cinseldusunce

10 Yıldır hobi olarak yazıyorum kimseye zararım dokunmadı.Reklam parayla işim olmaz.Mantık,aklım erdiği kadarıyla sorularınızı cevapladım. Dr prof Hekim değilim, Vatandaş olarak kendi toplumuma ne verebilirim düşüncesi ile bugüne kadar yazdım.Web sayfası yapmadım.Blog olarak kaldım ki deneme yazısı olarak kalsın.Tek kişiyim bir grup filan değilim. Okuyucuya ilgi için teşekkür ederim"

idrar ile orgazm ilgisi

Cinsel olarak uyarılmış bir kadının idrar deliği kilitlenir. Uyarılmış kızgınlaştırılmış bir kadınlık aynı anda küçük tuvaletini yapamaz. Bunu yapabilmesi için güncel sönük duruma gelmesi gerekir. Kadınlarda, doğumdan sonra, bazen doğuştan da olabilen,cinsel organla ilgili bir ameliyat geçirilmesi yada ileri yaşlarda mesane kaslarını kontrol edememe sıkıntısı çekilir bu altına kaçırma bilgisi dahilinde çişini kaçırma şeklinde görülür. Kadınların mesanesi idrar deliğine çok yakın ve aşırı bir basınçta kaçırmaya erkeklere oranla daha kolaydır
Orgazm esnasında işeme-idrar ise aşırı kuvvetli bir orgazm yaşanması halinde kasların sıkıp bırakılması esnasında az bir miktar oluşabilir. Miktar fazla ise genellikle bu kadınların mesane kaslarını kontrol edememe sorunları olabilir. Bugünlerde bu konuların aşırı ilgi görme sebebi g noktası ile ilgilidir. Erkeklerin çogu kadınların kendisi gibi artezyen kuyusu gibi fışkırarak bir boşalma sağladığını sanır.
Bu erkeklerin bir yanılgısıdır. Yanılgı sadece bu değildir. Yıllarca evli olup kazanaovalık yapıp kendini kadın fatihi sananların büyük bir kısmı. Kadınların vajinadan işediğini ve sadece tek deliği olduğunu sanır. Kadını kendi vücudu ile özdeşleştirir ayrıntıları sevmez..

G noktası aslında vaginanın içinden mesane yada idrar borusunu uyararak erkeksi bir boşalma kısmen mümkündür. kadınlar kendilerini kurclatmayı sevmez bu sebeple ancak kendini çok aşmış olanlar bunu sağlaabilir.

Bevliye (erkek doktoru) doktorları erkeklerin Prostat Büyümesi kontrolü için makatına parmak soktuklarında Parmakla prostata basınç yaptıklrında penisten bir miktar meni ve sıvı aktığı yada doluysa fışkırdığı görülür.

Kadınların g noktası mesaneye baskı yapmak veya idrar deliğini vagina içinden uyarmaktan geçer.

—Erkeklerde altına kaçırma kadınlara göre daha az görülür. Yaşı büyük erkeklerde ameliyat geçirmiş olanlarda altına kaçırma görülebilir. Bunun için sonda denen hortum penisten mesaneye kadar konur.

Sonda amelyatlardan sonra hastanın rahat olmsını sağlar. bazı durumlarda işeyememe bazı zamanlar da altına kaçırmasın torbaya boşalsın diye kullanılır böylece iç çamaşırı değiştirmeye ihtiyaç kalmaz.

Erkeklik organı da kadınlık gibidir. aşırı uyarıldığında idrarını yapamaz.

Yeni boşalmış bir penis, ancak bir zaman sonra işeyebilir. ve uyarılma geçmediyse ilk işemede biraz yanıklık hissine kapılabilir.

Not: doktor değilim bilgilerim zahiridir. ciddiye almayınız.

kaba ,sapıkça yorumlar bilgisayar tarafından otomatik silinecektir

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: