cinseldusunce

10 Yıldır hobi olarak yazıyorum kimseye zararım dokunmadı.Reklam parayla işim olmaz.Mantık,aklım erdiği kadarıyla sorularınızı cevapladım. Dr prof Hekim değilim, Vatandaş olarak kendi toplumuma ne verebilirim düşüncesi ile bugüne kadar yazdım.Web sayfası yapmadım.Blog olarak kaldım ki deneme yazısı olarak kalsın.Tek kişiyim bir grup filan değilim. Okuyucuya ilgi için teşekkür ederim"

kadınlarda fışkırma

Son zamanlarda erotik film çevirmenleri kadınların sağa sola erkek gibi ,erkek suratına,kameraya aynaya fışkırma,boşalma sahnelerine yöneldiler. İnsanları gençleri gerçekdışı aldatıyorlar

Kadınlara fışkırma sıvı salgılama olayı erotik filmlerdeki gibi değildir. Bu varolduğu düşünülen g-noktası ve erkeklerin kadınları kendisi gibi sandığı fantezisi ile alakalıdır.

Kadınlarda cinsel ilişkiden önce ve ilişki esnasında sıvı gelir ama bu sıvı fışkırarak adamın suratına kameralara duvarlara fışkıracak gibi değildir. Bu sıvı sadece ilişkiyi kayganlaştırıcı birkaç salgı bezinin çıkardığı bir sıvıdır.

Filmlerde görülen sizin dikkatinizi çekmek için yapılan abartıdır, yada çişini film icabı kaçıran kadınlardır. Film için bilinçli olarak erkek gibi fışkırma sahneleri sanki normalmiş, her kadın erkek gibi fışkırırmış gibi yaparlar. Şimdiye kadar hiçbir erotik filmde böyle sahneler yoktu, bu şu anda ilgi çektiği için insanları yanıltma ve g-noktası orgazmıymış gibi bir yarışma içine girildi.

Seyrettiğiniz ile alakası yoktur. çok ender bazı kadınlarda orgazm esnasında çişini tutmama altına kaçırma olabilir,

kadınların erkekler gibi dolup taşan meni torbası ve sıkıştırıp fışkırtma işlevi gören prostatı yoktur.

Hiçbir kadın normal hayatta o seyrettiğiniz filmlerdeki gibi göstere göstere kameraya saga sola fışkırmaz,

Gerçek seks cinsel ilişki malesef Erotik filmlerdeki gibi değildir. Bunlar fantastiktir. filmlerde abartı gerçek dışılık çoktur ,

Böyle bir filmi kadın görürse salakça ve komik bulur.

Kadının fışkırma sahneleri en çok erkekler tarafından dikkat çeker görülmek istenir ve merak edilir,

kadın gözüyle , şaşırtıcı hemde işeme sahnesi olarak fantastik bulunur gülünür. çünkü kendileri çoğunlukla böyle fışkırarak bağırarak orgazm olmaz. saçma gelir..

Kısaca bu sahneler sadece erkek gözüne daha çok merak uyandırdığı için çekilmiştir, Gerçekle alakası yoktur. Normal sıradan bir kadına izletseniz saçma olduğu için güler.

ister inanın ister inanmayın.

kaba ,sapıkça yorumlar bilgisayar tarafından otomatik silinecektir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: