cinseldusunce

cinsellik hakkında kendi hissettiklerimiz

kısa cinsel soru ve cevaplar

A

adet kanının kızlık bozulunca olan kanama ile bir ilgisi varmı ? Hayır yoktur, Bazı uyanık kızlar evlilik gününü  adet gününe rastlatarak bekaretini kaybetmekle adet gününü karıştırarak uyanıklığa gitme hayalleri vardır. Bunu ancak hiç kadın tanımaış erkeklere yapabilirler.

Erkekler hayatları boyunca kendilerinin kontrol edebileceği kadınların peşindeyken kadınlar da kendilerinden daha fazla kontrol edebileceği erkek peşindedir.

adet günümün 5 .günü mastürbasyon yaptım kısırlık olurmu ? Hayır ,mastürbasyonla kısırlık arasında bağ yoktur. kızların kulaktan duyma arkadaş arasındaki uydurmalarıdır bunlar.

adetken masturbasyon yapılır mı ?  Evet, birçok kadın sormuş zaten yapan oldukça fazladır.

adetken ilişkiye girildiğinde adet kesilirmi ? Hayır

adetliyken kendi kendine bosalinca birsey olurmu ? Hayır,Hiçbişey olmaz

adetin ilk günü ilişkiye girince adet biter mi ? Hayır ,

adetliyken cinsel ilişkide hamile kalınır mı ? Hayır , adetken yapılan cinsel ilişkide hamile kalınmaz. özellikle adetin ilk 1-2 günü risksizdir.adet dönemi kadının döllenmemiş yumurtayı dışarı atmasıdır. ilk adet gününden 2nci yumurtanın olgunlaşması normal periyotlu kadında en az 10-15 gün sürer.Adet günleri hamile kalma riski yoktur sadece görüntü ,sağlık ve dinen yanlıştır.  Düzensiz adet gören kızlarda böyle bir risk kısmen vardır.

anal sex yaptığında hayatın boyunca cenabet mi oluyorsun ? Hayır uydurma. ancak anal ilişki normal değil. her dinde yasaktır bu yüzden korkutmak maksadıyla hurafeler yayılmıştır. bunda 18  yüzyılda kilisenin aşırı mastürbasyon ve anal baskısı vardır.

B

bayanların iç çamaşırı neden hep ıslak ? Kadın oldukları için, onların cinsel organı seninkisi gibi kuru değildir, ağzına bak hep ıslaktır. ağzının ıslak olmasından rahatsız olan hiçkimse yok ama asıl kuru olursa  rahatsız olunur. Bayanların cinsel organı kuru olsaydı nasıl cinsel ilişkiye girerdin ?

bakire olan kızlar vajinal fitil kullanabilir mi ? : Hayır, doktor zaten böyle birşey vermez, belki dıştan sürülebilecek merhem verebilir  zoraki bir durum varsa.  Doktorlar bu tür durumlarda hassastır bilirler. Kendi kafanıza göre zaten fitil kullanmanız sakıncalıdır.

bel soğukluğu üşütmeden meydana gelirmi ? Hayır, bel soğukluğu üşütmekle alakalı değildir. cinsel ilişkiden geçer.

bel soğukluğu olan erkekle birlikte olmak hamile bırakır mı ?  Evet bırakabilir, hem hamile kalabilirsiniz hemde hastalığı kaparsınız, hamile kalmasanız bile hastalığı kapmış olmalısınız, bulaşıcıdır. Bel soğukluğu erkeğin sperm üretimini durdurmaz,ancak olumsuz yönde etkileyebilir. Hamile kalmamak için hasta insanlarla yatmak zorunda değilsiniz. Bel soğukluğu olan erkekten Hamile kalırsanız, birkaç hafta güçlü antibiyotikler kullanmak zorunda kalırsınız, bu antibiyotikler karnınızdaki bebeğin gelişimini bozar. Sonra daha kötü sonuçlar oluşur. Sağlıklı insanlarla ilişki kurun, Doğa seleksiyonu sever zayıflar hastalar kaybetmeye mahkumdur.Dünya en güçlüler dirençliler ayakta kalacak şekilde programlıdır.

bekaret bozulunca fiziksel degisim oluyor mu ? Hayır, sadece erkekler kafalarına göre uyduruyor, mesela göğüsleri değişmiş,ayrık ayrık yürüyormuş ordan belli olurmu, poposu büyümüş,yüzünün rengi değişmiş gibi yalan uydurmalar.

bekar bir kızın erkekle teması sonucunda gelen beyaz sıvı nedir ? Çok bilimsel sormuşsun, bunun adına cinsel ıslanma denir.Bir erkekten hoşlanıp onunla beraberken, her heyecanlanan kızda görülür.

bir sarılma ile erkeğin penisi kalkar mı ? Evet,olabilir,  Onu bir hayal bile kaldırırken sarılmak nedir ki. adamına  o anki duruma göre değişir.

boşalmayan erkek sinirli olur mu ? Kesinlikle doğru, huysuzdur. boşalınca süt dökmüş kedi gibidir zorlasanız da kaçar. boşaldıktan sonra bir erkeğin penisine dokunun kaçar.

bir insan kendi dölünü yutarsa ne olur ? Hiç birşey olmaz sadece döl yutmuş olursunuz.

C

cisimleri sürtmek kızlık zarına zarar verir mi ? Hayır,siz ilk değilsiniz. ama içine sokmak zarar verir. sürtmeniz kanatıcı yaralayıcı sertlikte değilse zarar olmaz.

cinsel birliktelikten sonra meni geri akarmı ? Evet. elbette ki vajinanız dışarıdan gelen her yabancıyı kovmaya çalışacak,kendini temizleyecektir.

cinsiyet değiştiren erkeklerin penisi olurmu ? cinsellik amelyatlarında penis küçültülerek sinirli olan baş bölgesi ön kısma dikilerek klitoris uydurulur, yani penis kalmaz minik klitorise dönüşür altını oyarlar vajinaya dönüşür, zevk alır, ancak vajinal değil hemen hemen penis gibi. Kadın gibi olmasını asla beklmemek gerekir çünkü klitoristeki sinir sayısı fazladır. eski amelyatlarda ise penis başı tamamen alınmaktaymış bu yüzden keyif alması mümkün değildi ,

cinsel ilişkiye girmiş kızların mastürbasyonu değişir mi  ?Evet, Bir erkekle keyif alan bir kız bunu algıladıktan sonra cinsel açlık duyduğunda Boşluk hissini de öğrenir. Yani cinsellik yaşayan kızlarda boşluk hissi yaşanır. Bu yüzden mastürbasyonlarda klitoris en çok okşanırken  içeri parmak itme ile boşluk hissini arasıra kapamak tatmin etmek için kullanır. Ayrıca dizüstü kıvrılıp  elini arkaya atarak yada alttan parmakla kendini tatmin etme genelde erkekle olmuş kızlarda daha sık görülür. Kadınlar mastürbasyon yapıyorlarsa bir önceki masum olana dönmezler kendilerini haz almak için geliştirir, vijana devreye girerse vajinayı da kullanır hatta ,makatı öğrendiyse makatı da devreye sokar. vibratör kullanmayı keşfederse parmak kullanmayı azaltır. daima daha fazla haz almayı öğrendiğinde eskiyi az kullanır. Bu serbest toplumlar için geçerli. Bizde farklı olabilir.

E

eğildiğinde penis neden içine çekilir ?  Şişmansın  bunu kabul et, (nerden bildim ? aynaya bak istersen) eğildiğinde hele soğuk havada sünnetsizmiş gibi olur derinin içine kaçar. ve deri uyuz edicidir ama toplum arasındaysan kimsenin görmeyeceği yerde düzeltmeye çalışırsın.

elle meniyi vajinaya götürdüğünde hamilelik olurmu ? Eğer yumurtlama gününe denk getirirseniz olur, hapisteki kocasından bu şekilde hamile kalan kadın görme izini aldığını gazete yazıyordu. yorumlarda da uyanık kadın diye yazmışlardı.

erkekler penislerini traş eder mi ? Türk erkekleri genellikle eder. koltukaltını tıraş etmiş erkek genellikle ,penisini de tıraş etmiştir. Buna etek tıraşı denir argoda.

erkeklerın çişi gelince penisi kalkar mı ? Hayır,tam tersi kalkmış bir penisle ,kalkmış bir vajinayla işemek daha zorlaşır. Rahat işeyebilmesi için penisin inmesi gerekir. kızlarda da aynıdır.

erkekler fotoğrafa bakarak orgazm olur mu ? Kesinlikle, ama çıplak olmalı detayları görmek ister erkek gözü. kızlar ise detayları görmek istemez mastürbasyon yaparken. Erkek beyni görseldir,kadın dokunsaldır. videolar çıplak fotolar,fetiş fotolar mesela kızın siyah çorapla çekilmiş fotosu etkiler hayaller kurdurur.

erkekler nasıl vajina sever ? Hiç farketmez .Delik olsun da nasıl olursa olsun .

erkekler boşalırken acı çeker mi ? Hayır çekmez, ancak sertleşmiş kalkmış bir organ  dayanılmaz bir hal alır,bunun inmesi zaman alır. Sertleşmiş olması rahatsız edicidir. Mesela kızların meme uçları sertleştiğinde benzer hisse kapılırlar. ikide birde acaba belli oluyor mu diyede etrafa bakılır. Bunun daha kötüsü olarak düşünün erkeklerin rahatsızlığını.

eşcinsel erkek hamile kalır ? Hayır, henüz hamile kalmış erkek yoktur. Cinsiyet değiştirerek te hamile kalan erkek yoktur.

evli bayanın mastürbasyon yapması sakıncalı mıdır ?  Evli erkekler de mastürbasyon yaparlar. Kadın cinsel olarak zina yapmadan kendini bastırıyorsa bunun zararı olmaz. Zira erkekler artık uzak işlerde çalışarak ekmek parası kazanıyor. eşi denizci tırcı, şöför olup uzak çalışan kadın ihtiyacını mastürbasyon yoluyla köreltmesinde sakınca yoktur

 

G

göğüs ellemeyle büyür mü ? Hayır. Bu erkeklerin deyimidir,ellemek için üretilmiş bahanedir. Büyümesi için erkeğin dokunması lazımdır akıllarısıraca.

H

hastayken mastürbasyon yapılır mı ?Evet , Yapılır tabii kide, cinsel ihtiyaçla hastalık ayrı şeylerdir. Bütün insanlık insanın tatmin olmasını engellemekle meşgüldür.Kendisi doyum arayışı yapar,

hamile kalmak icin boşaldıktan ne kadar sonra banyo yapılır ?  Gece o iş bittikten sonra hemen değil de sabah yapsanız daha şanslı sayılırsınız.Ancak daha fazla da tutmaya sağlık temizlik açısından gerek yoktur,Zaten maya tuttuysa tumuştur.  fazlalığı vajinanız dışarı atacak bir ped yada peçete koyarsınız . Erkeğiniz.Boşalır boşalmaz hemen yıkamamak gerekir.

her kadın masturbasyon sonucu orgazm olurmu ? Evet olur , olması lazım .psikolojik ve biyolojik sorunu yoksa insanın yaratılış gereğidir, mastürbasyon kendini cinsel olarak sevmek vücudunu tanımaktır. Emir beyin tarafından verilir. Orgazm olmayan kadınlar sadece yeteri kadar kendi bedenini tanıyamamıştır, erkeklerin hepsi orgazm olur çünkü akan bir meni esnasında olur, kadınlar orgazmı sonradan öğrenir. Bu fark yüzünden kadınlar geç farkeder. benim düşünceme göre orgazm kadınlığı hissetmektir. orgazm bazı hayvanlarda da görülür ancak görünen genellikle erkek orgazmıdır.  mesela dişi akreplerin çiftleşirken orgazm olduğunu okumuştum bir bilimsel dergide. Akrep burcu bu yüzden çok şevhetli  görünür.diğer burçlara göre.

İ

idrar deliğinden ilişkiye girilirmi ? Hayır

ilişkiden sonra işeyince sperm ölürmü ? Hayır ölmez, ilişkiden sonra işeme olayındaki maksat mesane,çiş torbanıza mikropların girmesini engellemektir. Deliğin sonu mesanede biter ve mesane mikropların kolay üreyebileceği bir yerdir. Erkekler ve kadınlar için de cinsel ilişkiden sonra idrar yapmak faydalıdır. deliğe birikmiş fazlalıkları dışarı atar ve mesaneye bulaşmasını kısmen engeller.

ilişki sırasında yapılan fantaziler ? Hayır  o sizin yaptığınız fantazileri başkaları da yapar ama söylemez.Rahatsız olmayın. dünyada hiçkimse mükemmel değildir. insan rüyaların olmasına kendi karar veremez,hayalleri de duruduramaz.Ama normal yaşantıda disiplinli ahlaklı olabilir. Hayalleri bastırırsanız olmadık yerde aklınıza gelebilir. Ummadığınız insanlar ne hayaller kuruyordur şu anda bilemezssiniz. insan beyni boş durmaz.iyiye de kayar kötüye de. asıl normal hayatta yaptığınız önemlidir.

K

kadınlar sadece memelerini okşayarak orgazm olur mu ? Kısmen evet, Vücudunu kullanarak bunu yapabilen kızlar vardır.Küçükken cinsel organına dokunması aşırı yasaklanmış korkutulmuş olan ve ailelerde -eskiden kızgın maşa gösterirlerdi-,kızın tek dokunabileceği tek seçenek haline gelecektir.

kadınlar sevişirken penisi içinde hissedermi ?   evet ,ancak ön kısmı hassastır iç kısmı değil. Penis başının kertik kısmının girip çıkması en çok hissedilendir. O yüzden penisin kısa olması uzun olması farketmez. yeter ki girebilsin, girmese de ön kısmı hassas oldugundan kadınlara keyif vericidir. Penisini kazayla kaybetmiş,yada iktidarı olmayan ama dilini kullanıp çok iyi kadınları memnun eden erkek çoktur. Cinsellik sadece penisle olmaz.

kadınlar boşalırken işer mi ? Hayır, erkekler de kadınlar da boşalırken ,mastürbasyon yaparken idrar yolları kapanır.Cinsel şişkinlik işetmez, hiçkimse cinsel organı kalkıkken kolay idrar yapamaz. kadınlar da böyle. ama filmlerde gösterilen kandırmacadır.

kadının cinsel ilişkide erkeke mastürbasyon yapması sakıncalı mıdır ? Hayır gayet normal, bazen yorulursunuz ama mastürbasyon yapmak daha kolaydır. yada bir türlü orgazm yakaalanamamıştır. öyle kalıp dursanız baş ağrısı başarısızlık  hissedileceğine mastürbasyon yapıp rahatlamak bir seçenektir. Her erkek mükemmel olacak diye bir kaide yoktur. fantazi olarak bile sık yapılan birşeydir bu. Cinsel zevki öldüreceğini sanan yanılır.

Kadın sperm yutarsa ne olur ? Hibirşey olmaz,ağzı kötü kokmaz, adet döneminde yuttuysa adet ağrısı daha az çeker. Amazonda yerli kadınlar daha az adet ağrısı çektiği kanıtlanmış sperm yuttuklarında.

Kadında meni akar mı ? Hayır, kadınlık daima ıslak bir organdır. ekstra meni akmaz ama skene bezi ilişki ve cinsellik sırasında az sıvı salgılar birkaç damladır. fışkıracak şekilde değil.

kadın adetken prezervatifsiz ilişkiye girmek ölümcül hastalığa neden olur mu ? Erkeğiniz hastaysa  aidsliyse veya hepatit b c ,sarılık gibi virüs hastalıkları varsa kolay kaparsınız. Erkeğinizde bu tarz hastalık yoksa sorun olmaz. Ölümcül hastalıklar virüs ve enfeksiyon hastalıklarıdır genellikle.

kendi kendini oksamak kızlık bozarmı ? Hayır

kız boşalırken ne akar ? Hiçbirşey , kızlar erkek gibi boşalmazlar. onların orgazmına gelme denir.ancak kızları da erkekleştirdiğimiz için kendi terimlerini unutturmuşuzdur. kızlar boşalmaz gelmeler yaşar. o seyrettiğiniz filmde  boşalan kızlar işiyor.nerden mi biliyorum. cinselliği kalkık sertleşmiş hiçbir organ idrar yapamaz-işeyemez öyleyse orgazm olmuyorlar işiyorlar. eğer erkeksen penisin en sert zamanında işemeye kalk bakalım nasıl zorlanıyor. kızlar da böyledir.demekki filmlerde erkekleri kandırıyorlar.kadın orgazm olur gibi yapıp işiyor.uyarılmış kadının idrar yapması zordur.erotik filmler saçmalıyorlar sapıtıyorlar.

kızlık zarı bozulan kadınlar kilo alırmı ? Hayır alakası yok, kadınlar evlenince amaçlarına ulaştıkları için birçok diyet,makyaj,kişisel bakıma daha az zaman ayırırlar. bu da onların şişmanlamasına yol açar, kendini salarlar.Evlenene kadar herkes kendini beğendirmeye çalışır. bu uğurda zayıflama merkezler,solaryum,kuaför,diyetler,elbise reyonlarından çıkılmaz. hayat tarzı değişir.

kızlık bozulunca fiziksel değişim olur mu ?  Hayır. Genelde evli kadınlarda buna yorumlanır. Ama alakası yoktur.

kızlık zarı yırtıldıktan sonra mikrop kapar mı ? Evet ,cinsel ilişki görmemiş kadın vücudu erkeği öğrenene kadar daha kolay mikrop kapar. daha önce görülmemiş  enfeksiyon vakaları daha fazla görülür.

kızlık zarı içten bozulur mu ? Hayır, çürüyerek bozulmaz kendi içinden

kızlarda mastürbasyon sırasında gögüs ucu sertleşir mi ? Evet,ergenlikten sonra bu olur.

kızlar erkek arkadaşlarını cinsel organından rahatsız olur mu ? Hayır neden rahatsız olsun ki . erkek arkadaş seçmenin altında penis varlığını kabul etmek vardır. Ancak penis varlığı en sona saklanır kadının bunu istenmesi haline bırakırsan zamanı gelen niyet bir gün mutlaka hedefine ulaşır Hemde rahatsız etmez. Ama cinsellik senin düşüncense, rahatsız edersin. Cinsellik kadının düşüncesi olmadığı sürece o sevgilikten keyif alamazssın. Ona zorlama denir.Kadın penise sahip çıkmaya başlarsa kendi fırsatları kendi yaratır. Zamanı da bulmasını becerir merak etmeyin.

kızlardan meni gelir mi ?  Hayır, mezi de gelmez

kızlık zarı elle hissedilir mi ?  Hayır

kızlık zarı suyla bozulurmu ? Hayır

kızlık zarı denize girince  bozulurmu ? Hayır

kızların çiş yaptığı delik boşaldığı delik aynı mı ? Hayır, ayrı ayrı delikler ama birbirine yakınlar.

klitoris ellemek kızlık zarının bozarmı ? Hayır.

klitoris mastürbasyon yüzünden mi sarkar ? hayır böyle birşeye imkan yoktur

Klitoristen orgazm sıvısı gelir mi ? Hayır. Klitorsin ortasında erkekler gibi boşaltım yapabilen bir kanal yoktur. sadece çok gıdıklanma hissi olan hassas bölge özelliği taşır. bir sıvı boşalma özelliği yoktur. Kadınlarda sıvı ıslaklığını betholin bezleri yapar.Ve vajinal ıslaklık. Kadın vajinası daima ıslaktır zaten. ekstra sıvı salgılamasına gerek yok. erkekler hep kendisi gibi bir boşalma beklediği için bu tür sorular sorulmakta.

klitoral orgazmda bacakta titreme ? Gayet normaldir. her kızın orgazmı farklıdır. kimisinde titreme ,kimisinde silkinme , titreme nöbeti en çok görülen fiziksel görünümdür.

kocam korunuyor bırakırsa hemen hamile kalırmıyım ? kocanız prezervatif kondom kullanıyor ve bırakırsa ,hemen hamile kalma olasılığınız düşüktür. ancak adet başlangıcınızdan  10 gün sonra  yada  2 adet ortasındaki günler ilişkiye girerseniz hamile kalma olasılığınızı arttırırsınız. birde erkeğinizle kış aylarında ilişki kurarsanız daha kolay hamile kalırsınız, yada yaz aylarındaysanız klima kullanın yazın. spermler soğukta üretilince daha harketlidirler. Hamile kalmak isteyen kış aylarında cinsel ilişkiye daha çok girmeli.

M

mastürbasyon yapan kızlar göğüslerinden belli olurmu ? Hayır, yok öyle bir belirti. Biri atmış sizi kandırmış.

midye adet görür mü ? evet yılda 1 kez  görür. belli bir dönemi vardır. Sırf bu yüzden yemesi günah denirse de. Aslında sadece midyenin adet dönemi yenmemesi gerekir. Birçok islam ülkesi 300 milyonluk endonezya, 30 milyon nüfuslu malezya da her zaman yenen baş yemeklerden biridir midye.

Mantarbaş penis şekli her erkekte mi böyle ? Evet. erkek penisi mantar başı şeklindedir ancak sünnetsizken düz bakılınca bu görünmez.

Meni torbasi dolan erkek kadınlara saldırır mı ?hem Evet, Hem hayır. bu onun eğitimine bağlıdır mesela dağ başından,taşradan gelen eğitimsiz, görgüsüz erkek ise kendini kabul ettirmeye çalışır.Kadının açıklığını bahane sürerek gözleme ,gözleyerek rahatsız etme eğilimine girer.Bakmak gözetlemek rahatsız etmek için bahaneler öne sürer’ o kız da öyle giyinmeseymiş, beni teşhir ediyor diye kendince savunacaktır. kadınlara saldırmasa bile kendi hemcinslerine saldırır, aşırı hassaslık kavga çıkarır. kızlara laf atma. bakma. birşeyler görme eğilimindedir. küfür etmesi artar.laf atar ama kendi ile baş edemeyecek kızları seçer. Kadın cinsel organın ismini o gün daha fazla alır. maksadı kadın cinselliğini bildiğini teşhir etmektir. Eğitimli erkek ise kendini bastırır. Gördüğü erotik şeyleri beynine kopyalar ve evde mastürbasyon yaparken bu hayalleri kullanır ve kendine hakim olmaya çalışır.

Yeni,Boşalmış rahatlamış bir erkek hayatta bir kıza ters bakmaz,süt dökmüş kedi gibi olur. kavga etmez.kızları rahatsız etmez.

meme elleyen erkek mutlu olurmu ? Olur ,elbette,  annelikten kalma tatmin duygusu yaşar. memelerine yatırım yapan kadınlar  erkeklerin bu zaafını bilir

O

orgazm hamile bırakır mı ? Hayır. kendinden korkma.

orgazm olurken adet kanı gelir mi ? Hayır hiçbirşey gelmez.

Ö

orgazm olmak adet sancısını geçirir mi ? Kısmen evet. çok büyük bir alakası yoksada Cinsel olarak rahatlama sağladığı için gerginliği azaltır. Gerginliği azalmış bir kadın adet sendromunu daha kolay geçirir. bu konuda yapılmış araştırma falza değildir.

öpüşünce bakirelik gider mi ? hayır. istediğiniz kadar öpşün bişey olmaz

öpüşmeyle kızlık zarı bozulurmu ?   Böyle birşey mümkün değil. adamın ne kuvvetli öpişü var vajinadaki zarınızı bile şişirdi  derler komik olmayın.

P

partnerinin aids olduğunu nasıl anlarsın ? Sen anlayamazssın, ancak kan tespitiyle ortaya çıkar. hepatit türü hastalıktır. kan yoluyla bulaşır,birçok insan sessiz sedasız ölmektedir. hepatit gibi görünse de aidsten öldü dedirtmerzler , o yüzden Memleketimizde sessiz ölünür aidsten yaygara kopartılmaz. Sık sevgili değiştiren,çok eş değiştirenler ,ve sık eş değiştiren eşcinseller risk altındadır.

penise tığ veya şiş sokmak zevklimidir ? adamına göre değişir,  sağlığınıza zarar verebilirsiniz, üriner yollarınıza zarar verebilir. genelde bu tür olaylar bir kadının hissettiği bazı şeyleri hissetmek için fantazi olarak uygulanır. Kadınlar penisi içeri alırken benzer his duyarlar.Normal bir şey değildir.

penis pis bir organ mıdır ? Hayır , burnunuz,kulağınız,diliniz kadar temiz bir organdır. Kızlar birbirine ergenlik öncesi erkek çocuklarını çıplak görünce diğer kızlar varken bakmamak için uydurdukları bir yalandır,yalnız kalsa merak eder elbette ki ,genellikle kızların kadınlaşma evresinde oluşur bu terim mesela 6-10 yaş arasında. Aslında penis kıskançlığının açığa vurulmasıdır. 30-35 yaşında penise pis diyen genellikle kadın bulamazssınız :) dese de ergenliği atlatamamış demektir.Doğal gözlem yaparsanız Vajina penise göre daha çok ıslak ve mikrop yuvasıdır hava almaz,nemlidir.  Güzellik şıklık uğruna giyilen moda iççamaşırları pamuklu değil naylondur.Bakteri fabrikasına dönüşür. Kadınlar erkeklere göre daha çok cinsel hastalıga yakalanır,enfeksiyon kapar.Penis vajinaya göre çok daha temizdir diyebiliriz. Erkekler pisse o zaman organda değil. insanın eğitminde sorunu aramalıyız.

penisin içimize girmesi nasıl bir duygu bırakır ?  Doluluk hissi ,bütünleşme,ait olma hissi,gıdıklanma,öyle sabit kalmaması ve gidip gelme arzusu ,hareket. ilk giriş az zahmetlidir,sonrası  eğer yeni değilseniz ,erkek bütünleşme hissi,onun kabalıklarını ve kendi iğrençliğinizi ,yıllardır sakladığınız içinizdeki hayvanı açığa çıkarma hissi,bunun gibi karmaşık duygular bırakır.

piercing cinsel yönden vajinaya zevk verirmi ? Evet ama bu küçük ayrıntı kadınlar için o kadar önem taşımaz. kadınlar aldıkları hazzın toplamından orgazm olur. Piercing görüntü olarak etkiler. gördüğü için onu hissetmeye çalışır.yoksa karanlıkta görmeden yapsan herhangi bir penisten farkı sadece tırtığıdır. mesela vajinasına küpe taktıran kadınlar da var ama penisiniz daha fazla keyif almaz. tırtıklı bir prezervatif daha fazla keyif verir,Mesela horoz başlı bir prezervatif bulsanız,yada fosforlu karanlıkta parlayan bir kadını güldürerek daha çok orgazm edersiniz. demek istediğim Fantazi şekilden daha önem

popo deliğimde dışarı doğru sarkma var sorun ne olabilir ? Hemoroid sorunudur bu ve kabızlıkla yada anal ilişkilerde görünür. sık görülen  bir rahatsızlıktır. hemen doktorunuzun önereceği bir hemaroid merhem ve kabızlık giderici ile tedaviye başlayın, eğer daha ileri değilse basit hemoroid merhem ve kabızlık giderici ile normala döner, ilerlemişse amelyatla alınır ve dikilir, makatınıza geçici olarak plastik kelepçe takılır. çok basit gibi görünse de zorlu bir dönemdir tedavi.  yiyecek alışkanlıgınızı değiştirmezsseniz tekrar edebilir.lidir.

R

rahmi alınan kadın cinsel ilişkiye girebilir mi ? girebilir tabii kide. Rahim başka şey  Vajina başka şeydir birbirine bağlantıı da olsa birleşmenin olduğu yer vajinadır. Erkeklik organı vajinaya girer Rahime girmez. Çoğu insan böyle bilir. Evet üreme organı bitişiktir ama ayrı bir bölümdür rahim. Rahimi alınan kadının çocuğu olmaz. Genellikle rahim amelyatoları yaşı geçmiş kadınlarda yapılır kadınlık hastalıkları sebebiyle. Yaşlı insanın zaten cinsellik ihtiyacı fazla olmaz doymuştur. Rahimin alınması deliğin kapanması değildir.

rahime atilan her meniden gebe kalinir mi ? Hayır en güçlü ve en kuvvetli sperm yumurtayı dölleyebilir. devalarca ilişki kurulsa da bazen o en güçlü hareketli olan yumurtaya ulaşamazssa dölleyemez. Suni döllenme yapanlar herhangi bir spermi değil en hareketli olanları kullanırlar. Hareket canlılıktır. Yaşlı erkeklerde de çok meni vardır ama içindeki spermler hareketliliklerini yitirmiştir. Kaliteli genç spermle daha iyi hamile kalınır.

rahim spermi çekermi ? : Hayır  çekmez , bir mıknatıs yok orada. erkek boşaldıktan sonra spermler geldikleri yerden geri düşer, ancak en hareketli sperm olgunlaşmış yumurtayı kendi bulur, rahim sıvısı içinde hareket ederler. 1 damla menide milyonlarca sperm vardır 1 tanesi sizin gözünüzün görmeyeceği kadar küçüktür ,gider ve döller. Rrahim spermi içine çekmez. sperm hareketleriyle oraya ulaşır. Vajina kasları kasılma hareketleriyle içinde iyice dağıtır meniyi iyice bulaşır.

S

sarkık vajina doğal mı ? dudaklardan bahsediyorsunuz sanırım vajinayı komple görmek imkansızdır, her kadının kendine ait yapısı var . uzun dudaklı kızlar da normal. ilişki ile alakası yok erkekler uydurur kullanıldıkça sarkar diye.

sertleşmemiş penis vajinaya girerse kızlık bozulurmu ? Hayır, sertleşmemiş penis vajinaya bile giremez, girmeyen penis böyle birşey yapamaz

sünnetli çocuk denize girerse mikrop kapar mı ? Hayır, tuzlu suda mikroplar daha çabuk kırlır iyileşmesi daha hızllanır. Tabii deniz pis değilse

sünnet penis boyunu küçültür mü ? Hem Evet , Hem hayır ,eğer penise komple derisiyle bakarsanız 3- 5cm kısalır. Küçük çocukta tam boyun ortalama yarısı sünnet olunarak kaybedilir. Ama penise baş kısım (işlevli  bölüm)olarak bakılırsa sünnet kısalma sayılmaz.

T

transeksüeller orgazm olurmu ? olur,

tampon kizlik zarı icin tehlikelimi ? Evet .bakire kızlar tampon kullanamaz.

U

uzun penisi vajinasina alamayan kadın var mı ?  Erkek düşüncesi bu, ama ne kadar uzun olursa olsun vajina alır. Sen sadece hayal kuruyorsun. film seyredince azman zencileri seyretmişsin. Kadın anatomisinde vajina esnektir. Acı filan da çekmez dibine kadar girince. Kendi aranızda uydurduğunuz saçmalıklara ve film hilelerine inanıyorsunuz. doğrulara değil.

V

vajinaya parmak sokmak kızlığı bozar mı ? ilk seferde bazen olmasa bile,  uğraşılırsa bozulur (kızlık zarının yapısı genellikle ortası tek deliktir çoğu kızda)

viagra kullanan erkeğin çocuğu olur mu ? Olur elbette,Viagra kullanmanın üremeye faydası yada zararı yoktur. sadece erkesiyona faydası olduğundan daha çok libidoyu besler hamile bırakma şansını fiziksel olarak arttırır. Daha uzun cinsellik yaşadığı için.

y

yalatmak hamile bırakırmı ?Hayır,istediğiniz kadar yalatın,boşalın hamile kalmazssınız.

yastıkla yapılan ilişki kızlık zarı bozulur mu ? Hayır

yanlış mastürbasyon penisi küçültür mü ? Hayır, yanlış mastürbasyon diye birşey yoktur ki.insan nefsini nasıl köreltirse köreltsin organik değişme olmaz. ama mastürbasyon yaparken penisinizi keserseniz küçülür. Mastürbasyonun kuralları yok ki. Sadece elle yapılmaz sürterek te boşalan insanlar var. Kapı deliğine mi sokuyorsunuz gene küçülmez. boyu neyse odur.

Temmuz 29, 2012 - Posted by | soru ve meraklar | , , ,

240 Yorum »

 1. Aynayi altimiza alip kizlik zarinin bozulup bozulmadigini anlayabilir miyiz?

  Yorum tarafından Legna | Eylül 1, 2012 | Cevapla

  • evet anlaşılır ama uzman gözüyle bakmak gerek. normalde kalem ucu kadar bir açıklık mevcuttur ama zor görünür her kızınki farklı, eğer açıklık tükenmez kalemden büyük görünüyorsa bir genişleme olmuştur. ancak her kızınki farklı. İnternette çeşit fotograflar mevcut.Bozulmuş bekarete bakarsanız o zaman daha iyi anlarsınız. Genellikle bozulmuış olunca kalem kalınlığından daha fazla açılır.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Eylül 5, 2012 | Cevapla

 2. bekaretimin bozulup bozulmadıgını hissedebilirmiyiz bozulunca farkli bi his mi olusur bunu nsl anlariz?

  Yorum tarafından sc deoklif | Eylül 20, 2012 | Cevapla

  • kızlık zarınızı elle kendiniz hissedemezssiniz, aynayla iyi incelerseniz görebilirsiniz ama bunun orası olduğunu anlayamazssınız. Bekaretinizi kaybettiğiniz zaman hiçbir farkınız olmaz şu halinizden,Sanki bekaret bozulunca kadın gibi hissedeceğinizi sanırsınız yada öyle düşünülür. Bu sadece statü meselesidir.Hissettiğiniz değişmez

   Yorum tarafından cinseldusunce | Eylül 20, 2012 | Cevapla

 3. Yeni tanistgm biriyle iliskiye girdim fakat icine bosalmadim disari bosaldim ondan snra bidaha git gel yaptk kiz arkdsim adestinn 25 gunde bi oldgunu soyledi icine bosalmdgmdan emin gbiyim fakat iliskiden bir gun sonra adet oldugunu soyledi ama bu adeti dierlerine nazaran dha kisa surmus 3 gun surmus ve simdi aradan 31 gun gecti fakat adet olmdgni soyledi kiz arkdsim boyle gecikmezdi diyp duruyor ama iliskiden sonrki bir iki gun icnde fkat hasta oldgnu soyluyo yni adet simdide gecikti 6 gun hmn hmn hamile kalabilme ihtimlinden korkuyorum bna lutfen gerck ama ic acici cvp vrrmsnz cok koru psikolojik bunalimdayim :((((((

  Yorum tarafından sikinti | Ekim 19, 2012 | Cevapla

  • cevabınız mailinize yolladım

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ekim 20, 2012 | Cevapla

   • bunun cevabını yazabilrmsnz ?

    Yorum tarafından kenan | Mart 2, 2013

   • olmayan sorunun cevabını vermem ki , umarım soru yazarsınız , Teşekkürler

    Yorum tarafından cinseldusunce | Mart 2, 2013

   • 2gun ard arda beraber olduk ama kan gelmedi 3.gun sabahi peceteye cok az pembemsi bir kan geldi kizlik zari 3.gunun sonunda 2gunluk iliskiden sonra patlayabilir mi?

    Yorum tarafından ayca | Mart 3, 2013

   • bir kız asla kızlık zarının patlamasından bahsedemez, tam bir kız taklidi yapan erkek gibi cevap vermişsiniz yinede cevap vericğim 2nci ve 3ncü defada ancak zedelenir ve yırtılma oluşabilir. bazı kızlarda kan gelmeyebilir , illa kan gelecek diye bir kaide yoktur. kan gelmeyen kızın bakire olmadıgı manasını düşünmek yanlıştır.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Mart 3, 2013

 4. erkek arkadaşımla anal yoldan birlikte olduk içime boşalıp boşalmadığını bilmiyorum çok korkuyorum hamile kalırmıyım cevabı mailime atarsanız sevinirim.

  Yorum tarafından smile | Aralık 23, 2012 | Cevapla

 5. mrb benim hastalığımın 3 gününde eski erkek ark ım ile ilişkiye girdim ama 5 aydır kimseyle girmiyordum ilişki sırasında onun penisini hissetmedim vajınam cok acılmıştı bunu oda bende hıssedıyordum ıkımızde zavk alamadık acaba bu neyden kaynaklanıyor ?

  Yorum tarafından aytiti | Ocak 7, 2013 | Cevapla

  • 1- adet zamanı aşırı istek duymanız normal genelde adet dönemi vajina içinde damlama isteği gıdıklanma ve arzu yaratır, ancak içinizdeki sıvılar hala pıhtı olduğundan vajinanız kendini yenileme döneminde olduğundan kayganlaştırıcı sıvı salgılayamaışsınzıdır. kaygan olmadığı için acı çekmiş olursunuz
   2- uzun süredir cinsel ilişki yaşamadıysanız vajinanız kapanır. yani kız gibi olur ama bakire olmazssınız. ve her ilk ilişkide bu zahmeti yaşarsınız, keyif almanız 2-3 ilişki sürer.
   3- erkek arkadaşınızla uzun süredir aranız mesafeli olmuş, vücudunuzun onu kabul etmesi ve tüm benliğinizle vajinanızın ona açması gerekirdi,Arada mesafe bırakılmış uzun zaman -soğuma olmuş psikolojik olarak sadece boşalmak için boşalmak niyetindesiniz bu yüzden , içinize almada zorluk çekersiniz.
   4- Kızların çok büyük bir bölümü cinsellik ihtiyaçlarını ayrıldığı sevgilisiyle kaşılar yani yabancıya gitmesin politikası, eski sevgilisinin başka kız arkadaşı olduğunu bile bile bu yapılır. Çünkü en azından vücudunuz onu tanıyordur.
   5- Yeteri kadar uyarılmadan erken başlamışsınız ,heyecan gelmeden girmek bütün ilişkiyi batırır,
   5- Organik olabilir ki bu çok düşük ihtimal ama içerde kist varsa engeller.
   –adet döneminden uzak bir zamanda yapın ki vajinanız kendine gelsin , adet dönemleri vajinanın kendini yenileme dönemidir. içi daha fazla kanla sıvıyla doludur.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ocak 8, 2013 | Cevapla

 6. kız arkadaşım anal sexe karşı eskiden biriyle yapmış olabilir mi ?

  Yorum tarafından kemal | Ocak 11, 2013 | Cevapla

  • Normalde hiçbir aile kızının aklına gelmez, ancak sizin aklınıza geldiğine göre niyetiniz veya daha önce başka biriyle unu yapmış veya yapmayı düşünmüş olmalısınız yada bunun gibi bir çevreniz arkadaşlarınız size birşeyler öğretiyor. Bu hoş birşey değil Hem dinen günah hemde normal olarak. Kızlar bu konuda erkeklerden daha saftır günahlara daha çok riayet eder korkuları fazladır. Dediğiniz şeyden de keyif almazlar,Seyrettiğiniz cinsel içerikli filmlerin etkisinden çıkın, gerçek olan gördüğünüz gibi değil. Millet evinde eşiyle o işi yapmaz. Burası Türkiye.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ocak 11, 2013 | Cevapla

 7. ergenlik çağındaki kızların hepsi erkek penisini merak eder mi sex yapmak istermi

  Yorum tarafından tek kral | Ocak 12, 2013 | Cevapla

  • cinsellik her insanın içinde vardır,arzu vardır,merak ta vardır ancak insan sevdiği ile birlikte olmanın hayalini kurar. Bu sebeple sevgi yoksa yazdığın kelimeler bişey ifade etmez. Ters etki yaratır Aksine korkutucu ve ürktücü hatta sapık sayılırsın.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ocak 12, 2013 | Cevapla

 8. Uyurkeb vajinanin icine penis girse hissedilirmi

  Yorum tarafından gul | Ocak 19, 2013 | Cevapla

  • Erkek arkadasimla surtunme yoluyla iliski yasiyoruz birbirine surtuyoruz .. Hic kan akmadi hep sivi akti ama seyimde agri var kizligim bozulmismudur

   Yorum tarafından gul | Ocak 19, 2013 | Cevapla

   • yaptıgınız olay birçok gencin vardıgı son nokta zaten. Sürtünmenin verdiği bazı hasarlar oluşur parlak deride tahriş olur, genelde iç çamaşırı üstünden devamlı yapılırsa elbetteki zımparalamak gibi bir tahriş sözkonusu. Sonuna gelmek üzeresiniz biraz ara verin.İlişkileriniz arasına biraz boşluk zaman koyun. Bu kadar ileri gitmemelisiniz bundan sonrası bişey kalmamış. Evlenecek yaştaysanız bir yerden evlilik yoluna girin, Çocuk sahibi olma olasılığınızı da hesaba katın, sürtünmeyle böyle şeyler olabilir erkek sıvısında canlı spermler oldugunu unutmayın 1 damlasında binlerce canlı sperm vardır. Artık kürtaj yasaklandı. Bana bişey olmaz demek erkeklere has birşey. Cinsellik sorumlululuk altında keyif vericidir,yoksa bilinçsiz yaptıktan sonra korku verir.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Ocak 19, 2013

  • evet bunu hissetmeyecek bir kadın herhalde çok az bulunur, silah ile atış yapsan bir insan anlamaz diye bişey değil uyku. düşünsene senin en hassas yerleine dokunuluyor milyonlarca sinirin oldugu bir bölge elbette uyanırsın , yok böyle düşündüğün gibi bir uyku

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ocak 19, 2013 | Cevapla

 9. bakire olamama rağmen vajinam çok koyu ve sarkık gibi dudakları çok dısarda bunun belli bir sebebi var mıdır? çözümü nedir?

  Yorum tarafından dlr | Ocak 24, 2013 | Cevapla

  • genelde jilet kullanımında dış görünüşü siyah koyuya kaçar, epilasyon yapanlarda da açıktır. iç dudakların büyük veya uzun olması sizin bir suçunuz veya kullanılmışlık göstergesi değildir, irsii bir durumdur ailenizin kadın ırkında var olan bir yapıyla alakalı olabilir. Bu kötü değil sadece sizin gözünüze hoş gelmemekte belkide, Ama çok rahatsız olursanız ileride labiaplasti denen estetik cerrahi ile küçültülebiliyor. Ancak çogunlukla insanlar kendi vücudunu orjinal olarak sevmesi gerekir. Cinsel organlar hücre farklılığı dolayısıyla esmerlerde zencilerde siyah açık tenlilerde pembe kahverengi siyaha kaçar.Hücre farklılıgı yüzünden normal ten deri renginden zaten daha koyu olması normaldir.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ocak 24, 2013 | Cevapla

 10. merhaba ben hamileyim 3 aylık. Ilişkiye girebilir miyim tehlikesi olur mu

  Yorum tarafından gülüm | Ocak 28, 2013 | Cevapla

  • bu soruyu doktorunuza sormalısınız , bunun ayıbı yok , düşük tehlikesi genelde hamileliğin son 3 aylarında oluşur , rahatlıkla girilebilir çoğu kadın bundan korkmakta aslında son 3 ay yani 6ncı aydan sonrası risk oluşturur. Hatta kadınlar arasında yalanlar vardır. çocuk dogunca çıkan sıvı erkek menisiymiş gibi saçma şeyler anlatırlar, yani ilişki yaşamış sanki orda birikmiş doğumda çıkıyor gibi. Kulaktan duyma bilgilere değil
   ___ Doktorunuza sormaya utanmayın. Ben doktor değilim,eşim hamile kaldı bize son 3 ay sakıncalı denildi mesela – çok sağlıklı evladımız var. Sağlıklı günler dilerim. Allah evladınıza kavuştursun. mümkünse normal doğum yapın evinize 3-4 saat içinde dönersiniz.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ocak 28, 2013 | Cevapla

   • teşekkürler. Ben ilk hamileliğimde 5 haftalık bebegimi düşürdüm. Peşine hiç adet görmeden hamile kaldım. Şimdi 2 ay 3 haftalık hamileyim düşük hapı kullanıyorum. Kontrole gittiğmde soracam doktoruma. Normal dogum istiyorum da ağrısız sancisiz dogum da olabilir.kafam karışık daha doğrusu.

    Yorum tarafından gülüm | Ocak 28, 2013

   • düşük olayı önceden varsa cinsel ilişkiyi sonlara dogru sakıncalı buluyorlar, doktorunuza o yüzden sormalısınız. ağrısız epidural oluyor. Bunu özel anstezi hemşiresi yapması gerekiyor. Dogum suyunuzun gelmesiyle başlıyor. ama hemen acele etmezssiniz. rahimin 10cm açılmasını bekliyorlar. Ondan sonra başlıyor bu ana kadar sadece belli sancılar çekiliyor. eğer doğum olmazssa hastanede suni sancılar vererek rahim genişlemesi sağlanıyor. Eskisi gibi değil artık hastaneler bu konuda oldukça iyiler. sigortalıysanız oldukça uygun , asla 1000 tl nin üstünde değil , Kulaktan duydugunuz kadınlar arasındaki dolaşan kötü davranma olayı filan yok ,veya biz duymadık. Yavaş yavaş kendinizi hazırlayın inşallah kavuşacaksınız

    Yorum tarafından cinseldusunce | Ocak 28, 2013

   • teşekkür ederim bilgilerinz için.

    Yorum tarafından gülüm | Ocak 29, 2013

   • rica ederim

    Yorum tarafından cinseldusunce | Ocak 29, 2013

   • normal doğumda yırtılma çok oluyo mu. Zaten özel hastaneye gidiyorum doktorum da çok iyi ama genede içimde korku oluyo endişeleniyom ya doğumda birşey olursa diye.

    Yorum tarafından gülüm | Ocak 29, 2013

   • normal doğumda sadece perine bölgesine kesik atıp doğumdan sonra hemen dikilir bu 1 ay içinde tamamen kaynar bir çırpıda hastaneden çıkarsınız, o kadar sık yapılan bişeydir ki. Şu anda belkide binlerce kadın doğuruyordur. Yani çok zor değil, benim eşim uzakdoğulu ve sizin yapınızdan daha minyon olduğu halde çok rahat şekilde doğum yaptı, Her kadın ilk doğumunda ya bu küçücük yerden mi çıkacak endişesi taşşır ve kendininkini diğerlerinden küçük ve özel hisseder. Analık bir kere üzerinize geldiğinde siz bile nasıl bu döneme girdiğinizi anlamıcaksınız.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Ocak 29, 2013

   • tekrar teşekkür ederim bana cesaret verdiniz.

    Yorum tarafından gülüm | Ocak 29, 2013

   • doktorum bana ultrasyonla bakıyordu bu sefer alttan bakacakti gene ultrasyonla. Bende baktirmadim sakıncalı olur diye. Sizce baktırmali miyim alttan ultrasyonla zararı olur mu

    Yorum tarafından gülüm | Ocak 29, 2013

   • pazartesi kontrole gidecem alttan bakacak doktor bebeğe zararı olmaz dimi

    Yorum tarafından gülüm | Ocak 30, 2013

   • pazartesi kontrole gidecem 2.5 aylık hamileyim ve doktorum vajinal ultrasyonla baksak daha sağlıklı olur dedi. Bi tehlikesi var mi bunun. Bakarken vajinama sıvı mi koyuyor nasıl olur bilgi verir misiniz

    Yorum tarafından melek | Şubat 2, 2013

   • ultrason zaten bebeğin durumunu kontrol etmekte kullanılan bir yöntem, cinsiyeti bile öyle öğreniyorlar. ses dalgası yayarak gelen sinyallerle bebeğiniz belli oluyor. Radyasyon değildir. Bebeğe zararı olmaz zaten her ay düzenli olarak ultrason fotoları çekilecek, Vajinaya baston gibi bir alet ile kontrol ediliyor ,sanırım prezervatif te gerekecek. bu sadece ilk göremedikleri için , daha sonra normal ultrasonla bakacaklardır. az rahatsız olusunuz ama normal bir cinsel ilişki gibi bir kontrol edildikten sonra diğerlerinde normal ultrasona geçersiniz. Bende bilgileri sizin gibi bazı doktor sitelerinden öğreniyorum.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 2, 2013

 11. kızlık zarımın bozulup bozulmadıgını ogrenmek ıcın kadın doğum uzmanına gittim ‘hayır bozulmamıssın ama hafif bi tırtıklanma olmuş dedi. kontrol ederken eldivenle açıp baktıgı ıcın acı hissetmiştim baya ve 1 gun boyu bırazcık acı vardı geçmedı, muayene oldugum gun eve geldiğimde ıç çamaşırımda biraz kan gördüm ve adet döneminde değildim sizce doktor acıp bakarken kızlık zarım bozulmuş olabilirmi??

  Yorum tarafından sedef | Ocak 30, 2013 | Cevapla

  • Bekaret açıp bakarak bozulacak birşey değildir, ama tornavida sapı gibi kalın birşey içine zorla bastırılırsa yırtılır. Yoksa dudakları açıp gerdirsen bile yırtamazssın çünkü o bölge de genişler içerde derinedir , ancak şu olmuştur bakarken gerdirmiş ve çatlak oluşmuştur, bekaretinde değil o bölgede anal kısma bakan yerde bu tür aşırı germelerde çatlak oluşturabilir.O bölge hassas parlak ve ıslak deridir. Doktorların insanlara zarar vermek maksadı tesadüfen bile olmaz, kimbilir baktığı kaçıncı kızssın :) Açıp bakarken haliyle gererek incelemk zorunda. şüphe duyan sensin kendinden sonuçta.bu yüzden kafana takmana gerek yok , Sağlıklı günler dilerim

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ocak 30, 2013 | Cevapla

 12. teşekkür ederim:) peki doktorun dediği hafif tırtıklanma nedir? böyle birşey mümkünmü?

  Yorum tarafından sedef | Şubat 1, 2013 | Cevapla

  • parlak deride çatlaklar oluşur,nasıl ki dilinizde bazen soyulmalar olur bunun gibi insan vücudu bazen kendini yeniler, Bunu artık kafanıza takmayın ,Uzman bakmış artık içiniz rahat olsun.Hayat üzerine olumlu güzel planlar kurun.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 1, 2013 | Cevapla

 13. erkeğin penisi kalktıktan sonra boşalmadan ne kadar zaman sonra iniyor geri?

  Yorum tarafından melis | Şubat 4, 2013 | Cevapla

  • Sertleşmiş cinsel organın ,eğer dokunulmazssa , uyarım devam etmezsse boşalmadığı takdirde 10-15 dakikada inmesi gerekir kendi kendine.Kanın dağılması gerekli, Çevresel uyarımların kalkması gerekir, erkek için bu imaj,sizin göstermemeniz gerekir , çevresel etmenler devam ettiği sürece dokunulmadıgı zaman bir süre sonra göz görünütye alışacak ve kendiliğinden inecektir. Mesela avrupa erkekleriyle dalga geçeriz ama işin aslı avrupalı erkeklerin çevresel etmenlere alışık olmasındandır. kadın erkeği açıklıkta sertleşmemeyi ögretmiştir. Türkiyeden avrupaya ,rusyaya giden erkeklerde ilkönce sertleşme olur ama zamanla cevreye alışma eğilimi olucaktır. Erkeğin göz duyusu önemlidir.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 4, 2013 | Cevapla

 14. Ben 16 yasında bir erkeğim günde 1-2 defa masturbasyon yapıyorum ileride benim için bir sıkıntı olur mu ?

  Yorum tarafından Ozan | Şubat 6, 2013 | Cevapla

  • hiçbir sıkıntı olmaz, gayet zamanı ve salgılarının vücudunun iyi çalıştıgının kanıtı.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 6, 2013 | Cevapla

 15. Ben bu konulara pek bilgisi olmayan bi kızım bundan baya bi zaman önce regl im bitti bitecek derken yani son günlerinde mastürbasyon yaptım bu konuda pek bir bilgim yoktu ama katiyen elimi icine sokmadım sadece dısardan oksadım ama bi süre sonra kan geldi. sizce kızlıgım bozuldu mu yoksa icerde son olarak kalmıs kan mı bosaldı lütfen cevaplayın ?

  Yorum tarafından isimsiz | Şubat 8, 2013 | Cevapla

  • kızlarda mastürbasyon zaten klitoral yolladır kendinizden eminseniz zaten bu adet kanıdır, korkmanıza gerek yok. eliniz yanlışlıkla bile oraya gitmiş olsa kağıt gibi yırtılacak nesne veya sogan zarı gibi bişey değildir. çok aşırı kalın bir mazlemeyle yırtılabilir. kız eli narindir ,böyle bişey olmuş olsa zaten dokunur dokunmaz bacaklarını kasardın, korunaklı bir bölgeye zarar vermen mümkün değil. Korkunuz kanımca yersiz. Çünkü hepimize mastürbasyonun korkusu verilerek yetiştik, yapınca en küçük şeyde suçluluk duyacak belirti aramaktayız.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 8, 2013 | Cevapla

 16. Ben nisanlımla ilskye grdm we tam yparken birdn boşaldm wajinaya braz durdu geri cektim o da hmen yıkamaya gtti we dha 1 ay olmadı adet gördü 1 hfta sdce snra adt olmdı bel ağrısı war bzen snra test yptk ama negatf cktı bna pek inandrıcı gelmdi bu cnkü böyle olupta cok hamile kalan insan war.Acaba hamilemidir istyrum olmasını gönülden ama değlse cok üzülcem tbi oda…cwbı mail olarak atarsnz sewiniriz.

  Yorum tarafından Jandrma | Şubat 9, 2013 | Cevapla

  • adet gördüyse hamilelik riski yoktur, ilişkiden sonra adet görüldüyse yumurtlma gününe zaman kalmamış yada döllenmemiştir, kadın vücudu her ay yumurtayı hazırlar.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 10, 2013 | Cevapla

 17. ben kız arkadaşımla birlikte oldum ve poposunun içine boşaldım hamilelik durum varmı?

  Yorum tarafından berkant | Şubat 9, 2013 | Cevapla

  • Daha çok erken yaşlar ,Lise çağndasınız, kız arkadaşın hamile kalırsa ikiniz de okuldan atılırsınız iş çok büyür. Evet hamile olmasa bile bundan sonra böyle bu kadar ileri gitmemelisiniz.Bu şekilde devam ederse olma ihtimali olur. Daha safça duygular yaşanması gerekir bu genç yaşlarda. Cinsellik oyun değildir.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 10, 2013 | Cevapla

 18. Ben bakireydim 2gun once sevgilimle iliskiye girdik ama bir kan gelmedi ve gayet raht bir birliktelik yasadik ertesi gun tekrar beraber olduk kan yine yoktu 3.gunun sabahi tuvalete gidip sildigimde peceteye pembemsi bir kan geldi reglde olmam gerekiyordu sizce reglden mi yoksa bozuldugum icin mi?

  Yorum tarafından ayca | Şubat 13, 2013 | Cevapla

  • Reglm kesik kesik gelmezzdi hic korkuyoruum

   Yorum tarafından ayca | Şubat 13, 2013 | Cevapla

   • bekaretinizi yırtacagınızı bile bile ilişkiye girdiniz bunun korkusu olmaz, hamilelik korkunuz varsa regl geldiğine göre olmaz, ama bundan sonra böyle devam ederseniz korkun tabiki

    Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 13, 2013

  • reğlden olma olasılığı yüksek, regl gününüz yaklaştıysa adet kanıdır, ancak akıntınızda bir deişiklik var mı ? kokulu akıntı gibi olasılıklar varmı ? eger yoksa adet kanıdır. bekaret kanı öyle hayvan keser gibi akan bir kan değil filmlerdeki gibi bişey değil. çok gözde büyütülür sadece.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 13, 2013 | Cevapla

   • Kokulu akinti oluyor, beraber oldugunuz zaman kan gelmedigi icin esnek oldugumu dusunmustuk

    Yorum tarafından ayca | Şubat 13, 2013

   • mailime yazın , bu sorununuz farklı sizin , bekaretten önce sağlıgınız düzeltmelisiniz

    Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 13, 2013

   • Birde bu kizlik zarinin bozulup bozulmadigina bakabiliyormusuz gorebildigimiz kadariyla bakmaya calisirken cok az kan geldi regl kanindan diye dusunuyorum. Kokuludan kastim yanlis oldu her zamanki gibi akintim

    Yorum tarafından ayca | Şubat 13, 2013

   • akıntıyı genelde kaile almayıp bu tür ilişkilerde kızlar mikrop kapabiliyor, O yüzden sordum. ilişki yaşanacaksa temizlik kurallarına uymanız gerekir. bekareti kendiniz bakarak anlamak zordur. Bunu uzmanlar daha iyi bilir.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 13, 2013

 19. merhaba.bosalma sonrası prezervatifi kontrol ediyorum akıntı falan görmüyorum.fakat vajinadan cıkmadan bir miktar sertlik kaybolmadan devam ettiğim oluyor.ekstra korumalı prezervatif kullanıyorum.spermin ağız kısmından tasmasını kullanıyorum.bu mümkün mü? bu sekilde hamilelik olur mu

  Yorum tarafından dertli | Şubat 15, 2013 | Cevapla

  • prezervatiflerde kullanılan yağ , türkiyenin kullanamadığı Bor madeninin ta kendisidir ve hidrojen peroxide ile parçalanarak birçok eczacılık göz damlası vazelin gibi malzemelerde kondansatörlerde elektronikte kullanılır. Bunun mikrop kırıcı özeliği oldugu için spermleri kısmen bloke ettiğini bilmiyorsunuz. :) Bu yüzden hamile bırakmak için spermlerinizin çok inatçı olması gerekir. Gene de Türkiye anormallikler ülkesi o yüzden olmaz olmaz büyük konuşamıyız. Avrupa insanı bilinçli kullanıyor biz ise buna daha yeni alışıyoruz. Normal şartlar altında sızssa bile olmaması gerekir. prezervatif %100 koruma sağlamaz genellikle koruma oranı %90-95 tir bunu da kazalar için açık bir kapı bırakma şeklinde düşünün. Ben prezervatif kullanmamış insanların ters taktıgını dahi biliyorum .Adam tersini düzünü bilemiyor

   Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 15, 2013 | Cevapla

 20. Bikini bolgem asırı kasınıyo vajinammı bende bilmiyorum bide bakire olmama ragmen oramda acı hissediyorum ve hava alıyo bunların sebebi nedir

  Yorum tarafından Dusunceli | Şubat 19, 2013 | Cevapla

  • Aşırı kaşıntı sebebi mantar, enfeksiyon, mikrop kapma gibi şeyler olabilir, Akıntınız kokulu mu bunlara dikkat edin, eger rahatsızlık verici boyuttaysa aile doktounuza danışın. Giydiğiniz iç çamaşırlarınızı pamuklu beyaz keten olanları tercih edin, naylon çamaşırlar tahriş etmiş olabilir. Önce iç çamaışırınızı pamuklu değilse pamukluya çevirin ,işin sebebi bekaretle değil sağlıgınızdaki bir aksaklıktan dolayı olabilir.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 19, 2013 | Cevapla

 21. Bir bayan erkek arkadaşıyla sürtünürse ve ardında ağrı hissedip kanama olursa baya bu kızlık zarı bozulmuş olduğunumu gösterir

  Yorum tarafından Medine | Şubat 20, 2013 | Cevapla

  • Klitorise sürtünmeyle kızlık zarı bozulmaz, sadece sürtünmeden tahriş olmuşsunuzdur ve ufaktefek çatlaklar oluşmuştur parlak deride. Bekaretinizin yırtılması için oldukça kalın nesnelerin vajinal açıklıktan girmesi epey de zorlaması gerekir ki bu size az da olsa acı verecektir,zorlanma olsa bacaklarınızı kasma isteği duyarsınız. Sürtünmeyle az da olsa keyif alırken çatlakların ve tahriş oldugunu bu işi yaptıktan sonra farkedersiniz.Devamlı ağzı açık olmayan cinsel organın parlak derisi tahriş olunca ağrı ve ufaktefek tahriş kanamaları olacaktır. Kızlık zarı daha farklı yerdedir içeridedir. Ancak bekaretinizin bozulmadığını söylesem bu işe devam edersiniz bu da kötü.Ve birgün gerçekten olmamıştır ya deyip bozarsınız. Buraya birşey yazssam bu konumda gençleri yönlendirmekte zorlanıyorum. Evet büyük ihtimalle olmamıştır ama buna devam etmeyin. Kendinize saygı duyuyorsanız pişmanlık duyacak şeyler yapmayın.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 21, 2013 | Cevapla

 22. sevgilimle anal seks yaptık ama çok değil tam girmedi bile ama çıkardığında boşaldı cogu carşafa gitti ama bi iki damlasıda arka deliğin alt tarafına geldi vajinanın etrafına geldiğini sanmıyorum ama korkuyorum da yarım saat 1 saat sonra yıkadım acaba hamile kalma riskim var mı ? :S

  Yorum tarafından tuğba | Şubat 24, 2013 | Cevapla

  • düşük ihtimaldir ,ama daha erken yaşınız küçük olduğunu sanıyorum. Bu tür ilişkiler için yaşınız genç.Erkek arkadaşınızı tavına kanıp böyle şeylere kalkışmayın derim. Hemoroid olma -basur ihtimalinizi düşündünüz mü hiç .

   Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 24, 2013 | Cevapla

 23. Ben 19-20 yaşlarında bi gencim çok sık masturbasyon yapıyorum bazen günde 3-4 defa yaptığım oluyo tutamıyorum kendimi çok sık masturbasyon yapmamın çok zararı olurmu ileride biriyle ilişkiye girdiğimde çok sorun yaşarmıyım ??

  Yorum tarafından mehmet | Mart 11, 2013 | Cevapla

  • bu zamanda18-22 yaş ( 23-25 ten sonra azalmaya başlar )vücut salgıları en yuksek miktara ulaşır ,senden farkımız yoktu ve bizde evlendik o yaşlarda 4 defa yapınca bende kendimden korkmuştum. hiçbir sekilde zararını görmedim.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Mart 11, 2013 | Cevapla

 24. Bi yerde Okudum Çok Masturbasyon Yapılırsa ilerde Bel Gevşekliğine Yani Erken Boşalmaya Neden Oluyomuş doğrumu

  Yorum tarafından mehmet | Mart 11, 2013 | Cevapla

  • bir dönem bütün erkekler mastürbasyonu çok yaparlar, yapmıyorum diyenler de dahil. ancak ne kadar yapmazssanız o kadar cinsel açlık çekersiniz. bence tam tersi , mastürbasyon yapmayan kapının önünde daha boşalır, mastürbasyon yapmayan kişiler sadece hristiyanlıkta ve bazı din gurubundaki kişilerdir. , bunlarda da gece basması yada işeme yoluyla spermler dışarı çıkar İslam bu konuda katı değildir. Temizlik gusül abdesti neden vardır ? demekki Bu lazım ve yapılacağı biliniyor ki gereği düşünülmüş. Öyleyse pislenmenin mümkün olmadığı da bellidir. Erken boşalmanın sebebi erkeklerin aslında bastırılmış inançları yüzünden kendini sıkıştırıp biran önce bitirip olmamış gibi hissetmeye çalışmasıyla alakalı,hayatımız hep stress içinde biran önce boşalmak günah olacaksa biranönce kurulma isteği olmasın. Mastürbasyonun Erken boşalmayla alakası yoktur. Gündelik hayatımızda yanlış ögrendiğimiz stressli yaşam tarzı bizi etkiler.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Mart 11, 2013 | Cevapla

 25. iyi günler ben 17 yaşında bir kızım 10 yaşlarında bir hata yaptım mastürbasyon yaparken kalem soktum. herhangi bir kanama olmadı. kızlıgım bozulmuş mudur? lütfen bana da yardımcı olun…

  Yorum tarafından funda | Nisan 3, 2013 | Cevapla

  • mailinize cevabı yazdım, dogru yazdıysanız cevabınızı alırsınız. buraya bozulmaz desem herkes kalemle orayı kurcalar,bozulur desem yalan yazmış olurum

   Yorum tarafından cinseldusunce | Nisan 3, 2013 | Cevapla

   • sonuç olarak bozulmadı içimi yiyip bitirecek bu şüphe kimse yapmasın…

    Yorum tarafından funda | Nisan 3, 2013

   • mailinzi doğru yazdıysanız cevap elinize geçmiştir ,iletişim adresleriniz asla 3ncü şahıslara vermem buraya yalan mail yazanların ise cevabı genellikle geri dönüyor ve ben o yazanların yorumlarını siliyorum. Çünkü dalga geçmek bizim toplumumuzun bir parçası olmuş. Ben bir sağlık memuru değilim ,ama ailenizin babanızın annenizin konuşamadığı konulara sadece abilik veya ablalık diye nitelendirebileceğimiz bir bilgi sunuyorum hiçbir kazancım yok ,sadece kişiseldir. Bilgilerim tecrübe ve okuduklarımdan kaynaklı

    Yorum tarafından cinseldusunce | Nisan 3, 2013

   • yani sonuç olarak bozuldu mu bozulmadı mı? öleceğim bunu düşünmekten…

    Yorum tarafından funda | Nisan 3, 2013

 26. şimdiye kadar birçok siteye sorunumu yazdım ama hiçbiri bu kadar çabuk ve güvenilir olmadı. içimi öyle rahatlattınz ki. çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için şüphelerimden kurtuldum. sağolun.

  Yorum tarafından funda | Nisan 3, 2013 | Cevapla

  • rica ederim, bundan sonra geleceğinize güvenle bakın , çocukluk elbette ki hatalarla düşe kalka olacak dizlerimiz parçalanmadı mı yere hiç düşmedik mi.elbette ki en azından küçük bir anı kalmış ama hangi çocukluktaki yara iyileşmedi ki , Hayat herşey dahil bir tecrübedir. Büyükler kocaman insanlar hatalar yaparken Küçüklükteki hepimiz masumduk.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Nisan 3, 2013 | Cevapla

 27. aynen şimdi bunu okuyanlar garipseyecek ama unutmayın ki herkes hatalar yapabilir. ben hatamdan dersimi aldım. tekrar çok sağolun

  Yorum tarafından funda | Nisan 3, 2013 | Cevapla

  • çocuklukta hiçbir zaman hata olmaz zaman geçmiş ,dokunmamak bir çözüm değil bunun öğretisi de yok, bilinçli dokunmak bilmek gerekrir sadece.Şimdi en azından kendinize dokunmayı biliyorsunuz geçmiş sadece bir nokta artık. Sağlıklı mutlu günler dilerim

   Yorum tarafından cinseldusunce | Nisan 3, 2013 | Cevapla

 28. merhaba ben 26 yaşında evli bi kadınım kocamla ilişkiye girdiğimizde benden kan gelmedi acaba kızlık bozulması için kan illaki gelmesimi lazım mailime cvp atarsanız çok sevinirim

  Yorum tarafından narin | Mayıs 4, 2013 | Cevapla

  • Bekaret bozulmasında illa kan gelecek diye gir zorunluluk yoktur. Bu Türk filmlerinde ve kültürümüzde abartılmıştır,sebebi ise kız çocuklarını o bölgeye dokunmasını engellemek.İlk cinsel ilişkide görünmeyecek kadar az veya hiç olmayabilir, bazı kızlarda fazla görülebilir. İlk ilişkilerde genellikle alta makata doğru çatlamalarla genişleme başlar. Kızlar bekaret baskısı altında hayal olarak gözünde büyütürler. Bence gayet normal yaşadığınız.İlla kan çıkacak diye bir olasılık yoktur
   sağlıkla kalın,

   Yorum tarafından cinseldusunce | Mayıs 4, 2013 | Cevapla

   • Rica ederim,Sorduğunuz sorular birçok genç insanın merak ettikleridir.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Mayıs 6, 2013

 29. size bir sorum olacak öncede sormuştum 25inci yorumdaki kişiyim.kızlıgıniz bozulmamıştır demiştiniz.dediğiniz benim için çok önemli fakat geçenlerde fark ettim vajina bölgem hafif sarkık ve biraz buruşuk gibi gözüküyor evlendiğim zaman bir sorun yaratır mi.

  Yorum tarafından funda | Mayıs 4, 2013 | Cevapla

  • iç dudakların yapısı her kızda farklıdır. Bazı kızlara çok küçük ve içerdedir ,bazılarının ise tek dudağı uzun diğeri kısa, klitoris birleştiği yerde biri kapatır diğerinin başlangıcı alttandır.iç dudakların az uzun olması sonucu en uzun kısmınının buruşuk görünmesi doğaldır. Soğuk havalarda daha kısalır. Ksaca herkesinki farklı Normal olması gereken diye bir kriter yoktur. Ama erkeklere göre devamlı görmedikleri bir ogran olduğu için iç dudakları uzun olanlar herhalde çok sevişmiş diye bir düşünce hakimdir. Oysa bu doğumsal bir yapıdır. Sırf bu yüzden birçok genç kız labiaplasti amelyatı olmaktadır. İç dudakların uzun olan kısmının aldırılması demektir.Aslında erkekler değil de kızlar daha fazla takıntılıdır ,o yüzden kendinizi sevdiğiniz sürece mutlu olursunuz. Bu anlattığım farklılıkların hiçbiri cinselliğinizi etkilemez sadece doğumsal farklılıklardır.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Mayıs 5, 2013 | Cevapla

 30. peki çok sağolun bu siteye çok şey borçluyum düşüncelerim olumlu yönde değişti çok teşekkürler :)

  Yorum tarafından funda | Mayıs 5, 2013 | Cevapla

 31. Ben nişanlımla ilişkiye girdim ilk kez yaşadım bu olayı ama kan gelmedi yaptıktan 2 gün sonra çok az pembemsi bir kan geldi sizce bunun nedeni ne olabilir?

  Yorum tarafından Pelin | Mayıs 12, 2013 | Cevapla

  • Sanırım zorlanma etkisiyle olabilir.Bekaret çogu kızda yavaş yavaş açılma gösterir. birde idrar deliği üzerinde tahriş olmuş olabilir. Ama genellikle 2-3 gün içinde geçer. Eğer kokulu bir akıntınız yok ise tabii. Kokulu akıntı varsa bu biraz daha tehlikelidir mikrop kapmış olabilirsiniz. Cİnsel ilişki yaşarken temiz olmanız gerekir,banyo yapmak gibi hijyen şartlarda. Temizlik kurallarına dikkat etmelisiniz. Eğer bu kanama devam ederse. hekimden ilaç isteyebilirsiniz,

   Yorum tarafından cinseldusunce | Mayıs 12, 2013 | Cevapla

 32. adetliyken sevistik surtunduk. cok fazla kan gelmis kizlik bozulmusmudur

  Yorum tarafından ahmet | Haziran 21, 2013 | Cevapla

  • sürtünerek yapılan ilişki biraz tahriş etmiş olabilir. kızlar adet günlerinde enfeksiyona daha fazla açık ve korumasızdır..Bekarete bişey olmaz ama sağlık yönünden enfeksiyona dikkat edilmeli.özellikle adet günleri, onu için pedlere Hijyenik ped denir kızların temiz olması önemlidir.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Haziran 22, 2013 | Cevapla

 33. ben 17 yasındayım sevgilimle anal seks yaptık 5-6 dakika sürdü ilişkiye girdiğimiz gün adeti bitmişti akşamına tekrar başlamış ama normal regl sancısı gibiymiş ve regl olması hep bir gü ara verip 4. gün devam ediyormuş sizce hamile kalır mı?

  Yorum tarafından koray | Haziran 22, 2013 | Cevapla

  • hamile kalma riski yoktur ancak anal birleşme sevdiğinize kalıcı hasarlar verecektir. kaldı ki adet günleri kızların en mikrop kapmaya açık oldukları gündür. Ters ilişki bu yüzden hem dinen hemde hijyen açısından tavsiye edilmez.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Haziran 22, 2013 | Cevapla

 34. cok tesekurler cox qorxudum hetda qorudan olurdum yok ben doktora gitmem gidemem sizin verdiyiniz cevap bana yetdi tesekur eerim am cok korkmusum aslinda nisanliim ve allah nasip ederse evlenicez yakinda bu aklimda supe olark kalmisdi simdi gercekden rahatladim tesekurle ve mindetdarm

  Yorum tarafından aysel ehmedova | Haziran 26, 2013 | Cevapla

 35. meraba ben bakireyim yanlız spor yaparken vajinama hava girer gibi oldu ve bu adetimden 2 gün sonra ve kan geldi bu kızlıgımı bozmusmudur

  Yorum tarafından ...... | Haziran 27, 2013 | Cevapla

  • Vajinanın hava alması aslında normal bir durum yaş ilerledikçe daha fazla belli edicek kendini, Özellikle yeni evli kadınlar bunu algılarıklarında hem komik hemde utanç verici gelir. Vajinaya hava girmesi doğal ve normal bir olay özellikle spor hareketleri yaparken o da esneme gösterir. Bekaretiniz sizin özellikle zorlamadıgınız sürece. veya içine kalın bir nesne sokulmadıkça kendi kendine bir kasılma yada sürtünmeyle bozlulmaz. Kanımca oluşan kan adet kanamasının kalıntısı yada spor esnasında hafif zedelenme .adet dönemlerinde vajina derisi ve yapısı dış saldırılara daha hassastır ve korunmasızdır.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Haziran 27, 2013 | Cevapla

 36. merhabalar ben sizden bisey sormak istiyorum cok korkuyorum lutfen bi cevab verin hocam ben tahminen bundan 1 yil once bi jinikolukda oldum bakireliyim icin o da bana herseyin yoluda olugunu ve hic bi sorun yok dedi kucuken araba kazasi yasamisdim ondan bi supe kalmisdi icimde ne ise gitim rahatladim faka hocem ben bi kac gun once banyodayken parmagim 1-2sm kadari vajianima girdi bi kac defa ama kan gormedim ben belki kan geldi fakat yikamisim gormeisim bilmiyorum ama acida hiss etmedim bundan sonra yani yarin akasmi adetim oldu bu olaydan sonra inetnetden arasdirma yapdim gordumki kizlar yaziyo 1 sm kadari parmagimi sokdum kan geldi falan diorlar yani onlar soyluyorlarki bakireliyi gitmis simdi hocam sizce benim bakireliyime bi sey olmusmu? tekrer soyluyorum kan gormedim belki kan geldi suyla yikamisim gormemisim yani kisaca ben kan gormedim aci hic ve kesinlikle hiss etmedim ben biraz aciya dayaniksizim aci olsafdi muhakkak hiss edrdim bu oydan sonra yani yarin aksami adetim oldu bana bi cevap verin ne olur hele internetde kizlarin oyle yazisindan sonra korkudan oluyorum lutfen bi cevap benim bakireliyim gitmismi? teskurler

  Yorum tarafından terlen | Haziran 28, 2013 | Cevapla

  • Bekaretinize dokunsaydınız bacaklarınızı kapama acı ve gerilme hissi duyardınız. Acı duysanız zaten kendinizi çekerdiniz. Kaldı ki bekaret küçük bir kız parmağıyla tek defada bozulmaz. Kızlarda bekaret bozulmasında abartılacak kadar bir kan sözkonusu değildir büyük bir kısmında kan bile gelmez yada görülmez,evlenince bekaret yavaş yavaş bozulur , tek defada bütün parçaları yırtılmaz. Orda bir delik vardır ve esnektir adet kanının dışa atmasını sağlar. Bekaretin gitmesi genellikle ilk cinsellikte bitmez yavaş yavaş devam eder dogumda tamamen yırtılır.Çok merak ederseniz doktora görünebilirsiniz. Bekaret araba kazası ,salıncaktan düşmeyle bozulmaz ,orası o kadar korunaklıdır ki özellikle tesadüfle bozulması için ihtimal düşüktür.bozmak için uğraşmanız gerekir. Bu yüzden olasılık düşük.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Haziran 28, 2013 | Cevapla

 37. tesekurler yani soylemek istediyiniz benim bakiereliyime bi sey olmaz he coooox tesekurler ben azerbaycandanam aslida ben nisnliyim nisnlim su anda rasiyada gelince evlenicez insallah ben doktora gitmek istemiyorum anneme artik soyleyemem beni doktora gotur diye zaten siz soluyosaniz bi sey olmaz demeki bi sey olmaz ben aslinda anneme parmagimin bi kac defa cinsiyetime girdiyini soyledim anem bana korkma bi sey olmaz dedi sadece anname inanmadim cun ki gercekden cok korkdum gercekden tesekurler allah ballalarinizi saxlasin ve xosbextliyinizi onlarin simasinda alin insallah

  Yorum tarafından terlen | Haziran 28, 2013 | Cevapla

  • problem olmayacaktır. dediğim gibi kızlık zarı türk kültürümüzde kızlar korksun ellemesin diye abartılmıştır , öyle filmlerdeki gibi bir kanama olmaz.kanama olmadı diye bakire değilsiniz anlamına gelmez. Bakiresiniz ve özellikle kasıtlı yaptıgınız bişey değil anlattıgınız. Hayırlısıyla evlenin mutluluklar dilerim sağlıklı olun temiz olun
   Herşey yolunda gidecektir , Allah yardımcınız olsun

   Yorum tarafından cinseldusunce | Haziran 28, 2013 | Cevapla

 38. gercekden tesekurler size nasil minetdarim bilemesiniz hislerimi sozle ifade ede bilmirem tek bildiyim bu anda sevindiyimden gozlerimden yas suzuler allah sizi ve ailenizi korusun allah amninda

  Yorum tarafından terlen | Haziran 28, 2013 | Cevapla

  • rica ederim sağlıklı günler dilerim,

   Yorum tarafından cinseldusunce | Haziran 28, 2013 | Cevapla

 39. merhaba hocam ben damla 21 yasindayim benim bi takim korkularim var ne olusunuz lutfen cevapsiz koymayin hocam ben banyoda yada ozur dilerim tuvaletde oldukda yani kendimi yikadikda parmagim 2 sm kadari belkide az bilmiyorum yani ben 2 sm diyorum vajianima giriyo fakat bu cok olmuyo yani ara sira oluyo hocam ben adet oldugum donemdede boyle seyler oluyo aci hiss etmedim hic bi zaman fakat adet donemindede parmaim vajianima girmesinden cok korkuyorum belki kizligim bozuldu ben fark etmedim diye ben parmak kizligi bozar diye duydum hocam cok korkuyorum sabahtan beri size soru yaziyorum cevaplamiyosunuz lutfen benim soruma cevap verin he bide ben kendimi yikadikda cok sart hareket ediyorum qaliba bu kizlgima bi sey yaparmi soylediyim durumda banim kizligim boulurmu lutfen bi cevap vern artik kendi bedenimden korkuyorum ne yapacagimi bilmiyorum tesekurler qaliba 2 sm giriyo aci hiss etmedim simdiye kadar

  Yorum tarafından damla | Temmuz 3, 2013 | Cevapla

  • Daha önce aynı soruyu, aynı yerden soran kişi soruyu değiştirip değiştirip aynı cevabı alıyorsunuz.
   1- terlen | Haziran 28, 2013 adıyla aynı bilgisayardan yazmışsınız,
   2-Ayten / Hazirani 26.06.2013 at 11:45 adıyla aynı bilgisayardan yazmışsınız

   Azerbeycandan oldugunuzu hatta sokak mahallenizi bile burdan görüyorum aynı bilgisayardan çıkıp benimle dalga geçmeyiniz, Sizi bilgisayardan yerinizi IP adresinizden herşeyi görebiliyorum ,o kadar belli oluyor ki ısrar etmeyin. , bu siteyle dalga geçeceğinizi sanıyorsunuz ama kendinizle dalga geçiyorsunuz. Soruyu değiştirip değiştirip aynı yerden çıkıyorsunuz ,azıcık aklınızı kullanın başka bilgisayardan girin de anlamayayım. ,Beni aptal yerine koyuyorsunuz ama boşuna ugraşıyorsunuz. İnsanlarla komedya oynamak için açmadım burayı ciddi ve akıllı olun, Niyetiniz nedir ?

   Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 3, 2013 | Cevapla

 40. Nişanlımla ilişkiye giriyoruz ama sadece penis başını sokuyor kızlıgım bozulmuş mudur

  Yorum tarafından Aaskiim12@hotmail.com | Ağustos 9, 2013 | Cevapla

  • bozulmasa da ,bozulabilir çünkü içinize girmiş bundan sonrasına bişey kalmamış ki, kızlık zarı yırtılınca illa ki kanama olması gerekmiyor.Sonucta nişanlınız ve sizin kendi iradenizle ilgili kesin evlilikle sonuçlanacağı garantiyse bu olayın önce veya sonra olması farketmez.Evlilikte olması adettir

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 9, 2013 | Cevapla

 41. Merhaba ben 23 yasinda bekar biriyim ve icime bi kurt dustu yardiminiza ihtiyacim var.. ben birgun arayla surtunme yoluyla masturbasyon yaptim ancak bastirmadan sadece oksama yontemiyle elimle ama daha sonra pecetede akintiyla birlikte cok cok acik bir renkte akintiyla birlikte pembelik oldu. Daha sonra camasirimdada akintiyla karisik cok acik bir renkte toz pembesi gibi bi akinti oldu,acik kahve rengi gibide denebilir aslimda benim kizlik zarim zedelenmismidir,yani sizce korkmami gerektiren bir durum varmi doktora gitmelimiyim yonlendirirseniz sevinirim cok sagolun…?

  Yorum tarafından ela | Ağustos 10, 2013 | Cevapla

  • ıslak Parlak deriye sürterek bazen heyecandan hasar verebilme olasılığı vardır. Mastürbasyonda küçük çatlaklar oluşabilir. minik çatlaklar cinsel ilişkilerde daha sıklıkla olur.kız mastürbasyonu klitorise veya iç dudaklarla alakalı ,yada ayaklarını sıkı kenetetleyip dışardan bir yabancı zorluyormuş gibidir, bu durumlarda peçeteyle silince sadece basit kılcal çatlak lekesi genellikle korkutur,korkmayıp aynayla baksaydınız nereden geldiğini görürdünüz.diğer varyasyon adet kanı olmasıdır. Korkunuz yersiz olduğu düşüncesindeyim.
   -burda açık kahverengi akıntı demişsiniz ilgimi çekti, kokulu akıntınız varsa bunda dikkat etmelisiniz.kokulu farklı akıntı durumu devam ederse bir şekilde mikrop kapmış olabilirsiniz. Aile doktorunuza gidip antibiyotik tedavisiyle 2-3 günde düzelirsiniz. pembe çilek rengi kan bu durumlarda rahimden kaynaklıdır. buna dikkat, kızlıkla alakalı değil.
   -kahverengilik adet halinizin son evresi veya başlangıcı ise korkacak bişey yok, gördüğünüz kan adet kanı olabilir.
   Bir kız olarak daima akıntılarınızın yapısını inceleyin sağlık için önemlidir.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 10, 2013 | Cevapla

   • Daha oncede bikac kez yaptim ama boyle biseyle katsilasmadim ve korkuyorum ilkkez boyle bisey geldi basima kimsyede soramiyorum. Adetim biteli 6 gun oldu. Ama pecetedeki o akinti seklindeki pembemsi kan peceteye gelmesi beni korkutuyo akinti seklinde pembe kan gibi ama sulandirilmis kan gibi bi akinti hem peceteye hemde bacagima geldi simdide karnim agriyo karnimda agri var gercekten zedelemis olmaktan korkuyorum. Kizlik zari bukadar kolay yirtilirmi 6cm kadar icerde oldugunu duymustum yani sizce bosunami endise ediyorum.bu arada cok tesekkurler cevaplarinizla yardimci oluyosunuz?

    Yorum tarafından ela | Ağustos 10, 2013

   • mailden yazarmısınız,daha fazla bilgi ögrenmek gerek,durmunuz kişiye özel görünüyor. mail adresim sağ tarafta var

    Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 10, 2013

 42. Meraba erkek arkadasimla surtunme yoluyla bi iliski yasadik ama bundan once ic camasirina bosalmisti aradan on bes dakika kadar gectikten sonra oldu ve hic bir korunma yoktu o kendini tutabildigini soyledi ve bisi gelmediginden cok emin bisi olmadi diyor zaten organini eliyle tutuyodu bakiyodu bi ara yanima geldi o sirada bisi olmasindan korkuyorum bu arada surtunme bittikten sonra ustune bosaldi ve penisinin basini iki uc cm kadar icime sokmustu sonra cekildi hic bir kanama olmadi ama zevk suyu ile hamile kalmak mumkunmudur acaba gercekten korkuyorum bakireyim ve ilk defa boyle bisi yasadim yardimci olursaniz cok sevinicem adet gunumu tam olarak bilmiyorum fakat 23 u gibi oluyorum cevabi mail adresime atarsaniz sevinirim

  Yorum tarafından yardim edin | Ağustos 17, 2013 | Cevapla

  • erkeklerde mezi denen sıvı içinde sperm vardır ve bu spermler hamile bırakmaya yeterlidir. birçok erkek evlenince içine boşalmama ,boşalırken dışarı çekme yöntemi uygular ancak girip çıkma esnasında hamile kalan kadın sayısı çoktur. Hamile kalmak çok ta basit değil.desem de , bazı kadınların yumurta zarı ince ve havadan nem kavrayacak kadar gebeliğe açık olabiliyorlar. Öncelikle soğukkanlı olmanız gerekiyor.adetinizin gelmesini beklemelisiniz.şu an yapabileceğiniz birşey yok.olmuşsa zaten olmuştur belirti gösterir. sadece tek 1 defada normal şartlar altında riskiniz az. ama bu şekilde devam ederseniz birinde mutlaka tutturma şansınız olacaktır. illa bunu yapıcaksanız hiç olmazssa prezervatif kullanın ikiniz de temiz kalırsınız.kokusu bir izi kalmaz. Bizden daha geri kalmış Arap ülkeleri bile bizden daha fazla prezervatif kullanmaktadır, biz dünyanın en inat insanlarının bulunduğu topluluklarız,Prezervatif kullanmayıp AIDS kapan birçok kişi devlet kayıtları dışında ölmüştür. Romanya Ukraynın bir kısmında son süratle sırf prezervatif kullanmayı reddettiğimiz yüzünden hayatını kaybedenler sessiz gömülmüştür. Ben kadın olsam evlenmeden önce böyle birşeye kalkışacağıma bir erkekten sağlık hastane raporunu önce beklerim. Erkekler sizin kızlık zarınızla ilgileniyor ama..dimi.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 17, 2013 | Cevapla

 43. ben 18 yaşında bir erkeğim 15yaşından belli mastürbasyon yapıyorum 5 dk sürmüyor hemen boşalıyorum neden öyle oluyor porno izler ken 5 dk bile sürmüyor boşalmam söylermisiniz

  Yorum tarafından veli | Ağustos 26, 2013 | Cevapla

  • erken boşalma diyebilmek için henüz erken bir dönemdesin. karşıcisnle beraber oldugun zaman da kısa sürüorsa bu erken boşalmadır denilebilir. Fakat bir kızla oldugun zaman daha uzun sürecektir. Çünkü senin elin sıkıp bırakacağı zamanı çok iyi ayarlar . karşıcisnin senin elin gibi şansı yoktur . Diğer konuda erotik filmlerdeki 2 saat boşalmayan adamlar aslında görüntü hilesidir. filmi kesip sanki devam ediyormuş gibi farklı zamanlarda aynı yer biribirine benzetilerek uzatılr. Yani boşalmayan adam hayali gerçekle alakası yoktur.
   erotik filmlerin yeni kısımlarında erkeklere yandan sizin görmediğiniz yerden hortumla fışkırma sahnesini uzaktan çekerler. gerçekte o adamın boşalması olmayabilir. bazen damızlık hayvanda olmayan sperm boşalıyor adamlar saçmalıkların gerçekle alakası yoktur. sadece organlar orjinaldir

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 26, 2013 | Cevapla

 44. 4o yaşındayım boşaldığımda spermlerin fışkırarak çıkmıyor.Hani şöyle diyeyim 10 sene öncesine kadar belki 40-50 cm yüksekliğinde fışkırıyordu ama şimdilerde öyle olmuyor.Bir sorunmu vardır yoksa yaş gereğimi böyle?

  Yorum tarafından Kırkında | Ağustos 28, 2013 | Cevapla

  • 40 yaşındasınız , sperm fışkırması yaz aylarında daha az olur kışın daha güçlü yaşanır. Yaşla ve üretimle ilgili 13 yaşındaki gibi makineli tüfek olamayız, bazı zamanlar daha güçlü gelmesi doğal. prostatınızla alakalı sorun olabilir. kış ayları sıcak tutmak gerekiyor , işemede kesik kesiklik hissediyoranız mesela çok çişiniz var ama wc ye gidince az işiyorsanız prostat problemi olabilir, prostat spermi ıslatan salgı ureten organ meniyi o yapıyor fışkırtan da odur.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 28, 2013 | Cevapla

   • hocam prostat değilde yaklaşık 5 yıldır kronik idrar yollarımda yanma var.ürolojiye gittim.herşey normal.enfeksiyon hastalıklarına gittim ordada normal.sadece idrara protein karışması çıktı.ama hocam o yanmanın şiddetini anlatamam.o kadar sıklıkta oluyorki çekilmez hale dönüşüyor.dediğiniz gibi kesik kesik işemem yok.teşk yardımınız için

    Yorum tarafından Kırkında | Ağustos 29, 2013

   • geçmiş olsun, acı oluşuyorsa mutlaka ters giden bir çalışma sorunu vardır. bunların kökenini asıl sebebini bulmadan tedavi olmaz. bir baktırmanız gerekir.gecici Teskin etmek ilaç verip acıyı dindirmek tedavi değildir mesela. 40 yaş ve sonrası erkekler arasıra vücut kontrolleri yaptırması gerekir. Bunu sağlık için kendiniz için yaptırın.sağlıkla kalın.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 29, 2013

 45. Birde hocam geçen sene rüyamda ihtilam olmuştum boşalmıştım.Ve penisime baktığımda sanki biri penisimin ortasından çok kuvvetli bişekilde sıkmışta o sıkılan bölgede yuvarlak daire şeklinde şişmişti.Bunu ikikez yaşadım ve gün içinde normal hale döndü.Bir sorum daha olacak hocam.Çok aşırı derecede tahrik olduğumda ve boşalayım yada boşalmayayım penisimin sol dibinde bir şişlik ve bu dibinden yine sol kısımdan testisterime varan ve o bölgede bir damarın ama kalın bir damar yada bilemiyorum ben öyle tabir ediyorum damarda olmaya bilir herneyse boydan boya aşırı bir ağrı oluşuyor.bu yaklaşık 20 yıldır var ve ben hiç dr gitmedim.Ama çok çok aşırı tahrik olmuşsam oluyor.

  Yorum tarafından Kırkında | Ağustos 28, 2013 | Cevapla

  • ağrı için bevliye doktoruna baktırmanız gerekir. doktor eldivenle muayene edip damarların yapısını elle hissediyor. tıkalı bolumleri algılayabiliyorlar yada rontgen gibi cihaza gerek duyarlarda incelerler. Uzaktan kim ne söylerse söylesin yalan olur. bazı doğumdan kalma sorunlar da olabilir. utanılacak bir durum yok bunda … erkeklerde sorun kadınlara göre daha az. sağlıkla kalın

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 28, 2013 | Cevapla

 46. bi erkek kiza ayakta arkadan girerse kizlik zari yirtlirmi yani bakirelik bozulur mu

  Yorum tarafından kqvin | Eylül 27, 2013 | Cevapla

  • kızlıkla ters ilişki arasında alaka yoktur, bahsettiğiniz normal cinsel organsa elebette ki zarar görür amuda kalkarak ta cinsel ilişki yapsanız helikopter gibi dönerek te sonuç aynıdır. bekaret hasar görür.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Eylül 28, 2013 | Cevapla

   • Ben birsey sormak istiyorum eski erkek arkadaşımla bir ilişkiye girdim fakat penisinin ucu girdi ve ben kendi ellerimle yaptım acı oldu çok ama 2 yada en fazla 3cm girdi yada girmedi ve çıkardı erkek arkadaşım kanama olmadı daha sonra iç çamasırımda beyaz bir su ve pembeye benzeyen 1damla bile olmayan kırmızılık vardı ve o günün gecesinde regle oldum erkek arkadaşım hala kız olduğuma emin olduğunu söyledi ve ben aynayla burdan ve internetten gördüğüm kadarıyla inceledim ıkındım bir boşluk varmı diye çizgi şeklinde çok hafif ve küçük bir çizik var fakat delik yok sizce ben kızmıyım ve doktora gitme gibi bir ihtimalim yok kontrol için ya çok düşünceliyim gecelerdir uyuyamıyorum gerekirse size mail yoluyla fotoğrafları bile atabilecek noktadayım cevabınızı bekliyorum lütfen yardım edin

    Yorum tarafından ataberk1 | Ekim 4, 2013

   • genellikle ortalama bilgi olarak bekaret tek bir girişle çatlamaz yırtılmalar daha sonraki ilişkilerle yavaş yavaş açılır ve kenara itilir,bekaret illa kanayarak bozulacak diye bir durum yoktur. o filmlerde görülür daha çokçasına. Ama tabiki bir kadın doğumcu daha iyi karar verecektir.akıntınızın regl başlangıcı oldugunu düşünüyorum. Benim çok şey söylemem mümkün değil. Kızların çogu bu tür ilişkide olan değişikliği görmek için kendini inceler.Merakınız normal.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Ekim 4, 2013

   • Tesekkur ederim gercektwn om sagolun başarılar diliyorum iyi günler

    Yorum tarafından ataberk1 | Ekim 4, 2013

   • rica ederim

    Yorum tarafından cinseldusunce | Ekim 4, 2013

 47. meraba adım onur benim sorunum bugüne kadar hiç başıma gelmeyen bi durum akşamdan bi acı hissettim penisimde sabah tualete gittim idrar fazla yapamadım 3 veya 4 damla bişey rengi kırmızıydı ama acı var yanma olarak uyuyamıyorum bana bi açıklama yaparmısınız

  Yorum tarafından onur | Ekim 11, 2013 | Cevapla

  • erkekten kan gelmesi iyi bir belirti değildir. devam ederse şüpheleriniz ağrınız varsa mutlaka hekime danışın. sistit prostat ve bunun gibi idrar yollarıyla ilgili veya üreme yollarıyla ilgili sorununuz olabilir.Geçici birşeyse zaten hemen kesilir ve bir daha tekrarlamaz. ihmal etmeyin derim. Geçmiş olsun

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ekim 11, 2013 | Cevapla

 48. Mrb size bir kaç soru soracağım kucukken vajinama kalem ve kalemden brz kalın şeyler soktm ama kan gelmedi bakireligm bozulmusmudur sizce acil cvp lufennn birde bir kere yapilan anal sex ten bsy olur mu

  Yorum tarafından Beril | Ekim 17, 2013 | Cevapla

  • Bekaret zarının görevi erkekler için bir gösterge değildir,Bu sonradan yapılmıştır.Bekaret çocukken dışarıdan gelen yabancı cisimlerin verecegi zararları ve mikropları korumak için oluşturulmuş. Kişilik bilinci kendisinin zarar vereceği şeyleri seçebilmeye başlamasıyla vajinanızın denetimi kendinize geçer. Çocukken olmuş şeyler elbette ki çocukça şeyler olacağından kendinize acı verecek şeyler yaşamamışsınız. Örneğin bebek bile olsanız kolunuza iğne batırmazssınız.Bebekken çocukken bişeyler yapmaya yeltelenseniz de zarar size acı verirdi, Vermediğine göre hatırladığınız olaylar çocukluk adı altında, hiçbirşeyi geri getiremeyeceğinize göre sorun olarak algılamanıza gerek yok.Bunu çocukça anı olarak bilip,unutmanız ruhsal sağlığınız açısından daha iyidir.yoksa Takıntı olacaktır. 85 milyon nüfuslu türkiyenin yarısı kadın nüfuslu olsa,sizin gibi birçok kız bakire olarak evlenmiştir evlenmektedir, siz sadece kendiniz kurcaladığınızı mı sanıyorsunuz. İnsan bu altında bulunan birşeyi tanımak istemez mi,40 milyon kadının kendine dokunmamış olması imkansızdır.Bu sadece çocukken diye kalmalıdır. Birçok evlilikte de bekaret kanı gelmemektedir, Bu kanlı çarşaf olayı Türk filmlerinde abartılmıştır. Öyle abartılı bir kanama sözkonusu değildir. Bırakın bir çocukça sırrınız olsun.İlla ki kafaya takarsanız bir kadın doğum uzamnına görünün. Anal yapılan cinsel ilişkinin bekarete zararı yoktur ama sağlığınıza zararı vardır, 2nci derceden damarlar o bölgeden geçer,sık yapılırsa hemaroid olasılığı oluşturur zamanla.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ekim 18, 2013 | Cevapla

   • Çok teşekkür ederim içimi rahatlattiniz bir nebze kadın doğuma gitmek istemiyorum açıkçası korkularim var

    Yorum tarafından Beril | Ekim 18, 2013

   • rica ederim,sağlıkla kalınız

    Yorum tarafından cinseldusunce | Ekim 18, 2013

 49. Merhaba.erkek arkadasımla sevişirken bosaldı vajinamın yanına.ama hemen sonra suya tuttm orayı suya tutarken vajinama bulaşma ihtimali varmı.bide parmağimla o sıpermı alıp vajinama surseydim hamile kalırmıydım?

  Yorum tarafından Pınar | Ekim 27, 2013 | Cevapla

  • içeri gelgitler yaşadıysanız risk fazla olurdu ,ama sadece kenarına boşaldıysa çok düşük ihtimal,suyla yıkanınca suyun ph dercesi ve soğukluğu yüzünden spermler çoğunlukla ölürler.Tabi düşük te olsa ihtimal vardır,spermler çok küçük canlılar. Parmağınızla spermi vajinaya sıcağı sıcağına aktığı gibi koyarsanız hamile kalma şansı yüksektir ama tam yumurtlama gününe denk getirmeniz de gerekir. Eğer boşaldıktan 20 dakika sonra sokarsanız spermlerin çoğu ölü olacaktır.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ekim 27, 2013 | Cevapla

 50. 5 kere farklı günlerde viagra kullandım bundan sonra kullanmasam penisimin ereksiyonunda sorun olurmu?

  Yorum tarafından ümit | Kasım 2, 2013 | Cevapla

  • viagra özellikle tam penis üzerinde etkisi olan birmalzeme değil aslında, yani tam da oraya giden bir özelliği yok yan etkileri az oldugu için kabul görüyor,kan dolaşımı ve enerji ile ilgili oldugu için. hapı almadığınızda aynı etki veya faydayı göreceğinizi sanmıyorum,dolaşım normal oldugundan ereksiyona faydası olmayacaktır. ama en iyi ilaç insanın beynindedir gerisi teferruat. kendinizi inandırırsanız ilaçsız da iş görür ,ilaçlar sadece yardımcı nesneler.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Kasım 2, 2013 | Cevapla

 51. …….a git gel yaptık üzerine boşalım geldi erkekten ama içine kaçıp kaçmadığıni bilmiyorum ben ıslak mendille sildim onu o pislik içine kaçmış midir hamile kalır miyim ve Kızlıgıma birşey olmuş mudur ayreten yıkanmadım sildim diye birşey olmuş müdür yardımcı olup aydınlatırsanz sevinirim Kızlıgıma birşey olmuş dur?

  Yorum tarafından canım | Kasım 14, 2013 | Cevapla

  • çok açık yazmışsınız ..düzelttim, bekaretinize bişey oldugunu sanmam ,sadece dışarıdan sürtmeyle bişey olmaz. ama doğurganlık gününüze denk getirdiyseniz az da olsa gebelik riski var. adet görürseniz sorun kalmaz.Bİr dhakine önleminizi alın

   Yorum tarafından cinseldusunce | Kasım 14, 2013 | Cevapla

 52. daha adet gunume var ama kizlgm zarar gormus mu peki

  Yorum tarafından canım | Kasım 14, 2013 | Cevapla

  • sürtünmeyle henüz bozulan yok, bekaret zaten içeride ve derindedir. bozulabilmesi için vajina içine kalın ebatta birşey girmesi gerekir. ve yırtılma da bir defada olmaz, yavaş yavaş her ilişkide biraz daha açılır çatlamalar olur. siz zaten orayla işiniz olmamış ki yırtılsın ,sürtünmeyle bişey olmaz.böyle bişey olsa kendinizi kasardınız.çünkü ilk girişte gerginlik hissi olur. onu hissettiğinizde refleks olarak korku bacakları kapama istegi oluşur.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Kasım 14, 2013 | Cevapla

 53. banyoda yapmadan tuvaleti yapınca o pislik kaçmaz demi sildim ama

  Yorum tarafından canım | Kasım 14, 2013 | Cevapla

  • spermler miikro canlılardır, gözle görünen değil görünmeyen parçalar da hamile bırakma olasılıgı vardır 1 damla spermde,veya erkeklik sıvısında milyonlarca sperm var. ne kadar silerseniz silin. tam gününze rastlayıp aşılarsa hamile kalma şansınız basit bir zerreden dahi olabilir. dışarı boşalma yöntemi evlilik içinde yapıp çocuk sahibi olan çok aile vardır. bu tür işleri yaparken korunmayı esas alın ,kaçamak geçici ilişkide en iy ve en temiz yol prezervatif kullanımıdır.Temiz kalırsınız hastalık varsa geçmez.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Kasım 14, 2013 | Cevapla

 54. adetliyken kızlık zarının kalktığı ve adetliyken ilişki yaşanırsa kızlık bozulmadığı söyleniyor doğru mu ?

  Yorum tarafından berivan | Kasım 21, 2013 | Cevapla

  • tamamen uydurma, kızlık zarındaki delik adet kanının geçebileceği boyutta,rahattır, sıvı ile katı arasında fark vardır.kalın bir nesne girerse çeperleri yırtılıyor ,çatlıyor ve genişliyor. Adet zamanı ilişkiye girmek için bir bahanedir dediğiniz,En kaşıntılı istekli zamandır mastürbasyonun yapıldığı zaman adet günleridir çoğunlukla. Bekaretin görevi sibop gibidir maddeleri dışarı çıkarırken mikropları içine almaz

   Yorum tarafından cinseldusunce | Kasım 21, 2013 | Cevapla

 55. kızlık bozulur bozulmaz vajinada sperm kalırsa hamile kalınırmı ?

  Yorum tarafından merak | Kasım 23, 2013 | Cevapla

  • Vajina hergün sperm içinde kalsa 28-30 günde, 1 gün ihtimaliniz vardır, kızlık zarı sizi hamilelikten korumaz. Saglıklı olup Evli çocuk sahibi olamayanlar genellikle zaman tutturamazlar.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Kasım 23, 2013 | Cevapla

 56. Kiz arkadasimla 2 gun once iliskiye girdim.iliskiden sonra ustumden kalktiktan sonra prezerfatifin penisimin kokunden 3-4 cm siyrildigini gordum.Risk varmi ?

  Yorum tarafından Selim | Aralık 7, 2013 | Cevapla

  • çok düşük ihtimal, prezervatif çok iyi tolere edilmiştir , esnemesi doğaldır ,içinde kalsaydı olabilirdi,ama görevini yapmış o yüzden risk düşük.sağlıkla kalın

   Yorum tarafından cinseldusunce | Aralık 7, 2013 | Cevapla

   • Peki gebelik için spermin vajinada ne kadar derine bırakılması yeterli?

    Yorum tarafından Selim | Aralık 8, 2013

   • vajinanın illaki derinlerine bırakılması gerekmez, spermler kamçılarıyla yumurtayı döllemek üzere vajina sıvısı içinde hareket ederler. Bazen sadece vajina ağzında,dudak önündeki spermler dahi hamile bırakabilir. Bakire ama hamile kalmış kız vardır. Bu şekilde meydana geliyor. Hamileliğin olmaması için,kadının yumurtlama gününde olmaması gerekir birde sıcagı sıcagına vajinaya girmesi gerekir, parmakla sokanlarda hamilelik şansı düşüktür., sıcagı sıcagına olması gerekir. ortamın spermeler için uygun olması gerekir, ısı ve ph seviyesinin uygun olması gibi. Sürterek ilişkiye giren kişiler de az da olsa risklidir , kaçamak ilişkilerde Prezervatif kullanımı her iki cins için de güven demektir.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Aralık 8, 2013

   • Peki tesekkurler son olarak da sunu sormak istiyorum kiz arkadasimla iliskiye girdigimizde regl kanamasina 1 gun vardi fakat aradan 3 gun gecmesine ragmen kanama olmadi.gebe olma olasiligi yuksek mi yoksa normal bi gecikmemidir

    Yorum tarafından Selim | Aralık 8, 2013

   • regl kanamasına 1 gün kaldıysa memelerinde sşikinlik,karnında ağrı olacak. zaten regl gününe yakın yaptıysanız hamile kalma şansı hemen hemen yoktur. kızlar en çok regl gününe yakın ve regl içinde çok canları ister, daha sonraları istekleri azalır. Bir yumurta dışarı atılırken ikincisi üstüste gelmez. tabiatın kuralıdır bu.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Aralık 8, 2013

 57. ilk defa cinsel bir ilişkiye gireceğim penisim inermii ?

  Yorum tarafından altan | Ocak 17, 2014 | Cevapla

  • özel birşeyler yapmanız gerekmez, partneriniz tecrübeliyse kendinizi bırakın , gerekeni vücudunuz zaten yapacaktır.insan yapısı geregi içgüsüsel hareket eder. korkacak bişey yok karşınızdaki de bir insan oldugnu unutmayın

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ocak 17, 2014 | Cevapla

  • genellikle erke te olsanız ,kız da olsanız ilk ilişkiler heyecan dolu ve kalbiniz sıkışacak gibidir.ne olacagını bilemezssiniz.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ocak 17, 2014 | Cevapla

 58. ilk defa cinsel ilişkiye gireceğim çok heyecanlıyım neler yapmalıyım ?

  Yorum tarafından altan | Ocak 17, 2014 | Cevapla

 59. 30 yaşındayım haftada 2-3 kez lişkiye giriyorum.1 defa yaptıktan sonra canım istemiyor sizce bu normalmidir.

  Yorum tarafından polat | Şubat 23, 2014 | Cevapla

  • bu normal, tamamen normal. Artık yetişkin bir erkeksiniz. ergenlikte günde 3-5 defa yapılırken sayının düşmesi sizi tedirgin ediyor biliyorum 45-50 li yaşlarda da haftada 2-3 kez ama tek atım normal. bir düşüş değil bu. Zamanın ihtiyacına göre vücudun üretimi düşüyor.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Şubat 23, 2014 | Cevapla

 60. Benim vajinada kalem girdi amafazla değil hafif kan geldi. Kalem varken ağrıları çıkarınca ağrı başladı. Kızlık yarım bozulmusmudur

  Yorum tarafından dam | Mart 11, 2014 | Cevapla

  • bekaret zarı normalde bildiğim kadarıyla tek parcada yırtılmaz, yani yırtılsa bile büyük bir yırtılma olmamıştır,ama zorlama olduysa tabiki deforme olabilir. daha kalın nesnelerle kısmen kanamalar görebilirsiniz. bu ergenlik öncesi bir kaza veya merak ile olmuşsa bunda bir suçunuz yoktur sonuçta. bilemezdiniz. o yuzden endişelenmenizde sözkonusu değil kaldı ki normal kızlardın hepsinde kan akmayabilir . filmlerdeki gibi abartılı bir kan olayı yoktur.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Mart 11, 2014 | Cevapla

 61. kadınsı gayım erkeklerle ilişkiye girdim bir kac kez analdan yapıldım penisim kuculmeye basladı bu normeldır.

  Yorum tarafından kaan aydın | Nisan 26, 2014 | Cevapla

  • erkeklik organı dönem dönem değişimler gösterebilir, aldıgınız hormon hapları etkiliyor olabilir. Yaş ilerledikçe özellikle 30 yaşından sonra kısalma gösterebilirken organda kalınlaşma yönünde büyüme olabilir. Kış aylarında soguk etkisiyle içine göçme, sünnetsiz görünme olabilir. Bunun sebebi vücudunuzun yağlanması olabilir, şimanladıkça ,kilonuz arttıkça küçülür gibi görünür çünkü yag tabakası artar. kadınlık hormonu kullanıyorsanız. bu yaglanma yapar, tabikide kısa gibi görünür.bu tür sebebpler olabilir. Bu sadece sizde değil birçok yağlanmaya maruz kalmış erkek için de geçerli. Evli erkeklerinki kısaldıgı söylenir , ama sebep aile içindeki şişmanlık olabilir. Şişmanlayınca evlilik yaramış derler. ama şişmanlıkta penis kısa görünür zamanla.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Nisan 26, 2014 | Cevapla

   • cevapınız ıcın cok tesekkur eederımmm.. 26 yasındayım suan. evlenmeden once zayıfdım sonra kılo aldım ondan sanırım küçülme oldu.
    ama ben kadınları gordugumde onlar gıbı olmak geliyor ıcımden. kadınları hem arzuluyorum hemde onlar gıbı olmak ıstıyorum..
    erkeklerden hıc hoşlanmıyorum ornegın su cok yakışıklı bununla ılıskım olsun asla demem. ben sana kadınsı olmak ıstedıgımde o ıhtyacım gıderınmesını ıstıyorum. kadın ıc camasırları gıymekden cok hoşlanıyorum hatta bayılıyorum. bazende bole dısarda gezmeyı bıle cok ıstıyorum. bu kadınsı hormanlar bana ılerde sorun olurmu ne yapmak gerekiyor.

    Yorum tarafından caresiz | Nisan 28, 2014

   • Türkiyede eğilimlerinize çare bulacağınızı sanmıyorum ama almanya ve üstündeki kuzey ülkelerinde çare bulabilirsiniz. Paranın yapamayacağı şey yoktur. İstanbulda ise sanırım bazı barlarda Taksim civarlarında oldugunu eğilimli kişiler toplanıyor. Ama tam bilemiyorum.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Nisan 28, 2014

 62. Kızlar en çok nerelerinden zevk alır ve korkmazlar?

  Yorum tarafından erkan | Mayıs 1, 2014 | Cevapla

  • cinsellik kadında korku yaratır her zaman , ama çocukça masumca içinde seks olmayan aşkta en çok kendileri yan çizerler. Yani bir erkek sonuçta lazım olur. Erkeklerin hatası ise direk cinsellik istemek. İnternette adam avatarına kendi cinsel organını koyar. Erkekliğin bir gizli tarafı kalmaz ve bir kıza sen hiç gördün mü diye sorsan , her taraf kaynıyor nasıl görmesin ki adamların fotograf resmi cinsel organı. Yakında nüfus cüzdanına organını koyacak kadar. Kadının en hassas yeri klitoris tir. bunu iyi kullanan erkeği asla unutmaz. Dil penisten daha kıvrak organdır. ve penisin dokunmadığı yerlere dokunur. 2nci dünya savaşında penisini kaybetmiş ama dilini iyi kullanan adam, o kadar meşhur olmuş ki kasabalar köylerden 1 defa randevu almak için içleri gidermiş. Adamın lakabı Tatlı dilli adam olarak çıkmış . hem tatlı konuşurmuş dili hemde severmiş. Öpmek vakum yapmak oda başka bir taktik . Her kadının farklı bir erojen bölgesi vardır.bunu keşfetmek bazen tecrübe ister. Belirli birşey demek zor.Bazen Çevremizdeki sevişen hayvanlar bize çok şey öğretir.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Mayıs 2, 2014 | Cevapla

   • Peki ben hic cinsellik konusu acmadim son zamanlarda kiz arkadasım sana ait olmak istiyorum fakat gunah yapamam edemem dedi ve benim aklimi celdi. Su aralar hiç aklimdan cikmiyor bu düşünce. Sizce ne yapmaliyim hocam?

    Yorum tarafından erkan | Mayıs 2, 2014

   • 1- Kız arkadaşınız aşırı istekleri var ve sizden bunu saklayamıyor.paylaşmak istiyor , Diğer taraftan onu azgın ve namussuz olduğunu sanmanızdan korkuyor. ABunu da muhafazakar kimliğiyle bastırıyor. Toplumumuzda kızlar böyle yetişiyor.Hem korku hemde arzular. İnsanı şevhet arzusu kapladıktan sonra gerisi boş. Siz devam ediceksiniz ,o zamanı gelince her çiçek gibi açılacaktır. Her kızın bir erkek önünde belli bir sabır ihtiyacı duyar.Güven duymak için. Diğer taraftan onu keşfedip bıkmanızdan korkuyor olabilir.
    2- ANCAAAK ,Bu ilişki resmii taş gibi bir ortamda oluyorsa o zaman siz ona arzunuzu söylediyseniz, ve anlaşmalı bir sevgililik yaşıyorsanız . sizi elinde tutmaya çalışıyor ve evlilik bedelini ödemenizi istiyor da olabilir.asla evlenmeden olmaz, ama sizi elde tutan bir kızla malesef evlilik içinde de bu şekil devam eder amacınıza zor ulaşırsınız. Evlilikte bekarlık yaşayan erkek sayısı az değildir. dediğim gibi 2 olasılık mevcuttur.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Mayıs 2, 2014

   • Birşey daha merak ediyorum hocam. Kadinlar kıyafetleri üstünden göğüsleri poposu ve vajinasi oksandiginda zevk alir mi

    Yorum tarafından erkan | Mayıs 2, 2014

   • elbette ki zevk alır, tabi sevgili iseniz. Ve mahrem bölgesini size açabiliyorsa zaten gögüslerini dokundurarak hafif sürtünerek kızlar kendileri belli eder. ve zamanla daha fazla uyarım ihtiyacı duyarlar. Ama herhangi tanımadıgınız birine bunu yaparsanız sapık sayılırsınız. Erkek kadının istediği ölçüde davrandığı sürece kadının verdiği çizginin dışına taşmadığında her zaman fazlasını alır. Ama kadının sınırlarını aşarsanız ürkütücü hal alabilir. Size kız arkadaşınız belli eder zaten . konuşmanıza gerek yoktur. içgüdülerinizle onun onayladıgı yere kadar ilerlersiniz.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Mayıs 2, 2014

   • Peki hocam dediğim gibi ben öyle pek sekse düşkün biri değildim kiz arkadasim bu konuyu actigindan beri aklimdan cikmaz oldu. Ve sürekli sadece onu arzular oldum. Sizce bu normal mi? Ben onu çok seviyorum ve bana ne olduysa o konudan sonra oldu. kendimize bir yerde dur demeyi çok iyi bildik 2.5 sene boyunca daha ilk kez gecen hafta opusmeye basladik. Sex baya kotu. Ben onun hayallerini yikmak istemiyorum. Oda bana çok güveniyor. Aslinda bir yanim deliler gibi yapmak isterken bir yanim engel oluyor. Sadece ellessek sakincasi var midir? Dediğim gibi konuşuyoruz bu konuları acamam ellersen öyle elle gibisinden. Çünkü çok utangaç birisi acamiyacaginin bende farkindayim ama kiyafet üstünden yine bi zevk alir mi fazlasiyla?

    Yorum tarafından erkan | Mayıs 3, 2014

   • epey büyük bir zaman sevginizin çoktan ileri gitmesi gerekirdi. Eğer cinsellik yoksa erkekler erkekle ,kadınlar kadınla evlenirdi. nasıl olsa kimse kavga etmeyi istemez. İnsan kendi cinsini daha iyi tanır. Ama kızgınlık,kızışma cinsellik evresi her insanda var, bunu kaçırırsanız 50 yaşında cinsel ilişkiye girmişsiniz aynı heyecan kalmaz. Dedenize 10 tane genç kız verseler 1 tanesiyle bile zor olur. Herşeyin bir zamanı var. sevişmenin ,cinsel ilişkinin de. Zamanınızı ikiniz de kullanın. Bir kadının genelde 40 yaşının ortasında işi biter. yani menopoza girer. Ondan sonra cinsellikten keyif alınmaz döneme girersiniz. Yani kızların bir iç saati var. O saatin vakti dolunca ,siz isteseniz de bazı şeyler zordur. Evlenseniz bile o iş hergün olmaz. bunun başım ağrıyor,bugün canım istemiyor 7 günlük her ay adet dönemi..birçok cinselliğe girilmeyecek sebep vardır. Kadını canı isterken görmek bazen zordur.bazen siz istemezssiniz o ister . Gençliğin Zamanı var-
    Bir taraftan baskılar diğer yandan cinsel arzular. Öyle ama Allah ta akıl vermiş kullanın bunu. Elbiseyle sevişebilirsiniz. evinize gidince mastürbasyon yapabilirsiniz. Evleneceğiniz kesin ise zaten healalinizdir. ortada güven varsa hiçbir inanç bazı şeyleri yasaklamaz. Evlilik güvensizliği kaldırmak için emredilmiştir. Birbirinizle helaleşirseniz bazı şeyler yaşanılmalı. Bu benim şahsi kendi düşüncemdir. Yolu siz kendiniz belirlersiniz. Kimsenin günahına girmek istemem . zaman geçiyor…

    Yorum tarafından cinseldusunce | Mayıs 3, 2014

   • Biz öyle azgin insanlar değil de nasil desem hocam tarif edemedim. Sadece bastirilmis duygularimizi vücudumuza zarar vermeden seks yapmadan halletmek istiyoruz. ama filmlerde dizilerde gördüklerimiz doğru mu sizce? Yani insan o an ki aldiği zevkten dolayı kendinden geçer ve ilişkiye girer mi? Bir yerde dur demesini biliyoruz ama aklimizi basimizdan alicak kadar zevk alir miyiz. Burasi çok korkutucu. Hic yapmamak en iyisi elbette ama bir yerde tatmin etmek bu aralar aklimdan hic cikmaz oldu. Lütfen bir yârdim

    Yorum tarafından erkan | Mayıs 3, 2014

   • kontrol varsa bir yere kadar ilerlenilebilir. 16 yaşındaki küçük kızlar bile epey ileri gidebiliyorlar. siz artık yetişkin çağdasınız. neredeyse 3 senelik evliliği kesin olan bir aşkınız var güven var. küçük şeyler ,paylaşılabilir, evlendiğiniz gün acemilik çekmekten iyidir. flört evliliğe giden bir tanışma dönemidir siz o dönemi 3 yılda geçmişsiniz. belki kız arkadaşınız size yıllarca söylemeye utandı. ama birşeyler hissetmeden aşk olmaz ki zaten. helalinizi tanıyın elbette ki. Yolunuz belli ise. bu benim şahsi düşüncem.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Mayıs 3, 2014

 63. elbette hocam ama benim yaşım daha 19 kız arkadaşım lisede ve günah sakıncası var. ya diyorum ya onun üstüne böyle birşey kuramazken aniden oldu. aileme nasıl bakarım düşüncesi var onda da. ama resmen söyledi yani sana ait olmak istiyorum diye bir yandan da olamam gibi. hak veriyorum elbet ama önümüzde daha uzun yıllar var güven hiç olmadığı kadar fazla ama korku işte korku da çok fazla

  Yorum tarafından erkan | Mayıs 3, 2014 | Cevapla

  • Kiz arkadasimla kiyafetler üstünden sürtünerek ilişki yasadik ben onun kadar zevk almadim aldigi zevk yüzünden belliydi zaten. Bitirdikten sonra bu pişman olup bir daha sakin yapmayalim dedi. Acaba tekrar yapar miyiz bu konu hakkında kiz psikolojisi hakkında biraz bilgi verir misiniz?

   Yorum tarafından sem13 | Mayıs 8, 2014 | Cevapla

   • eğer kız arkadaşınız bu şekilde orgazm olduysa , ogazm olduktan sonra her kızda bir pişmanlık kendinden iğrenme gibi bir ruh hali oluşur. isteği arttıkça bir dahaki sefere benzeri olabilir. ama biraz zaman gerekir.Kızlaar erkeklere göre daha yayavan cinsel bölgelere sahiptir . onun sizden daha fazla keyif alması gayet normal.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Mayıs 8, 2014

   • İyi de orgazm da olmadı. Ben yapmak istiyorum bir yardiminiz varmidir bu konusa

    Yorum tarafından sem13 | Mayıs 8, 2014

   • daha devamı gelecektir eğer memnun kaldıysa. özel bir yöntemi yok. bazı kızların göğüs uçları çok hassas olabiliyor ve meme orgazmı olabiliyorlar. yani aşağıya dokunmadan. kadınların erojen bölgeleri yapısına göre değişkenlik gösterebiliyor.düğmeye basınca,veya ilaçla orgazm olayı henüz daha gerçekleşmedi. Facebook kenarında yazan ilaçların hemen hemen hepsi sahte. Tek gerçek hormonlar ve beyinde başlıyor. Sizi arzulamasını sağlarsanız bunda başarılı olursunuz. Onun sizi merak etmesini istek duymasını sağlamalısınız. Aşk merak ve yecanlarla çalışır

    Yorum tarafından cinseldusunce | Mayıs 8, 2014

   • Çok sagolun hocam tesekkur ederim bilgileriniz için

    Yorum tarafından sem13 | Mayıs 8, 2014

   • rica ederim,

    Yorum tarafından cinseldusunce | Mayıs 8, 2014

 64. 5 aylık evliyim ama ilişkiye giremedik. bebek istiyoruz. eşim vajinama boşaldı ve ben ıkındım spermlerin içime girmesi için. 20 dakika bekledim ayaklarım yukarıda. hamile kalma şansım varmı? lütfen cevap verinn

  Yorum tarafından bensiyah | Mayıs 9, 2014 | Cevapla

  • aynı şeyleri bizde yaşadık , kısmet ise olacak :) üzülmeyin herşey olacak. yaşınız kaç . İlişkiye girememe olayınız da normal. Yeteri kadar heyecan ıslaklıgı yaşamadıgınız için olabilir eczanede jel satılıyor. merak etmeyin oynarken kendi kendine olacak. Korku ile acı olayı karışıyor. Korkunuzu yenmenin en güzel yolu , eşiniz yatarken jokey pozisyonunda kendinizin bunu halletmeniz. içinize boşalma olması gerekir. 2 adet başlangıcı ortası günlerinizde beraber olursanız şansınız fazladır genellikle adetin ilk gününe +12 ekleyin ve 12nci gün 13-14 15 birlikte olursanız tutturursunuz. sabırla herşey düzelecek. İyi anlayışlı eşiniz oldugu için şükretmelisiniz.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Mayıs 9, 2014 | Cevapla

 65. 25 yaşındayım. peki ilişkiye girmeden hamile şansım yokmu. vajinama boşalsa ıkınsam?

  Yorum tarafından bensiyah | Mayıs 9, 2014 | Cevapla

  • yaşınız normal çocuk doğurmak için ideal, ilişkiye girmeden hamile kalma şansınız var tabikide, ama sıcağı sıcağına parmağınızla veya bir şekilde bulaştırarak olabilir.Cinsel ilişki yaradılış gereği vajina içine girerek rahime daha yakın boşalma sağlanıyor.Yaşınız kolay hamile kalmaya uygun. birkaç yıl deneyin zamanını tam dediğim gibi yaparsanız daha kolay tutturursunuz. Birde soğuk havalarda erkeklerin spermi daha haareketlidir. yani genelde kışın hamile kalma olasılıgı daha fazladır yaza göre kadınların. yaz gelmeden şu anda şanslısınız. yaz gelince spermeler hareketsizleşir.soğuk ve kışlar erkekler için daha fazla verimlilik demektir. kadın için ise değişmez.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Mayıs 9, 2014 | Cevapla

   • eşim vajinama boşaldı ve ben ıkındığımda spermler girmiş. akıntı içime girdi yani. eşim söylüyor. 20 dakika bekledikten sonra vajinamda biraz spermler vardı ve sildim. hiç kalmamıştı. kalktığımda çamaşırıma aktı içimdekiler geldi galiba. hamile kalabilirim yani demi? bu kaç ayda gerçekleşir. yumurtlama zamanımda bunu hergün denicez. inşallah hamile kalırım… bana yardım edinn

    Yorum tarafından bensiyah | Mayıs 9, 2014

   • bu şekilde hamile kalma şansınız var. normal cinsel ilişkide tabiki daha fazla şans var direk rahim çevresine bulaştığı için yumurtaya daha yakın ama bu şekilde de hamilelik şansıznız vardır evet.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Mayıs 10, 2014

   • Çok teşekkür ederim sorularımı cevapladığınız için. peki bu yolla kaç ayda hamile kalabilirim? folik asitte kullanıyorum..

    Yorum tarafından bensiyah | Mayıs 11, 2014

   • folik asit rahim içindeki endometriumun incelmesinde faydalı oldugu için hamilelik şansını arttırır. Amuda kalkmak, belki iş görebilir. Haalk arsasında çok yaygındır. 1 damla sperm bile gebe bırakmaya yeter aslında.Hamilelik bir kısmet işidir. İstemezssiniz olur istersiniz olmaz. Buna bir tarih vermek zordur. Bazı kızlarınki havadan nem kavrarken. Bazıları çok zor hamile kalır.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Mayıs 11, 2014

 66. merhabalar, ben 37 yaşında bir bayım. eşim ile her gün ilişkiye girmeyi istiyorum. ama kendisi pek istemiyor. haftada iki gün olsun istiyor. ilişkiden sonra belim ağrıyor diyor. kendisi istemeyince bende mastürbasyonla boşalıyorum(banyoda), hatta eşimle ilişkiye girdikten sonra yıkanmadan önce bile mastürbasyon yapıyorum. acaba bende anormallik mi var yoksa eşimde mi diye düşünüyorum. (pardon birde eşimle ilk ilişkiden sonra ben ikincisinide yapmak isityorum ama eşim vajina ağrıyor diye engelliyor. bende duştan önce mastürbasyon yapıyorum)

  Yorum tarafından hasan | Haziran 11, 2014 | Cevapla

  • tamamen normalsiniz, birçok erkek bu konuda muzdariptir, tiyatro veya program skeçlerinde BAŞIM ağrıyor,belim ağrıyor bahanesi birçok kadının yatmamak için uydurdugu bahanedir ve kadınlar kendileri bahanelerine gülerler Tiyatroda. eşiniz cinsel sıklıgı için ya başka kadınlardan (kadın günleri) tiyo alıyor. Yada canı çekmiyor bu durumda Anlayışlı oldugunuz için eşiniz şanslı,Birçok erkek evlilik içinde mastürbasyon yapar. Bazı kadınların istekleri daha az, Evlenmeden önce bunu anlamanın bir yolu yok. Kapalı kutu oldukları için psikologa gitseniz de bir çaresi yok . yaratılışla aldıgı bilgi ve ögretimle alakalı. Bu yazınızı özellikle birçok kadının kızın bir erkeğin ihtiyacını anlayabilmesi için özellikle yayınlıyorum.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Haziran 11, 2014 | Cevapla

 67. Sevgilim adetliyken ilişkiye girdik vajinasından kan geliyor, bıraktık ama yinede kan geliyor peçete ile sildiği zamanda kan geliyor, adetinin 5.günü ne olmuş olabilir?

  Yorum tarafından Murat Taştan | Haziran 11, 2014 | Cevapla

  • mikrop kapmıştır(enfeksiyon) temizlik kurallarına uymanız gerekirdi erkeklerin cinsel ilişki öncesi temizlik banyo yapması grekir, özellikle cinsel organ temiz olmalı kadınlar zaten uyuyor,evlilikte hijyen daha kolay , anlık ilişkilerde mikrop kapma riski her zaman var. genellikle antibiyotik ve fitil ile 1-2- günde iyileşir ama teşhisi tedaviyi bir uzman koyacaktır hangi ilacı kullancagınızı o söyleyecektir ben sadece basit olarak aklıma gelen sebebi yazdım. kanama ve akıntıyı çok iyi takip edin adet kanaması mı yoksa başka bir kanlı akıntı mı.buna da doktor karar verecek

   Yorum tarafından cinseldusunce | Haziran 11, 2014 | Cevapla

 68. Kızlık zarı tam olarak ne kadar mesafede oluyor?? Yani orta parmakla ölçsek kaç santimde oluyor??:/

  Yorum tarafından Rose | Haziran 22, 2014 | Cevapla

  • kişinin yapısına göre değişken şişman olanda daha içeride görünür bu baktıgınız pozisyona göre de değişir. parmak ölçüsüyle anlatlmaz

   Yorum tarafından cinseldusunce | Haziran 22, 2014 | Cevapla

 69. Bakire ve regl döneminde mastürbasyon yaparsak bakireliğimizi kaybedermiyiz??

  Yorum tarafından sude | Haziran 23, 2014 | Cevapla

  • her kızın en çok canının çektiği bir zamandır. o dediğin kelime tamamen uydurma kızlar arasında birbirini korkutmak için, sadece adet döneminde daha az sert olmalısın dokularda gevşeme oldugu için o bölge daha savunmasız oluyor. adette cinsel ilişki bu yuzden yasak,ama mastürbasyon için sorun yok. sadece sert aşırı yaralayıcı baskılar yapma, bekaretle zaten alakan yok o uzakta. kızlları korkutan kanın akması, onunla bekareti bagdaştırıp korkuya kapılıyorlar, haa bide orgazm olayı olunca suçluluk nefret ve pişmanlık,günah işlemişlik hissi oluşuyor. bunun bekaretle alakası yok. eger zaten öyle olsaydı memlekette bakire kız kalmazdı çünkü mastürbasyon yapanların %90 ı adet döneminde yapar. bana soru soran arkadaşları takip et görürsün. hormonal değişikliğe ugruyorsunuz bu yüzden korku oluşuyor.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Haziran 24, 2014 | Cevapla

 70. Merhaba ben bir erkeğim fakat 31 çekerek zevk almıyorum masturbasyonumu yere yuz ustu yatıp kalçamı sağa sola oynatarak, penisimin sertleşmemiş halinin bacaklarımın arasında hafif git-gel yapmasıyla boşalıyorum. Daha once bir kişiyle beraber oldum ve vajinadan pek zevk alamadım, anal yolla daha çok zevk aldım. Evlendiğim zaman vajinadan pek zevk alamadığım ve mastürbasyonumun farklı olduğu için vajinaya boşalamayacağım korkusu var. Acaba sorun olur mu?

  Yorum tarafından garip | Temmuz 1, 2014 | Cevapla

  • vajinaya boşalma korkusu yaşamanız normal ama zamanla bşalma olayı gerçekleşecek. eşinizle bunu konuşup bacakları sıkıştırır pozisyonları dneyeceksiniz yani tersten vajinaya giriş gibi.
   aslında yaptıgınız anormal bişey değil sadece erkekler tek şekilde kolayına kaçtıgı için ileri geri elle mastürbasyon yaparlar. ama sizin gibi veya farklı şekillerde yapan da vardır enderdir. genellikle ergenlik yıllarında bir yöntem ögrenmeyen bilmeyen tesadüf ergenliğe giren erkek çocukları farklı yöntemlerle tesadüfen buluırlar sanırım bu size ergenlikten kalma bir hediye.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 1, 2014 | Cevapla

 71. iyi geceler ben nişanlımla adetimin 4.gunu iliskiye girdim ancak nisanlim icime.bosalmadan cikiyor disari.bosaldi ama azda olsa icime icime bosalmissa hamile kalirmiyim ???

  Yorum tarafından eda güneş | Temmuz 4, 2014 | Cevapla

  • adet günü veya yakınında ise hiçbir gebelik şansınız yoktur olmaz. içinize boşalsa da olmaz milyonda bir ihtimal. çünkü vücut yumurta atarken üstüste yumurta döllemeye salmaz. sırayla üretip atar dışarı. adet kanaması ölü yumurtanın atılmasıdır. yumurta atarken vücut yumurta salmaz rahime bu yüzden olma ihtimaliniz yoktur

   Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 5, 2014 | Cevapla

 72. Merhabalar bişey sormak istiyorum benim adetimin ilk günü sol bacağım çok ağrıyor bu ilerde kısırlığa yol açar mı acil cevap çok teşekkürler.

  Yorum tarafından Sıdıka | Temmuz 8, 2014 | Cevapla

  • ben uzman biri değilim,doktor filan değilim ama . adet kanaması birçok kızda farklı şekillerde yan etkiler gösteriyor. bazı kızlarda siğiller ve kocaman şişlik gibi zivilceler de çıkabilirken bazı kızlarda adet hiç agrısız sızısız habersiz geçiyor kanama olmasa aanlaşılmaz gibi. sol bacağınızdaki sebep ögrenilmeli , bir kist mi var acaba yada bu sadece sendromun etkisi mi bunu kadın doğum uzmanına bir görünmenizde hatta ultrason ile bacak açmadan yapılan karnınızdan görünen bir aletle kontrol edilmenizde fayda var. adet sendromundan kaynaklıysa sorun yok. Kısırlığın yan etkiyle alakası olmaz kanama oluşuyor sonuçta ama endometrium kalınlıgı yada miyom gibi urlarlar varsa bu urlar kötü huyluysa zararı olur. Bunu en iyi kadın dogum bölümünden ögrenirsiniz,jinekolog sizin ne hissettiğinizi anlatırsanız bilirler.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 8, 2014 | Cevapla

 73. Gebelikte kadin elle kendini okşamasinin ne gibi zararı ola bilir.

  Yorum tarafından Leman | Temmuz 9, 2014 | Cevapla

  • gebelikte kadının belli dönemde canı daha çok çeker aşırı hormon değişikliğine ugrar cinsel organ daha fazla hasas oılur genbellikle 4-5-6ncı aylara kadar böyldeir. kendi kendine okşamanın hiçbir sakıncası yoktur.zarar veremezssin ne kendine ne bebeğine.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 9, 2014 | Cevapla

 74. Hocam iliskide partnerimizi(kız) yalarken,
  Vajinasinin hangi bolgesini yalarsak daha fazla zevk alirlar?? Birde gogus uclarini yalarkenmi daha cok zevk alirlar yoksa vajinayi yalarkenmi??
  Tesekkurler

  Yorum tarafından Recep Karaduman | Temmuz 16, 2014 | Cevapla

  • Her kadının erojen yapısı kendine has özelliktedir . Klitoral olarak orgazm olmayan yok gibiyken meme uçlarından orgazm olabilen kız sayısı da oldukça fazladır. Bu sorunuz kadının yapısına cinsine göre değişkenlik gösterirse de elbette baş aktör klitoris olacaktır. onun penisi klitoristir ve aynı şekilde küçük te olsa içine çekip bırakmalar orgazmı hızlandıracaktır. Kadını kendiniz gibi düşünün, zayıf zavallı edilgen gözüyle değil. siz nasıl zevk alıyorsanız oda ondan zevk alır . sadece meme ucu daha hassastır ve kadınlar kokudan daha çabuk tahrik olurlar.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 16, 2014 | Cevapla

 75. Kimseyle ikiskiye girmedim fakat parmagim vajina bolgeme rahatlikla giriyor kizligim bozulmus mudur?

  Yorum tarafından berfin | Temmuz 18, 2014 | Cevapla

 76. Mrblr esimle cinsel iliskiye girdik ilk kez icime bosaldi ondan snra bi yanma hissi acima sisme oldu 4 5 gun snra kasintiyla beraber akintim oldu tekrar 3 hafta snra tekrar iliskiye girdik icime bosaldi ama ilk kez oluyoki seyim cok acidi yaraya tuz basar gibi zor bitirdim iliskiyi sizce sebep nedir ve hala kaşıntım var yanmam var

  Yorum tarafından esengul | Temmuz 28, 2014 | Cevapla

  • Bu soruya bir kadın doğumcu veya Jinekologlar tam ve doğru muayeneyle cevap verecektir, ben kendi bilgimi sizinle paylaşırım.ne desem de yanıltıcı olabilirim, bunlar olasılıktır
   1- vajina hassas bir kadınlık organı birçok kadının vajinası erkek spermini yabancı kabul ederek sperm allerjisi gösterebilmekte ve içeri giren yabancı bir sıvıyı kabul etmek istememektedir. bu durumda yanma hissi oluşmakta ve biran önce dışarı çıkarma isteği duyulmakta akıntı salgılayarak içindeki tüm sperm çıkana kadar beyaz akıntı salgılamaktadır
   2- bazı kızlarda vajinada miyom kist ve et beni gibi durumlarda bu tür sorunlar algılanabilmekte
   3- eger daha önce mantar enfeksiyonu geçirildiyse bu tür kalıntı yaralar bu acıyı verebilir
   1 inci sebebpteki, erkek spermine allerji duyuyorsa buna alışmak uzun zaman alabilir , bazen hiç alışamayabilirken bazı kızlar erkeğin içinde boşalıp bu yanma hissini duymaktan korkunç keyif alır.Bunu hissetmeyi sevenler epey fazladır. erkeğin içine boşaldıgını ve sıcak sıcak akmasını hissetmek.. fakat bu kızlarda allerji durumu genellikle yoktur ve erkek cinsel organına alışmışlardır. bazısı çok hassas olabilirken bazısı ise vurdumduymaz bir organa sahip olabiliyor. Genellikle hassas bünyede olan kızlar daha çabuk hastalanmaya ,enfeksiyon kapmaya meyillidir.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 28, 2014 | Cevapla

   • Oncelikle cvbnz icin tsk ederim anestol pomad ve travocort kullanmya basladim ama fayda etmiyor vajinamin icindr hala birsey varmis gibi ve hala kasiniyor akintim hala devam ediyor bu durum nekdr surer

    Yorum tarafından esengul | Temmuz 28, 2014

   • akıntı adet döneminize yakın azalıp kalınlaşacak, şimdi muhtemelen 2 adet arasındasınız, yapışkan ise ,iki adet dönemi arasındadır. akıntı kokulu bir hal ise ya mantar yada eşinizden mikrop kapmış ta olabilirsiniz bu durumda genellikle antibiyotikle 2-3 günde akıntı keser genellikle amoksisilin kökenli antibiyotikler iş görür. ama antibiyotik tedavisi biter bitmez de mesela kefir gibi yararlı bakteri oluşturucu şeyler içilerek kaybedilen iyi bakteriler kazanılarak vajina florası eski haline getirilir.Prebiyotikli yogurtlar vesayir içilerek vücut bünyesi kuvvetlendirilir.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 28, 2014

   • Ve gecen senelerde bi mantar enfeksiyonu gecirmistim dokorum o kremleri onermisti bnde bole oluncda onlari kullandim

    Yorum tarafından esengul | Temmuz 28, 2014

   • öyleyse mantar enfeksiyonunuzun devamı gibi bir yapı sözkonusu , doktorunuzun size önceki yıl verdiği antibiyotik olacak gebellikle mantar da olsa basit üşütme, yada enfeksiyon mikrop kapma da olsa antibiyotik verirlir akıntınız 2 günde keser bu ilacı 1 gün deneyin zaten kesecekse belli eder. sizin sürdüğünüz kremler dışardan mikrop kapmayı engellemek için

    Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 28, 2014

   • Elma sirkesi kullaniyorum 3 gundur sizce bi sakincadi varmidir hocam

    Yorum tarafından esengul | Temmuz 28, 2014

   • Ben sizin gibi sıradan biriyim, pek bir aşırı bilgim yok.daha önce benim eşimde de bu tür enfeksiyonlar oldu.ama antibiyotik ve fitil yada merhem ile geçti.Kadın olmak hassas bir organa sahip olmak demek. Elma sirkesinin pekçok yerde fayda gördüğünü söyleyenler var. Kanımca faydalı olsa bile destek ilacıdır tamamen tek başına düzeltmez ,düzelmekte olan bir yaraya destek verici olabilir. Tıbbi yardım gibi olmaz. aile doktorunuza bile gitseniz size faydalı olacaktır inanın. mantar enfeksiyonu kadınların çogunda bir dönem olan ve tekrarlayan bir enfeksiyondur. Olmayan kızlarda da hiç olmaz

    Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 28, 2014

 77. Sevgilimle sinemaya gittik
  Sinemada zevk suyu aktı erkek arkadaşımın
  Zevk suyunda sperm varmıdır o zevk suyunu bana sürse hamile kalırmıyım

  Yorum tarafından Eftalya | Temmuz 31, 2014 | Cevapla

  • bahsettiginiz olay sadece cinsel organlar açıkta birbirine sürterse ve yumutlama gununuze denk gelirse hamilelik mümkündür.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Temmuz 31, 2014 | Cevapla

 78. Ben 15 yaşımdayım sexs yaptım bu yaşımda boyumu etkilermi

  Yorum tarafından ahmet | Ağustos 11, 2014 | Cevapla

  • hayır cinsellikle,cinsel ilişkiyle ,mastürbasyonla boyun veyua sakat kalmanın hiçbir alakası yoktur

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 11, 2014 | Cevapla

   • Ama bana diyorlarki bundan sonra böyle kalacaksın diyorlar hocam doğrumu

    Yorum tarafından ahmet | Ağustos 12, 2014

   • sakatlık durumuuz zaten varsa vardır , mastürbasyondan dolayı sakatlanma olmaz. ama kaderinizde varsa suçu mastürbasyonun üstüne atmak sadece cahil kişilerin işidir.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Ekim 3, 2014

 79. Kız 16 yaşında erkek 27yaşında ve bunlar ilişkiye girebilirmi veya ilişkiye girdiyinde sorun olabilirmi ???

  Yorum tarafından Nazlı | Ağustos 13, 2014 | Cevapla

  • girer ama acı duyar,dışından sürterek aldığı keyif kalmaz. kızın keyfi değil erkeğin isteği üstüne oluyordur bu ilişkide,kız sadece meraklıdır.vücudu gelişmemiştir.zamanla alışır ama.16 yaş buna karar vermek için erken bir yaş.ögrenilirse mahkemelik olunur ,erkek hapse girer.Aile ögrenirse oda ayrı, doğum kontrolüne ögrenmek gerekir gebe kalma riskine girilir. 16 yaşında daha çok mikrop kapacağı için kızımız daha çok akıntılı hastalıklara enfeksiyona kapılır. 16 yaş sevdim seviyorum ,ondan başkası olmaz diye düşünülen yaştır,Bulgaristanda hata yapan kız çoktur,bu sefer kaybetmemek için verilmye başlanır.20 yaşınıza gelince ömür boyu seveceğiniz erkek belkide o olmayacak insanların değişim çağındasınız.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 14, 2014 | Cevapla

   • Pekii herzamanmı acı duyar yoksa 1kezmi

    Yorum tarafından Nazlı | Ağustos 14, 2014

   • uzun süre acı duyarsın yani alışana kadar ama dediğim gibi , çok iyi korunman gerekecek enfeksiyon kapma vesayir birçok sorun olur. yaşın ilerleyince tek fark tecrübelenmiş ve bilginin daha fazla olması.

    Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 14, 2014

   • Yok ben yapmiycam zaten başka birinden icin sormuştumda neyse cevapların icin çok teşekürller sağol :)

    Yorum tarafından Nazlı | Ağustos 14, 2014

   • rica ederim

    Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 14, 2014

 80. Kz arkadasmla ilişkiye girdim korunmadık ama adetinin son gecesiydi ve boşalmadığıma eminim ayrıca ayrıldıktan sonra kan geldiğini söyledi bi risk söz konusumu ???

  Yorum tarafından Asda | Ağustos 24, 2014 | Cevapla

  • hiçbir şekilde hamilelik riski yok olmaz.ayrıca gelen adet kanıdır

   Yorum tarafından cinseldusunce | Ağustos 24, 2014 | Cevapla

 81. bakire bi kizim ilk once kizlik zari yirtilmadan hamile kalinirmi?
  bide arkadan iliskiye girip dsari bosalinca hamilelik riski varmidir? tesekkur ederim

  Yorum tarafından tulin | Eylül 2, 2014 | Cevapla

  • bakire bir kızın kızlık zarı ,sadece semboldür işlevi hamilelikten korumaz. Öyle birşey olsa feleğin çemberinden geçip,onu bozdurmaz ama her türlü şeyi istediğim gibi yapardım. Ters ilişki erkeklerin kızları kullanmak için bir yolu virüs kapma olasılığın var. okuyucuların yazılarını okuyun sizin gibi 17 yaşında sadece 1 defa birlikte oldugu erkek arkadaşından HPV virrüsü kapmış genç kız göreceksin. rahim kanseri olma riski taşıyor.Bunu ailesine nasıl söyleyecek ,e arada 2cm mesafe var hamilelik riski elbette ki var tabiki. spermleri gözle göremezssin ki 1 damlada milyonlarca var.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Eylül 2, 2014 | Cevapla

 82. Merhaba ben erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ıliskiye girdim adetim biteli 3 gün olmuştu ilişki esnasinda üstüme bosaldi içime kadar aktigini hissettim ılıskı sonrasi benden kahverengi akıntı gelmeye başladı ne gibi bir sorun yaşıyor olabilirim lütfen cevabı mailime yollamısınız tskler.

  Yorum tarafından buse | Eylül 2, 2014 | Cevapla

  • cevabınız yazıldı, kormanıza gerek yok benzer başkalarında da oluyor.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Eylül 2, 2014 | Cevapla

 83. Denizde tensel birleşme olmadan disilik organina yakin mesafede bosalmayla gebelik olusur mu? Suyun icinden sperm vajinaya girip yumurtayi dolleyebilir mi? Tuzlu suda hemen ölür mü? Gebelik testi yapmali miyim

  Yorum tarafından yesim | Eylül 4, 2014 | Cevapla

  • hiçbirşey olmaz. spermler tuzlu suya bulaştıukları anda ölürler.

   Yorum tarafından cinseldusunce | Eylül 4, 2014 | Cevapla

 84. Regil doneminde ayakta surtunmeyle gebe kalinir mi

  Yorum tarafından yesim | Eylül 13, 2014 | Cevapla

  • Bende regl 2. Günün de iliskiye girdim ama icine bisalmadigini biliyorum az bisey de olsa gitmisse hamile kalır miyim ? Ve adetim kesildi cok az geliyo sebebi nedir ?

   Yorum tarafından cansu.g | Ekim 7, 2014 | Cevapla

   • regl gununde girilen cinsel ilişkiden asla hamile kalınmaz , yumurtanın biri atılırken dogal olarak 2ncisi üretilmez. en emin gunlerdir

    Yorum tarafından cinseldusunce | Ekim 7, 2014


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s

saklidunya

kız gözüyle bakış açısı

Takip Et

Her yeni yazı için posta kutunuza gönderim alın.

Diğer 125 takipçiye katılın

%d blogcu bunu beğendi: