 pm

  13 yaşındayım 14 e yaklaşıyorum sperm akmadı normalmi kaç yaşına kadar normal?

  • cinseldusunce Mayıs 16, 2015, 7:25 pm

   14 yaşın içinde gelmesi lazım 15 yaşına kadar 15inde de gelmez ise babanla konuşursun 14ncu yaşın bitimine kadar bekle.kızların adet genelde daha erken gelir erkek ergenliği 13-14 yaş ama 14un sonuna kadardır sperm beklentisi.

 116. şevval Mayıs 20, 2015, 4:19 pm

  ben 13 yaşındayım adet oldum sürtünme yaşadım hamile kalır mıyım

 117. cinseldusunce Mayıs 28, 2015, 11:48 am

  Kizken hamile kalinir ama anlattiginiz gibiyse dusuk ihtimal. Yasiniz kac

 118. buse Mayıs 29, 2015, 3:21 pm

  19 ama çok korkuyorum 😦 nişanlandk şuan askerde ama olsn çok korkuom

 119. buse Mayıs 29, 2015, 3:23 pm

  popoma boşalınca ben direk silmeye çalıştm arkadan öğüne doru kesin cevap isdiorum 😦

 120. duru Mayıs 30, 2015, 10:14 am

  Merhaba .
  Sevgilimle ilk defa çıplak kaldık arkam dönúktü fakat arasında tuttu biraz sonra elime aldım zevk suyu geldi daha sonra üstüne çıktığımda arkadan girdi 2-3 kere git gel yaptı bosalacagi sırada çıkardı ama korkuyorum bisey olur mu

  • cinseldusunce Mayıs 30, 2015, 4:56 pm

   Kaçamak ilişkilerde korunmanız gerekir. gebelik şansınız 30 da 1 gibi düşük .. ama erkekle beraber oldugunuzda her zaman gebelik şansınız var. 2 adet başlangıcının tam ortasındaki günler en tehlikeli günlerdir. kaçamak ilişkilerde prezervatif kullanın kullandırın. pis kalmazssınız,kokmaz ve mikrop kapmaz hemde gebelik şansı kalmaz. ben kız olsam asla böyle bir riske girmezdim. yok içine değil dışına boşalıyorum klasik bir erkek aldatmacası.günü kurtarmak için. Bu bir yol değil. ülkede sevişmeyi bilmiyoruz ama çocuk nüfusu artıyor. Kız olarak erkekten daha akıllı olmak zorundasınız. O bilir ya nasıl olsa erkek,biliyordur değil mi , bilmiyorlar. siz daha akıllı olmak zorundasınız klasik bir erkekten.

 121. buse Mayıs 30, 2015, 5:35 pm

  ben napabalirm ? cevap bekliyorum kesin bi cevap bekliom hiç mide bulanması fln yok biraz karnm sisti gbi psikolijikmen olabilcegni düşünüyorum 😦

 122. ebru Haziran 7, 2015, 6:02 pm

  Mrb. Eski erkek arkadaşımla defalarca birlikte olduk ama hiçbir zaman kızlık zarim bozulmadı, araştırdık esnek olabileceğini anladık , cokda umurumuzda değildi, evlenecektik. Fakat olmadı ve ayrıldık. Şimdi ise başka biriyle evlenmek üzereyim. Kızlık zarim esnek, ilk gecemizde kanama olmayınca, doktora filan gidersek, doktor tarafindan daha once birlikte oldugum anlaşılır mi

  • cinseldusunce Haziran 7, 2015, 7:19 pm

   Doktor esnek olmayip yirtildigini soylerse isler karisir. Yirtik olup kanamayan kizlik zarlari da var. Illa kan akicak diye bisey yok. Ama daha once kontrol edildiyse o jinekolig dogruyu soylemistir. Bence doktorluk bir is yok. Bu kari koca arasinda kalmasi gereken bir sir. Seviyorsa zaten bunu konusmayacaktir bile

 123. suloo Haziran 14, 2015, 9:15 pm

  Kiz arkadasmla 13.06.de surtunerek iliski yasadik. Kiz arkadasim gecen ay 11inden sonra adet oldugunu soyledi. İcine girmeden surtunerek iliski yasadik. Ama adet hala olmadi bugun 15i napmak gerek. Adeti mi beklesek ? Ertesi gun hapi mi alsak ? Yoksa gebelik testi mi yapsak

 124. Memet Temmuz 3, 2015, 9:32 am

  kız arkadaşım 19 Yaşında bana daha önce başkasıyla ilişkiye girdim dedi ve kısa bir sure sonra bizde Korunmasız ilişkiye girdik içine boşalmadım ama kız şikayetçi olursa ne olur sperm izi vajinadan ne kadar sürede kaybolur acil cevap bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim

 125. sude Temmuz 11, 2015, 3:56 pm

  Merhaba. Eşimle ilişkiye girdiğimiz de boşalacağı an içinden çıkarttı. Ve boşalmadan geri soktu. Ayni sekil de 2 3 kere yapti. Daha sonra icinde bekletti sonra disari bosaldi. Acaba hamile kalma olasili var mi bu durum da ?

  • cinseldusunce Temmuz 11, 2015, 4:27 pm

   Evet bu sekilde korunma yoktur sadece disari bosalinca cocuk olmaz sanilir. Ama cogu kisi boyle hamile kalir. Daha guvenli bir korunna yontemi kullanin dihum kontrol hapi. Prezervatif veya spiral. Igne .bant bircok yontem var.disa bosalma sadece kendimizi kandirmaktir. 85milyon nufus boyle oldu .ama sekse ac bir ulkeyiz cunku kadin cocuk dogurunca bir donem istegi olmaz. Cok seks yapip istediginiz zaman cocuk sahibi olmak gerekir.

 126. Ahsen Temmuz 14, 2015, 9:50 am

  Acaba orgazm hamile birakir mi
  Ve ciplak ten olmadan hamile kalinir mi

 127. tugfan Temmuz 14, 2015, 10:01 pm

  Hocam merhaba çok acil cevap lütfen,

  kız arkadasımla prezervatif kullanarak ilişkiye girdik , daha sonra kuru peçete ile penisimi sildim , 1 saat kadar sonra kız arkadasım penisimi elledi ve yeni prezervatifi penisime taktı , dolayısıyla prezervatifin dış yüzeyine penisime dokunduktan sonra temas etti , ve o prezervatif ile ilişkiye girdik.

  Sperm kalıntılarını penisimden prezervatife eli ile taşınmış olabilir mi ? taşınmış ise olası bir gebelik ihtimali nedir yardım lütfen…

 128. Begum Temmuz 18, 2015, 1:26 pm

  Kucukken cok cok kucukken hemcinsimle opustum onlarda cok kucuktu rahatsizim yani ruhsal ne yapabilirim

  • cinseldusunce Temmuz 18, 2015, 1:40 pm

   facebooktan ,ekleyin konuşalım . konuşmak paylaşmak ve rahatlamaktır. içinizdekileri sonuna kadar saklayamazssınız, deşarj olma konuşma ihtiyacı gerekir. bu bir nevi terapi gibi. konuştukça rahatlayacaksınız . ama herkesle tabiki konuşulmaz bu tür şeyler o yuzden ekleyin, kim oduğumuz mühim değil.

 129. Begum Temmuz 18, 2015, 10:30 pm

  Ama benim hesabm yk
  Burdan yardmci oln nolur

  • cinseldusunce Temmuz 19, 2015, 4:32 am

   bir psikolji uzmanı sana yardımcı olabilir, ama bir facebook hesabın olursa konuşarak rahatlayabilirsin,insanlar bunun için para alıyorlarken bence sadece bir facebook hesabıyla web sitemin en başında facebook hesabım ve mailim yazıyor onu ekleyebilirsiniz. konuşmak,yazmak bedava 🙂 seni ilaç vererek tedavi edemem ama takıntılarını kontrol etmeni ögretebilirim.

 130. Begum Temmuz 19, 2015, 7:07 am

  Psikologum var carsamba gunu basliycam ama utanirim konusamam

 131. Ecemsu Temmuz 21, 2015, 3:19 pm

  Ya suan kilodmda kahverengi leke gelmis hic ciplak tenle bi iliskiye girmedim hep opusme ve opusurken gogus elleme karnimda da kasiklarima dogru bi sıkısma ve agri var hamile miym

  • cinseldusunce Temmuz 21, 2015, 5:43 pm

   Adet goruyor olabilirsin, enfeksiyon olmuş oabilirsin bu her kızda olabilen birşeydir,enfeksiyonun varsa kanlı veya kokulu akıntı olabilir devam edecektir . o zaman aile doktoruna veya jinekologa gidebilir antibiyotik tedavisine başlarsın. vajona basit enfeksiyonları kendi duzeltir ama agır olanları ancak ilaç yardımıyla

 132. Ecemsu Temmuz 22, 2015, 10:40 am

  Coook saolun Allah razi olsun sizden cok iyi birr site bu

 133. hasan Temmuz 25, 2015, 8:07 pm

  Hocam sorum ciddi cok kafaya taktim ben cocukken bir kac defa kendi cinslerimle cinsel isler yaptim penisi makata surtmek gibi aynisini onlar bana acikcasi penis girdimi girmedimi hatirlamiyorum eger girdiyse erkeklik gittimi veya bozuldumu

  • cinseldusunce Temmuz 25, 2015, 8:22 pm

   Hayir boyle bir sINIR yoktur . Cocuklukta bu tur seyler olmus olabilir. Onemli olan simdi .bilincli bir bireyken yasam tarziniz

   • hasan Temmuz 25, 2015, 9:05 pm

    Sağolun rahatlattiniz takintili bir insanim aslinda cogu cocukta boyle cinsel oyunlar veya meraklar olmustur kimisinde böyle takinti oluyor.sordugum sorunun cevabini aslinda tahmin edebiliyor edebiliyorum ama uzman birisinden duymak daha etkili oluyor sagolun Bu sirada o olanlardan sonrada simdide yasam tarzim normal karsi cinsle iliskilerim gayet güzel gitmekte

 134. Aslı Ağustos 8, 2015, 12:11 pm

  Kızken zevk suyu akarmı

  • cinseldusunce Ağustos 8, 2015, 4:10 pm

   evet akar tabiiki,kadınlıkla kızlık arasında bir fark yoktur,en son neyseniz akıntınız aynı devam eder, yaşınız ilerledikçe akınıt artar. facebooktan ekleyip daha özel sorular sorabilirsiniz.

 135. eyda Ağustos 8, 2015, 8:55 pm

  bir soru sorcam ben bugün ilk defa ilişkiye girdim erkk arkadaşım uzerime boşaldı ama bn direk gittim seltakla kuruladim artık cişimi yptim halime almam mümkün mu??

  • cinseldusunce Ağustos 9, 2015, 4:57 am

   E tabiiki hamile kalma şansınız var işediğiniz yerle girilen delik farklı , işeyince hepsi geri çıktı mı sanmıştırnız. facebooktan ekleyin size birşeyler ögretip katkıda bulunalım. Cinsellik hala tabudur bu ülkede.çocugun mezisi değmiş olabilir oda hamileliğe yeterlidir

 136. Aslı Ağustos 9, 2015, 11:43 am

  Ben baştan anlatsam iyi olcak ilk defa anlatıyom diye karışık oldu ben 21 yaşındayım nışanlıyım çok mutluyum nışanlınışanlımı seviyom ama çocuklukta yaşadığım sıkıntı hep mutluluğumutluluğuma engel oluyo neyse konuya geçeyim ben çocukken babanemde yaşadım bir süre amcamın oğlu ggençti ben gece uyurken hep arkamda önümde oluyordu babababanemin gözü çok görmezdi soluğu hala kulağımda pislik bütün hayatım boyunca hep düşünerek geçti ailem kapalı görüşlü benim kız olmam lazım asla anneme kimseye söyleyemem bikere sinde vajinamda acıdı zar gibiydi çocukken kırmızı kan hatırlamıyorum ağlayarak yazıyom doktora asla gitme şansım yok evden çıkmıyom bende kız olmak eşimin ilk olmasını istiyom asla başka bir erkekle cinsel ilişkiye girmezdim ama çocuklukta koruyamadıysam benim bir suçum yok ama annemlerannemleri düşünemiyorum bile halim nolur yardım edin bana nasıl anlarım kendim bu düşünce hayatımı maf eti nnikahımız oldu kocam sayılır üç ay sonra düğünüm var ilk gece nolcak korkusu her hevesimi maf ediyo çıkış yolu yok anlanlatamam kimseye ben çok yoruldum düşünmekten Özür dilerim bu kadar çok yazmak istemezdim ilk defa anlatın ca iyi geldi ama kanı babanem yada benim aklımda kalması lazımmış asla çıplak anım yok amcamın oğluyla onu görünce bakmak bile istemiyom allahallahtan hiç görüşmegörüşmedik uzun zaman oldu 8 sene oldu kız çakarsam kocam çok iyi mutlu olurum onu seviyom gözlerindeki mutlulumutluluğu görünce bende mutluyum onun soluğunu arada amcamın soluğuna bezetince hep aklıma geliyo çocuklum bu kadar yeterli sizden iyi bir yorum bekliyom vajinamdavajinamdaki o acı bir bakire arkadaşımdaarkadaşımdada olmuştu aynı bendede oldu

  • cinseldusunce Ağustos 9, 2015, 1:26 pm

   facebooktan eklerseniz dertlerinizi daha iyi dinlerim, benim burda yaptıgım insanları yönlendirmek,bilgilendirmek genellikle. Bu anlattıgınız aile dramı gibi ve sıkışık kalmış ,ama rahatlammanız için bu tür olayların oldugunu herkes okusun diye yazınızı yayınlayacagım. aile içinde neler oluyor anlayın. kadına kızlarımıza aaa ben yapmam o yapmaz şu yapmaz. herkes namuslu kesiliyor . Olaylar bu toplumun inanlarına aittir .

   • cinseldusunce Ağustos 9, 2015, 2:22 pm

    burası bir blog ve kısa şeylere cevap veriyorum sadece, ama yeni facebook hesabı açtım ,çogu okuyucu bunu teklif etmişti sol tarafta baş sayfada yazan hem mail hemde facebook hesabımdır, ordan ekleyebilirsiniz.dertleşebilirsiniz konuşabilirsiniz. cinsellik öğrenmeden direk kocanızla olmak tamamen ters bir durum,öyleyse bu sitede olmamanız gerekirdi. Yetişkin olmak bilgi gerektirir. Büyük yaşta küçük bir çocuk iseniz dediğinize katılırım ama insanlarda bilmedim görmedim görmek istemiyorum ama olsun istiyorum düşüncesi bu dünyada imkansızdır. mailinizi düzgün yazmadıgınız için size kimse ulaşamaz. Piyango çekmez iseniz size piyango çıkma şansı olmaz bilmemek öğrenmemek için ugraşırsanız ,o kadar batarsınız. Bilgi dunyanın en kıymetli şeyidir kötüsü iyisi olmaz.

 137. Aslı Ağustos 9, 2015, 2:20 pm

  Siz Jinekolog musunuz ne iş yapıyosan uz bayanmısınız bu soruları yazdım bir bayanla konuşmak isterdim o yüzden

  • cinseldusunce Ağustos 9, 2015, 2:48 pm

   Sıradan biriyim, bir erkeğim, blogumun sağ tarafında yazdım 9 senedir yazı yazmaktayım. kendi yazılarım hepsi ,çalıntı bir yazı yoktur. ama siz inanmayın hepsi varsayımdır. kadın bir jinekologa göstermenizi tavsiye ederim. Benim yapabileceğim birşey yok. Bu toplumun eksik bir birimini BEDAVA karşılıksız insanlara veriyorum , Eskiden AGABEYLİK, ABLALIK makamı vardı. insanlar konuşamadıklarını onlarla konuşurlardı çözüm ararlardı. Bende kendi bilgim kadar yetiştim hepsi bu kadar.

 138. Birden fazla Ağustos 11, 2015, 1:28 am

  Bir kondomu birden fazla kullanmak kadinda hamilelik riskini ne kadar arttirir? Boyle bir durumda ne yapilmasi gerekir?

  • cinseldusunce Ağustos 11, 2015, 6:03 am

   Bir kondomu birden fazla çıkarmadan kullanabilirsiniz, ama çıkarıp yıkayıp tekrar kullanırsanız kısmen özelliğini yitirir. mesela yağlı olmaz ve girişiniz zor olur takmak zor olabilir, prezervatifi yıkayak kullanmak sadece dağ başında bulamadıgınız zaman ,bakkal bulamadıgınızda belki bir çaredir

 139. idil su Ağustos 30, 2015, 11:00 am

  bende bi soru sormak istiyorum cvp verirseniz acilen cok sevinirim normal adetimden bi gün sonra yüzeysel bi beraberliğim oldu nişanlımla çamasirima bi damla geldi bende hamilelikten korkup normal bi doğum kontrol hapını alıp içtim saat 6 gibi sonra gece 12 gibi bitane daha içtim korkudan sabahına mide bulantısından duramayınca acile gittik tabi bu detaya giremedim ve iğne vuruldu doğum kontrol hapını bidaha içmedim 5 6 gün sonrada suan 2 gündür kanamam var yani adetimden 1 hafta sonra bida kanamam var korkuyorum doğum kontrol hapı mı nedeni hamilelik mi doktora gitmektende korkuyorum nişanlı olduğum içinde sesde çıkartamıyorum nolur cvplar mısınız

  • cinseldusunce Ağustos 30, 2015, 1:40 pm

   aldıgınız ertesi gün hapı ara kanama yapmıştır, yani hormon hapı oldugu için 10 gün içinde ara kanama yapar. ama normal adet kanamanız da ilerde gelecektir. Bu adet kanaması değil ara kanmadır tahminimce. korkmayın . hamilelik şansınız zaten çok düşükmüş. mide bulantınız psikolojik yada aldıgınız hormon hapının yan etkisi. Normal adetinizin gelmesini bekleyin. Büyük ihtimalle de gelecektir korkudan gecikebilir de. kaçamak ilişkilerde de olsa mutlaka prezervatifle korunun. Temiz olun. adet zamanınız geldinde eczaneden hcg çubugu alıp tek çizgi görüyorsanız bu olayı unutun tamamen

 140. Anonim Merrrri Eylül 3, 2015, 4:21 pm

  sevgilimle arkadan iliskiye girdik (acik havada ormanda) ve bosaldim ama seyimin etrafini temizlemedim yaklasin bi 10dakika sonra vajinasina penisimin ucunun yarisi kadari girdi ve bosalacagimi hissettigim zaman geri cekildim dediginiz gibi tam 14.gune denk gelior

  • cinseldusunce Eylül 3, 2015, 5:19 pm

   çok güzel, bu sefer hamile kalmasa bile gelecek sefer kalacaktır,:) olayı anlatmışsınız soru sormamışsınız, Çocuk sahibi olursanız,Allah allah ben burdan yapmadım ama ordan oldu olayı olacak. Bütün dünyada insanlar korunurken ,korunmayan tek biziz belkide.

 141. gonca Eylül 4, 2015, 8:03 am

  İyi günler erkek arkadasım vajinama parmagını soktu tam olarak ne kadar soktugunu bilmiyorum ondan 12 gün sonra hastalabdım ama olmam gereken zamanda oldum adetimin 1 günü pembe kan geldi hamile olma ihtimalim varmıdır? o gün bosalma falanda olmadı

 142. Eda Eylül 4, 2015, 11:25 pm

  Tam bir ay önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ve ağustosun 25inde adet olmam gerekiyordu olmadım 12 gün gecikti ilişkide kondom kullandık ve dışarı boşaldı bu ne dmek

  • cinseldusunce Eylül 5, 2015, 4:15 am

   eczaneye gidip 1 tane hcg çubuğuna-gebelik testi idrarınızı yapın kesin sonucu alırsınız 1 çizgi görürseniz adet gecikecek, 2 çizgi varsa gebesinizdir, Prezervatif kullanmanız gayet güzel ama , ya kaçırma yada yırtılma olmuş olabilir cinsel ilişkide.

 143. Nova Eylül 9, 2015, 8:21 pm

  Sinemadaydık kız arkadaşım benim penisimle oynadı boşaldım elime biraz sperm bulaştı sildim sonra bende onun klitorisiyle oynadım ama kesinlikle daha aşağılara inmedim adeti 1 ay gecikti sizce bu şekilde hamile kalma riski olabilir mi?

 144. melissa Eylül 14, 2015, 4:20 pm

  merhaba ben birşey merak ediyorum hayatımdda hıc bır erkek bana deymemeiştir fakat mesela bir erkeğin penisi kızın poposunun üstüne deydiyse ama zar patlamadı sokmadıda penisi poposuna iyice 5 saniye boyunca deydiyse bu kız hamile kalır mı ???

  • cinseldusunce Eylül 14, 2015, 4:28 pm

   Hayir boyle birsey mumkun olmaz

   • melissa Eylül 14, 2015, 4:37 pm

    peki bu kadar gerilme sebebim sadece düşünme olmammı birde cok tesekkur ederım birsey daha sormak istiyorum eger zar patlamadıysa hamilelik ihtimal yok mudur ? yine cok tesekkür edrim

   • cinseldusunce Eylül 14, 2015, 5:20 pm

    hayır hiçbir şekilde böyle gebe kalamazssınız, kızlık zarının patlaması diye birşey sadece erkekler kullanır, çünkü hayatında adam bir kız tanımadığı için onu inciteceği bir madde olarak görür. bu terimi bir kız kullanmaz, kızlık zarı patlatmak diye birşey yoktur. sadece erkek terimidir erkek çocukları kızlardan kendini üstün oldugunu kanıtlamak için küfürlü konuştuklarında sarfederler bunu. Bekaret bozulması hasar görmesi diye birşey vardır. korkunuz piskolojik

 145. Asya Eylül 21, 2015, 5:13 am

  Erkek çişi hamile bırakır mı

 146. cinseldusunce Eylül 26, 2015, 2:23 pm

  Bu olayi unutun. Adet gordunuz is bitmistir.yumurta dollenmemistir.Konusma ihtiyaci duyarsaniz facebooktan ekleyin. Normal hayatiniza devam edin olmamis gibi

 147. Selin Ekim 4, 2015, 11:40 am

  Merhabalar.. 5eylul tarihinde supheli bir iliski yasadim. 17sinde normal adetimi gordum ancak uzerine gorme diye birseyler okudum internet sitesinde ve kafam cok karisti.. normal adet oldugumu dusunuyorum. Herhanhi bir bosalma olmadi icime eminm ancak zevk suyu denen birsey varmis ve icinde sperm barindirabiliyormus. Cok takintili biriyim calismadigim icin test yaptirdigimda aileme bilgisi gidiyor. Nasil bir yol soyleyebilirsiniz bana yardımlarınızı bekliyorum. .

  • cinseldusunce Ekim 5, 2015, 5:48 am

   eczaneden 3.5 tl lik gebelik test cubugu alıp hmen bugün ögrenebilirsiniz, üzerine 1 damla çişinizi koyuyorsunuz. tek çizgi cıkarsa sorun yok, çift çicgi gebelik anlamına gelir. Ondan sonra bu olayı unutursunuz. Zevk suyunda sperm vardır evet bu doğru. Ülkemize gelen suriyeliler sokakta bile yaparken prezervatif kullanıyor . Biz ise ögrenemedik.

 148. antalyalı Ekim 4, 2015, 7:58 pm

  mrb efendim , efendim benim yaş 20 ve bi sorunla karşı karşıyayım islah olunca zorlayınca sıvı akıyor yani benim istekli olmamama rağmen bu neyden kaynaklanıyor ???

 149. Melike Ekim 20, 2015, 9:43 pm

  Merhaba, nişanlımla ilk kez birlikte olduk kan gelmedi daha sonra aradan yarım saat geçince tekrar denedik ve kan geldi ama nişanlım bakire değilsin dedi yine denedik yine kan geldi. Yanii her ilişkide geliyor.Günler sonra tekrar birlikte olmaya başladık bu kez saatlerce sürtünme yoluyla ilişki yaşıyoruz ( bu tamamen onu isteği ile) ve her ilişkiden sonra az miktarda kan geliyor, nişanlım stres yaptığımı düşünüyor ben bakiremiyim değilmiyim bilmiyorum doktora gitme şansım var fakat utancıma gidemiyorum düğünümede çok az kaldı. Şimdide kalkmış düğüne kadar bişi yapmayalım diyo sanki ilk kez birlikte olucakmışız gibi. Cevabı mailde atabilirsiniz teşekkürler.

 150. Tuna Ekim 31, 2015, 2:36 pm

  13 yaşındayım meniden kan geliyor sebebi ne ?

 151. Ayarıs Kasım 2, 2015, 7:29 pm

  Kız arkadaşımla ilişkiye girdim. Boşaldıktan sonra ara vermeden ilişkiye devam ettik. Bilirsiniz boşaldıktan sonra da ufak ufak spermler akıyor. O spermlerden hamile kalma olasılığı var mı? Eğer varsa daha üstünden altı,yedi saat geçti. Hap etkisini gösterir mi? Ve kız arkadaşımın regli 2gün önce bitti. Ayrıyetten ertesi gün hapının her hangi bir zararı var mı?

  • cinseldusunce Kasım 2, 2015, 7:39 pm

   sizi tek kurtaran kız arkadaşınızın regl döneminden henüz çıknası . gebelik ihtimali elbette ki vardır. ertesi gün hapı 10 gün içinde ara kanama yaptırır

 152. rmys Kasım 5, 2015, 11:03 am

  ya ben hamilelik istiyorum ama 1 seneyi geçti hala olmadı doktora sordum herşeyiniz çok iyi dedi eşiminde herşeyi iyiymiş niye acaba ilişkide yanlışlık olabilir mi sizce

 153. baris Kasım 19, 2015, 2:27 pm

  kız arkadaşımla üzerimizde iç çamaşırlarımız vardı.sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. ben boşalacağım zaman üzerimden kalktı ve ben ayrı boşaldım ve peçeteye sildim. aradan 5 dakika geçtikten sonra cinsel organlarımızı temas ettirdik üstüne falan koydum ama asla içine girmedi üzerindeydi sadece. Ama ya tam silinmediyse hafif de olsa birsey kaldı mı diye endişeye düştük. hamile kalır mı yorumunuz nedşr

 154. Mesude Kasım 21, 2015, 5:18 pm

  kolay gelsin hocam ben bugun sevgilimle iliskiye girdim korunarak prezervatifle fakat on sevismede takili degildi ama kiyafet vardi on sevismede fakat zevk suyu gelmismi bilmem elimle prezervatfi takarken prezervatifin dis yuzeyine bulasip hamile kalma ihtimali vsrmidir dediginiz gibi tam 14.gune geliyor

  • cinseldusunce Kasım 21, 2015, 10:12 pm

   anlattıklarınız gibiyse ihtimal düşüktür,korunmak güzel birşey

   • Mesude Kasım 22, 2015, 4:06 am

    Teşekkürler hocam valla rahatladim

   • Mesude Kasım 28, 2015, 2:31 pm

    Hocam kiz arkadasim bobreklerimde falan agri oluyor diyor idrar yapsrken yaniyor diyor ve cisimde kan oluyor bazen diyor doktora gittik ultrasonda bisey cikmadi 1hafta geçti sadece doktorlar iltihap falan olabilir diyor hamile olma rismi yoktur dimi

   • cinseldusunce Kasım 28, 2015, 2:59 pm

    idrar yolları enfeksiyonu birçok kızda vardır ve bunun tedavisi kolaydır, enfeksiyon olan kızlarda genellikle arasıra tekrarlar bu. hamile olmayla idrar yolları enfeksiyonun alakası yoktur. iki organın yerleri farklıdır. sadece birbirine yakındır tek alakası bu.

   • Mesude Kasım 28, 2015, 2:33 pm

    bide bisey ekliyim parmagina seyine soktugundada cok az kan gelmiş bakire degil bu idrar yollarindan kaynaklimidir

   • cinseldusunce Kasım 28, 2015, 3:19 pm

    sadece organlar yakın ama alakası yok, kanama ufak zedelenmeyle yada adet kanıyla alakalıdır. , böbrek ve idrar yolları ile mutlaka tedavinizi yaptırın. kadınlık organı yakın oldugu için yanılgınız oldugu düşüncesindeyim

   • Mesude Kasım 28, 2015, 6:52 pm

    doktordan yen krandevu aldik fakat cinsel organina tabiri caizse pandik attiginda kan gelmis adetine daha 1.5hafta var

   • cinseldusunce Kasım 28, 2015, 6:55 pm

    küçük çatlaklar orgazm ve mastürbasyon esnasında olabilir yada kokulu akıntı varsa bu bir enfeksiyon belirtisi olabilir. kokulu akıntı yoksa basit hasar vermiş olabilir bu 2-3 gunde gecer

 155. Mesude Kasım 22, 2015, 4:05 am

  merhaba ben sevgilimle prezervatif ile ilişkiye girdim vajinal iliski fakat on sevismede geldimi bilmiyorum eger geldiyse gelen zevk suyi prezervatifi takarken prezervatifin dis yüzeyine bulasip sevgilimi hamile bırakabilir mi tamda 14.gune denk geliyor

 156. Mustafa Kasım 25, 2015, 2:46 pm

  Mrb ben kız arkadaşımla ilişkiye girdim ve dışarıya boşaldım ve peçete ile sildikten 5 dakika sonra tekrar ilişkiye girdik ve ben tekrardan dışarıya boşaldım ilk boşalmada peniste azda olsa sperm olsa bu hamileliğe yol Açar mı bu arada sevgilimin adet gününe bir hafta kalmıştı

  • cinseldusunce Kasım 25, 2015, 6:08 pm

   adet gününe 1 hafta kalmış olması durumu krutarıyor yoksa dışına boşalmanız hiçbirşeyi ifade etmiyor. o filmlerde kadınlara erkeklerin boşaldığını göstermek için bir görüntü sadece. kadınlar görsün de bundan zevk alsın diye. dışa boşalma bir yöntem değildir.

 157. Kaya Kasım 26, 2015, 10:57 am

  Oncelikle slm lar olsun gunünüz güzel olsun benım sıze sorum olacaktı evliyım esımle ılıskıye gırıdıgım zaman 2veya3 gün sonra ılıskıye gırdıgım Zaman beyaz menı gelirmi bu devamlı olmuyr bazen bazen bu benım aklımda bır takım soru ısaretı bırakıyor bunu açıklarsanız çok Mutlu olacam sevgıllerle kalın

  • cinseldusunce Kasım 26, 2015, 11:52 am

   kadınlarda görülen akıntıdan bahsediyorsanız meni şekline benzer elastiktir bu her kadında olur. eğer sizdeki akıntı şeklinde mezi akıntısından bahsediyorsanız. sizdeki de normal meni ile mezi arasında fark var biri cıvıktır. kok keyifli oldugunuz zaman bu akar

 158. adıbilinmez Kasım 28, 2015, 10:17 pm

  Kendiliginden gelen boşalma sonrası ilişki yasanirsa vede cinsler hic bir sekilde korunmuyorsa hamile kalinirmi?

 159. Adsız Aralık 4, 2015, 1:33 pm

  Kız arkadaşımda ince tozluk gibi tayt, çıtcıtlı ve ic camasiri vardi bende de baxer ve esofman vardi surtunmeyle bir seyler oldu ben bosalmadim ama zevk suyuyla biraz kiz arkadasimin tayti ıslandı hamile kalma olasiligi var mı ?

 160. Tarık Aralık 5, 2015, 1:54 am

  Sevgilimle adet gününün 4 gününde sürtünme ile birlikte olduk boşalmadım içine zevk suyu geliyordu sevgilim değdi dedi hamile kalma ihtimali var mı

 161. Özge Aralık 11, 2015, 11:27 pm

  İyi günler spermler ele geldiği zaman elde hareket ediyormuş gibi bir his yaratirmi daha önceden sevgilimin elime gelmişti bu hissi yaşamıştır. Elimde canlı var gibiydi fakat evlendim çocuk düşünüyoruz eşimin spermleri elime geldiğinde hiç böyle bi his yok normal sıvı yapışkan bişey hareket yok gibi sizce6dogru mu düşünüyorum böyle bi durum varmı hareketi ele geldiğinde elini kasiniyo gibi bi his yaratmanın teşekkür ediyorum .

  • cinseldusunce Aralık 12, 2015, 1:55 pm

   böyle birşey mümkün değil ama gençken yani ilk defa yaşadığınız hisler unutulmaz. O zaman size öyle gelmiştir. Şimdi artık gerçekle karşılaşınca aynı korku ve heyecan yok doğal geliyor düşüncesindeyim. Erkekler de vajinanın spem çektiğini elektrik süpürgesi gibi içine vakumladıgını düşünür. oysa evlenince şaşırırlar yada bir kızda aksi oldugunu görünce. Bu biraz haddinden fazla abarttıgımız için böyle . Çünkü görerek bilerek yetişmiyoruz.

 162. gamze Aralık 20, 2015, 11:09 pm

  Bes yillik evliyim fakat ben orgazm olamiyorum jinekologum anatomik bir proglem olmadigini soyledi.esim dista kalan g noktasini oynadiginda zevk aliyorum bazen orgazm derecesine geliyorum ama sizin dediginiz gibi bi sivi gelmesi yada orda bi sisme hassasiyet hissetmiyorum sebebi ne olabilir?

  • cinseldusunce Aralık 21, 2015, 9:28 am

   anatomik sorun olmadığına göre kendinizi elle tatmin etmeyi ögrenmelisiniz önce, kocanızla olması gerekmez bu olayın. kadınlar orgazmda erkekler gibi boşalmazlar. Bütün sorun cocuklukta kızlara verilen aşırı baskıcı cinselliktir. Kadının kendini ögrenmemesi erkeğin işine yaradıgı için toplum bunu bilerek yapar.Mastürbasyondan evlilik orgazmına geçen kadın çoktur. Ama doğrudan evlenince erkekle orgazma geçen kadın sayısı bir elin parmakları kadar sayılacak gibi azdır. Kızlar önce kendini tatmin etmeli tanımalıdır. Orgazm olmamış bir kıza bunu nasıl anlatabilirim ki. Tabiiki imkansız . kendinizi illa ki eşinizle yaparak değil de kurcalayarak keşfetmeye çalışmalısınız. Daha sonra erkek içindeyken ona göre uyum sağlamalısınız. Yoksa erkeğin sizi boşalmak için kullandığını görmeye başlarsınız . Cinselliklten zevk almaz uzaklaşırsınız. Kadınların çoğu böyledir. Dişimi sıkıyorum 5 dakka tabiri budur. erkek işini görünce kadında kadınlıgını yapmış zahmetten kurtulmuştur. Siz evlisiniz ama yaşı küçük 15-16 sında kızlar var korkunç orgazm yaşayabiliyorlar hemde üstüste .Bu ögrenilince ancak oluyor. keyif aldıgınız yerlerin üzerine gidin gerekirse birkaç vibratör almanızı tavsiye ederim. Çünkü vibratör imal edenler kadın anatomisine göre hareket ederler.

 163. emine Aralık 23, 2015, 9:36 pm

  mrhb ben adetim bittikten iki gün sonra temizlenmek için banyoya girdim ve epilasyon aleti ile cinsel organımı temizlerken epilasyon aleti beyaz oldugundan çok az bir kan lekesi gördüm ve elime beyaz bir iç çamaşırı alıp cinsel bölgeme dokundugumda bir iki damla daha kan geldi ve içerisine hiçbir sekilde dokunmadım acaba kızlık zarıma bir zarar gelmişmidir diye çok korkuyorum lüfen yardım edin cinsel organımda hiçbir sekilde acı yanma hissetmedim ve sabah kontrol ettiğimde hiç leke falan yoktu acaba adet kalıntısı olabilir mi?

  • cinseldusunce Aralık 23, 2015, 10:30 pm

   kızlık zarı değildir epilasyon aletinin yolduğu kıl ve tüy köykler bazen de zedelediğiniz deriden kaynaklı olabilir şu ana kadar hiç kızlık zaarını bu şekilde kaybeden kız duymadım ,duyulmamıştır. Çünkü o bölge içerde ve soğan zarı gibi birşey değildir. Bildiğiniz et genişlemesinden başka birşey değil . Kafanıza bunu takmayın. Unutun.

 164. sessiz Aralık 25, 2015, 11:17 pm

  Meraba ben evliyim ve cocuk istiyorum ve dogurganim hic bir sorunum yok benim sorum esim cocuk istemiyor ve disa boşalıyor ama ben cocuk istedigim icin dişa akitılmış spermleri vajinaya nasıl katabilirim. Dısa akitıkmis spermin òmrü ne kadardir el ile katilan sperm ölürmü Katarsam hamile kalırmıyim? Yardımcı olursanız sevinirim

  • cinseldusunce Aralık 26, 2015, 6:14 am

   evet el ile sıcağı sıcagına vajinanıza peçeteden bulaştırırsanız hamile kalma şansınız vardır fakat bunun için ortalama bir zaman verecegim 2 adet başlangıcının ortasındaki günler en uygun sayılır ortalama adet başlangıcından sonraki 13-14-15nci -16ncı günler diyebiliriz.

   • Sessiz Aralık 26, 2015, 12:18 pm

    Ben ayın 5sinde adet gòruyorum 10 temizim ve buna göree hangi günler tutar icine pecete ile azina tutmam yeterli mi yoksa icine kadar ulastrmam gerekiyor mu?

   • cinseldusunce Aralık 26, 2015, 12:25 pm

    adet başlangıcınız ayın 5inde ise üstüne 13-16 gün koyalım 18-19-20-21 inde ilişkiye girin geri kalan günler düşük ihtimaldir . O günlere rastlatın , birde folik asit içmenizi öneririm rahimdeki endometrium incelir daha kolay döllenirsiniz. içinize akıtabildiğiniz kadar akıtın peçeteden ne kadar sıcak sperm olursa o kadar daha şansınız fazladır

   • sessiz Aralık 30, 2015, 9:55 am

    Folik asiti kac gun onceden icmem lazim

   • cinseldusunce Aralık 31, 2015, 7:01 am

    normalde hergün de içersiniz adet bittikten sonra başlayıp 10 gün kullanın bırakın bu şekilde yaparsanız endometrium tabakası incelir yumurtanızı dölleyecek spermlere yardımcı olursunuz. folik asit zararlı bir vitamin değil. E vitamini gibi düşünün. ama uzun kullanımda şişmanlık yapar.

 165. Ayşe Ocak 1, 2016, 10:49 pm

  Merhabalar erkek arkadaşımla opuşurken vajina mi oksadi Orgazm oldum ama pantolon Tayt falan vardı eve geldiğimde sıvı gelmişti ancak bir de koyu kahverengi gelmisti sizce neden

  • cinseldusunce Ocak 2, 2016, 7:14 am

   kahverengi akıntı ya adet olacaksınız o gece 1-2 gün içinde, yada adetiniz yeni bitti içinde kalan kanı akıntıyla dışarı verdiniz orgazm esnasında vajina dışında rahim de kasılır vey yoğprulur. içindeki kanı ve kalıntıyı son süratle dışarı akıtır.

 166. hasan akman Ocak 5, 2016, 10:25 pm

  Merhaba ben kız arkadaşımla eylül 4 ünde iç çamaşırlarımız varken sürtünme yoluyla ilişki yaşadık herhangi bir boşalma söz konusu değil ama ıslaklık vardı zevk suyu yani 2miz de birden 22 eylül de hasta oldu sonra 15 gün gecikmeli olarak 8 kasımda oldu ve 6 aralıkta oldu burdan yola çıkarak kız arkadaşımın hamile olmadığını düşünebilir miyiz ?

 167. Melissa Ocak 5, 2016, 11:24 pm

  Merhaba bu saate rahatsız ediyorum lütfen kusura bakmayın.az önce bloğunuzu okudum ama yaşadığım durum ile eşlesen herkese mail yoluyla cevap vermişsiniz.günlerdir içim içimi yiyor erkek arkadaşım ve ben yıl başında sürtünme yoluyla ilişki yaşadık.en son cinsel organını benimkinin girişine değdirdi bi kaç kez ve daha Sonra da parmağı ile yaptı aynı hareketi.Herhangi birşey gelmedi benden diyor ki hissetmedim de ama adetime 7 gün kala oldu bu olay sizce hamile kalır mıyım ?

  • cinseldusunce Ocak 6, 2016, 12:29 am

   adetinize 7 gün kaldıysa şu günlerde göğüslerde şişme ve karın agrısı hisstmeye başlamanız gerekir. Tek sürtünmede bu gebelik olasılıgı düşük ve adete 1 hafta kala riski düşük bir zaman diyebiliriz. hesabınız dogruysa 2-4 gün içinde adet olucaksınız o zaman bu olayı da unutun , olmuş bitmiş yada hiç döllenmemiş bir yumurtayı atıyorsunuz demektir. Ondan sonra da birçok şey okuyup yok yerleşme kanamasıymış şuymuş buymuş gibi şeyler okumayın sagda solda. 5nci adetini görüp hala yerleşme kanaması bekleyen kızlar var

 168. Bekir Ocak 6, 2016, 2:28 pm

  Meraha kız arkadaşım 23 yasında surtunerek ilişkiye girdik ve ben vajinasinin üstüne bosaldim 5 dakika sonra sildik sadece ve adet zamanı gelmiş ama daha adet olmadığını soyluyo neden acaba tehlike var midr

 169. Yasemin Ocak 10, 2016, 11:59 pm

  Eşimle ikl gecemizde yırtılma oldu hastaneye gıttık dıkış attılar yaralar iylestıkten sonra ilişkiye gıtdıgımızde kan gelmedı acaba yırtılmadamı yızlıgım bozuldu

  • cinseldusunce Ocak 11, 2016, 6:51 am

   zorlanmalar oldukça açılma ve çatlamalar devam eder. ortam uygun oldugu için kanama olmamıştır. 3-5 ay yapmazssanız aynı zorlugu tekrar çekersiniz. kadın olmak böyle birşey. bekaretiniz zaten yırtılmıştır. gelecek bir tutam kandır.hepsi bu.

 170. Mine Ocak 18, 2016, 9:21 pm

  Kocam cocugumuz olmasını istemiyo ve içime bosalmiyor genellikle gobegime bosaliyor ilişkiden hemen sonra ben dölü parmakla alıp içime soksam hamile kalirmıyim

 171. Hazal Ocak 19, 2016, 5:51 pm

  Erkek arkadasimla surtunme yollu bisiler yasadim o arada zevk suyu vajinamin ust tarafina bi damla geldi once telaslanip parmamla sildim ama o zevk suyundan bisi olmaz deince dikkat etmedim o gunun aksami lekelenme oldu orda biraz usumustum buna bagladim ustune geldikten bi sure sonra vajinayi yikadimda dogurganlik donemim 7-13 arasi olay 14 unde oldu yinede hamile kalma riskim var mi die endiseleniyorum

 172. Peri Ocak 22, 2016, 1:22 am

  19yaşındayım erkek arkadaşımla sürtünerek ilişki yaşıyoduk üzerimde korse ve iç çamaşırı vardı sonrasında ise kanamam oldu ama ben daha çok adet kanamam olduğunu düşünüyorum çok kasıldığım için.. Kızlık zarımın kalın olduğuyla ilgili bilgim var ve tabi bazı şeyler tam gerçekleşmediği için tercihler açısından erkek arkadaşımla ayrıldık sizce bozulmuşmudur jinekologa gitmeli miyim kız arkadaşımla paylaştım saçmaladığımı düşünüyor ama yinede bi küçük şüphe işte..

 173. Ferhat avci Ocak 22, 2016, 2:13 am

  Merhaba makatima cisimler soktum git gel yaptim.fakat gaz kacirma diski kacirma gibi problemlerim olmuyor hic.makatim bozulmus ve acilmismidir degisiklik olmusmudur makatta gozle gorundugunde anlanabilinirmi.

 174. anonim Ocak 22, 2016, 10:02 pm

  Merhaba cinsel ilisikde oldum cok az kanama oldu ve erkek arkadasim disari bosaldi hamile kala bilirmiyim?

 175. busra Ocak 26, 2016, 8:50 pm

  Eşim disari bosaldiktan 10 dk sonra temizlenmeden içime girdi kısa bi sure birlikteliğimiz oldu ama tekrardan boşalma yasamadi ilk boşalmadan sonra içime girdiği içim hamile kalma olasılığı var mi ? Bi tane çocuğumuz var zaten ve hic korunmadik su zaman kadar acil cevap verirseniz sevinirim..

  • cinseldusunce Ocak 26, 2016, 9:54 pm

   düşük ihtimal 30 da 1 gibi. tamm dogurganlık gününüze denk getirmesi sadece bir şans. her cinsel birliktelikte gebelik olmaz ama tam gününde rastlatırsa olur

 176. Halim Ocak 30, 2016, 10:53 am

  Hocam ben 30 yaşındayım orgazm sırasında spermler disari guclu bir sekilde fışkırmıyor. Anormal bir durum var mı?

  • cinseldusunce Ocak 30, 2016, 9:13 pm

   erkek meni heyecana göre değişkenlik gösterir. kadınla oldugunuzda coşku artar. ssade hergün mastürbasyon yapıyorsanız azalır mesela 2 gunde 1 yaparsanız artar bunun gibi

 177. Leyla Şubat 3, 2016, 4:07 pm

  Merhaba hocam Sevgilim mast. Yaparken yataga damlatmis bende kalkarken bacagimda hissettim, adetimin 5. Gunundeyim bir sey olmusmudur?

  • cinseldusunce Şubat 3, 2016, 4:17 pm

   hiçbirşey olmaz, endiişelenmeyin

   • Leyla Şubat 3, 2016, 7:49 pm

    Hocam ben cok korktum cok agladim dunden beri , cevabinizi gorunce rahatladim cok mutlu oldum yalniz bi ayrintiyi yanlis mi verdim diye kafama takildi hissetmek yazarken suruldugunu anlatmaya calistim elimle kontrol ettikten sonra elimi yikadim fakat o korkuyla bacagimi yikamak aklima gelmedi ve ustumu giydim zaten ic camasirim vardi cevabiniz tekrar ayni mi ? Cok tesekkur ederim tekrardan

   • cinseldusunce Şubat 3, 2016, 8:58 pm

    sorun olacagını sanmam ama direk sürtme olursa evet olasılık vardır. sogumuş sperm son süratle ölür

 178. Ramazan Şubat 5, 2016, 12:03 am

  Hocam ben 1 sene once bi iliskim oldu ve sari akintim geldi 3 ay sonra tedavi ola bildim i esef igne ve tetradoc kullandim gecti ve sonradan tekrardan basladim okadar anti biyotik ilac kullandim doktor yazdi ve hic birinden fayda gormedim sperm ve kultur kantestlerimde hic bise gorunmuyor ama hala beyaz akintim war ve isteksizlik basladi belimde ve kaburganin alt kisminda agrilar oluo zaman la ve bu benim moralimi cok bozuo napmamnlaxim bana yardim edin okadar doktora gittim piskolojik diolar ben kendimi biliorum isteksizlik var ben boyle deildim akinti neden gelio madem piskolojik… bana yardim ederseniz sevinirim hocam kolay gelsin

  • cinseldusunce Şubat 5, 2016, 7:22 am

   İyi bir ürolog ile baglantı kurmalısınız, mesanenizi ilaçla mikrop kırıp komple yeniden sağlıklı duruma gelmesini sağlamalılar herşey yapıldıysa psikolojiktir. Yıllar önce tanıdığım bir arkadaşımı Genel anestezi ile uyutup mesanesini temizlemişlerdi, erkek hastalıklarının çogu mesane yada prostat merkezlidir, kadınlardan daha kolay anlaşılır. Doktor değiştirin . EL elden üstündür. Bilgisayarda da durum aynıdır birninin çözemediğini hiç ummadığın mahalle arasında bir adam çözebilir.Önemli olan sonuç almaktır yeterki bilimsel tıbbi olunsun

 179. Gokan Şubat 10, 2016, 10:35 pm

  Selam benim.arkadasim var ve ilski yasamak istyoruz ama bakire degil bana korundgunu soyluyor olablirmi yani

  • cinseldusunce Şubat 11, 2016, 6:19 am

   devamlı başkalarıyla da cinsel ili,şki kuruyorsa, hap alıyorsa korunuyordur. hap almıyorsa korunma olmaz. ertesi gün hapı alıcam yaptıktan sonra diyorsa o koruma sayılmaz. Spiral taktırdıysa korunuyordur.

 180. canan Şubat 23, 2016, 1:28 am

  Merhaba iyi aksamlar.Ben gebe kalma korkusu yasiyorum.Erkek arkadasimla surtunme yoluyla iliski yasadik.Ve vajinamin girisine bosaldi.Hemen gittim temizledim.Yarm saat gecmeden ella hapini kullandim.Cunku adetim bitmsti ve 2.haftasindaydi.Bu korkuyu yasamam ondan.İcim hala rahat degil tam bi hafta oldu ya adet olmazsam diye dun adet sokturucu kullanmaya basladim.Ama doktor tavsiyesinde degil.Yaptigim dogruda degil farkindayim ama icim sisti artik.Soru isaretlerinden nasil kurtulurum bana yol gosterirseniz sevinirim.Simdiden cok tesekkur ederim

  • cinseldusunce Şubat 23, 2016, 6:17 am

   gerekeni yapmışsınız zaten ,düşük ihtimal de olsa gebe kalma şansınız var. Beklemekten başka çare yok. hap içtiyseniz 1 hafta içinde yalancı kanamqa yapabilir. bu adet kanaması değildir. gerçek adet kanmanızı görene kadar bekleyeceksiniz.

 181. fatma Mart 13, 2016, 6:25 pm

  merhaba öncelikle. acıkca yazmam lazım sanırım yoksa anlatamıcam. nişanlımla ilişkiye girmedık sadece arkamdan popo arasından bır ıkı git gel yaptı ve sonra boşaldı ben hemen lavaboya gidip yıkadım ve vajinamda ıslaktı. adet olmama 7 gün kala yaşadık ve çok stresliyim aşırı derecede lutfen yardımcı olursanız sevinirim cevabı e-mailime atarsanız cok sevinirim acaba hamile kalmış olma ihtimalim varmı?? acil cevap bekliyorum…

 182. mehmet Mart 22, 2016, 11:55 am

  Kız arkadaşımın gögüs arasına bir iki damla boşaldım aradan on dakika falan geçtikten sonra duş aldı bu sırada meninin vajinasına kaçma olasılığı yahut hamile kalma riski var mıdır 1 haftadır hastalığının geciktiğini söyledi bu bende stres oldum

 183. İpek21 Mart 24, 2016, 8:48 am

  Merhaba,dün gece erkek arkadasimla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık.bakireyim bu arada.daha sonra ben ona oral yaparken o yatıyordu.boşalmaya başladı göbeğine.bende boşaldığını görünce göbeğinin üstüne oturdum.boşaldıktan sonra biraz sürtünmeye devam ettik. Son afet tarihim 8mart.
  Sizce hamile kalır muyım? Ella hapını kullanayım mı? Hormonel etkisi çok yğksek diye kullanmak istemiyorum aslında ama risk yüksek mi hamile kalır mıyjm? İlaç alayım mı? Acil cevaplarsaniz sevinirim

  • cinseldusunce Mart 24, 2016, 10:41 am

   8 mart ilk adet gününüz ise 14 daha koyarsanız risk yüksek görünüyor, tek eksiginiz içine girip boşalmaması. bu günü özellikle mi seçiyorsunuz bilmem , insanlara o kadar umut dağıtırım tam yumurtlama gününe denk getirmemeniz gerekirdi. android telefon edinin adet gunlerinizi işaretleyin ,bilgisayarlı birçok program var . elektronik devrinde taş devri yaşamanıza gerek yok. akılla mantıgınızı kullanın. başınıza gebelik geldikten sonra mı uyanacaksınız,illa ki taşın düşmesi mi gerekir. 12 yaşında kız çocukları bile program kullanıyor adeti düzensiz oldugunu bildiği halde. o kadar korunma yöntemi var bir prezervatif kullanılabilirdi mesela. tamamen şansa kalmış görünüyor gene de %40 gibi düşük ihtimal

 184. Evli.mutlu21 Nisan 3, 2016, 2:29 pm

  Merhaba Hocam ben 7 aydır evliyim çocuk sahibi olmak istiyorum eşimle mesela ovulasyon gününde yani ayın 28inde ilşkiye girdik ve boşalma oldu ve örneğin x kromozomunu attı ama ovulasyon bitikten sonra ayın 31 falan tekrardan ilişki oldu ve yine boşalma oldu sorum şu ikinci boşalmada kromozom değişiyormu x yerine y oluyomu mesela yoksa o x olarak korunuyormu

  • cinseldusunce Nisan 3, 2016, 6:04 pm

   kromozom farketmez ki erkek cinsi xy kromozomudur. bunun değişikliği olmaz. ama kader diyebileceğimiz şey doğacak çocugun cinsiyetini belirler.

   • Evli.mutlu21 Nisan 3, 2016, 11:42 pm

    Hı anladım cevabınız için çok teşekkür ederim hocam tabi yüce rabbim ne nasip ederse o çok şükür kader kısmet peki son Bi sorum daha olacaktı kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama bu konu Hakkı’nda biraz stresteyimde çok tereddütüm var hocam ben gelcek ay ovulasyon kiti ile ovulasyon günü mü öğrendim, yani kesin eminim ovulasyon günü olduğundan, İşte ilşki oldu ama ne yazık ki hamilelik olmadı ve biz 7ay boyunca korunuyorduk evlendiğimizden beri yani ve ben biraz araştırma yapmıştım daha önceden ovulasyon kesin olarak hamilelik oluyomuş ama dediğim gibisiniz olumsuz çıktı sizce bunu konu Hakkı’nda bilginiz var mı nedir nedendir acaba
    Ve bu arada ben hiç hastaneye gitmeyi falanda seviyorum gitmek istemiyorumda kendi yöntemlerimle bişeyler yapmaya çalışıyorum işte ve ilişkiden yani boşalmadan sonra kasık Ağrı’larıda oluyo çok şiddetli adet sancısı gibi sizce onun sebebi nedir

 185. Deli kiz Nisan 22, 2016, 2:58 pm

  Ben erkek arkadasima ilk defa iliski yasadim ama bisey olmadi o onun penisiyle oynamami istedi ama ben korkudan yada heyecandan orali olmadim erkekler bu duruma kizarmi yada uzulurmu ?

 186. Merve Nisan 29, 2016, 8:48 pm

  Hamile olduğumu düşünüyordum bi hafta gecikti adetim o gun de Iliskiye girdim 10 dk sonra hamilelik testi yaptim sonuç negatif çıktı bunun iliskiye girmemle ilgisi var mıdır?

 187. Hayalkeş Mayıs 1, 2016, 9:02 pm

  Merhaba acill cevap lütfen erkek arkadasimla biseler yaşadık ama penisi vajinama deymedi bnim üzerimde pantoln vardı onunda snra o çıkardı benim penisine dokunmani istedi bnde dokundum falan oda benim vajinama parmağıyla dokundu biraz acidi dışarıyı boşaldı baxsirin üzerine iki kere kendidr boşalmak için arada penisine dokundu krem durmuştu eline dahara rahat olsn diye sonra bnim vajinamada dokundu hamile olma olasılığı var midir

  • cinseldusunce Mayıs 2, 2016, 4:42 am

   bu şekilde gebelik olmaz.bunda sıvıların değmesi yok ,zaten adet zamanlamanız uymaz. çok çok tesadüflerin olnması gerekirdi gebe kalmanız için bu şekilde.

 188. Can Mayıs 10, 2016, 11:52 am

  Kız arkadaşımla ilşkiye girdim arkadan arkadaşımın kızlık zarı bozulmadı tabikide arkadan içine boşaldım ve öne akıp hamile kalma ihtimali varmıdır ? Ve ondan sonra bir süre beklesikten sonra vajinasına ufaktan git gel yaptım bi sonuç çıkarmı ?

 189. Emir Mayıs 12, 2016, 10:45 pm

  Merhaba , kız arkadaşımın eline zevk suyum bulaştı hemen ardından sildi elini. Bende boşalma olmadı kiz arkadaşım regl dönemindeydi ve bakire. Aradan yarım saat gecince iç camaşırını duzeltirken dokundugunu soyledi acaba zevk suyumdaki spermler ölmemiş olabilir mi kız arkadaşımın içine kayabilir mi ve Hamile kalır mı ??

 190. ilker Mayıs 19, 2016, 5:22 pm

  Merhaba,sevgilimle cinsel ilişki yaşadım ve içeri temas olmadı sadece 1 cmlik bir içeri temas oldu sonra lavaboya gidip boşaldım ve sonra gelip tekrar yaptık boşalmadan bir süre sonra gelen sıvı sevgilimin vajinasına kaçmıs olabilir hamile kalma ihtimali varmı . bu olay 10 gün önce oldu

  • cinseldusunce Mayıs 19, 2016, 8:51 pm

   evet düşükte olsa bir ihtimal vardır ,kızın adet döngüsü ve yumurtlama gününe ratsladıysanız gebe kalma olasılıgı oluşur. genellikle tam rastlama olasılıgı azdır. devamlı ilişkide bu olasılık artar

 191. serma Mayıs 19, 2016, 8:01 pm

  Merhaba sorum cevaplanır mı bilmiyorum ama size bir sorum olacak daha bakireyim ve vajinama 3 defa yabancı cisim soktum 1. Ve 2.cisimde azcık kan geldi 3. Cüsünde de azcık fazla geldi umarım bozulmamıştır diyorum ama korkuyorum ya bozulduysa ben naparım diye :/ ve bu olaylar mastürbasyon yaparken gerçekleşiyor kendimi tutamadığım için oluyor bu olaylar daha doğrusu parmakla kendimi tatmin edemiyordum sizce bozulmuş mudur? Fazla derine de sokmadım hani başlarında sağ sol yaptım yani kenarlara bastırdım gibi birşey oldu ama gene de çok korkuyorum?? Lütfen cevap yazın

  • cinseldusunce Mayıs 19, 2016, 8:50 pm

   Bozulma ihtimali vardır yada çatlamış olabilir, mail yada fb tan yazar msınız. burada ne yzassam yalan söylemiş olurum. Bir emin olmak için jinekologa gitmenizi öneririm

 192. berkcan Mayıs 22, 2016, 6:55 am

  Hocam merhabalar,ben eski sevgilimle ilişkiye girdim o uyuyuyordu ben ise kendimi tutamadım o uyanmayacak şekilde arka taraftan hafifçe (uyanmayacak şekilde) deydirdim ve boşalma gerçekleşti bende kıyafet olarak bi şey yoktu sevgilimde ince bi tayt ve kilot vardı sperm vücüduna girmiş midir? (önden veya arkadan)ve bide hamile kalmışmıdır?şimdiden çok teşekkürler…

 193. mustafa Mayıs 22, 2016, 10:21 pm

  Merhaba ben 8aylik evliyim esimle cocugumuz olsun istiyoruz yumurtlama gununu hesapladik o gunlerde iliskiye girdik olmadi sperm testi yaptirdim sonuc cok iyi cikti herhangi bir sorun olmadigi halde cocugummuz olmuyo acaba eksik olan birsey mi var

  • cinseldusunce Mayıs 23, 2016, 3:40 am

   çocuk kısmet işidir, endometrium tabakası kalın ise eşinizin yumurtayı spermler ulaşamıyoır delemiyordur. Eşiniz ilişki günlerine yakınjken folik asit denen haplardan alsın yan etkisi fazla yoktur biraz kilo aldırır ama iş görür genellikle E vitamini ve eger bulabilirseniz arı sütü ikiniz de kullanın derim doktorunuza sorarak.

 194. Nur Mayıs 30, 2016, 4:33 pm

  Merhaba ben nişanlımla bazenelri yan yana geliyorum ve sevişiyoruz elini şeyimin üstüne koyuyor oynuyo ben kendimden geçiyorum ondan snra bende bir akıntı oluyo ve birkaç dakka sürüyor sonra sürüyor şeyini bana ben kötü oluyorum tuvaletimi zor yapıyorum . İdrarimi yapmak ta zorlaniyprim kızlık zarıma zarar gelmiş olabilir mi ??

 195. Eylem Haziran 1, 2016, 11:29 am

  Merhabaa masturbasyon yaparken makat bolgeme 2 -3 cm uzunlugunda ince plastik bir cisim.kacti ne yapmam gerek diski yoluyla cikar.mi ilac fln alsam lutfen yardim edin 19 yasindayim ve bunu aileme söyleyemem

  • cinseldusunce Haziran 1, 2016, 12:50 pm

   2-3 cm küçük bir ölçücüdr bu dışkıyla atılmıştır. atılmasaydı kanama yapardı kanama olmadıgına göre atılmıştır rahatsızlık yapardı böyle bir cisimi analın agzına ittiniz derinlere girme olmadıgına göre aynı yolla atılır

 196. alya Haziran 1, 2016, 1:58 pm

  Tampon yapmak ne demek acaba ? duyuyorum ve cok merak ediyorum

  • cinseldusunce Haziran 2, 2016, 4:51 am

   tampon yapmak ,kanayan bir yere pamuk tıkamak anlamındadır tıp sözlüğünde, Tampon ise bugün kullandıgınız adet bezi yada hijyenik pedin alternatifi bir boru şeklinde pamuk karton boru içinde ve ucunda uzun ip olayn bir üründür. en meşhuru tampax tır, adet günleri bunu karton silindirle vajina dibine kadar yerleştirlir, ve kanla şiştiği için geri düşmez. yüzücü kızlar atletler tam o güne rastlarsa bunu kullanır sızıntı yapmaz, koşabilir yüzebilrisin hiçkimse anlamaz. avrupada rusyada amerijka avustralyada yaygın kullanılır. sadece kızlık zarı sorunu olan ülkelerde kullanılmaz mesela italyada oped kullanılır. bizim cinsellikte örnek aldıgımız avrupa ülkesi italyadır. kadın dergileri konuları genellikle italyadan bulur.

 197. Endişeli Haziran 4, 2016, 11:07 am

  Mastürbasyondan sonra penisimi sıkınca azıcık acı bar acaba içinde dölmü kaldı eğer kaldıysa nasıl çıkar ve peniste döl kalmaması için masıl mast yapılmalıdır 15 yaşındayım korkuyorum teşekkürler

 198. Skarakoç Haziran 8, 2016, 3:49 pm

  Sevgilimle sürtünürken ön taraftan azıcık içeri girdiğini fark ettik ama kızlığımda bozulma olmadı daha sonra göbeğime boşaldı. Ama zevk suyunun veya spermlerin akmış olabilmesinden korkuyorum. Direkt sildik ve ilişkiden 15 20 dakika sonra duş aldım. Ayrıca ilişkiye girdiğimiz gün adetim 2 3 gecikmişti. Ve üstünden bir hafta geçti hala olamıyorum. Hamile kalma ihtimalim var mı?

  • cinseldusunce Haziran 8, 2016, 5:05 pm

   Iliskiden sonra adet gordunuz mu ?

   • Skarakoç Haziran 8, 2016, 9:06 pm

    Zaten ilişkinin olduğu gün 2 3 gün gecikmişti 1 hafta geçti ilişkinin üzerinden hala adet olamadım bu yüzden korkuyorum ama bu arada tatile gittim arkadaşlarım hava değişimi ve stresten gecikmiştir diyor korkuyorum hamile kalma ihtimalim???

   • cinseldusunce Haziran 9, 2016, 4:07 am

    Evet hava degisimi ve stress sizin Adet gunUnuzu degistirebilir. En fazla 8-10gun atlatir akintinizi kontrol edebiliyormusunuz . Kuruma var mi ve karin agrisi goguste siskinlik agri

 199. Skarakoç Haziran 9, 2016, 7:43 am

  Evet ağrım oluyor ara ara , göğüslerimde acıyor, kuruma yok, sürekli ıslaklık var

 200. Skarakoç Haziran 9, 2016, 8:12 am

  İlişki üzerinden 9 gün geçti test yapıp kesin sonuca varmak için ne zaman yapmalıyım

  • cinseldusunce Haziran 9, 2016, 8:24 am

   normalde adet görmen gerekirdi zaten aslında şimdi test yapsan cıkması gerekir ama kısa zmanda adt göreceğini sanıyorum. yinede çok merak edersen eczaneden bir kubuk al 3-5 tl yi geçmez

 201. Merak + korku Haziran 11, 2016, 4:01 pm

  Hocam merhaba erkek arkadaşımla küçük bi yakınlaşmamız oldu bende iç çamaşırım vardı onda yoktu sonra iç çamaşırıma bir iki damla zevk suyu geldi ama vajinama yakın değildi daha sonra iç çamaşırın orasını yıkadım yıkarken erkek arkadaşım arkamdan popoma biraz sürtündü 15 20 saniye kadar sürdü sonra kendimi çektim sürtünme sırasında bi ıslaklık yoktu ve daha sonra suyla yıkadm yıkarken zevk suyu vajinama gelmişmidir ve daha sonrasına kuruladım korkum şudur zevk suyu arkamdan suyla vajinama ulaşması

  • cinseldusunce Haziran 11, 2016, 4:13 pm

   Bu basit birlesmeniz riski dusuktur. Yani birsey cikmaz . Devamli yaparsaniz tutturursunuz. Bundan bir problem olacagini sanmiyorum cok mesafeli gorunuyor. Ayrica dogurganlik tarihiniz sadece 27-28de bir ihtimal

 202. Kani Haziran 19, 2016, 8:38 am

  Boxer ve esortman icinden bosalinca sperm hala hamile birakir mi ? Giysilere temastan olmezler mi

 203. Lan deli Haziran 27, 2016, 3:10 am

  kız arkadaşımda iç çamaşırı varken benim üstümde bişey yoktu ben bir kere dışarı boşaldıktan sonra penisimi yıkadım bi 15 dk sonra bir daha aynı şekilde ilişki yaşadık hamile kalma olasılığı nedir

  • cinseldusunce Haziran 27, 2016, 4:13 am

   onun iç çam<aşırı var fakat çok ince eğer kızın iç çamaşırına boşalmadıysanız sorun yok, ayrıca kızın dogurganlıgı hergün değil .bir ayın içinde sadece birkaç gündür. şansınız düşük ama . tabi üstüste böye gidilirse şansı yakalamak mümkün , dikkat ediceksiniz .cinsellik oyun değil

 204. Münevver Haziran 27, 2016, 1:41 pm

  Mrb esimle domalarak iliskiye girdik icime bosaldi ben hemen idrarimi yaptim idrari yapmadan önce spermi disari akittim hamile kalirmiyim

 205. Beaeyes Temmuz 21, 2016, 11:08 am

  Sevgilimle birliktelik yaşadık.adetmden 3gün sonra oldu.biraz içeri girdiğini fark ettik.içeri bosalmadigini söyledi.sonrasında 1-2 saat içinde ertesi gün kullandım.adetm başlangıcı 23 ünde oluyo.adet oncesi belimde karnimda agri olir ama su an hoc bir belirti yok.sorum su:hamilelik riski nedir?ertesi gün adeti gününu etkiler mi?ve cok kafaya takip düşünmüyorum yasananlardan sonra onunda etkisi vardir adet gecikmesinde?teşekkür ederim..

 206. glsn Temmuz 26, 2016, 12:52 pm

  Mastürbasyon yaptıktan sonra bir sure sonra akıntıyla beraber açık renkte kan geldi ve sağ kasigimda agrim var acaba zar yırtılmış mıdır. Kafayı yicem o yüzden sormaya mecbur kaldım

 207. Asmin Temmuz 31, 2016, 2:19 pm

  Selamun aleykum benm bi sorum olucak ben sevgilimle arkadan surtunduk ama o bosalmadi sonra dışarıya boşaldı ve bi bezle sildin sonra o bezle benm arkamida sildi önumude sildimi hatrlamimiorum sizce riski nedir hamile kalınır mı lütfen cevap bi önlemi varmı adetim gecikti adetinin gectgi 4 gün oldu ve hala gelmedi ?

 208. Esra tolan Ağustos 18, 2016, 7:18 am

  Ben 28 günlük evliyim 9 agustosta adetim bitti dün gece yani 17 ağustosta eşimle ilişkiye girdik ve içime boşaldı. Ama ilişkiden 5 dakika sonra felan işedim tutamadım sorun olur mu ki😊 kisacasi hamile kalmak istiyorum nasıl başarıriz ☺

 209. Hülyalıgözler Ağustos 29, 2016, 1:07 pm

  Merhaba, erkek arkaşımla ilişkiye giriyoruz tabi daha kızlık zarım yırtılmadı ama. İçime boşalırsa hamile kalır mıyım?

 210. Çağla Eylül 1, 2016, 8:10 pm

  En sonki adetim 5 temmuzda bitti adetim düzensiz sevgilimle ilişkiye gireli 12 gün oldu içime boşalma olmadı, ilişkiden 32 saat sonra ella hapını kullandım şuana kadar hiç mide bulantısı baş dönmesi halsizlik vs olmadı,kanamada olmadı ama hala adette olmadım vajinamda beyazımsı bi akıntı var, sağ kasığımda hafif bi gerilme,göğüslerimde de azıcık hassasiyet tıpkı adet olmaya yakın hissedilenler. Acaba hamilemiyim yoksa kullandığım ilacın oluşturduğu sorun mu bu hissettiklerim

 211. selami Eylül 18, 2016, 12:39 am

  Çocuk yaşlarda en fazla 13 14 yaş diyelim genelde bu yastan önce kendi cinsimle cinsel oyu veya hareketlerimiz oldu yani bildiğimiz iliski sekillerini yapardik affedersiniz penis girdimjmj girmedimi gibi dusunceler geliyor aklimiza. Eşcinsem degilim ama aklimiza geldimi canimizi sıkıyor erkeklik gitmesi vs o tarz söylenimler mevcut olunca ülkemizde ister istemez canimiz sıkıliyor Bu yaptiklarimiz normal midir bosuna mi canimi sıkıyorum

  • cinseldusunce Eylül 18, 2016, 4:56 am

   Çocvukken ordan burdan tesadüfe3n görme şeklinde başlayan,sizden daha büyük çocuklar size bunu yapabilir,yada siz merak edip yapmaya çalışmanız. Bilinçli bir hareket değil , ergenlik te xy kromozomu için kararsız bir dönem taşıyor. Birçok mahalle ortamı ,yaniş küfür edebilme sokak çocukluğu yaşayan erkeklerde bunlar oluyor. İçinize girmesi yada girmemesi sizi eşcinsel yapmaz. Eşcinseller erkekten hoşlanıp kadın gibi aşık oluyor ve bunu hep yapıyor. Bu sadece çocukluk sırrı olarak saklayın. Birçok erkekte de bu vardır. Eşcinsel değilisiniz. kızlar gibi kızlık zarı bitti işin bitti meselesi değil bu. O sadece argoda gülmek için kullanılan ifadedir

 212. Zahide Eylül 22, 2016, 10:00 am

  Evliyim eşim ilişki esnasında ön sevişmede parmaklarini vajinal bölgede sertçe kullanmakta ..bunun yumurtalıklarıma zararı varmıdır varsa nelerdir ??

  • cinseldusunce Eylül 22, 2016, 10:54 am

   Yumurtalıklara zararı yok ama parmak kemikli bir organ orada ön oyunda sadece ilk bogumu yeterlidir. el temiz olmalıdır. yoksa mikrop kaparsınız. size rahtsızlık vermiyorsa sorun yok. sadece mikrop kapılmayacak ve hasar verilmeyecek şekilde olmalı.

 213. hasan Eylül 30, 2016, 7:39 am

  kız arkadaşımla 30 saniye kadar süren sürtünme ile bir birliktelik yaşadık kız arkadaşım bakire ve ben zevk suyu geldiğini bile hissetmedim ve ardından da boşalma gibi bir durum olmadı hamilelik gibi bir risk varmıdır % kaçtır varsa?

 214. Bilgisiz ? Ekim 9, 2016, 6:33 am

  Üst üste vajina icine boşalmak 3 -4 kez sonra ertesi gün hapi faydali olunurmu yada ne kullanilmali ayni gun icinde yoksa ertesi gun hapi tek bosalmalar icinmi . Birde Erken bosalma icin nasil bir öneriniz olur .

  • cinseldusunce Ekim 9, 2016, 7:49 am

   ertesi gün hapı kesin bir korunma saglamıyor, Amerikan araştırmalarına göre şişman kızlarda iş görmüyor zayıf kızlarda iş görüyor, şişman kızları ise kurtaran over sendromu yyumurtalık kistleri adet düzensizliklerinden başka birşey değil. Gününe rastalttıysanız gebe kalma olasılıkları vardır bu olasılıgı sadece düşürür ertesi gün hapı. Erken boşalma Türkiyede yaşayan çogu erkeğin problemidir. birçok yöntemi var ama neden ama neden diyorum Prezervatif kullanmamakta inat eder , hissetmiyorum diye bir yalan atar. Neden prezervatif isteyen kadını bile reddeder Tğürk erkeği, geç boşalmayı bir prezervatifle sağlayabilirsiniz. prezervatif tak ,bacakları açarak çalış bak 5 dakika daha kazandın bile. Senin içindeki düşünce biran önce bitireyim işime geri döneyim,yada fırsatı buldum hermen bitireyim,bir daha kadın bulmam boşalacak organ bulmam zor diye düşünüyor,

 215. Buseay Ekim 9, 2016, 9:46 pm

  Merhabalar, öncelikle böyle bir blog açtığınız için teşekkür ederim. Uzun zamandır erkek arkadaşım var. Cinsel konular konuştuğumuzda hissettiğim şeyi sevişirken hissedemiyorum.
  İsteksizsin diyor. Nedeni nedir.? Bakireyim erkek arkdaşım göbeğime boşaldı. Hemen sildik daha sonra duş aldım. (adetimin 2 günü yaşandı) duş alırken vajinamı korumak aklıma gelmedi hamile kalma olasılığım var mıdır? Moralim çok bozuk..

  • cinseldusunce Ekim 10, 2016, 5:41 am

   Hayal ile gerçek arasında fark var, mastürbasyon yapmak tatlı iken erkek ile yaşadığında aynı keyfi almazssın, konuşurken sulanınca işi yaparken kuru kalman, bu biraz korku ile alkalı biraz da yaşınız gelmedi demektir. gerekli heyecanı duymuyorsanız bu yaşınız sevişmek için henüz erken olabilir. Daha önce ögretilen günah ayıp korku kavramları içinizde olabilir. Hatyır adetin 2nci günü yaptıysanız asla gebe kalmazssınız bu konuda içiniz rahat olsun

 216. zeynep Ekim 10, 2016, 11:49 pm

  Hocam Merhaba kafayı yemek üzereyim çok korkuyorum erkek arkadasım arkadan gel git yapti külotumun uzerinden kendini tam bosalirken çekti ama yinede kulotuma aktı biraz külot çok ince ve emici kalktim hemen ıslak mendille silip bol suyla yikadim adetim biteli 5 gün oluyo bişey olurmu ne yapmam gerekiyo

 217. şeker Ekim 21, 2016, 9:05 am

  Merhaba Hocam, 2 yıllık evdeyiz. 2ay öncesine kadar cocuk düşünmüyorduk. Bu süreçte hep eşim korundu. Ben Doğum kontrol hapı kullanmadım. 30 günde bir adet oluyorum. Adet düzenim yıllardan beri çok iyi. Gebe kalmam için yumurtlama günlerini takip ediyorum. Benim öğrenmek istediğim ne kadar sıklıkla birlikte olmak gerekiyor? Adet başlangıcından 14-19 gün arası dışında birlikte olduğumuz zaman hamile kalınır mı? En son 14 Ekimde birlikte oldum. Bu tarihe göre hangi tarihte gebe kalma şansım yüksek. Teşekkürler.

  • cinseldusunce Ekim 21, 2016, 9:44 am

   14 ekim üzerine 12 koy 26-27-28-29-30 gibi aşılanma olursan başarırsın 2gün önce+2 gün sonra yani 14ekim+14 28 ekim eder 2gün önce ve sonrası spermlerin 48 saat kadın vücudunda yaşayabilmesi önemli adet bitince mesela 1 hafta folik asit vitamini kullan , kocanız ile birazcık soguk ortamda deneyin(erkek az sogukta olacak-soguk spermleri hareketlendirir,kadın değil, genellikle ızlar bu yuzden kışın hamile kalırlar) ikinizde de sorun yoksa olacak, bu dediğimi yapıp gebe kalan var şu anda ,daha önce de oldu

 218. derya Ekim 22, 2016, 8:05 pm

  hocam merhaba, nişanlım banyoda kasıklarıma doğru ve elime boşaldı ama tamamını değil sadece iki üç damlasını. Üzerimde iç çamaşırı vardı ve zaten hemen suyla temizledim. ekimin 12 sinde adet olmuştum ve bu olay 20 ekimde oldu. acaba suyla temizlerken spermlerin vajinaya ulaşıp oradanda hamile kalma ihtimalim var mıdır?

 219. Betül Ekim 24, 2016, 9:58 am

  Merhabalar , nisanlimla dün brseyler yaşadık . Benim pantolonum onunda esofmani vardı . Bosaldim dediğinde benim pantolonuma nem gecmis. Kendi esofmanina elini degdirdi menisi eline nem olarak değdi onu gördüm . Elini camasirimin icinden sokarak arka tarafa dokundu . Bunu bir kaç kere daha yaptı . Birşeyler olmadığına eminim ama kuruntudur iste yorum yapar misiniz birşeyler sizce olur mu ? Benim bildigim kadaryla hucre ölmüş oluyor eline degince esofmanindan sonra da bana

 220. ekin naz Kasım 8, 2016, 12:57 pm

  İyi günler.
  Sevgilim arkadan ilişki sonrası prezervatife boşaldı, herhangi bir yırtılma söz konusu olmadığını idrar ve yıkanmayla meniyi tamamen dışarı attığını söyledi.Bundan sonra çıplak bir şekilde organların teması oldu, sürtünme şeklinde. Hamilelik söz konusu mudur? Ayın 17sinde adet olmuştum, bu olay 30 ekimde oldu, henüz adet olmadım

 221. Did Kasım 10, 2016, 8:22 pm

  Biz sevgilimle dusa girdik ve ben sevgilimin arka tarafina bosaldim ama yan tarafina ve hemen suyla ve sabunla yikadik acaba hamile kalma riski varmidir lutfen acil cvp. Verin

  • cinseldusunce Kasım 11, 2016, 4:07 am

   ters iliskide sorun yok ama mesafe sadece 2cm cok az risk yok gibi desem de az bir riski var. fakat bu sekilde sevgilini basur hemoroid yaparsin. o kizin sagligi bozulur ve bir gun senin yuzunden ameliyat olur. bu sekild3 devam etmeyin

 222. Ali kemal Kasım 16, 2016, 11:36 am

  Merhabalar, mastürbasyon yapıp boşaldıktan sonra idrarımı yaptım ve penisimi temizledim. !-1.5 saat sonra kız arkadaşımla sevişmeye başladık o ara zevk suyum boxera aktı bir miktar. Sonra penisimi ağzına aldı ama gelen zevk suyu tamamen saydamdı içinde sperm olduğunu düşünmüyorum. Sonra korunmasız olarak içine girmeden önce penisimi ıslak mendille sildim ve içine girdim. Arada bir çıkarak ıslak mendille ve peçeteyle penisimi temizleyip geri girdim. 1-1.5 saat önce ki mastürbasyondan dolayı zevk suyunda boşalmanın spermleri kalmış olabilir mi ve sizce hamilelik riski nedir ?

 223. Gizem.. Kasım 18, 2016, 9:34 am

  Merhaba ben erkek arkasımla adetliyken sürtünme ile ilişkiye yaşadım adetimin son günüydü kanamam çoğaldı o an ama içime birşey girdiğini hissetmedim kizlik zarim bozulmusmudur lütfen yardimci olurmusunz

  • cinseldusunce Kasım 18, 2016, 5:43 pm

   kızlık zarın bozulmamıştır,heyecandan içinde rahimdeki son kalan kan daha da basınçla çıkar , içine birşey girse hissedersin. o o kadar kolay jup diye giren çıkan birşey değil. millet boşuna ilk gece korkusu yaşamıyor.

 224. Esila Aralık 3, 2016, 7:15 pm

  19 yaşındayım
  Nisanlim ile korunmasiz bi sekilde ilişkiye girdim.son adet tarihim kasımın 7sinde başlayıp 13 un de bitti.20si ve 22 sinde birlikte olduk.hesaplamalarima gore kasimin 21 i yumurtlama donemim ve Aralığın 5inde adetinin başlangıcı olması lazim fakat hic bi ağrı sizi yok.hamile olma ihtimalim nedir?

  • cinseldusunce Aralık 4, 2016, 8:00 am

   merhaba gebe kalma olasılığınız var, fakat bana göre %50 neden derseniz devamlı bu şans uzerine giderseniz %100 u gecersiniz tek 1 ilişkide gebe kalma olasılığı %50 dir tamam %90 ama ilişki sayısı tek, %50 büyük bir olasılık ya gebe yada değilsiniz demektir. yarın bir çubuk alın eczaneden tek çizgi göürseniz sorun yoktur. Aama bu şekilde hep benzer tarihe rastalatıp yaparsanzı bebek taşıyan leylek size bohçada bebeğinizi verir.

 225. sevde Aralık 4, 2016, 4:46 pm

  merhaba ben bişey duydum ilişkiden 1 kaç saat önce erkek kendiliğinden boşanıp sonra ilişkiye girdiğinde hamile olma olasılığı yokmuş doğrumu ben ilk defa öyle birşey dıydumda acaba doğruluk payı ne kadar

  • cinseldusunce Aralık 4, 2016, 4:50 pm

   kesinlikle saçma yalan, erkek o zaman mastürbasyon yapıp 2nci postadan sonra her defasında yapsın diye birşey olurdu dogum kontrol firmaları batardı, hatta mastürbasyon makineleri icad edilip sonra kadın sıra beklerdi böyle birşey yok

 226. Gonca Aralık 5, 2016, 3:22 pm

  Merhaba ben gonca ben nisanliyim nişanlım benimle ilişkiye girmek istiyor bende istiyorum ama çok korkuyorum.2 defa denedik yapamyorum kendimi kasıyorum nisanlimi itikliyorum bende takıntı haline geldi üzülüyorum yapamyorum dye düğünüme. 5 ay war ne yapmam lazım yardımcı olurmusunz

  • cinseldusunce Aralık 6, 2016, 7:15 am

   Bu dönemi yavaş yavaş geçireceksiniz, evlilikte asla konuşulmayan durumdur. hiçbir kadın 1 gecede kadınlıga geçmez, 2 vücudun birbirine alışması baya zaman alır , bu bazen 2 ay bazen 2 sene sürebilir, kızoğlan kızssınız refleks denen birşey var gözünüze parmak soksak gözünüz kapanır. buda refleks. yıllarca size acıycak diye ögretildi korkularınız var. direk sokmak değil sevişmek denen birşeyi daha çok kullanın.

 227. Sevgi Aralık 11, 2016, 8:06 pm

  Nişanlımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık onda pantolon iç çamaşırı ve içlik vardı bende pantolon ve iç çamaşırı vardı 21 de yaşandı 23 de regl oldum adetim iki gün önce oldu 4 gün sürdü ama ben pantolonumda ıslaklık hissettim hamile kalma şansım varmı

 228. Gonca Aralık 23, 2016, 9:40 pm

  Merhaba ben gonca size yine yazmıştım nisanlimla ilişkiye göremiyoruz diye nisanlimi itikliyorum kendimi skyorum dugunumeze az kaldı ben düğün gecesinde yapmicam çok korkuyorum başka bir sayfada bu tür korkular vajinimus olan bayanlarda göründüğü yazyor bu ne kdar doğru ben vajinimus hastası olabilirmiyim lütfen yardımcı Olurmusunz kafam.cok karışık

  • cinseldusunce Aralık 24, 2016, 2:07 am

   korkuya dayali kilitlenme yasiyorsun .bu bircok yeni evlenen kizda gorulmektedir. Hicbik kiz gokten zembille kadin olmaz. olmadi. Turk fikralarinda,yabanci ulke fikralarinda bile bakire bozan tipler yada bozamayan karakterler vardir. Bunlar argo fikra da olsa gercekten turetilmistir. Bozulma olayi sabirli bir istir ve bir kizin ilk defa basina gelir. korku ve heyecan illa ki okacak. vajinismus olsaniz da nisanliniz sizi bunun icin terk edecek ise evlenmenin mantigi yoktur. Bu blogun sahibi bir erkek ben yabanci kadin ile evlendim 2-3 sene bunu yasadim. doktora da gittik 18yillik evliyiz ve cocugumuz var .Evlilikte bir eekek kerhanede genelevde karsilastigi kadini almiyor. bir araba bile sifir alindiginda acilmasi zaman alir kosamaz.Sabir ile anlayis ile olur

 229. Merak54 Aralık 27, 2016, 3:21 pm

  İyi günler kız arkadaşım ile ilişkiye girerken Korunmasız olarak sadece iki kez ileri geri yaptım bu kadar kısa süre kalma ile hamile kalınır mi kız arkadaşım adet gününü 6 gün geçmişti ilişkiye girerken

 230. Gonca Aralık 27, 2016, 8:54 pm

  Merhaba birşey merak edyorum da yardımcı olurmusunz erkegin zevk suyundan hamile kalınır mı bide zevk suyu geldikten hemen sonra bosalırmılar ?

  • cinseldusunce Aralık 27, 2016, 9:09 pm

   zevk suyundan hamile kalinir. zevk suyu. sizdeki islanmanin karsiligidir. icinde sperm vardir. cogu kisi icine bosalmadim disina bosaldim der ama zevk suyu giris cikista hep salgilanir. adi ustunde zevkin suyu .girip cikarken akar. disari bosalip icine bosalmayan .kadinlar gebe boyle kalir. kisaca kizlari kadinlari kandirir erkek. filmlerdeki disari bosalma sahnesi kadin gorsun diyedir. erkek ise onu dogum kontrolu gibi dusunur. gebe kalininca valla bilmiyordum .edebiyati baslar

 231. Gonca Aralık 28, 2016, 7:33 am

  Çok tesekr ederim saolun bir sorum dha olucak size İlk gece hamile kalmamak için ilişkiye prezervatif kulanrak grsek bir sorun olurmu ilk deney.aci daha farklı olurmu

 232. Gökce Ocak 7, 2017, 7:08 pm

  Merhaba biz erkek arkadaşımla ilişkiye girdik ama kanamam olmadı 2 3 ay sonra tuvaletteyken kanamam oldu ama idrar yollarimda iltihap olduğu için ve regl döneminde çok kanamam olduğu için hastaneye gitmiştim verdiği ilaçları da kullanmamıştım daha o zaman böyle kanamam oldu ve idrarımı çok tuttuğum için idrar yollarimda da iltihap olduğu için olabilicegini düşünmüştüm ama sonradan bi daha kanamam olmadi. Şimdi her ilişkimiz de kasıklarım ve karnım agriyor. Şimdi 2 sorum var. Kızlık zarım sonradan bozulabilir mi? Kızlık zarım bozulmuş mudur?

 233. Burcu Ocak 9, 2017, 12:44 pm

  Merhaba ben eşimle evlenmeden önce birlikte oldum öyle 5 yıl korunduk şimdi evleneli 3yıl oldu korunmuyoruz çocuğum olmuyo şimdi başta koruduğunu için olabilir mi

 234. Burcu Ocak 10, 2017, 4:45 am

  Teşekkürler bundan korkuyordum açıkcası biz toplam 8sene içinde adet günüm hariç her ay sadece 3 yada 4gün ilişkiye girmediğimiz oluyo bu NORMAL mi sizce rica etsem bana bi yardım edermisiniz bu konuda beni aydınlatın gerçekten çok istiyorum bi çocuğum olsun

 235. Burcu Ocak 11, 2017, 8:39 pm

  Iyi akşamlar hocam adetliyken 3. Ya da 4. Günü ilişkiye girilince hamile kalınır mi acil cvp lütfen

 236. MurA Ocak 11, 2017, 9:10 pm

  Slm ben hiv hastasıyım kız arkadaşımın vajinasinin agzina zevk suyum değdi ona bulaşma ihtimali ne kadardır.

  • cinseldusunce Ocak 12, 2017, 2:42 pm

   düşük ama devamlı olursa bulaşır, hiv kan yoluyla gecer, karşıcinsin dişi de kanlı olursa veya diş çektirdiyse o şekilde bulaşır. hepatit b c hepsi aynı şekildir ,dikkatli olmak zorunda

 237. Gül Ocak 16, 2017, 10:09 pm

  Ben şunu öğrenmek istiyorum spermlerin dışarda 1-2 saat yaşaması için oda sıcaklığının kaç derece olması gerekir lütfen bilgi verir misiniz

  • cinseldusunce Ocak 17, 2017, 8:05 am

   orjşinal vajina sıvısı içinde 48 saat yaşayabilir, havaya külota temas ettiğinde son süratle ölürler, 36.5 derece sıvı içinde belki 1-2 saat kalabilir canlı düz klorsuz su içinde

 238. Gül Ocak 16, 2017, 10:26 pm

  Ben şunu öğrenmek istiyorum spermlerin dışarda 1-2 saat yaşaması için oda sıcaklığının kaç derece olması gerekir
  Odanın soğuk olması daha uzun ysşaması için avantaj mıdır
  lütfen bilgi verir misiniz

  • cinseldusunce Ocak 17, 2017, 8:06 am

   odanın soguk olması vajina içinde hareketli spermler için faydalıdır, yani gebe kalmak isteyen soguk havalarda daha çok şans yakalar,ancak kuru kuruya dışarı atılan spermler cabuk ölür.

 239. Gül Ocak 17, 2017, 9:05 am

  Spermler boşalma sonrası Peçetenin üstünde 1-2 saat yaşayabilir mi acaba

 240. Ahmet Ocak 29, 2017, 8:03 pm

  Sadece erkeğin kalçalarına penis sürterek yaptığı boşalmak DNA da belli olurmu

 241. Selin Şubat 1, 2017, 11:41 am

  selam. Biz erkek arkadaşımla ilk olarak camasirli olarak surtunduk ardindan cikarttik fakat icime girmedi. arkama yatti organi kalcamin arasındaydı surtunuyordu boşaldım dedi fakat ne benim vajinamda ne de kalcamda sperm yoktu. Icimede girmedi hissederdim. Ustumde kayganlik hisside yoktu. Kalkti uzerimden ondan 1 damla aktı.  Herhalde boşaldı sandı fakat bosalamadi. Korkuyorum ya icime damladiysa ama islaklik yoktu. Cevabi burdan yazar misiniz? emailimin sifresi yok. Teşekkürler

 242. zeynep Şubat 2, 2017, 5:00 pm

  sevgilimle surtuserek birlikte olduk biraz vajinsma girdi ama kizligima zarar vermedi ve o sirada tam disari bosalirken biraz vajina dudaklarina geldi bu 4 kez felan oldu adetimde 1 gun gecikti acaba hamilelik olasiligim nedir cevaplarsaniz sevinirim

 243. kardelen Şubat 14, 2017, 1:42 pm

  Merhaba Ben sevgilimle surtunme yoluyla iliskiye girdim ama sadece bi kez ve ustumude bisi yoktu sadece erkek arkadasimin zevk suyu geldi sizce hamile kalma olasiligim nedir cok Kotkuyorum boyle bisi olabilirmi???

 244. kardelen Şubat 14, 2017, 6:00 pm

  Peki zevk suyu geldikten sonra peçeteyle temizledim ve eve geldiğimde direk Iranian yikadim boyleyken sizce ihtimal varmidir cunku zevk suyu cok az geldi bi Damla bile olsa bu mumkunmu ve eger boyle bisi varsa napmami onerirsiniz ???

 245. Gamze Şubat 20, 2017, 1:09 pm

  Merhaba ben Gamze ben nisanlimla adetim bittikten 1 gün sonra birşeyler yasadim nisanlimin penisinin başı vajinama girdi ikimzde azda olsa hisetik sonrada kan geldi kizligim bozulmusmudur yoksa adet kanimidr lütfen bana yardımcı olur musunuz

 246. Gamze Şubat 20, 2017, 3:15 pm

  Teskur ederim Catlama,olursa bozulurmu bir de kizlik zari yirtildigi zaman bayan,veya erkek hisedermi

  • cinseldusunce Şubat 20, 2017, 3:31 pm

   erkek hissetmez ama kadın daha hassastır, içine girdiğini anlarsın ,rahatsız edici et parçası hissi alırsın, yırtılmada kasma refleksi devreye girer tabiki, erkek sinirleri, yırtlmaya sokmaya planlanmıştır, sadece kertik hissi duyar erkek içeride,vajina içinde kertik hissi başın kısıklık hissi duyulur genellikle

 247. Gamze Şubat 24, 2017, 6:18 pm

  Merhaba hocam nisanlimla ilişkiye grmek istyoruz ama benim korkum we kasılmalarım yüzünden islanmiyorum da o kdar denememize rağmen yapamyoruz düğünümüze de 3 ay kaldı korkuyorum düğün gecesinde yapmicam diye napmamiz lazim bir yerde mi yanlışlık yapyoruz bilmiyorum lütfen bna yardımcı olurmusunz

 248. Gamze Şubat 25, 2017, 12:03 pm

  Onuda kulandik yine olmadı kendimi çok kasıyorum psikolojik mıdır acaba

  • cinseldusunce Şubat 26, 2017, 6:16 am

   psikolojik ama deneye deneye bir oyun gibi dusunun. girecektir oynarken. zorla degil kendisi girecek. sakin bir ortanda. kayganlastirici jel kullanmaya devam edin olacak. on sevismenuz olmalidir yoksa girmez zaten

 249. Mahmut Mart 12, 2017, 6:15 am

  Merhaba ben bi erkeğim 14 yaşındayım makatıma 3 cm lik bi cisim soktum birdaha da çıkaramadım
  Kendi kendine çıkarmı
  Zararları ne ???
  Hocam lütfen acill cevap bekliyorum anlamlı bi şekilde açıklarmısınız ??

 250. Mert Mart 23, 2017, 7:58 pm

  Beyninde plak.olan bir kızın tedavisi kaninin temizlenmesi yuzunden hergun kan vermesi gerekiyor bu kızın iliskiye girmesi karşı cinse zarar verirmi.

 251. Ali Ağustos 25, 2017, 8:57 pm

  Adet günlerinde ilişkiye girdik ve çişini yaparken kanlı geldi ve 2 gün sonra adet oldu . Kontrol hapına gerek varmı sadece dışına patladım

 252. selin Ocak 7, 2018, 6:50 pm

  hocam merhaba bi sorumsorum olucak ben bundan 4 gün onca sevgilimle sürtünme yoluyla birlikte oldum herhangi bi boşalma olmadı ama zevk suyu gelmiş olabilir ve ben yaklaşık 1 saat sonra vajinemi yıkadım hamile kalma riskim var mıdır çok korkuyorum ve bu olay adetimden 3 gün sonra yaşandı ve sadece 1 2 dakika sürdü

 253. selin Ocak 8, 2018, 6:59 pm

  hocam merhaba yine ben anlatmıştım size ben sevgilimle sürtünme yoluyla adetimden 3 gun sonra sürtünme yoluyla iliskiye girdim ama bosalacagi zaman kendini çekti ve spermin gelmedigini söylemişti yarın 1 hafta doluyo test yapicam sonraki hafta yine yapicam ve adet günümde yine yapicam bana kesin sonuç verir mi zaten sadece zevk suyu geldi ama korkuyorum sizce kesin sonuc alirmiyim ıdrar testiyle 1 ayda

  • cinseldusunce Ocak 8, 2018, 9:10 pm

   adet gununde test yap ve gelmezsse 1 hafta sonra. ama adetin buyuk ihtimalle gelecektir. stress yapma. riskli gunde yapmamissin. fakat tabiki merak korkun da var . erken test faydasi yok

   • selin Ocak 12, 2018, 8:46 am

    merhaba hocam yine ben ama inanın cok korkuyorum bugün kanamam geldi ama leke şeklinde ve adetime daha 10 gün var hamile değilimdir dimi cok korkuyorum lütfen yardım edin bu yerlesme kanaması olamaz dimi

   • cinseldusunce Ocak 12, 2018, 1:18 pm

    korkacak birşey yok olmuş bitmiş artık gebelik şansın yok, bundan sonraki ilişkilerde dikkat edilmesi gerek. gecmişi unut

   • selin Ocak 20, 2018, 5:28 pm

    merhaba hocam ben 6 gün önce adet oldum adetim 4 gun sürdü adetim ama hala 3 gündür hafif lekelenme var ve ben dun idrar testi yaptım negatif cikti ve dun 19.gundu sizce bi sorun olurmu

   • cinseldusunce Ocak 21, 2018, 4:41 am

    3gun adet gormek tibben gordun sayilir yani gordun artik bunu unut. Normal hayatina geri don .Baska seyler dusun

 254. Merve Şubat 23, 2018, 1:11 am

  Mrb ben 18 yşmdym nişanlym nişanlmla sürtünme yaşadık ben ayakta yüz üstü domaldım ve çıplak bir şklde sürtünme oldu üzerime boşalmadı fakat spermin vajinaya gittiğinden şüphelenyrm böyle hamile klnrmı çok mrk edyrm yardmcı olrsnz svnrm acaba test yapsam mı

 255. Merve Şubat 23, 2018, 1:14 am

  Kasıklarımda ağrı hissedyrm bide ben boşalmadm acaba o yzdn mi ağrılarm olyr

 256. ebas Mart 8, 2018, 5:48 pm

  zevksuyunu elimle sildikten sonra kız arkadasımın orasına dokundurdum surtunme de oldu ama ustumuzde camasır vardı adeti diger ay 6sındaydı bu ay gelmedi, adetten once oldu bu olay hamile riski varmı

 257. ela Mart 18, 2018, 12:39 pm

  İyi günler ben 5 gün önce sevgilimle sürtünmeli ilişki yaşadım 19 yaşındayım onun üstünde baksir vardj bende külot arkadan ustüme uzandı bosaldi ama hemen ayağa kalktı ben bir ıslaklık hissetmedim aşırı derecede stres yaptım. Dün adet olmam lazımdı olmadım. Adet düzensizliğim cok az da olsa vardi önceden zaten. Eczane den adet düzenleyen bir ilaç aldım üç gündür kullanıyorum sizce hamile kalma olasılığı var mıdır lütfen acil yardım edin. Çok sıkıntıya girdim psikolojik olarak çok kötüyüm….

kaba ,sapıkça yorumlar bilgisayar tarafından otomatik silinecektir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: