cinseldusunce

10 Yıldır hobi olarak yazıyorum kimseye zararım dokunmadı.Reklam parayla işim olmaz.Mantık,aklım erdiği kadarıyla sorularınızı cevapladım. Dr prof Hekim değilim, Vatandaş olarak kendi toplumuma ne verebilirim düşüncesi ile bugüne kadar yazdım.Web sayfası yapmadım.Blog olarak kaldım ki deneme yazısı olarak kalsın.Tek kişiyim bir grup filan değilim. Okuyucuya ilgi için teşekkür ederim"

sperm geri akar mı

Google da yaptığım araştırmalara göre çok sorulan bir soru olmuş. Bazen yazılarımı insanların merakları uzerine de yazıyorum. Dünyada hiçbirşey saçma değildir. Evet geri akar.

Eskiden kadınlar ilişkiye girecekleri zaman yastık altında mutlaka bez yada bezler bulundururdu,şimdi artık peçete kağıt mendil devri.

Vaginanın vakum gibi çekme orada sperm biriktirme özelliği yoktur. Cinsel ilişkiye girdikten sonra meni tabii ki geri akma eğilimindedir, Kadınlık organı da yerçekimine yenik düşer. İçindeki anatomik yapı dışarıdan gelen herşeyi dışarı atma eğilimindedir. İçinde pislik mikropları barındırmak istemez. Vagina da kendi salgıları ile içindekini atma tepkisi gösterir. Yavaş yavaş spermler dışarı çıkar. Sızıntı şeklinde.

Bazı kadınlar idrarını yaparken o kaslarını daha iyi kullanarak, çoğunu dışarı atar. eğer öyle atılmazssa sümük gibi sızıntı şeklinde aşağı akar. Tamamen vaginanın meniden temizlenmesi 1-2 gün sürebilir.

Bu yüzden 1-3 saat kadar peçete,wc kağıdı bez , daha sonra günlük ped kullanır.

Cinsel ilişkiye girmeden önce bir kağıt peçete havlu,bez mutlaka bulundurulur.

Bir erkekle ilişkiye girmiş kadının vaginası farklı kokar. Sık sık farklı erkeklerle cinsel ilişki yaşıyorsa,parmakla yıkama ve sabun yada jel kullanmasını bilir. Farklı erkeklerle kalan kadınlarda yıkama olmazssa bu koku daha da bozuklaşır.

Kadınlar spermlerden çocuk sahibi olmak , meninin daha fazla kalmasını isterlerse genellikle ayaklarını havaya dikerek bir müddet kalma egzersizi yaparlar. Genellikle follik asit hapları içerek Hamile kalma olasılığını arttırırlar. Follik asit haplar rahimde spermlerin yumurtaya ulaşması döllenmesi için bir kolaylık

kaba ,sapıkça yorumlar bilgisayar tarafından otomatik silinecektir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: